Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 05-04-2021
SPA FDH 00:00 FT Jaen Paraiso Interior Futsal 2 - 2 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 1 - 0
SER D2 00:00 FT FK Trajal Krusevac 0 - 1 FK Dubocica 0 - 1
MEX D1 00:00 FT Pumas U.N.A.M. 2 - 2 Pachuca 0 - 1
ARG D1 00:00 FT Newells Old Boys 2 - 2 CA Huracan 2 - 1
GUA D1 00:00 FT CD Achuapa 1 - 0 Guastatoya 1 - 0
SPA D3 00:00 FT Deportivo La Coruna 1 - 0 Marino luanco 0 - 0
SPA D3 00:00 FT LHospitalet 4 - 1 Orihuela CF 1 - 1
Mex MFW 00:00 FT Puebla (w) 2 - 3 Monterrey (w) 0 - 3
HUN D1 00:15 FT Videoton Puskas Akademia 2 - 0 Mezokovesd Zsory 1 - 0
ECU D1 00:15 FT Orense SC 0 - 1 Manta FC 0 - 1
ISR D1 00:15 FT Hapoel Haifa 1 - 3 Bnei Yehuda Tel Aviv 1 - 2
ROM D1 00:30 FT FC Steaua Bucuresti 0 - 0 CS Universitatea Craiova 0 - 0
GUA D1 00:30 FT Antigua GFC 1 - 2 Malacateco 0 - 0
ARG D2 00:30 FT Atletico Atlanta 2 - 1 San Martin Tucuman 0 - 1
SCOFAC 00:30 FT Glasgow Rangers 4 - 0 Cove Rangers 4 - 0
ARG D2 00:45 FT Tristan Suarez 1 - 0 Ferrol Carril Oeste 0 - 0
BRA PE 01:00 FT Central SC 1 - 4 Reet 0 - 2
BEL D2 01:00 FT Lierse 0 - 0 Westerlo 0 - 0
GHA D1 01:00 FT Accra Hearts of Oak 2 - 0 Aduana Stars 1 - 0
BRA SPWL 01:00 FT Nautico Capibaribe (w) 9 - 0 Ferroviario PE (W) 3 - 0
SK CUP 01:00 FT Al-Nasr(KSA) 0 - 1 Al-Faisaly Harmah 0 - 0
SPA D3 01:00 FT UD Marbella 1 - 0 Ejido 0 - 0
ARGW D1 01:00 FT Platense (w) 1 - 2 UAI Urquiza (w) 0 - 1
ICPD D1 01:00 FT Africa Sports 0 - 0 Sporting Gagnoa 0 - 0
BRA SE 01:15 FT CS Maruinense 0 - 3 Frei Paulistano 0 - 1
BRA SE 01:15 FT Boca Juniors SE 1 - 1 Itabaiana(SE) 0 - 0
BFL 01:15 FT Etoile Filante Ouagadougou 0 - 1 Leopard St Camille 0 - 1
ENG PR 01:30
FT Manchester United 2 - 1 Brighton Hove Albion 0 - 1
BRA CGD 01:30 FT Jaragua EC 1 - 2 Goias 0 - 0
BRA MG 01:30 FT Pouso Alegre 3 - 1 Caldense MG 3 - 1
BRA CGD 01:30 FT Ipora EC 1 - 0 Aparecidense GO 1 - 0
BRA CGD 01:30 FT katalang BA 0 - 0 Gremio Anapolis 0 - 0
SPA D2 01:30 FT Las Palmas 1 - 1 Mallorca 0 - 1
ARG B M 01:30 FT CA San Miguel 1 - 1 Flandria 0 - 0
ARG B M 01:30 FT Comunicaciones BsAs 2 - 2 Sacachispas 1 - 0
ARG B M 01:30 FT Villa San Carlos 2 - 1 Argentino de Quilmes 0 - 0
ACT M 01:30 FT Deportivo Laferrere 1 - 1 Real Pilar 1 - 0
ACT M 01:30 FT Leandro N Alem 2 - 0 Ferrocarril Midland 1 - 0
ACT M 01:30 FT Sood G 2 - 0 General Lamadrid 1 - 0
ARG D2 01:30 FT Instituto 0 - 0 Club Atletico Guemes 0 - 0
ARG D2 01:30 FT CA Brown Adrogue 2 - 0 Villa Dalmine 1 - 0
Mal PD 01:30 FT Monrovia Black Star 3 - 0 Sonni AC 1 - 0
BRA DF 01:30 FT Sobradinho EC 1 - 5 Sociedade Esportiva Unai DF 1 - 1
ARGW D1 01:30 FT Deportivo Espanol (W) 2 - 3 El Porvenir (w) 2 - 2
BEL D1 01:45 FT Charleroi 1 - 1 Mouscron Peruwelz 0 - 0
BRA CNF 01:45 FT Altos/PI 2 - 0 Santa Cruz PE 1 - 0
FRA D1 02:00
FT Marseille 2 - 0 Dijon 1 - 0
SPA D1 02:00
FT Sevilla 1 - 0 Atletico Madrid 0 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Marcilio Dias SC 1 - 1 Criciuma 1 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Brusque FC 2 - 2 Figueirense 0 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Metropolitano SC 0 - 1 Avai FC SC 0 - 0
BRA CGD 02:00 FT Vila Nova 0 - 2 Goianesia GO 0 - 1
BRA CGD 02:00 FT Atletico Clube Goianiense 2 - 0 Itumbiara EC GO 0 - 0
BRA MG 02:00 FT Atletico Mineiro 3 - 1 America MG 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT 1 - 0 COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Tombense 2 - 1 Athletic Club MG 0 - 1
POR D1 02:00
FT FC Famalicao 2 - 0 Pacos de Ferreira 1 - 0
Bra PL 02:00 FT Cascavel PR 2 - 1 Atletico Paranaense 1 - 1
BRA CBD 02:00 FT Bahia 2 - 1 Alagoinhas Atletico BA 1 - 0
BRA CNF 02:00 FT Salgueiros AC 1 - 1 CRB AL 0 - 0
CAF Cup 02:00 FT Al Ahli Benghzi 0 - 0 Orlando Pirates 0 - 0
CAF Cup 02:00 FT Renaissance Sportive de Berkane 0 - 0 JS kabylie 0 - 0
BOL D1 02:00 FT Oriente Petrolero 4 - 2 Jorge Wilstermann 1 - 0
ARG D2 02:00 FT Guillermo Brown 1 - 2 San Telmo 1 - 2
BRA SM 02:00 FT Comercial-MS 2 - 1 Chapadao 2 - 0
BRA CA 02:00 FT Penarol AM 0 - 1 Atletico Cliper Clube 0 - 1
ARG D1 02:15 FT Colon de Santa Fe 0 - 0 Argentinos juniors 0 - 0
GUA D1 02:30 FT Deportivo Sanarate 2 - 1 CSD Municipal 1 - 1
ECU D1 02:30 FT 9 de Octubre 1 - 3 Sociedad Deportiva Aucas 1 - 0
BRA CA 02:30 FT Sao Raimundo AM 4 - 1 EC Iranduba 2 - 0
ARG D2 02:45 FT San Martin San Juan 0 - 2 All Boys 0 - 1
BRA RJ 03:00 FT Botafogo RJ 1 - 1 Portuguesa RJ 1 - 0
ARG D2 03:00 FT Gimnasia Jujuy 2 - 0 Deportivo Moron 1 - 0
BRA PA 03:00 FT SC Paysandu Para 2 - 4 Clube Do Remo 1 - 3
PRL 03:00 FT San Francisco Reserves 0 - 0 Atletico Chiriqui Reserves 0 - 0
BRA LNA 03:00 FT CD Universitario 1 - 0 Tauro FC 0 - 0
MEX D3 03:00 FT CD Cuautla 4 - 1 Zitacuaro CF 2 - 1
COL D1 03:30 FT America de Cali 0 - 1 La Equidad 0 - 1
INT CF 03:30 FT DC United 1 - 2 New York City Football Club 1 - 1
BRA RJ 04:00 FT Volta Redonda 3 - 2 Nova Iguacu 2 - 0
BRA CBD 04:00 FT EC Jacuipense 2 - 1 Fluminense de Feira BA 2 - 0
BRA CNF 04:00 FT Vitoria BA 3 - 1 Treze Campina Grande PB 1 - 0
CHI D1 04:00 FT Deportes La Serena 2 - 0 Curico Unido 0 - 0
SLV D1 04:00 FT Once Municipal 3 - 1 CD FAS 1 - 0
SLV D1 04:00 FT Municipal Limeno 0 - 0 Aguila 0 - 0
PRL 04:00 FT Champions FC Academy 6 - 2 San Martin FC Reserves BM 3 - 1
MEX D3 04:00 FT Reboceros de La Piedad 1 - 0 Loros Universidad 1 - 0
CRC D1 04:10 FT Cartagines Deportiva SA 0 - 0 Deportivo Saprissa 0 - 0
BOL D1 04:15 FT Independiente Petrolero 2 - 2 The Strongest 1 - 0
SLV D1 04:15 FT Alianza San Salvador 1 - 0 Luis Angel Firpo 0 - 0
GUA D1 04:30 FT Xelaju MC 0 - 1 Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 0
ARG D1 04:30 FT Velez Sarsfield 4 - 1 Union Santa Fe 2 - 1
ARG D2 04:50 FT Quilmes 2 - 0 Temperley 2 - 0
BRA CCD1 05:00 FT Hercilio Luz SC 0 - 0 Concordia AC 0 - 0
MEX D1 05:00 FT Chivas Guadalajara 1 - 1 Santos Laguna 0 - 1
ECU D1 05:00 FT Tecnico Universitario 3 - 0 Guayaquil City 1 - 0
PRL 05:00 FT Alianza FC Panama Reserves 2 - 0 CD Centenari 1 - 0
COL D1 05:40 FT Boyaca Chico 0 - 0 Deportivo Pasto 0 - 0
PAR D1 06:00 FT Cerro Porteno 1 - 0 Sol de America 1 - 0
BRA CGD1 06:00 FT Sao Jose PoA RS 1 - 0 Sao Luiz(RS) 0 - 0
URU D1 06:00 FT Nacional Montevideo 3 - 0 Rentistas 2 - 0
BRA LNA 06:00 FT Costa Del Este 2 - 1 Veraguas FC 2 - 0
BRA LNA 06:00 FT SD Panama Oeste 2 - 0 Mario Mendez FC 0 - 0
CHI D1 06:15 FT Univ Catolica 2 - 1 Palestino 1 - 0
CRC D1 07:00 FT Sporting San Jose 2 - 0 AD San Carlos 2 - 0
ARG D1 07:00 FT Racing Club 2 - 4 Godoy Cruz Antonio Tomba 0 - 2
MEX D1 07:00 FT Queretaro FC 0 - 1 Tigres UANL 0 - 0
GUA D1 07:00 FT C.S.D. Comunicaciones 5 - 0 CD Puerto de Iztapa 4 - 0
COL D1 08:00 FT Atletico Junior Barranquilla 0 - 0 Aguilas Doradas 0 - 0
CHI D1 08:30 FT O.Higgins 0 - 0 Audax Italiano 0 - 0
MEX D2 09:00 FT Monarcas Morelia 2 - 0 Club Chivas Tapatio 1 - 0
MEX D1 09:05 FT Club Leon 2 - 1 Toluca 0 - 1
NOR NZL 10:00 FT Auckland United 2 - 2 Manukau United 2 - 1
A FFA Cup 10:00 FT Taroona 4 - 0 South East United FC 1 - 0
AB U20 L 10:30 FT Sydney United 58 U20 2 - 2 Northbridge FC Bulls U20 0 - 0
AUS WAL 12:00 FT Sydney FC (w) 3 - 0 Canberra United (w) 1 - 0
A FFA Cup 12:00 FT Rocking ham City 1 - 0 Joondalup City 0 - 0
FFSA WPL 12:10 FT NWS Koala (w) 0 - 3 Macarthur Rams (w) 0 - 1
AUS NSW 13:00 FT Sydney United 1 - 5 Northbridge Bulls 0 - 5
AUS NSW PL 13:10 FT Toronto Awaba 1 - 4 West Wallsend SC 0 - 2
NZM SL 13:30 FT Ferrymead Bays 1 - 0 Selwyn United 1 - 0
Nepal C 13:45 FT Planning Boys United 1 - 2 Oasis Club 0 - 1
HK PR 14:00 FT Southern District 2 - 3 Sun Pegasus 1 - 1
A FFA Cup 14:00 FT ECU Joondalup 3 - 0 Fremantle City 0 - 0
A FFA Cup 14:00 FT Joondalup United 2 - 6 Balcatta FC 0 - 4
A FFA Cup 14:00 FT Sorrento F.C. 1 - 0 Subiaco AFC 0 - 0
WIE W U19 14:00 FT Phong Phu Ha Nam U19 (w) 0 - 3 Than KSVN U19 (w) 0 - 0
A FFA Cup 14:00 FT Bayswater City 1 - 0 Dianella White Eagles 0 - 0
AUS D1 14:05
FT Newcastle Jets 0 - 1 Western United FC 0 - 1
A FFA Cup 14:05 FT Inglewood United 1 - 1 Armadale SC 1 - 1
A FFA Cup 14:10 FT Swan United 0 - 3 Willip 0 - 2
A FFA Cup 14:10 FT FC Ashfield 1 - 6 Floreat Athena 1 - 2
A FFA Cup 15:00 FT Toowong 4 - 1 Nambour Yandina Utd 1 - 1
KAM SL 15:24 FT Soltilo Angkor 0 - 3 Tiffy Army FC 0 - 2
AUT D2 15:30 FT Kapfenberg 0 - 3 FC Superfund Pasching 0 - 3
AUT D2 15:30 FT FC Liefering 0 - 0 FAC Team Fur Wien 0 - 0
VIE U19 15:30 FT Becamex Binh Duong U19 0 - 3 Hoang Anh Gia Lai U19 0 - 2
VIE U19 15:30 FT PVF Vietnam U19 0 - 0 Song Lam Nghe An U19 0 - 0
RUS D2 16:00 FT FK Ural-2 0 - 0 FK Zenit Izhevsk 0 - 0
KAZ PR 16:00 FT Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 0 FC Shakhtyor Karagandy 2 - 0
A FFA Cup 16:00 FT Bentleigh greens 2 - 1 Essendon Royals 1 - 1
A FFA Cup 16:00 FT Berwick City 1 - 9 Port Melbourne 0 - 4
INT CF 16:00 FT Sankata FC 1 - 0 Manang Marshyangdi Club 1 - 0
A FFA Cup 16:05 FT Fawkner Blues 1 - 4 Mooroolbark 0 - 2
AUS D1 16:10
FT Wellington Phoenix 2 - 3 Melbourne City 1 - 2
WIE W U19 16:15 FT Ha Noi (w) U19 3 - 0 Son La U19 (w) 0 - 0
Nepal C 16:45 FT Birgunj Youth Academy 2 - 0 Khalibari Youth FC 2 - 0
ISR D3 17:00 FT Ironi Tiberias 0 - 0 Bnei Majd Kurum 0 - 0
DAN U19 17:00 FT Randers Freja U19 1 - 0 Odense BK U19 1 - 0
LIT D2 17:00 FT FK Zalgiris Vilnius B 3 - 1 FK Trakai II 1 - 0
Spain D4 17:00 FT Santa Catalina Atletico 0 - 2 Mallorca B 0 - 1
SER L W 17:00 FT ZFK Sloga Zemun (w) 2 - 1 ZFK Zemun (w) 1 - 0
DEN D4 17:00 FT BK Fremad Valby 3 - 5 Karlslunde IF 2 - 0
HOL D2 17:15 FT NEC Nijmegen 1 - 1 SC Telstar 1 - 0
DEN WD2 17:15 FT IF Lyseng (w) 3 - 1 Aarhus 1900 (w) 2 - 0
POL PR 17:30 FT Gornik Zabrze 1 - 2 Warta Poznan 0 - 1
ISR D3 17:30 FT Maccabi Tzur Shalom 2 - 4 Hapoel Kafr Kanna 0 - 2
AUT D2 17:30 FT Rapid Vienna (Youth) 0 - 1 SK Vorwarts Steyr 0 - 0
ITA D2 17:30 FT Pordenone Calcio SSD 3 - 0 ACD Virtus Entella 2 - 0
DAN U19 17:30 FT Vejle U19 0 - 2 Esbjerg U19 0 - 0
BLR RL 17:30 FT Dinamo Minsk Reserves 5 - 1 FC Slutsk Reserves 4 - 1
ISR D3 18:00 FT Maccabi Tamra 2 - 0 Hapoel Bueine 0 - 0
DAN U17 18:00 FT Brondby IFU17 6 - 5 Horsens U17 4 - 1
SWE D1 SN 18:00 FT Dalkurd FF 3 - 3 Pitea IF 2 - 0
DEN D2 18:00 FT SfB Oure 0 - 5 B93 Copenhagen 0 - 2
DEN D2 18:00 FT Thisted FC 3 - 0 FC Sydvest 1 - 0
UKR D2 18:00 FT Polissya Zhytomyr 0 - 0 Metalist 1925 Kharkiv 0 - 0
DEN D2 18:00 FT HIK Hellerup 2 - 1 KFUM Roskilde 1 - 0
DEN D2 18:00 FT B 73 Slagelse 1 - 2 FA 2000 0 - 1
DAN U19 18:00 FT Midtjylland U19 2 - 0 BrondbyU19 1 - 0
DAN U19 18:00 FT Silkeborg U19 2 - 1 FC Kobenhavn U19 1 - 0
DAN U19 18:00 FT Aalborg BK U19 1 - 1 Horsens U19 1 - 0
ARM CUP 18:00 FT BKMA 1 - 2 Alashkert 1 - 1
ARM D2 18:00 FT Ararat Yerevan II 5 - 2 Ararat-Armenia B 0 - 0
KAZ PR 18:00 FT FC Kairat Almaty 2 - 2 FK Taraz 0 - 2
KAZ PR 18:00 FT Ordabasy 2 - 1 Akzhayik Oral 0 - 0
TAJ L1 18:00 FT FK Eskhata 1 - 1 FC Khatlon 1 - 0
DEN D4 18:00 FT Greve Fodbold 2 - 1 Otterup 2 - 1
INT FRL 18:00 FT Uzbekistan (w) 1 - 0 India (w) 0 - 0
INT CF 18:00 FT Rangers SC (W) 0 - 2 Jaguar FC (W) 0 - 0
DEN D2 18:05 FT Naestved 2 - 3 Roskilde 0 - 1
BEL D1 18:30 FT Oud Heverlee 2 - 3 Racing Genk 0 - 1
DEN D2 18:30 FT VSK Arhus 1 - 0 BK Frem 0 - 0
ENG LCH 18:30
FT Middlesbrough 1 - 1 Watford 0 - 1
IRN PR 18:30 FT Gol Gohar FC 3 - 1 Mashin Sazi 1 - 1
DAN U17 19:00 FT LYNGBY FODBOLD CLUB U17 4 - 3 Silkeborg IF U17 2 - 2
DEN D2 19:00 FT Jammerbugt 1 - 0 Holstebro BK 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Umea FC 1 - 0 Hammarby TFF 0 - 0
UKR D2 19:00 FT MFK Mikolaiv 0 - 0 FK Avanhard Kramatorsk 0 - 0
UKR D2 19:00 FT Ahrobiznes TSK Romny 0 - 0 Volyn 0 - 0
DEN D2 19:00 FT Middelfart G og 2 - 1 Brabrand 0 - 1
UKR D2 19:00 FT Kremin Kremenchuk 1 - 2 Veres 1 - 1
DAN U19 19:00 FT Aarhus AGF U19 0 - 3 Nordsjaelland U19 0 - 2
UZB D1 19:00 FT Xorazm Urganch 4 - 0 Shurtan Guzor 2 - 0
IRN PR 19:00 FT Saipa 0 - 1 Sepahan 0 - 1
LIT D2 19:00 FT FK Panevezys-2 3 - 1 Kazlu Ruda FK Silas 1 - 0
DEN SASL 19:00 FT Aalborg 3 - 2 Sonderjyske 1 - 1
SYR Cup 19:00 FT Hutteen FC 3 - 1 Al-Jaish Damascus 2 - 0
INT CF 19:00 FT IK Brage 1 - 3 Djurgardens 0 - 1
DEN D1 19:00 FT Fredericia 1 - 3 Esbjerg 1 - 1
INT CF 19:00 FT KuPs 5 - 1 JIPPO 3 - 0
DEN D4 19:00 FT Husum BK 0 - 0 KFUM 0 - 0
SYR Cup 19:00 FT Al-Wahda Damascus 0 - 0 Al Ittihad (SYR) 0 - 0
DAN U17 19:15 FT Esbjerg FB U17 7 - 4 AGF Viby U17 4 - 0
DEN D2 19:15 FT Dalum 1 - 1 Aarhus Fremad 1 - 0
SYR Cup 19:15 FT Al Wathbah 1 - 1 Al-Karamah 0 - 1
ISR D3 19:30 FT MS Tseirey Taybe 4 - 3 SC Daburiyya Osama 0 - 1
CZE D2 19:30 FT Lisen 2 - 0 Vysocina jihlava 1 - 0
DEN D2 19:30 FT AB Tarnby 2 - 2 Skovshoved 1 - 1
HOL D2 19:30 FT FC Oss 2 - 0 Volendam 1 - 0
AUT D2 19:30 FT SG Austria Klagenfurt 0 - 2 Lafnitz 0 - 2
AUT D2 19:30 FT Austria Lustenau 0 - 3 Austria Wien (Youth) 0 - 1
AUT D2 19:30 FT SV Horn 2 - 4 FC Dornbirn 1913 1 - 2
HOL D2 19:30 FT Helmond Sport 1 - 1 Jong Ajax (Youth) 0 - 0
HOL D2 19:30 FT NAC Breda 0 - 1 Go Ahead Eagles 0 - 1
HOL D2 19:30 FT Dordrecht 1 - 5 FC Eindhoven 1 - 2
HOL D2 19:30 FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 3 - 1 MVV Maastricht 1 - 0
HOL D2 19:30 FT FC Utrecht (Youth) 0 - 1 De Graafschap 0 - 1
HOL D2 19:30 FT AZ Alkmaar (Youth) 2 - 1 Den Bosch 1 - 0
HOL D2 19:30 FT SC Cambuur 7 - 2 Excelsior SBV 1 - 1
Uganda C 19:30 FT SC Villa 0 - 1 Ndejje University 0 - 1
DAN U17 20:00 FT AalborgU17 0 - 2 Odense BK U17 0 - 0
POL PR 20:00 FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 2 - 0 Wisla Krakow 1 - 0
Kos L 20:00 FT Gjilani 5 - 1 KF Besa Pec 2 - 1
NGA PR 20:00 FT Abia Warriors 2 - 1 Plateau United 2 - 1
ITA D2 20:00 FT Ascoli 2 - 1 Vicenza 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Cittadella 1 - 1 Reggina 0 - 0
DEN D2 20:00 FT Nykobing FC 1 - 1 Vanlose 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Cosenza Calcio 1914 0 - 1 Cremonese 0 - 1
UKR D2 20:00 FT Vpk Agro Magdalinovka 1 - 0 Obolon Kiev 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Monza 1 - 1 Pescara 1 - 0
ITA D2 20:00 FT Pisa 0 - 1 Lecce 0 - 0
UKR D2 20:00 FT Krystal 0 - 0 Alians Lypova Dolyna 0 - 0
KAZ PR 20:00 FT Tobol Kostanai 1 - 1 Lokomotiv Astana 1 - 0
UZB D1 20:00 FT Dinamo Samarqand 3 - 2 Aral Nukus 3 - 1
DEN D1 20:00 FT Silkeborg 2 - 0 Helsingor 0 - 0
Uganda C 20:00 FT Blacks Power FC 0 - 2 BUL FC 0 - 2
Uganda C 20:00 FT Terrazo and Tiles FC 1 - 1 Maroons 0 - 1
Uganda C 20:00 FT Uganda Police FC 5 - 0 FC Calvary 2 - 0
Uganda C 20:00 FT Vipers 3 - 0 Busoga United 1 - 0
Uganda C 20:00 FT Water FC 1 - 2 Wakiso Giants FC 1 - 1
Kos D1 20:00 FT KF Vitia 4 - 0 KF Dardana 3 - 0
Uganda C 20:10 FT Onduparaka FC 0 - 0 Luweero United 0 - 0
DAN U19 20:15 FT Sonderjyske U19 1 - 1 Lyngby Fodbold Club U19 1 - 1
ISR D3 20:30 FT Hapoel Ironi Baka El Garbiya 4 - 1 Hapoel Bnei Zalfa 0 - 0
ISR D3 20:30 FT Hapoel Migdal HaEmek 1 - 2 Hapoel Bnei Arrara Ara 1 - 1
DAN U17 20:30 FT Nordsjaelland U17 2 - 0 Sonderjyske U17 2 - 0
ISR D3 20:45 FT Moadon Sport Tira 1 - 2 Hapoel Herzliya 0 - 0
ISR D3 20:45 FT Maccabi Yavne 3 - 1 FC Ironi Or Yehuda 2 - 1
BEL D1 21:00 FT Zulte-Waregem 2 - 1 KAS Eupen 0 - 1
ISR D3 21:00 FT Maccabi Kabilio Jaffa 3 - 1 AS Nordia Jerusalem 0 - 1
ISR D3 21:00 FT Hapoel Marmorek lrony Rehovot 1 - 3 Hapoel Bikat Hayarden 1 - 2
BUL D2 21:00 FT FC Dobrudzha 0 - 1 Septemvri Sofia 0 - 1
BUL D2 21:00 FT Minyor Pernik 0 - 0 Litex Lovech 0 - 0
BUL D2 21:00 FT Neff supporting Simic 2 - 1 Pirin Blagoevgrad 0 - 1
BUL D2 21:00 FT Septemvri Simitli 1 - 1 Yantra Gabrovo 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT Assyriska 2 - 7 Taby 1 - 4
ENG L2 21:00 FT Colchester United 1 - 1 Barrow 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Crawley Town 1 - 4 Oldham Athletic 0 - 2
ENG L2 21:00 FT Tranmere Rovers 1 - 1 Cambridge United 1 - 0
ENG L1 21:00 FT Shrewsbury Town 3 - 0 Plymouth Argyle 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Luton Town 1 - 2 Barnsley 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Peterborough United 1 - 1 Sunderland A.F.C 0 - 0
ENG Conf 21:00 FT Wealdstone FC 5 - 1 Barnet 2 - 0
ENG L2 21:00 FT Harrogate Town 0 - 2 Port Vale 0 - 0
ENG L1 21:00 FT Bristol Rovers 2 - 1 Doncaster Rovers 1 - 1
ENG Conf 21:00 FT Woking 2 - 4 Notts County 2 - 1
ENG Conf 21:00 FT Boreham Wood 2 - 2 Hartlepool United 2 - 1
ENG L1 21:00 FT Milton Keynes Dons 0 - 2 Crewe Alexandra 0 - 2
ENG Conf 21:00 FT Wrexham 0 - 1 Torquay United 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Stevenage Borough 1 - 1 Bradford City 1 - 1
ENG L1 21:00 FT Blackpool 4 - 1 Gillingham 3 - 1
ENG L2 21:00 FT Grimsby Town 1 - 1 Cheltenham Town 1 - 1
ENG L2 21:00 FT Exeter City 0 - 0 Mansfield Town 0 - 0
UKR D2 21:00 FT Chernomorets Odessa 3 - 0 Prykarpattya Ivano Frankivsk 2 - 0
ENG L2 21:00 FT Leyton Orient 0 - 0 Walsall 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Newport County 1 - 0 Bolton Wanderers 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Swansea City 0 - 1 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Blackburn Rovers 0 - 2 Bournemouth AFC 0 - 1
ENG Conf 21:00 FT Dagenham Redbridge 0 - 2 Aldershot Town 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Wigan Athletic 0 - 1 Portsmouth 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Coventry City 3 - 1 Bristol City 1 - 0
ENG LCH 21:00
FT Nottingham Forest 3 - 1 Queens Park Rangers (QPR) 1 - 0
ENG L1 21:00 FT AFC Wimbledon 0 - 1 Fleetwood Town 0 - 0
ENG Conf 21:00 FT Halifax Town 3 - 2 Weymouth 2 - 1
ENG L1 21:00 FT Rochdale 0 - 0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 21:00 FT Oxford United 1 - 2 Accrington Stanley 1 - 1
ENG Conf 21:00 FT Kings Lynn 2 - 0 Altrincham 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Stoke City 1 - 2 Millwall 1 - 1
ENG L1 21:00 FT Hull City 3 - 0 Northampton Town 2 - 0
ENG Conf 21:00 FT Maidenhead United 0 - 1 Eastleigh 0 - 0
SUI Sl 21:00 FT Basel 1 - 2 Vaduz 0 - 1
ENG LCH 21:00
FT Rotherham United 0 - 3 Wycombe Wanderers 0 - 2
ENG L1 21:00 FT Burton Albion 2 - 1 Swindon Town 1 - 1
ENG Conf 21:00 FT Solihull Moors 0 - 0 Sutton United 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Reading 3 - 1 Derby County 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Forest Green Rovers 0 - 2 Salford City 0 - 1
DEN SASL 21:00 FT FC Copenhagen 2 - 1 Randers FC 2 - 1
CYP D1 21:00 FT AEK Larnaca 2 - 1 Anorthosis Famagusta FC 0 - 1
SWE D1 SN 21:10 FT IFK Malmo FK 1 - 1 Atvidabergs 0 - 1
ROM D1 21:30 FT Chindia Targoviste 1 - 0 FC Voluntari 1 - 0
AUT D2 21:30 FT FC Blau Weiss Linz 2 - 1 FC Wacker Innsbruck 1 - 1
LUX D1 22:00 FT CS Petange 1 - 0 Progres Niedercorn 0 - 0
ISR D3 22:00 FT Hapoel Bnei Lod 1 - 4 Hapoel Azor 1 - 2
ISR D3 22:00 FT MS Ironi Kuseife 2 - 2 Hapoel Ashkelon 1 - 1
NGA PR 22:00 FT Heartland FC 2 - 1 Adamawa United 1 - 0
ITA D2 22:00 FT Reggio Audace FC 2 - 2 Brescia 0 - 1
MAU D2 22:00 FT FC Oasis 0 - 0 FC Souvara Riadh 0 - 0
PALL 22:00 FT Alarabi Beit Safafa 1 - 0 Silwan 1 - 0
POL PR 22:30 FT Jagiellonia Bialystok 0 - 1 Slask Wroclaw 0 - 1
BHR D 22:30 FT Al Khaldiya 3 - 0 Qalali 2 - 0
BHR D 22:30 FT Al-Ittihad(BHR) 2 - 2 Sitra 1 - 0
BHR D 22:30 FT Al-Tadhmon 1 - 5 Al-Ittifaq 0 - 3
QAT D2 22:30 FT Al Mesaimeer Club 1 - 2 Al Shamal 1 - 1
QAT D2 22:30 FT Al Nasa(QAT) 0 - 1 Al Shahaniya 0 - 0
SEN C 22:30 FT Thies FC 0 - 0 Dakar Universite Club 0 - 0
SUI D3 22:45 FT Bellinzona 1 - 1 Yverdon 1 - 1
LUX D1 22:59 FT Red Boys Differdange 0 - 1 Hostert 0 - 0
LUX D1 22:59 FT Racing Union Luxemburg 1 - 0 US Mondorf-les-Bains 0 - 0
LUX D1 22:59 FT Jeunesse Esch 1 - 1 Etzella Ettelbruck 0 - 1
LUX D1 22:59 FT FC Wiltz 71 2 - 0 Rodange 91 0 - 0
RUS PR 22:59 FT Zenit St. Petersburg 2 - 0 Khimki 1 - 0
TUR D2 22:59 FT Bursaspor 1 - 3 Altay Spor Kulubu 0 - 1
SWE D1 SN 22:59 FT Gefle IF 1 - 2 IFK Lulea 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Fenerbahce 1 - 0 Denizlispor 0 - 0
BOS PL 22:59 FT Olimpik Sarajevo 1 - 1 FK Velez Mostar 0 - 0
DEN SASL 22:59 FT Midtjylland 1 - 0 Brondby IF 1 - 0
BEL D1 23:15 FT Royal Antwerp 1 - 4 Anderlecht 0 - 0
BUL D2 23:30 FT FC Sozopol 1 - 2 FC Hebar Pazardzhik 0 - 1
ENG Conf 23:30 FT Stockport County 0 - 0 Bromley 0 - 0
AUT D2 23:30 FT SKU Amstetten 1 - 4 Grazer AK 0 - 2
ENG LCH 23:30
FT Sheffield Wednesday 5 - 0 Cardiff City 3 - 0
CYP D1 23:30 FT Apollon Limassol FC 1 - 0 Omonia Nicosia FC 0 - 0
ISR CL 23:30 FT Hapoel Ihud Bnei Gat 1 - 1 Maccabi Neve Shaanan Eldad 1 - 0
image-top-scroll