Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 21-02-2021
ISR D3 00:00 FT Maccabi Bnei Raina 2 - 1 Hapoel Bnei Zalfa 0 - 0
ITA D2 00:00 FT Pisa 1 - 1 Empoli 1 - 0
SPA FDH 00:00 FT Peniscola Futsal 1 - 3 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 0 - 1
SPA D3 00:00 FT Real Betis B 0 - 2 Granada CF B 0 - 2
ITA D1 00:00
FT Genoa 2 - 2 Verona 0 - 1
POR D2 00:00 FT Vizela 3 - 1 Casa Pia AC 0 - 0
YDL Futsal 00:00 FT Cybertel Aniene Futsal 2 - 5 CDM Genova Futsal 1 - 1
MAL D1 00:00 FT Floriana F.C. 1 - 0 Gudja United 1 - 0
MAL D1 00:00 FT Zejtun Corinthians 0 - 4 Gzira United 0 - 2
MAL D2 00:00 FT Pembroke Athleta 0 - 1 Fgura United 0 - 1
GUA D1 00:00 FT CD Puerto de Iztapa 1 - 1 Malacateco 0 - 0
MEX D3 00:00 FT Estudiantes Tecos 1 - 3 Reboceros de La Piedad 1 - 2
MEX D3 00:00 FT Ciervos FC 1 - 1 Pioneros de Cancun 0 - 0
Spain D4 00:00 FT Tenerife B 3 - 4 CD Vera 1 - 1
Spain D4 00:00 FT SD Balmaseda FC 0 - 0 SD Gernika 0 - 0
INT CF 00:00 FT KP Calisia Kalisz 4 - 1 Nielba Wagrowiec 0 - 0
Est WT 00:00 FT JK Nomme Kalju U21 2 - 2 JK Tallinna Kalev II 0 - 0
Fut IFI 00:00 FT Sporting Lisbon Futsal 5 - 1 Klutin irapike five 2 - 1
SPA D2 00:15 FT Albacete 0 - 1 Sporting Gijon 0 - 1
SUI Sl 00:15 FT Vaduz 2 - 1 St. Gallen 1 - 0
SUI D1 00:15 FT Neuchatel Xamax 3 - 1 Winterthur 0 - 0
SUI D1 00:15 FT Kriens 2 - 0 Chiasso 0 - 0
ENG Conf 00:20 FT Torquay United 2 - 3 Halifax Town 1 - 1
ENG PR 00:30
FT Liverpool 0 - 2 Everton 0 - 1
BEL D1 00:30 FT Mouscron Peruwelz 1 - 2 Cercle Brugge 0 - 1
GER D1 00:30
FT Schalke 04 0 - 4 Borussia Dortmund 0 - 2
SPA D1 00:30
FT Valencia 2 - 0 Celta Vigo 0 - 0
NIR D1 00:30 FT Linfield FC 0 - 0 Coleraine 0 - 0
GRE D1 00:30 FT AEK Athens 2 - 2 Asteras Tripolis 1 - 2
SPA FDH 00:30 FT Jaen Paraiso Interior Futsal 2 - 3 Xota Navarra Futsal 1 - 1
SPA D3 00:30 FT Don Benito 0 - 0 Merida AD 0 - 0
SPA FDH 00:30 FT Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 2 - 5 Palma Futsal 2 - 1
POR D1 00:30
FT Gil Vicente 1 - 0 Santa Clara 0 - 0
SPA FDH 00:30 FT CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 3 - 2 Vaidepenas Futsal 3 - 1
SPA D3 00:30 FT Real Union Irun 3 - 1 Real Sociedad B 1 - 0
UKR D1 00:30 FT FC Lviv 0 - 2 Kolos Kovalyovka 0 - 1
YDL Futsal 00:30 FT Carme Dawson 4 - 2 Royal Saint Giuseppe Futsal 1 - 1
HOL D1 00:45
FT Emmen 3 - 2 PEC Zwolle 2 - 1
FRA D2 01:00 FT Ajaccio 0 - 2 Clermont 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Amiens 0 - 1 Sochaux 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Chambly FC 0 - 1 AJ Auxerre 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Le Havre 1 - 1 USL Dunkerque 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Nancy 1 - 2 Grenoble 1 - 0
FRA D2 01:00 FT Chamois Niortais 2 - 1 Pau FC 2 - 0
FRA D2 01:00 FT Paris FC 1 - 0 Chateauroux 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Rodez Aveyron 1 - 0 Toulouse 1 - 0
ROM D1 01:00 FT Steaua Bucuresti 1 - 0 Chindia Targoviste 1 - 0
Est WT 01:00 FT Tallinna JK Legion 7 - 2 FC Maardu 2 - 1
SPA D3 01:00 FT Racing de Ferrol 1 - 0 Deportivo La Coruna 0 - 0
MEX D3 01:00 FT Cimarrones de Sonora FC II 0 - 0 CD Alacranes de Durango 0 - 0
MEX D3 01:00 FT Club Canoneros Marina 0 - 4 Aguacateros CDU 0 - 2
ISR CUP 01:30 FT Maccabi Haifa 2 - 1 Hapoel Umm Al Fahm 1 - 1
HUN D1 01:30 FT Ferencvarosi TC 1 - 0 Budapest Honved 0 - 0
BRA RJ 01:30 FT Sampaio Correa (RJ) 1 - 0 Friburguense RJ 1 - 0
BRA RJ 01:30 FT America-RJ 3 - 1 Americano RJ 1 - 1
BRA RJ 01:30 FT Nova Iguacu 1 - 1 Cabofriense(RJ) 0 - 1
BRA CE 01:30 FT Uniclinic Atletico Cearense CE 1 - 1 Ferroviario CE 0 - 0
MAR D1 01:30 FT MCO Mouloudia Oujda 1 - 2 FAR Forces Armee Royales 1 - 1
SLV U20 01:30 FT CD Sonsonate U20 1 - 2 AD Isidro Metapan Reserves 0 - 1
Spain D4 01:30 FT Atletico Union Guimar 0 - 0 Atletico Victoria 0 - 0
BRA DF 01:30 FT Real FC 1 - 2 Ceilandia DF 1 - 2
BRA DF 01:30 FT SE do Gama 0 - 1 Capital CF 0 - 1
BRA SPWL 01:30 FT Botafogo RJ(w) 5 - 0 Boavista SC Saquarema (W) 3 - 0
BRA CM 01:30 FT Americano Bacabal 0 - 4 Sampaio Correa 0 - 3
INT CF 01:30 FT Sao Bento 2 - 0 Operario MS 2 - 0
ICE LC 01:45 FT Thor Akureyri 1 - 3 Kordrengir 0 - 1
POL PR 02:00 FT Lechia Gdansk 2 - 0 Gornik Zabrze 2 - 0
FRA D3 02:00 FT Cholet So 2 - 1 Creteil 1 - 0
Por U23 02:00 FT Benfica U23 2 - 1 Boavista U23 2 - 1
HOL D1 02:00
FT VVV Venlo 1 - 4 AZ Alkmaar 1 - 1
SLO D1 02:00 FT NK Mura 05 3 - 1 ND Gorica 1 - 1
CAFYC 02:00 FT Mauritania U20 1 - 2 Uganda U20 1 - 0
CAFYC 02:00 FT Cameroon U20 4 - 1 MozambiqueU20 2 - 0
ECU D1 02:00 FT Mushuc Runa 1 - 3 Sociedad Deportiva Aucas 0 - 1
INT FRL 02:00 FT Mexico (w) 3 - 1 Costa Rica (w) 2 - 0
SLV U20 02:00 FT CD Luis Angel Firpo Reserves 1 - 2 CD Aguila Reserves 1 - 1
SLV U20 02:00 FT Once Deportivo de Ahuachap√°n U20 2 - 2 CD FAS U20 1 - 0
SLV U20 02:00 FT Jocoro FC Reserves 0 - 1 Municipal Limeno U20 0 - 0
CRC D2 02:00 FT Santa Ana 1 - 3 AD Cariari Pococi 1 - 1
INT CF 02:00 FT Parnahyba PI 1 - 0 SE Picos 1 - 0
BRA SE 02:00 FT AD Confianca 2 - 1 AD Atletica Gloriense 1 - 0
BRA SE 02:00 FT Lagarto 3 - 0 America EC Pedrinhas 2 - 0
INT CF 02:00 FT Nautico (PE) 1 - 1 Botafogo PB 1 - 1
AUT D2 02:25 FT Kapfenberg 3 - 1 Grazer AK 2 - 1
SPA D2 02:30 FT Las Palmas 2 - 0 FC Cartagena 2 - 0
SUI Sl 02:30 FT Basel 0 - 0 Lausanne Sports 0 - 0
Ando SD2 02:30 FT UE Santa Coloma B 4 - 2 FC Rangers 1 - 2
INT CF 02:30 FT Jeunesse Evolution 0 - 0 Racing Club de Basse Terre 0 - 0
BEL D1 02:45 FT Red Star Waasland 1 - 1 Charleroi 0 - 0
BEL D2 02:45 FT Jeunesse Molenbeek 2 - 1 Westerlo 0 - 1
ITA D1 02:45
FT Sassuolo 1 - 1 Bologna 0 - 1
ENG PR 03:00
FT Fulham 1 - 0 Sheffield United 0 - 0
SPA D1 03:00
FT Real Valladolid 0 - 1 Real Madrid 0 - 0
COL D2 03:00 FT Universitario de Popayan 0 - 0 Orsomarso 0 - 0
HOL D1 03:00
FT Fortuna Sittard 2 - 0 ADO Den Haag 1 - 0
URU D1 03:00 FT CA River Plate 2 - 0 Cerro Largo 0 - 0
INT CF 03:00 FT Novo Hamburgo RS 0 - 0 Caxias RS 0 - 0
INT CF 03:00 FT Centro Sportivo Alagoano 0 - 0 Murici 0 - 0
ARG C 03:10 FT Club Atletico Tigre 1 - 1 Alvarado Mar del Plata 0 - 0
ARG D1 03:10 FT Lanus 2 - 1 Defensa Y Justicia 2 - 1
ARG D1 03:10 FT Godoy Cruz Antonio Tomba 0 - 2 Estudiantes La Plata 0 - 0
INT FRL 03:10 FT France (w) 2 - 0 Switzerland (w) 1 - 0
COL D1 03:15 FT Envigado FC 1 - 0 Atletico Bucaramanga 1 - 0
POR D1 03:30
FT Sporting Lisbon 2 - 0 Portimonense 2 - 0
CRC D1 04:00 FT Limon FC 3 - 2 Santos De Guapiles 3 - 1
HON D1 04:00 FT Marathon 0 - 1 CD Motagua 0 - 1
MEX D3 04:00 FT CD Cruz Azul Hidalgo 2 - 1 Deportivo Dongu 0 - 0
BRA LNA 04:00 FT CD Arabe Unido 1 - 0 Costa Del Este 1 - 0
NIC D2 04:00 FT Real Granada FC 2 - 1 Deportivo Masaya 1 - 1
GUA D2 04:00 FT Club Aurora 2 - 0 Petapa 1 - 0
PRL 04:00 FT Plaza Amador Reserves 1 - 0 Tauro Reserves 0 - 0
BRA D1 04:30
FT Coritiba PR 0 - 2 Ceara 0 - 0
PAR D1 04:30 FT 12 de Octubre 0 - 5 Sol de America 0 - 4
ECU D1 04:30 FT Guayaquil City 3 - 1 Macara 2 - 0
SLV D1 04:30 FT Jocoro FC 0 - 0 Municipal Limeno 0 - 0
SLV LFW 04:30 FT CD Luis Angel Firpo (w) 1 - 2 CD Aguila (w) 0 - 1
SLV LFW 04:30 FT Sonsonate FC (w) 2 - 1 AD Isidro Metapan (w) 0 - 1
COL D2 05:00 FT Cortulua 0 - 0 Tigres Zipaquira 0 - 0
BRA CE 05:00 FT Crato CE 1 - 1 Icasa CE 1 - 1
SLV U20 05:00 FT Alianza FC San Salvador U20 4 - 3 Atletico Marte Reserves 1 - 0
BRA CA 05:00 FT Coruripe Al 0 - 3 CRB AL 0 - 0
URU D1 05:15 FT Defensor Sporting Montevideo 0 - 3 Liverpool URU 0 - 1
ARG D1 05:20 FT Racing Club 2 - 2 Aldosivi Mar del Plata 0 - 1
MEX D2 05:30 FT Monarcas Morelia 6 - 3 Alebrijes de Oaxaca 3 - 2
COL D1 05:30 FT Deportivo Pereira 0 - 0 Aguilas Doradas 0 - 0
CRC D1 06:00 FT Sporting San Jose 0 - 0 Jicaral 0 - 0
GUA D1 06:00 FT CSyD Sacachispas 1 - 0 CD Achuapa 1 - 0
BRA D4 06:15 FT Nova Conquista/TO 2 - 0 Capital TO 1 - 0
COL D2 06:30 FT Real Santander 0 - 1 Union Magdalena 0 - 1
CRC D2 06:30 FT AD Cofutpa 2 - 1 AD Escazucena 1 - 1
PAR D1 06:45 FT Guarani CA 0 - 3 Olimpia Asuncion 0 - 1
BRA D1 07:00
FT Fortaleza 0 - 4 Bahia 0 - 1
ECU D1 07:00 FT Manta FC 2 - 3 Barcelona SC(ECU) 2 - 0
GUA D2 07:00 FT Quiche FC 1 - 0 Deportivo Xinabajul 0 - 0
BRA LNA 07:00 FT Plaza Amador 3 - 0 Tauro FC 2 - 0
ARG D1 07:30 FT River Plate 3 - 0 Rosario Central 1 - 0
URU D1 07:45 FT Wanderers FC 0 - 1 CA Penarol 0 - 1
MEX D2 08:00 FT CSyD Dorados de Sinaloa 0 - 0 Venados FC 0 - 0
MEX D1 08:00 FT CDSyC Cruz Azul 3 - 2 Toluca 2 - 2
COL D1 08:00 FT Boyaca Chico 2 - 1 Atletico Junior Barranquilla 2 - 0
SLV D1 08:00 FT Alianza San Salvador 3 - 2 Atletico Marte 1 - 1
SLV D1 08:00 FT CD Sonsonate 0 - 3 A.D. Isidro Metapan 0 - 2
HON D1 08:00 FT CD Olimpia 2 - 0 C.D. Real de Minas 0 - 0
HON D1 08:15 FT Honduras Progreso 0 - 0 CD Vida 0 - 0
NZFC 09:00 FT Waitakere United 2 - 0 Hawke's Bay United 0 - 0
CRC D1 09:00 FT Perez Zeledon 1 - 1 AD San Carlos 1 - 1
GUA D4 09:00 FT CSD San Pedro 3 - 1 Deportivo Chiantla 2 - 0
NZFC 10:00 FT Eastern Suburbs AFC 1 - 1 Hamilton Wanderers 0 - 1
MEX D1 10:00 FT Atlas 0 - 2 Club America 0 - 1
Solo ISL 10:00 FT FC Isabel United 4 - 4 Marist FC 1 - 2
FJ SC 10:00 FT Suva FC 1 - 2 Labasa FC 0 - 1
A FFA Cup 11:00 FT St Kevins Old Boys 6 - 1 Mitchell Rangers SC 2 - 0
JAP FutL 12:00 FT Shriker osaka Futsal 3 - 1 Vasagey oita Futsal 1 - 0
Solo ISL 12:00 FT Henderson Eels FC 6 - 1 Kossa FC 4 - 0
AUS D1 12:05
FT Melbourne Victory 0 - 1 Newcastle Jets 0 - 0
AUS WAL 12:05 FT Sydney FC (w) 2 - 1 Adelaide United (w) 1 - 0
A FFA Cup 13:00 FT New Farm 2 - 1 Newmarket SFC 1 - 0
A FFA Cup 13:00 FT Ripley Valley FC 2 - 0 Samford Ranger 0 - 0
HKEC 14:00 FT Tai Chung FC 1 - 2 Eastern A.A Football Team 1 - 2
ETH PR 14:00 FT Jimma Aba Jifar 1 - 0 Sidama Bunna 1 - 0
A FFA Cup 14:00 FT North Pine United 5 - 1 Western Spirit 4 - 0
A FFA Cup 14:00 FT The Lakes 6 - 5 Burleigh Heads 3 - 1
A FFA Cup 14:00 FT North Beach 5 - 1 Wimbledon SC 1 - 0
AUS WAL 14:05 FT Brisbane Roar (w) 4 - 0 Perth Glory (w) 2 - 0
AUS D1 14:10
FT Wellington Phoenix 2 - 2 Western Sydney 1 - 0
JAP FutL 14:30 FT Shonan Bellmare Futsal 6 - 2 Nagano Futsal 3 - 0
INT CF 15:00 FT BATE Borisov 1 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 1 - 0
INT CF 15:00 FT FK Valmiera 0 - 2 MFK Mikolaiv 0 - 0
ROM D2 16:00 FT Rapid Bucuresti 2 - 2 Ripensia Timisoara 1 - 0
TUR 3B 16:00 FT Siirt Il Ozle Idaresi Spor 1 - 0 Duzcespor 0 - 0
AUS PLNS 16:00 FT Bayswater City 3 - 1 Sorrento F.C. 1 - 0
AUS PLNS 16:00 FT Willip 1 - 2 Perth Glory (Youth) 1 - 0
AUS PLNS 16:00 FT Rocking ham City 2 - 0 Cockburn City 1 - 0
AUS FWD1 16:00 FT Swan United 1 - 1 Shamrock Rovers SC 1 - 1
AUS FWD1 16:00 FT Subiaco AFC 2 - 0 Gosnells City 0 - 0
THA D2 16:00 FT Krabi FC 0 - 1 Muangkan Utd 0 - 0
THA D2 16:00 FT Songkhla FC 2 - 2 Bangkok 2 - 2
INT CF 16:00 FT Legion Dynamo 1 - 1 Dinamo Briansk 0 - 1
ITA YTHL 16:30 FT Sampdoria Youth 1 - 0 AC Milan U20 0 - 0
AUT D2 16:30 FT SG Austria Klagenfurt 2 - 3 Rapid Vienna (Youth) 2 - 1
TUR 3B 16:30 FT Nazillispor 3 - 1 Erzin Belediyespor 1 - 0
ARM D1 17:00 FT Ararat Yerevan 2 - 0 Urartu 1 - 0
THA D1 17:00 FT Udon Thani 0 - 2 Chainat FC 0 - 1
BUL D2 17:00 FT Yantra Gabrovo 0 - 2 Pirin Blagoevgrad 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Carsambaspor 2 - 1 Catalca Spor 1 - 1
TUR 3B 17:00 FT Celspor 3 - 0 Golcukspor 2 - 0
TUR 3B 17:00 FT Karsiyaka 3 - 2 Yalovaspor 2 - 2
TUR 3B 17:00 FT Osmaniyespor 0 - 1 Erbaaspor S 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Sile Yildizspor 1 - 1 Erokspor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Somaspor 1 - 0 Cizrespor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Yeni Altindag BS 1 - 0 Ispartaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Silivrispor 3 - 2 Yeni Orduspor 1 - 1
TUR 3B 17:00 FT Turk Metal Kirikkale 1 - 0 Bergama Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Agri 1970 Spor 1 - 2 Halide Edip Adivarspor 1 - 2
TUR 3B 17:00 FT Sanger 2 - 3 Kutahyaspor 1 - 1
TUR 3B 17:00 FT Darica Genclerbirligi 0 - 0 Mardin BB 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Adiyamanspor 3 - 1 Sultanbeyli 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Karaman Belediyespor 0 - 2 Fethiyespor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Bayrampasa 1 - 2 Kestel 1 - 1
TUR 3B 17:00 FT Karaman Belediyesi Spor 0 - 0 Yldrm Belediyesispor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Tekirdagspor 1 - 1 Ceyhanspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kozan BLD.SPOR 0 - 0 Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Muglaspor 0 - 4 Aksarayspor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Batman Petrolspor 4 - 2 Elazig Belediyespor 2 - 0
TUR 3B 17:00 FT Tepecik Bld 1 - 2 Yomraspor 1 - 1
TUR 3B 17:00 FT Yimpas Yozgatspor 1 - 2 Kahta 02 Spor 1 - 1
JAP FutL 17:00 FT Yokohama S CC Futsal 1 - 1 Espo Lada Hokkaido Futsal 1 - 1
THA PR 17:00 FT Chiangrai United 3 - 2 Rayong FC 2 - 0
MAL D2 17:00 FT Marsa 2 - 0 Swieqi United 1 - 0
THA D2 17:00 FT Raj Pracha FC 1 - 0 North Bangkok College 1 - 0
SPA D3 17:30 FT Getafe B 1 - 3 Atletico de Madrid B 0 - 1
ANDSL 17:30 FT CE Carroi 0 - 2 Atletic Club D Escaldes 0 - 2
ANDSL 17:30 FT UE Santa Coloma 0 - 3 Inter Club Escaldes 0 - 2
Spain D4 17:30 FT CD Basconia 1 - 1 Pasaia KE 1 - 1
Spain D4 17:30 FT CD El Alamo 1 - 1 Parla Escuela 1 - 0
Spain D4 17:30 FT Real Jaen CF 2 - 0 CD Torreperogil 1 - 0
Spain D4 17:30 FT RCD Carabanchel 0 - 1 Mostoles 0 - 1
Spain D4 17:30 FT CD San Fernando de Henares 2 - 0 CD Paracuellos Antamira 0 - 0
Spain D4 17:30 FT EDMF Churra 1 - 3 Murcia B 1 - 2
Spain D4 17:30 FT Muleno CF 0 - 2 Mazarron CF 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Calahorra B 2 - 3 Naxara 1 - 2
Spain D4 17:30 FT FC Cartagena B 2 - 0 UCAM Cartagena 1 - 0
SPA WD2 17:30 FT CE Europa (w) 2 - 1 Terrassa (w) 1 - 0
TUR D1 17:40 FT Erzurum BB 1 - 3 Hatayspor 0 - 2
TUR D2 17:40 FT Tuzlaspor 0 - 1 Boluspor 0 - 0
ARM D1 17:45 FT FC Avan Academy 2 - 1 FC Pyunik 1 - 1
Por U23 17:45 FT Maritimo U23 0 - 1 Leixoes U23 0 - 0
SPA D3 17:45 FT Real Madrid Castilla 1 - 1 UD Poblense 1 - 0
Spain D4 17:45 FT Villajoyosa 1 - 2 CD Olimpic Xativa 1 - 1
HKEC 18:00 FT LeeMan 1 - 0 Biu Chun Rangers 1 - 0
THA D1 18:00 FT Chiangmai FC 2 - 2 Ranong FC 1 - 0
THA D1 18:00 FT Kasetsart FC 3 - 1 Customs Department FC 2 - 0
ROM D2 18:00 FT CSS Islla Te Nagh 0 - 1 CS Mioveni 0 - 0
SPA D3 18:00 FT CD Ebro 1 - 1 Haro Deportivo 1 - 1
SPA FDH 18:00 FT Paruro five foot 1 - 4 Levante Futsal 0 - 2
SPA D3 18:00 FT Hercules 1 - 0 Ibiza Eivissa 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Suokuaili Moss 0 - 1 UD Melilla 0 - 0
SPA D3 18:00 FT SCR Pena Deportiva 1 - 1 Orihuela CF 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Villarrubia CF 1 - 1 CP Villarrobledo 1 - 1
SPA D3 18:00 FT Valencia CF Mestalla 1 - 1 Villarreal B 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Celta vigo b 0 - 2 CF Salmantino 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Las Rozas 0 - 1 UD San Sebastian Reyes 0 - 1
SPA D3 18:00 FT CF Rayo Majadahonda 0 - 1 CF Internacional De Madrid 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Real Valladol B 1 - 1 Numancia 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Algeciras 0 - 3 C.D. San Fernando Isleno 0 - 2
SPA D3 18:00 FT CF Badalona 1 - 1 AE Prat 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Cadiz B 2 - 2 UD Tamaraceite 1 - 1
SPA D3 18:00 FT Recreativo Huelva 1 - 3 UD Marbella 1 - 1
SPA D3 18:00 FT RCD Espanyol B 1 - 1 UE Llagostera 1 - 1
SPA D3 18:00 FT Atletico Sanluqueno 2 - 0 Marino 1 - 0
AUS PLNS 18:00 FT Armadale SC 1 - 1 Perth SC 0 - 1
AUS PLNS 18:00 FT ECU Joondalup 2 - 2 Inglewood United 2 - 0
CRO D2 18:00 FT Dinamo Zagreb II 2 - 3 Hajduk Split II 0 - 2
AUS FWD1 18:00 FT Forrestfield United 3 - 1 Kelmscott Roos SC 2 - 1
AUS FWD1 18:00 FT Stirling Lions 2 - 0 Joondalup City 0 - 0
THA PR 18:00 FT Samut Prakan City 4 - 0 Prachuap Khiri Khan 2 - 0
SWE Cup 18:00 FT Kalmar 1 - 2 Umea FC 0 - 1
Spain D4 18:00 FT Mallorca B 1 - 0 Santanyi 0 - 0
Spain D4 18:00 FT UE Castelldefels 0 - 0 CP San Cristobal 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Villarreal C 1 - 1 UD Alzira 1 - 1
Spain D4 18:00 FT Kinatu 1 - 4 CD Coria 0 - 2
Spain D4 18:00 FT CD La Virgen Del Camino 2 - 0 La Baneza 1 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Gerena 1 - 2 CD Pozoblanco 1 - 1
Spain D4 18:00 FT Olivenza FC 0 - 0 Ted Contois Feng 0 - 0
Spain D4 18:00 FT UA Horta 3 - 4 EC Granollers 1 - 1
Spain D4 18:00 FT CD Cuarte Industrial 2 - 0 Epila CF 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Arroyo Club Polideportivo 0 - 0 CD Diocesano 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Terrassa 1 - 0 Santfeliuenc FC 1 - 0
Spain D4 18:00 FT CF Calamocha 3 - 1 Villanueva 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Berceo 0 - 0 Vianes 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Miajadas 0 - 0 AD Llerenense 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Guarnizo 1 - 1 Gimnastica Torrelavega 1 - 1
Spain D4 18:00 FT Aguilas CF 5 - 0 EG El Palmar 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Real Aviles 3 - 0 CD Vallobin 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Salamanca B 1 - 1 CD Becerril 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Almagro CF 1 - 2 Huracan Balazote 1 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Calamonte 0 - 0 Extremadura B 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Bell Bridget 3 - 0 Tamar Ritter 2 - 0
Spain D4 18:00 FT UE Vilassar de Mar 2 - 1 Figueres 1 - 1
SPA LU19 18:00 FT Leioa U19 1 - 3 Eibar U19 0 - 3
SPA LU19 18:00 FT Real Oviedo U19 3 - 3 Tropezon U19 2 - 1
SPA LU19 18:00 FT Atletico de Pinto U19 1 - 0 UD Santa Marta U19 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT Conxo Santiago U19 2 - 0 Pabellon Ourense CF 2 - 0
SPA LU19 18:00 FT Ural CF U19 1 - 1 CD Choco U19 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT Levante U19 1 - 1 CD Roda U19 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT AD Nervion U19 0 - 1 Real Betis U19 0 - 0
SPA WD2 18:00 FT CD Alaves (w) 2 - 1 Seccio Esportiva AEM (w) 2 - 0
POR D3 18:00 FT FC Caldas 1 - 2 UD Santarem 0 - 1
POR D3 18:00 FT Rio Ave B 0 - 0 Tirsense 0 - 0
POR D3 18:00 FT Clube Desportivo Trofense 2 - 0 Maritimo B 2 - 0
Zam SL 18:00 FT Young Green Eagles 0 - 0 Power Dynamos 0 - 0
Spain D4 18:00 FT UD Los Garres 2 - 1 SFC Minerva 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Valdesoto 2 - 3 EI San Martin 2 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Llanes 2 - 0 Condal CF 1 - 0
Spain D4 18:00 FT CF Pozuelo Alarcon 3 - 0 DAV Santa Ana 1 - 0
SPA WD2 18:00 FT Granada CF(w) 1 - 0 CFF Caceres (w) 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT Marina Sport U19 1 - 1 Real Aviles CF U19 0 - 0
AUS PLNS 18:10 FT Floreat Athena 0 - 1 Balcatta FC 0 - 0
Tanzania D1 18:10 FT Biashara United FC 3 - 0 Ruvu Shooting 2 - 0
HOL D1 18:15
FT FC Twente Enschede 2 - 2 Feyenoord 2 - 1
HOL D2 18:15 FT NEC Nijmegen 1 - 2 De Graafschap 0 - 0
POR D2 18:15 FT Leixoes 0 - 1 Estoril 0 - 0
Spain D4 18:15 FT Real Burgos CF 2 - 1 Real Avila CF 2 - 1
ITA YTHL 18:30 FT Atalanta U20 3 - 0 Lazio U20 0 - 0
ISL 18:30 FT Bengaluru 1 - 2 FC Goa 1 - 2
ITA C1 18:30 FT Pro Patria 0 - 2 Us Pergolettese 0 - 1
ITA C1 18:30 FT Vis Pesaro 0 - 1 Perugia 0 - 1
ITA D1 18:30
FT Parma 2 - 2 Udinese 2 - 0
ITA C1 18:30 FT Palermo 1 - 2 Catanzaro 1 - 1
ITA C1 18:30 FT Carrarese 1 - 2 Novara 1 - 0
RUS Cup 18:30 FT CSKA Moscow 2 - 0 SKA Khabarovsk 1 - 0
Spain D4 18:30 FT Rayo Vallecano B 2 - 1 RSD Alcala Henares 0 - 1
SPA LU19 18:30 FT Calavera CF U19 0 - 1 Cadiz U19 0 - 1
INT FRL 18:30 FT Belarus (w) U19 8 - 1 Dnepr Mogilev (w) 5 - 0
THA PR 18:35 FT Chonburi Shark FC 1 - 0 BEC Tero Sasana 0 - 0
ENG PR 19:00
FT West Ham United 2 - 1 Tottenham Hotspur 1 - 0
FRA D1 19:00
FT Montpellier 2 - 1 Rennes 2 - 0
GRE D2 19:00 FT Apollon Larissas 1 - 0 Kissamikos 0 - 0
THA D1 19:00 FT Nakhon Pathom FC 1 - 1 Khonkaen FC 0 - 0
THA D1 19:00 FT Lampang FC 1 - 1 Ayutthaya United 0 - 1
ALB D1 19:00 FT Skenderbeu Korca 1 - 1 Vllaznia Shkoder 1 - 0
GER D3 19:00 FT Bayern Munchen (Youth) 0 - 1 Viktoria koln 0 - 1
SER D2 19:00 FT Dinamo Vranje 0 - 0 FK Graficar Beograd 0 - 0
BUL D2 19:00 FT Ludogorets Razgrad II 2 - 2 FC Dobrudzha 0 - 1
SER D2 19:00 FT FK Radnicki Sremska Mitrovica 1 - 2 IMT Novi Beograd 1 - 1
SER D1 19:00 FT Mladost Lucani 1 - 1 Vojvodina Novi Sad 0 - 1
SER D1 19:00 FT FK Napredak Krusevac 1 - 0 Indjija 0 - 0
SER D1 19:00 FT Partizan Belgrade 3 - 0 Radnik Surdulica 1 - 0
SER D1 19:00 FT Proleter 1 - 2 Metalac Gornji Milanovac 1 - 1
SPA D3 19:00 FT Las Palmas Atletico 1 - 1 Real Balompedica Linense 0 - 0
UKR D1 19:00 FT FC Inhulets Petrove 2 - 2 FC Vorskla Poltava 1 - 0
SWE Cup 19:00 FT Malmo FF 1 - 2 Vasteras SK FK 0 - 1
SWE Cup 19:00 FT Halmstads 0 - 2 GAIS 0 - 1
SWE Cup 19:00 FT Mjallby AIF 3 - 1 Akropolis IF 2 - 0
Kos L 19:00 FT KF Llapi 3 - 1 Gjilani 1 - 0
THA PR 19:00 FT Sukhothai 0 - 0 Nakhon Ratchasima 0 - 0
FRAC 19:00 FT Aubagne 2 - 2 Lege-Cap-Ferret 1 - 0
POR D3 19:00 FT Praiense 0 - 0 Ideal 0 - 0
ETH PR 19:00 FT Awassa Kenema 1 - 2 Fasil Kenema 0 - 2
Ken D1 19:00 FT Administration Police FC 2 - 2 Kibera Black Stars 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Soy United 2 - 1 Shabana FC 0 - 0
INT FRL 19:00 FT Montenegro (w) 5 - 0 North Macedonia (w) 4 - 0
CRSK U19 19:00 FT NK Dugopolje U19 0 - 1 NK Orijent U19 0 - 0
Kos D1 19:00 FT KF Drenasi 1 - 1 Weil Raz Niemi 0 - 1
Est WT 19:00 FT Voru JK 1 - 4 Tallinna FC Ararat TTU 0 - 3
INT CF 19:00 FT Rubin Kazan 1 - 0 FC Kairat Almaty 1 - 0
Kos D1 19:00 FT KF Vitia 1 - 0 KF Vllaznia Pozheran 0 - 0
SPA WD2 19:15 FT Atletico Union Guimar (w) 0 - 2 CD Llamoro W 0 - 1
GER D2 19:30
FT Fortuna Dusseldorf 3 - 2 Hannover 96 1 - 1
GER D2 19:30
FT Karlsruher SC 0 - 1 Nurnberg 0 - 0
GER D2 19:30
FT Wurzburger Kickers 3 - 2 Hamburger SV 2 - 0
BEL D1 19:30 FT Anderlecht 0 - 2 Kortrijk 0 - 1
GER D1 19:30 FT Augsburg 1 - 1 Bayer Leverkusen 1 - 0
EGY D1 19:30 FT El Gounah 2 - 3 El Mokawloon El Arab 0 - 0
BUL D1 19:30 FT Beroe Stara Zagora 1 - 1 Slavia Sofia 1 - 0
Kos L 19:30 FT KF Ballkani 1 - 0 KF Feronikeli 0 - 0
FRAC 19:30 FT GFA Rumilly Vallieres 0 - 0 Prix Les Mezieres 0 - 0
FRAC 19:30 FT Guichen 0 - 1 Saumur OL 0 - 0
FRAC 19:30 FT Aire-Sur-La-Lys 1 - 4 Beauvais 1 - 2
EGY D2 19:30 FT El Olympi 1 - 0 Matroh 0 - 0
Croatia U19 L 19:30 FT Dinamo Zagreb U19 3 - 3 Rijeka U19 2 - 1
KSA D1 19:40 FT Al-adalh 0 - 1 Al-Nojoom 0 - 0
KSA D1 19:40 FT Hajer 0 - 1 Al-Tai 0 - 0
GRE D2 19:45 FT Trikala 0 - 1 Diagoras 0 - 1
GRE D2 19:45 FT Ionikos 1 - 1 Levadiakos 1 - 0
GRE D2 19:45 FT SKODA Xanthi 2 - 1 Ierapetra 1 - 1
POR D3 19:45 FT Pinhalnovense 1 - 4 Vitoria Setubal 1 - 1
KSA D1 19:50 FT Al-Draih 1 - 2 Al Bukayriyah 0 - 1
KSA D1 19:50 FT Al-Kawkab 1 - 2 Najran SC 1 - 1
DEN SASL 20:00 FT Randers FC 1 - 1 Nordsjaelland 1 - 0
DEN SASL 20:00 FT AC Horsens 0 - 0 Odense BK 0 - 0
SPA D1 20:00
FT FC Barcelona 1 - 1 Cadiz 1 - 0
MKD D1 20:00 FT Borec Veles 0 - 1 FK Shkupi 0 - 0
MKD D1 20:00 FT Renova Cepciste 2 - 4 Belasica Strumica 0 - 1
MKD D1 20:00 FT Sileks 1 - 2 FK Shkendija 79 1 - 1
MKD D1 20:00 FT FC Struga Trim Lum 1 - 1 FK Makedonija Gjorce Petrov 0 - 0
MKD D1 20:00 FT FC Vardar Skopje 2 - 2 Pelister Bitola 1 - 1
GER D3 20:00 FT Magdeburg 0 - 4 SC Verl 0 - 3
ENG L2 20:00 FT Newport County 0 - 2 Forest Green Rovers 0 - 1
GER Reg 20:00 FT Hessen Kassel 3 - 1 Eintracht Stadtallendorf 1 - 0
GRE D1 20:00 FT PAOK Saloniki 4 - 0 Lamia 1 - 0
GRE D1 20:00 FT Volos NFC 2 - 0 Apollon Smirnis 1 - 0
DEN D1 20:00 FT Fredericia 0 - 1 Esbjerg 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Gazisehir Gaziantep 0 - 0 Antalyaspor 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Sivasspor 2 - 0 Kayserispor 1 - 0
HUN D2E 20:00 FT FC Ajka 1 - 0 Szombathelyi Haladas 1 - 0
HUN D2E 20:00 FT DEAC 2 - 0 Szolnoki MAV FC 0 - 0
BI PL 20:00 FT Rukinzo FC 2 - 0 Musongati FC 1 - 0
HUN D2E 20:00 FT Dorogi FC 0 - 0 Kazincbarcika 0 - 0
SPA D2 20:00 FT Leganes 1 - 0 Tenerife 0 - 0
HUN D2E 20:00 FT Gyirmot SE 2 - 0 Bodajk FC Siofok 1 - 0
BI PL 20:00 FT Bumamuru 1 - 1 Le Messager Ngozi 0 - 1
HUN D2E 20:00 FT Nyiregyhaza 1 - 0 Gyori ETO 0 - 0
HUN D2E 20:00 FT Pecsi MFC 1 - 0 Csakvari TK 1 - 0
HUN D2E 20:00 FT SOROKSAR 2 - 0 Bekescsaba 1 - 0
CZE D1 20:00 FT Dynamo Ceske Budejovice 0 - 1 Opava 0 - 0
CZE D1 20:00 FT MFK Karvina 1 - 1 Slovan Liberec 0 - 0
CZE D1 20:00 FT FC Viktoria Plzen 3 - 1 Bohemians 1905 1 - 0
CAF Cup 20:00 FT NAPSA Stars 2 - 2 Gor Mahia 1 - 2
MAL D1 20:00 FT Valletta FC 1 - 0 Santa Lucia 0 - 0
KSA D1 20:00 FT Uhud 1 - 0 Al-Thuqbah 0 - 0
MAL D2 20:00 FT Pieta Hotspurs 2 - 3 St. Andrews 1 - 3
FRAC 20:00 FT Olympique Ales 2 - 0 AS Fabregues 1 - 0
FRAC 20:00 FT Le Puy Foot 43 Auvergne 0 - 0 CHAMALIERES 0 - 0
FRAC 20:00 FT Canet Roussillon 1 - 1 Stade Poitevin 0 - 0
FRAC 20:00 FT Les Herbiers 0 - 1 Voltigeurs Chateaubriant 0 - 0
FRAC 20:00 FT Schiltigheim 0 - 4 Sedan 0 - 3
FRAC 20:00 FT Saint-Brice 0 - 1 Ajaccio Gfco 0 - 1
TTLd 20:00 FT Sporting Ben Arous 2 - 0 Kalaa Sport 2 - 0
TTLd 20:00 FT AS Gabes 0 - 0 Sfax Railways 0 - 0
TTLd 20:00 FT Jerba Midoun 0 - 1 Club Menzel Bouzelfa 0 - 1
TTLd 20:00 FT AS Kasserine 0 - 1 ES Hamam-Sousse 0 - 1
TTLd 20:00 FT CO Sidi Bouzid 1 - 1 Esperance Sportive Zarzis 1 - 1
TTLd 20:00 FT ES Rades 0 - 1 AS Mhamdia 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Lusaka Dynamos 1 - 0 Buildcon FC 0 - 0
INT CF 20:00 FT Sturm Graz/Stattegg (w) 2 - 1 Neulengbach (w) 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT JKT Tanzania 2 - 0 Coastal Union 0 - 0
PALL 20:10 FT Alarabi Beit Safafa 1 - 1 Palestinian Forces 1 - 0
CAF Cup 20:15 FT U.S.Monastir 1 - 0 Raja Casablanca Atlhletic 1 - 0
OMA PL 20:25 FT Nizwa Club 2 - 2 Sohar Club 1 - 2
OMA PL 20:25 FT Saham 1 - 2 Al Ittehad Salalah 0 - 1
AUT D1 20:30 FT Trenkwalder Admira Wacker 1 - 2 LASK Linz 0 - 1
AUT D1 20:30 FT Sturm Graz 1 - 2 Wolfsberger AC 1 - 1
HUN D1 20:30 FT Dafuji cloth MTE 0 - 3 Videoton Puskas Akademia 0 - 1
SAPL D1 20:30 FT Cape Town City 1 - 1 Moroka Swallows 1 - 1
HOL D1 20:30
FT SC Heerenveen 1 - 1 Groningen 1 - 0
SAPL D1 20:30 FT Tshakhuma TM 1 - 0 Stellenbosch FC 1 - 0
HOL D1 20:30
FT RKC Waalwijk 3 - 0 Heracles Almelo 2 - 0
SAFL 20:30 FT Free State Stars 2 - 1 Bizana Pondo Chiefs 0 - 0
SAFL 20:30 FT Polokwane City FC 3 - 0 Jomo Cosmos 2 - 0
SAFL 20:30 FT Richards Bay 2 - 1 Uthongathi FC 0 - 1
ITA S4 20:30 FT ACD Campodarsego 0 - 0 ASD San Giorgio-Sedico 0 - 0
ITA S4 20:30 FT AS Ostia Mare 3 - 1 Robur Siena S.S.D. 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Scandicci 2 - 1 Gavorrano 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Cjarlins Muzane 4 - 0 Union Feltre Asd 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Real Agro Aversa 2 - 0 Casarano 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Seravezza Calcio 3 - 2 Forli 3 - 0
ITA S4 20:30 FT Rende 1 - 0 Acireale 0 - 0
ITA S4 20:30 FT US Adriese 2 - 2 Luparense FC 1 - 2
ITA S4 20:30 FT Delta Porto Tolle 1 - 2 Trento 1 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Grassina 1 - 1 Trastevere Calcio 0 - 1
ITA S4 20:30 FT SC Caronnese 2 - 0 A.S.D. Bra 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Montespaccato 2 - 1 ASD Sporting Trestina 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Citta di Fasano 3 - 1 Puteolana 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Legnano 3 - 2 Chieri 3 - 0
ITA S4 20:30 FT US Corticella 1 - 1 Bagnolese 0 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Cannara 0 - 0 L'Aquila 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Castelnuovo 2 - 2 Atletico Terme Fiuggi 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Ponte San Pietro 2 - 0 Caravaggio 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Nardo 3 - 1 Sorrento 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Sangiovannese 1 - 1 Foligno Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30 FT SS Nola 1925 1 - 1 Vis Artena 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Cassino 2 - 2 Insieme Formia 2 - 1
ITA S4 20:30 FT Santa Maria 0 - 1 Gelbison 0 - 1
INT CF 20:30 FT Energetik-BGU Minsk (w) 0 - 2 Dinamo-BGUFK Minsk (w) 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Correggese Calcio 2 - 1 ASD Sasso Marconi 1 - 0
ENG PR 21:00
FT Aston Villa 1 - 2 Leicester City 0 - 2
FRA D1 21:00
FT Lens 2 - 1 Dijon 1 - 0
FRA D1 21:00 FT Nice 1 - 2 Metz 0 - 2
FRA D1 21:00
FT Nimes 2 - 0 Bordeaux 1 - 0
FRA D1 21:00
FT Strasbourg 0 - 0 Angers 0 - 0
POL PR 21:00 FT Zaglebie Lubin 1 - 2 Rakow Czestochowa 1 - 1
CYP D1 21:00 FT Ethnikos Achnas FC 1 - 2 AEL Limassol 0 - 1
SVK D1 21:00 FT Dunajska Streda 1 - 1 MSK Zilina 1 - 0
ITA D2 21:00 FT Reggina 1 - 0 Pordenone Calcio SSD 0 - 0
CRO D1 21:00 FT ZNK Osijek 2 - 0 Rijeka 1 - 0
ITA C1 21:00 FT JuventusU23 1 - 1 Lucchese 0 - 1
ENG PU23 21:00 FT Southampton U23 1 - 0 Derby County U23 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Piacenza 0 - 1 Lecco 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Pontedera 0 - 0 Alessandria 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Pro Sesto 2 - 2 Pistoiese 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Pro Vercelli 0 - 0 Olbia 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Albinoleffe 0 - 0 Grosseto 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Modena 4 - 1 Sambenedettese 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Viterbese 0 - 0 Vibonese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Foggia 0 - 2 Ternana 0 - 1
ITA C1 21:00 FT USD Virtus Verona 2 - 2 Triestina 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Catania 1 - 1 Bari 0 - 1
ITA C1 21:00 FT Arezzo 2 - 0 Societa Sportiva Matelica Calcio 1 - 0
DEN D1 21:00 FT Vendsyssel 0 - 1 Viborg 0 - 1
ISL 21:00 FT Kerala Blasters FC 1 - 1 Chennai Titans 1 - 1
ITA C1 21:00 FT AC Monopoli 1 - 0 Cavese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Paganese 2 - 0 Turris Neapolis 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Legnago Salus 1 - 2 Gubbio 1 - 1
ITA D1 21:00 FT AC Milan 0 - 3 Inter Milan 0 - 1
ITA C1 21:00 FT Potenza 0 - 0 Francavilla 0 - 0
POR D2 21:00 FT Penafiel 0 - 0 Porto B 0 - 0
SLO D1 21:00 FT Domzale 2 - 1 Tabor Sezana 0 - 1
RUS Cup 21:00 FT Lokomotiv Moscow 3 - 0 Tambov 1 - 0
RUS Cup 21:00 FT FC Krasnodar 1 - 2 FK Sochi 0 - 0
FIN CUP 21:00 FT IFK Mariehamn 2 - 2 Honka Espoo 2 - 1
SWE Cup 21:00 FT IK Gauthiod 1 - 1 Helsingborg 1 - 0
SWE Cup 21:00 FT Hacken 2 - 0 Dalkurd FF 2 - 0
MAR D1 21:00 FT Renaissance Sportive de Berkane 1 - 1 SCCM Chabab Mohamedia 0 - 0
MAL D1 21:00 FT Lija Athletic 0 - 5 Hibernians FC 0 - 2
GEO SC 21:00 FT Dinamo Tbilisi 2 - 2 FC Gagra 0 - 1
FRAC 21:00 FT Macon 0 - 0 Saint-Louis Neuweg 0 - 0
SPA LU19 21:00 FT Rayo Vallecano U19 3 - 1 Extremadura U19 1 - 0
LIBD1L 21:00 FT Freeport 1 - 1 Nimba United 1 - 0
NIC D2 21:00 FT CS Municipal 1 - 3 America JDE 1 - 0
INT CF 21:00 FT Lokomotiv Astana 6 - 2 FC Rukh Brest 4 - 1
INT CF 21:00 FT FK Valmiera 3 - 2 Kyzylzhar Petropavlovsk 1 - 0
INT CF 21:00 FT BATE Borisov 1 - 1 FK Liepaja 0 - 0
GER D1 21:30
FT Hertha Berlin 0 - 3 RB Leipzig 0 - 1
CAF Cup 21:30 FT Daring Club Motema Pembe 1 - 1 Al Ahli Benghzi 1 - 0
INT CF 21:30 FT Sudburgenland (w) 2 - 2 SV Horn (w) 1 - 2
BEL D1 22:00 FT Zulte-Waregem 3 - 2 Standard Liege 1 - 1
DEN SASL 22:00 FT Aarhus AGF 2 - 0 Sonderjyske 0 - 0
LUX D1 22:00 FT Hamm RM Benfica FC 1 - 1 Red Boys Differdange 1 - 1
LUX D1 22:00 FT Progres Niedercorn 0 - 0 Hostert 0 - 0
ALB D1 22:00 FT KS Perparimi Kukesi 1 - 2 Partizani Tirana 0 - 0
MEX U20 22:00 FT Queretaro U20 0 - 1 Puebla U20 0 - 1
BEL D2 22:00 FT KMSK Deinze 4 - 0 Club Brugge(U23) 2 - 0
BUL D1 22:00 FT Etar 0 - 0 Levski Sofia 0 - 0
POR D1 22:00
FT Rio Ave 0 - 1 FC Famalicao 0 - 1
NGA PR 22:00 FT Enugu Rangers International 1 - 0 Kwara United 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Ifeanyi Ubah 3 - 0 Katsina United 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Jigawa Golden Stars 1 - 0 Nasarawa United 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Lobi Stars 1 - 0 Kano Pillars 1 - 0
EGY D1 22:00 FT Ismaily 1 - 1 Enppi 1 - 0
NGA PR 22:00 FT MFM FC 2 - 0 Adamawa United 2 - 0
SPA D2 22:00 FT Mallorca 2 - 0 Almeria 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Sunshine Stars FC 1 - 1 Heartland FC 0 - 1
NGA PR 22:00 FT Abia Warriors 4 - 1 Warri Wolves FC 2 - 1
POR D1 22:00
FT Pacos de Ferreira 2 - 1 Vitoria Guimaraes 1 - 1
SUI Sl 22:00 FT FC Zurich 1 - 1 FC Sion 1 - 1
SUI Sl 22:00 FT Lugano 2 - 3 Luzern 1 - 1
SUI Sl 22:00 FT Young Boys 2 - 0 Servette 2 - 0
POR D2 22:00 FT Viseu 0 - 4 FC Arouca 0 - 2
UKR D1 22:00 FT FC Shakhtar Donetsk 2 - 0 Rukh Vynnyky 1 - 0
ICE LC 22:00 FT Fjolnir 1 - 4 Fylkir 0 - 3
CAF Cup 22:00 FT JS kabylie 1 - 0 Stade Malien de Bamako 1 - 0
CAF Cup 22:00 FT Orlando Pirates 1 - 0 Galaxy 0 - 0
CAF Cup 22:00 FT Coton Sport 1 - 0 SONIDEP 0 - 0
CAF Cup 22:00 FT Rivers United 1 - 0 Enyimba 1 - 0
GHA D1 22:00 FT Karela United FC 2 - 0 Liberty Professionals 1 - 0
GHA D1 22:00 FT Techiman City 1 - 0 Great Olympics 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Elmina Sharks 1 - 2 Medeama SC 1 - 1
GHA D1 22:00 FT Berekum Chelsea 1 - 0 Ghana Dream FC 1 - 0
SCO PR 22:00
FT Glasgow Rangers 4 - 1 Dundee United 2 - 0
GHA D1 22:00 FT Bechem United 1 - 1 Legon Cities FC 1 - 0
GHA D1 22:00 FT Accra Hearts of Oak 3 - 2 Ebusua Dwarfs 2 - 1
Spain D4 22:00 FT San Rafael 4 - 0 UD Alcudia 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Tudelano 0 - 2 CD Varea 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Robres 1 - 2 Club Deportivo Sarinena 1 - 1
Spain D4 22:00 FT Velez CF 1 - 0 Union Estepona CF 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CF Soller 3 - 2 CE Felanitx 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT Kelme CF U19 1 - 0 Real Murcia U19 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT Torre Levante U19 1 - 2 Alboraya U19 1 - 0
POR D3 22:00 FT AD Castro Daire 2 - 1 Beira Mar 2 - 0
POR D3 22:00 FT Berco SC 0 - 0 Fafe 0 - 0
POR D3 22:00 FT Merelinense 6 - 1 Aguia FC Vimioso 1 - 1
POR D3 22:00 FT Belenenses B 1 - 3 Rabo Peixe 1 - 1
POR D3 22:00 FT Olhanense SC 2 - 0 Juventude de Evora 1 - 0
POR D3 22:00 FT GD Fontinhas 0 - 3 Sporting CP B 0 - 2
POR D3 22:00 FT Oliveira Hospital 2 - 0 Carapinheirense 1 - 0
POR D3 22:00 FT Loures 1 - 0 Uniao Almeirim 0 - 0
POR D3 22:00 FT S. Joao Ver 0 - 0 Valadares Gaia FC 0 - 0
POR D3 22:00 FT Gondomar 2 - 1 Leca 0 - 1
POR D3 22:00 FT Anadia 3 - 0 CF Canelas 2010 2 - 0
POR D3 22:00 FT Esp. Lagos 3 - 3 Mokala Pancheners 1 - 0
POR D3 22:00 FT CD Cerveira 0 - 1 Vilaverdense 0 - 0
POR D3 22:00 FT Alverca 3 - 0 Sintrense 3 - 0
POR D3 22:00 FT Pero pinheiro 2 - 2 SU 1 Dezembro 1 - 2
POR D3 22:00 FT Lusitano Evora 0 - 0 aljustrelense 0 - 0
POR D3 22:00 FT Vidago FC 0 - 1 Sporting Braga II 0 - 1
POR D3 22:00 FT Salgueiros 3 - 0 Amarante 2 - 0
POR D3 22:00 FT CG Vitoria Sernache 1 - 0 Alcains 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Real Madrid U19 4 - 0 Aravaca CF U19 2 - 0
NIC D2 22:00 FT San Judas 0 - 1 UNAN Managua 0 - 0
POR D3 22:00 FT CA Ouriense (w) 0 - 2 Benfica (w) 0 - 0
POR D3 22:00 FT Gil Vicente FC (w) 1 - 0 AD Ovarense (w) 0 - 0
BEN L1 22:00 FT Avrankou Omnisport FC 1 - 4 Ayema 1 - 1
BEN L1 22:00 FT Dynamique Djougou 0 - 2 Buffles du Borgou 0 - 1
BEN L1 22:00 FT Requins de lAtlantique FC 4 - 2 Soleil FC 2 - 0
SPA LU19 22:00 FT Hercules U19 2 - 2 Patacona CF U19 1 - 0
KSA D1 22:10 FT Al-Nahdha 0 - 1 Al-Jabalain 0 - 1
SPA D1 22:15
FT Real Sociedad 4 - 0 Alaves 1 - 0
GRE D1 22:15 FT Pas Giannina 1 - 0 OFI Crete 1 - 0
Spain D4 22:15 FT Leganes B 1 - 1 CF Trival Valderas 1 - 0
ANDSL 22:30 FT Penya Encarnada 0 - 2 FC Santa Coloma 0 - 1
SPA D3 22:30 FT CD Alcoyano 3 - 2 CF La Nucia 1 - 0
SPA D3 22:30 FT CD Izarra 1 - 2 Osasuna B 1 - 2
SPA D3 22:30 FT SD Tarazona 0 - 2 Calahorra 0 - 0
SPA D3 22:30 FT Sporting de Gijon B 3 - 3 CD Covadonga 2 - 1
SPA D3 22:30 FT Union Langreo 1 - 1 Marino luanco 1 - 1
SPA D3 22:30 FT Unionistas de Salamanca 1 - 2 Zamora CF 0 - 0
ANDSL 22:30 FT Sant Julia 1 - 2 UE Engordany 1 - 1
SPA D3 22:30 FT UE Olot 3 - 0 Andorra CF 2 - 0
CZE D1 22:30 FT Teplice 1 - 1 Slavia Praha 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Praviano 0 - 1 SD Lenense 0 - 1
Spain D4 22:30 FT Atletico Astorga 1 - 0 CyDL Jupiter Leones 1 - 0
Spain D4 22:30 FT CSD Arzua 1 - 0 Deportivo La Coruna B 1 - 0
Spain D4 22:30 FT ED Moratalaz 1 - 1 Villanueva del Pardillo 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Viveiro CF 2 - 0 SD Festra 1 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Madridejos 0 - 3 CD Marchamalo 0 - 3
Spain D4 22:30 FT UE Valls 0 - 1 CE Europa 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Bullense 0 - 0 At. Pulpileno 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Utebo FC 1 - 1 Barbastro 0 - 1
Spain D4 22:30 FT FC La Union Atletico 4 - 3 Huercal 3 - 1
Spain D4 22:30 FT CF Trujillo 1 - 1 Cacereno 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Cayon 2 - 0 SD Textil Escudo 0 - 0
LIBD1L 22:30 FT LISCR FC 2 - 1 MC Breweries 1 - 0
LIBD1L 22:30 FT Small Town FC 1 - 5 Watanga FC 0 - 3
Mal PD 22:30 FT CS Duguwolofila 2 - 0 AS Olympique de Missira 0 - 0
OMA PL 22:35 FT Al-Seeb 1 - 2 Al-Nasr(OMA) 1 - 1
OMA PL 22:35 FT Alrstak 0 - 2 Al-Msnaa 0 - 0
SPA D3 22:45 FT Badajoz 0 - 0 CF Talavera de la Reina 0 - 0
HOL D1 22:45
FT PSV Eindhoven 3 - 1 Vitesse Arnhem 0 - 1
SLO D1 22:45 FT NK Aluminij 0 - 0 NK Olimpija Ljubljana 0 - 0
Spain D4 22:45 FT Aviles Stadium CF 1 - 1 UD Gijon Industrial 1 - 0
FRA D1 22:59 FT Lorient 1 - 4 Lille 1 - 2
AUT D1 22:59 FT Red Bull Salzburg 4 - 2 Rapid Wien 1 - 0
ROM D1 22:59 FT Gaz Metan Medias 0 - 1 CFR Cluj 0 - 0
HUN D1 22:59 FT Paksi SE Honlapja 3 - 0 Varda SE 2 - 0
Spain D4 22:59 FT Mostoles CF 1 - 0 Real Aranjuez CF 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Extremadura 1 - 0 Villanovense 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Balikesirspor 3 - 0 Bursaspor 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Fenerbahce 0 - 1 Goztepe 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Ejido 0 - 0 Sevilla Atletico 0 - 0
SPA D3 22:59 FT SD Logrones 1 - 0 SD Ejea 1 - 0
HUN D2E 22:59 FT Kaposvar 3 - 1 Szentlorinc SE 2 - 1
SPA D3 22:59 FT CD Guijuelo 0 - 2 coruxo FC 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Pontevedra 0 - 1 Compostela 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Real Murcia 1 - 0 Yeclano Deportivo 1 - 0
HUN D2E 22:59 FT Szegedi AK 0 - 5 Debrecin VSC 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Racing Santander 3 - 1 SD Laredo 3 - 0
SWE Cup 22:59 FT Landskrona BoIS 0 - 3 Ostersunds FK 0 - 1
SWE Cup 22:59 FT Djurgardens 1 - 0 IK Brage 1 - 0
CAF Cup 22:59 FT ASC Jaraaf 1 - 0 FC Platinum 1 - 0
CAF Cup 22:59 FT Pyramids FC 2 - 0 Racing Club Abidjan 1 - 0
Spain D4 22:59 FT EMD Aceuchal 0 - 1 Moralo CP 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Casalarreina 1 - 2 CD Tedeon 0 - 2
Spain D4 22:59 FT UE Sants 1 - 3 Cerdanyola del Valles 1 - 2
Spain D4 22:59 FT Atletico Saguntino 2 - 2 CD Benicarlo 2 - 0
Spain D4 22:59 FT Arosa SC 2 - 0 UD Ourense 2 - 0
Spain D4 22:59 FT Teruel 1 - 0 CF Illueca 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Crevillente 1 - 3 Elche CF Ilicitano 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Arandina 1 - 1 G. Segoviana 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Ciudad Lucena 1 - 0 Coria CF 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Bezana 1 - 0 Ribamontan Al Mar CF 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Cristo Atletico 1 - 0 UD Santa Marta 0 - 0
Ando SD2 22:59 FT Encamp 2 - 1 UE Engordany II 1 - 1
GFA PR 22:59 FT Tallinding United 1 - 1 BK Milan 0 - 1
GFA PR 22:59 FT Banjul Hawks FC 1 - 1 Marimoo 0 - 0
GFA PR 22:59 FT Real Banjul 1 - 1 WAA Banjul 0 - 1
Mal PD 22:59 FT USFAS Bamako 2 - 1 Monrovia Black Star 1 - 0
INT CF 22:59 FT Borac Banja Luka 0 - 0 FK Krupa 0 - 0
LIBD1L 22:59 FT LPRC Oilers 4 - 1 Nimba FC 3 - 1
SEN D2 22:59 FT ASC Port Autonome 1 - 2 Demba Diop 1 - 1
SLV LFW 22:59 FT Santa Tecla (w) 2 - 0 AD Chalatenango (w) 0 - 0
SER D1 23:05 FT FK Spartak Zlatibor Voda 1 - 2 Crvena Zvezda 1 - 0
MAR D1 23:15 FT RCOZ Oued Zem 0 - 2 DHJ Difaa Hassani Jadidi 0 - 2
ENG PR 23:30 FT Arsenal 0 - 1 Manchester City 0 - 1
POL PR 23:30 FT Lech Poznan 1 - 0 Slask Wroclaw 0 - 0
CYP D1 23:30 FT Apollon Limassol FC 2 - 1 E.N.Paralimniou 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Livorno 0 - 1 Renate AC 0 - 1
ITA C1 23:30 FT SudTirol 1 - 1 Padova 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Juve Stabia 1 - 1 Teramo 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Fermana 2 - 0 Imolese 0 - 0
RUS Cup 23:30 FT Rostov FK 0 - 1 Terek Grozny 0 - 1
image-top-scroll