Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 19-01-2021
CYP D1 00:00 FT Doxa Katokopias 0 - 0 AEK Larnaca 0 - 0
Por U23 00:00 FT Boavista U23 0 - 0 Benfica U23 0 - 0
SUD PR 00:30 FT Al-Hilal Omdurman 5 - 0 Khartoum Al Watani 3 - 0
HOL D2 00:45 FT FC Utrecht (Youth) 1 - 2 Jong Ajax (Youth) 0 - 2
FRA D3 00:45 FT Bastia 4 - 0 Bastia Borgo 0 - 0
GER D3 01:00 FT TSV 1860 Munchen 1 - 0 Ingolstadt 0 - 0
ROM D1 01:00 FT FC Astra Giurgiu 1 - 1 CS Universitatea Craiova 1 - 1
POR D2 01:00 FT Estoril 0 - 0 SC Covilha 0 - 0
Bra SD 01:00 FT Navegantes EC 1 - 2 Marcilio Dias SC 1 - 2
Brazil CFL 01:30 FT Floresta CE 8 - 0 Campo Grande CE 5 - 0
ENG PU23 02:00 FT Manchester United U23 2 - 4 Leicester City U23 2 - 2
ENG PU23 02:00 FT Derby County U23 0 - 4 Manchester City U23 0 - 1
ENG PU23 02:00 FT Everton U23 1 - 1 Liverpool U23 1 - 1
CAF SC 02:00 FT Rwanda 0 - 0 Uganda 0 - 0
AYC U17 02:00 FT Nigeria U17 2 - 3 Cote D Ivoire U17 0 - 1
GER D2 02:30 FT Hamburger SV 5 - 0 VfL Osnabruck 2 - 0
ITA D1 02:45 FT Cagliari 0 - 2 AC Milan 0 - 1
ENG FAT 02:45 FT Wealdstone FC 3 - 1 Gloucester City 2 - 0
ENG PR 03:00 FT Arsenal 3 - 0 Newcastle United 0 - 0
ITA D2 03:00 FT Spal 2 - 0 Reggio Audace FC 1 - 0
CHI D1 03:00 FT Santiago Wanderers 0 - 0 Deportes La Serena 0 - 0
HOL D2 03:00 FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 1 NAC Breda 1 - 0
URU D1 03:00 FT Plaza Colonia 0 - 0 Liverpool URU 0 - 0
ARG D2 03:10 FT Agropecuario de Carlos Casares 0 - 1 Quilmes 0 - 0
ADT M 03:10 FT Deportivo Paraguayo 3 - 1 CA Lugano 2 - 0
ADT M 03:10 FT Sportivo Barracas 0 - 0 Centro Espanol 0 - 0
ADT M 03:10 FT CA Atlas 1 - 0 Defensores de Cambaceres 0 - 0
ARG TB 03:10 FT CA Juventud Alianza 4 - 1 CA Penaflor 3 - 0
ARG B M 03:10 FT Tristan Suarez 1 - 0 Comunicaciones BsAs 0 - 0
ARG D3FA 03:10 FT CA Guemes 1 - 1 Villa Mitre 0 - 0
POR D1 03:15 FT Portimonense 1 - 0 Belenenses 1 - 0
COL D1 03:30 FT Deportes Tolima 1 - 1 Deportiva Once Caldas 0 - 0
Mex MFW 04:45 FT Club America (w) 2 - 1 Juarez FC (w) 1 - 1
BRA D1 05:00 FT Palmeiras 4 - 0 Corinthians Paulista (SP) 2 - 0
CHI D1 05:15 FT Audax Italiano 1 - 3 Union La Calera 0 - 1
URU D1 05:15 FT Boston River 5 - 0 Deportivo Maldonado 2 - 0
BRA D1 06:00 FT Goias 0 - 3 Flamengo 0 - 1
Mex MFW 06:00 FT Pachuca (w) 1 - 2 Santos Laguna (w) 0 - 1
ARG B M 07:10 FT Uhl Que Sa 0 - 4 San Telmo 0 - 3
INT FRL 07:25 FT USA (w) 4 - 0 Colombia (w) 2 - 0
Mex MFW 08:00 FT Monterrey (w) 5 - 0 Club Necaxa (w) 3 - 0
MEX D1 10:00 FT Club Leon 0 - 0 Pachuca 0 - 0
Mex MFW 10:00 FT Tijuana (w) 0 - 1 Toluca (w) 0 - 1
ETH PR 14:00 FT Sebeta City 1 - 4 Bahir Dar Kenema FC 1 - 0
INT CF 14:00 FT Kuruvchi Bunyodkor 2 - 2 Kuruvchi Kokand Qoqon 1 - 0
IND BLR SD 15:00 FT ADE FC 0 - 3 MEG 0 - 1
AUS D1 15:05 FT Central Coast Mariners 0 - 1 Western Sydney 0 - 0
INT CF 15:20 FT Dak Lak 1 - 1 Than Quang Ninh 0 - 1
IND D1 15:30 FT Minerva Academy 0 - 1 Churchill Brothers 0 - 0
INT CF 16:00 FT Rochedale Rovers 1 - 4 Surfers Paradise 0 - 4
BGD D1 16:30 FT Bangladesh Police Club 1 - 2 Bashundhara Kings 1 - 2
INT CF 17:00 FT Pirin Blagoevgrad 5 - 1 Marekh 2 - 1
IND BLR SD 17:00 FT Bangalore Dream United FC 1 - 1 Bangalore Independents 0 - 0
INT CF 17:00 FT FC Saburtalo Tbilisi 3 - 0 FC Shevardeni 1 - 0
IND D1 17:30 FT Trau FC 2 - 2 Mohammedan SC 2 - 0
IRN D2 17:30 FT Mohtasham Tabriz 1 - 2 Sepidrood Rasht 0 - 1
IRN U23 17:30 FT Foolad Khuzestan FC U23 0 - 1 Naft Omidiyeh U23 0 - 0
INT CF 17:30 FT Teplice 2 - 0 Viktoria Plzen B 0 - 0
IRN D2 17:35 FT Oghab Tehran 3 - 1 Shahrdari Mahshahr 1 - 0
IRN D2 17:35 FT Naft Gachsaran 0 - 1 Omid Ganaveh 0 - 0
INT CF 18:00 FT FK Senica 2 - 1 Blansko 0 - 1
ITA YCup 18:25 FT Frosinone U20 0 - 5 Spal U19 0 - 1
INT CF 18:30 FT Lechia Gdansk 9 - 1 Olimpia Grudziadz 4 - 0
TIP CUP 19:00 FT Trencin 1 - 4 Zlate Moravce 1 - 1
TIP CUP 19:00 FT Spartak Trnava 2 - 2 MFK Skalica 2 - 0
INT CF 19:00 FT Wisla Plock 2 - 1 Motor Lublin 0 - 0
INT CF 19:00 FT MFK Ruzomberok 2 - 4 Dukla Banska Bystrica 2 - 1
EGYCup 19:00 Marekh 1 - 1 Kahrbaa Alasmalia 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Telephonaat Bani Suweif FC 1 - 0 Beni Suef 0 - 0
EGYCup 19:00 FT El Alominiom 2 - 0 Ahli Almunsha 1 - 0
Syri D1 19:00 FT Al Makhram 1 - 2 Jrmana 0 - 0
JOR D2 19:00 FT Moghayer Al Sarhan 3 - 0 Al Yarmouk 0 - 0
JOR D2 19:00 FT AL-Karmel 2 - 1 Mansheiat Bani Hasan 1 - 0
BGD D1 19:00 FT Brothers Union 0 - 2 Abahani Limited 0 - 2
ETH PR 19:00 FT Kedus Giorgis 1 - 0 Wolaita Dicha 0 - 0
Syri D2 19:00 FT Morek 1 - 1 Shortet Homa 1 - 0
Syri D2 19:00 FT Qarah 0 - 1 Al-Majd Damascus 0 - 0
INT CF 19:00 FT Aarhus AGF 0 - 2 Midtjylland 0 - 1
INT CF 19:00 FT NK Varteks Varazdin 2 - 0 Inter Zapresic 0 - 0
INT CF 19:00 FT Kabel Novi Sad 1 - 1 Zlatibor Cajetina 0 - 1
EGYCup 19:05 FT Suhag 3 - 0 Qena SC 1 - 0
INT CF 19:05 FT NK Varazdin 2 - 0 Inter Zapresic 0 - 0
KSA D1 19:15 FT Al-adalh 3 - 1 Arar FC 1 - 1
KSA D1 19:15 FT Hajer 4 - 3 Najran SC 2 - 1
KSA D1 19:30 FT Al-Kawkab 1 - 2 Al-Tai 0 - 1
KSA D1 19:40 FT Al Bukayriyah 0 - 1 Al-Hazm 0 - 0
KSA PR 19:40 FT Al Raed 2 - 3 Al-Ettifaq 1 - 0
EGY WD1 19:50 FT Al Tayaran (w) 6 - 0 Kafr Saad (w) 3 - 0
ENG U23 D1 20:00 FT Cardiff City U23 2 - 1 Swansea City U23 0 - 1
KSA PR 20:00 FT Al-Ameade 1 - 2 Al Ittihad(KSA) 0 - 2
TUR D1 20:00 FT Goztepe 4 - 0 Genclerbirligi 3 - 0
TUR D1 20:00 FT Kayserispor 2 - 0 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 0
CHI D1 20:30 FT CSD Antofagasta 3 - 1 Municipal Iquique 1 - 1
IND D1 20:30 FT Real Kashmir FC 1 - 1 Sudeva Moonlight FC 0 - 0
QAT D1 20:30 FT Al-Wakra 0 - 3 Al Rayyan 0 - 1
ENG U23 D1 21:00 FT Queens Park Rangers U23 1 - 2 Charlton U23 0 - 2
ENG U23 D1 21:00 FT Barnsley U23 0 - 3 Nottingham Forest U23 0 - 3
ISL 21:00 FT Fateh Hyderabad 1 - 1 Odisha FC 1 - 0
INT CF 21:00 FT Terek Grozny 3 - 1 KF Arberia 0 - 0
INT CF 21:00 FT NK Olimpija Ljubljana 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 1
INT CF 21:00 FT KF Drenica Skenderaj 1 - 3 Gjilani 1 - 0
INT CF 21:00 FT Lou Gansike Sol 2 - 2 Vojvodina Novi Sad 1 - 1
ENG RES 21:00 FT Scunthorpe (R) 0 - 1 Salford City(R) 0 - 1
CZEC 21:30 FT Slavia Praha 4 - 1 Dukla Prague 3 - 0
INT CF 21:30 FT FK Chayka K-SR 3 - 4 Krylya Sovetov 2 - 1
INT CF 21:30 FT Slask Wroclaw 2 - 2 Olimpic Donetsk 1 - 0
KSA D1 21:45 FT Al Sahel 0 - 0 Al-Shoalah 0 - 0
KSA PR 21:50 FT Al-Qadasiya 1 - 1 Al-Fateh 1 - 0
SUD PR 21:55 FT Al Shorta Al Qadarif 0 - 2 Khartoum Al Watani 0 - 1
CRO D1 22:00 FT Istra 1961 Pula 1 - 1 HNK Gorica 0 - 0
ROM D1 22:00 FT CS Voluntari 0 - 1 FC UT Arad 0 - 0
SAPL D1 22:00 FT Kaizer Chiefs 3 - 0 Tshakhuma TM 1 - 0
SAPL D1 22:00 FT Mamelodi Sundowns 0 - 0 Bloemfontein Celtic 0 - 0
YDL Futsal 22:00 FT Royal Saint Giuseppe Futsal 2 - 3 Pessah Lo Fano 1 - 1
FRAC 22:00 FT Le Havre 0 - 1 Paris FC 0 - 1
EGY D1 22:00 FT Zamalek 1 - 0 El Gounah 1 - 0
KSA PR 22:10 FT Al-Shabab(KSA) 1 - 1 Al-Faisaly Harmah 1 - 1
HOLC 22:30 FT MVV Maastricht 2 - 2 Excelsior SBV 2 - 1
KSA D1 22:40 FT AL-Rbeea Jeddah 1 - 2 Al-Draih 1 - 1
TUR D1 22:59 FT Trabzonspor 3 - 1 Konyaspor 1 - 0
CAF SC 22:59 FT Zambia 2 - 0 Tanzania 0 - 0
QAT D1 22:59 FT Qatar SC 1 - 1 Al Duhail 1 - 0
QAT D1 22:59 FT Umm Salal 0 - 0 Al-Arabi SC 0 - 0
GFA D2 22:59 FT Samger FC 1 - 0 Gunjur United 0 - 0
image-top-scroll

Today's notice

 Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed