Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 08-04-2021
BEL D1 00:00 FT KFCO Wilrijk 2 - 1 Charleroi 1 - 0
MEX U20 00:00 FT Pachuca U20 0 - 0 CDSyC Cruz Azul U20 0 - 0
DEN D2 00:00 FT AB Copenhagen 0 - 1 Hillerod Fodbold 0 - 0
LIT D1 00:00 FT FK Zalgiris Vilnius 2 - 0 Banga Gargzdai 0 - 0
GER Reg 00:00 FT Schalke 04 (Youth) 2 - 1 Wiedenbruck 2 - 0
EGY D1 00:00 FT Wadi Degla SC 4 - 2 NBE SC 1 - 1
UFC 00:00 FT Albania Indoor Soccer 0 - 3 Croatia Indoor Soccer 0 - 1
GRE Cup 00:00 FT AEK Athens 0 - 1 PAOK Saloniki 0 - 0
INT CF 00:00 FT Chicago Fire 2 - 0 Forward Madison FC 1 - 0
SPA D3 00:00 FT Arenas Club de Getxo 1 - 3 Osasuna B 0 - 2
SPA D3 00:00 FT SD Amorebieta 3 - 0 CD Tudelano 1 - 0
Lit II Lyga 00:15 FT BFA Vilnius II 2 - 2 FK Kauno Zalgiris III 1 - 0
GER Reg 00:30 FT VFB Homberg 0 - 2 Alemannia Aachen 0 - 1
GER Reg 00:30 FT Rot-Weiss Oberhausen 2 - 1 Bonner 1 - 0
GER Reg 00:30 FT Bergisch Gladbach 09 0 - 2 Sportfreunde Lotte 0 - 1
GER Reg 00:30 FT Fortuna Dusseldorf (Youth) 1 - 1 SV Lippstadt 0 - 0
QAT D1 00:30 FT Al-Arabi SC 1 - 2 Al-Khuraitiat 1 - 1
AFC CL 00:45 FT Al Wehda Mecca 1 - 1 Al Quwa Al Jawiya 1 - 0
BRA MG 01:00 FT Athletic Club MG 0 - 1 Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT 0 - 0
GUA D1 01:00 FT Malacateco 0 - 0 Xelaju MC 0 - 0
URU D1 01:00 FT Rentistas 0 - 1 Nacional Montevideo 0 - 1
Spain D4 01:00 FT UD San Fernando 2 - 1 Las Palmas C 1 - 0
SLV U20 01:00 FT CD Sonsonate U20 0 - 0 AD Isidro Metapan Reserves 0 - 0
INT CF 01:00 FT Sport Recife (w) 1 - 1 Nautico Capibaribe (w) 0 - 0
MAR D1 01:30 FT RCOZ Oued Zem 0 - 1 Wydad Casablanca 0 - 1
BRA CGD 01:30 FT Ipora EC 1 - 1 Goias 1 - 0
BRA CGD 01:30 FT Jaragua EC 1 - 2 Goianesia GO 0 - 0
SPA D3 01:30 FT SD Laredo 0 - 0 CD Ebro 0 - 0
BRA DF 01:30 FT Real FC 2 - 1 Sobradinho EC 2 - 0
BRA DF 01:30 FT Samambaia DF 0 - 3 SE Santa Maria 0 - 0
BRA DF 01:30 FT AA Luziania 1 - 2 Ceilandia DF 1 - 2
WAL PR(W) 01:30 FT Abergavenny (w) 2 - 2 Cardiff City LFC (w) 2 - 1
SLV U20 01:30 FT CD Aguila Reserves 3 - 0 Once Deportivo de Ahuachapán U20 2 - 0
SAN L 01:45 FT SP Cosmos 0 - 5 Folgore/Falciano 0 - 4
SAN L 01:45 FT San Giovanni 4 - 2 Tre Penne 2 - 0
SAN L 01:45 FT Entai Ravi Tucci 0 - 1 S.S Pennarossa 0 - 0
NIR D1 01:45 FT Linfield FC 2 - 1 Coleraine 2 - 0
SAN L 01:45 FT Murata 1 - 0 SP La Fiorita 0 - 0
BRA PA 01:45 FT Altos/PI 0 - 0 River PI 0 - 0
SPA D1 02:00 FT Real Sociedad 1 - 1 Athletic Bilbao 0 - 0
Bra PL 02:00 FT Azuriz FC 1 - 0 Cascavel CR 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Atletico Mineiro 1 - 0 Pouso Alegre 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Caldense MG 1 - 2 Uberlandia MG 1 - 2
BRA CBD 02:00 FT Bahia de Feira BA 1 - 0 Vitoria da Conquista BA 0 - 0
GUA D1 02:00 FT Deportivo Sanarate 0 - 0 Coban Imperial 0 - 0
EGY D1 02:00 FT Ismaily 2 - 1 EL Masry 1 - 0
ECU D2 02:00 FT Gualaceo SC 2 - 0 Guayaquil SC 1 - 0
UEFA CL 02:00 FT FC Porto 0 - 2 Chelsea 0 - 1
UEFA CL 02:00 FT Bayern Munchen 2 - 3 Paris Saint Germain (PSG) 1 - 2
BRA CUP 02:00 FT Gauss PI 0 - 1 Boavista F.C 0 - 1
BRA CUP 02:00 FT Juazeirense 3 - 3 Volta Redonda 0 - 3
ARG Rl 02:30 FT CA Trinidad 3 - 1 Juventud Unida Pocitos 1 - 1
USA CDS 03:00 FT FC Tucson 0 - 5 El Paso Locomotive FC 0 - 4
MEX D3 03:00 FT CD Cuautla 3 - 2 Azores De Hidalgo 2 - 1
BRA CA 03:00 FT EC Iranduba 2 - 10 Atletico Cliper Clube 2 - 5
INT CF 03:00 FT El Paso Locomotive FC 5 - 0 FC Tucson 4 - 0
PER D1 03:30 FT Inti Gas Deportes 2 - 2 Dep.San Martin 1 - 2
BRA MG 03:30 FT COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) 0 - 2 Cruzeiro (MG) 0 - 0
SLV LFW 03:30 FT AD Chalatenango (w) 1 - 3 AD Isidro Metapan (w) 1 - 1
BRA PE 04:00 FT Santa Cruz PE 4 - 1 Vera Cruz PE 1 - 0
GUA D1 04:00 FT Antigua GFC 3 - 2 CD Puerto de Iztapa 1 - 1
GUA D1 04:00 FT Guastatoya 3 - 0 CSyD Sacachispas 1 - 0
GUA D1 04:00 FT CSD Municipal 3 - 0 CD Achuapa 2 - 0
GUA D1 04:00 FT Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 0 C.S.D. Comunicaciones 0 - 0
INT CF 04:00 FT FC Dallas 3 - 3 Austin FC 2 - 0
ARG C 04:00 FT Talleres Cordoba 1 - 1 Velez Sarsfield 1 - 0
NIC D2 04:00 FT Real Granada FC 3 - 2 Rancho Santana FC 2 - 2
NIC D2 04:00 FT Tipitapa 2 - 1 Mina FC 0 - 1
SLV LFW 04:00 FT Sonsonate FC (w) 2 - 1 CD Luis Angel Firpo (w) 2 - 0
HON D1 04:15 FT Real Sociedad Tocoa 3 - 3 CD Motagua 1 - 1
SLV D1 04:30 FT CD FAS 3 - 1 Luis Angel Firpo 1 - 0
SLV D1 04:30 FT Aguila 0 - 0 Santa Tecla 0 - 0
BRA CM 04:30 FT Sampaio Correa 1 - 0 Pinheiro AC 0 - 0
MEX D2 05:00 FT Mineros de Zacatecas 2 - 2 Cimarrones de Sonora 0 - 1
CNCF CHL 05:00 FT Deportivo Saprissa 0 - 1 Philadelphia Union 0 - 1
ECU D2 05:00 FT CD El Nacional 2 - 0 Cumbaya FC 0 - 0
BRA CUP 05:00 FT Vitoria BA 2 - 0 Rio Branco-ES 0 - 0
USA CDS 05:00 FT Colorado Rapids 2 - 2 LA Galaxy 1 - 1
CON CSA 05:15 FT Nacional Potosi 1 - 2 Club Guabira 0 - 1
CON CSA 05:15 FT Mineros de Guayana 1 - 2 Aragua FC 1 - 2
CON CSA 05:15 FT Torque 0 - 0 Centro Atletico Fenix 0 - 0
BRA CNF 05:30 FT ABC RN 2 - 2 4 de Julho 2 - 0
HON D1 06:00 FT Platense 2 - 2 Real Espana 1 - 1
BRA PE 06:00 FT Afogados da Ingazeira FC 0 - 0 Sport Club Recife PE 0 - 0
BRA CA 06:00 FT CEO AL 1 - 2 CRB AL 0 - 1
ARG C 06:30 FT Atletico Tucuman 1 - 2 River Plate 0 - 2
CNCF CHL 07:00 FT Club Leon 1 - 1 Toronto FC 1 - 0
BRA WD1 07:00 FT Sporting San Miguelito (W) 1 - 1 Plaza Amador (w) 0 - 0
GUA D2 07:00 FT Deportivo Xinabajul 1 - 0 Marquense 0 - 0
MEX D2 07:05 FT Cancun FC 2 - 0 Leones Negros 0 - 0
RESU 07:30 FT Defensa Y Justicia 1 - 2 Palmeiras 0 - 1
BRA CCD1 07:30 FT Avai FC SC 1 - 0 Joinville SC 0 - 0
BRA CGD 07:30 FT Gremio Anapolis 1 - 1 Atletico Clube Goianiense 1 - 1
BRA PE 07:30 FT Salgueiros AC 2 - 3 Nautico (PE) 0 - 2
CON CSA 07:30 FT Sport Huancayo 4 - 0 UTC Cajamarca 2 - 0
CON CSA 07:30 FT Atletico Palmaflor Vinto 1 - 2 Jorge Wilstermann 1 - 1
CON CLA 07:30 FT Libertad 1 - 0 Atletico Nacional Medellin 0 - 0
BRA CUP 07:30 FT Bahia 4 - 1 Manaus (AM) 2 - 1
BRA CUP 07:30 FT Tombense 1 - 2 Vasco da Gama 0 - 1
BRA CA 07:35 FT Sao Raimundo AM 3 - 3 Amazonas FC 2 - 1
SLV D1 08:00 FT Atletico Marte 2 - 4 Alianza San Salvador 0 - 1
SLV D1 08:00 FT CD Sonsonate 0 - 2 Municipal Limeno 0 - 0
USA CDS 08:00 FT Phoenix Rising FC 0 - 1 Real Salt Lake 0 - 1
BRA WD1 08:00 FT Alianza FC Panama (w) 0 - 0 SD Atletico Nacional (w) 0 - 0
SLV D1 08:30 FT A.D. Isidro Metapan 1 - 0 CD Chalatenango 0 - 0
CNCF CHL 09:00 FT CD Olimpia 1 - 2 Club America 0 - 2
MEX D2 09:05 FT CSyD Dorados de Sinaloa 2 - 3 Monarcas Morelia 1 - 1
Nepal C 10:45 FT Birgunj Youth Academy 0 - 0 Birgunj United Club 0 - 0
Nepal C 13:45 FT Church Boys United 1 - 1 Khalibari Youth FC 1 - 1
OPAW 14:00 FT Korea Rep (w) 1 - 2 China (w) 1 - 1
WIE W U19 14:00 FT CLB TPHCM (w) U19 0 - 1 Phong Phu Ha Nam U19 (w) 0 - 1
INT FRL 14:30 FT Japan (w) 7 - 0 Paraguay (w) 3 - 0
IND WL 15:00 FT Hans WFC (w) 1 - 0 Signature (W) 1 - 0
GEO D2 16:00 FT FC Gagra 4 - 0 Baia Zugdidi 1 - 0
INT FRL 16:00 FT Armenia (w) 2 - 0 Lebanon (w) 2 - 0
IME L1 16:00 FT Sagolband United 0 - 0 KLASA 0 - 0
INT CF 16:00 FT African Roots 2 - 0 Nepal Police Club 1 - 0
ALG U21 16:10 FT SKAF Khemis Miliana U21 0 - 1 ASM Oran U21 0 - 1
ALG U21 16:10 FT RC Arba U21 0 - 0 USM Blida U21 0 - 0
ALG U21 16:10 FT JSM Bejaia U21 2 - 1 WR MSila U21 1 - 0
ALG U21 16:10 FT RC Kouba U21 3 - 0 ES Ben Aknoun U21 2 - 0
ALG U21 16:10 FT IB Lakhdaria U21 0 - 4 USM El Harrach U21 0 - 2
ALG U21 16:15 FT NRB Teleghma U21 1 - 2 Tadjenant U21 1 - 2
ALG U21 16:15 FT MSP Batna U21 2 - 1 AS Khroub U21 1 - 1
ALG U21 16:15 FT MO Constantine U21 0 - 2 CA Batna U21 0 - 0
ALG U21 16:20 FT OM Arzew U21 0 - 5 JSM Tiaret U21 0 - 4
ALG U21 16:20 FT RCB Oued Rhiou U21 3 - 4 US Remchi U21 2 - 2
ALG U21 16:40 FT HB Chelghoum Laid U21 0 - 0 US Chaouia U21 0 - 0
Nepal C 16:45 FT Jhapa XI 2 - 0 Samajik Yuwa Club 0 - 0
VIE D1 17:00 FT Thanh Hoa 3 - 0 XM Hai Phong FC 2 - 0
VIE D1 17:00 FT Becamex Binh Duong 4 - 3 Nam Dinh FC 1 - 0
VIE D1 17:00 FT SHB Da Nang 0 - 2 Hoang Anh Gia Lai 0 - 0
RUS YthC 17:00 FT Chertanovo Moscow Youth 1 - 1 Ufa Youth 0 - 0
TUR 3B 17:30 FT Utkoi 0 - 2 Fatsa Belediyespor 0 - 1
IND GoaPL 17:45 FT Vasco SC 0 - 1 Manula manula 0 - 1
INT FRL 18:00 FT India (w) 1 - 2 Belarus (w) 0 - 0
AZE D2 18:00 FT FK Kapaz Ganca 1 - 2 Zaqatala FK 0 - 0
Tanzania D1 18:00 FT Mbeya City 0 - 0 Kagera Sugar 0 - 0
ARM D1 18:00 FT FC Avan Academy 2 - 3 FK Van Charentsavan 1 - 1
IND WL 18:00 FT Hops FC (W) 4 - 0 Growing Star (W) 1 - 0
BLR RL 18:00 FT Energetik-BGU Minsk Reserves 10 - 1 Sputnik 2 5 - 1
AZE D2 18:30 FT Standard Sumgayit II 3 - 1 Qaradag Lokbatan 0 - 1
ENG U23 D1 19:00 FT Watford U23 1 - 1 Charlton U23 1 - 1
TUR 3B 19:00 FT Tekirdagspor 3 - 0 Sanger 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Tepecik Bld 4 - 1 Tokatspor 1 - 0
TUR 3B 19:00 FT Yomraspor 1 - 2 Halide Edip Adivarspor 0 - 1
TUR 3B 19:00 FT Yimpas Yozgatspor 1 - 4 Nazillispor 1 - 2
TUR 3B 19:00 FT Ceyhanspor 1 - 4 Erzin Belediyespor 1 - 2
TUR 3B 19:00 FT Fethiyespor 0 - 0 Kutahyaspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Kahta 02 Spor 2 - 4 Mardin BB 1 - 2
TUR 3B 19:00 FT Karaman Belediyespor 0 - 0 Agri 1970 Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Bukaspor 1 - 0 Yesilyurt Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT 1877 Alemdagspor 1 - 2 Kizilcabolukspor 1 - 1
TUR 3B 19:00 FT Yeni Altindag BS 0 - 2 Carsambaspor 0 - 2
TUR 3B 19:00 FT Dai Lin Jissbon 0 - 1 EdirnesporGenclik 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Erbaaspor S 1 - 0 Catalca Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Diyarbakirspor 2 - 0 Kemerspor 2003 1 - 0
TUR 3B 19:00 FT Erokspor 4 - 0 Yalovaspor 2 - 0
TUR 3B 19:00 FT Artvin Hopaspor 0 - 0 Nevsehirspor Genclik 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Golcukspor 2 - 4 Elazig Belediyespor 1 - 3
TUR 3B 19:00 FT Manisaspor 2 - 3 Cankaya FK 0 - 1
TUR 3B 19:00 FT Celspor 2 - 0 Karsiyaka 2 - 0
TUR 3B 19:00 FT Payasspor 1 - 1 Ofspor 1 - 0
TUR 3B 19:00 FT Ispartaspor 1 - 2 Cizrespor 0 - 1
TUR 3B 19:00 FT Osmaniyespor 0 - 0 Arhavispor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Sile Yildizspor 2 - 4 Somaspor 1 - 1
IRQ D1 19:00 FT Al-Hudod 2 - 2 Al Qasim Sport Club 2 - 0
AZE D2 19:00 FT Qarabag II 0 - 1 PFC Neftchi II 0 - 0
PALL 19:00 FT Shabab Al-Amaari 5 - 3 Tubas 2 - 1
PALL 19:00 FT Ahli Al Khalil 1 - 1 Jabal Al Mukaber 0 - 1
PALL 19:00 FT Thaqafi Tulkarm 1 - 0 Markz Balata 0 - 0
BUL D2 19:15 FT Minyor Pernik 1 - 0 Septemvri Sofia 1 - 0
VIE D1 19:15 FT CLB TPHCM 3 - 0 Song Lam Nghe An 0 - 0
Uganda C 19:30 FT BUL FC 3 - 1 Blacks Power FC 2 - 0
TUR D1 20:00 FT Denizlispor 1 - 1 Kasimpasa 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Gazisehir Gaziantep 2 - 0 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 0
IRQ D1 20:00 FT Al Semawah 1 - 1 Al-Naft 1 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Namungo FC 1 - 1 Ihefu SC 0 - 1
INT FRL 20:00 FT North Macedonia (w) 1 - 3 Kosovo (w) 0 - 1
ETH PR 20:00 FT Dire Dawa 1 - 0 Jimma Aba Jifar 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Nkana FC 1 - 2 Forest Rangers 1 - 2
UZB D1 20:30 FT Metallurg Bekobod 2 - 0 FK Andijon 0 - 0
UZB D1 20:30 FT Kuruvchi Bunyodkor 2 - 2 Sogdiana Jizak 2 - 2
ALG D2 20:30 FT MSP Batna 0 - 1 AS Khroub 0 - 1
ALG D2 20:30 FT MC Saida 2 - 1 CRB Ain Ouessara 1 - 0
ALG D2 20:30 FT IRB El Kerma 2 - 0 SC Ain Defla 1 - 0
ALG D2 20:30 FT SKAF Khemis Melina 0 - 2 ASM Oran 0 - 1
ALG D2 20:30 FT RC Oued Rhiou 5 - 0 US Remchi 2 - 0
ALG D2 20:30 FT OM Arzew 0 - 1 JSM Tiaret 0 - 0
ALG D2 20:30 FT MO Constantine 1 - 0 CA Batna 1 - 0
ALG D2 20:30 FT Hanshely 0 - 1 MC El Eulma 0 - 1
ALG D2 20:30 FT RC Arba 2 - 1 USM Blida 1 - 0
ALG D2 20:30 FT NRB Teleghma 2 - 1 DRB Tadjenant 2 - 0
ALG D2 20:30 FT A Bou Saada 0 - 1 MO Bejaia 0 - 1
ALG D2 20:30 FT JSM Bejaia 2 - 1 WRB Msila 0 - 1
ALG D2 20:30 FT RC Kouba 0 - 0 ES Ben Aknoun 0 - 0
ALG D2 20:30 FT CR Beni Thour 2 - 0 WA Boufarik 1 - 0
ALG D2 20:30 FT HB Chelghoum Laid 0 - 0 US Chaouia 0 - 0
ALG D2 20:30 FT CRB Ouled Djellal 0 - 1 USM Annaba 0 - 1
INT CF 20:30 FT Umea IK (w) 1 - 3 Pitea IF (w) 1 - 3
EGY D2 20:30 FT Abo Qair Semads 1 - 2 Haras El Hedoud 1 - 1
EGY D2 20:30 FT Sporting Alexandria 1 - 1 Matroh 1 - 1
EGY D2 20:30 FT EI Raja Marsa Matruh 2 - 0 Kafr El Shaikh 0 - 0
EGY D2 20:30 FT El Hammam 2 - 2 Maleyet El Zayiat 1 - 1
EGY D2 20:30 FT Pharco 1 - 1 El Olympi 0 - 1
EGY D2 20:30 FT Baladiyet El Mahallah 1 - 1 El Mansoura 0 - 0
GEO D1 21:00 FT FC Telavi 1 - 2 Dinamo Batumi 0 - 0
SER D1 21:00 FT Metalac Gornji Milanovac 1 - 2 Habitpharm Javor 0 - 2
SER D2 21:00 FT Sloga Kraljevo 0 - 0 FK Trajal Krusevac 0 - 0
SER D2 21:00 FT FK Dubocica 0 - 1 FK Buducnost Dobanovci 0 - 1
SER D1 21:00 FT Zlatibor Cajetina 2 - 2 Indjija 1 - 2
SER D2 21:00 FT FK Graficar Beograd 1 - 2 FK Loznica 0 - 0
LIT D1 21:00 FT Dziugas Telsiai 3 - 0 Nevezis Kedainiai 0 - 0
UFC 21:00 FT Slovakia Indoor Soccer 1 - 1 Azerbaijan Indoor Soccer 1 - 0
JOR D1 21:00 FT Shabab AlOrdon 0 - 0 AL Salt 0 - 0
CAE LW 21:00 FT FC Ebolowa (w) 3 - 2 ASFF Diamare (w) 3 - 1
BUL D1 21:15 FT Botev Vratsa 1 - 2 Botev Plovdiv 1 - 1
IRN PR 21:20 FT Persepolis 2 - 0 Nassaji Mazandaran 1 - 0
RUS Cup 21:30 FT Krylya Sovetov 2 - 0 Dynamo Moscow 1 - 0
DAN Cup 21:30 FT Midtjylland 1 - 0 Sonderjyske 0 - 0
IRQ D1 21:30 FT Naft Misan 2 - 3 Arbil 1 - 1
CRO D3 21:30 FT NK Udarnik Kurilovec 4 - 0 DUGO SELO 1 - 0
CRO D3 21:30 FT Karlovac 0 - 1 NK Lucko 0 - 0
UFC 22:00 FT Latvia Indoor Soccer 4 - 1 Switzerland Indoor Soccer 0 - 0
LIT D1 22:00 FT Hegelmann Litauen 2 - 0 FK Riteriai 1 - 0
INT CF 22:00 FT Montreal Impact 0 - 2 Tormenta FC 0 - 2
PALL 22:00 FT Shbab Alkhaleel 4 - 2 Shabab Alsamu 1 - 0
PALL 22:00 FT Al Birah 6 - 4 Wadi Al Nes 6 - 3
TOG D1 22:00 FT US Koroki Metete 1 - 1 AS Binah 1 - 1
QAT RL 22:30 FT Al-Arabi Doha (R) 1 - 1 Al-Kharitiyath SC U23 0 - 0
QAT RL 22:30 FT Al Sadd Reserves 2 - 0 Al Rayyan Reserves 1 - 0
QAT RL 22:30 FT Umm Salal U23 0 - 0 Al Sailiya U23 0 - 0
UFC 22:59 FT Ukraine Indoor Soccer 8 - 2 Denmark Indoor Soccer 5 - 2
ROM D1 22:59 FT FC Viitorul Constanta 1 - 2 CSM Politehnica Iasi 0 - 0
SUI Cup 22:59 FT St. Gallen 4 - 1 Young Boys 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Yeni Malatyaspor 1 - 1 Fenerbahce 1 - 1
POL D2 22:59 FT Znicz Pruszkow 1 - 0 GKS Katowice 1 - 0
INT FRL 22:59 FT Belgium (w) 0 - 2 Norway (w) 0 - 1
ETH PR 22:59 FT Wolaita Dicha 0 - 2 Fasil Kenema 0 - 1
GFA D2 22:59 FT Jam City 0 - 0 2nd Infantry Battalion Gambia 0 - 0
GER D2 23:30 FT Hannover 96 1 - 2 Wurzburger Kickers 0 - 0
BUL D1 23:30 FT Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 Tsarsko Selo 1 - 0
RUS Cup 23:30 FT Arsenal Tula 1 - 2 CSKA Moscow 1 - 0
JOR D1 23:30 FT Maan 0 - 1 Al Hussein Irbid 0 - 1
INT CF 23:30 FT BK Hacken (W) 2 - 5 Alingsas (w) 2 - 3
Mal PD 23:30 FT AS Police 1 - 1 Lafia Club de Bamako 0 - 1
IRQ D1 23:45 FT AL Najaf 3 - 1 Al Shorta 3 - 0
image-top-scroll