Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 11-01-2021
GER D1 00:00
FT Arminia Bielefeld 1 - 0 Hertha Berlin 0 - 0
ROM D1 00:00
FT FC Viitorul Constanta 2 - 1 AFC Hermannstadt 1 - 1
ENG FAC 00:00
FT Marine 0 - 5 Tottenham Hotspur 0 - 4
SPA D3 00:00
FT Athletic Bilbao B 0 - 0 Real Union Irun 0 - 0
SPA D3 00:00
FT Barcelona B 4 - 0 CF Badalona 1 - 0
ITA D1 00:00
FT Fiorentina 1 - 0 Cagliari 0 - 0
POR D2 00:00
FT Casa Pia AC 1 - 1 FC Arouca 0 - 0
POR D2 00:00
FT Vizela 2 - 1 Cova Piedade 1 - 1
MAL D1 00:00
FT Hamrun Spartans 3 - 1 Mosta FC 1 - 1
MAL D2 00:00
FT Marsa 4 - 1 Qrendi 2 - 1
Spain D4 00:00
FT Torrent C.F 1 - 1 UD Paterna 1 - 0
BEL D1 00:15
FT Oud Heverlee 1 - 0 Anderlecht 0 - 0
SPA D2 00:15
FT Tenerife 3 - 0 FC Cartagena 1 - 0
INT CF 00:15
FT Azam 1 - 0 Malindi 0 - 0
GRE D1 00:30
FT Panathinaikos 2 - 0 AEL Larisa 1 - 0
Spain D4 00:30
FT Hercules II 0 - 1 Eldense 0 - 1
MEX D1 01:00
FT Toluca 3 - 1 Queretaro FC 2 - 1
GHA D1 01:00
FT Elmina Sharks 1 - 1 Accra Hearts of Oak 1 - 0
BRA SPWL 01:30
FT Real Brasilia FC (w) 0 - 0 Associacao Napoli Cacadorense (w) 0 - 0
Bra SD 01:45
FT Altos/PI 5 - 1 Marcilio Dias SC 1 - 0
BRA D1 02:00
FT Sao Paulo 0 - 1 Santos 0 - 0
BRA D1 02:00
FT Flamengo 0 - 2 Ceara 0 - 1
SLV LFW 02:00
FT AD Isidro Metapan (w) 0 - 0 CD Aguila (w) 0 - 0
SLV LFW 02:00
FT Atletico Marte (w) 5 - 1 CD Luis Angel Firpo (w) 2 - 0
SLV LFW 02:00
FT CD Fas Asdefuf (w) 6 - 0 Santa Tecla (w) 3 - 0
BRA SPWL 02:00
FT Botafogo RJ(w) 1 - 1 EC Bahia (w) 0 - 0
Bra SD 02:00
FT America FC Natal RN 1 - 1 Floresta CE 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Gremio Novorizontin 3 - 0 Fast Clube AM 3 - 0
HOL D2 02:15
FT Go Ahead Eagles 1 - 0 FC Oss 0 - 0
BEL D1 02:45
FT Sint-Truidense 1 - 2 Club Brugge 0 - 2
ENG FAC 02:45
FT Newport County 1 - 1 Brighton Hove Albion 0 - 0
ITA D1 02:45
FT Juventus 3 - 1 Sassuolo 0 - 0
SPA D1 03:00
FT Real Valladolid 0 - 1 Valencia 0 - 0
SPA D2 03:00
FT RCD Espanyol 2 - 0 Castellon 2 - 0
POR D1 03:00
FT Belenenses 0 - 2 Pacos de Ferreira 0 - 1
CHI D3 03:00
FT D. Concepcion 1 - 2 Iberia Los Angeles 0 - 2
ARG TB 03:00
FT Unidos de Olmos 1 - 1 CF Roma de Tigre 0 - 0
ACT M 03:10
FT Real Pilar 2 - 0 Canuelas FC 2 - 0
ARG D2 03:10
FT Independiente Rivadavia 0 - 1 Atletico Mitre de Santiago del Estero 0 - 1
ARG D2 03:10
FT Barracas Central 0 - 1 Nueva Chicago 0 - 0
ARG D2 03:10
FT Belgrano 2 - 2 Alvarado Mar del Plata 1 - 0
ARG D2 03:10
FT Guillermo Brown 0 - 1 San Martin San Juan 0 - 0
ARG D2 03:10
FT Deportivo Moron 1 - 2 Atletico Atlanta 1 - 0
ARG D2 03:10
FT Estudiantes Rio Cuarto 4 - 0 Agropecuario de Carlos Casares 0 - 0
ARG D2 03:10
FT Ferrol Carril Oeste 1 - 2 Estudiantes de Caseros 0 - 0
ARG D2 03:10
FT CA Platense 2 - 1 Temperley 2 - 0
ADT M 03:10
FT Argentino de Rosario 1 - 2 Centro Espanol 1 - 1
ADT M 03:10
FT Central Ballester 2 - 3 Deportivo Muniz 0 - 2
ARG D3FA 03:10
FT Deportivo Maipu 3 - 0 Deportivo Madryn 0 - 0
ARG TB 03:10
FT Defensores de Glew 0 - 3 Independiente Chivilcoy 0 - 2
ARG TB 03:10
FT ADIUR Rosario 1 - 2 Atletico Carcarana 0 - 1
ARG TB 03:10
FT Atletico Trinidad 0 - 1 CA Juventud Alianza 0 - 0
ARG TB 03:10
FT Club Sportivo Urquiza 0 - 2 Atletico Parana 0 - 0
ARG TB 03:10
FT CSD Fontana 1 - 0 Ferroviario Corrientes 0 - 0
ARG TB 03:10
FT Juventud de Pergamino 0 - 0 Defensores Salto 0 - 0
ARG D3FA 03:30
FT Deportivo Camioneros 1 - 0 Club Circulo Deportivo 0 - 0
ARG D3FA 03:30
FT Huracan Las Heras 2 - 2 Villa Mitre 0 - 1
ARG D3FA 03:30
FT CA Juventud Unida San Luis 2 - 0 Olimpo Bahia Blanca 0 - 0
ARG TB 03:30
FT General Paz Junlors 3 - 1 Sportivo Colonia Tirolesa 1 - 1
ARG TB 03:30
FT Liniers Bahia Blanca 1 - 2 Bella Vista BB 0 - 1
ARG TB 03:30
FT Velez de San Ramon 1 - 1 San Martin El Banado 0 - 0
ARG TB 03:30
FT AH Zapla 1 - 1 Club Atletico El Carmen 1 - 1
BRA D3 04:00
FT SC Paysandu Para 0 - 1 Remo Belem (PA) 0 - 1
CHI D3 04:00
FT Deportes Recoleta 0 - 3 Independiente de Cauquenes 0 - 1
CHI D3 04:00
FT General VelAsquez 0 - 1 Fernandez Vial 0 - 1
ARG D3FA 04:00
FT Central Norte Salta 1 - 0 Sportivo Las Parejas 1 - 0
NIC D2 04:00
FT HYH Export Sebaco FC 1 - 0 America JDE 0 - 0
NIC D2 04:00
FT Deportivo Masaya 2 - 0 Mina FC 1 - 0
NIC D2 04:00
FT UNAN Managua 4 - 0 Matiguas FC 2 - 0
ARG TB 04:00
FT CA 9 de Julio Rafaela 2 - 0 Ben Hur Rafaela 0 - 0
BRA D1 04:15
FT Atletico Clube Goianiense 1 - 1 Bahia 1 - 0
BRA D1 04:15
FT Internacional RS 1 - 0 Goias 1 - 0
CHI D1 04:30
FT Colo Colo 1 - 0 Everton CD 1 - 0
HON D1 05:00
FT CD Olimpia 0 - 0 CD Motagua 0 - 0
ARG TB 05:00
FT Racing de Cordoba 3 - 0 Argentino Penarol 2 - 0
ARG D2 05:15
FT Atletico Rafaela 0 - 0 Sarmiento Junin 0 - 0
ARG D2 05:15
FT San Martin Tucuman 2 - 2 Gimnasia Mendoza 1 - 1
ARG D2 05:15
FT Club Atletico Tigre 1 - 2 Deportivo Riestra 1 - 0
ARG D2 05:15
FT Villa Dalmine 1 - 2 Defensores de Belgrano 0 - 1
ARG D1 05:20
FT Arsenal de Sarandi 1 - 0 CA Huracan 1 - 0
USA NPSL 05:30
FT Diaspora United 4 - 2 Orlando City SS HC 0 - 1
BRA D3 06:00
FT Londrina PR 1 - 1 Ypiranga(RS) 1 - 1
CHI D3 06:00
FT Lautaro de Buin 1 - 1 Colchagua CD 0 - 0
Bra YL 06:00
FT Atletico Paranaense (Youth) 3 - 1 CR Flamengo (RJ) (Youth) 2 - 1
Mex MFW 06:00
FT Saint Louis Athletica (w) 0 - 5 Monterrey (w) 0 - 1
BRA D1 06:30
FT Vasco da Gama 3 - 0 Botafogo RJ 1 - 0
CHI D1 07:00
FT Union La Calera 1 - 2 Universidad de Concepcion 0 - 1
ARG D1 07:40
FT Gimnasia La Plata 0 - 1 Atletico Tucuman 0 - 0
ARG D1 07:40
FT Colon de Santa Fe 1 - 2 Talleres Cordoba 0 - 1
ARG D1 07:40
FT Banfield 4 - 1 San Lorenzo 1 - 0
USA NPSL 07:45
FT GOSA Spurs 5 - 2 FK Orlando 2 - 1
MEX D1 08:00
FT Santos Laguna 1 - 0 CDSyC Cruz Azul 0 - 0
JAP FutL 12:00
FT Bardral Urayasu Futsal 2 - 2 Yokohama S CC Futsal 0 - 1
ALG U21 16:00
FT MC Alger U21 1 - 3 MC Oran U21 0 - 1
ALG U21 16:00
FT Paradou AC U21 0 - 1 CR Belouizdad U21 0 - 0
ALG U21 16:25
FT JS Kabylie U21 0 - 1 USM Alger U21 0 - 0
IND BLR SD 17:00
FT ASC 2 - 0 RWF 1 - 0
IRN D1 17:30
FT Esteghlal Khozestan 0 - 0 Qashqai Shiraz 0 - 0
IRN D1 17:30
FT Fajr Sepasi 2 - 0 Malavan 1 - 0
IRN D1 17:30
FT Shahrdari Astara 1 - 1 Arman Gohar Sirjan 0 - 0
IRN D1 17:30
FT Persepolis Pakdasht 2 - 1 Khouneh Be Khouneh 1 - 0
IRN D1 17:30
FT Oxin Alborz 0 - 3 Kheybar Khorramabad 0 - 1
IRN D1 17:30
FT Khooshe Talaee Sana Saveh 2 - 1 Esteghlal Mollasani 1 - 0
IRN D1 17:30
FT Navad Urmia 0 - 2 Baderan Tehran FC 0 - 0
IRN D1 17:30
FT Shahin Bushehr 0 - 0 Chooka Talesh 0 - 0
IRN D1 17:30
FT Mes krman 2 - 0 Pars Jonoubi Jam 2 - 0
IRQ D1 18:00
FT Al Karkh 1 - 2 AL Najaf 0 - 0
SYR Cup 18:00
FT Alsefira 0 - 7 Al futowa 0 - 4
SYR Cup 18:00
FT Ommal Hama 1 - 8 Al-Shorta Damascus 1 - 5
SYR Cup 18:00
FT Shahba 0 - 7 Al-Horiyah 0 - 1
SYR Cup 18:00
FT M'adamia alsham 0 - 1 Al-Taleiah 0 - 0
SYR Cup 18:00
FT Al-Mohafza 0 - 2 Jableh SC 0 - 0
SYR Cup 18:00
FT Banyas 0 - 5 Al-Karamah 0 - 3
SYR Cup 18:00
FT Alcunetra 0 - 7 Hutteen FC 0 - 5
ENG U23 D1 20:00
FT Charlton U23 4 - 0 Cardiff City U23 0 - 0
ENG U23 D1 20:00
FT Coventry City U23 4 - 4 Barnsley U23 0 - 2
TUR D1 20:00
FT Erzurum BB 0 - 3 Fenerbahce 0 - 1
ALG D1 20:00
FT Paradou AC 1 - 1 CR Belouizdad 1 - 1
TZA WL 20:00
FT JKT Queens (w) 2 - 1 Ruvuma Queens (W) 2 - 1
IRN PR 20:05
FT Esteghlal Tehran 2 - 2 Persepolis 1 - 0
MAU D1 20:15
FT F.C. Nouadhibou 4 - 2 JAHE 4 - 2
INT CF 20:15
FT Young Africans FC 1 - 1 Azam 0 - 0
CHI D1 20:30
FT Palestino 2 - 2 Union Espanola 1 - 2
ALG D1 20:30
FT JS kabylie 1 - 2 USM Alger 0 - 1
SUD PR 20:30
FT Ahli Al Khartoum 1 - 0 Hilal O Baye 1 - 0
JOR D1 21:00
FT AL Salt 3 - 1 Al-Ahly 0 - 0
JOR D1 21:00
FT Al Hussein Irbid 2 - 3 Al Aqaba SC 2 - 1
ENG PU23 21:00
FT Burnley U23 1 - 4 Leeds United U23 0 - 3
ISL 21:00
FT Mohun Bagan(Ind) 0 - 1 Mumbai City 0 - 0
ALG D1 21:00
FT MC Alger 1 - 1 MC Oran 1 - 0
QAT D2 21:45
FT Al Mesaimeer Club 1 - 1 Russell City 0 - 0
QAT D2 21:45
FT Al Shahaniya 2 - 1 Al Bidda SC 1 - 0
QAT D2 21:45
FT Al Nasa(QAT) 3 - 4 Muaidar SC 0 - 0
QAT D2 21:45
FT Al Shamal 1 - 0 Al Markhiya 0 - 0
POR D2 22:00
FT Porto B 1 - 2 Leixoes 1 - 1
EGY D1 22:00
FT Pyramids FC 1 - 1 Wadi Degla SC 1 - 0
GHA D1 22:00
FT Asante Kotoko FC 2 - 0 Liberty Professionals 2 - 0
POR D3 22:00
FT Belenenses B 1 - 1 Praiense 1 - 1
POR D3 22:00
FT Sintrense 2 - 1 Dezembro 1 - 0
GRE D1 22:15
FT Pas Giannina 0 - 0 Aris Thessaloniki 0 - 0
KUWCPC 22:30
FT Al-Ttadamon(KUW) 0 - 3 Burgan SC 0 - 2
TUR D2 22:59
FT Akhisar Bld.Geng 0 - 1 Adanaspor 0 - 0
CYP D1 22:59
FT Olympiakos Nicosia FC 0 - 3 Anorthosis Famagusta FC 0 - 2
TUR D1 22:59
FT Alanyaspor 1 - 2 Kasimpasa 1 - 2
MAL D2 22:59
FT Swieqi United 2 - 2 Vittoriosa Stars 1 - 1
AYC U17 22:59
FT Niger U17 3 - 0 BeninU17 3 - 0
MAU D1 22:59
FT ASC Tevragh Zeine 1 - 0 ASC Kedia 1 - 0
JOR D1 23:30
FT Maan 2 - 3 Al Faisaly 0 - 3
`
image-top-scroll
`