Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 13-10-2020
GUA D1 00:00
FT C.S.D. Comunicaciones 2 - 1 Antigua GFC 1 - 1
GER D3 00:00
FT Hallescher FC 0 - 2 Zwickau 0 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT Qviding FIF 1 - 2 IFK Varnamo 1 - 0
SWE D2 00:00
FT AFC Eskilstuna 1 - 0 Orgryte 0 - 0
URU D2 00:30
FT IA Sud America 0 - 2 CA Juventud 0 - 1
HOL D2 01:00
FT Den Bosch 1 - 2 Helmond Sport 0 - 0
CHI D2 01:00
FT Santiago Morning 1 - 1 Rangers Talca 1 - 0
EGY D1 01:00
FT Haras El Hedoud 1 - 2 Zamalek 1 - 0
BEL U21 01:00
FT Beerschot Wilrijk U21 0 - 1 Kortrijk U21 0 - 0
COL D2 01:30
FT Fortaleza F.C 1 - 0 Universitario de Popayan 0 - 0
POL RL 01:40
FT Inter Warsaw 3 - 3 AP Brychczy Warsaw 1 - 1
ENG L2 01:45
FT Bradford City 0 - 1 Harrogate Town 0 - 0
ENG RYM 01:45
FT Carshalton Athletic FC 3 - 1 Horsham 2 - 0
ITA C1 01:45
FT Albinoleffe 0 - 1 Giana 0 - 0
ENG Conf 01:45
FT Wrexham 0 - 1 Maidenhead United 0 - 1
ENG UD1 01:45
FT Brighouse Town 3 - 4 Dunston UTS 1 - 3
UEFA U21Q 02:00
FT France U21 1 - 0 Slovakia U21 1 - 0
COL D2 02:00
FT Cortulua 1 - 2 Union Magdalena 0 - 0
CHI D2 02:00
FT Nublense 1 - 0 Barnechea 1 - 0
ITA C1 02:00
FT Alessandria 1 - 2 Novara 1 - 1
MAU D2 02:15
FT AS Armee 5 - 1 FC Wagadou 2 - 1
URU D2 02:45
FT Villa Espanola 3 - 0 Rocha 0 - 0
COL D2 03:00
FT Atletico FC 1 - 1 Llaneros FC 1 - 0
PER D1 03:00
FT Academia Deportiva Cantolao 1 - 2 Alianza Universidad 1 - 1
BRA SPB 03:00
FT Sao Caetano 0 - 1 Sao Bento 0 - 1
CRC D2 03:00
FT AD Santa Rosa 1 - 1 Municipal Liberia 0 - 1
COL D2 04:00
FT Atletico Huila 2 - 1 Deportes Quindio 1 - 0
HTD 1 04:00
FT Cosmopolites 1 - 1 AS Capoise 0 - 1
URU D2 05:00
FT Central Espanol 0 - 1 Tacuarembo 0 - 0
BRA D3 06:00
FT Vila Nova 2 - 1 Manaus (AM) 1 - 1
BRA D2 06:00
FT Nautico (PE) 0 - 2 Ponte Preta 0 - 0
COL D1 06:05
FT Alianza Petrolera 1 - 2 Atletico Bucaramanga 0 - 1
URU D2 07:15
FT Villa Teresa 0 - 2 Racing Club Montevideo 0 - 2
COL D1 08:10
FT Jaguares de Cordoba 1 - 1 Independiente Santa Fe 0 - 0
Mex MFW 09:00
FT Tijuana (w) 1 - 1 Cruz Azul (w) 0 - 0
KAZ D1 12:00
FT Tarlan 1 - 3 Baikonur 1 - 2
KAZ D1 12:00
FT Akademiya Ontustik 1 - 0 Kairat Academy 0 - 0
RUS D2 13:00
FT Zvezda Irkutsk 1 - 3 Kazanka Moscow 1 - 2
RUS D2 13:00
FT FK Chita 1 - 0 FC Murom 1 - 0
KAZ D1 14:00
FT Sdyushor 8 4 - 2 Akzhayik Oral 1 - 0
VIE D2 15:00
FT Dak Lak 2 - 1 Dong Tam Long An 1 - 0
KAZ D1 15:00
FT FK Arys 3 - 3 Altay FK 3 - 2
VIE D3 15:00
FT Vinh Long 1 - 0 Trieu Minh 0 - 0
VIE D3 15:00
FT Cong An Nhan Dan 1 - 0 Binh Thuan 0 - 0
RUS D1 15:30
FT SKA Khabarovsk 0 - 1 Yenisey Krasnoyarsk 0 - 1
VIE D3 15:30
FT TP Ho Chi Minh II 1 - 1 Tien Giang 1 - 0
VIE D3 15:30
FT Nam Dinh FC II 0 - 1 Phu Dong FC 0 - 1
RUS D2 16:00
FT Krylia Sovetov II 1 - 2 Nosta Novotroitsk 1 - 1
VIE D2 16:00
FT Pacifico Xining 1 - 0 Dong Thap 0 - 0
KAZ D1 16:00
FT Bulat Temirtau 1 - 3 Zhetysu II 1 - 1
WIE WC 16:00
FT Ha Noi II(w) 0 - 3 CLB TPHCM (W) 0 - 1
WIE WC 16:00
FT TNG Thai Nguyen (w) 1 - 0 Son La (w) 0 - 0
VIE D3 16:00
FT Da Nang II 1 - 1 Lam Dong 0 - 0
VIE D3 16:00
FT Tuan Tu Phu Tho 1 - 1 PVF Vietnam 0 - 1
VIE D3 16:30
FT Dong Nai Berjaya 1 - 2 Gia Dinh 1 - 2
UZB D1 17:00
FT Neftchi Fargona 1 - 2 Shurtan Guzor 0 - 1
RUS D2 17:00
FT Rodina Moskva 2 - 3 FC Tver 1 - 1
RUS D2 17:00
FT Znamya Truda 0 - 0 Zvezda Sint Petersburg 0 - 0
RUS D2 17:00
FT FK Leningradets 4 - 0 Dnepr Smolensk 2 - 0
RUS D2 17:00
FT Tyumen 0 - 1 FK Volna Nizhegorodskaya 0 - 0
VIE D2 17:00
FT Binh Dinh 4 - 1 Binh Phuoc 1 - 0
VIE D2 17:00
FT Pho Hien 0 - 1 Ba Ria Vung Tau FC 0 - 1
VIE D2 17:00
FT Can Tho 1 - 0 Huda Hue 0 - 0
TUR Cup 17:00
FT Carsambaspor 0 - 1 Yimpas Yozgatspor 0 - 0
KAZ D2 17:00
FT SD Family 3 - 2 FC Astana Reserves 1 - 2
DEN RL 18:00
FT Hobro Reserve 0 - 3 Horsens Reserve 0 - 0
DEN RL 18:00
FT Kobenhavn Reserve 2 - 2 Brondby Reserve 1 - 1
RUS D2 18:00
FT FK Zenit Izhevsk 0 - 1 Chelyabinsk 0 - 0
TKM D1 18:00
FT FC Ahal 0 - 0 Sagadam FK 0 - 0
KAZ D1 18:00
FT Ekibastuzets 1 - 2 Maktaaral 1 - 0
INT CF 18:00
FT Port Authority FC 4 - 0 Police FC 1 - 0
RUS D1 18:30
FT FK Krasnodar II 2 - 0 Tom Tomsk 2 - 0
TUR Cup 18:30
FT Yeni Altindag BS 1 - 2 Cankaya FK 1 - 1
WIE WC 18:30
FT Ha Noi (w) 3 - 0 CLB TPHCM (W) B 0 - 0
WIE WC 18:30
FT Phong Phu Ha Nam (w) 1 - 0 Than KSVN (w) 0 - 0
DEN RL 19:00
FT Odense BK Reserve 1 - 6 Lyngby Reserve 0 - 3
ROM D3 19:00
FT ACS Poli Timisoara 3 - 2 Becicherecu Mic 2 - 1
ROM D3 19:00
FT ACS Viitorul Selimbar 7 - 0 Minerul Costesti 2 - 0
ROM D3 19:00
FT Ghiroda SI Giarmata VII 4 - 3 Progresul Ezeris 2 - 0
ROM D3 19:00
FT Bucovina Radauti 6 - 0 Pascani 2 - 0
INT CF 19:00
FT Astra Hungary U19 (W) 5 - 4 Szent Mihaly SE U19 (W) 2 - 4
UEFA U21Q 19:30
FT North Macedonia U21 1 - 1 Israel U21 0 - 1
TUR Cup 19:30
FT Bergama Belediyespor 1 - 0 Manisaspor 0 - 0
UEFA U21Q 20:00
FT Estonia U21 0 - 0 Serbia U21 0 - 0
BOS Cup 20:00
FT Leotar 0 - 4 FK Krupa 0 - 3
RUS D1 20:00
FT Irtysh 1946 Omsk 1 - 0 Akron Togliatti 1 - 0
EGY D2 20:00
FT Abo Qair Semads 4 - 2 Ala ab Damanhour 3 - 0
EGY D2 20:00
FT El Olympi 1 - 2 Ghazl El Mahallah 1 - 2
EGY D2 20:00
FT Baladiyet El Mahallah 0 - 4 Pharco 0 - 2
ENG RCup 20:00
FT Grimsby Am (R) 3 - 2 Walsall Reserve 3 - 0
URU RL 20:05
FT Deportivo Maldonado Reserve 2 - 0 Progreso Reserves 1 - 0
EGY D2 20:05
FT Maleyet El Zayiat 2 - 3 El Hammam 0 - 0
RUS D2 20:30
FT Zvezda Perm 1 - 1 Volga Ulyanovsk 1 - 0
BOS Cup 20:30
FT Radnicki Lukavac 0 - 4 Sarajevo 0 - 4
CRO D3 20:30
FT NK Kutjevo 2 - 3 NK Marsonia 1909 0 - 2
CRO D3 20:30
FT Valpovka 0 - 2 Slavonija Pozega 0 - 2
UEFA U21Q 21:00
FT Latvia U21 1 - 4 Russia U21 0 - 1
UEFA U21Q 21:00
FT Greece U21 0 - 1 Croatia U21 0 - 1
UEFA U21Q 21:00
FT Moldova U21 1 - 0 Belgium U21 1 - 0
RUS D2 21:00
FT Dinamo Moscow B 6 - 0 Luki Energiya 4 - 0
DAN Cup 21:00
FT BSF 0 - 0 Naestved 0 - 0
INT FRL 21:00
FT Cameroon 0 - 0 South Sudan 0 - 0
EST U19 21:00
FT Levadia Tallinn U19 3 - 1 JK Nomme Kalju U19 0 - 1
INT CF 21:10
FT Angola 3 - 0 Mozambique 1 - 0
RUS D1 21:30
FT Volgar Astrakhan 0 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0
QATL CUP 21:30
FT Al-Wakra 3 - 1 Al Duhail 1 - 1
INT FRL 21:45
FT Japan 1 - 0 Cote D Ivoire 0 - 0
SLO D1 22:00
FT NK Aluminij 1 - 1 FC Koper 0 - 1
UEFA U21Q 22:00
FT Georgia U21 1 - 0 Azerbaijan U21 1 - 0
UEFA U21Q 22:00
FT Italy U21 2 - 0 Ireland U21 1 - 0
UEFA U21Q 22:00
FT Luxembourg U21 0 - 2 Iceland U21 0 - 2
RUS D1 22:00
FT FK Chayka K-SR 0 - 1 Gazovik Orenburg 0 - 1
RUS D1 22:00
FT Krylya Sovetov 2 - 1 Spartak Moscow II 1 - 0
RUS D2 22:00
FT Torpedo Vladimir 3 - 1 Dolgiye Prudy 1 - 0
INT FRL 22:00
FT Turkey U19 1 - 0 Bulgaria U19 0 - 0
UEFA U21Q 22:30
FT San Marino U21 0 - 7 Scotland U21 0 - 3
UEFA U21Q 22:30
FT Lithuania U21 0 - 1 Czech Republic U21 0 - 1
RUS D1 22:30
FT Shinnik Yaroslavl 1 - 2 Neftekhimik Nizhnekamsk 0 - 1
RUS D2 22:30
FT KAMAZ Naberezhnye Chelny 2 - 3 FK Ural-2 1 - 1
PER D1 22:30
FT Real Atletico Garcilaso 1 - 1 Deportivo Municipal 1 - 0
HOL D2 22:59
FT Go Ahead Eagles 0 - 0 De Graafschap 0 - 0
UEFA U21Q 22:59
FT Switzerland U21 3 - 0 Liechtenstein U21 2 - 0
UEFA U21Q 22:59
FT Poland U21 1 - 1 Bulgaria U21 0 - 1
UEFA U21Q 22:59
FT Denmark U21 2 - 1 Finland U21 1 - 0
UEFA U21Q 22:59
FT Cyprus U21 0 - 7 Netherlands U21 0 - 1
UEFA NL 22:59
FT Azerbaijan 0 - 0 Cyprus 0 - 0
UEFA NL 22:59
FT Latvia 0 - 1 Malta 0 - 0
RUS D1 22:59
FT Fakel 0 - 0 Alania Vladikavkaz 0 - 0
RUS D1 22:59
FT Veles 1 - 3 FK Nizhny Novgorod 0 - 0
EST CUP 22:59
FT Nomme JK Kalju 4 - 0 Tallinna JK Piraaja 3 - 0
CHI D2 22:59
FT Union San Felipe 1 - 2 CD Magallanes 0 - 1
UEFA U21Q 22:59
FT Faroe Islands U21 1 - 0 Montenegro U21 1 - 0
EST WD2 22:59
FT Vaprus Parnu (w) 0 - 9 FC Flora Tallinn (W) 0 - 7
UEFA U21Q 23:15
FT Germany U21 1 - 0 Bosnia-Herzegovina U21 1 - 0
UEFA U21Q 23:30
FT Sweden U21 10 - 0 Armenia U21 3 - 0
RUS D1 23:30
FT Torpedo moskva 3 - 0 Dinamo Briansk 3 - 0
AUS D3 23:30
FT VfB Hohenems 3 - 1 Rotenberg 1 - 1
UEFA U21Q 23:45
FT Spain U21 3 - 0 Kazakhstan U21 0 - 0
QATL CUP 23:45
FT Qatar SC 0 - 2 Al Khor SC 0 - 0
QATL CUP 23:45
FT Al-Sailiya 4 - 4 Al-Sadd 0 - 2
`
image-top-scroll
`