Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 23-09-2020
AUS D3 00:00
FT Union Gurten 0 - 2 SC Kalsdorf 0 - 0
SWE D2 00:00
FT Norrby IF 0 - 1 GIF Sundsvall 0 - 1
BEL U21 00:00
FT Lommel SK U21 0 - 3 St.-Truidense U21 0 - 2
UEFACW 00:00
FT Switzerland (w) 2 - 1 Belgium (w) 1 - 0
POR D2 00:00
FT Feirense 2 - 1 Casa Pia AC 0 - 1
POR D2 00:00
FT Vizela 2 - 1 SC Covilha 0 - 1
SVK D1 00:00
FT SKF Sered 1 - 1 Trencin 0 - 1
ENG JPT 00:00
FT AFC Wimbledon 2 - 0 Brighton U21 1 - 0
AUS L 00:00
FT Gleinstatten 1 - 1 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 0 - 0
AUS L 00:00
FT Union Weisskirchen 5 - 0 Wallern 1 - 0
DEN U21 00:00
FT Albertslund U21 0 - 1 Frederiksvaerk FK U21 0 - 1
AUS D3 00:30
FT FC Kitzbuhel 1 - 0 SV Hall 1 - 0
AUT CUP 00:30
FT SC Weiz 0 - 1 ASK Elektra 0 - 1
URU D2 00:30
FT Villa Teresa 2 - 1 Central Espanol 1 - 0
ENG JPT 01:00
FT Stevenage Borough 2 - 1 Southampton U21 1 - 1
BEL U21 01:00
FT Cercle Brugge U21 2 - 1 Royal Antwerp FC U21 0 - 1
ENG JPT 01:00
FT Wigan Athletic 6 - 1 Liverpool U21 0 - 1
UEFACW 01:00
FT Iceland (w) 1 - 1 Sweden (w) 0 - 1
EGY D1 01:00
FT Zamalek 3 - 1 Tanta 0 - 0
ENG LC 01:00
FT West Bromwich(WBA) 2 - 2 Brentford 0 - 0
ENG LC 01:00
FT Newport County 3 - 1 Watford 2 - 0
INT CF 01:00
FT Algeciras 3 - 1 AD Ceuta 2 - 0
Brazil L 01:00
FT CFRJ Marica RJ 0 - 3 Duque de Caxias RJ 0 - 0
ICE U19L 01:00
FT FH Hafnarfjordur U19 1 - 0 Fylkir/Ellidi U19 1 - 0
BRA SPB 01:00
FT Sao Bento 3 - 0 Sao Bernardo 2 - 0
FAR D2 01:00
FT Toftir B68 1 - 0 NSI Runavik II 0 - 0
URU RL 01:00
FT Torque Reserves 0 - 2 Boston River Reserve 0 - 1
PER D1 01:15
FT Carlos Manucci 2 - 2 Universitario De Deportes 0 - 1
INT CF 01:30
FT Slough Town 2 - 1 Aldershot Town 2 - 1
INT CF 01:30
FT Bangor FC 1 - 2 Portadown 0 - 1
ITA Cup 01:30
FT Ternana 1 - 2 Albinoleffe 0 - 2
ENG LC 01:30
FT West Ham United 5 - 1 Hull City 2 - 0
INT CF 01:30
FT Airdrie United 3 - 2 Albion Rovers 1 - 2
ENG FAC 01:30
FT Hartley Wintney 5 - 0 Erith Belvedere 3 - 0
INT CF 01:30
FT Hereford United 0 - 2 Solihull Moors 0 - 2
INT CF 01:30
FT Keith 0 - 5 Elgin City 0 - 3
INT CF 01:30
FT Raith Rovers 5 - 2 Stenhousemuir 2 - 2
ENG JPT 01:45
FT Oldham Athletic 4 - 0 Wolverhampton U21 1 - 0
IRE D1 01:45
FT Drogheda United 3 - 2 Shamrock Rovers II 1 - 1
ENG FAT 01:45
FT Notts County 0 - 1 Harrogate Town 0 - 1
INT CF 01:45
FT Dartford 1 - 1 Dover Athletic 0 - 0
INT CF 01:45
FT Hampton Richmond Borough 1 - 1 Sutton United 1 - 1
INT CF 01:45
FT Alloa Athletic 3 - 1 Stranraer 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT City of Liverpool FC 0 - 3 Morpeth Town 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Grantham Town 2 - 2 Rushall Olympic 2 - 1
ENG FAC 01:45
FT Harlow Town 0 - 1 Waltham Abbey 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Hastings United 0 - 0 Chesham United 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Hednesford Town 3 - 2 Long Eaton Utd 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT leek Town 1 - 2 Mickleover Sports 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Leiston FC 5 - 1 Biggleswade Town 2 - 0
ENG FAC 01:45
FT Margate 1 - 2 Hayes Yeading United 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Marske United 1 - 0 Trafford 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Mossley 2 - 1 Ramsbottom United 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Nuneaton Borough 2 - 1 Loughborough Dynamo 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Potters Bar Town 1 - 0 East Thurrock United 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Quorn 0 - 2 Matlock Town 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Radcliffe Borough 5 - 3 Workington 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Scarborough 0 - 2 Ashton United 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Shifnal Town 0 - 2 Alvechurch 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Stalybridge Celtic 3 - 0 Bishop Auckland 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Stamford 4 - 0 Sudbury 2 - 0
ENG FAC 01:45
FT Sunderland RCA 0 - 4 Prescot Cables 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Swindon Supermarine 3 - 0 Shepton Mallet 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Tadcaster Albion 7 - 2 Litherland REMYCA 2 - 1
ENG FAC 01:45
FT Tamworth 3 - 3 Stourbridge 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Tividale 2 - 4 Nantwich Town 0 - 2
ENG FAC 01:45
FT Warrington Town AFC 0 - 0 South Shields 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT West Auckland Town 0 - 0 Runcorn Linnets 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Yate Town 1 - 2 Bristol Manor Farm 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT AFC Mansfield 3 - 0 Gainsborough Trinity 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Barwell 3 - 1 Bedworth United 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Bedfont Sports 3 - 1 lewes 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Bowers Pitsea 0 - 3 Hornchurch FC 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Bury Town 2 - 1 Brightlingsea Regent 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Buxton FC 7 - 0 Belper Town 3 - 0
ENG FAC 01:45
FT Cambridge City 1 - 1 Stowmarket Town 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Chasetown 2 - 1 Basford Utd 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Chichester City 3 - 1 Cribbs 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Coalville 2 - 0 Sheffield FC 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Coventry Sphinx 0 - 2 Ilkeston Town 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT FC United of Manchester 6 - 2 Pontefract Collieries 5 - 0
ENG FAC 01:45
FT Frickley Athletic 0 - 1 Marine 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT South Park 2 - 2 Bognor Regis Town 2 - 0
ENG FAC 01:45
FT Whyteleafe 2 - 0 Binfield 1 - 0
INT CF 01:45
FT Dagenham Redbridge 2 - 1 Concord Rangers 2 - 0
INT CF 01:45
FT Yeovil Town 3 - 0 Bath City 1 - 0
INT CF 01:45
FT Bedford Town 0 - 1 Hemel Hempstead Town 0 - 0
INT CF 01:45
FT Alfreton Town 2 - 0 Altrincham 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Lancaster City 0 - 0 Runcorn Town 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Ely City 1 - 2 Biggleswade FC 1 - 1
UEFACW 02:00
FT North Macedonia (w) 0 - 7 France (w) 0 - 3
HOL D2 02:00
FT Den Bosch 2 - 0 MVV Maastricht 0 - 0
POR D2 02:00
FT Varzim 0 - 0 FC Arouca 0 - 0
UEFA CL 02:00
FT FC Krasnodar 2 - 1 PAOK Saloniki 1 - 1
UEFA CL 02:00
FT Slavia Praha 0 - 0 Midtjylland 0 - 0
UEFA CL 02:00
FT Maccabi Tel Aviv 1 - 2 Red Bull Salzburg 1 - 0
ICE U19L 02:00
FT Stjarnan SkinandiU19 1 - 1 Fjolnir U19 0 - 1
ENG FAC 02:00
FT Skelmersdale United 2 - 1 Bootle 1 - 0
SPA FC 02:00
FT Antequera CF 2 - 1 Motril 2 - 1
SAN L 02:15
FT SP Cosmos 1 - 6 Tre Fiori 1 - 1
ENG LC 02:15
FT Luton Town 0 - 3 Manchester United 0 - 1
MAU D1 02:15
FT Medine Trarza 1 - 0 Kaedi FC 0 - 0
URU D2 02:45
FT IA Sud America 1 - 1 Rampla Juniors FC 0 - 0
PER D1 03:00
FT Atletico Grau 3 - 2 Deportivo Municipal 0 - 2
COL D2 03:00
FT Barranquilla FC 0 - 1 Bogota FC 0 - 0
CHI D2 03:00
FT Barnechea 0 - 1 Melipilla 0 - 0
ICE U19L 03:00
FT HK KopavogurU19 7 - 0 Selfordshack U19 4 - 0
ICE U19L 03:00
FT Haukar U19 3 - 2 Virgin grid U19 1 - 2
PER D1 03:30
FT Academia Deportiva Cantolao 1 - 3 Sport Huancayo 0 - 1
USA NPSL 04:00
FT California Utd Strikers 2 - 0 New York Cosmos 1 - 0
MAU D1 04:50
FT ASAC Concorde 2 - 1 ASC Kedia 1 - 1
MEX D2 05:00
FT Mineros de Zacatecas 1 - 0 Tepatitlan de Morelos 0 - 0
BRA CUP 05:00
FT CRB AL 1 - 0 Juventude 1 - 0
CON CLA 05:15
FT Barcelona SC(ECU) 1 - 2 Flamengo 0 - 2
CON CLA 05:15
FT Club Atletico Tigre 1 - 1 Bolivar 1 - 1
CON CLA 05:15
FT Estudiantes Merida FC 1 - 3 Nacional Montevideo 1 - 2
BRA D2 06:00
FT Operario Ferroviario PR 1 - 1 Cuiaba 1 - 0
CAN CSL 06:15
FT Brantford Galaxy SC 1 - 3 London City 0 - 2
USA NPSL 07:00
FT Chattanooga 2 - 0 LA Force 1 - 0
MEX D2 07:05
FT Correcaminos UAT 2 - 1 Cimarrones de Sonora 1 - 0
CON CLA 07:30
FT Atletico Junior Barranquilla 4 - 1 Independiente Jose Teran 1 - 1
CON CLA 07:30
FT Liga Dep. Universitaria Quito 4 - 2 Sao Paulo 3 - 0
CON CLA 07:30
FT EM Deportivo Binacional 0 - 6 River Plate 0 - 3
BRA CUP 07:30
FT America MG 3 - 1 Ponte Preta 2 - 0
COL D1 07:40
FT Cucuta 3 - 3 Deportivo Cali 1 - 2
USL D1 08:00
FT Austin Bold 4 - 0 Sporting Kansas City(R) 0 - 0
MEX D2 09:05
FT CSyD Dorados de Sinaloa 1 - 1 Cancun FC 0 - 1
JE Cup 12:00
FT Mitsubishi Motors Mizushima 0 - 0 Matsue City FC 0 - 0
Solo ISL 12:00
FT Central Coast Football Club 4 - 1 Southern United Honiara 2 - 0
JE Cup 13:00
FT Ban Di Tesi Iwaki 0 - 3 Run Mel Aomori 0 - 1
JE Cup 14:00
FT Celeste Tokushima 5 - 0 Matsuyama University 2 - 0
HK PR 14:00
FT Southern District 0 - 1 Eastern A.A Football Team 0 - 1
CHA D1 14:30
FT Guizhou Hengfeng Zhicheng 1 - 0 Shanxi Chang An Athletic FC 0 - 0
CHA D1 14:30
FT Changchun Yatai 0 - 1 Kunshan FC 0 - 0
POL ME 15:00
FT Zaglebie Lubin (Youth) 3 - 2 Jagiellonia Bialystok (Youth) 1 - 2
CHA D1 15:00
FT Beijing BeiKong 0 - 2 Taizhou Yuanda 0 - 0
JE Cup 15:00
FT VONDS Ichihara 0 - 0 Yokogawa Musashino 0 - 0
JE Cup 15:00
FT Fukuoka University 1 - 1 Institute of Fitness 1 - 1
JE Cup 15:00
FT Niigata University 3 - 0 Royal Artist 0 - 0
MGL PL 15:00
FT Ulaanbaatar City 5 - 0 Anduud City FC 2 - 0
POL ME 15:30
FT Arka Gdynia (Youth) 5 - 0 Lech Poznan (Youth) 0 - 0
INT CF 15:30
FT Persik Kediri 3 - 0 Martapura FC 1 - 0
CZE U19 16:00
FT Marila Pribram U19 1 - 4 Pardubice U19 1 - 2
CZE U19 16:00
FT Slavia Praha U19 3 - 5 Dynamo Ceske Budejovice U19 2 - 2
MYA D1 16:00
FT Yadanabon FC 1 - 3 Hantharwady United 1 - 1
MYA D1 16:00
FT Magway 0 - 1 Southern Myanmar 0 - 0
MYA D1 16:00
FT Mahar United 3 - 1 Ispe FC 2 - 0
KAZ PR 16:00
FT FK Kaspyi Aktau 0 - 2 FK Taraz 0 - 1
ITA YCup 16:00
FT Lecce U20 4 - 1 Benevento (Youth) 3 - 0
ITA YCup 16:00
FT Sassuolo U20 1 - 2 Spal U19 0 - 1
AQ U20 L 16:00
FT Queensland Lions SC U20 2 - 4 Gold Coast Knights U20 1 - 2
Aus GL 16:00
FT Tamborine Mountain Eagles 2 - 2 Musgrave Metro 0 - 1
INT CF 16:00
FT Bangkok 1 - 1 Pathum Thani United 0 - 0
QLD D1 16:15
FT Rochedale Rovers 1 - 2 Brisbane Wolves 0 - 0
JE Cup 16:15
FT Arterivo Wakayama 1 - 0 Mio Biwako Shiga 1 - 0
JPN D1 16:30
FT Consadole Sapporo 0 - 1 Kashiwa Reysol 0 - 0
JPN D2 16:30
FT Kyoto Sanga 3 - 2 Tochigi SC 1 - 1
FFSA WPL 16:30
FT NWS Koala (w) 4 - 1 Macarthur Rams (w) 4 - 1
AUS QSL 16:45
FT Gold Coast United 1 - 1 Peninsula Power 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Gamba Osaka 2 - 1 Nagoya Grampus 0 - 1
JPN D1 17:00
FT FC Tokyo 2 - 0 Cerezo Osaka 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Oita Trinita 0 - 2 Hiroshima Sanfrecce 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Kawasaki Frontale 3 - 2 Yokohama FC 1 - 0
JPN D1 17:00
FT Kashima Antlers 1 - 0 Shonan Bellmare 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Vissel Kobe 4 - 3 Sagan Tosu 2 - 1
JPN D2 17:00
FT Zweigen Kanazawa FC 0 - 0 Tokyo Verdy 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Ehime FC 0 - 0 Albirex Niigata 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Giravanz Kitakyushu 0 - 3 Mito Hollyhock 0 - 1
JPN D2 17:00
FT Fagiano Okayama 2 - 1 Montedio Yamagata 0 - 0
JPN D2 17:00
FT JEF United Ichihara Chiba 1 - 2 Renofa Yamaguchi 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Omiya Ardija 1 - 2 Tokushima Vortis 0 - 2
JPN D2 17:00
FT Matsumoto Yamaga FC 1 - 6 FC Ryukyu 0 - 3
JPN D2 17:00
FT Machida Zelvia 1 - 1 V-Varen Nagasaki 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Avispa Fukuoka 1 - 0 Thespa Kusatsu 0 - 0
RUS YthC 17:00
FT Dinamo Moscow Youth 2 - 2 FC Terek Groznyi Youth 1 - 1
RUS YthC 17:00
FT Zenit St.Petersburg Youth 2 - 0 Moscow State Youth 1 - 0
KFAC 17:00
FT Jeonbuk Hyundai Motors 1 - 0 Seongnam FC 1 - 0
JE Cup 17:00
FT FC Tiamo Hirakata 1 - 0 Nara Club 1 - 0
JE Cup 17:00
FT MD Nagasaki 0 - 2 Verspah Oita 0 - 1
JE Cup 17:00
FT Honda FC 2 - 1 Tokoha University SC 2 - 0
JE Cup 17:00
FT Nagara Club 0 - 4 Maruyasu Industries 0 - 3
JE Cup 17:00
FT Fukui United 1 - 1 Toyama Shinjo) 0 - 0
JE Cup 17:00
FT Fuji University FC 3 - 2 Sony Sendai 1 - 0
JE Cup 17:00
FT Kochi United 2 - 1 Takamatsu 1 - 0
JE Cup 17:00
FT Tsukuba University 4 - 3 Tongyin Yokohama University 2 - 2
JPN D1 17:30
FT Yokohama Marinos 3 - 1 Vegalta Sendai 1 - 1
JPN D1 17:30
FT Shimizu S-Pulse 1 - 2 Urawa Red Diamonds 0 - 1
JPN D2 17:30
FT Jubilo Iwata 1 - 1 Ventforet Kofu 1 - 0
KFAC 17:30
FT Ulsan Hyundai FC 1 - 1 Pohang Steelers 0 - 1
AQ U20 L 17:30
FT Holland Park Hawks U20 0 - 7 Logan Lightning U20 0 - 4
CHA D1 18:00
FT Nantong Zhiyun 1 - 1 Sichuan Jiuniu 1 - 0
RUS YthC 18:00
FT Spartak Moscow Youth 3 - 1 FC Tambov Youth 1 - 1
RUS YthC 18:00
FT CSKA Moscow (R) 1 - 4 Ufa Youth 0 - 2
RUS YthC 18:00
FT Lokomotiv Moscow Youth 0 - 1 Rubin Kazan (R) 0 - 1
LAT Cup 18:00
FT FK Dinamo Riga 1 - 5 FK Valmiera 0 - 5
MGL PL 18:00
FT Erchim 0 - 1 FC Ulaanbaatar 0 - 1
UZB LW 18:00
FT PFK Qizilqum Women 2 - 1 Bukhoro (w) 0 - 1
UZB LW 18:05
FT Navbahor (w) 1 - 1 Pakhtakor Tashkent (w) 0 - 0
CHA D1 18:35
FT Shenyang City Public 0 - 1 Jiangxi Liansheng 0 - 0
CHA D1 18:35
FT Beijing Renhe 1 - 2 Inner Mongolia Zhongyou 0 - 1
GER Reg 19:00
FT Koln (Youth) 0 - 0 Fortuna Dusseldorf (Youth) 0 - 0
ENG U23 D1 19:00
FT Wigan U23 0 - 3 Hull City U23 0 - 1
RUS YthC 19:00
FT Rotor Volgograd Youth 0 - 4 FK Krasnodar Youth 0 - 3
RUS YthC 19:00
FT Strogino Youth 2 - 0 Khimki Youth 2 - 0
GEO D2 19:00
FT FC Shevardeni 0 - 4 FC Sioni Bolnisi 0 - 1
GEO D2 19:00
FT Baia Zugdidi 0 - 2 FC Gagra 0 - 2
SVK U19 A 19:00
FT Slovan Bratislava U19 1 - 0 Trencin U19 1 - 0
HUN D3E 19:00
FT Paksi B 2 - 1 Szegedi VSE 2 - 0
Croatia U19 L 19:00
FT NK Dugopolje U19 1 - 0 NK Rudes U19 0 - 0
ARM D1 19:15
FT Gandzasar Kapan 5 - 0 Shirak 3 - 0
ARM D1 19:15
FT Lori Vanadzor 1 - 0 FC Pyunik 1 - 0
RUS D1 19:30
FT FK Krasnodar II 1 - 1 Gazovik Orenburg 0 - 0
LAT Cup 19:30
FT Grobina 2 - 2 FK Spartaks Jurmala 0 - 1
LAT Cup 19:30
FT Lokomotiv Daugavpils 0 - 4 FK Ventspils 0 - 1
SLOC 20:00
FT ND Beltinci 2 - 0 ASK Bravo Publikum 0 - 0
GER Reg 20:00
FT SC Freiburg (Youth) 1 - 0 FSV Frankfurt 0 - 0
GEO D2 20:00
FT Aragvi Dusheti 2 - 0 WIT Georgia Tbilisi 0 - 0
BLR D1 20:00
FT Smolevichy-STI 0 - 4 FC Minsk 0 - 1
ITA YCup 20:00
FT AC Milan U20 3 - 1 Brescia U20 2 - 0
ITA YCup 20:00
FT Bologna U20 3 - 1 Chievo U20 1 - 0
ITA YCup 20:00
FT US Cremonese U20 1 - 3 Parma U20 1 - 2
ITA YCup 20:00
FT Crotone U19 2 - 1 Reggina U19 1 - 0
ITA YCup 20:00
FT Monza U19 2 - 2 Pisa U19 0 - 1
ITA YCup 20:00
FT Reggiana U20 2 - 2 Pescara U20 2 - 0
ITA YCup 20:00
FT Sampdoria U19 2 - 0 Virtus Entella U20 1 - 0
ITA YCup 20:00
FT Venezia F.C. Youth 0 - 2 Cittadella U20 0 - 1
FIN CU20 20:00
FT Ilves U20 5 - 2 MP U20 0 - 1
Gre Atr Cup 20:00
FT Athinaida 1 - 1 Melissia 0 - 0
Gre Atr Cup 20:00
FT Athinaikos FC 3 - 1 Agia Eleousa 1 - 1
Gre Atr Cup 20:00
FT Diana Ilioupolis 6 - 0 Panionios Kesarianis 3 - 0
Gre Atr Cup 20:00
FT Thiella Ag Dimitriou 0 - 2 Iraklio 0 - 0
Gre Atr Cup 20:00
FT Thriamvos Haidariou 1 - 4 Amila Peristeriou 0 - 3
Brazil L 20:00
FT Goncalense 2 - 1 Olaria 1 - 0
BRA CPY 20:00
FT Madureira Youth 1 - 0 Flamengo RJ U20 0 - 0
BRA CPY 20:00
FT Portuguesa RJ U20 2 - 2 America-RJ U20 0 - 2
BRA CPY 20:00
FT Vasco (Youth) 4 - 0 Macae U20 1 - 0
INT CF 20:00
FT CS Korba 0 - 1 AS Mhamdia 0 - 0
SVK D2 20:30
FT FK Kosice 3 - 0 Slovan Bratislava B 1 - 0
SVK D2 20:30
FT Tatran LM 2 - 1 MFK Skalica 1 - 1
SVK D2 20:30
FT MSK Puchov 0 - 3 Dukla Banska Bystrica 0 - 3
SVK D2 20:30
FT MSK Zilina B 2 - 2 Slavoj Trebisov 1 - 0
SVK D2 20:30
FT Partizan Bardejov 1 - 1 FC Artmedia Petrzalka 1 - 1
SVK D2 20:30
FT FC STK 1914 Samorin 0 - 1 KFC Komarno 0 - 0
ITA Cup 20:30
FT Piacenza 1 - 2 Teramo 1 - 2
MKD CUP 20:30
FT FK Roseman 1 - 5 Belasica Strumica 0 - 3
MKD CUP 20:30
FT FK Ohrid 2004 0 - 4 Renova Cepciste 0 - 2
MKD CUP 20:30
FT FK Rinija 5 - 0 FK Tikves Kavadarci 1 - 0
MKD CUP 20:30
FT Kamenica-Sasa 2 - 2 Borec Veles 1 - 2
MKD CUP 20:30
FT Pobeda Prilep 0 - 0 FK Makedonija Gjorce Petrov 0 - 0
MKD CUP 20:30
FT FK Sloga 1934 Vinica 1 - 2 FK Shkupi 0 - 2
MKD CUP 20:30
FT KF Veleshta 1 - 2 FK Kozuv 0 - 0
MKD CUP 20:30
FT Vlazrimi Kicevo 0 - 0 Rabotnicki Skopje 0 - 0
SYR Cup 20:30
FT Jableh SC 1 - 0 Al Ittihad (SYR) 0 - 0
MKD CUP 20:30
FT Pelister Bitola 4 - 0 Ljuboten 0 - 0
MKD CUP 20:30
FT Sileks 3 - 0 FK Teteks Tetovo 1 - 0
JOR D1 21:00
FT Al-Jazeera 3 - 0 Maan 3 - 0
SWE D1 SN 21:00
FT IFK Lulea 4 - 1 Orebro Syrianska IF 2 - 0
SER D2 21:00
FT FK Buducnost Dobanovci 3 - 0 Jagodina 2 - 0
SER D2 21:00
FT Kabel Novi Sad 2 - 1 Dinamo Vranje 1 - 0
SER D2 21:00
FT FK Loznica 2 - 1 Sloga Kraljevo 2 - 0
SER D2 21:00
FT Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 1 Radnicki Pirot 1 - 1
SER D2 21:00
FT FK Zarkovo 1 - 3 IMT Novi Beograd 0 - 1
SER D2 21:00
FT Zemun 0 - 3 FK Radnicki Sremska Mitrovica 0 - 1
SVK Cup 21:00
FT Velke Lovce 1 - 3 Banik Lehota Pod Vtacnikom 0 - 0
RUS Cup 21:00
FT Salyut-Energia Belgorod 1 - 1 Arsenal Tula 0 - 0
RUS YthC 21:00
FT FK Rostov Youth 2 - 1 PFC Sochi Youth 1 - 0
CHI D2 21:00
FT Cobreloa 0 - 2 Union San Felipe 0 - 0
ITA Cup 21:00
FT Carpi 1 - 1 Casarano 0 - 1
ITA YCup 21:00
FT Napoli U20 4 - 0 Ascoli U20 2 - 0
T C 21:00
FT Sifakesi 0 - 0 U.S.Monastir 0 - 0
Kosovo L 21:00
FT KF Llapi 0 - 1 KF Gunilla Hei 0 - 0
Kosovo L 21:00
FT KF Ballkani 3 - 2 KF Feronikeli 2 - 0
Pol D4 21:00
FT Rekord Bielsko-Biala 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Gory 1 - 1
Pol D4 21:00
FT Sokol Sieniawa 8 - 0 Jutrzenka Giebultow 3 - 0
Pol D4 21:00
FT Wisla Sandomierz 2 - 1 Podhale Nowy 0 - 1
CRO D3 21:00
FT NK Vodice 0 - 3 Nk Neretvanac Opuzen 0 - 1
CRO D3 21:00
FT NK Polet Sv Martin 2 - 2 Podravina 1 - 1
Pol D4 21:00
FT Orleta Radzyn Podlaski 1 - 6 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 0 - 3
T C 21:15
FT Chebba 0 - 2 Esperance Sportive de Tunis 0 - 2
CRO D3 21:15
FT Bistra 3 - 0 NK Mladost Petrinja 1 - 0
CRO D3 21:15
FT NK Vrbovec 0 - 1 HASK Zagreb 0 - 0
CRO D2 21:30
FT NK Orijent Rijeka 1 - 2 NK Junak 1 - 0
CZE CFL 21:30
FT Velke Mezirici 5 - 0 Vrchovina 3 - 0
RUS D1 21:30
FT Volgar Astrakhan 1 - 1 Irtysh 1946 Omsk 1 - 1
MNE D2 21:30
FT Jedinstvo Bijelo Polje 1 - 2 KOM Podgorica 0 - 1
MNE D2 21:30
FT OSK Igalo 2 - 1 FK Berane 2 - 1
MNE D2 21:30
FT FK Ibar Rozaje 1 - 2 Bokelj Kotor 1 - 2
MNE D2 21:30
FT FK Drezga 3 - 3 Mornar 0 - 2
GER Reg 21:30
FT Lichtenberg 47 3 - 2 VfB Auerbach 1 - 2
GER Reg 21:30
FT BSG Chemie Leipzig 0 - 2 Carl Zeiss Jena 0 - 1
CRO D2 21:30
FT NK Opatija 1 - 1 NK Solin 1 - 0
CRO D2 21:30
FT NK Osijek II 0 - 1 NK Croatia Zmijavci 0 - 1
ITA Cup 21:30
FT Novara 3 - 1 Gelbison 2 - 1
CZE CFL 21:30
FT Sparta Praha B 4 - 1 FK Kraluv Dvur 2 - 0
ITA Cup 21:30
FT Alessandria 3 - 2 Sambenedettese 2 - 1
CZE CFL 21:30
FT Sokol Hostoun 1 - 0 FK Banik Sokolov 0 - 0
CZE DFL 5 21:30
FT FK Admira Praha B 2 - 4 Kolovraty 2 - 3
CRO D3 21:30
FT NK Marsonia 1909 2 - 0 NK Slavonac Bukovlje 1 - 0
CHI D2 21:30
FT CD Copiapo S.A. 3 - 1 San Marcos de Arica 2 - 1
AFC CL 22:00
FT Esteghlal Tehran 3 - 0 Al Ahli Jeddah 2 - 0
ICE D2 22:00
FT KF Fjardabyggd 1 - 3 Throttur Vogum 0 - 3
SWE D1 SN 22:00
FT Nykopings BIS 2 - 6 Haninge 2 - 1
RUS D1 22:00
FT Krylya Sovetov 7 - 0 Dinamo Briansk 4 - 0
RUS D1 22:00
FT Neftekhimik Nizhnekamsk 4 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 1 - 0
GER Reg 22:00
FT FC Hansa Luneburg 3 - 1 St Pauli II 1 - 1
GER Reg 22:00
FT Oldenburg 1 - 1 SSV Jeddeloh 0 - 1
GER Reg 22:00
FT SV Atlas Delmenhorst 1 - 6 Havelse 1 - 4
GER Reg 22:00
FT HSC Hannover 1 - 3 Hannover 96 Am 1 - 1
GER Reg 22:00
FT Heider SV 0 - 3 Phonix Lubeck 0 - 0
POR D2 22:00
FT SL Benfica B 3 - 4 GD Chaves 0 - 3
POR D2 22:00
FT Cova Piedade 0 - 0 Academica Coimbra 0 - 0
POR D2 22:00
FT Oliveirense 2 - 2 Porto B 1 - 0
Por U23 22:00
FT Vitoria Guimaraes U23 2 - 3 Leixoes U23 2 - 2
ITA Cup 22:00
FT Carrarese 4 - 0 GSD Ambrosiana 3 - 0
ITA Cup 22:00
FT Catanzaro 2 - 1 Francavilla 2 - 1
ITA Cup 22:00
FT Livorno 1 - 2 Pro Patria 0 - 1
ITA Cup 22:00
FT Pontedera 1 - 2 Arezzo 0 - 0
LAT Cup 22:00
FT Rezekne/BJSS 1 - 3 Tukums-2000 0 - 1
GER OBW 22:00
FT Carl Zeiss Jena II 0 - 3 Rot-Weiss Erfurt 0 - 3
SLO D3 22:00
FT NK Fama Vipava 0 - 2 NK Sava Kranj 0 - 0
Finland K 22:15
FT Atlantis II 3 - 1 FC Kirkkonummi 1 - 0
GER D5 22:15
FT TSG Backnang 1 - 1 SV Oberachern 1 - 1
BHR D 22:30
FT Sitra 1 - 7 Malkia 1 - 5
BHR D 22:30
FT Bahrain SC 0 - 1 Al-Budaiya 0 - 0
AUS D3 22:30
FT Dornbirner SV 6 - 2 RW Rankweil 3 - 2
RUS D1 22:30
FT Shinnik Yaroslavl 1 - 1 Chertanovo Moscow 0 - 0
FAR D1 22:30
FT TB/FCS/Royn 0 - 1 NSI Runavik 0 - 0
FIN D1 22:30
FT FC Haka 0 - 2 RoPS Rovaniemi 0 - 0
FIN D1 22:30
FT Inter Turku 0 - 0 Honka Espoo 0 - 0
FIN D1 22:30
FT IFK Mariehamn 0 - 2 Ilves Tampere 0 - 0
FIN D1 22:30
FT SJK Seinajoen 0 - 1 Lahti 0 - 0
ITA Cup 22:30
FT Bari 4 - 0 Trastevere Calcio 3 - 0
AUS AC 22:30
FT FC Egg 1 - 1 SC Austria Lustenau B 0 - 1
SCW 22:30
FT AS Trencin (w) 2 - 0 Spartak Trnava (w) 0 - 0
PER D1 22:55
FT Alianza Universidad 1 - 0 Real Atletico Garcilaso 0 - 0
EST D1 22:59
FT Tartu JK Maag Tammeka 0 - 0 Nomme JK Kalju 0 - 0
UKR D1 22:59
FT Rukh Vynnyky 1 - 1 FC Shakhtar Donetsk 0 - 0
ICE D2 22:59
FT Dalvik Reynir 1 - 2 Kari Akranes 1 - 2
ICE D2 22:59
FT KF Fjallabyggdar 1 - 2 Volsungur husavik 1 - 0
SWE D1 SN 22:59
FT Vasalunds IF 3 - 0 Karlstad BK 1 - 0
RUS D1 22:59
FT Alania Vladikavkaz 2 - 1 Spartak Moscow II 1 - 0
RUS D1 22:59
FT Fakel 0 - 0 Tom Tomsk 0 - 0
RUS D1 22:59
FT Veles 1 - 0 SKA Khabarovsk 0 - 0
Por U23 22:59
FT Braga U23 0 - 1 Famalicao U23 0 - 0
CYP Cup 22:59
FT Ermis Aradippou 3 - 0 Akritas Chloraka 2 - 0
CYP Cup 22:59
FT Kouris Erimi 0 - 11 AEK Larnaca 0 - 5
CYP Cup 22:59
FT Olympiakos Nicosia FC 4 - 0 Xylotympou 2 - 0
MOL D1 22:59
FT Zimbru Chisinau 0 - 2 Speranta Nisporeni 0 - 1
ITA Cup 22:59
FT Juve Stabia 2 - 1 Tritium 1 - 0
ITA Cup 22:59
FT Renate AC 2 - 1 Avellino 1 - 0
UEFA EL 22:59
FT Apollon Limassol FC 0 - 5 Lech Poznan 0 - 1
MKD CUP 22:59
FT Pehchevo 2 - 1 Olimpus Skopje Balashikha 1 - 0
LCE D4 22:59
FT Hamar Hveragerdi 1 - 1 KH Hlidarendi 0 - 0
LIT ALW 22:59
FT Ssg FA Siauliai (w) 1 - 3 FK Banga (w) 0 - 3
HUN D3E 22:59
FT Papai Perutz 2 - 2 Puskas Academy II 1 - 1
INT CF 22:59
FT UD Marbella 0 - 1 Real Balompedica Linense 0 - 0
PR CUP 22:59
FT Ogniwo Sopot 1 - 4 Lechia Gdansk II 0 - 2
ICE D2 23:15
FT UMF Vidir 1 - 2 UMF Njardvik 0 - 1
ICE LD1 23:15
FT Volsungur Husavik (w) 0 - 4 Tindastoll Neisti (w) 0 - 1
INT CF 23:15
FT Samanod 2 - 4 Sestao 0 - 2
DEN WD2 23:30
FT Boldklubben AF 1893 (w) 2 - 0 FC Damso (w) 1 - 0
AUS D3 23:30
FT SVG Reichenau 1 - 1 SV Telfs 1 - 0
JOR D1 23:30
FT Sahab SC 0 - 1 Al Wihdat Amman 0 - 1
RUS D1 23:30
FT Torpedo moskva 0 - 2 FK Nizhny Novgorod 0 - 0
EST CUP 23:30
FT Levadia Tallinn 5 - 0 JK Retro 3 - 0
CHI D2 23:30
FT Nublense 2 - 0 Puerto Montt 1 - 0
ITA Cup 23:30
FT Feralpisalo 1 - 0 Asd Pineto Calcio 1 - 0
ITA Cup 23:30
FT Potenza 0 - 2 Triestina 0 - 2
`
image-top-scroll
`