Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 11-10-2020
GUA D1 00:00
FT Coban Imperial 0 - 0 CD Achuapa 0 - 0
FRA D4 00:00
FT Bourges 5 - 0 Angouleme 5 - 0
SLO D2 00:00
FT NK Brezice 2 - 1 ND Beltinci 1 - 1
SLO D2 00:00
FT NK Rudar Velenje 3 - 3 Drava 2 - 2
CRO Cup 00:00
FT NK Varteks Varazdin 2 - 0 HNK Cibalia 0 - 0
SPA FDH 00:00
FT Cordoba Futsal 5 - 6 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 2 - 3
BEL Cup 00:00
FT Red Star Waasland 3 - 0 Sparta Petegem 1 - 0
POR CN 00:00
FT CF Estrela 2 - 0 Lusitanos 0 - 0
INT FRL 00:00
FT Niger 2 - 0 Chad 0 - 0
ECU D2 00:00
FT Gualaceo SC 1 - 1 Faure Za Amarilla 1 - 0
MEX D3 00:00
FT Atletico San Luis II 0 - 2 Universidad Guadalajara II 0 - 0
Mex MFW 00:00
FT Puebla (w) 0 - 1 Mazatlan FC (W) 0 - 1
AUS L 00:00
FT SV Lafnitz II 2 - 2 Usv Mettersdorf 1 - 1
INT CF 00:00
FT CD Alcoyano 0 - 0 Yeclano Deportivo 0 - 0
FRA D5 00:00
FT AS Montlouis 2 - 1 St Jean Le Blanc 0 - 1
FRA D5 00:00
FT Genets Anglet 1 - 3 US Lege-Cap-Ferret 0 - 2
INT CF 00:20
FT Merida AD 1 - 1 Cadiz B 1 - 0
BEL Cup 00:30
FT Thes Sport 1 - 1 KMSK Deinze 1 - 0
Pol D4 00:30
FT Baltyk Gdynia 6 - 0 Chemik Police 4 - 0
ROM D2 00:45
FT Universitatea Craiova 5 - 0 Rapid Bucuresti 3 - 0
BFL 00:45
FT Sally Tas 2 - 1 Etoile Filante Ouagadougou 2 - 0
BRA D3 01:00
FT Volta Redonda 0 - 0 Boa Esporte Clube 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Internacional (RS) Youth 0 - 1 Palmeiras (Youth) 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Sao Paulo (Youth) 2 - 1 Botafogo RJ (Youth) 1 - 0
Bra YL 01:00
FT Sport Club Recife (Youth) 0 - 1 Atletico Mineiro (Youth) 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Vasco da Gama U20 0 - 2 Goias (Youth) 0 - 2
MAR D1 01:00
FT Renaissance Zmamra 1 - 1 Raja de Beni Mellal 0 - 1
MAR D1 01:00
FT Maghrib Association Tetouan 2 - 1 OCK Olympique de Khouribga 2 - 0
EGY D1 01:00
FT Talaea EI-Gaish 1 - 0 Misr Elmaqasah 1 - 0
BEL Cup 01:00
FT Jong Lede 0 - 2 Rockluntmsey 0 - 1
BEL Cup 01:00
FT KSC City Pirates 1 - 2 Rupel Boom 1 - 1
BRA SPC2 01:00
FT Barretos SP 0 - 2 Marilia Ac 0 - 0
BRA SPC2 01:00
FT Desportivo Brasil SP 1 - 0 Olimpia SP 1 - 0
BRA SPC2 01:00
FT Comercial-SP 1 - 1 Batatais 1 - 1
BRA SPC2 01:00
FT Nacional SP 2 - 1 Primavera 1 - 0
BRA SPC2 01:00
FT Capie Warrero 0 - 3 EC Sao Bernardo/SP 0 - 0
BRA SPC2 01:00
FT Linense(BRA) 1 - 1 Rio Preto SP 0 - 1
BRA SPC2 01:00
FT Noroeste 1 - 0 Gremio Osasco 1 - 0
BRA SPC2 01:00
FT AE Velo Clube SP 1 - 0 Paulista(SP) 0 - 0
BRB MG 01:00
FT Betim EC 1 - 0 Nacional AC MG 1 - 0
Bra SD 01:00
FT Cabofriense(RJ) 0 - 0 Portuguesa RJ 0 - 0
Bra SD 01:00
FT Globo 0 - 2 America FC Natal RN 0 - 1
Bra SD 01:00
FT Real Noroeste 3 - 2 Vitoria ES 1 - 2
Brazil W L 01:00
FT Gremio (w) 1 - 1 Sao Jose dos Campos (w) 0 - 1
Brazil L 01:00
FT Angra Dos Reis RJ 2 - 2 Sao Goncalo 2 - 0
Brazil L 01:00
FT Duque de Caxias RJ 1 - 2 Audax Rio RJ 1 - 0
Brazil L 01:00
FT Goncalense 1 - 1 Serrano BA 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Goytacaz RJ 2 - 1 Bonsucesso 2 - 1
Brazil L 01:00
FT Sampaio Correa (RJ) 0 - 0 Campos RJ 0 - 0
BEL Cup 01:00
FT SC Lokeren-Temse 2 - 0 KVC Jong Lede 1 - 0
YDL Futsal 01:00
FT Pessah Lo Fano 2 - 4 Mantova C5 Futsal 1 - 2
INT CF 01:00
FT CD Olimpic Xativa 3 - 1 UD Alzira 1 - 1
PER D1 01:15
FT Academia Deportiva Cantolao 1 - 0 Alianza Lima 0 - 0
INT CF 01:15
FT UE Sants 0 - 2 UE Vilassar de Mar 0 - 1
URU D1 01:30
FT Centro Atletico Fenix 0 - 0 CA Penarol 0 - 0
BRA CPY 01:30
FT Anapolina U20 3 - 0 Anapolis U20 2 - 0
BRA CPY 01:30
FT Itumbiara U20 1 - 5 Aparecida EC U20 1 - 2
URU D2 01:30
FT Canadian SC 2 - 0 Los Halcones 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Andorra 0 - 0 Malta 0 - 0
FRA WD1 01:45
FT Paris Saint Germain (w) 4 - 0 Montpellier (w) 3 - 0
UEFA NL 01:45
FT Spain 1 - 0 Switzerland 1 - 0
UEFA NL 01:45
FT Ukraine 1 - 2 Germany 0 - 1
CHI D1 02:00
FT Everton CD 2 - 2 Santiago Wanderers 1 - 0
HOL D2 02:00
FT SC Telstar 1 - 1 FC Oss 1 - 0
BRA D2 02:00
FT Vitoria BA 1 - 2 Avai FC SC 1 - 2
COL D1 02:00
FT La Equidad 2 - 0 Deportiva Once Caldas 1 - 0
BRB MG 02:00
FT CAP Uberlandia 1 - 2 Athletic Club MG 0 - 1
Bra SD 02:00
FT Aparecidense GO 4 - 0 EC Aguia Negra 3 - 0
Bra SD 02:00
FT Brasiliense 5 - 0 Palmas 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Jacyoba AC 0 - 0 Coruripe Al 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Ji-Parana FC 0 - 0 Fast Clube AM 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Santos Macapa 3 - 0 Bare EC 2 - 0
Bra SD 02:00
FT Tupynambas 1 - 1 SE do Gama 1 - 1
CHI D3 02:00
FT Iberia Los Angeles 1 - 2 Lautaro de Buin 1 - 1
GUA D1 02:05
FT CSyD Sacachispas 1 - 1 Deportivo Sanarate 1 - 0
BRA D2 02:30
FT Guarani SP 3 - 1 CRB AL 2 - 1
BRA D1 03:00
FT Vasco da Gama 1 - 2 Flamengo 1 - 0
BRA D3 03:00
FT Botafogo PB 2 - 1 Ferroviario CE 0 - 0
BRA D3 03:00
FT Tombense 0 - 0 Ituano SP 0 - 0
PER D1 03:00
FT Atletico Grau 1 - 1 Real Atletico Garcilaso 0 - 0
ECU D2 03:00
FT 9 de Octubre 5 - 1 CD Independiente Juniors 3 - 1
ECU D2 03:00
FT CDS Santa Rita 2 - 3 Chacaritas SC 1 - 1
GUA D2 03:00
FT Nueva Concepcion 0 - 3 Coatepecano IB 0 - 1
DOM D1 03:00
FT Atlantico FC 0 - 0 Jarabacoa FC 0 - 0
Bra SD 03:00
FT Joinville SC 1 - 1 Caxias RS 1 - 1
Bra SD 03:00
FT Sao Luiz(RS) 0 - 0 EC Pelotas(RS) 0 - 0
Bra SD 03:00
FT Uniao Rondonopolis MT 1 - 0 CEOV Operario 1 - 0
PER D1 03:30
FT Universitario De Deportes 1 - 1 EM Deportivo Binacional 1 - 0
COL D1 04:00
FT Deportivo Pereira 1 - 1 Envigado FC 0 - 1
MLS 04:00
FT Club Internacional de Futbol Miami 1 - 0 Houston Dynamo 0 - 0
SLV D1 04:00
FT Jocoro FC 1 - 0 Luis Angel Firpo 0 - 0
GUA D2 04:00
FT Quiche FC 1 - 1 Plataneros La Blanca 0 - 1
MEX D3 04:00
FT Aguacateros CDU 0 - 4 Irapuato 0 - 2
USA NPSL 04:00
FT Diaspora United 5 - 4 Sports Paradize Soccer Academy 3 - 2
GUA D1 04:10
FT Guastatoya 0 - 0 CSD Municipal 0 - 0
CHI D1 04:30
FT Univ Catolica 1 - 1 Universidad de Concepcion 0 - 1
BRA D2 04:30
FT Centro Sportivo Alagoano 4 - 0 Parana PR 3 - 0
SLV D1 04:30
FT Aguila 2 - 1 Municipal Limeno 1 - 1
SLV D1 04:30
FT CD Chalatenango 3 - 1 Atletico Marte 1 - 1
BRA D1 05:00
FT Palmeiras 0 - 2 Sao Paulo 0 - 0
BRA D1 05:00
FT Coritiba PR 0 - 0 Fortaleza 0 - 0
BRA D3 05:00
FT Remo Belem (PA) 2 - 0 EC Jacuipense 0 - 0
MLS 05:00
FT Atlanta United 0 - 1 New York Red Bulls 0 - 0
INT FRL 05:00
FT Honduras 1 - 1 Nicaragua 0 - 1
GUA D2 05:00
FT Deportivo Mixco 3 - 2 Deportivo Mictlan 0 - 1
BRB MG 05:00
FT CA Serranense 3 - 0 Guarani MG 1 - 0
Bra SD 05:00
FT Atletico Acreano 0 - 3 Galvez AC 0 - 1
USA NPSL 05:00
FT PSE Conquistadores 0 - 0 St Petersburg FC Aztecs 0 - 0
HTD 1 05:00
FT Racing Club Haitien 1 - 0 America des Cayes 1 - 0
Bra SD 05:30
FT Caldense MG 1 - 0 Villa Nova-MG 0 - 0
MEX U20 05:45
FT Club Tijuana U20 2 - 0 Atlas U20 1 - 0
HON D1 06:00
FT C.D. Real de Minas 1 - 1 Platense 0 - 0
USL D1 06:00
FT Hartford Athletic 0 - 1 Saint Louis FC 0 - 0
USA NPSL 06:00
FT Florida Soccer Soldiers 0 - 2 Palm Beach Stars 0 - 0
COL D1 06:05
FT Deportivo Pasto 1 - 1 Deportivo Cali 0 - 0
USA NPSL 06:25
FT Miami FC 1 - 1 Florida Fusion 1 - 1
URU D1 06:30
FT Cerro Montevideo 1 - 1 Wanderers FC 0 - 0
USL D1 06:30
FT Tampa Bay Rowdies 4 - 2 Birmingham Legion 2 - 0
USL D1 06:30
FT Louisville City FC 2 - 0 Pittsburgh Riverhounds 1 - 0
Bra SD 06:30
FT Atletico Alagoinhas 3 - 1 Bahia de Feira BA 1 - 1
Brazil W L 06:30
FT Cruzeiro MG (W) 2 - 0 Minas ICESP/DF Women 0 - 0
Brazil W L 06:30
FT Cruzeiro MG (W) 2 - 0 Minas ICESP DF (w) 0 - 0
USA NPSL 06:45
FT Northern Virginia United 1 - 0 AC Commonwealth 0 - 0
USA NPSL 06:50
FT Inter Orlando FC 1 - 3 Orlando City SS HC 0 - 2
BRA D1 07:00
FT Atletico Mineiro 3 - 0 Goias 2 - 0
USA WD1 07:00
FT OL Reign Reign (w) 1 - 2 Portland Thorns FC (w) 0 - 1
Mex MFW 07:00
FT Tigres (w) 1 - 0 Club America (w) 1 - 0
USL D1 07:05
FT Charlotte Independence 1 - 1 Charleston Battery 0 - 1
USA NPSL 07:30
FT North Texas SC 2 - 1 Richmond Kickers 2 - 0
HON D1 08:00
FT CD Olimpia 3 - 1 Lobos UPNFM 1 - 1
HON D1 08:00
FT CD Vida 0 - 1 Marathon 0 - 0
USL D1 08:00
FT San Antonio 0 - 0 New Mexico United 0 - 0
USL D1 08:00
FT Reno 1868 FC 4 - 1 Los Angeles Galaxy II 2 - 1
FIJ NL 08:00
FT Bua FC 0 - 3 Nadroga FC 0 - 1
COL D1 08:10
FT Atletico Nacional Medellin 2 - 2 Atletico Junior Barranquilla 1 - 1
SLV D1 08:15
FT A.D. Isidro Metapan 3 - 1 CD FAS 1 - 1
JAP FutL 08:30
FT Nagano Futsal 2 - 5 Kitakyushu Futsal 1 - 3
USL D1 08:30
FT El Paso Locomotive FC 2 - 2 Tulsa Roughneck 1 - 1
AB U20 L 08:30
FT Wollongong Wolves U20 1 - 1 Manly United U20 0 - 0
MLS 09:00
FT Vancouver Whitecaps 2 - 1 Real Salt Lake 0 - 1
AB U20 L 09:00
FT Rockdale City Suns U20 5 - 2 North Shore Mariners U20 3 - 1
INT FRL 09:00
FT Costa Rica 0 - 1 Panama 0 - 0
MON FL 09:00
FT Khukh Chononuud 4 - 10 Khoromkhon Club 1 - 8
MON FL 09:00
FT Tuv Buganuud 0 - 2 Khovd 0 - 1
AQ U20 L 09:00
FT Brisbane Roar U20 4 - 2 Brisbane Olympic United FC U20 0 - 2
MEX D2 09:05
FT Tampico Madero 0 - 0 Correcaminos UAT 0 - 0
USA NPSL 09:30
FT FC Tucson 2 - 2 Greenville Triumph 1 - 1
USL D1 09:30
FT Phoenix Rising FC 0 - 0 Sacramento Republic FC 0 - 0
AGC R 09:45
FT Robina City Reserves 1 - 4 Nerang Reserves 1 - 1
JAP FutL 10:00
FT Vasagey oita Futsal 1 - 2 Nagoya oceans Futsal 0 - 1
FFSA WPL 10:00
FT North Shore Mariners (w) 5 - 0 Marconi Stallions (w) 3 - 0
Fiji cup 10:00
FT Lautoka 1 - 2 Labasa FC 0 - 0
Australia T S L 10:15
FT Kingborough Lions (w) 2 - 1 University of Tasmania (w) 2 - 1
Australia T S L 10:15
FT Olympia FC Warriors (w) 1 - 0 Clarence Zebras (W) 1 - 0
NSW-N RL 10:25
FT Broadmeadow Magic Reserves 5 - 1 Lambton Jaffas Reserves 2 - 0
NSW-N RL 10:25
FT Edgeworth Eagles Reserves 0 - 2 Adamstown Rosebud Reserves 0 - 2
NSW-N RL 10:25
FT Valentine Phoenix Reserves 0 - 2 Newcastle Olympic FC Reserves 0 - 2
JPN JFL 11:00
FT Miyazaki 0 - 4 Osaka FC 0 - 2
AUS NSW 11:00
FT Wollongong Wolves 5 - 2 Manly United 1 - 1
JPN D3 11:00
FT Fukushima United FC 2 - 3 Roasso Kumamoto 0 - 2
JPN D3 11:00
FT Kamatamare Sanuki 2 - 1 Gainare Tottori 1 - 1
JPN D3 11:00
FT Grulla Morioka 1 - 0 Azul Claro Numazu 1 - 0
JPN D3 11:00
FT Vanraure Hachinohe FC 0 - 1 Imabari FC 0 - 1
JPN D3 11:00
FT Yokohama SCC 0 - 3 SC Sagamihara 0 - 0
JPN WD1 11:00
FT INAC (w) 3 - 0 Vegalta Sendai (w) 1 - 0
JPN WD1 11:00
FT NTV Beleza (w) 3 - 2 Urawa Red Diamonds (w) 2 - 1
JPN WD1 11:00
FT Albirex Niigata (w) 1 - 0 Nojima Stella (W) 0 - 0
JPN WD1 11:00
FT IGA Kunoichi (w) 0 - 5 JEF United Ichihara Chiba (w) 0 - 2
JWD2 11:00
FT Bunnys Kyoto (w) 0 - 1 FC Jumonji Ventus (w) 0 - 1
JWD2 11:00
FT Orca Kamogawa FC (w) 0 - 0 Yokohama FC Seagulls (w) 0 - 0
JWD2 11:00
FT Yamato Sylphid (w) 0 - 3 AS Elfen Sayama (w) 0 - 1
JWD2 11:00
FT AS Harima ALBION (w) 3 - 0 Setagaya Sfida (w) 0 - 0
JWCLW 11:00
FT Kibi International University (W) 1 - 2 Fukuoka AN (w) 1 - 1
JWCLW 11:00
FT Okayama Yunogo Belle (w) 0 - 1 Cerezo Osaka Academy (W) 0 - 0
JWCLW 11:00
FT Shizuoka Sangyo University (W) 1 - 2 JFA Academy Fukushima (w) 1 - 1
AQ U20 L 11:00
FT Sunshine Coast U20 2 - 2 SWQ Thunder U20 1 - 0
AUS NSW 11:10
FT Rockdale City Suns 2 - 1 North Shore Sailor 0 - 0
KOR D2 11:30
FT Jeju United 1 - 1 Ansan Greeners FC 0 - 1
FFSA PL 11:30
FT Adelaide Vipers 4 - 4 Adelaide Panthers 3 - 3
KOR D2 11:30
FT Seoul E-Land FC 3 - 0 Bucheon FC 1995 2 - 0
MON FL 11:30
FT Deren II 0 - 0 Khovd Western 0 - 0
JPN D2 12:00
FT Machida Zelvia 2 - 2 Zweigen Kanazawa FC 0 - 2
JPN D3 12:00
FT Cerezo Osaka U23 2 - 3 Blaublitz Akita 1 - 1
JPN D3 12:00
FT Gamba Osaka U23 3 - 2 Kataller Toyama 2 - 0
JPN D3 12:00
FT FC Gifu 0 - 1 Kagoshima United 0 - 0
JAP FutL 12:00
FT Espo Lada Hokkaido Futsal 2 - 2 fugador sumida Futsal 1 - 1
FFSA WPL 12:00
FT University of Sydney (w) 1 - 2 Manly Utd (w) 1 - 2
Aus GL 12:00
FT Robina City Blue 3 - 0 Nerang 1 - 0
KAZ D2 12:00
FT FC Temirlan 1 - 0 Kyran Reserves 0 - 0
KAZ D2 12:00
FT Shakhter Karagandy Reserves 4 - 1 Altay Reserves 2 - 0
AUS BPLR 12:00
FT St George Willawong FC Reserve 3 - 2 Grange Thistle SC Reserve 0 - 1
KAZ D2 12:00
FT Sdyusshor 8 Astana Reserves 1 - 2 FK Aksu 0 - 1
KCL 4 13:00
FT Jinju Citizen 3 - 2 Icheon Citizen 2 - 1
JPN D3 13:00
FT Fujieda MYFC 0 - 0 AC Nagano Parceiro 0 - 0
RUS D2 13:00
FT SY Sakhalinsk 0 - 1 Strogino Moscow 0 - 1
KCL 13:00
FT Gyeongju KHNP 2 - 1 Busan Transportation Corporation 1 - 1
NSW-N TPL 13:00
FT Edgeworth Eagles FC 9 - 0 Adamstown Rosebuds FC 3 - 0
NSW-N TPL 13:00
FT Broadmeadow Magic 1 - 1 Lambton Jarvis 1 - 0
NSW-N TPL 13:00
FT Lake Macquarie 1 - 2 Charleston City Blues 0 - 0
NSW-N TPL 13:00
FT Valentine 0 - 3 Hamilton Olympic 0 - 1
QLD D1 13:00
FT Sunshine Coast FC 2 - 1 SWQ Thunder 1 - 1
AQ U20 L 13:00
FT Redlands United U20 2 - 8 Eastern Suburbs U20 1 - 4
AUS WBPL 13:00
FT Albany Creek (w) 0 - 0 Taringa Rovers (w) 0 - 0
AUS U20 L 13:30
FT ECU Joondalup U20 0 - 1 Bayswater U20 0 - 1
KAZ D2 13:55
FT FK Taraz Reserves 2 - 1 Ordabasy Reserves 1 - 0
JPN D2 14:00
FT Tokyo Verdy 0 - 1 Fagiano Okayama 0 - 0
KOR D2 14:00
FT Jeonnam Dragons 1 - 0 Chungnam Asan 1 - 0
CHA D1 14:00
FT Kunshan FC 1 - 3 Changchun Yatai 1 - 1
CHA D1 14:00
FT Taizhou Yuanda 2 - 2 Beijing BeiKong 0 - 1
AUS BPL 14:00
FT St George Willawong FC 2 - 1 Grange Thistle SC 1 - 0
HK PR 14:00
FT Happy Valley 0 - 4 Kitchee 0 - 1
HK PR 14:00
FT Southern District 0 - 4 LeeMan 0 - 1
HK PR 14:00
FT Eastern A.A Football Team 0 - 0 R F 0 - 0
AUS WQSL 14:00
FT Capalaba (w) 4 - 1 Mitchelton (W) 2 - 0
AUS WBPL 14:00
FT Virginia United SC (w) 2 - 1 Coomera FC(w) 0 - 1
CWPL 14:00
FT Shanghai RCB (w) 3 - 1 Beijing Beikong (w) 2 - 0
AUS QSL 14:30
FT Brisbane City 1 - 1 Sunshine Coast Wanderers FC 1 - 1
CHA D1 14:30
FT Shanxi Chang An Athletic FC 3 - 1 Guizhou Hengfeng Zhicheng 0 - 1
JAP FutL 14:30
FT Fuchu Athletic FC Futsal 2 - 1 Shonan Bellmare Futsal 1 - 1
MON FL 14:30
FT BCH Lions 5 - 8 DMU 3 - 3
AUS QSL 15:00
FT Brisbane Roar (Youth) 0 - 1 Brisbane Olympic United FC 0 - 0
AFB 15:00
FT Vorderland (w) 1 - 1 SV Horn (w) 1 - 1
RUS WPL 15:00
FT Zvezda 2005 (w) 2 - 0 Zenit St Petersburg (W) 1 - 0
Chinese T L 15:00
FT Tainan City Steel 2 - 1 Taichung Futuro 0 - 1
Chinese T L 15:00
FT Tatung FC 3 - 1 NTUPES 2 - 0
Chinese T L 15:00
FT Ming Chuan University 2 - 3 Hang Yuen FC 1 - 2
AUS WBPL 15:00
FT AC Carina (w) 2 - 1 Robina City FC Women 1 - 0
MD WC 15:00
FT Real Succes-SS11 (w) 1 - 6 SS Anenii (w) 0 - 3
R WSL 15:00
FT Vasas Odorhei (w) 2 - 0 Carmen Bucuresti (W) 1 - 0
CWPL 15:00
FT Wuhan Jianghan (w) 4 - 0 Jiangsu Suning (w) 1 - 0
CYP WD1 15:00
FT Karmiotissa Chrisomilia (W) 6 - 0 Ermis Apollon (W) 3 - 0
SER U19 15:00
FT Partizan Belgrade U19 6 - 2 Radnicki Novi Beograd U19 4 - 1
R WSL 15:00
FT Barnatgels (w) 0 - 4 Olimpia Cluj (w) 0 - 1
AUS QSL 15:15
FT Redlands United FC 2 - 1 Eastern Suburbs Brisbane 1 - 0
CZE CFL 15:15
FT Sparta Praha B 4 - 1 Sokol Hostoun 1 - 1
CZE CFL 15:15
FT Slavia Prague B 2 - 1 FK Pribram B 0 - 0
CZE CFL 15:15
FT Dukla Praha B 0 - 4 Slovan Liberec II 0 - 2
CZE CFL 15:15
FT Sigma Olomouc B 1 - 2 Slovacko II 1 - 1
CZE CFL 15:15
FT Unicov 0 - 1 Zlin B 0 - 1
AUS L 15:15
FT Favoritner AC 0 - 0 FV Austria XIII 0 - 0
CZE DFL 15:15
FT MFK Havirov 3 - 5 Frydlant Nad Ostravici 3 - 1
CZE DFL 15:15
FT MFK Karvina B 1 - 0 Polanka 0 - 0
CZE DFL 15:15
FT Slavicin 2 - 0 TJ Skastice 2 - 0
POL ME 15:30
FT Jagiellonia Bialystok (Youth) 0 - 1 Pogon Szczecin(Youth) 0 - 1
CZE CFL 15:30
FT Viktoria Plzen B 2 - 1 Povltava FA 1 - 1
AFB 15:30
FT Wacker Innsbruck (w) 0 - 3 St. Polten (w) 0 - 0
AQ U20 L 15:30
FT Brisbane Strikers (U20) 4 - 3 Capalaba Bulldogs U20 1 - 1
CZE DFL 15:30
FT Velka Bites 1 - 1 Zdar nad Sazavou 1 - 0
AUS L 15:30
FT Waf Brigittenau 2 - 2 Slovan HAC 1 - 1
Slo D3 15:30
FT Raca Bratislava 4 - 3 TJ Rovinka 1 - 1
SLO D3 15:30
FT SD Videm 1 - 2 NK Podvinci 0 - 2
AUS L 15:30
FT ASK Klagenfurt 1 - 1 TSV Grafenstein 1 - 0
KAM SL 15:30
FT Asia Euro University 5 - 2 Soltilo Angkor 3 - 0
GER OBW 15:45
FT HEBC Hamburg 5 - 1 TuS Osdorf 2 - 0
GER LS 15:45
FT SC Schwarz-Weiss Spandau 0 - 4 SV Stern Britz 0 - 2
WAUS WD1 15:45
FT Northern Redbacks (w) 0 - 0 Fremantle City FC (w) 0 - 0
POL ME 16:00
FT Cracovia Krakow (Youth) 3 - 1 SMS Lodz Youth 2 - 0
AFB 16:00
FT Neulengbach (w) 2 - 3 USC Landhaus (w) 1 - 2
SPA WD1 16:00
FT Sevilla FC (w) 0 - 2 Athletic Club Bibao (w) 0 - 2
GER D2 16:00
FT Bayern Munich II (w) 1 - 3 Koln II Women 0 - 2
GER D2 16:00
FT Monchengladbach (w) 2 - 0 FFC Turbine Potsdam II (w) 2 - 0
GER D2 16:00
FT Saarbrucken (w) 2 - 0 Ingolstadt 04 (w) 0 - 0
GER D2 16:00
FT Carl Zeiss Jena (W) 0 - 1 Berghofen s (W) 0 - 1
GER D2 16:00
FT RB Leipzig (w) 5 - 1 Herforder SV (w) 4 - 0
SVK U19 A 16:00
FT MFK Zemplin Michalovce U19 1 - 0 DAC Dunajska Streda U19 0 - 0
SLO WL 16:00
FT ZNK Cerklje (w) 2 - 3 ZNK MB Tabor (W) 1 - 2
THA D2 16:00
FT Ang Thong FC 4 - 1 Pathum Thani United 0 - 0
THA D2 16:00
FT Hua Hin City 0 - 1 Ayutthaya FC 0 - 0
THA D2 16:00
FT ACDC FC 1 - 1 Chachoengsao 1 - 0
THA D2 16:00
FT Assumption Thonburi 1 - 1 Singha GB Kanchanaburi 1 - 0
THA D3 16:00
FT Chaiyaphum United 0 - 0 Sakhon Nakhon FC 0 - 0
THA D3 16:00
FT Chamchuri United FC 2 - 0 Muangnont Bankunmae FC 1 - 0
THA D3 16:00
FT Northern Tak United 1 - 0 Chiangrai Lanna 0 - 0
THA D3 16:00
FT Royal Thai Army FC 1 - 2 Nonthaburi 1 - 0
THA D3 16:00
FT Surat Thani FC 0 - 2 Trang FC 0 - 0
THA D3 16:00
FT Kabin United 1 - 0 Chanthaburi FC 0 - 0
HUN WCup 16:00
FT Soroksar (W) 0 - 2 Taksony (w) 0 - 0
CRO D3 16:00
FT GAJ Mace 4 - 0 Bistra 3 - 0
CRO D3 16:00
FT Trnje 2 - 2 NK Vrapce 1 - 2
THA D2 16:00
FT Phram Bangkok FC 0 - 0 Thonburi United FC 0 - 0
THA D2 16:00
FT Rayong United 7 - 2 Pattaya Discovery United FC 5 - 1
THA D2 16:00
FT Royal Thai Air Force FC 1 - 2 Nonthaburi United 1 - 0
SER U19 16:00
FT FK Napredak U19 4 - 3 Radnicki Nis U19 1 - 1
SER U19 16:00
FT Novi Sad U19 1 - 5 Red Star Belgrade U19 1 - 5
SER U19 16:00
FT OFK Belgrade U19 1 - 2 Vojvodina U19 1 - 0
POL RL 16:00
FT Ursus Warsaw II 4 - 2 Grom Warsaw 2 - 0
UKR U19 16:00
FT Dinamo KyivU19 6 - 0 Kolos Kovalyovka U19 3 - 0
AUS L 16:20
FT SV Strasswalchen 0 - 1 TSV Neumarkt 0 - 0
SPA FC 16:30
FT CF Platges De Calvia 0 - 0 CF Intercity 0 - 0
EST D3 17:00
FT Viimsi MRJK 2 - 4 Nomme JK Kalju II 0 - 3
EST D2 17:00
FT Kohtla Jarve JK Jarve 0 - 6 Tallinna FC Levadia B 0 - 4
EST D2 17:00
FT Parnu JK 2 - 3 Flora Tallinn II 0 - 2
POL WD1 17:00
FT KKP Bydgoszcz (w) 0 - 0 MKS Olimpia Szczecin (w) 0 - 0
SWE WD2 17:00
FT Sunnana SK (w) 2 - 1 Alingsas (W) 0 - 0
SWE WD2 17:00
FT Moron BK (w) 2 - 1 Jitex DFF (w) 0 - 0
POL ME 17:00
FT Zha Buse U19 0 - 0 Escola Varsovia Warszawa Youth 0 - 0
SPA D2 17:00
FT CD Lugo 0 - 1 Mallorca 0 - 0
SPA D2 17:00
FT Fuenlabrada 1 - 1 Castellon 1 - 0
Chinese T L 17:00
FT Taiwan Power Company 1 - 0 Taicheng Lions 0 - 0
SPA WD1 17:00
FT Barcelona (w) 6 - 0 CDEF Logrono (w) 4 - 0
SPA WD1 17:00
FT Deportivo La Coruna W 0 - 2 Real Sociedad (w) 0 - 2
SPA WD1 17:00
FT Madrid CFF (w) 0 - 1 RCD Espanyol (w) 0 - 1
SPA WD1 17:00
FT Colegio Aleman Valencia (w) 1 - 1 Real Madrid (w) 1 - 1
VIE D1 17:00
FT Song Lam Nghe An 4 - 1 Quang Nam 2 - 0
POR CN 17:00
FT Juventude de Evora 1 - 3 Academica Coimbra 0 - 0
INT CF 17:00
FT Cerdanyola del Valles 1 - 0 UE Castelldefels 0 - 0
SPA FC 17:00
FT Mostoles 0 - 1 Unionistas de Salamanca 0 - 0
SPA FC 17:00
FT Las Rozas 1 - 1 CF Salmantino 1 - 0
SPA FC 17:00
FT Rapido de Bouzas 1 - 4 UD Melilla 0 - 2
SPA FC 17:00
FT Tenisca 2 - 2 Racing de Ferrol 0 - 1
GER LS 17:00
FT SV Empor Berlin 4 - 1 SFC Stern 1900 3 - 1
GER LS 17:00
FT TuS Makkabi Berlin 1 - 1 Hertha Zehlendorf 0 - 0
KAZ D2 17:00
FT FK Igilik 0 - 2 Akademia Ontustyk Reserves 0 - 0
LIT ALW 17:00
FT FK Banga (w) 1 - 4 FK Kauno Zalgiris (w) 0 - 3
INT CF 17:00
FT CE Europa 1 - 0 CE Banyoles 0 - 0
INT CF 17:00
FT Kinatu 2 - 1 CF Trujillo 1 - 1
UKR U21 17:00
FT Lviv U21 6 - 0 FC Mynai U21 3 - 0
INT CF 17:00
FT Real Aviles 4 - 0 EI San Martin 2 - 0
INT CF 17:00
FT CD Montijo 2 - 0 Jerez 0 - 0
INT CF 17:00
FT Ecija Balompie 0 - 2 Palmadelio 0 - 0
SER U19 17:00
FT FK Brodarac U19 1 - 1 FK Radnicki 1923 U19 1 - 1
POL ME 17:15
FT Lech Poznan (Youth) 1 - 0 Wisla Krakow (Youth) 1 - 0
HOL WD1 17:15
FT FC Twente Enschede (w) 0 - 2 ADO Den Haag (w) 0 - 0
GER LS 17:15
FT BSV 1892 0 - 5 FC Blaus Weiss 90 Berlin 0 - 2
UZB D1 17:30
FT Zaamin 1 - 2 Dinamo Samarqand 0 - 1
IWD1 17:30
FT Inter Milan (w) 1 - 1 Res Roma (w) 0 - 1
POL D1 17:40
FT Korona Kielce 0 - 2 Odra Opole 0 - 0
Greece U19 18:00
FT AEK Athens U19 2 - 3 Olympiakos Piraeus U19 1 - 2
GER D3 18:00
FT Unterhaching 2 - 1 SV Meppen 1 - 1
SWE D1 SN 18:00
FT Oskarshamns AIK 1 - 0 Assyriska Turab IK JKP 1 - 0
BWPL 18:00
FT Bobruichanka Bobruisk (w) 1 - 3 FK Minsk (w) 0 - 1
SWE D3 18:00
FT IFK Ostersund 0 - 2 Pitea IF 0 - 0
SWE WD1 18:00
FT Vaxjo (W) 1 - 0 Pitea IF (w) 1 - 0
RUS WPL 18:00
FT Lokomotiv Moscow (w) 5 - 1 Chertanovo Moscow (w) 2 - 0
DEN D2 18:00
FT Thisted FC 4 - 2 Naesby 0 - 0
DEN D2 18:00
FT AB Copenhagen 3 - 2 Skovshoved 2 - 0
AFB 18:00
FT Bergheim/Hof (w) 3 - 0 SKV Altenmarkt (w) 2 - 0
AFB 18:00
FT Sudburgenland (w) 0 - 5 Sturm Graz/Stattegg (w) 0 - 2
SWE D1 SN 18:00
FT IF Sylvia 0 - 0 Brommapojkarna 0 - 0
RUS D2 18:00
FT FK Znamya Noginsk 1 - 1 Sokol 0 - 1
FRA U19 18:00
FT ASPTT Dijon U19 1 - 0 Bourg Pronnas U19 1 - 0
BLR D2 18:00
FT Oshmyany FK 5 - 1 Naftan Novopolock 0 - 0
UKR D2 18:00
FT Polissya Zhytomyr 1 - 1 Chernomorets Odessa 0 - 0
RUS D2 18:00
FT FC Tuapse 1 - 5 FK Kuban Kholding 1 - 3
TUR 3B 18:00
FT Siirt Il Ozle Idaresi Spor 1 - 1 Kestel 0 - 0
TUR 3B 18:00
FT Batman Petrolspor 1 - 2 Golcukspor 1 - 1
TUR 3B 18:00
FT EdirnesporGenclik 1 - 0 Yesilyurt Belediyespor 1 - 0
ENG WPR 18:00
FT Durham Wildcats LFC (w) 2 - 0 CrystalPalace (w) 1 - 0
ENG WPR 18:00
FT Lewes (w) 1 - 0 Blackburn Rovers (w) 0 - 0
FIN D3 A 18:00
FT JIPPO 3 - 1 GBK Kokkola 2 - 0
GER OBW 18:00
FT TuS Schwachhausen 1 - 2 Bremer SV 0 - 1
DEN D4 18:00
FT Rishoj 4 - 1 Husum BK 1 - 0
INT CF 18:00
FT Rukh Vynnyky 2 - 0 FC Bukovyna chernivtsi 1 - 0
KAM SL 18:00
FT National DM FC 0 - 2 Boeung Ket Rubber Field 0 - 0
KAM SL 18:00
FT Phnom Penh FC 1 - 0 Nagaworld FC 1 - 0
KAM SL 18:00
FT Visakha FC 0 - 2 Svay Rieng FC 0 - 2
DEN D4 18:00
FT Kolding BK 1 - 1 Ringkobing 0 - 1
SLO U19 18:00
FT Domzale U19 1 - 1 Olimpija Ljubljana U19 0 - 0
THA D3 18:00
FT Lamphun Warrior 1 - 0 Uttaradit 0 - 0
THA D3 18:00
FT Nakhon Ratchasima Province 2 - 5 Udon United 0 - 3
BHU TL 18:00
FT High Quality United 6 - 1 Druk Stars FC 0 - 0
RUS FDH 18:00
FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 2 - 1 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 0 - 1
INT CF 18:00
FT Besiktas JK 5 - 2 Karagumruk 2 - 2
INT CF 18:15
FT Ural Sverdlovsk Oblast 1 - 1 Rubin Kazan 1 - 0
DEN D2 18:30
FT Holbaek 3 - 0 Aarhus Fremad 1 - 0
RUS D2 18:30
FT FK Makhachkala 1 - 4 Chernomorets Novorossiysk 1 - 1
TUR 3B 18:30
FT Adiyamanspor 2 - 1 Yeni Orduspor 1 - 0
TUR 3B 18:30
FT Ofspor 2 - 1 Nevsehirspor Genclik 1 - 0
TUR 3B 18:30
FT Agri 1970 Spor 1 - 3 Kutahyaspor 0 - 1
TUR 3B 18:30
FT Tokatspor 1 - 0 Halide Edip Adivarspor 1 - 0
TUR 3B 18:30
FT Arhavispor 0 - 1 Catalca Spor 0 - 1
TUR 3B 18:30
FT Nazillispor 0 - 1 Mardin BB 0 - 0
TUR 3B 18:30
FT Tekirdagspor 2 - 1 Fethiyespor 1 - 1
ENG FAWSL 18:30
FT Brighton H.A. (w) 0 - 5 Arsenal (w) 0 - 2
CHA D1 18:35
FT Jiangxi Liansheng 0 - 2 Shenyang City Public 0 - 1
CHA D1 18:35
FT Inner Mongolia Zhongyou 0 - 0 Beijing Renhe 0 - 0
WAUS D1 18:50
FT Perth SC 0 - 4 Floreat Athena 0 - 2
AUS D3 19:00
FT Worgl Obi SV 3 - 0 SC Imst 3 - 0
GER D3 19:00
FT Viktoria koln 2 - 0 Ingolstadt 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Rot-Weiss Koblenz 0 - 4 FC 08 Hombrug 0 - 2
SWE D1 SN 19:00
FT Eskilsminne IF 0 - 1 Landskrona BoIS 0 - 0
SWE D1 SN 19:00
FT Motala AIF FK 1 - 2 Lindome GIF 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Kungsangens IF 1 - 3 Enskede IK 0 - 3
DEN WD1 19:00
FT HB Koge (w) 5 - 0 Brondby IF (w) 2 - 0
LAT D2 19:00
FT Lokomotiv Daugavpils 1 - 0 Grobina 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Eintracht Norderstedt 1 - 0 Altona 93 1 - 0
GER Reg 19:00
FT FC Teutonia 05 0 - 3 St Pauli II 0 - 2
SWE D1 SN 19:00
FT Sandvikens IF 3 - 0 IFK Berga 2 - 0
SWE D1 SN 19:00
FT Karlstad BK 5 - 2 Haninge 3 - 1
SWE D1 SN 19:00
FT IK Frej Taby 2 - 2 Sollentuna United 2 - 1
CHA D1 19:00
FT Sichuan Jiuniu 1 - 2 Nantong Zhiyun 0 - 0
RUS D2 19:00
FT FC Krasny Smolensk 4 - 1 Kvant Obninsk 0 - 0
RUS D2 19:00
FT Salyut-Energia Belgorod 1 - 2 Metallurg Vidnoye 0 - 1
SWE D3 19:00
FT Syrianska Botkyrka IF 3 - 2 Kumla 2 - 1
CZE W1 19:00
FT Sparta Praha (w) 10 - 0 Dukla Prague (w) 5 - 0
GER WD1 19:00
FT Bayer Leverkusen (w) 3 - 0 Werder Bremen (w) 1 - 0
GER WD1 19:00
FT SC Freiburg (w) 1 - 1 VfL Wolfsburg (w) 0 - 0
GER WD1 19:00
FT Hoffenheim (w) 0 - 4 Bayern Munchen (w) 0 - 2
GER WD1 19:00
FT SV Meppen (w) 1 - 3 SG Essen-Schonebeck (w) 0 - 1
GER WD1 19:00
FT SC Sand (w) 3 - 2 FFC Frankfurt (w) 1 - 1
LAT D2 19:00
FT Super Nova 1 - 1 Saldus SS/Leevon 0 - 1
BLR D2 19:00
FT FK Orsha 0 - 2 Lokomotiv Gomel 0 - 2
UKR D2 19:00
FT MFK Mikolaiv 6 - 1 Hirnyk-Sport 2 - 1
UKR D2 19:00
FT Nyva Ternopil 2 - 1 Obolon Kiev 0 - 0
SWE D3 19:00
FT KSF Prespa Birlik 6 - 1 Ullared 2 - 1
TUR 3B 19:00
FT Kozan BLD.SPOR 1 - 0 Sultanbeyli 1 - 0
TUR 3B 19:00
FT Turk Metal Kirikkale 0 - 2 Aksarayspor 0 - 1
TUR 3B 19:00
FT Karaman Belediyespor 0 - 2 Yomraspor 0 - 2
TUR 3B 19:00
FT Tekirova Belediyespor 0 - 2 Kizilcabolukspor 0 - 0
ENG FAWSL 19:00
FT Everton FC (w) 3 - 1 West Ham United (w) 1 - 1
SPA FDH 19:00
FT Peinsa F.S. Cartagena Futsal 5 - 1 Antequera Futsal 3 - 0
GER OBW 19:00
FT FC Astoria Walldorf II 1 - 4 FV Ravensburg 0 - 2
GER OBW 19:00
FT Brinkumer SV 1 - 0 TuS Komet Arsten 0 - 0
GER OBW 19:00
FT HSV Barmbek Uhlenhorst 4 - 0 SC Victoria Hamburg 2 - 0
GER OBW 19:00
FT Niendorfer TSV 4 - 1 Hamburger SV III 3 - 0
GER OBW 19:00
FT SV Rugenbergen 2 - 1 Uhlenhorster SC Paloma 2 - 0
GER OBW 19:00
FT Eintracht Northeim 2 - 0 Freie Turnerschaft Braunschweig 2 - 0
GER OBW 19:00
FT Rot-Weiss Erfurt 3 - 0 FC An der Fahner Hohe 2 - 0
CZE DFL 5 19:00
FT FC Velke Mezirici B 2 - 2 SK Okrisky 1 - 0
GER SHL 19:00
FT TSB Flensburg 2 - 3 TSV Altenholz 1 - 2
ROM D3 19:00
FT ACSO Filiasi 1 - 2 ACS Vedita Colonesti MS 0 - 1
ROM D3 19:00
FT Rapid Bucuresti II 0 - 2 AFC Progresul Spartac Bucuresti 0 - 1
GER D2 19:00
FT FC Gutersloh (w) 5 - 1 Arminia Bielefeld (w) 2 - 0
GER D2 19:00
FT Andernach (w) 5 - 0 FFC 08 Niederkirchen (w) 4 - 0
GER LS 19:00
FT Hertha 06 Charlotten 1 - 2 SV Tasmania Berlin 0 - 1
Pol D4 19:00
FT RKS Radomsko 2 - 0 Wikielec 0 - 0
GER D2 19:00
FT Wurzburger Kickers (W) 1 - 2 FFC Frankfurt II (w) 0 - 1
NOR D1 W 19:00
FT Amazon Grimstad (w) 3 - 1 Aasane (w) 3 - 0
NOR D1 W 19:00
FT Stabaek (w) 6 - 0 Grei (w) 3 - 0
SUI D3 19:00
FT FC Munsingen 2 - 2 Bellinzona 0 - 1
INT CF 19:10
FT PWD de Bamenda 3 - 0 Renaissance Ngoumou 0 - 0
HOL D2 19:30
FT SC Cambuur 5 - 0 Dordrecht 3 - 0
SWE D2 19:30
FT Vasteras SK FK 3 - 2 GIF Sundsvall 2 - 1
UKR D2 19:30
FT Krystal 0 - 1 Volyn 0 - 0
TUR 3B 19:30
FT Bayrampasa 1 - 0 Yldrm Belediyesispor 1 - 0
TUR 3B 19:30
FT Muglaspor 0 - 1 Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 1
TUR 3B 19:30
FT Silivrispor 2 - 2 Duzcespor 1 - 1
TUR 3B 19:30
FT Karsiyaka 2 - 1 Elazig Belediyespor 1 - 0
TUR 3B 19:30
FT Sile Yildizspor 1 - 1 Ispartaspor 1 - 1
TUR 3B 19:30
FT Somaspor 2 - 1 Yalovaspor 1 - 1
TUR 3B 19:30
FT Dai Lin Jissbon 2 - 0 1877 Alemdagspor 1 - 0
TUR 3B 19:30
FT Sanger 0 - 1 Erzin Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 19:30
FT Darica Genclerbirligi 0 - 0 Kahta 02 Spor 0 - 0
LBN D1 19:30
FT Trables Sports Club 0 - 3 Al-Safa 0 - 1
LBN D1 19:30
FT Salam Zgharta 0 - 4 Al-Nejmeh 0 - 2
INT FRL 19:30
FT Malawi 0 - 0 Zimbabwe 0 - 0
Slo D3 19:30
FT Liptovska Stiavnica 2 - 3 Rimavska Sobota 2 - 2
Slo D3 19:30
FT MFK Lokomotiva Zvolen 0 - 4 SK Pramen Kovacova 0 - 1
Slo D3 19:30
FT MFK Zarnovica 3 - 0 Cadca 2 - 0
Slo D3 19:30
FT FK Belusa 4 - 4 Povazska Bystrica 2 - 0
Slo D3 19:30
FT TJ Imel 1 - 0 OFK Malzenice 1 - 0
Slo D3 19:30
FT Tatran Krasno nad Kysucou 4 - 3 SKM Liptovsky Hradok 2 - 3
SLO WL 19:30
FT TJ Spartak Myjava(W) 7 - 0 MSK Zilina (w) 2 - 0
INT FRL 19:45
FT Indonesia U19 4 - 1 North Macedonia U19 1 - 0
GRE D3 19:55
FT Panegialios FC 2 - 1 Diavolitsi 0 - 0
CZE DFL 5 19:55
FT TJ Dalnice Sperice 5 - 1 Ledec nad Sazavou 1 - 1
CRO D2 20:00
FT Hajduk Split II 2 - 3 Radnik Sesvete 2 - 2
EST D2 20:00
FT FC Maardu 0 - 0 Elva 0 - 0
MAS SL 20:00
FT Terengganu 2 - 1 Pahang 1 - 1
MAS SL 20:00
FT Perak 2 - 3 Kedah 2 - 2
HUN U19A 20:00
FT Paksi SEU19 2 - 2 Diosgyor VTK U19 0 - 1
CRO D2 20:00
FT NK Dugopolje 2 - 1 NK Croatia Zmijavci 0 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT FC Linkoping City 2 - 0 Tvaakers IF 2 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Torns IF 3 - 0 FC Trollhattan 1 - 0
UEFA NL 20:00
FT Ireland 0 - 0 Wales 0 - 0
UEFA NL 20:00
FT Kazakhstan 0 - 0 Albania 0 - 0
BWPL 20:00
FT ABFF U19 (w) 1 - 0 Dnepr Mogilev (w) 0 - 0
SER D2 20:00
FT Dinamo Vranje 3 - 1 FK Zeleznicar Pancevo 1 - 0
SER D2 20:00
FT Sloga Kraljevo 1 - 0 FK Buducnost Dobanovci 1 - 0
SER D2 20:00
FT FK Radnicki Sremska Mitrovica 1 - 2 FK Trajal Krusevac 0 - 0
SWE WD1 20:00
FT Kopparbergs Goteborg (w) 3 - 0 IK Uppsala (w) 2 - 0
SWE WD1 20:00
FT Eskilstuna United (w) 0 - 1 Linkopings (w) 0 - 0
SWE WD1 20:00
FT FC Rosengard (w) 1 - 2 Kristianstads DFF (w) 0 - 1
RUS D2 20:00
FT Metallurg Lipetsk 4 - 0 Khimki (R) 2 - 0
GER Reg 20:00
FT HSC Hannover 1 - 3 BSV Rehden 0 - 2
GER Reg 20:00
FT VfV Borussia 06 Hildesheim 1 - 1 Havelse 1 - 0
GER Reg 20:00
FT FC Oberneuland 1 - 0 SV Atlas Delmenhorst 0 - 0
GER Reg 20:00
FT Oldenburg 1 - 3 Werder Bremen (Youth) 0 - 1
CZE CFL 20:00
FT Sokol Brozany 3 - 1 Hradec Kralove B 1 - 1
CZE CFL 20:00
FT SK Zapy 3 - 1 Jiskra Usti nad Orlici 3 - 0
FRA U19 20:00
FT Chambly FC U19 1 - 3 Paris Saint Germain U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Le Havre U19 1 - 1 Amiens U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Lille U19 3 - 0 Evreux U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Montfermeil U19 1 - 1 Valenciennes US U19 0 - 1
FRA U19 20:00
FT LensU19 0 - 1 Drancy U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Caen U19 1 - 0 Feignies U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT St Pryve St Hilaire U19 0 - 6 Orleans US 45 U19 0 - 3
FRA U19 20:00
FT AuxerreU19 0 - 0 SochauxU19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Dijon U19 1 - 1 Torcy U.S U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Metz U19 5 - 0 Pontarlier U19 2 - 0
FRA U19 20:00
FT Lyon U19 2 - 2 Paris FC U19 1 - 2
FRA U19 20:00
FT StrasbourgU19 3 - 3 Nancy U19 2 - 1
FRA U19 20:00
FT Guingamp U19 4 - 1 Rennes U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Bordeaux U19 2 - 1 Chateauroux U19 0 - 1
FRA U19 20:00
FT Le Mans U19 1 - 0 Tours U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT SPA Merignacais U19 1 - 3 Nantes U19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT Brest Stade U19 1 - 1 Avranches U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT USSA Vertou (U19) 2 - 1 Concarneau U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Avenir Sportif Beziers U19 0 - 0 Colomiers U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Marseille U19 1 - 0 Toulon U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Istres U19 3 - 1 Toulouse U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT NimesU19 0 - 0 Cannes AS U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Montpellier U19 3 - 1 Ajaccio U19 0 - 0
UKR D2 20:00
FT Ahrobiznes TSK Romny 1 - 0 FK Avanhard Kramatorsk 0 - 0
UKR D2 20:00
FT Kremin Kremenchuk 0 - 1 Prykarpattya Ivano Frankivsk 0 - 0
RUS D2 20:00
FT Mashuk-KMV 3 - 0 Krasnodar III 2 - 0
IWD1 20:00
FT Sassuolo (w) 1 - 0 San Marino College (w) 0 - 0
MNE D2 20:00
FT Jedinstvo Bijelo Polje 0 - 0 OSK Igalo 0 - 0
MNE D2 20:00
FT Arsenal Tivat 1 - 1 FK Ibar Rozaje 0 - 1
MNE D2 20:00
FT KOM Podgorica 4 - 0 FK Drezga 0 - 0
MNE D2 20:00
FT FK Grbalj Radanovici 2 - 3 Mornar 1 - 3
MNE D2 20:00
FT FK Berane 1 - 1 Bokelj Kotor 0 - 1
EWSL 20:00
FT Chichester City (w) 2 - 3 Keynsham Town (w) 1 - 2
EWSL 20:00
FT Crawley Wasps (w) 1 - 0 Watford (w) 0 - 0
EWSL 20:00
FT Queens Park Rangers (w) 0 - 7 Oxford United (w) 0 - 0
EWSL 20:00
FT Milton Keynes Dons (w) 5 - 0 Gillingham (w) 2 - 0
EWSL 20:00
FT Portsmouth (w) 7 - 0 Plymouth Argyle (w) 4 - 0
EWSL 20:00
FT Yeovil Town (w) 2 - 3 Cardiff City (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Middlesbrough (w) 2 - 4 Huddersfield (w) 1 - 2
ENG WNPL 20:00
FT Nottingham Forest (w) 7 - 0 Loughborough Foxes (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Sheffield (w) 1 - 5 Derby County (w) 1 - 3
ENG WNPL 20:00
FT Sunderland (w) 3 - 1 Fylde LFC (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT West Bromwich WFC (w) 2 - 3 Stoke City (w) 1 - 2
ITA C1 20:00
FT Cesena 2 - 4 Feralpisalo 1 - 1
ITA C1 20:00
FT Fermana 0 - 1 Padova 0 - 1
ITA C1 20:00
FT Legnago Salus 3 - 0 Triestina 1 - 0
ITA C1 20:00
FT Mantova 5 - 1 Perugia 2 - 0
ITA C1 20:00
FT SudTirol 1 - 1 Gubbio 1 - 0
ENG WPR 20:00
FT Coventry (w) 0 - 3 Sheffield United (w) 0 - 1
ENG WPR 20:00
FT Leicester City (w) 2 - 1 Liverpool (w) 1 - 0
ENG WPR 20:00
FT London City Lionesses (w) 2 - 1 London Bees Women's 1 - 0
BEL FAD 20:00
FT Tienen 1 - 0 KFC Mandel United 1 - 0
ITA C1 20:00
FT Juve Stabia 2 - 1 Francavilla 0 - 0
ITA C1 20:00
FT AC Monopoli 0 - 2 Teramo 0 - 2
ITA C1 20:00
FT Palermo 0 - 2 Avellino 0 - 1
ITA C1 20:00
FT Viterbese 0 - 3 Bari 0 - 3
ITA C1 20:00
FT Pontedera 0 - 1 Renate AC 0 - 1
ITA C1 20:00
FT Pro Patria 0 - 0 Pistoiese 0 - 0
ITA C1 20:00
FT Pro Sesto 1 - 1 Olbia 0 - 0
ITA C1 20:00
FT Vibonese 0 - 0 Catanzaro 0 - 0
ENG FAWSL 20:00
FT Reading (w) 0 - 1 Birmingham (w) 0 - 0
BEL Cup 20:00
FT Olympic Charleroi 1 - 1 Eendracht Aalst 1 - 1
INT FRL 20:00
FT Tanzania 0 - 1 Burundi 0 - 0
DEN WD2 20:00
FT Aarhus 1900 (w) 1 - 3 Fortuna Hjorring B (w) 0 - 0
INT FRL 20:00
FT South Africa 1 - 2 Zambia 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Union 60 Bremen 0 - 3 LTS Bremerhaven 0 - 0
GER OBW 20:00
FT TSV Sasel 1 - 1 Bramfelder SV 1 - 1
GER OBW 20:00
FT FC Eddersheim 3 - 5 Waldgirmes 2 - 3
GER OBW 20:00
FT Steinbach 2 - 0 VfB Ginsheim 2 - 0
GER OBW 20:00
FT SV Zeilsheim 1 - 1 SV Neuhof 1910 1 - 0
GER OBW 20:00
FT Turk Gucu Friedberg 0 - 0 KSV Baunatal 0 - 0
GER OBW 20:00
FT MTV Gifhorn 2 - 1 Arminia Hannover 1 - 0
GER OBW 20:00
FT FC Speyer 1 - 1 TSG Pfeddersheim 1 - 1
GER OBW 20:00
FT Gonsenheim 1 - 2 FC Karbach 1 - 2
GER OBW 20:00
FT VfR Wormatia Worms 3 - 0 Arminia Ludwigshafen 2 - 0
GER OBW 20:00
FT ASC 09 Dortmund 3 - 2 Wattenscheid 09 2 - 0
GER OBW 20:00
FT FC Eintracht Rheine 4 - 0 Westfalia Herne 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Hammer SpVg 1 - 2 Gutersloh 0 - 0
GER OBW 20:00
FT RSV Meinerzhagen 2 - 3 Holzwickeder SC 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Siegen Sportfreunde 2 - 0 FC Kaan-Marienborn 1 - 0
GER OBW 20:00
FT Erndtebruck 1 - 4 TSG Sprockhovel 1 - 3
GER OBW 20:00
FT TuS Haltern 0 - 5 SV Westfalia Rhynern 0 - 0
NOR D2 20:00
FT Sotra 0 - 1 FK Arendal 0 - 1
AUS L 20:00
FT St Michael Bleiburg 3 - 2 Feldkirchen 1 - 1
CZE DFL 20:00
FT SK Zdirec Nad Doubravou 1 - 0 Stara Rise 1 - 0
CZE DFL 20:00
FT Slavoj Myto 4 - 3 FK Horovicko 2 - 1
CZE DFL 20:00
FT Sokol Tasovice 1 - 2 Brno B 0 - 1
CZE DFL 20:00
FT Tatran Vsechovice 4 - 2 Kozlovice 1 - 1
GER OBW 20:00
FT Ratingen SV 2 - 1 Schwarz-Weiss Essen 0 - 0
GER OBW 20:00
FT SC Velbert 3 - 0 TVD Velbert 0 - 0
GER OBW 20:00
FT SF Niederwenigern 2 - 5 TV Jahn Hiesfeld 1 - 1
GER OBW 20:00
FT SF Baumberg 1 - 0 FC Monheim 1 - 0
ITA S4 20:00
FT ASD Caldiero Terme 0 - 2 ASD Cartigliano 0 - 0
ITA S4 20:00
FT Asd Pineto Calcio 2 - 1 Vastogirardi 2 - 1
ITA S4 20:00
FT FB Brindisi 1912 3 - 1 Nardo 2 - 1
ITA S4 20:00
FT Foligno Calcio 0 - 3 ASD Cannara 0 - 1
ITA S4 20:00
FT Forli 2 - 0 US Corticella 0 - 0
ITA S4 20:00
FT Gelbison 0 - 0 Rende 0 - 0
ITA S4 20:00
FT Luparense FC 2 - 0 APDC Chions 1 - 0
ITA S4 20:00
FT Montebelluna 0 - 1 Cjarlins Muzane 0 - 0
ITA S4 20:00
FT Prato 1 - 1 SCD Progresso Calcio 0 - 1
ITA S4 20:00
FT Trastevere Calcio 4 - 0 Montespaccato 0 - 0
CZE DFL 5 20:00
FT SSK Bilovec 3 - 1 SK Brusperk 0 - 0
CZE DFL 5 20:00
FT TJ Svitavy 0 - 2 FK Agria Chocen 0 - 1
Pol D4 20:00
FT LKS Lagow 4 - 1 Orleta Radzyn Podlaski 1 - 0
SLO D3 20:00
FT NK Brinje Grosuplje 1 - 1 Tinex Sencur 1 - 1
ITA S4 20:00
FT Seregno 2 - 1 Sona 1 - 1
ITA S4 20:00
FT US Breno 0 - 0 Vis Nova Giussano 0 - 0
HUN WCup 20:00
FT Viktoria FC Szombathely (w) 0 - 2 Diosgyori VTK (w) 0 - 2
SER L W 20:00
FT Vojvodina (w) 1 - 2 ZFK Radnicki 1923 Women 0 - 2
ITA S4 20:00
FT ASD Muravera 1 - 1 Team Nuova Florida 0 - 1
Bos HD1 20:00
FT Bratstvo Gracanica 1 - 2 FK Rudar Kakanj 0 - 0
Bos HD1 20:00
FT Zvi Jerzy Da 2 - 1 FK Tekstilac 1 - 0
Bos HD1 20:00
FT NK TOSK Tesanj 4 - 0 NK Slaven Zivinice 2 - 0
ITA S4 20:00
FT Messina 1 - 0 ASD Troina 0 - 0
ITA S4 20:00
FT L'Aquila 3 - 1 ASD Lornano Badese 1 - 1
ITA S4 20:00
FT Derthona 2 - 0 ASD Imperia 2 - 0
ITA S4 20:00
FT Real Calepina FC 3 - 1 Ponte San Pietro 2 - 1
WAL PR(W) 20:00
FT Abergavenny Women 4 - 0 Cyncoed LFC Women 3 - 0
WAL PR(W) 20:00
FT Aberystwyth (w) 1 - 2 Cascade YC (W) 1 - 1
WAL PR(W) 20:00
FT Port Talbot Women 1 - 4 Cardiff Metropolitan (w) 0 - 2
INT CF 20:00
FT Briton Ferry Women 2 - 5 Cardiff City (w) 0 - 3
ITA S4 20:00
FT Bagnolese 3 - 1 Sammaurese 2 - 0
ITA S4 20:00
FT Robur Siena S.S.D. 1 - 3 Tiferno Lerchi 0 - 0
CRO FLW 20:00
FT Viktorija SB (W) 2 - 3 ZNK Neretva Women 2 - 3
CRO D3 20:00
FT NK Kamen Ivanbegovina 2 - 0 NK GOSK Dubrovnik 1 - 0
GRE D3 20:00
FT Edessaikos 2 - 0 Thermaikos Thermis 0 - 0
GRE D3 20:00
FT Meteora 0 - 1 AO Sellanon 0 - 1
GRE D3 20:00
FT Thyella Patras 0 - 0 PAO Vardas 0 - 0
Brazil L 20:00
FT Artsul RJ 0 - 2 Nova Iguacu 0 - 1
BRA CPY 20:00
FT Madureira Youth 0 - 2 Vasco (Youth) 0 - 1
ITA S4 20:00
FT Villa dAlme Valbrembana 2 - 1 Fanfulla Cavenago 0 - 1
INT CF 20:00
FT Kasimpasa 0 - 5 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 2
ITA S4 20:00
FT Casarano 2 - 0 Citta di Fasano 0 - 0
Kosovo D1 20:00
FT KF Flamurtari Pristina(KOS) 5 - 0 KF KEK 2 - 0
Kosovo D1 20:00
FT KF Liria Prizren 2 - 0 KF Trepca Mitrovice 0 - 0
LBN D1 20:05
FT Shabab Sahel 0 - 0 Al Bourj 0 - 0
URU D1 20:15
FT Liverpool URU 3 - 2 Boston River 1 - 1
GER OBW 20:15
FT SpVg Wesseling-Urfeld 0 - 0 BC Viktoria Glesch Paffendorf 0 - 0
NOR AL 20:30
FT Ham-Kam 2 - 0 Sandnes Ulf 1 - 0
NOR AL 20:30
FT Lillestrom 3 - 0 Oygarden FK 2 - 0
NOR AL 20:30
FT Sogndal 1 - 1 Tromso IL 0 - 1
NOR AL 20:30
FT Strommen 0 - 0 Kongsvinger 0 - 0
NOR AL 20:30
FT Ullensaker/Kisa IL 1 - 0 Ranheim IL 0 - 0
NOR AL 20:30
FT Asane Fotball 2 - 1 Stjordals Blink 2 - 0
NOR AL 20:30
FT KFUM Oslo 3 - 1 Grorud 1 - 0
GER U17 20:30
FT Bochum U17 4 - 0 Wuppertaler SV Borussia U17 2 - 0
ENG FAWSL 20:30
FT Chelsea FC (w) 3 - 1 Manchester City (w) 1 - 0
GER OBW 20:30
FT SC Paderborn 07 II 3 - 2 SC Preussen Munster II 2 - 1
GER OBW 20:30
FT SFL Bremerhaven 4 - 1 BSC Hastedt 1 - 1
GER OBW 20:30
FT SV Elversberg II 0 - 0 FV Eppelborn 0 - 0
GER OBW 20:30
FT TSV Meerbusch 4 - 3 FC Kray 0 - 0
GER OBW 20:30
FT FSV Duisburg 0 - 2 Sterkrade 0 - 0
GER OBW 20:30
FT TuRU Dusseldorf 0 - 8 Bocholt FC 0 - 4
GER OBW 20:30
FT DJK Teutonia St.Tonis 8 - 1 FC Monchengladbach 1894 5 - 1
GER OBW 20:30
FT SpVg Frechen 20 2 - 1 FC Pesch 1956 1 - 0
BRB MG 20:30
FT Tupi Juiz de Fora MG 0 - 1 Democrata 0 - 1
INT CF 20:30
FT Goztepe 4 - 0 Menemen Belediye Spor 3 - 0
SWE D1 SN 21:00
FT Skovde AIK 2 - 0 Lunds BK 2 - 0
MEX U20 21:00
FT Chivas Guadalajara U20 3 - 1 Leon U20 0 - 0
SWE WD1 21:00
FT Orebro (w) 2 - 0 Djurgardens (w) 0 - 0
SWE D1 SN 21:00
FT Tegs SK 1 - 5 Gefle IF 0 - 4
SWE D1 SN 21:00
FT Karlslunds IF HFK 3 - 0 Taby 2 - 0
RUS D2 21:00
FT Saturn Moscow 2 - 0 FK Kaluga 0 - 0
AUS D3 21:00
FT SV Telfs 2 - 2 Kufstein 1 - 2
SPA D2 21:00
FT Malaga 0 - 0 Las Palmas 0 - 0
SPA D2 21:00
FT Leganes 0 - 1 Girona 0 - 1
RUS D2 21:00
FT FK Forte Taganrog 2 - 2 Legion Dynamo 1 - 1
RUS D2 21:00
FT Druzhba Maykop 1 - 3 SKA Rostov 0 - 2
RUS D2 21:00
FT Urozhay Krasnodar 6 - 1 FK Biolog 1 - 0
SWE D3 21:00
FT Varbergs GIF FK 4 - 2 BK Olympic 1 - 1
ENG RYM 21:00
FT Cray Wanderers 1 - 3 Bishop's Stortford 1 - 0
RUS FDH 21:00
FT MFK CPRF Futsal 2 - 2 MFK Tyumen Futsal 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT Olsa Brakel 2 - 0 FCV Dender EH 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT Warnant 0 - 1 RFC de Liege 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT LaLouviere 2 - 0 Jette 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT Royal Knokke 0 - 2 Oud Heverlee 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT URS Lixhe-Lanaye 1 - 1 Dessel Sport 1 - 1
BEL Cup 21:00
FT Seraing United 6 - 1 Blankenberge 4 - 0
BEL Cup 21:00
FT Tongeren 3 - 0 RUS Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT KVSK Lommel 3 - 2 zelzate 1 - 1
BEL Cup 21:00
FT Saint Gilloise 4 - 0 KSK Heist 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT Westerlo 5 - 1 Hades 3 - 0
POR CN 21:00
FT Montalegre 3 - 1 Vila Cortez 2 - 0
POR CN 21:00
FT Limianos 1 - 1 aljustrelense 1 - 0
POR CN 21:00
FT Santa Marta Penaguiao 1 - 5 Leixoes 1 - 3
POR CN 21:00
FT CD Cerveira 0 - 2 Oriental Lisboa 0 - 2
POR CN 21:00
FT Marr Tino 1 - 2 Paredes 0 - 1
POR CN 21:00
FT Anca FC 2 - 2 Sacavenense 1 - 0
POR CN 21:00
FT Vila Real 2 - 3 Casa Pia AC 1 - 0
POR CN 21:00
FT Sanjoanense 0 - 0 CF Carnegie 0 - 0
POR CN 21:00
FT Mokala Pancheners 1 - 2 Anadia 1 - 1
POR CN 21:00
FT Amora FC 0 - 0 FC Ferreiras 0 - 0
POR CN 21:00
FT Dezembro 1 - 2 Uniao Leiria 0 - 0
POR CN 21:00
FT portomosense 0 - 3 Real Sport Clube 0 - 0
POR CN 21:00
FT AE Africanos Braganca 0 - 5 FC Arouca 0 - 2
POR CN 21:00
FT Moura 0 - 2 Beira Mar 0 - 2
POR CN 21:00
FT GD Vitoria Sernache 0 - 2 Fabril Barreiro 0 - 0
POR CN 21:00
FT Aidan Heinus 0 - 8 SCU Torreense 0 - 3
POR CN 21:00
FT ARC Oleiros 3 - 2 Mirandela 1 - 0
POR CN 21:00
FT Pero pinheiro 0 - 1 Fafe 0 - 0
POR CN 21:00
FT S. Joao Ver 0 - 0 Marinhense 0 - 0
POR CN 21:00
FT Clube Desportivo Trofense 4 - 2 Agueda 0 - 1
POR CN 21:00
FT Carapinheirense 0 - 2 Pinhalnovense 0 - 0
POR CN 21:00
FT Lusitano Evora 1 - 1 Mortagua 0 - 0
POR CN 21:00
FT Sesimbra 1 - 4 Oliveirense 0 - 4
POR CN 21:00
FT Sp. Espinho 1 - 0 GD Chaves 0 - 0
POR CN 21:00
FT GRAP 1 - 4 Cova Piedade 0 - 0
POR CN 21:00
FT Camara de Lobos 0 - 2 Vizela 0 - 1
POR CN 21:00
FT Moncao 2 - 0 Barreirense 2 - 0
POR CN 21:00
FT Vianense 0 - 1 Vilar de Perdizes 0 - 0
POR CN 21:00
FT Loures 0 - 2 Gondomar 0 - 2
Pol D4 21:00
FT Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Pelikan Lowicz 0 - 2
CRO D3 21:00
FT NK Granicar Zupanja 1 - 0 NK Zrinski Jurjevac 0 - 0
RUS FDH 21:00
FT Ukhta Tyumen Futsal 3 - 5 MFK Torpedo Futsal 1 - 1
INT CF 21:00
FT Libya 1 - 2 Comoros 1 - 0
INT CF 21:00
FT APEJES Academy 1 - 4 AS Fortuna Mfou 1 - 1
NOR D2 21:15
FT Kvik Halden 1 - 0 Tromsdalen 1 - 0
AUS D3 21:30
FT FC Kitzbuhel 1 - 2 FC Wacker Innsbruck Amateure 0 - 0
NOR D2 21:30
FT Asker 3 - 3 Bryne 2 - 1
FRA WD1 22:00
FT Lyon (w) 2 - 0 Dijon w 1 - 0
MEX U20 22:00
FT Mazatlan U20 1 - 2 Puebla U20 1 - 1
RUS D2 22:00
FT FK Fakel Voronezh Youth 1 - 0 Avangard 1 - 0
RUS D2 22:00
FT Stavropolye-2009 4 - 1 Spartak Nalchik 1 - 1
IWD1 22:00
FT Juventus (w) 4 - 0 Fiorentina (w) 2 - 0
TUR 3B 22:00
FT Celspor 2 - 1 Erokspor 0 - 1
POR CN 22:00
FT Ideal 0 - 0 Merelinense 0 - 0
INT CF 22:00
FT Gabon 0 - 2 Benin 0 - 1
SPA FC 22:00
FT Torredonjimeno 1 - 0 Recreativo Huelva 1 - 0
CHI D3 22:00
FT San Antonio Unido 3 - 0 Linares Unido 2 - 0
INT CF 22:00
FT Arcos CF 1 - 3 Xerez Deportivo 0 - 2
INT CF 22:00
FT Igualada 1 - 1 LHospitalet 1 - 0
INT CF 22:00
FT CD Benavent 1 - 1 Atletico Astorga 1 - 0
SWE D2 22:30
FT Norrby IF 0 - 2 Osters IF 0 - 0
ITA C1 22:30
FT Vis Pesaro 2 - 1 Societa Sportiva Matelica Calcio 0 - 1
ITA C1 22:30
FT Arezzo 0 - 3 USD Virtus Verona 0 - 1
ITA C1 22:30
FT Imolese 2 - 1 Carpi 1 - 0
ITA C1 22:30
FT Modena 3 - 0 Ravenna 1 - 0
ITA C1 22:30
FT Alma Juventus Fano 0 - 2 Sambenedettese 0 - 2
ITA C1 22:30
FT US Casertana 1908 3 - 3 Ternana 2 - 0
ITA C1 22:30
FT Paganese 0 - 0 Cavese 0 - 0
ITA C1 22:30
FT Como 0 - 3 Lecco 0 - 2
ITA C1 22:30
FT Pro Vercelli 2 - 1 Lucchese 1 - 0
Mex MFW 22:30
FT Toluca (w) 0 - 1 Monterrey (w) 0 - 1
BFL 22:30
FT Royal FC 0 - 0 AS Police Ouagadougou 0 - 0
BFL 22:30
FT US Forces Armees 2 - 0 US Ouagadougou 1 - 0
UEFA NL 22:59
FT Armenia 2 - 2 Georgia 1 - 0
UEFA NL 22:59
FT Bosnia-Herzegovina 0 - 0 Netherlands 0 - 0
UEFA NL 22:59
FT Norway 4 - 0 Romania 2 - 0
UEFA NL 22:59
FT Estonia 3 - 3 North Macedonia 1 - 1
UEFA NL 22:59
FT Croatia 2 - 1 Sweden 1 - 0
UEFA NL 22:59
FT England 2 - 1 Belgium 1 - 1
UEFA NL 22:59
FT Finland 2 - 0 Bulgaria 0 - 0
UEFA NL 22:59
FT Lithuania 2 - 2 Belarus 1 - 0
RUS WPL 22:59
FT FK Ryazan (w) 1 - 2 Krasnodar FK (w) 1 - 1
SPA D2 22:59
FT Real Zaragoza 1 - 0 Albacete 0 - 0
TUR 3B 22:59
FT Diyarbakirspor 1 - 0 Artvin Hopaspor 1 - 0
ECU D2 22:59
FT Manta FC 1 - 0 CD Puerto Quito 0 - 0
POR CN 22:59
FT Alverca 2 - 1 Camacha 1 - 0
INT CF 22:59
FT Don Benito 2 - 2 Manchego Ciudad 1 - 1
INT CF 22:59
FT Grama 0 - 0 AE Prat 0 - 0
SPA FC 22:59
FT Moralo CP 1 - 2 UCAM Murcia 1 - 1
MEX D3 22:59
FT CD Cruz Azul Hidalgo 2 - 1 Intel Paja 0 - 0
INT CF 22:59
FT Racing Santander 1 - 2 SD Amorebieta 1 - 1
SER L W 22:59
FT ZFK Kolubara (W) 1 - 2 Pozarevac (w) 0 - 1
INT CF 22:59
FT Badajoz 2 - 1 Cordoba 2 - 1
SPA D2 23:30
FT Ponferradina 0 - 2 FC Cartagena 0 - 0
`
image-top-scroll
`