Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 24-01-2021
SPA FDH 00:00 FT Catgas Energia Futsal 3 - 1 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 1 - 0
ITA D1 00:00 FT AC Milan 0 - 3 Atalanta 0 - 1
ITA D1 00:00 FT Udinese 0 - 0 Inter Milan 0 - 0
MAL D1 00:00 FT Zejtun Corinthians 3 - 1 Senglea Athletic 2 - 0
MAL D1 00:00 FT Sliema Wanderers FC 1 - 3 Sirens 0 - 2
Por U23 00:00 FT Benfica U23 1 - 3 Rio Ave U23 0 - 2
YDL Futsal 00:00 FT Cybertel Aniene Futsal 3 - 3 Mantova C5 Futsal 1 - 3
YDL Futsal 00:00 FT Pessah Lo Fano 8 - 0 Lido Di Ostiav Meta Futsal 4 - 0
Spain D4 00:00 FT CE Felanitx 1 - 2 CD Manacor 1 - 1
Spain D4 00:00 FT Urgatz 0 - 2 SD Deusto 0 - 0
MEX D3 00:00 FT Universidad Guadalajara II 2 - 2 Mineros de Fresnillo 1 - 0
Spain D4 00:00 FT JD Somorrostro 0 - 2 Sestao 0 - 0
Spain D4 00:00 FT UC Cartes 1 - 1 SD Torina 0 - 1
Spain D4 00:00 FT Xerez Deportivo FC 2 - 0 UB Lebrijana 2 - 0
SUI D1 00:15 FT Thun 3 - 1 Schaffhausen 2 - 0
SUI D1 00:15 FT FC Wil 1900 3 - 1 Aarau 1 - 0
SUI Sl 00:15 FT Lausanne Sports 0 - 1 FC Sion 0 - 1
SPA D2 00:15 FT Girona 1 - 0 RCD Espanyol 1 - 0
SPA D2 00:15 FT CD Lugo 2 - 0 Tenerife 1 - 0
BEL D1 00:30 FT Kortrijk 1 - 2 Cercle Brugge 1 - 2
BEL D1 00:30 FT Sint-Truidense 0 - 2 Mouscron Peruwelz 0 - 1
GER D1 00:30 FT Hertha Berlin 1 - 4 Werder Bremen 1 - 2
SPA D1 00:30 FT Real Sociedad 2 - 2 Real Betis 0 - 0
FRA WD1 00:30 FT Guingamp (w) 0 - 5 Paris Saint Germain (w) 0 - 3
CZE D1 00:30 FT MFK Karvina 1 - 3 Slavia Praha 0 - 0
GRE D1 00:30 FT Panathinaikos 2 - 0 OFI Crete 1 - 0
ENG FAC 00:30 FT Cheltenham Town 1 - 3 Manchester City 0 - 0
SCO LC 00:30 FT Saint Johnstone 3 - 0 Hibernian 1 - 0
HOL D1 00:45 FT Vitesse Arnhem 1 - 0 Groningen 1 - 0
FRA D2 01:00 FT Caen 1 - 2 Rodez Aveyron 1 - 2
FRA D2 01:00 FT Chateauroux 3 - 3 Valenciennes 1 - 0
FRA D2 01:00 FT USL Dunkerque 3 - 1 Ajaccio 2 - 0
FRA D2 01:00 FT Grenoble 2 - 0 Chambly FC 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Le Havre 1 - 1 Guingamp 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Nancy 2 - 2 Chamois Niortais 1 - 1
FRA D2 01:00 FT Paris FC 4 - 2 Amiens 3 - 1
FRA D2 01:00 FT Pau FC 0 - 1 Troyes 0 - 0
ISR D1 01:00 FT Maccabi Haifa 3 - 0 Hapoel Bnei Sakhnin FC 1 - 0
MEX D2 01:00 FT Monarcas Morelia 1 - 0 Tampico Madero 1 - 0
BRA SPWL 01:00 FT Sport Recife (w) 5 - 0 Ferroviario PE (W) 2 - 0
Brazil L 01:20 FT Perolas Negras 2 - 1 Ceres/RJ 1 - 0
HUN D1 01:30 FT Ujpesti 0 - 5 Fehervar Videoton 0 - 2
BRA RJ 01:30 FT America-RJ 1 - 1 Nova Iguacu 1 - 1
BRA RJ 01:30 FT Americano RJ 1 - 2 Sampaio Correa (RJ) 1 - 1
BRA RJ 01:30 FT Cabofriense(RJ) 2 - 1 Friburguense RJ 1 - 1
ISR D1 01:45 FT Maccabi Netanya 1 - 3 Maccabi Tel Aviv 0 - 2
SPA FDH 02:00 FT Peniscola Futsal 1 - 3 F.C.Barcelona Futsal 0 - 1
ROM D1 02:00 FT CS Universitatea Craiova 1 - 1 FC Viitorul Constanta 1 - 0
HOL D1 02:00 FT PSV Eindhoven 2 - 0 RKC Waalwijk 1 - 0
CAF SC 02:00 FT Namibia 0 - 1 Tanzania 0 - 0
CRC D2 02:00 FT Puntarenas 1 - 0 FC Santa Rosa 1 - 0
BRA D2 02:15 FT Confianca SE 0 - 0 America MG 0 - 0
SUI Sl 02:30 FT Basel 1 - 4 FC Zurich 0 - 0
SPA D2 02:30 FT Malaga 0 - 2 Ponferradina 0 - 1
Ando SD2 02:30 FT Atletic America 1 - 3 FS La Massana 0 - 0
BEL D1 02:45 FT Royal Antwerp 1 - 2 Oostende 1 - 1
BEL D2 02:45 FT KMSK Deinze 2 - 4 Saint Gilloise 1 - 2
ITA D1 02:45 FT Fiorentina 2 - 1 Crotone 2 - 0
PORLC 02:45 FT Sporting Lisbon 1 - 0 Sporting Braga 1 - 0
ENG PR 03:00 FT Aston Villa 2 - 0 Newcastle United 2 - 0
FRA D1 03:00 FT Monaco 3 - 1 Marseille 0 - 1
SPA D1 03:00 FT Alaves 1 - 4 Real Madrid 0 - 3
HOL D1 03:00 FT Heracles Almelo 1 - 0 SC Heerenveen 0 - 0
COL D2 03:00 FT Valledupar FC 3 - 4 Orsomarso 2 - 0
COL D2 03:00 FT Leones 0 - 0 Fortaleza F.C 0 - 0
COL D2 03:00 FT Atletico FC 3 - 0 Real Cartagena 2 - 0
CON CSA 03:00 FT Lanus 0 - 3 Defensa Y Justicia 0 - 1
CHI T 03:00 FT Deportes Limache 2 - 0 CD Provincial Ranco 0 - 0
BRA D3 03:00 FT Vila Nova 5 - 1 Remo Belem (PA) 3 - 1
ADT M 03:10 FT Sportivo Barracas 2 - 2 Deportivo Paraguayo 2 - 1
ACT M 03:10 FT Real Pilar 0 - 0 Ituzaingo 0 - 0
ADT M 03:10 FT Liniers 0 - 0 CA Atlas 0 - 0
ACT M 03:10 FT Sportivo Dock Sud 1 - 1 Club Lujan 0 - 0
ACT M 03:10 FT General Lamadrid 2 - 2 Deportivo Laferrere 0 - 1
USA NPSL 03:20 FT Dragon City FC 3 - 1 St Petersburg FC Aztecs 1 - 0
COL D2 03:30 FT Llaneros FC 0 - 1 Deportes Quindio 0 - 0
CHI D1 04:00 FT Colo Colo 2 - 1 Coquimbo Unido 1 - 1
MEX D3 04:00 FT U.A. Zacatecas 2 - 0 Gavilanes FC Matamoros 2 - 0
Bra SD 04:00 FT Gremio Novorizontin 0 - 2 Floresta CE 0 - 0
MEX D3 04:00 FT Cafetaleros de Tapachula 0 - 0 Deportivo Cafessa 0 - 0
SLV LFW 04:15 FT Alianza FC San Salvador (w) 9 - 0 Municipal Limeno (w) 5 - 0
BRA D2 04:30 FT Avai FC SC 2 - 1 Guarani SP 1 - 0
BRA D1 05:00 FT Sao Paulo 1 - 1 Coritiba PR 0 - 0
NIC U20 05:00 FT CD Junior de Managua U20 1 - 0 Managua U20 0 - 0
NIC U20 05:00 FT Juventus Managua U20 0 - 1 Jalapa U20 0 - 1
NIC U20 05:00 FT Real Madriz FC U20 2 - 0 Walter Ferretti U20 0 - 0
ACT M 05:10 FT Argentino de Merlo 1 - 3 Deportivo Merlo 1 - 2
COL D1 05:35 FT Envigado FC 0 - 1 Deportivo Pasto 0 - 1
CRC D1 06:00 FT Sporting San Jose 0 - 1 Santos De Guapiles 0 - 0
URU D2 06:15 FT IA Sud America 3 - 2 Rampla Juniors FC 2 - 1
CHI D1 06:30 FT Cobresal 1 - 1 Union La Calera 1 - 0
ARG D3FA 06:30 FT Villa Mitre 2 - 0 Sportivo Belgrano 0 - 0
BRA D1 07:00 FT Vasco da Gama 3 - 2 Atletico Mineiro 2 - 0
CRC D2 07:00 FT Puntarenas 0 - 1 AD Guanacasteca 0 - 0
USA NPSL 07:30 FT Palm Beach Stars 1 - 1 Florida Soccer Soldiers 1 - 1
USA NPSL 07:30 FT Foro 360 Pro 3 - 1 Texas Spurs 0 - 1
NZFC 08:00 FT Hamilton Wanderers 1 - 4 Hawke's Bay United 1 - 2
MEX D1 08:00 FT Atlas 0 - 2 Tigres UANL 0 - 1
CRC D1 08:00 FT Alajuelense 1 - 1 AD San Carlos 0 - 0
NIC D1 08:00 FT CD Junior Managua 1 - 3 Managua FC 0 - 1
NIC D1 08:00 FT Juventus Managua 3 - 1 Jalapa 1 - 0
NIC D1 08:00 FT Real Madriz FC 1 - 1 Walter Ferretti 1 - 1
NZFC 10:00 FT Eastern Suburbs AFC 1 - 1 Auckland City 0 - 0
NZFC 10:00 FT Team Wellington 5 - 2 Wellington Phoenix Reserve 1 - 2
JAP FutL 10:00 FT Vasagey oita Futsal 5 - 5 Peace Does Machida Futsal 2 - 1
Solo ISL 10:00 FT Honiara City FC 1 - 1 Henderson Eels FC 0 - 0
JAP FutL 12:00 FT Nagoya oceans Futsal 4 - 2 Bardral Urayasu Futsal 2 - 1
Solo ISL 12:00 FT Southern United Honiara 1 - 3 FC Isabel United 0 - 3
AUS WAL 12:05 FT Canberra United (w) 1 - 1 Perth Glory (w) 0 - 0
VIE U19 14:00 FT Ben Tre U19 1 - 5 Dong Nai U19 0 - 2
INT CF 14:00 FT BATE Borisov 4 - 3 FK Isloch Minsk 1 - 2
INT CF 14:00 FT Pakhtakor 0 - 3 Zenit St. Petersburg 0 - 2
Ind PSL 14:00 FT Guru FC 1 - 0 Kehar SC 1 - 0
ETH PR 14:00 FT Welkite Ketema 0 - 1 Fasil Kenema 0 - 0
AUS D1 14:10 FT Wellington Phoenix 1 - 2 Newcastle Jets 0 - 1
Ind PSL 14:15 FT Khalsa FC Chandigarh 0 - 0 SGHS FA 0 - 0
IND D1 15:30 FT Trau FC 2 - 0 Chennai City 0 - 0
VIE U19 16:00 FT Becamex Binh Duong U19 1 - 1 Khatoco Khanh Hoa U19 0 - 1
JAP FutL 16:00 FT Espo Lada Hokkaido Futsal 5 - 5 Nagano Futsal 4 - 3
INT CF 16:00 FT Rubin Kazan 3 - 2 FK Sochi 1 - 2
BGD D1 16:00 FT Arambagh KS 0 - 1 Muktijoddha SKC 0 - 0
CYP WD1 16:00 FT Apollon Limassol LFC (w) 12 - 1 AEL Champions (W) 7 - 0
CYP WD1 16:00 FT Lefkothea Latisa (w) 1 - 0 Karmiotissa Chrisomilia (w) 1 - 0
CYP WD1 16:00 FT Nea Salamis Famagusta (w) 7 - 1 Yeroskipou FC (w) 2 - 0
MAD PL 16:00 FT Five FC 8 - 1 Tia Kitra FC 3 - 0
SPA WD1 16:15 FT Colegio Aleman Valencia (w) 3 - 0 Deportivo La Coruna W 1 - 0
INT CF 16:15 FT Fakel 1 - 1 FK Rad Beograd 1 - 1
ITA YTHL 16:30 FT Atalanta U20 1 - 2 Cagliari U19 0 - 1
BGD D1 16:30 FT Sheikh Russel KC 1 - 1 Arambagh KS 0 - 1
BGD D1 16:30 FT Sheikh Russel KC 1 - 1 Mohammedan Dhaka 0 - 1
MAL D2 17:00 FT Pembroke Athleta 1 - 0 Marsaxlokk FC 0 - 0
VIE D1 17:00 FT Thanh Hoa 0 - 0 The Cong 0 - 0
SPA LU19 17:00 FT Patacona CF U19 0 - 4 CD Roda U19 0 - 1
Ken D1 17:00 FT Vihiga Bullets 1 - 2 Shabana FC 0 - 1
SPA WD2 17:00 FT Cordoba (w) 1 - 1 CD Juan Grande (w) 1 - 1
INT CF 17:00 FT FC Saburtalo Tbilisi 1 - 1 Lokomotiv Tbilisi 1 - 1
Spain D4 17:15 FT Santutxu FC 0 - 2 SD Gernika 0 - 1
ANDSL 17:30 FT UE Santa Coloma 1 - 2 Sant Julia 1 - 1
ANDSL 17:30 FT Atletic Club D Escaldes 3 - 0 Penya Encarnada 0 - 0
SPA D3 17:30 FT UD San Sebastian Reyes 1 - 0 UD Poblense 0 - 0
SPA D3 17:30 FT Sevilla Atletico 2 - 0 Granada CF B 1 - 0
SPA D3 17:30 FT Getafe B 1 - 0 Real Madrid Castilla 0 - 0
Spain D4 17:30 FT CD El Alamo 2 - 2 Mostoles CF 0 - 1
TUR D1 17:30 FT Konyaspor 0 - 0 Antalyaspor 0 - 0
TUR D2 17:30 FT Keciorengucu 2 - 0 Boluspor 1 - 0
TUR D2 17:30 FT Tuzlaspor 0 - 3 Akhisar Bld.Geng 0 - 1
IND D1 17:30 FT Aizawl 1 - 1 AIFF XI 1 - 0
Spain D4 17:30 FT Llosetense 0 - 0 Santanyi 0 - 0
Spain D4 17:30 FT La Union CF 1 - 0 Racing Murcia 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Calahorra B 2 - 2 CD Tedeon 0 - 1
Spain D4 17:30 FT Aurrera Ondarroa 1 - 1 SD Beasain 0 - 0
Spain D4 17:30 FT CF Intercity 0 - 0 Elche CF Ilicitano 0 - 0
Spain D4 17:30 FT RCD Carabanchel 2 - 2 Real Aranjuez CF 2 - 1
Spain D4 17:30 FT CD San Fernando de Henares 1 - 1 AD Complutense Alcala 1 - 1
INT CF 17:30 FT Kolding FC 1 - 1 AC Horsens 1 - 0
SPA WD2 17:45 FT Racing de Santander (w) 3 - 1 Sporting Gijon (w) 1 - 0
SPA D3 18:00 FT SCR Pena Deportiva 1 - 1 Valencia CF Mestalla 0 - 0
SPA D3 18:00 FT CD Tudelano 2 - 1 Osasuna B 0 - 0
SPA D3 18:00 FT CD Alcoyano 2 - 0 Orihuela CF 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Atzeneta UE 2 - 0 Hercules 1 - 0
SPA D3 18:00 FT CF La Nucia 0 - 1 Ibiza Eivissa 0 - 0
SPA D3 18:00 FT CD Ebro 1 - 0 Calahorra 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Haro Deportivo 1 - 4 SD Ejea 0 - 1
SPA D3 18:00 FT CD Lealtad 0 - 1 Marino luanco 0 - 1
SPA D3 18:00 FT coruxo FC 1 - 0 CF Salmantino 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Atletico Sanluqueno 0 - 1 Las Palmas Atletico 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Las Rozas 3 - 1 CD Artistico Navalcarnero 2 - 0
SPA D3 18:00 FT Don Benito 1 - 3 Badajoz 0 - 0
SPA D3 18:00 FT UD Melilla 0 - 3 CF Talavera de la Reina 0 - 3
SPA D3 18:00 FT Suokuaili Moss 1 - 0 CP Villarrobledo 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Atletico de Madrid B 0 - 0 CF Internacional De Madrid 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Baleares 3 - 0 CF Rayo Majadahonda 2 - 0
SPA D3 18:00 FT Algeciras 3 - 1 Recreativo Huelva 2 - 1
SPA D3 18:00 FT Ejido 1 - 1 Lorca Deportiva FC 0 - 0
SPA D3 18:00 FT CF Badalona 0 - 1 Gimnastic Tarragona 0 - 0
SAFL 18:00 FT Real Kings 0 - 1 Pretoria Callies 0 - 0
VIE D1 18:00 FT Than Quang Ninh 0 - 1 SHB Da Nang 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Gerena 1 - 0 Castilleja CF 0 - 0
Spain D4 18:00 FT San Jodie 1 - 0 Mallorca B 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Rapido de Bouzas 3 - 3 CD Estradense 1 - 1
Spain D4 18:00 FT CD Plus Ultra 0 - 4 UCAM Murcia CF B 0 - 1
Spain D4 18:00 FT Ted Contois Feng 1 - 1 CD Diocesano 0 - 1
Spain D4 18:00 FT Naxara 3 - 0 CCD Alberite 1 - 0
Spain D4 18:00 FT CS Puertollano 3 - 1 Almansa 1 - 1
Spain D4 18:00 FT CD Varea 1 - 0 Alfaro 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Bell Bridget 1 - 1 Teruel 0 - 1
Spain D4 18:00 FT UP Plasencia 2 - 0 Extremadura B 2 - 0
Spain D4 18:00 FT Olimpico de Totana 1 - 2 Murcia B 0 - 0
AZE CUP 18:00 FT Sabail 3 - 2 Zaqatala FK 1 - 2
Spain D4 18:00 FT CE Manresa 2 - 2 Igualada 1 - 1
Spain D4 18:00 FT CF Montanesa 2 - 3 Saint Chris 0 - 1
Spain D4 18:00 FT Cerdanyola del Valles 2 - 1 EC Granollers 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Mostoles 5 - 1 Atletico Pinto 3 - 1
Spain D4 18:00 FT CD Llanes 3 - 0 CD Colunga 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Real Burgos 2 - 2 CD La Granja 1 - 2
Spain D4 18:00 FT Pobla De Mafumet CF 1 - 1 Santfeliuenc FC 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Vallobin 1 - 3 UD Llanera 1 - 1
Spain D4 18:00 FT UA Horta 1 - 1 CF Peralada 1 - 1
POR D3 18:00 FT Pero pinheiro 0 - 0 Sacavenense 0 - 0
POR D3 18:00 FT UD Santarem 2 - 2 Lourinhanense 1 - 2
POR D3 18:00 FT Leca 0 - 0 USC Paredes 0 - 0
POR D3 18:00 FT Lusitania 1 - 1 Anadia 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT Leioa U19 2 - 1 Aurrera de Vitoria U19 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT Racing Ferrol U19 0 - 3 ED Val Minor Nigran U19 0 - 0
INT CF 18:00 FT Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Nielba Wagrowiec 2 - 0
MD WC 18:00 FT Chabab Atlas Khenifra (W) 2 - 4 ASDCT (W) 1 - 3
HOL D2 18:15 FT Volendam 1 - 4 De Graafschap 0 - 1
HOL D1 18:15 FT Fortuna Sittard 1 - 2 AFC Ajax 0 - 1
POR D2 18:15 FT CD Mafra 1 - 1 Estoril 0 - 0
Spain D4 18:15 FT CF Campanario 0 - 1 CD Montijo 0 - 1
ITA YTHL 18:30 FT Genoa U20 2 - 1 Fiorentina U20 1 - 0
ITA D1 18:30 FT Juventus 2 - 0 Bologna 1 - 0
ITA C1 18:30 FT Palermo 1 - 1 Teramo 1 - 1
ITA C1 18:30 FT Modena 2 - 0 Gubbio 1 - 0
ITA C1 18:30 FT Pro Patria 1 - 1 Carrarese 0 - 1
IWD1 18:30 FT Inter Milan (w) 2 - 3 Fiorentina (w) 1 - 1
BI PL 18:30 FT BS Dynamic 0 - 1 Le Messager Ngozi 0 - 1
ISL 18:30 FT Jamshedpur FC 0 - 0 Fateh Hyderabad 0 - 0
Spain D4 18:30 FT CD Binissalem 2 - 0 Formentera 1 - 0
MAD PL 18:35 FT ASSM Elgeco Plus 1 - 1 Fosa Juniors 0 - 1
FRA D1 19:00 FT Bordeaux 2 - 1 Angers 2 - 1
GRE D2 19:00 FT Giorgos Karaiskakis 1 - 1 Kissamikos 1 - 0
GRE D2 19:00 FT Panahaiki-2005 2 - 0 Ierapetra 0 - 0
GER D3 19:00 FT TSV 1860 Munchen 1 - 1 SV Meppen 0 - 0
SPA WD1 19:00 FT Atletico de Madrid (w) 3 - 0 Sevilla FC (w) 1 - 0
SPA D3 19:00 FT UD Tamaraceite 1 - 0 Real Balompedica Linense 0 - 0
ENG FAWSL 19:00 FT Manchester United (w) 2 - 0 Birmingham (w) 0 - 0
ENG WPR 19:00 FT Durham Wildcats LFC (w) 1 - 0 London Bees (w) 0 - 0
ENG FAC 19:00 FT Chelsea 3 - 1 Luton Town 2 - 1
Ken D1 19:00 FT Kakamega Homeboyz 2 - 0 Bidico 2 - 0
Ken D1 19:00 FT Kariobangi Sharks 0 - 2 AFC Leopards 0 - 1
INT CF 19:00 FT Midtjylland 3 - 1 Aalborg 2 - 0
Ken D1 19:00 FT KCB SC 3 - 1 Weston Shitima 1 - 0
Estonia WT 19:00 FT Trans Narva 1 - 1 Tallinna JK Legion 1 - 0
BGD D1 19:00 FT Saif Sporting Club 0 - 1 Chittagong Abahani 0 - 1
POR D3 19:00 FT GD Fontinhas 1 - 3 Belenenses B 1 - 3
ETH PR 19:00 FT Wolaita Dicha 2 - 1 Ethiopia Bunna 0 - 1
SPA WD2 19:00 FT Seccio Esportiva AEM (w) 0 - 1 Osasuna (w) 0 - 0
SPA LU19 19:00 FT Cultural Leonesa U19 2 - 2 Burgos U19 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Kisumu All Stars 2 - 2 Soy United 1 - 1
Ken D1 19:00 FT Kenya Police FC 1 - 1 Fortune Sacco 0 - 1
INT CF 19:00 FT Szombathelyi Haladas 1 - 1 Szolnoki MAV FC 0 - 1
INT CF 19:00 FT Nordsjaelland (w) 0 - 3 HB Koge (w) 0 - 0
Mauritania Cup 19:00 FT GRN Westcoast 0 - 5 AS Riviere du Rempart 0 - 3
INT CF 19:00 FT KF Arberia 1 - 1 Academy Pandev 0 - 0
INT CF 19:00 FT Silkeborg 0 - 1 Vejle 0 - 1
Ken D1 19:00 FT Muranga Seal 0 - 1 Modern Coast 0 - 0
SPA WD2 19:00 FT UD Granadilla Tenerife Sur B (w) 0 - 0 La Solana (w) 0 - 0
SAFL 19:10 FT Bizana Pondo Chiefs 0 - 0 TS Sporting 0 - 0
VIE D1 19:15 FT CLB TPHCM 2 - 0 Hong Linh Ha Tinh 0 - 0
INT CF 19:15 FT JIPPO 2 - 0 MP MIKELI 1 - 0
GER D2 19:30 FT Darmstadt 0 - 2 Holstein Kiel 0 - 1
GER D2 19:30 FT Nurnberg 2 - 5 Hannover 96 1 - 2
GER D2 19:30 FT SV Sandhausen 1 - 1 VfL Bochum 1 - 0
GER D2 19:30 FT St. Pauli 2 - 0 Jahn Regensburg 1 - 0
BEL D1 19:30 FT Club Brugge 3 - 2 Racing Genk 1 - 2
ENG LCH 19:30 FT Preston North End 0 - 0 Reading 0 - 0
HUN D1 19:30 FT Dafuji cloth MTE 2 - 2 MTK Hungaria 1 - 2
KSA D1 19:30 FT Al-Draih 2 - 2 Al-Kawkab 1 - 1
KSA D1 19:30 FT Al-Shoalah 1 - 0 Al Bukayriyah 0 - 0
EGY D1 19:30 FT El Gounah 2 - 0 Wadi Degla SC 0 - 0
EGY D1 19:30 FT Enppi 3 - 2 NBE SC 1 - 0
GRE D2 19:45 FT Ergotelis 0 - 1 Levadiakos 0 - 0
GRE D2 19:45 FT Ionikos 1 - 1 Trikala 0 - 0
ALB D1 19:45 FT KS Perparimi Kukesi 2 - 1 KS Bylis 1 - 1
ALB D1 19:45 FT Skenderbeu Korca 1 - 1 Apolonia Fier 0 - 0
KSA D1 19:45 FT Al-Hazm 0 - 1 Hajer 0 - 1
Spain D4 19:45 FT Rayo Vallecano B 2 - 1 CD Paracuellos Antamira 0 - 0
KSA PR 19:55 FT Abha 2 - 2 Al-Qadasiya 2 - 0
GER Reg 20:00 FT FC 08 Hombrug 1 - 0 TSG Balingen 0 - 0
GER Reg 20:00 FT FK Pirmasens 1 - 2 FC Giessen 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Rot-Weiss Koblenz 0 - 0 Kickers Offenbach 0 - 0
GER Reg 20:00 FT VfB Stuttgart II 0 - 1 SSV Ulm 1846 0 - 0
SPA D1 20:00 FT Osasuna 3 - 1 Granada CF 2 - 0
GER D3 20:00 FT Saarbrucken 0 - 0 VFB Lubeck 0 - 0
ENG WPR 20:00 FT Lewes (w) 0 - 2 Sheffield United (w) 0 - 1
SPA D2 20:00 FT Almeria 2 - 2 Sabadell 1 - 0
TUR D1 20:00 FT Yeni Malatyaspor 0 - 1 Galatasaray 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Denizlispor 1 - 2 Karagumruk 0 - 1
TUR D2 20:00 FT Giresunspor 1 - 0 Balikesirspor 0 - 0
TUN D1 20:00 FT ES du Sahel 2 - 0 Rejiche 1 - 0
TUN D1 20:00 FT AS Slimane 2 - 1 Club Africain 1 - 1
CZE D1 20:00 FT Dynamo Ceske Budejovice 2 - 0 Teplice 1 - 0
CZE D1 20:00 FT Baumit Jablonec 2 - 1 Marila Pribram 0 - 0
MAL D1 20:00 FT Mosta FC 0 - 1 Birkirkara FC 0 - 0
MAL D2 20:00 FT St. Andrews 0 - 1 Qrendi 0 - 1
GRE D1 20:00 FT Atromitos Athens 0 - 1 Olympiakos Piraeus 0 - 1
BI PL 20:00 FT Musongati FC 2 - 1 Olympique Star 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Buildcon FC 1 - 1 Green Eagles 1 - 0
INT CF 20:00 FT Zenit St. Petersburg 2 - 0 Shakhter Soligorsk 2 - 0
INT CF 20:00 FT Neftekhimik Nizhnekamsk 1 - 5 Proleter 0 - 2
INT CF 20:00 FT Bayer Leverkusen (w) 3 - 2 Werder Bremen (w) 1 - 1
MAU D1 20:15 FT F.C. Nouadhibou 2 - 0 Medine Trarza 2 - 0
AUT D1 20:30 FT Rheindorf Altach 0 - 2 Red Bull Salzburg 0 - 0
HOL D1 20:30 FT FC Utrecht 1 - 0 Sparta Rotterdam 0 - 0
HOL D1 20:30 FT FC Twente Enschede 0 - 1 VVV Venlo 0 - 0
SAPL D1 20:30 FT Cape Town City 4 - 2 Lamontville Golden Arrows 1 - 1
SAPL D1 20:30 FT Tshakhuma TM 0 - 2 Supersport United 0 - 0
ITA C1 20:30 FT Legnago Salus 2 - 1 Vis Pesaro 1 - 0
IWD1 20:30 FT Florentia(w) 1 - 2 AC Milan (w) 1 - 1
IWD1 20:30 FT Juventus (w) 5 - 0 AGSM Verona (w) 4 - 0
IND D1 20:30 FT Minerva Academy 0 - 0 Mohammedan SC 0 - 0
AYC U17 20:30 FT Algeria U17 1 - 1 Tunisia U17 0 - 0
CHI D2 20:30 FT Puerto Montt 0 - 1 Melipilla 0 - 1
INT CF 20:30 FT Jaro 2 - 0 SJK Akatemia 0 - 0
ITA S4 20:30 FT US Pianese 2 - 1 Scandicci 2 - 1
ITA S4 20:30 FT Scanzorosciate 1 - 1 A.C. Crema 1908 1 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Grassina 1 - 3 ASD Lornano Badese 0 - 2
ITA S4 20:30 FT Citta di Fasano 0 - 3 USD Lavello 0 - 1
ITA S4 20:30 FT AS Ostia Mare 1 - 3 L'Aquila 0 - 3
ITA S4 20:30 FT Vastese 3 - 1 Vastogirardi 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Carbonia 2 - 0 ASD Muravera 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ACD Campodarsego 0 - 1 Trento 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Virtus Ciserano Bergamo 3 - 1 Tritium 2 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Caldiero Terme 3 - 1 AC Mestre 0 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Manzanese 2 - 1 Montebelluna 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Cjarlins Muzane 0 - 3 AC Este 0 - 1
ITA S4 20:30 FT US Fiorenzuola 2 - 1 Real Forte Querceta 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Flaminia Civita Castellana 1 - 3 ASD Sporting Trestina 1 - 2
ITA S4 20:30 FT US Corticella 0 - 1 Lentigione 0 - 0
INT CF 20:30 FT Costa do Sol Maputo 0 - 1 Incomati Xinavane 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Luparense FC 0 - 1 Azy based nano Bo 0 - 0
ITA S4 20:30 FT SC Caronnese 1 - 1 TSV Klausdorf 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Sestri Levante 1 - 1 Gozzano 1 - 0
ITA S4 20:30 FT SS Nola 1925 2 - 0 Giugliano 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Tiferno Lerchi 1 - 1 San Donato Tavarnelle 0 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Troina 0 - 0 Citta Di S. Agata 0 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Brusaporto 3 - 1 Real Calepina FC 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Desenzano Calvina 3 - 3 Seregno 1 - 1
ITA S4 20:30 FT FBC Gravina 0 - 0 Audace Cerignola 0 - 0
ITA S4 20:30 FT UC Sinalunghese 0 - 0 Foligno Calcio 0 - 0
INT CF 20:30 FT Jordan 0 - 0 Dynamo Kyiv 0 - 0
INT CF 20:30 FT Rukh Vynnyky 3 - 1 Kyzylzhar Petropavlovsk 1 - 1
ITA S4 20:30 FT A.S. Varese 1 - 1 ACSD Saluzzo 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Franciacorta 0 - 1 US Breno 0 - 0
FRA D1 21:00 FT Dijon 1 - 1 Strasbourg 0 - 0
FRA D1 21:00 FT Metz 2 - 0 Nantes 1 - 0
FRA D1 21:00 FT Reims 1 - 0 Stade Brestois 1 - 0
ITA D2 21:00 FT Lecce 2 - 2 Empoli 0 - 1
CYP D1 21:00 FT APOEL Nicosia 0 - 0 Anorthosis Famagusta FC 0 - 0
ITA D1 21:00 FT Genoa 1 - 0 Cagliari 1 - 0
ITA D1 21:00 FT Verona 3 - 1 Napoli 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Alessandria 2 - 0 Pistoiese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Giana 1 - 1 Lecco 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Vibonese 1 - 1 Cavese 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Viterbese 0 - 1 Ternana 0 - 1
ITA C1 21:00 FT Mantova 1 - 0 Fermana 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Societa Sportiva Matelica Calcio 3 - 2 Triestina 2 - 0
ITA C1 21:00 FT Sambenedettese 5 - 1 Carpi 2 - 1
ITA C1 21:00 FT SudTirol 2 - 1 Ravenna 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Bari 4 - 1 Francavilla 2 - 1
ITA C1 21:00 FT Alma Juventus Fano 0 - 0 Perugia 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Grosseto 2 - 1 Piacenza 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Us Pergolettese 0 - 2 Lucchese 0 - 0
ENG FAWSL 21:00 FT Brighton H.A. (w) 1 - 7 Manchester City (w) 0 - 3
ENG WPR 21:00 FT London City Lionesses (w) 3 - 0 Blackburn Rovers (w) 2 - 0
POR D2 21:00 FT GD Chaves 2 - 1 FC Arouca 1 - 0
MAL D2 21:00 FT Zebbug Rangers 3 - 0 Fgura United 1 - 0
BI PL 21:00 FT Bujumbura City 1 - 3 Les Elephants FC 1 - 2
ISL 21:00 FT Bengaluru 1 - 1 Odisha FC 0 - 1
MAR D2 21:00 FT Stade Marocain du Rabat 2 - 2 TAS de Casablanca 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Racing Casablanca 0 - 1 UTS Union Touarga Sport Rabat 0 - 0
AGB LE 21:00 FT Recreativo Caala 3 - 0 Progresso 0 - 0
AGB LE 21:00 FT CRD Libolo 0 - 2 Cuando Cubango 0 - 1
INT CF 21:00 FT Khimki 1 - 3 NK Publikum Celje 0 - 0
INT CF 21:00 FT GKS Katowice 4 - 1 LKS Goczalkowice Zdroj 1 - 0
ITA S4 21:00 FT ASD Imperia 2 - 0 Arconatese 0 - 0
GER D1 21:30 FT Schalke 04 0 - 4 Bayern Munchen 0 - 1
ENG FAC 21:30 FT Brentford 1 - 3 Leicester City 1 - 0
ENG FAC 21:30 FT Fulham 0 - 3 Burnley 0 - 1
AGB LE 21:30 FT Benfica Lubango 0 - 3 Petro Atletico de Luanda 0 - 2
AGB LE 21:30 FT Interclube Luanda 2 - 0 Academica Do Lobito 0 - 0
HUN D1 21:45 FT Paksi SE Honlapja 2 - 1 Diosgyor VTK 2 - 0
SPA D3 21:45 FT Cadiz B 1 - 2 C.D. San Fernando Isleno 0 - 1
SUD PR 21:45 FT Amal Atbara 1 - 0 Alpha Hill 1 - 0
Spain D4 21:45 FT CF Calamocha 1 - 0 Epila CF 1 - 0
KSA D1 21:55 FT Al-adalh 1 - 2 AL-Rbeea Jeddah 1 - 1
KSA PR 21:55 FT Al-Fateh 0 - 2 Al Raed 0 - 1
BEL D1 22:00 FT Zulte-Waregem 0 - 3 KFCO Wilrijk 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Abia Warriors 0 - 0 MFM FC 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Akwa Starlets 1 - 2 Sunshine Stars FC 0 - 1
NGA PR 22:00 FT Enugu Rangers International 0 - 0 Lobi Stars 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Heartland FC 2 - 1 Akwa United 0 - 1
NGA PR 22:00 FT Kwara United 1 - 0 Ifeanyi Ubah 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Warri Wolves FC 1 - 2 Nasarawa United 1 - 0
ENG LCH 22:00 FT Middlesbrough 0 - 1 Blackburn Rovers 0 - 0
BEL D2 22:00 FT Westerlo 4 - 3 Seraing United 1 - 2
SPA D3 22:00 FT UD Levante B 0 - 0 Villarreal B 0 - 0
SPA D3 22:00 FT Unionistas de Salamanca 1 - 0 Pontevedra 1 - 0
SUI Sl 22:00 FT Vaduz 0 - 0 Young Boys 0 - 0
SPA D2 22:00 FT UD Logrones 0 - 0 Real Oviedo 0 - 0
POR D1 22:00 FT Maritimo 0 - 3 Pacos de Ferreira 0 - 1
CZE D1 22:00 FT FC Viktoria Plzen 2 - 0 Pardubice 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Elmina Sharks 2 - 1 Bechem United 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Techiman City 1 - 0 King Faisal 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Ebusua Dwarfs 1 - 1 WAFA 0 - 1
GHA D1 22:00 FT Ghana Dream FC 4 - 1 Liberty Professionals 2 - 1
Spain D4 22:00 FT CD Cayon 3 - 1 Ribamontan Al Mar CF 1 - 1
Spain D4 22:00 FT RSD Alcala Henares 2 - 0 DAV Santa Ana 1 - 0
Spain D4 22:00 FT Burgos Promesas 1 - 0 Real Avila CF 0 - 0
Spain D4 22:00 FT UD Santa Marta 0 - 1 CyDL Jupiter Leones 0 - 1
Spain D4 22:00 FT CD Vitoria(SPA) 1 - 0 Pasaia KE 0 - 0
SUI Sl 22:00 FT St. Gallen 0 - 1 Lugano 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Medeama SC 2 - 1 Inter Allies 0 - 0
POR D3 22:00 FT Sporting Braga II 7 - 0 Vilaverdense 3 - 0
POR D3 22:00 FT AD Castro Daire 2 - 1 CF Canelas 2010 0 - 1
POR D3 22:00 FT Real Sport Clube Queluz 0 - 1 Rabo Peixe 0 - 1
ITA S4 22:00 FT Nardo 1 - 1 FC Francavilla 0 - 0
POR D3 22:00 FT Tirsense 1 - 3 Pevidem SC 1 - 0
POR D3 22:00 FT Alverca 1 - 0 Loures 0 - 0
POR D3 22:00 FT Fafe 2 - 1 Marr Tino 1 - 1
POR D3 22:00 FT Olhanense SC 0 - 2 Amora FC 0 - 0
POR D3 22:00 FT Alcains 1 - 0 ARC Oleiros 1 - 0
POR D3 22:00 FT Merelinense 2 - 0 CD Cerveira 0 - 0
POR D3 22:00 FT Praiense 0 - 0 Sporting CP B 0 - 0
POR D3 22:00 FT Vitoria Guimaraes B 1 - 1 Brito SC 1 - 1
POR D3 22:00 FT S. Joao Ver 0 - 0 Lusitanos 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT CE Europa U19 4 - 0 Atletico Villacarlos U19 2 - 0
Spain D4 22:00 FT Pena Sport 2 - 1 Murchante 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT A-dos-Francos (w) 0 - 1 CA Ouriense (w) 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT Famalicao (w) 3 - 1 Maritimo (w) 0 - 1
Portugal Cup(W) 22:00 FT UR Cadima (w) 2 - 1 Fiaes SC (w) 2 - 1
Portugal Cup(W) 22:00 FT SF Damaiense (w) 2 - 3 Estoril Praia (w) 0 - 2
INT CF 22:00 FT PFC Oleksandria 4 - 1 FK Makedonija Gjorce Petrov 2 - 0
SPA D1 22:15 FT Elche 0 - 2 FC Barcelona 0 - 1
GRE D1 22:15 FT Panaitolikos Agrinio 0 - 0 Lamia 0 - 0
GRE D1 22:15 FT Pas Giannina 0 - 1 Volos NFC 0 - 1
Spain D4 22:15 FT UCAM Cartagena 3 - 1 Deportiva Minera 2 - 1
Spain D4 22:15 FT CD Tuilla 4 - 1 Real Titanico Laviana 0 - 0
SPA LU19 22:15 FT Rayo Vallecano U19 5 - 1 UD La Cruz Villanovense U19 3 - 1
ANDSL 22:30 FT CE Carroi 0 - 2 UE Engordany 0 - 0
ANDSL 22:30 FT Inter Club Escaldes 1 - 1 FC Santa Coloma 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Bullense 2 - 2 EG El Palmar 1 - 2
Spain D4 22:30 FT UD Fraga 0 - 1 CD Valdefierro 0 - 1
Spain D4 22:30 FT Utebo FC 1 - 1 CD Cuarte Industrial 0 - 1
Spain D4 22:30 FT AD Lobon 1 - 0 EMD Aceuchal 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CP Valdivia 0 - 3 CD Coria 0 - 2
Spain D4 22:30 FT Valls UE 1 - 1 UE Castelldefels 1 - 0
INT CF 22:30 FT Rostov FK 1 - 0 Ostersunds FK 1 - 0
INT CF 22:30 FT FK Spartak Zlatibor Voda 0 - 3 Olimpic Donetsk 0 - 1
KSA PR 22:40 FT Al Ittihad(KSA) 1 - 1 Al-Nasr(KSA) 0 - 0
ALB D1 22:45 FT Vllaznia Shkoder 0 - 0 Kastrioti Kruje 0 - 0
HOL D1 22:45 FT Feyenoord 2 - 3 AZ Alkmaar 1 - 1
Spain D4 22:45 FT UE Sants 1 - 0 Sant Andreu 0 - 0
FRA D1 22:59 FT Rennes 0 - 1 Lille 0 - 1
AUT D1 22:59 FT LASK Linz 2 - 4 WSG Wattens 2 - 3
ROM D1 22:59 FT Gaz Metan Medias 2 - 1 Politehnica Iasi 2 - 0
SPA D3 22:59 FT Merida AD 0 - 1 Villanovense 0 - 1
SPA D3 22:59 FT CD Linares Deportivo 1 - 0 UCAM Murcia 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Cordoba 1 - 2 Yeclano Deportivo 1 - 1
SPA D3 22:59 FT Deportivo La Coruna 0 - 2 Compostela 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Racing Santander 1 - 1 Athletic Bilbao B 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Real Union Irun 5 - 0 Leioa 2 - 0
ITA C1 22:59 FT Pontedera 2 - 1 Olbia 1 - 1
TUR D1 22:59 FT Besiktas JK 2 - 1 Goztepe 0 - 1
TUR D1 22:59 FT Gazisehir Gaziantep 1 - 1 Hatayspor 1 - 0
TUR D2 22:59 FT Samsunspor 1 - 0 Altay Spor Kulubu 0 - 0
SCO LC 22:59 FT Livingston 1 - 0 Saint Mirren 1 - 0
INT CF 22:59 FT IFK Mariehamn 4 - 0 PIF Parainen 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Flat Earth FC 1 - 1 Torrejon CF 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Arandina 3 - 1 CD Mirandes B 2 - 1
Spain D4 22:59 FT Selaya FC 2 - 0 Gimnastica Torrelavega 1 - 0
Spain D4 22:59 FT SD Textil Escudo 0 - 0 Racing B 0 - 0
GFA PR 22:59 FT Fortune FC 1 - 1 Tallinding United 1 - 0
GFA PR 22:59 FT Wallidan 0 - 1 WAA Banjul 0 - 0
MAU D1 22:59 FT FC Inter Nouakchott 1 - 2 AS Garde Nationale 1 - 0
SPA LU19 22:59 FT Mallorca U19 0 - 0 Espanyol U19 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Conil CF 0 - 1 Xerez Deportivo 0 - 0
Spain D4 22:59 FT AG Estudiantes 3 - 0 UD Paiosaco 2 - 0
SEN D1 22:59 FT CNEPS Excellence 2 - 1 US Goree 1 - 1
CRO D1 23:05 FT Istra 1961 Pula 2 - 1 Slaven Koprivnica 0 - 1
MAR D2 23:15 FT Olympique Khouribga 1 - 1 Wydad Temara 1 - 0
CYP D1 23:30 FT Nea Salamis 1 - 1 Apollon Limassol FC 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Bisceglie 1913 0 - 0 Foggia 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Turris Neapolis 0 - 2 Avellino 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Pro Sesto 1 - 1 JuventusU23 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Cesena 1 - 3 USD Virtus Verona 1 - 2
Spain D4 23:30 FT Almeria B 3 - 3 Maracena 3 - 1
Spain D4 23:30 FT Puente Genil 1 - 3 Cordoba B 0 - 1
Spain D4 23:30 FT Torredonjimeno 3 - 1 Real Jaen CF 2 - 1
image-top-scroll