Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 23-02-2021
POL PR 00:00 FT Piast Gliwice 0 - 1 Warta Poznan 0 - 0
CYP D1 00:00 FT AEP Paphos 3 - 1 Ermis Aradippou 1 - 1
UKR D1 00:00 FT Olimpic Donetsk 0 - 2 Dnipro-1 0 - 0
MEX D3 00:00 FT Universidad Guadalajara II 0 - 1 Garway Lanese 0 - 0
GRE D1 00:30 FT Panaitolikos Agrinio 1 - 0 Panathinaikos 1 - 0
EGY D1 00:30 FT Smouha SC 1 - 1 EL Masry 1 - 1
KSA PR 00:35 FT Al-Shabab(KSA) 3 - 0 Al Ahli Jeddah 1 - 0
ISR CUP 00:45 FT Hapoel Bnei Sakhnin FC 3 - 0 Hapoel Hadera 2 - 0
HOL D2 00:45 FT AZ Alkmaar (Youth) 0 - 3 Go Ahead Eagles 0 - 1
DEN SASL 01:00 FT Lyngby 2 - 2 FC Copenhagen 0 - 1
ISR CUP 01:00 FT Ashdod MS 3 - 1 Hapoel Raanana 1 - 0
GER D3 01:00 FT SV Wehen Wiesbaden 3 - 1 Uerdingen KFC 05 3 - 1
SPA D2 01:00 FT Fuenlabrada 2 - 2 Real Oviedo 0 - 1
POR D2 01:00 FT Varzim 1 - 2 SC Covilha 0 - 2
SWE Cup 01:00 FT Elfsborg 0 - 1 Degerfors IF 0 - 0
SWE Cup 01:00 FT Utsiktens BK 1 - 3 Falkenberg 0 - 2
ISR CUP 01:30 FT Hapoel Tel Aviv 4 - 0 Hapoel Ashkelon 1 - 0
GIB PD 01:30 FT Lions Gibraltar 3 - 2 College 1975 FC 2 - 2
ENG U23 D1 02:00 FT Nottingham Forest U23 2 - 1 Sheffield Utd U23 0 - 0
COL D2 02:00 FT Bogota FC 2 - 1 Llaneros FC 1 - 1
POR D1 02:00
FT Maritimo 1 - 2 FC Porto 1 - 1
ENG PU23 02:00 FT Everton U23 3 - 1 Manchester United U23 1 - 1
CAFYC 02:00 FT Ghana U20 1 - 2 Gambia U20 1 - 2
CAFYC 02:00 FT Tanzania U20 0 - 3 Morocco U20 0 - 3
ENG PU23 02:00 FT Leicester City U23 1 - 1 Brighton U23 1 - 0
GER D2 02:30
FT Greuther Furth 2 - 1 Holstein Kiel 1 - 1
MAL D2 02:30 FT Qrendi 0 - 2 Mqabba FC 0 - 1
MAL D2 02:30 FT Vittoriosa Stars 0 - 2 Marsaxlokk FC 0 - 1
FRA D2 02:45 FT Guingamp 2 - 2 Caen 0 - 1
BEL D1 02:45 FT Club Brugge 3 - 0 Oud Heverlee 2 - 0
ITA D1 02:45
FT Juventus 3 - 0 Crotone 2 - 0
ENG PR 03:00
FT Brighton Hove Albion 1 - 2 Crystal Palace 0 - 1
SPA D1 03:00
FT Osasuna 0 - 2 Sevilla 0 - 1
COL D2 03:00 FT Leones 2 - 1 Barranquilla FC 0 - 0
ITA C1 03:00 FT Cesena 3 - 0 Carpi 2 - 0
SPA D2 03:00 FT Real Zaragoza 0 - 1 AD Alcorcon 0 - 0
HOL D2 03:00 FT FC Utrecht (Youth) 1 - 3 SC Cambuur 0 - 1
URU D1 03:00 FT Danubio FC 2 - 1 Cerro Montevideo 2 - 1
ARG TB 03:10 FT Atletico Parana 0 - 4 Ben Hur Rafaela 0 - 1
POR D3 03:15 FT Uniao Leiria 1 - 1 Marinhense 1 - 1
BRA D1 04:00
FT Palmeiras 1 - 1 Atletico Clube Goianiense 1 - 1
POR D2 04:00 FT Feirense 1 - 0 Academica Coimbra 0 - 0
SLV LFW 04:00 FT Jocoro FC (w) 0 - 4 Municipal Limeno (w) 0 - 2
Mex MFW 05:00 FT Santos Laguna (w) 0 - 0 Puebla (w) 0 - 0
URU D1 05:15 FT Deportivo Maldonado 1 - 1 Plaza Colonia 0 - 0
ARG D1 05:15 FT Atletico Tucuman 1 - 2 Central Cordoba SDE 1 - 1
ARG D1 05:15 FT CA Huracan 1 - 1 Union Santa Fe 1 - 1
BRA D1 06:00
FT Botafogo RJ 1 - 0 Sao Paulo 0 - 0
COL D2 06:00 FT Atletico Huila 0 - 2 Atletico FC 0 - 1
ARG D1 07:30 FT Colon de Santa Fe 2 - 0 San Lorenzo 0 - 0
COL D1 08:00 FT Deportivo Cali 1 - 1 Alianza Petrolera 0 - 1
MEX D1 10:00 FT Pachuca 1 - 1 Chivas Guadalajara 0 - 1
IND WL 10:30 FT Kickstart Karnataka FC (w) 0 - 0 Bengaluru Braves (W) 0 - 0
IND WL 12:30 FT Indian Football Factory (W) 2 - 3 Parikrma FC (W) 2 - 0
Nepal B 13:30 FT Madhyapur Youth Association 1 - 2 Naya Basti Yuwa Club 0 - 1
IND RC 13:45 FT AMOFA 2 - 5 LYCC 1 - 2
INT FRL 14:00 FT Belarus (w) U19 3 - 1 Energetik-BGU Minsk (w) 2 - 1
ETH PR 14:00 FT Adama City 1 - 4 Ethiopia Bunna 1 - 0
Meng Guanlian 14:00 FT Wari Club 1 - 0 Victoria Sporting Club 1 - 0
INT FRL 15:00 FT Nigeria (w) 9 - 0 Equatorial Guinea (w) 7 - 0
INT CF 15:00 FT Mashuk-KMV 2 - 0 FC Tuapse 2 - 0
IND BLR SD 15:00 FT ASC 1 - 2 FC Bengaluru United 1 - 0
AUS D1 15:05
FT Melbourne City 3 - 2 Sydney FC 2 - 0
IND D1 15:30 FT Aizawl FC 1 - 3 Real Kashmir FC 1 - 1
Meng Guanlian 16:00 FT Dhaka City FC 0 - 2 Agrani Bank Ltd SC 0 - 1
Nepal B 16:45 FT Pulchowk SC 2 - 5 Khumaltar Youth Club 1 - 1
ARM D2 17:00 FT Lernayin Artsakh 0 - 2 Shirak Gjumri B 0 - 0
BGD D1 17:00 FT Rahmatganj MFS 0 - 2 Chittagong Abahani 0 - 1
RUS FDH 17:00 FT Norilsky Nickel Futsal 6 - 2 MFK Torpedo Futsal 2 - 2
UPL 17:00 FT Kyetume 2 - 2 Bright Stars 1 - 2
AZE D2 17:00 FT Zaqatala FK 1 - 0 Qarabag II 1 - 0
IND BLR SD 17:00 FT Young Challengers 1 - 2 Bangalore Eagles 0 - 1
RUS YthC 17:00 FT FK Krasnodar Youth 3 - 1 Arsenal Tula Youth 3 - 1
IRN U23 17:20 FT Teraktor-Sazi U23 2 - 4 Kian Babol U23 2 - 2
MOL D1 17:30 FT Codru Lozova 1 - 9 CS Petrocub 0 - 6
IND D1 17:30 FT Sudeva Moonlight FC 0 - 1 Gokulam Kerala FC 0 - 0
TUR D2 17:30 FT Umraniyespor 0 - 0 Adana Demirspor 0 - 0
IRQ D1 17:30 FT AI Kahrabaa 0 - 1 Al Quwa Al Jawiya 0 - 1
Iran Cup 17:30 FT Milad Mehr 0 - 2 Avalan Kamyaran 0 - 1
Iran Cup 17:30 FT Pas 3 - 0 Shahrdari Bam 1 - 0
Iran Cup 17:30 FT Shahrdari Mahshahr 1 - 0 Shahrdari Dokouhe Andimeshk 1 - 0
IRN D2 17:45 FT FC Vista Turbine 0 - 0 Sepidrood Rasht 0 - 0
IRN D2 17:45 FT Mes Shahr-e Babak 2 - 0 Atrak Bojnourd FC 1 - 0
IRN D2 17:45 FT Shahrdari Bandar Abbas 2 - 0 Mohtasham Tabriz 1 - 0
TUR D2 18:00 FT Bandirmaspor 1 - 1 Keciorengucu 0 - 1
IRQ D1 18:00 FT Al Semawah 0 - 0 Naft Alwasat 0 - 0
IRQ D1 18:00 FT Al Karkh 1 - 1 Zakho 0 - 1
IRQ D1 18:00 FT Alsinaat Alkahrabaiya 0 - 0 Al-Naft 0 - 0
INT CF 18:00 FT Dinamo-BGUFK Minsk (w) 6 - 0 Dnepr Mogilev (w) 2 - 0
INT FRL 18:00 FT Uzbekistan (w) 1 - 0 CSKA Moscow (w) 1 - 0
IRN D2 18:15 FT Shohada Babolsar 0 - 1 Shams Azar Qazvin 0 - 0
IRN D2 18:15 FT Melli Hafari 0 - 0 Shahrdari Hamedan 0 - 0
ISR D3 18:30 FT Maccabi Tamra 1 - 0 Hapoel Herzliya 0 - 0
THA PR 18:30 FT Muang Thong United 2 - 1 Port FC 0 - 0
MNE D1 19:00 FT FK Zeta 0 - 1 FK Rudar Pljevlja 0 - 1
Ken D1 19:00 FT Bandari 5 - 0 Vihiga United 2 - 0
Ken D1 19:00 FT Tusker 2 - 1 Nzoia United 0 - 0
INT FRL 19:00 FT India (w) 2 - 3 Ukraine (w) 2 - 1
ETH PR 19:00 FT Welkite Ketema 3 - 4 Kedus Giorgis 1 - 3
INT FRL 19:00 FT Serbia U19 1 - 0 Bosnia U19 0 - 0
THA PR 19:05 FT Trat FC 0 - 2 Suphanburi FC 0 - 0
MOL D1 19:30 FT Dacia-Buiucani 2 - 2 FC Floresti 1 - 1
EGYCup 19:30 FT Misr Elmaqasah 2 - 0 Ashmoun 2 - 0
INT FRL 19:30 FT England (w) 6 - 0 Northern Ireland (w) 3 - 0
IRQ D1 19:30 FT Naft Misan 0 - 1 Al Qasim Sport Club 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Ghomhoreyet Shebin 0 - 0 Tanta 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Tersana SC 1 - 2 Nogoom El Mostakbal 1 - 1
INT CF 19:30 FT Balkany Zorya 2 - 1 SC Tavriya 2 - 0
KSA PR 19:45 FT Al-Baten 2 - 2 Al-Qadasiya 1 - 1
Columbia W L 19:45 FT Tigres FC (W) 0 - 4 Athletic Katy Pumas Real (W) 0 - 3
GER Reg 20:00 FT SC Freiburg (Youth) 4 - 1 TSV Schott Mainz 3 - 0
CRO Cup 20:00 FT NK GOSK Dubrovnik 1 - 4 Slaven Koprivnica 1 - 1
ENG U23 D1 20:00 FT Coventry City U23 2 - 1 Sheffield Wed U23 0 - 1
SVK D1 20:00 FT SKF Sered 1 - 2 Nitra 1 - 1
ENG U23 D1 20:00 FT Bristol City U23 0 - 3 Cardiff City U23 0 - 3
ENG U23 D1 20:00 FT Ipswich U23 1 - 1 Queens Park Rangers U23 0 - 0
CZEC 20:00 FT Banik Ostrava 2 - 0 Trinec 0 - 0
CAF CL 20:00 FT Simba Sports Club 1 - 0 EL Ahly 1 - 0
CAF CL 20:00 FT Al Merreikh 1 - 4 AS Vita Club 1 - 2
CAF CL 20:00 FT Petro Atletico de Luanda 0 - 1 Wydad Casablanca 0 - 0
MNE D1 20:00 FT Decic Tuzi 0 - 0 Jezero Plav 0 - 0
UPL 20:00 FT Busoga United 1 - 1 SC Villa 1 - 1
UPL 20:00 FT Malaba youth Football 1 - 4 Express FC 0 - 1
UPL 20:00 FT Wakiso Giants FC 1 - 1 Kampala City Council FC 1 - 1
UPL 20:00 FT Vipers 1 - 0 BUL FC 0 - 0
INT FRL 20:00 FT Serbia (w) 2 - 0 Russia (w) 1 - 0
JOR ShC 20:00 FT Sahab SC 0 - 1 Al Wihdat Amman 0 - 0
LIBD1L 20:00 FT Al-Nasr Benghazi 2 - 1 Khaleej Sart 0 - 0
LIBD1L 20:00 FT Altai Phoenix 2 - 2 Shah Bob Chyba 1 - 0
INT FRL 20:00 FT Bulgaria (w) U19 0 - 2 Russia (w) U19 0 - 0
EGY WD1 20:00 FT Kafr Saad (w) 5 - 0 Aga (w) 2 - 0
INT CF 20:00 FT FC Torpedo Zhodino 1 - 0 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 0
INT CF 20:00 FT Unirea Alba Iulia 1 - 0 Magura Cisnadie 0 - 0
KSA PR 20:10 FT Al-Ameade 1 - 1 Dhamk 0 - 0
IND D1 20:30 FT Mohammedan SC 2 - 1 Chennai City 0 - 1
INT FRL 20:30 FT malta (w) 0 - 3 Sweden (w) 0 - 1
LIBD1L 20:30 FT Al-Shat 0 - 2 Al-Olomby 0 - 2
LIBD1L 20:30 FT J Verhoe Leigh 0 - 0 Al-Ahli tripoli 0 - 0
INT CF 20:30 FT HNK Gorica 1 - 1 Kustosija 1 - 1
QAT D1 20:45 FT Al-Ahli Doha 1 - 0 Umm Salal 0 - 0
KUW D1 20:55 FT Al-Salmiyah 1 - 3 Al-Nasar 0 - 1
UEFACW 21:00 FT Azerbaijan (w) 1 - 0 Moldova (w) 0 - 0
ISL 21:00 FT East Bengal 1 - 2 Northeast United 0 - 0
MNE D1 21:00 FT FK Sutjeska Niksic 2 - 2 FK Iskra Danilovgrad 1 - 0
INT CF 21:00 FT FC Kairat Almaty 4 - 1 Rotor Volgograd 3 - 0
INT CF 21:00 FT Dolgiye Prudy 0 - 0 Tobol Kostanai 0 - 0
IRQ D1 21:30 FT AL Najaf 2 - 0 Al Diwaniya 1 - 0
Columbia W L 21:45 FT Sport Colombia (W) 2 - 0 Caterpillar Machin (W) 1 - 0
UEFACW 22:00 FT Croatia (w) 0 - 1 Romania (w) 0 - 0
SAPL D1 22:00 FT Lamontville Golden Arrows 1 - 2 Black Leopards 0 - 1
CAF Cup 22:00 FT ES du Sahel 2 - 0 Young Buffaloes 0 - 0
MNE D1 22:00 FT FK Podgorica 0 - 1 FK Buducnost Podgorica 0 - 0
UEFACW 22:10 FT Scotland (w) 0 - 2 Portugal (w) 0 - 1
KSA PR 22:20 FT Al-Fateh 2 - 3 Al-Ettifaq 1 - 0
UEFACW 22:59 FT Estonia (w) 0 - 9 Slovenia (w) 0 - 2
TUR D2 22:59 FT Altay Spor Kulubu 1 - 3 Altinordu 1 - 0
KSA PR 22:59 FT Al Ittihad(KSA) 1 - 3 Al-Faisaly Harmah 1 - 0
CAF CL 22:59 FT Kaizer Chiefs 0 - 0 Horoya AC 0 - 0
CAF CL 22:59 FT Teunhueth FC 0 - 0 Zamalek 0 - 0
MNE D1 22:59 FT OFK Titograd 1 - 0 OFK Petrovac 0 - 0
JOR ShC 22:59 FT Al-Baq's 0 - 2 Ramtha Club 0 - 1
QAT D1 23:15 FT Al-Wakra 0 - 0 Qatar SC 0 - 0
QAT D1 23:15 FT Al-Sailiya 1 - 1 Al Khor SC 1 - 0
KUW D1 23:20 FT Al-Arabi Club (KUW) 2 - 2 Al-Qadsia SC 1 - 1
HUN Cup 23:30 FT Mezokovesd Zsory 2 - 0 Diosgyor VTK 2 - 0
image-top-scroll