Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 25-01-2021
GER D1 00:00 FT TSG Hoffenheim 3 - 0 FC Koln 2 - 0
ISR D1 00:00 FT Bnei Yehuda Tel Aviv 1 - 3 Hapoel Kfar Saba 1 - 2
HUN D1 00:00 FT Budapest Honved 2 - 2 ZalaegerzsegTE 1 - 0
ITA D1 00:00 FT Lazio 2 - 1 Sassuolo 1 - 1
MAL D1 00:00 FT Hamrun Spartans 2 - 2 Santa Lucia 0 - 1
MAL D2 00:00 FT San Gwann 4 - 1 Vittoriosa Stars 2 - 1
ENG FAC 00:00 FT Manchester United 3 - 2 Liverpool 1 - 1
Spain D4 00:00 FT CDFC La Calzada 3 - 1 Vianes 1 - 1
Spain D4 00:00 FT G. Segoviana 5 - 0 Beroil Bupolsa 2 - 0
Spain D4 00:00 FT UE Vilassar de Mar 1 - 0 Girona B 1 - 0
GUA LNW 00:00 FT UNIFUT-Rosal (w) 4 - 1 Comunicaciones (w) 2 - 1
KSA PR 00:10 FT Al-Ettifaq 1 - 2 Al Ahli Jeddah 0 - 0
BEL D1 00:15 FT Standard Liege 3 - 2 Charleroi 2 - 1
SPA D2 00:15 FT Castellon 2 - 0 Sporting Gijon 1 - 0
SPA D1 00:30 FT Celta Vigo 1 - 1 Eibar 1 - 0
SPA D3 00:30 FT Barcelona B 2 - 1 UE Olot 2 - 1
POR D1 00:30 FT Moreirense 2 - 2 Portimonense 2 - 1
CZE D1 00:30 FT Sparta Praha 1 - 0 Mlada Boleslav 0 - 0
GRE D1 00:30 FT PAOK Saloniki 2 - 2 AEK Athens 1 - 1
SUD PR 00:30 FT Hilal Alsahel 1 - 0 Al Shorta Al Qadarif 1 - 0
ROM D1 01:00 FT Botosani 4 - 0 Dinamo Bucuresti 3 - 0
MAL D2 01:00 FT Qormi F.C 0 - 2 Pieta Hotspurs 0 - 0
MEX D1 01:00 FT Toluca 2 - 0 Necaxa 1 - 0
GHA D1 01:00 FT Asante Kotoko FC 0 - 1 Aduana Stars 0 - 0
Spain D4 01:00 FT AD Union Adarve 2 - 1 Villanueva del Pardillo 0 - 0
SLV U20 01:30 FT CD Aguila Reserves 2 - 1 Alianza FC San Salvador U20 1 - 0
Bra SD 01:45 FT Altos/PI 0 - 1 Mirassol 0 - 1
BRA D1 02:00 FT Internacional RS 2 - 1 Gremio (RS) 0 - 0
BRA D1 02:00 FT Ceara 2 - 1 Palmeiras 2 - 1
BRA D1 02:00 FT Atletico Paranaense 2 - 1 Flamengo 1 - 1
HOL D2 02:00 FT Roda JC 2 - 1 FC Utrecht (Youth) 1 - 1
BEL D2 02:00 FT KVSK Lommel 3 - 2 Jeunesse Molenbeek 0 - 2
BRA D2 02:00 FT Cruzeiro (MG) 0 - 0 Nautico (PE) 0 - 0
CAF SC 02:00 FT Zimbabwe 0 - 1 Mali 0 - 1
CAF SC 02:00 FT Burkina Faso 0 - 0 Cameroon 0 - 0
BRA CV 02:00 FT Santos AP 0 - 2 SE do Gama 0 - 0
Ando SD2 02:00 FT FC Rangers 1 - 2 FC Ordino 1 - 2
CRC D2 02:00 FT Municipal San Ramon 3 - 1 AD Cofutpa 1 - 0
Bra SD 02:00 FT Joinville SC 4 - 0 Navegantes EC 0 - 0
Bra SD 02:00 FT Atletico Tubarao SC 1 - 3 Marcilio Dias SC 0 - 2
Bra SD 02:00 FT Concordia AC 1 - 1 Juventus SC 1 - 1
BRA CPY 02:00 FT Vila Nova GO U23 2 - 0 Ceara U23 1 - 0
SPA D2 02:30 FT Las Palmas 2 - 1 Leganes 0 - 0
BEL D1 02:45 FT Oud Heverlee 0 - 3 KAA Gent 0 - 1
ITA D1 02:45 FT Parma 0 - 2 Sampdoria 0 - 2
FRA D1 03:00 FT Saint Etienne 0 - 5 Lyon 0 - 2
SPA D1 03:00 FT Atletico Madrid 3 - 1 Valencia 1 - 1
CHI D1 03:00 FT Deportes La Serena 2 - 0 Curico Unido 0 - 0
ITA D2 03:00 FT Cremonese 1 - 1 Spal 0 - 0
CRC D1 03:00 FT AD Grecia 0 - 0 Perez Zeledon 0 - 0
ENG FAC 03:00 FT Everton 3 - 0 Sheffield Wednesday 1 - 0
SLV U20 03:00 FT Municipal Limeno U20 0 - 1 CD FAS U20 0 - 0
SLV D2 03:00 FT AD Destroyer FC 3 - 1 CD Marte Soyapango 3 - 0
BRA CV 03:00 FT Luverdense 1 - 2 Brasiliense 1 - 2
ARG TB 03:10 FT Club Atlético Posadas 1 - 1 Guarani A. Franco 0 - 0
ARG TB 03:10 FT Atletico Parana 1 - 2 Club Sportivo Urquiza 0 - 2
ARG TB 03:10 FT CF Roma de Tigre 5 - 2 Unidos de Olmos 2 - 2
ARG TB 03:10 FT Atletico Cuyaya 1 - 4 Talleres de Perico 0 - 2
ARG TB 03:10 FT Juventud Antoniana 2 - 0 Gimnasia yTiro 1 - 0
ARG TB 03:10 FT San Lorenzo Alem 1 - 2 Andino Sport Club 1 - 1
POR D1 03:15 FT FC Famalicao 0 - 1 Vitoria Guimaraes 0 - 1
ARG TB 03:25 FT LA Amistad 4 - 1 Puerto Moreno 2 - 1
ARG TB 03:30 FT Independiente Chivilcoy 4 - 0 Defensores de Glew 2 - 0
ARG TB 03:30 FT General Paz Junlors 0 - 1 Racing de Cordoba 0 - 0
ARG TB 03:30 FT Bella Vista BB 2 - 4 Racing Olavarria 2 - 1
SLV D2 03:30 FT CD Platense Municipal Zacatecoluca 1 - 1 CD Cacahuatique 0 - 1
ARG TB 03:45 FT Sportivo Villa Quebrada 1 - 1 Defensores Potrero Funes 1 - 0
ARG TB 03:50 FT FADEP Mendoza 1 - 1 San Martin Mendoza 1 - 0
ARG TB 03:50 FT CA Juventud Alianza 1 - 0 CA Trinidad 1 - 0
CRC D1 04:00 FT Jicaral 2 - 0 Herediano 2 - 0
COL D1 04:00 FT America de Cali 1 - 1 Aguilas Doradas 1 - 0
SLV D1 04:00 FT CD FAS 0 - 0 Alianza San Salvador 0 - 0
NIC D1 04:00 FT Chinandega FC 0 - 3 Diriangen 0 - 1
ARG TB 04:00 FT Defensores Salto 1 - 2 Juventud de Pergamino 1 - 2
ARG TB 04:00 FT Sport Club Quiroga 1 - 0 USD Bowen 1 - 0
ARG TB 04:00 FT Club Jorge Newbury 0 - 0 CA Alianza Futbolistica VM 0 - 0
ARG TB 04:00 FT Velez de San Ramon 3 - 2 Americo Tesorieri 1 - 1
NIC U20 04:00 FT Deportivo Ocotal U20 1 - 3 Real Esteli U20 0 - 1
GUA LNW 04:00 FT Club Deportivo Xela (w) 1 - 1 Club Aurora FCF (w) 1 - 1
BRA D1 04:15 FT Atletico Clube Goianiense 2 - 0 Fortaleza 1 - 0
BRA D1 04:15 FT Sport Club Recife PE 2 - 0 Bahia 0 - 0
BRA D1 04:15 FT Santos 3 - 4 Goias 2 - 0
BRA D2 04:15 FT Ponte Preta 3 - 1 CRB AL 2 - 0
ARG D2 04:20 FT Atletico Rafaela 2 - 2 Quilmes 0 - 1
SLV D1 04:30 FT Aguila 2 - 0 Jocoro FC 1 - 0
ARG TB 05:10 FT Atletico Carcarana 3 - 0 ADIUR Rosario 2 - 0
CHI D1 05:15 FT Universidad de Chile 2 - 2 Municipal Iquique 1 - 0
ARG TB 05:30 FT Ben Hur Rafaela 2 - 1 CA 9 de Julio Rafaela 1 - 0
CRC D1 06:00 FT Cartagines Deportiva SA 1 - 1 Limon FC 1 - 1
MEX D2 06:00 FT Club Chivas Tapatio 0 - 1 Mineros de Zacatecas 0 - 0
Bra YL 06:00 FT Atletico Paranaense (Youth) 1 - 0 Atletico Mineiro (Youth) 0 - 0
COL D1 06:05 FT Jaguares de Cordoba 2 - 1 Atletico Bucaramanga 0 - 0
ARG D2 06:25 FT Estudiantes de Caseros 1 - 0 Atletico Atlanta 0 - 0
BRA D1 06:30 FT Fluminense RJ 2 - 0 Botafogo RJ 0 - 0
NIC D1 07:00 FT Deportivo Ocotal 0 - 1 Real Esteli 0 - 0
CHI D2 07:30 FT Rangers Talca 1 - 0 Deportes Temuco 0 - 0
MEX D1 08:00 FT Queretaro FC 2 - 0 Pumas U.N.A.M. 2 - 0
COL D1 08:10 FT Deportivo Pereira 0 - 1 Deportivo Cali 0 - 0
ARG D2 08:25 FT CA Platense 0 - 0 Deportivo Riestra 0 - 0
VIE U19 13:15 FT Phu Yen U19 0 - 1 Binh Dinh U19 0 - 0
VIE U19 13:30 FT PVF Vietnam U19 2 - 0 Thanh Hoa U19 1 - 0
ETH PR 14:00 FT Adama City 0 - 3 Dire Dawa 0 - 2
VIE U19 14:30 FT Hoang Anh Gia Lai U19 1 - 1 Quang Nam U19 0 - 0
VIE U19 15:00 FT Tien Giang U19 0 - 1 Dong Thap U19 0 - 1
VIE U19 15:00 FT The Cong U19 0 - 0 T T Hanoi U19 0 - 0
VIE U19 15:00 FT Dong Tam Long An U19 1 - 1 An Giang U19 0 - 0
VIE U19 15:00 FT SHB Da Nang U19 0 - 1 college JMG U19 0 - 0
IND BLR SD 15:00 FT RWF 6 - 2 Young Challengers 3 - 1
VIE U19 15:15 FT CLB TPHCM U19 0 - 1 Dak Lak U19 0 - 0
IND D1 15:30 FT Churchill Brothers 2 - 0 Sudeva Moonlight FC 2 - 0
VIE U19 15:30 FT Nam Dinh U19 3 - 1 Cong An Nhan Dan U19 1 - 1
VIE U19 17:00 FT Binh Phuoc U19 1 - 0 Can Tho U19 1 - 0
VIE U19 17:00 FT Kon Tum U19 1 - 0 Song Lam Nghe An U19 0 - 0
AZE CUP 17:00 FT Turan Tovuz 0 - 2 FK Gilan Gabala 0 - 2
IND BLR SD 17:10 FT Student Union FC 1 - 0 Kickstart Karnataka FC 1 - 0
IRN U23 17:15 FT Aluminium Arak U23 0 - 0 Foolad Khuzestan FC U23 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Shahrdari Astara 2 - 1 Malavan 2 - 0
IRN D1 17:30 FT Mes krman 1 - 0 Arman Gohar Sirjan 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Shahin Bushehr 0 - 0 Khouneh Be Khouneh 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Fajr Sepasi 1 - 1 Kheybar Khorramabad 1 - 1
IRN D1 17:30 FT Persepolis Pakdasht 1 - 0 Esteghlal Khozestan 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Esteghlal Mollasani 1 - 1 Baderan Tehran FC 1 - 0
IRN D1 17:30 FT Khooshe Talaee Sana Saveh 2 - 1 Chooka Talesh 1 - 0
IRN D1 17:30 FT Navad Urmia 1 - 0 Pars Jonoubi Jam 0 - 0
IRN U23 18:00 FT Teraktor-Sazi U23 3 - 0 Pars Jonoubi Jam U23 2 - 0
IRN D1 18:20 FT Oxin Alborz 1 - 1 Qashqai Shiraz 0 - 0
IRN PR 18:30 FT Shahrdary Arak 2 - 1 Persepolis 2 - 1
IRN PR 18:30 FT Mashin Sazi 0 - 1 Foolad Khozestan 0 - 1
AZE CUP 19:00 FT Qaradag Lokbatan 0 - 4 Zira FK 0 - 4
ETH PR 19:00 FT Hadiya Hossana 0 - 0 Awassa Kenema 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Administration Police FC 3 - 0 Coast Stima 1 - 0
Ken D1 19:00 FT Kibera Black Stars 2 - 1 FC Talanta 2 - 0
Ken D1 19:00 FT MCF FC 2 - 2 Nairobi Stima 1 - 0
IRN PR 19:30 FT Sanat-Naft 1 - 2 Sepahan 0 - 1
KSA PR 19:40 FT Al-Taawon 3 - 1 Dhamk 1 - 1
KSA D2 19:40 FT Al-Riyadh 1 - 1 Al Selmiyah 0 - 0
ALB D1 19:45 FT KF Tirana 0 - 1 KF Laci 0 - 0
KSA D2 19:45 FT Al-Sharq 2 - 0 Al-Orubah 0 - 0
KSA D2 19:45 FT Al-Washm 0 - 1 Afief 0 - 0
KSA D1 19:45 FT Arar FC 1 - 2 Al-Jabalain 1 - 0
KSA D2 19:50 FT Al Kholood 1 - 0 Al Najma(KSA) 1 - 0
KSA D1 19:50 FT Al-Tai 1 - 0 Al-Feiha 1 - 0
TUR D1 20:00 FT Kasimpasa 2 - 0 Sivasspor 2 - 0
TUR D2 20:00 FT Istanbulspor 1 - 0 Adanaspor 1 - 0
KSA D2 20:00 FT Hottain (KSA) 0 - 0 Al Dahab 0 - 0
KSA D1 20:00 FT Uhud 1 - 1 Al-Nojoom 0 - 0
OMA PL 20:00 FT Bahla 2 - 1 Saham 0 - 0
AZE CUP 20:00 FT Sabah FK Baku 1 - 2 FK Kapaz Ganca 1 - 0
INT CF 20:00 FT CSKA Sofia 4 - 0 Strumska Slava 2 - 0
LIBD1L 20:00 FT Al Sadaqa FC 0 - 2 Al Akhdar 0 - 0
LIBD1L 20:00 FT Altai Phoenix 0 - 2 Khaleej Sart 0 - 0
INT CF 20:00 FT Mladost Lucani 2 - 1 PFK Montana 1 - 0
INT CF 20:00 FT Partizan Belgrade 1 - 0 Desna Chernihiv 0 - 0
KSA D2 20:10 FT Wajj 1 - 2 Al-Rawdhah 1 - 2
UAE 20:15 FT Ahli Al-Fujirah 0 - 1 Al Nasr Dubai 0 - 0
IND D1 20:30 FT Neroca 1 - 4 Gokulam Kerala FC 0 - 3
OMA PL 20:30 FT Al-Nasr(OMA) 2 - 0 Sohar Club 1 - 0
QAT PC 20:30 FT Qatar SC 2 - 2 Al Shamal 1 - 1
LIBD1L 20:30 FT Al-Shat 1 - 2 Al Athad 1 - 1
LIBD1L 20:30 FT Al-Olomby 0 - 0 Rafeeq 0 - 0
INT CF 20:30 FT Slavia Sofia 0 - 1 Vojvodina Novi Sad 0 - 0
INT CF 20:45 FT Talento y Vida 1 - 1 Ferrovalvulas FC 0 - 0
ITA YTHL 21:00 FT Spal U19 1 - 0 AS Roma U20 1 - 0
NGA PR 21:00 FT Adamawa United 1 - 2 Enyimba 0 - 2
ISL 21:00 FT Chennai Titans 1 - 1 Mumbai City 0 - 1
INT CF 21:00 FT FC Ufa 0 - 1 Crvena Zvezda 0 - 1
POR D1 21:30 FT Belenenses 2 - 0 CD Tondela 2 - 0
INT CF 21:30 FT FK Spartak Zlatibor Voda 0 - 5 Torpedo moskva 0 - 2
KSA D1 21:50 FT Al-Nahdha 0 - 0 Al-Thuqbah 0 - 0
KSA D1 21:55 FT AL-jeel 3 - 1 Al Sahel 0 - 0
ENG PU23 22:00 FT Stoke City U23 2 - 0 Middlesbrough U23 2 - 0
POR D2 22:00 FT Porto B 1 - 1 SL Benfica B 0 - 0
INT CF 22:00 FT Dnipro-1 2 - 0 Cukaricki Stankom 2 - 0
KSA PR 22:15 FT Al-Faisaly Harmah 1 - 1 Al Hilal 0 - 1
ALB D1 22:45 FT Teuta Durres 1 - 1 Partizani Tirana 1 - 1
KSA PR 22:45 FT Al Wehda Mecca 2 - 4 Al-Shabab(KSA) 2 - 1
OMA PL 22:45 FT Muscat 0 - 0 Alrstak 0 - 0
NGA PR 22:59 FT Wikki Tourist 2 - 0 Jigawa Golden Stars 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Alanyaspor 4 - 3 Ankaragucu 1 - 2
TUR D1 22:59 FT Fenerbahce 3 - 0 Kayserispor 1 - 0
TUR D2 22:59 FT Altinordu 2 - 4 Menemen Belediye Spor 0 - 0
UAE 22:59 FT Ittihad Kalba 1 - 1 Banni Yas 1 - 1
MAU D1 22:59 FT AS Armee 2 - 0 ACS Ksar 0 - 0
INT CF 22:59 FT Sol de Oriente 0 - 0 E.D.P IND. Medellin 0 - 0
QAT PC 23:15 FT Al-Wakra 1 - 2 Al-Khuraitiat 1 - 0
QAT PC 23:15 FT Al Duhail 6 - 0 Al-Ahli Doha 3 - 0
POR D1 23:30 FT Rio Ave 1 - 2 Santa Clara 1 - 1
image-top-scroll