Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 27-11-2020
UEFACW 00:00
FT Slovakia (w) 1 - 3 Iceland (w) 1 - 0
UAE LP 00:00
FT Khor Fakkan 1 - 1 Al-Sharjah 0 - 1
UAE LP 00:00
FT Al Ahli(UAE) 5 - 1 Ajman 2 - 0
PER D2 00:15
FT CD Coopsol 1 - 1 Santos Cape Town 0 - 1
DEN D1 00:30
FT Viborg 1 - 0 Silkeborg 1 - 0
Copa 00:50
FT Plataforma 0 - 11 San Felipe 0 - 5
UEFA EL 00:55
FT Sporting Braga 3 - 3 Leicester City 2 - 1
UEFA EL 00:55
FT AEK Athens 0 - 3 Zorya 0 - 0
UEFA EL 00:55
FT CSKA Sofia 0 - 1 Young Boys 0 - 1
UEFA EL 00:55
FT Molde 0 - 3 Arsenal 0 - 0
UEFA EL 00:55
FT Sparta Praha 4 - 1 Celtic FC 2 - 1
UEFA EL 00:55
FT Lille 1 - 1 AC Milan 0 - 0
UEFA EL 00:55
FT Maccabi Tel Aviv 1 - 1 Villarreal 0 - 1
UEFA EL 00:55
FT Qarabag 2 - 3 Sivasspor 1 - 1
UEFA EL 00:55
FT LASK Linz 0 - 2 Royal Antwerp 0 - 0
UEFA EL 00:55
FT CSKA Moscow 0 - 0 Feyenoord 0 - 0
UEFA EL 00:55
FT Wolfsberger AC 0 - 3 Dinamo Zagreb 0 - 0
UEFA EL 00:55
FT KAA Gent 0 - 2 Crvena Zvezda 0 - 1
UEFA EL 00:55
FT Slovan Liberec 0 - 2 TSG Hoffenheim 0 - 0
SPA D2 01:00
FT Leganes 2 - 0 RCD Espanyol 1 - 0
SPA D2 01:00
FT UD Logrones 2 - 0 Albacete 1 - 0
TUR Cup 01:00
FT Goztepe 2 - 0 Kirklarelispor 0 - 0
SLV LFW 01:00
FT Municipal Limeno (w) 2 - 2 Santa Tecla (w) 0 - 1
BRA CCD2 01:00
FT Navegantes EC 0 - 4 Camboriu SC 0 - 1
Spain D4 01:30
FT CD Vallobin 2 - 0 UD Gijon Industrial 0 - 0
Spain D4 01:30
FT Grama 2 - 0 UE Sants 1 - 0
PER D2 02:30
FT Juan Aurich 0 - 1 Molinos El Pirata 0 - 1
Spain D4 02:30
FT UP Plasencia 2 - 2 CD Coria 1 - 2
SLV Rl 02:30
FT CD Aguila Reserves 0 - 3 AD Chalatenago Reserves 0 - 1
ENG FAC 02:45
FT Barrow 0 - 0 AFC Wimbledon 0 - 0
URU D1 03:00
FT Rentistas 1 - 0 Plaza Colonia 0 - 0
UEFA EL 03:00
FT CFR Cluj 0 - 2 AS Roma 0 - 0
UEFA EL 03:00
FT Dundalk 1 - 3 Rapid Wien 0 - 2
UEFA EL 03:00
FT Bayer Leverkusen 4 - 1 Hapoel Beer Sheva 1 - 0
UEFA EL 03:00
FT Nice 1 - 3 Slavia Praha 0 - 1
UEFA EL 03:00
FT Standard Liege 2 - 1 Lech Poznan 0 - 0
UEFA EL 03:00
FT Glasgow Rangers 2 - 2 Benfica 1 - 0
UEFA EL 03:00
FT PSV Eindhoven 3 - 2 PAOK Saloniki 1 - 2
UEFA EL 03:00
FT Granada CF 2 - 1 Omonia Nicosia FC 1 - 0
UEFA EL 03:00
FT Napoli 2 - 0 Rijeka 1 - 0
UEFA EL 03:00
FT AZ Alkmaar 0 - 0 Real Sociedad 0 - 0
UEFA EL 03:00
FT Tottenham Hotspur 4 - 0 Ludogorets Razgrad 2 - 0
Brazil W L 03:00
FT Ferroviaria SP (w) 1 - 0 Taubate(w) 0 - 0
Copa 03:00
FT FC Academia Santa Cruz 3 - 1 Oriente Petrolero 1 - 1
HTD 1 03:10
FT America des Cayes 0 - 1 Tempete FC 0 - 0
SPA D2 03:30
FT Almeria 2 - 0 Tenerife 0 - 0
HON D1 04:00
FT Honduras Progreso 0 - 5 CD Motagua 0 - 3
VEN D1 04:00
FT Deportivo Tachira 0 - 3 Zamora Barinas 0 - 1
CHI D2 04:00
FT CD Copiapo S.A. 2 - 3 Deportes Temuco 1 - 3
SLV LFW 04:30
FT Atletico Marte (w) 0 - 0 AD Chalatenango (w) 0 - 0
PER D2 04:45
FT Deportivo Union Comercio 2 - 1 Santa Rosa Pucallpa 1 - 1
Bra YL 05:00
FT Atletico Mineiro (Youth) 2 - 1 CR Flamengo (RJ) (Youth) 1 - 1
Brazil W L 05:00
FT Sao Paulo/SP (w) 1 - 1 Bragantino (w) 1 - 0
CON CSA 05:15
FT CA River Plate 1 - 2 Univ Catolica 1 - 1
PAR D1 05:30
FT Cerro Porteno 0 - 0 Sol de America 0 - 0
BRA D1 06:00
FT Fortaleza 1 - 1 Goias 0 - 1
MEX D2 06:00
FT Cancun FC 1 - 2 Tlaxcala FC 0 - 2
BRA CCD2 06:00
FT Barra FC 0 - 1 Cacador AC 0 - 1
COL D1 06:00
FT Aguilas Doradas 1 - 1 Envigado FC 1 - 0
VEN D1 07:00
FT Monagas SC 1 - 2 Caracas FC 0 - 1
PER D2 07:15
FT Alianza Atletico Sullana 0 - 0 Union Huaral 0 - 0
BRA D2 07:30
FT Figueirense 0 - 0 Botafogo SP 0 - 0
CON CSA 07:30
FT Defensa Y Justicia 1 - 1 Vasco da Gama 0 - 0
CON CSA 07:30
FT Atletico Junior Barranquilla 2 - 1 Union La Calera 1 - 0
CON CLA 07:30
FT Guarani CA 0 - 2 Gremio (RS) 0 - 0
MEX D1 08:00
FT Tigres UANL 1 - 3 CDSyC Cruz Azul 0 - 1
COL D1 08:00
FT Atletico Bucaramanga 3 - 2 Alianza Petrolera 2 - 1
MEX D1 10:05
FT Pachuca 0 - 1 Pumas U.N.A.M. 0 - 1
Fiji cup 10:30
FT Nadogo FC 1 - 1 Taveuni FC 1 - 0
Fiji cup 10:30
FT Seaqaqa FC 1 - 1 Savusavu 0 - 1
KAZ PR 14:00
FT FC Zhetysu Taldykorgan 1 - 2 Lokomotiv Astana 1 - 0
CFC 14:35
FT Tianjin Teda 1 - 0 Guizhou Hengfeng Zhicheng 0 - 0
KAZ PR 15:00
FT FK Kaspyi Aktau 0 - 4 FC Shakhtyor Karagandy 0 - 3
KAZ PR 15:00
FT Kaisar Kyzylorda 1 - 2 Kyzylzhar Petropavlovsk 1 - 1
VIE U21 15:00
FT Vinh Long U21 1 - 1 Longan U21 0 - 0
BGD WD1 15:25
FT Nasrin Sports Academy (w) 0 - 2 Bashundhara Kings (w) 0 - 2
WIE WC 15:55
FT Ha Noi II(w) 2 - 2 TNG Thai Nguyen (w) 2 - 1
R WSL 16:00
FT Independenta Baia Mare (w) 2 - 0 Selena SN Constanta (w) 1 - 0
ALG U21 16:20
FT CS Constantine U21 2 - 0 WA Tlemcen U21 1 - 0
QLD D1 16:30
FT Logan Lightning 1 - 1 SWQ Thunder 0 - 1
ALG U21 16:30
FT RC Relizane U21 0 - 1 Paradou AC U21 0 - 0
ALG U21 16:40
FT NA Hussein Dey U21 4 - 2 MC Oran U21 3 - 1
ISR D3 16:55
FT Hapoel Bikat Hayarden 4 - 1 MS Ironi Kuseife 2 - 1
AFC CL 17:00
FT Ulsan Hyundai FC 2 - 0 Perth Glory 0 - 0
AFC CL 17:00
FT Melbourne Victory 0 - 2 Beijing Guoan 0 - 2
TUR 3B 17:00
FT Mardin BB 0 - 3 Fethiyespor 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Tokatspor 0 - 6 Tekirdagspor 0 - 2
UKR U21 17:00
FT Dnipro-1 U21 3 - 2 FC Shakhtar Donetsk U21 1 - 1
MEA CC 17:00
FT KenyaU20 2 - 1 Sudan U20 0 - 0
ISR D3 17:00
FT Sport Club Dimona 5 - 1 Hapoel Bnei Lod 2 - 1
ISR D3 17:00
FT Maccabi Tzur Shalom 1 - 2 Moadon Sport Tira 1 - 0
ALG U21 17:10
FT JS Kabylie U21 2 - 0 CA Bordj Bou Arreridj U21 1 - 0
ISR D3 17:15
FT AS Nordia Jerusalem 0 - 1 Maccabi Shaarayim 0 - 1
ARM D2 17:30
FT Pyunik B 1 - 2 Shirak Gjumri B 1 - 0
BLR RL 17:30
FT Dinamo Minsk Reserves 4 - 2 Bate Borisov Reserves 2 - 1
BLR RL 17:30
FT FC Vitebsk Reserves 1 - 1 Torpedo Zhodino Reserves 0 - 0
ISR D3 17:30
FT Hakoah Amidar Ramat Gan FC 1 - 1 Maccabi Kabilio Jaffa 1 - 1
ISR D3 17:45
FT Hapoel Ashkelon 2 - 2 SC Maccabi Ashdod 0 - 2
ISR D3 17:45
FT Hapoel Holon Yaniv 1 - 0 Maccabi Yavne 0 - 0
UKR U21 18:00
FT Dinamo KyivU21 3 - 2 FC Vorskla U21 0 - 0
UEFACW 18:00
FT Kazakhstan (w) 0 - 3 North Macedonia (w) 0 - 3
BLR RL 18:00
FT Dinamo Brest Reserves 2 - 1 Neman Grodno Reserves 1 - 1
BLR RL 18:00
FT FC Isloch Reserves 7 - 2 FK Gorodeya Reserves 3 - 0
BLR RL 18:00
FT Slavia Mozyr Reserve 4 - 0 Energetik-BGU Minsk Reserves 2 - 0
BLR RL 18:00
FT FC Slutsk Reserves 0 - 0 Smolevichi Reserves 0 - 0
ISR D3 18:00
FT FC Ironi Or Yehuda 1 - 3 Maccabi Herzliya 0 - 2
ISR D3 18:00
FT Hapoel Kafr Kanna 0 - 1 Maccabi Tamra 0 - 0
CAF Cup 18:00
FT Sagrada Esperanca 3 - 0 Mbabane Swallows 0 - 0
IRQ D1 18:00
FT Al Diwaniya 2 - 0 Al Shorta 1 - 0
IRQ D1 18:00
FT AI Kahrabaa 1 - 1 Alsinaat Alkahrabaiya 1 - 0
IRQ D1 18:00
FT Al Talaba 1 - 1 Zakho 0 - 1
ISR D3 18:00
FT Hapoel Bueine 1 - 0 Ironi Tiberias 1 - 0
ISR D3 18:00
FT MS Tseirey Taybe 2 - 2 Hapoel Migdal HaEmek 1 - 1
ISR D3 18:15
FT Shimshon Kafr Qasim 4 - 1 Hapoel Azor 2 - 0
WIE WC 18:25
FT Ha Noi (w) 1 - 0 Phong Phu Ha Nam (w) 1 - 0
THA PR 18:30
FT Nakhon Ratchasima 0 - 2 Bangkok Glass 0 - 1
UKR U21 18:30
FT PFC Oleksandria U21 0 - 0 Rukh Vynnyky U21 0 - 0
Por U23 18:30
FT Famalicao U23 1 - 1 Braga U23 0 - 1
ISR D3 18:30
FT Hapoel Kaukab 0 - 0 Maccabi Bnei Raina 0 - 0
CFC 18:35
FT Jiangsu Suning FC 7 - 2 Meizhou Hakka 3 - 0
KAZ PR 19:00
FT Tobol Kostanai 2 - 0 FK Taraz 1 - 0
HUN U19A 19:00
FT Paksi SEU19 1 - 1 Puskas Akademia FehervarU19 0 - 0
BLR RL 19:00
FT Shakhter Soligorsk Reserves 2 - 2 FC Minsk Reserves 0 - 1
BOS PL 19:00
FT Mladost Doboj Kakanj 0 - 4 FK Zeljeznicar 0 - 1
KSA D2 19:10
FT Al-Riyadh 1 - 1 Al-Washm 1 - 1
KSA D2 19:15
FT Al mojzel 1 - 3 Al-Orubah 1 - 1
KSA D2 19:15
FT Al-Sharq 1 - 0 Wajj 0 - 0
KSA YTH 19:20
FT Al-Taawon Youths 3 - 1 Abha U20 3 - 0
KSA D2 19:20
FT Al Kholood 4 - 2 Afief 1 - 1
KSA D2 19:20
FT Al Najma(KSA) 1 - 1 Al-Trgee 1 - 1
KSA D2 19:30
FT Hottain (KSA) 0 - 1 Al-Rawdhah 0 - 0
UAE D1 19:40
FT Masfut 0 - 2 Masafi 0 - 0
UAE D1 19:40
FT Al Bataeh 3 - 2 Dubba Al-Husun 2 - 2
UAE D1 19:40
FT Al Arabi(UAE) 0 - 2 Al-Hamriyah 0 - 1
KSA YTH 19:45
FT Al-Ittihad (Youth) 0 - 0 Al-Fath (Youth) 0 - 0
BUL D2 19:45
FT Lokomotiv Sofia 2 - 0 Septemvri Simitli 1 - 0
UEFACW 20:00
FT Albania (w) 4 - 0 Cyprus (w) 1 - 0
AFC CL 20:00
FT Shanghai Shenhua 1 - 2 FC Tokyo 0 - 0
AFC CL 20:00
FT Chiangrai United 2 - 1 FC Seoul 1 - 0
ISR D2 20:00
FT Beitar Tel Aviv Ramla 3 - 0 Sectzya Nes Ziona 1 - 0
ISR D2 20:00
FT Hapoel Afula 1 - 0 Hapoel Ramat Gan 0 - 0
ISR D2 20:00
FT Hapoel Petah Tikva 0 - 0 Hapoel Akko 0 - 0
ISR D2 20:00
FT Hapoel Umm Al Fahm 1 - 2 Hapoel Iksal 1 - 0
ISR D2 20:00
FT Hapoel Rishon Lezion 2 - 0 Maccabi Ahi Nazareth 2 - 0
ISR D2 20:00
FT Hapoel Natzrat Illit 5 - 1 Hapoel Kfar Shalem 2 - 0
ISR D2 20:00
FT Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 0 Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0
ENG PU23 20:00
FT Norwich City U23 0 - 0 Burnley U23 0 - 0
ENG PU23 20:00
FT Middlesbrough U23 2 - 3 Reading U23 2 - 0
MAC D1 20:00
FT Cheng Fung 1 - 7 Benfica de Macau 1 - 3
KUW D1 20:00
FT Khaitan 1 - 4 Kazma 0 - 0
MEA CC 20:00
FT Burundi U20 0 - 4 South Sudan U20 0 - 2
CAF Cup 20:00
FT Amal Atbara 1 - 0 KVZSC 1 - 0
URU D2 20:00
FT Villa Teresa 0 - 3 IA Sud America 0 - 1
VEN D2 20:00
FT Atletico El Vigia 4 - 2 Royal Fuente La 2 - 1
IRQ D1 20:15
FT Al Qasim Sport Club 0 - 2 Al-Naft 0 - 0
CHI D2 20:30
FT Deportes Valdivia 2 - 2 Nublense 1 - 1
SAFL 20:30
FT Cape Town Spurs 1 - 1 Polokwane City FC 0 - 0
SAFL 20:30
FT Cape Town All Stars 1 - 1 JDR Stars 0 - 0
ALG D1 20:30
FT CS Constantine 0 - 0 WA Tlemcen 0 - 0
ALG D1 20:30
FT NA Hussein Dey 1 - 1 MC Oran 0 - 1
ARM D1 21:00
FT Ararat Yerevan 1 - 1 FC Noah 0 - 1
UAE LP 21:00
FT Al-Dhafra 1 - 2 Ittihad Kalba 0 - 1
UAE LP 21:00
FT Al Nasr Dubai 1 - 0 Banni Yas 0 - 0
JOR D1 21:00
FT Ramtha Club 2 - 1 AL Salt 0 - 1
ISL 21:00
FT East Bengal 0 - 2 Mohun Bagan(Ind) 0 - 0
ALG D1 21:00
FT RC Relizane 1 - 1 Paradou AC 1 - 1
INT CF 21:00
FT Ceramica Cleopatra FC 2 - 0 El Daklyeh 0 - 0
Por U23 21:30
FT Leixoes U23 5 - 1 Vitoria Guimaraes U23 1 - 0
QAT D1 21:30
FT Al-Garrafa 6 - 3 Al Khor SC 2 - 1
KSA PR 21:40
FT Al-Shabab(KSA) 2 - 1 Dhamk 1 - 1
UEFACW 22:00
FT Germany (w) 6 - 0 Greece (w) 4 - 0
UEFACW 22:00
FT Croatia (w) 1 - 0 Lithuania (w) 0 - 0
ALG D1 22:00
FT JS kabylie 0 - 0 CA Bordj Bou Arreridj 0 - 0
BUL D1 22:30
FT Cherno More Varna 3 - 2 Slavia Sofia 1 - 1
KUW D1 22:30
FT Burgan SC 0 - 1 Al-Sahel 0 - 0
UEFACW 22:59
FT Russia (w) 3 - 0 Kosovo (w) 3 - 0
UEFACW 22:59
FT Estonia (w) 0 - 4 Turkey (w) 0 - 1
POL D2 22:59
FT Znicz Pruszkow 0 - 5 Skra Czestochowa 0 - 2
ROMC 22:59
FT Chindia Targoviste 1 - 1 AFC Hermannstadt 1 - 1
MAL D2 22:59
FT Pembroke Athleta 3 - 1 San Gwann 1 - 1
CAF YC 22:59
FT Guinea U20 1 - 2 Gambia U20 0 - 1
BFL 22:59
FT RC Kadiogo 0 - 0 ASF Bobo 0 - 0
VEN D2 23:10
FT Urena SC 1 - 0 Deportivo Zulia 1 - 0
TUR D1 23:30
FT Ankaragucu 0 - 1 Trabzonspor 0 - 1
JOR D1 23:30
FT Shabab AlOrdon 0 - 0 Al-Ahly 0 - 0
CAF Cup 23:30
FT CI Kamsar 0 - 0 Renaissance 0 - 0
KSA PR 23:40
FT Al Ittihad(KSA) 1 - 0 Al-Qadasiya 1 - 0
POL D1 23:40
FT Gornik Leczna 2 - 0 LKS Lodz 0 - 0
POL D1 23:40
FT Miedz Legnica 4 - 2 Odra Opole 2 - 1
QAT D1 23:45
FT Al-Sadd 3 - 1 Umm Salal 1 - 1
QAT D1 23:45
FT Al Duhail 4 - 1 Al-Khuraitiat 3 - 0
`
image-top-scroll
`