Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 21-01-2021
SUI Sl 00:00 FT Lugano 0 - 2 Young Boys 0 - 0
SUI Sl 00:00 FT St. Gallen 2 - 0 Vaduz 0 - 0
CZE D1 00:00 FT Opava 0 - 3 Sparta Praha 0 - 1
FRAC 00:00 FT Toulouse 1 - 0 Chamois Niortais 1 - 0
Spain D4 00:00 FT CyDL Jupiter Leones 1 - 5 CA Bembibre 0 - 5
Spain D4 00:00 FT Salamanca B 3 - 2 Tuoer De Cilliers 1 - 2
INT CF 00:00 FT Widzew lodz 3 - 1 Pogonmazovik 0 - 1
GER Reg 00:00 FT Eintracht Stadtallendorf 0 - 1 TSV Steinbach 0 - 1
KSA PR 00:10 FT Al-Nasr(KSA) 3 - 1 Al Wehda Mecca 1 - 1
GER D1 00:30 FT Schalke 04 1 - 2 FC Koln 0 - 1
GRE Cup 00:30 FT Panaitolikos Agrinio 0 - 3 Olympiakos Piraeus 0 - 1
FRAC 00:30 FT Nancy 0 - 1 Sochaux 0 - 0
ENG CWCUP 00:30 FT Manchester City (w) 2 - 2 Chelsea FC (w) 0 - 1
SUD PR 00:30 FT Ahli Al Khartoum 0 - 2 Al Ahly Shendi 0 - 0
SLV LFW 00:30 FT Municipal Limeno (w) 1 - 4 Alianza FC San Salvador (w) 0 - 3
BEL D1 00:45 FT Mechelen 0 - 4 Standard Liege 0 - 1
BEL D1 00:45 FT KAS Eupen 3 - 1 KFCO Wilrijk 2 - 1
HOLC 00:45 FT Feyenoord 3 - 2 Heracles Almelo 1 - 1
ENG PR 01:00 FT Manchester City 2 - 0 Aston Villa 0 - 0
GER Reg 01:00 FT Kickers Offenbach 0 - 0 SV Elversberg 0 - 0
GER Reg 01:00 FT SSV Ulm 1846 2 - 3 FC Giessen 1 - 0
GER D3 01:00 FT Hallescher FC 0 - 0 SV Waldhof Mannheim 0 - 0
GER D3 01:00 FT MSV Duisburg 1 - 2 Magdeburg 1 - 0
SPA D1 01:00 FT Getafe 1 - 0 SD Huesca 0 - 0
SPA D3 01:00 FT CD Artistico Navalcarnero 1 - 1 UD San Sebastian Reyes 0 - 1
ENG LCH 01:00 FT Norwich City 2 - 0 Bristol City 1 - 0
SPA CUP 01:00 FT Cordoba 0 - 2 Real Sociedad 0 - 0
BRA RJ 01:00 FT Friburguense RJ 1 - 1 Americano RJ 1 - 1
BRA RJ 01:00 FT Sampaio Correa (RJ) 1 - 2 Nova Iguacu 0 - 1
BRA RJ 01:00 FT Cabofriense(RJ) 0 - 0 America-RJ 0 - 0
Brazil L 01:00 FT Perolas Negras 3 - 0 Tigres Brasil 0 - 0
SPA LU19 01:00 FT Eibar U19 4 - 0 Antiguoko KE U19 3 - 0
Brazil L 01:00 FT Ceres/RJ 1 - 0 Barra da Tijuca 0 - 0
Spain D4 01:15 FT SD Gernika 0 - 3 SD Deusto 0 - 2
Spain D4 01:30 FT AD Siete Villas 3 - 0 CD Barquereno 0 - 0
Spain D4 01:30 FT CD Ariznabarra 0 - 1 CD Basconia 0 - 1
Brazil CFL 01:30 FT Caucaia CE 3 - 2 Pacajus 1 - 0
BRA D4 01:30 FT Brasiliense 4 - 0 Vitoria ES 1 - 0
BRA D4 01:30 FT Fast Clube AM 0 - 2 Independente PA 0 - 1
Spain D4 01:45 FT Yague CF 2 - 0 UD Logrones B 0 - 0
SPA FDH 02:00 FT F.C.Barcelona Futsal 4 - 2 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 2 - 2
BRA D2 02:00 FT Guarani SP 1 - 2 Vitoria BA 1 - 1
ENG LCH 02:00 FT Huddersfield Town 0 - 1 Millwall 0 - 1
ENG LCH 02:00 FT Nottingham Forest 1 - 2 Middlesbrough 0 - 1
ENG LCH 02:00 FT Cardiff City 0 - 1 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
ENG LCH 02:00 FT Brentford 1 - 0 Luton Town 1 - 0
CAF SC 02:00 FT Burkina Faso 3 - 1 Zimbabwe 1 - 1
HUN D1 02:00 FT Ferencvarosi TC 0 - 1 Diosgyor VTK 0 - 0
Spain D4 02:00 FT CD Becerril 1 - 0 UD Santa Marta 0 - 0
Spain D4 02:00 FT CD La Granja 0 - 1 Numancia B 0 - 0
BRA D4 02:00 FT Aparecidense GO 7 - 0 Aquidauanense 1 - 0
BRA D4 02:00 FT Palmas 2 - 0 Real Noroeste 0 - 0
BRA D4 02:00 FT Sinop MT 4 - 0 EC Aguia Negra 0 - 0
GER D1 02:30 FT Arminia Bielefeld 3 - 0 VfB Stuttgart 1 - 0
GER D1 02:30 FT Augsburg 0 - 1 Bayern Munchen 0 - 1
GER D1 02:30 FT SC Freiburg 2 - 2 Eintracht Frankfurt 1 - 1
GER D1 02:30 FT RB Leipzig 1 - 0 Union Berlin 0 - 0
MAL D2 02:30 FT Naxxar Lions 0 - 3 Pembroke Athleta 0 - 2
GRE Cup 02:30 FT AEK Athens 2 - 0 Apollon Smirnis 1 - 0
Spain D4 02:30 FT CD Illescas 1 - 2 CD Guadalajara 1 - 0
Spain D4 02:30 FT CD Illescas 1 - 2 CD Guadalajara 1 - 0
And Cup 02:30 FT Inter Club Escaldes 2 - 0 FC Santa Coloma 1 - 0
ENG LCH 02:45 FT Birmingham City 0 - 1 Preston North End 0 - 0
ENG FAT 02:45 FT Boston United 1 - 1 Chesterfield 0 - 0
PORLC 02:45 FT Sporting Braga 2 - 1 Benfica 1 - 1
FRA D1 03:00 FT Marseille 0 - 1 Lens 0 - 0
BRA D1 03:00 FT Botafogo RJ 1 - 3 Atletico Clube Goianiense 0 - 0
BEL D1 03:00 FT Royal Antwerp 1 - 0 Cercle Brugge 0 - 0
BEL D1 03:00 FT Club Brugge 2 - 1 Oostende 1 - 1
SPA D1 03:00 FT Real Betis 2 - 1 Celta Vigo 2 - 1
ITA SC 03:00 FT Juventus 2 - 0 Napoli 0 - 0
SPA CUP 03:00 FT CD Alcoyano 1 - 1 Real Madrid 0 - 1
HOLC 03:00 FT AZ Alkmaar 0 - 1 AFC Ajax 0 - 1
FRAC 03:00 FT Guingamp 1 - 3 Caen 0 - 1
URU D1 03:00 FT CA River Plate 1 - 2 Cerro Montevideo 1 - 1
ARG TB 03:10 FT Fundacion Amigos 1 - 0 Sport Club Quiroga 1 - 0
ARG TB 03:10 FT Club Sportivo Urquiza 2 - 2 Libertad Concordia 1 - 2
ARG TB 03:10 FT Atletico Carcarana 3 - 3 Ben Hur Rafaela 3 - 2
ARG TB 03:10 FT Talleres de Perico 1 - 1 AH Zapla 0 - 1
ARG TB 03:10 FT Defensores de Glew 1 - 0 Unidos de Olmos 1 - 0
ARG TB 03:10 FT CF Roma de Tigre 1 - 2 Independiente Chivilcoy 0 - 0
ARG TB 03:10 FT Club Atlético Posadas 1 - 2 Victoria Curuzu 0 - 0
ENG PR 03:15 FT Fulham 1 - 2 Manchester United 1 - 1
SCO PR 03:15 FT Livingston 2 - 2 Celtic FC 1 - 2
SPA D1 03:30 FT Villarreal 2 - 2 Granada CF 1 - 1
ARG TB 03:30 FT Sportivo Villa Quebrada 2 - 1 Club Jorge Newbury 2 - 0
ARG TB 03:30 FT Gimnasia yTiro 1 - 3 La Merced Salta 1 - 2
BRA D1 04:00 FT Bahia 1 - 0 Atletico Paranaense 0 - 0
ARG TB 04:00 FT CA 9 de Julio Rafaela 3 - 1 ADIUR Rosario 3 - 1
ARG TB 04:00 FT CA Alianza Futbolistica VM 3 - 1 Defensores Potrero Funes 0 - 1
CHI D3 04:00 FT Linares Unido 0 - 0 Independiente de Cauquenes 0 - 0
CHI D3 04:00 FT San Antonio Unido 1 - 0 Fernandez Vial 1 - 0
CHI D2 05:00 FT Melipilla 2 - 2 Puerto Montt 0 - 0
BRA D1 05:15 FT Gremio (RS) 1 - 1 Atletico Mineiro 0 - 1
BRA D2 05:15 FT Nautico (PE) 4 - 1 Oeste 3 - 0
ARG C 05:20 FT Rosario Central 0 - 3 Boca Unidos 0 - 2
URU D1 05:30 FT Cerro Largo 0 - 0 Nacional Montevideo 0 - 0
SLV U20 05:30 FT Alianza FC San Salvador U20 4 - 0 CD Aguila Reserves 2 - 0
CRC D1 06:00 FT AD San Carlos 1 - 0 Guadalupe FC 0 - 0
MEX D2 06:00 FT Tlaxcala FC 2 - 1 Monarcas Morelia 2 - 0
BRA D1 06:30 FT Coritiba PR 3 - 3 Fluminense RJ 2 - 0
ARG TB 07:05 FT Defensores Salto 1 - 0 San Nicolas 1 - 0
BRA D1 07:30 FT Bragantino 4 - 1 Vasco da Gama 1 - 0
BRA D1 07:30 FT Sao Paulo 1 - 5 Internacional RS 1 - 2
CHI D1 07:30 FT Coquimbo Unido 0 - 0 Curico Unido 0 - 0
BRA D2 07:30 FT Cruzeiro (MG) 2 - 1 Operario Ferroviario PR 1 - 0
COL D1 07:40 FT Alianza Petrolera 2 - 2 Deportivo Pereira 0 - 1
URU D1 07:45 FT Wanderers FC 2 - 0 Danubio FC 0 - 0
SLV LFW 08:00 FT Santa Tecla (w) 1 - 3 CD Fas Asdefuf (w) 0 - 1
MEX D2 08:05 FT Celaya FC 2 - 1 Cocodrilos de Tabasco FC 1 - 1
SLV D1 08:30 FT Alianza San Salvador 3 - 0 CD FAS 2 - 0
CRC D1 09:00 FT Herediano 1 - 1 AD Grecia 1 - 1
CNCF CLG 10:00 FT Alajuelense 0 - 0 CD Olimpia 0 - 0
MEX D2 10:05 FT Tampico Madero 0 - 0 Leones Negros 0 - 0
IRN U23 13:30 FT Spad Alvand U23 1 - 3 Niroye Zamini U23 0 - 0
IRN U23 13:40 FT Havadar SC U23 1 - 0 Oghab Tehran U23 1 - 0
ETH PR 14:00 FT Dire Dawa 0 - 1 Hadiya Hossana 0 - 1
IRN U23 14:30 FT Ayandeh Sazan Tehran U23 1 - 0 PAS Ghavamin U23 0 - 0
IND BLR SD 15:00 FT Kickstart Karnataka FC 10 - 0 Income Tax SC 5 - 0
INT CF 15:00 FT Alania Vladikavkaz 5 - 3 Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 1
INT CF 15:00 FT Stal Mielec 1 - 1 PFK Montana 1 - 0
AUS WAL 15:05 FT Adelaide United (w) 2 - 1 Melbourne City (w) 1 - 0
INT CF 15:15 FT Slavia Sofia 1 - 6 Krylya Sovetov 1 - 3
IRN U23 15:30 FT Dena Saba U23 2 - 2 Etihad Salar U23 1 - 1
INT CF 15:30 FT Cambodia Tiger FC 1 - 0 Tiffy Army FC 0 - 0
INT CF 15:30 FT Angkor tiger FC 1 - 0 National Defense Forces 0 - 0
BGD D1 16:00 FT Mohammedan Dhaka 1 - 2 Saif Sporting Club 0 - 2
BGD D1 16:30 FT Chittagong Abahani 1 - 0 Arambagh KS 1 - 0
TUR D3 17:00 FT Sancaktepe Belediye Spor 0 - 0 Nigde Belediyespor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Afjet Afyonspor 3 - 0 S.Urfaspor 1 - 0
IND BLR SD 17:00 FT ASC 2 - 2 Student Union FC 1 - 0
IRN U23 17:30 FT Esteghlal Tehran U23 1 - 0 Paykan U23 0 - 0
IRN D2 17:30 FT Niroye Zamini 2 - 1 Milad Mehr 0 - 1
IRN D2 17:30 FT Atrak Bojnourd FC 3 - 2 Sardar Bukan FC 1 - 1
IRN U23 17:30 FT Baderan Tehran U23 0 - 1 Cypress teresopolis U23 0 - 0
INT CF 18:00 FT Odense BK 4 - 1 Esbjerg 2 - 0
Maldives P L 18:00 FT Club Valencia MDV 0 - 0 Super United Sports 0 - 0
INT CF 18:00 FT Scolar Resita 3 - 1 ASU Politehnica Timisoara 1 - 0
IRN U23 18:00 FT Abi Pooshan U23 1 - 0 Olympic Andisheh U23 1 - 0
INT CF 18:00 FT KF Drita Bogovine 2 - 2 Jagodina 1 - 0
IRQ D1 18:00 FT Al Karkh 1 - 0 AI Kahrabaa 0 - 0
IRQ D1 18:00 FT Al Diwaniya 0 - 0 Zakho 0 - 0
IRQ D1 18:00 FT Baghdad 1 - 1 Naft Alwasat 1 - 0
IRQ D1 18:00 FT Al Qasim Sport Club 1 - 2 AL Minaa 0 - 1
IRN U23 18:15 FT Naft Iranian U23 3 - 1 Espahbod U23 3 - 0
INT CF 18:30 FT Lech Poznan 0 - 0 FK Rad Beograd 0 - 0
AZE D1 19:00 FT Sabail 1 - 3 FC Neftci Baku 1 - 1
AZE D1 19:00 FT Zira FK 2 - 0 FK Gilan Gabala 1 - 0
BGD D1 19:00 FT Muktijoddha SKC 1 - 2 Sheikh Jamal 0 - 1
ETH PR 19:00 FT Jimma Aba Jifar 1 - 3 Ethiopia Bunna 0 - 1
INT CF 19:00 FT Strumska Slava 1 - 2 Ludogorets Razgrad II 1 - 0
INT CF 19:00 FT Piast Gliwice 4 - 1 Proleter 2 - 1
INT CF 19:00 FT Partizan Belgrade 2 - 5 Rubin Kazan 0 - 3
EGY D2 19:30 FT Ala ab Damanhour 1 - 0 Baladiyet El Mahallah 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Haras El Hedoud 0 - 0 EI Raja Marsa Matruh 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Sporting Alexandria 0 - 1 El Hammam 0 - 1
EGY D2 19:30 FT Petrojet 0 - 1 Al Zarka 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Dekernes 2 - 2 El Mansoura 1 - 2
KSA D2 19:45 FT Kumait 0 - 0 Al-Jndal 0 - 0
KSA D2 19:45 FT Al-Zlfe 1 - 1 Al Safa(KSA) 1 - 1
KSA D2 19:45 FT Al-Sadd FC(SA) 3 - 0 Hercue 1 - 0
KSA D2 19:50 FT Al-Arabi(KSA) 2 - 2 Al Entesar 0 - 0
KSA D2 19:55 FT Al Liwaa 1 - 2 Al Qaisoma 0 - 2
TUR D1 20:00 FT Erzurum BB 1 - 1 Alanyaspor 1 - 0
TUR D1 20:00 FT Karagumruk 1 - 4 Besiktas JK 0 - 1
KSA D2 20:00 FT Al-Akhdoud 1 - 0 Bisha FC 1 - 0
BI PL 20:00 FT Inter Stars 0 - 2 Flambeau de l'Est 0 - 1
INT CF 20:00 FT Dynamo Kyiv 2 - 0 Shakhter Soligorsk 0 - 0
INT CF 20:00 FT Legia Warszawa 0 - 0 FC Krasnodar 0 - 0
OMA Cup 20:00 FT Sur Club 1 - 1 ibri 1 - 0
OMA Cup 20:00 FT Saham 1 - 1 Smail 1 - 1
INT CF 20:00 FT Belasica Strumica 2 - 3 FK Tikves Kavadarci 0 - 3
INT CF 20:00 FT Zenit St. Petersburg 4 - 0 Riga FC 2 - 0
OMA Cup 20:05 FT Al-Msnaa 2 - 1 Oman Club 0 - 1
UAE U19 20:05 FT Al Urooba U19 3 - 2 Al Arabi Umm Al Quwain U19 0 - 2
KSA D2 20:10 FT Al-Ansar 1 - 0 Al-Taqdom 0 - 0
OMA Cup 20:15 FT Al-Nahda Muscat 3 - 0 Mjees 0 - 0
AYC U17 20:30 FT Tunisia U17 2 - 1 Libya U17 0 - 0
INT CF 20:30 FT FC Mariupol 4 - 0 Kyzylzhar Petropavlovsk 3 - 0
AZE D1 21:00 FT Sabah FK Baku 1 - 2 Qarabag 0 - 1
ISL 21:00 FT Mohun Bagan(Ind) 1 - 0 Chennai Titans 0 - 0
INT CF 21:00 FT Jagiellonia Bialystok 1 - 1 Rotor Volgograd 1 - 1
INT CF 21:00 FT Dynamo Moscow 2 - 0 Rakow Czestochowa 1 - 0
INT CF 21:00 FT Stal Mielec 2 - 1 CSKA 1948 Sofia 1 - 0
INT CF 21:00 FT FK Napredak Krusevac 0 - 1 Alania Vladikavkaz 0 - 1
INT CF 21:00 FT FC Shakhtar Donetsk 1 - 1 Lech Poznan 0 - 0
INT CF 21:30 FT FK Spartak Zlatibor Voda 1 - 1 Dnipro-1 1 - 0
KUW D1 21:45 FT Khaitan 1 - 3 Al-Sahel 1 - 2
KUW D2 21:50 FT Al-Salibikhaet 1 - 2 Al-Yarmouk 0 - 1
KUW D2 21:50 FT Al Gela 2 - 2 Burgan SC 2 - 2
Por U23 22:00 FT Sporting Lisbon Sad U23 2 - 2 Vitoria Guimaraes U23 2 - 1
MEX U20 22:00 FT San Luis U20 3 - 2 Chivas Guadalajara U20 0 - 0
BHR D 22:00 FT Al-Hala 1 - 1 Sitra 1 - 1
BHR D 22:00 FT Al Khaldiya 2 - 1 Qalali 0 - 1
BHR D 22:00 FT Al-Tadhmon 0 - 0 Bahrain SC 0 - 0
EGY D1 22:00 FT EL Ahly 3 - 2 El Mokawloon El Arab 0 - 2
TUR D1 22:59 FT Ankaragucu 1 - 0 Kasimpasa 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Sivasspor 1 - 1 Fenerbahce 1 - 1
CAF SC 22:59 FT Libya 1 - 1 Democratic Rep Congo 1 - 0
OMA Cup 22:59 FT Al-Seeb 1 - 1 Al-Nasr(OMA) 0 - 1
Maldives P L 22:59 FT Da Grande SC 2 - 1 United Victory 1 - 0
GFA D2 22:59 FT Falcons FC 2 - 2 Steve Biko 1 - 0
GFA D2 22:59 FT Team Rhino FC 0 - 1 Latrikunda Utd 0 - 0
IRQ D1 22:59 FT Naft Misan 1 - 1 Naft Al Junoob 0 - 0
GFA D2 23:30 FT Red Hawks FC 4 - 1 2nd Infantry Battalion Gambia 3 - 1
image-top-scroll

Today's notice

 Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed