Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 18-09-2020
SWE D1 00:00
FT Falkenberg 2 - 0 Varbergs BoIS FC 1 - 0
SWE D1 00:00
FT Elfsborg 2 - 2 Mjallby AIF 1 - 1
SWE D2 00:00
FT Ljungskile 1 - 1 Norrby IF 0 - 0
SWE D2 00:00
FT Vasteras SK FK 0 - 1 AFC Eskilstuna 0 - 0
UEFA EL 00:00
FT Djurgardens 2 - 1 Europa FC 1 - 0
UEFA EL 00:00
FT OFI Crete 0 - 1 Apollon Limassol FC 0 - 0
UEFA EL 00:00
FT Lokomotiv Tbilisi 2 - 1 Dynamo Moscow 0 - 0
UEFA EL 00:00
FT KF Laci 1 - 2 Hapoel Beer Sheva 0 - 0
UEFA EL 00:00
FT Hibernians FC 0 - 1 Fehervar Videoton 0 - 0
UEFA EL 00:00
FT CSKA Sofia 2 - 0 BATE Borisov 1 - 0
UEFA EL 00:00
FT FC Sfintul Gheorghe 0 - 0 Partizan Belgrade 0 - 0
UEFA EL 00:00
FT Connahs Quay Nomads FC 0 - 1 Dinamo Tbilisi 0 - 0
ECU D2 00:00
FT Gualaceo SC 0 - 1 Manta FC 0 - 0
UEFA EL 00:00
FT Maccabi Haifa 2 - 1 FC Kairat Almaty 1 - 1
INT CF 00:00
FT PSV Eindhoven (w) 4 - 1 Racing Genk (w) 2 - 0
MAU D2 00:00
FT ASC Riadh 0 - 2 FC Dar El Barka 0 - 1
Mex MFW 00:00
FT Puebla (w) 0 - 0 Aguilas de Leon (w) 0 - 0
ICE U19L 00:00
FT Throttur Reykjavik U19 3 - 2 Fylkir/Ellidi U19 3 - 1
Finland K 00:15
FT FC Espoo 2 2 - 2 LPS Helsinki 0 - 0
Finland K 00:15
FT JoKi 0 - 2 FC Kuusysi 0 - 2
ISR D2 00:30
FT Hapoel Akko 1 - 1 Beitar Tel Aviv Ramla 0 - 1
ISR D2 00:30
FT Hapoel Afula 1 - 1 Hapoel Umm Al Fahm 0 - 0
ISR D2 00:30
FT Hapoel Katamon Jerusalem 3 - 1 Hapoel Petah Tikva 0 - 1
ISR D2 00:30
FT Hapoel Ramat Gan 3 - 0 Kafr Qasim 0 - 0
ISR D2 00:30
FT Hapoel Rishon Lezion 1 - 1 Hapoel Raanana 1 - 0
ISR D2 00:30
FT Sectzya Nes Ziona 1 - 1 Hapoel Iksal 0 - 0
ISR D2 00:30
FT Ironi Nir Ramat HaSharon 1 - 0 Hapoel Natzrat Illit 0 - 0
UEFA EL 00:30
FT Inter Club Escaldes 0 - 1 Dundalk 0 - 1
GER OBW 00:30
FT VfB Ginsheim 0 - 3 Turk Gucu Friedberg 0 - 2
NOR U19 00:30
FT Sarpsborg 08 U19 4 - 1 Fredrikstad U19 2 - 0
ISR D2 00:55
FT Maccabi Ahi Nazareth 3 - 0 Hapoel Kfar Shalem 1 - 0
AFC CL 01:00
FT Pakhtakor 0 - 0 Al Hilal 0 - 0
UEFA EL 01:00
FT Sileks 0 - 2 De Rita Goni Lane 0 - 0
UEFA EL 01:00
FT Shamrock Rovers 0 - 2 AC Milan 0 - 1
UEFA EL 01:00
FT Aris Thessaloniki 1 - 2 Kolos Kovalyovka 0 - 0
UEFA EL 01:00
FT KS Perparimi Kukesi 0 - 4 VfL Wolfsburg 0 - 2
UEFA EL 01:00
FT Piast Gliwice 3 - 2 TSV Hartberg 1 - 1
UEFA EL 01:00
FT Borac Banja Luka 0 - 2 Rio Ave 0 - 0
PER D1 01:00
FT UTC Cajamarca 3 - 1 Academia Deportiva Cantolao 1 - 1
ENG LC 01:00
FT Wolves 0 - 1 Stoke City 0 - 0
UEFA EL 01:00
FT Standard Liege 2 - 0 Bala Town 2 - 0
NOR U19 01:00
FT Utleira U19 2 - 4 Sverresborg 3 U19 1 - 2
ICE U19L 01:00
FT Valur Reykjavik U19 1 - 1 HK KopavogurU19 1 - 1
INT CF 01:00
FT LHospitalet 3 - 1 FC Santboia 1 - 1
INT CF 01:00
FT C.D. San Fernando Isleno 0 - 0 Cordoba 0 - 0
INT CF 01:00
FT CD Cabecense 0 - 0 Xerez Deportivo FC 0 - 0
UEFA EL 01:15
FT NK Mura 05 3 - 0 Aarhus AGF 1 - 0
UEFA EL 01:30
FT Viking 0 - 2 Aberdeen 0 - 1
UEFA EL 01:30
FT Coleraine 2 - 2 Motherwell 0 - 2
ICE U19L 01:30
FT Breidablik Augnablik Smari U19 3 - 1 Haukar U19 2 - 1
UEFA EL 01:45
FT Linfield FC 0 - 1 Floriana F.C. 0 - 1
UEFA EL 01:45
FT Servette 0 - 1 Reims 0 - 1
UEFA EL 01:45
FT Dunajska Streda 3 - 3 Baumit Jablonec 1 - 1
UEFA EL 01:45
FT ZNK Osijek 1 - 2 Basel 0 - 2
UEFACW 01:45
FT Iceland (w) 9 - 0 Latvia (w) 6 - 0
ENG LC 01:45
FT Brighton Hove Albion 4 - 0 Portsmouth 1 - 0
FRA D1 02:00
FT Marseille 0 - 2 Saint Etienne 0 - 1
UEFA EL 02:00
FT Backa Topola 4 - 4 Steaua Bucuresti 2 - 1
BRA CUP 02:00
FT Juventude 2 - 0 CRB AL 1 - 0
CHI D2 02:00
FT Union San Felipe 0 - 0 Nublense 0 - 0
CHI D2 02:00
FT CD Copiapo S.A. 4 - 4 CD Magallanes 2 - 2
UEFA EL 02:05
FT Budapest Honved 0 - 2 Malmo FF 0 - 1
MAU D2 02:45
FT FC Medina 3 1 - 3 FC Inter Nouakchott 0 - 0
CON CLA 03:00
FT Racing Club 0 - 1 Nacional Montevideo 0 - 0
COL D2 03:00
FT Atletico Huila 2 - 1 Barranquilla FC 2 - 0
ICE U19L 03:00
FT Grotta Kria U19 5 - 4 Slotur U19 4 - 0
PER D1 03:30
FT Univ.Cesar Vallejo 2 - 0 Sport Boys 1 - 0
Mex MFW 04:00
FT Club Necaxa (w) 0 - 3 Atlas (w) 0 - 1
CON CLA 05:00
FT Defensa Y Justicia 3 - 0 Delfin SC 0 - 0
CON CLA 05:00
FT Sao Paulo 2 - 2 River Plate 1 - 1
BRA CUP 05:00
FT Botafogo RJ 1 - 0 Vasco da Gama 0 - 0
BRA D3 06:00
FT Londrina PR 1 - 0 Sao Jose PoA RS 0 - 0
CON CLA 07:00
FT Libertad 0 - 2 Boca Juniors 0 - 1
CON CLA 07:00
FT Independiente Jose Teran 5 - 0 Flamengo 1 - 0
Mex MFW 07:00
FT Chivas Guadalajara (w) 2 - 0 Cruz Azul (w) 1 - 0
Mex MFW 07:00
FT Pachuca (w) 1 - 4 Unam Pumas (w) 1 - 1
Mex MFW 07:00
FT Tigres (w) 4 - 1 Saint Louis Athletica (w) 3 - 0
USA NPSL 07:00
FT Inter Detroit 2 - 3 Detroit United 2 - 2
USL D1 08:30
FT Reno 1868 FC 3 - 2 Tacoma Defiance 1 - 0
MEX D2 09:00
FT Tampico Madero 1 - 2 Monarcas Morelia 0 - 1
CON CLA 09:00
FT Guarani CA 4 - 1 Club Atletico Tigre 1 - 1
CON CLA 09:00
FT Barcelona SC(ECU) 1 - 2 Atletico Junior Barranquilla 1 - 1
KAZ D1 12:00
FT Maktaaral 0 - 0 FK Aktobe Lento 0 - 0
KAZ D1 12:00
FT Zhetysu II 0 - 1 FK Atyrau 0 - 1
CWPL 13:15
FT Jiangsu Suning (w) 1 - 2 Beijing Beikong (w) 0 - 1
CWPL 13:15
FT HeNan Huishang (w) 0 - 3 Changchun Masses Properties (W) 0 - 2
UEFA EL 14:00
FT Riga FC 1 - 0 Tre Fiori 0 - 0
CFC 14:30
FT Jiangsu Suning FC 2 - 0 Shenzhen JiaZhaoye 1 - 0
CWPL 15:00
FT Shanghai RCB (w) 3 - 1 Shandong Ticai (w) 1 - 0
CWPL 15:30
FT Guangdong Meizhou Huijun (w) 0 - 5 Wuhan Jianghan (w) 0 - 3
CWPL 15:30
FT Zhejiang Hangzhou (W) 1 - 0 Hebei Ticai (w) 1 - 0
ABC L R 15:30
FT Logan Metro Reserves 2 - 4 Clairvaux FC Reserves 1 - 3
AUS NSW 16:00
FT A.P.I.A. Leichhardt Tigers 1 - 0 Ted Reiter Mountain City Rovers 0 - 0
CZE U19 16:00
FT Opava U19 1 - 2 Brno U19 1 - 1
CZE U19 16:00
FT Marila Pribram U19 3 - 3 Sparta Praha U19 0 - 1
AUS NSW 16:30
FT Manly United 1 - 2 Blacktown City Demons 1 - 2
KAZ D1 16:30
FT Akademiya Ontustik 3 - 0 Bulat Temirtau 2 - 0
AUS SA CUP(W) 16:30
FT Adelaide University (w) 0 - 2 Adelaide City (w) 0 - 1
UKR U21 17:00
FT Dinamo KyivU21 2 - 0 Lviv U21 1 - 0
UKR U21 17:00
FT Inhulets Petrove U21 1 - 2 Desna Chernihiv U21 1 - 1
JPN D3 17:00
FT Cerezo Osaka U23 2 - 1 Kataller Toyama 1 - 1
LIT D2 17:00
FT FK Zalgiris Vilnius B 2 - 0 FK Trakai II 2 - 0
CFC 17:00
FT Shanghai Shenhua 1 - 1 Guangzhou Fuli FC 0 - 0
AUS BPL 17:00
FT Centenary Stormers 6 - 3 Brisbane Knights 2 - 2
TSA PC 17:15
FT New Town Eagles 4 - 0 Kingborough Lions Reserves 1 - 0
KAZ D1 17:30
FT Baikonur 2 - 3 FK Arys 2 - 1
KAZ D1 17:30
FT Tarlan 1 - 0 Ekibastuzets 1 - 0
AUS WBPL 17:30
FT The Lakes (W) 2 - 1 Virginia United SC (w) 2 - 1
AUS CGP B 17:30
FT Logan Metro 4 - 0 Clairvaux 1 - 0
AUS BPLD1 17:45
FT Ipswich City 4 - 2 Western Spirit 2 - 0
AUS SASL 17:45
FT Adelaide Raiders SC 1 - 1 Metrostars SC 0 - 1
CZE CFL 18:00
FT Slovan Liberec II 3 - 4 Mlada Boleslav B 2 - 1
ENG PU23 18:00
FT Tottenham Hotspur U23 3 - 0 West Ham U23 0 - 0
BLR RL 18:00
FT FC Vitebsk Reserves 1 - 4 Belshina Babruisk Reserve 0 - 1
Tanzania D1 18:00
FT Polisi Tanzania FC 1 - 1 JKT Tanzania 1 - 0
UZB LW 18:00
FT Bunyodkor Tashkent(W) 3 - 1 AGMK (w) 0 - 1
AUS DPL 18:15
FT University Azzurri FC 9 - 2 Darwin Hearts 8 - 1
UZB LW 18:20
FT Sogdiana (W) 5 - 1 Lokomotiv Tashkent (w) 2 - 0
WAUS WD1 18:30
FT Murdoch University Melville FC (W) 1 - 0 Northern Redbacks (w) 0 - 0
CFC 18:35
FT Guangzhou Evergrande Taobao FC 2 - 0 Henan Jianye 1 - 0
ENG PU23 19:00
FT Reading U23 0 - 4 Fulham U23 0 - 3
CFC 19:00
FT Shandong Luneng 4 - 0 Dalian Pro 1 - 0
BLR RL 19:00
FT FK Gorodeya Reserves 0 - 2 Torpedo Zhodino Reserves 0 - 0
UZB D1 19:00
FT Shurtan Guzor 2 - 2 Dinamo Samarqand 0 - 1
MAS PL 19:15
FT Sarawak 2 - 1 Kelantan United 2 - 0
ARM CUP 19:30
FT FC West Armenia 3 - 2 Gandzasar Kapan 0 - 2
ARM CUP 19:30
FT FK Van 0 - 0 Noravank 0 - 0
UKR U21 20:00
FT PFC Oleksandria U21 2 - 0 FC Vorskla U21 0 - 0
MOL D2 20:00
FT Glodeni 0 - 1 Drochia 0 - 0
MOL D2 20:00
FT FC Sheriff B 8 - 0 FC Sireti 4 - 0
MOL D2 20:00
FT FC Sucleia 2 - 2 FC Tighina 1 - 1
MOL D2 20:00
FT FC Cahul-2005 2 - 2 CSF Sparta 1 - 1
SAPL D1 20:00
FT Ajax Cape Town 0 - 2 Black Leopards 0 - 1
ENG PU23 20:00
FT Leeds United U23 2 - 2 Wolves U23 2 - 0
BLR RL 20:00
FT Dinamo Brest Reserves 4 - 1 Energetik-BGU Minsk Reserves 3 - 0
MOL D1 20:00
FT FC Floresti 0 - 5 Dinamo-Auto 0 - 1
URU D2 20:00
FT Albion FC 1 - 3 CS Cerrito 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Ihefu SC 0 - 1 Mtibwa Sugar 0 - 1
MAC D1 20:00
FT Chao Pak Kei 3 - 0 CD Monte Carlo 2 - 0
BLR D1 20:30
FT Smolevichy-STI 0 - 6 FC Rukh Brest 0 - 2
MEX U20 21:00
FT Necaxa U20 1 - 1 Puebla U20 0 - 0
SUI D2 21:00
FT FC Schotz 2 - 3 Langenthal 0 - 0
UEFACW 21:00
FT Russia (w) 0 - 1 Netherland (w) 0 - 1
SER D2 21:00
FT FK Graficar Beograd 1 - 1 FK Zarkovo 0 - 0
SER D2 21:00
FT FK Radnicki Sremska Mitrovica 1 - 2 Borac Cacak 0 - 2
Kosovo L 21:00
FT KF Trepca 89 0 - 2 KF Arberia 0 - 1
HUN U19B 21:00
FT Bekescsabai Elore SE U19 4 - 0 Dunaujvaros PASE U19 3 - 0
ROM D3 21:00
FT Becicherecu Mic 0 - 0 Ghiroda SI Giarmata VII 0 - 0
ROM D3 21:00
FT ACS Vedita Colonesti MS 1 - 0 FCM Alexandria 0 - 0
ROM D3 21:00
FT Sportul Chiscani 0 - 3 CSM Ramnicu Sarat 0 - 1
ROM D3 21:00
FT Unirea Bascov 2 - 3 CSM Flacara Moreni 2 - 1
ROM D3 21:00
FT Unirea Dej 2 - 0 Industria Galda 1 - 0
ROM D3 21:00
FT SR Brasov 2 - 1 ACS Olimpic Cetate Rasnov 1 - 1
ROM D3 21:00
FT Dacia Unirea Braila 1 - 2 Viitorul Ianca 0 - 0
ROM D3 21:00
FT CS Universitatea Craiova B 2 - 3 CSO Petrolul Potcoava 1 - 1
JOR D1 21:05
FT AL Salt 2 - 1 Al-Jazeera 2 - 1
INT CF 21:05
FT Vicenza 1 - 0 SudTirol 1 - 0
ROM D3 21:15
FT CS Balotesti 1 - 1 CS Concordia Chiajna II 0 - 0
AFC CL 22:00
FT Al-Sharjah 4 - 2 Al Duhail 1 - 1
ROM D1 22:00
FT Chindia Targoviste 1 - 3 AFC Hermannstadt 1 - 2
AFC CL 22:00
FT Al-Sadd 4 - 0 Al Ain 1 - 0
POR D2 22:00
FT Oliveirense 2 - 1 Penafiel 0 - 0
KAZ PR 22:00
FT Okzhetpes 2 - 2 FK Kaspyi Aktau 1 - 1
ITA YTHL 22:00
FT Ascoli U20 2 - 3 AS Roma U20 1 - 1
INT CF 22:00
FT Monza 1 - 0 Alessandria 0 - 0
Mauritania Cup 22:00
FT ASC Police 0 - 0 ASAC Concorde 0 - 0
CZE CFL 22:05
FT FK Kraluv Dvur 2 - 1 SK Rakovnik 2 - 1
INT CF 22:05
FT Cittadella 3 - 2 Mantova 2 - 1
Finland K 22:15
FT Poxyt 0 - 2 Toolon Taisto 0 - 0
URU D2 22:15
FT Villa Espanola 2 - 2 CA Juventud 2 - 2
UEFACW 22:30
FT Belgium (w) 6 - 1 Romania (w) 3 - 0
UEFACW 22:30
FT Croatia (w) 1 - 1 Switzerland (w) 1 - 0
FIN D3 A 22:30
FT Jazz Pori 4 - 1 Ilves Tampere II 2 - 0
FIN D3 A 22:30
FT TPV Tampere 1 - 0 HJS Akatemia 0 - 0
GER U19 22:30
FT FC Astoria Walldorf U19 0 - 1 SV Darmstadt U19 0 - 1
BLR D1 22:30
FT Neman Grodno 2 - 0 FC Minsk 2 - 0
ARM CUP 22:30
FT Urartu 2 - 1 FC Pyunik 1 - 1
INT CF 22:30
FT Sevilla 2 - 1 Athletic Bilbao 1 - 1
FIN CU20 22:30
FT Atlantis U20 2 - 1 HJS U20 1 - 0
INT CF 22:30
FT Leopard St Camille 3 - 2 Vitesse Delft 1 - 1
POL D1 22:40
FT Arka Gdynia 4 - 0 Miedz Legnica 1 - 0
GER D3 22:45
FT Kaiserslautern 0 - 1 Dynamo Dresden 0 - 1
BUL D1 22:45
FT Tsarsko Selo 1 - 2 Botev Vratsa 0 - 1
UEFACW 22:59
FT Faroe Islands (w) 0 - 6 Northern Ireland (w) 0 - 4
CYP D1 22:59
FT Ermis Aradippou 0 - 1 Olympiakos Nicosia FC 0 - 0
CZE CFL 22:59
FT Hlucin 1 - 4 Otrokovice 0 - 1
UKR D1 22:59
FT Dnipro-1 1 - 2 FC Mariupol 0 - 1
CZE D2 22:59
FT Vysocina jihlava 1 - 1 Lisen 1 - 0
POL PR 22:59
FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 4 Rakow Czestochowa 1 - 4
CRO D1 22:59
FT HNK Sibenik 3 - 2 NK Lokomotiva Zagreb 2 - 1
SER D1 22:59
FT Vojvodina Novi Sad 2 - 0 Radnik Surdulica 0 - 0
TUR D2 22:59
FT Eskisehirspor 0 - 0 Adanaspor 0 - 0
PER D1 22:59
FT FC Carlos Stein 1 - 1 Atletico Grau 1 - 0
POR D2 22:59
FT GD Chaves 0 - 0 Varzim 0 - 0
GRE D1 22:59
FT PAOK Saloniki 1 - 1 Atromitos Athens 0 - 0
LIT D2 22:59
FT Siauliai 0 - 1 Nevezis Kedainiai 0 - 1
CYP D2 22:59
FT Aris Limassol 2 - 2 Anagennisi FC Deryneia 0 - 2
EGY D1 22:59
FT Haras El Hedoud 3 - 2 Enppi 2 - 1
MAR D2 22:59
FT ASS Association Sportive de Sa 0 - 0 Kawkab de Marrakech 0 - 0
MAR D2 22:59
FT Chabab Atlas Khenifra 0 - 1 SCCM Chabab Mohamedia 0 - 1
MAR D2 22:59
FT Olympique Dcheira 1 - 0 USK US Sidi Kacem 0 - 0
MAR D2 22:59
FT Maghreb Fez 1 - 0 TAS de Casablanca 1 - 0
MOL D1 22:59
FT Speranta Nisporeni 1 - 2 Sheriff Tiraspol 0 - 1
AUS L 22:59
FT SC Mannsworth 3 - 1 Waf Brigittenau 1 - 0
AUS L 22:59
FT TSV Kirchberg/Raab 3 - 0 SV Ilztal 2 - 0
Lit II Lyga 22:59
FT Utenis Utena 1 - 1 BFA Vilnius II 0 - 0
UEFACW 23:15
FT Czech (w) 0 - 0 Poland (w) 0 - 0
Finland K 23:15
FT CLE 2 - 0 Herto 1 - 0
Finland K 23:15
FT SAPA 3 - 0 Ponnistajat 1 - 0
JOR D1 23:30
FT Al-Ahly 2 - 2 AL-Sareeh 1 - 0
GER D2 23:30
FT Hamburger SV 2 - 1 Fortuna Dusseldorf 1 - 0
GER D2 23:30
FT Jahn Regensburg 1 - 1 Nurnberg 0 - 1
DEN D2 23:30
FT Naestved 2 - 0 HIK Hellerup 0 - 0
GER Reg 23:30
FT BSV Rehden 0 - 1 Werder Bremen (Youth) 0 - 0
AUT D2 23:30
FT Austria Wien (Youth) 2 - 4 Grazer AK 0 - 1
AUT D2 23:30
FT FC Dornbirn 1913 1 - 1 SG Austria Klagenfurt 0 - 0
AUT D2 23:30
FT Rapid Vienna (Youth) 1 - 1 FC Superfund Pasching 1 - 1
AUT D2 23:30
FT SK Vorwarts Steyr 0 - 3 Kapfenberg 0 - 2
AUT D2 23:30
FT FC Wacker Innsbruck 0 - 0 FAC Team Fur Wien 0 - 0
Finland K 23:30
FT JäPS/47 1 - 2 Valtti 1 - 0
Finland K 23:30
FT KaPa 2 - 1 HPS 1 - 1
INT CF 23:30
FT CD Rota 0 - 5 Atletico Sanluqueno 0 - 2
CZE DFL 23:30
FT SK Batov 2 - 0 Velke Karlovice 0 - 0
ICE D2 23:45
FT UMF Njardvik 2 - 3 IR Reykjavik 1 - 0
HOL D2 23:45
FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 2 FC Eindhoven 0 - 1
IRE PR 23:45
FT Derry City 0 - 0 St. Patricks Athletic 0 - 0
HOL D2 23:45
FT Helmond Sport 0 - 1 Volendam 0 - 0
Finland K 23:45
FT ACE 2 - 4 FJK 0 - 3
`
image-top-scroll
`