Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 13-01-2021
POR CN 00:00
FT Moreirense 1 - 2 Santa Clara 0 - 1
EGY D1 00:30
FT EL Ahly 4 - 1 El Entag Al Harby 0 - 0
ENG JPT 00:30
FT Hull City 3 - 2 Fleetwood Town 0 - 1
HOL D1 00:45
FT Vitesse Arnhem 1 - 0 FC Utrecht 1 - 0
ROM D1 00:45
FT CS Universitatea Craiova 0 - 0 Sepsi 0 - 0
TUR Cup 00:45
FT Yeni Malatyaspor 0 - 0 Galatasaray 0 - 0
SPA D1 01:00
FT Granada CF 2 - 0 Osasuna 2 - 0
ENG PR 01:00
FT Sheffield United 1 - 0 Newcastle United 0 - 0
GER Reg 01:00
FT TSV Schott Mainz 0 - 3 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 1
GER D3 01:00
FT Unterhaching 3 - 4 SC Verl 1 - 1
GER D3 01:00
FT Bayern Munchen (Youth) 2 - 0 SV Meppen 0 - 0
GER D3 01:00
FT Magdeburg 1 - 2 Saarbrucken 1 - 1
GER Reg 01:00
FT FSV Mainz 05 (Youth) 2 - 1 FC Giessen 1 - 0
POR CN 01:00
FT Nacional da Madeira 2 - 2 FC Porto 1 - 1
SPA WD1 01:00
FT Levante UD (w) 3 - 1 CDEF Logrono (w) 1 - 1
ENG JPT 01:00
FT Sunderland A.F.C 2 - 0 Port Vale 1 - 0
Bra SD 01:00
FT Parnamirim SC 0 - 6 Alecrim Natal RN 0 - 2
SCO PR 01:30
FT Dundee United 2 - 2 Saint Johnstone 1 - 2
ENG L2 02:00
FT Scunthorpe United 0 - 1 Salford City 0 - 0
ENG L1 02:00
FT Charlton Athletic 4 - 4 Rochdale 2 - 4
ENG LCH 02:00
FT Luton Town 0 - 2 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 1
ENG L2 02:00
FT Exeter City 1 - 1 Bolton Wanderers 0 - 0
ENG JPT 02:00
FT Lincoln City 4 - 0 Accrington Stanley 1 - 0
ENG JPT 02:00
FT Oxford United 1 - 0 Cambridge United 0 - 0
ENG JPT 02:00
FT Bristol Rovers 0 - 1 AFC Wimbledon 0 - 0
ENG JPT 02:00
FT Peterborough United 5 - 1 Portsmouth 3 - 0
Spain D4 02:00
FT Comillas 0 - 0 CD Varea 0 - 0
BEL D1 02:45
FT Oostende 1 - 1 KAS Eupen 0 - 0
ENG CS 02:45
FT Welling United 0 - 2 St Albans City 0 - 2
ENG CS 02:45
FT Ebbsfleet United 2 - 1 Concord Rangers 1 - 1
ENG CS 02:45
FT Tonbridge Angels 4 - 0 Chippenham Town 2 - 0
ENG CN 02:45
FT Chorley FC 1 - 2 Leamington 1 - 1
ENG Conf 02:45
FT Dover Athletic 1 - 1 Boreham Wood 0 - 1
ENG CS 02:45
FT Braintree Town 1 - 2 Oxford City 1 - 2
ENG CS 02:45
FT Dartford 3 - 0 Billericay Town 0 - 0
ENG CN 02:45
FT Farsley Celtic 1 - 0 Darlington 0 - 0
GERC 02:45
FT Bayer Leverkusen 4 - 1 Eintracht Frankfurt 1 - 1
ENG LCH 02:45
FT Bournemouth AFC 1 - 1 Millwall 1 - 0
ENG CS 02:45
FT Eastbourne Borough 2 - 3 Maidstone United 2 - 2
ITA Cup 02:45
FT AC Milan 0 - 0 Torino 0 - 0
ENG JPT 02:45
FT Northampton Town 0 - 2 Milton Keynes Dons 0 - 1
MAL D1 03:00
FT Senglea Athletic 0 - 1 Sirens 0 - 0
ACT M 03:00
FT Ituzaingo 3 - 1 Victoriano Arenas 0 - 1
HOL D1 03:00
FT Heracles Almelo 4 - 0 Emmen 2 - 0
ACT M 03:10
FT Berazategui 3 - 0 Central Cordoba De Rosario 1 - 0
ACT M 03:10
FT Sportivo Italiano 0 - 0 San Martin Burzaco 0 - 0
ACT M 03:10
FT Deportivo Espanol 4 - 3 Ferrocarril Midland 2 - 2
ACT M 03:10
FT El Porvenir 0 - 2 Leandro N Alem 0 - 0
ADT M 03:10
FT CA Atlas 1 - 1 Deportivo Paraguayo 1 - 1
ADT M 03:10
FT Claypole 1 - 0 Defensores de Cambaceres 1 - 0
ADT M 03:10
FT Liniers 0 - 2 Sportivo Barracas 0 - 1
ARG B M 03:10
FT Comunicaciones BsAs 2 - 0 Club Atletico Acassuso 1 - 0
ARG B M 03:10
FT Tristan Suarez 1 - 1 Argentino de Quilmes 1 - 1
ARG B M 03:10
FT Villa San Carlos 2 - 4 San Telmo 1 - 2
ENG PR 03:15
FT Burnley 0 - 1 Manchester United 0 - 0
ENG PR 03:15
FT Wolves 1 - 2 Everton 1 - 1
SPA D1 03:30
FT Atletico Madrid 2 - 0 Sevilla 1 - 0
CHI D2 04:00
FT CD Magallanes 2 - 0 Deportes Santa Cruz 1 - 0
ACT M 04:04
FT Excursionistas 2 - 1 Club Lujan 0 - 1
POR CN 04:15
FT Estrela da Amadora 0 - 4 Benfica 0 - 1
CHI D2 04:30
FT Melipilla 3 - 1 Barnechea 2 - 0
BRA D2 05:15
FT Brasil de Pelotas 2 - 1 Juventude 2 - 1
BRA D2 05:15
FT Botafogo SP 2 - 1 Sampaio Correa 0 - 1
BRA D2 05:15
FT Parana PR 2 - 0 Centro Sportivo Alagoano 2 - 0
BRA D2 05:15
FT Nautico (PE) 0 - 0 America MG 0 - 0
CON CSA 05:15
FT Coquimbo Unido 0 - 0 Defensa Y Justicia 0 - 0
CHI D2 07:00
FT Rangers Talca 3 - 1 Puerto Montt 3 - 1
BRA D2 07:30
FT Chapecoense SC 2 - 1 Figueirense 1 - 0
CON CLA 07:30
FT Palmeiras 0 - 2 River Plate 0 - 2
MEX D2 08:00
FT Celaya FC 1 - 1 Tepatitlan de Morelos 0 - 1
CRC D1 09:00
FT Guadalupe FC 3 - 0 Limon FC 0 - 0
MEX D2 10:05
FT Cocodrilos de Tabasco FC 0 - 1 Club Chivas Tapatio 0 - 0
INT CF 14:00
FT Navbahor Namangan 1 - 0 FK Andijon 0 - 0
IND BLR SD 15:10
FT Bangalore Independents 3 - 1 ADE FC 1 - 1
TIP CUP 16:30
FT Hradec Kralove 1 - 1 FK MAS Taborsko 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Silivrispor 2 - 1 Muglaspor 1 - 0
Ken D1 17:00
FT Kericho 1 - 1 Posta Rangers 1 - 0
INT CF 17:00
FT FC Superfund Pasching 4 - 4 LASK Linz 1 - 2
INT CF 17:00
FT Medjimurje 0 - 5 HNK Sibenik 0 - 2
INT CF 17:00
FT Budapest Honved 3 - 2 Ujpesti 1 - 2
INT CF 17:00
FT Kapfenberg 1 - 5 NK Mura 05 1 - 2
IND BLR SD 17:00
FT Bangalore Eagles 2 - 0 Bangalore Dream United FC 2 - 0
INT CF 17:00
FT Radnik Surdulica 1 - 1 FK Dubocica 0 - 0
BGD D1 17:10
FT Bashundhara Kings 2 - 0 Uttar Baridhara Club 1 - 0
INT CF 18:00
FT FK Senica 1 - 4 Sport Podbrezova 0 - 4
INT CF 18:00
FT Wisla Krakow 5 - 0 Podhale Nowy Targ 2 - 0
INT CF 18:00
FT Budaorsi SC 0 - 8 Paksi SE Honlapja 0 - 4
TIP CUP 19:00
FT Chrudim 3 - 2 Slavia Prague B 1 - 2
Ken D1 19:00
FT MCF FC 2 - 0 Modern Coast 2 - 0
INT CF 19:00
FT Bodajk FC Siofok 0 - 0 ZalaegerzsegTE 0 - 0
JOR D2 19:00
FT Moghayer Al Sarhan 4 - 1 Al Karmel JD 2 - 0
JOR D2 19:00
FT Al-Tora 6 - 1 Mansheiat Bani Hasan 4 - 0
INT CF 19:00
FT Kazincbarcika 0 - 2 Varda SE 0 - 2
Ken D1 19:10
FT Ulinzi Stars Nakuru 0 - 0 Bidico 0 - 0
KSA D1 19:10
FT AL-jeel 1 - 2 Al-Nojoom 0 - 1
KSA D1 19:10
FT Al-Thuqbah 3 - 2 Al-Jabalain 2 - 2
SAFL 19:10
FT TS Sporting 0 - 1 Jomo Cosmos 0 - 0
KSA D1 19:20
FT Al-Kawkab 1 - 2 Al-Shoalah 0 - 2
EGY D2 19:30
FT El Mansoura 0 - 3 Kafr El Shaikh 0 - 1
INT CF 19:30
FT Saint Gilloise 4 - 4 Racing Genk 2 - 1
KSA D1 19:35
FT Al-Hazm 5 - 0 AL-Rbeea Jeddah 4 - 0
TUR Cup 19:45
FT Konyaspor 2 - 1 Gazisehir Gaziantep 2 - 0
OMA PL 19:55
FT Oman Club 0 - 0 Al-Nahda Muscat 0 - 0
SAPL D1 20:00
FT AmaZulu 0 - 1 Kaizer Chiefs 0 - 1
TUN D1 20:00
FT US Tataouine 0 - 0 US Ben Guerdane 0 - 0
TUN D1 20:00
FT Rejiche 1 - 0 U.S.Monastir 1 - 0
TUN D1 20:00
FT Sifakesi 2 - 0 Esperance Sportive de Tunis 1 - 0
TUN D1 20:00
FT Olympique de Beja 0 - 1 C.A.Bizertin 0 - 1
TUN D1 20:00
FT J.S. Kairouanaise 2 - 3 AS Slimane 1 - 0
IW Cup 20:00
FT Pomigliano (w) 1 - 5 Juventus (w) 0 - 1
INT CF 20:00
FT Aarau 0 - 5 Basel 0 - 2
Zam SL 20:00
FT Nkana FC 2 - 1 Red Arrows 0 - 1
INT CF 20:00
FT Mezokovesd Zsory 4 - 0 Dorogi FC 3 - 0
INT CF 20:00
FT Nyiregyhaza 4 - 3 Paksi SE Honlapja 1 - 2
INT CF 20:00
FT Stal Mielec 0 - 0 CSKA Sofia 0 - 0
INT CF 20:00
FT Ujpesti 0 - 3 Gyori ETO 0 - 1
INT CF 20:00
FT NK Varazdin 4 - 0 Rudes 1 - 0
INT CF 20:00
FT AS Kasserine 3 - 1 E.S.Beni Khalled 3 - 1
QAT D1 20:15
FT Umm Salal 0 - 0 Al-Wakra 0 - 0
MAU D1 20:15
FT ASC Snim 0 - 0 Kaedi FC 0 - 0
ENG U23 D1 20:20
FT Hull City U23 1 - 3 Birmingham City U23 0 - 1
SAFL 20:30
FT Real Kings 2 - 1 Pretoria Univ 1 - 0
SAFL 20:30
FT Sekhukhune United 1 - 0 Pretoria Callies 0 - 0
SAFL 20:30
FT Steenberg United 1 - 1 Richards Bay 0 - 0
INT CF 20:30
FT MSK Zilina 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 1
ITA S4 20:30
FT Derthona 1 - 2 TSV Klausdorf 1 - 0
ITA S4 20:30
FT ASD San Giorgio-Sedico 2 - 1 Union Feltre Asd 2 - 0
INT CF 20:30
FT Istra 1961 Pula 1 - 0 NK Lokomotiva Zagreb 1 - 0
INT CF 20:45
FT Rijeka 3 - 0 ND Gorica 2 - 0
CYP D1 20:55
FT APOEL Nicosia 1 - 1 AEK Larnaca 0 - 0
OMA PL 21:00
FT Al-Suwaiq 2 - 0 Nizwa Club 2 - 0
OMA PL 21:00
FT Bahla 2 - 2 Al-Msnaa 1 - 0
ITA Cup 21:00
FT Fiorentina 1 - 1 Inter Milan 0 - 1
INT CF 21:00
FT TSV Hartberg 3 - 0 SKU Amstetten 3 - 0
ISL 21:00
FT Odisha FC 1 - 2 Chennai Titans 0 - 2
INT CF 21:00
FT Videoton Puskas Akademia 1 - 1 Csakvari TK 0 - 0
KSA D1 21:45
FT Al Khaleej Club 1 - 0 Al-Nahdha 0 - 0
NGA PR 21:55
FT Abia Warriors 1 - 3 Jigawa Golden Stars 1 - 1
SAPL D1 22:00
FT Tshakhuma TM 0 - 3 Orlando Pirates 0 - 2
SAPL D1 22:00
FT Supersport United 2 - 1 Bloemfontein Celtic 2 - 1
NGA PR 22:00
FT Enugu Rangers International 2 - 1 Ifeanyi Ubah 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Kano Pillars 1 - 0 Plateau United 0 - 0
NGA PR 22:00
FT Kwara United 1 - 1 Akwa United 0 - 0
NGA PR 22:00
FT Adamawa United 0 - 0 Nasarawa United 0 - 0
NGA PR 22:00
FT Sunshine Stars FC 2 - 2 Lobi Stars 1 - 1
NGA PR 22:00
FT Akwa Starlets 1 - 1 MFM FC 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Wikki Tourist 1 - 0 Rivers United 1 - 0
ROM D1 22:00
FT Chindia Targoviste 1 - 1 Politehnica Iasi 1 - 0
SPA LU19 22:00
FT CD Castellon U19 1 - 2 Valencia U19 0 - 0
BHR D 22:00
FT Al-Ittihad(BHR) 0 - 1 Al-Shabbab 0 - 1
BHR D 22:00
FT Al Khaldiya 2 - 3 Isa Town 0 - 0
POR CN 22:30
FT Sporting Braga 5 - 0 SCU Torreense 2 - 0
OMA PL 22:30
FT Al-Nasr(OMA) 1 - 3 Dhufar 1 - 2
NGA PR 22:45
FT Heartland FC 2 - 0 Enyimba 1 - 0
QAT D1 22:45
FT Al-Ahli Doha 1 - 2 Al Khor SC 0 - 2
QAT D1 22:45
FT Al-Garrafa 1 - 1 Al-Arabi SC 0 - 1
TUR Cup 22:45
FT Tuzlaspor 1 - 5 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 2
CYP D1 22:59
FT Apollon Limassol FC 0 - 0 Omonia Nicosia FC 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Andorra CF 1 - 1 CF Badalona 0 - 1
MAU D1 22:59
FT FC Sahel 1 - 0 AS Armee 0 - 0
GFA D2 22:59
FT Steve Biko 1 - 1 Jarra West FC 1 - 0
GFA D2 22:59
FT Latrikunda Utd 2 - 1 Falcons FC 1 - 1
GFA D2 22:59
FT Kiang West FC 3 - 1 Red Hawks FC 1 - 1
GFA D2 22:59
FT Bombada FC 3 - 0 Samger FC 1 - 0
INT CF 22:59
FT Cracovia Krakow 3 - 1 Puszcza Niepolomice 1 - 1
INT CF 22:59
FT Algeciras 1 - 3 Ferencvarosi TC 1 - 1
SLV U20 23:30
FT Atletico Marte Reserves 0 - 2 CD FAS U20 0 - 1
ITA Cup 23:45
FT Napoli 3 - 2 Empoli 2 - 1
`
image-top-scroll
`