Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 26-11-2020
ISR D1 00:00
FT Ashdod MS 4 - 0 Maccabi Netanya 0 - 0
GUA D1 00:00
FT Coban Imperial 2 - 0 Santa Lucia Cotzumalguapa 1 - 0
GUA D1 00:00
FT CSD Municipal 4 - 0 Antigua GFC 2 - 0
HUN D2E 00:00
FT Debrecin VSC 4 - 1 Szentlorinc SE 2 - 0
HUN D2E 00:00
FT Vasas 1 - 0 Nyiregyhaza 0 - 0
HUN D2E 00:00
FT Pecsi MFC 2 - 1 DEAC 0 - 0
HUN D2E 00:00
FT Szegedi AK 0 - 4 Gyori ETO 0 - 2
GER Reg 00:00
FT Fortuna Koln 2 - 0 Preuben Munster 1 - 0
GER Reg 00:00
FT SV Lippstadt 1 - 1 Rot-Weiss Oberhausen 0 - 0
GER Reg 00:00
FT Sportfreunde Lotte 1 - 0 Alemannia Aachen 1 - 0
FAR Cup 00:00
FT Vikingur Gotu 1 - 0 TB/FCS/Royn 0 - 0
SUI Sl 00:15
FT Basel 2 - 1 Lausanne Sports 1 - 0
SUI Sl 00:15
FT FC Sion 2 - 0 Servette 1 - 0
SAPL D1 00:30
FT Bloemfontein Celtic 1 - 0 Black Leopards 0 - 0
Spain D4 00:30
FT Maracena 2 - 2 Huetor Tajar 0 - 1
UEFA CL 00:55
FT Borussia Monchengladbach 4 - 0 FC Shakhtar Donetsk 3 - 0
UEFA CL 00:55
FT Olympiakos Piraeus 0 - 1 Manchester City 0 - 1
FRA D1 01:00
FT Lens 1 - 1 Nantes 1 - 0
ISR D1 01:00
FT Beitar Jerusalem 1 - 2 Maccabi Petah Tikva FC 1 - 2
SPA D3 01:00
FT CD Linares Deportivo 1 - 0 Granada CF B 1 - 0
SPA D3 01:00
FT Arenas Club de Getxo 1 - 0 Leioa 0 - 0
SPA D3 01:00
FT Lleida 1 - 0 UE Llagostera 0 - 0
POR D2 01:00
FT Cova Piedade 2 - 3 SL Benfica B 0 - 3
SPA D2 01:00
FT Real Zaragoza 1 - 2 Rayo Vallecano 1 - 0
SPA D2 01:00
FT Las Palmas 0 - 2 Mirandes 0 - 1
SPA D2 01:00
FT Sporting Gijon 3 - 1 Sabadell 1 - 0
GER D3 01:00
FT Dynamo Dresden 2 - 0 Unterhaching 2 - 0
GER D3 01:00
FT Viktoria koln 1 - 1 Zwickau 0 - 0
GER D3 01:00
FT Kaiserslautern 1 - 0 VFB Lubeck 0 - 0
GER D3 01:00
FT Bayern Munchen (Youth) 1 - 3 Ingolstadt 1 - 1
GER D3 01:00
FT Magdeburg 1 - 1 Hansa Rostock 1 - 0
Bra YL 01:00
FT America MG Youth 0 - 1 Internacional (RS) Youth 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Botafogo RJ (Youth) 3 - 0 Corinthians Paulista (Youth) 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Ceara Youth 2 - 2 Bahia (Youth) 2 - 1
Bra YL 01:00
FT Fluminense RJ (Youth) 2 - 1 Vasco da Gama U20 0 - 1
Bra YL 01:00
FT Goias (Youth) 3 - 2 Gremio (Youth) 1 - 0
Bra YL 01:00
FT Sao Paulo (Youth) 2 - 2 Chapecoense (Youth) 1 - 1
Bra YL 01:00
FT Sport Club Recife (Youth) 2 - 0 Santos (Youth) 1 - 0
BRA SPC 01:00
FT Botafogo B SP 0 - 2 Marilia Ac 0 - 1
BRA SPC 01:00
FT Gremio Novorizontin 4 - 1 Rio Preto SP 1 - 0
BRA SPC 01:00
FT Atibaia 1 - 0 AE Velo Clube SP 0 - 0
BRA SPC 01:00
FT Ferroviaria SP 1 - 1 Comercial-SP 1 - 1
BRA SPC 01:00
FT XV de Piracicaba 0 - 1 Primavera 0 - 1
BRA SPC 01:00
FT Inter de Limeira 0 - 3 Audax Sao Paulo 0 - 0
BRA SPC 01:00
FT EC Sao Bernardo/SP 5 - 1 Juventus SP 1 - 1
BRA SPC 01:00
FT Ponte Preta B 0 - 0 AA Portuguesa Santista 0 - 0
BRA SPC 01:00
FT Portuguesa Desportos 2 - 0 Guarani B 0 - 0
BRA SPC 01:00
FT Ah so Santa SP 0 - 0 Nacional SP 0 - 0
TUR Cup 01:00
FT Caykur Rizespor 6 - 0 Usakspor 3 - 0
NOR D1 W 01:00
FT Medkila (w) 2 - 1 Kolbotn (w) 1 - 0
Columbia W L 01:00
FT Deportivo Cali (w) 2 - 1 Millonarios (w) 1 - 1
BRP PS D2 01:00
FT Manthiqueira/SP 3 - 1 SKA Brasil 0 - 0
BRP PS D2 01:00
FT Santacruzense SP 3 - 1 Andradina 1 - 0
BRP PS D2 01:00
FT Mauaense SP 1 - 1 Anpaao 0 - 0
Bra SD 01:00
FT Zumbi EC U23 1 - 2 AA Dimensao Saude U23 1 - 2
Brazil L 01:00
FT Audax Rio RJ 2 - 3 Artsul RJ 1 - 0
Brazil L 01:00
FT CFRJ Marica RJ 0 - 2 Sampaio Correa (RJ) 0 - 2
Brazil L 01:00
FT Nova Cidade 1 - 3 Nova Iguacu 1 - 1
Brazil L 01:00
FT Olaria 2 - 0 Sao Goncalo 1 - 0
Brazil L 01:00
FT Sao Paulo RJ 2 - 2 Goytacaz RJ 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Serra Macaense 2 - 1 Angra Dos Reis RJ 1 - 1
BRP PS D2 01:00
FT Independente FC Limeira 0 - 1 Osvaldo Cruz/SP 0 - 0
BRP PS D2 01:00
FT Jabaquara SP 0 - 1 AA Itarare 0 - 1
BRA D4 01:00
FT Santoli 3 - 0 Ypiranga PE 2 - 0
BRA D4 01:00
FT Ibis SC 0 - 1 Porto PE 0 - 0
BRA D4 01:00
FT Vera Cruz PE 2 - 0 Sete de Setembro PE 2 - 0
INT CF 01:00
FT CS Puertollano 5 - 1 Manchego Ciudad 2 - 1
Brazil L 01:00
FT Serrano BA 4 - 1 Bonsucesso 2 - 0
GER Reg 01:30
FT Rot-Weiss Ahlen 1 - 1 Schalke 04 (Youth) 0 - 0
GER Reg 01:30
FT Bonner 0 - 1 SV Straelen 0 - 1
GER Reg 01:30
FT Rot-Weiss Essen 6 - 1 Wuppertaler 2 - 1
GER Reg 01:30
FT Wegberg-Beeck 0 - 4 Koln (Youth) 0 - 2
GER Reg 01:30
FT Wiedenbruck 0 - 0 VFB Homberg 0 - 0
BRA PA 01:30
FT Apucarana SC 0 - 0 Azuriz FC 0 - 0
Brazil DDL 01:30
FT Sao Jose PoA RS 3 - 0 Uniao Harmonia FC 1 - 0
Bra SD 01:30
FT Paraense FC 0 - 3 Royal sports pa 0 - 0
Bolivia N B 01:55
FT Rosario 1 - 1 Oruro Royal 1 - 0
SCO PR 02:00
FT Hamilton Academical 1 - 1 Aberdeen 0 - 1
ENG LCH 02:00
FT Millwall 1 - 1 Reading 1 - 0
ENG LCH 02:00
FT Middlesbrough 3 - 0 Derby County 1 - 0
FAR Cup 02:00
FT B36 Torshavn 3 - 0 AB Argir 3 - 0
FAR Cup 02:00
FT 07 Vestur Sorvagur 1 - 1 HB Torshavn 0 - 1
COL D2 02:00
FT Bogota FC 2 - 2 Leones 1 - 0
FAR Cup 02:00
FT NSI Runavik 1 - 0 Skala Itrottarfelag 0 - 0
Spain D4 02:00
FT Olimpico de Totana 0 - 4 SFC Minerva 0 - 2
Spain D4 02:00
FT SD Lenense 1 - 1 Caudal 1 - 1
Spain D4 02:00
FT Santutxu FC 0 - 0 Real Sociedad C 0 - 0
GIB PD 02:00
FT Manchester 62 FC 0 - 2 Grazies Union 0 - 1
BRP PS D2 02:00
FT Francana 2 - 2 Rio Branco(SP) 1 - 2
Bra SD 02:00
FT Timon ECMA Youth 3 - 2 Parnahyba PI 1 - 1
BRP PS D2 02:00
FT Bandeirante 2 - 0 XV de Jau 1 - 0
BRA CCD2 02:00
FT EC Prospera 1 - 0 Hercilio Luz SC 0 - 0
BRA MT 02:00
FT Uniao Rondonopolis MT 0 - 0 Pocone MT 0 - 0
Spain D4 02:00
FT UC Ceares 2 - 1 Aviles Stadium CF 2 - 0
INT CF 02:00
FT Jocoro FC Reserves 2 - 2 CD FAS Reserves 1 - 0
AUT CUP 02:25
FT First Wien 1894 2 - 1 Rheindorf Altach 1 - 1
Bolivia N B 02:25
FT Tiquipaya 2 - 3 Deportivo FATIC 0 - 3
IRFAIC 02:30
FT Sligo Rovers 0 - 0 Derry City 0 - 0
Spain D4 02:30
FT CD Bullense 0 - 0 UCAM Murcia CF B 0 - 0
Spain D4 02:30
FT Muleno CF 1 - 2 Mar Menor 1 - 0
CRC D2 02:30
FT Municipal Liberia 2 - 1 AD Cariari Pococi 0 - 0
Bolivia N B 02:30
FT Chaco Petrolero 2 - 0 Universitario Cochabamba 0 - 0
Bolivia N B 02:30
FT Fancesa 3 - 1 Real Tomayapo 1 - 1
Bolivia N B 02:30
FT Quebracho Villa Montes 3 - 2 Independiente Petrolero 1 - 1
INT CF 02:30
FT Llaneros De Guanare 1 - 0 Yaracuy FC 1 - 0
ENG LCH 02:45
FT Swansea City 1 - 1 Sheffield Wednesday 0 - 1
ENG LCH 02:45
FT Bristol City 0 - 0 Watford 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Coventry City 1 - 0 Cardiff City 0 - 0
SCO LL 02:45
FT BSC Glasgow 5 - 1 East Stirlingshire 3 - 0
UEFA CL 03:00
FT Atletico Madrid 0 - 0 Lokomotiv Moscow 0 - 0
UEFA CL 03:00
FT Bayern Munchen 3 - 1 Red Bull Salzburg 1 - 0
UEFA CL 03:00
FT Inter Milan 0 - 2 Real Madrid 0 - 1
UEFA CL 03:00
FT Marseille 0 - 2 FC Porto 0 - 1
UEFA CL 03:00
FT AFC Ajax 3 - 1 Midtjylland 0 - 0
UEFA CL 03:00
FT Liverpool 0 - 2 Atalanta 0 - 0
PER D1 03:00
FT Deportivo Municipal 2 - 5 Deportivo Llacuabamba 0 - 2
COL Cup 03:00
FT Real Santander 1 - 1 Deportivo Pasto 1 - 0
POR D3 03:00
FT Sporting Braga II 3 - 1 Merelinense 1 - 0
BRA LNA 03:00
FT Costa Del Este 1 - 1 CD Arabe Unido 0 - 0
BRP PS D2 03:00
FT Esporte Clube Sao Jose SP 0 - 1 Itapirense/SP 0 - 1
HTD 1 03:10
FT Juventus des Cayes 2 - 1 AS Capoise 2 - 1
MAL D2 03:15
FT Swieqi United 0 - 1 Marsa 0 - 1
SPA D2 03:30
FT FC Cartagena 1 - 2 Mallorca 0 - 0
SPA D2 03:30
FT Fuenlabrada 1 - 1 Ponferradina 0 - 0
PER D1 03:30
FT Carlos Manucci 1 - 0 Alianza Lima 1 - 0
GUA D1 04:00
FT Xelaju MC 3 - 1 C.S.D. Comunicaciones 1 - 1
HON D1 04:00
FT Real Sociedad Tocoa 2 - 3 Platense 2 - 1
VEN D1 04:00
FT Estudiantes Merida FC 3 - 2 Carabobo FC 3 - 1
CHI D1 04:00
FT Colo Colo 0 - 2 Curico Unido 0 - 1
SLV D1 04:00
FT Municipal Limeno 1 - 0 Once Municipal 0 - 0
SLV D1 04:00
FT CD FAS 2 - 0 Luis Angel Firpo 1 - 0
COL D2 04:00
FT Valledupar FC 0 - 0 Cortulua 0 - 0
SLV D2 04:00
FT AD Santa Rosa Guachipilin 1 - 2 Municipal FC 1 - 2
SLV D2 04:00
FT CD Marte Soyapango 0 - 1 AD Destroyer FC 0 - 0
BRA D2 05:00
FT Nautico (PE) 0 - 0 Vitoria BA 0 - 0
GD CUP 05:00
FT Fontenoy United 5 - 0 Honved (GRD) 1 - 0
NIC U20 05:00
FT Jalapa U20 1 - 1 Diriangen U20 1 - 1
NIC U20 05:00
FT Managua U20 2 - 0 Real Madriz FC U20 0 - 0
SLV Rl 05:00
FT Alianza FC Reserves 7 - 0 CD Luis Angel Firpo Reserves 3 - 0
BRA D1 05:15
FT Ceara 1 - 1 Sao Paulo 0 - 1
CON CSA 05:15
FT Bolivar 2 - 1 Lanus 1 - 1
CON CLA 05:15
FT Independiente Jose Teran 0 - 0 Nacional Montevideo 0 - 0
CON CLA 05:15
FT Delfin SC 1 - 3 Palmeiras 0 - 2
HON D1 06:00
FT Lobos UPNFM 0 - 2 Marathon 0 - 1
Bra YL 06:00
FT Palmeiras (Youth) 2 - 5 Atletico Paranaense (Youth) 0 - 2
COL D2 06:00
FT Atletico Huila 0 - 0 Llaneros FC 0 - 0
MEX D2 06:00
FT Monarcas Morelia 1 - 0 Venados FC 0 - 0
Bra YL 06:30
FT Cruzeiro (Youth) 1 - 2 Vitoria Salvador (Youth) 0 - 1
Bolivia N B 07:00
FT Vaca Diez 1 - 2 Mariscal Sucre 0 - 1
Fiji cup 07:00
FT Nadi FC 4 - 1 Navua FC 1 - 1
BRA LNA 07:00
FT CA Independente 0 - 0 Plaza Amador 0 - 0
VEN D2 07:00
FT Angostura FC 0 - 1 Universidad Central de Venezuela 0 - 0
VEN D1 07:10
FT Yaracuyanos 1 - 1 Trujillanos 1 - 1
GD CUP 07:15
FT Willis Youths 0 - 2 Springs FC 0 - 1
BRA D1 07:30
FT Coritiba PR 0 - 1 Corinthians Paulista (SP) 0 - 1
BRA D1 07:30
FT Atletico Mineiro 2 - 1 Botafogo RJ 1 - 0
SLV D1 07:30
FT CD Chalatenango 0 - 0 Santa Tecla 0 - 0
CON CSA 07:30
FT Centro Atletico Fenix 1 - 4 Independiente 1 - 3
CON CSA 07:30
FT Coquimbo Unido 0 - 0 Sport Huancayo 0 - 0
CON CLA 07:30
FT Libertad 3 - 1 Jorge Wilstermann 0 - 0
HON D1 08:00
FT Real Espana 1 - 1 C.D. Real de Minas 1 - 0
SLV D1 08:00
FT CD Sonsonate 2 - 2 Atletico Marte 1 - 0
INT CF 08:00
FT Talaea EI-Gaish 1 - 1 Ghazl El Mahallah 0 - 0
MEX D1 08:00
FT Puebla 2 - 1 Club Leon 2 - 1
CRC D2 08:00
FT CD Barrio Mexico 1 - 1 Puerto Golfito 1 - 0
COL D2 08:05
FT Union Magdalena 0 - 1 Deportes Quindio 0 - 0
SLV D1 08:15
FT Alianza San Salvador 4 - 1 Jocoro FC 2 - 0
SLV D1 08:30
FT A.D. Isidro Metapan 0 - 1 Aguila 0 - 0
HON D1 09:00
FT CD Olimpia 1 - 0 CD Vida 1 - 0
Fiji cup 09:00
FT Rewa FC 7 - 0 Nasinu FC 4 - 0
MEX D1 10:00
FT Chivas Guadalajara 1 - 0 Club America 0 - 0
Fiji cup 11:00
FT Suva FC 1 - 2 Lautoka 0 - 1
Fiji cup 13:00
FT Labasa FC 3 - 1 Ba 1 - 0
CHA D2 14:00
FT Hubei Chufengheli FC 0 - 3 Shanghai Jiading City Fight Fat 0 - 0
CHA D2 14:00
FT Shanxi Longjin 0 - 3 Zhejiang Yiteng FC 0 - 1
CHA D2 14:00
FT Wuhan three town 3 - 0 Hunan Billows 1 - 0
CHA D2 14:00
FT Hebei Jingying 1 - 0 Jiangsu Yancheng 1 - 0
CHA D2 14:00
FT Inner Mongolia Caoshangfei F.C 1 - 3 Shenzhen Xuegang 0 - 0
CFC 14:35
FT Shanghai East Asia FC 0 - 4 Changchun Yatai 0 - 2
VIE U21 15:00
FT Pho Hien U21 2 - 1 SHB Da Nang U21 0 - 1
VIE U21 15:00
FT Tay Ninh U21 0 - 3 Song Lan - yi U21 0 - 2
VIE U21 15:00
FT Luxury Ha Long U21 1 - 2 Nam Dinh U21 1 - 1
VIE U21 15:00
FT Viettel FC U21 0 - 0 T T Hanoi U21 0 - 0
UZB D1 16:00
FT Zaamin 4 - 1 Oktepa 3 - 0
AZE D2 16:00
FT FK Kapaz Ganca 2 - 3 Turan Tovuz 0 - 2
UKR U21 17:00
FT Lviv U21 1 - 2 FC Mariupol U21 1 - 0
AZE D2 17:00
FT PFC Neftchi II 1 - 0 Qaradag Lokbatan 0 - 0
TUR Cup 17:00
FT Erzurum BB 2 - 2 Ankarademirspor 1 - 1
UKR D3 17:00
FT Obolon Brovar Kiev II 0 - 2 Chayka Petropavlovsk Borshchagovka 0 - 1
UKR D3 17:00
FT Rubikon 1 - 4 FC Uzhgorod 0 - 1
VIE U21 17:10
FT Hoang Anh Gia Lai U21 0 - 0 Cong An Nhan Dan U21 0 - 0
VIE U21 17:15
FT Dak Lak U21 1 - 0 Sanna Khanh Hoa U21 0 - 0
ARM D1 17:30
FT FK Van 3 - 1 Shirak 1 - 1
ARM D2 17:30
FT Lernayin Artsakh 0 - 2 Noravank 0 - 0
INT CF 17:30
FT Ghana (w) U20 0 - 1 Morocco (w)U20 0 - 1
MOL D1 18:00
FT Dacia-Buiucani 0 - 0 FC Milsami 0 - 0
LAT D1 18:00
FT FK Spartaks Jurmala 7 - 0 Jelgava 2 - 0
LAT D1 18:00
FT FK Liepaja 5 - 0 Tukums-2000 2 - 0
LAT D1 18:00
FT FK Ventspils 1 - 0 Metta/LU Riga 1 - 0
LAT D1 18:00
FT Rigas Futbola skola 3 - 0 Riga FC 0 - 0
UEFACW 18:00
FT Georgia (w) 0 - 4 malta (w) 0 - 2
MAC D1 18:00
FT Chao Pak Kei 15 - 0 Casa De Portugal 8 - 0
CFC 18:35
FT Guangzhou Evergrande Taobao FC 0 - 3 Kunshan FC 0 - 2
TUR Cup 19:00
FT Kasimpasa 3 - 0 Erzincanspor 0 - 0
Kosovo L 19:00
FT KF Drenica Skenderaj 1 - 2 KF Ballkani 0 - 2
IRN PR 19:25
FT Shahr Khodrou 1 - 1 Sanat-Naft 0 - 0
EGY D2 19:30
FT El Sharqia Dokhan 2 - 1 Beni Suef 0 - 1
EGY D2 19:30
FT Markaz Shabab Samalot 3 - 0 Tahta SC 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Shoban Moslemen Qena 1 - 0 Asmant Asyut 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Telephonaat Bani Suweif FC 1 - 1 El Alameen 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Al Minya 2 - 1 Qena SC 2 - 1
IRN PR 19:50
FT Zob Ahan 1 - 1 Peykan 1 - 1
GEO D1 20:00
FT Dinamo Tbilisi 2 - 1 Torpedo Kutaisi 0 - 0
MAC D1 20:00
FT CD Monte Carlo 1 - 2 Lun Lok 1 - 1
ITA Cup 20:00
FT Torino 2 - 0 ACD Virtus Entella 2 - 0
MEA CC 20:00
FT Tanzania U20 8 - 1 Somalia U20 4 - 1
PALL 20:00
FT Silwan 1 - 1 Hillal Areeha 1 - 1
Bra SD 20:00
FT America MG (w) 1 - 0 Ipatinga (w) 0 - 0
IRN PR 20:05
FT Naft Masjed Soleyman FC 0 - 0 Persepolis 0 - 0
SAFA Cup U17 20:30
FT Malawi U17 1 - 7 Angola U17 0 - 3
SAFA Cup U17 20:30
FT South Africa U17 0 - 1 Zambia U17 0 - 0
PALL 20:35
FT Al Karmel 1 - 2 Palestinian Forces 1 - 1
GEO D1 21:00
FT Dinamo Batumi 1 - 2 Lokomotiv Tbilisi 0 - 0
MOL D1 21:00
FT CS Petrocub 1 - 1 Dinamo-Auto 0 - 0
ARM D1 21:00
FT Urartu 1 - 2 Alashkert 0 - 1
UAE LP 21:00
FT Al-Jazira(UAE) 2 - 0 Hatta 2 - 0
UAE LP 21:00
FT Al-Wasl 3 - 0 Ahli Al-Fujirah 1 - 0
JOR D1 21:00
FT Al Aqaba SC 1 - 1 Al-Jazeera 0 - 1
ISL 21:00
FT Kerala Blasters FC 2 - 2 Northeast United 2 - 0
TUR Cup 21:00
FT Kayserispor 3 - 3 Hekimoglu Trabzon 1 - 3
ROM D2 21:30
FT FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2 - 1 Universitaea Cluj 1 - 0
QAT D1 21:30
FT Al-Sailiya 1 - 3 Al-Wakra 0 - 0
SER CUP 22:00
FT Proleter 0 - 2 Vojvodina Novi Sad 0 - 0
PER D2 22:00
FT Comerciantes Unidos 1 - 1 Sport Chavelines Juniors 0 - 0
SLO D1 22:59
FT NK Olimpija Ljubljana 3 - 0 NK Aluminij 2 - 0
ITA Cup 22:59
FT Sampdoria 1 - 3 Genoa 1 - 0
TUR Cup 22:59
FT Konyaspor 7 - 0 Manisa BB Spor 4 - 0
ROM D2 23:30
FT Rapid Bucuresti 0 - 0 Scolar Resita 0 - 0
JOR D1 23:30
FT Sahab SC 1 - 2 AL-Sareeh 0 - 1
INT FRL 23:30
FT Ghana (w) 3 - 1 Morocco (w) 2 - 1
QAT D1 23:45
FT Qatar SC 3 - 0 Al-Arabi SC 1 - 0
QAT D1 23:45
FT Al-Ahli Doha 1 - 1 Al Rayyan 0 - 0
`
image-top-scroll
`