Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

<
League Time Status Home Score Away HT
Result Date 19-09-2020
SWE D1 SN 00:00
FT Taby 2 - 2 Haninge 1 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT Gefle IF 1 - 1 Sandvikens IF 0 - 0
SWE D3 00:00
FT Vanersborg FK 6 - 4 Grebbestads IF 2 - 2
UEFACW 00:00
FT Kosovo (w) 2 - 0 Estonia (w) 2 - 0
AUS D3 00:00
FT Allerheiligen 3 - 0 SC Kalsdorf 2 - 0
AUS D3 00:00
FT Deutschlandsberger SC 3 - 3 WSC Hertha Wels 1 - 2
AUS D3 00:00
FT SC Gleisdorf 4 - 0 SV Spittal 1 - 0
AUS D3 00:00
FT Vocklamarkt 0 - 2 Wolfsberger AC Amateure 0 - 0
AUS D3 00:00
FT FC Wels 1 - 5 SC Weiz 1 - 3
RUS PR 00:00
FT FC Krasnodar 7 - 2 Khimki 3 - 2
SWE D3 00:00
FT Moron BK 0 - 1 Skelleftea FF 0 - 0
AUS D3 00:00
FT SV Hall 0 - 4 FC Kitzbuhel 0 - 1
GER Reg 00:00
FT ZFC Meuselwitz 1 - 4 BSG Chemie Leipzig 1 - 2
DEN D1 00:00
FT Helsingor 3 - 0 Vendsyssel 1 - 0
TUR D1 00:00
FT Yeni Malatyaspor 1 - 1 Goztepe 1 - 1
GER Reg 00:00
FT VfL Wolfsburg (Youth) 3 - 2 HSC Hannover 3 - 1
POR D2 00:00
FT Vilafranquense 0 - 4 Feirense 0 - 2
SUI D1 00:00
FT Thun 2 - 2 Stade Ouchy 2 - 0
SWE D3 00:00
FT Assyriska BK 3 - 1 Varbergs GIF FK 2 - 0
DEN D4 00:00
FT Silkeborg KFUM 4 - 1 FC Djursland 2 - 0
AUS L 00:00
FT ATSV Wolfsberg 0 - 1 VST Volkermarkt 0 - 1
AUS L 00:00
FT SV Wildon 1 - 1 ESV Hitthaller St Michael 0 - 1
AUS L 00:00
FT TUS Heiligenkreuz 1 - 2 SV Lafnitz II 0 - 1
AUS L 00:00
FT Union Edelweiss 0 - 0 Askoe Oedt 0 - 0
Mauritania Cup 00:00
FT ASC Tevragh Zeine 2 - 0 ACS Ksar 0 - 0
GER OBW 00:00
FT Bramfelder SV 1 - 1 VFL Lohbrugge 0 - 1
EST D4 00:00
FT JK Piraaja Tallinn 2 - 2 Joker Raasiku 1 - 1
Finland K 00:15
FT Tikka 3 - 4 EsPa 1 - 2
GER OBW 00:15
FT SC Concordia Hamburg 5 - 2 Meiendorfer SV 2 - 2
AUS D3 00:30
FT Traiskirchen 3 - 1 Wiener Viktoria 1 - 1
AUS D3 00:30
FT Wiener SC 1 - 0 FC Magna Wiener Neustadt 1 - 0
AUS D3 00:30
FT Andelsbuch 1 - 2 Team Wiener Linien 0 - 1
GRE D1 00:30
FT Olympiakos Piraeus 3 - 0 Asteras Tripolis 0 - 0
AUS L 00:30
FT Kremser SC 2 - 0 SCU Kilb 0 - 0
GER OBW 00:30
FT international Leipzig FC 1 - 1 Grimma 0 - 1
GER OBW 00:30
FT Hamm United 2 - 0 SV Rugenbergen 2 - 0
GER OBW 00:30
FT SC Victoria Hamburg 0 - 3 SV Curslack Neuengamme 0 - 0
URU D2 00:30
FT CA Atenas 2 - 1 Villa Teresa 1 - 0
AUS L 00:30
FT SV Ruden 3 - 1 SK Austria Klagenfurt Amateure 1 - 1
AUS L 00:30
FT FC Deutschkreutz 4 - 2 ASK Kohfidisch 2 - 1
INT CF 00:45
FT CD Covadonga 1 - 0 UD Llanera 0 - 0
ICE D2 01:00
FT Haukar Hafnarfjordur 1 - 2 KF Fjallabyggdar 1 - 0
AFC CL 01:00
FT Al-Taawon 0 - 1 Persepolis 0 - 0
UEFACW 01:00
FT Slovenia (w) 3 - 1 Turkey (w) 2 - 1
HOL D1 01:00
FT VVV Venlo 1 - 1 FC Utrecht 1 - 0
FRA D3 01:00
FT Avranches 2 - 1 Stade Briochin 1 - 0
FRA D3 01:00
FT Bastia Borgo 1 - 1 Le Mans 0 - 1
FRA D3 01:00
FT Bourg Peronnas 3 - 3 Boulogne 2 - 3
FRA D3 01:00
FT Concarneau 1 - 1 Quevilly 1 - 0
FRA D3 01:00
FT Creteil 1 - 0 Cholet So 0 - 0
FRA D3 01:00
FT Orleans US 45 1 - 1 Lyon Duchere 0 - 0
FRA D3 01:00
FT Villefranche 0 - 3 Bastia 0 - 2
BEL D2 01:00
FT Jeunesse Molenbeek 0 - 1 KVSK Lommel 0 - 0
CZE D1 01:00
FT Slavia Praha 5 - 1 Teplice 3 - 0
ROM D1 01:00
FT FC Astra Giurgiu 0 - 2 CFR Cluj 0 - 1
LUX D1 01:00
FT Jeunesse Esch 2 - 1 US Mondorf-les-Bains 2 - 0
POR D1 01:00
FT FC Famalicao 1 - 5 Benfica 0 - 3
AFC CL 01:00
FT Al-Nasr(KSA) 2 - 0 Sepahan 2 - 0
PER D1 01:00
FT EM Deportivo Binacional 2 - 1 Deportivo Llacuabamba 2 - 1
BUL D1 01:00
FT PFK Montana 3 - 1 Botev Plovdiv 2 - 1
ENG PU23 01:00
FT Blackburn Rovers U23 2 - 1 Manchester City U23 0 - 1
ENG PU23 01:00
FT Brighton U23 2 - 2 Arsenal U23 1 - 1
ENG PU23 01:00
FT Derby County U23 2 - 1 Liverpool U23 2 - 1
ENG PU23 01:00
FT Southampton U23 1 - 4 Chelsea U23 1 - 3
ENG PU23 01:00
FT Aston Villa U23 3 - 0 Norwich City U23 1 - 0
SUI D1 01:00
FT Grasshopper 3 - 2 Winterthur 2 - 1
UEFACW 01:00
FT Montenegro (w) 1 - 3 Ukraine (w) 0 - 1
BRA SPC2 01:00
FT EC Sao Bernardo/SP 3 - 1 Desportivo Brasil SP 1 - 1
BRA SPC2 01:00
FT Rio Preto SP 1 - 1 Capie Warrero 0 - 1
BRA SPC2 01:00
FT Primavera 1 - 0 AE Velo Clube SP 1 - 0
HUN Cup 01:00
FT SC Sopron 0 - 0 BVSC 0 - 0
EGY D1 01:00
FT Aswan 1 - 0 Zamalek 1 - 0
GER OBW 01:00
FT SC Spelle-Venhaus 2 - 0 TuS Bersenbruck 1 - 0
ICE U19L 01:00
FT KR KV U19 2 - 2 Afturelding Hviti U19 0 - 1
INT CF 01:00
FT Eldense 2 - 0 Yeclano Deportivo 1 - 0
GER OBW 01:00
FT SSVg Velbert 3 - 1 SC Union Nettetal 1 - 0
AUS L 01:00
FT SV Schwechat 1 - 4 ASK Elektra 0 - 2
GER OBW 01:00
FT Hamburger SV III 1 - 1 TSV Sasel 0 - 0
FAR D2 01:00
FT NSI Runavik II 4 - 1 B36 Torshavn II 1 - 1
FAR D2 01:00
FT HBTorshavn II 1 - 3 Toftir B68 1 - 2
INT CF 01:00
FT Club Deportivo Tropezon 4 - 1 Selaya FC 1 - 0
SUI D2 01:15
FT Vevey Sports 1 - 4 Bulle 0 - 0
FAR D2 01:15
FT Vikingur Gota II 3 - 2 B71 Sandur 1 - 2
AUT D2 01:25
FT Lafnitz 2 - 2 SKU Amstetten 2 - 2
GER D1 01:30
FT Bayern Munchen 8 - 0 Schalke 04 3 - 0
POL PR 01:30
FT Wisla Krakow 0 - 3 Wisla Plock 0 - 2
BEL Cup 01:30
FT Lyra-Lierse Berlaar 0 - 1 LaLouviere 0 - 0
Ire LSL 01:30
FT Mayfield United 1 - 0 Leeside AFC 0 - 0
IRE D1 01:45
FT Bray Wanderers 3 - 0 Longford Town 0 - 0
IRE D1 01:45
FT Salthill Devon Galway 1 - 0 Wexford (Youth) 1 - 0
IRE D1 01:45
FT UC Dublin 1 - 3 Drogheda United 1 - 0
IRE D1 01:45
FT Athlone Town 2 - 1 Cobh Ramblers 0 - 0
IRE D1 01:45
FT Shamrock Rovers II 0 - 2 Cabinteely FC 0 - 0
ENG LCH 01:45
FT Coventry City 3 - 2 Queens Park Rangers (QPR) 1 - 1
BEL D1 01:45
FT Charleroi 3 - 1 KFCO Wilrijk 1 - 0
IRE PR 01:45
FT Sligo Rovers 0 - 1 Bohemians 0 - 0
Welsh PR 01:45
FT Aberystwyth Town 3 - 1 Flint Town 1 - 1
UEFACW 02:00
FT Serbia (w) 0 - 2 France (w) 0 - 2
HOL D2 02:00
FT Roda JC 4 - 0 Dordrecht 2 - 0
HOL D2 02:00
FT Go Ahead Eagles 0 - 3 Jong Ajax (Youth) 0 - 1
FRA D1 02:00
FT Lyon 0 - 0 Nimes 0 - 0
FAR D2 02:00
FT KI Klaksvik II 0 - 2 07 Vestur Sorvagur 0 - 1
ICE LD1 02:15
FT Vikingur Reykjavik (w) 1 - 3 Augnablik (w) 1 - 2
URU D2 02:45
FT Rocha 1 - 1 Racing Club Montevideo 1 - 0
Mauritania Cup 02:55
FT ASC Snim 1 - 0 Kaedi FC 0 - 0
BRA SPC2 03:00
FT Barretos SP 0 - 4 Linense(BRA) 0 - 2
POR D1 03:15
FT Vitoria Guimaraes 0 - 1 Belenenses 0 - 0
ICE LD1 03:15
FT Grotta (w) 2 - 3 Keflavik (w) 1 - 1
PER D1 03:30
FT FBC Melgar 1 - 1 Dep.San Martin 1 - 0
Mex MFW 04:00
FT Club America (w) 2 - 1 Santos Laguna (w) 1 - 1
ECU D2 04:30
FT Sociedad Deportivo Quito 1 - 0 CD Independiente Juniors 1 - 0
URU D2 05:00
FT Tacuarembo 1 - 2 IA Sud America 1 - 0
BRA D2 05:15
FT Confianca SE 1 - 0 Guarani SP 0 - 0
MEX D3 05:15
FT Intel Paja 2 - 1 CAFESSA Jalisco 1 - 0
PER D1 06:00
FT Universitario De Deportes 1 - 0 Inti Gas Deportes 1 - 0
COL D1 06:00
FT La Equidad 4 - 0 Boyaca Chico 2 - 0
AUS CTL U23 06:00
FT Canberra Croatia FC U23 1 - 3 Belconnen United U23 1 - 2
PAR D1 06:00
FT 12 de Octubre 3 - 1 Sol de America 1 - 0
ECU D1 07:00
FT Pottu Via Ho 2 - 1 Olmedo Riobamba 0 - 0
CRC D2 07:00
FT Municipal Garabito 1 - 1 AD Santa Rosa 0 - 0
URU D2 07:15
FT Salus 0 - 1 Basanez 0 - 0
MEX D1 07:30
FT Necaxa 0 - 1 Puebla 0 - 1
BRA D2 07:30
FT Nautico (PE) 1 - 1 Chapecoense SC 0 - 0
MEX D3 08:00
FT CD Alacranes de Durango 2 - 0 Atletico San Luis II 1 - 0
AUS CTL U23 08:15
FT Canberra Olympic U23 1 - 4 Monaro Panthers U23 1 - 4
USL D1 09:00
FT Orange County Blues FC 1 - 0 Las Vegas Lights 0 - 0
Chinese TML 09:00
FT Taichung Blue Whale (W) 6 - 2 Hang Yuan FC (W) 1 - 1
CRC D1 09:00
FT Alajuelense 3 - 1 AD Grecia 1 - 1
JAP FutL 09:00
FT Vasagey oita Futsal 6 - 2 Nagano Futsal 3 - 0
MLS 09:00
FT Seattle Sounders 3 - 0 Los Angeles FC 2 - 0
MEX D1 09:05
FT Club Tijuana 3 - 2 FC Juarez 0 - 0
MEX D1 09:30
FT Mazatlan FC 2 - 3 CDSyC Cruz Azul 1 - 1
CPL 09:30
FT North Wellington AFC 5 - 0 Wairarapa United 1 - 0
CPL 09:30
FT Miramar Rangers 8 - 2 Waterside Karori 4 - 1
FFSA NZL 09:45
FT Western AFC 1 - 5 Ferrymead Bays 1 - 2
Solo ISL 09:50
FT Real Kakamora 1 - 2 Kossa FC 1 - 0
FFSA SLR 10:15
FT Campbelltown City Reserve 2 - 0 Adelaide Comets Reserve 1 - 0
FFSA SLR 10:15
FT Fulham United FC Reserves 2 - 0 South Adelaide Panthers Reserve 1 - 0
FFSA SLR 10:15
FT Playford Reserves 1 - 1 Sturt Lions Reserves 1 - 1
FFSA SLR 10:15
FT Seaford Rangers Reserves 3 - 3 Adelaide Victory Reserves 2 - 2
FFSA SLR 10:15
FT West Adelaide Reserve 3 - 4 White City Woodville Reserve 1 - 0
FFSA SLR 10:15
FT Western Strikers Reserves 1 - 0 West Torrens Birkalla B 1 - 0
AUS CGP 10:30
FT Gungahlin United 2 - 0 Cooma Tigers 0 - 0
Aus CTLW 10:30
FT Wagga City Wanderers (w) 3 - 1 Tuggeranong Utd(w) 3 - 1
NSW-N TPL 10:45
FT Lake Macquarie 2 - 3 Broadmeadow Magic 0 - 1
AGC R 10:45
FT Tweed United Reserves 7 - 1 Mudgeeraba SC Reserves 4 - 0
JAP FutL 11:00
FT Peace Does Machida Futsal 6 - 3 Kitakyushu Futsal 2 - 2
AUS WBPL 11:00
FT Broadbeach United SC (w) 0 - 2 Peninsula Power BPL (w) 0 - 2
TSA TPL 11:15
FT Devonport City 1 - 0 Riverside Olympic 0 - 0
TSA PC 11:15
FT Beach City 4 - 1 South Hobart Reserves 2 - 0
TSA PC 11:15
FT Glenorchy Knights Reserves 1 - 4 University of Tasmania SC 0 - 1
TSA PC 11:15
FT Launceston City B 1 - 3 Somerset 1 - 2
TSA PC 11:15
FT Taroona 4 - 1 Clarence Zebras Reserves 3 - 1
AGC R 11:15
FT Runaway Bay Reserves 4 - 0 Bond Bullsharks Reserves 2 - 0
JPN D3 11:30
FT Kamatamare Sanuki 0 - 0 Grulla Morioka 0 - 0
AUS NSW PL 11:30
FT New Lambton FC 1 - 1 Wallsend 0 - 1
JPN WD1 12:00
FT IGA Kunoichi (w) 3 - 0 Ehime FC (w) 1 - 0
JWD2 12:00
FT Nippon Sport Science Universit (W) 1 - 0 AS Elfen Sayama (w) 1 - 0
AUS SASL 12:00
FT Croydon Kings 3 - 2 Adelaide City FC 2 - 0
KCL 4 12:00
FT Pocheon FC 2 - 0 Ulsan Citizens 1 - 0
JPN D1 12:00
FT Consadole Sapporo 0 - 1 Gamba Osaka 0 - 0
JPN D2 12:00
FT Ventforet Kofu 0 - 0 Kyoto Sanga 0 - 0
JPN D2 12:00
FT Albirex Niigata 0 - 1 Tokushima Vortis 0 - 0
RUS D1 12:00
FT SKA Khabarovsk 0 - 0 Baltika Kaliningrad 0 - 0
KCL 12:00
FT Yangju Citizen 0 - 5 Changwon City 0 - 2
KAZ D1 12:00
FT Kairat Academy 2 - 3 Sdyushor 8 0 - 1
Aus GL 12:00
FT Southport Warriors 1 - 3 Robina City Blue 1 - 1
MGL PL 12:00
FT FC Ulaanbaatar 4 - 0 Ulaanbaatar City 1 - 0
Solo ISL 12:00
FT Henderson Eels FC 2 - 0 Marist FC 1 - 0
AUS WBPL 12:00
FT Coomera FC(w) 3 - 0 AC Carina (w) 0 - 0
WAUS U20 12:00
FT Pires U20 6 - 0 Rockingham City FC U20 3 - 0
WAUS U20 12:00
FT Armadale SC U20 0 - 5 FloreatAthena U20 0 - 1
WAUS U20 12:00
FT Sorrento F.C. U20 1 - 1 Cockburn City U20 1 - 0
WAUS U20 12:00
FT Gwelup Croatia U20 1 - 0 ECU Joondalup U20 0 - 0
WAUS U20 12:00
FT Balcatta U20 1 - 2 Inglewood United U20 1 - 1
WAUS U20 12:00
FT Bayswater U20 4 - 2 Perth Glory FC U20 0 - 1
NSW-N RL 12:15
FT Weston Workers Reserves 0 - 2 Lambton Jaffas Reserves 0 - 1
FFSA SLR 12:15
FT Adelaide Olympic Reserve 3 - 2 Adelaide Blue Eagles Reserve 1 - 0
AQ U20 L 12:25
FT Logan Lightning U20 6 - 1 Souths United U20 3 - 0
AUS SASL 12:30
FT Modbury Jets 1 - 2 Cumberland United FC 1 - 2
AUS SASL 12:30
FT Campbelltown City SC 3 - 2 Adelaide Comets FC 2 - 1
FFSA PL 12:30
FT Western Strikers SC 1 - 2 West Bay 0 - 2
FFSA PL 12:30
FT Playford City Patriots 0 - 1 Sturt Lions 0 - 0
FFSA PL 12:30
FT West Adelaide SC 1 - 2 White City Woodville 0 - 2
FFSA PL 12:30
FT Fulham United FC 0 - 3 Adelaide Panthers 0 - 1
FFSA PL 12:30
FT Seaford Rangers 3 - 4 Adelaide Victory 2 - 2
AUS WQSL 12:30
FT Dare southwest Queensland (w) 2 - 1 Capalaba (w) 1 - 1
AUS WALR 12:35
FT Forrestfield Utd Reserves 2 - 3 Joondalup Utd Reserves 1 - 2
AUS CGP 12:45
FT Canberra FC 1 - 0 Belconnen United 0 - 0
AQ U20 L 12:45
FT Gold Coast Knights U20 2 - 3 Gold Coast United U20 2 - 0
AQ U20 L 12:45
FT Queensland Lions SC U20 6 - 2 Redlands United U20 4 - 0
Chinese TML 13:00
FT Hualien (W) 3 - 3 Inter Taoyuan FC (W) 2 - 2
KCL 4 13:00
FT Yangpyeong 0 - 1 Paju Citizen FC 0 - 1
KCL 4 13:00
FT FC Namdong 2 - 1 Jungnang Chorus Mustang FC 1 - 0
KCL 4 13:00
FT Icheon Citizen 1 - 2 Yeoju Sejong 1 - 1
KCL 4 13:00
FT Chungju Citizen 2 - 2 Goyang FC 1 - 0
KCL 4 13:00
FT Siheung City 1 - 2 Jinju Citizen 1 - 1
JPN D2 13:00
FT Matsumoto Yamaga FC 2 - 2 V-Varen Nagasaki 0 - 1
JPN D3 13:00
FT Fujieda MYFC 1 - 2 Roasso Kumamoto 0 - 1
JPN D3 13:00
FT Blaublitz Akita 4 - 0 Gainare Tottori 2 - 0
JPN D3 13:00
FT Azul Claro Numazu 0 - 2 Fukushima United FC 0 - 1
KCL 13:00
FT Busan Transportation Corporation 1 - 0 Gangneung City 1 - 0
KCL 13:00
FT Hwaseong FC 1 - 1 Gimhae City 0 - 0
TSA PC 13:00
FT Metro Claremont SC 2 - 0 South East United FC 1 - 0
TSA PC 13:00
FT Olympia FC Warriors Reserves 0 - 2 Hobart United 0 - 0
INT CF 13:00
FT Inter Taoyuan FC 1 - 0 SFI FC 1 - 0
AUS WQSL 13:00
FT The Gap NPL (w) 2 - 5 Queensland Lions(w) 1 - 2
AB U20 L 13:00
FT Bonnyrigg White Eagles U20 5 - 3 St.George Saints U20 4 - 0
Aus GL 13:00
FT Runaway Bay Green 3 - 2 Bond Bullsharks 0 - 2
Aus GL 13:00
FT Tweed United 1 - 7 Mudgeeraba 1 - 3
AUS BPLR 13:00
FT Albany Creek Reserve 7 - 1 Grange Thistle SC Reserve 3 - 0
AUS BPLR 13:00
FT Caboolture FC Reserves 6 - 3 The Gap FC Reserve 2 - 1
AQ U20 L 13:00
FT Mitchelton FC U20 0 - 2 Brisbane Wolves U20 0 - 1
AGC R 13:25
FT Pacific Pines Reserves 2 - 2 Kingscliff Reserves 1 - 0
TSA TPL 13:30
FT Launceston City 1 - 3 South Hobart 0 - 1
TSA TPL 13:30
FT Glenorchy Knights FC 7 - 0 Kingborough Lions 1 - 0
JAP FutL 13:30
FT Fuchu Athletic FC Futsal 3 - 3 fugador sumida Futsal 1 - 1
AUS DPL 13:30
FT Mindil Aces 3 - 5 Hellenic AC 3 - 3
AQ U20 L 13:30
FT Peninsula Power U20 2 - 1 Brisbane City U20 1 - 0
AB U20 L 13:30
FT NWS Spirit FC U20 4 - 3 Northern Tigers U20 1 - 1
TSA PC 13:30
FT Devonport City Reserves 2 - 1 Riverside Olympic Reserves 1 - 0
AUS BPLD1 14:00
FT New Farm 1 - 5 Brisbane Athletic 1 - 3
KOR D2 14:00
FT Bucheon FC 1995 0 - 2 Jeju United 0 - 2
JPN D1 14:00
FT Sagan Tosu 1 - 3 Yokohama Marinos 1 - 3
KOR D2 14:00
FT Daejeon Citizen 1 - 2 Seoul E-Land FC 0 - 0
WAUS D1 14:00
FT Armadale SC 1 - 2 Floreat Athena 1 - 0
WAUS D1 14:00
FT Balcatta FC 0 - 2 Inglewood United 0 - 1
WAUS D1 14:00
FT Bayswater City 0 - 0 Perth Glory (Youth) 0 - 0
WAUS D1 14:00
FT Willip 1 - 1 ECU Joondalup 1 - 0
WAUS D1 14:00
FT Perth SC 5 - 0 Rocking ham City 4 - 0
WAUS D1 14:00
FT Sorrento F.C. 1 - 1 Cockburn City 0 - 1
KCL 14:00
FT Gimpo FC 1 - 2 Mokpo City 1 - 0
WAUS D2 14:00
FT FC Ashfield 0 - 3 Quinns FC 0 - 2
WAUS D2 14:00
FT Forrestfield United 1 - 1 Joondalup United 0 - 1
WAUS D2 14:00
FT Mandurah City 3 - 1 Fremantle City 1 - 0
WAUS D2 14:00
FT Stirling Lions 1 - 0 UWA-Nedlands FC 1 - 0
WAUS D2 14:00
FT Subiaco AFC 1 - 1 Swan United 0 - 1
WAUS D2 14:00
FT Western Knights 0 - 1 Olympic Kingsway SC 0 - 1
ANSW L 14:00
FT SD Raiders FC 4 - 4 Newcastle Jets FC (Youth) 2 - 2
AB U20 L 14:00
FT APIA Leichhardt Tigers U20 0 - 1 Mt Druitt Town Rangers U20 0 - 1
AB U20 L 14:00
FT Manly United U20 1 - 2 Blacktown City FC U20 0 - 0
AUS WBPL 14:00
FT Grange Thistle (w) 1 - 3 University of Queensland FC Snr (w) 0 - 0
Aus GL 14:00
FT Burleigh Heads 5 - 4 Nerang 1 - 2
AQ U20 L 14:00
FT Eastern Suburbs U20 1 - 0 Brisbane Olympic United FC U20 0 - 0
HK PR 14:00
FT Eastern A.A Football Team 2 - 1 Kitchee 0 - 0
AB U20 L 14:00
FT Hills Brumbies U20 0 - 0 St George City FA U20 0 - 0
AUS BPLR 14:00
FT North Star Reserve 1 - 2 Acacia Ridge Reserves 1 - 0
AUS BPL 14:10
FT Bayside United FC 0 - 2 Toowong 0 - 2
AQ U20 L 14:25
FT Rochedale Rovers U20 13 - 1 Western Pride U20 5 - 1
AUS SASL 14:30
FT Adelaide United FC (Youth) 4 - 0 Para Hills Knlghts SC 0 - 0
CHA D1 14:30
FT Beijing BeiKong 0 - 1 Beijing Renhe 0 - 1
CFC 14:30
FT Tianjin Teda 2 - 0 Shijiazhuang YongChang FC 1 - 0
NSW-N TPL 14:30
FT Weston Workers FC 1 - 1 Lambton Jarvis 0 - 0
AUS BPLD1 15:00
FT AC Carina 4 - 0 Mount Gravatt Hawks 0 - 0
AUS QSL 15:00
FT Queensland Lions SC 4 - 0 Redlands United FC 1 - 0
CZE U19 15:00
FT Hradec Kralove U19 1 - 2 Pardubice U19 1 - 1
AUS BPL 15:00
FT Caboolture FC 5 - 3 The Gap BPL 3 - 1
AUS BPL 15:00
FT Albany Creek 4 - 0 Grange Thistle SC 3 - 0
ROM D2 15:00
FT Concordia Chiajna 4 - 0 Pandurii Targu-Jiu 2 - 0
ROM D2 15:00
FT Scolar Resita 0 - 0 FC Timisoara 0 - 0
ROM D2 15:00
FT CSS Islla Te Nagh 2 - 0 ACS Comuna Recea 1 - 0
ROM D2 15:00
FT Farul Constanta 2 - 2 Gloria Buzau 2 - 1
ROM D2 15:00
FT CS Mioveni 0 - 1 Metaloglobus 0 - 1
ROM D2 15:00
FT Ripensia Timisoara 2 - 0 CS Aerostar Bacau 0 - 0
JPN D1 15:00
FT Nagoya Grampus 2 - 1 Vissel Kobe 1 - 1
JPN D3 15:00
FT SC Sagamihara 1 - 1 Imabari FC 0 - 0
KCL 15:00
FT Cheongju Jikji 3 - 1 Chuncheon Citizen 2 - 1
KCL 15:00
FT Gyeongju KHNP 1 - 1 Daejeon Korail 0 - 1
QLD D1 15:00
FT Mitchelton FC 1 - 3 Brisbane Wolves 0 - 2
QLD D1 15:00
FT Logan Lightning 2 - 0 Souths United 2 - 0
RUS FDH 15:00
FT MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 1 - 6 Norilsky Nickel Futsal 1 - 3
Greece U19 15:00
FT Panaitolikos U19 0 - 1 AEK Athens U19 0 - 0
ANSW L 15:00
FT Bonnyrigg White Eagles 4 - 1 St George Saints 2 - 1
Aus GL 15:00
FT Broadbeach United 0 - 5 Surfers Paradise 0 - 3
Croatia U19 L 15:00
FT Zagreb locomotive U19 0 - 1 NK Varazdin U19 0 - 0
Croatia U19 L 15:00
FT NK Rudes U19 0 - 3 Hajduk Split U19 0 - 2
Croatia U19 L 15:00
FT Sesvete U19 2 - 5 Dinamo Zagreb U19 1 - 2
INT CF 15:00
FT FC Kaohsiung 1 - 11 ACA FC 0 - 7
INT CF 15:00
FT Tong Jie FC 6 - 1 Play One Taipei 4 - 0
MGL PL 15:00
FT Selenge Press 0 - 1 Erchim 0 - 1
AUS WBPL 15:00
FT Toowong (w) 2 - 0 Caboolture FC (w) 1 - 0
Aus GL 15:00
FT Pacific Pines Green 1 - 6 Kingscliff FC 0 - 4
AUS SCPL 15:00
FT Beerwah Glasshouse United 0 - 1 Woombye 0 - 1
CZE CFL 15:15
FT Loko Vltavin 0 - 2 Viktoria Plzen B 0 - 0
CZE CFL 15:15
FT SK Motorlet Praha 2 - 0 Sokol Hostoun 2 - 0
CZE CFL 15:15
FT Benesov 2 - 5 Slavia Prague B 0 - 2
CZE CFL 15:15
FT Vyskov 2 - 0 Velke Mezirici 1 - 0
CZE DFL 15:15
FT Sparta Kutna Hora 2 - 1 SK Polaban Nymburk 1 - 1
CZE DFL 15:15
FT SK Kladno 2 - 2 Ceska Lipa 1 - 0
CZE DFL 15:15
FT Sokol Libis 2 - 4 FK Kolin 2 - 2
CZE DFL 15:15
FT Tatran Rakovnik 1 - 2 Aritma Praha 0 - 0
CZE DFL 5 15:15
FT Luhacovice 3 - 1 FC Slusovice 1 - 0
CZE DFL 5 15:15
FT FC Slavia HK 1 - 0 FK Cernilov 0 - 0
CZE DFL 15:15
FT Novy Jicin 1 - 0 FK Bohumin 1 - 0
AUS QSL 15:30
FT Peninsula Power 3 - 2 Brisbane City 0 - 0
AUS QSL 15:30
FT Gold Coast Knights 3 - 0 Gold Coast United 0 - 0
TSA TPL 15:30
FT Olympia Warriors 1 - 2 Hobart Zebras 1 - 2
Chinese TML 15:30
FT Kaohsiung Sunny Bank (W) 1 - 0 Taipei Xiongzan (W) 0 - 0
GER U19 15:30
FT SC Freiburg U19 4 - 0 Kickers Offenbach U19 2 - 0
GER U17 15:30
FT FC Heidenheim U17 1 - 0 Stuttgarter Kickers U17 0 - 0
CZE DFL 15:30
FT MSK Breclav 1 - 0 Polna 1 - 0
INT CF 15:30
FT Lorca Atletico CF 0 - 1 Mar Menor 0 - 0
FFSA SLR 15:30
FT Adelaide Reserve 2 - 2 Adelaide Hills Reserves 0 - 2
INT CF 15:30
FT Real Murcia 2 - 1 Hercules 1 - 0
ANSW L 15:45
FT Dulwich Hill SC 1 - 1 Canterbury Bankstown FC 0 - 0
AUS BPLD1 16:00
FT Annerley FC 0 - 6 Samford Ranges 0 - 1
AUS NSW 16:00
FT Western Sydney Wanderers AM 2 - 1 North Shore Sailor 0 - 1
UKR U21 16:00
FT Zorya U21 2 - 3 FC Shakhtar Donetsk U21 0 - 1
JPN JFL 16:00
FT Honda FC 3 - 1 Mio Biwako Shiga 3 - 1
CZE U19 16:00
FT MFK Karvina U19 1 - 1 Viktoria Plzen U19 0 - 0
AUS BPL 16:00
FT North Star 2 - 1 Acacia Ridge 0 - 0
GER U19 16:00
FT Augsburg U19 1 - 2 Saarbrucken U19 1 - 1
GER U19 16:00
FT VfL Bochum U19 4 - 0 Paderborn U19 1 - 0
MYA D1 16:00
FT Hantharwady United 0 - 0 YANGON UNITED 0 - 0
MYA D1 16:00
FT Laconi Lian 1 - 2 Ayeyawady united 0 - 0
MYA D1 16:00
FT Shan United 3 - 1 Ispe FC 2 - 1
GER U19 16:00
FT Holstein Kiel U19 1 - 0 Chemnitzer U19 0 - 0
JPN D1 16:00
FT Cerezo Osaka 1 - 2 Kashima Antlers 1 - 1
JPN D2 16:00
FT Montedio Yamagata 0 - 2 Giravanz Kitakyushu 0 - 1
JPN D3 16:00
FT Gamba Osaka U23 2 - 3 Vanraure Hachinohe FC 1 - 1
POL ME 16:00
FT Legia Warszawa (Youth) 4 - 1 Cracovia Krakow (Youth) 2 - 1
HUN U19A 16:00
FT Gyori ETO U19 4 - 7 Vasas U19 1 - 3
POL ME 16:00
FT Pogon Szczecin(Youth) 4 - 2 SMS Lodz Youth 2 - 0
GER U19 16:00
FT Rot-Weiss Essen U19 2 - 3 RW Oberhausen U19 0 - 1
QLD D1 16:00
FT Rochedale Rovers 4 - 0 Western Pride 1 - 0
JAP FutL 16:00
FT Shonan Bellmare Futsal 1 - 1 Bardral Urayasu Futsal 1 - 0
RUS FDH 16:00
FT MFK Tyumen Futsal 8 - 1 Ukhta Tyumen Futsal 2 - 1
GER U17 16:00
FT Werder Bremen U17 4 - 0 Carl Zeiss Jena U17 1 - 0
GER U17 16:00
FT Koln U17 3 - 1 Fortuna Dusseldorf U17 3 - 1
GER U17 16:00
FT Fortuna Koln U17 2 - 2 Bayer Leverkusen U17 1 - 2
GER U17 16:00
FT Monchengladbach U17 3 - 3 Dortmund U17 2 - 1
ITA YTHL 16:00
FT Cagliari U19 0 - 1 AC Milan U20 0 - 0
Greece U19 16:00
FT PAOK Saloniki U19 4 - 1 Atromitos U19 3 - 0
Greece U19 16:00
FT Panathinaikos U19 5 - 2 Apollon Smirnis U19 2 - 0
ANSW L 16:00
FT Spirit FC 1 - 1 Northern Tigers 1 - 1
ANSW L 16:00
FT Hills Brumbies 1 - 3 St George City FA 0 - 2
Aus GL 16:00
FT Coomera 0 - 0 Palm Beach 0 - 0
Finland K 16:00
FT VG 62 1 - 3 TPS Turku II 1 - 0
HUN U19B 16:00
FT Ujpesti TE U19 5 - 4 Gyirmot SE U19 2 - 1
Croatia U19 L 16:00
FT ZNK Osijek U19 2 - 1 NK Dugopolje U19 0 - 1
SVK U19 A 16:00
FT FK Poprad U19 0 - 0 Slovan Bratislava U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00
FT FK Senica U19 3 - 2 MFK Zemplin Michalovce U19 2 - 1
SVK U19 A 16:00
FT FK Zeleziarne Podbrezova U19 1 - 1 Dukla Banska Bystrica U19 1 - 0
SVK U19 A 16:00
FT SCP RuzomberokU19 4 - 4 DAC Dunajska Streda U19 2 - 2
SVK U19 A 16:00
FT Spartak Trnava U19 0 - 2 MSK Zilina U19 0 - 0
INT CF 16:00
FT SD Navarro CF 0 - 1 Marino luanco 0 - 1
FFSA SL2 16:00
FT Pontian Eagles 1 - 3 Adelaide University SC 0 - 0
BHU TL 16:00
FT Ugyen Academy 1 - 0 Transport United FC 1 - 0
AUS BPLD1 16:10
FT University of Queensland 1 - 2 Virginia United 0 - 1
AUS QSL 16:15
FT Eastern Suburbs Brisbane 1 - 2 Brisbane Olympic United FC 1 - 0
AUS SASL 16:30
FT Adelaide Olympic 1 - 0 Adelaide Blue Eagles 0 - 0
KOR D2 16:30
FT FC Anyang 1 - 2 Jeonnam Dragons 1 - 1
GER U19 16:30
FT Ingolstadt U19 1 - 1 Nurnberg U19 1 - 0
JPN D1 16:30
FT Shonan Bellmare 0 - 3 Shimizu S-Pulse 0 - 0
DAN U19 16:30
FT Vejle U19 0 - 2 Midtjylland U19 0 - 2
KOR D2 16:30
FT Gyeongnam FC 1 - 2 Ansan Greeners FC 1 - 2
INT CF 16:30
FT Arandina 1 - 1 Real Burgos 1 - 0
SER U19 16:59
FT Spartak Subotica U19 0 - 3 TSC Backa Topola U19 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Kashiwa Reysol 1 - 1 Hiroshima Sanfrecce 1 - 1
JPN D2 17:00
FT Renofa Yamaguchi 2 - 1 Tokyo Verdy 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Zweigen Kanazawa FC 1 - 2 Avispa Fukuoka 1 - 1
JPN D2 17:00
FT FC Ryukyu 3 - 2 Mito Hollyhock 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Jubilo Iwata 2 - 3 Tochigi SC 1 - 0
JPN D2 17:00
FT JEF United Ichihara Chiba 2 - 1 Fagiano Okayama 2 - 0
DEN WD2 17:00
FT Herlufsholm GF (w) 2 - 0 Naesby BK (w) 0 - 0
DEN WD2 17:00
FT FC Damso (w) 0 - 4 Sundby BK (w) 0 - 1
EST D1 17:00
FT Trans Narva 0 - 1 Viljandi Tulevik 0 - 0
EST D1 17:00
FT JK Tallinna Kalev 1 - 2 Tartu JK Maag Tammeka 1 - 1
JPN D3 17:00
FT Kagoshima United 1 - 2 Yokohama SCC 1 - 0
JPN D3 17:00
FT FC Gifu 0 - 2 AC Nagano Parceiro 0 - 0
CZE U19 17:00
FT Tescoma Zlin U19 7 - 0 Meteor Praha(U19) 3 - 0
HUN U19A 17:00
FT Debrecin VSC U19 2 - 1 MTK Budapest U19 1 - 0
GER U19 17:00
FT Energie Cottbus U19 1 - 2 MagdeburgU19 1 - 1
DEN WD2 17:00
FT Osterbro IF (w) 5 - 0 Frederiksberg Boldklub (w) 3 - 0
RUS D1 17:00
FT Tom Tomsk 1 - 3 Volgar Astrakhan 0 - 1
BLR D3 17:00
FT Victoria Maryina Gorka 6 - 0 FC Polotsk 3 - 0
POL ME 17:00
FT Korona Kielce (Youth) 1 - 2 Arka Gdynia (Youth) 0 - 0
POR D2 17:00
FT Casa Pia AC 0 - 6 SL Benfica B 0 - 3
LIT D2 17:00
FT Lietava Jonava 1 - 0 Alytis Alytus Dainava 0 - 0
KAZ PR 17:00
FT FK Taraz 0 - 2 FC Zhetysu Taldykorgan 0 - 2
CFC 17:00
FT Wuhan ZALL 1 - 1 Hebei HX Xingfu 0 - 1
BLR RL 17:00
FT FC Slutsk Reserves 1 - 3 Bate Borisov Reserves 1 - 1
SWE D3 17:00
FT Vastra Frolunda 5 - 1 Vinbergs IF 2 - 0
RUS FDH 17:00
FT MFK CPRF Futsal 2 - 1 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 2 - 0
GER U17 17:00
FT Chemnitzer(U17) 0 - 8 Hannover 96 U17 0 - 5
DEN D4 17:00
FT GVI 4 - 1 Ledoje-Smorum Fodbold 3 - 1
INT CF 17:00
FT Terrassa 1 - 0 UE Rubi 1 - 0
Finland K 17:00
FT KoiPS 0 - 3 RiPS 0 - 1
INT CF 17:00
FT Villarrubia CF 2 - 0 CD Linares Deportivo 1 - 0
INT CF 17:00
FT UE Rubi 0 - 1 Terrassa 0 - 1
INT CF 17:00
FT Caudal 2 - 1 Real Oviedo B 2 - 0
FFSA PL 17:30
FT Adelaide Vipers 1 - 1 Adelaide Hills 0 - 0
GER U19 17:30
FT VfB Stuttgart U19 2 - 0 Eintracht Frankfurt U19 1 - 0
DAN U19 17:30
FT Sonderjyske U19 1 - 4 Nordsjaelland U19 0 - 0
TUR D1 17:30
FT Genclerbirligi 0 - 0 Konyaspor 0 - 0
DAN U19 17:30
FT Odense BK U19 1 - 5 Aalborg BK U19 0 - 2
Greece U19 17:30
FT PAS Lamia U19 1 - 1 OFI Crete U19 0 - 0
AUS DPL 17:30
FT Casuarina FC 0 - 1 Port Darwin FC 0 - 1
POL D1 17:40
FT Widzew lodz 2 - 0 OKS Stomil Olsztyn 1 - 0
THA PR 17:45
FT BEC Tero Sasana 1 - 1 Ratchaburi FC 0 - 0
THA D1 17:45
FT Chiangmai United 1 - 0 Sisaket FC 1 - 0
SWE D1 SN 18:00
FT Orebro Syrianska IF 1 - 0 IK Frej Taby 0 - 0
SWE D3 18:00
FT Stenungsunds IF 2 - 0 IFK Tidaholm 1 - 0
GER D2 18:00
FT Hannover 96 2 - 0 Karlsruher SC 1 - 0
GER D2 18:00
FT SV Sandhausen 3 - 2 Darmstadt 2 - 1
GER D2 18:00
FT Wurzburger Kickers 0 - 3 Erzgebirge Aue 0 - 0
HUN U19A 18:00
FT Illes Akademia Haladas U19 3 - 1 Budapest Honved U19 3 - 1
DEN WD2 18:00
FT Romalt Woman's 4 - 1 aalborg Freja (w) 3 - 0
SWE WD2 18:00
FT AIK Solna (w) 3 - 1 Brommapojkarna (w) 2 - 0
SWE WD2 18:00
FT Sandvikens IF (W) 1 - 0 Bollstanas Sk (w) 0 - 0
DAN U19 18:00
FT Horsens U19 2 - 4 BrondbyU19 0 - 2
TAJ L1 18:00
FT Faizkand 1 - 1 Dushanbe-83 0 - 1
TAJ L1 18:00
FT FC Istaravshan 4 - 0 Regar-TadAZ Tursunzoda 1 - 0
TAJ L1 18:00
FT Lokomotiv Pamir 3 - 2 CSKA Pamir Dushanbe 0 - 1
GER U19 18:00
FT Hoffenheim U19 5 - 1 Kaiserslautern U19 3 - 0
GER U19 18:00
FT Hertha Berlin U19 5 - 1 Eimsbutteler TV U19 2 - 0
SWE D1 SN 18:00
FT Eskilsminne IF 1 - 1 Lunds BK 0 - 0
SWE D1 SN 18:00
FT Lindome GIF 6 - 0 Karlskrona AIF 2 - 0
DEN WD2 18:00
FT Odense Q (w) 4 - 0 Aarhus 1900 (w) 2 - 0
BLR D3 18:00
FT SMI Autotrans 4 - 2 FK Bumprom 1 - 1
UKR D1 18:00
FT PFC Oleksandria 0 - 2 FC Vorskla Poltava 0 - 1
NOR D2 18:00
FT Senja 1 - 1 IF Floya 0 - 1
NOR D2 18:00
FT Brattvag 0 - 0 Floro 0 - 0
RUS D2 18:00
FT FK Biolog 1 - 1 Anzhi Makhachkala 0 - 0
DEN D1 18:00
FT Kolding FC 2 - 4 Herfolge Boldklub Koge 2 - 2
TUR D2 18:00
FT Bandirmaspor 1 - 0 Akhisar Bld.Geng 1 - 0
TUR D2 18:00
FT Tuzlaspor 1 - 0 Balikesirspor 0 - 0
GER Reg 18:00
FT Hamburger SV (Youth) 2 - 2 FC Teutonia 05 1 - 0
GER Reg 18:00
FT Hannover 96 Am 0 - 1 VfV Borussia 06 Hildesheim 0 - 1
CHA D1 18:00
FT Heilongjiang Lava Spring 0 - 0 Kunshan FC 0 - 0
BLR D1 18:00
FT FK Vitebsk 1 - 1 FC Belshina Babruisk 0 - 0
THA D1 18:00
FT Navy FC 3 - 1 Uthai Thani Forest 0 - 0
LIT D2 18:00
FT FK Minija 2 - 2 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 0 - 1
BLR RL 18:00
FT Slavia Mozyr Reserve 1 - 1 Shakhter Soligorsk Reserves 0 - 0
INT CF 18:00
FT Alfreton Town 2 - 0 Chesterfield 1 - 0
GER U17 18:00
FT Eintracht Frankfurt U17 1 - 3 Nurnberg U17 1 - 0
GER U17 18:00
FT RasenBallsport LeipzigU17 0 - 3 Dynamo DresdenU17 0 - 3
GER U17 18:00
FT Eintr. BraunschweigU17 1 - 4 Hertha Zehlendorf U17 0 - 3
GER U17 18:00
FT Hallescher FC U17 1 - 0 Energie Cottbus U17 1 - 0
GER U17 18:00
FT VfL Wolfsburg U17 0 - 5 Union Berlin U17 0 - 3
INT CF 18:00
FT Huddersfield Town (R) 0 - 4 Altrincham 0 - 3
HUN Cup 18:00
FT Rackeve VAFC 1 - 6 Ferencvarosi TC 0 - 2
ITA YTHL 18:00
FT Inter Milan U20 3 - 0 Sampdoria U20 1 - 0
INT CF 18:00
FT East Kilbride 3 - 2 Stranraer 3 - 0
DEN D4 18:00
FT Vejgaard B 3 - 1 Aarhus Fremad 2 1 - 0
MAC D1 18:00
FT Benfica de Macau 4 - 0 Windsor Arch Ka I 2 - 0
GER OBW 18:00
FT Bremer SV 1 - 1 Aumund-Vegesack 1 - 0
GER OBW 18:00
FT BTS Neustadt 3 - 6 Union 60 Bremen 0 - 2
GER OBW 18:00
FT Tus Dassendorf 2 - 1 FC Union Tornesch 0 - 1
GER OBW 18:00
FT VFC Plauen 1 - 1 VfB 1921 Krieschow 1 - 1
GER OBW 18:00
FT Hallen 2 - 0 Eilenburg 0 - 0
Pol D4 18:00
FT Baltyk Koszalin 1 - 4 Pogon Szczecin II 0 - 3
Pol D4 18:00
FT Wikielec 2 - 0 KS Kutno 2 - 0
Pol D4 18:00
FT Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0 - 1 MLKS Znicz Biala Piska 0 - 0
Pol D4 18:00
FT Unia Swarzedz 0 - 1 Kotwica Kolobrzeg 0 - 1
Finland K 18:00
FT TiPS 5 - 2 FC Kontu 3 - 1
Finland K 18:00
FT TP-T 0 - 5 JanPa 0 - 3
FIN CU20 18:00
FT KuPS U20 1 - 0 SJK Akatemia U20 1 - 0
EST D4 18:00
FT FC Tallinn 4 - 0 Maardu Linnameeskond II 1 - 0
IRE U19 18:00
FT Bohemians U19 10 - 0 Drogheda United U19 4 - 0
MGL PL 18:00
FT Deren FC 2 - 2 Khangarid Klub 0 - 1
URU U19 18:00
FT Defensor Sporting U19 3 - 1 River Plate U19 3 - 0
Finland K 18:00
FT OuHu 0 - 4 Roi United 0 - 2
INT CF 18:00
FT San Fernando CD 0 - 0 Granada CF B 0 - 0
INT CF 18:00
FT CFF Caceres (w) 1 - 0 CD Parquesol CF (w) 0 - 0
ROM D3 18:00
FT SR Brasov 1 - 2 Odorheiu Secuiesc 1 - 0
UZB D1 18:15
FT Zaamin 2 - 2 Xorazm Urganch 1 - 1
Finland K 18:15
FT FC Inter II 2 - 0 Aland 0 - 0
ROM D2 18:30
FT Rapid Bucuresti 1 - 1 Voin Tate Numa Glenn 0 - 0
DEN D2 18:30
FT KFUM Roskilde 0 - 4 AB Copenhagen 0 - 2
ENG PR 18:30
FT Everton 5 - 2 West Bromwich(WBA) 2 - 1
ENG LCH 18:30
FT Nottingham Forest 0 - 2 Cardiff City 0 - 2
SWE D3 18:30
FT Umea FC Academy 5 - 4 Notvikens IK 2 - 0
GER Reg 18:30
FT VfB Auerbach 1 - 1 Tennis Borussia Berlin 0 - 1
GER Reg 18:30
FT Berliner AK 07 1 - 5 Carl Zeiss Jena 0 - 3
GER Reg 18:30
FT Berliner FC Dynamo 6 - 2 Bischofswerdaer FV 3 - 0
GER Reg 18:30
FT Germania Halberstadt 0 - 2 VSG Altglienicke 0 - 1
DEN D1 18:30
FT Silkeborg 3 - 1 Esbjerg 1 - 1
GEO C 18:30
FT FC Gagra 1 - 0 Dinamo Batumi 1 - 0
GER OBW 18:30
FT Rotenburger SV 2 - 3 TB Uphusen 1 - 1
CHA D1 18:35
FT Shanxi Chang An Athletic FC 1 - 1 Zhejiang Greentown 0 - 1
CFC 18:35
FT Beijing Guoan 2 - 1 Qingdao Huanghai F.C. 1 - 1
SWE D1 SN 19:00
FT Brommapojkarna 5 - 1 IFK Lulea 1 - 1
UKR U21 19:00
FT Rukh Vynnyky U21 1 - 1 Kolos Kovalivka U21 1 - 1
SWE D3 19:00
FT IK Gauthiod 2 - 0 Karlstad BK B 0 - 0
SWE D3 19:00
FT IFK Amal 2 - 2 Vargarda IK 0 - 0
HUN U19A 19:00
FT Diosgyor VTK U19 0 - 6 Ferencvarosi U19 0 - 3
HUN U19A 19:00
FT NergihasaU19 3 - 1 Paksi SEU19 2 - 0
DAN U19 19:00
FT Aarhus AGF U19 2 - 2 Esbjerg U19 1 - 0
DAN U19 19:00
FT Randers Freja U19 4 - 4 FC Kobenhavn U19 3 - 2
DAN U17 19:00
FT Esbjerg FB U17 1 - 3 Midtjylland U17 1 - 1
GER U19 19:00
FT FC Heidenheim U19 1 - 4 Greuther Furth U19 0 - 3
GER Reg 19:00
FT Bahlinger 1 - 4 TSV Steinbach 1 - 3
GER Reg 19:00
FT SV Elversberg 5 - 0 TSV Schott Mainz 3 - 0
GER Reg 19:00
FT FC 08 Hombrug 3 - 1 Eintracht Stadtallendorf 2 - 0
GER Reg 19:00
FT FSV Frankfurt 1 - 0 FC Giessen 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Rot-Weiss Oberhausen 1 - 1 Bergisch Gladbach 09 0 - 1
GER Reg 19:00
FT Preuben Munster 2 - 1 VFB Homberg 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Monchengladbach AM. 2 - 1 SV Straelen 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Bonner 0 - 2 Wegberg-Beeck 0 - 2
GER Reg 19:00
FT SV Lippstadt 1 - 1 Koln (Youth) 1 - 1
GER Reg 19:00
FT Hessen Kassel 1 - 1 FK Pirmasens 1 - 1
GER Reg 19:00
FT Kickers Offenbach 3 - 0 TSG Hoffenheim (Youth) 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Astoria Walldorf 0 - 0 SSV Ulm 1846 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Rot-Weiss Ahlen 2 - 1 Sportfreunde Lotte 0 - 1
FIN D3 A 19:00
FT Kiffen Helsinki 0 - 1 EPS Espoo 0 - 0
FIN D3 A 19:00
FT PK-35 Vantaa 3 - 1 JaPS 2 - 0
RUS D1 19:00
FT Chertanovo Moscow 0 - 3 Fakel 0 - 1
RUS D1 19:00
FT Spartak Moscow II 2 - 1 Veles 1 - 0
LAT D2 19:00
FT FK Auda Riga 3 - 1 Lokomotiv Daugavpils 3 - 1
LAT D2 19:00
FT Rezekne/BJSS 2 - 1 Super Nova 1 - 1
SWE D3 19:00
FT FC Stockholm Internazionale 0 - 1 Enkoping 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Husqvarna FF 1 - 6 Osterlen FF 1 - 3
SWE D3 19:00
FT IFO Bromolla IF 3 - 1 Nosaby IF 0 - 1
SWE D3 19:00
FT IK Tord 4 - 0 Kristianstads FF 3 - 0
SWE D3 19:00
FT Asarums IF FK 1 - 3 Hassleholms IF 1 - 0
SWE D3 19:00
FT IFK Hassleholm 2 - 3 FK Almeboda/Linneryd 1 - 1
BLR D3 19:00
FT Meliorator Zhitkovichi 0 - 3 FC Ostrovets 0 - 0
BLR D3 19:00
FT Kronon Stolbtsy 4 - 2 FK Chayka Zelva 1 - 1
BLR D3 19:00
FT Osipovichy 3 - 0 FK Zhlobin 0 - 0
BLR D3 19:00
FT Dnepr Mogilev 0 - 1 Dnepr Rohachev 0 - 0
GER D3 19:00
FT SV Meppen 1 - 3 TSV 1860 Munchen 0 - 1
GER D3 19:00
FT Zwickau 2 - 1 Unterhaching 1 - 0
GER D3 19:00
FT Hansa Rostock 3 - 1 MSV Duisburg 0 - 1
GER D3 19:00
FT VFB Lubeck 1 - 1 Saarbrucken 1 - 0
GER D3 19:00
FT Bayern Munchen (Youth) 2 - 2 Te Cu Kukuh Atta Seip 1 - 1
GER D3 19:00
FT SV Wehen Wiesbaden 0 - 0 SC Verl 0 - 0
DEN D2 19:00
FT AB Tarnby 1 - 3 Nykobing FC 1 - 0
DEN D2 19:00
FT Aarhus Fremad 1 - 1 VSK Arhus 0 - 0
DEN D2 19:00
FT Brabrand 0 - 2 Middelfart G og 0 - 2
DEN D2 19:00
FT Jammerbugt 4 - 1 Dalum 2 - 0
SWE D3 19:00
FT Tyreso FF 1 - 2 FC Gute 1 - 0
SWE D3 19:00
FT Syrianska Botkyrka IF 3 - 0 Newroz FC 2 - 0
SWE D3 19:00
FT Huddinge IF 0 - 1 Atvidabergs 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Syrianska Eskilstuna IF 1 - 2 BK Forward 0 - 1
SWE D3 19:00
FT Rynninge IK 1 - 1 Kumla 0 - 1
GER U19 19:00
FT St. Pauli U19 5 - 2 Union Berlin U19 1 - 0
THA PR 19:00
FT Port FC 0 - 1 Bangkok Glass 0 - 1
BLR D2 19:00
FT Khimik Svetlogorsk 1 - 2 Volna Pinsk 0 - 1
FIN D3 A 19:00
FT VIFK 0 - 2 Kiisto Vaasa 0 - 1
NOR D2 19:00
FT Sotra 1 - 1 Baerum SK 0 - 1
ENG L2 19:00
FT Carlisle United 2 - 0 Southend United 2 - 0
SWE D3 19:00
FT Gottne IF 3 - 2 Taftea IK 2 - 0
SWE D3 19:00
FT Ytterhogdal IK 3 - 0 Stöde IF 2 - 0
DEN D1 19:00
FT Viborg 3 - 1 Skive IK 3 - 1
HOL D3 19:00
FT Scheveningen 0 - 1 ASWH 0 - 1
THA D1 19:00
FT Ranong FC 1 - 2 Chiangmai FC 0 - 2
THA D1 19:00
FT Customs Department FC 2 - 0 Kasetsart FC 2 - 0
LIT D2 19:00
FT FK Kauno Zalgiris II 1 - 1 Atomsfera Mazeikiai 1 - 1
CFC 19:00
FT Shanghai East Asia FC 3 - 2 Chongqing SWM Motors 2 - 0
UEFACW 19:00
FT Germany (w) 3 - 0 Ireland (w) 3 - 0
SWE D3 19:00
FT IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 IFK Malmo FK 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Onsala BK 2 - 2 BK Olympic 1 - 1
HUN Cup 19:00
FT Sajobabony Vegyesz 1 - 1 Egri FC 0 - 1
HUN Cup 19:00
FT Zsambeki SK 2 - 1 THSE Szabadkikoto 1 - 0
HUN Cup 19:00
FT Szarvaskend SE 1 - 10 Csakvari TK 0 - 4
GERWC 19:00
FT BSV Grun Weiss Neukolln (W) 0 - 9 SV Meppen (w) 0 - 3
DEN D4 19:00
FT Husum BK 1 - 1 Tarnby FF 1 - 0
GER OBW 19:00
FT Pforzheim 3 - 0 Sportfreunde Dorfmerkingen 0 - 0
GER OBW 19:00
FT SpVgg Ansbach 5 - 0 ASV Cham 0 - 0
GER OBW 19:00
FT SC Eltersdorf 5 - 0 TSV Karlburg 3 - 0
GER OBW 19:00
FT Grossbardorf 1 - 0 Eintracht Bamberg 0 - 0
GER OBW 19:00
FT FC Pipinsried 4 - 3 SpVgg Hankofen-Hailing 0 - 0
GER OBW 19:00
FT SV Donaustauf 1 - 0 SV Pullach 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Türkspor Augsburg 3 - 1 TSV Kottern 0 - 0
GER OBW 19:00
FT KSV Baunatal 1 - 3 Hessen Dreieich 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Rostocker FC 1 - 3 MSV Pampow 0 - 0
GER OBW 19:00
FT TSV Dachau 1865 2 - 3 FC Deisenhofen 0 - 0
AUS L 19:00
FT SV Wienerberger 1 - 0 SR Donaufeld Wien 0 - 0
GER OBW 19:00
FT FC An der Fahner Hohe 2 - 0 SV 1899 Merseburg 0 - 0
GER OBW 19:00
FT FC Oberlausitz 2 - 0 Carl Zeiss Jena II 2 - 0
GER OBW 19:00
FT FSV Martinroda 2 - 5 Ludwigsfelder FC 1 - 2
GER OBW 19:00
FT Husumer SV 1 - 1 TSV Bordesholm 0 - 0
GER OBW 19:00
FT TSV Altenholz 0 - 3 TSV Kronshagen 0 - 1
Pol D4 19:00
FT Chemik Police 0 - 0 Flota Swinoujscie 0 - 0
Finland K 19:00
FT Edustus IPS 0 - 8 Kumu STPS 0 - 2
Finland K 19:00
FT Kings 4 - 2 FC Jyvaskyla Blackbird 2 - 2
Finland K 19:00
FT NOPS 4 - 0 Saaksjarven Loiske 2 - 0
Finland K 19:00
FT Sudet 5 - 1 LaPa 3 - 0
EST D4 19:00
FT Jogeva Wolves 1 - 8 Ajax Lasnamae 0 - 5
BEL WD1 19:00
FT KVK Tienen (w) 2 - 1 Moldavo (w) 1 - 1
CRO D3 19:00
FT NK OSK Otok 4 - 1 Zmaj Blato 2 - 0
NOR D1 W 19:00
FT Aasane (w) 4 - 0 Fart (w) 3 - 0
URU U19 19:00
FT Fenix U19 1 - 1 Rentistas U19 0 - 1
GER Reg 19:05
FT FC Lokomotive Leipzig 1 - 1 Chemnitzer 1 - 0
GER Reg 19:10
FT FSV Mainz 05 (Youth) 2 - 6 SC Freiburg (Youth) 0 - 4
GER Reg 19:15
FT Fortuna Koln 3 - 2 Wuppertaler 1 - 1
SWE D3 19:30
FT IFK Stocksund 2 - 0 Kungsangens IF 1 - 0
CZE CFL 19:30
FT Dolni Benesov 1 - 3 Slavia Kromeriz 0 - 0
HOL D3 19:30
FT Noordwijk 1 - 1 Katwijk 1 - 1
ARM CUP 19:30
FT Shirak 1 - 2 Alashkert 1 - 2
ARM CUP 19:30
FT BKMA 0 - 0 Lori Vanadzor 0 - 0
HUN Cup 19:30
FT Bonyhad Volgyseg 2 - 3 Monori SE 2 - 1
KSA YTH 19:30
FT Al-Fath (Youth) 2 - 1 Al-Shabab (Youth) 0 - 0
DEN D4 19:30
FT Vordingborg IK 0 - 2 Greve Fodbold 0 - 0
INT CF 19:30
FT Kidderminster Harriers 0 - 4 Wrexham 0 - 3
MAS SL 20:00
FT Johor Darul Takzim 6 - 1 Selangor 1 - 0
MAS SL 20:00
FT Pahang UiTM FC 2 - 1 Terengganu 1 - 1
MAS PL 20:00
FT Pulau Pinang 2 - 1 Kuala Lumpur 1 - 0
MAS PL 20:00
FT PKNP FC 0 - 0 Negeri Sembilan 0 - 0
ICE D2 20:00
FT Volsungur husavik 0 - 6 Kordrengir 0 - 3
UKR U21 20:00
FT Olimpic Donetsk U21 0 - 1 FC Mynai U21 0 - 1
SWE D3 20:00
FT IK Oddevold 5 - 0 Ahlafors IF 1 - 0
SWE D3 20:00
FT Nordvarmland FF 0 - 2 Savedalens IF 0 - 1
POL ME 20:00
FT Wisla Krakow (Youth) 2 - 1 Zha Buse U19 0 - 0
EST D1 20:00
FT FC Kuressaare 2 - 2 Tallinna JK Legion 2 - 0
SWE WD2 20:00
FT Hammarby (w) 2 - 1 Mallbackens IF (w) 0 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT IFK Varnamo 3 - 1 Skovde AIK 1 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Assyriska Turab IK JKP 4 - 0 Qviding FIF 3 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Oskarshamns AIK 2 - 1 Tvaakers IF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Torns IF 3 - 0 FC Linkoping City 2 - 0
RUS D1 20:00
FT FK Nizhny Novgorod 3 - 0 Shinnik Yaroslavl 1 - 0
RUS D1 20:00
FT Gazovik Orenburg 0 - 0 Akron Togliatti 0 - 0
SWE D3 20:00
FT Dalstorps IF 1 - 1 Syrianska FC 0 - 0
BLR D3 20:00
FT Ivatsevichi 0 - 2 FC Molodechno 0 - 1
THA PR 20:00
FT Bangkok United FC 2 - 1 Suphanburi FC 0 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT Nykopings BIS 1 - 1 Karlslunds IF HFK 1 - 0
DEN WD2 20:00
FT Fredensborg (W) 2 - 2 Solrod (w) 1 - 0
POL D2 20:00
FT Stargard Szczecinski 1 - 4 Bytovia Bytow 0 - 0
LAT D2 20:00
FT FK Smiltene BJSS 2 - 2 JDFS Alberts 0 - 1
LAT D2 20:00
FT Saldus SS/Leevon 0 - 0 Grobina 0 - 0
MOL D2 20:00
FT Victoria Bardar 1 - 4 Olimp Comrat 1 - 4
MOL D2 20:00
FT Iskra Stal Ribnita 3 - 1 Flacara Falesti 0 - 0
MOL D2 20:00
FT CSF Baliti 4 - 2 Real Succes 3 - 1
BLR D2 20:00
FT Granit Mikashevichi 1 - 1 FK Orsha 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Toulon U19 2 - 2 Istres U19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT NimesU19 3 - 0 Saint Etienne U19 0 - 0
DEN D2 20:00
FT BK Frem 3 - 1 Holstebro BK 2 - 1
DEN D2 20:00
FT Bronshoj 1 - 3 FA 2000 1 - 1
DEN D2 20:00
FT Skovshoved 2 - 2 Vanlose 2 - 2
BI PL 20:00
FT BS Dynamic 0 - 1 Les Elephants FC 0 - 1
BI PL 20:00
FT Flambeau de l'Est 0 - 0 Aigle Noir 0 - 0
GER U19 20:00
FT VfL Wolfsburg U19 2 - 3 Werder Bremen U19 1 - 2
FIN D3 A 20:00
FT GBK Kokkola 1 - 1 Jakobstads Bollklubb 0 - 1
FIN D3 A 20:00
FT NJS 0 - 2 PK Keski Uusimaa 0 - 0
FAR D1 20:00
FT TB/FCS/Royn 0 - 0 KI Klaksvik 0 - 0
SWE D3 20:00
FT Sandviks IK 0 - 1 Bodens BK 0 - 0
POL PR 20:00
FT Lechia Gdansk 4 - 2 Stal Mielec 2 - 2
FRA D2 20:00
FT Clermont 1 - 1 Toulouse 1 - 0
RUS D2 20:00
FT Kvant Obninsk 0 - 0 Salyut-Energia Belgorod 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Rennes U19 0 - 1 Brest Stade U19 0 - 0
TUR D1 20:00
FT Denizlispor 0 - 0 Trabzonspor 0 - 0
GER Reg 20:00
FT SSV Jeddeloh 0 - 1 FC Oberneuland 0 - 0
HOL D3 20:00
FT Excelsior Maassluis 2 - 2 Rijnsburgse Boys 1 - 1
HOL D3 20:00
FT Kozakken Boys 4 - 1 IJsselmeervogels 1 - 1
HOL D3 20:00
FT Quick Boys 1 - 0 Koninklijke HFC 1 - 0
HOL D3 20:00
FT Spakenburg 0 - 0 Jong Sparta Rotterdam (Youth) 0 - 0
HOL D3 20:00
FT Volendam (Youth) 0 - 2 HHC Hardenberg 0 - 1
BLR D1 20:00
FT Dinamo Brest 2 - 1 Energetik-BGU Minsk 2 - 1
THA D1 20:00
FT Ayutthaya United 1 - 2 Lampang FC 0 - 1
DAN U17 20:00
FT Sonderjyske U17 1 - 1 Nordsjaelland U17 1 - 1
BLR RL 20:00
FT FC Isloch Reserves 2 - 3 Dinamo Minsk Reserves 1 - 2
SAN L 20:00
FT SP Libertas 2 - 0 S.S Pennarossa 1 - 0
SAN L 20:00
FT Murata 1 - 2 SP Domagnano 1 - 0
SAN L 20:00
FT Tre Penne 4 - 0 Fiorentino 1 - 0
INT CF 20:00
FT Kettering Town 1 - 0 Kings Lynn 0 - 0
MOL D1 20:00
FT Dacia-Buiucani 2 - 1 Zimbru Chisinau 1 - 1
HUN Cup 20:00
FT BKV Elore 1 - 2 Szentlorinc SE 1 - 1
HUN Cup 20:00
FT Kiskunfelegyhazi HTK 1 - 0 Majosi 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Fuzesgyarmati SK 1 - 2 Gardony 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Morahalom 0 - 3 Gyongyos 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Felsozsolca 4 - 1 Varfurdo Gyulai Termal FC 2 - 0
HUN Cup 20:00
FT Bodajk 0 - 3 RCO Agde 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Femalk-Dunavarsany 2 - 1 Korosladany MSK 1 - 1
HUN Cup 20:00
FT Kabai Meteorit SE 1 - 1 Nagybajomi AC 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT MTE Mosonmagyarovar 0 - 1 Bodajk FC Siofok 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Abda SC-VVFK-BAU 0 - 1 Hodmezovasarhelyi 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Makoi FC 1 - 3 Pecsi MFC 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Epitok 0 - 8 MTK Hungaria 0 - 4
HUN Cup 20:00
FT Mohacs 0 - 6 Dafuji cloth MTE 0 - 2
HUN Cup 20:00
FT Sarvar FC 0 - 3 Kaposvar 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Balatonfuredi FC 2 - 3 DEAC 1 - 1
HUN Cup 20:00
FT Jaszberenyi 1 - 6 Budaorsi SC 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Kecsked KSK 0 - 10 Varda SE 0 - 4
HUN Cup 20:00
FT Sarbogard 0 - 3 Kazincbarcika 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Gaskiar 1 - 0 Gesztelyi FCE 1 - 0
HUN Cup 20:00
FT Csornai SE 1 - 2 Dabas-Gyon FC 0 - 2
HUN Cup 20:00
FT Kiraly SZE 2 - 3 Beech Sigit 1 - 0
HUN Cup 20:00
FT PTE-PEAC 0 - 7 Salgotarjan-Baglyas FC 0 - 3
HUN Cup 20:00
FT Tihany 0 - 5 Kecskemeti TE 0 - 2
HUN Cup 20:00
FT Kozarmisleny SE 1 - 0 Tatabanya 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Ajka Kristaly SE 0 - 7 Lipot Pekseg 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Bataszek SE 8 - 1 Fehergyarmat SC 6 - 0
HUN Cup 20:00
FT Diosjeno SE 0 - 5 Dorogi FC 0 - 1
HUN Cup 20:00
FT Matraterenye SE 0 - 3 Cso-Ki Sport 0 - 0
HUN Cup 20:00
FT Mezokeresztes VSE 0 - 11 ZalaegerzsegTE 0 - 4
HUN Cup 20:00
FT Mezoturi AFC 1 - 9 Menfocsanak 1 - 3
HUN Cup 20:00
FT Vac-Dunakanyar 1 - 4 Bekescsaba 1 - 3
AZE D1 20:00
FT FK Gilan Gabala 0 - 0 Keshla FK 0 - 0
INT CF 20:00
FT Glentoran FC 7 - 0 HW Welders 3 - 0
ITA YTHL 20:00
FT Fiorentina U20 1 - 2 Bologna U20 0 - 1
ITA YTHL 20:00
FT Genoa U20 1 - 1 Spal U19 0 - 1
KSA YTH 20:00
FT Al-Tai (Youth) 1 - 0 Al-Ittihad (Youth) 0 - 0
DAN U17 20:00
FT Odense BK U17 0 - 0 AalborgU17 0 - 0
INT CF 20:00
FT Kelty Hearts 1 - 1 Airdrie United 0 - 0
MAC D1 20:00
FT Hang Sai 2 - 1 PSP Macau 1 - 1
GER OBW 20:00
FT DJK TEUTONIA SCHALKE 2 - 0 SV Seligenporten 0 - 0
GER OBW 20:00
FT FC Hanau 93 3 - 0 Rot-Weiss Hadamar 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Hünfelder SV 1 - 1 FSV Fernwald 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Waldgirmes 1 - 1 Buchonia Flieden 0 - 0
Pol D4 20:00
FT Podlasie Biala Podlaska 5 - 2 Hetman Zamosc 3 - 1
Finland K 20:00
FT HauPa 0 - 0 KajHa 0 - 0
Finland K 20:00
FT RoPo 1 - 2 AC Oulu Akatemia 1 - 0
HOL RE 20:00
FT FC Emmen Reserves 0 - 2 SBV Excelsior Reserve 0 - 1
HOL RE 20:00
FT FC Groningen Reserves 6 - 0 FC Twente Enschede Reserve 3 - 0
IRE U19 20:00
FT Cork City U19 4 - 0 Kerry DL U19 2 - 0
LCE D4 20:00
FT KA Asvellir 2 - 2 Kormakur 1 - 2
LCE D4 20:00
FT KH Hlidarendi 0 - 2 Hamar Hveragerdi 0 - 0
NOR D1 W 20:00
FT Honefoss (w) 3 - 1 Amazon Grimstad (w) 0 - 0
Slo D3 20:00
FT Cadca 3 - 1 Liptovska Stiavnica 2 - 1
Slo D3 20:00
FT KFC Kalna nad Hronom 0 - 0 TJ Imel 0 - 0
Slo D3 20:00
FT Slovan Giraltovce 0 - 4 Mladost Kalsa 0 - 1
Slo D3 20:00
FT Spisska Nova Ves 0 - 2 Tatran Presov 0 - 1
URU D2 20:00
FT Central Espanol 3 - 2 Rampla Juniors FC 1 - 0
BRA CPY 20:00
FT America-RJ U20 2 - 3 Resende RJ U20 0 - 2
BRA CPY 20:00
FT Bangu U20 2 - 2 Madureira Youth 1 - 1
BRA CPY 20:00
FT Boavista (RJ) Youth 2 - 3 Portuguesa RJ U20 1 - 2
BRA CPY 20:00
FT Botafogo RJ U20 0 - 2 Vasco da Gama U20 0 - 1
INT CF 20:00
FT Udinese 0 - 1 Spal 0 - 1
INT CF 20:00
FT Montrose 2 - 2 Dundee 1 - 1
BEL WD1 20:00
FT Massenhoven VC (w) 1 - 7 KSKV Zwevezele (w) 0 - 0
BEL WD1 20:00
FT Wuustwezel (w) 1 - 2 SG-Tertre-Hautrage (w) 0 - 0
HOL RE 20:00
FT Roda JC Kerkrade Reserve 1 - 3 Alphense Boys Reserves 0 - 2
KSA YTH 20:05
FT Abha U20 1 - 2 Al-Hilal (Youth) 0 - 0
URU U19 20:10
FT Danubio U19 1 - 0 Plaza Colonia U19 0 - 0
BUL D2 20:15
FT Lokomotiv Sofia 2 - 0 Litex Lovech 2 - 0
DAN U17 20:15
FT Horsens U17 0 - 6 Brondby IFU17 0 - 2
Finland K 20:15
FT FC Finnkurd 3 - 3 Atlantis II 1 - 1
DEN SASL 20:30
FT Midtjylland 1 - 0 Lyngby 1 - 0
GER Reg 20:30
FT Schalke 04 (Youth) 2 - 0 SV Rodinghausen 1 - 0
BLR D3 20:30
FT Pershiy Regien 1 - 7 FC Baranovichi 0 - 0
MKD D2 20:30
FT FK Sloga 1934 Vinica 1 - 1 FK Kozuv 0 - 0
MKD D2 20:30
FT Pobeda Prilep 0 - 0 FC Plackovica 0 - 0
MKD D2 20:30
FT Pehchevo 0 - 3 FK Tikves Kavadarci 0 - 0
MKD D2 20:30
FT FK Roseman 3 - 2 Kamenica-Sasa 0 - 0
RUS PR 20:30
FT Ural Sverdlovsk Oblast 1 - 1 Zenit St. Petersburg 0 - 1
MKD D2 20:30
FT FK Kadino 0 - 1 Vlazrimi Kicevo 0 - 1
MKD D2 20:30
FT FK Ohrid 2004 0 - 1 FK Skopje 0 - 1
MKD D2 20:30
FT Korab Debar 0 - 1 Vardar Forino 0 - 0
MKD D2 20:30
FT FK Rinija 1 - 1 KF Veleshta 0 - 0
GER D1 20:30
FT Eintracht Frankfurt 1 - 1 Arminia Bielefeld 0 - 0
GER D1 20:30
FT FC Koln 2 - 3 TSG Hoffenheim 1 - 2
GER D1 20:30
FT VfB Stuttgart 2 - 3 SC Freiburg 0 - 2
GER D1 20:30
FT Union Berlin 1 - 3 Augsburg 0 - 1
GER D1 20:30
FT Werder Bremen 1 - 4 Hertha Berlin 0 - 2
CZE CFL 20:30
FT Slovan Rosice 0 - 0 Odra Petrkovice 0 - 0
CZE CFL 20:30
FT Uhersky Brod 2 - 2 Frydek-Mistek 0 - 1
CZE CFL 20:30
FT Vrchovina 3 - 3 Sigma Olomouc B 3 - 0
SVK D2 20:30
FT Dukla Banska Bystrica 4 - 4 Tatran LM 4 - 3
SVK D2 20:30
FT KFC Komarno 1 - 0 Partizan Bardejov 1 - 0
SVK D2 20:30
FT MFK Dubnica nad Vahom 0 - 2 MSK Puchov 0 - 0
SVK D2 20:30
FT Slavoj Trebisov 1 - 0 FC STK 1914 Samorin 1 - 0
POL D2 20:30
FT Znicz Pruszkow 0 - 2 Stal Rzeszow 0 - 0
FRA D4 20:30
FT ASM Belfortaine 2 - 0 St. Maur Lusi 1 - 0
FRA U19 20:30
FT Paris FC U19 1 - 0 Troyes U19 0 - 0
MKD D1 20:30
FT FK Makedonija Gjorce Petrov 2 - 1 FC Vardar Skopje 2 - 1
MKD D1 20:30
FT Rabotnicki Skopje 1 - 1 FC Struga Trim Lum 0 - 0
HOL D3 20:30
FT TEC 1 - 1 GVVV Veenendaal 0 - 0
Welsh PR 20:30
FT Barry Town AFC 3 - 1 Caernarfon 1 - 0
CYP D2 20:30
FT Ahironas Liopetriou 1 - 1 Agia Napa 1 - 0
CYP D2 20:30
FT Alki Oroklini 1 - 0 Asil Lysi 0 - 0
CYP D2 20:30
FT Kouris Erimi 1 - 1 AE Zakakiou 1 - 1
CYP D2 20:30
FT Omonia Aradippou 2 - 1 Digenis Morphou 0 - 1
CYP D2 20:30
FT Othellos Athienou 3 - 0 Akritas Chloraka 2 - 0
CYP D2 20:30
FT Thoi Lakatamias 0 - 1 PAEEK 0 - 0
CYP D2 20:30
FT Xylotympou 0 - 2 Onisilos Sotiras 0 - 1
KSA YTH 20:30
FT Al-Qadasiya (Youth) 2 - 0 Ohud Medina Youths 0 - 0
GER OBW 20:30
FT Nottingen 3 - 0 SSV Reutlingen 05 1 - 0
GER OBW 20:30
FT FSV 08 Bissingen 2 - 0 Freiburger FC 0 - 0
GER OBW 20:30
FT Neckarsulmer Sport-Union 0 - 0 FV Lorrach-Brombach 0 - 0
GER OBW 20:30
FT SV Linx 1 - 3 TSV Ilshofen 0 - 0
GER OBW 20:30
FT TSG Backnang 1 - 1 FV Ravensburg 0 - 0
AUS L 20:30
FT ATUS Ferach 1 - 2 SV Kraig 1 - 0
GER OBW 20:30
FT FC Karbach 0 - 0 Sportfreunde Eisbachtal 0 - 0
GER OBW 20:30
FT Hassia Bingen 0 - 3 Gonsenheim 0 - 0
CZE DFL 20:30
FT Sardice 1 - 3 Brno B 1 - 1
CZE DFL 20:30
FT TJ Start Brno 3 - 3 Velka Bites 1 - 1
Bos HD1 20:30
FT FK Buducnost Banovici 1 - 0 GOSK Gabela 1 - 0
Bos HD1 20:30
FT NK Slaven Zivinice 0 - 1 Zvijezda Gradacac 0 - 1
CZE DFL 5 20:30
FT FC Moravsky Krumlov 1 - 3 FC Ivancice 0 - 2
CZE DFL 5 20:30
FT Bystrc Kninicky 1 - 0 FC Kurim 1 - 0
UKR D3 20:30
FT Real Pharma Ovidiopol 0 - 2 Cherkashchyna-Akademiya 0 - 1
GER OBW 20:30
FT TSG Pfeddersheim 6 - 2 Hertha Wiesbach 3 - 0
SLO D1 20:45
FT ASK Bravo Publikum 0 - 0 FC Koper 0 - 0
Gre Atr Cup 20:45
FT Hellas Pontion 1 - 1 Karavas 1 - 1
ICE D2 21:00
FT Dalvik Reynir 1 - 3 KF Fjardabyggd 0 - 2
ICE D2 21:00
FT UMF Selfoss 1 - 4 Throttur Vogum 0 - 4
ICE PR 21:00
FT Fjolnir 1 - 1 KA Akureyri 1 - 0
SWE D1 SN 21:00
FT Karlstad BK 4 - 3 IFK Berga 1 - 2
CZE CFL 21:00
FT Domazlice 4 - 2 Admira Praha 1 - 1
SWE D3 21:00
FT Lidkopings FK 0 - 1 Vanersborgs IF 0 - 0
MEX U20 21:00
FT Atlas U20 1 - 1 Pachuca U20 0 - 1
SUI D2 21:00
FT SC Goldau 0 - 2 Biel Bienne 0 - 1
SUI D2 21:00
FT Baden 2 - 1 Wohlen 1 - 0
SUI D2 21:00
FT solothurn 5 - 1 SV Muttenz 3 - 1
SWE D1 SN 21:00
FT Motala AIF FK 1 - 3 FC Trollhattan 1 - 0
RUS D1 21:00
FT Dinamo Briansk 1 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0
SWE D3 21:00
FT Fanna BK 0 - 2 Karlbergs BK 0 - 1
SWE D3 21:00
FT IFK Osterakers Fk 2 - 1 Kvarnsvedens IK 0 - 1
SWE D3 21:00
FT Gamla Upsala SK 1 - 2 Skiljebo SK 1 - 1
SWE D3 21:00
FT Hudiksvalls ABK 7 - 0 Fagersta Sodra IK 1 - 0
SWE D3 21:00
FT Assyriska IF i Norrkoping 2 - 1 Varmbols FC 1 - 0
SWE D3 21:00
FT Trosa Vagnhärad SK 1 - 2 Assyriska 0 - 0
BLR D2 21:00
FT Smorgon FC 0 - 2 Kommunalnik Slonim 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Charlton Athletic 1 - 3 Doncaster Rovers 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Hull City 1 - 0 Crewe Alexandra 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Wigan Athletic 2 - 3 Gillingham 1 - 2
ENG L1 21:00
FT Bristol Rovers 0 - 2 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Milton Keynes Dons 1 - 2 Lincoln City 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Peterborough United 2 - 1 Fleetwood Town 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Burton Albion 2 - 1 Accrington Stanley 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Shrewsbury Town 1 - 2 Northampton Town 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Blackpool 2 - 0 Swindon Town 1 - 0
ENG L1 21:00
FT AFC Wimbledon 4 - 4 Plymouth Argyle 1 - 2
ENG L1 21:00
FT Oxford United 0 - 2 Sunderland A.F.C 0 - 0
UKR D1 21:00
FT FC Inhulets Petrove 1 - 1 Desna Chernihiv 0 - 0
SCO PR 21:00
FT Celtic FC 3 - 2 Livingston 2 - 1
SCO PR 21:00
FT Kilmarnock 2 - 1 Hamilton Academical 1 - 1
SCO PR 21:00
FT Dundee United 2 - 1 Saint Mirren 1 - 0
SCO PR 21:00
FT Saint Johnstone 0 - 1 Ross County 0 - 1
FIN D1 21:00
FT Inter Turku 0 - 1 SJK Seinajoen 0 - 1
FIN D1 21:00
FT Ilves Tampere 1 - 1 FC Haka 1 - 0
FIN D1 21:00
FT HIFK 2 - 2 IFK Mariehamn 2 - 0
NOR D2 21:00
FT Moss 1 - 3 Fredrikstad 0 - 0
NOR D2 21:00
FT Kjelsas 2 - 2 Kvik Halden 0 - 0
NOR D2 21:00
FT FK Arendal 3 - 1 Notodden FK 0 - 0
NOR D2 21:00
FT Vard Haugesund 1 - 1 Flekkeroy 0 - 0
POL D2 21:00
FT Skra Czestochowa 1 - 1 Motor Lublin 1 - 0
CZE CFL 21:00
FT Jiskra Usti nad Orlici 1 - 0 FK Prepere 0 - 0
CZE CFL 21:00
FT Slovan Velvary 1 - 1 Teplice B 1 - 0
AUS D3 21:00
FT SV Ried B 1 - 1 Union Gurten 1 - 1
SUI D2 21:00
FT FC Dietikon 1 - 4 FC St.Gallen U21 1 - 2
SUI D2 21:00
FT FC Red Star Zurich 2 - 4 FC Paradiso 1 - 3
SUI D2 21:00
FT FC Tuggen 3 - 2 FC Gossau 0 - 0
SUI D2 21:00
FT FC Wettswil Bonstetten 3 - 1 SV Hongg 0 - 1
SUI D2 21:00
FT Lausanne SportsU21 4 - 1 US Terre Sainte 0 - 0
ENG PR 21:00
FT Leeds United 4 - 3 Fulham 2 - 1
ENG LCH 21:00
FT Middlesbrough 1 - 1 Bournemouth AFC 0 - 1
ENG LCH 21:00
FT Rotherham United 0 - 1 Millwall 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Blackburn Rovers 5 - 0 Wycombe Wanderers 3 - 0
ENG LCH 21:00
FT Luton Town 2 - 1 Derby County 1 - 0
ENG LCH 21:00
FT Reading 2 - 0 Barnsley 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Norwich City 2 - 2 Preston North End 1 - 2
ENG LCH 21:00
FT Swansea City 0 - 0 Birmingham City 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Sheffield Wednesday 0 - 0 Watford 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Brentford 3 - 0 Huddersfield Town 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Grimsby Town 0 - 4 Salford City 0 - 1
ENG L2 21:00
FT Newport County 2 - 1 Barrow 1 - 1
ENG L2 21:00
FT Morecambe 0 - 5 Cambridge United 0 - 3
ENG L2 21:00
FT Exeter City 0 - 2 Port Vale 0 - 1
ENG L2 21:00
FT Crawley Town 1 - 0 Scunthorpe United 1 - 0
ENG L2 21:00
FT Forest Green Rovers 2 - 2 Bradford City 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Tranmere Rovers 0 - 3 Cheltenham Town 0 - 3
ENG L2 21:00
FT Leyton Orient 2 - 2 Mansfield Town 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Harrogate Town 2 - 2 Walsall 2 - 1
ENG L2 21:00
FT Colchester United 2 - 0 Bolton Wanderers 1 - 0
ENG L2 21:00
FT Stevenage Borough 3 - 0 Oldham Athletic 0 - 0
RUS D2 21:00
FT Krasnodar III 0 - 1 Urozhay Krasnodar 0 - 0
SWE D3 21:00
FT IFK Ostersund 1 - 2 Friska Viljor FC 0 - 1
SER D2 21:00
FT Dinamo Vranje 2 - 3 FK Buducnost Dobanovci 2 - 1
SER D2 21:00
FT FK Dubocica 0 - 0 FK Loznica 0 - 0
SER D2 21:00
FT IMT Novi Beograd 0 - 1 Radnicki 1923 Kragujevac 0 - 1
SER D2 21:00
FT Radnicki Pirot 0 - 1 Kabel Novi Sad 0 - 1
SER D2 21:00
FT Sloga Kraljevo 1 - 2 Zemun 1 - 0
SER D2 21:00
FT FK Zeleznicar Pancevo 2 - 1 Kolubara 0 - 0
AUS D3 21:00
FT FC Wacker Innsbruck Amateure 6 - 1 WSG Swarovski Tirol B 2 - 1
AUS D3 21:00
FT VfB Hohenems 4 - 1 RW Rankweil 2 - 1
AUS D3 21:00
FT Bischofshofen 1 - 1 St. Johann 0 - 1
POL D2 21:00
FT Garbarnia Krakow 1 - 3 Wigry Suwalki 0 - 0
SER D1 21:00
FT FK Backa Backa Palanka 0 - 0 FK Napredak Krusevac 0 - 0
SER D1 21:00
FT Metalac Gornji Milanovac 1 - 1 Mladost Lucani 1 - 0
SER D1 21:00
FT Radnicki Nis 0 - 0 Cukaricki Stankom 0 - 0
FRA U19 21:00
FT Orleans US 45 U19 1 - 0 Lille U19 0 - 0
SLO D2 21:00
FT ND Beltinci 2 - 4 Krka 0 - 2
SLO D2 21:00
FT NK Fuzinar 5 - 0 NK Bilje 2 - 0
SLO D2 21:00
FT Krsko Posavlje 1 - 2 NK Rudar Velenje 0 - 2
SLO D2 21:00
FT NK Primorje 1 - 1 Smartno 0 - 0
SLO D2 21:00
FT Drava 1 - 2 Roltek Dob 1 - 0
SPA D1 21:00
FT Villarreal 2 - 1 Eibar 0 - 0
SPA D2 21:00
FT Mirandes 1 - 1 Real Oviedo 0 - 0
ENG-N PR 21:00
FT Atherton Collieries 0 - 2 Scarborough 0 - 1
ENG-N PR 21:00
FT Bamber Bridge 1 - 0 Matlock Town 0 - 0
ENG-N PR 21:00
FT Basford Utd 0 - 2 Warrington Town AFC 0 - 2
ENG-N PR 21:00
FT Buxton FC 4 - 2 Radcliffe Borough 2 - 1
ENG-N PR 21:00
FT FC United of Manchester 1 - 1 Nantwich Town 0 - 0
ENG-N PR 21:00
FT Gainsborough Trinity 2 - 0 Hyde F.C. 1 - 0
ENG-N PR 21:00
FT Morpeth Town 1 - 1 Grantham Town 1 - 0
ENG-N PR 21:00
FT South Shields 3 - 0 Mickleover Sports 1 - 0
ENG-N PR 21:00
FT Stafford Rangers 0 - 1 Ashton United 0 - 1
ENG-N PR 21:00
FT Stalybridge Celtic 1 - 1 Lancaster City 1 - 0
ENG-N PR 21:00
FT Witton Albion 0 - 2 Whitby Town 0 - 0
Kosovo L 21:00
FT KF Besa Pec 1 - 4 KF Ballkani 0 - 1
Kosovo L 21:00
FT Prishtina 3 - 0 KF Drenica Skenderaj 1 - 0
BUL D2 21:00
FT Neff supporting Simic 0 - 4 Kariana Erden 0 - 2
BUL D2 21:00
FT Sportist Svoge 1 - 1 Vitosha Bistritsa 1 - 1
BUL D2 21:00
FT Yantra Gabrovo 0 - 2 Septemvri Sofia 0 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Barwell 1 - 2 Lowestoft Town 1 - 1
ENG-S CE 21:00
FT Bromsgrove Sporting FC 1 - 1 Coalville 0 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Hednesford Town 1 - 4 Stourbridge 1 - 2
ENG-S CE 21:00
FT Hitchin Town 5 - 1 Alvechurch 2 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Leiston FC 0 - 1 Rushall Olympic 0 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Nuneaton Borough 1 - 1 Rushden Diamonds 0 - 1
ENG-S CE 21:00
FT Peterborough Sports 1 - 1 Tamworth 1 - 1
ENG-S CE 21:00
FT Redditch United 1 - 1 Needham Market 1 - 1
ENG-S CE 21:00
FT Royston Town 2 - 2 Banbury United 1 - 1
ENG-S CE 21:00
FT St Ives Town 1 - 0 Biggleswade Town 0 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Stratford Town 2 - 1 Kings Langley 0 - 0
INT CF 21:00
FT Halifax Town 2 - 2 Boston United 2 - 0
INT CF 21:00
FT Ebbsfleet United 2 - 1 Dover Athletic 0 - 0
INT CF 21:00
FT Portadown 1 - 2 Ards FC 1 - 0
INT CF 21:00
FT Crusaders 2 - 0 Queen's University 1 - 0
INT CF 21:00
FT Larne FC 1 - 0 Annagh United 0 - 0
INT CF 21:00
FT St Albans City 0 - 0 Sutton United 0 - 0
INT CF 21:00
FT Wealdstone FC 1 - 1 Dulwich Hamlet 1 - 0
INT CF 21:00
FT Eastleigh 3 - 2 Eastbourne Borough 2 - 0
SWE D3 21:00
FT Angelholms FF 1 - 0 FC Rosengard 1 - 0
ICE LD1 21:00
FT Tindastoll Neisti (w) 2 - 0 IA Akranes (w) 1 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Beaconsfield SYCOB 1 - 2 Poole Town 0 - 1
ENG-S PR 21:00
FT Chesham United 0 - 0 Gosport Borough 0 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Dorchester Town 1 - 3 Weston Super Mare 1 - 2
ENG-S PR 21:00
FT Farnborough Town 1 - 3 Swindon Supermarine 0 - 1
ENG-S PR 21:00
FT Hayes Yeading United 1 - 1 Taunton Town 0 - 1
ENG-S PR 21:00
FT Metropolitan Police 1 - 1 Yate Town 1 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Salisbury FC 2 - 2 Hendon 1 - 1
ENG-S PR 21:00
FT Tiverton Town 5 - 0 Wimborne Town 3 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Truro City 1 - 0 Harrow Borough 0 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Walton Casuals 1 - 1 Hartley Wintney 0 - 1
ENG RYM 21:00
FT Bishop's Stortford 2 - 2 Bognor Regis Town 0 - 1
ENG RYM 21:00
FT Brightlingsea Regent 1 - 2 Margate 0 - 1
ENG RYM 21:00
FT Carshalton Athletic FC 3 - 0 Potters Bar Town 0 - 0
ENG RYM 21:00
FT Cheshunt 1 - 0 East Thurrock United 1 - 0
ENG RYM 21:00
FT Corinthian Casuals 1 - 2 Haringey Borough 0 - 0
ENG RYM 21:00
FT Cray Wanderers 5 - 1 Kingstonian 2 - 0
ENG RYM 21:00
FT Enfield Town 4 - 1 lewes 2 - 1
ENG RYM 21:00
FT Folkestone 1 - 2 Worthing 0 - 1
ENG RYM 21:00
FT Hornchurch 2 - 1 Merstham 0 - 0
ENG RYM 21:00
FT Leatherhead 1 - 1 Horsham 1 - 0
INT CF 21:00
FT AFC Telford United 1 - 3 Notts County 0 - 1
JOR D1 21:00
FT Al Wihdat Amman 2 - 1 Al Hussein Irbid 0 - 0
Greece U19 21:00
FT Olympiakos Piraeus U19 2 - 1 Asteras Tripolis U19 0 - 0
GER OBW 21:00
FT 1. FC Sand 1 - 0 ATSV Erlangen 0 - 0
GER OBW 21:00
FT TSV Abtswind 2 - 1 DJK Ammerthal 0 - 0
GER OBW 21:00
FT TV Jahn Hiesfeld 1 - 2 SC Dusseldorf-West 0 - 1
AUS L 21:00
FT Post SV Wien 0 - 0 Favoritner AC 0 - 0
AUS L 21:00
FT SV Donau 0 - 0 Stadlau 0 - 0
CZE DFL 21:00
FT MFK Dobris 1 - 3 FK Chomutov 0 - 0
CZE DFL 21:00
FT Spartak Sobeslav 4 - 1 SK Otava Katovice 2 - 1
DEN D4 21:00
FT Horsens Freja 2 - 3 Marienlyst 2 - 1
Pol D4 21:00
FT Avia Swidnik 5 - 1 Chelmianka Chelm 3 - 1
Pol D4 21:00
FT Blonianka Blonie 2 - 3 Huragan Morag 1 - 0
Pol D4 21:00
FT LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 3 - 0 Jutrzenka Giebultow 2 - 0
Pol D4 21:00
FT Pogon Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Legia Warszawa B 2 - 0
SLO D3 21:00
FT NK Adria Miren 3 - 1 Tolmin 1 - 0
SLO D3 21:00
FT Bistrica 3 - 0 Prevalje 0 - 0
SLO D3 21:00
FT NK Rogaska 3 - 0 Sampion Celje 2 - 0
SLO D3 21:00
FT Tinex Sencur 2 - 5 Svoboda Peshtera 1 - 2
SLO D3 21:00
FT NK Skofja Loka 1 - 0 NK Sava Kranj 1 - 0
SLO D3 21:00
FT NK Smarje pri Jelsah 1 - 3 Dravinja 0 - 2
SLO D3 21:00
FT NK Zrece 1 - 0 Koroska Dravograd 0 - 0
SUI D3 21:00
FT Bavois 0 - 3 Stade Nyonnais 0 - 1
SUI D3 21:00
FT Breitenrain 2 - 2 YF Juventus Zurich 1 - 1
SUI D3 21:00
FT SC Cham 1 - 1 FC Sion U21 0 - 1
Croatia U19 L 21:00
FT NK Istra 1961 U19 3 - 1 Slaven Belupo U19 1 - 0
ENG RL1 21:00
FT Chichester City 1 - 3 Ramsgate 0 - 0
ENG RL1 21:00
FT Harlow Town 2 - 0 FC Romania 1 - 0
ENG RL1 21:00
FT Sittingbourne 3 - 2 Whitstable Town 2 - 1
ENG RL1 21:00
FT Canvey Island 0 - 0 Romford 0 - 0
LCE D3 21:00
FT Augnablik Kopavogur 4 - 4 Ellidi 2 - 0
LCE D3 21:00
FT HotturHuginn 2 - 4 KFR Aegir 0 - 0
LCE D3 21:00
FT KF Gardabaer 1 - 0 Alftanes 0 - 0
ENG UD1 21:00
FT Brighouse Town 1 - 2 Clitheroe 0 - 0
ENG UD1 21:00
FT Dunston UTS 2 - 1 Marine 0 - 1
ENG UD1 21:00
FT Mossley 2 - 0 Ossett United 1 - 0
ENG UD1 21:00
FT Pickering Town 0 - 0 Workington 2 - 0
ENG UD1 21:00
FT Pontefract Collieries 1 - 1 Runcorn Linnets 0 - 1
ENG UD1 21:00
FT Trafford 0 - 0 Tadcaster Albion 0 - 0
POR D3 21:00
FT Vitoria Guimaraes B 1 - 1 FC Felgueiras 0 - 1
POR D3 21:00
FT Sp. Espinho 0 - 1 Anadia 0 - 1
Ire LSL 21:00
FT Leeds AFC Cork 1 - 0 Castleview FC 0 - 0
ROM D3 21:00
FT Husana Husi 5 - 0 ACS Bradu Borca 3 - 0
ROM D3 21:00
FT ACSO Filiasi 1 - 0 FC Pucioasa 0 - 0
ROM D3 21:00
FT CS Avantul Periam 1 - 1 CS Soimii Lipova 0 - 0
ENG SD1 21:00
FT Bristol Manor Farm 0 - 1 Cirencester 0 - 0
ENG SD1 21:00
FT Daventry 1 - 0 Kidlington 0 - 0
ENG SD1 21:00
FT Highworth Town 1 - 0 Willand Rovers 0 - 0
ENG UD1 21:00
FT Carlton Town 1 - 3 Lincoln United 0 - 1
ENG UD1 21:00
FT Cleethorpes Town 2 - 3 Ilkeston Town 0 - 1
ENG UD1 21:00
FT Newcastle Town FC 0 - 0 Sheffield FC 0 - 0
ENG UD1 21:00
FT Stamford 5 - 0 Glossop North End 2 - 0
ENG UD1 21:00
FT Worksop Town 6 - 2 Loughborough Dynamo 4 - 0
ROM D3 21:00
FT ACS Poli Timisoara 0 - 2 Crisul Chisineu Cris 0 - 1
ROM D3 21:00
FT CS Sanatatea Cluj 1 - 3 FC Unirea Alba Iulia 1 - 1
INT CF 21:00
FT Slough Town 2 - 4 Weymouth 2 - 2
INT CF 21:00
FT Torquay United 0 - 2 Chippenham Town 0 - 1
INT CF 21:00
FT Vicenza 4 - 3 Legnago Salus 2 - 1
INT CF 21:00
FT Peterhead 0 - 2 fraserburgh 0 - 1
INT CF 21:00
FT Albion Rovers 1 - 1 Caledonian Braves 1 - 0
INT CF 21:00
FT Marske United 4 - 2 City of Liverpool FC 3 - 1
INT CF 21:00
FT Solihull Moors 0 - 1 Hereford United 0 - 0
SUD PR 21:00
FT Hay Al-Arab 2 - 1 Al-Hilal Kadougli 0 - 0
SUD PR 21:00
FT Hay Al Wadi 0 - 1 Al-Hilal Omdurman 0 - 0
SUD PR 21:00
FT Merreikh El-Fasher 3 - 2 Al Shorta Al Qadarif 0 - 0
SUD PR 21:00
FT Ahli Marawi 1 - 1 Amal Atbara 0 - 0
CZE DFL 21:00
FT CLU Beroun 2 - 0 TJ Klatovy 2 - 0
Gre Atr Cup 21:00
FT Finikas Ag Sofias 0 - 3 Argonaftis Neas Kiou 0 - 2
Gre Atr Cup 21:00
FT Neoi Evgenias 3 - 5 Iraklis Nikeas 0 - 2
Gre Atr Cup 21:00
FT Panionios Keratsiniou 0 - 2 Mavros Aetos - Olimpiada 0 - 0
UKR D3 21:00
FT Dinaz Vyshgorod 5 - 1 Niva Vinica 0 - 0
AUS L 21:00
FT Horitschon 1 - 1 SV St Margarethen 1 - 0
AUS L 21:00
FT FC Egg 1 - 2 Admira Dornbirn 0 - 0
Bos HD1 21:00
FT Leotar 0 - 0 Rudar Prijedor 0 - 0
ROM D3 21:05
FT Gloria Lunca Teuz Cermei 1 - 3 ACS Progresul Pecica 1 - 3
SER U19 21:05
FT Red Star Belgrade U19 4 - 1 FK Brodarac U19 0 - 1
BEL D1 21:15
FT Oostende 3 - 1 Oud Heverlee 1 - 0
DAN U17 21:15
FT Randers FC U17 1 - 3 FC Kobenhavn U17 0 - 3
CRO D3 21:15
FT NK Lucko 3 - 2 NK Vrapce 2 - 2
CRO D3 21:15
FT NK Udarnik Kurilovec 3 - 1 Karlovac 3 - 1
CRO D3 21:15
FT NK Spansko 2 - 0 NK Vrbovec 2 - 0
CRO D3 21:15
FT NK Tresnjevka 1 - 0 NK Mladost Petrinja 0 - 0
RUS D1 21:30
FT Irtysh 1946 Omsk 0 - 4 Krylya Sovetov 0 - 2
SWE D3 21:30
FT IFK Lidingo FK 2 - 3 Enskede IK 1 - 1
BLR D3 21:30
FT Dinamo Brest II 4 - 0 Stenles Pinsk 0 - 0
POL D1 21:30
FT Sandecja Nowy Sacz 1 - 2 Odra Opole 0 - 1
HOL D1 21:30
FT AZ Alkmaar 1 - 1 PEC Zwolle 0 - 1
HOL D2 21:30
FT FC Oss 2 - 2 SC Cambuur 1 - 2
CZE D1 21:30
FT Opava 0 - 0 Dynamo Ceske Budejovice 0 - 0
CZE D1 21:30
FT Banik Ostrava 3 - 0 Pardubice 1 - 0
AUS D3 21:30
FT SV Stripfing Weiden 2 - 1 Ask-bsc Bruck/leitha 1 - 1
CZE D2 21:30
FT Dukla Prague 3 - 1 Trinec 2 - 1
CZE D2 21:30
FT Viktoria Zizkov 0 - 2 Hradec Kralove 0 - 0
BOS PL 21:30
FT Mladost Doboj Kakanj 1 - 2 FK Velez Mostar 0 - 1
CRO D2 21:30
FT HNK Cibalia 2 - 1 Dinamo Zagreb II 1 - 1
CRO D2 21:30
FT NK Dubrava Zagreb 1 - 4 NK Opatija 1 - 2
CRO D2 21:30
FT Rudes 1 - 1 Bijelo Brdo 0 - 1
CRO D2 21:30
FT Hrvatski dragovoljac 3 - 2 Inter Zapresic 2 - 1
CRO D2 21:30
FT NK Junak 2 - 2 NK Dugopolje 1 - 1
MNE D2 21:30
FT FK Drezga 1 - 4 Jedinstvo Bijelo Polje 1 - 0
MNE D2 21:30
FT Mornar 3 - 0 FK Ibar Rozaje 1 - 0
MNE D2 21:30
FT Bokelj Kotor 1 - 1 OSK Igalo 0 - 0
MNE D2 21:30
FT FK Berane 1 - 2 Arsenal Tivat 1 - 1
MNE D2 21:30
FT FK Grbalj Radanovici 0 - 2 KOM Podgorica 0 - 2
POR D2 21:30
FT FC Arouca 0 - 0 Leixoes 0 - 0
POR D2 21:30
FT CD Mafra 1 - 0 Viseu 0 - 0
INT CF 21:30
FT Padova 2 - 1 Reggiana 1 - 1
AUS D3 21:30
FT SV Leobendorf 3 - 2 SC Mannsdorf 1 - 1
Pol D4 21:30
FT Jarota Jarocin 0 - 1 Sokol Kleczew 0 - 1
CRO D3 21:30
FT Hrvace 0 - 2 NK Uskok 0 - 2
CRO D3 21:30
FT NK Nask Nasice 2 - 1 NK Vihor 1 - 1
CRO D3 21:30
FT Vuteks Sloga 0 - 1 NK Cepin 0 - 0
CRO D3 21:30
FT NK Split 1 - 0 NK Vodice 0 - 0
CRO D3 21:30
FT Jadran LP 1 - 1 NK Hrvatski VP 1 - 0
CRO D3 21:30
FT NK Naprijed Hreljin 0 - 1 Nehaj 0 - 1
INT CF 21:30
FT Panahaiki-2005 2 - 0 Giorgos Karaiskakis 0 - 0
BEL WD1 21:30
FT ASE de Chastre (W) 0 - 3 Standard Liege B (W) 0 - 1
SER U19 21:30
FT Cukaricki U19 4 - 1 OFK Belgrade U19 4 - 1
ROM D3 21:30
FT FC Ariesu Turda 1 - 2 Avantul Reghin 1 - 1
INT CF 21:45
FT Apollon Smirnis 1 - 0 Olympiakos Volou 1 - 0
BEL WD1 21:45
FT KV Mechelen (w) 1 - 4 Kontich FC (w) 0 - 0
MAL D1 22:00
FT Zejtun Corinthians 2 - 2 Santa Lucia 0 - 1
SUI D2 22:00
FT SC Buochs 0 - 0 Delemont 0 - 0
SWE D1 SN 22:00
FT Landskrona BoIS 0 - 0 Utsiktens BK 0 - 0
RUS D1 22:00
FT FK Chayka K-SR 2 - 1 FK Krasnodar II 2 - 0
RUS D1 22:00
FT Neftekhimik Nizhnekamsk 0 - 0 Alania Vladikavkaz 0 - 0
BLR D2 22:00
FT FC Gomel 1 - 0 Sputnik Rechitsa 1 - 0
POL D1 22:00
FT Zaglebie Sosnowiec 1 - 2 LKS Lodz 0 - 1
FRA D4 22:00
FT Entente Sannois 2 - 1 Metz B 0 - 0
AUS D3 22:00
FT SV Seekirchen 2 - 1 USK Anif 0 - 0
SUI D2 22:00
FT Echallens 1 - 3 Young Boys U21 0 - 2
SUI D2 22:00
FT La Chaux-de-Fonds 3 - 1 Meyrin 1 - 1
AUT D1 22:00
FT WSG Wattens 1 - 1 LASK Linz 1 - 1
AUT D1 22:00
FT Sturm Graz 1 - 1 Rapid Wien 0 - 0
AUT D1 22:00
FT Red Bull Salzburg 4 - 1 Rheindorf Altach 2 - 1
POL D2 22:00
FT Olimpia Elblag 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 0 - 0
FRA D4 22:00
FT Versailles 78 1 - 0 Fleury Merogis U.S. 0 - 0
FRA D4 22:00
FT Lorient B 0 - 2 St Pryve St Hilaire 0 - 1
CRO D1 22:00
FT HNK Gorica 2 - 2 Istra 1961 Pula 1 - 1
FRA D1 22:00
FT Lens 2 - 1 Bordeaux 0 - 0
FRA D4 22:00
FT Ajaccio Gfco 4 - 0 Schiltigheim 2 - 0
SUI D2 22:00
FT FC Winterthur U21 2 - 2 FC Linth 04 1 - 1
POR D1 22:00
FT Nacional da Madeira 3 - 3 Boavista FC 2 - 2
GER Reg 22:00
FT Phonix Lubeck 0 - 3 Eintracht Norderstedt 0 - 1
BLR D1 22:00
FT FK Gorodeya 1 - 3 FC Torpedo Zhodino 0 - 2
GEO C 22:00
FT Spaeri FC 0 - 2 Dila Gori 0 - 0
Por U23 22:00
FT Sporting Lisbon Sad U23 1 - 3 Estoril U23 0 - 2
ITA YTHL 22:00
FT Sassuolo U20 3 - 2 Empoli U20 2 - 1
GER OBW 22:00
FT FC 1906 Erlensee 0 - 6 SV Zeilsheim 0 - 3
Croatia U19 L 22:00
FT NK Orijent U19 0 - 1 Hrvatski Dragovoljac U19 0 - 0
EST D4 22:00
FT Pohja-Tallinna JK Volta 0 - 1 JK Sillamae Kalev 0 - 0
FIN CU20 22:00
FT FC Honka U20 2 - 2 KaPa U20 0 - 1
SUI D3 22:00
FT FC Rapperswil-Jona 5 - 1 FC Black Stars Basel 0 - 0
ICE U19L 22:00
FT Virgin grid U19 0 - 4 KA Dahl Victor U19 0 - 1
INT CF 22:00
FT Ascoli 4 - 1 Societa Sportiva Matelica Calcio 3 - 1
INT CF 22:00
FT Modena 1 - 6 Venezia 0 - 3
BEL WD1 22:00
FT Gent B (w) 4 - 0 Ladies Genk B (w) 0 - 0
BEL WD1 22:00
FT Royal FC Liege (W) 2 - 2 Famkes Merkem (w) 0 - 0
GER OBW 22:00
FT Freie Turnerschaft Braunschweig 0 - 0 Lupo-Martini Wolfsburg 0 - 0
GER OBW 22:00
FT TUS Mechtersheim 1 - 4 FC Speyer 1 - 0
AZE D1 22:15
FT Standard Sumgayit 2 - 1 Sabail 2 - 1
URU D2 22:15
FT Sportivo Huracan 1 - 2 Mar de Fondo 1 - 1
KSA YTH 22:20
FT Al-Ettifaq (Youth) 2 - 0 Al-Taawon Youths 1 - 0
MEX U20 22:30
FT Tigres UANL U20 2 - 0 Queretaro U20 0 - 0
CYP D1 22:30
FT AEP Paphos 2 - 2 Ethnikos Achnas FC 1 - 1
SUI D2 22:30
FT Grand-Lancy 2 - 1 FC Naters 1 - 0
POL PR 22:30
FT Pogon Szczecin 1 - 0 Slask Wroclaw 0 - 0
SWE D2 22:30
FT Trelleborgs FF 1 - 1 Orgryte 0 - 0
SWE D2 22:30
FT Jonkopings Sodra IF 4 - 1 Osters IF 0 - 1
SUI D1 22:30
FT Schaffhausen 5 - 2 Chiasso 3 - 0
SUI D1 22:30
FT Kriens 3 - 1 Neuchatel Xamax 2 - 0
ARM CUP 22:30
FT Ararat Yerevan 3 - 0 Se Wan Boy 2 - 0
EGY D1 22:30
FT Tanta 0 - 0 FC Masr 0 - 0
INT CF 22:30
FT Numancia 0 - 2 SD Logrones 0 - 1
INT CF 22:30
FT Empoli 2 - 0 Vis Pesaro 1 - 0
INT CF 22:30
FT Spezia 5 - 0 Pistoiese 2 - 0
ROM D1 22:45
FT Sepsi 1 - 1 FC Viitorul Constanta 0 - 1
BUL D1 22:45
FT Beroe Stara Zagora 4 - 0 Cherno More Varna 1 - 0
SUI D3 22:45
FT Bellinzona 1 - 3 Etoile Carouge 0 - 3
SLO D1 22:59
FT Maribor 2 - 2 NK Publikum Celje 0 - 1
MEX U20 22:59
FT Club America U20 1 - 2 Chivas Guadalajara U20 0 - 0
POL D1 22:59
FT GKS Belchatow 1 - 1 GKS Tychy 0 - 1
POL D1 22:59
FT Chrobry Glogow 1 - 0 GKS Jastrzebie 0 - 0
SVK D2 22:59
FT Sport Podbrezova 5 - 0 MSK Zilina B 1 - 0
BOS PL 22:59
FT Radnik Bijeljina 4 - 0 Olimpik Sarajevo 1 - 0
POL D2 22:59
FT Olimpia Grudziadz 0 - 4 Sokol Ostroda 0 - 0
AUS D3 22:59
FT ATSV Stadl Paura 0 - 1 Sturm Graz (Youth) 0 - 1
FRA D4 22:59
FT Avenir Sportif Beziers 4 - 1 Angouleme 2 - 0
FRA D4 22:59
FT Les Herbiers 4 - 0 Angers II 2 - 0
FRA D4 22:59
FT Trelissac 1 - 1 Colomiers 0 - 0
NOR D1 22:59
FT Valerenga 2 - 1 Molde 1 - 0
FRA D4 22:59
FT Blois 2 - 0 Chartres FC 1 - 0
FRA D4 22:59
FT Granville 1 - 0 Caen II 0 - 0
FRA D4 22:59
FT FC Rouen 1 - 0 Saint Malo 1 - 0
FRA D4 22:59
FT Sainte Genevieve Sports 0 - 0 Guingamp B 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Bourges 0 - 2 Romorantin 0 - 1
FRA D4 22:59
FT Canet Roussillon 0 - 1 Bourges FC 0 - 1
FRA D4 22:59
FT Beauvais 0 - 0 Gobelins 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Epinal 2 - 1 Saint Quentin 1 - 0
FRA D4 22:59
FT Lens B 2 - 2 Auxerre B 1 - 0
FRA D4 22:59
FT GFA Rumilly Vallieres 1 - 0 Frejus St-Raphael 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Toulon 3 - 0 Saint-Priest 1 - 0
FRA D4 22:59
FT Andrezieux 1 - 1 Chasselay M.D. Azergues 1 - 1
FRA D4 22:59
FT Stade Reims II 0 - 0 Sedan 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Louhans-Cuiseaux 2 - 2 Lyonnais II 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Marignane 0 - 0 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Monaco B 0 - 3 Martigues 0 - 2
FRA U19 22:59
FT Drancy U19 0 - 0 Amiens U19 0 - 0
LUX D1 22:59
FT Racing Beirut 0 - 3 Victoria Rosport 0 - 1
LUX D1 22:59
FT UNA Strassen 2 - 2 Swift Hesperange 1 - 0
TUR D1 22:59
FT Alanyaspor 2 - 0 Kayserispor 1 - 0
TUR D1 22:59
FT Besiktas JK 1 - 1 Antalyaspor 1 - 0
TUR D2 22:59
FT Altinordu 0 - 2 Bursaspor 0 - 0
ITA D1 22:59
FT Fiorentina 1 - 0 Torino 0 - 0
PER D1 22:59
FT Deportivo Municipal 0 - 1 Carlos Manucci 0 - 0
POR D2 22:59
FT Porto B 4 - 1 Vizela 3 - 0
BUL D2 22:59
FT Septemvri Simitli 2 - 3 FC Hebar Pazardzhik 1 - 1
MOL D1 22:59
FT CS Petrocub 1 - 2 FC Milsami 0 - 1
COL D2 22:59
FT