Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 25-11-2020
POL PR 00:00
FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 2 - 1 Zaglebie Lubin 1 - 0
ISR D1 00:00
FT Hapoel Kiryat Shmona 1 - 0 Hapoel Tel Aviv 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Quevilly 2 - 1 Stade Briochin 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Red Star FC 93 1 - 0 Avranches 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Villefranche 0 - 1 Sete FC 0 - 0
AUT D2 00:00
FT Kapfenberg 0 - 2 Austria Lustenau 0 - 1
SLO D1 00:00
FT ND Gorica 0 - 1 NK Mura 05 0 - 1
CAF YCQ 00:00
FT Sierra Leone U20 1 - 2 Gambia U20 0 - 0
SAPL D1 00:30
FT Moroka Swallows 1 - 0 Kaizer Chiefs 0 - 0
HOL D2 00:45
FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 1 FC Utrecht (Youth) 0 - 1
UEFA CL 00:55
FT FC Krasnodar 1 - 2 Sevilla 0 - 1
UEFA CL 00:55
FT Rennes 1 - 2 Chelsea 0 - 1
FRA D2 01:00
FT Grenoble 1 - 0 Nancy 1 - 0
ISR D1 01:00
FT Hapoel Kfar Saba 3 - 2 Maccabi Haifa 0 - 1
FRA D3 01:00
FT Annecy 1 - 1 Lyon Duchere 1 - 1
SUI D1 01:00
FT Chiasso 3 - 2 Neuchatel Xamax 1 - 0
SUI D1 01:00
FT Winterthur 2 - 1 Stade Ouchy 1 - 0
NOR D1 01:00
FT Rosenborg 2 - 3 Brann 0 - 2
ENG L1 01:00
FT Gillingham 2 - 1 AFC Wimbledon 1 - 1
SPA D2 01:00
FT Girona 0 - 1 Malaga 0 - 1
SPA D2 01:00
FT Castellon 0 - 2 AD Alcorcon 0 - 2
GER D3 01:00
FT SV Waldhof Mannheim 2 - 2 MSV Duisburg 1 - 1
GER D3 01:00
FT SV Wehen Wiesbaden 1 - 0 SV Meppen 0 - 0
GER D3 01:00
FT Uerdingen KFC 05 0 - 1 Hallescher FC 0 - 0
GER D3 01:00
FT Te Cu Kukuh Atta Seip 1 - 1 Saarbrucken 1 - 0
TUR Cup 01:00
FT Fenerbahce 4 - 0 Sivas Dort Eylul Belediyespor 1 - 0
URU D2 01:00
FT CS Cerrito 1 - 1 Villa Espanola 0 - 0
Brazil L 01:00
FT AA Carapebus 6 - 1 Mageense FC 3 - 1
Brazil L 01:00
FT Ceres/RJ 1 - 3 Barra Mansa FC 0 - 1
GHA D1 01:00
FT Accra Hearts of Oak 2 - 2 Ashanti Gold 1 - 0
PER D1 01:15
FT Universitario De Deportes 0 - 2 FC Carlos Stein 0 - 0
MAL D1 01:30
FT Valletta FC 1 - 1 Sirens 0 - 0
GER D3 01:30
FT SC Verl 1 - 1 TSV 1860 Munchen 1 - 1
Bra SD 01:30
FT Juventude MA 1 - 0 Sao Raimundo/RR 1 - 0
BRA CEB 01:30
FT Tiradentesce 0 - 0 Icasa CE 0 - 0
BRA CEB 01:30
FT Pacatuba 1 - 2 Crato CE 1 - 0
ENG L2 01:45
FT Cheltenham Town 1 - 1 Cambridge United 1 - 0
ENG Conf 02:00
FT Altrincham 0 - 1 Bromley 0 - 1
ENG Conf 02:00
FT Barnet 0 - 0 Hartlepool United 0 - 0
ENG CN 02:00
FT Gateshead 1 - 0 Gloucester City 0 - 0
SCO PR 02:00
FT Hibernian 2 - 2 Saint Johnstone 1 - 1
SCO CH 02:00
FT Heart of Midlothian 3 - 0 Alloa Athletic 3 - 0
ENG L1 02:00
FT Rochdale 1 - 1 Northampton Town 0 - 1
ENG L1 02:00
FT Portsmouth 1 - 1 Oxford United 1 - 0
ENG L1 02:00
FT Peterborough United 1 - 0 Plymouth Argyle 1 - 0
ENG L1 02:00
FT Swindon Town 0 - 1 Lincoln City 0 - 0
ENG L1 02:00
FT Ipswich Town 0 - 3 Hull City 0 - 2
ENG L1 02:00
FT Wigan Athletic 0 - 0 Bristol Rovers 0 - 0
ENG L1 02:00
FT Accrington Stanley 1 - 0 Crewe Alexandra 0 - 0
ENG L1 02:00
FT Burton Albion 4 - 2 Charlton Athletic 2 - 1
ENG L1 02:00
FT Milton Keynes Dons 2 - 2 Shrewsbury Town 0 - 1
ENG L1 02:00
FT Doncaster Rovers 3 - 2 Blackpool 0 - 2
ENG LCH 02:00
FT Luton Town 1 - 1 Birmingham City 1 - 1
ENG LCH 02:00
FT Queens Park Rangers (QPR) 3 - 2 Rotherham United 3 - 1
ENG L2 02:00
FT Mansfield Town 0 - 1 Harrogate Town 0 - 1
ENG L2 02:00
FT Salford City 2 - 1 Morecambe 2 - 0
ENG L2 02:00
FT Southend United 0 - 1 Forest Green Rovers 0 - 0
ENG L2 02:00
FT Stevenage Borough 2 - 1 Port Vale 1 - 0
ENG L2 02:00
FT Leyton Orient 1 - 0 Bradford City 0 - 0
ENG L2 02:00
FT Exeter City 6 - 1 Colchester United 1 - 0
ENG L2 02:00
FT Barrow 3 - 4 Oldham Athletic 1 - 2
ENG L2 02:00
FT Newport County 1 - 1 Walsall 1 - 1
ENG L2 02:00
FT Crawley Town 1 - 2 Grimsby Town 1 - 1
ENG L2 02:00
FT Scunthorpe United 0 - 1 Bolton Wanderers 0 - 0
ENG L2 02:00
FT Tranmere Rovers 1 - 0 Carlisle United 0 - 0
ENG LCH 02:00
FT Stoke City 2 - 3 Norwich City 0 - 2
ENG LCH 02:00
FT Wycombe Wanderers 0 - 0 Huddersfield Town 0 - 0
SCO L1 02:00
FT Dumbarton 0 - 3 Falkirk 0 - 2
URU RL 02:00
FT CA Cerro Reserve 1 - 0 Rentistas Reserves 1 - 0
URU RL 02:00
FT Plaza Colonia Reseves 3 - 2 Penarol Reserve 1 - 1
AUT CUP 02:25
FT Sturm Graz 1 - 0 FC Wacker Innsbruck 0 - 0
BRA D2 02:30
FT Parana PR 1 - 2 Guarani SP 0 - 1
YDL Futsal 02:30
FT Carme Dawson 9 - 10 Acqua e Sapone C5 Futsal 2 - 5
VEN D2 02:30
FT CD Hermanos Colmenares 2 - 1 Atletico El Vigia 2 - 0
CRC D2 02:30
FT AD Cofutpa 1 - 2 AD Guanacasteca 1 - 0
ENG CN 02:45
FT Kidderminster Harriers 3 - 0 Alfreton Town 1 - 0
ENG CN 02:45
FT Darlington 0 - 1 Bradford Park Avenue 0 - 1
ENG CN 02:45
FT Kettering Town 1 - 1 Guiseley 1 - 0
ENG CS 02:45
FT Tonbridge Angels 0 - 2 Braintree Town 0 - 0
ENG CS 02:45
FT Bath City 1 - 4 Dulwich Hamlet 1 - 1
ENG CS 02:45
FT Dorking 3 - 2 Oxford City 0 - 1
ENG Conf 02:45
FT Wrexham 4 - 0 Sutton United 2 - 0
FRA D3 02:45
FT Orleans US 45 1 - 0 Boulogne 0 - 0
ENG CN 02:45
FT Leamington 1 - 1 AFC Fylde 0 - 0
NIR D1 02:45
FT Linfield FC 3 - 3 Glentoran FC 1 - 0
NIR D1 02:45
FT Cliftonville 0 - 4 Ballymena United 0 - 1
ENG CN 02:45
FT Farsley Celtic 2 - 2 Chester FC 2 - 2
ENG LCH 02:45
FT Preston North End 0 - 3 Blackburn Rovers 0 - 1
ENG LCH 02:45
FT Barnsley 0 - 1 Brentford 0 - 0
ENG LCH 03:00
FT Bournemouth AFC 2 - 0 Nottingham Forest 1 - 0
UEFA CL 03:00
FT Borussia Dortmund 3 - 0 Club Brugge 2 - 0
UEFA CL 03:00
FT Lazio 3 - 1 Zenit St. Petersburg 2 - 1
UEFA CL 03:00
FT Dynamo Kyiv 0 - 4 FC Barcelona 0 - 0
UEFA CL 03:00
FT Juventus 2 - 1 Ferencvarosi TC 1 - 1
UEFA CL 03:00
FT Manchester United 4 - 1 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 3 - 0
UEFA CL 03:00
FT Paris Saint Germain (PSG) 1 - 0 RB Leipzig 1 - 0
PER D1 03:00
FT EM Deportivo Binacional 1 - 3 Atletico Grau 0 - 2
BRA LNA 03:00
FT CD Universitario 1 - 4 Sporting San Miguelito 1 - 4
URU D2 03:15
FT IA Sud America 0 - 2 Albion FC 0 - 1
SPA D2 03:30
FT CD Lugo 0 - 0 Real Oviedo 0 - 0
PER D1 03:30
FT Cusco FC 1 - 1 Univ.Cesar Vallejo 1 - 0
VEN D1 04:00
FT Deportivo Lara 1 - 0 Deportivo La Guaira 1 - 0
CHI D2 04:00
FT Deportes Santa Cruz 0 - 2 San Marcos de Arica 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Confianca SE 2 - 0 Cuiaba 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Ponte Preta 1 - 0 Oeste 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Centro Sportivo Alagoano 1 - 0 Operario Ferroviario PR 0 - 0
CON CLA 05:15
FT Atletico Paranaense 1 - 1 River Plate 0 - 0
CON CLA 05:15
FT Liga Dep. Universitaria Quito 1 - 2 Santos 1 - 1
CON CSA 05:15
FT Bahia 1 - 0 Union Santa Fe 0 - 0
CHI D2 05:15
FT Nublense 4 - 2 Rangers Talca 1 - 1
URU D2 05:30
FT Villa Teresa 1 - 1 Rampla Juniors FC 1 - 0
Columbia W L 06:00
FT Atletico Nacional Medellin (w) 0 - 1 America de Cali (w) 0 - 1
MEX D2 06:00
FT Mineros de Zacatecas 1 - 0 Tepatitlan de Morelos 0 - 0
MLS 06:25
FT Toronto FC 0 - 0 Nashville 0 - 0
VEN D1 07:00
FT Academia Puerto Cabello 2 - 2 Atletico Venezuela 0 - 0
Fiji cup 07:00
FT Lautoka 3 - 2 Navua FC 2 - 1
GD CUP 07:15
FT Grenada Boys SS FC 1 - 3 Royal Grenada Police Force 0 - 1
BRA D2 07:30
FT Chapecoense SC 0 - 1 Cruzeiro (MG) 0 - 0
BRA D2 07:30
FT America MG 2 - 1 Juventude 2 - 1
BRA D2 07:30
FT Brasil de Pelotas 2 - 1 CRB AL 0 - 0
CHI D1 07:30
FT Audax Italiano 1 - 1 Santiago Wanderers 0 - 1
CON CSA 07:30
FT Velez Sarsfield 2 - 0 Deportivo Cali 0 - 0
CON CLA 07:30
FT Racing Club 1 - 1 Flamengo 1 - 1
URU D2 07:45
FT Racing Club Montevideo 0 - 2 CA Atenas 0 - 1
CNCF CLG 08:00
FT Herediano 0 - 1 Real Esteli 0 - 1
MLS 08:00
FT Philadelphia Union 0 - 2 New England Revolution 0 - 2
Columbia W L 08:00
FT Junior (w) 1 - 3 Independiente Santa Fe (w) 1 - 1
MEX D2 08:10
FT Tampico Madero 0 - 0 Club Chivas Tapatio 0 - 0
Fiji cup 09:00
FT Ba 1 - 1 Rewa FC 1 - 0
CRC D2 09:00
FT Futbol Consultants Moravia 0 - 0 AD Escazucena 0 - 0
MEX D2 10:15
FT Cimarrones de Sonora 2 - 3 Cocodrilos de Tabasco FC 1 - 0
CNCF CLG 10:15
FT Alajuelense 1 - 0 San Francisco FC 0 - 0
MLS 10:45
FT Seattle Sounders 3 - 1 Los Angeles FC 1 - 0
Fiji cup 11:00
FT Suva FC 3 - 2 Nadi FC 1 - 1
UZB D1 13:30
FT Aral Nukus 1 - 0 Navbahor Namangan B 1 - 0
UZB D1 13:30
FT Xorazm Urganch 3 - 1 Istiklol Fergana 1 - 1
Fiji cup 13:50
FT Labasa FC 3 - 0 Nasinu FC 1 - 0
CHA D2 14:00
FT China U19 0 - 1 Yunnan Kunlu 0 - 0
CHA D2 14:00
FT Xian UKD 1 - 2 Zibo Sunday 1 - 1
CHA D2 14:00
FT Qingdao Zhongchuang Hengtai 1 - 2 Nanjing Fengfan 0 - 1
CHA D2 14:00
FT Qingdao Zhongneng 0 - 0 Xi An FC 0 - 0
CHA D2 14:00
FT Bei Li Gong 2 - 0 Qingdao Red Lions 2 - 0
RUS YthC 15:00
FT Ufa Youth 0 - 0 UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth 0 - 0
RUS YthC 15:00
FT FK Ural Youth 3 - 1 Khimki Youth 1 - 1
UZB D1 15:00
FT Nasaf Qarshi 3 - 0 Pakhtakor 1 - 0
ROM U19 15:00
FT Gaz Metan Medias U19 2 - 0 UTA Arad U19 1 - 0
VIE U21 L 15:05
FT Ben Tre U21 3 - 4 Longan U21 1 - 2
GEO D2 15:30
FT FC Shevardeni 2 - 0 Shukura Kobuleti 0 - 0
THA D2 15:45
FT Bangkok 1 - 0 Inter Bangkok 0 - 0
THA D2 15:45
FT Grakcu Sai Mai United 1 - 0 North Bangkok College 0 - 0
THA D2 15:45
FT Phram Bangkok FC 3 - 0 Royal Thai Air Force FC 1 - 0
THA D2 15:45
FT Samut Prakan FC 2 - 2 Royal Thai Army FC 0 - 0
BGD WD1 15:55
FT Kumilla Utd (w) 1 - 3 FC Uttar Bango (w) 0 - 1
HUN U19A 16:00
FT NergihasaU19 1 - 4 Gyori ETO U19 0 - 2
JPN D2 16:00
FT Tokyo Verdy 1 - 1 Avispa Fukuoka 0 - 0
RUS YthC 16:00
FT Arsenal Tula Youth 1 - 1 PFC Sochi Youth 1 - 0
UZB D1 16:00
FT FK G'ijduvon 1 - 2 Paktako 79 0 - 0
UZB D1 16:00
FT Pakhtakor II 1 - 3 Yangiyer 1 - 1
UZB D1 16:00
FT Yashnobod 1 - 1 Jizak 0 - 0
THA D2 16:00
FT Chamchuri United FC 2 - 0 Kasem Bundit University FC 2 - 0
AZE D2 16:00
FT Zaqatala FK 4 - 0 Keshla FK II 1 - 0
R WSL 16:00
FT CS Navobi Iasi (w) 0 - 9 Vasas Odorhei 2 (w) 0 - 2
JPN D1 16:30
FT Kawasaki Frontale 5 - 0 Gamba Osaka 2 - 0
UZB D1 16:30
FT FK Rubin (UZB) 3 - 2 FC Bunyodkor II Chrichik 1 - 1
UZB D1 16:30
FT FK Chigatoy 0 - 4 Lokomotiv BFK 0 - 2
UZB D1 16:30
FT Termez Surkhon 1 - 1 Buxoro FK 0 - 0
UZB D1 16:30
FT Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 1 Lokomotiv Tashkent 0 - 1
AFC CL 17:00
FT Jeonbuk Hyundai Motors 1 - 0 Sydney FC 1 - 0
AFC CL 17:00
FT Guangzhou Evergrande Taobao FC 1 - 3 Vissel Kobe 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Bergama Belediyespor 2 - 0 Kozan BLD.SPOR 1 - 0
TKM D1 17:00
FT Energetik Mary 2 - 7 FC Ahal 2 - 4
TKM D1 17:00
FT HTTU Asgabat 0 - 1 FC Altyn Asyr 0 - 1
TKM D1 17:00
FT Kopetdag Asgabat 1 - 1 Sagadam FK 1 - 1
JPN D1 17:00
FT Oita Trinita 0 - 1 Cerezo Osaka 0 - 1
JPN D1 17:00
FT Yokohama FC 1 - 3 Shimizu S-Pulse 0 - 3
JPN D1 17:00
FT Kashima Antlers 1 - 4 Kashiwa Reysol 0 - 1
JPN D2 17:00
FT Renofa Yamaguchi 1 - 2 JEF United Ichihara Chiba 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Thespa Kusatsu 1 - 2 Omiya Ardija 0 - 1
JPN D2 17:00
FT Kyoto Sanga 1 - 1 Ventforet Kofu 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Albirex Niigata 0 - 3 Ehime FC 0 - 1
JPN D2 17:00
FT Tokushima Vortis 3 - 0 Machida Zelvia 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Montedio Yamagata 4 - 0 Zweigen Kanazawa FC 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Mito Hollyhock 2 - 2 Giravanz Kitakyushu 2 - 0
JPN D2 17:00
FT V-Varen Nagasaki 1 - 1 Matsumoto Yamaga FC 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Fagiano Okayama 2 - 3 Tochigi SC 1 - 0
RUS YthC 17:00
FT FC Terek Groznyi Youth 2 - 1 FK Rostov Youth 2 - 0
RUS YthC 17:00
FT Rotor Volgograd Youth 1 - 2 FC Tambov Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00
FT Konopliev Youth 1 - 2 CSKA Moscow (R) 0 - 1
RUS YthC 17:00
FT Rubin Kazan (R) 1 - 1 Lokomotiv Moscow Youth 0 - 0
POR CN 17:00
FT Casa Pia AC 1 - 1 Nacional da Madeira 0 - 1
AZE D2 17:00
FT FK MOIK Baku 0 - 3 Qarabag II 0 - 0
AZE D2 17:00
FT Sabah II 5 - 0 Standard Sumgayit II 2 - 0
TUR Cup 17:00
FT Bandirmaspor 0 - 1 Darica Genclerbirligi 0 - 1
TUR Cup 17:00
FT Tuzlaspor 5 - 1 Sultanbeyli 3 - 0
TUR Cup 17:00
FT Keciorengucu 1 - 1 Kocaelispor 0 - 1
TUR Cup 17:00
FT Yeni Malatyaspor 2 - 0 Etimesgut Belediye Spor 0 - 0
KOR D2 17:00
FT Gyeongnam FC 1 - 1 Daejeon Citizen 0 - 0
MEA CC 17:00
FT Uganda U20 6 - 1 Burundi U20 2 - 0
TKM D1 17:00
FT FC MERW 1 - 1 Nebitchi 0 - 1
JPN D1 17:30
FT Sagan Tosu 0 - 1 Vegalta Sendai 0 - 0
JPN D1 17:30
FT Shonan Bellmare 1 - 1 Hiroshima Sanfrecce 1 - 0
JPN D2 17:30
FT Jubilo Iwata 3 - 0 FC Ryukyu 1 - 0
HK RL 17:30
FT TSW Pegasus Reserves 5 - 0 Resources Capital Reserves 3 - 0
MOL D1 18:00
FT FC Sfintul Gheorghe 0 - 2 Sheriff Tiraspol 0 - 0
SPA D3 18:00
FT Real Madrid Castilla 1 - 1 Baleares 1 - 0
ENG U23 D1 18:00
FT Millwall U23 2 - 0 Cardiff City U23 1 - 0
RUS D1 18:00
FT Neftekhimik Nizhnekamsk 0 - 1 FK Nizhny Novgorod 0 - 0
UKR D2 18:00
FT Kremin Kremenchuk 0 - 2 Alians Lypova Dolyna 0 - 0
UKR D2 18:00
FT MFK Mikolaiv 0 - 2 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 1
UKR D2 18:00
FT Nyva Ternopil 2 - 0 Krystal 1 - 0
UKR D2 18:00
FT Veres 3 - 0 Hirnyk-Sport 2 - 0
UKR D2 18:00
FT Vpk Agro Magdalinovka 0 - 1 Metalist 1925 Kharkiv 0 - 0
RUS YthC 18:00
FT Spartak Moscow Youth 0 - 1 FK Krasnodar Youth 0 - 1
RUS YthC 18:00
FT Zenit St.Petersburg Youth 4 - 0 Strogino Youth 3 - 0
PolCW 18:00
FT KKP Bydgoszcz (w) 3 - 2 APLG Gdansk (w) 1 - 1
Pol D4 18:00
FT Ursus Warszawa 0 - 0 Olimpia Zambrow 0 - 0
Tanzania D1 18:00
FT Ruvu Shooting 1 - 0 Tanzania Prisons 1 - 0
THA D2 18:00
FT Nonthaburi United 2 - 0 Siam FC 0 - 0
Zam SL 18:00
FT Red Arrows 0 - 0 Indeni FC 0 - 0
SVK D2 18:30
FT Tatran LM 2 - 1 Slavoj Trebisov 1 - 0
POL D1 18:30
FT Puszcza Niepolomice 0 - 0 LKS Nieciecza 0 - 0
TUR Cup 18:30
FT Istanbulspor 0 - 1 Tarsus Idman Yurdu 0 - 1
TUR Cup 18:30
FT Altinordu 3 - 0 Corum Belediyespor 0 - 0
TUR Cup 18:30
FT Eskisehirspor 2 - 0 Kastamonuspor 0 - 0
THA D2 18:30
FT Muangnont Bankunmae FC 1 - 0 Thonburi United FC 0 - 0
SIN D1 18:45
FT Hougang United FC 0 - 2 Tampines Rovers FC 0 - 1
SIN D1 18:45
FT Balestier Khalsa FC 2 - 2 Tanjong Pagar Utd 2 - 2
SIN D1 18:45
FT Geylang United FC 0 - 3 Lion City Sailors 0 - 0
UZB D1 18:45
FT Kuruvchi Bunyodkor 1 - 0 Sogdiana Jizak 0 - 0
CZE D2 19:00
FT Blansko 1 - 2 Hradec Kralove 0 - 0
HUN WD1 19:00
FT Kelen SC (w) 3 - 2 Viktoria FC Szombathely (w) 0 - 1
SER D2 19:00
FT Borac Cacak 1 - 0 Zemun 1 - 0
Por U23 19:00
FT Estoril U23 1 - 0 Sporting Lisbon Sad U23 1 - 0
MKD D2 19:00
FT FK Osogovo 1 - 3 Bregalnica Stip 1 - 3
MKD D2 19:00
FT FK Kozuv 0 - 0 FK Sloga 1934 Vinica 0 - 0
MKD D2 19:00
FT FC Plackovica 0 - 0 Pobeda Prilep 0 - 0
MKD D2 19:00
FT FK Tikves Kavadarci 1 - 4 Pehchevo 0 - 1
MKD D2 19:00
FT Kamenica-Sasa 5 - 0 FK Roseman 1 - 0
MKD D2 19:00
FT Vlazrimi Kicevo 1 - 0 FK Kadino 1 - 0
MKD D2 19:00
FT FK Skopje 2 - 1 FK Ohrid 2004 2 - 0
MKD D2 19:00
FT FK Drita Bogovinje 0 - 0 FK Teteks Tetovo 0 - 0
MKD D2 19:00
FT Vardar Forino 0 - 1 Korab Debar 0 - 1
MKD D2 19:00
FT KF Veleshta 2 - 1 FK Rinija Gostivar 1 - 0
HUN D2E 19:00
FT Budaorsi SC 4 - 0 Szombathelyi Haladas 2 - 0
HUN D2E 19:00
FT Szolnoki MAV FC 0 - 0 Bekescsaba 0 - 0
RUS D1 19:00
FT Alania Vladikavkaz 3 - 0 Yenisey Krasnoyarsk 2 - 0
RUS D1 19:00
FT Tekstilshchik Ivanovo 0 - 2 Gazovik Orenburg 0 - 2
ROM D2 19:00
FT CS Aerostar Bacau 2 - 2 FC Timisoara 0 - 1
ROM D2 19:00
FT Dunarea Calarasi 1 - 0 CS Mioveni 0 - 0
ROM D2 19:00
FT ACS Comuna Recea 2 - 0 Pandurii Targu-Jiu 1 - 0
ROM D2 19:00
FT CSS Islla Te Nagh 2 - 1 Voin Tate Numa Glenn 1 - 0
ROM D2 19:00
FT Luceafarul Oradea 1 - 0 Concordia Chiajna 0 - 0
HUN D2E 19:00
FT Kaposvar 0 - 4 SOROKSAR 0 - 2
HUN D2E 19:00
FT Bodajk FC Siofok 2 - 1 Csakvari TK 1 - 0
RUS YthC 19:00
FT Dinamo Moscow Youth 11 - 3 Chertanovo Moscow Youth 4 - 1
ARM D2 19:00
FT Urartu II 3 - 1 Ararat-Armenia B 1 - 1
Pol D4 19:00
FT KS Polonia Sroda Wlkp 0 - 1 KP Starogard Gdanski 0 - 0
TUR Cup 19:00
FT Hatayspor 2 - 2 Bursa Niluferspor AS 1 - 1
MNE CUP 19:00
FT Arsenal Tivat 0 - 1 FK Iskra Danilovgrad 0 - 1
MNE CUP 19:00
FT Bokelj Kotor 0 - 6 FK Buducnost Podgorica 0 - 4
MNE CUP 19:00
FT Decic Tuzi 1 - 0 FK Sutjeska Niksic 0 - 0
MKD CUP 19:00
FT Academy Pandev 2 - 1 FK Shkupi 1 - 0
MKD CUP 19:00
FT Belasica Strumica 1 - 4 FK Makedonija Gjorce Petrov 1 - 1
MKD CUP 19:00
FT FC Struga Trim Lum 1 - 0 Renova Cepciste 0 - 0
MKD CUP 19:00
FT Sileks 0 - 0 FK Shkendija 79 0 - 0
SER CUP 19:00
FT IMT Novi Beograd 2 - 1 Radnicki Nis 1 - 0
Kosovo L 19:00
FT KF Trepca 89 4 - 2 KF Besa Pec 3 - 1
Kosovo L 19:00
FT KF Llapi 0 - 2 Prishtina 0 - 0
Pol D4 19:00
FT Cracovia II 1 - 2 Sokol Sieniawa 1 - 2
Pol D4 19:00
FT Gwarek Tarnowskie Gory 1 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 2
Pol D4 19:00
FT KSZO Ostrowiec 1 - 0 Stal Krasnik 0 - 0
Pol D4 19:00
FT Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0
Pol D4 19:00
FT Elana Torun 2 - 0 Gornik Konin 1 - 0
HUN D3E 19:00
FT Debreceni VSC II 0 - 1 BVSC 0 - 0
POL U19 19:00
FT Rozwoj Katowice U19 8 - 1 Odra Wodzislaw U19 6 - 0
KSA D1 19:05
FT Al-Kawkab 1 - 1 Al-adalh 0 - 0
KSA D1 19:15
FT Al Bukayriyah 0 - 2 AL-Rbeea Jeddah 0 - 1
KSA D1 19:15
FT Arar FC 1 - 1 Najran SC 0 - 0
CRO D2 19:30
FT Rudes 4 - 2 Hajduk Split II 1 - 0
CZE D2 19:30
FT Dukla Prague 0 - 2 Chrudim 0 - 1
CZE D2 19:30
FT Lisen 4 - 2 Vysehrad 0 - 1
CZE D2 19:30
FT SK Prostejov 0 - 1 Usti nad Labem 0 - 0
CZE D2 19:30
FT Trinec 2 - 0 FK MAS Taborsko 0 - 0
CZE D2 19:30
FT SK Slovan Varnsdorf 1 - 3 Viktoria Zizkov 0 - 3
CZE D2 19:30
FT FK Graffin Vlasim 0 - 1 Vysocina jihlava 0 - 0
CRO D2 19:30
FT NK Dugopolje 1 - 0 Dinamo Zagreb II 0 - 0
CRO D2 19:30
FT NK Opatija 3 - 2 Inter Zapresic 1 - 1
SLO D1 19:30
FT Tabor Sezana 1 - 1 Domzale 1 - 1
SER CUP 19:30
FT Habitpharm Javor 1 - 1 FK Vozdovac Beograd 0 - 1
SER CUP 19:30
FT Radnik Surdulica 2 - 2 Cukaricki Stankom 0 - 2
SER CUP 19:30
FT FK Spartak Zlatibor Voda 1 - 1 Mladost Lucani 1 - 0
SER CUP 19:30
FT Backa Topola 2 - 0 FK Napredak Krusevac 1 - 0
HK RL 19:30
FT Happy Valley (R) 2 - 0 Eastern (R) 1 - 0
EGY D2 19:30
FT El Daklyeh 1 - 1 Al Nasr Cairo 0 - 1
EGY D2 19:30
FT Marekh 1 - 0 Nogoom El Mostakbal 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Petrojet 3 - 0 Coca Cola FC 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Pharco 1 - 1 EI Raja Marsa Matruh 1 - 1
EGY D2 19:30
FT FC Masr 0 - 0 Olympic El Qanal 0 - 0
CRO D3 19:30
FT NK Udarnik Kurilovec 2 - 1 NK Mladost Petrinja 0 - 1
CRO D3 19:30
FT NK Split 0 - 0 NK Kamen Ivanbegovina 0 - 0
EGY D2 19:30
FT El Olympi 0 - 0 Sporting Alexandria 0 - 0
IRN PR 19:40
FT Gol Gohar FC 1 - 1 Foolad Khozestan 1 - 1
EGY D2 19:40
FT Tersana SC 2 - 2 El Sekka El Hadid 1 - 0
SIN D1 19:45
FT Albirex Niigata FC 2 - 0 Young Lions 1 - 0
ALB D1 19:45
FT Apolonia Fier 0 - 3 Partizani Tirana 0 - 1
ALB D1 19:45
FT KF Tirana 0 - 0 KS Bylis 0 - 0
ALB D1 19:45
FT Skenderbeu Korca 1 - 2 Kastrioti Kruje 0 - 1
IRN PR 19:45
FT Esteghlal Tehran 1 - 0 Mashin Sazi 0 - 0
IRN PR 19:50
FT Saipa 1 - 0 Nassaji Mazandaran 0 - 0
RUS D1 20:00
FT Irtysh 1946 Omsk 1 - 0 Tom Tomsk 1 - 0
AFC CL 20:00
FT Shanghai East Asia FC 0 - 1 Yokohama Marinos 0 - 0
ENG U23 D1 20:00
FT Wigan U23 1 - 0 Sheffield Utd U23 0 - 0
RUS D1 20:00
FT Akron Togliatti 0 - 0 Spartak Moscow II 0 - 0
RUS D1 20:00
FT Dinamo Briansk 1 - 2 Chertanovo Moscow 0 - 0
RUS D1 20:00
FT Fakel 0 - 0 Veles 0 - 0
IRN PR 20:00
FT Shahrdary Arak 0 - 0 Mes Rafsanjan 0 - 0
CHI D2 20:00
FT Barnechea 2 - 1 CD Magallanes 2 - 1
MNE CUP 20:00
FT FK Podgorica 2 - 3 FK Zeta 1 - 1
KUW D1 20:00
FT Al-Yarmouk 0 - 0 Al Gela 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Kagera Sugar 3 - 0 Biashara United FC 1 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Mwadui FC 3 - 4 Gwambina FC 2 - 3
MEA CC 20:00
FT Sudan U20 2 - 3 Ethiopia U20 2 - 0
Zam SL 20:00
FT Zanaco 3 - 1 ZESCO United Ndola 1 - 0
Zam SL 20:00
FT Kabwe Warriors 0 - 0 Lusaka Dynamos 0 - 0
Zam SL 20:00
FT Kitwe United 0 - 0 Nkwazi 0 - 0
VEN D2 20:00
FT Fundacion Lara Deportiva 2 - 1 Fundacion AIFI 0 - 1
PALL 20:00
FT Wadi Al Nes 0 - 2 Tubas 0 - 0
ITA C1 20:30
FT Bisceglie 1913 1 - 1 AC Monopoli 0 - 0
CHI D2 20:30
FT Union San Felipe 0 - 0 Cobreloa 0 - 0
ITA Cup 20:30
FT Parma 2 - 1 Cosenza Calcio 1914 2 - 1
MOL D1 21:00
FT Speranta Nisporeni 2 - 2 Zimbru Chisinau 1 - 0
ITA C1 21:00
FT Como 2 - 2 Olbia 2 - 2
ITA C1 21:00
FT Giana 2 - 0 Piacenza 2 - 0
ITA C1 21:00
FT Lucchese 4 - 5 Albinoleffe 0 - 3
ITA C1 21:00
FT Us Pergolettese 1 - 2 Pro Vercelli 1 - 1
ITA C1 21:00
FT Gubbio 1 - 0 Triestina 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Mantova 2 - 0 Arezzo 0 - 0
ITA C1 21:00
FT JuventusU23 2 - 0 Grosseto 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Palermo 0 - 1 Turris Neapolis 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Vibonese 1 - 1 Foggia 1 - 1
ISL 21:00
FT FC Goa 0 - 1 Mumbai City 0 - 0
TUR Cup 21:00
FT Gazisehir Gaziantep 3 - 0 Serik Belediyespor 1 - 0
Spain D4 21:00
FT Real Aviles 2 - 0 SD Navarro CF 0 - 0
PALL 21:00
FT Jabal Al Mukaber 2 - 0 Markz Balata 1 - 0
QAT D2 21:15
FT Al Shamal 3 - 2 Al Nasa(QAT) 2 - 0
KSA D1 21:25
FT Al-Nahdha 1 - 2 Al-Hazm 0 - 1
RUS D1 21:30
FT Volgar Astrakhan 0 - 1 SKA Khabarovsk 0 - 0
GER Reg 21:30
FT Fortuna Dusseldorf (Youth) 2 - 1 Monchengladbach AM. 1 - 0
QAT D2 21:30
FT Al Shahaniya 1 - 3 Al Mesaimeer Club 0 - 3
Spain D4 21:45
FT FC Cartagena B 1 - 1 Deportiva Minera 1 - 0
CYP D1 22:00
FT APOEL Nicosia 2 - 0 Doxa Katokopias 0 - 0
Por U23 22:00
FT Portimonense U23 1 - 1 Cova Piedade U23 0 - 1
RUS D1 22:00
FT Krylya Sovetov 2 - 1 FK Chayka K-SR 0 - 0
ROM D2 22:00
FT Petrolul Ploiesti 1 - 1 Gloria Buzau 0 - 0
CYP Cup 22:00
FT Ermis Aradippou 1 - 2 Nea Salamis 0 - 1
CYP Cup 22:00
FT AEK Larnaca 0 - 2 AEL Limassol 0 - 0
SER CUP 22:00
FT Metalac Gornji Milanovac 0 - 1 Partizan Belgrade 0 - 1
Spain D4 22:00
FT Aguilas CF 1 - 1 EDMF Churra 0 - 0
POR D3 22:00
FT Estrela Amadora 2 - 0 Oriental Dragon 0 - 0
SPA LU19 22:00
FT Torre Levante U19 1 - 0 Valencia U19 1 - 0
POR D3 22:00
FT Anadia 2 - 1 Valadares Gaia FC 1 - 0
Spain D4 22:00
FT Cartagena FC Murcia 1 - 3 Mazarron CF 0 - 1
Spain D4 22:00
FT Sevilla C 1 - 2 CD San Roque de Lepe 0 - 1
SLV LFW 22:00
FT AD Isidro Metapan (w) 1 - 0 Sonsonate FC (w) 1 - 0
GRE D1 22:15
FT Asteras Tripolis 0 - 0 Apollon Smirnis 0 - 0
SPA D3 22:30
FT UE Olot 2 - 1 Barcelona B 1 - 1
SPA D3 22:30
FT Real Betis B 2 - 1 Real Murcia 1 - 0
RUS D1 22:30
FT Shinnik Yaroslavl 1 - 3 Baltika Kaliningrad 1 - 3
KUW D1 22:30
FT Al-Salmiyah 3 - 2 Al Kuwait SC 2 - 1
BHR Cup 22:30
FT Isa Town 2 - 1 Al-Tadhmon 2 - 1
BHR Cup 22:30
FT Qalali 4 - 1 Al-Ittihad(BHR) 0 - 0
BHR Cup 22:30
FT Sitra 0 - 1 Al-Ittifaq 0 - 1
SPA LU19 22:30
FT Barcelona U19 4 - 1 Mallorca U19 2 - 1
ALB D1 22:45
FT Teuta Durres 0 - 0 Vllaznia Shkoder 0 - 0
ALB D1 22:45
FT KS Perparimi Kukesi 1 - 0 KF Laci 1 - 0
CZE D1 22:59
FT Dynamo Ceske Budejovice 2 - 1 Bohemians 1905 2 - 0
BEL D1 22:59
FT Cercle Brugge 1 - 2 Mouscron Peruwelz 0 - 0
ISR D1 22:59
FT Hapoel Hadera 4 - 0 Hapoel Bnei Sakhnin FC 1 - 0
CRO D1 22:59
FT Istra 1961 Pula 1 - 4 ZNK Osijek 1 - 2
DAN U19 22:59
FT Horsens U19 1 - 0 Vejle U19 1 - 0
SPA D3 22:59
FT Villarreal B 3 - 0 CD Alcoyano 2 - 0
SPA D3 22:59
FT Marino luanco 0 - 1 Real Valladol B 0 - 0
MAL D2 22:59
FT Marsaxlokk FC 1 - 1 Vittoriosa Stars 0 - 1
RUS D1 22:59
FT Torpedo moskva 4 - 2 FK Krasnodar II 2 - 1
UKR D2 22:59
FT Obolon Kiev 3 - 0 Polissya Zhytomyr 2 - 0
SLO D1 22:59
FT NK Publikum Celje 0 - 2 Maribor 0 - 1
EST D2 22:59
FT Vaprus Parnu 4 - 1 FC Nomme United 3 - 0
EST D2 22:59
FT Flora Tallinn II 3 - 5 Elva 3 - 2
EST D2 22:59
FT FC Maardu 2 - 2 Tartu JK Maag Tammeka B 1 - 0
CAF YCQ 22:59
FT Guinea U20 2 - 0 Guinea Bissau U20 0 - 0
CAF YCQ 22:59
FT Mali U20 1 - 0 Mauritania U20 1 - 0
TUR Cup 22:59
FT Adana Demirspor 4 - 1 Afjet Afyonspor 2 - 1
TUR Cup 22:59
FT Antalyaspor 2 - 0 Pendikspor 1 - 0
Pol D4 22:59
FT Wikielec 1 - 0 Polonia Warszawa 1 - 0
Pol D4 22:59
FT MKS Kluczbork 3 - 3 Stal Brzeg 2 - 3
Tanzania D1 22:59
FT Azam 0 - 1 Young Africans FC 0 - 0
SPA WD2 22:59
FT CFF Caceres (w) 3 - 3 Atleico Malaga (w) 1 - 1
PALL 22:59
FT Shbab Alkhaleel 1 - 0 Ahli Al Khalil 1 - 0
AUT CUP 23:15
FT Austria Wien 5 - 3 TSV Hartberg 3 - 0
GER Reg 23:30
FT Borussia Dortmund (Youth) 1 - 2 SV Rodinghausen 0 - 1
QAT D2 23:30
FT Al Markhiya 1 - 0 Muaidar SC 1 - 0
ITA Cup 23:30
FT Cagliari 2 - 1 Verona 1 - 0
ITA Cup 23:30
FT Bologna 2 - 2 Spezia 2 - 1
ITA Cup 23:30
FT Udinese 0 - 0 Fiorentina 0 - 0
POL Cup 23:40
FT Widzew lodz 0 - 1 Legia Warszawa 0 - 1
HUN D2E 23:55
FT FC Ajka 2 - 0 Dorogi FC 0 - 0
HUN D2E 23:55
FT Gyirmot SE 2 - 1 Kazincbarcika 1 - 1
`
image-top-scroll
`