Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 18-10-2020
FRA D2 00:00
FT Ajaccio 0 - 1 Toulouse 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Amiens 1 - 0 Grenoble 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Le Havre 1 - 1 Chateauroux 1 - 1
FRA D2 00:00
FT Nancy 2 - 1 USL Dunkerque 2 - 0
FRA D2 00:00
FT Chamois Niortais 3 - 0 Caen 1 - 0
FRA D2 00:00
FT Paris FC 1 - 0 Pau FC 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Rodez Aveyron 0 - 1 Troyes 0 - 0
UAE LP 00:00
FT Al Nasr Dubai 1 - 1 Al-Jazira(UAE) 1 - 1
MEX U20 00:00
FT Pumas U20 2 - 1 Toluca U20 2 - 1
CYP D1 00:00
FT Karmiotissa Polemidion 0 - 1 Ermis Aradippou 0 - 0
SUI Sl 00:00
FT Servette 0 - 0 Young Boys 0 - 0
SUI Sl 00:00
FT Vaduz 1 - 1 Lugano 1 - 0
AUS D3 00:00
FT Santa Ana 0 - 2 SC Kalsdorf 0 - 1
POR D1 00:00
FT Sporting Braga 2 - 1 Nacional da Madeira 2 - 0
GUA D1 00:00
FT C.S.D. Comunicaciones 3 - 0 CD Puerto de Iztapa 2 - 0
ECU D2 00:00
FT CD Puerto Quito 1 - 4 9 de Octubre 1 - 2
KSA PR 00:00
FT Al Wehda Mecca 2 - 1 Al-Qadasiya 0 - 1
USA NPSL 00:00
FT Chattanooga Red Wolves 1 - 1 Forward Madison FC 1 - 0
ECU D2 00:00
FT Faure Za Amarilla 0 - 3 Manta FC 0 - 3
POR D3 00:00
FT Real Sport Clube Queluz 1 - 1 Estrela Amadora 0 - 1
Mex MFW 00:00
FT Puebla (w) 0 - 0 Club Necaxa (w) 0 - 0
GUA D2 00:00
FT Suchitepequez 2 - 1 Nueva Concepcion 2 - 1
BRA SPWL 00:00
FT Taubate(w) 3 - 2 CA Juventus (w) 1 - 1
MEX U20 00:00
FT Pumas U20 2 - 1 Deportivo Toluca Mexiquense U20 2 - 1
BOS PL 00:05
FT Sarajevo 2 - 0 NK Siroki Brijeg 1 - 0
BUL D1 00:15
FT CSKA Sofia 1 - 1 Beroe Stara Zagora 0 - 0
MAL D1 00:15
FT Birkirkara FC 2 - 3 Zejtun Corinthians 2 - 2
MAL D1 00:15
FT Gudja United 0 - 1 Hamrun Spartans 0 - 0
MAL D2 00:15
FT Pembroke Athleta 3 - 1 Qormi F.C 1 - 0
HUN D1 00:30
FT Videoton Puskas Akademia 0 - 3 MTK Hungaria 0 - 2
FAR D1 00:30
FT KI Klaksvik 2 - 1 EB Streymur 1 - 0
SPA D3 00:30
FT Villarrubia CF 0 - 3 Villanovense 0 - 1
GRE D1 00:30
FT Olympiakos Piraeus 4 - 0 Atromitos Athens 0 - 0
Pol D4 00:30
FT Cracovia II 2 - 0 LKS Lagow 0 - 0
POL PR 01:00
FT Jagiellonia Bialystok 2 - 1 Lech Poznan 1 - 0
HOL D1 01:00
FT AZ Alkmaar 2 - 2 VVV Venlo 2 - 0
Bra YL 01:00
FT America MG Youth 4 - 3 Fluminense RJ (Youth) 3 - 1
BRA SPC2 01:00
FT Batatais 0 - 3 EC Sao Bernardo/SP 0 - 2
CAN CSL 01:00
FT SC Scarborough Ontario 1 - 3 FC Vorkuta 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Sao Goncalo 0 - 2 Nova Iguacu 0 - 1
Bra SD 01:00
FT Bangu 1 - 3 Ferroviaria SP 0 - 1
Bra SD 01:00
FT Cabofriense(RJ) 1 - 0 Toledo Colonia Work PR 0 - 0
Bra SD 01:00
FT Globo 1 - 1 Campinense 0 - 0
BRA CPY 01:00
FT Friburguense RJ U20 2 - 2 Madureira Youth 0 - 1
BRA CPY 01:00
FT Nova Iguacu U20 2 - 2 Volta Redonda U20 0 - 1
BRA BAS U23 01:00
FT Avai FC U23 1 - 0 Fluminense U23 1 - 0
BRP PS D2 01:00
FT Barcelona Esportivo Capela SP 0 - 3 Jabaquara SP 0 - 2
BRP PS D2 01:00
FT Brasilis FC 2 - 1 Guarulhos SP 0 - 1
BRP PS D2 01:00
FT Atletico Mogi SP 0 - 2 Manthiqueira/SP 0 - 1
BRP PS D2 01:00
FT Itapirense/SP 0 - 1 Anpaao 0 - 1
BRP PS D2 01:00
FT SKA Brasil 1 - 3 Mauaense SP 0 - 1
URU D1 01:00
FT Plaza Colonia 0 - 3 Cerro Largo 0 - 0
BRP PS D2 01:00
FT Uniao Suzano AC SP 0 - 0 Uniao Mogi 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Goytacaz RJ 0 - 1 Sampaio Correa (RJ) 0 - 1
BRP PS D2 01:00
FT Basilisi SP youth 2 - 1 Guarulhos SP Youth 0 - 1
BRP PS D2 01:00
FT Espodiwo SP U23 0 - 3 Gaba Kuala SP U23 0 - 2
SPA WD2 01:00
FT UD San Antonio Pilar (w) 0 - 5 CD Llamoro W 0 - 1
PER D1 01:15
FT Deportivo Municipal 1 - 2 FBC Melgar 0 - 1
KSA PR 01:15
FT Al Hilal 1 - 0 Al-Ameade 0 - 0
AUT CUP 01:25
FT First Wien 1894 3 - 2 SK Vorwarts Steyr 2 - 0
IRE D1 01:30
FT Longford Town 0 - 1 Cobh Ramblers 0 - 0
GER D1 01:30
FT Borussia Monchengladbach 1 - 1 VfL Wolfsburg 0 - 0
ROM D1 01:30
FT CFR Cluj 2 - 1 Botosani 1 - 1
SPA D2 01:30
FT Castellon 0 - 1 CD Lugo 0 - 0
SPA D2 01:30
FT UD Logrones 0 - 1 Leganes 0 - 1
NOR D1 01:30
FT Molde 4 - 2 Bodo Glimt 2 - 1
BRB MG 01:30
FT Nacional AC MG 1 - 1 Democrata 0 - 0
BRA CPY 01:30
FT Flugoiania U20 0 - 7 Atletico GO (Youth) 0 - 2
BRB MG 01:30
FT Tupi Juiz de Fora MG 3 - 2 Ipatinga 1 - 2
BEL D1 01:45
FT Standard Liege 1 - 1 Club Brugge 0 - 1
ITA D1 01:45
FT Crotone 1 - 1 Juventus 1 - 1
BEL D2 01:45
FT KVSK Lommel 1 - 1 Westerlo 1 - 1
ITA C1 01:45
FT JuventusU23 1 - 1 Albinoleffe 0 - 1
YDL Futsal 01:45
FT Carme Dawson 5 - 2 Sandro Abate Avellino Futsal 1 - 2
FRA D1 02:00
FT Marseille 3 - 1 Bordeaux 1 - 0
ENG PR 02:00
FT Newcastle United 1 - 4 Manchester United 1 - 1
COL D2 02:00
FT Orsomarso 0 - 0 Atletico Huila 0 - 0
COL D2 02:00
FT Tigres Zipaquira 1 - 1 Valledupar FC 1 - 0
HOL D1 02:00
FT Willem II 0 - 3 FC Twente Enschede 0 - 1
BRA D2 02:00
FT Chapecoense SC 1 - 1 Vitoria BA 1 - 0
SPA D1 02:00
FT Getafe 1 - 0 FC Barcelona 0 - 0
CAF CL 02:00
FT Wydad Casablanca 0 - 2 EL Ahly 0 - 1
GUA D2 02:00
FT Deportivo Mictlan 1 - 0 CSD Sayaxche 1 - 0
BRB MG 02:00
FT CAP Uberlandia 2 - 0 Guarani MG 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Santos Macapa 2 - 2 Moto Club Sao Luis MA 1 - 0
Bra SD 02:00
FT SE do Gama 3 - 0 Bahia de Feira BA 1 - 0
BRP PS D2 02:00
FT Francana 2 - 0 Inter Bebedouro/SP 0 - 0
CRC D2 02:00
FT Santa Ana 1 - 1 AD Escazucena 0 - 0
BRA D2 02:30
FT Confianca SE 3 - 1 Oeste 3 - 1
POR D1 02:30
FT Sporting Lisbon 2 - 2 FC Porto 1 - 2
ECU D1 02:30
FT Sociedad Deportiva Aucas 2 - 1 Tecnico Universitario 1 - 0
Bra SD 02:30
FT Jacyoba AC 2 - 3 Vitoria da Conquista BA 1 - 1
MLS 02:50
FT Chicago Fire 2 - 2 FC Kansas City 1 - 1
USA WD1 03:00
FT Orlando Pride (w) 3 - 3 North Carolina (w) 0 - 3
BRA D3 03:00
FT Ferroviario CE 1 - 0 Remo Belem (PA) 0 - 0
COL D2 03:00
FT Universitario de Popayan 0 - 0 Leones 0 - 0
BRA SPC2 03:00
FT Linense(BRA) 0 - 1 Comercial-SP 0 - 0
DOM D1 03:00
FT UniversidadO M 1 - 0 Atletico Pantoja 0 - 0
BRB MG 03:00
FT Democrata SL/MG 0 - 0 Pouso Alegre 0 - 0
Bra SD 03:00
FT Uniao Rondonopolis MT 2 - 4 Aparecidense GO 2 - 2
Columbia W L 03:00
FT Atletico Nacional Medellin (w) 3 - 0 Atletico Bucaramanga (w) 1 - 0
PER D1 03:30
FT Cienciano 2 - 1 Alianza Lima 1 - 1
PER D1 03:30
FT Alianza Universidad 0 - 1 Sport Boys 0 - 0
SLV D1 03:30
FT Municipal Limeno 0 - 0 Luis Angel Firpo 0 - 0
COL D1 04:00
FT Boyaca Chico 1 - 1 Deportiva Once Caldas 1 - 0
PAR D1 04:00
FT Sol de America 1 - 0 Guarani CA 0 - 0
VEN D1 04:00
FT Carabobo FC 2 - 2 Mineros de Guayana 0 - 0
MEX D3 04:00
FT Ciervos FC 1 - 3 Aguacateros CDU 0 - 0
MEX D3 04:00
FT Irapuato 4 - 1 Pioneros de Cancun 0 - 0
URU D1 04:00
FT CA Penarol 1 - 2 CA River Plate 0 - 2
USA NPSL 04:00
FT Savannah Clovers 6 - 0 Idaho Lobos FC 1 - 0
GUA D1 04:10
FT CSyD Sacachispas 3 - 3 Coban Imperial 1 - 0
SLV D1 04:15
FT CD FAS 0 - 2 CD Sonsonate 0 - 2
SLV D2 04:15
FT CD Platense Municipal Zacatecoluca 0 - 1 Fuerte San Francisco 0 - 1
USA NPSL 04:15
FT OFC Barca 3 - 3 Diaspora United 2 - 2
BRA D2 04:30
FT Brasil de Pelotas 0 - 0 Figueirense 0 - 0
BRA D2 04:30
FT CRB AL 4 - 1 Operario Ferroviario PR 1 - 1
SLV D1 04:30
FT Aguila 2 - 0 Jocoro FC 0 - 0
BRA D1 05:00
FT Fluminense RJ 2 - 2 Ceara 1 - 1
BRA D1 05:00
FT Atletico Clube Goianiense 1 - 1 Atletico Paranaense 1 - 0
BRA D1 05:00
FT Coritiba PR 1 - 2 Santos 0 - 2
BRA D3 05:00
FT Treze Campina Grande PB 0 - 1 Santa Cruz PE 0 - 0
ECU D1 05:00
FT Independiente Jose Teran 3 - 2 Liga Dep. Universitaria Quito 0 - 1
USA NPSL 05:00
FT Philadelphia Lone Star FC II 4 - 3 Santa Fe NY 3 - 1
MEX D3 05:00
FT Mineros de Fresnillo 3 - 1 Mazorqueros FC 0 - 1
Bra SD 05:00
FT Mirassol 8 - 0 Nacional PR 2 - 0
Bra SD 05:00
FT Salgueiros AC 0 - 1 Floresta CE 0 - 0
NIC U20 05:00
FT Juventus Managua U20 1 - 1 Diriangen U20 1 - 0
MEX D1 05:05
FT Monterrey 3 - 1 Puebla 2 - 0
USA NPSL 05:30
FT Richmond Kickers 0 - 1 Tormenta FC 0 - 1
Bra SD 05:30
FT Caldense MG 2 - 0 Palmas 1 - 0
MLS 06:00
FT Montreal Impact 2 - 1 Club Internacional de Futbol Miami 1 - 1
PER D1 06:00
FT EM Deportivo Binacional 3 - 6 Sporting Cristal 1 - 2
USA NPSL 06:00
FT EFA Metro 3 - 2 North Jersey Alliance FC 2 - 1
SKN PL 06:00
FT SLH St Pauls Utd 2 - 0 RAMS Village Superstars 0 - 0
NIC U20 06:00
FT CD Junior de Managua U20 2 - 2 Deportivo Ocotal U20 1 - 1
COL D1 06:05
FT Cucuta 1 - 0 Envigado FC 0 - 0
PAR D1 06:15
FT Guay Leena 0 - 3 Libertad 0 - 1
URU D1 06:15
FT Boston River 5 - 1 Deportivo Maldonado 2 - 0
USL D1 06:30
FT Louisville City FC 2 - 0 Saint Louis FC 1 - 0
USL D1 06:30
FT Tampa Bay Rowdies 1 - 0 Charleston Battery 0 - 0
USA NPSL 06:30
FT GOSA Spurs 2 - 2 Orlando City SS HC 1 - 2
BRA D1 07:00
FT Sao Paulo 0 - 0 Gremio (RS) 0 - 0
MEX D1 07:00
FT Chivas Guadalajara 3 - 2 Atlas 2 - 0
NIC D1 07:00
FT Jalapa 3 - 0 Walter Ferretti 1 - 0
SLV D1 07:00
FT CD Chalatenango 0 - 3 Alianza San Salvador 0 - 3
USA WD1 07:00
FT OL Reign Reign (w) 2 - 0 Utah Royals (w) 1 - 0
USA NPSL 07:00
FT Texas Spurs 0 - 0 Weatherford FC 0 - 0
MEX D2 07:05
FT Cancun FC 4 - 0 Cocodrilos de Tabasco FC 2 - 0
ECU D1 07:30
FT Barcelona SC(ECU) 1 - 0 Delfin SC 1 - 0
Bra SD 07:40
FT Juventude MA 1 - 1 Bare EC 1 - 1
USL D1 08:00
FT Reno 1868 FC 2 - 2 Phoenix Rising FC 2 - 1
VEN D1 08:00
FT Trujillanos 1 - 1 Estudiantes Merida FC 1 - 0
COL D1 08:10
FT Millonarios 1 - 0 Patriotas FC 1 - 0
SLV D1 08:15
FT A.D. Isidro Metapan 6 - 0 Once Municipal 2 - 0
USL D1 08:30
FT El Paso Locomotive FC 1 - 1 New Mexico United 1 - 0
ANNLR 08:30
FT Kahibah FC Reserves 4 - 1 New Lambton FC Reserves 3 - 1
MEX D1 09:00
FT CDSyC Cruz Azul 0 - 2 Tigres UANL 0 - 0
JWD2 09:00
FT Yokohama FC Seagulls (w) 0 - 0 Yamato Sylphid (w) 0 - 0
NIC D1 09:00
FT CD Junior Managua 1 - 0 Deportivo Ocotal 0 - 0
USA NPSL 09:00
FT Kongo FC 1 - 1 San Juan FC 1 - 0
USA NPSL 09:30
FT FC Tucson 2 - 0 Orlando City U23 1 - 0
JPN JFL 10:00
FT Kochi United 0 - 1 Verspah Oita 0 - 1
JPN WD1 10:00
FT Ehime FC (w) 1 - 0 Albirex Niigata (w) 0 - 0
JPN WD1 10:00
FT Cerezo Osaka Sakai (w) 3 - 1 Nojima Stella (W) 2 - 0
JAP FutL 10:00
FT Kitakyushu Futsal 3 - 4 Espo Lada Hokkaido Futsal 1 - 0
Solo ISL 10:00
FT Central Coast Football Club 1 - 0 Kossa FC 0 - 0
Australia T S L 10:15
FT University of Tasmania (w) 0 - 1 South Hobart (w) 0 - 1
Australia T S L 10:30
FT Clarence Zebras (W) 4 - 0 Kingborough Lions (w) 1 - 0
AGC R 10:50
FT Musgrave Reserves 1 - 1 Kingscliff Reserves 0 - 0
JPN D1 11:00
FT Consadole Sapporo 1 - 0 Kashima Antlers 1 - 0
JPN D3 11:00
FT AC Nagano Parceiro 3 - 1 Vanraure Hachinohe FC 0 - 1
JPN D3 11:00
FT Kamatamare Sanuki 1 - 1 SC Sagamihara 0 - 0
JPN D3 11:00
FT Imabari FC 0 - 0 Azul Claro Numazu 0 - 0
JPN D3 11:00
FT Gainare Tottori 1 - 1 Gamba Osaka U23 1 - 0
JPN D3 11:00
FT Blaublitz Akita 0 - 0 Fujieda MYFC 0 - 0
JPN JFL 11:00
FT Miyazaki 1 - 1 Honda FC 1 - 1
JPN JFL 11:00
FT Mio Biwako Shiga 1 - 1 Honda Lock SC 0 - 0
JPN JFL 11:00
FT Veertien Kuwana 3 - 0 Yokogawa Musashino 2 - 0
JPN JFL 11:00
FT Run Mel Aomori 5 - 2 Nara Club 0 - 1
JPN JFL 11:00
FT Ban Di Tesi Iwaki 1 - 2 Sony Sendai 0 - 2
JPN WD1 11:00
FT JEF United Ichihara Chiba (w) 2 - 1 IGA Kunoichi (w) 1 - 1
JPN WD1 11:00
FT INAC (w) 4 - 1 NTV Beleza (w) 4 - 0
JWD2 11:00
FT Orca Kamogawa FC (w) 3 - 0 AS Harima ALBION (w) 2 - 0
AUS NSW 11:00
FT Wollongong Wolves 1 - 3 Sydney United 1 - 1
JWCLW 11:00
FT Shizuoka Sangyo University (W) 5 - 1 Niigata University H W (W) 3 - 0
KOR D2 11:30
FT Suwon City 3 - 4 Jeonnam Dragons 3 - 3
JPN D1 12:00
FT Oita Trinita 0 - 1 Gamba Osaka 0 - 0
JPN D1 12:00
FT Shimizu S-Pulse 1 - 1 Sagan Tosu 0 - 0
JPN D1 12:00
FT Yokohama FC 1 - 0 FC Tokyo 0 - 0
JPN D2 12:00
FT Zweigen Kanazawa FC 0 - 1 Jubilo Iwata 0 - 0
JPN D2 12:00
FT Mito Hollyhock 1 - 3 Albirex Niigata 0 - 1
JPN D2 12:00
FT Thespa Kusatsu 0 - 1 Avispa Fukuoka 0 - 0
JPN D2 12:00
FT Fagiano Okayama 3 - 2 Omiya Ardija 0 - 1
JPN D2 12:00
FT Kyoto Sanga 0 - 1 Renofa Yamaguchi 0 - 1
JPN D2 12:00
FT Montedio Yamagata 4 - 1 Ehime FC 2 - 0
JPN D3 12:00
FT FC Gifu 1 - 2 Fukushima United FC 0 - 0
KOR D1 12:00
FT Busan I Park 0 - 0 Suwon Samsung Bluewings 0 - 0
JAP FutL 12:00
FT Fuchu Athletic FC Futsal 4 - 0 Vasagey oita Futsal 0 - 0
AQ U20 L 12:30
FT Brisbane Olympic United FC U20 1 - 4 Moreton Bay Jets U20 1 - 1
JPN D1 13:00
FT Shonan Bellmare 3 - 2 Kashiwa Reysol 1 - 1
AUS BPLR 13:00
FT Grange Thistle SC Reserve 2 - 2 Toowong Reserves 2 - 1
Aus GL 13:05
FT Kingscliff FC 2 - 2 Musgrave Yellow 0 - 2
JWCLW 13:30
FT Cerezo Osaka Academy (W) 1 - 1 Kibi International University (W) 1 - 1
JPN D1 14:00
FT Urawa Red Diamonds 6 - 0 Vegalta Sendai 3 - 0
JPN D3 14:00
FT Kagoshima United 0 - 0 Cerezo Osaka U23 0 - 0
KOR D2 14:00
FT Chungnam Asan 0 - 1 Ansan Greeners FC 0 - 0
RUS D2 14:00
FT SY Sakhalinsk 0 - 2 Metallurg Lipetsk 0 - 1
JAP FutL 14:00
FT Nagoya oceans Futsal 5 - 1 Yokohama S CC Futsal 4 - 0
CHA CSL 14:30
FT Henan Jianye 1 - 0 Wuhan ZALL 1 - 0
KOR D1 14:30
FT Jeonbuk Hyundai Motors 4 - 1 Gwangju Football Club 2 - 0
AUS WBPL 14:30
FT Ipswich City (w) 0 - 2 Coomera FC(w) 0 - 0
JPN D1 15:00
FT Hiroshima Sanfrecce 2 - 1 Vissel Kobe 2 - 0
JPN D3 15:00
FT Kataller Toyama 0 - 1 Grulla Morioka 0 - 0
AUS QSL 15:00
FT Brisbane Olympic United FC 3 - 0 Capalaba Bulldogs 2 - 0
AFB 15:00
FT Wacker Innsbruck (w) 1 - 3 Sudburgenland (w) 0 - 1
KAZ PR 15:00
FT FC Shakhtyor Karagandy 0 - 1 Ordabasy 0 - 0
AUS WBPL 15:00
FT Peninsula Power BPL (w) 1 - 1 Annerley FC (w) 0 - 0
AUS BPL 15:00
FT Acacia Ridge 0 - 3 Brisbane Knights 0 - 3
BUL PLW 15:00
FT FC NSA Sofia (w) 5 - 0 Pirin Blagoevgrad (W) 2 - 0
R WSL 15:00
FT Carmen Bucuresti (W) 4 - 0 Banat Girls Women 1 - 0
R WSL 15:00
FT Universitatea Galati (w) 3 - 2 Uni Alexandria (w) 2 - 1
CRSK U19 15:00
FT NK Dugopolje U19 1 - 2 Zagreb locomotive U19 0 - 1
SER U19 15:00
FT Partizan Belgrade U19 2 - 0 OFK Belgrade U19 1 - 0
SER U19 15:00
FT Radnicki Nis U19 1 - 2 TSC Backa Topola U19 1 - 1
POL RL 15:00
FT Passovia Pass 0 - 4 Ursus Warsaw II 0 - 2
AQ U20 L 15:00
FT Brisbane Strikers (U20) 0 - 6 Brisbane Roar U20 0 - 3
AUS WBPL 15:15
FT Virginia United SC (w) 1 - 1 University of Queensland FC Snr (w) 1 - 0
AUS BPL 15:20
FT Grange Thistle SC 1 - 1 Toowong 1 - 0
VIE D2 15:30
FT An Giang 0 - 3 Pho Hien 0 - 1
Spain D4 15:30
FT Extremadura B 0 - 1 CD Coria 0 - 0
AUS L 15:30
FT Slovan HAC 1 - 4 SR Donaufeld Wien 0 - 2
AUS L 15:30
FT Annabichler SV 1 - 2 Ruckersdorf 1 - 1
KAM SL 15:30
FT National Sports Academy 0 - 0 Cambodia Tiger FC 0 - 0
GER OBW 15:45
FT Uhlenhorster SC Paloma 3 - 1 SV Curslack Neuengamme 1 - 1
THA D2 15:45
FT Banbueng FC 5 - 3 Kohkwang 4 - 1
THA D2 15:45
FT Pattaya Discovery United FC 3 - 0 Maptaphut Rayong FC 0 - 0
THA D2 15:45
FT Ayutthaya FC 1 - 2 Raj Pracha FC 0 - 1
THA D2 15:45
FT Thawiwatthana 2 - 4 Assumption Thonburi 0 - 2
UZB D1 16:00
FT Neftchi Fargona 2 - 0 Istiklol Fergana 1 - 0
GER U17 16:00
FT TSV 1860 Munchen U17 2 - 1 Eintracht Frankfurt U17 1 - 0
GER U17 16:00
FT SG Unterrath U17 1 - 2 Fortuna Koln U17 1 - 1
GER U17 16:00
FT Fortuna Dusseldorf U17 1 - 0 FC Hennef 05 U17 0 - 0
GER U17 16:00
FT Bochum U17 3 - 1 Koln U17 0 - 1
ITA YTHL 16:00
FT Sassuolo U20 2 - 2 Lazio U20 0 - 1
AUS D3 16:00
FT Rotenberg 2 - 3 Dornbirner SV 2 - 0
GER U19 16:00
FT VfL Osnabruck U19 2 - 2 Dynamo Dresden U19 1 - 0
GER U19 16:00
FT Bayer Leverkusen U19 3 - 1 RW Oberhausen U19 2 - 0
GER U19 16:00
FT Rot-Weiss Essen U19 2 - 0 Wuppertaler SV Borussia U19 0 - 0
GER U19 16:00
FT Schalke 04 U19 2 - 3 Borussia Dortmund U19 1 - 2
AFB 16:00
FT SKV Altenmarkt (w) 0 - 1 Vorderland (w) 0 - 1
FRA U19 16:00
FT Colomiers U19 4 - 0 Saint Etienne U19 0 - 0
SPA D3 16:00
FT Sevilla Atletico 0 - 1 UCAM Murcia 0 - 0
Greece U19 16:00
FT Olympiakos Piraeus U19 1 - 0 Atromitos U19 0 - 0
Greece U19 16:00
FT AEL Larisa U19 1 - 1 Asteras Tripolis U19 1 - 0
MAL D2 16:00
FT Zebbug Rangers 0 - 2 Qrendi 0 - 1
SPA WD1 16:00
FT Athletic Club Bibao (w) 2 - 2 Real Betis (W) 0 - 0
SPA WD1 16:00
FT Eibar (w) 0 - 1 Madrid CFF (w) 0 - 0
BHU TL 16:00
FT Tensung FC 3 - 0 Druk Stars FC 0 - 0
Spain D4 16:00
FT CD Plus Ultra 1 - 3 Aguilas CF 1 - 3
Spain D4 16:00
FT FC Cartagena B 2 - 0 Racing Murcia 0 - 0
GER D2 16:00
FT Ingolstadt 04 (w) 2 - 2 Bayern Munich II (w) 2 - 1
GER D2 16:00
FT FFC Turbine Potsdam II (w) 1 - 4 FC Gutersloh (w) 1 - 1
GER D2 16:00
FT Berghofen s (W) 1 - 2 RB Leipzig (w) 0 - 1
GER D2 16:00
FT Wolfsburg II (w) 1 - 3 Herforder SV (w) 0 - 0
Pol D4 16:00
FT Lechia Tomaszow Mazowiecki 1 - 2 Polonia Warszawa 0 - 1
Pol D4 16:00
FT LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 2 - 1 Wisloka Debica 1 - 0
HUN D3E 16:00
FT Budapest Honved II 6 - 0 Majosi SE 3 - 0
HUN D3E 16:00
FT Puskas Academy II 2 - 2 Gardony 1 - 1
THA D2 16:00
FT Surin Khongcheemool 2 - 2 Muang Loei United 0 - 0
THA D2 16:00
FT Chiangrai FC 1 - 3 Uttaradit 0 - 0
THA D2 16:00
FT Kasem Bundit University FC 2 - 0 Phram Bangkok FC 1 - 0
THA D2 16:00
FT Khonkaen Mordindang FC 1 - 2 Surin FC 0 - 1
THA D2 16:00
FT Samut Prakan United FC 2 - 1 Siam FC 2 - 0
AUS L 16:00
FT FC Blau Weiss Feldkirch 2 - 1 VfB Bezau 1 - 1
SLO WL 16:00
FT ZNK Radomlje (w) 3 - 2 ZNK Cerklje (w) 1 - 2
SER U19 16:00
FT FK Radnicki 1923 U19 2 - 0 FK Napredak U19 1 - 0
SER U19 16:00
FT Vojvodina U19 1 - 2 FK Brodarac U19 1 - 2
Spain D4 16:00
FT Rayo Vallecano B 3 - 2 Moratalaz 1 - 2
UKR D1 W 16:00
FT FK Ladomir (W) 2 - 1 Bukovinskaya Nadezhda (W) 1 - 1
THA D2 16:00
FT Nakhon Si Thammarat FC 1 - 0 Jalor City 0 - 0
POL U19 16:00
FT GKS Katowice U19 3 - 0 GKS Jastrzebie U19 0 - 0
Spain D4 16:15
FT Santurtzi CD 1 - 2 Urduliz FT 0 - 1
Pol D4 16:15
FT Pelikan Lowicz 2 - 0 RKS Radomsko 1 - 0
SPA D3 16:30
FT Real Valladol B 1 - 0 Burgos CF 0 - 0
SPA D3 16:30
FT Getafe B 1 - 2 CF Rayo Majadahonda 0 - 0
SPA D3 16:30
FT Cadiz B 2 - 0 Las Palmas Atletico 1 - 0
SIN D1 16:30
FT Lion City Sailors 4 - 0 Geylang United FC 2 - 0
SIN D1 16:30
FT Young Lions 0 - 4 Albirex Niigata FC 0 - 2
Spain D4 16:30
FT CE Felanitx 1 - 2 Constancia 0 - 1
Spain D4 16:30
FT Llosetense 2 - 0 UD Alcudia 2 - 0
Spain D4 16:30
FT FC La Union Atletico 3 - 2 Muleno CF 2 - 1
Spain D4 16:30
FT CF Intercity 0 - 0 Hercules II 0 - 0
Spain D4 16:30
FT CD El Alamo 2 - 4 Alcorcon B 1 - 3
Spain D4 16:30
FT CD San Fernando de Henares 3 - 1 DAV Santa Ana 1 - 1
Spain D4 16:30
FT Calahorra B 1 - 1 CP Calasancio 0 - 0
Spain D4 16:30
FT CD Illescas 3 - 3 CD Torrijos 0 - 0
Spain D4 16:30
FT RCD Carabanchel 2 - 0 Villaverde Boetticher CF 0 - 0
Spain D4 16:30
FT Flat Earth FC 1 - 0 Villanueva del Pardillo 0 - 0
Spain D4 16:30
FT CF Trival Valderas 1 - 1 Atletico Pinto 0 - 0
Spain D4 16:45
FT Condal CF 1 - 1 Real Titanico Laviana 0 - 0
RUS D2 17:00
FT Zenit-2 St.Petersburg 1 - 0 Znamya Truda 0 - 0
RUS D2 17:00
FT Luki Energiya 1 - 3 FK Leningradets 1 - 1
JPN D1 17:00
FT Kawasaki Frontale 3 - 0 Nagoya Grampus 1 - 0
EST D1 17:00
FT Tartu JK Maag Tammeka 4 - 2 FC Kuressaare 1 - 2
EST D3 17:00
FT JK Tallinna Kalev II 1 - 0 Tabasalu Charma 0 - 0
RUS D2 17:00
FT FK Zenit Izhevsk 1 - 1 FK Ural-2 0 - 1
POL ME 17:00
FT Lechia Gdansk (Youth) 3 - 3 Cracovia Krakow (Youth) 2 - 1
SPA D1 17:00
FT Eibar 0 - 0 Osasuna 0 - 0
AZE D1 17:00
FT FC Neftci Baku 1 - 0 Sabah FK Baku 1 - 0
SPA D3 17:00
FT CD Lealtad 1 - 0 CD Covadonga 0 - 0
SPA D3 17:00
FT Numancia 3 - 1 Marino luanco 2 - 0
SPA D3 17:00
FT Real Oviedo B 0 - 1 Union Langreo 0 - 0
KOR D1 17:00
FT Pohang Steelers 4 - 0 Ulsan Hyundai FC 1 - 0
SPA D3 17:00
FT Atletico de Madrid B 1 - 0 UD Poblense 1 - 0
SPA D3 17:00
FT Baleares 4 - 0 CF Internacional De Madrid 2 - 0
SPA D3 17:00
FT Las Rozas 1 - 2 Real Madrid Castilla 0 - 2
SPA D3 17:00
FT UD San Sebastian Reyes 0 - 1 CD Artistico Navalcarnero 0 - 0
SPA D3 17:00
FT UD Melilla 3 - 0 CP Villarrobledo 1 - 0
SPA D3 17:00
FT Suokuaili Moss 1 - 1 Badajoz 0 - 0
SPA D3 17:00
FT RCD Espanyol B 2 - 1 AE Prat 1 - 0
VIE D2 17:00
FT Ba Ria Vung Tau FC 0 - 4 Binh Dinh 0 - 2
VIE D2 17:00
FT Binh Phuoc 0 - 1 Sanna Khanh Hoa 0 - 0
SPA D3 17:00
FT UD Levante B 0 - 1 Ibiza Eivissa 0 - 1
SPA D3 17:00
FT SCR Pena Deportiva 1 - 0 Villarreal B 0 - 0
SPA D3 17:00
FT CD Tudelano 2 - 0 SD Ejea 2 - 0
DEN WD2 17:00
FT ASA Aarhus (w) 0 - 3 Odense Q (w) 0 - 2
SPA WD1 17:00
FT Sporting De Huelva (w) 0 - 6 Barcelona (w) 0 - 3
SPA WD1 17:00
FT Santa Teresa CD (w) 0 - 2 Atletico de Madrid (w) 0 - 1
Spain D4 17:00
FT Silva SD 0 - 0 CD As Pontes 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Cabecense 0 - 2 Xerez Deportivo 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Cacereno 2 - 3 CD Diocesano 0 - 3
Spain D4 17:00
FT CD Montijo 3 - 0 CP Valdivia 3 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Varea 1 - 2 Vianes 1 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Villegas 2 - 2 CD Agoncillo 1 - 0
Spain D4 17:00
FT Almagro CF 3 - 1 Atletico Ibanes 2 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Guarnizo 1 - 1 Club Deportivo Tropezon 1 - 0
Spain D4 17:00
FT CF Montanesa 0 - 2 Igualada 0 - 0
Spain D4 17:00
FT UA Horta 1 - 0 CE Banyoles 0 - 0
Spain D4 17:00
FT UD Paterna 0 - 0 Torrent C.F 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Mostoles 0 - 0 Real Aranjuez CF 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Malaga B 1 - 0 Juventud Torremolinos CF 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Velez CF 2 - 0 Alhaurin de la Torre 1 - 0
NOR D1 W 17:00
FT KIL/Hemne (w) 1 - 1 Amazon Grimstad (w) 1 - 1
Spain D4 17:00
FT AD Union Adarve 1 - 1 CD Paracuellos Antamira 1 - 0
SPA WD2 17:00
FT Fundacion Albacete (W) 2 - 1 Alhama CF (w) 1 - 0
THA D2 17:00
FT Sa Kaeo City 1 - 1 Kabin United 0 - 0
BUL PLW 17:00
FT Levski Chepintsi (W) 3 - 5 Yantra Gabrovo (W) 1 - 3
SER U19 17:00
FT Mladost Lucani U19 3 - 1 FK Rad Belgrade U19 1 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Gerena 0 - 0 Cordoba B 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Conil CF 1 - 1 AD Ceuta 0 - 0
Spain D4 17:00
FT La Palma 0 - 0 Coria CF 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Ibiza Islas Pitiusas 1 - 2 Portmany 0 - 0
Spain D4 17:00
FT EDMF Churra 1 - 0 UD Los Garres 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Azuaga 0 - 1 CD Miajadas 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Calamonte 3 - 1 AD Lobon 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CF Trujillo 1 - 1 Olivenza FC 0 - 0
Spain D4 17:00
FT UD Logrones B 4 - 1 Casalarreina 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Cuarte Industrial 2 - 1 SD Borja 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Valdefierro 3 - 1 Tamar Ritter 1 - 0
Spain D4 17:00
FT Valdesoto 1 - 2 Urraca 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Llanes 0 - 2 Club Siero 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CE Manresa 0 - 1 UE Castelldefels 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CF Pozuelo Alarcon 2 - 0 Compston Ekala 0 - 0
Spain D4 17:00
FT CD Estebona 1 - 5 Antequera CF 1 - 4
Spain D4 17:00
FT Almeria B 0 - 0 Atletico Mancha real 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Poli Almeria 0 - 0 Maracena 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Loja CD 2 - 1 Real Jaen CF 0 - 0
HOL D1 17:15
FT Feyenoord 1 - 1 Sparta Rotterdam 1 - 0
POR D2 17:15
FT Academica Coimbra 2 - 1 Penafiel 2 - 0
Spain D4 17:15
FT UE Sants 0 - 1 CF Peralada 0 - 1
GEO D1 17:30
FT FC Saburtalo Tbilisi 0 - 1 Dinamo Batumi 0 - 0
POL PR 17:30
FT Wisla Plock 1 - 0 Slask Wroclaw 0 - 0
ITA D1 17:30
FT Bologna 3 - 4 Sassuolo 2 - 1
GER U19 17:30
FT Preuben Munster U19 2 - 0 Paderborn U19 1 - 0
IWD1 17:30
FT AC Milan (w) 4 - 1 Inter Milan (w) 3 - 1
TUR D2 17:30
FT Osmanlispor FC 1 - 1 Giresunspor 1 - 0
SPA FDH 17:30
FT Vaidepenas Futsal 4 - 1 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 2 - 0
SPA WD1 17:30
FT RCD Espanyol (w) 3 - 2 Deportivo La Coruna W 1 - 1
UZB D1 17:30
FT FK Andijon 1 - 1 Sogdiana Jizak 1 - 0
Spain D4 17:30
FT CE Esporles 3 - 6 Formentera 2 - 3
Spain D4 17:30
FT UD Guia 2 - 1 Lanzarote 0 - 0
FRA WD1 17:45
FT ASJ Soyaux (w) 0 - 3 Paris Saint Germain (w) 0 - 0
BLR D1 17:45
FT Smolevichy-STI 1 - 4 FC Torpedo Zhodino 1 - 1
UKR D1 18:00
FT Olimpic Donetsk 0 - 1 FC Vorskla Poltava 0 - 0
FRA D1 18:00
FT Strasbourg 2 - 3 Lyon 1 - 3
ENG PR 18:00
FT Sheffield United 1 - 1 Fulham 0 - 0
GER U17 18:00
FT Kaiserslautern U17 1 - 3 VfB Stuttgart U17 0 - 3
GER U17 18:00
FT Augsburg U17 3 - 0 FC Heidenheim U17 2 - 0
GER U17 18:00
FT RW Essen U17 1 - 2 SC Paderborn 07 U17 1 - 2
GER U17 18:00
FT Aachen U17 0 - 3 Dortmund U17 0 - 1
THA D1 18:00
FT Ayutthaya United 2 - 2 Customs Department FC 0 - 0
THA D1 18:00
FT Navy FC 2 - 0 Ranong FC 1 - 0
GER D3 18:00
FT Saarbrucken 2 - 1 Unterhaching 0 - 0
RUS PR 18:00
FT Rotor Volgograd 0 - 2 Spartak Tambov 0 - 0
RUS PR 18:00
FT Arsenal Tula 1 - 0 Ural Sverdlovsk Oblast 1 - 0
NORW 18:00
FT Kolbotn (w) 2 - 2 Klepp (w) 1 - 0
ENG LCH 18:00
FT Preston North End 0 - 1 Cardiff City 0 - 0
FIN D3 A 18:00
FT Jyvaskyla JK 2 - 1 PS Kemi Kings 2 - 0
RUS D2 18:00
FT FK Orenburg-2 0 - 3 Krylia Sovetov II 0 - 3
GER U19 18:00
FT SSV Ulm U19 0 - 1 Kickers Offenbach U19 0 - 1
THA PR 18:00
FT Buriram United 1 - 2 Nakhon Ratchasima 0 - 1
THA PR 18:00
FT Bangkok United FC 4 - 5 Sukhothai 1 - 3
FIN D3 A 18:00
FT Honka Akatemia 1 - 2 MiPK Mikkeli 0 - 1
DEN D2 18:00
FT Holstebro BK 2 - 2 Jammerbugt 1 - 1
DEN D2 18:00
FT BK Avarta 0 - 1 HIK Hellerup 0 - 0
DEN D2 18:00
FT B 73 Slagelse 3 - 1 Roskilde 1 - 0
RUS D2 18:00
FT FK Kaluga 4 - 1 FK Fakel Voronezh Youth 2 - 0
RUS D2 18:00
FT FK Khimik Novomoskovsk 0 - 3 Saturn Moscow 0 - 2
BLR D2 18:00
FT Lokomotiv Gomel 2 - 3 FK Lida 1 - 0
TUR 3B 18:00
FT Erbaaspor S 2 - 0 Osmaniyespor 1 - 0
TUR 3B 18:00
FT Yeni Orduspor 5 - 0 Silivrispor 2 - 0
TUR 3B 18:00
FT Cankaya FK 1 - 0 EdirnesporGenclik 0 - 0
TUR 3B 18:00
FT Artvin Hopaspor 2 - 2 Dai Lin Jissbon 0 - 1
TUR 3B 18:00
FT Yesilyurt Belediyespor 3 - 2 Tekirova Belediyespor 1 - 0
ENG WPR 18:00
FT London Bees Women's 1 - 2 Durham Wildcats LFC (w) 1 - 1
SWE Cup 18:00
FT Ekdoran SK 0 - 2 GAIS 0 - 1
SPA D3 18:00
FT Marino 0 - 1 Real Balompedica Linense 0 - 0
SPA D3 18:00
FT UD Tamaraceite 0 - 0 C.D. San Fernando Isleno 0 - 0
NOR D2 18:00
FT Tromsdalen 1 - 2 Fredrikstad 1 - 1
MAC D1 18:00
FT Cheng Fung 1 - 0 PSP Macau 1 - 0
KAZ PR 18:00
FT FC Zhetysu Taldykorgan 2 - 4 FC Kairat Almaty 2 - 1
SPA WD1 18:00
FT UD Granadilla Tenerife Sur (W) 2 - 1 Colegio Aleman Valencia (w) 2 - 1
UZB D1 18:00
FT Buxoro FK 0 - 0 Nasaf Qarshi 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Vera 0 - 3 Atletico Tacoronte 0 - 1
THA D2 18:00
FT Nonthaburi 1 - 0 Chamchuri United FC 1 - 0
LIT ALW 18:00
FT FK Kauno Zalgiris (w) 0 - 5 Gintra Universitetas (w) 0 - 1
Spain D4 18:00
FT UD Gran Tarajal ST 0 - 0 La Quadra 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Mensajero 2 - 1 Tenisca 1 - 1
Spain D4 18:00
FT Tenerife B 2 - 1 Atletico Union Guimar 2 - 0
UKR D3 18:00
FT FC Karpaty Lviv 1 - 1 Chayka Petropavlovsk Borshchagovka 1 - 0
POR D3 18:15
FT Gondomar 3 - 0 Amarante 1 - 0
GER D2 18:30
FT Erzgebirge Aue 2 - 1 Heidenheimer 0 - 0
GER D2 18:30
FT Fortuna Dusseldorf 2 - 2 Jahn Regensburg 0 - 2
GER D2 18:30
FT SC Paderborn 07 1 - 0 Hannover 96 1 - 0
GER D2 18:30
FT Wurzburger Kickers 0 - 2 Holstein Kiel 0 - 1
BEL D1 18:30
FT Zulte-Waregem 1 - 3 Royal Antwerp 1 - 0
RUS D2 18:30
FT FC Tver 1 - 2 Torpedo Vladimir 1 - 0
ROM D2 18:30
FT ACS Comuna Recea 1 - 2 Petrolul Ploiesti 0 - 0
NORW 18:30
FT Lyn (w) 4 - 0 Arna Bjornar (w) 1 - 0
RUS D2 18:30
FT Legion Dynamo 4 - 0 Druzhba Maykop 1 - 0
GER Reg 18:30
FT Germania Halberstadt 1 - 2 BFC Viktoria 1889 0 - 1
GER Reg 18:30
FT Hertha BSC Berlin Youth 0 - 0 Energie Cottbus 0 - 0
GER Reg 18:30
FT Carl Zeiss Jena 2 - 1 Chemnitzer 0 - 1
GER Reg 18:30
FT FSV Union Furstenwalde 2 - 0 Lichtenberg 47 1 - 0
TUR 3B 18:30
FT Nevsehirspor Genclik 0 - 1 Diyarbakirspor 0 - 0
ENG FAWSL 18:30
FT West Ham United (w) 2 - 4 Manchester United (w) 1 - 3
Kosovo L 18:30
FT KF Gunilla Hei 0 - 0 FK Drita Bogovinje 0 - 0
GER OBW 18:30
FT TSV Schwabmünchen 2 - 4 FC Deisenhofen 1 - 1
THA D2 18:30
FT Muangnont Bankunmae FC 2 - 0 Royal Thai Army FC 1 - 0
CHA CSL 18:35
FT Shanghai Shenhua 0 - 0 Shanghai East Asia FC 0 - 0
AUS L 18:45
FT ASKO Kottmannsdorf 6 - 0 VST Volkermarkt 3 - 0
MOL D1 19:00
FT Dacia-Buiucani 0 - 0 CS Petrocub 0 - 0
DEN SASL 19:00
FT Vejle 3 - 2 Lyngby 1 - 1
DEN SASL 19:00
FT Aarhus AGF 3 - 0 AC Horsens 1 - 0
LIT D2 19:00
FT FK Panevezys-2 0 - 4 Siauliai 0 - 1
RUS D2 19:00
FT Dolgiye Prudy 2 - 1 Rodina Moskva 0 - 1
RUS D2 19:00
FT Zvezda Sint Petersburg 2 - 3 FK Kolomna 1 - 1
RUS D2 19:00
FT Dinamo Moscow B 4 - 1 Dnepr Smolensk 2 - 1
EST D1 19:00
FT Tallinna JK Legion 0 - 2 Flora Paide 0 - 0
GER U17 19:00
FT Nurnberg U17 6 - 2 SpVgg Unterhaching U17 4 - 1
GER U17 19:00
FT Stuttgarter Kickers U17 0 - 2 SC Freiburg U17 0 - 1
THA D1 19:00
FT Chiangmai FC 0 - 5 Nong Bua Lamphu 0 - 1
THA D1 19:00
FT Uthai Thani Forest 0 - 1 Khonkaen FC 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Koln (Youth) 4 - 0 Rot-Weiss Oberhausen 2 - 0
SWE D1 SN 19:00
FT Gefle IF 1 - 1 IFK Lulea 1 - 0
SWE D1 SN 19:00
FT Nykopings BIS 0 - 4 Tegs SK 0 - 4
SWE D1 SN 19:00
FT Karlstad BK 0 - 1 Sandvikens IF 0 - 1
LIT D2 19:00
FT FK Trakai II 1 - 5 FK Minija 0 - 0
BPL (W) 19:00
FT Club Brugge (w) 2 - 3 Anderlecht (w) 1 - 0
ARM D1 19:00
FT Alashkert 0 - 0 FC Pyunik 0 - 0
ARM D2 19:00
FT BKMA 4 - 1 Se Wan Boy 1 - 0
POL D1 19:00
FT Sandecja Nowy Sacz 0 - 0 GKS Belchatow 0 - 0
SWE WD2 19:00
FT Bollstanas Sk (w) 0 - 2 Kvarnsvedens IK (w) 0 - 0
THA PR 19:00
FT Suphanburi FC 0 - 0 Chonburi Shark FC 0 - 0
THA PR 19:00
FT Rayong FC 2 - 7 Port FC 1 - 4
GER Reg 19:00
FT Holstein Kiel II 3 - 1 SV Drochtersen/Assel 0 - 0
GER Reg 19:00
FT FC Teutonia 05 1 - 2 Eintracht Norderstedt 1 - 1
RUS D2 19:00
FT Kvant Obninsk 2 - 3 FK Ryazan 1 - 2
SWE D3 19:00
FT Dalstorps IF 1 - 0 Rappe GOIF 0 - 0
SWE D3 19:00
FT IFK Karlshamn 3 - 0 Husqvarna FF 2 - 0
SWE D3 19:00
FT Osterlen FF 4 - 1 IFK Hassleholm 2 - 0
SWE D3 19:00
FT FK Almeboda/Linneryd 2 - 5 Asarums IF FK 1 - 2
SWE D3 19:00
FT Hassleholms IF 3 - 2 IK Tord 3 - 0
SWE D3 19:00
FT Karlbergs BK 1 - 2 IFK Lidingo FK 1 - 1
SWE D3 19:00
FT Enskede IK 1 - 3 IFK Stocksund 1 - 1
SWE D3 19:00
FT Fagersta Sodra IK 0 - 6 Kungsangens IF 0 - 3
SWE D3 19:00
FT Kristianstads FF 2 - 1 IFO Bromolla IF 2 - 0
SWE D3 19:00
FT Syrianska FC 0 - 2 Nosaby IF 0 - 1
SWE D3 19:00
FT Hudiksvalls ABK 3 - 1 Gamla Upsala SK 0 - 1
SWE D3 19:00
FT Skiljebo SK 2 - 0 IFK Osterakers Fk 2 - 0
SWE D3 19:00
FT Kvarnsvedens IK 2 - 0 FC Stockholm Internazionale 1 - 0
SWE D3 19:00
FT Enkoping 4 - 1 Fanna BK 4 - 0
HUN WD1 19:00
FT MTK Hungaria FC (w) 3 - 2 Taksony (w) 1 - 2
GER WD1 19:00
FT Bayern Munchen (w) 3 - 0 Turbine Potsdam (w) 2 - 0
GER WD1 19:00
FT Hoffenheim (w) 1 - 0 SV Meppen (w) 0 - 0
GER WD1 19:00
FT SG Essen-Schonebeck (w) 0 - 0 Bayer Leverkusen (w) 0 - 0
GER WD1 19:00
FT Werder Bremen (w) 1 - 0 SC Sand (w) 0 - 0
GER WD1 19:00
FT VfL Wolfsburg (w) 5 - 2 FCR 2001 Duisburg (w) 4 - 0
AFB 19:00
FT Sturm Graz/Stattegg (w) 4 - 0 Bergheim/Hof (w) 2 - 0
FRA U19 19:00
FT Orleans US 45 U19 1 - 1 Chambly FC U19 0 - 0
BLR D2 19:00
FT Granit Mikashevichi 1 - 3 Oshmyany FK 0 - 1
SPA D1 19:00
FT Athletic Bilbao 2 - 0 Levante 0 - 0
SWE D3 19:00
FT IFK Malmo FK 2 - 1 Varbergs GIF FK 0 - 0
SWE D3 19:00
FT IF Limhamn Bunkeflo 2 - 1 IS Halmia 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Ullared 1 - 3 Vastra Frolunda 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Vinbergs IF 2 - 3 KSF Prespa Birlik 1 - 2
SWE D3 19:00
FT Eslovs BK 2 - 1 Angelholms FF 1 - 1
SWE D3 19:00
FT FC Rosengard 6 - 3 Onsala BK 1 - 3
SWE D3 19:00
FT BK Olympic 4 - 1 Assyriska BK 2 - 1
TUR 3B 19:00
FT 1877 Alemdagspor 0 - 1 Utkoi 0 - 0
TUR 3B 19:00
FT Kizilcabolukspor 2 - 2 Ofspor 1 - 0
ENG WPR 19:00
FT Sheffield United (w) 0 - 0 Lewes (w) 0 - 0
AZE D1 19:00
FT Standard Sumgayit 2 - 1 Zira FK 1 - 1
ENG FAWSL 19:00
FT Everton FC (w) 2 - 2 Brighton H.A. (w) 1 - 1
DEN WD2 19:00
FT Fortuna Hjorring B (w) 4 - 0 Varde (w) 1 - 0
DEN WD2 19:00
FT aalborg Freja (w) 2 - 4 IF Lyseng (w) 0 - 0
NOR D2 19:00
FT Hodd 1 - 2 Skeid Oslo 1 - 0
NOR D2 19:00
FT Alta 4 - 4 Kvik Halden 2 - 3
Kosovo L 19:00
FT KF Trepca 89 0 - 0 KF Feronikeli 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Hertha 06 Charlotten 2 - 1 Strausberg 1 - 1
GER OBW 19:00
FT Wacker Nordhausen 0 - 3 Ludwigsfelder FC 0 - 0
GER D2 19:00
FT Andernach (w) 6 - 0 Saarbrucken (w) 3 - 0
Pol D4 19:00
FT Radunia Stezyca 4 - 0 Unia Janikowo 1 - 0
Pol D4 19:00
FT Sokol Sieniawa 2 - 1 Podhale Nowy 2 - 0
Pol D4 19:00
FT Gawin Sleza Wroclaw 1 - 1 Lechia Zielona Gora 1 - 1
GRE D3 19:00
FT Thermaikos Thermis 4 - 1 Anagennisi Plagia 2 - 0
Finland K 19:00
FT Narpes Kraft 2 - 0 KPV/Akatemia 1 - 0
UKR D3 19:00
FT FC Peremoga Dnieper 2 - 0 Real Pharma Ovidiopol 0 - 0
Kosovo D1 19:00
FT KF KEK 3 - 2 KF 2 Korriku 2 - 1
Kosovo D1 19:00
FT KF Vitia 1 - 0 KF Kika 0 - 0
BUL D1 19:15
FT Botev Vratsa 0 - 0 CSKA 1948 Sofia 0 - 0
GER U17 19:30
FT Greuther Furth U17 1 - 4 FSV Frankfurt U17 1 - 1
GER Reg 19:30
FT SC Freiburg (Youth) 1 - 2 TSG Balingen 0 - 0
DAN U17 19:30
FT Midtjylland U17 4 - 1 Sonderjyske U17 1 - 0
CYP D2 19:30
FT Asil Lysi 1 - 5 Omonia Psevda 0 - 1
MKD D2 19:30
FT FK Teteks Tetovo 1 - 0 FK Kadino 0 - 0
HUN D1 19:30
FT Paksi SE Honlapja 3 - 1 ZalaegerzsegTE 1 - 1
RUS D2 19:30
FT FK Kuban Kholding 1 - 0 Mashuk-KMV 0 - 0
HOL D1 19:30
FT AFC Ajax 5 - 1 SC Heerenveen 3 - 0
HOL D1 19:30
FT ADO Den Haag 0 - 2 Vitesse Arnhem 0 - 1
HUN D2E 19:30
FT Budaorsi SC 3 - 2 Nyiregyhaza 0 - 2
HUN D2E 19:30
FT Szentlorinc SE 0 - 1 Kazincbarcika 0 - 1
MKD D1 19:30
FT Academy Pandev 0 - 1 FK Shkupi 0 - 0
MKD D1 19:30
FT Borec Veles 2 - 1 FK Makedonija Gjorce Petrov 0 - 0
MKD D1 19:30
FT Renova Cepciste 0 - 0 Pelister Bitola 0 - 0
MKD D1 19:30
FT Sileks 4 - 3 Rabotnicki Skopje 1 - 0
MKD D1 19:30
FT FC Struga Trim Lum 3 - 0 Belasica Strumica 2 - 0
HUN D2E 19:30
FT Bodajk FC Siofok 2 - 3 SOROKSAR 1 - 0
IWD1 19:30
FT Bari (w) 0 - 4 Juventus (w) 0 - 3
MNE D2 19:30
FT FK Berane 3 - 1 Jedinstvo Bijelo Polje 3 - 1
MNE D2 19:30
FT Bokelj Kotor 0 - 1 FK Grbalj Radanovici 0 - 0
MNE D2 19:30
FT Mornar 1 - 2 KOM Podgorica 1 - 0
MNE D2 19:30
FT FK Drezga 1 - 3 Arsenal Tivat 1 - 1
MNE D2 19:30
FT FK Ibar Rozaje 1 - 2 OSK Igalo 1 - 1
SWE D1 19:30
FT IK Sirius FK 2 - 3 Ostersunds FK 0 - 1
SWE D1 19:30
FT Hammarby 4 - 2 Mjallby AIF 3 - 1
SWE D1 19:30
FT Elfsborg 3 - 1 Kalmar 2 - 0
LBN D1 19:30
FT Al-Ansar (LIB) 3 - 0 Shabab Al Ghazieh 2 - 0
UZB D1 19:30
FT Pakhtakor 3 - 1 Qizilqum Zarafshon 1 - 1
GER OBW 19:30
FT SV Hemelingen 1 - 4 SFL Bremerhaven 0 - 1
SER L W 19:30
FT Vojvodina (w) 0 - 3 ZFK Masinac (w) 0 - 3
Bos HD1 19:30
FT FK Radnik Hadzici 2 - 1 Zvijezda Gradacac 0 - 1
Bos HD1 19:30
FT NK Vis Simm-Bau 1 - 2 FK Gorazde 0 - 0
Bos HD1 19:30
FT Posusje 4 - 0 Orasje 4 - 0
HUN D3E 19:30
FT Debreceni VSC II 0 - 1 putnok Vse 0 - 1
HUN D3E 19:30
FT ESMTK 3 - 1 Kozarmisleny SE 1 - 1
HUN D3E 19:30
FT III.Keruleti TUE 3 - 1 Komarom VSE 1 - 0
HUN D3E 19:30
FT Menfocsanak 0 - 3 Beech Sigit 0 - 1
HUN D3E 19:30
FT Veszprem 2 - 2 Balatonfuredi FC 0 - 1
HUN D3E 19:30
FT THSE Szabadkikoto 1 - 1 MOL Fehervar FC II 0 - 0
SLO D1 20:00
FT Tabor Sezana 2 - 0 ASK Bravo Publikum 1 - 0
POL PR 20:00
FT Stal Mielec 0 - 6 Wisla Krakow 0 - 3
FRA D1 20:00
FT Angers 1 - 1 Metz 1 - 1
FRA D1 20:00
FT Monaco 1 - 1 Montpellier 0 - 0
FRA D1 20:00
FT Nantes 3 - 1 Stade Brestois 2 - 0
ENG PR 20:00
FT Crystal Palace 1 - 1 Brighton Hove Albion 1 - 0
BI PL 20:00
FT Kayanza Utd 3 - 3 Inter Stars 2 - 1
BI PL 20:00
FT Olympique Star 3 - 1 Rukinzo FC 1 - 0
BI PL 20:00
FT Bumamuru 2 - 2 BS Dynamic 0 - 0
BI PL 20:00
FT Vitalo 0 - 2 Bujumbura City 0 - 1
BI PL 20:00
FT Flambeau de l'Est 2 - 2 Athletico Olympic 2 - 1
GER U17 20:00
FT Hoffenheim U17 0 - 0 FSV Mainz 05 U17 0 - 0
GER D3 20:00
FT SV Meppen 0 - 1 Viktoria koln 0 - 0
ENG PU23 20:00
FT Manchester City U23 4 - 0 Leicester City U23 2 - 0
FIN D1 20:00
FT HJK Helsinki 3 - 0 HIFK 0 - 0
FIN D1 20:00
FT IFK Mariehamn 2 - 3 SJK Seinajoen 0 - 1
FIN D1 20:00
FT Ilves Tampere 0 - 2 Inter Turku 0 - 0
FIN D1 20:00
FT KuPs 0 - 2 Honka Espoo 0 - 1
CYP D1 20:00
FT Ethnikos Achnas FC 1 - 2 Omonia Nicosia FC 0 - 2
SAN L 20:00
FT Faetano 0 - 1 Fiorentino 0 - 1
SAN L 20:00
FT AC Juvenes 2 - 1 Tre Penne 0 - 1
SAN L 20:00
FT S.S Pennarossa 0 - 1 SP La Fiorita 0 - 1
SUI D2 20:00
FT Langenthal 0 - 1 Bassecourt 0 - 0
SUI D2 20:00
FT Delemont 4 - 0 SC Goldau 2 - 0
SUI D2 20:00
FT Biel Bienne 3 - 0 Wohlen 2 - 0
RUS D2 20:00
FT Chernomorets Novorossiysk 1 - 2 Urozhay Krasnodar 1 - 0
RUS D2 20:00
FT Spartak Nalchik 3 - 2 FK Makhachkala 0 - 2
RUS D2 20:00
FT FK Volna Nizhegorodskaya 1 - 2 Zvezda Perm 0 - 1
RUS D2 20:00
FT Volga Ulyanovsk 0 - 1 Tyumen 0 - 1
SER D2 20:00
FT FK Buducnost Dobanovci 1 - 1 FK Radnicki Sremska Mitrovica 1 - 0
SER D2 20:00
FT Jagodina 2 - 0 Sloga Kraljevo 2 - 0
SER D2 20:00
FT FK Trajal Krusevac 4 - 1 FK Graficar Beograd 2 - 0
SER D2 20:00
FT FK Zeleznicar Pancevo 0 - 0 FK Dubocica 0 - 0
CRO D2 20:00
FT NK Orijent Rijeka 2 - 1 Hajduk Split II 1 - 0
CRO D2 20:00
FT NK Croatia Zmijavci 1 - 1 Rudes 1 - 1
BUL D2 20:00
FT Yantra Gabrovo 2 - 2 Ludogorets Razgrad II 2 - 1
POL ME 20:00
FT Gornik Zabrze (Youth) 1 - 2 Zaglebie Lubin (Youth) 0 - 1
CRO D1 20:00
FT Hajduk Split 0 - 1 HNK Sibenik 0 - 1
SWE WD1 20:00
FT Pitea IF (w) 1 - 0 Eskilstuna United (w) 1 - 0
RUS D2 20:00
FT Avangard 1 - 1 FK Znamya Noginsk 0 - 0
ITA D1 20:00
FT Spezia 2 - 2 Fiorentina 1 - 2
ITA D1 20:00
FT Torino 2 - 3 Cagliari 1 - 2
GER Reg 20:00
FT VfV Borussia 06 Hildesheim 2 - 4 HSC Hannover 1 - 1
GER Reg 20:00
FT FC Hansa Luneburg 1 - 2 ETSV Weiche Flensburg 1 - 0
DEN D1 20:00
FT Vendsyssel 1 - 1 Fredericia 0 - 1
EWSL 20:00
FT Gillingham (w) 2 - 1 Keynsham Town (w) 0 - 0
EWSL 20:00
FT Oxford United (w) 4 - 1 Cardiff City (w) 0 - 0
EWSL 20:00
FT Portsmouth (w) 3 - 0 Queens Park Rangers (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Derby County (w) 1 - 4 Fylde LFC (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Huddersfield (w) 2 - 1 Nottingham Forest (w) 1 - 1
ENG WNPL 20:00
FT Hull City (W) 0 - 4 West Bromwich WFC (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Loughborough Foxes (w) 1 - 3 Burnley (w) 1 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Stoke City (w) 4 - 3 Middlesbrough (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Sunderland (w) 2 - 1 Sheffield (w) 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Evreux U19 2 - 3 Feignies U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Drancy U19 2 - 0 St Pryve St Hilaire U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Lille U19 1 - 2 Le Havre U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Paris Saint Germain U19 8 - 1 Montfermeil U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Toulon U19 1 - 2 NimesU19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT Tours U19 2 - 1 USSA Vertou (U19) 2 - 0
FRA U19 20:00
FT Monaco U19 7 - 1 Istres U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Paris FC U19 4 - 2 StrasbourgU19 2 - 1
FRA U19 20:00
FT Torcy U.S U19 1 - 2 Bourg Pronnas U19 0 - 1
FRA U19 20:00
FT Chateauroux U19 5 - 2 SPA Merignacais U19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT Laval U19 1 - 0 Concarneau U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Valenciennes US U19 1 - 3 Caen U19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT Nancy U19 0 - 1 ASPTT Dijon U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Clermont U19 1 - 1 Metz U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Dijon U19 0 - 0 Troyes U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT SochauxU19 1 - 1 Lyon U19 0 - 0
ENG PU23 20:00
FT Southampton U23 0 - 1 Blackburn Rovers U23 0 - 1
IWD1 20:00
FT Fiorentina (w) 0 - 1 AGSM Verona (w) 0 - 0
TUR D1 20:00
FT Karagumruk 1 - 1 Kasimpasa 1 - 0
TUR D1 20:00
FT Antalyaspor 1 - 1 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 1 - 0
TUR D2 20:00
FT Boluspor 1 - 2 Tuzlaspor 1 - 0
NOR AL 20:00
FT Ranheim IL 1 - 1 Lillestrom 0 - 0
NOR AL 20:00
FT Stjordals Blink 1 - 2 Ullensaker/Kisa IL 0 - 2
ENG WPR 20:00
FT Blackburn Rovers (w) 1 - 0 London City Lionesses (w) 1 - 0
ENG WPR 20:00
FT Charlton (w) 2 - 3 Coventry (w) 2 - 0
ENG WPR 20:00
FT CrystalPalace (w) 1 - 4 Leicester City (w) 1 - 2
ITA C1 20:00
FT Carpi 4 - 1 Arezzo 1 - 1
ITA C1 20:00
FT Alma Juventus Fano 1 - 2 Imolese 1 - 0
ITA C1 20:00
FT Gubbio 1 - 2 Cesena 0 - 0
BEL FAD 20:00
FT URS Lixhe-Lanaye 1 - 2 Tienen 0 - 0
ITA C1 20:00
FT Perugia 2 - 0 Fermana 2 - 0
ITA C1 20:00
FT Novara 1 - 2 Pontedera 1 - 1
ITA C1 20:00
FT Olbia 1 - 1 Livorno 0 - 0
ITA C1 20:00
FT Pistoiese 2 - 1 Piacenza 1 - 0
ENG FAWSL 20:00
FT Bristol Academy (w) 0 - 4 Birmingham (w) 0 - 2
ENG FAWSL 20:00
FT Reading (w) 1 - 1 Manchester City (w) 1 - 0
GRE D1 20:00
FT OFI Crete 2 - 2 Panathinaikos 1 - 0
BLR D1 20:00
FT FK Isloch Minsk 2 - 2 BATE Borisov 1 - 1
MAC D1 20:00
FT Benfica de Macau 6 - 1 Sporting de Macau 4 - 1
GER OBW 20:00
FT SV Neuhof 1910 2 - 0 Viktoria Griesheim 1 - 0
GER OBW 20:00
FT Turk Gucu Friedberg 2 - 3 FSV Fernwald 2 - 0
GER OBW 20:00
FT VfB Ginsheim 0 - 3 Hessen Dreieich 0 - 2
GER OBW 20:00
FT Cronenberger SC 0 - 0 SC Union Nettetal 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Schwarz-Weiss Essen 2 - 3 TuRU Dusseldorf 0 - 1
GER OBW 20:00
FT SpVg Schonnebeck 2 - 1 VfB Hilden 1 - 0
GER OBW 20:00
FT TVD Velbert 4 - 1 SF Baumberg 2 - 1
MAL D1 20:00
FT Hibernians FC 1 - 1 Valletta FC 0 - 1
MAL D2 20:00
FT San Gwann 3 - 0 St Georges 1 - 0
SCO WPL 20:00
FT Hibernian (w) 2 - 1 Spartans (w) 1 - 1
MTN8 20:00
FT Kaizer Chiefs 2 - 1 Maritzburg United 0 - 1
SCO WPL 20:00
FT Forfar Farmington (w) 4 - 2 Motherwell (w) 2 - 1
ITA C1 20:00
FT Cavese 0 - 2 Viterbese 0 - 2
ITA C1 20:00
FT Bisceglie 1913 2 - 1 Palermo 2 - 0
GER OBW 20:00
FT FV Lorrach-Brombach 1 - 3 SSV Reutlingen 05 1 - 1
GER OBW 20:00
FT Rielasingen Arlen 4 - 1 FC Astoria Walldorf II 2 - 0
GER OBW 20:00
FT DJK Don Bosco Bamberg 0 - 0 DJK TEUTONIA SCHALKE 0 - 0
GER OBW 20:00
FT BSC Hastedt 3 - 4 Werder Bremen III 0 - 4
GER OBW 20:00
FT SC Borgfeld 0 - 7 Brinkumer SV 0 - 0
GER OBW 20:00
FT TSV Sasel 4 - 2 SV Rugenbergen 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Germania Egestorf 3 - 0 MTV Gifhorn 1 - 0
GER OBW 20:00
FT Lupo-Martini Wolfsburg 3 - 1 MTV Wolfenbuttel 0 - 0
GER OBW 20:00
FT SVG Gottingen 07 3 - 4 HSC BW Schwalbe Tundern 2 - 2
GER OBW 20:00
FT TB Uphusen 1 - 4 Heeslinger SC 1 - 1
GER OBW 20:00
FT VfL Oldenburg 4 - 1 Eintracht Celle 2 - 1
GER OBW 20:00
FT FC Kaan-Marienborn 5 - 0 TuS Haltern 0 - 0
GER OBW 20:00
FT FC Eintracht Rheine 0 - 3 ASC 09 Dortmund 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Gutersloh 1 - 1 Siegen Sportfreunde 0 - 1
GER OBW 20:00
FT SC Preussen Munster II 5 - 1 Adams Sam Beek 2 - 1
GER OBW 20:00
FT TSG Sprockhovel 2 - 3 RSV Meinerzhagen 1 - 1
GER OBW 20:00
FT Wattenscheid 09 0 - 1 SC Paderborn 07 II 0 - 1
GER SHL 20:00
FT Inter Turkspor Kiel 0 - 1 TSV Bordesholm 0 - 1
GER OBW 20:00
FT Hennef 05 1 - 1 Borussia Freialdenhoven 0 - 0
GER OBW 20:00
FT VfL Alfter 5 - 0 FC Viktoria Arnoldsweiler 2 - 0
ITA S4 20:00
FT ACD Campodarsego 0 - 2 Luparense FC 0 - 1
ITA S4 20:00
FT Cjarlins Muzane 1 - 5 AC Mestre 0 - 3
ITA S4 20:00
FT AC Este 2 - 2 Union Feltre Asd 0 - 2
ITA S4 20:00
FT Gavorrano 0 - 1 San Donato Tavarnelle 0 - 1
ITA S4 20:00
FT Montespaccato 2 - 1 Montevarchi 1 - 1
ITA S4 20:00
FT Ponte San Pietro 1 - 1 US Breno 0 - 1
ITA S4 20:00
FT Recanatese 3 - 0 Atletico Porto Santelpidio 0 - 0
ITA S4 20:00
FT Scanzorosciate 2 - 4 Villa d'Alme Valbrembana 0 - 3
ITA S4 20:00
FT Team Altamura 2 - 3 USD Bitonto 0 - 2
ITA S4 20:00
FT Messina 2 - 1 Acireale 1 - 0
Pol D4 20:00
FT Swit Skolwin 2 - 0 Flota Swinoujscie 2 - 0
SLO D3 20:00
FT NK Podvinci 1 - 2 Koroska Dravograd 0 - 1
SLO D3 20:00
FT Sampion Celje 2 - 0 SD Videm 1 - 0
GRE D3 20:00
FT AO Sellanon 3 - 0 Ermis Amyntaiou 2 - 0
GRE D3 20:00
FT Poros 0 - 1 Irodotos 0 - 1
CRO D3 20:00
FT Slovam lovenson 1 - 0 NK Primorac Biograd 0 - 0
CRO D3 20:00
FT Urania 1 - 1 NK Kamen Ivanbegovina 1 - 0
ITA S4 20:00
FT ASD Fanfulla 2 - 0 Seregno 1 - 0
ITA S4 20:00
FT Cynthia 1 - 0 Castelfidardo 0 - 0
ITA S4 20:00
FT Legnano 2 - 2 ACSD Saluzzo 2 - 0
ITA S4 20:00
FT SCD Progresso Calcio 1 - 2 ASD Pro Livorno 1 - 0
ITA S4 20:00
FT Citta Di S. Agata 1 - 2 Cittanovese 0 - 2
FRA WL U19 20:00
FT Marseille U19 (W) 1 - 3 Grenoble Foot 38 U19 (W) 0 - 1
GRE D3 20:00
FT Ethnikos Pireaus 0 - 1 Ilioupoli 0 - 0
GRE D3 20:00
FT Thyella Katsikas 1 - 2 Anagennisi Artas 1 - 2
ITA S4 20:00
FT Virtus Ciserano Bergamo 0 - 1 Desenzano Calvina 0 - 0
INT CF 20:00
FT Fram Reykjavik 3 - 4 Odd Grenland 2 1 - 1
BRP PS D2 20:00
FT Atletico Aracatuba 1 - 0 America SP 1 - 0
BRP PS D2 20:00
FT Independente FC Limeira 2 - 1 Uniao Barbarense 1 - 1
SER U19 20:00
FT Spartak Subotica U19 2 - 1 FK Vozdovac U19 1 - 0
ITA S4 20:00
FT As Casale Calcio 0 - 2 A.S.D. Bra 0 - 0
GRE D3 20:00
FT Akratitos Neon Liosion 0 - 5 Panelefsiniakos 0 - 3
ITA S4 20:00
FT Nardo 1 - 0 Puteolana 1 - 0
LBN D1 20:05
FT Shabab El-Bourj 1 - 1 Al-Nejmeh 1 - 1
MAL D2 20:15
FT Swieqi United 5 - 4 Pieta Hotspurs 2 - 2
CRO D3 20:15
FT Bistra 1 - 1 NK Ponikve 1 - 1
GER Reg 20:30
FT Alemannia Aachen 0 - 0 Schalke 04 (Youth) 0 - 0
RUS PR 20:30
FT CSKA Moscow 3 - 1 Dynamo Moscow 0 - 0
GER D1 20:30
FT FC Koln 1 - 1 Eintracht Frankfurt 0 - 1
POL D2 20:30
FT Bytovia Bytow 1 - 2 Wigry Suwalki 0 - 1
DEN D1 20:30
FT Helsingor 2 - 1 Skive IK 1 - 0
EWSL 20:30
FT Plymouth Argyle (w) 0 - 8 Milton Keynes Dons (w) 0 - 0
ENG FAWSL 20:30
FT Arsenal (w) 6 - 1 Tottenham Hotspur (w) 5 - 0
GER OBW 20:30
FT Bocholt FC 2 - 1 TSV Meerbusch 0 - 0
KAZ PR 20:30
FT FK Kaspyi Aktau 0 - 1 Tobol Kostanai 0 - 0
AUS D3 20:30
FT Karabakh Vienna 0 - 4 Traiskirchen 0 - 3
GER OBW 20:30
FT Habenhauser 5 - 2 BTS Neustadt 3 - 1
GER OBW 20:30
FT LTS Bremerhaven 2 - 0 Aumund-Vegesack 0 - 0
URU D1 20:30
FT Torque 1 - 2 Club Atletico Progreso 0 - 1
AUS L 20:30
FT SV Dellach Gail 2 - 4 ATSV Wolfsberg 0 - 1
GER OBW 20:30
FT SV Deutz 05 0 - 1 FC Pesch 1956 0 - 1
HUN D3E 20:30
FT SC Sopron 2 - 1 Zalaegerszegi TE II 0 - 0
CRO D3 20:30
FT NK Bedem Ivankovo 1 - 0 NK Gardiska 0 - 0
CRO D3 20:30
FT NK Cepin 1 - 2 Valpovka 0 - 1
CRO D3 20:30
FT NK Granicar Zupanja 3 - 2 Vuteks Sloga 0 - 0
CRO FLW 20:30
FT Dinamo Maksimir (W) 3 - 0 ZNK Donat Zadar (W) 2 - 0
DEN SASL 21:00
FT Sonderjyske 2 - 0 Brondby IF 0 - 0
BEL D1 21:00
FT Mouscron Peruwelz 0 - 2 KAS Eupen 0 - 0
NORW 21:00
FT Valerenga (w) 1 - 1 Rosenborg BK (w) 0 - 0
AUS D3 21:00
FT FC Wolfurt 0 - 2 RW Rankweil 0 - 0
SVK D1 21:00
FT MSK Zilina 2 - 1 Spartak Trnava 1 - 0
BEL D2 21:00
FT Jeunesse Molenbeek 3 - 4 Seraing United 2 - 3
EWSL 21:00
FT Watford (w) 1 - 1 Yeovil Town (w) 0 - 0
SUI Sl 21:00
FT Luzern 2 - 2 St. Gallen 0 - 1
SUI Sl 21:00
FT FC Sion 0 - 0 Lausanne Sports 0 - 0
SPA D1 21:00
FT Villarreal 2 - 1 Valencia 1 - 1
SPA D2 21:00
FT Rayo Vallecano 1 - 0 RCD Espanyol 0 - 0
POR D1 21:00
FT Belenenses 0 - 0 Moreirense 0 - 0
POR D1 21:00
FT Pacos de Ferreira 2 - 1 Santa Clara 1 - 0
POR D2 21:00
FT Viseu 0 - 2 Cova Piedade 0 - 2
POR D2 21:00
FT SC Covilha 2 - 2 Vilafranquense 1 - 1
FAR D1 21:00
FT IF Fuglafjordur 2 - 3 NSI Runavik 1 - 0
FAR D1 21:00
FT HB Torshavn 4 - 0 Vikingur Gotu 3 - 0
UKR D1 21:00
FT PFC Oleksandria 4 - 3 FC Inhulets Petrove 4 - 1
DEN WD2 21:00
FT Aarhus 1900 (w) 3 - 1 Romalt Woman's 2 - 0
SCO WPL 21:00
FT Glasgow Rangers (w) 5 - 1 Hearts (w) 2 - 1
GER OBW 21:00
FT SSV Jahn Regensburg II 1 - 3 TSV Nördlingen 1 - 2
Spain D4 21:00
FT CF Calamocha 0 - 1 Utebo FC 0 - 0
Spain D4 21:00
FT RSD Alcala Henares 1 - 1 Torrejon CF 0 - 0
AUS L 21:00
FT SK Ebbs 6 - 0 Zams 1 - 0
POR D3 21:00
FT Oriental Dragon 0 - 0 Sporting CP B 0 - 0
POR D3 21:00
FT Pero pinheiro 1 - 0 Uniao Almeirim 0 - 0
POR D3 21:00
FT S. Joao Ver 7 - 0 CCDR Vila Cortez 4 - 0
POR D3 21:00
FT Coimbroes 0 - 0 Vila Real 0 - 0
POR D3 21:00
FT SU 1 Dezembro 1 - 1 Lourinhanense 0 - 1
POR D3 21:00
FT Vidago FC 0 - 0 Vilaverdense 0 - 0
POR D3 21:00
FT Marinhense 1 - 0 Benfica C.Branco 1 - 0
POR D3 21:00
FT AD Castro Daire 1 - 0 Agueda 0 - 0
POR D3 21:00
FT Fafe 2 - 1 Pevidem SC 0 - 0
POR D3 21:00
FT Alverca 3 - 0 UD Santarem 2 - 0
POR D3 21:00
FT Sporting Braga II 5 - 1 Maria da Fonte 2 - 1
POR D3 21:00
FT CD Cerveira 0 - 1 Montalegre 0 - 0
POR D3 21:00
FT Pinhalnovense 1 - 1 Amora FC 0 - 1
POR D3 21:00
FT Esp. Lagos 3 - 0 aljustrelense 1 - 0
POR D3 21:00
FT GD Fontinhas 2 - 2 Ideal 1 - 1
POR D3 21:00
FT GD Vitoria Sernache 1 - 1 Carapinheirense 1 - 0
POR D3 21:00
FT Loures 3 - 0 Fatima 2 - 0
POR D3 21:00
FT Lusitanos 1 - 1 Anadia 0 - 0
POR D3 21:00
FT Mortagua 1 - 1 Oliveira Hospital 1 - 0
POR D3 21:00
FT Olhanense SC 2 - 1 Louletano 1 - 1
POR D3 21:00
FT Beira Mar 2 - 0 Sanjoanense 0 - 0
SLO U19 21:00
FT NK Triglav Kranj U19 4 - 0 ND Ilirija Ljubljana U19 3 - 0
POR D3 21:00
FT Olimpico Montijo 1 - 0 Belenenses B 0 - 0
BRP PS D2 21:00
FT Bandeirante 2 - 0 Tanabi SP 0 - 0
Spain D4 21:00
FT CD Villanueva 5 - 1 AD Almudevar 3 - 0
Spain D4 21:00
FT CD Benicarlo 1 - 1 Recambios Colon CD 0 - 1
GIB PD 21:00
FT St Joseph's FC 3 - 1 Boca Juniors(GIB) 3 - 0
SPA WD1 21:15
FT CDEF Logrono (w) 0 - 0 Sevilla FC (w) 0 - 0
UAE RL 21:15
FT Ajman Reserve 2 - 1 Al-Dhafra (R) 1 - 0
ARM D1 21:30
FT Ararat Yerevan 2 - 1 Gandzasar Kapan 1 - 0
QAT D1 21:30
FT Al-Ahli Doha 2 - 0 Al-Sailiya 1 - 0
SPA D3 21:30
FT Unionistas de Salamanca 2 - 0 Compostela 1 - 0
Spain D4 21:30
FT UE Valls 0 - 3 Terrassa 0 - 2
Mex MFW 21:30
FT Tigres (w) 3 - 1 Aguilas de Leon (w) 0 - 0
SER L W 21:30
FT ZFK Kolubara (W) 1 - 5 ZFK Radnicki 1923 Women 0 - 2
Spain D4 21:30
FT CD River Ega 2 - 5 MRA Navarra 0 - 0
Spain D4 21:30
FT Murchante 0 - 2 Pena Sport 0 - 0
Spain D4 21:30
FT CA River Ebro 2 - 0 Yague CF 0 - 0
Spain D4 21:30
FT Epila CF 2 - 2 AD Sabinanigo 0 - 0
Spain D4 21:30
FT Bell Bridget 0 - 1 CD Carinena 0 - 0
Spain D4 21:30
FT La Solana 3 - 0 Manzanares CF 0 - 0
Spain D4 21:30
FT Figueres 0 - 3 Girona B 0 - 0
BUL D1 21:45
FT Cherno More Varna 3 - 0 PFK Montana 2 - 0
HOL D1 21:45
FT PEC Zwolle 0 - 3 PSV Eindhoven 0 - 3
HOL D1 21:45
FT Groningen 0 - 0 FC Utrecht 0 - 0
Spain D4 21:45
FT Aviles Stadium CF 1 - 1 Real Aviles 0 - 0
Spain D4 21:45
FT CD Mosconia 3 - 0 SD Lenense 0 - 0
SLO D1 22:00
FT NK Olimpija Ljubljana 1 - 0 NK Publikum Celje 0 - 0
FRA D1 22:00
FT Saint Etienne 1 - 3 Nice 0 - 2
SWE D1 SN 22:00
FT FC Trollhattan 3 - 2 FC Linkoping City 0 - 0
HUN D1 22:00
FT Budapest Honved 2 - 2 Fehervar Videoton 1 - 0
SER D1 22:00
FT Partizan Belgrade 1 - 1 Crvena Zvezda 1 - 0
HUN D2E 22:00
FT Csakvari TK 3 - 5 Bekescsaba 2 - 1
HUN D2E 22:00
FT Gyirmot SE 0 - 0 Kaposvar 0 - 0
HUN D2E 22:00
FT Szegedi AK 2 - 1 FC Ajka 1 - 0
HUN D2E 22:00
FT Szolnoki MAV FC 0 - 1 Pecsi MFC 0 - 0
HUN D2E 22:00
FT Vasas 4 - 1 DEAC 2 - 0
SPA D3 22:00
FT coruxo FC 0 - 1 Zamora CF 0 - 0
SPA D3 22:00
FT Racing de Ferrol 2 - 3 Pontevedra 1 - 1
SPA D3 22:00
FT Real Sociedad B 1 - 0 Leioa 1 - 0
SPA D3 22:00
FT UE Llagostera 0 - 0 Andorra CF 0 - 0
SPA D3 22:00
FT CD Linares Deportivo 0 - 0 Yeclano Deportivo 0 - 0
SPA D3 22:00
FT Haro Deportivo 0 - 1 Calahorra 0 - 0
BLR D1 22:00
FT Shakhter Soligorsk 0 - 1 Dinamo Minsk 0 - 0
KSA PR 22:00
FT Al-Baten 0 - 1 Al Ahli Jeddah 0 - 1
KSA PR 22:00
FT Al-Nasr(KSA) 1 - 2 Al-Fateh 0 - 1
Spain D4 22:00
FT UD Paiosaco 1 - 1 Bergantinos CF 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Tuilla 0 - 1 EI San Martin 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Barquereno 2 - 3 Ribamontan Al Mar CF 0 - 1
Spain D4 22:00
FT Real Avila CF 1 - 0 Beroil Bupolsa 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Cardassar 0 - 0 CD Manacor 0 - 0
POR D3 22:00
FT CSD Camara Lobos 0 - 4 Leca 0 - 1
POR D3 22:00
FT Praiense 0 - 0 Fabril Barreiro 0 - 0
NOR U19 22:00
FT Sagene U19 2 - 7 Ullern 2 U19 0 - 3
Mex MFW 22:00
FT Atlas (w) 5 - 0 Juarez FC (w) 3 - 0
GUA D2 22:00
FT Chimaltenango FC 0 - 0 Siquinala FC 0 - 0
HUN D3E 22:00
FT Papai Perutz 1 - 2 UFC Nagykanizsa 0 - 1
Spain D4 22:00
FT CSD Arzua 0 - 0 Racing Villalbes 0 - 0
Spain D4 22:00
FT UD Atios 2 - 0 CD Pontellas 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CF Alondras 1 - 0 UD Ourense 0 - 0
Spain D4 22:00
FT nursery 2 - 0 AG Estudiantes 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Deportivo Ourense 1 - 2 Ribadumia CF 0 - 1
Spain D4 22:00
FT CD Choco 2 - 1 Rapido de Bouzas 0 - 1
Spain D4 22:00
FT CD Estradense 0 - 1 CD Barco 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Huercal 0 - 1 Deportiva Minera 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Mar Menor 3 - 2 Lorca FC 0 - 2
Spain D4 22:00
FT Moralo CP 1 - 1 Kinatu 1 - 1
Spain D4 22:00
FT CA Cirbonero 1 - 0 Bidzala 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Arnedo 1 - 4 CD Berceo 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CDFC La Calzada 2 - 1 Comillas 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Naxara 2 - 1 CD Tedeon 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Tudelano 1 - 0 CD Anguiano 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CF Illueca 1 - 1 Real Zaragoza B 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Binefar 1 - 1 CA Monzon 0 - 0
Spain D4 22:00
FT La Roda CF 1 - 0 Quintanar Del Rey 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Madridejos 2 - 4 CD Tarancon 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Pedroneras 0 - 3 UB Conquense 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Toledo 1 - 0 CD Azuqueca 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Cayon 2 - 0 AD Siete Villas 0 - 0
Spain D4 22:00
FT SD Revilla 0 - 1 Samanod 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CF Vimenor 1 - 2 SD Torina 0 - 0
Spain D4 22:00
FT SD Gernika 2 - 1 Real Sociedad C 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Leganes B 2 - 1 Mostoles CF 1 - 1
Spain D4 22:00
FT CD Cebrerena 0 - 1 G. Segoviana 0 - 0
SCO WPL 22:10
FT Glasgow City (w) 2 - 0 Celtic (w) 0 - 0
GRE D1 22:15
FT AEL Larisa 1 - 3 Asteras Tripolis 0 - 1
AUT CUP 22:15
FT Wolfsberger AC 2 - 2 SV Ried 1 - 2
KSA PR 22:20
FT Dhamk 2 - 3 Al Raed 1 - 3
BHR D 22:30
FT Malkia 1 - 2 Bahrain SC 1 - 2
BHR D 22:30
FT Al-Budaiya 1 - 2 Isa Town 0 - 1
POL PR 22:30
FT Legia Warszawa 2 - 1 Zaglebie Lubin 1 - 1
ENG PR 22:30
FT Tottenham Hotspur 3 - 3 West Ham United 3 - 0
CYP D1 22:30
FT APOEL Nicosia 0 - 1 AEP Paphos 0 - 0
SWE D1 22:30
FT AIK Solna 2 - 0 IFK Goteborg 1 - 0
SWE D1 22:30
FT Varbergs BoIS FC 1 - 3 IFK Norrkoping FK 1 - 2
ITA C1 22:30
FT Padova 1 - 1 Legnago Salus 0 - 1
ITA C1 22:30
FT Us Pergolettese 1 - 0 Pro Sesto 0 - 0
ITA C1 22:30
FT Renate AC 1 - 0 Pro Patria 0 - 0
EGY D1 22:30
FT Tanta 1 - 2 EL Masry 0 - 1
ITA C1 22:30
FT CS Dunarea Turris Turnu Magurele 1 - 1 AC Monopoli 0 - 0
ITA C1 22:30
FT Catanzaro 2 - 1 Foggia 1 - 1
Spain D4 22:30
FT Caudal 3 - 0 CD Vallobin 0 - 0
SER L W 22:30
FT ZFK Sloga Zemun (w) 1 - 0 Pozarevac (w) 1 - 0
Spain D4 22:30
FT UD Somozas 0 - 0 Deportivo La Coruna B 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Puente Genil 3 - 1 CD San Roque de Lepe 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Atletico Pulpileno 1 - 1 EG El Palmar 0 - 0
Spain D4 22:30
FT RCP Valverdeno 1 - 2 Ted Contois Feng 0 - 0
ROM D1 22:45
FT AFC Hermannstadt 1 - 1 FC UT Arad 1 - 0
URU D1 22:45
FT Rentistas 1 - 2 Liverpool URU 1 - 0
BPL (W) 22:55
FT Oud Heverlee Leuven (w) 4 - 1 White Star Bruxelles (w) 2 - 0
IRE PR 22:59
FT Shelbourne 1 - 0 Sligo Rovers 1 - 0
DEN SASL 22:59
FT FC Copenhagen 1 - 2 Aalborg 0 - 2
MEX U20 22:59
FT Santos Laguna U20 1 - 2 Pachuca U20 0 - 0
AUS D3 22:59
FT SC Gleisdorf 1 - 0 WSC Hertha Wels 0 - 0
RUS PR 22:59
FT Rostov FK 3 - 0 Terek Grozny 1 - 0
GER D1 22:59
FT Schalke 04 1 - 1 Union Berlin 0 - 0
ITA D1 22:59
FT Udinese 3 - 2 Parma 1 - 1
TUR D1 22:59
FT Goztepe 2 - 3 Fenerbahce 1 - 2
TUR D2 22:59
FT Bursaspor 3 - 1 Balikesirspor 1 - 1
TUR 3B 22:59
FT Ispartaspor 4 - 0 Yeni Altindag BS 1 - 0
COL D1 22:59
FT La Equidad 2 - 1 Atletico Bucaramanga 0 - 1
NOR D1 22:59
FT Haugesund 2 - 0 Sarpsborg 08 1 - 0
NOR D1 22:59
FT Stabaek 4 - 0 Aalesund FK 1 - 0
NOR D1 22:59
FT Stromsgodset 1 - 1 Start Kristiansand 0 - 1
NOR D1 22:59
FT Kristiansund BK 0 - 0 Rosenborg 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Merida AD 0 - 1 CF Talavera de la Reina 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Arenas Club de Getxo 1 - 1 Athletic Bilbao B 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Racing Santander 1 - 1 Portugalete 0 - 1
SPA D3 22:59
FT CF Badalona 1 - 0 LHospitalet 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Barcelona B 1 - 0 Gimnastic Tarragona 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Algeciras 0 - 0 UD Marbella 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Atletico Sanluqueno 1 - 1 Recreativo Huelva 1 - 1
SPA D3 22:59
FT Cordoba 1 - 0 Lorca Deportiva FC 1 - 0
SPA D3 22:59
FT Ejido 3 - 0 Real Betis B 1 - 0
SPA D3 22:59
FT CF La Nucia 0 - 0 Orihuela CF 0 - 0
SPA WD1 22:59
FT Real Madrid (w) 3 - 1 Rayo Vallecano (w) 1 - 0
MTN8 22:59
FT Mamelodi Sundowns 0 - 1 Bloemfontein Celtic 0 - 0
Spain D4 22:59
FT EMD Aceuchal 2 - 2 UP Plasencia 2 - 0
Spain D4 22:59
FT UE Vilassar de Mar 0 - 1 Sant Andreu 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Crevillente 2 - 2 CD Olimpic Xativa 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Motril 3 - 2 CD El Palo 1 - 1
SLV LFW 22:59
FT CD Fas Asdefuf (W) 8 - 0 Sonsonate FC (W) 5 - 0
Spain D4 22:59
FT CA Antoniano 0 - 0 Arcos CF 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Lucena CF 1 - 0 Sevilla C 0 - 0
Spain D4 22:59
FT UD Los Barrios 2 - 0 UB Lebrijana 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Sestao 0 - 0 Tolosa 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Huetor Tajar 1 - 0 CD Huetor Vega 0 - 0
MAU D2 22:59
FT FC Medina 3 4 - 0 FC Wagadou 1 - 0
INT CF 22:59
FT CS Sanem 2 - 0 SC Bettembourg 1 - 0
BEL D1 23:15
FT Racing Genk 2 - 1 Charleroi 1 - 0
FIN D3 A 23:15
FT SC KuFu-98 0 - 2 JS Hercules 0 - 1
SPA D2 23:15
FT Mirandes 0 - 0 Mallorca 0 - 0
SPA D2 23:15
FT Real Zaragoza 1 - 2 Malaga 0 - 2
GIB PD 23:15
FT Brunos Magpie 1 - 3 Europa FC 0 - 0
UKR D1 23:30
FT Dnipro-1 2 - 0 Desna Chernihiv 1 - 0
SPA D1 23:30
FT Alaves 0 - 2 Elche 0 - 1
SPA D1 23:30
FT SD Huesca 2 - 2 Real Valladolid 0 - 1
POR D1 23:30
FT SC Farense 3 - 3 FC Famalicao 2 - 0
ITA C1 23:30
FT Sambenedettese 2 - 0 Mantova 2 - 0
Spain D4 23:30
FT Arosa SC 0 - 1 CD Arenteiro 0 - 0
QAT D1 23:45
FT Al-Garrafa 2 - 0 Al-Khuraitiat 0 - 0
`
image-top-scroll
`