Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 24-11-2020
VEN D1 07:00
FT Portuguesa FC 1 - 2 Aragua FC 0 - 1
ARG D1 07:15
FT Newells Old Boys 1 - 1 Talleres Cordoba 1 - 0
CHI D1 07:30
FT Union Espanola 0 - 2 O.Higgins 0 - 0
CRC DW1 08:00
FT Saprissa (w) 1 - 1 CS Herediano (w) 0 - 0
KAZ PR 14:00
FT Lokomotiv Astana 3 - 1 Kaisar Kyzylorda 1 - 1
KAZ PR 15:00
FT FK Taraz 0 - 1 FK Kaspyi Aktau 0 - 1
KAZ PR 15:00
FT Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0 Ordabasy 0 - 0
GEO D2 15:00
FT Merani Martvili 1 - 0 FC Sioni Bolnisi 1 - 0
UZB D1 15:00
FT Mashal Muborak 3 - 0 Navbahor Namangan 0 - 0
VIE U21 L 15:00
FT Dong Thap U21 0 - 0 Vinh Long U21 0 - 0
UZB D1 16:00
FT Turon Nukus 2 - 0 Shurtan Guzor 1 - 0
WIE WC 16:00
FT CLB TPHCM (w) 4 - 0 Son La (w) 1 - 0
AFC CL 17:00
FT Beijing Guoan 3 - 1 Melbourne Victory 2 - 0
AFC CL 17:00
FT FC Tokyo 0 - 1 Shanghai Shenhua 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Ofspor 1 - 0 Yesilyurt Belediyespor 1 - 0
TUR 3B 17:00
FT Karsiyaka 1 - 0 Arhavispor 1 - 0
TUR Cup 17:00
FT Genclerbirligi 1 - 0 Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 0
ISR CUP 17:00
FT MS Tseirey Taybe 0 - 2 Hapoel Herzliya 0 - 0
SAFA Cup U17 17:30
FT South Africa U17 2 - 1 Angola U17 1 - 0
IRQ D1 18:00
FT Al Karkh 0 - 1 Naft Alwasat 0 - 0
UZB D1 18:00
FT OTMK Olmaliq 4 - 0 FK Andijon 3 - 0
Tanzania D1 18:00
FT JKT Tanzania 0 - 1 Mbeya City 0 - 0
SVK D2 18:30
FT Poprad 0 - 4 Sport Podbrezova 0 - 2
SVK D2 18:30
FT Slovan Bratislava B 1 - 2 MSK Zilina B 1 - 0
TUR Cup 18:30
FT Osmanlispor FC 1 - 1 Muglaspor 1 - 0
TUR Cup 18:30
FT Boluspor 1 - 1 Kahramanmarasspor 0 - 0
TUR Cup 18:30
FT Giresunspor 0 - 0 Nigde Belediyespor 0 - 0
ISR CUP 18:30
FT Hapoel Bueine 2 - 1 Rubi Shapira 0 - 1
WIE WC 18:30
FT CLB TPHCM (w) B 0 - 2 Than KSVN (w) 0 - 2
ISR CUP 18:45
FT Maccabi Kabilio Jaffa 2 - 2 Hapoel Bikat Hayarden 0 - 2
KAZ PR 19:00
FT Okzhetpes 0 - 2 Tobol Kostanai 0 - 1
KAZ PR 19:00
FT FC Shakhtyor Karagandy 1 - 2 FC Zhetysu Taldykorgan 0 - 1
BUL D2 19:00
FT Ludogorets Razgrad II 1 - 1 Sportist Svoge 1 - 1
TUR Cup 19:00
FT Denizlispor 1 - 2 Turgutluspor 0 - 1
Kosovo L 19:00
FT KF Drita Gjilan 1 - 1 KF Feronikeli 0 - 1
UZB D1 19:00
FT Qizilqum Zarafshon 1 - 0 Metallurg Bekobod 1 - 0
Kosovo L 19:00
FT KF Arberia 1 - 0 Gjilani 0 - 0
Syri D1 19:00
FT Afrin SC 3 - 0 Musfat Banyas 0 - 0
Syri D1 19:00
FT Al Makhram 0 - 0 Al-Majd Damascus 0 - 0
Syri D1 19:00
FT Al Tadamon Latakia 0 - 4 Al Nawair 0 - 1
Syri D1 19:00
FT Ommal Hama 0 - 1 AI Nairab 0 - 1
Syri D1 19:00
FT Al Shola 1 - 0 Jaramana 0 - 0
KSA D1 19:05
FT Al-Shoalah 0 - 0 Al-Thuqbah 0 - 0
KSA D1 19:10
FT Al-Feiha 2 - 0 Al-Jabalain 0 - 0
Syri D1 19:10
FT Qarah 0 - 1 Al-Yaqdhah 0 - 1
KSA D1 19:30
FT Uhud 1 - 1 Al-Tai 0 - 1
AFC CL 20:00
FT FC Seoul 5 - 0 Chiangrai United 1 - 0
AFC CL 20:00
FT Perth Glory 1 - 2 Ulsan Hyundai FC 0 - 0
ENG U23 D1 20:00
FT Colchester United U23 0 - 0 Queens Park Rangers U23 0 - 0
ENG U23 D1 20:00
FT Barnsley U23 2 - 1 Birmingham City U23 0 - 1
ENG U23 D1 20:00
FT Swansea City U23 0 - 3 Charlton U23 0 - 1
MEA CC 20:00
FT Djibouti U20 2 - 1 Somalia U20 0 - 1
KUW D1 20:00
FT Al-Nasar 1 - 0 Al Fahaheel SC 1 - 0
PALL 20:00
FT Al Birah 2 - 2 Shabab Althahrea 0 - 1
Tanzania D1 20:00
FT Coastal Union 1 - 0 Ihefu SC 1 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Polisi Tanzania FC 1 - 0 Mtibwa Sugar 1 - 0
VEN D2 20:00
FT Real Frontera 2 - 3 Urena SC 1 - 1
CRO D3 20:00
FT NK Naprijed Hreljin 1 - 1 NK Pazinka 0 - 1
Brazil L 20:00
FT Bela Vista 1 - 6 Campo Grande CE 1 - 1
INT CF 20:00
FT Talaea EI-Gaish 1 - 2 Ismaily 0 - 0
Ken D1 20:15
FT Mathare United 0 - 1 Kakamega Homeboyz 0 - 0
ENG U23 D1 20:30
FT Bristol City U23 2 - 0 Ipswich U23 0 - 0
ITA Cup 20:30
FT Spal 2 - 0 Monza 0 - 0
CHI D2 20:30
FT Deportes Valdivia 0 - 1 Melipilla 0 - 0
CHI D3 20:30
FT Fernandez Vial 3 - 1 Independiente de Cauquenes 1 - 0
URU D2 20:30
FT Tacuarembo 0 - 3 Rocha 0 - 1
SAFA Cup U17 20:30
FT Zambia U17 6 - 2 Malawi U17 3 - 0
TUR Cup 21:00
FT Karagumruk 0 - 3 Erokspor 0 - 2
ISL 21:00
FT Jamshedpur FC 1 - 2 Chennai Titans 1 - 2
RUS FDH 21:00
FT MFK CPRF Futsal 1 - 0 MFK Tyumen Futsal 0 - 0
KSA D1 21:25
FT AL-jeel 0 - 1 Hajer 0 - 0
KSA D1 21:25
FT Al Khaleej Club 0 - 1 Al-Draih 0 - 1
KSA PR 21:50
FT Al-Taawon 1 - 0 Al Wehda Mecca 0 - 0
MOL D1 22:00
FT Codru Lozova 2 - 1 FC Floresti 2 - 1
ROM D2 22:00
FT Universitatea Craiova 1 - 0 Metaloglobus 1 - 0
SLO D1 22:00
FT FC Koper 2 - 1 ASK Bravo Publikum 1 - 0
KSA D1 22:30
FT Al Sahel 1 - 0 Al-Nojoom 1 - 0
BFL 22:30
FT ASF Bobo 0 - 0 US Ouagadougou 0 - 0
KUW D1 22:30
FT Al-Salibikhaet 0 - 1 Al-Arabi Club (KUW) 0 - 1
BFL 22:35
FT Etoile Filante Ouagadougou 1 - 0 ASEC Koudougou 1 - 0
URU D2 22:45
FT CA Juventud 0 - 0 Central Espanol 0 - 0
BEL D1 22:59
FT Red Star Waasland 2 - 0 Oostende 0 - 0
ISR D1 22:59
FT Hapoel Haifa 2 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 0
CRO D1 22:59
FT NK Lokomotiva Zagreb 1 - 2 Hajduk Split 0 - 1
PER D1 22:59
FT Sport Boys 0 - 1 Inti Gas Deportes 0 - 0
TUR Cup 22:59
FT Adanaspor 1 - 1 Sakaryaspor 1 - 1
TUR Cup 22:59
FT Bursaspor 1 - 0 Anadolu Selcukluspor 1 - 0
EST D1 22:59
FT Tallinna JK Legion 0 - 1 FC Kuressaare 0 - 1
EST D1 22:59
FT Trans Narva 1 - 1 JK Tallinna Kalev 0 - 1
PALL 22:59
FT Hilal AL Quds 2 - 0 Thaqafi Tulkarm 1 - 0
VEN D2 22:59
FT Univ Los Andes 3 - 3 Deportivo Zulia 2 - 2
Columbia W L 22:59
FT Real San Andres (w) 1 - 1 Independiente Medellin (w) 1 - 0
FRA D3 23:30
FT Cholet So 3 - 1 Bastia Borgo 1 - 1
KSA PR 23:30
FT Al-Ettifaq 0 - 4 Al-Fateh 0 - 3
`
image-top-scroll
`