Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 22-02-2021
DEN SASL 00:00 FT Brondby IF 2 - 1 Vejle 1 - 0
GER D1 00:00
FT TSG Hoffenheim 4 - 0 Werder Bremen 2 - 0
SPA D3 00:00 FT Cordoba 2 - 1 CD Linares Deportivo 1 - 1
SPA D3 00:00 FT Arenas Club de Getxo 4 - 1 Barakaldo CF 2 - 0
ITA D1 00:00
FT Atalanta 4 - 2 Napoli 0 - 0
CAF Cup 00:00 FT ES Setif 0 - 0 Asante Kotoko FC 0 - 0
MAL D1 00:00 FT Mosta FC 0 - 0 Sirens 0 - 0
INT FRL 00:00 FT Germany (w) 2 - 0 Belgium (w) 1 - 0
MAL D2 00:00 FT Zebbug Rangers 1 - 4 Naxxar Lions 0 - 2
GUA D1 00:00 FT Coban Imperial 1 - 0 CSD Municipal 1 - 0
Spain D4 00:00 FT CD Roda 2 - 0 Vilamarxant CF 1 - 0
Spain D4 00:00 FT Lorca FC 0 - 1 Deportiva Minera 0 - 1
Spain D4 00:00 FT Silva SD 1 - 1 AG Estudiantes 0 - 0
SPA LU19 00:00 FT CD 26 de Febrero U19 3 - 1 Vazquez Cultural U19 0 - 1
GUA D4 00:00 FT Juventud Retalteca 0 - 0 Deportivo Tiquisate 0 - 0
GUA D4 00:00 FT CSD Amatitlan 1 - 0 Juventud Pinulteca FC 1 - 0
BEL D1 00:15 FT Racing Genk 1 - 2 KFCO Wilrijk 0 - 0
SPA D2 00:15 FT Girona 2 - 1 Castellon 2 - 0
SPA D1 00:30
FT SD Huesca 3 - 2 Granada CF 3 - 1
EGY D1 00:30 FT Al-Ittihad Alexandria 1 - 3 Aswan 1 - 1
SPA D3 00:30 FT Barcelona B 6 - 0 LHospitalet 3 - 0
SPA D3 00:30 FT UE Cornella 0 - 1 Lleida 0 - 1
GRE D1 00:30 FT Olympiakos Piraeus 1 - 1 Aris Thessaloniki 1 - 0
ISR CUP 00:30 FT Beitar Tel Aviv Ramla 2 - 0 Hapoel Kiryat Shmona 0 - 0
UKR D1 00:30 FT Desna Chernihiv 1 - 1 Dynamo Kyiv 0 - 0
Spain D4 00:30 FT Hercules II 1 - 1 Novelda CF 1 - 1
ISR CUP 00:35 FT Hapoel Kfar Shalem 3 - 1 AS Ashdod 2 - 0
ISR CUP 01:00 FT Hapoel Akko 0 - 2 Beitar Jerusalem 0 - 2
POR D1 01:00
FT Sporting Braga 4 - 2 CD Tondela 3 - 0
MEX D1 01:00 FT Pumas U.N.A.M. 0 - 1 Club Leon 0 - 0
CAF Cup 01:00 FT Sally Tas 3 - 1 Bouenguidi Sports 2 - 1
ECU D1 01:00 FT Orense SC 2 - 0 Independiente Jose Teran 1 - 0
MAL D1 01:00 FT Hamrun Spartans 3 - 2 Balzan FC 2 - 0
Spain D4 01:00 FT UD Logrones B 4 - 2 Rioja competition 2 - 0
GUA D2 01:00 FT Coatepecano IB 2 - 1 CSD Solola 0 - 0
Mal PD 01:00 FT Djoliba 2 - 0 Onze Createurs 0 - 0
BRA CPY 01:00 FT Floresta CE Youth 0 - 0 Fortaleza (Youth) 0 - 0
ROM D1 01:30 FT FC Astra Giurgiu 2 - 0 Dinamo Bucuresti 2 - 0
HUN D2E 01:30 FT Vasas 3 - 1 Budaorsi SC 1 - 0
MAR D1 01:30 FT Maghreb Fez 0 - 0 Hassania Agadir 0 - 0
BRA DF 01:30 FT Sociedade Esportiva Unai DF 4 - 3 Bosque Formosa EC 0 - 0
BRA CV 01:30 FT Brasiliense 2 - 1 Remo Belem (PA) 1 - 1
ISR CUP 01:45 FT Hapoel Beer Sheva 0 - 1 Maccabi Tel Aviv 0 - 0
BRA PA 01:45 FT Altos/PI 1 - 1 EC Flamengo PI 0 - 1
ENG PR 02:00
FT Manchester United 3 - 1 Newcastle United 1 - 1
BRA D1 02:00
FT Corinthians Paulista (SP) 0 - 0 Vasco da Gama 0 - 0
BRA D1 02:00
FT Sport Club Recife PE 2 - 3 Atletico Mineiro 1 - 1
BRA D1 02:00
FT Flamengo 2 - 1 Internacional RS 1 - 1
BEL D2 02:00 FT KVSK Lommel 2 - 1 Lierse 1 - 1
COL D1 02:00 FT La Equidad 0 - 0 Deportiva Once Caldas 0 - 0
HOL D1 02:00
FT AFC Ajax 4 - 2 Sparta Rotterdam 3 - 0
CAF Cup 02:00 FT TAS de Casablanca 2 - 1 Nkana FC 2 - 0
CAFYC 02:00 FT Tunisia U20 1 - 2 Central African Republic U20 1 - 2
CAFYC 02:00 FT Burkina Faso U20 1 - 0 NamibiaU20 0 - 0
BRA CBD 02:00 FT Bahia 1 - 2 Juazeirense 1 - 1
BRA CBD 02:00 FT Fluminense de Feira BA 0 - 1 Alagoinhas Atletico BA 0 - 0
BRA CBD 02:00 FT Bahia de Feira BA 0 - 0 EC Jacuipense 0 - 0
Spain D4 02:00 FT AD Complutense Alcala 1 - 1 Torrejon CF 1 - 1
GUA D2 02:00 FT Suchitepequez 0 - 2 Nueva Concepcion 0 - 2
BRA CA 02:00 FT ASA AL 0 - 0 Jacyoba AC 0 - 0
SLV U20 02:00 FT Santa Tecla U20 4 - 0 CD Chalatenango Reserves 1 - 0
BRA D4 02:00 FT Palmas 1 - 2 Interporto FC 0 - 2
ITA C1 02:30 FT Como 2 - 1 Giana 1 - 1
ITA C1 02:30 FT US Casertana 1908 0 - 2 Avellino 0 - 2
SPA D2 02:30 FT CD Lugo 1 - 1 UD Logrones 0 - 0
ITA C1 02:30 FT Mantova 0 - 2 Alma Juventus Fano 0 - 0
SCO PR 02:30
FT Ross County 1 - 0 Celtic FC 0 - 0
BRA CA 02:30 FT EC Iranduba 2 - 4 Sao Raimundo AM 2 - 3
BRA CA 02:30 FT Manaus (AM) 1 - 0 Amazonas FC 0 - 0
INT CF 02:30 FT Stade Lamentinois 2 - 0 Solidarite Scolaire 1 - 0
BEL D1 02:45 FT Royal Antwerp 0 - 0 Sint-Truidense 0 - 0
ITA D1 02:45
FT Benevento 0 - 0 AS Roma 0 - 0
FRA D1 03:00
FT Paris Saint Germain (PSG) 0 - 2 Monaco 0 - 1
SPA D1 03:00
FT Athletic Bilbao 1 - 1 Villarreal 1 - 1
ITA D2 03:00 FT Lecce 3 - 1 Cosenza Calcio 1914 1 - 1
SPA D2 03:00 FT Malaga 2 - 0 Rayo Vallecano 2 - 0
URU D1 03:00 FT Rentistas 1 - 2 Torque 1 - 1
INT FRLW 03:00 FT USA (w) 2 - 0 Brazil (w) 1 - 0
INT FRL 03:00 FT Dominican Republic (w) 0 - 2 Puerto Rico (w) 0 - 1
GUA D2 03:00 FT Plataneros La Blanca 0 - 0 Deportivo San Pedro 0 - 0
CRC DW1 03:00 FT Municipal Pococi (w) 2 - 4 SUVA Sports (w) 1 - 1
ARG C 03:10 FT Atletico Atlanta 0 - 0 Villa San Carlos 0 - 0
ARG D1 03:10 FT Argentinos juniors 0 - 1 CA Platense 0 - 0
ARG D1 03:10 FT Sarmiento Junin 1 - 2 Velez Sarsfield 0 - 1
ARG TB 03:10 FT AH Zapla 0 - 3 Gimnasia yTiro 0 - 1
ARG TB 03:10 FT CSD Fontana 0 - 0 Victoria Curuzu 0 - 0
ARG TB 03:10 FT San Martin Mendoza 0 - 1 FADEP Mendoza 0 - 0
POR D1 03:15
FT SC Farense 0 - 0 Benfica 0 - 0
ECU D1 03:30 FT Tecnico Universitario 0 - 1 Delfin SC 0 - 0
BRA CM 03:30 FT Moto Club Sao Luis MA 2 - 0 Imperatriz(MA) 1 - 0
COL D1 04:00 FT Deportivo Pasto 2 - 2 Jaguares de Cordoba 1 - 1
CRC D1 04:00 FT Cartagines Deportiva SA 1 - 1 Alajuelense 0 - 1
SLV D1 04:00 FT Once Municipal 3 - 1 CD FAS 0 - 0
GUA D1 04:00 FT Santa Lucia Cotzumalguapa 1 - 0 Antigua GFC 0 - 0
GUA D1 04:00 FT Guastatoya 5 - 1 Deportivo Sanarate 2 - 0
GUA D2 04:00 FT CSYD Carcha 1 - 0 CD Zacapa 1 - 0
NIC D2 04:00 FT Tipitapa 1 - 0 Atletico Somotillo 0 - 0
NIC D2 04:00 FT HYH Export Sebaco FC 0 - 0 Matiguas FC 0 - 0
MEX D3 04:00 FT Azores De Hidalgo 2 - 2 Zitacuaro CF 0 - 1
PRL 04:00 FT CD Centenari 2 - 1 Sporting San Miguelito Reserves 2 - 0
GUA D4 04:00 FT CD Sansare 1 - 1 Fraijanes FC 1 - 1
GUA D4 04:00 FT CSD Ipala 2 - 0 CSD Atlas Esquipulas 0 - 0
BRA D1 04:15
FT Gremio (RS) 1 - 0 Atletico Paranaense 0 - 0
BRA D1 04:15
FT Santos 1 - 1 Fluminense RJ 0 - 1
SLV D1 04:15 FT Luis Angel Firpo 1 - 0 Aguila 0 - 0
PAR D1 04:30 FT Cerro Porteno 2 - 2 Guay Leena 2 - 0
CRC D1 05:00 FT Guadalupe FC 1 - 1 AD Grecia 0 - 0
Bra SD 05:00 FT Chapecoense SC 1 - 1 Joinville SC 0 - 0
PRL 05:00 FT San Martin FC Reserves BM 1 - 1 Costa Del Este Reserves 0 - 1
ARG D1 05:20 FT Patronato Parana 0 - 1 Independiente 0 - 0
MEX D1 06:00 FT Queretaro FC 1 - 1 Puebla 0 - 0
URU D1 06:00 FT Nacional Montevideo 2 - 2 Centro Atletico Fenix 2 - 1
ECU D1 06:00 FT Club Sport Emelec 4 - 1 Deportivo Cuenca 2 - 1
SLV D1 06:00 FT Santa Tecla 3 - 2 CD Chalatenango 1 - 2
INT FRLW 06:00 FT Argentina (w) 0 - 1 Canada (w) 0 - 0
BRA CA 06:00 FT CEO AL 0 - 2 Desportiva Alianca Youth 0 - 0
BRA LNA 06:00 FT Alianza FC (PAN) 0 - 0 Sporting San Miguelito 0 - 0
COL D1 06:05 FT Independiente Santa Fe 0 - 0 Dep.Independiente Medellin 0 - 0
BRA D1 06:30
FT Goias 0 - 0 Bragantino 0 - 0
PAR D1 06:45 FT FC Nacional Asuncion 0 - 3 Libertad 0 - 1
CRC D1 07:00 FT Deportivo Saprissa 1 - 0 Herediano 1 - 0
GUA D1 07:00 FT C.S.D. Comunicaciones 3 - 2 Xelaju MC 1 - 1
ARG D1 07:30 FT Newells Old Boys 0 - 1 Boca Juniors 0 - 0
INT FRL 07:30 FT Ecuador (w) 3 - 0 Bolivia (w) 1 - 0
MEX D1 08:00 FT Tigres UANL 3 - 2 Club Tijuana 2 - 0
COL D1 08:10 FT Atletico Nacional Medellin 2 - 2 America de Cali 1 - 1
IND WL 12:45 FT Bangalore United FC (w) 2 - 1 Maatru Pratishtana (W) 0 - 0
Meng Guanlian 14:00 FT Dhaka Wanderers 0 - 3 Nofel Sporting Club 0 - 1
INT CF 15:00 FT Inter Cherkessk 1 - 5 FC Tuapse 0 - 3
IND BLR SD 15:00 FT Kickstart Karnataka FC 0 - 1 MEG 0 - 0
INT CF 15:00 FT FC Shakhtyor Karagandy 0 - 1 Shinnik Yaroslavl 0 - 0
INT CF 15:00 FT Amkar Perm 0 - 3 FK Metallurg Asha 0 - 2
Meng Guanlian 16:00 FT Kawran Bazar Progoti 3 - 0 Farashganj SC 2 - 0
IRN U23 16:00 FT Dena Saba U23 4 - 3 Espahbod U23 1 - 0
INT CF 16:00 FT Stenles Pinsk 0 - 6 Krumkachy Minsk 0 - 4
BGD D1 16:30 FT Bangladesh Police Club 3 - 3 Sheikh Jamal 2 - 2
ARM D2 17:00 FT Ararat Yerevan II 1 - 6 BKMA 1 - 2
ITA YTHL 17:00 FT Spal U19 1 - 2 Cagliari U19 1 - 1
IND BLR SD 17:00 FT Bengaluru B 3 - 0 Bangalore Independents 3 - 0
IRN U23 17:30 FT Esteghlal Tehran U23 1 - 0 Naft Iranian U23 0 - 0
IRN U23 17:30 FT Saipa U23 2 - 1 PAS Ghavamin U23 1 - 1
RUS Cup 18:30 FT Khimki 0 - 4 Krylya Sovetov 0 - 1
BGD D1 19:00 FT Brothers Union 0 - 0 Muktijoddha SKC 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Al-Horiyah 1 - 3 Teshrin SC 1 - 2
Syri D1 19:00 FT Al-Wahda Damascus 2 - 1 Jableh SC 0 - 1
Syri D1 19:00 FT Al Wathbah 2 - 1 Al-Shorta Damascus 0 - 1
Syri D1 19:00 FT Al futowa 1 - 0 Al-Jaish Damascus 1 - 0
Syri D1 19:00 FT Hutteen FC 1 - 1 Al-Karamah 0 - 1
Syri D1 19:00 FT Al-Sahel(SYR) 2 - 2 Ha Ji lage 0 - 1
Syri D1 19:00 FT Al-Taleiah 3 - 2 Al Ittihad (SYR) 3 - 1
ISR D3 19:30 FT Moadon Sport Tira 5 - 0 Hapoel Kafr Kanna 1 - 0
EGYCup 19:30 FT Ceramica Cleopatra FC 2 - 0 Ghazl El Mahallah 0 - 0
INT CF 19:30 FT Malmo FF 3 - 0 Trelleborgs FF 1 - 0
EGY D2 19:30 FT Kima Aswan 0 - 3 Dayrot 0 - 1
EGY D2 19:30 FT Olympic El Qanal 1 - 0 Petrojet 0 - 0
KSA D1 19:40 FT AL-jeel 0 - 4 Al-Feiha 0 - 0
KSA D1 19:50 FT Al-Shoalah 3 - 1 Arar FC 2 - 0
ENG U23 D1 20:00 FT Charlton U23 3 - 1 Colchester United U23 2 - 0
ENG U23 D1 20:00 FT Watford U23 4 - 2 Millwall U23 2 - 1
BUL D2 20:00 FT Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0 - 0 Lokomotiv Sofia 0 - 0
KSA D1 20:00 FT Al-Hazm 1 - 0 Al Khaleej Club 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Dodoma Jiji FC 2 - 2 Polisi Tanzania FC 1 - 1
LIBD1L 20:00 FT AlHilal 3 - 1 Al Anwar 0 - 0
KSA PR 20:10 FT Abha 0 - 3 Al Raed 0 - 3
OMA PL 20:10 FT Muscat 1 - 3 Al-Nahda Muscat 1 - 2
OMA PL 20:25 FT Al-Suwaiq 0 - 0 Dhufar 0 - 0
UAE C 20:30 FT Banni Yas 0 - 1 Al Ahli(UAE) 0 - 0
BRA DF 20:30 FT CA Taguatinga DF 1 - 0 SE Santa Maria 0 - 0
QAT D1 20:45 FT Al-Garrafa 1 - 2 Al Duhail 1 - 2
SUD PR 20:45 FT Tuti SC Khartoum 0 - 1 Ahli Marawi 0 - 0
KUW D1 20:55 FT Khaitan 0 - 2 Kazma 0 - 0
KUW D1 20:55 FT Al-Sahel 2 - 1 Al-Shabab(KUW) 1 - 1
ITA YTHL 21:00 FT Ascoli U20 2 - 4 Genoa U20 1 - 3
ITA YTHL 21:00 FT AS Roma U20 3 - 1 Empoli U20 0 - 0
ISR D3 21:00 FT Hapoel Bnei Lod 4 - 1 Shimshon Kafr Qasim 2 - 0
ENG PU23 21:00 FT Wolves U23 2 - 0 Crystal Palace U23 2 - 0
SER D1 21:00 FT Habitpharm Javor 1 - 0 Novi Pazar 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Ravenna 0 - 0 Feralpisalo 0 - 0
SER D1 21:00 FT Macva Sabac 0 - 2 Radnicki Nis 0 - 1
ISL 21:00 FT Fateh Hyderabad 2 - 2 Mohun Bagan(Ind) 1 - 0
SER D1 21:00 FT Backa Topola 3 - 0 FK Backa Backa Palanka 3 - 0
SER D1 21:00 FT FK Vozdovac Beograd 0 - 1 FK Rad Beograd 0 - 1
ENG PU23 21:00 FT Newcastle U23 3 - 2 West Bromwich U23 3 - 0
ENG PU23 21:00 FT Burnley U23 3 - 2 Middlesbrough U23 1 - 2
CRO D2 21:00 FT NK Osijek II 0 - 0 Hrvatski dragovoljac 0 - 0
INT CF 21:00 FT FC Shakhtyor Karagandy 5 - 0 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 4 - 0
POR D3 22:00 FT Moura 1 - 3 Amora FC 0 - 3
INT FRL 22:00 FT Morocco (w)U20 5 - 1 Djibouti (w) U20 0 - 0
KSA D1 22:10 FT Al Sahel 0 - 2 AL-Rbeea Jeddah 0 - 0
ROM D1 22:30 FT FC UT Arad 0 - 0 Botosani 0 - 0
BUL D1 22:30 FT Tsarsko Selo 2 - 2 Botev Plovdiv 1 - 0
ISR D3 22:59 FT SC Maccabi Ashdod 2 - 0 AS Nordia Jerusalem 0 - 0
TUR D1 22:59 FT Ankaragucu 1 - 1 Caykur Rizespor 1 - 1
POR D2 22:59 FT SL Benfica B 2 - 0 CD Mafra 1 - 0
KSA PR 22:59 FT Al Wehda Mecca 0 - 2 Al-Taawon 0 - 1
Tanzania D1 22:59 FT Azam 0 - 0 Tanzania Prisons 0 - 0
SEN D2 22:59 FT Keur Madior 1 - 0 Amitie FC 0 - 0
GFA PR 22:59 FT Elite United 1 - 1 Wallidan 0 - 1
QAT D1 23:15 FT Al-Khuraitiat 0 - 3 Al Rayyan 0 - 1
QAT D1 23:15 FT Al-Sadd 3 - 2 Al-Arabi SC 0 - 1
UAE C 23:30 FT Al-Sharjah 0 - 3 Al Nasr Dubai 0 - 2
OMA PL 23:30 FT Oman Club 0 - 0 Bahla 0 - 0
KUW D1 23:45 FT Al Fahaheel SC 3 - 3 Al Kuwait SC 1 - 0
SUD PR 23:45 FT Al Ahly Shendi 1 - 2 Hay Al-Arab 0 - 1
image-top-scroll