Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 03-04-2021
ITA D2 00:00 FT Brescia 4 - 1 Pordenone Calcio SSD 3 - 1
ITA D2 00:00 FT Chievo 1 - 1 Spal 0 - 0
ITA D2 00:00 FT ACD Virtus Entella 1 - 1 Monza 0 - 0
ITA D2 00:00 FT Lecce 2 - 0 Salernitana 1 - 0
ITA D2 00:00 FT Vicenza 1 - 0 Cittadella 1 - 0
ITA D2 00:00 FT Venezia 0 - 2 Reggina 0 - 0
LIT D1 00:00 FT Banga Gargzdai 1 - 2 Suduva 1 - 1
FRA D3 00:00 FT Annecy 2 - 0 Cholet So 0 - 0
POR D2 00:00 FT Varzim 2 - 1 SL Benfica B 2 - 1
SER D1 00:05 FT Cukaricki Stankom 5 - 1 FK Spartak Zlatibor Voda 2 - 1
ROM D1 00:30 FT Gaz Metan Medias 0 - 0 Astra Giurgiu 0 - 0
HOL Cup 00:30 FT ADO Den Haag (w) 4 - 1 Excelsior Barendrecht (w) 2 - 1
HOL Cup 00:30 FT SC Heerenveen (w) 3 - 4 VV Alkmaar (w) 1 - 1
HOL Cup 00:30 FT PSV Eindhoven (w) 5 - 1 Zwolle (w) 2 - 1
KSA D2 00:45 FT Al Kholood 2 - 2 Al mojzel 2 - 0
KSA D2 00:45 FT Hottain (KSA) 2 - 1 Al-Trgee 0 - 1
KSA D2 00:45 FT Al Dahab 1 - 2 Al-Riyadh 0 - 0
KSA D2 00:45 FT Al Najma(KSA) 2 - 3 Al-Sharq 1 - 3
KSA D2 00:45 FT Al Selmiyah 3 - 2 Wajj 0 - 1
KSA D2 00:45 FT Al-Orubah 2 - 1 Al-Washm 1 - 1
KSA D2 00:45 FT Al-Rawdhah 5 - 2 Afief 2 - 0
FRA D3 01:00 FT Quevilly 3 - 1 Lyon Duchere 1 - 1
HOL D2 01:00 FT Volendam 0 - 3 SC Cambuur 0 - 2
HOL D2 01:00 FT SC Telstar 2 - 3 FC Utrecht (Youth) 1 - 2
HOL D2 01:00 FT De Graafschap 0 - 3 Dordrecht 0 - 1
HOL D2 01:00 FT Den Bosch 1 - 0 FC Oss 0 - 0
HOL D2 01:00 FT Helmond Sport 2 - 0 AZ Alkmaar (Youth) 1 - 0
HOL D2 01:00 FT Excelsior SBV 0 - 0 Jong PSV Eindhoven (Youth) 0 - 0
HOL D2 01:00 FT MVV Maastricht 2 - 0 FC Eindhoven 0 - 0
HOL D2 01:00 FT Almere City FC 2 - 0 NEC Nijmegen 1 - 0
SPA FDH 01:00 FT Xota Navarra Futsal 1 - 1 Peniscola Futsal 0 - 1
HOL D2 01:00 FT Jong Ajax (Youth) 1 - 1 NAC Breda 0 - 0
BEL D2 01:00 FT Jeunesse Molenbeek 1 - 1 Club Brugge(U23) 1 - 1
HUN D2E 01:00 FT Szegedi AK 0 - 1 Vasas 0 - 0
ENG U23 D1 01:00 FT Nottingham Forest U23 2 - 2 Birmingham City U23 1 - 0
BFL 01:15 FT US Forces Armees 1 - 1 Majestic FC 0 - 0
AUT D2 01:25 FT FAC Team Fur Wien 0 - 0 SG Austria Klagenfurt 0 - 0
NIR D1 01:30 FT Ballymena United 0 - 1 Crusaders 0 - 0
MAR D1 01:30 FT Hassania Agadir 3 - 1 RCOZ Oued Zem 1 - 1
YDL Futsal 01:30 FT Signor Prestito CMB Futsal 2 - 2 Sandro Abate Avellino Futsal 0 - 0
SEN C 01:30 FT EJ Fatick 0 - 0 Keur Madior 0 - 0
BRA DF 01:30 FT Capital CF 1 - 0 AA Luziania 1 - 0
BRA DF 01:30 FT Bosque Formosa EC 1 - 6 Samambaia DF 0 - 2
Mal PD 01:30 FT AS Police 0 - 1 Stade Malien de Bamako 0 - 0
IRE PR 01:45 FT Shamrock Rovers 2 - 1 Dundalk 1 - 0
IRE D1 01:45 FT Cabinteely FC 1 - 0 Cork City 0 - 0
IRE D1 01:45 FT Shelbourne 3 - 3 Bray Wanderers 2 - 1
IRE D1 01:45 FT Athlone Town 3 - 1 Salthill Devon Galway 3 - 0
IRE D1 01:45 FT Treaty United 1 - 0 Wexford (Youth) 1 - 0
SCOFAC 01:45 FT Ross County 1 - 3 Inverness 1 - 1
SPA D1 02:00
FT Levante 0 - 2 SD Huesca 0 - 1
ENG LCH 02:00
FT Birmingham City 1 - 0 Swansea City 0 - 0
EGY D1 02:00 FT Misr Elmaqasah 1 - 1 Smouha SC 0 - 1
CAF CL 02:00 FT CR Belouizdad 2 - 0 TP Mazembe Englebert 0 - 0
SPA D2 02:00 FT Almeria 0 - 1 Rayo Vallecano 0 - 0
BOL D1 02:00 FT Aurora 2 - 1 Club Guabira 1 - 1
CHI D1 02:00 FT CSD Antofagasta 1 - 2 Everton CD 0 - 0
POR D1 02:30
FT Nacional da Madeira 1 - 5 Portimonense 0 - 2
POR D2 02:30 FT Penafiel 1 - 2 Viseu 1 - 0
ARG D1 03:00 FT Patronato Parana 2 - 0 Aldosivi Mar del Plata 1 - 0
MEX D3 04:00 FT Pioneros de Cancun 2 - 1 Intel Paja 1 - 1
MEX D3 04:30 FT Mazorqueros FC 3 - 0 U.A. Zacatecas 1 - 0
CHI D1 05:00 FT Union La Calera 1 - 0 Union Espanola 0 - 0
Mex MFW 05:00 FT Club Necaxa (w) 2 - 0 Juarez FC (w) 1 - 0
ARG D1 05:20 FT San Lorenzo 2 - 0 Rosario Central 1 - 0
COL D2 05:30 FT Real Cartagena 2 - 1 Leones 0 - 0
MEX D2 06:00 FT Tepatitlan de Morelos 1 - 0 Cimarrones de Sonora 1 - 0
Mex MFW 06:00 FT Queretaro (w) 1 - 0 Aguilas de Leon (w) 1 - 0
MEX D3 06:00 FT Mineros de Fresnillo 0 - 1 CD Alacranes de Durango 0 - 0
BOL D1 07:00 FT San Jose 0 - 3 Royal Pari FC 0 - 1
INT CF 07:00 FT Tulsa Roughneck 5 - 0 Wichita 3 - 0
MEX D3 07:00 FT Estudiantes Tecos 1 - 0 Cimarrones de Sonora FC II 0 - 0
NZM SL 07:00 FT Halswell United 2 - 4 Coastal Spirit 1 - 3
ARG D1 07:15 FT Central Cordoba SDE 0 - 1 CA Platense 0 - 0
COL D1 07:40 FT Independiente Santa Fe 1 - 1 Deportivo Pereira 0 - 1
Australia T S L 07:55 FT University of Tasmania (w) 4 - 6 Kingborough Lions (w) 2 - 4
MEX D1 08:30 FT Puebla 3 - 1 Mazatlan FC 1 - 1
Aus VPL U20 08:30 FT South Melbourne U20 4 - 4 Dandenong Thunder U20 2 - 2
A FFA Cup 08:30 FT Boroondara 1 - 2 Mill Park 1 - 0
NSW-N RL 08:30 FT Adamstown Rosebud Reserves 3 - 2 Charlestown Azzurri Reserves 2 - 0
NZ CCL 08:45 FT St. Albans Shirley FC 1 - 4 Burwood AFC 0 - 2
CRC D1 09:00 FT Alajuelense 1 - 1 Herediano 1 - 0
A FFA Cup 09:00 FT Casey Comets 1 - 1 Goulburn Valley Suns 0 - 0
NZ CCL 09:00 FT Parklands United 2 - 0 Universities AFC 0 - 0
AB U20 L 09:30 FT Sutherland Sharks U20 0 - 8 Blacktown Spartans U20 0 - 5
Aus VPL U20 10:00 FT Altona Magic U20 1 - 3 Green Gully Cavaliers U20 1 - 1
A FFA Cup 10:00 FT Avondale FC 6 - 0 Beaumaris 3 - 0
A FFA Cup 10:00 FT New Town Eagles 1 - 4 Kingborough Lions 0 - 3
A FFA Cup 10:00 FT Peninsula Strikers S FC 0 - 6 North Geelong Warriors 0 - 3
A FFA Cup 10:00 FT Altona North SC 2 - 1 St Albans Saints 1 - 1
A FFA Cup 10:00 FT Mazenod Victory 0 - 3 Oakleigh Cannons 0 - 2
MEX D1 10:30 FT FC Juarez 0 - 1 CDSyC Cruz Azul 0 - 0
WAUS U20 10:30 FT Bayswater U20 2 - 3 Perth Glory FC U20 0 - 0
NSW-N TPL 10:30 FT Adamstown Rosebuds FC 0 - 2 Charleston City Blues 0 - 1
A FFA Cup 10:30 FT University of Tasmania SC 2 - 1 Beach City 1 - 0
A FFA Cup 10:35 FT South Hobart 2 - 0 Hobart Zebras 0 - 0
JPN D1 11:00 FT Yokohama Marinos 1 - 1 Shonan Bellmare 0 - 0
JPN D3 11:00 FT Grulla Morioka 3 - 2 Imabari FC 0 - 0
Aus VPL U20 11:00 FT Port Melbourne Sharks SC U20 3 - 0 St. Albans Saints U20 1 - 0
Aus VPL U20 11:00 FT Melbourne Knights U20 1 - 0 Heidelberg United U20 1 - 0
JPN JFL 11:00 FT Honda FC 0 - 0 Veertien Kuwana 0 - 0
JPN JFL 11:00 FT Osaka FC 2 - 1 Kochi United 0 - 0
JPN JFL 11:00 FT Nara Club 0 - 1 Verspah Oita 0 - 0
JPN WD1 11:00 FT NGU Nagoya (w) 2 - 2 Ehime FC (w) 1 - 0
A FFA Cup 11:00 FT Pascoe Vale SC 3 - 0 North Sunshine Eagles 1 - 0
A FFA Cup 11:00 FT Glenroy Lions FC 0 - 2 Malvern City 0 - 0
A FFA Cup 11:00 FT Nunawading City 2 - 1 Heidelberg United 2 - 0
A FFA Cup 11:15 FT Box Hill United SC 2 - 3 Mornington 1 - 2
AUS NSW 11:30 FT Sutherland Sharks 0 - 2 Blacktown City Demons 0 - 1
KOR D2 11:30 FT Chungnam Asan 2 - 1 Gyeongnam FC 1 - 1
JPN D1 12:00 FT Vegalta Sendai 0 - 2 Vissel Kobe 0 - 2
JPN D1 12:00 FT Avispa Fukuoka 1 - 2 Consadole Sapporo 0 - 1
JPN D1 12:00 FT Hiroshima Sanfrecce 0 - 0 Gamba Osaka 0 - 0
RUS D1 12:00 FT SKA Khabarovsk 1 - 0 Gazovik Orenburg 1 - 0
JPN D1 12:00 FT Nagoya Grampus 0 - 0 FC Tokyo 0 - 0
JPN D2 12:00 FT Giravanz Kitakyushu 0 - 0 Montedio Yamagata 0 - 0
JPN D2 12:00 FT V-Varen Nagasaki 2 - 1 Ventforet Kofu 1 - 0
KOR D1 12:00 FT Suwon Samsung Bluewings 1 - 3 Jeonbuk Hyundai Motors 0 - 1
KCL 4 12:00 FT Chuncheon Citizen 1 - 3 Pyeongchang FC 0 - 1
KCL 4 12:00 FT Chungju Citizen 1 - 2 FC Namdong 0 - 1
KCL 4 12:00 FT Pocheon FC 3 - 2 Geoje Citizen 3 - 2
KCL 4 12:00 FT Jinju Citizen 2 - 1 Yangpyeong 1 - 0
WAUS U20 12:00 FT Armadale SC U20 3 - 3 Sorrento F.C. U20 1 - 2
WAUS U20 12:00 FT Gwelup Croatia U20 4 - 1 Rockingham City FC U20 1 - 0
WAUS U20 12:00 FT FloreatAthena U20 3 - 0 Pires U20 2 - 0
WAUS U20 12:00 FT Inglewood United U20 0 - 0 ECU Joondalup U20 0 - 0
JPN WD1 12:00 FT Speranza Takatsuki(w) 1 - 1 Cerezo Osaka Sakai (w) 1 - 0
WAUS U20 12:00 FT Balcatta U20 1 - 1 Cockburn City U20 0 - 1
Aus VPL U20 12:15 FT Eastern Lions U20 3 - 4 Hume City U20 2 - 3
JPN JFL 12:30 FT FC Tiamo Hirakata 1 - 1 Matsue City FC 1 - 0
NSW-N TPL 12:30 FT Valentine 0 - 1 Weston Workers FC 0 - 0
NSW-N TPL 12:30 FT Lake Macquarie 2 - 3 Maitland 1 - 0
AUS WALR 12:30 FT UWA-Nedlands FC Reserves 1 - 0 Fremantle City FC Reserves 1 - 0
AUS WALR 12:35 FT Olympic Kingsway Reserves 3 - 1 Quinns FC Reserves 1 - 1
AUS WALR 12:35 FT Joondalup Utd Reserves 1 - 6 Western Knights Reserves 0 - 4
AB U20 L 12:45 FT SD Raiders U20 2 - 2 Hakoah Sydney City East U20 2 - 2
JPN D1 13:00 FT Urawa Red Diamonds 2 - 1 Kashima Antlers 1 - 1
KCL 13:00 FT Gyeongju KHNP 2 - 0 Mokpo City 2 - 0
KCL 13:00 FT Daejeon Korail 0 - 0 Gimhae City 0 - 0
KCL 4 13:00 FT Siheung City 2 - 1 Jeonju Citizen FC 0 - 0
KCL 13:00 FT Changwon City 2 - 3 Gimpo FC 1 - 1
AB U20 L 13:00 FT Mt Druitt Town Rangers U20 3 - 4 Sydney Olympic U20 0 - 3
A FFA Cup 13:00 FT Green Gully Cavaliers 2 - 0 Dandenong Thunder 0 - 0
A FFA Cup 13:00 FT Kingscliff FC 2 - 2 Sunshine Coast Wanderers FC 2 - 1
A FFA Cup 13:00 FT Hume City 3 - 0 Warragul Utd 0 - 0
Nepal C 13:45 FT Swoyambhu Club 0 - 1 Birgunj United Club 0 - 1
HK PR 14:00 FT Tai Chung FC 0 - 5 Eastern A.A Football Team 0 - 2
KOR D2 14:00 FT Busan I Park 1 - 1 Ansan Greeners FC 0 - 1
WAUS D1 14:00 FT Willip 4 - 0 Rocking ham City 2 - 0
WAUS D1 14:00 FT Balcatta FC 1 - 2 Cockburn City 0 - 1
ANSW L 14:00 FT St George City FA 4 - 1 Mounties Wanderers 2 - 0
WAUS D2 14:00 FT UWA-Nedlands FC 0 - 4 Fremantle City 0 - 2
WAUS D2 14:00 FT Joondalup United 1 - 5 Western Knights 0 - 2
WAUS D2 14:00 FT Olympic Kingsway SC 1 - 4 Quinns FC 0 - 2
WAUS D2 14:00 FT FC Ashfield 1 - 2 Subiaco AFC 1 - 0
WAUS D2 14:00 FT Stirling Macedonia 5 - 3 Mandurah City 3 - 0
A FFA Cup 14:00 FT Brisbane Olympic United FC 4 - 0 Moreton Bay United 2 - 0
A FFA Cup 14:00 FT Ripley Valley FC 1 - 3 Brisbane Strikers 0 - 1
A FFA Cup 14:00 FT Upfield SC 1 - 3 Moreland Zebras 1 - 1
A FFA Cup 14:10 FT The Lakes 3 - 4 Holland Park Hawks FC 3 - 3
KOR D1 14:30 FT Seongnam FC 0 - 1 Ulsan Hyundai FC 0 - 1
ANSW L 14:30 FT SD Raiders FC 0 - 2 Hake Ya Dong in Sydney City 0 - 0
ISR U19 14:30 FT Bnei Sakhnin U19 1 - 0 Hapoel Nof HaGalil U19 1 - 0
ISR U19 14:30 FT Hapoel Hadera U19 1 - 2 Maccabi Haifa U19 0 - 2
ISR U19 14:30 FT Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 3 - 1 Hapoel Raanana Roei U19 1 - 1
ISR U19 14:30 FT Football Club Nave Yosef U19 2 - 1 MS Tzeirey Taibe U19 0 - 1
ISR U19 14:50 FT AS Ramat Elyahu U19 0 - 3 Maccabi Yaffo Kabilio U19 0 - 2
ITA YTHL 15:00 FT Genoa U20 1 - 0 AS Roma U20 1 - 0
UKR U21 15:00 FT FC Shakhtar Donetsk U21 2 - 1 FC Vorskla U21 1 - 1
UKR U21 15:00 FT FC Mynai U21 1 - 3 Kolos Kovalivka U21 0 - 3
JPN D1 15:00 FT Yokohama FC 1 - 1 Kashiwa Reysol 1 - 0
AUS NSW 15:00 FT Ted Reiter Mountain City Rovers 2 - 1 Sydney Olympic 0 - 0
JPN D2 15:00 FT FC Ryukyu 0 - 0 Omiya Ardija 0 - 0
HUN U19A 15:00 FT Budapest Honved U19 5 - 2 MTK Budapest U19 1 - 1
RUS YthC 15:00 FT Rubin Kazan (R) 1 - 1 PFC Sochi Youth 0 - 0
RUS YthC 15:00 FT Ufa Youth 1 - 1 Rotor Volgograd Youth 1 - 1
ROM D2 15:00 FT Scolar Resita 0 - 1 Petrolul Ploiesti 0 - 0
ROM D2 15:00 FT Farul Constanta 1 - 1 Ripensia Timisoara 0 - 0
ROM D2 15:00 FT Luceafarul Oradea 2 - 4 Gloria Buzau 0 - 2
ROM D2 15:00 FT ACS Comuna Recea 5 - 0 Pandurii Targu-Jiu 3 - 0
ROM D2 15:00 FT Concordia Chiajna 1 - 1 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 0
ANSW L 15:00 FT Blacktown Spartans 2 - 0 Bonnyrigg White Eagles 1 - 0
ANSW L 15:00 FT St George Saints 0 - 1 Northern Tigers 0 - 0
ISR U19 15:00 FT Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 1 - 0 Gadna Tel Aviv U19 1 - 0
ISR U19 15:00 FT Ashdod MS U19 5 - 0 Ironi Nesher U19 1 - 0
ISR U19 15:00 FT Hapoel Herzliya U19 2 - 0 Ironi Tiberias U19 1 - 0
ISR U19 15:00 FT Maccabi Netanya U19 1 - 1 Hapoel Beer Sheva U19 0 - 0
ANSW L 15:00 FT Spirit FC 3 - 0 Central Coast Mariners (Youth) 1 - 0
AUS D1 15:05
FT Brisbane Roar 1 - 1 Western Sydney 0 - 1
ISR U19 15:05 FT Hapoel Akko U19 0 - 3 Maccabi Herzliya U19 0 - 1
A FFA Cup 15:05 FT Sunshine Coast FC 4 - 0 Centenary Stormers 3 - 0
INT CF 15:15 FT Persik Kediri 2 - 1 Madura United 0 - 0
ISR U19 15:15 FT Hapoel Ramat Gan U19 0 - 1 Beitar Jerusalem Oren U19 0 - 0
ANSW L 15:15 FT Hills Brumbies 1 - 4 Western Sydney Wanderers AM 1 - 3
ITA YTHL 15:30 FT Inter Milan U20 0 - 0 Spal U19 0 - 0
ITA YL B 15:30 FT Virtus Entella U20 0 - 0 Lecce U20 0 - 0
VIE U19 15:30 FT Sai Gon FC U19 2 - 2 Quang Nam U19 0 - 1
A FFA Cup 15:30 FT Hume United 1 - 2 Sydenham Park 0 - 1
INT CF 15:30 FT Garhwal (W) 0 - 1 Delhi Students (W) 0 - 0
INT CF 15:30 FT Sudeva Delhi FC (W) 6 - 0 Bangadarshan (W) 0 - 0
MAS PL 15:45 FT Kelantan 0 - 1 Sarawak United 0 - 1
GRE D21 16:00 FT Asteras Vlachioti 0 - 0 Rhodos FC 0 - 0
ITA YL B 16:00 FT Benevento (Youth) 1 - 2 Reggina U19 1 - 0
RUS YthC 16:00 FT Zenit St.Petersburg Youth 2 - 2 FC Terek Groznyi Youth 2 - 1
Pol D4 16:00 FT Avia Swidnik 3 - 1 KSZO Ostrowiec 1 - 1
ISR U19 16:00 FT Maccabi Tel Aviv Shachar U19 1 - 3 Hapoel Tel Aviv U19 0 - 1
ALG U21 16:00 FT US Remchi U21 0 - 1 SKAF Khemis Miliana U21 0 - 0
ALG U21 16:00 FT USM Annaba U21 4 - 2 HB Chelghoum Laid U21 2 - 1
ALG U21 16:00 FT MO Bejaia U21 0 - 0 RC Arba U21 0 - 0
A FFA Cup 16:00 FT Western Pride 1 - 4 SWQ Thunder 1 - 2
A FFA Cup 16:00 FT Brisbane Wolves 4 - 4 Southport Warriors 3 - 1
SPA WD2 16:00 FT Oiartzun KE (w) 1 - 1 Mulier FCN (w) 1 - 0
It CP3 16:00 FT Grosseto U19 2 - 0 Pontedera U19 1 - 0
MAD PL 16:00 FT USCAFOOT 5 - 0 CS-DFC 0 - 0
MAC L W 16:00 FT ZFK Kamenica Sasa (w) 1 - 0 ZFK Tiverija (w) 0 - 0
SER U19 16:00 FT FK Internacional U19 1 - 1 FK Vozdovac U19 1 - 1
SER U19 16:00 FT FK Radnicki 1923 U19 3 - 1 Radnicki Nis U19 1 - 1
SER U19 16:00 FT RFK Novi Sad 1921 U19 1 - 2 FK Rad U19 0 - 1
ALG U21 16:05 FT WA Boufarik U21 1 - 2 RC Kouba U21 0 - 1
ALG U21 16:05 FT USM El Harrach U21 5 - 1 CR Beni Thour U21 1 - 1
ALG U21 16:05 FT ES Setif U21 0 - 1 JS Kabylie U21 0 - 0
ALG U21 16:10 FT ASM Oran U21 1 - 0 IRB El Kerma U21 0 - 0
ALG U21 16:10 FT USM Blida U21 0 - 0 IB Lakhdaria U21 0 - 0
ISR U19 16:20 FT Hapoel Qiryat Ono U19 3 - 0 Hapoel Ashkelon U19 2 - 0
ALG U21 16:20 FT ES Ben Aknoun U21 0 - 1 JSM Bejaia U21 0 - 0
ALG U21 16:20 FT AS Khroub U21 0 - 1 CRB Ouled Djellal U21 0 - 0
ALG U21 16:20 FT MC EI Eulma U21 2 - 0 MO Constantine U21 0 - 0
ALG U21 16:25 FT JSM Tiaret U21 3 - 1 RCB Oued Rhiou U21 2 - 0
ALG U21 16:25 FT Tadjenant U21 1 - 2 USM Khenchela U21 1 - 2
HK PR 16:30 FT LeeMan 0 - 2 Kitchee 0 - 0
ITA YL B 16:30 FT Pordenone Youth 2 - 1 S.S.D. Monza 1912 Youth 1 - 0
DEN WD2 16:30 FT Solrod (w) 3 - 1 Fredensborg (w) 1 - 1
ISR U19 16:30 FT SC Haifa Robi Shapira U19 2 - 2 Hapoel Iksal Imad U19 2 - 1
SPA LU19 16:30 FT Leioa U19 1 - 2 Santutxu U19 0 - 1
ALG U21 16:35 FT US Chaouia U21 2 - 1 NRB Teleghma U21 1 - 0
SER U19 16:55 FT TSC Backa Topola U19 1 - 0 IMT Novi Beograd U19 0 - 0
BLR RL 16:55 FT Rukh Brest Reserves 2 - 1 Energetik-BGU Minsk Reserves 0 - 1
ITA YTHL 17:00 FT Fiorentina U20 5 - 2 Ascoli U20 4 - 1
RUS D2 17:00 FT Kazanka Moscow 1 - 2 FK Chita 0 - 1
UKR U21 17:00 FT PFC Oleksandria U21 1 - 1 Dinamo KyivU21 0 - 1
GEO D1 17:00 FT Dinamo Batumi 1 - 1 Lokomotiv Tbilisi 1 - 1
POR D2 17:00 FT Vizela 1 - 1 Estoril 0 - 1
RUS D2 17:00 FT FK Biolog 1 - 0 Spartak Nalchik 1 - 0
POL D2 17:00 FT Lech II Poznan 0 - 2 Pogon Siedlce 0 - 1
POL D2 17:00 FT Sokol Ostroda 2 - 1 Olimpia Elblag 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Kawasaki Frontale 2 - 0 Oita Trinita 1 - 0
EST D1 17:00 FT Nomme JK Kalju 0 - 1 Trans Narva 0 - 1
KOR D1 17:00 FT FC Seoul 0 - 1 Gangwon FC 0 - 0
HUN U19A 17:00 FT Debrecin VSC U19 2 - 3 Vasas U19 1 - 2
LAT D1 17:00 FT Riga FC 6 - 1 FK Spartaks Jurmala 2 - 0
SPA WD1 17:00 FT Real Sociedad (w) 0 - 1 Eibar (w) 0 - 1
SIN D1 17:00 FT Hougang United FC 5 - 1 Tampines Rovers FC 2 - 1
SIN D1 17:00 FT Young Lions 1 - 3 Lion City Sailors 0 - 2
VIE D2 17:00 FT Quang Nam 0 - 1 Khatoco Khanh Hoa 0 - 1
VIE D2 17:00 FT Binh Phuoc 2 - 2 Cong An Nhan Dan 1 - 1
ITA YL B 17:00 FT Verona U19 3 - 1 Udinese U20 1 - 0
DEN WD2 17:00 FT Skovlunde IF (w) 1 - 0 Naesby BK (w) 1 - 0
DEN WD2 17:00 FT Osterbro IF (w) 0 - 2 Herlufsholm GF (w) 0 - 1
DEN WD2 17:00 FT Varde (w) 3 - 0 JAI Fodbold (w) 1 - 0
RUS YthC 17:00 FT Strogino Youth 1 - 2 FK Krasnodar Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 FT Arsenal Tula Youth 2 - 3 Khimki Youth 1 - 1
HUN U19B 17:00 FT VAC Varosi LSE U19 0 - 2 ZalaegerzsegTE U19 0 - 2
Pol D4 17:00 FT LKS Lagow 2 - 2 Lewart Lubartow 1 - 2
Pol D4 17:00 FT Stal Krasnik 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 0 - 0
TUR U19 17:00 FT Altay Spor KulubuU19 1 - 1 Bursaspor U19 0 - 0
Pol D4 17:00 FT KS Legionovia Legionowo 3 - 1 Legia Warszawa B 3 - 0
CAE LW 17:00 FT Vision Sports Bamenda (w) 3 - 0 Caiman Douala (w) 2 - 0
TUR U19 17:00 FT Umraniyespor U19 4 - 0 Menemenspor U19 0 - 0
SPA WD2 17:00 FT Pozuelo Alarcon (w) 1 - 2 collerense (w) 1 - 0
UKR D3 17:00 FT FC Bukovyna chernivtsi 0 - 0 Chayka Petropavlovsk Borshchagovka 0 - 0
ALG WL 17:10 FT ESF Amizour (w) 1 - 3 ASE Alger Centre (w) 1 - 1
POL D2 17:15 FT Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Skra Czestochowa 0 - 0
ISR U19 17:15 FT Bnei Yehuda Tel Aviv U19 5 - 1 Ironi Modiin U19 2 - 0
POL PR 17:30 FT Wisla Plock 0 - 1 Piast Gliwice 0 - 0
ITA C1 17:30 FT Carrarese 0 - 1 Como 0 - 0
ITA C1 17:30 FT Modena 3 - 1 Arezzo 1 - 1
ITA C1 17:30 FT Societa Sportiva Matelica Calcio 1 - 0 Sambenedettese 0 - 0
TUR D2 17:30 FT Tuzlaspor 0 - 2 Samsunspor 0 - 0
SPA WD1 17:30 FT Rayo Vallecano (w) 3 - 3 Colegio Aleman Valencia (w) 3 - 1
ITA D1 17:30
FT AC Milan 1 - 1 Sampdoria 0 - 0
POR D3 17:30 FT CF Canelas 2010 0 - 0 Sanjoanense 0 - 0
POR D3 17:30 FT Agueda 0 - 1 S. Joao Ver 0 - 1
POR D3 17:30 FT Lusitanos 0 - 3 AD Castro Daire 0 - 0
POR D3 17:30 FT Anadia 4 - 0 Beira Mar 2 - 0
IND KPL 17:30 FT Kerala United 3 - 0 MAR Athanasius College 1 - 0
Kyr TL 17:30 FT FK Kara-Balta 1 - 4 Alay 1 - 1
POR D3 17:30 FT Valadares Gaia FC 8 - 0 CCDR Vila Cortez 1 - 0
TUR D1 17:35 FT Kayserispor 1 - 1 Goztepe 1 - 0
LIT SC 17:40 FT FK Zalgiris Vilnius 2 - 2 Baltija Panevezys 2 - 1
POL D1 17:40 FT Miedz Legnica 0 - 1 Radomiak Radom 0 - 0
POL D1 17:40 FT GKS Jastrzebie 1 - 2 Puszcza Niepolomice 1 - 2
CRO D1 17:55 FT NK Lokomotiva Zagreb 0 - 2 Hajduk Split 0 - 1
SER U19 17:55 FT OFK Belgrade U19 0 - 4 FK Graficar Beograd U19 0 - 2
GER D2 18:00
FT VfL Bochum 2 - 1 Holstein Kiel 1 - 0
GER D2 18:00
FT Heidenheimer 0 - 1 Greuther Furth 0 - 0
GER D2 18:00
FT Karlsruher SC 0 - 1 VfL Osnabruck 0 - 0
FRA D1 18:00
FT Monaco 4 - 0 Metz 0 - 0
VIE D1 18:00 FT Hong Linh Ha Tinh 3 - 5 Thanh Hoa 2 - 1
VIE D1 18:00 FT Than Quang Ninh 1 - 0 Becamex Binh Duong 1 - 0
SPA FDH 18:00 FT Levante Futsal 4 - 2 Antequera Futsal 1 - 1
BLR D1 18:00 FT BATE Borisov 3 - 2 FC Gomel 1 - 1
MNE D1 18:00 FT FK Podgorica 2 - 1 FK Rudar Pljevlja 2 - 1
RUS D1 18:00 FT Krylya Sovetov 4 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 2 - 0
HUN U19A 18:00 FT Diosgyor VTK U19 1 - 1 Puskas Akademia FehervarU19 1 - 1
UKR D1 18:00 FT FC Mariupol 4 - 3 FC Inhulets Petrove 1 - 0
POL D2 18:00 FT Hutnik Krakow 1 - 3 Znicz Pruszkow 1 - 1
ITA C1 18:00 FT US Casertana 1908 2 - 3 Palermo 1 - 3
RUS D1 18:00 FT Veles 1 - 1 Yenisey Krasnoyarsk 0 - 0
RUS D1 18:00 FT Akron Togliatti 0 - 0 Tom Tomsk 0 - 0
RUS PR 18:00 FT Rotor Volgograd 0 - 2 Lokomotiv Moscow 0 - 1
SWE D1 SN 18:00 FT Skovde AIK 1 - 0 Qviding FIF 0 - 0
SWE D1 SN 18:00 FT FC Trollhattan 1 - 2 Lindome GIF 1 - 0
SWE D1 SN 18:00 FT Orebro Syrianska IF 0 - 3 Sollentuna United 0 - 2
ARM CUP 18:00 FT FC Noah 2 - 2 Urartu 1 - 0
HUN WD1 18:00 FT Kelen SC (w) 0 - 4 Ferencvarosi TC (w) 0 - 3
AZE D2 18:00 FT Standard Sumgayit II 2 - 0 FK Kapaz Ganca 0 - 0
LIT D2 18:00 FT Babrungas 1 - 0 Suduva Marijampole II 1 - 0
LIT D2 18:00 FT Lietava Jonava 5 - 1 FK Neptunas Klaipeda 3 - 1
LIT D2 18:00 FT Siauliai 1 - 1 Banga Gargzdai B 0 - 0
BWPL 18:00 FT Energetik-BGU Minsk (w) 13 - 0 FC Gomel (w) 9 - 0
INT CF 18:00 FT Lahti 2 - 0 Ilves Tampere 0 - 0
FINWC 18:00 FT PK-35 Vantaa (w) 1 - 1 HJK Helsinki (w) 0 - 1
VIE U19 18:00 FT An Giang U19 1 - 3 T T Hanoi U19 0 - 1
RUS YthC 18:00 FT Chertanovo Moscow Youth 1 - 1 FK Ural Youth 0 - 0
RUS YthC 18:00 FT CSKA Moscow (R) 4 - 0 FK Rostov Youth 2 - 0
GERWC 18:00 FT Eintracht Frankfurt (w) 2 - 1 SC Freiburg (w) 0 - 1
TH FC 18:00 FT Buriram United 2 - 0 Muang Thong United 0 - 0
TH FC 18:00 FT Chiangrai United 2 - 1 Muangkan Utd 1 - 1
POL D1 18:00 FT Resovia Rzeszow 1 - 1 Odra Opole 0 - 1
SWEC-W 18:00 FT Umea IK (w) 2 - 4 Eskilstuna United (w) 1 - 1
Pol D4 18:00 FT Foto-Higiena Olawa 1 - 4 Stal Brzeg 1 - 2
Pol D4 18:00 FT KS Wiazownica 2 - 2 Wisla Sandomierz 2 - 0
Pol D4 18:00 FT Blonianka Blonie 3 - 1 Olimpia Zambrow 2 - 0
Pol D4 18:00 FT Lechia Zielona Gora 0 - 2 GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 0 - 1
WAUS D2 18:00 FT Forrestfield United 1 - 3 Swan United 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Las Palmas Atletico 3 - 1 Lorca Deportiva FC 1 - 0
Maldives P L 18:00 FT TC Sports Club 2 - 0 United Victory 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT CD Marino U19 2 - 1 SD San Jose U19 2 - 0
SPA LU19 18:00 FT CF Juventud Laguna U19 3 - 2 CF Laguna U19 0 - 1
ROM D3 18:00 FT Astra Giurgiu II 2 - 1 ACS Sepsi II 1 - 1
ROM D3 18:00 FT Vito Lou Constanza B 1 - 1 CSA Axiopolis 1 - 0
TAJ SC 18:00 FT FC Istiklol Dushanbe 2 - 0 Ravshan Kulob 0 - 0
UKR D3 18:00 FT Dinaz Vyshgorod 1 - 1 FC Uzhgorod 0 - 0
UKR D3 18:00 FT SC Tavriya 3 - 1 Enerhiya Nova Kakhovka 0 - 1
UZB D1 18:15 FT Lokomotiv Tashkent 1 - 1 Qizilqum Zarafshon 0 - 1
SCOFAC 18:15 FT Dumbarton 0 - 1 Aberdeen 0 - 0
INT CF 18:15 FT Persebaya Surabaya 0 - 0 Persela Lamongan 0 - 0
Pol D4 18:15 FT Sokol Sieniawa 0 - 1 Chelmianka Chelm 0 - 0
ENG PR 18:30
FT Chelsea 2 - 5 West Bromwich(WBA) 1 - 2
ENG LCH 18:30
FT Huddersfield Town 1 - 1 Brentford 1 - 0
INT CF 18:30 FT Lokomotiv Sofia 0 - 2 PFK Montana 0 - 0
MAD PL 18:30 FT Jet Kintana 1 - 1 ASSM Elgeco Plus 0 - 1
GRE D2 18:45 FT Kissamikos 1 - 0 Diagoras 0 - 0
GRE D2 18:45 FT SKODA Xanthi 1 - 1 Giorgos Karaiskakis 1 - 0
GRE D2 18:45 FT Ergotelis 2 - 3 Trikala 1 - 1
GEO D1 18:45 FT FC Saburtalo Tbilisi 0 - 0 FC Telavi 0 - 0
SPA D1 19:00
FT Granada CF 0 - 3 Villarreal 0 - 2
ENG L2 19:00 FT Southend United 0 - 2 Carlisle United 0 - 1
GER Reg 19:00 FT FSV Frankfurt 0 - 0 FC 08 Hombrug 0 - 0
GER Reg 19:00 FT SG Sonnenhof Grossaspach 1 - 1 FC Giessen 0 - 1
GER Reg 19:00 FT TSG Hoffenheim (Youth) 4 - 2 Bayern Alzenau 2 - 0
GER D3 19:00 FT Bayern Munchen (Youth) 2 - 3 VFB Lubeck 1 - 1
GER D3 19:00 FT Magdeburg 2 - 0 Ingolstadt 1 - 0
GER Reg 19:00 FT Koln (Youth) 2 - 1 Bergisch Gladbach 09 1 - 0
GER D3 19:00 FT Kaiserslautern 3 - 1 Hallescher FC 1 - 0
GER Reg 19:00 FT Rot-Weiss Essen 5 - 0 Schalke 04 (Youth) 3 - 0
GER D3 19:00 FT SV Wehen Wiesbaden 2 - 2 Saarbrucken 0 - 0
GER Reg 19:00 FT Kickers Offenbach 1 - 0 SSV Ulm 1846 1 - 0
GER Reg 19:00 FT Wegberg-Beeck 0 - 0 SV Lippstadt 0 - 0
GER Reg 19:00 FT Rot-Weiss Koblenz 1 - 1 SV Elversberg 1 - 0
GER Reg 19:00 FT Wiedenbruck 2 - 1 Rot-Weiss Oberhausen 1 - 0
GER D3 19:00 FT Uerdingen KFC 05 1 - 3 TSV 1860 Munchen 0 - 3
GER Reg 19:00 FT TSV Steinbach 1 - 1 FK Pirmasens 0 - 0
POL D1 19:00 FT OKS Stomil Olsztyn 0 - 5 Sandecja Nowy Sacz 0 - 3
GER Reg 19:00 FT Wuppertaler 2 - 1 VFB Homberg 0 - 1
GER Reg 19:00 FT Vfr Aalen 2 - 1 Eintracht Stadtallendorf 2 - 1
GER Reg 19:00 FT Astoria Walldorf 1 - 2 Hessen Kassel 0 - 2
GER Reg 19:00 FT Rot-Weiss Ahlen 1 - 1 Fortuna Dusseldorf (Youth) 1 - 0
GER D3 19:00 FT SC Verl 1 - 2 MSV Duisburg 0 - 1
GER Reg 19:00 FT Bahlinger 1 - 0 VfB Stuttgart II 0 - 0
GER Reg 19:00 FT Alemannia Aachen 2 - 3 SV Straelen 0 - 2
GER Reg 19:00 FT TSG Balingen 0 - 1 SC Freiburg (Youth) 0 - 0
ROM D1 19:00 FT Hermannstadt 4 - 1 Arges 1 - 1
RUS D1 19:00 FT Shinnik Yaroslavl 0 - 1 Dinamo Briansk 0 - 1
GER D3 19:00 FT SV Waldhof Mannheim 1 - 0 Zwickau 0 - 0
SPA D2 19:00 FT UD Logrones 1 - 0 Tenerife 0 - 0
SPA WD1 19:00 FT Madrid CFF (w) 2 - 4 UD Granadilla Tenerife Sur (w) 1 - 1
DEN D2 19:00 FT Hillerod Fodbold 2 - 0 Bronshoj 1 - 0
DEN D2 19:00 FT Holbaek 0 - 2 Naesby 0 - 2
CZE D1 19:00 FT Sigma Olomouc 0 - 1 Pardubice 0 - 0
FIN CUP 19:00 FT Honka Espoo 0 - 0 PK-35 Vantaa 0 - 0
GRE D1 19:00 FT Atromitos Athens 1 - 1 Apollon Smirnis 0 - 0
AFB 19:00 FT Bergheim/Hof (w) 2 - 0 SV Horn (w) 0 - 0
ENG YFAC 19:00 FT Peterborough United U18 0 - 2 Sheff U18 0 - 1
LIT D2 19:00 FT Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 0 - 1 FK Minija 0 - 0
INT CF 19:00 FT Hacken 4 - 1 Varbergs BoIS FC 1 - 0
INT CF 19:00 FT Vasteras SK FK 1 - 2 IK Sirius FK 1 - 2
INT CF 19:00 FT Helsingborg 2 - 1 Osters IF 1 - 1
UPL 19:00 FT Express FC 3 - 1 URA Kampala 3 - 0
IRQ D1 19:00 FT Al Karkh 0 - 1 Naft Misan 0 - 0
IRQ D1 19:00 FT AL Minaa 1 - 0 Alsinaat Alkahrabaiya 0 - 0
IRQ D1 19:00 FT Baghdad 1 - 0 AI Kahrabaa 1 - 0
DEN WD2 19:00 FT Vildbjerg SF (w) 4 - 1 Fortuna Hjorring B (w) 3 - 0
DEN WD2 19:00 FT aalborg Freja (w) 1 - 0 Romalt Woman's 0 - 0
TH FC 19:00 FT Chonburi Shark FC 5 - 1 Trat FC 3 - 0
TH FC 19:00 FT Bangkok United FC 2 - 1 Ratchaburi FC 1 - 0
INT CF 19:00 FT Orebro 2 - 0 Akropolis IF 2 - 0
Pol D4 19:00 FT Cracovia II 2 - 0 Korona II Kielce 1 - 0
Pol D4 19:00 FT Piast Zmigrod 0 - 1 Ruch Chorzow 0 - 0
Pol D4 19:00 FT Gawin Sleza Wroclaw 2 - 1 Polonia-Stal Swidnica 0 - 0
ISR U19 19:00 FT Beitar Nes Tubruk U19 0 - 2 Maccabi Petach Tikva U19 0 - 1
DEN WD1 19:00 FT Kolding BK (w) 1 - 2 Brondby IF (w) 0 - 2
DEN WD1 19:00 FT Fortuna Hjorring (w) 1 - 2 HB Koge (w) 0 - 1
DEN WD1 19:00 FT AGF Kvindefodbold APS (w) 2 - 0 ASA Aarhus (w) 0 - 0
DEN WD1 19:00 FT Odense BK (w) 3 - 0 Sundby BK (w) 1 - 0
R WSL 19:00 FT CSM Targu Mures (w) 3 - 3 Dream Team Bucurest (w) 1 - 2
BPL (W) 19:00 FT KAA Gent Ladies (w) 2 - 1 Standard Liege (w) 0 - 0
UKR D3 19:00 FT Nikopol-NPGU 1 - 2 Kryvbas 1 - 1
SPA LU19 19:00 FT Las Palmas U19 3 - 1 Arucas CF U19 0 - 0
UKR D3 19:00 FT Obolon Brovar Kiev II 0 - 2 Niva Vinica 0 - 0
IRN PR 19:10 FT Shahr Khodrou 1 - 1 Persepolis 1 - 0
VIE D1 19:15 FT The Cong 3 - 0 Sai Gon FC 1 - 0
FRA WD1 19:30 FT Bordeaux (w) 1 - 0 Issy FF (w) 1 - 0
FRA WD1 19:30 FT Le Havre (w) 0 - 2 Dijon w 0 - 2
FRA WD1 19:30 FT Montpellier (w) 0 - 4 Reims (w) 0 - 2
IRN PR 19:30 FT Tractor S.C. 0 - 0 Mes Rafsanjan 0 - 0
IRN PR 19:30 FT Naft Masjed Soleyman FC 0 - 2 Nassaji Mazandaran 0 - 0
ISR U19 19:30 FT Hapoel Kiryat Shmona U19 0 - 0 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 0 - 0
CAE D1 19:30 FT Young Sports 0 - 0 APEJES Academy 0 - 0
It CP3 19:30 FT CartanU19 2 - 2 Palermo U19 1 - 0
ISR CL 19:30 FT Maccabi Ahva Shaab 1 - 0 Bnei Bir Al Maksur 0 - 0
CRSK U19 19:30 FT NK Orijent U19 1 - 4 Rijeka U19 1 - 2
GER D2 19:30 FT FC Gutersloh (w) 1 - 1 Carl Zeiss Jena (w) 0 - 0
It CP3 19:30 FT Novara U20 5 - 0 Pro Vercelli U19 0 - 0
BRA D4 19:30 FT Independente PA 1 - 1 Bragantino PA 1 - 0
KSA YTH 19:40 FT Hajer (Youth) 1 - 2 Al-Faisaly Harmah Youth 0 - 0
KSA YTH 19:40 FT Al-Fath (Youth) 1 - 1 Al-Ittihad (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:40 FT Al-Ettifaq (Youth) 1 - 1 Al-Qadasiya (Youth) 1 - 0
HUN D1 19:45 FT Paksi SE Honlapja 3 - 1 MTK Hungaria 2 - 0
KSA YTH 19:55 FT Al-Nasr (Youth) 2 - 2 Al-Hilal (Youth) 0 - 0
SER D1 19:55 FT Habitpharm Javor 1 - 1 FK Backa Backa Palanka 0 - 1
SER D1 19:55 FT Radnik Surdulica 2 - 1 Zlatibor Cajetina 0 - 0
SER D1 19:55 FT Indjija 1 - 0 FK Rad Beograd 0 - 0
FRA D2 20:00 FT Toulouse 4 - 1 Nancy 1 - 1
ITA YTHL 20:00 FT Lazio U20 1 - 4 Sampdoria Youth 1 - 2
CYP D2 20:00 FT Kouris Erimi 3 - 0 Anagennisi FC Deryneia 2 - 0
CYP D2 20:00 FT Omonia Aradippou 2 - 1 Dignis Yepsonas 2 - 0
CYP D2 20:00 FT Thoi Lakatamias 1 - 4 Xylotympou 1 - 1
CYP D2 20:00 FT AE Zakakiou 1 - 3 Onisilos Sotiras 1 - 2
CYP D2 20:00 FT Ahironas Liopetriou 1 - 1 Othellos Athienou 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Alki Oroklini 1 - 1 Aris Limassol 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Asil Lysi 0 - 1 Agia Napa 0 - 1
CAF CL 20:00 FT Simba Sports Club 4 - 1 AS Vita Club 2 - 1
CAF CL 20:00 FT Al Merreikh 2 - 2 EL Ahly 2 - 0
ITA C1 20:00 FT Ternana 4 - 1 Avellino 3 - 0
ITA C1 20:00 FT Vibonese 0 - 1 Bari 0 - 1
ITA C1 20:00 FT Grosseto 1 - 1 Giana 0 - 1
MNE D1 20:00 FT OFK Petrovac 0 - 0 Decic Tuzi 0 - 0
ITA C1 20:00 FT Francavilla 1 - 0 Cavese 0 - 0
ITA C1 20:00 FT Pontedera 2 - 2 Pro Sesto 2 - 1
ITA C1 20:00 FT Renate AC 1 - 2 Olbia 1 - 0
ITA C1 20:00 FT Albinoleffe 1 - 3 Pro Vercelli 1 - 1
RUS D1 20:00 FT Fakel 1 - 1 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 - 1
SAFL 20:00 FT Cape Umoya United 3 - 1 Richards Bay 2 - 0
SAFL 20:00 FT Polokwane City FC 2 - 1 Steenberg United 0 - 0
MAS SL 20:00 FT Pulau Pinang 2 - 1 Perak 1 - 1
SAFL 20:00 FT Pretoria Callies 0 - 0 Jomo Cosmos 0 - 0
LIT D1 20:00 FT Dziugas Telsiai 1 - 1 Kauno Zalgiris 1 - 1
RUS D1 20:00 FT Torpedo moskva 1 - 0 Irtysh 1946 Omsk 0 - 0
SAPL D1 20:00 FT Moroka Swallows 1 - 1 Lamontville Golden Arrows 0 - 0
SAFL 20:00 FT Pretoria Univ 0 - 1 Free State Stars 0 - 1
MAS SL 20:00 FT Pahang UiTM FC 0 - 2 Selangor 0 - 2
BLR D1 20:00 FT Sputnik Rechitsa 0 - 1 FC Minsk 0 - 0
Kos L 20:00 FT KF Arberia 1 - 3 KF Drita Gjilan 1 - 2
ITA C1 20:00 FT Catania 1 - 0 Viterbese 0 - 0
RUS D1 20:00 FT Volgar-Gazprom Astrachan 1 - 0 Alania Vladikavkaz 0 - 0
ITA C1 20:00 FT Potenza 0 - 2 Juve Stabia 0 - 2
ITA C1 20:00 FT Teramo 2 - 1 Turris Neapolis 0 - 0
ITA C1 20:00 FT USD Virtus Verona 0 - 3 Perugia 0 - 2
MAS PL 20:00 FT Terengganu B 1 - 1 PDRM 1 - 0
ITA C1 20:00 FT Vis Pesaro 2 - 1 Imolese 1 - 0
CRO D1 20:00 FT Istra 1961 Pula 0 - 2 ZNK Osijek 0 - 1
SAFL 20:00 FT Sekhukhune United 2 - 0 Cape Town All Stars 0 - 0
ITA C1 20:00 FT Gubbio 0 - 4 Carpi 0 - 2
Kos L 20:00 FT KF Drenica Skenderaj 2 - 0 KF Trepca 89 1 - 0
ITA C1 20:00 FT Legnago Salus 2 - 3 SudTirol 1 - 1
RUS D1 20:00 FT FK Chayka K-SR 0 - 2 Spartak Moscow II 0 - 2
TUR D2 20:00 FT Giresunspor 0 - 0 Istanbulspor 0 - 0
TUR D2 20:00 FT Osmanlispor FC 4 - 2 Akhisar Bld.Geng 2 - 1
ITA D1 20:00
FT Benevento 2 - 2 Parma 1 - 0
ENG FAWSL 20:00 FT Reading (w) 0 - 5 West Ham United (w) 0 - 5
ITA D1 20:00
FT Cagliari 0 - 2 Verona 0 - 0
ITA D1 20:00
FT Genoa 1 - 1 Fiorentina 1 - 1
ITA D1 20:00
FT Lazio 2 - 1 Spezia 0 - 0
ITA D1 20:00
FT Napoli 4 - 3 Crotone 3 - 1
ITA D1 20:00
FT Sassuolo 2 - 2 AS Roma 0 - 1
SWE D1 SN 20:00 FT Haninge 2 - 0 Hudiksvalls ABK 2 - 0
TUR D1 20:00 FT Caykur Rizespor 0 - 0 Karagumruk 0 - 0
ITA D1 20:00
FT Atalanta 3 - 2 Udinese 2 - 1
TUR D1 20:00 FT Sivasspor 0 - 0 Trabzonspor 0 - 0
QAT D1 20:00 FT Al-Garrafa 0 - 2 Al-Sadd 0 - 1
MKD D1 20:00 FT FK Makedonija Gjorce Petrov 1 - 2 Academy Pandev 0 - 2
MKD D2 20:00 FT FK Kozuv 0 - 1 FK Osogovo 0 - 0
MKD D2 20:00 FT Vlazrimi Kicevo 1 - 1 FK Kadino 1 - 1
MKD D2 20:00 FT FK Skopje 2 - 1 FK Teteks Tetovo 1 - 0
MKD D2 20:00 FT KF Veleshta 2 - 1 FK Drita Bogovinje 1 - 1
MKD D2 20:00 FT FK Ohrid 2004 1 - 1 Korab Debar 1 - 0
MKD D2 20:00 FT Kamenica-Sasa 1 - 0 FK Sloga 1934 Vinica 1 - 0
MKD D2 20:00 FT Bregalnica Stip 3 - 1 Pobeda Prilep 3 - 1
MKD D2 20:00 FT FK Tikves Kavadarci 4 - 1 FC Plackovica 3 - 1
MKD D2 20:00 FT Pehchevo 2 - 1 FK Roseman 2 - 0
BOS PL 20:00 FT FK Krupa 1 - 1 FK Tuzla City 0 - 0
BOS PL 20:00 FT Sloboda 1 - 0 FK Zeljeznicar 0 - 0
IRN PR 20:00 FT Zob Ahan 1 - 0 Sanat-Naft 1 - 0
ENG YFAC 20:00 FT Manchester City U18 0 - 1 Everton U18 0 - 0
BWPL 20:00 FT Neman Grodno (w) 15 - 0 Dinamo Brest (W) 10 - 0
YDL Futsal 20:00 FT Cybertel Aniene Futsal 5 - 2 Catania Futsal 2 - 1
ITA YL B 20:00 FT Reggiana U20 2 - 3 Brescia U20 2 - 2
ITA YL B 20:00 FT Parma U20 1 - 1 US Cremonese U20 0 - 1
UPL 20:00 FT Kyetume 0 - 3 Uganda Police FC 0 - 1
ITA YL B 20:00 FT Chievo U19 5 - 1 Cittadella U20 3 - 1
ITA YL B 20:00 FT Venezia F.C. Youth 2 - 2 Vicenza U19 2 - 0
DEN D1 20:00 FT Fremad Amager 3 - 0 Vendsyssel 2 - 0
MAS PL 20:00 FT Negeri Sembilan 0 - 0 Kuching FA 0 - 0
DEN WD1 20:00 FT Thisted FC (w) 1 - 0 Nordsjaelland (w) 0 - 0
TUN D1 20:00 FT J.S. Kairouanaise 1 - 3 US Ben Guerdane 1 - 2
INT CF 20:00 FT Levski Sofia 2 - 0 Slivnishki Geroy 2 - 0
Zam SL 20:00 FT Indeni FC 1 - 1 Red Arrows 1 - 1
Zam SL 20:00 FT Green Eagles 2 - 2 Prison Leopards FC 0 - 2
Zam SL 20:00 FT Nkwazi 1 - 0 Kitwe United 1 - 0
Zam SL 20:00 FT Lusaka Dynamos 1 - 1 Kabwe Warriors 1 - 0
Zam SL 20:00 FT Young Green Eagles 2 - 1 Lumwana Radiants 1 - 0
CAE D1 20:00 FT Eding Sport FC 1 - 0 Fovu de Baham 1 - 0
CAE D1 20:00 FT Union Douala 2 - 0 Yafoot FC 1 - 0
Irish WNU 20:00 FT Cork City (w) 0 - 3 Shelbourne (w) 0 - 2
Irish WNU 20:00 FT Galway LFC (w) 3 - 1 Bohemians Dublin (w) 2 - 0
EGY WD1 20:00 FT Delphi SC (W) 2 - 2 Ahli Bank (W) 0 - 1
EGY WD1 20:00 FT Kafr Saad (w) 0 - 2 El Gounah (W) 0 - 0
LAT D1 20:00 FT BFC Daugavpils 3 - 2 Metta/LU Riga 2 - 1
TTLd 20:00 FT AS Gabes 0 - 0 Club Menzel Bouzelfa 0 - 0
TTLd 20:00 FT Sporting Ben Arous 0 - 0 Sfax Railways 0 - 0
TTLd 20:00 FT Jerba Midoun 0 - 1 Kalaa Sport 0 - 0
TTLd 20:00 FT AS Kasserine 2 - 2 Esperance Sportive Zarzis 0 - 1
TTLd 20:00 FT ES Rades 2 - 0 ES Hamam-Sousse 2 - 0
TTLd 20:00 FT CO Sidi Bouzid 1 - 2 AS Mhamdia 0 - 1
BRA D4 20:00 FT Tuna Luso 4 - 1 Paragominas FC PA 0 - 0
EGY WD1 20:00 FT Al Tayaran (w) 4 - 3 Al Amiria (w) 1 - 2
UKR D3 20:00 FT MFK Mykolaiv II 1 - 1 Balkany Zorya 0 - 0
UKR D3 20:00 FT Volyn Lutsk Reserves 0 - 2 Podillya Khmelnytskyi 0 - 0
KSA YTH 20:10 FT Al-Tai (Youth) 3 - 1 Al-Feiha U20 0 - 0
KSA YTH 20:15 FT Abha U20 2 - 1 Al-Taawon Youths 2 - 1
POL D2 20:15 FT Motor Lublin 2 - 3 Slask Wroclaw II 0 - 2
KSA YTH 20:20 FT Al Ahli Jeddah (Youth) 2 - 1 Al-Shabab (Youth) 1 - 0
KSA YTH 20:20 FT Al Wehda (Youth) 0 - 3 Ohud Medina Youths 0 - 2
MAS SL 20:25 FT Kuala Lumpur 0 - 0 Sabah 0 - 0
GER D1 20:30
FT Augsburg 2 - 1 TSG Hoffenheim 2 - 0
GER D1 20:30
FT Bayer Leverkusen 2 - 1 Schalke 04 1 - 0
GER D1 20:30
FT Borussia Dortmund 1 - 2 Eintracht Frankfurt 1 - 1
GER D1 20:30
FT FSV Mainz 05 1 - 1 Arminia Bielefeld 0 - 0
GER D1 20:30
FT VfL Wolfsburg 1 - 0 FC Koln 0 - 0
ALG D2 20:30 FT ES Ben Aknoun 4 - 0 JSM Bejaia 2 - 0
ALG D2 20:30 FT WA Boufarik 1 - 1 RC Kouba 0 - 1
GEO D1 20:30 FT Dinamo Tbilisi 1 - 0 Dila Gori 1 - 0
AZE D1 20:30 FT Sabail 0 - 0 Zira FK 0 - 0
ALG D2 20:30 FT CRB Ain Ouessara 0 - 0 MCB Oued Sly 0 - 0
ALG D2 20:30 FT SC Ain Defla 1 - 1 MC Saida 0 - 1
RUS PR 20:30 FT Rubin Kazan 1 - 0 FK Sochi 0 - 0
ALG D2 20:30 FT USM Annaba 0 - 1 HB Chelghoum Laid 0 - 1
ALG D2 20:30 FT US Chaouia 1 - 0 NRB Teleghma 1 - 0
ALG D2 20:30 FT AS Khroub 2 - 1 CRB Ouled Djellal 0 - 1
ALG D2 20:30 FT CA Batna 1 - 0 MSP Batna 0 - 0
ALG D2 20:30 FT USM Blida 0 - 2 IRB Lakhdaria 0 - 1
ALG D2 20:30 FT MC El Eulma 1 - 2 MO Constantine 0 - 0
ALG D2 20:30 FT ASM Oran 1 - 1 IRB El Kerma 0 - 0
ALG D2 20:30 FT USM EL HARRACH 1 - 0 CR Beni Thour 0 - 0
ALG D2 20:30 FT DRB Tadjenant 1 - 2 Hanshely 1 - 0
ALG D2 20:30 FT US Remchi 1 - 0 SKAF Khemis Melina 1 - 0
ALG D2 20:30 FT MO Bejaia 0 - 0 RC Arba 0 - 0
ALG D2 20:30 FT JSM Tiaret 5 - 0 RC Oued Rhiou 1 - 0
UZB D1 20:30 FT Nasaf Qarshi 4 - 0 Turon Nukus 1 - 0
ALG D2 20:30 FT WRB Msila 4 - 2 A Bou Saada 0 - 0
RUS PR 20:30 FT FC Krasnodar 0 - 5 Terek Grozny 0 - 1
SVK D1 20:30 FT Slovan Bratislava 4 - 1 Zlate Moravce 0 - 1
HUN WD1 20:30 FT MTK Hungaria FC (w) 2 - 0 Gyori Dozsa (w) 2 - 0
POR D3 20:30 FT aljustrelense 2 - 1 Moura 1 - 0
POR D3 20:30 FT Pinhalnovense 1 - 0 Olhanense SC 1 - 0
EGY D2 20:30 FT Suhag 1 - 0 Telephonaat Bani Suweif FC 0 - 0
EGY D2 20:30 FT Beni Suef 1 - 0 Asmant Asyut 1 - 0
POR D3 20:30 FT Louletano 1 - 1 Vitoria Setubal 0 - 0
EGY D2 20:30 FT El Alameen 2 - 1 Shoban Moslemen Qena 1 - 1
EGY D2 20:30 FT Qena SC 2 - 1 Tahta SC 1 - 0
UAE D1 20:45 FT Dabba Al-Fujairah 2 - 0 Al-Thaid 0 - 0
UAE D1 20:45 FT Emirates Club 5 - 1 Dubba Al-Husun 2 - 0
UAE LP 20:45 FT Al-Jazira(UAE) 3 - 2 Al-Wasl 2 - 1
UAE LP 20:45 FT Khor Fakkan 2 - 3 Ajman 1 - 2
ENG PR 21:00
FT Leeds United 2 - 1 Sheffield United 1 - 1
SCO L2 21:00 FT Cowdenbeath 0 - 1 Albion Rovers 0 - 1
SCO L2 21:00 FT Annan Athletic 0 - 3 Elgin City 0 - 2
SCO L2 21:00 FT Queen's Park 1 - 0 Stirling Albion 1 - 0
LUX D1 21:00 FT UNA Strassen 1 - 3 Victoria Rosport 0 - 3
AGB LE 21:00 FT CRD Libolo 2 - 2 Primeiro de Agosto 0 - 2
ALB D1 21:00 FT Vllaznia Shkoder 0 - 0 Partizani Tirana 0 - 0
ALB D1 21:00 FT Teuta Durres 1 - 0 KF Laci 0 - 0
SER D2 21:00 FT FK Loznica 2 - 1 FK Radnicki Sremska Mitrovica 1 - 1
NIR D1 21:00 FT Glentoran FC 4 - 0 Portadown 1 - 0
NIR D1 21:00 FT Larne FC 3 - 0 Carrick Rangers 3 - 0
NIR D1 21:00 FT Warrenpoint Town 0 - 5 Cliftonville 0 - 3
POL D1 21:00 FT Zaglebie Sosnowiec 3 - 0 Widzew lodz 2 - 0
SER D2 21:00 FT Radnicki 1923 Kragujevac 0 - 0 Kabel Novi Sad 0 - 0
SCO CH 21:00 FT Arbroath 2 - 1 Alloa Athletic 0 - 0
SER D2 21:00 FT FK Zarkovo 1 - 0 Radnicki Pirot 0 - 0
SER D2 21:00 FT Zemun 1 - 2 FK Graficar Beograd 0 - 0
SCO CH 21:00 FT Dunfermline Athletic 0 - 0 Heart of Midlothian 0 - 0
UKR D1 21:00 FT Rukh Vynnyky 0 - 2 Zorya 0 - 1
POR D2 21:00 FT Porto B 0 - 3 FC Arouca 0 - 1
SER D2 21:00 FT Borac Cacak 1 - 1 IMT Novi Beograd 1 - 0
SER D2 21:00 FT FK Buducnost Dobanovci 1 - 1 FK Zeleznicar Pancevo 0 - 0
SUI D1 21:00 FT Aarau 1 - 0 Schaffhausen 1 - 0
SER D2 21:00 FT Jagodina 1 - 1 Dinamo Vranje 1 - 0
MNE D1 21:00 FT OFK Titograd 0 - 4 FK Sutjeska Niksic 0 - 2
MAR D1 21:00 FT Maghrib Association Tetouan 3 - 0 Renaissance Zmamra 1 - 0
NIR D1 21:00 FT Coleraine 0 - 0 Glenavon Lurgan 0 - 0
SPA D2 21:00 FT Girona 3 - 1 Ponferradina 1 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT FC Linkoping City 0 - 4 Vanersborgs IF 0 - 2
SWE D1 SN 21:00 FT Oskarshamns AIK 2 - 1 Utsiktens BK 2 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT IF Sylvia 0 - 2 Sandvikens IF 0 - 2
SWE D1 SN 21:00 FT Assyriska Turab IK JKP 1 - 0 Ljungskile 0 - 0
ARM CUP 21:00 FT Ararat Yerevan 5 - 1 FC West Armenia 2 - 0
CZE D1 21:00 FT Slovan Liberec 0 - 0 Banik Ostrava 0 - 0
CZE D1 21:00 FT Opava 1 - 2 Synot Slovacko 0 - 0
SVK D2 21:00 FT FK Kosice 0 - 4 FC Artmedia Petrzalka 0 - 2
SVK D2 21:00 FT Poprad 2 - 4 MFK Skalica 1 - 1
SVK D2 21:00 FT Tatran LM 1 - 0 Dukla Banska Bystrica 1 - 0
SVK D2 21:00 FT MSK Puchov 0 - 1 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 1
SVK D2 21:00 FT Partizan Bardejov 0 - 0 KFC Komarno 0 - 0
FIN CUP 21:00 FT Inter Turku 0 - 0 SJK Seinajoen 0 - 0
ENG YFAC 21:00 FT Manchester United U18 0 - 1 Liverpool U18 0 - 1
CHI D1 21:00 FT Melipilla 1 - 1 Nublense 1 - 0
ENG YFAC 21:00 FT Newcastle U18 4 - 1 Leeds United U18 3 - 1
SCOFAC 21:00 FT Ayr United 0 - 1 Clyde 0 - 1
SCOFAC 21:00 FT Livingston 1 - 1 Raith Rovers 0 - 1
SCOFAC 21:00 FT East Fife 1 - 1 Greenock Morton 0 - 0
SCOFAC 21:00 FT Forfar Athletic 2 - 2 Edinburgh City 1 - 2
SCOFAC 21:00 FT Stenhousemuir 0 - 4 Kilmarnock 0 - 2
SCOFAC 21:00 FT Formartine United 0 - 5 Motherwell 0 - 2
SCOFAC 21:00 FT Brora Rangers 1 - 1 Stranraer 1 - 0
SCOFAC 21:00 FT Dundee United 2 - 1 Partick Thistle 0 - 1
SCOFAC 21:00 FT Dundee 0 - 1 Saint Johnstone 0 - 1
SCOFAC 21:00 FT fraserburgh 2 - 4 Montrose 2 - 2
SCOFAC 21:00 FT Hamilton Academical 0 - 3 Saint Mirren 0 - 1
INT CF 21:00 FT KTP Kotka 2 - 1 PeKa 1 - 1
FINWC 21:00 FT Aland United (w) 4 - 3 KuPs (w) 1 - 2
RUS YthC 21:00 FT Dinamo Moscow Youth 1 - 2 Konopliev Youth 0 - 2
FIN CUP 21:00 FT HIFK 0 - 3 HJK Helsinki 0 - 0
GIB PD 21:00 FT Manchester 62 FC 3 - 3 College 1975 FC 2 - 1
Pol D4 21:00 FT Pogon Grodzisk Mazowiecki 3 - 3 Polonia Warszawa 1 - 0
SPA D3 21:00 FT Celta vigo b 1 - 3 Real Valladol B 0 - 2
DEN WD1 21:00 FT Boldklubben AF 1893 (w) 0 - 1 Aalborg (w) 0 - 1
PRL 21:00 FT Sporting San Miguelito Reserves 0 - 3 Plaza Amador Reserves 0 - 1
Bos HD1 21:00 FT FK Igman Konjic 0 - 1 FK Radnik Hadzici 0 - 0
CAE D1 21:00 FT Canon Yaounde 2 - 0 Panthere Sportive du Nde 0 - 0
FAR D2 21:00 FT Vikingur Gota II 4 - 4 EB/Streymur II 3 - 0
ROM D3 21:00 FT Bucovina Radauti 1 - 0 Ceahlaul Piatra Neamt 1 - 0
ROM D3 21:00 FT ACS Somuz Falticeni 3 - 0 Stiinta Miroslava 1 - 0
ROM D3 21:00 FT AFC Progresul Spartac Bucuresti 3 - 1 Rapid Bucuresti II 1 - 1
ROM D3 21:00 FT Afumati 4 - 0 FC Agricola Borcea 1 - 0
ROM D3 21:00 FT CS Avantul Periam 1 - 1 Ghiroda SI Giarmata VII 0 - 0
ROM D3 21:00 FT CS Dante Botosani 2 - 1 Vaslui 0 - 0
ROM D3 21:00 FT CS Gilortul Targu Carbunesti 0 - 4 ACS Viitorul Selimbar 0 - 2
ROM D3 21:00 FT Sanmartin 3 - 1 Progresul Somcuta Mare 2 - 0
ROM D3 21:00 FT FC Voluntari II 0 - 3 CSA Steaua Bucuresti 0 - 1
ROM D3 21:00 FT Gloria Lunca Teuz Cermei 0 - 0 Crisul Chisineu Cris 0 - 0
Bos HD1 21:00 FT GOSK Gabela 1 - 1 Bratstvo Gracanica 0 - 1
SPA WD2 21:00 FT Aurrera de Vitoria (w) 2 - 0 CD Castejon (W) 0 - 0
Spain D4 21:00 FT Salmantino II 3 - 0 CD Cebrerena 2 - 0
BPL (W) 21:00 FT Club Brugge (w) 0 - 1 Oud Heverlee Leuven (w) 0 - 0
BPL (W) 21:00 FT Eendracht Aalst (w) 2 - 0 White Star Bruxelles (w) 1 - 0
BPL (W) 21:00 FT Charleroi (w) 0 - 2 Zulte Waregem VV (w) 0 - 0
BHR D1 21:05 FT Al-Budaiya 0 - 2 Al-Riffa 0 - 0
BEL D1 21:15 FT Oostende 0 - 2 Red Star Waasland 0 - 2
SPA D1 21:15
FT Real Madrid 2 - 0 Eibar 1 - 0
GRE D1 21:15 FT OFI Crete 2 - 1 Pas Giannina 0 - 1
ISR D1 21:15 FT Hapoel Hadera 0 - 1 Hapoel Tel Aviv 0 - 0
IRN PR 21:20 FT Esteghlal Tehran 0 - 0 Peykan 0 - 0
CRO D2 21:30 FT NK Junak 4 - 2 Medjimurje 3 - 1
CZE D2 21:30 FT SK Prostejov 3 - 5 FK Graffin Vlasim 2 - 2
CZE D2 21:30 FT Trinec 2 - 2 Dukla Prague 1 - 0
CZE D2 21:30 FT Vysehrad 0 - 4 Chrudim 0 - 2
CZE D2 21:30 FT Blansko 2 - 0 SK Slovan Varnsdorf 0 - 0
IRQ D1 21:30 FT Al Talaba 1 - 0 Al Diwaniya 1 - 0
Spain D4 21:30 FT UD Santa Marta 1 - 0 Real Burgos CF 0 - 0
SPA WD2 21:30 FT Plaza Argel (w) 1 - 0 Aspe (w) 0 - 0
CRO D3 21:30 FT Bjelovar 1 - 2 Virovitica 1 - 0
CRO D3 21:30 FT NK Lucko 1 - 2 NK Udarnik Kurilovec 1 - 0
CRO D3 21:30 FT Crikvenica NK 3 - 0 NK BUJE 1 - 0
CRO D3 21:30 FT NK Granicar Zupanja 0 - 0 HNK Vukovar 91 0 - 0
CRO D3 21:30 FT NK Nask Nasice 0 - 0 NK Slavonac Bukovlje 0 - 0
CRO D3 21:30 FT NK Ponikve 2 - 2 NK Vrapce 2 - 2
CRO D3 21:30 FT NK Spansko 0 - 3 NK Mladost Petrinja 0 - 2
CRO D3 21:30 FT NK Tresnjevka 1 - 2 Trnje 0 - 1
CRO D3 21:30 FT NK Vrbovec 4 - 1 NK Maksimir 2 - 0
CRO D3 21:30 FT Vuteks Sloga 1 - 0 NK Kutjevo 1 - 0
CRO D3 21:30 FT Podravina 0 - 0 Mladost Zdralovi 0 - 0
CAE D1 21:30 FT PWD de Bamenda 0 - 0 Bamboutos de 0 - 0
CRO D3 21:30 FT Bistra 1 - 3 NK Jarun 1 - 1
CRO D3 21:30 FT NK Zagorec Krapina 5 - 0 Zagreb Hask 3 - 0
ISR U19 21:50 FT Hapoel Katamon U19 0 - 3 Sectzya Nes Ziona U19 0 - 0
FRA D1 22:00 FT Paris Saint Germain (PSG) 0 - 1 Lille 0 - 1
LUX D1 22:00 FT Hamm RM Benfica FC 0 - 2 Fola Esch 0 - 0
MEX U20 22:00 FT Atlas U20 0 - 1 Club Tijuana U20 0 - 0
MEX U20 22:00 FT Monterrey U20 4 - 1 San Luis U20 0 - 0
MNE D1 22:00 FT FK Iskra Danilovgrad 1 - 1 Jezero Plav 1 - 0
HUN D1 22:00 FT ZalaegerzsegTE 2 - 0 Diosgyor VTK 1 - 0
POL D1 22:00 FT LKS Lodz 1 - 0 GKS Belchatow 0 - 0
SER D1 22:00 FT FK Napredak Krusevac 1 - 4 Crvena Zvezda 0 - 2
POL D2 22:00 FT GKS Katowice 1 - 0 Olimpia Grudziadz 0 - 0
SAPL D1 22:00 FT Cape Town City 0 - 0 Baroka FC 0 - 0
SAPL D1 22:00 FT Maritzburg United 5 - 1 Chippa United 2 - 1
BLR D1 22:00 FT Shakhter Soligorsk 4 - 0 FK Isloch Minsk 2 - 0
NGA PR 22:00 FT Sunshine Stars FC 0 - 0 Akwa United 0 - 0
SVK D1 22:00 FT Trencin 0 - 1 Spartak Trnava 0 - 0
SVK D1 22:00 FT Nitra 1 - 0 MFK Ruzomberok 0 - 0
SVK D1 22:00 FT Sokol Dolna Zdana 1 - 2 SKF Sered 0 - 1
SVK D1 22:00 FT Michalovce 1 - 0 FK Senica 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Techiman City 1 - 1 Asante Kotoko FC 1 - 1
BOS PL 22:00 FT Sarajevo 1 - 0 NK Siroki Brijeg 1 - 0
BWPL 22:00 FT ABFF U19 (w) 0 - 0 Bobruichanka Bobruisk (w) 0 - 0
YDL Futsal 22:00 FT Mantova C5 Futsal 7 - 1 Pescara Futsal 1 - 1
AUT D1 22:00 FT SV Ried 3 - 2 TSV Hartberg 1 - 2
AUT D1 22:00 FT St.Polten 0 - 1 Trenkwalder Admira Wacker 0 - 1
AUT D1 22:00 FT Austria Wien 2 - 0 Rheindorf Altach 0 - 0
RUS YthC 22:00 FT Lokomotiv Moscow Youth 1 - 2 Spartak Moscow Youth 0 - 2
MAR D2 22:00 FT Olympique Dcheira 1 - 0 OCK Olympique de Khouribga 0 - 0
MAR D2 22:00 FT Raja de Beni Mellal 1 - 0 KAC de Kenitra 0 - 0
MAR D2 22:00 FT Wydad Fes 2 - 0 Chabab Ben Guerir 0 - 0
POR D3 22:00 FT Marr Tino 5 - 1 mondinense 2 - 1
POR D3 22:00 FT Benfica C.Branco 1 - 2 Clube Condeixa 0 - 0
Pol D4 22:00 FT Polonia Bytom 3 - 2 LKS Goczalkowice Zdroj 2 - 0
POR D3 22:00 FT Montalegre 3 - 1 Sporting Braga II 2 - 0
Spain D4 22:00 FT UD Alzira 0 - 0 CF Intercity 0 - 0
POR D3 22:00 FT Carapinheirense 3 - 0 ARC Oleiros 2 - 0
POR D3 22:00 FT Sertanense FC 3 - 1 CG Vitoria Sernache 3 - 1
POR D3 22:00 FT Belenenses B 0 - 0 Oriental Lisboa 0 - 0
POR D3 22:00 FT Oriental Dragon 3 - 0 Praiense 2 - 0
POR D3 22:00 FT Vitoria Guimaraes B 5 - 1 Rio Ave B 4 - 1
POR D3 22:00 FT Sporting CP B 2 - 0 Ideal 0 - 0
POR D3 22:00 FT Mortagua 0 - 2 Marinhense 0 - 1
Spain D4 22:00 FT CA Bembibre 0 - 1 Arandina 0 - 0
POR D3 22:00 FT Brito SC 1 - 2 Fafe 0 - 1
POR D3 22:00 FT Salgueiros 3 - 1 Pedras Rubras 2 - 1
POR D3 22:00 FT Rabo Peixe 0 - 2 GD Fontinhas 0 - 0
POR D3 22:00 FT Maritimo B 0 - 0 Clube Desportivo Trofense 0 - 0
POR D3 22:00 FT Vilaverdense 1 - 2 Merelinense 1 - 1
POR D3 22:00 FT Amarante 0 - 1 USC Paredes 0 - 1
POR D3 22:00 FT Fabril Barreiro 1 - 2 CF Estrela 0 - 2
Spain D4 22:00 FT Tuoer De Cilliers 2 - 1 CD Mirandes B 1 - 0
POR D3 22:00 FT CD Cerveira 0 - 1 Vidago FC 0 - 1
POR D3 22:00 FT Vila Real 2 - 2 Leca 1 - 1
SPA D3 22:00 FT CF Rayo Majadahonda 2 - 1 Merida AD 1 - 0
SPA D3 22:00 FT Gimnastic Tarragona 2 - 2 Villarreal B 1 - 1
SPA D3 22:00 FT Compostela 1 - 2 Numancia 0 - 1
CAE D1 22:00 FT New Star De Douala 1 - 1 Tonnerre Yaounde 0 - 0
SPA WD2 22:00 FT Sporting Gijon II (W) 2 - 1 Victoria CF (w) 1 - 0
CAE D1 22:00 FT AS Fortuna Mfou 0 - 0 Dragon Club Yaounde 0 - 0
CAE D1 22:00 FT Avion Academy 1 - 2 Stade Renard de Melong 0 - 2
CAE D1 22:00 FT Les Astres FC De Douala 2 - 1 Colombe du Dja et Lobo 0 - 1
Spain D4 22:00 FT CyDL Jupiter Leones 0 - 2 G. Segoviana 0 - 2
SPA WD2 22:00 FT Cordoba (w) 2 - 2 CF Joventut Almassora (w) 1 - 2
CRO D1 22:05 FT HNK Sibenik 1 - 1 Dinamo Zagreb 0 - 0
QAT D1 22:15 FT Al-Wakra 0 - 0 Al Khor SC 0 - 0
QAT D1 22:15 FT Umm Salal 3 - 2 Al Rayyan 2 - 0
POL PR 22:30 FT Legia Warszawa 4 - 2 Pogon Szczecin 4 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Santa Ursula 1 - 0 CD Atletico Paso 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Las Palmas C 2 - 0 La Quadra 1 - 0
ITA C1 22:30 FT Lecco 0 - 1 Pro Patria 0 - 0
ITA C1 22:30 FT Livorno 5 - 0 Pistoiese 2 - 0
ITA C1 22:30 FT Novara 0 - 0 Us Pergolettese 0 - 0
ITA C1 22:30 FT Piacenza 1 - 1 Lucchese 0 - 0
ITA C1 22:30 FT Ravenna 0 - 0 Fermana 0 - 0
ITA C1 22:30 FT Catanzaro 1 - 0 Bisceglie 1913 0 - 0
ITA C1 22:30 FT Cesena 0 - 0 Mantova 0 - 0
ITA C1 22:30 FT Feralpisalo 1 - 2 Alma Juventus Fano 0 - 0
LNLW 22:30 FT Earth Angels FC (w) 1 - 2 Hippo FC (W) 1 - 2
ICPD D1 22:30 FT Racing Club Abidjan 3 - 1 Stella Club d'Adjame 1 - 1
Spain D4 22:30 FT CD La Virgen Del Camino 1 - 1 Real Avila CF 1 - 0
BHR D1 22:30 FT Malkia 0 - 0 Al-Ahli(BHR) 0 - 0
ISR D1 22:45 FT Ashdod MS 1 - 1 Hapoel Kiryat Shmona 0 - 1
Spain D4 22:59 FT UD Ibarra 0 - 0 Atletico Union Guimar 0 - 0
CAF CL 22:59 FT Petro Atletico de Luanda 0 - 1 Horoya AC 0 - 1
CAF CL 22:59 FT Kaizer Chiefs 1 - 0 Wydad Casablanca 0 - 0
CAF CL 22:59 FT Teunhueth FC 2 - 1 Esperance Sportive de Tunis 1 - 1
MNE D1 22:59 FT FK Buducnost Podgorica 0 - 1 FK Zeta 0 - 0
RUS PR 22:59 FT Dynamo Moscow 4 - 0 FC Ufa 2 - 0
RUS D1 22:59 FT Baltika Kaliningrad 1 - 2 FK Nizhny Novgorod 1 - 1
SER D2 22:59 FT Kolubara 2 - 1 Sloga Kraljevo 1 - 1
POL D2 22:59 FT Wigry Suwalki 2 - 0 KP Calisia Kalisz 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Adana Demirspor 2 - 0 Keciorengucu 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Hatayspor 3 - 0 Galatasaray 2 - 0
ITA D1 22:59 FT Torino 2 - 2 Juventus 1 - 1
INT CF 22:59 FT Chicago Fire 2 - 2 Orlando City 1 - 1
Spain D4 22:59 FT Villa Santa Brigida 0 - 0 Panaderia Pulido 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Acero 1 - 0 Villajoyosa 0 - 0
Mex MFW 22:59 FT Chivas Guadalajara (w) 4 - 1 Unam Pumas (w) 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Barcelona B 2 - 1 CD Alcoyano 1 - 0
LNLW 22:59 FT Blanco FC (w) 3 - 2 Ambassador FC (W) 1 - 2
SPA WD2 22:59 FT Torrelodones (w) 1 - 1 Tres Cantos (W) 0 - 1
Mal PD 22:59 FT CS Duguwolofila 4 - 0 AS Douanes de Sikasso 1 - 0
Maldives P L 22:59 FT Maziya SRC 0 - 0 Super United Sports 0 - 0
BFL 22:59 FT AS Police Ouagadougou 0 - 0 KOZAF 0 - 0
BFL 22:59 FT ASF Bobo 2 - 1 ASEC Koudougou 1 - 1
Spain D4 22:59 FT Vilamarxant CF 2 - 1 Crevillente 1 - 1
Spain D4 22:59 FT Atletico Astorga 3 - 0 Burgos Promesas 3 - 0
UKR D3 22:59 FT Rubikon 0 - 2 FC Halych 0 - 0
ARG B M 23:05 FT Defensores Unidos 0 - 2 Los Andes 0 - 2
MAR D1 23:15 FT DHJ Difaa Hassani Jadidi 0 - 0 SCCM Chabab Mohamedia 0 - 0
SUI D1 23:15 FT Thun 3 - 1 FC Wil 1900 0 - 0
SUI D1 23:15 FT Grasshopper 1 - 4 Neuchatel Xamax 0 - 2
SUI Sl 23:15 FT Lausanne Sports 2 - 1 Luzern 2 - 0
SUI D1 23:15 FT Kriens 1 - 1 Stade Ouchy 0 - 1
SUI D1 23:15 FT Winterthur 0 - 1 Chiasso 0 - 1
SPA D2 23:15 FT Castellon 1 - 0 Real Oviedo 0 - 0
UAE LP 23:15 FT Al-Sharjah 1 - 1 Banni Yas 1 - 1
POR D3 23:15 FT Sacavenense 4 - 3 Lourinhanense 1 - 0
POR D3 23:15 FT Uniao Almeirim 1 - 2 Alverca 0 - 0
POR D3 23:15 FT SCU Torreense 4 - 0 FC Caldas 3 - 0
POR D3 23:15 FT Loures 1 - 0 Pero pinheiro 1 - 0
ENG PR 23:30 FT Leicester City 0 - 2 Manchester City 0 - 0
BEL D1 23:30 FT Sint-Truidense 2 - 1 Mechelen 2 - 0
GER D1 23:30 FT RB Leipzig 0 - 1 Bayern Munchen 0 - 1
SPA D1 23:30 FT Osasuna 0 - 0 Getafe 0 - 0
UKR D1 23:30 FT Desna Chernihiv 2 - 0 Olimpic Donetsk 1 - 0
NIR D1 23:30 FT Dungannon Swifts 0 - 2 Linfield FC 0 - 1
CZE D1 23:30 FT Sparta Praha 7 - 2 Teplice 4 - 1
GRE D1 23:30 FT AEL Larisa 1 - 1 Panaitolikos Agrinio 1 - 0
GRE D1 23:30 FT Lamia 1 - 1 Volos NFC 0 - 0
YDL Futsal 23:30 FT Royal Saint Giuseppe Futsal 8 - 2 Lido Di Ostiav Meta Futsal 1 - 1
GIB PD 23:30 FT Brunos Magpie 1 - 5 Grazies Union 0 - 2
Spain D4 23:30 FT Almagro CF 2 - 2 CD Azuqueca 0 - 0
SLV U20 23:30 FT CD FAS U20 3 - 2 Santa Tecla U20 1 - 1
BHR D1 23:40 FT Al-Najma 2 - 2 Al-Muharraq 1 - 0
HOL D1 23:45 FT VVV Venlo 0 - 1 Groningen 0 - 0
ISR D1 23:50 FT Maccabi Haifa 1 - 1 Maccabi Petah Tikva FC 1 - 0
image-top-scroll