Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 20-02-2021
POL PR 00:00 FT Stal Mielec 0 - 0 Cracovia Krakow 0 - 0
CYP D1 00:00 FT Olympiakos Nicosia FC 1 - 0 AEK Larnaca 1 - 0
FRA D3 00:00 FT Bastia 1 - 1 Villefranche 0 - 1
FRA D3 00:00 FT Le Mans 1 - 1 Bastia Borgo 1 - 0
FRA D3 00:00 FT Lyon Duchere 1 - 3 Orleans US 45 0 - 2
CRO D1 00:00 FT Slaven Koprivnica 2 - 2 HNK Sibenik 2 - 2
FIN CUP 00:00 FT MuSa 0 - 1 Ekenas IF Fotboll 0 - 0
INT FRL 00:00 FT Guatemala (w) 0 - 3 Panama (w) 0 - 1
MNE D1 00:00 FT FK Buducnost Podgorica 1 - 1 FK Sutjeska Niksic 1 - 1
GER D2 00:30
FT Erzgebirge Aue 1 - 0 VfL Bochum 1 - 0
GER D2 00:30
FT Eintracht Braunschweig 2 - 0 Jahn Regensburg 0 - 0
AUT D2 00:30 FT SK Vorwarts Steyr 0 - 1 Austria Wien (Youth) 0 - 0
AUT D2 00:30 FT SKU Amstetten 1 - 0 SV Horn 0 - 0
AUT D2 00:30 FT FC Blau Weiss Linz 1 - 0 FC Liefering 0 - 0
AUT D2 00:30 FT FC Superfund Pasching 0 - 3 FC Wacker Innsbruck 0 - 2
Est WT 00:30 FT Flora Paide 1 - 0 Nomme JK Kalju 1 - 0
ITA D1 00:30
FT Fiorentina 3 - 0 Spezia 0 - 0
HOL D2 00:45 FT Dordrecht 2 - 3 NAC Breda 1 - 2
HOL D2 00:45 FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 0 Den Bosch 1 - 0
DEN SASL 01:00 FT Aalborg 0 - 2 Midtjylland 0 - 1
GER D3 01:00 FT SV Meppen 2 - 1 Hallescher FC 1 - 1
DEN D1 01:00 FT Skive IK 1 - 3 Herfolge Boldklub Koge 0 - 1
SUI D1 01:00 FT Stade Ouchy 1 - 1 Aarau 1 - 0
ICE LC 01:00 FT Stjarnan Gardabaer 2 - 0 Akranes 2 - 0
ICE LC 01:00 FT Throttur Reykjavik 0 - 5 Breidablik 0 - 2
INT CF 01:00 FT Jammerbugt 7 - 1 Brabrand 0 - 0
GUA D2 01:00 FT Deportivo Mictlan 1 - 1 Deportivo Mixco 1 - 0
ROM D1 01:30 FT CS Universitatea Craiova 1 - 0 AFC Hermannstadt 1 - 0
ICE LCB 01:30 FT Haukar Hafnarfjordur 2 - 2 Reynir Sandgerdi 0 - 0
ICE LCB 01:30 FT Kari Akranes 4 - 1 IH Hafnarfjordur 2 - 1
ENG PU23 02:00 FT Chelsea U23 2 - 3 Liverpool U23 1 - 2
ENG PU23 02:00 FT Arsenal U23 0 - 2 Manchester City U23 0 - 1
HUN D1 02:00 FT MTK Hungaria 0 - 0 Mezokovesd Zsory 0 - 0
BEL D2 02:00 FT Seraing United 0 - 2 Saint Gilloise 0 - 2
HOL D1 02:00
FT Willem II 0 - 6 FC Utrecht 0 - 3
SUI D1 02:00 FT Schaffhausen 4 - 0 Thun 3 - 0
SUI D1 02:00 FT FC Wil 1900 1 - 1 Grasshopper 0 - 0
ICE LC 02:00 FT Valur Reykjavik 8 - 1 Grindavik 4 - 1
CAFYC 02:00 FT Morocco U20 0 - 0 Ghana U20 0 - 0
YDL Futsal 02:00 FT Acqua e Sapone C5 Futsal 9 - 2 Lido Di Ostiav Meta Futsal 1 - 1
LUX D1 02:00 FT Rodange 91 1 - 0 CS Petange 1 - 0
AUT D2 02:25 FT Austria Lustenau 2 - 3 Lafnitz 1 - 0
POL PR 02:30 FT Wisla Krakow 2 - 1 Pogon Szczecin 2 - 0
GER D1 02:30
FT Arminia Bielefeld 0 - 3 VfL Wolfsburg 0 - 1
YDL Futsal 02:30 FT Catania Futsal 6 - 2 Petrarca Padova C5 Futsal 2 - 0
YDL Futsal 02:30 FT Signor Prestito CMB Futsal 2 - 6 Pessah Lo Fano 1 - 3
BEL D1 02:45 FT Mechelen 1 - 1 KAA Gent 1 - 1
ENG LCH 02:45
FT Watford 2 - 1 Derby County 2 - 0
ITA D1 02:45
FT Cagliari 0 - 1 Torino 0 - 0
POR D3 02:45 FT FC Felgueiras 1 - 1 Marr Tino 1 - 0
ENG PR 03:00
FT Wolves 1 - 0 Leeds United 0 - 0
FRA D1 03:00
FT Stade Brestois 2 - 3 Lyon 0 - 3
SPA D1 03:00
FT Real Betis 1 - 0 Getafe 0 - 0
HOL D2 03:00 FT SC Telstar 1 - 1 FC Eindhoven 1 - 0
HOL D2 03:00 FT Helmond Sport 1 - 2 Roda JC 1 - 1
ITA D2 03:00 FT Frosinone 0 - 0 Pescara 0 - 0
SPA D2 03:00 FT Ponferradina 1 - 0 Mirandes 0 - 0
URU D1 03:00 FT Plaza Colonia 3 - 0 Boston River 1 - 0
ICE LCB 03:00 FT KV Vesturbaer 2 - 0 KFR Aegir 1 - 0
POR D1 03:30
FT Boavista FC 1 - 0 Moreirense 0 - 0
MEX D3 04:00 FT Intel Paja 3 - 0 CD Cuautla 3 - 0
CRC D2 04:15 FT FC Aserri 1 - 3 CD Barrio Mexico 1 - 1
ECU D1 04:30 FT Universidad Catolica 3 - 0 Olmedo Riobamba 0 - 0
INT CF 05:10 FT Treze Campina Grande PB 1 - 3 America FC Natal RN 0 - 2
ARG D1 05:15 FT Gimnasia La Plata 3 - 0 Talleres Cordoba 1 - 0
PAR D1 05:30 FT River Plate (PAR) 1 - 0 Sportivo Luqueno 0 - 0
MEX D2 06:00 FT Mineros de Zacatecas 1 - 0 CF Atlante 0 - 0
COL D2 06:00 FT Real Cartagena 2 - 3 Deportes Quindio 1 - 1
BRA LNA 06:00 FT San Francisco FC 4 - 4 Atletico Chiriqui 1 - 1
ECU D1 07:00 FT Liga Dep. Universitaria Quito 4 - 2 9 de Octubre 2 - 0
INT CF 07:00 FT George Town SC 0 - 2 Scholars ISC 0 - 1
BRA D1 07:30
FT Sao Paulo 1 - 1 Palmeiras 0 - 0
ARG D1 07:30 FT Arsenal de Sarandi 0 - 2 Banfield 0 - 0
ARG C 07:30 FT Defensores de Belgrano 4 - 2 Almirante Brown 1 - 1
INT CF 07:30 FT Phare du Canal 2 - 2 CERFA 2 - 1
INT CF 07:55 FT South Hobart (w) 1 - 4 Clarence Zebras (w) 0 - 3
NZFC 08:00 FT Canterbury United 0 - 2 Team Wellington 0 - 2
NZFC 08:00 FT Wellington Phoenix Reserve 1 - 1 Auckland City 0 - 0
COL D1 08:00 FT Deportes Tolima 3 - 1 Patriotas FC 2 - 1
INT CF 08:00 FT Hobart Zebras 1 - 2 Kingborough Lions 0 - 2
CRC D2 08:00 FT CS Uruguay De Coronado 0 - 2 Municipal Turrialba 0 - 1
INT CF 08:00 FT Roma United SC 1 - 4 Future PA 1 - 2
MEX D1 08:30 FT Necaxa 1 - 1 Monterrey 0 - 1
Solo ISL 09:50 FT Central Coast Football Club 1 - 2 Honiara City FC 1 - 0
A FFA Cup 10:00 FT Melton Phoenix FC 7 - 0 Wyndham United FC 1 - 0
INT CF 10:00 FT Kingborough Lions Reserves 0 - 5 New Town Eagles 0 - 1
A FFA Cup 10:00 FT Mount Martha SC 2 - 5 East Kew FC 0 - 3
INT CF 10:00 FT Olympia FC Warriors Reserves 2 - 3 Taroona 1 - 3
A FFA Cup 10:00 FT Knox City 0 - 2 Yarra Jets 0 - 1
A FFA Cup 10:00 FT Deakin Ducks FC 3 - 0 Old Trinity SC 2 - 0
MEX D1 10:30 FT FC Juarez 1 - 0 Mazatlan FC 0 - 0
INT CF 10:30 FT South Hobart 8 - 1 Riveire Said Olympics 5 - 0
A FFA Cup 11:00 FT Old Ivanhoe Grammarians SC 0 - 3 Mount Waverley City SC 0 - 1
A FFA Cup 11:00 FT Endeavour Hills FS SC 1 - 4 Surfside Waves SC 0 - 2
INT CF 11:30 FT Adelaide Hills 0 - 6 Adelaide Blue Eagles 0 - 3
INT CF 11:30 FT Modbury Jets 0 - 1 Western Strikers SC 0 - 1
INT CF 11:30 FT Maidstone United 3 - 2 Boronia SC 1 - 0
INT CF 11:30 FT Playford City Patriots 1 - 2 Salisbury United 0 - 1
INT CF 11:30 FT Eastern United 2 - 1 Gawler Eagles 1 - 0
JPN SC 11:35 FT Kawasaki Frontale 3 - 2 Gamba Osaka 2 - 0
JAP FutL 12:00 FT Kitakyushu Futsal 3 - 6 Bardral Urayasu Futsal 1 - 3
Solo ISL 12:00 FT Laugu United 0 - 5 Solomon Warriors FC 0 - 2
A FFA Cup 12:00 FT Caloundra 2 - 1 Rockville Rovers FC 1 - 0
INT CF 12:00 FT Gimhae City 0 - 1 Chungnam Asan 0 - 0
AUS WAL 12:05 FT Newcastle Jets (w) 0 - 2 Melbourne Victory (w) 0 - 2
INT CF 12:30 FT Olympia Warriors 9 - 0 Launceston City 4 - 0
A FFA Cup 12:30 FT Balmoral FC 5 - 0 Alphington FC 2 - 0
INT CF 13:00 FT Rockdale City Suns U20 0 - 1 Sutherland Sharks U20 0 - 1
INT CF 13:00 FT Brighton Bulldogs Fc 1 - 5 Pine Hills 1 - 2
INT CF 13:00 FT Kingscliff FC 6 - 0 Annerley FC 2 - 0
INT CF 13:00 FT Ravshan Kulob 1 - 2 Regar-TadAZ Tursunzoda 0 - 0
AUS D1 13:05
FT Western United FC 4 - 1 FC Macarthur 2 - 0
INT CF 13:30 FT West Torrens Birkalla 2 - 1 Adelaide Raiders SC 2 - 0
INT CF 13:30 FT Pontian Eagles 1 - 3 Adelaide Comets FC 1 - 1
INT CF 13:45 FT Sturt Lions 2 - 3 Para Hills Knlghts SC 0 - 2
HKEC 14:00 FT Southern District 0 - 2 Happy Valley 0 - 1
ETH PR 14:00 FT Ethiopia Bunna 0 - 0 Hadiya Hossana 0 - 0
A FFA Cup 14:00 FT Surfers Paradise 10 - 0 The Gap BPL 4 - 0
A FFA Cup 14:00 FT Tullamarine FC 1 - 3 Moonee Valley Knights FC 1 - 3
INT CF 14:00 FT Adelaide Vipers 1 - 1 West Adelaide SC 0 - 0
INT CF 14:15 FT Gold Coast United 3 - 1 Brisbane City 1 - 1
JAP FutL 14:30 FT fugador sumida Futsal 4 - 4 Nagoya oceans Futsal 3 - 1
INT CF 14:30 FT Keon Park 0 - 3 Old Mentonians 0 - 0
INT CF 14:30 FT FC Essentuki 4 - 2 FC Tuapse 1 - 2
Est WT 15:00 FT Laanemaa Haapsalu 2 - 1 Harju JK Laagri 2 - 0
A FFA Cup 15:00 FT Bayside United FC 4 - 1 Virginia United 3 - 0
A FFA Cup 15:00 FT AC Carina 3 - 1 Brisbane Athletic 2 - 1
INT CF 15:00 FT FC Minsk 3 - 0 Arsenal Dzyarzhynsk 1 - 0
INT CF 15:00 FT Baltika Kaliningrad 2 - 0 FK Aktobe Lento 1 - 0
INT CF 15:00 FT Dinamo Minsk 0 - 2 Veles 0 - 0
INT CF 15:00 FT Toowong 2 - 1 Grange Thistle SC 0 - 1
A FFA Cup 15:00 FT Tarragindi Tigers 4 - 3 Ormeau White 2 - 2
INT CF 15:00 FT Manly United 0 - 1 Northbridge FC Bulls 0 - 1
INT CF 15:00 FT Rockdale City Suns 2 - 2 Sutherland Sharks 1 - 1
INT CF 15:00 FT Sydney United 1 - 0 Spirit FC 1 - 0
AUS D1 15:10
FT Sydney FC 0 - 0 Brisbane Roar 0 - 0
INT CF 15:10 FT Blacktown City Demons 2 - 0 Central Coast Mariners NPL 0 - 0
INT CF 15:30 FT FK Nizhny Novgorod 3 - 3 Tarlan 0 - 1
INT CF 15:30 FT Dnepr Mogilev 2 - 3 FK Isloch Minsk 0 - 0
A FFA Cup 15:30 FT Aspendale SC 0 - 6 Bundoora Utd 0 - 2
INT CF 15:30 FT Adelaide Panthers 2 - 3 Cumberland United FC 0 - 1
HUN U19A 16:00 FT Ferencvarosi U19 4 - 1 Vasas U19 4 - 0
ROM D2 16:00 FT CS Aerostar Bacau 0 - 2 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 1
ROM D2 16:00 FT FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 0 Scolar Resita 2 - 0
BGD D1 16:00 FT Uttar Baridhara SC 4 - 4 Arambagh KS 1 - 3
ALG U21 16:00 FT ASO Chlef U21 1 - 3 JS Saoura U21 1 - 2
ALG U21 16:00 FT WA Tlemcen U21 3 - 0 CA Bordj Bou Arreridj U21 0 - 0
Est WT 16:00 FT Viimsi MRJK 8 - 0 Tallinna JK Legion B 1 - 0
ALG U21 16:00 FT Paradou AC U21 2 - 0 Olympique Medea U21 1 - 0
INT CF 16:00 FT Neman Grodno 2 - 0 FK Lida 2 - 0
INT CF 16:00 FT Moggill FC 1 - 0 Caboolture FC 1 - 0
INT CF 16:00 FT North Star 2 - 3 Albany Creek 0 - 0
INT CF 16:00 FT Fortis FC 0 - 0 Uttar Baridhara SC 0 - 0
THA D2 16:00 FT Muang Loei United 1 - 2 Udon United 0 - 1
INT CF 16:00 FT Akron Togliatti 0 - 1 FC Noah Jurmala 0 - 0
ALG U21 16:00 FT NRB Teleghma U21 1 - 3 MC EI Eulma U21 0 - 2
ALG U21 16:10 FT IRB El Kerma U21 1 - 2 CR Temouchent U21 1 - 2
ALG U21 16:10 FT OM Arzew U21 3 - 0 US Remchi U21 0 - 0
ROM D2 16:15 FT ACS Comuna Recea 0 - 0 Concordia Chiajna 0 - 0
ALG U21 16:15 FT SKAF Khemis Miliana U21 1 - 1 CRB Ain Oussera U21 0 - 1
ALG U21 16:20 FT MSP Batna U21 2 - 2 US Chaouia U21 1 - 1
INT CF 16:25 FT Rochedale Rovers 3 - 1 Moreton Bay United 2 - 0
ALG U21 16:25 FT Tadjenant U21 1 - 3 CA Batna U21 0 - 2
INT CF 16:25 FT Shakhter Soligorsk II 2 - 1 FC Minsk U19 0 - 0
BGD D1 16:30 FT Saif Sporting Club 1 - 2 Bashundhara Kings 1 - 2
INT CF 16:30 FT Hradec Kralove 1 - 0 FK Graffin Vlasim 0 - 0
INT CF 16:30 FT Pandurii Targu-Jiu 3 - 3 Corvinul Hunedoara 1 - 1
ARM D1 17:00 FT Shirak 0 - 1 Lori Vanadzor 0 - 0
ITA YTHL 17:00 FT Torino U20 0 - 1 Fiorentina U20 0 - 1
THA D1 17:00 FT Phrae United FC 0 - 1 Nong Bua Lamphu 0 - 1
UKR U21 17:00 FT FC Shakhtar Donetsk U21 2 - 0 Rukh Vynnyky U21 0 - 0
INT CF 17:00 FT Vysocina jihlava 5 - 3 Chrudim 4 - 2
Ken D1 17:00 FT Nairobi Star City 2 - 1 Kericho 1 - 0
JAP FutL 17:00 FT Peace Does Machida Futsal 2 - 4 Fuchu Athletic FC Futsal 2 - 1
ITA YL B 17:00 FT Verona U19 4 - 3 Chievo U19 0 - 3
ITA YL B 17:00 FT Benevento (Youth) 3 - 3 Virtus Entella U20 1 - 2
ITA YL B 17:00 FT Lecce U20 1 - 1 Crotone U19 1 - 1
INT CF 17:00 FT Dukla Prague 5 - 1 Slavia Prague B 2 - 1
INT CF 17:00 FT Hillerod Fodbold 1 - 3 KFUM Roskilde 1 - 0
INT CF 17:00 FT Polonia Bytom 0 - 1 Hutnik Krakow 0 - 1
INT CF 17:00 FT FK Ryazan 3 - 1 Kvant Obninsk 1 - 1
INT CF 17:00 FT FC Khatlon 0 - 1 FC Istiklol Dushanbe 0 - 0
INT CF 17:00 FT MKS Kluczbork 3 - 2 Poland Nisa 1 - 2
INT CF 17:00 FT Rozwoj Katowice 1 - 1 BKS Sparta Katowice 1 - 1
INT CF 17:00 FT GKS Katowice 3 - 0 Stal Brzeg 2 - 0
ALG U21 17:00 FT MO Constantine U21 2 - 1 USM Annaba U21 1 - 0
ARM D2 17:05 FT FC West Armenia 5 - 1 Lernayin Artsakh 2 - 0
THA PR 17:10 FT Bangkok Glass 1 - 1 Bangkok United FC 1 - 0
INT CF 17:15 FT Lokomotiv Gomel 1 - 0 FC Belshina Babruisk 0 - 0
SVK D2 17:30 FT Tatran LM 1 - 1 Partizan Bardejov 1 - 1
ROM D2 17:30 FT Dunarea Calarasi 1 - 1 Farul Constanta 0 - 1
BUL D1 17:30 FT Arda 3 - 2 Botev Vratsa 2 - 0
IRN D1 17:30 FT Shahrdari Astara 1 - 0 Esteghlal Khozestan 0 - 0
INT CF 17:30 FT Middelfart G og 2 - 2 BK Avarta 0 - 1
TUR D1 17:40 FT Kasimpasa 3 - 2 Karagumruk 1 - 1
TUR D2 17:40 FT Menemen Belediye Spor 6 - 2 Akhisar Bld.Geng 4 - 1
Por U23 17:45 FT Braga U23 4 - 1 Belenenses U23 3 - 0
HKEC 18:00 FT Kitchee 3 - 1 Sun Pegasus 1 - 1
THA D1 18:00 FT Uthai Thani Forest 2 - 2 Navy FC 1 - 0
UKR U21 18:00 FT Desna Chernihiv U21 0 - 9 Dinamo KyivU21 0 - 2
Por U23 18:00 FT Cova Piedade U23 2 - 2 Vitoria Guimaraes U23 1 - 1
Por U23 18:00 FT Portimonense U23 3 - 2 Coimbra EC U23 1 - 0
SPA FDH 18:00 FT EiPozo Murcia Turistica Futsal 3 - 1 Catgas Energia Futsal 2 - 1
POR D2 18:00 FT Cova Piedade 1 - 1 GD Chaves 0 - 0
FIN CUP 18:00 FT TPS Turku 2 - 2 PK-35 Vantaa 1 - 2
FIN CUP 18:00 FT KuPs 1 - 0 AC Oulu 0 - 0
ICE LC 18:00 FT Hafnarfjordur 1 - 6 Vikingur Reykjavik 1 - 2
INT CF 18:00 FT Chrobry Glogow 1 - 0 Unia Janikowo 1 - 0
INT CF 18:00 FT B 73 Slagelse 0 - 3 Dalum 0 - 0
INT CF 18:00 FT Zaglebie Sosnowiec 0 - 0 Puszcza Niepolomice 0 - 0
INT CF 18:00 FT Jonkopings Sodra IF 0 - 1 Lindome GIF 0 - 0
INT CF 18:00 FT Thisted FC 4 - 2 Holstebro BK 0 - 0
IRN D1 18:00 FT Baderan Tehran FC 1 - 3 Qashqai Shiraz 1 - 1
IRN D1 18:00 FT Fajr Sepasi 1 - 1 Persepolis Pakdasht 1 - 1
IRN D1 18:00 FT Khooshe Talaee Sana Saveh 3 - 0 Arman Gohar Sirjan 2 - 0
IRN D1 18:00 FT Navad Urmia 0 - 0 Khouneh Be Khouneh 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT Barcelona U19 3 - 0 UD Cornella U19 2 - 0
SPA LU19 18:00 FT Deportivo La Coruna U19 4 - 0 Racing Ferrol U19 2 - 0
SPA LU19 18:00 FT Lleida Esportiu U19 1 - 1 CD Ebro U19 0 - 1
Tanzania D1 18:00 FT KMC FC 3 - 0 Kagera Sugar 1 - 0
Zam SL 18:00 FT Nkwazi 0 - 0 Lumwana Radiants 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT Real Zaragoza U19 2 - 1 El Olivar U19 1 - 1
INT CF 18:00 FT Gornik Leczna 3 - 1 Weiss La sang dome 3 - 0
INT CF 18:00 FT Lisen 2 - 2 Vysehrad 0 - 1
THA D2 18:00 FT Lamphun Warrior 3 - 0 Phitsanulok FC 1 - 0
POR D3 18:00 FT Amora (w) 3 - 1 A-dos-Francos (w) 2 - 1
SPA LU19 18:00 FT Cordoba U19 3 - 0 Atletico Sanluqueno U19 1 - 0
INT CF 18:00 FT Legia Warszawa B 1 - 0 Pogonmazovik 0 - 0
INT CF 18:00 FT Pehchevo 4 - 2 FK Teteks Tetovo 3 - 1
THA PR 18:10 FT Ratchaburi FC 1 - 3 Muang Thong United 1 - 2
ICE LC 18:30 FT HK Kopavogs 2 - 0 Afturelding 0 - 0
ITA YL B 18:30 FT Udinese U20 1 - 2 Vicenza U19 0 - 1
IRN D1 18:30 FT Esteghlal Mollasani 0 - 0 Malavan 0 - 0
IRN D1 18:30 FT Shahin Bushehr 2 - 1 Oxin Alborz 2 - 1
THA D2 18:30 FT Chachoengsao 2 - 1 Pluakdaeng United 1 - 1
THA PR 18:35 FT Port FC 0 - 0 Trat FC 0 - 0
POL D1 18:40 FT LKS Lodz 0 - 3 GKS Tychy 0 - 1
GER D2 19:00
FT SC Paderborn 07 2 - 1 SV Sandhausen 1 - 1
GER D2 19:00
FT VfL Osnabruck 1 - 2 Heidenheimer 0 - 1
FRA D1 19:00
FT Saint Etienne 1 - 1 Reims 0 - 0
ITA YTHL 19:00 FT Inter Milan U20 0 - 0 Juventus U20 0 - 0
ISR D3 19:00 FT Hapoel Bnei Pardes 2 - 0 Hapoel Bueine 1 - 0
THA D1 19:00 FT Sisaket FC 2 - 3 JL Chiangmai United FC 0 - 1
THA D1 19:00 FT Khonkaen United 3 - 0 Samut Sakhon 1 - 0
ALB D1 19:00 FT Apolonia Fier 0 - 1 KS Bylis 0 - 0
ALB D1 19:00 FT KF Laci 1 - 0 Kastrioti Kruje 1 - 0
ALB D1 19:00 FT KF Tirana 0 - 1 Teuta Durres 0 - 1
UKR U21 19:00 FT Inhulets Petrove U21 0 - 6 FC Vorskla U21 0 - 2
BUL D2 19:00 FT Sportist Svoge 5 - 1 Minyor Pernik 3 - 1
SER D2 19:00 FT FK Zeleznicar Pancevo 0 - 1 Radnicki 1923 Kragujevac 0 - 0
SER D2 19:00 FT FK Buducnost Dobanovci 2 - 1 Borac Cacak 1 - 1
SER D2 19:00 FT FK Dubocica 1 - 0 Kabel Novi Sad 1 - 0
SER D2 19:00 FT Jagodina 0 - 0 FK Zarkovo 0 - 0
BUL D2 19:00 FT Neff supporting Simic 0 - 6 Septemvri Sofia 0 - 3
SER D2 19:00 FT Sloga Kraljevo 1 - 1 Radnicki Pirot 1 - 1
BUL D2 19:00 FT FC Sozopol 1 - 0 Litex Lovech 0 - 0
AZE D1 19:00 FT Keshla FK 2 - 2 Zira FK 2 - 1
SER D1 19:00 FT Cukaricki Stankom 2 - 0 Zlatibor Cajetina 0 - 0
UKR D1 19:00 FT FC Mariupol 0 - 1 Zorya 0 - 1
FIN CUP 19:00 FT HIFK 1 - 0 Lahti 0 - 0
ICE LC 19:00 FT Keflavik 5 - 0 Vestri 2 - 0
SWE Cup 19:00 FT Hammarby 4 - 1 AFC Eskilstuna 2 - 0
SWE Cup 19:00 FT IFK Norrkoping FK 2 - 0 GIF Sundsvall 2 - 0
SWE Cup 19:00 FT Sandvikens IF 3 - 4 IFK Goteborg 1 - 1
BGD D1 19:00 FT Sheikh Russel KC 1 - 1 Abahani Limited 0 - 1
Ken D1 19:00 FT Weston Shitima 2 - 3 Kakamega Homeboyz 2 - 1
Ken D1 19:00 FT Nzoia United 2 - 1 KCB SC 1 - 1
UPL 19:00 FT BUL FC 0 - 4 Express FC 0 - 3
INT CF 19:00 FT Norrby IF 0 - 0 Orgryte 0 - 0
Kos L 19:00 FT KF Drenica Skenderaj 0 - 0 KF Besa Pec 0 - 0
Kos L 19:00 FT KF Drita Gjilan 1 - 2 KF Trepca 89 0 - 2
Syri D2 19:00 FT Moadameet Al-Sham 0 - 0 Al-Arabi 0 - 0
SPA LU19 19:00 FT CD Marino U19 3 - 3 Tenerife U19 1 - 2
Est WT 19:00 FT Vandra JK Vaprus 2 - 2 Parnu JK 0 - 1
INT CF 19:00 FT Nykobing FC 1 - 0 BK Frem 0 - 0
SYR YTH 19:00 FT Jableh SC U21 1 - 2 Al-Wathbah U21 0 - 1
SPA LU19 19:00 FT CF Juventud Laguna U19 3 - 3 CD Ofra U19 0 - 1
INT CF 19:00 FT Vpk Agro Magdalinovka 0 - 1 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 0
INT CF 19:00 FT Baltyk Gdynia 2 - 3 Wikielec 1 - 1
INT CF 19:00 FT Bregalnica Stip 0 - 0 Olimpus Skopje Balashikha 0 - 0
INT CF 19:00 FT FK Rinija Gostivar 0 - 0 Korab Debar 0 - 0
INT CF 19:00 FT FK Riteriai 1 - 0 Baltija Panevezys 1 - 0
INT CF 19:00 FT FK Kozuv 1 - 1 Academy Pandev 1 - 1
INT CF 19:00 FT Sokol Kleczew 2 - 1 Sokol Aleksandrow Lodzki 0 - 1
INT FRL 19:00 FT Ukraine (w) 1 - 1 Serbia (w) 1 - 0
INT CF 19:00 FT IK Uppsala (w) 1 - 0 Bollstanas Sk (w) 0 - 0
INT CF 19:00 FT Eskilstuna United (w) 1 - 0 Orebro (w) 1 - 0
INT CF 19:00 FT Huanamo 0 - 0 IF Sylvia 0 - 0
Kos D1 19:00 FT KF 2 Korriku 2 - 0 KF Flamurtari Pristina(KOS) 0 - 0
GER D2 19:05
FT St. Pauli 3 - 2 Darmstadt 1 - 0
THA PR 19:05 FT Suphanburi FC 2 - 3 Buriram United 1 - 0
ETH PR 19:10 FT Kedus Giorgis 4 - 2 Adama City 2 - 0
Ken D1 19:15 FT Bidico 2 - 1 Mathare United 0 - 1
MOL D1 19:30 FT Sheriff Tiraspol 4 - 1 FC Sfintul Gheorghe 1 - 0
ENG PR 19:30 FT Southampton 1 - 1 Chelsea 1 - 0
SVK D2 19:30 FT Dukla Banska Bystrica 1 - 0 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 0
SVK D2 19:30 FT Poprad 1 - 3 STK Samorin 0 - 3
SVK D2 19:30 FT MFK Skalica 0 - 1 Slovan Bratislava B 0 - 0
SVK D2 19:30 FT MSK Puchov 0 - 1 FK Kosice 0 - 0
SVK D2 19:30 FT Sport Podbrezova 2 - 1 FC Artmedia Petrzalka 2 - 0
ISR D3 19:30 FT Hapoel Ironi Baka El Garbiya 1 - 2 Hapoel Kaukab 0 - 1
GRE D2 19:30 FT Ergotelis 1 - 0 Panahaiki-2005 0 - 0
ENG LCH 19:30
FT Coventry City 2 - 0 Brentford 1 - 0
FIN CUP 19:30 FT SJK Seinajoen 3 - 0 Ilves Tampere 1 - 0
EGY D2 19:30 FT Telephonaat Bani Suweif FC 2 - 0 Beni Suef 2 - 0
EGY D2 19:30 FT Markaz Shabab Samalot 0 - 1 Al Minya 0 - 1
EGY D2 19:30 FT El Alominiom 3 - 0 Tahta SC 1 - 0
EGY D2 19:30 FT Shoban Moslemen Qena 0 - 1 Qena SC 0 - 1
EGY D2 19:30 FT El Sharqia Dokhan 2 - 0 Asmant Asyut 0 - 0
FRAC 19:30 FT Inzinzac Montagnarde 1 - 1 Stade Briochin 1 - 1
FRAC 19:30 FT Fleury Merogis U.S. 1 - 1 Annecy 0 - 0
FRAC 19:30 FT Loon-Plage 0 - 3 Boulogne 0 - 1
INT CF 19:30 FT Dukla Prague 5 - 1 Jablonec B 2 - 1
INT CF 19:30 FT Elana Torun 1 - 0 Ursus Warszawa 0 - 0
KSA D2 19:35 FT Al-Rawdhah 1 - 1 Hottain (KSA) 0 - 0
KSA D2 19:35 FT Al-Trgee 0 - 1 Al Najma(KSA) 0 - 0
KSA YTH 19:35 FT Hajer (Youth) 2 - 5 Al-Ettifaq (Youth) 0 - 3
GRE D2 19:45 FT Doxa Dramas 0 - 0 Giorgos Karaiskakis 0 - 0
POR D3 19:45 FT Montalegre 0 - 0 GD Braganca 0 - 0
KSA YTH 19:50 FT Al-Nasr (Youth) 0 - 0 Al-Qadasiya (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:50 FT Al-Hilal (Youth) 1 - 2 Ohud Medina Youths 1 - 2
KSA YTH 19:55 FT Al-Faisaly Harmah Youth 2 - 2 Al-Taawon Youths 2 - 1
KSA D2 19:55 FT Afief 0 - 2 Al Kholood 0 - 0
KSA D2 19:55 FT Al-Washm 2 - 2 Al-Riyadh 1 - 1
KSA D2 19:55 FT Al Selmiyah 1 - 1 Al Dahab 0 - 1
GER Reg 20:00 FT Wegberg-Beeck 2 - 3 Alemannia Aachen 0 - 2
SPA D1 20:00
FT Elche 1 - 0 Eibar 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Anagennisi FC Deryneia 0 - 2 Aris Limassol 0 - 1
CYP D2 20:00 FT Asil Lysi 0 - 0 Alki Oroklini 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Agia Napa 2 - 1 Ahironas Liopetriou 0 - 1
CYP D2 20:00 FT Akritas Chloraka 0 - 0 Othellos Athienou 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Digenis Morphou 1 - 1 Omonia Aradippou 0 - 1
CYP D2 20:00 FT PAEEK 3 - 3 Thoi Lakatamias 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Onisilos Sotiras 3 - 2 Xylotympou 1 - 1
CYP D2 20:00 FT Dignis Yepsonas 1 - 2 Omonia Psevda 1 - 0
CYP D2 20:00 FT AE Zakakiou 1 - 0 Kouris Erimi 0 - 0
HOL D2 20:00 FT FC Oss 2 - 4 Almere City FC 0 - 2
SVK D1 20:00 FT FK Senica 2 - 3 Trencin 1 - 1
ITA D2 20:00 FT Ascoli 0 - 2 Salernitana 0 - 2
GER Reg 20:00 FT Rot-Weiss Koblenz 1 - 1 FC Giessen 0 - 1
ITA D2 20:00 FT Brescia 1 - 2 Cremonese 1 - 0
GER Reg 20:00 FT VFB Homberg 2 - 2 Rot-Weiss Oberhausen 1 - 2
GER Reg 20:00 FT Vfr Aalen 1 - 3 SC Freiburg (Youth) 0 - 2
GER Reg 20:00 FT Koln (Youth) 1 - 2 Fortuna Koln 0 - 2
GER Reg 20:00 FT Bahlinger 2 - 0 TSG Balingen 2 - 0
SVK D1 20:00 FT Slovan Bratislava 1 - 0 Sokol Dolna Zdana 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Cittadella 0 - 3 Reggio Audace FC 0 - 2
GER Reg 20:00 FT Sportfreunde Lotte 1 - 1 Fortuna Dusseldorf (Youth) 1 - 0
GER Reg 20:00 FT SV Elversberg 4 - 0 VfB Stuttgart II 1 - 0
GER D3 20:00 FT Zwickau 0 - 2 Dynamo Dresden 0 - 2
GER Reg 20:00 FT FC 08 Hombrug 2 - 1 TSV Schott Mainz 2 - 1
GER Reg 20:00 FT SV Straelen 2 - 0 Schalke 04 (Youth) 1 - 0
ITA D2 20:00 FT Vicenza 2 - 2 Spal 0 - 2
GER Reg 20:00 FT SG Sonnenhof Grossaspach 3 - 3 TSG Hoffenheim (Youth) 0 - 1
GER Reg 20:00 FT FSV Mainz 05 (Youth) 1 - 1 TSV Steinbach 0 - 1
GER Reg 20:00 FT Kickers Offenbach 1 - 0 FK Pirmasens 1 - 0
ENG L1 20:00 FT Gillingham 2 - 0 Bristol Rovers 0 - 0
SVK D1 20:00 FT Michalovce 0 - 2 SKF Sered 0 - 0
BI PL 20:00 FT Les Elephants FC 1 - 2 Royal Muramvya FC 1 - 1
BI PL 20:00 FT Muzinga FC 1 - 2 Inter Stars 1 - 1
GER D3 20:00 FT Ingolstadt 1 - 0 Kaiserslautern 0 - 0
SAPL D1 20:00 FT Kaizer Chiefs 1 - 1 Supersport United 1 - 0
BI PL 20:00 FT Kayanza Utd 1 - 0 Olympique Star 0 - 0
BUL D1 20:00 FT Lokomotiv Plovdiv 3 - 2 Ludogorets Razgrad 2 - 1
BI PL 20:00 FT Aigle Noir 4 - 2 BS Dynamic 0 - 0
SVK D1 20:00 FT Zlate Moravce 3 - 1 MFK Ruzomberok 2 - 0
ITA D2 20:00 FT Venezia 3 - 2 ACD Virtus Entella 1 - 2
GER Reg 20:00 FT Bergisch Gladbach 09 1 - 1 SV Rodinghausen 1 - 1
GER D3 20:00 FT Saarbrucken 2 - 1 TSV 1860 Munchen 1 - 0
GER D3 20:00 FT MSV Duisburg 2 - 1 Unterhaching 1 - 1
GER D3 20:00 FT Hansa Rostock 1 - 0 SV Waldhof Mannheim 1 - 0
GER D3 20:00 FT VFB Lubeck 0 - 2 Te Cu Kukuh Atta Seip 0 - 1
DEN D1 20:00 FT Hobro 0 - 1 Helsingor 0 - 0
TUR D2 20:00 FT Altinordu 1 - 1 Adanaspor 1 - 1
TUR D1 20:00 FT Denizlispor 1 - 0 Genclerbirligi 1 - 0
TUR D2 20:00 FT Giresunspor 1 - 0 Osmanlispor FC 1 - 0
TUR D1 20:00 FT Yeni Malatyaspor 2 - 3 Konyaspor 2 - 0
CZE D1 20:00 FT Marila Pribram 1 - 4 Synot Slovacko 0 - 2
CZE D1 20:00 FT Sigma Olomouc 1 - 0 Brno 0 - 0
CZE D1 20:00 FT Pardubice 3 - 2 Banik Ostrava 1 - 0
ICE LC 20:00 FT Leiknir Reykjavik 4 - 1 IBV Vestmannaeyjar 4 - 0
CAF Cup 20:00 FT AS Kigali 1 - 1 CS Sfaxien 1 - 0
UPL 20:00 FT Kampala City Council FC 5 - 0 Malaba youth Football 1 - 0
INT CF 20:00 FT Hammarby (w) 7 - 0 Alvsjo AIK FF (w) 5 - 0
INT CF 20:00 FT Linkopings (w) 2 - 1 AIK Solna (w) 1 - 0
INT CF 20:00 FT Chrobry Glogow 3 - 1 Swit Skolwin 1 - 0
UPL 20:00 FT SC Villa 3 - 2 Airtel Kitara FC 0 - 1
UPL 20:00 FT URA Kampala 0 - 0 Wakiso Giants FC 0 - 0
ITA YL B 20:00 FT Cosenza Calcio Youth 2 - 4 Frosinone U20 1 - 1
MAL D1 20:00 FT Sliema Wanderers FC 2 - 2 Birkirkara FC 1 - 1
MAL D1 20:00 FT Tarxien Rainbows F.C 4 - 2 Senglea Athletic 2 - 0
ICE LCB 20:00 FT Leiknir F 4 - 1 Einherji 4 - 0
MAL D2 20:00 FT San Gwann 5 - 2 Qormi F.C 2 - 0
TTLd 20:00 FT Stade Gabesien 1 - 1 E.Gawafel.S.Gafsa 1 - 1
FRAC 20:00 FT Red Star FC 93 2 - 1 Quevilly 1 - 1
Zam SL 20:00 FT Green Eagles 2 - 2 Kabwe Warriors 1 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Ihefu SC 3 - 2 Mwadui FC 1 - 1
Zam SL 20:00 FT Red Arrows 3 - 0 Green Buffaloes 3 - 0
CRSK U19 20:00 FT NK Varazdin U19 0 - 0 ZNK Osijek U19 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Prison Leopards FC 1 - 0 Kitwe United 1 - 0
Zam SL 20:00 FT Indeni FC 1 - 3 Zanaco 0 - 1
INT CF 20:00 FT Dinamo Brest 0 - 1 Volyn 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Bayern Alzenau 0 - 2 Astoria Walldorf 0 - 1
TTLd 20:00 FT CS.Hammam-Lif 3 - 2 CS Korba 1 - 1
TTLd 20:00 FT Menzel Nour 0 - 2 Croissant Msaken 0 - 1
TTLd 20:00 FT Sbikha 0 - 2 CO Medenine 0 - 1
TTLd 20:00 FT Jendouba Sport 1 - 0 A.S Djerba 0 - 0
TTLd 20:00 FT AS Oued Ellil 1 - 0 S.S. Sfaxien 0 - 0
SER L W 20:00 FT Vojvodina (w) 3 - 1 ZFK Zemun (w) 2 - 0
INT CF 20:00 FT FK Ohrid 2004 1 - 1 KF Veleshta 0 - 0
INT CF 20:00 FT Cruzeiro (MG) 1 - 0 Bolivar 0 - 0
INT CF 20:00 FT FC Torpedo Zhodino 2 - 1 Rotor Volgograd 0 - 0
INT CF 20:00 FT Roskilde 1 - 2 AB Tarnby 0 - 1
INT FRL 20:00 FT Equatorial Guinea (w) 0 - 2 CSKA Moscow (w) 0 - 1
INT FRL 20:00 FT India (w) 0 - 8 Russia (w) 0 - 4
KSA YTH 20:10 FT Abha U20 0 - 1 Al Wehda (Youth) 0 - 0
KSA D2 20:10 FT Al-Orubah 3 - 1 Al mojzel 0 - 0
KSA D2 20:20 FT Wajj 1 - 2 Al-Sharq 0 - 0
UAE D1 20:25 FT Al-Thaid 2 - 2 Dubba Al-Husun 2 - 2
UAE D1 20:25 FT Dabba Al-Fujairah 1 - 1 Al-Hamriyah 0 - 1
SAPL D1 20:30 FT Chippa United 1 - 1 TS Galaxy 0 - 0
AUT D2 20:30 FT FAC Team Fur Wien 0 - 1 FC Dornbirn 1913 0 - 1
GER Reg 20:30 FT Wiedenbruck 0 - 0 Rot-Weiss Ahlen 0 - 0
SAFL 20:30 FT JDR Stars 0 - 0 Real Kings 0 - 0
SAFL 20:30 FT Pretoria Univ 2 - 0 Cape Town Spurs 1 - 0
SAFL 20:30 FT Sekhukhune United 1 - 1 TS Sporting 1 - 0
SAFL 20:30 FT Steenberg United 0 - 1 Pretoria Callies 0 - 1
SLO D1 20:30 FT ASK Bravo Publikum 3 - 0 FC Koper 1 - 0
ALG D1 20:30 FT Paradou AC 2 - 1 OM Medea 0 - 1
ITA YL B 20:30 FT S.S.D. Monza 1912 Youth 1 - 0 Reggiana U20 0 - 0
ITA YL B 20:30 FT Venezia F.C. Youth 1 - 4 Parma U20 0 - 0
ITA YL B 20:30 FT Cittadella U20 0 - 1 Brescia U20 0 - 0
ITA YL B 20:30 FT Pisa U19 0 - 0 Pescara U20 0 - 0
ALG D2 20:30 FT JSM Tiaret 1 - 2 ASM Oran 1 - 2
ALG D2 20:30 FT MC Saida 1 - 1 MCB Oued Sly 1 - 0
ALG D2 20:30 FT OM Arzew 1 - 0 US Remchi 0 - 0
ALG D2 20:30 FT DRB Tadjenant 1 - 1 CA Batna 1 - 1
ALG D2 20:30 FT RC Oued Rhiou 0 - 1 SC Ain Defla 0 - 0
ALG D2 20:30 FT MO Constantine 0 - 0 USM Annaba 0 - 0
ALG D2 20:30 FT SKAF Khemis Melina 1 - 0 CRB Ain Ouessara 1 - 0
ALG D2 20:30 FT MSP Batna 0 - 1 US Chaouia 0 - 0
ALG D2 20:30 FT CRB Ouled Djellal 2 - 1 HB Chelghoum Laid 1 - 0
ALG D2 20:30 FT Hanshely 0 - 0 AS Khroub 0 - 0
ALG D2 20:30 FT NRB Teleghma 2 - 0 MC El Eulma 1 - 0
ALG D2 20:30 FT IRB El Kerma 1 - 2 CRB Temouchent 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Scanzorosciate 2 - 0 Seregno 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Ghivizzano 0 - 1 Lentigione 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Rimini 1 - 2 Real Forte Querceta 0 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Cartigliano 2 - 0 AC Mestre 0 - 0
ITA S4 20:30 FT AC Este 2 - 1 FC Arzignano Valchiampo 1 - 0
UAE RL 20:30 FT Al-Sharjah (R) 1 - 1 Al-Dhafra (R) 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Sestri Levante 2 - 0 Derthona 1 - 0
It CP3 20:30 FT Bari U19 0 - 4 Virtus Francavilla U19 0 - 2
It CP3 20:30 FT Carpi U19 0 - 1 Modena U19 0 - 0
It CP3 20:30 FT Cavese U19 0 - 0 Juve Stabia U19 0 - 0
It CP3 20:30 FT Foggia U19 0 - 1 Paganese U19 0 - 0
It CP3 20:30 FT Grosseto U19 4 - 1 Pistoiese U19 3 - 1
It CP3 20:30 FT Gubbio U19 0 - 0 Fermana U19 0 - 0
It CP3 20:30 FT Palermo U19 3 - 1 Bisceglie 1913 U19 3 - 1
It CP3 20:30 FT Pontedera U19 0 - 1 Arezzo U19 0 - 1
It CP3 20:30 FT Renate U19 0 - 1 Lecco U19 0 - 1
It CP3 20:30 FT San Marino Calcio U19 1 - 3 Imolese U19 0 - 1
It CP3 20:30 FT Vibonese U19 0 - 1 Monopoli U19 0 - 1
INT CF 20:30 FT Chertanovo Moscow 2 - 1 FC Zhetysu Taldykorgan 2 - 1
It CP3 20:40 FT Ternana u19 1 - 2 Vis Pesaro U19 0 - 1
HUN D1 20:45 FT ZalaegerzsegTE 3 - 0 Ujpesti 1 - 0
BHR D1 20:45 FT Al-Hadd 3 - 0 Al-Budaiya 0 - 0
FRA D2 21:00 FT Valenciennes 2 - 2 Troyes 1 - 0
POL PR 21:00 FT Legia Warszawa 5 - 2 Wisla Plock 3 - 2
LUX D1 21:00 FT UNA Strassen 2 - 1 Racing Union Luxemburg 1 - 0
ITA YTHL 21:00 FT Bologna U20 0 - 1 Sassuolo U20 0 - 0
CYP D1 21:00 FT Anorthosis Famagusta FC 1 - 0 Doxa Katokopias 1 - 0
ISL 21:00 FT Jamshedpur FC 2 - 0 Mumbai City 0 - 0
SVK D1 21:00 FT Nitra 0 - 1 Spartak Trnava 0 - 0
CRO D1 21:00 FT Istra 1961 Pula 0 - 1 NK Varteks Varazdin 0 - 0
AZE D1 21:00 FT FC Neftci Baku 1 - 0 FK Gilan Gabala 0 - 0
DEN D1 21:00 FT Hvidovre IF 1 - 2 Fremad Amager 0 - 1
ITA D1 21:00
FT Lazio 1 - 0 Sampdoria 1 - 0
RUS Cup 21:00 FT Zenit St. Petersburg 1 - 2 Arsenal Tula 1 - 2
ICE LC 21:00 FT UMF Selfoss 0 - 2 Grotta Seltjarnarnes 0 - 2
SWE Cup 21:00 FT Oskarshamns AIK 1 - 2 AIK Solna 0 - 1
SWE Cup 21:00 FT Orebro 0 - 1 Trelleborgs FF 0 - 1
ALG D1 21:00 FT ASO Chlef 0 - 6 JS Saoura 0 - 3
CRO D2 21:00 FT NK Opatija 1 - 0 Radnik Sesvete 0 - 0
CRO D2 21:00 FT Kustosija 3 - 2 NK Solin 3 - 0
CRO D2 21:00 FT NK Dugopolje 3 - 1 NK Dubrava Zagreb 1 - 0
CRO D2 21:00 FT NK Junak 1 - 1 NK Orijent Rijeka 1 - 1
CRO D2 21:00 FT Inter Zapresic 1 - 2 Rudes 1 - 0
CRO D2 21:00 FT Bijelo Brdo 1 - 2 NK Croatia Zmijavci 1 - 1
ALG D1 21:00 FT WA Tlemcen 3 - 1 CA Bordj Bou Arreridj 0 - 0
SWE Cup 21:00 FT IF Lodde 0 - 1 IK Sirius FK 0 - 0
CRO D2 21:00 FT Medjimurje 1 - 2 HNK Cibalia 1 - 0
MAR D1 21:00 FT Maghrib Association Tetouan 1 - 3 Olympique de Safi 1 - 1
MAR D2 21:00 FT Olympique Khouribga 1 - 1 KAC de Kenitra 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Wydad Fes 1 - 0 Raja de Beni Mellal 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Olympique Dcheira 0 - 0 ASS Association Sportive de Sa 0 - 0
ICE LCB 21:00 FT Dalvik Reynir 1 - 2 Volsungur husavik 1 - 1
ICE LCB 21:00 FT Tindastoll Sauda 0 - 1 Magni 0 - 0
ICE LCB 21:00 FT IR Reykjavik 4 - 0 Sindri 0 - 0
ICE LCB 21:00 FT Ellidi 1 - 5 Throttur Vogum 0 - 2
INT CF 21:00 FT Fakel 1 - 1 Dinamo Minsk 0 - 0
ITA S4 21:00 FT ASD Imperia 3 - 1 Borgosesia 2 - 1
It CP3 21:00 FT Albinoleffe U20 1 - 1 Padova U20 0 - 1
ITA S4 21:00 FT ASD Molfetta 1 - 0 USD Lavello 1 - 0
ITA S4 21:00 FT Vastese 0 - 0 Rieti 0 - 0
ITA S4 21:00 FT USD Casatese 3 - 0 Desenzano Calvina 3 - 0
INT CF 21:00 FT Gazovik Orenburg 0 - 1 Tobol Kostanai 0 - 1
Spain D4 21:15 FT UD Collerense 0 - 2 Ibiza Islas Pitiusas 0 - 0
GER D1 21:30
FT Borussia Monchengladbach 1 - 2 FSV Mainz 05 1 - 1
GER D1 21:30
FT Eintracht Frankfurt 2 - 1 Bayern Munchen 2 - 0
GER D1 21:30
FT FC Koln 0 - 1 VfB Stuttgart 0 - 0
GER D1 21:30
FT SC Freiburg 0 - 1 Union Berlin 0 - 0
AGB LE 21:30 FT Interclube Luanda 3 - 1 Bravos do Maquis 2 - 1
INT CF 21:30 FT Varbergs BoIS FC 1 - 0 Osters IF 0 - 0
Spain D4 21:30 FT Santa Catalina Atletico 0 - 2 San Jodie 0 - 1
It CP3 21:30 FT Triestina U19 1 - 1 US Pergolettese U19 0 - 0
INT CF 21:45 FT FK Isloch Minsk 2 - 2 FC Gomel 1 - 2
GUA D2 21:55 FT C.S.D. Comunicaciones B 0 - 0 Chimaltenango FC 0 - 0
ENG PR 22:00
FT Burnley 0 - 0 West Bromwich(WBA) 0 - 0
LUX D1 22:00 FT F91 Dudelange 0 - 0 Jeunesse Esch 0 - 0
LUX D1 22:00 FT FC Wiltz 71 2 - 0 Victoria Rosport 1 - 0
LUX D1 22:00 FT Swift Hesperange 2 - 1 US Mondorf-les-Bains 2 - 0
NIR D1 22:00 FT Carrick Rangers 3 - 4 Glenavon Lurgan 1 - 2
NIR D1 22:00 FT Cliftonville 1 - 0 Larne FC 1 - 0
ENG L1 22:00 FT Milton Keynes Dons 4 - 3 Northampton Town 2 - 1
EGY D1 22:00 FT Misr Elmaqasah 3 - 1 Wadi Degla SC 1 - 0
MEX U20 22:00 FT CDSyC Cruz Azul U20 0 - 3 Toluca U20 0 - 0
MEX U20 22:00 FT Atlas U20 2 - 1 Club America U20 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Barrow 1 - 2 Morecambe 0 - 1
ENG LCH 22:00
FT Norwich City 1 - 0 Rotherham United 1 - 0
ENG L2 22:00 FT Salford City 1 - 1 Carlisle United 0 - 1
ENG Conf 22:00 FT Notts County 0 - 1 Chesterfield 0 - 1
ENG Conf 22:00 FT Sutton United 4 - 1 Wealdstone FC 3 - 0
ITA D2 22:00 FT Chievo 0 - 1 Monza 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Mansfield Town 0 - 3 Cambridge United 0 - 0
ENG LCH 22:00 FT Bristol City 0 - 1 Barnsley 0 - 0
Por U23 22:00 FT Sporting Lisbon Sad U23 2 - 2 Rio Ave U23 2 - 2
ENG L2 22:00 FT Leyton Orient 1 - 1 Port Vale 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Weymouth 0 - 0 Solihull Moors 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Cheltenham Town 0 - 2 Bradford City 0 - 1
ENG L2 22:00 FT Crawley Town 1 - 0 Colchester United 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Wigan Athletic 1 - 2 Lincoln City 1 - 1
ENG L1 22:00 FT Burton Albion 0 - 3 Sunderland A.F.C 0 - 2
ENG L1 22:00 FT Doncaster Rovers 3 - 3 Hull City 1 - 3
ENG LCH 22:00
FT Cardiff City 4 - 0 Preston North End 1 - 0
ENG Conf 22:00 FT Aldershot Town 3 - 0 Wrexham 1 - 0
ENG LCH 22:00
FT Nottingham Forest 1 - 0 Blackburn Rovers 1 - 0
ENG Conf 22:00 FT Altrincham 2 - 3 Boreham Wood 0 - 2
ENG L1 22:00 FT Portsmouth 0 - 1 Blackpool 0 - 0
ENG LCH 22:00
FT Sheffield Wednesday 0 - 1 Birmingham City 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Barnet 0 - 2 Woking 0 - 1
ENG L1 22:00 FT Swindon Town 2 - 1 Crewe Alexandra 1 - 1
ENG LCH 22:00
FT Queens Park Rangers (QPR) 2 - 1 Bournemouth AFC 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Tranmere Rovers 2 - 2 Oldham Athletic 1 - 1
ENG LCH 22:00
FT Reading 0 - 2 Middlesbrough 0 - 2
ENG L1 22:00 FT Peterborough United 3 - 0 AFC Wimbledon 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Bromley 2 - 2 Maidenhead United 2 - 0
ENG L1 22:00 FT Fleetwood Town 1 - 1 Charlton Athletic 1 - 1
SAPL D1 22:00 FT Baroka FC 2 - 1 Black Leopards 0 - 0
ENG LCH 22:00
FT Huddersfield Town 4 - 1 Swansea City 1 - 1
ENG L2 22:00 FT Stevenage Borough 1 - 1 Walsall 0 - 1
ENG LCH 22:00
FT Millwall 0 - 0 Wycombe Wanderers 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Accrington Stanley 1 - 1 Shrewsbury Town 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Ipswich Town 0 - 0 Oxford United 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Eastleigh 1 - 0 Stockport County 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Scunthorpe United 3 - 1 Harrogate Town 2 - 1
ENG LCH 22:00
FT Stoke City 3 - 0 Luton Town 1 - 0
ENG L2 22:00 FT Southend United 0 - 1 Bolton Wanderers 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Rochdale 0 - 0 Plymouth Argyle 0 - 0
SCO CH 22:00 FT Arbroath 1 - 0 Raith Rovers 0 - 0
SCO CH 22:00 FT Ayr United 0 - 2 Inverness 0 - 1
SCO CH 22:00 FT Dundee 2 - 3 Queen of South 0 - 2
SCO CH 22:00 FT Dunfermline Athletic 2 - 1 Alloa Athletic 1 - 1
ROM D1 22:00 FT Sepsi 0 - 0 FC Clinceni 0 - 0
SCO CH 22:00 FT Heart of Midlothian 1 - 1 Greenock Morton 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Hartlepool United 2 - 1 Yeovil Town 0 - 0
Est WT 22:00 FT Tartu JK Maag Tammeka 0 - 2 FC Flora Tallinn 0 - 2
SPA D3 22:00 FT Burgos CF 2 - 1 Cultural Leonesa 0 - 1
SPA D2 22:00 FT RCD Espanyol 1 - 0 Sabadell 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Akwa United 1 - 0 Plateau United 0 - 0
UKR D1 22:00 FT PFC Oleksandria 3 - 0 FC Mynai 1 - 0
ICE LC 22:00 FT KR Reykjavik 8 - 2 Fram Reykjavik 2 - 0
GHA D1 22:00 FT Inter Allies 1 - 0 WAFA 0 - 0
YDL Futsal 22:00 FT Sandro Abate Avellino Futsal 5 - 6 Pescara Futsal 2 - 3
SCO PR 22:00
FT Saint Mirren 1 - 1 Livingston 1 - 1
SCO PR 22:00
FT Hibernian 2 - 0 Hamilton Academical 1 - 0
SCO PR 22:00
FT Aberdeen 1 - 0 Kilmarnock 1 - 0
SCO PR 22:00
FT Motherwell 0 - 3 Saint Johnstone 0 - 2
SPA LU19 22:00 FT Sabadell U19 5 - 0 Stadium Casablanca U19 2 - 0
SPA LU19 22:00 FT Badazous U19 4 - 0 Union Adarve U19 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT San Felix CF U19 1 - 0 Tiro Pichon U19 1 - 0
INT CF 22:00 FT Vittsjo GIK (w) 3 - 0 Borgeby FK (w) 1 - 0
Spain D4 22:00 FT Portmany 2 - 2 CD Manacor 1 - 0
POR D3 22:00 FT Vitoria Guimaraes B 1 - 1 Pevidem SC 0 - 0
POR D3 22:00 FT Lusitanos 2 - 1 Agueda 1 - 1
POR D3 22:00 FT Oriental Dragon 2 - 1 CF Estrela 1 - 1
POR D3 22:00 FT Mirandela 2 - 1 Maria da Fonte 2 - 0
POR D3 22:00 FT Sertanense FC 1 - 1 ARC Oleiros 0 - 0
It CP3 22:00 FT SS Turris Calcio U19 2 - 2 Avellino U19 1 - 1
Spain D4 22:00 FT Andratks 0 - 1 Constancia 0 - 0
Spain D4 22:00 FT SD Beasain 1 - 1 Sestao 0 - 0
INT CF 22:00 FT KP Calisia Kalisz 3 - 1 KS Polonia Sroda Wlkp 1 - 1
NIR D1 22:00 FT Crusaders 2 - 1 Ballymena United 1 - 1
SPA WD2 22:00 FT CD Pozoalbense (w) 3 - 1 Atleico Malaga (w) 1 - 1
SPA WD2 22:00 FT CFF Caceres II (W) 2 - 1 CD Castuera (w) 1 - 1
KSA YTH 22:05 FT Al-Fath (Youth) 2 - 0 Al-Feiha U20 1 - 0
BEL D1 22:15 FT KAS Eupen 1 - 1 Oostende 0 - 0
SPA D1 22:15 FT Atletico Madrid 0 - 2 Levante 0 - 1
ISR CUP 22:15 FT Bnei Yehuda Tel Aviv 2 - 2 Hapoel Haifa 1 - 1
GRE D1 22:15 FT Atromitos Athens 1 - 1 AEL Larisa 0 - 1
QAT D2 22:15 FT Al Markhiya 0 - 2 Al Shahaniya 0 - 0
QAT D2 22:15 FT Russell City 0 - 1 Al Shamal 0 - 0
QAT D2 22:15 FT Muaidar SC 1 - 2 Al Mesaimeer Club 1 - 1
KSA YTH 22:20 FT Al-Shabab (Youth) 2 - 2 Al-Ittihad (Youth) 0 - 0
HOL D2 22:30 FT MVV Maastricht 1 - 0 Excelsior SBV 0 - 0
BUL D1 22:30 FT CSKA Sofia 1 - 0 Cherno More Varna 0 - 0
SPA D3 22:30 FT Atzeneta UE 3 - 0 UD Levante B 2 - 0
SPA D3 22:30 FT UD Mutilve 0 - 1 CD Tudelano 0 - 0
SPA D3 22:30 FT SD Amorebieta 3 - 2 Alaves B 1 - 1
SPA D3 22:30 FT Real Oviedo B 2 - 1 CD Lealtad 0 - 1
POR D1 22:30
FT Belenenses 2 - 1 Nacional da Madeira 1 - 1
CZE D1 22:30 FT Tescoma Zlin 0 - 3 Sparta Praha 0 - 2
FIN CUP 22:30 FT RoPS Rovaniemi 2 - 1 KPV 0 - 1
AGB LE 22:30 FT Progresso 0 - 0 Cuando Cubango 0 - 0
AGB LE 22:30 FT Petro Atletico de Luanda 3 - 0 Ferroviario Do Huambo 1 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Binefar 3 - 0 CD Valdefierro 1 - 0
SPA LU19 22:30 FT UD La Cruz Villanovense U19 6 - 2 Los Yebenes SB U19 2 - 1
Spain D4 22:30 FT Silla CF 4 - 2 Torrent C.F 4 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Huarte 0 - 1 CD Corellano 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CE Esporles 0 - 2 CF Platges De Calvia 0 - 2
Spain D4 22:30 FT CD Baztan 2 - 3 Pena Sport 1 - 2
Spain D4 22:30 FT Bidzala 4 - 0 Pena Azagresa 2 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Beti Onak 1 - 1 CD River Ega 0 - 1
Spain D4 22:30 FT Fontellas 0 - 1 CD Cortes 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Cantolagua 0 - 0 CD Ardoi Draw 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Subiza 0 - 0 UDC Txantrea KKE 0 - 0
Spain D4 22:30 FT U.M. Escobedo 0 - 1 SD Torina 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Barreda Balompie 1 - 1 Solares Medio Cudeyo 1 - 0
Spain D4 22:30 FT UC Cartes 1 - 0 CF Vimenor 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Lagun Onak 1 - 1 Suodu Pei 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Aurrera Ondarroa 1 - 3 Real Sociedad C 1 - 1
Spain D4 22:30 FT Santurtzi CD 0 - 1 Anaitasuna 0 - 0
Mal PD 22:30 FT AS Nianan 1 - 2 Cercle de Bamako 1 - 1
FIN CUP 22:45 FT Vaasa VPS 3 - 1 Jaro 2 - 0
KSA YTH 22:55 FT Al Ahli Jeddah (Youth) 5 - 1 Al-Tai (Youth) 1 - 0
FRA D1 22:59
FT Nantes 1 - 1 Marseille 0 - 0
AUT D1 22:59 FT TSV Hartberg 1 - 1 SV Ried 1 - 1
AUT D1 22:59 FT WSG Wattens 0 - 1 St.Polten 0 - 0
AUT D1 22:59 FT Austria Wien 5 - 1 Rheindorf Altach 0 - 1
LUX D1 22:59 FT Fola Esch 3 - 0 Etzella Ettelbruck 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Alanyaspor 0 - 1 Galatasaray 0 - 1
TUR D2 22:59 FT Istanbulspor 0 - 1 Samsunspor 0 - 1
SPA FDH 22:59 FT Real Betis Futsal 5 - 3 DKV Seguros Zaragoza Indoor So 2 - 1
SPA D3 22:59 FT Lorca Deportiva FC 1 - 2 UCAM Murcia 0 - 1
ICE LC 22:59 FT Vikingur Olafsvik 0 - 5 KA Akureyri 0 - 1
INT CF 22:59 FT Vasalunds IF 0 - 0 IK Frej Taby 0 - 0
ICE LCB 22:59 FT Augnablik Kopavogur 1 - 0 KF Fjallabyggdar 1 - 0
ICE LCB 22:59 FT KF Gardabaer 7 - 0 UMF Vidir 1 - 0
GFA PR 22:59 FT Gambia Ports Authority 1 - 1 Gambia Armed Force 1 - 0
GFA PR 22:59 FT Fortune FC 4 - 0 Brikama United 2 - 0
GFA PR 22:59 FT GAMTEL 1 - 1 Banjul United 0 - 0
SPA LU19 22:59 FT CD Castellon U19 0 - 1 Villarreal U19 0 - 0
SEN D1 22:59 FT NGB ASC Niarry Tally 1 - 3 Pikine 0 - 1
INT CF 22:59 FT Metta/LU Riga 0 - 3 FK Spartaks Jurmala 0 - 0
HUN D1 22:59 FT Fehervar Videoton 1 - 3 Diosgyor VTK 1 - 0
SEN D1 22:59 FT Diambars 2 - 0 US Goree 1 - 0
SEN D1 22:59 FT AS Douanes Dakar 2 - 0 ASEC Ndiambour 1 - 0
SEN D1 22:59 FT Toure Kunda Footpro 0 - 1 Generation Foot 0 - 0
Spain D4 22:59 FT L Entregu CF 2 - 1 CD Tuilla 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Yague CF 5 - 0 CCD Alberite 3 - 0
SPA WD2 22:59 FT Torrelodones (w) 3 - 1 CD Zamora Amigos del Duero (w) 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Alhaurin de la Torre 3 - 4 Melilla CD 1 - 2
Spain D4 22:59 FT AD San Juan 1 - 0 Beti Kozkor KE 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Deportivo Ourense 0 - 2 CD Arenteiro 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Atletico Albericia 2 - 2 Racing B 0 - 0
Spain D4 22:59 FT JD Somorrostro 3 - 1 Santutxu FC 1 - 1
Spain D4 22:59 FT Urgatz 1 - 1 Tolosa 1 - 1
INT FRL 22:59 FT Nigeria (w) 1 - 0 Uzbekistan (w) 0 - 0
INT CF 22:59 FT PEPO Lappeenranta 2 - 2 PIF Parainen 1 - 1
INT CF 22:59 FT SJK Akatemia 1 - 1 Ilves Tampere II 1 - 0
CRO D1 23:05 FT NK Lokomotiva Zagreb 0 - 3 HNK Gorica 0 - 1
SLO D1 23:15 FT Maribor 0 - 1 NK Publikum Celje 0 - 0
MAR D1 23:15 FT Union Touarga Sport Rabat 1 - 2 CAYB Club Athletic Youssoufia 1 - 0
POL PR 23:30 FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 1 Jagiellonia Bialystok 1 - 0
CYP D1 23:30 FT Omonia Nicosia FC 1 - 0 APOEL Nicosia 1 - 0
RUS Cup 23:30 FT Dynamo Moscow 2 - 0 Spartak Moscow 1 - 0
YDL Futsal 23:30 FT Mantova C5 Futsal 5 - 6 Phil diae Bolley 2 - 1
Spain D4 23:30 FT Urduliz FT 3 - 1 Cultural de Durango 0 - 1
Spain D4 23:30 FT CD Ferriolense 1 - 2 CD Cardassar 0 - 2
Spain D4 23:30 FT Valle de Egues 0 - 0 MRA Navarra 0 - 0
Spain D4 23:30 FT Castro 0 - 1 Selaya FC 0 - 1
POL D1 23:40 FT Widzew lodz 2 - 0 Korona Kielce 2 - 0
image-top-scroll