Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 20-09-2020
GUA D1 00:00
FT C.S.D. Comunicaciones 2 - 0 Santa Lucia Cotzumalguapa 2 - 0
MKD D2 00:00
FT Bregalnica Stip 1 - 1 FK Osogovo 0 - 0
POL D2 00:00
FT Pogon Siedlce 2 - 1 Hutnik Krakow 0 - 0
CZE D1 00:00
FT Bohemians 1905 1 - 4 FC Viktoria Plzen 0 - 2
UEFACW 00:00
FT Moldova (w) 0 - 9 Spain (w) 0 - 6
SVK D2 00:00
FT MFK Skalica 3 - 0 Poprad 1 - 0
SER D2 00:00
FT Jagodina 1 - 1 FK Trajal Krusevac 1 - 0
AUS D3 00:00
FT Santa Ana 5 - 1 TUS Bad Gleichenberg 3 - 1
FRA D2 00:00
FT Caen 0 - 0 Chambly FC 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Chateauroux 0 - 0 Amiens 0 - 0
FRA D2 00:00
FT USL Dunkerque 1 - 0 Valenciennes 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Grenoble 2 - 0 Ajaccio 1 - 0
FRA D2 00:00
FT Le Havre 0 - 1 Chamois Niortais 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Paris FC 0 - 2 Nancy 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Pau FC 0 - 1 Guingamp 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Sochaux 2 - 2 Rodez Aveyron 0 - 2
SVK D1 00:00
FT Spartak Trnava 1 - 0 Zlate Moravce 0 - 0
SVK D1 00:00
FT Sokol Dolna Zdana 2 - 2 SKF Sered 2 - 2
SVK D1 00:00
FT Trencin 3 - 2 Nitra 2 - 1
LUX D1 00:00
FT Red Boys Differdange 3 - 0 Etzella Ettelbruck 0 - 0
LUX D1 00:00
FT FC Wiltz 71 2 - 1 CS Petange 2 - 1
LUX D1 00:00
FT Rodange 91 1 - 1 Hostert 0 - 1
POR D2 00:00
FT SC Covilha 1 - 3 Cova Piedade 0 - 2
SUI Sl 00:00
FT Lugano 2 - 1 Luzern 2 - 0
SUI Sl 00:00
FT Young Boys 2 - 1 FC Zurich 1 - 1
ICE LD1 00:00
FT Afturelding/Fram (w) 1 - 0 Fjolnir (w) 0 - 0
MEX D2 00:00
FT CF Atlante 3 - 0 Venados FC 0 - 0
USA WD1 00:00
FT North Carolina (w) 0 - 0 Orlando Pride (w) 0 - 0
USA NPSL 00:00
FT Chattanooga Red Wolves 0 - 1 Greenville Triumph 0 - 0
INT CF 00:00
FT FC Barcelona 1 - 0 Elche 1 - 0
AUS L 00:00
FT SV Lendorf 1 - 1 ASKO Gmund 0 - 0
INT CF 00:00
FT Real Zaragoza 1 - 0 Girona 0 - 0
INT CF 00:00
FT CD Santa Amalia 0 - 4 Cacereno 0 - 2
SUD PR 00:00
FT Khartoum Al Watani 3 - 1 Hilal O Baye 0 - 0
SUD PR 00:00
FT Al Merreikh 4 - 1 Rabita Kosti 0 - 0
CRO D1 00:05
FT Dinamo Zagreb 3 - 3 Slaven Koprivnica 2 - 2
CYP D1 00:30
FT AEL Limassol 3 - 1 Karmiotissa Polemidion 1 - 1
GRE D1 00:30
FT Panaitolikos Agrinio 0 - 2 AEK Athens 0 - 0
BEL Cup 00:30
FT Ganshoren 0 - 1 FCV Dender EH 0 - 0
BEL Cup 00:30
FT Hoogstraten VV 1 - 3 Dessel Sport 0 - 1
BEL Cup 00:30
FT Vorselaar 0 - 3 RFC de Liege 0 - 0
BEL Cup 00:30
FT KSKV Zwevezele 1 - 3 KSC City Pirates 0 - 1
INT CF 00:30
FT LHospitalet 1 - 2 AE Prat 0 - 1
INT CF 00:30
FT UD Alzira 2 - 1 Vilamarxant CF 1 - 0
Pol D4 00:38
FT Stal Stalowa Wola 0 - 0 Lewart Lubartow 0 - 0
URU D1 01:00
FT Plaza Colonia 1 - 3 CA Penarol 0 - 3
BOS PL 01:00
FT FK Zeljeznicar 0 - 1 FK Krupa 0 - 1
FAR D1 01:00
FT NSI Runavik 4 - 1 EB Streymur 2 - 1
POL PR 01:00
FT Legia Warszawa 1 - 3 Gornik Zabrze 0 - 2
HOL D1 01:00
FT PSV Eindhoven 2 - 1 Emmen 1 - 0
SVK D1 01:00
FT MFK Ruzomberok 4 - 0 Michalovce 2 - 0
BUL D1 01:00
FT Levski Sofia 3 - 0 CSKA 1948 Sofia 1 - 0
BRA SPC2 01:00
FT Paulista(SP) 2 - 3 Olimpia SP 2 - 1
BRA SPC2 01:00
FT Nacional SP 1 - 1 Batatais 1 - 0
HUN Cup 01:00
FT Papai Perutz 2 - 6 Gyori ETO 1 - 4
BEL Cup 01:00
FT KSK Heist 4 - 0 SK Lochristi 3 - 0
BEL Cup 01:00
FT RUS Rebecquoise 0 - 5 Sparta Petegem 0 - 0
BEL Cup 01:00
FT Schaerbeek Evere 0 - 4 Royal Knokke 0 - 1
EGY D1 01:00
FT EL Ahly 0 - 0 Misr Elmaqasah 0 - 0
POL D1 01:00
FT LKS Nieciecza 2 - 0 Resovia Rzeszow 1 - 0
INT CF 01:00
FT Eldense 0 - 3 Villarreal C 0 - 2
Bra SD 01:00
FT Jacyoba AC 2 - 2 Central SC 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Audax Rio RJ 2 - 3 Goncalense 1 - 1
Brazil L 01:00
FT Campos RJ 1 - 5 Angra Dos Reis RJ 0 - 3
Brazil L 01:00
FT Bonsucesso 0 - 0 Nova Iguacu 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Sampaio Correa (RJ) 1 - 1 Artsul RJ 1 - 1
Brazil L 01:00
FT Serra Macaense 2 - 3 Serrano BA 0 - 1
BRA CPY 01:00
FT Flamengo RJ U20 6 - 0 Volta Redonda U20 1 - 0
Bra SD 01:00
FT EC Pelotas(RS) 1 - 0 Marcilio Dias SC 0 - 0
Bra SD 01:00
FT Portuguesa RJ 3 - 0 Toledo Colonia Work PR 0 - 0
Can PL 01:00
FT Forge FC 2 - 0 HFX Wanderers FC 0 - 0
PER D1 01:15
FT Sport Huancayo 1 - 1 Alianza Lima 0 - 0
MAR D1 01:15
FT OCK Olympique de Khouribga 0 - 1 Renaissance Sportive de Berkane 0 - 0
IRE PR 01:30
FT Shelbourne 1 - 1 Finn Harps 1 - 0
NOR D1 01:30
FT Sarpsborg 08 2 - 0 Mjondalen IF 2 - 0
SLO D2 01:30
FT Triglav Gorenjska 0 - 4 Radomlje 0 - 2
AUT D2 01:30
FT SV Horn 2 - 4 FC Liefering 1 - 2
INT CF 01:30
FT La Roda CF 2 - 3 Elche CF Ilicitano 1 - 0
Bra SD 01:30
FT Juventude MA 4 - 0 Santos Macapa 1 - 0
Bra SD 01:30
FT Nacional PR 1 - 4 Ferroviaria SP 0 - 1
BEL D2 01:45
FT Saint Gilloise 3 - 2 Seraing United 2 - 1
ROM D1 01:45
FT CS Universitatea Craiova 2 - 1 CS Voluntari 1 - 0
BEL D1 01:45
FT Red Star Waasland 2 - 4 Anderlecht 0 - 2
ITA D1 01:45
FT Verona 0 - 0 AS Roma 0 - 0
GUA D1 02:00
FT CD Puerto de Iztapa 1 - 1 Antigua GFC 0 - 0
ENG PR 02:00
FT Arsenal 2 - 1 West Ham United 1 - 1
FRA D1 02:00
FT Rennes 2 - 1 Monaco 0 - 1
HOL D1 02:00
FT Fortuna Sittard 1 - 3 SC Heerenveen 0 - 3
SPA D1 02:00
FT Celta Vigo 2 - 1 Valencia 1 - 0
SPA D2 02:00
FT Rayo Vallecano 2 - 1 Sabadell 0 - 1
COL D1 02:00
FT Patriotas FC 0 - 1 Envigado FC 0 - 1
BRA D3 02:00
FT Sao Bento 1 - 1 Volta Redonda 0 - 1
Bra SD 02:00
FT America FC Natal RN 0 - 0 Campinense 0 - 0
USA NPSL 02:00
FT North Jersey Alliance FC 1 - 0 Real New York FC 1 - 0
BRA D4 02:00
FT Tupynambas 2 - 1 Bahia de Feira BA 0 - 0
INT CF 02:00
FT CD Quintanar 0 - 4 Suokuaili Moss 0 - 1
MAL D1 02:15
FT Mosta FC 2 - 2 Gudja United 1 - 0
BRA D2 02:30
FT America MG 0 - 1 Figueirense 0 - 0
Por U23 02:45
FT Leixoes U23 0 - 1 Rio Ave U23 0 - 1
Bra SD 02:50
FT Aparecidense GO 1 - 2 CEO Varzeagrandense 0 - 2
MLS 02:55
FT FC Kansas City 2 - 3 FC Dallas 0 - 1
POR D1 03:00
FT FC Porto 3 - 1 Sporting Braga 2 - 1
COL D2 03:00
FT Leones 1 - 2 Valledupar FC 0 - 1
COL D2 03:00
FT Real Cartagena 0 - 1 Orsomarso 0 - 0
BRA D3 03:00
FT Treze Campina Grande PB 0 - 0 EC Jacuipense 0 - 0
BRA SPC2 03:00
FT Noroeste 2 - 3 Comercial-SP 1 - 0
BRA SPC2 03:00
FT Marilia Ac 5 - 0 Gremio Osasco 1 - 0
NIC U20 03:00
FT Deportivo Ocotal U20 0 - 4 Diriangen U20 0 - 2
Bra SD 03:00
FT Uniao Rondonopolis MT 0 - 0 EC Aguia Negra 0 - 0
Bra SD 03:00
FT Joinville SC 1 - 1 Gremio Novorizontin 0 - 1
ECU D1 03:30
FT Orense SC 2 - 2 Sociedad Deportiva Aucas 1 - 2
PER D1 03:30
FT Real Atletico Garcilaso 2 - 3 Cienciano 0 - 3
COL D2 03:30
FT Cortulua 6 - 0 Atletico FC 3 - 0
MLS 03:30
FT New England Revolution 0 - 0 New York City Football Club 0 - 0
URU D1 03:30
FT Cerro Largo 0 - 0 Centro Atletico Fenix 0 - 0
CRC D1 04:00
FT Sporting San Jose 1 - 2 Deportivo Saprissa 0 - 0
COL D1 04:00
FT Deportivo Pereira 1 - 2 Independiente Santa Fe 1 - 1
PAR D1 04:00
FT Sportivo San Lorenzo 2 - 1 General Diaz 0 - 0
HTD 1 04:00
FT Cosmopolites 0 - 2 Real Hope FA 0 - 0
CRC D2 04:00
FT Puntarenas 0 - 0 Universidad de Costa Rica 0 - 0
MEX D3 04:00
FT Ciervos FC 0 - 4 Club Canoneros Marina 0 - 1
BRA D4 04:00
FT Sao Caetano 0 - 1 Caxias RS 0 - 0
GUA D1 04:30
FT Coban Imperial 2 - 0 Deportivo Sanarate 0 - 0
USL D1 04:30
FT Colorado Springs Switchbacks FC 2 - 1 New Mexico United 1 - 1
BRA D2 05:00
FT Ponte Preta 1 - 1 Operario Ferroviario PR 1 - 0
MEX D1 05:00
FT Atlas 0 - 1 Pachuca 0 - 0
BRA D1 05:00
FT Bragantino 4 - 2 Ceara 3 - 1
BRA D1 05:00
FT Fortaleza 1 - 0 Internacional RS 0 - 0
BRA D3 05:00
FT Manaus (AM) 0 - 0 Santa Cruz PE 0 - 0
Bra SD 05:00
FT Rio Branco AC 2 - 1 Independente PA 1 - 0
USA NPSL 05:00
FT Junior Lone Star 3 - 0 Astoria Knights FC 0 - 0
USL D1 05:30
FT Loudoun United 0 - 1 Pittsburgh Riverhounds 0 - 0
URU D1 05:45
FT Defensor Sporting Montevideo 4 - 2 Deportivo Maldonado 1 - 0
NIC D1 06:00
FT Deportivo Ocotal 1 - 0 Diriangen 0 - 0
ECU D1 06:00
FT Club Sport Emelec 1 - 1 Liga Dep. Universitaria Quito 0 - 1
USL D1 06:00
FT North Carolina 0 - 1 Charlotte Independence 0 - 0
CAN CSL 06:00
FT SC Scarborough Ontario 0 - 3 Serbian White Eagles 0 - 1
PER D1 06:00
FT Sporting Cristal 2 - 1 Alianza Universidad 1 - 0
MLS 06:00
FT Atlanta United 1 - 2 Club Internacional de Futbol Miami 1 - 2
MLS 06:00
FT New York Red Bulls 0 - 1 FC Cincinnati 0 - 0
AUS CTL U23 06:00
FT Woden Weston FC U23 1 - 3 Cooma Tigers U23 0 - 2
NIC U20 06:00
FT Juventus Managua U20 0 - 1 CD Junior de Managua U20 0 - 0
NIC U20 06:00
FT Managua U20 1 - 5 Real Esteli U20 1 - 4
COL D1 06:05
FT Alianza Petrolera 1 - 0 Dep.Independiente Medellin 0 - 0
USL D1 06:30
FT Louisville City FC 4 - 1 Memphis 901 2 - 1
MLS 06:30
FT Orlando City 4 - 1 Chicago Fire 2 - 0
MLS 06:30
FT Columbus Crew 2 - 0 Nashville 0 - 0
MLS 06:30
FT DC United 2 - 2 Toronto FC 1 - 1
PAR D1 06:30
FT Olimpia Asuncion 7 - 0 Sportivo Luqueno 4 - 0
Bra SD 06:30
FT Atletico Alagoinhas 0 - 1 SE do Gama 0 - 1
USL D1 07:00
FT Saint Louis FC 3 - 2 Sporting Kansas City(R) 2 - 0
BRA D2 07:00
FT Centro Sportivo Alagoano 3 - 1 Cruzeiro (MG) 2 - 0
BRA D2 07:00
FT Cuiaba 3 - 0 Oeste 2 - 0
MEX D1 07:00
FT Tigres UANL 3 - 0 Queretaro FC 0 - 0
BRA D1 07:00
FT Atletico Clube Goianiense 3 - 4 Atletico Mineiro 1 - 0
CRC D1 07:00
FT Santos De Guapiles 1 - 4 Perez Zeledon 1 - 2
MLS 07:00
FT Houston Dynamo 2 - 2 Minnesota United FC 0 - 2
USA NPSL 07:00
FT Omaha 0 - 2 New England Revolution B 0 - 1
USA NPSL 07:00
FT Fort Lauderdale Strikers 1 - 2 Tormenta FC 1 - 1
USL D1 08:00
FT San Antonio 2 - 0 OKC Energy FC 1 - 0
USA NPSL 08:00
FT North Texas 1 - 1 FC Tucson 0 - 1
COL D1 08:10
FT Millonarios 1 - 3 Deportiva Once Caldas 1 - 2
AUS CTL U23 08:15
FT Gungahlin Utd U23 4 - 1 Tuggeranong United U23 2 - 0
USL D1 08:30
FT El Paso Locomotive FC 1 - 0 Real Monarchs 1 - 0
MLS 08:40
FT Real Salt Lake 1 - 2 Vancouver Whitecaps 0 - 0
NIC D1 09:00
FT Managua FC 3 - 4 Real Esteli 0 - 2
NIC D1 09:00
FT Juventus Managua 1 - 1 CD Junior Managua 0 - 1
MEX D1 09:00
FT Club America 1 - 0 Chivas Guadalajara 1 - 0
CRC D1 09:00
FT Herediano 3 - 1 Guadalupe FC 2 - 0
JWCLW 09:00
FT Norddea Hokkaido (w) 1 - 4 NGU Nagoya (w) 0 - 1
USL D1 09:30
FT Phoenix Rising FC 2 - 3 San Diego loyalty 1 - 3
MLS 09:30
FT LA Galaxy 0 - 2 Colorado Rapids 0 - 1
MLS 09:30
FT San Jose Earthquakes 1 - 6 Portland Timbers 1 - 2
AB U20 L 09:30
FT Wollongong Wolves U20 1 - 1 Sydney Olympic U20 1 - 1
CPL 09:30
FT Western Suburbs 2 - 1 Wellington Olympic 2 - 0
AB U20 L 10:00
FT Sydney United 58 U20 3 - 0 Marconi Stallions U20 2 - 0
Solo ISL 10:00
FT FC Isabel United 0 - 1 Solomon Warriors FC 0 - 0
AQ U20 L 10:00
FT Ipswich Knights U20 1 - 2 SWQ Thunder U20 0 - 1
FFSA SLR 10:15
FT Modbury Jets Reserves 6 - 1 Cumberland United Reserves 3 - 0
AUS CGP 10:30
FT Canberra Olympic 0 - 5 Monaro Panthers 0 - 2
JPN JFL 11:00
FT Miyazaki 2 - 0 Matsue City FC 0 - 0
JPN JFL 11:00
FT Veertien Kuwana 3 - 2 Maruyasu Industries 2 - 1
JPN JFL 11:00
FT Run Mel Aomori 1 - 1 Ban Di Tesi Iwaki 1 - 0
JWD2 11:00
FT AS Harima ALBION (w) 2 - 1 Yamato Sylphid (w) 1 - 1
JAP FutL 11:00
FT Nagoya oceans Futsal 2 - 1 Espo Lada Hokkaido Futsal 1 - 0
Aus CTLW 11:00
FT Belconnen United (w) 4 - 1 Gungahlin United(w) 3 - 1
Australia T S L 11:00
FT South Hobart (w) 3 - 1 Kingborough Lions (w) 2 - 0
Australia T S L 11:00
FT University of Tasmania (w) 1 - 6 Olympia FC Warriors (w) 1 - 3
AQ U20 L 11:00
FT Sunshine Coast U20 0 - 2 Holland Park Hawks U20 0 - 2
AQ U20 L 11:01
FT Sunshine Coast Wanderers U20 1 - 2 Moreton Bay Jets U20 1 - 0
AUS NSW 11:30
FT Wollongong Wolves 1 - 0 Sydney Olympic 1 - 0
NSW-N TPL 11:30
FT Adamstown Rosebuds FC 0 - 6 Maitland 0 - 2
NSW-N TPL 11:30
FT Hamilton Olympic 1 - 3 Edgeworth Eagles FC 0 - 1
AUS NSW 12:00
FT Sydney United 2 - 1 Marconi Stallions 0 - 1
JPN JFL 12:00
FT Verspah Oita 2 - 4 Sony Sendai 0 - 3
JWD2 12:00
FT Setagaya Sfida (w) 5 - 2 FC Jumonji Ventus (w) 3 - 0
QLD D1 12:00
FT Ipswich knights SC 2 - 3 SWQ Thunder 1 - 0
FFSA WPL 12:00
FT Illawarra Stingrays (w) 2 - 1 NWS Koala (w) 0 - 1
FFSA WPL 12:00
FT University of Sydney (w) 3 - 0 Northern Tigers FC (w) 2 - 0
Solo ISL 12:00
FT Laugu United 3 - 1 Honiara City FC 1 - 0
FFSA WPL 12:00
FT Football NSW Institute (w) 0 - 2 Sydney Olympic FC (w) 0 - 0
AUS BPLR 12:00
FT St George Willawong Reserves 3 - 0 Taringa Rovers Reserve 3 - 0
FFSA WPL 12:10
FT Bankstown City Lions (w) 0 - 2 Blacktown Spartans(w) 0 - 1
JWD2 12:30
FT Orca Kamogawa FC (w) 4 - 0 Bunnys Kyoto (w) 0 - 0
AUS CGP 12:45
FT Tuggeranong United 0 - 3 Woden Valley 0 - 2
AUS QSL 13:00
FT Sunshine Coast Wanderers FC 1 - 2 Moreton Bay United 0 - 1
KOR D1 13:00
FT Jeonbuk Hyundai Motors 2 - 0 Busan I Park 2 - 0
KOR D1 13:00
FT Incheon United 0 - 1 Ulsan Hyundai FC 0 - 1
KOR D1 13:00
FT FC Seoul 0 - 0 Daegu FC 0 - 0
KOR D1 13:00
FT Pohang Steelers 4 - 3 Sangju Sangmu Phoenix 2 - 0
KOR D1 13:00
FT Gangwon FC 1 - 2 Suwon Samsung Bluewings 0 - 0
KOR D1 13:00
FT Seongnam FC 0 - 2 Gwangju Football Club 0 - 1
JPN JFL 13:00
FT Yokogawa Musashino 2 - 1 Osaka FC 1 - 0
JPN JFL 13:00
FT Nara Club 0 - 1 Suzuka unlimited 0 - 0
JPN JFL 13:00
FT Kochi United 0 - 1 Honda Lock SC 0 - 1
JPN WD1 13:00
FT Nojima Stella (W) 0 - 3 Cerezo Osaka Sakai (w) 0 - 0
RUS D2 13:00
FT SY Sakhalinsk 5 - 1 FK Fakel Voronezh Youth 3 - 1
KCL 13:00
FT Pyeongtaek Citizen 1 - 1 Jeonju Citizen FC 0 - 0
KCL 13:00
FT Gyeongju Citizen 0 - 1 Cheonan City 0 - 1
QLD D1 13:00
FT Sunshine Coast FC 2 - 1 Holland Park Hawks FC 0 - 0
CHN CH 13:15
FT Tongli Printing 3 - 6 TianYu Sihe 1 - 2
Aus CTLW 13:30
FT Canberra FC (w) 4 - 1 Canberra Olympic(w) 3 - 1
CAN CSL 13:33
FT London City 1 - 0 Brantford Galaxy SC 1 - 0
BEL Cup 13:35
FT Tongeren 1 - 1 Esperanza Neerpelt 0 - 0
BEL Cup 13:36
FT Jette 2 - 0 Braine 0 - 0
AUS BPL 14:00
FT St George Willawong FC 1 - 0 Taringa Rovers 1 - 0
JPN WD1 14:00
FT Albirex Niigata (w) 0 - 1 Vegalta Sendai (w) 0 - 1
AUS WBPL 14:00
FT Ipswich City (w) 1 - 2 Annerley FC (w) 0 - 2
AUS WQSL 14:00
FT Mitchelton (W) 2 - 1 Eastern Suburbs SC (w) 1 - 0
AUS WQSL 14:00
FT Souths United SC (w) 0 - 1 Logan Lightning (W) 0 - 1
WAUS WD1 14:00
FT Perth SC (W) 1 - 2 Curtin University FC Women 1 - 0
HK PR 14:00
FT R F 2 - 2 Southern District 0 - 1
WAUS WD1 14:00
FT Balcatta (w) 2 - 4 NTC Football West (W) 0 - 0
AUS QSL 14:15
FT Capalaba Bulldogs 3 - 1 Brisbane Roar (Youth) 2 - 0
CHA D1 14:30
FT Guizhou Hengfeng Zhicheng 0 - 2 Shenyang City Public 0 - 1
CHA D1 14:30
FT Nantong Zhiyun 0 - 0 Changchun Yatai 0 - 0
FFSA WPL 14:30
FT Macarthur Rams (w) 0 - 6 Manly Utd (w) 0 - 2
AUS BPLD1 15:00
FT The Lakes 2 - 3 North Pine United 0 - 2
CZE CFL 15:00
FT FK Pribram B 1 - 4 Povltava FA 0 - 1
JPN D2 15:00
FT Machida Zelvia 0 - 0 Omiya Ardija 0 - 0
Chinese T L 15:00
FT Hang Yuen FC 1 - 0 NTUPES 1 - 0
Chinese T L 15:00
FT Taichung Futuro 1 - 2 Tatung FC 1 - 0
Chinese T L 15:00
FT Taiwan Power Company 3 - 2 Ming Chuan University 0 - 1
JPN WD1 15:00
FT NTV Beleza (w) 0 - 1 JEF United Ichihara Chiba (w) 0 - 0
CHA D1 15:00
FT Suzhou Dongwu 0 - 0 Inner Mongolia Zhongyou 0 - 0
Chinese T L 15:00
FT Tainan City Steel 5 - 2 Taicheng Lions 3 - 0
RUS FDH 15:00
FT MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 4 - 7 Norilsky Nickel Futsal 0 - 3
SER U19 15:00
FT FK Radnicki Novi Belgrad U19 1 - 0 FK Vozdovac U19 1 - 0
SK RL 15:00
FT TJ Druzstevnik Trhoviste U19 3 - 1 TJ Kralovsky Chlmec U19 3 - 1
CZE CFL 15:15
FT Slovacko II 1 - 0 Vysocina Jihlava B 0 - 0
CZE CFL 15:15
FT Unicov 6 - 2 SC Znojmo 3 - 0
CZE CFL 15:15
FT Bohemians1905 B 0 - 1 Jablonec B 0 - 1
CZE CFL 15:15
FT Chlumec nad Cidlinou 4 - 1 Dukla Praha B 1 - 0
CZE CFL 15:15
FT Hradec Kralove B 0 - 2 Zivanice 0 - 2
CZE CFL 15:15
FT Pardubice B 3 - 2 FK Zbuzany 1953 3 - 2
CZE DFL 15:15
FT Meteor Praha 4 - 1 SK Mondi Steti 1 - 0
CZE DFL 15:15
FT Slavicin 5 - 1 Tatran Vsechovice 2 - 0
SVK D2 15:25
FT FC Artmedia Petrzalka 1 - 1 FK Kosice 0 - 1
AUS NSW 15:30
FT Sydney FC (Youth) 0 - 4 Rockdale City Suns 0 - 1
CZE CFL 15:30
FT Karlovy Vary Dvory 1 - 4 Sparta Praha B 1 - 2
CZE CFL 15:30
FT Zlin B 2 - 3 Banik Ostrava B 2 - 0
AUT D2 15:30
FT FC Blau Weiss Linz 5 - 2 Austria Lustenau 4 - 1
ANSW L 15:30
FT Hake Ya Dong in Sydney City 0 - 3 Blacktown Spartans 0 - 3
CZE DFL 5 15:30
FT FC Sparta Brno 2 - 1 Boskovice 2 - 0
CZE DFL 15:30
FT Tj Sokol Lanzhot 4 - 1 SK Zdirec Nad Doubravou 1 - 0
Gre Atr Cup 15:30
FT Thiella Ag Dimitriou 1 - 3 Falirikos 1 - 1
Gre Atr Cup 15:30
FT Thiseas 1 - 8 Aetos Koridallou 1 - 3
AUS L 15:30
FT Grossklein 3 - 1 TuS Rein 2 - 1
AUS L 15:30
FT Slovan HAC 1 - 2 Sportunion Mauer 0 - 2
Gre Atr Cup 15:30
FT Panfalirikos 0 - 5 APO Keratsini 0 - 2
SER U19 15:55
FT FK Radnicki 1923 U19 0 - 2 Vojvodina U19 0 - 0
GER U19 16:00
FT Bayer Leverkusen U19 0 - 1 Monchengladbach U19 0 - 1
JPN D1 16:00
FT Oita Trinita 1 - 0 Yokohama FC 1 - 0
FRA U19 16:00
FT Toulouse U19 2 - 3 Monaco U19 0 - 0
JWD2 16:00
FT Nagano Parceiro (W) 0 - 0 Yokohama FC Seagulls (w) 0 - 0
GER U19 16:00
FT Fortuna Koln U19 0 - 1 Fortuna Dusseldorf U19 0 - 0
GER U19 16:00
FT Preuben Munster U19 0 - 5 Borussia Dortmund U19 0 - 1
GER U19 16:00
FT Schalke 04 U19 1 - 0 Koln U19 0 - 0
GER U19 16:00
FT Hannover 96 U19 0 - 0 Dynamo Dresden U19 0 - 0
GER U19 16:00
FT VfL Osnabruck U19 0 - 2 RB LeipzigU19 0 - 1
MYA D1 16:00
FT Magway 2 - 4 Yadanabon FC 1 - 3
MYA D1 16:00
FT Mahar United 4 - 0 Southern Myanmar 3 - 0
FRA U19 16:00
FT Chateauroux U19 5 - 4 Avranches U19 1 - 1
KAZ PR 16:00
FT Lokomotiv Astana 1 - 1 FC Shakhtyor Karagandy 0 - 0
GER U17 16:00
FT FSV Frankfurt U17 0 - 1 Bayern Munchen U17 0 - 0
GER U17 16:00
FT SpVgg Unterhaching U17 3 - 1 Kaiserslautern U17 1 - 1
GER U17 16:00
FT SC Freiburg U17 0 - 2 Hoffenheim U17 0 - 1
GER U17 16:00
FT Karlsruher SC U17 2 - 2 TSV 1860 Munchen U17 2 - 1
GER U17 16:00
FT FSV Mainz 05 U17 4 - 3 SV Wehen Wiesbaden U17 1 - 1
GER U17 16:00
FT Holstein Kiel U17 1 - 4 Hertha BSC Berlin U17 1 - 3
GER U17 16:00
FT St. PauliU17 4 - 0 Hamburger SV U17 3 - 0
GERWC 16:00
FT Monchengladbach (w) 0 - 5 Werder Bremen (w) 0 - 3
GER U17 16:00
FT Arminia Bielefeld U17 4 - 1 SV Lippstadt U17 3 - 0
GER U17 16:00
FT Wuppertaler SV Borussia U17 1 - 3 SG Unterrath U17 0 - 2
ITA YTHL 16:00
FT Atalanta U20 1 - 1 Juventus U20 0 - 0
GER OBW 16:00
FT ESC Geestemunde 3 - 5 Brinkumer SV 2 - 1
BHU TL 16:00
FT Paro FC 3 - 4 Thimphu City 1 - 2
CRO D3 16:00
FT GAJ Mace 5 - 1 NK Zagorec Krapina 2 - 0
RUS FDH 16:00
FT MFK Tyumen Futsal 5 - 2 Ukhta Tyumen Futsal 2 - 2
Pol D4 16:00
FT Arka Gdynia II 1 - 5 Kaszubia Koscierzyna 1 - 3
Greece U19 16:15
FT Volos Nps U19 0 - 2 Aris Thessaloniki U19 0 - 1
ROM D2 16:30
FT Luceafarul Oradea 2 - 4 Universitatea Craiova 1 - 2
INT CF 16:30
FT Juventud Torremolinos CF 0 - 1 Cordoba 0 - 0
BEL Cup 16:47
FT Rockluntmsey 3 - 0 Wielsbeke 1 - 0
BEL Cup 16:47
FT RES Durbuy 0 - 2 Hades 0 - 2
JPN D1 17:00
FT FC Tokyo 1 - 0 Vegalta Sendai 1 - 0
JPN D1 17:00
FT Urawa Red Diamonds 0 - 3 Kawasaki Frontale 0 - 1
SWE WD2 17:00
FT Kvarnsvedens IK (w) 1 - 2 Sunnana SK (w) 0 - 2
SWE WD2 17:00
FT IFK Kalmar (w) 3 - 2 Moron BK (w) 1 - 2
FIN D1 17:00
FT Honka Espoo 0 - 0 HJK Helsinki 0 - 0
BLR D3 17:00
FT Energosbyt BSATU 1 - 7 Shakhter Soligorsk II 0 - 3
POL D2 17:00
FT Slask Wroclaw II 0 - 3 KP Calisia Kalisz 0 - 1
POL ME 17:00
FT Gornik Zabrze (Youth) 2 - 0 Lech Poznan (Youth) 0 - 0
POL ME 17:00
FT Nowy Hutnik Youth 0 - 4 Jagiellonia Bialystok (Youth) 0 - 1
GER U19 17:00
FT Hallescher FC U19 4 - 0 FC Viktoria 1889 Berlin U19 0 - 0
RUS D2 17:00
FT Zenit-2 St.Petersburg 3 - 1 FC Tver 1 - 1
RUS D2 17:00
FT Znamya Truda 2 - 1 Luki Energiya 1 - 1
EST D2 17:00
FT Elva 2 - 0 Vandra JK Vaprus 1 - 0
EST D3 17:00
FT JK Welco Elekter 6 - 1 Keila JK 4 - 0
EST D3 17:00
FT Viimsi MRJK 4 - 3 Rakvere FC Flora 4 - 1
EST D3 17:00
FT Laanemaa Haapsalu 2 - 3 Voru JK 2 - 1
BLR D1 17:00
FT FK Isloch Minsk 2 - 1 Dinamo Minsk 1 - 0
SPA D2 17:00
FT CD Lugo 2 - 1 Leganes 0 - 1
LIT ALW 17:00
FT FK Banga (w) 2 - 1 FK Zalgiris Vilnius (W) 1 - 1
EST D4 17:00
FT JK Tulevik Viljandi II 0 - 1 Parnu JK Vaprus 0 - 0
INT CF 17:00
FT FC Martinenc 2 - 2 UE Rubi 2 - 0
RUS FDH 17:00
FT MFK CPRF Futsal 5 - 2 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 2 - 1
EST D4 17:00
FT Tallinna JK Dunamo 2 - 1 FC Ararat Tallin 0 - 0
POL ME 17:15
FT Escola Varsovia Warszawa Youth 2 - 1 Lechia Gdansk (Youth) 0 - 0
POL ME 17:15
FT Zaglebie Lubin (Youth) 3 - 0 Slask Wroclaw U21 2 - 0
HOL D1 17:15
FT ADO Den Haag 0 - 1 Groningen 0 - 1
POR D2 17:15
FT Academica Coimbra 1 - 0 Estoril 0 - 0
JPN D2 17:30
FT Thespa Kusatsu 1 - 0 Ehime FC 0 - 0
TUR D1 17:30
FT Erzurum BB 1 - 2 Sivasspor 0 - 0
ITA D1 17:30
FT Parma 0 - 2 Napoli 0 - 0
GER U17 17:30
FT VfB Stuttgart U17 7 - 0 SV Darmstadt U17 3 - 0
HUN Cup 17:30
FT Tiszaujvaros 1 - 7 Budapest Honved 1 - 1
POL D1 17:40
FT Korona Kielce 0 - 2 Gornik Leczna 0 - 1
ICE D1 18:00
FT Vestri 2 - 0 Leiknir F 1 - 0
FIN D3 A 18:00
FT RoPS 2 0 - 1 JS Hercules 0 - 0
GER D3 18:00
FT Ingolstadt 2 - 1 Uerdingen KFC 05 1 - 0
THA PR 18:00
FT Trat FC 0 - 1 Sukhothai 0 - 1
THA PR 18:00
FT Muang Thong United 0 - 0 Samut Prakan City 0 - 0
RUS PR 18:00
FT FC Ufa 0 - 1 CSKA Moscow 0 - 0
RUS PR 18:00
FT Arsenal Tula 3 - 2 FK Sochi 2 - 1
UKR D1 18:00
FT Olimpic Donetsk 3 - 0 FC Mynai 1 - 0
SCO PR 18:00
FT Hibernian 2 - 2 Glasgow Rangers 1 - 1
ENG PR 18:00
FT Southampton 2 - 5 Tottenham Hotspur 1 - 1
FRA D1 18:00
FT Nice 0 - 3 Paris Saint Germain (PSG) 0 - 2
TAJ L1 18:00
FT FC Khatlon 1 - 1 FC Istiklol Dushanbe 0 - 1
TAJ L1 18:00
FT Khujand 1 - 2 FC Kuktosh 1 - 0
RUS D2 18:00
FT Sokol 0 - 0 Avangard 0 - 0
RUS D2 18:00
FT FK Khimik Novomoskovsk 3 - 1 Strogino Moscow 1 - 0
DEN D1 18:00
FT Fremad Amager 4 - 0 Hvidovre IF 2 - 0
RUS D2 18:00
FT FC Lada Togliatti 1 - 0 Krylia Sovetov II 0 - 0
FIN D3 A 18:00
FT Kaarinan Pojat 4 - 0 P-Iirot 2 - 0
TUR D2 18:00
FT Keciorengucu 2 - 0 Osmanlispor FC 1 - 0
DEN D2 18:00
FT BK Avarta 2 - 2 Roskilde 1 - 1
DEN D2 18:00
FT B 73 Slagelse 1 - 1 Hillerod Fodbold 1 - 0
DEN D2 18:00
FT Thisted FC 0 - 1 B93 Copenhagen 0 - 0
THA D1 18:00
FT Chainat FC 2 - 2 Udon Thani 1 - 1
THA D1 18:00
FT Nong Bua Lamphu 3 - 2 Phrae United FC 1 - 1
SWE D3 18:00
FT KSF Prespa Birlik 3 - 0 Eslovs BK 1 - 0
ICE LD1 18:00
FT Haukar (w) 3 - 0 Volsungur Husavik (w) 2 - 0
GER U17 18:00
FT Augsburg U17 3 - 0 Greuther Furth U17 1 - 0
TUR 3B 18:00
FT Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 2 Bergama Belediyespor 0 - 2
MAC D1 18:00
FT Casa De Portugal 1 - 8 Sporting de Macau 1 - 3
GER OBW 18:00
FT VfB Lübeck II 0 - 2 SV Todesfelde 0 - 0
VIE Cup 18:00
FT T T Hanoi 2 - 1 The Cong 0 - 0
Finland K 18:00
FT NJS II 2 - 3 TuPS 1 - 1
Finland K 18:00
FT VPV Pallo-Veikot 1 - 1 Narpes Kraft 0 - 0
NOR D1 W 18:00
FT Floya (w) 0 - 3 Stabaek (w) 0 - 2
Tanzania D1 18:00
FT Mbeya City 0 - 1 Azam 0 - 1
MGL PL 18:00
FT Anduud City FC 2 - 0 Gepro FC 0 - 0
UKR D3 18:00
FT Obolon Brovar Kiev II 0 - 0 Podillya Khmelnytskyi 0 - 0
INT CF 18:00
FT Uhlenhorster SC Paloma 3 - 2 TuRa Harksheide 1 - 1
UZB D1 18:15
FT Istiklol Fergana 1 - 2 Oktepa 0 - 0
GER D2 18:30
FT Greuther Furth 1 - 1 VfL Osnabruck 1 - 1
GER D2 18:30
FT Heidenheimer 2 - 0 Eintracht Braunschweig 1 - 0
GER D2 18:30
FT Holstein Kiel 1 - 0 SC Paderborn 07 0 - 0
BEL D1 18:30
FT Zulte-Waregem 0 - 6 Club Brugge 0 - 4
GER Reg 18:30
FT SV Babelsberg 03 0 - 1 Energie Cottbus 0 - 0
GER Reg 18:30
FT FSV Union Furstenwalde 5 - 1 FSV Optik Rathenow 2 - 0
GER Reg 18:30
FT Hertha BSC Berlin Youth 1 - 2 FSV luckenwalde 0 - 1
GER Reg 18:30
FT BFC Viktoria 1889 2 - 0 Lichtenberg 47 0 - 0
DEN D2 18:30
FT Holbaek 0 - 2 SfB Oure 0 - 1
BI PL 18:30
FT Bujumbura City 1 - 0 Muzinga FC 1 - 0
Kosovo L 18:30
FT KF Feronikeli 4 - 0 KF Gunilla Hei 2 - 0
GEO C 18:30
FT FC Betlemi Keda 1 - 4 Torpedo Kutaisi 0 - 0
GEO C 18:30
FT Tbilisi City 3 - 2 Samtredia 3 - 0
CHA D1 18:35
FT Taizhou Yuanda 1 - 2 Chengdu Xingcheng 0 - 0
CHA D1 18:35
FT Jiangxi Liansheng 0 - 4 Meizhou Hakka 0 - 0
SWE D1 SN 19:00
FT Sollentuna United 3 - 0 IF Sylvia 0 - 0
SUI D2 19:00
FT FC Luzern U21 2 - 1 Zug 94 1 - 1
EST D1 19:00
FT Levadia Tallinn 2 - 1 Nomme JK Kalju 1 - 1
SWE WD2 19:00
FT Lidkopings FK (w) 3 - 3 Alingsas (W) 1 - 2
GER Reg 19:00
FT Vfr Aalen 1 - 2 Bayern Alzenau 0 - 1
GER Reg 19:00
FT SG Sonnenhof Grossaspach 2 - 2 TSG Balingen 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Borussia Dortmund (Youth) 1 - 1 Rot-Weiss Essen 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Rappe GOIF 2 - 0 IFK Karlshamn 2 - 0
GER D3 19:00
FT Magdeburg 0 - 2 Hallescher FC 0 - 2
THA PR 19:00
FT Nakhon Ratchasima 0 - 4 Chiangrai United 0 - 2
THA PR 19:00
FT Prachuap Khiri Khan 1 - 0 Chonburi Shark FC 0 - 0
NOR D2 19:00
FT Bryne 4 - 2 Levanger FK 1 - 2
LAT D1 19:00
FT BFC Daugavpils 0 - 4 FK Liepaja 0 - 1
LAT D1 19:00
FT Tukums-2000 0 - 0 Jelgava 0 - 0
DEN SASL 19:00
FT Odense BK 1 - 1 Nordsjaelland 0 - 0
DEN SASL 19:00
FT FC Copenhagen 1 - 2 Brondby IF 1 - 1
GER U19 19:00
FT FSV Mainz 05 U19 5 - 2 Karlsruher SC U19 3 - 0
GER U19 19:00
FT SSV Ulm U19 0 - 8 Bayern Munchen U19 0 - 4
GER U19 19:00
FT MSV Duisburg U19 2 - 2 Arminia Bielefeld U19 2 - 1
RUS D2 19:00
FT Zvezda Sint Petersburg 0 - 1 Dolgiye Prudy 0 - 1
BLR D2 19:00
FT Naftan Novopolock 1 - 2 Krumkachy Minsk 1 - 1
FIN D2 19:00
FT SJK Akatemia 1 - 1 Vaasa VPS 0 - 1
RUS D2 19:00
FT Zvezda Perm 2 - 2 FK Ural-2 1 - 1
RUS D2 19:00
FT Tyumen 1 - 0 Chelyabinsk 1 - 0
DEN D2 19:00
FT Naesby 0 - 2 FC Sydvest 0 - 0
BLR D1 19:00
FT Slutsksakhar Slutsk 1 - 3 BATE Borisov 1 - 2
GER Reg 19:00
FT St Pauli II 0 - 4 ETSV Weiche Flensburg 0 - 1
GER Reg 19:00
FT Havelse 1 - 1 Oldenburg 1 - 1
CHA D1 19:00
FT Sichuan Jiuniu 0 - 0 Xinjiang Tianshan Leopard 0 - 0
UZB D1 19:00
FT Buxoro FK 1 - 3 Lokomotiv Tashkent 0 - 3
UKR D2 19:00
FT Krystal 0 - 1 Polissya Zhytomyr 0 - 0
AFB 19:00
FT SKV Altenmarkt (w) 0 - 3 Sturm Graz/Stattegg (w) 0 - 2
THA D1 19:00
FT Khonkaen FC 1 - 2 Nakhon Pathom FC 0 - 1
THA D1 19:00
FT Samut Sakhon 2 - 4 Khonkaen United 1 - 2
KAZ PR 19:00
FT Kaisar Kyzylorda 1 - 1 Ordabasy 0 - 1
TUR 3B 19:00
FT Elazig Karakocan 2 - 1 Arhavispor 0 - 0
TUR 3B 19:00
FT Erbaaspor S 1 - 2 Batman Petrolspor 1 - 1
TUR 3B 19:00
FT Artvin Hopaspor 2 - 1 EdirnesporGenclik 2 - 0
TUR 3B 19:00
FT Yesilyurt Belediyespor 1 - 1 Payasspor 0 - 1
TUR 3B 19:00
FT Kahta 02 Spor 3 - 0 Agri 1970 Spor 2 - 0
TUR 3B 19:00
FT Mardin BB 6 - 0 Tokatspor 1 - 0
TUR 3B 19:00
FT Yomraspor 1 - 1 Darica Genclerbirligi 1 - 1
TUR 3B 19:00
FT Yeni Orduspor 4 - 2 Turk Metal Kirikkale 0 - 2
TUR 3B 19:00
FT Karaman Belediyesi Spor 1 - 1 Silivrispor 1 - 0
GER OBW 19:00
FT FC Astoria Walldorf II 1 - 5 Stuttgarter Kickers 1 - 3
GER OBW 19:00
FT TSV 1860 Munchen (Youth) 0 - 2 FC Ingolstadt 04 Am 0 - 1
GER OBW 19:00
FT TSV Buchholz 08 0 - 0 HEBC Hamburg 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Einheit Rudolstadt 3 - 1 SV Blau-Weiss Zorbau 1 - 0
GER OBW 19:00
FT TuS Koblenz 2 - 1 SG 2000 Mulheim-Karlich 1 - 0
GER OBW 19:00
FT Eintracht Northeim 1 - 1 HSC BW Schwalbe Tundern 0 - 1
GER OBW 19:00
FT 1. FC Lok Stendal 0 - 2 Hansa Rostock II 0 - 0
GER OBW 19:00
FT SV Tasmania Berlin 3 - 1 SFC Stern 1900 0 - 0
FIN CU20 19:00
FT Inter Turku U20 2 - 0 TPS Turku U20 0 - 0
FIN CU20 19:00
FT VJS Vantaa U20 2 - 6 Ilves U20 2 - 3
LAT D1 19:00
FT Metta/LU Riga 1 - 1 FK Spartaks Jurmala 1 - 0
IRE U19 19:00
FT Bray Wanderers U19 1 - 1 Galway United U19 1 - 1
UKR D3 19:00
FT Rubikon 1 - 3 Chayka Petropavlovsk Borshchagovka 0 - 2
MAS PL 19:15
FT Kuching FA 2 - 0 Kelantan 0 - 0
NOR D2 19:30
FT Alta 3 - 1 Skeid Oslo 0 - 1
RUS D2 19:30
FT Legion Dynamo 4 - 1 Inter Cherkessk 4 - 1
HOL D1 19:30
FT Willem II 4 - 0 Heracles Almelo 0 - 0
HOL D1 19:30
FT Feyenoord 1 - 1 FC Twente Enschede 1 - 1
SUI D2 19:30
FT Thalwil 2 - 2 FC Kosova Zurich 0 - 1
AUT D1 19:30
FT TSV Hartberg 0 - 2 Wolfsberger AC 0 - 0
AUT D1 19:30
FT Trenkwalder Admira Wacker 0 - 5 St.Polten 0 - 4
BLR D2 19:30
FT Lokomotiv Gomel 1 - 1 Arsenal Dzyarzhynsk 1 - 0
SWE D2 19:30
FT Akropolis IF 1 - 1 Halmstads 1 - 1
SWE D2 19:30
FT Dalkurd FF 1 - 1 IK Brage 0 - 0
SWE D1 19:30
FT Ostersunds FK 1 - 1 Djurgardens 0 - 0
SWE D1 19:30
FT AIK Solna 3 - 0 Hammarby 2 - 0
HOL D3 19:30
FT De Treffers 0 - 3 AFC 0 - 2
TUR 3B 19:30
FT Yeni Altindag BS 1 - 1 Sile Yildizspor 1 - 0
TUR 3B 19:30
FT Nevsehirspor Genclik 0 - 2 Fatsa Belediyespor 0 - 1
TUR 3B 19:30
FT Erzin Belediyespor 2 - 0 Halide Edip Adivarspor 0 - 0
TUR 3B 19:30
FT Duzcespor 3 - 1 Muglaspor 2 - 0
TUR 3B 19:30
FT Kestel 3 - 2 Kozan Spor FK 1 - 1
TUR 3B 19:30
FT Karaman Belediyespor 1 - 1 Tekirdagspor 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Ankarademirspor 7 - 0 S.Urfaspor 3 - 0
TUR D3 19:30
FT Corum Belediyespor 1 - 3 Manisa BB Spor 1 - 2
TUR D3 19:30
FT Nigde Belediyespor 1 - 1 Hacettepe SK 0 - 1
TUR D3 19:30
FT Anadolu Selcukluspor 0 - 1 Sakaryaspor 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Etimesgut Belediye Spor 1 - 0 Bodrumspor 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Serik Belediyespor 2 - 0 Pendikspor 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Tarsus Idman Yurdu 1 - 1 Belediye Vanspor 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Kardemir Karabukspor 0 - 3 Bugsasspor 0 - 0
GER OBW 19:30
FT SV Hemelingen 1 - 1 OSC Bremerhaven 1 - 1
AUS L 19:30
FT ASKO Kottmannsdorf 2 - 1 ASKO St.Michael/Bl 1 - 1
EST D4 19:30
FT FC Kuressaare II 0 - 2 Harju JK Laagri 0 - 1
MAS SL 20:00
FT PDRM 0 - 2 Perak 0 - 0
MAS SL 20:00
FT Melaka 1 - 1 MISC-MIFA 0 - 0
MAS SL 20:00
FT Felda United 2 - 2 Pahang 2 - 1
MAS PL 20:00
FT Terengganu B 2 - 2 UKM FC 2 - 0
MAS PL 20:00
FT Selangor PKNS 1 - 6 Darul Takzim II 0 - 3
SWE WD2 20:00
FT Jitex DFF (w) 2 - 0 Alvsjo AIK FF (w) 1 - 0
ENG PR 20:00
FT Newcastle United 0 - 3 Brighton Hove Albion 0 - 2
ENG LCH 20:00
FT Stoke City 0 - 2 Bristol City 0 - 1
FAR D1 20:00
FT B36 Torshavn 3 - 0 AB Argir 1 - 0
RUS D2 20:00
FT FK Kuban Kholding 3 - 0 FK Makhachkala 2 - 0
POL PR 20:00
FT Zaglebie Lubin 1 - 1 Cracovia Krakow 0 - 0
FRA D1 20:00
FT Stade Brestois 3 - 2 Lorient 2 - 1
FRA D1 20:00
FT Metz 2 - 1 Reims 1 - 1
FRA D1 20:00
FT Montpellier 4 - 1 Angers 2 - 1
FRA D1 20:00
FT Strasbourg 1 - 0 Dijon 0 - 0
NOR D2 20:00
FT Nardo FK 1 - 1 Asker 0 - 0
DEN D1 20:00
FT Hobro 3 - 2 Fredericia 3 - 0
BLR D2 20:00
FT Oshmyany FK 3 - 2 FK Lida 1 - 1
FRA U19 20:00
FT Feignies U19 3 - 0 St Pryve St Hilaire U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Paris Saint Germain U19 2 - 2 Le Havre U19 2 - 0
FRA U19 20:00
FT Caen U19 3 - 0 Chambly FC U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Tours U19 0 - 0 Bordeaux U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Concarneau U19 3 - 0 SPA Merignacais U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT USSA Vertou (U19) 2 - 1 Guingamp U19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT Torcy U.S U19 0 - 0 StrasbourgU19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Nantes U19 1 - 1 Angers SCO U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Laval U19 1 - 1 Le Mans U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Valenciennes US U19 6 - 1 LensU19 3 - 1
FRA U19 20:00
FT Nancy U19 0 - 2 Metz U19 0 - 2
FRA U19 20:00
FT Pontarlier U19 1 - 6 Clermont U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT ASPTT Dijon U19 0 - 3 Lyon U19 0 - 2
FRA U19 20:00
FT Bourg Pronnas U19 0 - 1 AuxerreU19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT SochauxU19 4 - 1 Dijon U19 0 - 0
RUS D2 20:00
FT FK Volna Nizhegorodskaya 1 - 0 FK Orenburg-2 1 - 0
TUR D1 20:00
FT Kasimpasa 2 - 0 Caykur Rizespor 1 - 0
BI PL 20:00
FT Bumamuru 1 - 2 Royal Muramvya FC 1 - 1
BI PL 20:00
FT Kayanza Utd 3 - 0 Athletico Olympic 1 - 0
BI PL 20:00
FT Le Messager Ngozi 0 - 2 Olympique Star 0 - 0
BI PL 20:00
FT Musongati FC 2 - 1 Vitalo 1 - 0
ITA D1 20:00
FT Genoa 4 - 1 Crotone 3 - 1
AFB 20:00
FT Neulengbach (w) 4 - 1 Bergheim/Hof (w) 1 - 0
LIT D2 20:00
FT Vilniaus Vytis 2 - 0 Dziugas Telsiai 0 - 0
SAN L 20:00
FT Cailungo 0 - 1 San Giovanni 0 - 1
SAN L 20:00
FT Folgore/Falciano 0 - 1 SP La Fiorita 0 - 0
SAN L 20:00
FT Entai Ravi Tucci 2 - 2 Faetano 1 - 0
MOL D1 20:00
FT Codru Lozova 2 - 2 FC Sfintul Gheorghe 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Ikarus-Maroshegy 0 - 5 FC Ajka 0 - 2
HUN Cup 20:00
FT ESMTK Budapest 1 - 3 Tallya 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Csepel 0 - 3 SOROKSAR 0 - 3
HUN Cup 20:00
FT Senyo Carnifex 1 - 5 Vasas 1 - 1
HUN Cup 20:00
FT Szegedi VSE 0 - 3 Szombathelyi Haladas 0 - 2
HUN Cup 20:00
FT Tiszafoldvar VSE 0 - 5 Fehervar Videoton 0 - 2
HUN Cup 20:00
FT Kerekegyhazi SE 1 - 8 Gyirmot SE 1 - 5
HUN Cup 20:00
FT Mandok KSE 1 - 8 Mezokovesd Zsory 0 - 3
HUN Cup 20:00
FT Hatvan 1 - 3 Paksi SE Honlapja 1 - 1
HUN Cup 20:00
FT Tarpa SC 1 - 1 Komarom VSE 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT FC Dabas 0 - 3 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Technoroll Teskand KSE 1 - 3 Taksony SE 0 - 2
HUN Cup 20:00
FT Zalaszentgroti VFC 1 - 0 Nagyatadi FC 1 - 0
HUN Cup 20:00
FT Csacsbozsok Nemesapati 2 - 1 Szekszard UFC 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Genge JHo Lars 3 - 3 Nagykanizsai TE 1866 2 - 0
HUN Cup 20:00
FT Cegled 5 - 1 Rakosmenti KSK 3 - 1
HUN Cup 20:00
FT Balmazujvarosi FC 0 - 4 III.Keruleti TUE 0 - 2
GER U17 20:00
FT SC Paderborn 07 U17 1 - 1 Bochum U17 1 - 1
TUR 3B 20:00
FT Manisaspor 0 - 1 Diyarbakirspor 0 - 0
TUR 3B 20:00
FT Kizilcabolukspor 0 - 1 Cankaya FK 0 - 1
TUR 3B 20:00
FT Utkoi 2 - 2 Dai Lin Jissbon 2 - 2
TUR 3B 20:00
FT Tepecik Bld 1 - 1 Yimpas Yozgatspor 1 - 0
TUR 3B 20:00
FT Erokspor 0 - 1 Somaspor 0 - 1
TUR 3B 20:00
FT Golcukspor 0 - 1 Carsambaspor 0 - 0
TUR 3B 20:00
FT Yalovaspor 2 - 6 Catalca Spor 1 - 3
TUR 3B 20:00
FT 1877 Alemdagspor 1 - 1 Kemerspor 2003 0 - 1
TUR 3B 20:00
FT Yldrm Belediyesispor 0 - 1 Adiyamanspor 0 - 0
TUR 3B 20:00
FT Sultanbeyli 0 - 1 Modafen Spor 0 - 0
TUR D3 20:00
FT Ergene Velimese 1 - 3 Usakspor 0 - 1
TUR D3 20:00
FT Inegolspor 0 - 0 Zonguldak 0 - 0
TUR D3 20:00
FT Sancaktepe Belediye Spor 0 - 0 Hekimoglu Trabzon 0 - 0
EWSL 20:00
FT Gillingham (w) 0 - 1 Oxford United (w) 0 - 0
EWSL 20:00
FT Queens Park Rangers (w) 0 - 5 Crawley Wasps (w) 0 - 0
EWSL 20:00
FT Keynsham Town (w) 5 - 1 Plymouth Argyle (w) 3 - 1
EWSL 20:00
FT Milton Keynes Dons (w) 1 - 4 Watford (w) 0 - 4
EWSL 20:00
FT Yeovil Town (w) 2 - 2 Portsmouth (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Derby County (w) 3 - 3 Loughborough Foxes (w) 2 - 3
ENG WNPL 20:00
FT Huddersfield (w) 3 - 3 Fylde LFC (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Middlesbrough (w) 1 - 1 Hull City (W) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Stoke City (w) 1 - 0 Sheffield (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00
FT Sunderland (w) 1 - 2 Burnley (w) 0 - 1
ENG WNPL 20:00
FT West Bromwich WFC (w) 2 - 2 Nottingham Forest (w) 1 - 1
TUR D3 20:00
FT Eyupspor 4 - 1 Pazarspor 1 - 0
TUR D3 20:00
FT Kirklarelispor 1 - 1 Sivas Dort Eylul Belediyespor 0 - 1
TUR D3 20:00
FT Turgutluspor 1 - 0 Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 0
MAC D1 20:00
FT Cheng Fung 5 - 0 Lun Lok 1 - 0
GER OBW 20:00
FT SG Union Sandersdorf 0 - 3 Rot-Weiss Erfurt 0 - 1
BRA CPY 20:00
FT Macae U20 1 - 3 Fluminense RJ (Youth) 0 - 0
Brazil L 20:00
FT Olaria 1 - 1 CFRJ Marica RJ 1 - 1
GER OBW 20:00
FT BSC Hastedt 2 - 3 TuS Schwachhausen 0 - 0
GER OBW 20:00
FT TuS Komet Arsten 2 - 1 Blumenthaler SV 0 - 0
GER OBW 20:00
FT FC Eddersheim 2 - 3 Steinbach 0 - 2
GER OBW 20:00
FT VfB Ginsheim 1 - 1 Viktoria Griesheim 0 - 1
GER OBW 20:00
FT Duren 3 - 0 BC Viktoria Glesch Paffendorf 2 - 0
GER OBW 20:00
FT Hennef 05 2 - 0 Blau-Weib Friesdorf 0 - 0
GER OBW 20:00
FT VfL Alfter 1 - 1 Siegburger SV 04 0 - 0
GER OBW 20:00
FT FC Kray 1 - 3 SF Baumberg 1 - 1
GER OBW 20:00
FT Schwarz-Weiss Essen 2 - 1 FSV Duisburg 0 - 1
GER OBW 20:00
FT TSV Meerbusch 1 - 1 FC Kleve 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Arminia Hannover 0 - 2 SV Ramlingen Ehlershausen 0 - 1
GER OBW 20:00
FT FC Hagen/Uthlede 0 - 4 Heeslinger SC 0 - 1
GER OBW 20:00
FT MTV Gifhorn 2 - 3 MTV Wolfenbuttel 2 - 0
GER OBW 20:00
FT Kaiserslautern (Youth) 4 - 1 TSV Emmelshausen 0 - 0
GER OBW 20:00
FT FC Mönchengladbach 1894 0 - 2 SF Niederwenigern 0 - 1
GER OBW 20:00
FT SV Frisia 03 3 - 6 TSB Flensburg 0 - 0
GER OBW 20:00
FT FC Kaan-Marienborn 8 - 1 FC Eintracht Rheine 4 - 0
GER OBW 20:00
FT Gutersloh 1 - 0 Wattenscheid 09 1 - 0
GER OBW 20:00
FT Holzwickeder SC 4 - 1 Siegen Sportfreunde 3 - 0
GER OBW 20:00
FT RSV Meinerzhagen 2 - 4 TuS Haltern 0 - 0
GER OBW 20:00
FT TSG Sprockhovel 3 - 2 Hammer SpVg 1 - 1
GER OBW 20:00
FT SV Westfalia Rhynern 4 - 2 ASC 09 Dortmund 0 - 0
Finland K 20:00
FT ToTe 1 - 2 NuPS 1 - 0
Finland K 20:00
FT Wilpas 4 - 3 SC Wolves 1 - 1
Pol D4 20:00
FT LKS Lagow 3 - 2 Podhale Nowy 2 - 0
Pol D4 20:00
FT Sokol Sieniawa 0 - 0 KS Wiazownica 0 - 0
Pol D4 20:00
FT RKS Radomsko 0 - 4 Polonia Warszawa 0 - 1
Slo D3 20:00
FT Galanta 1 - 2 FK Belusa 1 - 1
Slo D3 20:00
FT TJ Tatran Oravske Vesele 2 - 0 Fomat Martin 2 - 0
Pol D4 20:00
FT Lechia Tomaszow Mazowiecki 1 - 0 Olimpia Zambrow 1 - 0
ICE U19L 20:00
FT Grotta Kria U19 3 - 0 Vestri HordurU19 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Coastal Union 0 - 0 Dodoma Jiji FC 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Gyongyoshalasz SE 3 - 3 UFC Nagykanizsa 2 - 0
GER OBW 20:15
FT Sterkrade 2 - 3 Cronenberger SC 2 - 1
RUS PR 20:30
FT Rubin Kazan 0 - 2 Spartak Moscow 0 - 2
GER D1 20:30
FT RB Leipzig 3 - 1 FSV Mainz 05 2 - 0
NOR D2 20:30
FT Tromsdalen 2 - 1 Eidsvold Turn 1 - 1
CZE D1 20:30
FT Brno 2 - 4 Sigma Olomouc 1 - 1
CZE D1 20:30
FT Slovan Liberec 1 - 1 MFK Karvina 0 - 0
ROM D1 20:30
FT Botosani 0 - 0 FC Clinceni 0 - 0
MKD D1 20:30
FT Belasica Strumica 0 - 2 Pelister Bitola 0 - 1
MKD D1 20:30
FT FK Shkendija 79 2 - 1 Academy Pandev 1 - 0
MKD D1 20:30
FT FK Shkupi 4 - 3 Renova Cepciste 2 - 2
MKD D1 20:30
FT Sileks 1 - 2 Borec Veles 1 - 0
TUR D2 20:30
FT Istanbulspor 2 - 1 Altay Spor Kulubu 1 - 0
GER Reg 20:30
FT SV Drochtersen/Assel 3 - 0 Heider SV 1 - 0
Welsh PR 20:30
FT Bala Town 2 - 1 Newi Cefn Druids 1 - 0
Welsh PR 20:30
FT Connahs Quay Nomads FC 1 - 0 Pen-y-Bont FC 1 - 0
Welsh PR 20:30
FT The New Saints 2 - 0 UWIC Inter Cardiff 1 - 0
CYP D2 20:30
FT Omonia Psevda 3 - 0 Dignis Yepsonas 3 - 0
GER OBW 20:30
FT Habenhauser 2 - 1 Werder Bremen III 0 - 0
GER OBW 20:30
FT LTS Bremerhaven 4 - 1 SFL Bremerhaven 0 - 0
GER OBW 20:30
FT SV Deutz 05 1 - 1 FC Viktoria Arnoldsweiler 1 - 0
GER OBW 20:30
FT Bocholt FC 3 - 0 SC Velbert 1 - 0
GER OBW 20:30
FT TuRU Dusseldorf 0 - 1 DJK Teutonia St.Tonis 0 - 0
GER OBW 20:30
FT SG Finnentrop/Bamenohl 0 - 1 SC Preussen Munster II 0 - 0
CZE DFL 20:30
FT Zdar nad Sazavou 1 - 4 AFC Humpolec 0 - 2
CZE DFL 20:30
FT Kozlovice 3 - 2 FC Vsetin 0 - 1
CZE DFL 20:30
FT Sokol Tasovice 4 - 1 Stara Rise 0 - 0
CZE DFL 5 20:30
FT SK Pribyslav 2 - 1 SK Okrisky 1 - 1
EGY D2 20:30
FT Beni Suef 5 - 2 Dayrot 5 - 1
EGY D2 20:30
FT Young Muslims Qena 0 - 2 National Bank of Egypt 0 - 0
Bos HD1 20:30
FT NK TOSK Tesanj 3 - 0 Bratstvo Gracanica 2 - 0
Bos HD1 20:30
FT FK Radnik Hadzici 1 - 1 NK Vis Simm-Bau 1 - 0
MKD D2 20:35
FT FK Teteks Tetovo 2 - 0 Delita bogovigne 1 - 0
UKR D3 20:50
FT FC Peremoga Dnieper 1 - 0 Hirnik Kryvyi Rih 0 - 0
SLO D1 21:00
FT Domzale 3 - 1 Tabor Sezana 1 - 1
DEN WD2 21:00
FT IF Lyseng (w) 2 - 0 Varde (w) 1 - 0
ENG L1 21:00
FT Rochdale 0 - 0 Portsmouth 0 - 0
UKR D1 21:00
FT Zorya 2 - 2 FC Shakhtar Donetsk 2 - 1
SCO PR 21:00
FT Aberdeen 0 - 3 Motherwell 0 - 3
FAR D1 21:00
FT Vikingur Gotu 2 - 1 Skala Itrottarfelag 1 - 0
RUS D2 21:00
FT Druzhba Maykop 1 - 1 Mashuk-KMV 0 - 0
RUS D2 21:00
FT FC Yessentuki 2 - 0 Stavropolye-2009 1 - 0
SWE D3 21:00
FT Pitea IF 4 - 0 IFK Umea 3 - 0
AUS D3 21:00
FT Sc Rothis 0 - 4 SC Bregenz 0 - 2
BEL D1 21:00
FT Standard Liege 2 - 1 Kortrijk 2 - 1
BEL D2 21:00
FT Lierse 2 - 1 Club Brugge(U23) 1 - 1
SER D1 21:00
FT Novi Pazar 1 - 0 Indjija 1 - 0
SER D1 21:00
FT FK Rad Beograd 1 - 0 Habitpharm Javor 0 - 0
SER D1 21:00
FT FK Spartak Zlatibor Voda 1 - 2 Proleter 1 - 1
BRA D2 21:00
FT Avai FC SC 2 - 5 Sampaio Correa 1 - 3
LAT D1 21:00
FT Rigas Futbola skola 1 - 1 FK Ventspils 1 - 0
RUS D2 21:00
FT FC Krasny Smolensk 1 - 1 Saturn Moscow 0 - 1
FIN D2 21:00
FT Mypa 1 - 1 Jaro 0 - 0
FIN D2 21:00
FT Ekenas IF Fotboll 5 - 0 AC Kajaani 1 - 0
FIN D3 A 21:00
FT Lahden Reipas 7 - 1 Kultsu Lappeenranta 1 - 0
DEN SASL 21:00
FT Randers FC 1 - 1 Aarhus AGF 0 - 0
DEN WD2 21:00
FT Fortuna Hjorring B (w) 1 - 2 Vildbjerg SF (w) 1 - 2
CZE CFL 21:00
FT Sokol Brozany 0 - 1 SK Zapy 0 - 0
LUX D1 21:00
FT Hamm RM Benfica FC 0 - 0 Progres Niedercorn 0 - 0
LUX D1 21:00
FT F91 Dudelange 2 - 0 Fola Esch 0 - 0
RUS D2 21:00
FT Volga Ulyanovsk 2 - 0 Nosta Novotroitsk 1 - 0
SLO D2 21:00
FT Brda 1 - 0 Jadran Dekani 0 - 0
SLO D2 21:00
FT NK Nafta 1 - 2 NK Brezice 1 - 1
FIN D3 A 21:00
FT Klubi 04 Helsinki 3 - 2 Atlantis 1 - 0
FIN D3 A 21:00
FT OLS Oulu 3 - 2 PS Kemi Kings 1 - 2
FIN D3 A 21:00
FT JIPPO 1 - 0 SC KuFu-98 0 - 0
BI PL 21:00
FT Inter Stars 1 - 1 Rukinzo FC 1 - 0
GER Reg 21:00
FT Holstein Kiel II 0 - 3 FC Hansa Luneburg 0 - 2
BLR D1 21:00
FT Slavia Mozyr 1 - 0 Shakhter Soligorsk 0 - 0
UZB D1 21:00
FT Navbahor Namangan 0 - 0 FK Andijon 0 - 0
SPA D1 21:00
FT SD Huesca 0 - 2 Cadiz 0 - 1
SPA D2 21:00
FT RCD Espanyol 0 - 0 Mallorca 0 - 0
LIT D2 21:00
FT FK Panevezys-2 1 - 3 Hegelmann Litauen 0 - 2
BUL D2 21:00
FT Minyor Pernik 0 - 0 FC Dobrudzha 0 - 0
SUI Sl 21:00
FT Basel 2 - 2 Vaduz 2 - 1
SUI Sl 21:00
FT Lausanne Sports 2 - 1 Servette 1 - 0
SUI Sl 21:00
FT St. Gallen 1 - 0 FC Sion 1 - 0
SWE D3 21:00
FT IS Halmia 0 - 2 Ullared 0 - 1
ENG RYM 21:00
FT Wingate Finchley 1 - 2 Bowers Pitsea 1 - 1
AZE D1 21:00
FT Zira FK 0 - 2 Sabah FK Baku 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT URS Lixhe-Lanaye 2 - 1 La Louviere Centre 2 - 1
BEL Cup 21:00
FT Blankenberge 1 - 1 Gent Zeehaven 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT Warnant 5 - 2 Entite Manageoise 1 - 1
BEL Cup 21:00
FT Francs Borains 2 - 3 zelzate 2 - 1
BEL Cup 21:00
FT Rupel Boom 4 - 0 Olympia Wijgmaal 3 - 0
BEL Cup 21:00
FT Jong Lede 2 - 1 Patro Eisden 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT Waltwilder 1 - 2 Rochefort 1 - 1
GER OBW 21:00
FT TSV Schwabmünchen 0 - 3 TSV Schwaben Augsburg 0 - 2
CZE DFL 21:00
FT SK Poricany 2 - 1 Trutnov 2 - 0
SLO U19 21:00
FT NK Drava Ptuj U19 2 - 2 NK Aluminij U19 1 - 1
SLO U19 21:00
FT NK Triglav Kranj U19 1 - 2 Brinje Grosuplje U19 1 - 1
SLO D3 21:00
FT MNK FC Ljubljana 4 - 0 NK Brinje Grosuplje 2 - 0
SLO D3 21:00
FT SD Cirkulane 1 - 2 NK Podvinci 0 - 1
Gre Atr Cup 21:00
FT Amfiali 2 - 1 AE Thyellas Achillea Koridallou 1 - 0
Gre Atr Cup 21:00
FT AS Drapetsonas 0 - 0 Aias Salaminas 0 - 0
Gre Atr Cup 21:00
FT Ikaros Kallitheas FC 1 - 4 Ampelakiakos 0 - 1
POR D3 21:00
FT AD Castro Daire 2 - 0 Valadares Gaia FC 1 - 0
POR D3 21:00
FT Fafe 3 - 0 Camacha 2 - 0
POR D3 21:00
FT Sporting Braga II 3 - 0 GD Braganca 1 - 0
POR D3 21:00
FT Clube Condeixa 1 - 0 ARC Oleiros 1 - 0
POR D3 21:00
FT Mirandela 2 - 0 CD Cerveira 1 - 0
Gre Atr Cup 21:00
FT Olympiakos Keratsiniou 1 - 4 Thiella Mosxatou 0 - 2
EST D4 21:00
FT FCI Tallinn 0 - 1 JK Trans Narva II 0 - 0
POR D3 21:00
FT Alverca 1 - 0 Lourinhanense 0 - 0
POR D3 21:00
FT Pinhalnovense 1 - 0 Lusitano Evora 1 - 0
POR D3 21:00
FT GD Vitoria Sernache 3 - 0 Oliveira Hospital 1 - 0
POR D3 21:00
FT Lusitania 2 - 1 Lusitanos 2 - 1
POR D3 21:00
FT Pero pinheiro 1 - 0 Sintrense 0 - 0
POR D3 21:00
FT Dalian Tornado 0 - 1 Belenenses B 0 - 0
NOR D1 W 21:00
FT Grei (w) 1 - 2 Medkila (w) 1 - 2
POR D3 21:00
FT Pedras Rubras 1 - 0 Amarante 1 - 0
POR D3 21:00
FT Coimbroes 3 - 0 Maritimo B 2 - 0
POR D3 21:00
FT Sertanense FC 1 - 1 Mortagua 0 - 1
ICE U19L 21:00
FT Leiknir KB U19 2 - 3 Thor Akureyri U19 0 - 3
POR D3 21:00
FT Vidago FC 2 - 1 Aguia FC Vimioso 1 - 0
POR D3 21:00
FT Marinhense 3 - 0 GRAP 2 - 0
INT CF 21:00
FT Us Pergolettese 0 - 1 Pro Sesto 0 - 0
INT FRL 21:00
FT Indonesia U19 1 - 1 Qatar U19 0 - 0
CHI D2 21:00
FT Huadiwei sub 1 - 1 Cobreloa 0 - 0
UKR D3 21:00
FT FC Bukovyna chernivtsi 0 - 1 FC Uzhgorod 0 - 1
SER U19 21:00
FT Mladost Lucani U19 7 - 0 RFK Novi Sad 1921 U19 3 - 0
SER U19 21:10
FT Radnicki Nis U19 1 - 2 Partizan Belgrade U19 0 - 1
CRO D3 21:15
FT Bistra 2 - 2 NK Maksimir 2 - 0
CZE D2 21:30
FT FK MAS Taborsko 0 - 2 Usti nad Labem 0 - 0
CZE D2 21:30
FT SK Slovan Varnsdorf 1 - 1 Blansko 0 - 1
RUS D2 21:30
FT Chernomorets Novorossiysk 0 - 2 Spartak Nalchik 0 - 1
CRO D2 21:30
FT NK Croatia Zmijavci 3 - 1 Radnik Sesvete 3 - 1
CRO D2 21:30
FT NK Orijent Rijeka 1 - 1 Kustosija 1 - 1
CRO D2 21:30
FT NK Osijek II 6 - 0 Medjimurje 4 - 0
INT CF 21:30
FT AEL Larisa 0 - 1 Pas Giannina 0 - 0
Mex MFW 21:30
FT Unam Pumas (w) 1 - 2 Chivas Guadalajara (w) 1 - 1
CRO D3 21:30
FT NK Kamen Ivanbegovina 2 - 0 Slovam lovenson 1 - 0
CRO D3 21:30
FT Nk Neretvanac Opuzen 2 - 1 NK GOSK Dubrovnik 0 - 1
CRO D3 21:30
FT Granicar 2 - 2 NK Bedem Ivankovo 2 - 2
INT CF 21:30
FT Montevarchi 2 - 3 Scandicci 1 - 1
HOL D1 21:45
FT AFC Ajax 3 - 0 RKC Waalwijk 2 - 0
BUL D1 21:45
FT Etar 1 - 3 Lokomotiv Plovdiv 1 - 2
POR D3 21:55
FT Leca 0 - 0 Clube Desportivo Trofense 0 - 0
MAL D1 22:00
FT Lija Athletic 4 - 0 Senglea Athletic 2 - 0
MAL D1 22:00
FT Tarxien Rainbows F.C 0 - 1 Balzan FC 0 - 0
AUS D3 22:00
FT SC Schwaz 2 - 1 SC Imst 1 - 1
FRA D1 22:00
FT Nantes 2 - 2 Saint Etienne 0 - 1
RUS D2 22:00
FT FK Ryazan 1 - 2 Metallurg Lipetsk 0 - 1
RUS D2 22:00
FT FC Murom 0 - 1 Torpedo Vladimir 0 - 0
AUS D3 22:00
FT SV Telfs 1 - 0 SVG Reichenau 1 - 0
AUT D1 22:00
FT Austria Wien 2 - 1 SV Ried 1 - 0
POR D1 22:00
FT Santa Clara 2 - 0 Maritimo 0 - 0
AFC CL 22:00
FT Shahr Khodrou 0 - 0 Al Hilal 0 - 0
UKR D2 22:00
FT Obolon Kiev 2 - 3 Chernomorets Odessa 1 - 1
GEO C 22:00
FT FC Telavi 2 - 0 Merani Martvili 2 - 0
GER OBW 22:00
FT Bad Vilbel 1 - 2 Rot-Weiss Walldorf 1 - 1
POR D3 22:00
FT CSD Camara Lobos 1 - 2 USC Paredes 0 - 1
POR D3 22:00
FT Gondomar 1 - 1 Salgueiros 0 - 1
POR D3 22:00
FT GD Fontinhas 1 - 2 Estrela 0 - 1
INT CF 22:00
FT CD Naval 1 - 0 Real Burgos 0 - 0
INT CF 22:00
FT San Judas 1 - 4 UNAN Managua 1 - 2
SER U19 22:00
FT FK Graficar Beograd U19 2 - 0 FK Napredak U19 0 - 0
GRE D1 22:15
FT Lamia 1 - 2 OFI Crete 0 - 1
POL PR 22:30
FT Lech Poznan 1 - 0 Warta Poznan 0 - 0
CYP D1 22:30
FT Omonia Nicosia FC 2 - 1 AEK Larnaca 1 - 0
FIN D1 22:30
FT RoPS Rovaniemi 0 - 2 KuPs 0 - 2
ENG PR 22:30
FT Chelsea 0 - 2 Liverpool 0 - 0
FIN D2 22:30
FT AC Oulu 1 - 2 KPV 0 - 1
FIN D2 22:30
FT Gnistan Helsinki 3 - 1 MuSa 1 - 1
FIN D3 A 22:30
FT Viikingit 0 - 4 Honka Akatemia 0 - 2
FIN D3 A 22:30
FT GrIFK Kauniainen 2 - 0 FC Espoo 2 - 0
SWE D1 22:30
FT IFK Norrkoping FK 1 - 1 Malmo FF 0 - 0
SWE D1 22:30
FT IFK Goteborg 1 - 2 Kalmar 0 - 1
EGY D1 22:30
FT El Entag Al Harby 2 - 1 El Gounah 2 - 0
INT CF 22:30
FT Panathinaikos 1 - 0 Levadiakos 0 - 0
INT CF 22:30
FT Condal CF 1 - 1 Valdesoto 1 - 1
ROM D1 22:45
FT FC UT Arad 2 - 3 Politehnica Iasi 1 - 1
SLO D1 22:59
FT NK Aluminij 1 - 0 NK Olimpija Ljubljana 0 - 0
ICE D1 22:59
FT Magni 0 - 1 Leiknir Reykjavik 0 - 1
URU D1 22:59
FT Danubio FC 2 - 2 Boston River 1 - 0
RUS PR 22:59
FT Lokomotiv Moscow 1 - 0 Spartak Tambov 1 - 0
GER D1 22:59
FT VfL Wolfsburg 0 - 0 Bayer Leverkusen 0 - 0
CZE D1 22:59
FT Sparta Praha 3 - 1 Tescoma Zlin 0 - 1
BOS PL 22:59
FT Sloboda 2 - 3 Sarajevo 1 - 2
LAT D1 22:59
FT Riga FC 1 - 0 FK Valmiera 1 - 0
SVK D1 22:59
FT MSK Zilina 2 - 2 Slovan Bratislava 2 - 2
DEN SASL 22:59
FT Vejle 4 - 1 Sonderjyske 1 - 0
NOR D1 22:59
FT Start Kristiansand 1 - 2 Kristiansund BK 0 - 2
NOR D1 22:59
FT Sandefjord 0 - 0 Stromsgodset 0 - 0
NOR D1 22:59
FT Brann 1 - 3 Bodo Glimt 0 - 0
NOR D1 22:59
FT Viking 5 - 2 Aalesund FK 1 - 1
NOR D1 22:59
FT Rosenborg 2 - 1 Haugesund 0 - 1
TUR D1 22:59
FT Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 2 Galatasaray 0 - 1
TUR D1 22:59
FT Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 2 - 2 Karagumruk 0 - 1
TUR D2 22:59
FT Giresunspor 1 - 1 Menemen Belediye Spor 0 - 0
MNE D1 22:59
FT FK Sutjeska Niksic 0 - 2 FK Zeta 0 - 0
ITA D1 22:59
FT Sassuolo 1 - 1 Cagliari 0 - 0
ECU D2 22:59
FT 9 de Octubre 2 - 1 Gualaceo SC 0 - 1
MAR D1 22:59
FT Raja de Beni Mellal 0 - 1 IRT Itihad de Tanger 0 - 1
TUR 3B 22:59
FT Bukaspor 3 - 1 Ofspor 0 - 0
TUR 3B 22:59
FT Fethiyespor 2 - 1 Nazillispor 1 - 1
TUR 3B 22:59
FT Ispartaspor 1 - 2 Karsiyaka 0 - 0
TUR D3 22:59
FT Afjet Afyonspor 1 - 0 Gumushanespor 0 - 0
TUR D3 22:59
FT Amedspor 0 - 1 Erzincanspor 0 - 0
TUR D3 22:59
FT Korfez Bld. 0 - 0 Sariyer 0 - 0
MAU D2 22:59
FT ASC Entente Sebkha 1 - 0 FC Deuz 0 - 0
INT CF 22:59
FT Luxembourg (w) 0 - 3 Bulgaria (w) 0 - 1
INT CF 22:59
FT Constancia 1 - 3 CD Manacor 1 - 1
POL RL 22:59
FT Polonia Warszawa (Youth) 0 - 2 AGAPE Bialoleka 0 - 0
BEL D1 23:15
FT Racing Genk 3 - 1 Mechelen 1 - 1
SPA D2 23:15
FT Albacete 0 - 2 Ponferradina 0 - 1
SPA D2 23:15
FT FC Cartagena 0 - 1 Sporting Gijon 0 - 0
AZE D1 23:15
FT Qarabag 1 - 2 FC Neftci Baku 1 - 1
UKR D2 23:25
FT Metalist 1925 Kharkiv 1 - 0 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 0
CYP D1 23:30
FT E.N.Paralimniou 0 - 2 APOEL Nicosia 0 - 1
UKR D1 23:30
FT Rukh Vynnyky 1 - 2 Kolos Kovalyovka 0 - 2
SPA D1 23:30
FT Real Betis 2 - 0 Real Valladolid 2 - 0
SPA D1 23:30
FT Granada CF 2 - 1 Alaves 1 - 1
JOR D1 23:30
FT Al Aqaba SC 0 - 0 Al Faisaly 0 - 0
CHI D2 23:30
FT Deportes Santa Cruz 0 - 2 Deportes Temuco 0 - 1
EST D4 23:30
FT Tallinna FC Zapoos 4 - 1 FC Hell Hunt 2 - 1
`
image-top-scroll
`