Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 23-01-2021
CZE D1 00:00 FT Brno 0 - 3 Slovan Liberec 0 - 2
FRA D3 00:00 FT Bastia Borgo 2 - 2 Orleans US 45 2 - 1
FRA D3 00:00 FT Bourg Peronnas 0 - 1 Quevilly 0 - 0
FRA D3 00:00 FT Creteil 1 - 2 Avranches 1 - 1
FRA D3 00:00 FT Sete FC 0 - 0 Cholet So 0 - 0
FRA D3 00:00 FT Villefranche 1 - 1 Annecy 0 - 1
Spain D4 00:00 CD Genova 3 - 4 CF Soller 0 - 0
MEX D3 00:00 FT Zitacuaro CF 2 - 1 Pioneros de Cancun 1 - 1
CRO D1 00:05 FT HNK Sibenik 0 - 1 Hajduk Split 0 - 0
GER D2 00:30 FT Fortuna Dusseldorf 3 - 3 Greuther Furth 1 - 2
GER D2 00:30 FT VfL Osnabruck 0 - 1 Erzgebirge Aue 0 - 1
FRA WD1 00:30 FT Paris FC (w) 0 - 5 Lyon (w) 0 - 3
FRA D3 00:30 FT Stade Lavallois MFC 0 - 0 Stade Briochin 0 - 0
Estonia WT 00:30 FT Levadia Tallinn 3 - 1 Nomme JK Kalju 1 - 1
HOL D2 00:45 FT SC Cambuur 5 - 1 Jong PSV Eindhoven (Youth) 3 - 1
HOL D2 00:45 FT MVV Maastricht 1 - 1 Helmond Sport 1 - 0
AUT D1 01:00 FT Rapid Wien 4 - 1 Sturm Graz 2 - 1
GER D3 01:00 FT Te Cu Kukuh Atta Seip 0 - 0 Bayern Munchen (Youth) 0 - 0
SUI D1 01:00 FT Neuchatel Xamax 0 - 1 Kriens 0 - 0
ROM D1 01:00 FT Steaua Bucuresti 2 - 1 CS Voluntari 1 - 0
SPA D2 01:00 FT Fuenlabrada 0 - 0 AD Alcorcon 0 - 0
POR D2 01:00 FT Oliveirense 1 - 1 Varzim 1 - 0
FRA D3 01:00 FT Boulogne 1 - 2 Bastia 1 - 0
REWT 01:00 FT Valur (w) 6 - 1 KR Reykjavik (w) 2 - 0
GHA D1 01:00 FT Legon Cities FC 5 - 2 Ashanti Gold 2 - 2
ICE CH B 01:30 FT Afturelding 2 - 4 Haukar Hafnarfjordur 0 - 2
INT CF 01:30 FT F91 Dudelange 2 - 0 US Mondorf-les-Bains 1 - 0
BPL (W) 02:00 FT Anderlecht (w) 4 - 0 Oud Heverlee Leuven (w) 1 - 0
ENG PU23 02:00 FT Arsenal U23 5 - 0 Brighton U23 3 - 0
ENG PU23 02:00 FT Norwich City U23 2 - 3 Aston Villa U23 1 - 1
ENG L2 02:00 FT Salford City 2 - 2 Harrogate Town 1 - 1
HOL D1 02:00 FT Willem II 1 - 3 PEC Zwolle 1 - 0
SUI D1 02:00 FT Grasshopper 2 - 0 Stade Ouchy 0 - 0
SPA FDH 02:00 FT Xota Navarra Futsal 3 - 4 Levante Futsal 1 - 1
BEL D2 02:00 FT Lierse 3 - 1 Club Brugge(U23) 2 - 0
BRA D2 02:00 FT Juventude 2 - 1 Figueirense 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Concarneau 1 - 1 Lyon Duchere 0 - 1
CAF SC 02:00 FT Uganda 1 - 2 Togo 0 - 0
YDL Futsal 02:00 FT Acqua e Sapone C5 Futsal 2 - 3 Carme Dawson 1 - 3
BPL (W) 02:30 FT White Star Bruxelles (w) 1 - 1 Club Brugge (w) 1 - 1
BPL (W) 02:30 FT Racing Genk (w) 2 - 3 KAA Gent Ladies (w) 1 - 3
GER D1 02:30 FT Borussia Monchengladbach 4 - 2 Borussia Dortmund 2 - 2
YDL Futsal 02:30 FT Signor Prestito CMB Futsal 8 - 3 Pescara Futsal 5 - 2
ICE CH B 02:40 FT UMF Njardvik 4 - 1 Vikingur Olafsvik 0 - 0
BEL D1 02:45 FT Anderlecht 0 - 0 Red Star Waasland 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Stoke City 1 - 2 Watford 0 - 0
SCO CH 02:45 FT Arbroath 1 - 1 Dundee 0 - 1
ITA D1 02:45 FT Benevento 2 - 2 Torino 1 - 0
ENG FAC 02:45 FT Chorley FC 0 - 1 Wolves 0 - 1
FRA D1 03:00 FT Paris Saint Germain (PSG) 4 - 0 Montpellier 1 - 0
SPA D1 03:00 FT Levante 2 - 2 Real Valladolid 0 - 0
HOL D2 03:00 FT Almere City FC 3 - 0 Dordrecht 0 - 0
HOL D2 03:00 FT SC Telstar 2 - 2 AZ Alkmaar (Youth) 1 - 1
ITA D2 03:00 FT ACD Virtus Entella 2 - 1 Pisa 1 - 1
SPA D2 03:00 FT Albacete 1 - 0 Real Zaragoza 1 - 0
MAL D1 03:00 FT Valletta FC 1 - 0 Balzan FC 1 - 0
POR D2 03:15 FT Penafiel 2 - 2 Feirense 1 - 1
ARG D3FA 03:15 FT Douglas Haig 0 - 2 Sarmiento Resistencia 0 - 0
URU D1 03:30 FT Rentistas 0 - 1 Boston River 0 - 1
ARG D3FA 03:30 FT Deportivo Maipu 1 - 0 Sportivo Las Parejas 1 - 0
CHI D3 04:00 FT Colchagua CD 4 - 0 Deportes Vallenar 1 - 0
CRC D2 04:15 FT FC Aserri 2 - 2 Futbol Consultants Moravia 1 - 2
Mex MFW 04:45 FT Cruz Azul (w) 3 - 1 Saint Louis Athletica (w) 2 - 0
CNCF CLG 05:00 FT Deportivo Saprissa 5 - 0 Arcahaie FC 2 - 0
ARG D3FA 05:00 FT Chaco For Ever 0 - 1 Deportivo Madryn 0 - 0
BRA D2 05:15 FT Centro Sportivo Alagoano 1 - 1 Brasil de Pelotas 0 - 1
COL D2 06:00 FT Barranquilla FC 0 - 1 Universitario de Popayan 0 - 1
INT FRL 07:00 FT USA (w) 6 - 0 Colombia (w) 3 - 0
INT FRL 07:00 FT Guatemala 1 - 0 Puerto Rico 0 - 0
BRA D2 07:30 FT Cuiaba 1 - 3 Sampaio Correa 0 - 2
COL D1 08:00 FT Dep.Independiente Medellin 2 - 1 Patriotas FC 1 - 1
MEX D1 08:30 FT Puebla 0 - 1 Club Tijuana 0 - 1
MEX D3 09:00 FT CD Alacranes de Durango 2 - 0 Reboceros de La Piedad 2 - 0
CRC D2 09:00 FT AD Carmelita 2 - 1 AD Cariari Pococi 0 - 1
NZFC 09:30 FT Waitakere United 3 - 3 Canterbury United 0 - 2
Solo ISL 10:00 FT Marist FC 4 - 1 Malaita Kingz 2 - 0
MEX D1 10:35 FT Mazatlan FC 0 - 0 Santos Laguna 0 - 0
JAP FutL 11:00 FT Kitakyushu Futsal 1 - 3 Shriker osaka Futsal 1 - 0
AUS WAL 12:05 FT Newcastle Jets (w) 4 - 1 WS Wanderers (w) 3 - 1
Solo ISL 12:20 FT Solomon Warriors FC 6 - 2 Real Kakamora 3 - 1
AUS D1 13:05 FT Western United FC 5 - 4 Perth Glory 1 - 0
VIE U19 13:15 FT Quang Nam U19 4 - 0 CLB TPHCM U19 1 - 0
VIE U19 13:30 FT T T Hanoi U19 2 - 0 Nam Dinh U19 1 - 0
INT CF 13:30 FT Sydney United 4 - 0 St George Saints 4 - 0
Ind PSL 14:10 FT CRPF 0 - 1 Punjab Police Jalandhar 0 - 1
VIE U19 14:30 FT Binh Dinh U19 0 - 1 Hoang Anh Gia Lai U19 0 - 1
INT CF 14:35 FT SD Raiders FC 3 - 1 Camden Tigers SC 0 - 0
VIE U19 14:50 FT An Giang U19 6 - 1 Tien Giang U19 1 - 0
VIE U19 14:55 FT Can Tho U19 0 - 0 Dong Tam Long An U19 0 - 0
VIE U19 14:55 FT Thanh Hoa U19 0 - 2 The Cong U19 0 - 0
VIE U19 15:00 FT Song Lam Nghe An U19 1 - 0 SHB Da Nang U19 0 - 0
JAP FutL 15:00 FT Fuchu Athletic FC Futsal 4 - 1 Yokohama S CC Futsal 1 - 1
INT CF 15:00 FT Blacktown Spartans 2 - 1 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 1 - 0
INT CF 15:10 FT Gold Coast Knights 2 - 3 Peninsula Power 1 - 2
VIE U19 15:15 FT Dak Lak U19 1 - 1 Phu Yen U19 0 - 1
INT CF 15:30 FT Shakhter Soligorsk U19 1 - 3 Shakhter Soligorsk II 0 - 1
VIE U19 15:35 FT Cong An Nhan Dan U19 0 - 2 PVF Vietnam U19 0 - 0
INT CF 15:35 FT Rydalmere Lions FC 0 - 1 Spirit FC 0 - 1
AUS D1 15:40 FT Adelaide United 1 - 0 Melbourne Victory 0 - 0
INT CF 16:00 FT AFC Progresul Spartac Bucuresti 0 - 2 Rapid Bucuresti 0 - 1
BGD D1 16:00 FT Bashundhara Kings 1 - 0 Brothers Union 0 - 0
INT CF 16:00 FT Lisen 1 - 1 Vysocina jihlava 1 - 0
INT CF 16:00 FT Dinamo Briansk 2 - 1 FK Forte Taganrog 2 - 1
INT CF 16:00 FT Yenisey Krasnoyarsk 2 - 1 Tambov 1 - 0
INT CF 16:00 FT Arsenal Tula Youth 2 - 1 FK Khimik Novomoskovsk 2 - 1
INT CF 16:15 FT FK Forte Taganrog 1 - 2 Dinamo Briansk 1 - 2
TIP CUP 16:30 FT Sparta Praha B 1 - 4 Dukla Prague 0 - 1
BGD D1 16:30 FT Abahani Limited 1 - 0 Rahmatgonj MFS 0 - 0
ITA YTHL 17:00 FT Lazio U20 0 - 3 AC Milan U20 0 - 2
SPA FDH 17:00 FT Peinsa F.S. Cartagena Futsal 7 - 4 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 2 - 1
SPA WD1 17:00 FT Eibar (w) 2 - 2 Real Sociedad (w) 1 - 0
VIE D1 17:00 FT Binh Dinh 1 - 0 Sai Gon FC 1 - 0
INT CF 17:00 FT GKS Tychy 5 - 1 Trinec 2 - 0
INT CF 17:00 FT Resovia Rzeszow 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg 0 - 0
Italian YL B 17:00 FT Crotone U19 1 - 1 Frosinone U20 1 - 0
INT CF 17:00 FT Chrobry Glogow 2 - 1 Gornik Polkowice 1 - 1
INT CF 17:00 FT FAC Team Fur Wien 7 - 5 SV Horn 7 - 0
INT CF 17:00 FT Polonia Bytom 2 - 3 KS Wieczysta Krakow 2 - 1
INT CF 17:00 FT Sokol Dolna Zdana 3 - 0 SKM Puchov 2 - 0
INT CF 17:00 FT Gyirmot SE 1 - 0 Csakvari TK 1 - 0
INT CF 17:00 FT Dalum 1 - 0 Naesby 0 - 0
INT CF 17:00 FT GKS Belchatow 2 - 2 Skra Czestochowa 0 - 0
INT CF 17:00 FT NK Solin 2 - 3 NK Dugopolje 0 - 1
INT CF 17:00 FT Bytovia Bytow 1 - 1 Gwardia Koszalin 1 - 0
INT CF 17:00 FT MRKS Czechowice Dziedzice 4 - 2 Rekord II Bielsko-Biala 1 - 0
INT CF 17:00 FT Wisla Krakow 2 - 1 LKS Nieciecza 1 - 1
VIE U19 17:10 FT Binh Phuoc U19 0 - 1 Dong Thap U19 0 - 1
INT CF 17:15 FT Ripensia Timisoara 8 - 1 CS Avantul Periam 2 - 0
VIE U19 17:15 FT Kon Tum U19 2 - 1 Huda Hue U19 1 - 0
ROM D1 17:30 FT Sepsi 4 - 1 FC Astra Giurgiu 3 - 0
TUR D2 17:30 FT Bandirmaspor 1 - 0 Umraniyespor 1 - 0
Italian YL B 17:30 FT Pisa U19 0 - 1 Lecce U20 0 - 0
Italian YL B 17:30 FT Benevento (Youth) 2 - 1 Spezia U19 0 - 0
INT CF 17:30 FT Debrecin VSC 4 - 0 Kazincbarcika 4 - 0
IRN U23 17:30 FT Naft Ahvaz U23 1 - 1 Zob Ahan U23 1 - 0
IRN U23 17:30 FT Sepahan Isfahan U23 2 - 1 Gol Gohar U23 1 - 0
IRN U23 17:30 FT Mes Kerman U23 1 - 0 Shahin Bushehr U23 1 - 0
IRN U23 17:30 FT Rafsanjan U23 2 - 0 FC Tip Takavaran U23 1 - 0
SAFL 18:00 FT Uthongathi FC 1 - 0 Steenberg United 1 - 0
SPA FDH 18:00 FT Palma Futsal 4 - 3 Antequera Futsal 3 - 2
SPA WD1 18:00 FT Real Betis (w) 1 - 2 Madrid CFF (w) 1 - 1
SPA WD1 18:00 FT Santa Teresa CD (w) 2 - 2 Athletic Club Bibao (w) 1 - 1
Por U23 18:00 FT Belenenses U23 2 - 1 Maritimo U23 1 - 0
Por U23 18:00 FT Cova Piedade U23 3 - 3 Coimbra EC U23 1 - 2
VIE D1 18:00 FT XM Hai Phong FC 3 - 2 Nam Dinh FC 2 - 0
ICE CH 18:00 FT Hafnarfjordur 4 - 1 Grindavik 2 - 0
INT CF 18:00 FT B93 Copenhagen 0 - 2 Herfolge Boldklub Koge 0 - 0
EST CUP 18:00 FT FC Kuressaare 0 - 4 FC Flora Tallinn 0 - 1
Spain D4 18:00 FT FC Vilafranca 0 - 0 CE Europa 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT CF Bansander U19 5 - 2 Tropezon U19 4 - 0
INT CF 18:00 FT NK Dubrava Zagreb 5 - 3 Radnik Sesvete 4 - 1
INT CF 18:00 FT Levski Sofia 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 0
INT CF 18:00 FT Olimpia Elblag 0 - 0 Radunia Stezyca 0 - 0
INT CF 18:00 FT Widzew lodz 2 - 1 Polonia Warszawa 0 - 0
Zam SL 18:00 FT NAPSA Stars 1 - 1 Indeni FC 1 - 1
INT CF 18:00 FT FC Gomel 1 - 1 Slavia Mozyr 1 - 0
INT CF 18:00 FT FK Senica 5 - 5 STK Samorin 1 - 2
INT CF 18:00 FT MSK Zilina B 2 - 3 Dukla Banska Bystrica 0 - 3
INT CF 18:00 FT Holbaek 1 - 2 KFUM Roskilde 1 - 2
INT CF 18:00 FT NK Osijek II 4 - 3 HNK Cibalia 0 - 0
Kosovo CUP 18:00 FT Prishtina 3 - 1 KF Drita Gjilan 2 - 1
INT CF 18:00 FT FC Dobrudzha 0 - 1 Cherno More Varna 0 - 0
INT CF 18:00 FT Miedz Legnica 7 - 0 MKS Kluczbork 4 - 0
INT CF 18:00 FT MFK Dubnica nad Vahom 1 - 0 SKF Sered 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT Numancia U19 2 - 0 Valvanera CD U19 0 - 0
INT CF 18:00 FT Swit Nowy Dwor Mazowiecki 2 - 2 Wigry Suwalki 2 - 2
INT CF 18:00 FT OKS Stomil Olsztyn 4 - 1 Pogonmazovik 2 - 0
INT CF 18:00 FT Hillerod Fodbold 4 - 0 Skovshoved 2 - 0
INT CF 18:20 FT Ruch Radzionkow 2 - 0 Polonia Nysa 1 - 0
IRN PR 18:30 FT Gol Gohar FC 1 - 2 Tractor S.C. 0 - 1
KSA YTH 18:30 FT Al-Taawon Youths 2 - 2 Al-Qadasiya (Youth) 1 - 0
IWD1 18:30 FT Res Roma (w) 2 - 0 Sassuolo (w) 2 - 0
IWD1 18:30 FT Napoli (w) 1 - 0 Bari (w) 0 - 0
BI PL 18:30 FT Athletico Olympic 2 - 1 Aigle Noir 1 - 0
ICE CH 18:30 FT HK Kopavogs 5 - 1 Grotta Seltjarnarnes 2 - 0
Italian YL B 18:30 FT Chievo U19 1 - 1 Udinese U20 0 - 0
INT CF 18:30 FT Sokol Ostroda 6 - 4 Jeziorak Ilawa 2 - 2
INT CF 18:30 FT Ruch Chorzow 5 - 0 Slask Wroclaw II 3 - 0
INT CF 18:30 FT Naestved 1 - 2 Bronshoj 1 - 1
INT CF 18:30 FT Radomiak Radom 3 - 1 Stal Rzeszow 2 - 0
GER D2 19:00 FT Eintracht Braunschweig 2 - 4 Hamburger SV 2 - 1
GER D2 19:00 FT Karlsruher SC 1 - 1 Heidenheimer 1 - 0
GER D2 19:00 FT SC Paderborn 07 1 - 0 Wurzburger Kickers 1 - 0
ITA YTHL 19:00 FT Inter Milan U20 1 - 1 Torino U20 1 - 1
SPA D3 19:00 FT Marino 0 - 3 UD Marbella 0 - 2
TUN D1 19:00 FT C.A.Bizertin 1 - 1 Sifakesi 0 - 1
TUN D1 19:00 FT US Ben Guerdane 2 - 0 J.S. Kairouanaise 1 - 0
TIP CUP 19:00 FT Usti nad Labem 1 - 2 SK Slovan Varnsdorf 0 - 1
Syri D1 19:00 FT Al-Shorta Damascus 0 - 2 Al-Taleiah 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Posta Rangers 0 - 0 Ulinzi Stars Nakuru 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Gor Mahia 0 - 1 Vihiga United 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Kericho 1 - 2 Tusker 1 - 0
INT CF 19:00 FT First Wien 1894 4 - 7 Rapid Vienna (Youth) 2 - 3
INT CF 19:00 FT Huanamo 1 - 3 Halmstads 1 - 2
Ken D1 19:00 FT Sofapaka FC 1 - 0 Nairobi Star City 0 - 0
ICE CH 19:00 FT Keflavik 1 - 6 Breidablik 1 - 3
ETH PR 19:00 FT Bahir Dar Kenema FC 0 - 0 Kedus Giorgis 0 - 0
JOR D2 19:00 FT Dar Al-Dawa 0 - 4 Al-Arabi Irbid 0 - 1
JOR D2 19:00 FT Al-Tora 2 - 1 Blama 1 - 0
BGD D1 19:00 FT Bangladesh Police Club 1 - 0 Uttar Baridhara Club 0 - 0
INT CF 19:00 FT Botev Plovdiv 2 - 1 Etar 1 - 1
INT CF 19:00 FT Cracovia Krakow 3 - 2 MSK Zilina 2 - 1
INT CF 19:00 FT BK Frem 2 - 0 Vanlose 1 - 0
INT CF 19:00 FT ND Gorica 3 - 1 Radomlje 1 - 1
INT CF 19:00 FT Elana Torun 1 - 4 Olimpia Grudziadz 1 - 3
INT CF 19:00 FT Litex Lovech 2 - 0 Yantra Gabrovo 1 - 0
INT CF 19:00 FT Hutnik Krakow 3 - 1 GKS Jastrzebie 3 - 0
INT CF 19:00 FT Slavoj Vysehrad 2 - 4 FK Graffin Vlasim 2 - 2
INT CF 19:00 FT Middelfart G og 1 - 3 Fredericia 1 - 3
INT CF 19:00 FT Slovan Bratislava 2 - 2 Gornik Zabrze 2 - 0
INT CF 19:00 FT Lokomotiv Sofia 0 - 0 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0 - 0
INT CF 19:00 FT VSK Arhus 2 - 1 Thisted FC 0 - 0
INT CF 19:00 FT LKS Czaniec 2 - 5 Goral Zywiec 0 - 5
INT CF 19:00 FT Lahti 0 - 1 Honka Espoo 0 - 1
INT CF 19:00 FT Beroe Stara Zagora 0 - 3 Lokomotiv Plovdiv 0 - 2
INT CF 19:00 FT Radnicki Nis 2 - 1 FC Inhulets Petrove 0 - 0
INT CF 19:00 FT Belasica Strumica 3 - 0 FC Plackovica 0 - 0
INT CF 19:00 FT Metalac Gornji Milanovac 5 - 0 FK Zarkovo 2 - 0
INT CF 19:00 FT Bregalnica Stip 1 - 1 Pehchevo 0 - 0
INT CF 19:00 FT Kaarinan Pojat 2 - 1 Ekenas IF Fotboll 1 - 0
INT CF 19:00 FT FK Kozuv 2 - 2 Vardar Negotino 0 - 0
INT CF 19:00 FT Chertanovo Moscow 1 - 2 Indjija 1 - 1
INT CF 19:00 FT Botev Vratsa 2 - 0 Chernomorets Balchik 2 - 0
INT CF 19:00 FT Korona Kielce 1 - 0 Zaglebie Sosnowiec 0 - 0
VIE D1 19:15 FT T T Hanoi 1 - 2 Becamex Binh Duong 1 - 0
ENG FAC 19:15 FT Southampton 1 - 0 Arsenal 1 - 0
KSA YTH 19:25 FT Hajer (Youth) 1 - 0 Al-Feiha U20 0 - 0
ENG FAWSL 19:30 FT Aston Villa (w) 2 - 2 Reading (w) 0 - 1
NIR D1 19:30 FT Crusaders 3 - 3 Larne FC 1 - 2
EGY D1 19:30 FT Ghazl El Mahallah 2 - 2 Ismaily 0 - 1
REYT 19:30 FT Valur Reykjavik 5 - 0 Throttur Reykjavik 3 - 0
EGY D2 19:30 FT Qena SC 0 - 2 El Sharqia Dokhan 0 - 2
EGY D2 19:30 FT El Merrikh 0 - 0 Ghomhoreyet Shebin 0 - 0
EGY D2 19:30 FT El Alameen 1 - 1 Fayoum 1 - 0
EGY D2 19:30 FT Telephonaat Bani Suweif FC 0 - 0 Shoban Moslemen Qena 0 - 0
INT CF 19:30 FT Borec Veles 3 - 2 FK Kadino 3 - 1
INT CF 19:30 FT Debrecin VSC 0 - 1 DEAC 0 - 0
KSA YTH 19:40 FT Al-Hilal (Youth) 2 - 3 Al Wehda (Youth) 1 - 2
KSA YTH 19:40 FT Al-Shabab (Youth) 3 - 4 Al-Ettifaq (Youth) 2 - 3
INT CF 19:40 FT Macva Sabac 1 - 0 Sloboda 0 - 0
GRE D2 19:45 FT Apollon Larissas 0 - 1 Diagoras 0 - 0
KSA YTH 19:45 FT Al-Faisaly Harmah Youth 3 - 1 Al-Tai (Youth) 0 - 1
INT CF 19:45 FT KuPs 2 - 0 AC Oulu 0 - 0
INT CF 19:45 FT Ilves Tampere 5 - 3 SJK Seinajoen 3 - 2
BPL (W) 20:00 FT Eendracht Aalst (w) 1 - 0 Standard Liege (w) 1 - 0
GER Reg 20:00 FT Vfr Aalen 1 - 2 FSV Mainz 05 (Youth) 1 - 1
GER Reg 20:00 FT SV Elversberg 4 - 2 TSG Hoffenheim (Youth) 2 - 2
GER Reg 20:00 FT FSV Frankfurt 1 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Hessen Kassel 2 - 1 TSV Steinbach 1 - 1
GER Reg 20:00 FT TSV Schott Mainz 1 - 1 Bayern Alzenau 1 - 1
GER Reg 20:00 FT Eintracht Stadtallendorf 1 - 1 SC Freiburg (Youth) 0 - 1
GER Reg 20:00 FT Astoria Walldorf 0 - 2 Bahlinger 0 - 0
SPA D1 20:00 FT SD Huesca 0 - 0 Villarreal 0 - 0
ISR D1 20:00 FT Hapoel Tel Aviv 2 - 2 Hapoel Haifa 2 - 1
HOL D2 20:00 FT Den Bosch 1 - 1 NAC Breda 1 - 0
GER D3 20:00 FT Hallescher FC 1 - 0 Magdeburg 0 - 0
GER D3 20:00 FT Dynamo Dresden 4 - 3 Kaiserslautern 2 - 1
GER D3 20:00 FT MSV Duisburg 1 - 2 Hansa Rostock 1 - 2
GER D3 20:00 FT Viktoria koln 1 - 2 SV Waldhof Mannheim 1 - 0
GER D3 20:00 FT Unterhaching 1 - 2 Zwickau 1 - 1
GER D3 20:00 FT SC Verl 2 - 2 SV Wehen Wiesbaden 1 - 0
GER Reg 20:00 FT Schalke 04 (Youth) 0 - 1 Rot-Weiss Oberhausen 0 - 0
GER Reg 20:00 FT SV Straelen 0 - 2 Fortuna Koln 0 - 1
GER Reg 20:00 FT Wegberg-Beeck 2 - 0 Wiedenbruck 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Wuppertaler 3 - 1 SV Lippstadt 1 - 0
GER Reg 20:00 FT Alemannia Aachen 0 - 0 Rot-Weiss Ahlen 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Bergisch Gladbach 09 0 - 1 Preuben Munster 0 - 0
GER Reg 20:00 FT VFB Homberg 3 - 1 Fortuna Dusseldorf (Youth) 1 - 1
GER Reg 20:00 FT Koln (Youth) 0 - 3 Borussia Dortmund (Youth) 0 - 1
GER Reg 20:00 FT SV Rodinghausen 2 - 0 Monchengladbach AM. 2 - 0
GER Reg 20:00 FT Rot-Weiss Essen 2 - 0 Bonner 1 - 0
SAPL D1 20:00 FT Mamelodi Sundowns 1 - 1 Moroka Swallows 1 - 0
ITA D2 20:00 FT Ascoli 0 - 0 Chievo 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Cosenza Calcio 1914 0 - 0 Pordenone Calcio SSD 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Frosinone 1 - 1 Reggina 0 - 1
ITA D2 20:00 FT Reggio Audace FC 2 - 1 Vicenza 1 - 0
ITA D2 20:00 FT Venezia 1 - 0 Cittadella 1 - 0
ENG L2 20:00 FT Exeter City 3 - 1 Stevenage Borough 1 - 0
ENG L2 20:00 FT Scunthorpe United 3 - 0 Grimsby Town 2 - 0
TUR D1 20:00 FT Genclerbirligi 1 - 2 Trabzonspor 0 - 1
TUR D2 20:00 FT Eskisehirspor 0 - 0 Osmanlispor FC 0 - 0
TUN D1 20:00 FT Etoile Metlaoui 1 - 0 US Tataouine 1 - 0
TUN D1 20:00 FT U.S.Monastir 2 - 0 Olympique de Beja 1 - 0
CZE D1 20:00 FT Sigma Olomouc 4 - 1 Opava 2 - 0
MAL D1 20:00 FT Floriana F.C. 1 - 1 Hibernians FC 0 - 1
MAL D1 20:00 FT Lija Athletic 0 - 1 Gudja United 0 - 0
MAL D2 20:00 FT Swieqi United 0 - 2 Naxxar Lions 0 - 2
GRE D1 20:00 FT Asteras Tripolis 1 - 0 AEL Larisa 0 - 0
BI PL 20:00 FT Bumamuru 2 - 3 Kayanza Utd 0 - 0
ICE CH B 20:00 FT UMF Selfoss 2 - 1 IBV Vestmannaeyjar 1 - 1
INT CF 20:00 FT KTP Kotka 2 - 1 PK-35 Vantaa 1 - 0
INT CF 20:00 FT Grazer AK 0 - 1 FC Blau Weiss Linz 0 - 1
INT CF 20:00 FT Gornik Leczna 3 - 0 Pogon Siedlce 2 - 0
INT CF 20:00 FT Dunajska Streda 3 - 0 Gyori ETO 0 - 0
Italian YL B 20:00 FT Virtus Entella U20 1 - 0 Reggina U19 1 - 0
INT CF 20:00 FT SC Sand (w) 3 - 0 Basel (w) 0 - 0
SUD PR 20:00 FT Hilal O Baye 0 - 0 Hay Al Wadi 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Lusaka Dynamos 2 - 0 Nkana FC 1 - 0
Zam SL 20:00 FT Kabwe Warriors 1 - 0 Kitwe United 0 - 0
INT CF 20:00 FT FC Koper 2 - 0 Tabor Sezana 0 - 0
INT CF 20:00 FT Rabotnicki Skopje 2 - 0 FK Teteks Tetovo 0 - 0
INT CF 20:00 FT Backa Topola 2 - 3 Olimpic Donetsk 1 - 2
INT CF 20:00 FT FK Kosice 0 - 3 Michalovce 0 - 1
INT CF 20:00 FT Aarhus AGF 2 - 1 Brondby IF 0 - 1
INT CF 20:00 FT FK Buducnost Podgorica 4 - 1 KOM Podgorica 2 - 1
UAE D1 20:10 FT Al Arabi(UAE) 2 - 1 Al-Thaid 1 - 0
UAE D1 20:10 FT Al-Hamriyah 4 - 0 Masafi 3 - 0
IRN PR 20:15 FT Esteghlal Tehran 0 - 1 Saipa 0 - 0
MAU D1 20:15 FT ASC Tevragh Zeine 3 - 0 ASC Snim 0 - 0
INT CF 20:15 FT Habitpharm Javor 3 - 1 FK Loznica 1 - 1
INT CF 20:15 FT Klubi 04 Helsinki 0 - 2 Gnistan Helsinki 0 - 2
KUW D1 20:25 FT Kazma 1 - 2 Al-Salmiyah 0 - 2
FRA WD1 20:30 FT Bordeaux (w) 7 - 1 Reims (w) 4 - 1
FRA WD1 20:30 FT Dijon w 3 - 2 ASJ Soyaux (w) 1 - 0
FRA WD1 20:30 FT Le Havre (w) 0 - 0 Issy FF (w) 0 - 0
FRA WD1 20:30 FT Montpellier (w) 0 - 0 Fleury 91 (w) 0 - 0
SAFL 20:30 FT Cape Town Spurs 1 - 0 Cape Town All Stars 1 - 0
SAFL 20:30 FT Free State Stars 2 - 2 Polokwane City FC 0 - 1
SAFL 20:30 FT JDR Stars 0 - 0 Richards Bay 0 - 0
SAFL 20:30 FT Jomo Cosmos 2 - 2 Pretoria Univ 2 - 0
HUN D1 20:30 FT Varda SE 0 - 0 Mezokovesd Zsory 0 - 0
IWD1 20:30 FT San Marino College (w) 1 - 4 Empoli (w) 1 - 4
Italian YL B 20:30 FT Napoli(U19) 1 - 0 Cosenza Calcio Youth 0 - 0
Italian YL B 20:30 FT Parma U20 1 - 1 Vicenza U19 0 - 0
Italian YL B 20:30 FT Verona U19 6 - 1 S.S.D. Monza 1912 Youth 2 - 0
Italian YL B 20:30 FT US Cremonese U20 3 - 0 Cittadella U20 0 - 0
Italian YL B 20:30 FT Pordenone Youth 1 - 2 Brescia U20 0 - 1
Italian YL B 20:30 FT Reggiana U20 1 - 0 Venezia F.C. Youth 0 - 0
SAPL D1 20:30 FT Black Leopards 0 - 3 Chippa United 0 - 2
INT CF 20:30 FT NK Opatija 2 - 1 Kustosija 1 - 1
BHR D1 20:40 FT Manama Club 1 - 2 East Riffa 0 - 1
INT CF 20:40 FT Swit Skolwin 3 - 1 Hutnik Szczecin 2 - 0
FRA D2 21:00 FT Clermont 1 - 0 AJ Auxerre 1 - 0
ITA YTHL 21:00 FT Juventus U20 4 - 0 Sassuolo U20 1 - 0
CYP D1 21:00 FT Olympiakos Nicosia FC 1 - 2 Ethnikos Achnas FC 0 - 0
CRO D1 21:00 FT NK Varteks Varazdin 2 - 1 Rijeka 2 - 0
ITA D1 21:00 FT AS Roma 4 - 3 Spezia 1 - 1
ITA C1 21:00 FT AC Monopoli 4 - 2 Juve Stabia 1 - 2
ITA C1 21:00 FT Arezzo 2 - 3 Feralpisalo 1 - 2
ITA C1 21:00 FT Novara 1 - 2 Pro Vercelli 1 - 0
TUN D1 21:00 FT Esperance Sportive de Tunis 2 - 1 Stade tunisien 1 - 0
BI PL 21:00 FT Rukinzo FC 3 - 1 Muzinga FC 1 - 1
ISL 21:00 FT Kerala Blasters FC 1 - 1 FC Goa 0 - 1
MAR D2 21:00 FT Club Salmi 1 - 0 Raja de Beni Mellal 1 - 0
MAR D2 21:00 FT Chabab Ben Guerir 0 - 1 ASS Association Sportive de Sa 0 - 1
YDL Futsal 21:00 FT Petrarca Padova C5 Futsal 4 - 3 CDM Genova Futsal 1 - 2
Italian YL B 21:00 FT Pescara U20 6 - 0 Sha LAN U19 5 - 0
INT CF 21:00 FT FC Superfund Pasching 0 - 2 SK Vorwarts Steyr 0 - 1
INT CF 21:00 FT Arsenal Tula 1 - 0 Novi Pazar 0 - 0
INT CF 21:00 FT FC Shakhtar Donetsk 2 - 2 Ludogorets Razgrad 1 - 0
INT CF 21:00 FT Union Touarga Sport Rabat 1 - 3 SCCM Chabab Mohamedia 0 - 1
CHI T 21:00 FT Municipal Santiago 0 - 1 Rodelindo Roman 0 - 0
INT CF 21:00 FT NK Olimpija Ljubljana 2 - 0 FK Backa Backa Palanka 0 - 0
INT CF 21:00 FT Radnik Surdulica 1 - 0 Dinamo Tbilisi 1 - 0
GER D1 21:30 FT Arminia Bielefeld 1 - 5 Eintracht Frankfurt 1 - 3
GER D1 21:30 FT Augsburg 2 - 1 Union Berlin 1 - 1
GER D1 21:30 FT Bayer Leverkusen 0 - 1 VfL Wolfsburg 0 - 1
GER D1 21:30 FT SC Freiburg 2 - 1 VfB Stuttgart 2 - 1
GER D1 21:30 FT FSV Mainz 05 3 - 2 RB Leipzig 2 - 2
ROM D1 21:30 FT FC UT Arad 1 - 2 SCM Argesul Pitesti 0 - 0
SPA D3 21:30 FT Sporting de Gijon B 0 - 2 Burgos CF 0 - 1
SPA D3 21:30 FT Real Valladol B 1 - 1 Union Langreo 1 - 1
AGB LE 21:30 FT Baixa de Cassanje 2 - 1 Ferroviario Do Huambo 1 - 1
AGB LE 21:30 FT Santa Rita FC 1 - 0 Sporting Cabinda 0 - 0
SPA WD2 21:30 FT CD Alaves (w) 3 - 1 Athletic Bilbao B (w) 2 - 1
INT CF 21:30 FT Kolos Kovalyovka 2 - 1 Sileks 0 - 0
SPA D3 21:45 FT Arenas Club de Getxo 1 - 1 Alaves B 0 - 1
QAT RL 21:45 FT Al Gharafa U23 0 - 0 Al Sailiya U23 0 - 0
QAT RL 21:45 FT Al Duhail U23 0 - 0 Al-Rayyan SC U23 0 - 0
QAT RL 21:45 FT Al-Khor SC U23 1 - 2 Al-Kharitiyath SC U23 0 - 0
BPL (W) 22:00 FT Zulte Waregem VV (w) 1 - 2 Charleroi (w) 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Dover Athletic 0 - 2 Solihull Moors 0 - 1
CAF Cup 22:00 FT Rivers United 3 - 0 Bloemfontein Celtic 2 - 0
ITA D2 22:00 FT Salernitana 2 - 0 Pescara 2 - 0
ENG L1 22:00 FT Crewe Alexandra 1 - 1 AFC Wimbledon 1 - 1
ENG L1 22:00 FT Wigan Athletic 0 - 0 Fleetwood Town 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Lincoln City 2 - 1 Northampton Town 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Oxford United 2 - 0 Bristol Rovers 1 - 0
ENG L1 22:00 FT Ipswich Town 0 - 1 Peterborough United 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Gillingham 2 - 2 Rochdale 1 - 0
ENG L1 22:00 FT Sunderland A.F.C 1 - 0 Shrewsbury Town 1 - 0
ENG L1 22:00 FT Portsmouth 0 - 4 Hull City 0 - 1
ENG L1 22:00 FT Charlton Athletic 2 - 2 Swindon Town 0 - 2
ENG LCH 22:00 FT Queens Park Rangers (QPR) 0 - 1 Derby County 0 - 0
SCO PR 22:00 FT Glasgow Rangers 5 - 0 Ross County 3 - 0
SCO PR 22:00 FT Aberdeen 2 - 0 Motherwell 1 - 0
ENG L2 22:00 FT Oldham Athletic 3 - 2 Newport County 2 - 2
ENG L2 22:00 FT Cambridge United 0 - 0 Bradford City 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Southend United 0 - 1 Mansfield Town 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Port Vale 1 - 3 Walsall 1 - 1
ENG L2 22:00 FT Tranmere Rovers 2 - 1 Bolton Wanderers 1 - 0
ENG L2 22:00 FT Morecambe 3 - 0 Colchester United 1 - 0
ENG Conf 22:00 FT Barnet 1 - 2 Altrincham 1 - 1
ENG Conf 22:00 FT Chesterfield 2 - 1 Wrexham 1 - 1
ENG Conf 22:00 FT Dagenham Redbridge 3 - 2 Kings Lynn 0 - 2
ENG Conf 22:00 FT Notts County 0 - 0 Torquay United 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Stockport County 1 - 1 Boreham Wood 1 - 0
ENG Conf 22:00 FT Sutton United 3 - 0 Eastleigh 2 - 0
ENG Conf 22:00 FT Wealdstone FC 3 - 4 Aldershot Town 2 - 3
ENG Conf 22:00 FT Weymouth 1 - 0 Hartlepool United 1 - 0
ENG Conf 22:00 FT Woking 0 - 0 Maidenhead United 0 - 0
SCO CH 22:00 FT Dunfermline Athletic 0 - 0 Ayr United 0 - 0
SCO CH 22:00 FT Heart of Midlothian 2 - 3 Raith Rovers 0 - 1
SCO CH 22:00 FT Queen of South 2 - 1 Greenock Morton 2 - 0
NIR D1 22:00 FT Coleraine 2 - 0 Dungannon Swifts 1 - 0
NIR D1 22:00 FT Linfield FC 6 - 0 Warrenpoint Town 0 - 0
SAPL D1 22:00 FT Stellenbosch FC 0 - 0 Kaizer Chiefs 0 - 0
SPA FDH 22:00 FT Cordoba Futsal 4 - 6 Real Betis Futsal 1 - 1
SAPL D1 22:00 FT Baroka FC 0 - 2 AmaZulu 0 - 1
SAPL D1 22:00 FT Maritzburg United 0 - 1 Orlando Pirates 0 - 1
SPA D2 22:00 FT Rayo Vallecano 1 - 3 Mallorca 1 - 3
ENG L2 22:00 FT Leyton Orient 0 - 1 Forest Green Rovers 0 - 1
CZE D1 22:00 FT Bohemians 1905 1 - 3 Synot Slovacko 0 - 3
CZE D1 22:00 FT Tescoma Zlin 1 - 1 Banik Ostrava 1 - 1
Spain D4 22:00 FT CD Cortes 0 - 3 CD Cantolagua 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Baztan 2 - 0 Fontellas 0 - 0
ENG FAC 22:00 FT Swansea City 5 - 1 Nottingham Forest 2 - 0
ENG FAC 22:00 FT Barnsley 1 - 0 Norwich City 0 - 0
ENG FAC 22:00 FT Brighton Hove Albion 2 - 1 Blackpool 1 - 1
ENG FAC 22:00 FT West Ham United 4 - 0 Doncaster Rovers 2 - 0
ENG FAC 22:00 FT Sheffield United 2 - 1 Plymouth Argyle 1 - 0
ENG FAC 22:00 FT Millwall 0 - 3 Bristol City 0 - 1
EGY D1 22:00 FT Aswan 0 - 0 Zamalek 0 - 0
REYT 22:00 FT Vikingur Reykjavik 6 - 2 IR Reykjavik 3 - 2
GHA D1 22:00 FT Berekum Chelsea 0 - 0 Accra Hearts of Oak 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Great Olympics 0 - 0 Karela United FC 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Cardassar 0 - 1 Portmany 0 - 0
Spain D4 22:00 FT UD Logrones B 0 - 0 CP Calasancio 0 - 0
Estonia WT 22:00 FT Flora Paide 7 - 0 Tartu JK Maag Tammeka 2 - 0
Spain D4 22:00 FT Colegios Diocesanos 4 - 1 Almazan 1 - 1
Spain D4 22:00 FT CD La Virgen Del Camino 1 - 1 Salamanca B 0 - 1
Spain D4 22:00 FT Albacete B 0 - 0 Atletico Ibanes 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Guarnizo 0 - 2 U.M. Escobedo 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Lagun Onak 1 - 0 CD Basconia 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Barreda Balompie 2 - 2 Club Deportivo Tropezon 1 - 1
Spain D4 22:00 FT Tolosa 2 - 3 Real Sociedad C 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT Clube Albergaria (w) 0 - 4 SL Benfica (w) 0 - 2
POR D3 22:00 FT Juventude de Evora 2 - 5 Vitoria Setubal 1 - 2
SPA LU19 22:00 FT Badazous U19 2 - 0 CF Rayo Majadahonda U19 1 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT SCU Torreense (w) 0 - 2 Sporting FC (w) 0 - 1
ENG Conf 22:00 FT Bromley 1 - 2 Halifax Town 1 - 1
NGA PR 22:05 FT Katsina United 0 - 0 Plateau United 0 - 0
BEL D1 22:15 FT Mechelen 3 - 0 KAS Eupen 1 - 0
SPA D1 22:15 FT Sevilla 3 - 0 Cadiz 2 - 0
GRE D1 22:15 FT Apollon Smirnis 0 - 1 Aris Thessaloniki 0 - 1
KSA YTH 22:20 FT Al-Nasr (Youth) 5 - 1 Al-Fath (Youth) 0 - 0
ISR D1 22:30 FT Maccabi Petah Tikva FC 2 - 1 Ashdod MS 1 - 1
HOL D1 22:30 FT ADO Den Haag 0 - 0 Emmen 0 - 0
HOL D2 22:30 FT FC Oss 1 - 3 Excelsior SBV 0 - 1
SPA D3 22:30 FT UD Mutilve 1 - 1 SD Logrones 1 - 0
SPA D3 22:30 FT SD Amorebieta 2 - 1 Portugalete 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Bidzala 3 - 2 CA Cirbonero 0 - 0
SPA LU19 22:30 FT Union Adarve U19 0 - 0 Aravaca CF U19 0 - 0
INT CF 22:30 FT Lokomotiv Moscow 4 - 1 Atletico Mancha real 1 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Ardoi Draw 4 - 3 Lourdes 4 - 1
SPA LU19 22:30 FT Extremadura U19 1 - 2 Atletico de Madrid U19 1 - 1
SPA WD2 22:30 FT Alhama CF (w) 2 - 0 Aldaia (w) 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CE Esporles 2 - 1 Santa Catalina Atletico 1 - 0
INT CF 22:35 FT Velez CF 1 - 4 Lokomotiv Moscow 0 - 1
INT CF 22:40 FT HJK Helsinki 1 - 0 FC Haka 1 - 0
KSA YTH 22:45 FT Al-Ittihad (Youth) 1 - 1 Ohud Medina Youths 0 - 0
Spain D4 22:45 FT L Entregu CF 5 - 2 EI San Martin 1 - 1
KSA YTH 22:50 FT Al Ahli Jeddah (Youth) 6 - 0 Abha U20 0 - 0
KUW D1 22:55 FT Al Kuwait SC 1 - 1 Al-Arabi Club (KUW) 1 - 0
FRA D1 22:59 FT Lens 0 - 1 Nice 0 - 0
AUT D1 22:59 FT SV Ried 0 - 1 Austria Wien 0 - 1
AUT D1 22:59 FT Wolfsberger AC 0 - 0 TSV Hartberg 0 - 0
AUT D1 22:59 FT St.Polten 2 - 2 Trenkwalder Admira Wacker 2 - 1
HUN D1 22:59 FT Videoton Puskas Akademia 1 - 1 Ferencvarosi TC 1 - 0
SUI D1 22:59 FT Chiasso 0 - 3 Winterthur 0 - 2
SPA D3 22:59 FT SD Tarazona 2 - 1 CD Izarra 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Real Murcia 0 - 2 Real Betis B 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Lleida 3 - 0 LHospitalet 0 - 0
TUR D1 22:59 FT Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 1 Caykur Rizespor 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Adana Demirspor 1 - 2 Bursaspor 0 - 0
CAF SC 22:59 FT Zambia 1 - 1 Guinea 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Castro 2 - 1 Solares 2 - 0
Spain D4 22:59 FT Atletico Albericia 0 - 3 AD Siete Villas 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Bezana 0 - 3 FC Rinconeda Polanco 0 - 0
GFA PR 22:59 FT GAMTEL 0 - 1 Real Banjul 0 - 0
GFA PR 22:59 FT Elite United 0 - 0 Brikama United 0 - 0
MAU D1 22:59 FT King Nouakchott 1 - 2 ASC Tidjikja 0 - 0
SEN D1 22:59 FT Casamance 3 - 0 Mbour 1 - 0
SEN D1 22:59 FT Toure Kunda Footpro 0 - 1 Teunhueth FC 0 - 0
SEN D1 22:59 FT Diambars 2 - 1 AS Dakar Sacre Coeur 1 - 0
SEN D1 22:59 FT ASC Jaraaf 1 - 4 AS Douanes Dakar 1 - 1
SEN D1 22:59 FT NGB ASC Niarry Tally 0 - 1 ASEC Ndiambour 0 - 0
SEN D1 22:59 FT Pikine 3 - 1 Generation Foot 0 - 0
Mex MFW 22:59 FT Juarez FC (w) 1 - 1 Pachuca (w) 1 - 1
Spain D4 22:59 FT Motril 1 - 0 Melilla CD 1 - 0
SPA LU19 22:59 FT CF Damm U19 0 - 2 UD Cornella U19 0 - 1
SPA WD2 22:59 FT EMF Fuensalida (W) 1 - 4 CD San Pio X (w) 0 - 3
SPA WD2 22:59 FT CF Joventut Almassora (w) 2 - 3 Levante B (w) 0 - 2
CRO D1 23:05 FT HNK Gorica 3 - 4 Dinamo Zagreb 2 - 2
BHR D1 23:10 FT Al-Najma 2 - 1 Al-Muharraq 0 - 1
MAR D2 23:15 FT Olympique Dcheira 2 - 1 Wydad Fes 2 - 0
SUD PR 23:15 FT Al Ahly Shendi 0 - 2 Al-Hilal Omdurman 0 - 0
SUD PR 23:15 FT Khartoum Al Watani 0 - 1 Ahli Al Khartoum 0 - 0
Spain D4 23:15 FT UD Collerense 1 - 0 CD Ferriolense 1 - 0
CYP D1 23:30 FT E.N.Paralimniou 0 - 1 Omonia Nicosia FC 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Catanzaro 1 - 0 Potenza 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Imolese 1 - 1 Padova 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Livorno 1 - 0 Albinoleffe 1 - 0
Spain D4 23:30 FT Urduliz FT 2 - 2 SD San Ignacio 1 - 2
ISR D1 23:45 FT Hapoel Kiryat Shmona 0 - 2 Beitar Jerusalem 0 - 1
image-top-scroll