Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 12-10-2020
GUA D1 00:00
FT Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 1 Malacateco 0 - 0
MEX D2 00:00
FT Celaya FC 1 - 1 Cimarrones de Sonora 0 - 1
CRC D1 00:00
FT Cartagines Deportiva SA 2 - 0 Sporting San Jose 0 - 0
MAU D2 00:00
FT AS Douanes Nouakchott 1 - 0 FC Brakna 0 - 0
MEX D3 00:00
FT U.A. Zacatecas 0 - 1 CD Alacranes de Durango 0 - 0
INT CF 00:00
FT AD Cofutpa 3 - 0 Santa Ana 1 - 0
ITA C1 00:30
FT Carrarese 1 - 1 Piacenza 0 - 1
INT CF 00:30
FT CD El Palo 1 - 0 Malaga B 0 - 0
POL RL 00:30
FT SEMP Ursynow 4 - 0 LKS Rys Laski 0 - 0
BFL 00:45
FT RC Kadiogo 0 - 3 KOZAF 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Chapecoense (Youth) 1 - 1 Santos (Youth) 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Cruzeiro (Youth) 2 - 1 America MG Youth 2 - 0
Bra YL 01:00
FT CR Flamengo (RJ) (Youth) 0 - 2 Atletico Paranaense (Youth) 0 - 2
Bra YL 01:00
FT Vitoria Salvador (Youth) 1 - 2 Ceara Youth 1 - 1
MAR D1 01:00
FT Raja Casablanca Atlhletic 2 - 1 FAR Forces Armee Royales 0 - 1
MAR D1 01:00
FT Olympique de Safi 0 - 1 Renaissance Sportive de Berkane 0 - 1
MAR D1 01:00
FT Hassania Agadir 0 - 1 MCO Mouloudia Oujda 0 - 1
MAR D1 01:00
FT Union Touarga Sport Rabat 1 - 2 Wydad Casablanca 1 - 1
EGY D1 01:00
FT EL Ahly 0 - 0 Pyramids FC 0 - 0
ITA C1 01:00
FT Bisceglie 1913 0 - 1 AP Turris 0 - 1
INT CF 01:00
FT Lyngbo 2 U19 0 - 2 Mathopen U19 0 - 1
Brazil W L 01:00
FT Kindermann (w) 3 - 0 Iranduba AM (w) 2 - 0
Brazil W L 01:00
FT Internacional(w) 9 - 0 Audax SP (w) 5 - 0
Bra SD 01:00
FT Bragantino PA 2 - 0 Independente PA 1 - 0
Bra SD 01:00
FT Central SC 1 - 1 Vitoria da Conquista BA 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Sao Paulo RJ 0 - 1 Serra Macaense 0 - 1
SPA FDH 01:00
FT F.C.Barcelona Futsal 2 - 1 EiPozo Murcia Turistica Futsal 2 - 0
NOR U19 01:15
FT Holmen2 U19 3 - 0 Jardar U19 2 - 0
BRA D3 01:30
FT Ypiranga(RS) 1 - 1 Brusque FC 1 - 1
URU D1 01:30
FT Nacional Montevideo 1 - 1 Deportivo Maldonado 0 - 1
URU D1 01:30
FT Danubio FC 1 - 1 Rentistas 0 - 0
URU D1 01:30
FT Defensor Sporting Montevideo 2 - 0 Cerro Largo 1 - 0
URU D1 01:30
FT Plaza Colonia 1 - 1 Torque 0 - 1
Brazil W L 01:30
FT Palmeiras SP (W) 1 - 0 Flamengo/RJ (w) 0 - 0
BRA PA 01:30
FT AA Batel 1 - 2 Andraus Brasil 1 - 2
BRA PA 01:30
FT Araucaria ECR 3 - 0 Independiente FSJ 2 - 0
BRA PA 01:30
FT Prudentopolis 0 - 1 Gremio Metropolitano Maringa 0 - 0
Bra SD 01:30
FT Potiguar RN 0 - 0 ABC RN 0 - 0
Bra SD 01:30
FT Nacional PR 1 - 2 Bangu 0 - 1
Bra SD 01:30
FT Atletico Tubarao SC 0 - 1 Marcilio Dias SC 0 - 1
BRB MG 01:30
FT Pouso Alegre 0 - 0 EC Mamore MG 0 - 0
Bra SD 01:30
FT Juventude MA 4 - 1 Moto Club Sao Luis MA 1 - 1
UEFA NL 01:45
FT Israel 1 - 2 Czech 0 - 1
UEFA NL 01:45
FT Northern Ireland 0 - 1 Austria 0 - 1
UEFA NL 01:45
FT Scotland 1 - 0 Slovakia 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Russia 1 - 1 Turkey 1 - 0
UEFA NL 01:45
FT Serbia 0 - 1 Hungary 0 - 1
UEFA NL 01:45
FT Iceland 0 - 3 Denmark 0 - 1
UEFA NL 01:45
FT France 0 - 0 Portugal 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Greece 2 - 0 Moldova 1 - 0
UEFA NL 01:45
FT Kosovo 0 - 1 Slovenia 0 - 1
UEFA NL 01:45
FT Poland 0 - 0 Italy 0 - 0
ITA C1 01:45
FT Us Pergolettese 1 - 2 Grosseto 1 - 1
INT CF 01:45
FT Foggia 2 - 0 Potenza 1 - 0
Bra SD 01:45
FT Altos/PI 3 - 1 River PI 1 - 1
CHI D1 02:00
FT Union La Calera 1 - 0 Palestino 0 - 0
BRA D2 02:00
FT Oeste 0 - 0 Cruzeiro (MG) 0 - 0
SPA D2 02:00
FT Real Oviedo 1 - 0 Sporting Gijon 1 - 0
BRA D1 02:00
FT Santos 2 - 1 Gremio (RS) 1 - 0
BRA D1 02:00
FT Fluminense RJ 1 - 0 Bahia 0 - 0
COL D1 02:00
FT Cucuta 0 - 3 Deportes Tolima 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Atletico Cajazeirense PB 3 - 0 Campinense 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Cascavel PR 3 - 1 Toledo Colonia Work PR 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Itabaiana(SE) 1 - 1 Frei Paulistano 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Sinop FC 1 - 0 Sao Raimundo/RR 0 - 0
GUA D1 02:05
FT CD Puerto de Iztapa 5 - 0 Xelaju MC 2 - 0
MAU D2 02:40
FT FC Souvara Riadh 0 - 0 FC Medina 3 0 - 0
USA NPSL 03:00
FT Forward Madison FC 0 - 0 Omaha 0 - 0
DOM D1 03:00
FT Atletico Vega Real 1 - 1 Cibao FC 1 - 1
HTD 1 03:00
FT Juventus des Cayes 1 - 1 CS Don Bosco 1 - 1
HTD 1 03:00
FT Arcahaie FC 2 - 0 Triomphe AC 1 - 0
MLS 03:30
FT New York City Football Club 1 - 2 New England Revolution 0 - 1
MEX D3 03:30
FT CD Cuautla 0 - 0 Club Canoneros Marina 0 - 0
MEX D2 04:00
FT Alebrijes de Oaxaca 1 - 0 Venados FC 1 - 0
CRC D1 04:00
FT Limon FC 1 - 0 Deportivo Saprissa 0 - 0
BRA D3 04:00
FT Imperatriz(MA) 1 - 2 Treze Campina Grande PB 0 - 1
BRA D3 04:00
FT Santa Cruz PE 2 - 1 SC Paysandu Para 1 - 0
COL D1 04:00
FT Boyaca Chico 1 - 0 Dep.Independiente Medellin 0 - 0
SLV D1 04:00
FT Once Municipal 4 - 1 CD Sonsonate 2 - 0
GUA D2 04:00
FT Deportivo San Pedro 2 - 1 Deportivo Xinabajul 0 - 0
BRA D1 04:15
FT Atletico Clube Goianiense 2 - 1 Bragantino 1 - 1
BRA D1 04:15
FT Sport Club Recife PE 1 - 2 Botafogo RJ 0 - 2
SLV D1 04:15
FT Alianza San Salvador 3 - 0 Santa Tecla 1 - 0
CHI D1 04:30
FT Universidad de Chile 3 - 0 Deportes La Serena 0 - 0
CRC D1 05:00
FT AD San Carlos 0 - 0 Jicaral 0 - 0
HON D1 05:00
FT CD Motagua 2 - 1 Real Sociedad Tocoa 2 - 1
Brazil W L 05:00
FT Ferroviaria SP (w) 2 - 1 Sao Paulo/SP (w) 0 - 1
Bra SD 05:00
FT Mirassol 1 - 0 Ferroviaria SP 1 - 0
HTD 1 05:00
FT Tempete FC 1 - 2 Violette AC 1 - 2
BRA D4 05:00
FT Rio Branco AC 2 - 1 Vilhenense RO 0 - 0
BRA D3 06:00
FT Criciuma 2 - 1 Londrina PR 0 - 0
Bra YL 06:00
FT Corinthians Paulista (Youth) 3 - 0 Bahia (Youth) 1 - 0
MLS 06:00
FT Los Angeles FC 3 - 1 Seattle Sounders 1 - 0
MEX D2 06:05
FT Leones Univ Guadalajara 1 - 1 Club Chivas Tapatio 0 - 0
COL D1 06:05
FT America de Cali 3 - 0 Patriotas FC 2 - 0
BRA D2 06:30
FT Sampaio Correa 2 - 0 Botafogo SP 1 - 0
BRA D1 06:30
FT Internacional RS 2 - 1 Atletico Paranaense 2 - 1
MLS 06:30
FT Chicago Fire 2 - 1 DC United 2 - 0
MLS 06:30
FT FC Cincinnati 0 - 1 Toronto FC 0 - 1
MLS 06:30
FT Philadelphia Union 2 - 1 Montreal Impact 1 - 0
MLS 06:30
FT FC Kansas City 2 - 1 Nashville 0 - 1
BRA D1 06:30
FT Ceara 2 - 1 Corinthians Paulista (SP) 1 - 1
Mex MFW 07:00
FT Pachuca (w) 0 - 1 Queretaro (w) 0 - 1
MEX D1 07:05
FT Santos Laguna 2 - 0 Club Tijuana 2 - 0
HON D1 08:00
FT Real Espana 5 - 0 Honduras Progreso 2 - 0
MEX D2 08:05
FT CSyD Dorados de Sinaloa 0 - 1 Mineros de Zacatecas 0 - 0
COL D1 08:10
FT Millonarios 0 - 0 Aguilas Doradas 0 - 0
MLS 09:00
FT Portland Timbers 3 - 0 San Jose Earthquakes 0 - 0
Mex MFW 09:00
FT Chivas Guadalajara (w) 0 - 3 Atlas (w) 0 - 1
FFSA SLR 14:30
FT Adelaide Blue Eagles Reserve 0 - 1 Campbelltown City Reserve 0 - 0
KOR WD1 16:00
FT KSPO FC (w) 2 - 1 Boeun Sangmu (w) 1 - 1
KOR WD1 16:00
FT Suwon FMC (w) 1 - 2 Changnyeong (W) 1 - 1
KOR WD1 16:00
FT Seoul Amazones (w) 1 - 1 Sejong Gumi Sportstoto (w) 1 - 0
KOR WD1 16:00
FT Gyeongju FC (w) 3 - 2 Hyundai Steel Red Angels (w) 2 - 1
INT FRL 16:00
FT Germany U16 5 - 4 Denmark U16 4 - 0
AUS SASL 16:45
FT Adelaide Blue Eagles 0 - 0 Campbelltown City SC 0 - 0
INT CF 16:55
FT FC Shevardeni 3 - 6 Merani Martvili 1 - 1
UZB D1 17:00
FT Xorazm Urganch 6 - 1 Oktepa 3 - 0
INT CF 17:00
FT SD Textil Escudo 1 - 1 CD Barquereno 0 - 1
INT CF 17:00
FT Condal CF 3 - 2 Berron CF 2 - 2
RUS D2 18:00
FT Inter Cherkessk 2 - 0 FC Yessentuki 1 - 0
DEN RL 18:00
FT Randers FC Reserve 1 - 1 Silkeborg IF Reserve 1 - 0
INT CF 18:00
FT Karachi United 2 - 2 Pakistan Railways 0 - 0
BHU TL 18:00
FT Paro United 2 - 2 Tensung FC 1 - 1
SER U19 18:00
FT FK Trayal Krusevac U19 3 - 2 Spartak Subotica U19 2 - 0
INT CF 18:00
FT Navbahor Namangan 3 - 2 FK Andijon 2 - 1
ENG U23 D1 19:00
FT Colchester United U23 0 - 2 Ipswich U23 0 - 1
KSA YTH 19:10
FT Al-Ettifaq (Youth) 0 - 2 Al-Nasr (Youth) 0 - 1
KSA YTH 19:10
FT Al-Qadasiya (Youth) 0 - 0 Al-Shabab (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:10
FT Al-Fath (Youth) 3 - 0 Hajer (Youth) 2 - 0
KSA YTH 19:30
FT Al-Feiha U20 1 - 0 Abha U20 1 - 0
KSA YTH 19:40
FT Al-Tai (Youth) 0 - 2 Al-Hilal (Youth) 0 - 0
SER D2 20:00
FT FK Dubocica 3 - 1 Jagodina 1 - 0
SER D2 20:00
FT FK Graficar Beograd 0 - 0 Kolubara 0 - 0
KSA YTH 20:00
FT Al Wehda (Youth) 1 - 0 Al Ahli Jeddah (Youth) 1 - 0
KSA YTH 20:00
FT Ohud Medina Youths 0 - 2 Al-Faisaly Harmah Youth 0 - 0
KSA YTH 20:00
FT Al-Ittihad (Youth) 3 - 0 Al-Taawon Youths 0 - 0
EGY D1 20:00
FT FC Masr 0 - 3 El Entag Al Harby 0 - 2
EGY D1 20:00
FT Al-Ittihad Alexandria 1 - 2 EL Masry 1 - 1
EGY D2 20:00
FT El Alameen 0 - 2 Beni Suef 0 - 1
EGY D2 20:00
FT Beni Suef 2 - 0 Tahta SC 2 - 0
CHI D2 21:00
FT Puerto Montt 3 - 0 San Marcos de Arica 1 - 0
INT FRL 21:00
FT Togo 1 - 1 Sudan 0 - 0
INT FRL 21:45
FT United Arab Emirates 1 - 2 Uzbekistan 0 - 0
CHI D2 22:00
FT Cobreloa 0 - 0 San Luis Quillota 0 - 0
INT CF 22:00
FT Turkey U19 1 - 2 Bulgaria U19 0 - 1
URU D2 22:15
FT Rampla Juniors FC 1 - 1 CS Cerrito 0 - 1
SWE D1 SN 22:30
FT Vasalunds IF 2 - 1 IFK Lulea 1 - 0
BHR Cup 22:30
FT Al-Muharraq 1 - 0 Al-Hadd 0 - 0
INT FRL 22:30
FT Ghana 5 - 1 Qatar 1 - 1
PER D1 22:59
FT FC Carlos Stein 3 - 3 Deportivo Llacuabamba 1 - 2
INT FRL 22:59
FT Madagascar 1 - 2 Burkina Faso 1 - 1
ROM D2 23:30
FT Voin Tate Numa Glenn 1 - 4 Universitaea Cluj 0 - 2
CHI D2 23:30
FT Deportes Santa Cruz 1 - 4 CD Copiapo S.A. 1 - 1
CHI D2 23:30
FT Deportes Temuco 0 - 3 Melipilla 0 - 2
URU U19 23:30
FT Los Halcones U19 0 - 2 El Tanque Sisley U19 0 - 0
MAU D2 23:55
FT FC Oasis 1 - 1 ASC Riadh 1 - 0
`
image-top-scroll
`