Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 14-09-2020
ICE WPR 00:00
FT Stjarnan (w) 0 - 3 Valur (w) 0 - 1
CRC D1 00:00
FT Cartagines Deportiva SA 4 - 0 Limon FC 3 - 0
CZE D1 00:00
FT FC Viktoria Plzen 2 - 1 Mlada Boleslav 1 - 1
GUA D1 00:00
FT Malacateco 2 - 1 Antigua GFC 1 - 1
RUS D1 00:00
FT Baltika Kaliningrad 1 - 2 Veles 0 - 2
POL D2 00:00
FT GKS Katowice 3 - 1 Lech II Poznan 1 - 1
MNE D2 00:00
FT KOM Podgorica 3 - 1 FK Berane 2 - 1
POR D2 00:00
FT SL Benfica B 3 - 2 Vilafranquense 1 - 1
GEO D1 00:00
FT Torpedo Kutaisi 2 - 1 Samtredia 0 - 0
TUN D1 00:00
FT Club Africain 2 - 3 ES du Sahel 0 - 2
MEX D1 00:00
FT Pumas U.N.A.M. 3 - 0 Atletico San Luis 1 - 0
TUR D1 00:00
FT Antalyaspor 2 - 0 Genclerbirligi 1 - 0
TUR D1 00:00
FT Trabzonspor 1 - 3 Besiktas JK 0 - 1
Pol D4 00:00
FT Bron Radom 0 - 2 KS Legionovia Legionowo 0 - 1
Brazil W L 00:00
FT SC Corinthians Paulista (w) 1 - 0 Gremio (w) 1 - 0
CRC D2 00:00
FT AD Cofutpa 2 - 1 Municipal San Ramon 1 - 0
MAU D1 00:00
FT AS Garde Nationale 0 - 1 ASC Snim 0 - 0
CRO D1 00:05
FT NK Lokomotiva Zagreb 1 - 2 HNK Gorica 0 - 1
INT CF 00:30
FT Saint Chris 0 - 1 UE Rubi 0 - 0
CYP D1 00:30
FT Olympiakos Nicosia FC 1 - 2 Doxa Katokopias 1 - 1
POR D2 00:30
FT Varzim 1 - 0 Porto B 1 - 0
TUN D1 00:30
FT U.S.Monastir 1 - 1 US Ben Guerdane 0 - 1
QAT D1 00:30
FT Al-Arabi SC 1 - 2 Al-Garrafa 0 - 1
ISR D1 00:30
FT Hapoel Tel Aviv 0 - 2 Ashdod MS 0 - 1
GRE D1 00:30
FT Asteras Tripolis 1 - 0 Panathinaikos 0 - 0
URU D1 01:00
FT Rentistas 1 - 1 Centro Atletico Fenix 0 - 0
BUL D1 01:00
FT Levski Sofia 2 - 1 Etar 1 - 1
BOS PL 01:00
FT FK Tuzla City 1 - 0 Radnik Bijeljina 0 - 0
KUW Cup 01:00
FT Al-Arabi Club (KUW) 0 - 0 Al-Yarmouk 0 - 0
EGY D1 01:00
FT Zamalek 1 - 0 El Entag Al Harby 0 - 0
HOL D2 01:00
FT SC Telstar 1 - 2 MVV Maastricht 0 - 1
BEL D2 01:00
FT RFC Seraing 0 - 2 Westerlo 0 - 0
HUN D2E 01:00
FT Bodajk FC Siofok 2 - 0 Vasas 2 - 0
ISR D1 01:00
FT Maccabi Haifa 3 - 1 Hapoel Beer Sheva 1 - 0
Bra SD 01:00
FT Brasiliense 4 - 0 Tocantinopolis 2 - 0
Brazil W L 01:00
FT Audax SP (w) 1 - 0 Ponte Preta (w) 0 - 0
Brazil W L 01:00
FT Flamengo/RJ (w) 1 - 1 Cruzeiro MG (W) 0 - 0
Brazil W L 01:00
FT Kindermann (w) 1 - 1 Sao Paulo/SP (w) 0 - 0
SLO D1 01:15
FT NK Olimpija Ljubljana 0 - 0 NK Mura 05 0 - 0
ECU D1 01:15
FT Sociedad Deportiva Aucas 2 - 0 Deportivo Cuenca 0 - 0
CHI D2 01:30
FT San Luis Quillota 1 - 1 Melipilla 0 - 1
ROM D1 01:30
FT CFR Cluj 1 - 0 AFC Hermannstadt 0 - 0
NOR D1 01:30
FT Valerenga 5 - 1 Brann 5 - 1
BEL D1 01:45
FT Kortrijk 3 - 0 Mouscron Peruwelz 0 - 0
SPA D1 02:00
FT Valencia 4 - 2 Levante 2 - 2
FRA D1 02:00
FT Paris Saint Germain (PSG) 0 - 1 Marseille 0 - 1
BRA CCD1 02:00
FT Brusque FC 0 - 1 Chapecoense SC 0 - 0
SPA D2 02:00
FT Tenerife 2 - 0 Malaga 1 - 0
BRA D1 02:00
FT Fluminense RJ 2 - 1 Corinthians Paulista (SP) 1 - 0
BRA D1 02:00
FT Gremio (RS) 1 - 1 Fortaleza 0 - 1
CHI D1 02:00
FT Univ Catolica 3 - 0 Audax Italiano 3 - 0
GUA D1 02:00
FT Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 1 Xelaju MC 0 - 1
MAR D1 02:00
FT Union Touarga Sport Rabat 1 - 1 Raja de Beni Mellal 0 - 0
USA NPSL 02:00
FT Greenville Triumph 2 - 0 Forward Madison FC 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Aquidauanense 1 - 3 Real Noroeste 1 - 1
Bra SD 02:00
FT Nacional(AM) 1 - 2 Ji-Parana FC 0 - 0
ICE WPR 02:15
FT Trottur Reykjavik (w) 2 - 2 Hafnarfjordur (w) 0 - 2
ICE PR 02:15
FT HK Kopavogs 3 - 2 Akranes 2 - 2
CRC DW1 02:35
FT CS Herediano (W) 1 - 2 Saprissa (w) 1 - 1
MAU D1 02:55
FT King Nouakchott 0 - 1 Kaedi FC 0 - 0
ICE PR 03:00
FT Valur Reykjavik 2 - 0 Vikingur Reykjavik 0 - 0
HTD 1 03:00
FT Arcahaie FC 1 - 0 Racing FC des Gonaives 0 - 0
HTD 1 03:00
FT Juventus des Cayes 1 - 0 Tempete FC 0 - 0
HTD 1 03:00
FT Ouanaminthe 1 - 0 Racing Club Haitien 0 - 0
HTD 1 03:00
FT Triomphe AC 2 - 0 Union Sportive Sainte Rose 2 - 0
NIC U20 03:00
FT Jalapa U20 3 - 1 Chinandega U20 0 - 0
Bra SD 03:00
FT Ypiranga AP 0 - 1 Bare RR 0 - 0
URU D1 03:15
FT Deportivo Maldonado 1 - 0 Cerro Montevideo 0 - 0
ECU D1 03:30
FT Independiente Jose Teran 4 - 2 Delfin SC 1 - 2
BRA D3 04:00
FT Santa Cruz PE 1 - 0 Remo Belem (PA) 0 - 0
MEX D2 04:00
FT Celaya FC 3 - 0 CF Atlante 1 - 0
CRC D1 04:00
FT AD Grecia 0 - 1 Guadalupe FC 0 - 1
BRA D1 04:00
FT Ceara 2 - 0 Flamengo 0 - 0
BRA D1 04:00
FT Bahia 0 - 1 Atletico Clube Goianiense 0 - 1
BRA D1 04:00
FT Atletico Mineiro 2 - 1 Bragantino 1 - 0
BRA D1 04:00
FT Goias 1 - 0 Internacional RS 1 - 0
PAR D1 04:00
FT Guay Leena 4 - 0 Sportivo San Lorenzo 2 - 0
GUA D1 04:00
FT Guastatoya 2 - 2 CD Achuapa 1 - 2
MAR D1 04:00
FT IRT Itihad de Tanger 1 - 1 Renaissance Sportive de Berkane 0 - 1
HTD 1 04:00
FT Violette AC 3 - 1 AS Mirebalais 1 - 1
Brazil W L 04:00
FT Internacional(w) 2 - 0 Iranduba AM (w) 2 - 0
CHI D1 04:30
FT O.Higgins 1 - 2 Everton CD 1 - 1
USL D1 05:00
FT North Carolina 3 - 2 Memphis 901 0 - 2
HTD 1 05:00
FT Baltimore SC 0 - 0 AS Capoise 0 - 0
HTD 1 05:00
FT Real Hope FA 0 - 1 Cavaly AS 0 - 1
NIC U20 05:00
FT Juventus Managua U20 4 - 2 Real Madriz FC U20 1 - 2
Brazil W L 05:00
FT Santos (w) 2 - 0 Minas ICESP DF (w) 0 - 0
BRA D1 05:45
FT Palmeiras 2 - 2 Sport Club Recife PE 2 - 1
ECU D1 06:00
FT Barcelona SC(ECU) 1 - 0 Universidad Catolica 1 - 0
NIC D1 06:00
FT Jalapa 1 - 1 Chinandega FC 0 - 0
USA NPSL 06:00
FT California Utd Strikers 1 - 1 Oakland Roots 1 - 0
URU D1 06:15
FT Nacional Montevideo 2 - 0 Danubio FC 1 - 0
BRA D1 06:30
FT Botafogo RJ 2 - 3 Vasco da Gama 0 - 1
CRC D1 07:00
FT Santos De Guapiles 0 - 4 Alajuelense 0 - 1
MEX D1 07:00
FT Queretaro FC 2 - 3 Club Leon 0 - 1
MLS 07:30
FT FC Kansas City 1 - 0 Minnesota United FC 0 - 0
COL D1 07:30
FT Deportivo Pasto 1 - 3 Deportes Tolima 1 - 2
NIC D1 08:00
FT Juventus Managua 1 - 0 Real Madriz FC 1 - 0
MLS 08:30
FT Vancouver Whitecaps 2 - 4 Montreal Impact 1 - 2
USL D1 09:00
FT San Diego loyalty 2 - 0 Orange County Blues FC 1 - 0
MEX D2 09:00
FT Cimarrones de Sonora 2 - 1 Cocodrilos de Tabasco FC 2 - 0
MEX D1 09:05
FT Club Tijuana 1 - 2 CDSyC Cruz Azul 1 - 0
MLS 10:00
FT Los Angeles FC 4 - 2 Portland Timbers 3 - 2
MLS 10:00
FT San Jose Earthquakes 0 - 0 LA Galaxy 0 - 0
KOR WD1 16:00
FT Gyeongju FC (w) 2 - 1 Sejong Gumi Sportstoto (w) 0 - 0
KOR WD1 16:00
FT Boeun Sangmu (w) 0 - 3 Changnyeong (W) 0 - 0
KOR WD1 16:00
FT Hyundai Steel Red Angels (w) 3 - 1 Suwon FMC (w) 3 - 1
KOR WD1 16:00
FT KSPO FC (w) 1 - 1 Seoul Amazones (w) 0 - 0
ENG U23 D1 17:00
FT Nottingham Forest U23 2 - 1 Barnsley U23 1 - 1
CHA CSL 17:00
FT Henan Jianye 1 - 3 Shenzhen JiaZhaoye 0 - 3
KOR D2 17:30
FT Suwon City 1 - 0 Bucheon FC 1995 0 - 0
DEN RL 18:00
FT Horsens Reserve 1 - 1 Aalborg BK Reserve 1 - 1
DEN RL 18:30
FT FC Nordsjaelland Reserve 2 - 2 Lyngby Reserve 1 - 0
UZB D1 19:00
FT Dinamo Samarqand 1 - 0 Turon Nukus 0 - 0
ENG U23 D1 19:00
FT Swansea City U23 5 - 1 Cardiff City U23 3 - 0
CHA CSL 19:00
FT Dalian Pro 1 - 1 Shanghai Shenhua 1 - 0
ENG PU23 19:00
FT West Bromwich U23 3 - 1 Aston Villa U23 1 - 0
ENG PU23 19:10
FT Chelsea U23 1 - 0 West Ham U23 0 - 0
ENG U23 D1 20:00
FT Watford U23 0 - 1 Colchester United U23 0 - 0
NOR D2 20:00
FT Odd Grenland 2 1 - 3 Bryne 0 - 1
RUS D2 20:00
FT FC Tuapse 1 - 2 Druzhba Maykop 0 - 1
Tanzania D1 20:00
FT Namungo FC 0 - 1 Polisi Tanzania FC 0 - 0
Lbn EC 20:30
FT Al-Nejmeh 4 - 2 Shabab Sahel 1 - 1
EGY D1 20:30
FT Haras El Hedoud 1 - 2 EL Masry 1 - 0
JOR D1 21:00
FT Shabab AlOrdon 1 - 3 Al Wihdat Amman 0 - 1
CZEC 21:00
FT FK Olympie Brezova 0 - 3 Hradec Kralove 0 - 0
CZEC 21:00
FT Benesov 0 - 3 Teplice 0 - 0
BUL D2 21:00
FT Septemvri Sofia 3 - 1 Minyor Pernik 2 - 1
ROM D2 22:00
FT FC Timisoara 2 - 1 Farul Constanta 1 - 0
SER D2 22:00
FT Kolubara 1 - 0 Jagodina 0 - 0
AFC CL 22:00
FT Al Ahli(UAE) 1 - 0 Shahr Khodrou 0 - 0
AFC CL 22:00
FT Al Ahli Jeddah 1 - 0 Al Shorta 0 - 0
FIN D1 22:00
FT TPS Turku 1 - 1 IFK Mariehamn 0 - 0
NOR AL 22:00
FT Strommen 3 - 0 Ham-Kam 1 - 0
Mex MFW 22:00
FT Juarez FC (w) 1 - 0 Club Necaxa (w) 0 - 0
UKR D3 22:00
FT Metalurh Zaporizhya 0 - 0 FC Peremoga Dnieper 0 - 0
BHR D1 22:30
FT Al-Riffa 2 - 1 Al-Muharraq 0 - 0
BHR D1 22:30
FT Al-Shabbab 3 - 1 Manama Club 0 - 1
RUS PR 22:30
FT Zenit St. Petersburg 3 - 1 Arsenal Tula 2 - 0
CZEC 22:30
FT Slavia Kromeriz 0 - 3 Opava 0 - 0
FIN D1 22:30
FT Lahti 1 - 2 KuPs 1 - 0
FIN D1 22:30
FT HIFK 0 - 0 Inter Turku 0 - 0
Mex MFW 22:30
FT Monterrey (w) 3 - 1 Saint Louis Athletica (w) 2 - 0
TUR D2 22:59
FT Akhisar Bld.Geng 0 - 0 Tuzlaspor 0 - 0
TUR D2 22:59
FT Balikesirspor 3 - 1 Giresunspor 1 - 0
ISR D2 22:59
FT Kafr Qasim 1 - 1 Maccabi Ahi Nazareth 1 - 1
ISR D2 22:59
FT Hapoel Natzrat Illit 1 - 0 Hapoel Rishon Lezion 0 - 0
MAR D2 22:59
FT TAS de Casablanca 2 - 1 Wydad Fes 1 - 0
MAR D2 22:59
FT Kawkab de Marrakech 1 - 1 Chabab Ben Guerir 0 - 0
EGY D1 22:59
FT Aswan 4 - 0 Tanta 2 - 0
NOR AL 22:59
FT Jerv 0 - 3 Sogndal 0 - 1
NOR AL 22:59
FT Kongsvinger 2 - 4 Asane Fotball 0 - 1
NOR AL 22:59
FT Ranheim IL 2 - 3 Ullensaker/Kisa IL 1 - 2
NOR AL 22:59
FT Raufoss 2 - 2 Grorud 0 - 1
NOR AL 22:59
FT Stjordals Blink 5 - 4 Sandnes Ulf 2 - 3
NOR AL 22:59
FT Oygarden FK 3 - 1 KFUM Oslo 0 - 1
POL PR 22:59
FT Rakow Czestochowa 2 - 1 Zaglebie Lubin 1 - 0
CYP D1 22:59
FT Ethnikos Achnas FC 0 - 2 Ermis Aradippou 0 - 0
PER D1 22:59
FT Dep.San Martin 1 - 2 Real Atletico Garcilaso 0 - 2
CHI D2 23:30
FT Nublense 2 - 2 Deportes Santa Cruz 2 - 1
JOR D1 23:30
FT Al Aqaba SC 0 - 0 Ramtha Club 0 - 0
BUL D1 23:30
FT Slavia Sofia 0 - 2 Beroe Stara Zagora 0 - 1
GERC 23:30
FT Wurzburger Kickers 2 - 3 Hannover 96 0 - 1
GERC 23:30
FT Dynamo Dresden 4 - 1 Hamburger SV 2 - 0
GERC 23:30
FT Rot-Weiss Essen 1 - 0 Arminia Bielefeld 1 - 0
MAU D2 23:30
FT FC Brakna 1 - 3 ASC Etoile Commune Arafat 1 - 2
ISR D2 23:45
FT Hapoel Raanana 1 - 1 Hapoel Afula 1 - 0
HOL D2 23:45
FT Jong Ajax (Youth) 1 - 2 Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 2
`
image-top-scroll
`

Today's notice