Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 22-09-2020
ENG PR 00:00
FT Aston Villa 1 - 0 Sheffield United 0 - 0
SWE D2 00:00
FT AFC Eskilstuna 0 - 0 Ljungskile 0 - 0
SWE D2 00:00
FT GAIS 1 - 0 Vasteras SK FK 1 - 0
SWE D2 00:00
FT Umea FC 0 - 6 Degerfors IF 0 - 2
SWE D1 00:00
FT Varbergs BoIS FC 1 - 3 Helsingborg 1 - 2
SWE D1 00:00
FT IK Sirius FK 2 - 1 Falkenberg 0 - 0
SWE D1 00:00
FT Elfsborg 1 - 1 Hacken 1 - 0
SWE D1 00:00
FT Mjallby AIF 1 - 0 Orebro 0 - 0
TUR D1 00:00
FT Fenerbahce 0 - 0 Hatayspor 0 - 0
ISR D1 00:00
FT Hapoel Kfar Saba 3 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 1
DEN SASL 00:00
FT Aalborg 1 - 0 AC Horsens 0 - 0
GER D3 00:00
FT SV Waldhof Mannheim 2 - 2 Viktoria koln 2 - 0
Mex MFW 00:00
FT Toluca (w) 2 - 1 Tijuana (w) 1 - 1
DEN U21 00:00
FT Horsholm-Usserod IKU21 3 - 1 Herstedoster IC U21 1 - 0
BEL U21 00:30
FT Standard Liege U21 2 - 1 AS Eupen U21 1 - 0
BEL U21 00:30
FT Zulte-Waregem U21 2 - 2 St. Gilloise U21 0 - 1
BUL D1 00:30
FT Arda 2 - 1 Slavia Sofia 0 - 1
URU D2 00:30
FT Tacuarembo 3 - 2 Albion FC 2 - 0
BEL U21 00:55
FT Westerlo U21 2 - 4 KV Oostende U21 2 - 1
IRE PR 01:00
FT Shamrock Rovers 6 - 1 Waterford United 3 - 0
ROM D1 01:00
FT Gaz Metan Medias 1 - 3 Dinamo Bucuresti 0 - 0
AFC CL 01:00
FT Al-Taawon 0 - 6 Al-Sharjah 0 - 1
NOR AL 01:00
FT Sandnes Ulf 0 - 3 Tromso IL 0 - 1
BEL U21 01:00
FT Oud Heverlee Leuven U21 3 - 0 RS Waasland Beveren U21 2 - 0
BEL U21 01:00
FT KV Mechelen U21 1 - 3 KAA GentU21 1 - 1
BEL U21 01:00
FT Germinal Beerschot Antwerpen U21 1 - 3 Royal Charleroi U21 0 - 1
BEL U21 01:00
FT Deinze U21 2 - 1 Seraing U21 1 - 1
BEL U21 01:00
FT RWD Molenbeek U21 2 - 4 Kortrijk U21 1 - 2
AFC CL 01:00
FT Sepahan 0 - 0 Al Ain 0 - 0
ENG PU23 01:00
FT Everton U23 3 - 0 Leicester City U23 0 - 0
ENG U23 D1 01:00
FT Colchester United U23 0 - 0 Charlton U23 0 - 0
ENG U23 D1 01:00
FT Sheffield Utd U23 2 - 2 Nottingham Forest U23 0 - 1
EGY D1 01:00
FT Pyramids FC 1 - 0 Haras El Hedoud 1 - 0
MAR D1 01:15
FT RCOZ Oued Zem 2 - 1 Hassania Agadir 1 - 0
GER D2 01:30
FT VfL Bochum 2 - 2 St. Pauli 1 - 0
NOR U19 01:30
FT Lillestrom 2 U19 6 - 8 Lorenskog U19 3 - 5
FRA D3 01:45
FT Stade Lavallois MFC 2 - 1 Annecy 1 - 0
FRA D2 01:45
FT AJ Auxerre 2 - 1 Troyes 1 - 0
BEL D1 01:45
FT Cercle Brugge 3 - 0 Sint-Truidense 2 - 0
POR D1 01:45
FT Portimonense 1 - 1 Pacos de Ferreira 0 - 1
IRE D1 01:45
FT Wexford (Youth) 0 - 1 Athlone Town 0 - 0
IRE D1 01:45
FT Cabinteely FC 0 - 1 Salthill Devon Galway 0 - 0
IRE D1 01:45
FT Cobh Ramblers 1 - 2 Bray Wanderers 1 - 1
IRE D1 01:45
FT Longford Town 3 - 1 UC Dublin 0 - 1
ITA D1 01:45
FT AC Milan 2 - 0 Bologna 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Beaconsfield SYCOB 0 - 2 Harrow Borough 0 - 2
ENG FAC 01:45
FT Carshalton Athletic FC 5 - 0 Faversham Town 3 - 0
ENG FAC 01:45
FT Hitchin Town 3 - 0 Needham Market 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Hashtag United 1 - 1 Soham Town Rangers 0 - 1
MAU D2 01:50
FT AS Douanes Nouakchott 2 - 2 ASC Riadh 1 - 2
HOL D2 02:00
FT FC Utrecht (Youth) 0 - 2 NAC Breda 0 - 1
POR D3 02:00
FT Beira Mar 0 - 2 CF Canelas 2010 0 - 1
INT CF 02:10
FT Lusitania 3 - 1 SC Angrense 1 - 1
MAL D1 02:15
FT Valletta FC 4 - 2 Birkirkara FC 2 - 1
ICE D1 02:15
FT Fram Reykjavik 1 - 2 Grindavik 0 - 1
ICE D1 02:15
FT Afturelding 1 - 0 Vikingur Olafsvik 1 - 0
ICE PR 02:15
FT Fylkir 1 - 4 Hafnarfjordur 0 - 0
ICE PR 02:15
FT Stjarnan Gardabaer 1 - 5 Valur Reykjavik 0 - 5
ICE PR 02:15
FT Breidablik 0 - 2 KR Reykjavik 0 - 1
ENG PR 02:15
FT Wolves 1 - 3 Manchester City 0 - 2
URU D2 02:45
FT Racing Club Montevideo 2 - 3 Villa Espanola 2 - 0
ICE PR 03:00
FT Vikingur Reykjavik 1 - 1 HK Kopavogs 0 - 0
ECU D2 03:00
FT CDS Santa Rita 1 - 1 Manta FC 0 - 0
ECU D2 03:00
FT CD Independiente Juniors 2 - 0 Faure Za Amarilla 1 - 0
PER D1 03:30
FT Alianza Lima 1 - 1 Univ.Cesar Vallejo 0 - 0
MAR D1 03:30
FT Union Touarga Sport Rabat 5 - 2 Olympique de Safi 1 - 0
Mex MFW 04:00
FT Queretaro (w) 1 - 3 Tigres (w) 1 - 1
USA NPSL 04:00
FT Detroit City 0 - 2 Michigan Stars 0 - 0
Mex MFW 05:00
FT Pachuca (w) 3 - 1 Puebla (w) 1 - 0
BRA D2 06:00
FT Botafogo SP 0 - 1 Brasil de Pelotas 0 - 0
BRA D3 06:00
FT Vila Nova 3 - 0 Imperatriz(MA) 1 - 0
PAR D1 06:00
FT FC Nacional Asuncion 1 - 2 River Plate (PAR) 1 - 1
ECU D2 06:00
FT Sociedad Deportivo Quito 1 - 2 Chacaritas SC 0 - 2
Mex MFW 07:00
FT Monterrey (w) 6 - 0 Mazatlan FC (W) 1 - 0
Mex MFW 07:00
FT Santos Laguna (w) 1 - 1 Aguilas de Leon (w) 1 - 0
USA NPSL 07:00
FT Oakland Roots 3 - 0 New Amsterdam 1 - 0
COL D2 07:40
FT Deportes Quindio 1 - 0 Real Santander 0 - 0
Mex MFW 08:00
FT Saint Louis Athletica (w) 2 - 3 Juarez FC (w) 1 - 1
CRC D2 08:00
FT CS Uruguay De Coronado 0 - 2 FC Aserri 0 - 1
MEX D1 09:00
FT Club Leon 2 - 0 Pumas U.N.A.M. 1 - 0
JPN D3 11:00
FT Grulla Morioka 1 - 0 Gamba Osaka U23 0 - 0
JPN D3 11:00
FT Vanraure Hachinohe FC 2 - 3 Fujieda MYFC 0 - 2
JAP FutL 11:00
FT Nagoya oceans Futsal 3 - 1 Shriker osaka Futsal 1 - 0
JPN D3 12:00
FT Fukushima United FC 0 - 2 Imabari FC 0 - 1
JPN D3 12:00
FT Gainare Tottori 0 - 1 SC Sagamihara 0 - 0
KAZ D1 12:00
FT FK Atyrau 1 - 0 Kairat Academy 0 - 0
JPN D3 13:00
FT Blaublitz Akita 0 - 0 Kagoshima United 0 - 0
JPN D3 13:00
FT Azul Claro Numazu 5 - 0 Cerezo Osaka U23 3 - 0
CHA CSL 14:30
FT Beijing Guoan 5 - 1 Qingdao Huanghai F.C. 3 - 0
NZM SL 14:30
FT Coastal Spirit 0 - 2 Cashmere Technical 0 - 1
MGL PL 15:00
FT Athletic 220 FC 2 - 0 Deren FC 1 - 0
JPN D3 16:00
FT AC Nagano Parceiro 1 - 0 Kamatamare Sanuki 0 - 0
JPN D3 16:00
FT Roasso Kumamoto 2 - 0 Yokohama SCC 1 - 0
WIE WC 16:00
FT Phong Phu Ha Nam (w) 3 - 3 TNG Thai Nguyen (w) 1 - 3
Aus GL 16:00
FT Tweed United 2 - 2 Pacific Pines Green 2 - 0
WIE WC 16:00
FT CLB TPHCM (W) B 0 - 6 CLB TPHCM (W) 0 - 0
JPN D3 16:30
FT Kataller Toyama 1 - 2 FC Gifu 1 - 0
KAZ PR 16:30
FT Tobol Kostanai 1 - 0 Okzhetpes 0 - 0
CHA CSL 17:00
FT Tianjin Teda 0 - 1 Hebei HX Xingfu 0 - 0
UEFACW 17:00
FT Kazakhstan (w) 0 - 5 Austria (w) 0 - 1
Por U23 17:00
FT Estoril U23 1 - 1 Maritimo U23 1 - 1
RUS YthC 17:00
FT Arsenal Tula Youth 0 - 0 Chertanovo Moscow Youth 0 - 0
AB U20 L 17:00
FT Hakoah Sydney City East U20 4 - 0 Blacktown Spartans U20 2 - 0
BUL U19 17:00
FT CSKA Sofia U19 6 - 0 Lokomotiv Plovdiv U19 0 - 0
Aus GL 17:15
FT Musgrave Blue 4 - 1 Mudgeeraba 3 - 0
DEN RL 18:00
FT Aalborg BK Reserve 1 - 1 Silkeborg IF Reserve 0 - 0
MGL PL 18:00
FT Khangarid Klub 1 - 3 Selenge Press 0 - 2
ENG U23 D1 18:00
FT Sheffield Wed U23 0 - 1 Barnsley U23 0 - 1
WIE WC 18:20
FT Ha Noi II(w) 0 - 6 Ha Noi (w) 0 - 3
WIE WC 18:30
FT Son La (w) 1 - 4 Than KSVN (w) 0 - 3
CHA CSL 18:35
FT Chongqing SWM Motors 1 - 0 Wuhan ZALL 1 - 0
UKR U21 19:00
FT Rukh Vynnyky U21 1 - 3 FC Shakhtar Donetsk U21 0 - 3
CHA CSL 19:00
FT Shijiazhuang YongChang FC 0 - 1 Shanghai East Asia FC 0 - 0
ENG U23 D1 19:00
FT Cardiff City U23 1 - 2 Bristol City U23 0 - 1
ENG U23 D1 19:00
FT Queens Park Rangers U23 5 - 0 Ipswich U23 2 - 0
GEO D2 19:00
FT Shukura Kobuleti 2 - 0 Merani Martvili 1 - 0
GEO D2 19:00
FT Samgurali Tskh 2 - 1 FC Metalurgi Rustavi 1 - 1
BLR RL 19:00
FT Smolevichi Reserves 2 - 4 FC Minsk Reserves 1 - 1
KSA YTH 19:30
FT Hajer (Youth) 0 - 3 Al-Nasr (Youth) 0 - 1
ITA Cup 19:30
FT SudTirol 2 - 1 USD Latte Dolce 2 - 0
KSA YTH 19:50
FT Al-Feiha 0 - 2 Al Ahli Jeddah (Youth) 0 - 1
MOL D1 20:00
FT Dinamo-Auto 1 - 1 CS Petrocub 0 - 1
UZB D1 20:00
FT Kuruvchi Bunyodkor 2 - 3 OTMK Olmaliq 1 - 1
ENG U23 D1 20:00
FT Birmingham City U23 4 - 5 Crewe Alexandra U23 1 - 2
UEFACW 20:00
FT Estonia (w) 0 - 3 Russia (w) 0 - 1
ENG RCup 20:00
FT Walsall Reserve 2 - 3 Huddersfield Town (R) 0 - 1
UKR D3 20:00
FT MFK Mykolaiv II 0 - 1 Metalurh Zaporizhya 0 - 0
KSA YTH 20:15
FT Al Wehda (Youth) 0 - 1 Al-Faisaly Harmah Youth 0 - 1
EGY D2 20:30
FT Abo Qair Semads 4 - 0 El Hammam 2 - 0
EGY D2 20:30
FT Al Nasr Cairo 1 - 0 Marekh 0 - 0
EGY D2 20:30
FT El Daklyeh 1 - 2 Suez Montakhab 0 - 2
EGY D2 20:30
FT El Mansoura 0 - 2 Pharco 0 - 1
EGY D2 20:30
FT Ghomhoreyet Shebin 1 - 1 Nogoom El Mostakbal 1 - 0
EGY D2 20:30
FT Petrojet 1 - 0 Tersana SC 0 - 0
ROMC 20:30
FT Tunari 0 - 3 Afumati 0 - 2
ROMC 20:30
FT CS Viitorul Daesti 5 - 0 ACS Flacara Horezu 1 - 0
ROMC 20:30
FT Sanmartin 2 - 2 Luceafarul Oradea 1 - 2
ROMC 20:30
FT Ghiroda SI Giarmata VII 4 - 1 Corvinul Hunedoara 1 - 1
ROMC 20:30
FT FC Otelul Galati 0 - 1 CSM Focsani 0 - 0
ROMC 20:30
FT Sighetu Marmatiei 1 - 2 CS Sportul Simleu Silvaniei 1 - 1
ROMC 20:30
FT Unirea Dej 7 - 0 ACS Unu Fotbal Club Gloria 2 - 0
ROMC 20:30
FT SC Bacau 0 - 4 Ceahlaul Piatra Neamt 0 - 4
ROMC 20:30
FT CSA Steaua Bucureti 0 - 1 Gloria Popesti-Leordeni 0 - 0
ROMC 20:30
FT Recolta Gheorghe Doja 2 - 3 CS Faurei 0 - 0
ROMC 20:30
FT Agricolas borcea 3 - 1 Inainte Modelu 0 - 0
ROMC 20:30
FT Dacia Unirea Braila 4 - 1 Viitorul Ianca 0 - 0
ROMC 20:30
FT Pascani 0 - 0 Stiinta Miroslava 0 - 0
ROMC 20:30
FT Crisul Chisineu Cris 0 - 2 CS Soimii Lipova 0 - 1
MKD CUP 20:30
FT Vardar Forino 2 - 2 FC Vardar Skopje 0 - 1
EGY D2 20:30
FT Ala ab Damanhour 0 - 2 Dekernes 0 - 1
ROMC 20:30
FT Husana Husi 2 - 1 Sporting Liesti 1 - 1
ROMC 20:40
FT Pobeda Star Bisnov 0 - 0 ACS Dumbravita 0 - 0
UZB D1 21:00
FT Qizilqum Zarafshon 1 - 0 Mashal Muborak 0 - 0
CZEC 21:00
FT FK Kolin 0 - 3 Viktoria Zizkov 0 - 0
CZEC 21:00
FT Karlovy Vary Dvory 3 - 0 Vysehrad 0 - 0
UEFACW 21:00
FT Bosnia and Herzegovina (w) 0 - 5 Italy (w) 0 - 2
SVK U19 A 21:00
FT MSK Zilina U19 3 - 2 DAC Dunajska Streda U19 1 - 0
INT CF 21:00
FT Sutjeska Foca 0 - 1 Zvi Jerzy Da 0 - 0
Kosovo L 21:00
FT KF Drenica Skenderaj 2 - 1 KF Besa Pec 1 - 1
Kosovo L 21:00
FT KF Arberia 1 - 1 Prishtina 1 - 1
IRN D2 21:00
FT Chooka Talesh 1 - 0 Esteghlal Molasani 0 - 0
UEFACW 21:05
FT Montenegro (w) 0 - 3 Germany (w) 0 - 2
CZE D2 21:30
FT Chrudim 1 - 2 Vysocina jihlava 0 - 1
CRO R Cup 21:30
FT NK Udarnik Kurilovec 2 - 2 HNK Gorica 1 - 0
PR CUP 21:30
FT Gedania Gdansk II 2 - 3 GKS Kowale 2 - 0
JOR D1 22:00
FT AL-Sareeh 2 - 2 AL Salt 1 - 1
UEFACW 22:00
FT Latvia (w) 0 - 5 Hungary (w) 0 - 3
Finland K 22:00
FT Futura Porvoo 1 - 1 TiPS 0 - 0
Finland K 22:00
FT SIF 1 - 2 KaIK TePa 0 - 1
URU D2 22:15
FT CA Juventud 1 - 0 CA Atenas 1 - 0
FIN D3 A 22:30
FT Jyvaskyla JK 3 - 1 FC Vaajakoski 1 - 0
ARM D1 22:30
FT Urartu 0 - 3 FC Noah 0 - 2
AUS AC 22:30
FT SC Fussach 2 - 4 FC Lauterach 2 - 1
MOL D1 22:59
FT FC Milsami 2 - 0 Dacia-Buiucani 0 - 0
ROM D2 22:59
FT Universitaea Cluj 3 - 1 FC Unirea 2004 Slobozia 2 - 1
UEFACW 22:59
FT Poland (w) 0 - 2 Czech (w) 0 - 1
UEFACW 22:59
FT Norway (w) 1 - 0 Wales (w) 1 - 0
UEFACW 22:59
FT Romania (w) 4 - 1 Croatia (w) 3 - 1
UEFACW 22:59
FT Faroe Islands (w) 0 - 2 Belarus (w) 0 - 0
ISR D2 22:59
FT Hapoel Petah Tikva 1 - 2 Maccabi Ahi Nazareth 1 - 1
PER D1 22:59
FT Dep.San Martin 1 - 1 UTC Cajamarca 1 - 0
Por U23 22:59
FT Coimbra EC U23 2 - 1 Boavista U23 0 - 1
Por U23 22:59
FT Belenenses U23 1 - 3 Portimonense U23 1 - 1
RUS Cup 22:59
FT Stavropolye-2009 3 - 0 Rotor Volgograd 0 - 0
UEFACW 22:59
FT Ukraine (w) 4 - 0 Greece (w) 0 - 0
MAR D2 22:59
FT TAS de Casablanca 0 - 2 KAC de Kenitra 0 - 1
MAR D2 22:59
FT Wydad Fes 0 - 0 Racing Casablanca 0 - 0
MAR D2 22:59
FT Chabab Rif Hoceima 1 - 0 Chabab Ben Guerir 0 - 0
MAR D2 22:59
FT Kawkab de Marrakech 3 - 0 Chabab Atlas Khenifra 0 - 0
ICE D2 23:15
FT IR Reykjavik 2 - 1 Haukar Hafnarfjordur 1 - 1
ENG JPT 23:30
FT Shrewsbury Town 3 - 0 Newcastle U21 2 - 0
UEFACW 23:30
FT malta (w) 0 - 8 Denmark (w) 0 - 3
MAU D1 23:30
FT JAHE 1 - 4 AS Garde Nationale 0 - 2
ICE U19L 23:30
FT Dahl vickreni Ma GREE U19 5 - 1 Throttur Reykjavik U19 5 - 1
HOL D2 23:45
FT Excelsior SBV 1 - 2 SC Telstar 0 - 0
`
image-top-scroll
`