Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 18-01-2021
GER D1 00:00 FT Eintracht Frankfurt 3 - 1 Schalke 04 1 - 1
ROM D1 00:00 FT FC Clinceni 0 - 0 AFC Hermannstadt 0 - 0
SPA D3 00:00 FT LHospitalet 0 - 2 CF Badalona 0 - 1
ITA D1 00:00 FT Atalanta 0 - 0 Genoa 0 - 0
POR D2 00:00 FT Varzim 0 - 1 Casa Pia AC 0 - 1
MAL D2 00:00 FT Naxxar Lions 2 - 0 Qormi F.C 1 - 0
CRC D1 00:00 FT Cartagines Deportiva SA 2 - 1 Guadalupe FC 0 - 1
SPA CUP 00:00 FT AD Alcorcon 0 - 2 Valencia 0 - 1
SPA CUP 00:00 FT Tenerife 0 - 1 Villarreal 0 - 0
HON D1 00:00 FT Marathon 0 - 1 CD Olimpia 0 - 0
ICE CH B 00:00 FT Vikingur Olafsvik 0 - 2 IBV Vestmannaeyjar 0 - 1
GUA LNW 00:00 FT Club Aurora FCF (w) 0 - 2 Club Deportivo Xela (w) 0 - 2
BEL D1 00:15 FT KFCO Wilrijk 0 - 3 Club Brugge 0 - 2
CZE D1 00:30 FT Banik Ostrava 0 - 0 Sparta Praha 0 - 0
SPA D3 00:30 FT Real Betis B 1 - 0 Ejido 0 - 0
POR D1 00:30 FT Santa Clara 1 - 2 FC Famalicao 0 - 0
IRQ D1 00:30 FT Al Talaba 0 - 1 Al Shorta 0 - 1
GRE D1 00:30 FT Aris Thessaloniki 0 - 1 Panathinaikos 0 - 1
Spain D4 00:30 FT Club Deportivo Sarinena 1 - 5 SD Borja 1 - 2
MAL D2 01:00 FT Vittoriosa Stars 2 - 2 Marsa 1 - 0
MEX D1 01:00 FT Pumas U.N.A.M. 3 - 0 Mazatlan FC 1 - 0
GHA D1 01:00 FT Accra Hearts of Oak 2 - 0 Techiman City 1 - 0
Bra SD 01:00 FT Juventus SC 2 - 1 Atletico Tubarao SC 1 - 0
Mex MFW 01:00 FT Puebla (w) 0 - 3 Unam Pumas (w) 0 - 2
SLV U20 01:00 FT Alianza FC San Salvador U20 7 - 2 Santa Tecla U20 3 - 0
SLV U20 01:00 FT CD Aguila Reserves 3 - 1 Once Deportivo de Ahuachap√°n U20 2 - 1
SLV U20 01:00 FT Municipal Limeno U20 1 - 0 CD Chalatenango Reserves 0 - 0
Brazil CFL 01:30 FT Icasa CE 3 - 0 Caucaia CE 0 - 0
Brazil CFL 01:30 FT Ferroviario CE 4 - 0 Pacajus 3 - 0
BRA D1 02:00 FT Atletico Paranaense 1 - 1 Sao Paulo 1 - 0
BRA D1 02:00 FT Santos 2 - 1 Botafogo RJ 1 - 1
BRA D2 02:00 FT Ponte Preta 2 - 0 Nautico (PE) 2 - 0
BRA D2 02:00 FT Vitoria BA 0 - 0 Chapecoense SC 0 - 0
COL D1 02:00 FT Deportivo Pasto 2 - 2 La Equidad 2 - 0
CAF SC 02:00 FT Democratic Rep Congo 1 - 0 Congo 0 - 0
Bra SD 02:00 FT Mirassol 4 - 0 Altos/PI 4 - 0
ENG PR 02:15 FT Manchester City 4 - 0 Crystal Palace 1 - 0
GRE D1 02:30 FT AEK Athens 2 - 1 Atromitos Athens 0 - 0
CRC D2 02:30 FT Puerto Golfito 4 - 1 FC Aserri 3 - 0
BEL D1 02:45 FT Sint-Truidense 3 - 1 Oud Heverlee 2 - 1
ITA D1 02:45 FT Inter Milan 2 - 0 Juventus 1 - 0
FRA D1 03:00 FT Lyon 0 - 1 Metz 0 - 0
ITA D2 03:00 FT Empoli 5 - 0 Salernitana 4 - 0
POR D1 03:00 FT Gil Vicente 0 - 1 Maritimo 0 - 0
COL D2 03:00 FT Universitario de Popayan 1 - 1 Atletico FC 1 - 1
SPA SUC 03:00 FT FC Barcelona 2 - 2 Athletic Bilbao 1 - 1
URU D1 03:00 FT Centro Atletico Fenix 1 - 1 CA River Plate 1 - 1
Bra SD 03:00 FT Joinville SC 3 - 0 Concordia AC 3 - 0
ACT M 03:10 FT Central Cordoba De Rosario 0 - 2 Ituzaingo 0 - 1
ACT M 03:10 FT San Martin Burzaco 2 - 0 Berazategui 0 - 0
ACT M 03:10 FT Victoriano Arenas 0 - 2 Sportivo Italiano 0 - 2
ACT M 03:10 FT Club Lujan 2 - 1 El Porvenir 1 - 1
ACT M 03:10 FT Ferrocarril Midland 2 - 2 Excursionistas 1 - 1
ACT M 03:10 FT Leandro N Alem 2 - 4 Deportivo Espanol 1 - 3
ARG D2 03:10 FT Gimnasia Mendoza 1 - 4 Ferrol Carril Oeste 0 - 2
ARG D2 03:10 FT Atletico Atlanta 2 - 2 San Martin Tucuman 0 - 0
ARG D2 03:10 FT Deportivo Moron 2 - 1 Villa Dalmine 1 - 0
ARG D2 03:10 FT Defensores de Belgrano 2 - 0 Instituto 1 - 0
ARG TB 03:10 FT Argentino Penarol 3 - 1 General Paz Junlors 2 - 1
ARG D3FA 03:15 FT Douglas Haig 2 - 1 Defensores Pronunciamiento 1 - 1
SLV D1 03:30 FT Municipal Limeno 1 - 2 Jocoro FC 1 - 1
ARG D3FA 03:30 FT Deportivo Maipu 1 - 0 Deportivo Camioneros 1 - 0
CHI D1 04:00 FT Colo Colo 0 - 0 Universidad de Chile 0 - 0
BRA D3 04:00 FT Ituano SP 0 - 1 Vila Nova 0 - 0
BRA D3 04:00 FT Santa Cruz PE 3 - 1 Brusque FC 2 - 0
CRC D1 04:00 FT Santos De Guapiles 2 - 0 Perez Zeledon 2 - 0
CRC D1 04:00 FT AD Grecia 1 - 1 Sporting San Jose 0 - 0
SLV D1 04:00 FT Alianza San Salvador 3 - 1 Once Municipal 1 - 1
SLV D1 04:00 FT CD FAS 2 - 2 CD Sonsonate 2 - 2
COL D2 04:00 FT Deportes Quindio 1 - 2 Valledupar FC 1 - 2
ARG TB 04:00 FT San Martin El Banado 0 - 2 San Lorenzo Alem 0 - 0
ARG D3FA 04:00 FT Central Norte Salta 3 - 3 Sportivo Belgrano 2 - 0
SLV LFW 04:00 FT Atletico Marte (w) 0 - 6 Santa Tecla (w) 0 - 1
NIC D2 04:00 FT Deportivo Masaya 2 - 2 HYH Export Sebaco FC 1 - 1
NIC D2 04:00 FT UNAN Managua 4 - 1 Atletico Somotillo 1 - 0
CHI D3 04:00 FT San Antonio Unido 0 - 1 General VelAsquez 0 - 0
SLV D2 04:00 FT CD Marte Soyapango 3 - 1 AD Destroyer FC 1 - 0
BRA D1 04:15 FT Atletico Mineiro 3 - 1 Atletico Clube Goianiense 2 - 0
ARG TB 04:30 FT Racing Olavarria 0 - 2 Liniers Bahia Blanca 0 - 1
ARG D3FA 05:00 FT CA Juventud Unida San Luis 1 - 1 Deportivo Madryn 0 - 0
ARG D2 05:10 FT Estudiantes de Caseros 2 - 2 Barracas Central 2 - 1
ARG D2 05:15 FT Club Atletico Tigre 1 - 1 San Martin San Juan 1 - 1
URU D1 05:30 FT Nacional Montevideo 1 - 1 Rentistas 1 - 0
MEX D2 06:00 FT Leones Negros 1 - 1 Tlaxcala FC 1 - 0
ARG D2 06:00 FT Deportivo Riestra 1 - 0 Temperley 0 - 0
Bra YL 06:00 FT Atletico Mineiro (Youth) 2 - 1 Atletico Paranaense (Youth) 1 - 0
ARG D3FA 06:00 FT Sarmiento Resistencia 2 - 1 Huracan Las Heras 1 - 1
ARG D3FA 06:00 FT Olimpo Bahia Blanca 3 - 3 Sportivo Las Parejas 1 - 2
COL D1 06:05 FT Atletico Nacional Medellin 2 - 0 Independiente Santa Fe 1 - 0
BRA D1 06:30 FT Internacional RS 4 - 2 Fortaleza 2 - 1
BRA D1 06:30 FT Ceara 1 - 2 Bragantino 0 - 0
GUA D1 07:00 FT C.S.D. Comunicaciones 0 - 3 Antigua GFC 0 - 2
CRC D1 07:00 FT AD San Carlos 2 - 1 Herediano 0 - 0
URU D1 07:45 FT Defensor Sporting Montevideo 1 - 1 Wanderers FC 0 - 0
MEX D1 08:05 FT Santos Laguna 2 - 0 Tigres UANL 0 - 0
COL D1 08:10 FT Deportivo Cali 1 - 0 Jaguares de Cordoba 0 - 0
ARG D1 08:10 FT Banfield 1 - 1 Boca Juniors 0 - 0
MEX D1 10:00 FT Queretaro FC 1 - 0 Atlas 0 - 0
VIE U19 13:15 FT Phu Yen U19 2 - 0 CLB TPHCM U19 0 - 0
VIE U19 14:00 FT PVF Vietnam U19 1 - 0 Nam Dinh U19 1 - 0
VIE U19 14:00 FT Becamex Binh Duong U19 7 - 0 Ben Tre U19 3 - 0
VIE U19 14:20 FT Hoang Anh Gia Lai U19 3 - 0 Dak Lak U19 2 - 0
VIE U19 14:55 FT Tien Giang U19 0 - 0 Dong Tam Long An U19 0 - 0
VIE U19 14:55 FT The Cong U19 4 - 0 Cong An Nhan Dan U19 3 - 0
VIE U19 15:00 FT Dong Thap U19 2 - 2 Can Tho U19 2 - 1
VIE U19 15:00 FT Huda Hue U19 1 - 3 Song Lam Nghe An U19 0 - 1
IND BLR SD 15:00 FT Income Tax SC 0 - 8 ASC 0 - 3
VIE U19 15:15 FT Binh Dinh U19 0 - 1 Quang Nam U19 0 - 0
VIE U19 15:35 FT Thanh Hoa U19 0 - 1 T T Hanoi U19 0 - 0
VIE U19 16:10 FT Sai Gon FC U19 2 - 2 Khatoco Khanh Hoa U19 1 - 1
TUR D3 17:00 FT Inegolspor 4 - 1 Sancaktepe Belediye Spor 3 - 0
TUR D3 17:00 FT Sakaryaspor 1 - 1 Serik Belediyespor 0 - 0
VIE U19 17:00 FT college JMG U19 0 - 1 Kon Tum U19 0 - 1
VIE U19 17:00 FT Binh Phuoc U19 0 - 1 An Giang U19 0 - 1
INT CF 17:00 FT Sturm Graz 3 - 0 Kapfenberg 2 - 0
BGD D1 17:00 FT Sheikh Jamal 2 - 1 Chittagong Abahani 1 - 0
IND BLR SD 17:00 FT Student Union FC 0 - 1 FC Bengaluru United 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Pars Jonoubi Jam 3 - 1 Shahrdari Astara 2 - 0
IRN D1 17:30 FT Esteghlal Mollasani 1 - 0 Mes krman 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Qashqai Shiraz 0 - 2 Navad Urmia 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Baderan Tehran FC 1 - 1 Khooshe Talaee Sana Saveh 1 - 1
IRN D1 17:30 FT Kheybar Khorramabad 0 - 0 Esteghlal Khozestan 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Malavan 1 - 1 Persepolis Pakdasht 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Arman Gohar Sirjan 2 - 1 Shahin Bushehr 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Chooka Talesh 3 - 2 Fajr Sepasi 0 - 0
IRN D1 17:30 FT Khouneh Be Khouneh 2 - 1 Oxin Alborz 0 - 1
IRN PR 18:00 FT Tractor S.C. 1 - 3 Esteghlal Tehran 0 - 1
INT CF 18:00 FT Dinamo Vranje 1 - 3 FK Dubocica 0 - 3
Ken D1 19:00 FT Mathare United 2 - 0 Kericho 2 - 0
Ken D1 19:00 FT Weston Shitima 1 - 3 Gor Mahia 1 - 1
EGYCup 19:00 FT Baladiyet El Mahallah 2 - 0 Bani Ebaid 0 - 0
EGYCup 19:00 FT El Shams 0 - 1 Al Nasr Cairo 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Tanta 3 - 3 Meiah Elbehairah 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Petrojet 3 - 0 El Zarqa 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Samanod 3 - 2 Kafr El Shaikh 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Kokakola Cairo 2 - 0 Bahteem 1 - 0
EGYCup 19:00 FT Matroh 1 - 0 Shabab Aldabaa 0 - 0
EGYCup 19:00 FT AsAb aljed 1 - 3 Abo Qair Semads 0 - 0
EGYCup 19:00 FT General baskedry 1 - 5 Haras El Hedoud 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Belkas 1 - 1 El Mansoura 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Domiat 0 - 0 Mozart Suez 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Gomhoreyet Shepin 5 - 1 3EAT 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Maca Sports 0 - 0 Bila 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Nogoom El Mostakbal 3 - 1 Mitkaff 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Seidel mahra 0 - 0 Dkrnes 0 - 0
EGYCup 19:00 FT sers lean 0 - 0 Bandar Egypt 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Hilopolis 1 - 3 El Sekka El Hadid 0 - 0
EGYCup 19:00 FT ZED FC 1 - 1 El Terasanah 0 - 0
EGYCup 19:00 FT Ala ab Damanhour 1 - 1 Walker drawings 0 - 0
EGY D1 19:30 FT Ghazl El Mahallah 1 - 2 Misr Elmaqasah 0 - 1
EGY D1 19:30 FT Ceramica Cleopatra FC 2 - 1 Talaea EI-Gaish 0 - 0
INT CF 19:30 FT Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 Atletik Kuklen 1 - 0
ENG U23 D1 20:00 FT Colchester United U23 2 - 2 Watford U23 1 - 1
ENG U23 D1 20:00 FT Millwall U23 0 - 1 Ipswich U23 0 - 0
ENG PU23 20:00 FT Crystal Palace U23 2 - 3 Fulham U23 2 - 2
ENG PU23 20:00 FT Leeds United U23 1 - 0 Stoke City U23 1 - 0
OMA PL 20:00 FT Al-Seeb 1 - 0 Alrstak 1 - 0
OMA PL 20:00 FT Sohar Club 2 - 1 Muscat 1 - 0
INT CF 20:00 FT Austria Wien 8 - 0 SV Horn 5 - 0
UAE RL 20:00 FT Baniyas SC Reserves 0 - 1 Al Wahda Abu Dhabi Reserves 0 - 0
UAE RL 20:00 FT Al-Jazira Reserve 5 - 3 Khor Fakkan Reserves 1 - 0
UAE RL 20:00 FT Al Wasl SC Reserves 0 - 1 Al-Dhafra (R) 0 - 0
IRN PR 20:10 FT Persepolis 2 - 1 Foolad Khozestan 1 - 0
INT CF 20:10 FT Legia Warszawa 2 - 0 Dynamo Kyiv 2 - 0
CHI D1 20:30 FT Palestino 3 - 2 Cobresal 1 - 1
ENG U23 D1 20:30 FT Birmingham City U23 3 - 1 Coventry City U23 1 - 1
ENG PU23 20:30 FT Burnley U23 0 - 0 Wolves U23 0 - 0
AYC U17 20:30 FT Algeria U17 3 - 2 Libya U17 1 - 1
ITA S4 20:30 FT A.C. Crema 1908 2 - 2 Franciacorta 1 - 0
ISL 21:00 FT Chennai Titans 0 - 0 East Bengal 0 - 0
INT CF 21:00 FT Krylya Sovetov 4 - 1 FK Spartak Zlatibor Voda 0 - 0
INT CF 21:00 FT Jagiellonia Bialystok 1 - 2 KF Ballkani 0 - 0
INT CF 21:00 FT Gjilani 3 - 3 FC Struga Trim Lum 1 - 1
OMA PL 21:15 FT Nizwa Club 1 - 1 Bahla 1 - 1
QAT D2 21:45 FT Al Mesaimeer Club 1 - 0 Al Shahaniya 1 - 0
QAT D2 21:45 FT Russell City 0 - 1 Al Bidda SC 0 - 1
QAT D2 21:45 FT Muaidar SC 2 - 1 Al Markhiya 0 - 0
QAT D2 21:45 FT Al Nasa(QAT) 0 - 1 Al Shamal 0 - 1
INT FRL 21:45 FT Kuwait 0 - 1 Palestine 0 - 0
SUD PR 21:45 FT Hilal El Fasher 0 - 1 Ahli Marawi 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Akwa United 1 - 1 Wikki Tourist 1 - 1
EGY D1 22:00 FT Ismaily 0 - 1 El Mokawloon El Arab 0 - 1
ENG CS 22:00 FT Havant Waterlooville 4 - 2 Hungerford Town 2 - 0
ROM D1 22:00 FT Politehnica Iasi 0 - 1 Botosani 0 - 0
AYC U17 22:30 FT Burkina Faso U17 1 - 1 Niger U17 0 - 1
TUR D1 22:59 FT Fenerbahce 3 - 1 Ankaragucu 2 - 0
TUR D1 22:59 FT Kasimpasa 1 - 2 Erzurum BB 0 - 1
CAF SC 22:59 FT Morocco 1 - 0 Togo 1 - 0
SEN D2 22:59 FT SONACOS 1 - 2 Dakar Universite Club 0 - 0
OMA PL 23:15 FT Al-Msnaa 1 - 0 Oman Club 1 - 0
image-top-scroll

Today's notice

 Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed @[email protected]  Sorry for the inconvenience. Currently We have problem on the data feed