Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 19-02-2021
ISR D1 00:00 FT Hapoel Kiryat Shmona 2 - 1 Ashdod MS 0 - 0
SUD PR 00:00 FT Hay Al-Arab 1 - 0 Tuti SC Khartoum 1 - 0
KSA PR 00:20 FT Al Hilal 3 - 1 Al-Ettifaq 0 - 0
INT CF 00:30 FT Honefoss (w) 0 - 1 Kolbotn (w) 0 - 0
SUD PR 00:30 FT Ahli Marawi 0 - 1 Hilal O Baye 0 - 0
UEFA EL 00:55 FT FC Krasnodar 2 - 3 Dinamo Zagreb 1 - 1
UEFA EL 00:55 FT Olympiakos Piraeus 4 - 2 PSV Eindhoven 3 - 2
UEFA EL 00:55 FT Real Sociedad 0 - 4 Manchester United 0 - 1
UEFA EL 00:55 FT Sporting Braga 0 - 2 AS Roma 0 - 1
UEFA EL 00:55 FT Crvena Zvezda 2 - 2 AC Milan 0 - 1
UEFA EL 00:55 FT Slavia Praha 0 - 0 Leicester City 0 - 0
UEFA EL 00:55 FT Wolfsberger AC 1 - 4 Tottenham Hotspur 0 - 3
UEFA EL 00:55 FT Young Boys 4 - 3 Bayer Leverkusen 3 - 0
ISR D1 01:00 FT Hapoel Bnei Sakhnin FC 0 - 0 Beitar Jerusalem 0 - 0
DEN D1 01:00 FT Silkeborg 3 - 0 Kolding FC 2 - 0
NIC U20 01:00 FT Chinandega U20 1 - 5 Jalapa U20 1 - 5
Bra SD 01:00 FT Ceara Youth 0 - 1 Floresta CE Youth 0 - 0
Bra SD 01:00 FT Fortaleza U20 10 - 1 Sao Goncalo U20 3 - 1
BRA CGD 01:30 FT Jaragua EC 1 - 3 Goianesia GO 1 - 2
BRA CV 01:30 FT Brasiliense 1 - 3 Vila Nova 1 - 1
SLV U20 01:45 FT AD Isidro Metapan Reserves 4 - 1 Once Deportivo de Ahuachapán U20 0 - 0
COL D2 02:00 FT Bogota FC 1 - 3 Leones 0 - 1
ENG U23 D1 02:00 FT Hull City U23 0 - 2 Wigan U23 0 - 1
INT FRL 02:00 FT Belgium (w) 1 - 6 Netherland (w) 0 - 1
CAFYC 02:00 FT Central African Republic U20 1 - 3 Burkina Faso U20 1 - 1
SLV LFW 02:00 FT Municipal Limeno (w) 3 - 1 CD Luis Angel Firpo (w) 2 - 1
BRA CV 02:00 FT Remo Belem (PA) 6 - 2 Nacional(AM) 4 - 0
MAL D2 02:30 FT Marsa 2 - 2 St Georges 1 - 1
And Cup 02:30 FT FC Santa Coloma 7 - 0 Encamp 5 - 0
And Cup 02:30 FT UE Santa Coloma 4 - 0 La Massana 1 - 0
UEFA EL 03:00 FT Lille 1 - 2 AFC Ajax 0 - 0
UEFA EL 03:00 FT Maccabi Tel Aviv 0 - 2 FC Shakhtar Donetsk 0 - 1
UEFA EL 03:00 FT Molde 3 - 3 TSG Hoffenheim 1 - 3
UEFA EL 03:00 FT Royal Antwerp 3 - 4 Glasgow Rangers 2 - 1
UEFA EL 03:00 FT Benfica 1 - 1 Arsenal 0 - 0
UEFA EL 03:00 FT Red Bull Salzburg 0 - 2 Villarreal 0 - 1
UEFA EL 03:00 FT Granada CF 2 - 0 Napoli 2 - 0
URU D1 03:00 FT Club Atletico Progreso 0 - 1 Nacional Montevideo 0 - 1
COL D1 04:00 FT Jaguares de Cordoba 2 - 1 La Equidad 2 - 0
NIC D1 04:00 FT Chinandega FC 1 - 1 Jalapa 0 - 0
INT FRL 04:00 FT Brazil (w) 4 - 1 Argentina (w) 1 - 0
SLV LFW 04:00 FT CD Aguila (w) 2 - 1 Jocoro FC (w) 1 - 0
SLV U20 04:00 FT Atletico Marte Reserves 1 - 1 Santa Tecla U20 0 - 0
SLV LFW 04:15 FT AD Isidro Metapan (w) 1 - 0 Once Deportivo de Ahuachap n (w) 1 - 0
NIC U20 05:00 FT Real Madriz FC U20 1 - 3 Juventus Managua U20 1 - 2
URU D1 05:15 FT Torque 1 - 1 Deportivo Maldonado 0 - 1
COL D1 06:00 FT Millonarios 3 - 1 Deportivo Pasto 1 - 0
INT FRL 06:00 FT Dominican Republic (w) 1 - 1 Puerto Rico (w) 0 - 1
BRA LNA 06:00 FT Herrera FC 0 - 1 CA Independente 0 - 1
INT FRL 07:00 FT USA (w) 1 - 0 Canada (w) 0 - 0
ARG C 07:10 FT San Lorenzo 3 - 0 Liniers 1 - 0
MEX D2 08:00 FT Club Chivas Tapatio 1 - 0 Tampico Madero 1 - 0
NIC D1 08:00 FT Real Madriz FC 2 - 1 Juventus Managua 1 - 0
COL D1 08:05 FT America de Cali 0 - 0 Independiente Santa Fe 0 - 0
MEX D1 10:00 FT Atletico San Luis 1 - 0 Santos Laguna 1 - 0
IND WL 10:30 FT Maatru Pratishtana (W) 1 - 1 Kickstart Karnataka FC (w) 1 - 1
Nep NLW 11:15 FT Chaudandigadhi (W) 0 - 10 Nepal Police Club (W) 0 - 7
INT CF 12:00 FT Busan I Park 0 - 1 Gangwon FC 0 - 0
IND WL 12:30 FT Bengaluru Braves (W) 1 - 0 Indian Football Factory (W) 1 - 0
INT CF 12:30 FT Maktaaral 2 - 3 FK Igilik 1 - 1
INT CF 13:45 FT Beach City 0 - 4 Hobart United 0 - 2
ETH PR 14:00 FT Bahir Dar Kenema FC 0 - 0 Wolaita Dicha 0 - 0
FIJ NL 14:05 FT Labasa FC 1 - 1 Suva FC 0 - 1
INT CF 14:30 FT ABFF U19 (w) 0 - 1 Dinamo-BGUFK Minsk (w) 0 - 0
AUS D1 15:05
FT Adelaide United 3 - 2 Central Coast Mariners 1 - 1
Nep NLW 15:15 FT Armed Police Force (W) 3 - 0 Nepal Army FC (W) 1 - 0
IND D1 15:30 FT Sudeva Moonlight FC 0 - 2 Neroca 0 - 1
INT CF 15:45 FT Oakleigh Cannons 2 - 2 Port Melbourne 1 - 0
ALG U21 16:00 FT NA Hussein Dey U21 1 - 1 USM Bel Abbes U21 0 - 1
INT CF 16:00 FT SD Raiders FC 0 - 4 Sydney FC NPL 0 - 2
INT CF 16:00 FT Fakirapool Young Mens Club 0 - 0 Dhaka City FC 0 - 0
INT CF 16:00 FT Ordabasy 4 - 2 Dinamo Batumi 3 - 2
ALG U21 16:10 FT US Biskra U21 2 - 1 USM Alger U21 1 - 0
ALG U21 16:20 FT CS Constantine U21 3 - 2 MC Oran U21 2 - 1
Ind PSL 16:25 FT Punjab Police Jalandhar 1 - 1 CRPF 1 - 0
ISR D3 16:30 FT Hapoel Marmorek lrony Rehovot 0 - 0 Maccabi Shaarayim 0 - 0
A FFA Cup 16:30 FT Centenary Stormers 4 - 1 Pine Rivers United 1 - 1
ARM D2 17:00 FT Noravank 1 - 0 Shirak Gjumri B 0 - 0
ISR D3 17:00 FT Maccabi Tzur Shalom 1 - 2 Bnei Majd Kurum 0 - 1
A FFA Cup 17:00 FT Kangaroo P Rovers 0 - 5 Palm Beach 0 - 4
INT FRL 17:00 FT Serbia (w) U19 5 - 0 Bosnia (w) U19 2 - 0
JAP FutL 17:00 FT Shriker osaka Futsal 4 - 0 Nagano Futsal 0 - 0
INT CF 17:00 FT ACSO Filiasi 4 - 4 CSO Petrolul Potcoava 2 - 4
ARM D1 17:05 FT FC Noah 4 - 0 FK Van 1 - 0
IND WL 17:10 FT Rebels FC (W) 1 - 1 Slamzers Belgaum (W) 0 - 0
IND GoaPL 17:15 FT FC Goa Development II 2 - 0 Velsao SCC 0 - 0
ISR D3 17:30 FT Maccabi Herzliya 1 - 0 Sport Club Dimona 1 - 0
ISR D3 17:30 FT MS Ironi Kuseife 1 - 1 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 0 - 0
TUR D2 17:30 FT Keciorengucu 0 - 1 Umraniyespor 0 - 1
INT CF 17:30 FT Viktoria Zizkov 4 - 1 SK Slovan Varnsdorf 3 - 0
AUS FWD1 17:30 FT UWA-Nedlands FC 3 - 2 Dianella White Eagles 0 - 2
AUS FWD1 17:30 FT Western Knights 3 - 2 Canning City SC 2 - 0
AUS FWD1 17:30 FT Joondalup United 2 - 2 Balga SC 1 - 1
INT CF 17:30 FT Brann 2 - 0 Bodo Glimt 2 - 0
AUS FWD1 17:35 FT Mandurah City 4 - 1 Morley Windmills 2 - 1
ISR D3 17:45 FT Hapoel Holon Yaniv 3 - 2 Hapoel Azor 3 - 1
ISR D3 18:00 FT Hapoel Migdal HaEmek 1 - 0 SC Daburiyya Osama 1 - 0
ISR CUP 18:00 FT AS Nordia Jerusalem 0 - 0 Moadon Sport Tira 0 - 0
ISR CUP 18:00 FT Maccabi Netanya 2 - 0 Hapoel Bikat Hayarden 1 - 0
UKR U21 18:00 FT Lviv U21 2 - 1 Kolos Kovalivka U21 0 - 1
UKR U21 18:00 FT FC Mariupol U21 5 - 2 Zorya U21 2 - 1
UKR U21 18:00 FT PFC Oleksandria U21 0 - 0 FC Mynai U21 0 - 0
IRN D1 18:00 FT Chooka Talesh 1 - 1 Pars Jonoubi Jam 0 - 0
SYR YTH 18:00 FT Al Nawaeir U21 0 - 0 Al-Shorta Damascus U21 0 - 0
INT CF 18:00 FT Miedz Legnica 2 - 2 Odra Opole 2 - 1
IRN D1 18:15 FT Mes krman 2 - 0 Kheybar Khorramabad 1 - 0
INT CF 18:15 FT OKS Stomil Olsztyn 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 0 - 0
ISR D3 18:30 FT Rubi Shapira 0 - 1 Hapoel Bnei Arrara Ara 0 - 0
ISR D3 18:30 FT Maccabi Kabilio Jaffa 0 - 0 Hapoel Ashkelon 0 - 0
INT CF 18:30 FT Trinec 1 - 5 SK Prostejov 1 - 2
INT CF 18:30 FT Energetik-BGU Minsk (w) 0 - 3 Dnepr Mogilev (w) 0 - 2
ISR CUP 19:00 FT Hapoel Afula 1 - 1 Hapoel Natzrat Illit 0 - 1
ISR CUP 19:00 FT Sectzya Nes Ziona 0 - 0 Maccabi Petah Tikva FC 0 - 0
ISR CUP 19:00 FT Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0 Hapoel Rishon Lezion 0 - 0
AZE D1 19:00 FT Sabail 2 - 0 Sabah FK Baku 1 - 0
ISR CUP 19:00 FT Kafr Qasim 0 - 2 Hapoel Kfar Saba 0 - 1
ISR CUP 19:00 FT Hapoel Ramat Gan 1 - 1 Hapoel Bnei Lod 0 - 1
FIN CUP 19:00 FT Inter Turku 1 - 0 FC Haka 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Bandari 2 - 1 AFC Leopards 2 - 1
Ken D1 19:00 FT Ulinzi Stars Nakuru 2 - 0 Sofapaka FC 0 - 0
MNE D1 19:00 FT FK Rudar Pljevlja 4 - 2 OFK Titograd 4 - 1
Kos L 19:00 FT KF Arberia 0 - 4 Prishtina 0 - 3
ETH PR 19:00 FT Sebeta City 1 - 0 Welkite Ketema 0 - 0
INT CF 19:00 FT Valerenga 1 - 1 Stromsgodset 1 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al Horiyah U21 1 - 0 Tishreen (Youth) 0 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al Karamah U21 0 - 0 Al Jaish Damascus U21 0 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al-Mohafza U21 1 - 2 Al Taliya SC U21 1 - 1
SYR YTH 19:00 FT Hutteen U21 0 - 2 Al Ittihad (Youth)(SYR) 0 - 0
SYR YTH 19:00 FT Al Wahda Damascus U21 0 - 1 Al-Majd U21 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT Argentinos Jrs Reserves 1 - 0 Platense Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Arsenal de Sarandi Reserves 3 - 3 Banfield Reserves 1 - 2
ARG RESL 19:00 FT Atletico Tucuman Reserve 2 - 0 Central Cordoba SdE Reserves 2 - 0
ARG RESL 19:00 FT Colon Reserves 1 - 1 San Lorenzo Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Gimnasia LP Reserves 2 - 0 CA Talleres de Córdoba Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Godoy Cruz Reserves 0 - 0 Estudiantes LP Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Huracan Reserves 2 - 2 Union Santa Fe Reserves 1 - 1
ARG RESL 19:00 FT Lanus Reserves 1 - 1 Defensa y Justicia Reserves 1 - 1
ARG RESL 19:00 FT Newell's Reserves 1 - 3 Boca Juniors Reserve 0 - 2
ARG RESL 19:00 FT CA Patronato Reserves 1 - 3 CA Independiente Reserves 0 - 3
ARG RESL 19:00 FT Racing Club Reserves 2 - 1 CA Aldosivi Reserves 2 - 0
ARG RESL 19:00 FT River Plate R 1 - 1 Rosario Central Reserves 0 - 1
INT CF 19:00 FT Trencin 1 - 0 MSK Zilina B 0 - 0
INT CF 19:05 FT Resovia Rzeszow 1 - 0 Skra Czestochowa 1 - 0
IRN PR 19:10 FT Gol Gohar FC 0 - 5 Persepolis 0 - 1
ARG RESL 19:15 FT Sarmiento Junin Reserve 2 - 1 Velez Sarsfield Reserves 2 - 0
AUS FWD1 19:30 FT Olympic Kingsway SC 2 - 0 Kingsley SC 1 - 0
AUS FWD1 19:30 FT Quinns FC 1 - 6 Wanneroo City 1 - 2
EGY D2 19:30 FT ZED FC 2 - 2 Sers Elyan 1 - 1
EGY D2 19:30 FT El Daklyeh 1 - 0 Al Zarka 0 - 0
INT CF 19:30 FT GKS Jastrzebie 4 - 0 Slask Wroclaw II 3 - 0
EGY D2 19:30 FT Nogoom El Mostakbal 0 - 0 El Sekka El Hadid 0 - 0
AUS FWD1 19:30 FT FC Ashfield 0 - 5 Murdoch University 0 - 3
AUS FWD1 19:30 FT Fremantle City 5 - 1 Curtin Univ SC 3 - 1
KSA D2 19:50 FT Al-Sadd FC(SA) 0 - 0 Al-Taqdom 0 - 0
KSA D2 19:55 FT Al Qaisoma 1 - 0 Al-Akhdoud 0 - 0
KSA D2 19:55 FT Al-Zlfe 1 - 3 Bisha FC 0 - 2
UEFACW 20:00 FT Cyprus (w) 0 - 10 Scotland (w) 0 - 5
ENG PU23 20:00 FT Fulham U23 2 - 0 Sunderland U23 1 - 0
ENG PU23 20:00 FT Norwich City U23 0 - 2 Leeds United U23 0 - 0
ENG PU23 20:00 FT Reading U23 1 - 3 Stoke City U23 1 - 1
KSA D2 20:00 FT Al-Arabi(KSA) 0 - 2 Al-Ansar 0 - 2
BI PL 20:00 FT Athletico Olympic 1 - 0 Vitalo 1 - 0
TUR D2 20:00 FT Eskisehirspor 2 - 1 Bandirmaspor 1 - 1
UPL 20:00 FT Onduparaka FC 3 - 1 Kyetume 1 - 0
UPL 20:00 FT Bright Stars 3 - 0 defense forces 1 - 0
UPL 20:00 FT Mbarara City 0 - 0 Busoga United 0 - 0
UPL 20:00 FT Vipers 3 - 2 Uganda Police FC 1 - 2
INT CF 20:00 FT Jerv 6 - 0 Flekkeroy 1 - 0
MNE D1 20:00 FT Jezero Plav 0 - 1 FK Zeta 0 - 0
MNE D1 20:00 FT OFK Petrovac 2 - 1 FK Podgorica 1 - 1
EGY WD1 20:00 FT Kafr Saad (w) 0 - 4 Wadi Degla (w) 0 - 1
ENG U23 D1 20:00 FT Barnsley U23 2 - 3 Sheffield Wed U23 0 - 1
KSA D2 20:05 FT Al Liwaa 0 - 0 Kumait 0 - 0
KSA D2 20:10 FT Hercue 0 - 0 Al Safa(KSA) 0 - 0
INT CF 20:15 FT Sokol Ostroda 1 - 1 GKS Belchatow 1 - 1
KSA D2 20:20 FT Al Entesar 0 - 1 Al-Jndal 0 - 1
UAE D1 20:25 FT Al Arabi(UAE) 1 - 3 Al Oruba (UAE) 1 - 0
UAE D1 20:25 FT Al Bataeh 1 - 1 Emirates Club 1 - 1
UAE D1 20:25 FT Masfut 0 - 0 Al Taawon 0 - 0
SAFL 20:30 FT Cape Umoya United 0 - 0 Cape Town All Stars 0 - 0
IND D1 20:30 FT Gokulam Kerala FC 4 - 0 AIFF XI 0 - 0
UAE LP 20:30 FT Al Wehda(UAE) 3 - 0 Khor Fakkan 1 - 0
UAE LP 20:30 FT Al-Wasl 4 - 4 Ittihad Kalba 1 - 3
ALG D1 20:30 FT NA Hussein Dey 1 - 1 USM Bel Abbes 1 - 0
ALG D1 20:30 FT Biskra 1 - 0 USM Alger 0 - 0
ALG D1 20:30 FT CS Constantine 1 - 3 MC Oran 0 - 2
LIBD1L 20:30 FT Al-Madina 0 - 0 Al ittihad(LBY) 0 - 0
INT CF 20:30 FT Kryvbas 0 - 0 Alay 0 - 0
BHR D1 20:50 FT Al-Riffa 2 - 1 Manama Club 0 - 0
BHR D1 20:50 FT Al-Ahli(BHR) 1 - 0 Busaiteen 1 - 0
ISL 21:00 FT Mohun Bagan(Ind) 3 - 1 East Bengal 1 - 1
AZE D1 21:00 FT Standard Sumgayit 0 - 0 Qarabag 0 - 0
MAR D1 21:00 FT Renaissance Zmamra 1 - 2 Wydad Casablanca 0 - 1
INT FRL 21:00
FT Austria (w) 1 - 6 Sweden (w) 1 - 4
INT CF 21:00 FT Raufoss 1 - 1 Stabaek 1 - 0
MNE D1 21:00 FT FK Iskra Danilovgrad 2 - 1 Decic Tuzi 2 - 1
MAR D2 21:00 FT Chabab Ben Guerir 3 - 2 Chabab Atlas Khenifra 1 - 1
ALG D2 21:00 FT RC Kouba 1 - 1 MO Bejaia 0 - 1
ALG D2 21:00 FT RC Arba 1 - 1 IRB Lakhdaria 1 - 0
ALG D2 21:00 FT CR Beni Thour 0 - 0 ES Ben Aknoun 0 - 0
ALG D2 21:00 FT JSM Bejaia 2 - 1 USM Blida 1 - 1
ALG D2 21:00 FT A Bou Saada 0 - 1 USM EL HARRACH 0 - 0
ALG D2 21:00 FT WA Boufarik 1 - 0 WRB Msila 0 - 0
INT CF 21:00 FT FK Nizhny Novgorod 2 - 0 FC Kairat Almaty 0 - 0
CYP D1 22:00 FT Nea Salamis 4 - 0 Karmiotissa Polemidion 1 - 0
MEX U20 22:00 FT Necaxa U20 2 - 0 Monterrey U20 0 - 0
SER D2 22:00 FT FK Trajal Krusevac 2 - 1 Zemun 0 - 1
SER D2 22:00 FT Kolubara 1 - 2 FK Loznica 1 - 1
CZE D1 22:00 FT Baumit Jablonec 1 - 1 Mlada Boleslav 1 - 1
GHA D1 22:00 FT Ashanti Gold 4 - 0 Aduana Stars 2 - 0
Est WT 22:00 FT FC Kuressaare 6 - 2 FC Flora Tallinn 3 - 1
HOL D2 22:30 FT Jong Ajax (Youth) 1 - 1 SC Cambuur 1 - 0
ROM D1 22:30 FT CS Voluntari 0 - 1 SCM Argesul Pitesti 0 - 1
BUL D1 22:30 FT PFK Montana 1 - 0 CSKA 1948 Sofia 1 - 0
MEX U20 22:59 FT FC Juarez U20 2 - 2 Mazatlan U20 1 - 0
ENG PU23 22:59 FT Blackburn Rovers U23 4 - 1 West Ham U23 1 - 0
TUR D2 22:59 FT Adana Demirspor 1 - 2 Altay Spor Kulubu 0 - 2
TUR D1 22:59 FT Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 1 Trabzonspor 0 - 0
CAFYC 22:59 FT Tanzania U20 1 - 1 Gambia U20 0 - 1
GFA D2 22:59 FT Bombada FC 1 - 1 Kiang West FC 0 - 1
GFA D2 22:59 FT Immigration FC 0 - 0 Latrikunda Utd 0 - 0
GFA D2 22:59 FT Team Rhino FC 0 - 1 Jarra West FC 0 - 0
UEFACW 23:15 FT Finland (w) 1 - 0 Portugal (w) 0 - 0
UAE LP 23:15 FT Al Ain 3 - 1 Ahli Al-Fujirah 1 - 0
BHR D1 23:30 FT Al-Muharraq 1 - 0 East Riffa 1 - 0
image-top-scroll