Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 16-10-2020
KUW D1 00:00
FT Al-Salmiyah 1 - 1 Kazma 0 - 1
KUW D1 00:00
FT Al Gela 1 - 1 Burgan SC 0 - 0
Mex MFW 00:00
FT Unam Pumas (w) 2 - 0 Cruz Azul (w) 1 - 0
URU RL 00:00
FT Rentistas Reserves 3 - 1 Plaza Colonia Reseves 1 - 1
Mauritania Cup 00:10
FT AS Police 0 - 0 ASC Tevragh Zeine 0 - 0
GER LS 00:30
FT Essener SC Preussen 1 - 1 Vogelheimer SV 0 - 0
GER LS 00:30
FT Rot-Weiss Westonnen 2 - 3 TuS Dornberg 1 - 0
HOL D2 01:00
FT Den Bosch 1 - 1 Almere City FC 0 - 1
FRA D3 01:00
FT Creteil 2 - 0 Bastia 0 - 0
HUN WD1 01:00
FT Diosgyori VTK (w) 0 - 3 Ferencvarosi TC (w) 0 - 2
Bra YL 01:00
FT CR Flamengo (RJ) (Youth) 2 - 0 Sport Club Recife (Youth) 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Santos (Youth) 1 - 0 Vasco da Gama U20 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Ceara Youth 1 - 2 Corinthians Paulista (Youth) 0 - 0
Bra SD 01:00
FT EC Pelotas(RS) 3 - 1 Sao Caetano 1 - 0
Bra SD 01:00
FT Joinville SC 6 - 1 Atletico Tubarao SC 3 - 1
INT CF 01:10
FT Sverresborg 3 U19 6 - 3 Freidig U19 3 - 1
Bra YL 01:30
FT Atletico Mineiro (Youth) 4 - 1 Gremio (Youth) 4 - 0
EGY D1 01:30
FT El Mokawloon El Arab 0 - 2 Enppi 0 - 2
INT CF 01:30
FT Lorenskog U19 3 - 2 Sarpsborg 08 U19 3 - 0
Papar 2 01:30
FT Rolandia EC 1 - 2 Prudentopolis 0 - 1
GERC 01:45
FT Duren 0 - 3 Bayern Munchen 0 - 2
PER D1 01:55
FT Sporting Cristal 1 - 0 Universitario De Deportes 1 - 0
POR D2 02:00
FT Feirense 0 - 4 GD Chaves 0 - 3
CHI D1 02:00
FT CSD Antofagasta 1 - 0 Universidad de Chile 0 - 0
COL D1 02:00
FT Dep.Independiente Medellin 1 - 1 Jaguares de Cordoba 1 - 1
VEN D1 02:10
FT Deportivo La Guaira 2 - 0 Carabobo FC 0 - 0
ECU D1 02:15
FT Olmedo Riobamba 1 - 2 Guayaquil City 1 - 1
Mauritania Cup 02:40
FT ASC Tidjikja 0 - 2 ASC Snim 0 - 1
Bra SD 03:30
FT Galvez AC 0 - 3 Bragantino PA 0 - 1
COL D1 04:00
FT Deportes Tolima 3 - 1 Alianza Petrolera 2 - 0
HON D1 04:00
FT Platense 0 - 0 Honduras Progreso 0 - 0
Mex MFW 04:00
FT Queretaro (w) 1 - 0 Toluca (w) 1 - 0
CHI D3 04:00
FT Linares Unido 0 - 1 AC Colina 0 - 1
CHI D1 04:30
FT Audax Italiano 2 - 1 O.Higgins 1 - 1
ECU D1 04:30
FT Pottu Via Ho 3 - 0 CD El Nacional 1 - 0
MEX D3 05:00
FT Estudiantes Tecos 2 - 0 Atletico San Luis II 1 - 0
VEN D1 05:15
FT Deportivo Lara 3 - 0 Trujillanos 2 - 0
BRA D3 05:55
FT Sao Bento 2 - 0 Sao Jose PoA RS 1 - 0
BRA D1 06:00
FT Flamengo 1 - 1 Bragantino 0 - 0
BRA D3 06:00
FT Ituano SP 2 - 0 Volta Redonda 1 - 0
HON D1 06:00
FT CD Motagua 0 - 0 CD Olimpia 0 - 0
COL D1 06:05
FT Aguilas Doradas 2 - 3 Atletico Nacional Medellin 1 - 1
PER D1 06:15
FT UTC Cajamarca 2 - 2 Carlos Manucci 0 - 2
MEX D2 07:00
FT Correcaminos UAT 3 - 2 Alebrijes de Oaxaca 2 - 1
ECU D1 07:00
FT Universidad Catolica 2 - 1 Macara 1 - 0
USA NPSL 07:00
FT Weatherford FC 3 - 1 North Texas 0 - 0
COL D1 08:10
FT Atletico Bucaramanga 1 - 0 Deportivo Pereira 0 - 0
MEX D1 09:00
FT Atletico San Luis 2 - 1 Queretaro FC 1 - 0
KAZ D1 12:00
FT Ekibastuzets 0 - 1 Tarlan 0 - 0
KAZ D1 12:00
FT Bulat Temirtau 1 - 2 Akademiya Ontustik 0 - 1
RUS D2 13:00
FT Zvezda Irkutsk 2 - 1 FC Murom 0 - 0
CHA CSL 14:30
FT Tianjin Teda 2 - 0 Shenzhen JiaZhaoye 1 - 0
FFSA SLR 14:30
FT Adelaide Comets Reserve 4 - 3 Adelaide Olympic Reserve 1 - 2
FFSA SLR 14:45
FT Campbelltown City Reserve 1 - 2 Adelaide Raiders SC Reserve 0 - 2
FFSA SLR 14:45
FT Adelaide United Reserves 3 - 3 Croydon Kings Reserve 2 - 1
KAZ D1 15:00
FT FK Aktobe Lento 2 - 0 Maktaaral 1 - 0
FFSA PL 15:30
FT Western Strikers SC 1 - 0 West Adelaide SC 1 - 0
AUS SASL 15:30
FT Adelaide City FC 1 - 0 Adelaide Blue Eagles 1 - 0
AUS BPLR 15:30
FT Centenary Stormers Reserves 1 - 1 Albany Creek Reserve 0 - 0
FFSA PL 16:00
FT Adelaide Panthers 4 - 0 Seaford Rangers 1 - 0
FFSA PL 16:00
FT West Bay 1 - 2 Sturt Lions 0 - 1
UKR U21 16:00
FT FC Shakhtar Donetsk U21 2 - 1 Lviv U21 1 - 1
UKR U21 16:00
FT Zorya U21 2 - 3 Kolos Kovalivka U21 2 - 2
AUS SASL 16:00
FT Metrostars SC 3 - 1 Cumberland United FC 0 - 1
JWD2 16:00
FT Nippon Sport Science Universit (W) 0 - 0 Bunnys Kyoto (w) 0 - 0
KAZ D1 16:00
FT FK Atyrau 2 - 1 Zhetysu II 0 - 0
KAZ D1 16:00
FT Sdyushor 8 2 - 4 Kairat Academy 2 - 3
AZE D2 16:00
FT Sabah II 2 - 1 FK Kapaz Ganca 1 - 1
KAZ D2 16:00
FT FK Kyzylzhar Reserves 9 - 0 SD Family 2 - 0
TSA PC 16:15
FT New Town Eagles 0 - 8 University of Tasmania SC 0 - 7
TSA PC 16:15
FT Olympia FC Warriors Reserves 3 - 1 Hobart United 0 - 0
AUS QSL 16:30
FT Sunshine Coast Wanderers FC 1 - 1 Brisbane Strikers 0 - 0
AUS SASL 16:45
FT Adelaide Comets FC 2 - 0 Adelaide Olympic 1 - 0
AUS SASL 16:45
FT Campbelltown City SC 2 - 1 Adelaide Raiders SC 1 - 0
AUS SASL 16:45
FT Adelaide United FC (Youth) 1 - 0 Croydon Kings 1 - 0
UKR U21 17:00
FT Rukh Vynnyky U21 3 - 1 Dinamo KyivU21 2 - 0
Por U23 17:00
FT Braga U23 2 - 1 Rio Ave U23 1 - 0
KOR D1 17:00
FT Gangwon FC 3 - 1 Incheon United 2 - 0
VIE D1 17:00
FT Song Lam Nghe An 1 - 0 XM Hai Phong FC 0 - 0
JAP FutL 17:30
FT fugador sumida Futsal 5 - 5 Shriker osaka Futsal 2 - 3
AUS BPL 17:30
FT Centenary Stormers 1 - 2 Albany Creek 1 - 0
BLR RL 17:30
FT FC Vitebsk Reserves 1 - 2 Energetik-BGU Minsk Reserves 0 - 1
AQ U20 L 17:30
FT Southside Eagles U20 0 - 1 Souths United U20 0 - 1
UKR U21 18:00
FT FC Mynai U21 4 - 0 FC Mariupol U21 2 - 0
UKR D2 18:00
FT Hirnyk-Sport 0 - 0 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 0
RUS YthC 18:00
FT Spartak Moscow Youth 2 - 0 Chertanovo Moscow Youth 1 - 0
KAZ D1 18:00
FT FK Arys 2 - 1 Baikonur 0 - 0
AZE D2 18:00
FT Qarabag II 1 - 2 Qaradag Lokbatan 0 - 2
AZE D2 18:00
FT Keshla FK II 4 - 2 Standard Sumgayit II 3 - 0
AZE D2 18:00
FT Zaqatala FK 4 - 1 PFC Neftchi II 2 - 1
BLR RL 18:00
FT Neman Grodno Reserves 2 - 0 FK Gorodeya Reserves 2 - 0
BLR RL 18:00
FT Slavia Mozyr Reserve 4 - 3 Belshina Babruisk Reserve 3 - 2
INT CF 18:00
FT Port Authority FC 1 - 1 PACA 0 - 1
CHA CSL 18:35
FT Hebei HX Xingfu 1 - 3 Guangzhou Evergrande Taobao FC 1 - 0
MOL D1 19:00
FT Speranta Nisporeni 0 - 0 FC Floresti 0 - 0
MOL D2 19:00
FT FC Sucleia 5 - 0 Glodeni 2 - 0
MOL D2 19:00
FT Iskra Stal Ribnita 2 - 2 Drochia 1 - 1
MOL D2 19:00
FT Flacara Falesti 1 - 4 CSF Sparta 0 - 2
ENG U23 D1 19:00
FT Coventry City U23 0 - 1 Millwall U23 0 - 0
ENG PU23 19:00
FT Reading U23 3 - 2 Leeds United U23 1 - 1
UKR D2 19:00
FT Veres 3 - 1 Nyva Ternopil 1 - 0
MOL D2 19:00
FT FC Sheriff B 3 - 1 Olimp Comrat 0 - 0
RUS D2 19:00
FT Krasnodar III 1 - 3 FK Forte Taganrog 0 - 2
Kosovo L 19:00
FT KF Arberia 2 - 4 KF Ballkani 1 - 0
ROM D3 19:00
FT ACS Poli Timisoara 2 - 0 Progresul Ezeris 1 - 0
ROM D3 19:00
FT ACS Sepsi II 0 - 0 ACS Olimpic Cetate Rasnov 0 - 0
ROM D3 19:00
FT Astra Giurgiu II 1 - 2 ACS Kids Tampa Brasov 1 - 2
ROM D3 19:00
FT ASC Corona Brasov 1 - 0 Odorheiu Secuiesc 0 - 0
ROM D3 19:00
FT CS Soimii Lipova 1 - 1 Ghiroda SI Giarmata VII 0 - 0
ROM D3 19:00
FT CS Universitatea Craiova B 0 - 1 ACSO Filiasi 0 - 1
ROM D3 19:00
FT Unirea Ungheni 2 - 1 CS Ocna Mures 1 - 0
ROM D3 19:00
FT Clinceni College B 0 - 1 FC Pucioasa 0 - 1
ROM D3 19:00
FT Unirea Bascov 2 - 1 ACS Vedita Colonesti MS 0 - 1
ROM D3 19:00
FT Steaua Bucuresti 2 4 - 2 AFC Metalul Buzau 2 - 0
ROM D3 19:00
FT Dinamo Bucuresti 2 3 - 2 Rapid Bucuresti II 2 - 1
BLR D1 19:30
FT Slutsksakhar Slutsk 2 - 1 FC Minsk 1 - 0
BOS PL 20:00
FT FK Tuzla City 0 - 4 HSK Zrinjski Mostar 0 - 3
ENG U23 D1 20:00
FT Birmingham City U23 4 - 5 Ipswich U23 2 - 0
UKR D2 20:00
FT Prykarpattya Ivano Frankivsk 0 - 1 Vpk Agro Magdalinovka 0 - 0
UKR D2 20:00
FT Volyn 0 - 0 Metalist 1925 Kharkiv 0 - 0
SER D2 20:00
FT FK Loznica 1 - 1 Radnicki Pirot 0 - 0
CRO D2 20:00
FT NK Dubrava Zagreb 2 - 1 Radnik Sesvete 1 - 0
CRO D2 20:00
FT Hrvatski dragovoljac 1 - 1 Bijelo Brdo 0 - 1
UAE C 20:00
FT Masafi 0 - 2 Al Oruba (UAE) 0 - 1
UAE C 20:00
FT Al-Thaid 0 - 0 Masfut 0 - 0
MAC D1 20:00
FT Windsor Arch Ka I 3 - 1 Lun Lok 1 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Dodoma Jiji FC 0 - 0 Mbeya City 0 - 0
INT CF 20:00
FT Lokomotiv Sofia 1 - 0 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0 - 0
SUD PR 20:15
FT Al Merrikh 3 - 0 Amal Atbara 0 - 0
SUD PR 20:30
FT Ahli Al Khartoum 5 - 1 El-Ahli Atbara 0 - 0
INT CF 20:30
FT Kafr Saad (W) 1 - 3 Wadi Degla (W) 0 - 1
MEX U20 21:00
FT Necaxa U20 4 - 1 Club Tijuana U20 0 - 0
UKR D2 21:00
FT FK Avanhard Kramatorsk 2 - 1 Krystal 1 - 0
UKR D2 21:00
FT Obolon Kiev 1 - 1 MFK Mikolaiv 0 - 0
Por U23 21:00
FT Portimonense U23 1 - 3 Sporting Lisbon Sad U23 1 - 1
SLO D2 21:00
FT Krka 1 - 1 NK Brezice 0 - 0
EST U19 21:00
FT JK Nomme United U19 4 - 4 Tallinna JK Legion U19 2 - 2
SER U19 21:00
FT Red Star Belgrade U19 4 - 1 FK Internacional U19 2 - 1
UAE LP 21:15
FT Al-Dhafra 4 - 1 Ajman 3 - 0
UAE LP 21:15
FT Al Wehda(UAE) 6 - 0 Hatta 3 - 0
LIT D2 21:30
FT Nevezis Kedainiai 1 - 0 Dziugas Telsiai 0 - 0
KUW D1 21:45
FT Al-Nasar 2 - 1 Al-Shabab(KUW) 1 - 0
KUW D1 21:45
FT Al-Qadsia SC 3 - 2 Al-Ttadamon(KUW) 2 - 1
MOL D1 22:00
FT Codru Lozova 0 - 2 Zimbru Chisinau 0 - 0
MEX U20 22:00
FT Mazatlan U20 3 - 3 FC Juarez U20 1 - 1
ROM D2 22:00
FT Universitaea Cluj 1 - 1 Concordia Chiajna 0 - 0
MAL D1 22:00
FT Gzira United 6 - 1 Mosta FC 4 - 1
FIN D1 22:30
FT FC Haka 2 - 1 TPS Turku 1 - 0
FIN D2 22:30
FT MP MIKELI 4 - 0 Mypa 2 - 0
FIN WD1 22:30
FT Honka Espoo (w) 2 - 0 HJK Helsinki (w) 1 - 0
BOS PL 22:59
FT Radnik Bijeljina 1 - 0 Borac Banja Luka 0 - 0
LIT D2 22:59
FT Alytis Alytus Dainava 4 - 2 Vilniaus Vytis 1 - 2
UKR D2 22:59
FT Chernomorets Odessa 2 - 1 Kremin Kremenchuk 0 - 1
EST D2 22:59
FT Vaprus Parnu 6 - 2 Vandra JK Vaprus 2 - 1
LIT D2 22:59
FT Atomsfera Mazeikiai 2 - 2 FK Zalgiris Vilnius B 0 - 2
EST D3 22:59
FT Paide Linnameeskond B 3 - 1 Nomme JK Kalju II 2 - 0
POL D1 22:59
FT Miedz Legnica 1 - 1 Puszcza Niepolomice 0 - 0
POL D1 22:59
FT LKS Nieciecza 2 - 0 GKS Jastrzebie 1 - 0
CRO D1 22:59
FT Slaven Koprivnica 5 - 1 Istra 1961 Pula 2 - 0
SER D1 22:59
FT Cukaricki Stankom 1 - 2 Proleter 0 - 1
SER D1 22:59
FT Radnik Surdulica 1 - 0 FK Backa Backa Palanka 1 - 0
SER D1 22:59
FT Backa Topola 7 - 0 Novi Pazar 4 - 0
SER D1 22:59
FT Vojvodina Novi Sad 4 - 1 FK Rad Beograd 1 - 1
DEN D1 22:59
FT Viborg 3 - 1 Fremad Amager 2 - 0
EST WD2 22:59
FT JK Tallinna Kalev (W) 4 - 4 FC Flora Tallinn (W) 2 - 2
EST WD2 22:59
FT Tammeka Tartu (W) 5 - 0 Kali Lu (w) 3 - 0
AUT CUP 22:59
FT Trenkwalder Admira Wacker 1 - 1 Kapfenberg 1 - 0
GER Reg 23:30
FT FK Pirmasens 1 - 4 TSV Steinbach 0 - 0
DEN D1 23:30
FT Hvidovre IF 1 - 5 Silkeborg 0 - 2
AUT CUP 23:30
FT WSG Wattens 0 - 1 FAC Team Fur Wien 0 - 1
AUS L 23:30
FT SK Treibach 4 - 1 St Michael Bleiburg 1 - 1
GER U19 23:45
FT VfB Stuttgart U19 2 - 2 Bayern Munchen U19 0 - 1
HOL D2 23:45
FT FC Utrecht (Youth) 1 - 4 NEC Nijmegen 1 - 1
HOL D2 23:45
FT Jong Ajax (Youth) 3 - 2 AZ Alkmaar (Youth) 2 - 1
IRE PR 23:55
FT Dundalk 0 - 0 Bohemians 0 - 0
GER OBW 23:55
FT Hertha Wiesbach 4 - 0 FSV Jagersburg 3 - 0
`
image-top-scroll
`