Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 21-09-2020
GUA D1 00:00
FT CD Achuapa 1 - 0 CSD Municipal 0 - 0
SER D1 00:00
FT Zlatibor Cajetina 0 - 1 Partizan Belgrade 0 - 0
SVK D1 00:00
FT FK Senica 2 - 4 Dunajska Streda 1 - 1
MEX D1 00:00
FT Toluca 1 - 2 Santos Laguna 0 - 1
MNE D1 00:00
FT FK Podgorica 1 - 0 Jezero Plav 0 - 0
ECU D2 00:00
FT CD Puerto Quito 0 - 0 Club Atletico Porteno 0 - 0
USA WD1 00:00
FT Chicago Red Stars (w) 4 - 1 Sky Blue FC (w) 3 - 1
INT CF 00:00
FT CP Villarrobledo 1 - 0 Albacete B 0 - 0
INT CF 00:00
FT CF Gava 3 - 3 AE Prat 3 - 0
CRC D2 00:00
FT Municipal Turrialba 2 - 1 Puerto Golfito 1 - 0
INT CF 00:00
FT Municipal San Ramon 2 - 1 Santa Ana 0 - 0
INT CF 00:00
FT Esperance Sportive de Tunis 0 - 0 Sifakesi 0 - 0
INT CF 00:00
FT EC Granollers 0 - 2 Cerdanyola del Valles 0 - 0
CRO D1 00:05
FT NK Varteks Varazdin 0 - 1 ZNK Osijek 0 - 1
INT CF 00:15
FT CD Coria 1 - 1 Don Benito 0 - 0
Pol D4 00:20
FT Ruch Chorzow 4 - 0 Lechia Zielona Gora 1 - 0
CYP D1 00:30
FT Anorthosis Famagusta FC 1 - 3 Apollon Limassol FC 1 - 2
FAR D1 00:30
FT HB Torshavn 4 - 2 IF Fuglafjordur 3 - 2
POR D1 00:30
FT Moreirense 2 - 0 SC Farense 1 - 0
KSA D1 00:30
FT Al-Qadasiya 5 - 1 AL-jeel 3 - 0
KSA D1 00:30
FT Al-Nojoom 4 - 0 Uhud 2 - 0
KSA D1 00:30
FT Al-Jabalain 3 - 0 AL-Rbeea Jeddah 3 - 0
KSA D1 00:30
FT Al-Ameade 1 - 1 Najran SC 1 - 1
KSA D1 00:30
FT Al mojzel 4 - 1 Al-Shoalah 0 - 1
KSA D1 00:30
FT Al-Kawkab 5 - 2 Hottain (KSA) 1 - 1
KSA D1 00:30
FT Al Bukayriyah 1 - 1 Al-Baten 1 - 0
KSA D1 00:30
FT Al-Taqdom 1 - 1 Al-Tai 1 - 1
KSA D1 00:30
FT Al-Ansar 1 - 2 Al-Thuqbah 0 - 1
GRE D1 00:30
FT Volos NFC 0 - 1 Aris Thessaloniki 0 - 1
BUL D1 00:30
FT CSKA Sofia 2 - 2 Ludogorets Razgrad 0 - 1
BFL 00:45
FT AS Sonabel 1 - 1 RC Bobo Dioulasso 1 - 0
NOR D2 01:00
FT Hodd 4 - 0 Valerenga B 2 - 0
ENG PR 01:00
FT Leicester City 4 - 2 Burnley 1 - 1
HOL D2 01:00
FT NEC Nijmegen 0 - 1 Almere City FC 0 - 0
MNE D1 01:00
FT Decic Tuzi 4 - 1 FK Rudar Pljevlja 3 - 0
MNE D1 01:00
FT OFK Titograd 1 - 1 FK Iskra Danilovgrad 1 - 0
AFC CL 01:00
FT Al Ahli(UAE) 0 - 0 Pakhtakor 0 - 0
AFC CL 01:00
FT Al Shorta 1 - 1 Esteghlal Tehran 1 - 0
EGY D1 01:00
FT El Mokawloon El Arab 1 - 1 Al-Ittihad Alexandria 0 - 0
Bra SD 01:00
FT Bragantino PA 3 - 1 Vilhenense RO 0 - 1
Bra SD 01:00
FT Brasiliense 3 - 1 Caldense MG 1 - 0
Brazil L 01:00
FT Goytacaz RJ 1 - 1 Sao Goncalo 0 - 1
INT CF 01:00
FT Moralo CP 0 - 0 Villanovense 0 - 0
URU D1 01:15
FT Club Atletico Progreso 3 - 0 Wanderers FC 0 - 0
MAR D1 01:15
FT Renaissance Zmamra 1 - 2 Wydad Casablanca 0 - 1
NIC U20 01:15
FT Chinandega U20 2 - 1 Walter Ferretti U20 1 - 1
NOR U19 01:15
FT Jardar U19 1 - 8 Aoweileiwoer U19 0 - 2
SLO D1 01:30
FT NK Mura 05 1 - 0 ND Gorica 0 - 0
ECU D1 01:30
FT Universidad Catolica 2 - 1 Tecnico Universitario 1 - 1
ROM D1 01:30
FT Steaua Bucuresti 3 - 0 SCM Argesul Pitesti 2 - 0
NOR D1 01:30
FT Odd Grenland 2 - 0 Stabaek 1 - 0
SPA D2 01:30
FT Las Palmas 3 - 3 Fuenlabrada 1 - 0
Bra SD 01:30
FT Potiguar RN 0 - 0 Frei Paulistano 0 - 0
BEL D1 01:45
FT Royal Antwerp 2 - 2 KAS Eupen 0 - 1
ITA D1 01:45
FT Juventus 3 - 0 Sampdoria 1 - 0
Bra SD 01:45
FT Altos/PI 0 - 1 Sao Raimundo/RR 0 - 0
GUA D1 02:00
FT Xelaju MC 1 - 1 Malacateco 1 - 0
FRA D1 02:00
FT Marseille 1 - 1 Lille 0 - 0
SER D1 02:00
FT Crvena Zvezda 6 - 0 FK Vozdovac Beograd 3 - 0
BRA D1 02:00
FT Coritiba PR 1 - 0 Vasco da Gama 0 - 0
BRA D1 02:00
FT Gremio (RS) 1 - 1 Palmeiras 0 - 0
SPA D1 02:00
FT Real Sociedad 0 - 0 Real Madrid 0 - 0
COL D2 02:00
FT Fortaleza F.C 1 - 1 Llaneros FC 1 - 0
BRA D3 02:00
FT Brusque FC 1 - 0 Tombense 0 - 0
BRA D3 02:00
FT Boa Esporte Clube 1 - 2 Ituano SP 0 - 0
USA WD1 02:00
FT Portland Thorns FC (w) 3 - 0 Utah Royals (w) 1 - 0
BRA D3 02:00
FT Ypiranga(RS) 2 - 0 Criciuma 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Afogados da Ingazeira FC 1 - 0 Floresta CE 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Cascavel PR 3 - 3 Cabofriense(RJ) 2 - 1
Bra SD 02:00
FT Itabaiana(SE) 1 - 1 ABC RN 0 - 1
Bra SD 02:00
FT Sinop FC 0 - 2 River PI 0 - 2
Bra SD 02:00
FT Atletico Tubarao SC 0 - 1 Sao Luiz(RS) 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Ji-Parana FC 1 - 1 Atletico Acreano 1 - 0
MAL D1 02:15
FT Floriana F.C. 2 - 1 Gzira United 1 - 1
MAL D1 02:15
FT Sliema Wanderers FC 3 - 1 Hibernians FC 1 - 1
MAU D1 02:50
FT FC Sahel 0 - 2 F.C. Nouadhibou 0 - 1
POR D1 03:00
FT CD Tondela 1 - 1 Rio Ave 1 - 0
HTD 1 03:00
FT America des Cayes 0 - 1 AS Capoise 0 - 1
NIC U20 03:00
FT Real Madriz FC U20 1 - 1 Jalapa U20 0 - 1
COL D1 03:15
FT Deportivo Pasto 2 - 0 Jaguares de Cordoba 0 - 0
URU D1 03:30
FT Cerro Montevideo 1 - 0 Rentistas 1 - 0
COL D2 03:30
FT Universitario de Popayan 1 - 0 Tigres Zipaquira 0 - 0
MAR D1 03:30
FT Raja Casablanca Atlhletic 3 - 1 DHJ Difaa Hassani Jadidi 2 - 0
CRC D1 04:00
FT Limon FC 1 - 0 Jicaral 1 - 0
CRC D1 04:00
FT AD San Carlos 1 - 0 Cartagines Deportiva SA 1 - 0
BRA D3 04:00
FT Remo Belem (PA) 0 - 0 Botafogo PB 0 - 0
PAR D1 04:00
FT Guarani CA 0 - 0 Guay Leena 0 - 0
USL D1 04:00
FT Philadelphia Union II 0 - 3 Hartford Athletic 0 - 2
Mex MFW 04:00
FT Cruz Azul (w) 0 - 2 Club Necaxa (w) 0 - 0
HTD 1 04:00
FT Racing Club Haitien 1 - 0 Triomphe AC 1 - 0
INT CF 04:00
FT Tipitapa 4 - 0 Atletico Somotillo 1 - 0
NIC D1 04:15
FT Chinandega FC 2 - 2 Walter Ferretti 0 - 0
BRA D1 04:15
FT Botafogo RJ 0 - 0 Santos 0 - 0
GUA D1 05:00
FT CSyD Sacachispas 2 - 1 Guastatoya 2 - 1
USL D1 05:00
FT Charleston Battery 2 - 0 Miami FC 2 - 0
Bra SD 05:00
FT Galvez AC 1 - 5 Fast Clube AM 0 - 2
Bra SD 05:00
FT Mirassol 1 - 1 Bangu 0 - 1
COL D1 05:30
FT America de Cali 2 - 1 Atletico Bucaramanga 1 - 0
URU D1 05:45
FT Torque 1 - 0 CA River Plate 1 - 0
HTD 1 05:45
FT Tempete FC 0 - 1 Arcahaie FC 0 - 1
NIC D1 06:00
FT Real Madriz FC 3 - 0 Jalapa 1 - 0
ECU D1 06:00
FT Delfin SC 4 - 1 Mushuc Runa 2 - 0
BRA D3 06:00
FT Ferroviario CE 0 - 2 SC Paysandu Para 0 - 2
MLS 06:00
FT Montreal Impact 1 - 4 Philadelphia Union 1 - 2
BRA D1 06:30
FT Sport Club Recife PE 1 - 0 Fluminense RJ 1 - 0
PAR D1 06:30
FT Libertad 0 - 0 Cerro Porteno 0 - 0
MEX D1 07:00
FT Atletico San Luis 1 - 2 Monterrey 1 - 2
COL D1 07:45
FT Atletico Junior Barranquilla 2 - 1 Aguilas Doradas 1 - 0
USL D1 08:05
FT Portland Timbers Reserve 2 - 5 Reno 1868 FC 0 - 3
MEX D2 09:00
FT Club Chivas Tapatio 3 - 0 Alebrijes de Oaxaca 1 - 0
USL D1 09:30
FT Sacramento Republic FC 3 - 3 Tacoma Defiance 0 - 1
KAZ D1 12:00
FT Altay FK 3 - 0 Maktaaral 1 - 0
KAZ D1 12:00
FT FK Aktobe Lento 5 - 0 Baikonur 3 - 0
KAZ D1 12:00
FT Akzhayik Oral 1 - 1 Zhetysu II 0 - 0
HK PR 14:00
FT LeeMan 2 - 0 Happy Valley 1 - 0
CHA CSL 14:30
FT Guangzhou Evergrande Taobao FC 2 - 1 Henan Jianye 2 - 1
KOR WD1 14:30
FT Sejong Gumi Sportstoto (w) 0 - 2 Suwon FMC (w) 0 - 1
JPN WD1 15:00
FT Urawa Red Diamonds (w) 4 - 1 INAC (w) 2 - 1
SER U19 15:00
FT IMT Novi Beograd U19 2 - 0 FK Internacional U19 1 - 0
KOR WD1 16:00
FT Changnyeong (W) 1 - 1 KSPO FC (w) 0 - 1
KOR WD1 16:00
FT Boeun Sangmu (w) 1 - 3 Gyeongju FC (w) 1 - 1
KOR WD1 16:00
FT Seoul Amazones (w) 0 - 2 Hyundai Steel Red Angels (w) 0 - 0
ITA YTHL 16:00
FT Torino U20 2 - 3 Lazio U20 1 - 2
KAZ D1 16:30
FT Sdyushor 8 3 - 2 Akademiya Ontustik 1 - 2
CHA CSL 17:00
FT Shenzhen JiaZhaoye 1 - 2 Shandong Luneng 0 - 2
RUS D2 17:00
FT Dinamo Barnaul 2 - 1 KAMAZ Naberezhnye Chelny 0 - 0
KOR D2 17:00
FT Chungnam Asan 0 - 2 Suwon City 0 - 2
KAZ PR 17:00
FT Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 1 FC Kairat Almaty 0 - 1
KAZ D1 17:30
FT FK Arys 0 - 2 Tarlan 0 - 2
MON FL 17:55
FT DMU 5 - 3 Khukh Chononuud 2 - 2
RUS D2 18:00
FT Khimki (R) 1 - 3 FK Znamya Noginsk 0 - 2
DEN RL 18:00
FT Brondby Reserve 1 - 2 Odense BK Reserve 1 - 2
Tanzania D1 18:00
FT Mwadui FC 1 - 2 KMC FC 1 - 0
UZB D1 18:15
FT Turon Nukus 1 - 1 Neftchi Fargona 0 - 0
GEO C 18:30
FT FC Saburtalo Tbilisi 1 - 0 Dinamo Tbilisi 0 - 0
GEO C 18:30
FT Chikhura Sachkhere 2 - 1 Lokomotiv Tbilisi 2 - 0
CHA CSL 18:35
FT Shanghai Shenhua 0 - 0 Jiangsu Suning FC 0 - 0
CHA CSL 19:00
FT Guangzhou Fuli FC 1 - 0 Dalian Pro 0 - 0
RUS D2 19:00
FT Sibir-M Novosibirsk 1 - 1 FK Zenit Izhevsk 1 - 0
ARM D2 19:00
FT Shirak Gjumri B 1 - 0 Ararat-Armenia B 0 - 0
UZB D1 19:00
FT Sogdiana Jizak 3 - 0 Kuruvchi Kokand Qoqon 2 - 0
ENG U23 D1 19:00
FT Millwall U23 2 - 2 Watford U23 1 - 0
TUR 3B 19:30
FT Ceyhanspor 1 - 1 Sanger 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Kastamonuspor 1 - 1 Bursa Niluferspor AS 0 - 1
ARM D2 19:45
FT Pyunik B 2 - 0 Alashkert B Martuni 0 - 0
MAS SL 20:00
FT Kedah 3 - 1 Sabah 1 - 1
UZB D1 20:00
FT Nasaf Qarshi 5 - 0 Termez Surkhon 2 - 0
UKR D2 20:00
FT Hirnyk-Sport 2 - 0 Kremin Kremenchuk 0 - 0
UKR D2 20:00
FT Veres 3 - 0 Prykarpattya Ivano Frankivsk 3 - 0
SAPL D1 20:00
FT Black Leopards 2 - 1 Tshakhuma TM 1 - 0
ENG PU23 20:00
FT Burnley U23 3 - 2 Sunderland U23 2 - 1
ENG PU23 20:00
FT Crystal Palace U23 3 - 3 West Bromwich U23 1 - 1
EGY D1 20:00
FT Enppi 1 - 0 Ismaily 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Ruvu Shooting 1 - 0 Gwambina FC 1 - 0
RUS D2 20:00
FT FC Tuapse 1 - 1 SKA Rostov 1 - 1
RUS D2 20:30
FT FK Kolomna 2 - 2 Dnepr Smolensk 2 - 1
RUS D2 21:00
FT Kazanka Moscow 1 - 1 Rodina Moskva 0 - 1
ENG PU23 21:00
FT Middlesbrough U23 2 - 0 Stoke City U23 1 - 0
ARM D2 21:30
FT Urartu II 4 - 0 Ararat Yerevan II 2 - 0
BUL D2 21:45
FT Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1 - 2 Pirin Blagoevgrad 0 - 1
MAL D1 22:00
FT Hamrun Spartans 5 - 1 Sirens 4 - 1
ROM D2 22:00
FT FK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 2 Petrolul Ploiesti 0 - 2
NOR D2 22:00
FT Fram Larvik 2 - 2 Odd Grenland 2 0 - 1
RUS D2 22:00
FT Metallurg Vidnoye 0 - 2 FK Kaluga 0 - 0
AFC CL 22:00
FT Persepolis 0 - 1 Al Duhail 0 - 0
NOR AL 22:00
FT Grorud 0 - 2 Ranheim IL 0 - 1
NOR AL 22:00
FT KFUM Oslo 1 - 2 Strommen 0 - 1
NOR AL 22:00
FT Asane Fotball 3 - 1 Oygarden FK 2 - 1
AFC CL 22:00
FT Al-Sadd 1 - 1 Al-Nasr(KSA) 0 - 1
UKR D2 22:00
FT Alians Lypova Dolyna 1 - 0 MFK Mikolaiv 1 - 0
UKR D2 22:00
FT FK Avanhard Kramatorsk 2 - 3 Vpk Agro Magdalinovka 1 - 0
BUL D2 22:00
FT Ludogorets Razgrad II 4 - 1 Strumska Slava 2 - 0
Mex MFW 22:00
FT Atlas (w) 0 - 0 Club America (w) 0 - 0
DEN U21 22:00
FT Ledoje-Smorum U21 2 - 2 Skovlunde U21 2 - 2
CRSK U19 22:00
FT Inter Zapresic U19 2 - 0 HNK Rijeka U20 0 - 0
NOR D2 22:30
FT Egersunds IK 4 - 0 Rosenborg B 2 - 0
SER D1 22:30
FT Macva Sabac 1 - 4 Backa Topola 0 - 3
CZEC 22:30
FT Banik Sous 0 - 3 Dynamo Ceske Budejovice 0 - 0
EGY D1 22:30
FT Talaea EI-Gaish 1 - 0 Wadi Degla SC 1 - 0
EGY D1 22:30
FT Smouha SC 2 - 0 EL Masry 1 - 0
RUS PR 22:59
FT Dynamo Moscow 1 - 0 Terek Grozny 0 - 0
CZE D1 22:59
FT Mlada Boleslav 2 - 0 Baumit Jablonec 1 - 0
BOS PL 22:59
FT Borac Banja Luka 2 - 0 FK Tuzla City 0 - 0
POL PR 22:59
FT Piast Gliwice 0 - 1 Jagiellonia Bialystok 0 - 0
EST D2 22:59
FT Tartu JK Maag Tammeka B 2 - 1 Vaprus Parnu 1 - 1
EST D3 22:59
FT Tabasalu Charma 5 - 0 Nomme JK Kalju II 2 - 0
TUR D2 22:59
FT Adana Demirspor 1 - 1 Boluspor 1 - 1
TUR D2 22:59
FT Samsunspor 3 - 0 Umraniyespor 0 - 0
ISR D1 22:59
FT Ashdod MS 1 - 0 Maccabi Petah Tikva FC 1 - 0
NOR AL 22:59
FT Lillestrom 2 - 0 Kongsvinger 0 - 0
NOR AL 22:59
FT Sogndal 3 - 2 Stjordals Blink 0 - 1
NOR AL 22:59
FT Ullensaker/Kisa IL 1 - 4 Raufoss 1 - 1
PER D1 22:59
FT Sport Boys 0 - 1 FC Carlos Stein 0 - 1
ICE D1 23:30
FT Keflavik 4 - 2 Throttur Reykjavik 3 - 0
ICE D1 23:30
FT IBV Vestmannaeyjar 2 - 2 Thor Akureyri 2 - 1
ICE PR 23:30
FT Akranes 3 - 0 Grotta Seltjarnarnes 1 - 0
KUW Cup 23:30
FT Al Kuwait SC 1 - 1 Al-Arabi Club (KUW) 1 - 0
MAU D2 23:30
FT FC Oasis 1 - 1 FC Wagadou 1 - 0
ISR D2 23:45
FT Beitar Tel Aviv Ramla 1 - 0 Hapoel Raanana 1 - 0
ISR D2 23:45
FT Ironi Nir Ramat HaSharon 1 - 1 Hapoel Kfar Shalem 1 - 0
HOL D2 23:45
FT AZ Alkmaar (Youth) 7 - 3 De Graafschap 5 - 1
`
image-top-scroll
`