Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 13-09-2020
SLO D2 00:00
FT NK Rudar Velenje 1 - 0 Jadran Dekani 1 - 0
MOL D1 00:00
FT CS Petrocub 2 - 0 Zimbru Chisinau 0 - 0
BLR D1 00:00
FT Dinamo Minsk 2 - 4 Dinamo Brest 1 - 0
FAR D1 00:00
FT KI Klaksvik 2 - 1 HB Torshavn 0 - 0
BEL Cup 00:00
FT Royal Marloie Sport 1 - 3 LaLouviere 0 - 1
BEL Cup 00:00
FT The union of mole 1 - 2 Jette 0 - 1
BEL Cup 00:00
FT PAC Buzet 2 - 3 Hoogstraten VV 0 - 1
BEL Cup 00:00
FT Sporting West Harelbeke 0 - 1 Olympia Wijgmaal 0 - 0
BEL Cup 00:00
FT KFC Houtvenne 1 - 1 Tongeren 1 - 0
INT CF 00:00
FT Benevento 2 - 1 Reggina 0 - 0
INT CF 00:00
FT FC Barcelona 3 - 1 Gimnastic Tarragona 2 - 1
INT CF 00:00
FT UD Poblense 2 - 0 Baleares 1 - 0
GUA D1 00:00
FT CD Puerto de Iztapa 1 - 1 C.S.D. Comunicaciones 0 - 1
AUS D3 00:00
FT Sturm Graz (Youth) 1 - 2 SC Gleisdorf 1 - 2
SUI Cup 00:00
FT Vevey Sports 3 - 0 Koniz 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Amiens 1 - 2 Paris FC 0 - 1
FRA D2 00:00
FT AJ Auxerre 0 - 1 Clermont 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Chambly FC 1 - 2 Grenoble 1 - 0
FRA D2 00:00
FT Chamois Niortais 1 - 0 Nancy 0 - 0
FRA D2 00:00
FT Rodez Aveyron 0 - 3 Caen 0 - 1
FRA D2 00:00
FT Troyes 2 - 0 Pau FC 1 - 0
FRA D2 00:00
FT Valenciennes 1 - 0 Chateauroux 0 - 0
SUI D2 00:00
FT Chenois 1 - 1 La Chaux-de-Fonds 0 - 1
CZE CFL 00:00
FT SC Znojmo 1 - 4 Slovacko II 0 - 2
GEO D1 00:00
FT Dinamo Batumi 1 - 3 Dinamo Tbilisi 0 - 2
SVK D1 00:00
FT Nitra 3 - 1 Sokol Dolna Zdana 1 - 0
SVK D1 00:00
FT Michalovce 1 - 1 Trencin 0 - 1
SVK D1 00:00
FT Dunajska Streda 3 - 2 MFK Ruzomberok 0 - 1
SVK D1 00:00
FT SKF Sered 3 - 2 MSK Zilina 2 - 0
TUR D1 00:00
FT Galatasaray 3 - 1 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 3 - 0
TUR D1 00:00
FT Goztepe 5 - 1 Denizlispor 3 - 0
FRA D4 00:00
FT Bourges 1 - 2 Canet Roussillon 0 - 1
FRA D4 00:00
FT Mont-de-Marsan 0 - 4 Bourges FC 0 - 0
POL D1 00:00
FT GKS Tychy 2 - 0 Sandecja Nowy Sacz 1 - 0
USA NPSL 00:00
FT Chattanooga Red Wolves 2 - 1 Richmond Kickers 0 - 1
FRA D5 00:00
FT Sautron 0 - 1 Saumur OL 0 - 0
NIC U20 00:00
FT CD Junior de Managua U20 3 - 3 Real Esteli U20 0 - 1
Mex MFW 00:00
FT Unam Pumas (w) 1 - 0 Puebla (w) 0 - 0
CRO D1 00:05
FT Hajduk Split 1 - 2 Dinamo Zagreb 0 - 1
HUN D1 00:30
FT Fehervar Videoton 3 - 1 Videoton Puskas Akademia 1 - 0
SER D2 00:30
FT Borac Cacak 3 - 0 Sloga Kraljevo 0 - 0
BEL Cup 00:30
FT Thes Sport 3 - 0 Menen 2 - 0
BEL Cup 00:30
FT Hades 3 - 1 Herk FC 2 - 1
INT CF 00:30
FT UE Vilassar de Mar 0 - 2 CE Europa 0 - 2
INT CF 00:30
FT Badajoz 1 - 2 Almeria 0 - 0
CZE D1 00:30
FT Pardubice 1 - 1 Slavia Praha 1 - 0
CYP D1 00:30
FT Anorthosis Famagusta FC 1 - 1 Omonia Nicosia FC 1 - 1
QAT D1 00:30
FT Al-Wakra 2 - 0 Umm Salal 1 - 0
QAT D1 00:30
FT Qatar SC 1 - 0 Al Rayyan 0 - 0
ISR D1 00:30
FT Bnei Yehuda Tel Aviv 2 - 2 Maccabi Tel Aviv 1 - 0
Irish WNU 00:30
FT DLR Waves (w) 0 - 0 Bohemians Dublin (W) 0 - 0
Irish WNU 00:30
FT Peamount Utd (w) 2 - 1 Galway LFC (w) 2 - 1
Slo D3 00:30
FT TJ Spartak Myjava 1 - 0 Galanta 1 - 0
BRA D3 01:00
FT Sao Jose PoA RS 0 - 0 Boa Esporte Clube 0 - 0
USL D1 01:00
FT Real Monarchs 0 - 2 New Mexico United 0 - 1
URU D1 01:00
FT Club Atletico Progreso 1 - 2 Cerro Largo 1 - 1
HOL D1 01:00
FT PEC Zwolle 0 - 2 Feyenoord 0 - 1
AUT D2 01:00
FT Grazer AK 0 - 1 FC Dornbirn 1913 0 - 0
BUL D1 01:00
FT Ludogorets Razgrad 3 - 1 Lokomotiv Plovdiv 0 - 0
BOS PL 01:00
FT HSK Zrinjski Mostar 2 - 0 Mladost Doboj Kakanj 1 - 0
BEL Cup 01:00
FT Gent Zeehaven 3 - 1 Vigor Wuitens Hamme 1 - 0
BEL Cup 01:00
FT Olympic Charleroi 6 - 3 Sprimont 2 - 2
BEL Cup 01:00
FT KSC City Pirates 3 - 0 Wolvertem Merchtem 0 - 0
BEL Cup 01:00
FT Rochefort 4 - 1 KVK Ieper 2 - 0
BEL Cup 01:00
FT KSK Heist 3 - 0 Onhaye 2 - 0
BEL Cup 01:00
FT Ronse 1 - 2 Blankenberge 1 - 0
BEL Cup 01:00
FT Esperanza Neerpelt 5 - 3 Spouwen Mopertingen 2 - 1
GRE Cup 01:00
FT AEK Athens 0 - 1 Olympiakos Piraeus 0 - 1
INT CF 01:00
FT CD Coria 0 - 3 Extremadura 0 - 1
INT CF 01:00
FT Muro CF 1 - 3 CD Alcoyano 1 - 2
INT CF 01:00
FT Boavista Ribeirinha 0 - 0 GD Fontinhas 0 - 0
INT CF 01:00
FT Canelones Interior 2 - 1 SC Paysandu Para 0 - 1
IRE D1 01:00
FT Cobh Ramblers 0 - 6 UC Dublin 0 - 1
POL PR 01:00
FT Slask Wroclaw 3 - 3 Lech Poznan 2 - 3
SER D1 01:00
FT Partizan Belgrade 3 - 0 FK Rad Beograd 1 - 0
MNE D1 01:00
FT FK Buducnost Podgorica 3 - 1 OFK Titograd 0 - 1
MNE D1 01:00
FT FK Zeta 0 - 2 Decic Tuzi 0 - 1
SALC 01:00
FT Bloemfontein Celtic 0 - 1 Mamelodi Sundowns 0 - 0
ENG WPR 01:00
FT CrystalPalace (w) 1 - 1 London City Lionesses (w) 1 - 1
ROM D1 01:00
FT CS Voluntari 2 - 1 Steaua Bucuresti 1 - 0
POL D1 01:00
FT LKS Nieciecza 2 - 0 GKS Belchatow 1 - 0
Brazil W L 01:00
FT Sao Jose dos Campos (w) 2 - 2 Palmeiras SP (W) 0 - 1
LCE D3 01:00
FT Augnablik Kopavogur 3 - 1 Alftanes 2 - 1
BRA CPY 01:00
FT America-RJ U20 1 - 4 Volta Redonda U20 1 - 1
BRA CPY 01:00
FT Botafogo RJ U20 1 - 1 Resende RJ U20 1 - 0
BRA CPY 01:00
FT Cabofriense U20 1 - 2 Portuguesa RJ U20 0 - 1
BRA CPY 01:00
FT Macae U20 3 - 4 Friburguense RJ U20 2 - 2
SLO D1 01:15
FT NK Publikum Celje 1 - 2 Domzale 0 - 2
BEL Cup 01:15
FT Bertem-Leefdaal 0 - 1 FCV Dender EH 0 - 0
INT CF 01:30
FT La Roda CF 0 - 0 CP Villarrobledo 0 - 0
IRE D1 01:30
FT Longford Town 1 - 1 Drogheda United 1 - 0
NOR D1 01:30
FT Stabaek 2 - 1 Haugesund 1 - 1
BEL D1 01:45
FT Club Brugge 4 - 1 Red Star Waasland 2 - 1
INT CF 01:45
FT Vicenza 1 - 1 Monza 1 - 1
BEL D2 01:45
FT KMSK Deinze 1 - 0 Jeunesse Molenbeek 1 - 0
GERC 01:45
FT Carl Zeiss Jena 0 - 2 Werder Bremen 0 - 0
SPA D1 02:00
FT Cadiz 0 - 2 Osasuna 0 - 1
FRA D1 02:00
FT Saint Etienne 2 - 0 Strasbourg 0 - 0
BRA D3 02:00
FT Tombense 1 - 1 Sao Bento 1 - 1
SPA D2 02:00
FT RCD Espanyol 3 - 0 Albacete 2 - 0
HOL D1 02:00
FT FC Twente Enschede 2 - 0 Fortuna Sittard 1 - 0
FAR D1 02:00
FT NSI Runavik 4 - 2 B36 Torshavn 3 - 0
GUA D1 02:00
FT Coban Imperial 2 - 1 CSyD Sacachispas 2 - 0
ENG PR 02:00
FT West Ham United 0 - 2 Newcastle United 0 - 0
Can PL 02:00
FT Cavalry FC 1 - 2 HFX Wanderers FC 0 - 2
BRA D1 02:30
FT Atletico Paranaense 1 - 0 Coritiba PR 1 - 0
MLS 02:30
FT Chicago Fire 2 - 2 Columbus Crew 2 - 0
USA WD1 02:30
FT North Carolina (w) 4 - 3 Houston Dash (w) 1 - 2
BRA D2 02:30
FT Sampaio Correa 0 - 1 Operario Ferroviario PR 0 - 0
BRA D3 03:00
FT Botafogo PB 0 - 0 Vila Nova 0 - 0
PER D1 03:00
FT FC Carlos Stein 2 - 2 Univ.Cesar Vallejo 1 - 1
NIC U20 03:00
FT Walter Ferretti U20 2 - 0 Deportivo Ocotal U20 0 - 0
URU D1 03:15
FT Wanderers FC 1 - 2 Plaza Colonia 1 - 1
PER D1 03:30
FT Academia Deportiva Cantolao 0 - 2 FBC Melgar 0 - 1
GUA D1 04:00
FT CSD Municipal 5 - 0 Deportivo Sanarate 3 - 0
ECU D1 04:00
FT CD El Nacional 0 - 1 Tecnico Universitario 0 - 1
HTD 1 04:00
FT CS Don Bosco 0 - 1 America des Cayes 0 - 1
DOM D1 04:00
FT South East FC 3 - 2 Exodus FC 2 - 0
CHI D1 04:30
FT Union La Calera 0 - 0 Colo Colo 0 - 0
PAR D1 04:30
FT Sol de America 1 - 2 Guarani CA 0 - 1
BRA D3 05:00
FT SC Paysandu Para 6 - 1 Imperatriz(MA) 2 - 1
CRC D1 05:00
FT Perez Zeledon 1 - 0 Herediano 1 - 0
BRA D1 05:00
FT Santos 2 - 2 Sao Paulo 1 - 2
MEX D1 05:00
FT Atlas 1 - 1 Mazatlan FC 0 - 0
BRA D2 05:00
FT Nautico (PE) 3 - 1 Botafogo SP 3 - 0
NIC U20 05:00
FT Diriangen U20 1 - 2 Managua U20 1 - 2
USA NPSL 05:00
FT New Amsterdam 0 - 3 Michigan Stars 0 - 2
USL D1 06:00
FT Loudoun United 1 - 1 Philadelphia Union II 1 - 1
USL D1 06:00
FT Pittsburgh Riverhounds 5 - 0 Hartford Athletic 3 - 0
MLS 06:00
FT DC United 0 - 2 New York Red Bulls 0 - 1
MLS 06:00
FT New York City Football Club 2 - 1 FC Cincinnati 1 - 0
CAN CSL 06:00
FT FC Vorkuta 1 - 1 Serbian White Eagles 1 - 0
NIC D1 06:00
FT Walter Ferretti 2 - 0 Deportivo Ocotal 2 - 0
COL D1 06:00
FT Deportivo Cali 1 - 1 Millonarios 1 - 0
AUS CTL U23 06:00
FT Tuggeranong United U23 1 - 1 Cooma Tigers U23 0 - 0
USA NPSL 06:00
FT EFA Metro 3 - 0 New Jersey FC 1 - 0
URU D1 06:15
FT CA Penarol 0 - 0 Torque 0 - 0
USL D1 06:30
FT Atlanta United FC II 1 - 2 Miami FC 1 - 1
USL D1 06:30
FT Birmingham Legion 1 - 3 Charlotte Independence 1 - 2
USL D1 06:30
FT Louisville City FC 3 - 0 Saint Louis FC 2 - 0
MLS 06:30
FT Orlando City 2 - 1 Club Internacional de Futbol Miami 1 - 0
MLS 06:30
FT Philadelphia Union 2 - 1 New England Revolution 0 - 0
ECU D1 06:30
FT Olmedo Riobamba 1 - 1 Club Sport Emelec 0 - 1
USA NPSL 06:30
FT Chattanooga 2 - 1 New York Cosmos 0 - 1
USL D1 07:00
FT Tulsa Roughneck 1 - 1 OKC Energy FC 0 - 0
PAR D1 07:00
FT General Diaz 0 - 2 Libertad 0 - 1
MEX D1 07:00
FT Tigres UANL 2 - 0 Santos Laguna 1 - 0
USA NPSL 07:00
FT Fort Lauderdale Strikers 2 - 0 Orlando City U23 1 - 0
MLS 07:30
FT Nashville 4 - 2 Atlanta United 3 - 1
MLS 07:30
FT FC Dallas 2 - 1 Houston Dynamo 1 - 1
NIC D1 08:00
FT Diriangen 0 - 0 Managua FC 0 - 0
AUS CTL U23 08:15
FT Gungahlin Utd U23 1 - 1 Woden Weston FC U23 1 - 1
USL D1 08:30
FT El Paso Locomotive FC 2 - 1 San Antonio 1 - 1
MLS 08:30
FT Real Salt Lake 0 - 5 Colorado Rapids 0 - 2
FIJ NL 08:30
FT Labasa FC 2 - 0 Nasinu FC 1 - 0
FIJ NL 08:30
FT Tailevu Naitasiri 0 - 1 Rakiraki 0 - 0
CRC D1 09:00
FT AD San Carlos 0 - 1 Sporting San Jose 0 - 0
CRC D1 09:00
FT Deportivo Saprissa 1 - 0 Jicaral 1 - 0
MEX D1 09:00
FT Club America 1 - 1 Toluca 1 - 1
NIC D1 09:00
FT CD Junior Managua 0 - 0 Real Esteli 0 - 0
FIJ NL 09:00
FT Suva FC 1 - 1 Lautoka 0 - 0
CPL 09:00
FT Wairarapa United 1 - 0 Miramar Rangers 1 - 0
FIJ NL 09:00
FT Nadroga FC 2 - 1 Tavua FC 1 - 0
MON FL 09:00
FT Khoromkhon Club 2 - 0 Aldariin Daichid 2 - 0
NSW-N RL 09:15
FT Maitland FC Reserves 0 - 2 Newcastle Olympic FC Reserves 0 - 0
USL D1 09:30
FT Sacramento Republic FC 3 - 3 Reno 1868 FC 2 - 1
USA NPSL 09:30
FT FC Tucson 0 - 2 North Texas 0 - 0
AB U20 L 10:00
FT Sydney Olympic U20 4 - 0 APIA Leichhardt Tigers U20 2 - 0
AB U20 L 10:00
FT St George City FA U20 1 - 2 SD Raiders U20 1 - 0
AQ U20 L 10:15
FT Moreton Bay Jets U20 4 - 1 Queensland Lions SC U20 1 - 0
AUS CGP 10:30
FT Woden Valley 2 - 1 Monaro Panthers 1 - 1
FIJ NL 10:30
FT Rewa FC 2 - 1 Nadi FC 1 - 1
JPN JFL 11:00
FT Mio Biwako Shiga 1 - 4 Miyazaki 1 - 3
JPN WD1 11:00
FT Ehime FC (w) 2 - 2 Nojima Stella (W) 0 - 1
JPN D3 11:00
FT Vanraure Hachinohe FC 0 - 3 FC Gifu 0 - 2
JAP FutL 11:00
FT Nagoya oceans Futsal 7 - 0 Fuchu Athletic FC Futsal 6 - 0
AUS WQSL 11:00
FT Gold Coast city (w) 2 - 3 Eastern Suburbs SC (w) 0 - 1
AB U20 L 11:00
FT Rockdale City Suns U20 3 - 2 Wollongong Wolves U20 2 - 0
Australia T S L 11:00
FT South Hobart (w) 1 - 4 Ulverstone (w) 0 - 1
Australia T S L 11:00
FT University of Tasmania (w) 2 - 8 Kingborough Lions (w) 2 - 3
JPN D1 11:05
FT Consadole Sapporo 3 - 4 Urawa Red Diamonds 2 - 2
NSW-N TPL 11:30
FT Maitland 0 - 1 Hamilton Olympic 0 - 1
Aus CTLW 11:30
FT Canberra FC (w) 3 - 1 Gungahlin United(w) 1 - 1
Australia T S L 11:30
FT Clarence Zebras (W) 0 - 1 Olympia FC Warriors (w) 0 - 1
AUS NSW PL 11:30
FT Belmont Swansea United SC 0 - 1 Cooks Hill United 0 - 1
AUS NSW 12:00
FT Sydney Olympic 4 - 2 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 2 - 1
AUS NSW 12:00
FT Sydney United 4 - 2 Western Sydney Wanderers AM 1 - 2
Aus CTLW 12:00
FT Wagga City Wanderers (w) 5 - 0 Woden Weston FC(w) 2 - 0
ANSW L 12:00
FT Central Coast Mariners (Youth) 6 - 1 St George Saints 3 - 0
ANSW L 12:00
FT Hake Ya Dong in Sydney City 2 - 1 Newcastle Jets FC (Youth) 0 - 1
ANSW L 12:00
FT St George City FA 5 - 4 SD Raiders FC 2 - 3
FFSA WPL 12:00
FT Sydney Olympic FC (w) 5 - 1 Apia L Tigers (W) 1 - 1
MGL PL 12:00
FT Erchim 1 - 2 Deren FC 1 - 2
FFSA WPL 12:00
FT Manly Utd (w) 6 - 1 Bankstown City Lions (w) 4 - 1
FFSA WPL 12:00
FT Blacktown Spartans(w) 2 - 2 Football NSW Institute (w) 0 - 0
AUS NSW PL 12:20
FT South Cardiff 4 - 0 Wallsend 2 - 0
JWD2 12:30
FT Bunnys Kyoto (w) 1 - 2 Setagaya Sfida (w) 1 - 0
AUS QSL 12:30
FT Moreton Bay United 2 - 1 Queensland Lions SC 0 - 1
FFSA WPL 12:30
FT Northern Tigers FC (w) 5 - 2 Illawarra Stingrays (w) 3 - 1
FFSA WPL 12:30
FT Adelaide Comets Reserve (w) 1 - 1 Fulham United Reserves (w) 1 - 0
AUS CGP 12:45
FT Tuggeranong United 1 - 2 Canberra Olympic 0 - 1
JPN JFL 13:00
FT Sony Sendai 1 - 1 Nara Club 0 - 1
JPN JFL 13:00
FT Osaka FC 1 - 1 Honda FC 0 - 0
JPN JFL 13:00
FT Maruyasu Industries 1 - 1 Run Mel Aomori 0 - 0
JPN JFL 13:00
FT Matsue City FC 2 - 1 Veertien Kuwana 1 - 0
JPN JFL 13:00
FT Ban Di Tesi Iwaki 4 - 3 Kochi United 1 - 2
JWD2 13:00
FT FC Jumonji Ventus (w) 0 - 2 Yamato Sylphid (w) 0 - 1
JWD2 13:00
FT Yokohama FC Seagulls (w) 4 - 1 AS Harima ALBION (w) 1 - 1
JPN D3 13:00
FT Imabari FC 0 - 1 Blaublitz Akita 0 - 1
JPN D3 13:00
FT Fukushima United FC 1 - 4 Kagoshima United 1 - 1
AUS NSW 13:00
FT Rockdale City Suns 3 - 1 Wollongong Wolves 1 - 1
Aus GL 13:00
FT Palm Beach Sharks 4 - 0 Southport Green 1 - 0
KOR D2 14:00
FT Jeju United 2 - 0 Daejeon Citizen 1 - 0
AUS BPLD1 14:00
FT Samford Ranges 4 - 0 Ipswich City 1 - 0
AUS BPLD1 14:00
FT University of Queensland 2 - 1 The Lakes 1 - 0
AUS QSL 14:00
FT Brisbane Roar (Youth) 1 - 3 Sunshine Coast Wanderers FC 1 - 3
JPN WD1 14:00
FT JEF United Ichihara Chiba (w) 1 - 2 Albirex Niigata (w) 1 - 1
Gre Atr Cup 14:00
FT Amila Peristeriou 5 - 1 Ippokratis 0 - 0
AUS WQSL 14:00
FT Capalaba (w) 3 - 0 FQ QAS (w) 3 - 0
CHA D1 14:30
FT Meizhou Hakka 2 - 0 Shenyang City Public 1 - 0
CHA D1 14:30
FT Nantong Zhiyun 2 - 0 Xinjiang Tianshan Leopard 0 - 0
CHA D1 15:00
FT Taizhou Yuanda 1 - 0 Suzhou Dongwu 1 - 0
CHA D1 15:00
FT Beijing BeiKong 1 - 0 Inner Mongolia Zhongyou 1 - 0
AFB 15:00
FT St. Polten (w) 10 - 0 Vorderland (w) 6 - 0
Chinese T L 15:00
FT Taichung Futuro 4 - 0 NTUPES 2 - 0
Chinese T L 15:00
FT Hang Yuen FC 2 - 2 Taicheng Lions 1 - 0
Chinese T L 15:00
FT Taiwan Power Company 1 - 0 Tatung FC 0 - 0
Chinese T L 15:00
FT Ming Chuan University 1 - 4 Tainan City Steel 0 - 1
MGL PL 15:00
FT Khangarid Klub 1 - 1 Athletic 220 FC 0 - 0
AUS L 15:00
FT FC Gleisdorf 09 II 0 - 5 FSC Eggendorf Hartberg II 0 - 2
RUS FDH 15:00
FT MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 5 - 2 Ukhta Tyumen Futsal 2 - 1
SER U19 15:00
FT FK Napredak U19 0 - 2 Spartak Subotica U19 0 - 0
SER U19 15:00
FT OFK Belgrade U19 2 - 5 Red Star Belgrade U19 0 - 2
FFSA WPL 15:05
FT NWS Koala (w) 0 - 4 University of Sydney (w) 0 - 2
CZE CFL 15:15
FT Sparta Praha B 10 - 0 FK Banik Sokolov 4 - 0
CZE CFL 15:15
FT Slavia Prague B 2 - 2 FK Kraluv Dvur 0 - 0
CZE CFL 15:15
FT Admira Praha 2 - 1 Loko Vltavin 0 - 1
CZE CFL 15:15
FT Banik Ostrava B 2 - 0 Slovan Rosice 0 - 0
CZE CFL 15:15
FT Sigma Olomouc B 2 - 1 Hlucin 1 - 1
CZE CFL 15:15
FT Dukla Praha B 1 - 6 Hradec Kralove B 0 - 2
CZE CFL 15:15
FT Mlada Boleslav B 4 - 1 Slovan Velvary 1 - 0
AUS L 15:15
FT Favoritner AC 2 - 4 SC Mannsworth 1 - 2
CZE DFL 15:15
FT Brno B 2 - 2 Zdar nad Sazavou 1 - 1
CZE DFL 15:15
FT MFK Havirov 3 - 5 Trinec B 0 - 1
CZE DFL 15:15
FT MFK Karvina B 5 - 1 So Bruntal 3 - 0
AUT D2 15:30
FT SKU Amstetten 2 - 2 SK Vorwarts Steyr 1 - 0
SVK D2 15:30
FT MSK Zilina B 2 - 3 MFK Skalica 2 - 3
CZE CFL 15:30
FT Viktoria Plzen B 4 - 4 SK Motorlet Praha 2 - 2
KOR D1 15:30
FT FC Seoul 2 - 1 Suwon Samsung Bluewings 1 - 1
AUS L 15:30
FT Waf Brigittenau 2 - 5 SV Wienerberger 1 - 1
CZE DFL 5 15:30
FT SK Lisen B 5 - 1 FC Svratka Brno 3 - 0
Slo D3 15:30
FT Nitra B 1 - 3 Povazska Bystrica 1 - 2
Slo D3 15:30
FT Raca Bratislava 1 - 3 FK Slovan Most pri Bratislave 1 - 1
Slo D3 15:30
FT Slavia TU Kosice 2 - 1 Spisska Nova Ves 2 - 0
Slo D3 15:30
FT Jednota Banova 0 - 1 Rakytovce 0 - 0
KAM SL 15:30
FT Asia Euro University 1 - 3 National Police Commissary 0 - 2
KAM SL 15:30
FT Kirivong Sok Sen Chey 0 - 1 Cambodia Tiger FC 0 - 0
AUS L 15:30
FT ASK Klagenfurt 7 - 0 DSG Sele Zell 1 - 0
GER LS 15:35
FT Wacker 1921 Lankwitz 3 - 0 SD Croatia Berlin 1 - 0
INT CF 15:40
FT Juventus 5 - 0 Novara 1 - 0
GER LS 15:45
FT FC Spandau 06 1 - 3 Berliner SC 1 - 1
SLO D3 15:45
FT SD Videm 2 - 2 NK Zrece 2 - 1
Pol D4 15:55
FT Legia Warszawa B 1 - 1 Blonianka Blonie 1 - 0
JPN D1 16:00
FT Yokohama FC 3 - 2 Nagoya Grampus 2 - 1
JPN D1 16:00
FT Vegalta Sendai 0 - 3 Oita Trinita 0 - 1
AUS BPLD1 16:00
FT Western Spirit 2 - 2 AC Carina 1 - 1
FRA U19 16:00
FT Monaco U19 1 - 1 Colomiers U19 1 - 1
JPN D3 16:00
FT AC Nagano Parceiro 2 - 0 Cerezo Osaka U23 1 - 0
JPN D2 16:00
FT V-Varen Nagasaki 0 - 0 Jubilo Iwata 0 - 0
JPN D2 16:00
FT Fagiano Okayama 0 - 0 Ventforet Kofu 0 - 0
JPN D2 16:00
FT Tochigi SC 1 - 1 Matsumoto Yamaga FC 1 - 1
JPN D2 16:00
FT Avispa Fukuoka 2 - 1 Machida Zelvia 2 - 1
JPN D2 16:00
FT Tokyo Verdy 1 - 3 Thespa Kusatsu 1 - 2
WAUS WD1 16:00
FT Perth SC (W) 1 - 0 Balcatta (w) 1 - 0
HUN D3E 16:00
FT Budapest Honved II 0 - 3 Kozarmisleny SE 0 - 1
Pol D4 16:00
FT Jutrzenka Giebultow 0 - 4 KSZO Ostrowiec 0 - 1
RUS FDH 16:00
FT MFK Tyumen Futsal 5 - 4 Novali Futsal 3 - 2
AUS L 16:00
FT FC Alberschwende 3 - 2 FC Nenzing 2 - 1
SER SL 16:00
FT Car Konstantin 1 - 3 Buducnost Popovac 1 - 1
SER U19 16:00
FT FK Radnicki 1923 U19 2 - 2 FK Radnicki Beograd U19 2 - 1
SER U19 16:00
FT TSC Backa Topola U19 0 - 1 Mladost Lucani U19 0 - 1
JPN D1 16:30
FT Kawasaki Frontale 5 - 1 Hiroshima Sanfrecce 1 - 0
KOR D2 16:30
FT Ansan Greeners FC 1 - 0 FC Anyang 0 - 0
JPN D2 16:30
FT Kyoto Sanga 1 - 0 FC Ryukyu 0 - 0
Gre Atr Cup 16:30
FT Athinaida 1 - 1 Iraklis Peristeriou 0 - 0
CAN CSL 16:36
FT London City 1 - 2 SC Scarborough Ontario 0 - 0
JPN D1 16:45
FT Sagan Tosu 2 - 1 Kashiwa Reysol 1 - 1
JPN D1 17:00
FT Yokohama Marinos 1 - 2 Cerezo Osaka 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Gamba Osaka 0 - 1 Shonan Bellmare 0 - 0
ENG U23 D1 17:00
FT Coventry City U23 1 - 1 Birmingham City U23 0 - 0
SPA D2 17:00
FT Real Oviedo 0 - 0 FC Cartagena 0 - 0
EST D3 17:00
FT JK Tallinna Kalev II 1 - 6 Viimsi MRJK 1 - 3
EST D3 17:00
FT Paide Linnameeskond B 7 - 0 Laanemaa Haapsalu 3 - 0
CHA CSL 17:00
FT Jiangsu Suning FC 3 - 3 Guangzhou Fuli FC 1 - 1
FRA U19 17:00
FT Toulouse U19 1 - 1 Ajaccio U19 1 - 0
EST D2 17:00
FT Kohtla Jarve JK Jarve 0 - 1 Flora Tallinn II 0 - 1
EST D2 17:00
FT Vandra JK Vaprus 1 - 6 FC Nomme United 0 - 2
POL ME 17:00
FT Zha Buse U19 1 - 2 Zaglebie Lubin (Youth) 1 - 2
JPN D2 17:00
FT Giravanz Kitakyushu 2 - 1 Albirex Niigata 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Omiya Ardija 1 - 1 Montedio Yamagata 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Mito Hollyhock 4 - 2 Renofa Yamaguchi 1 - 0
KOR D1 17:00
FT Gangwon FC 0 - 3 Pohang Steelers 0 - 2
KOR D1 17:00
FT Busan I Park 0 - 0 Incheon United 0 - 0
EST D1 17:00
FT Tallinna JK Legion 2 - 1 Trans Narva 0 - 1
Lit II Lyga 17:00
FT Nevezis II 1 - 5 Tera 1 - 1
SLO U19 17:00
FT NK Bravo U19 1 - 2 ND Ilirija U19 0 - 1
Ire LSL 17:00
FT Glenville FC 1 - 0 St Patricks CY 1 - 0
Ire LSL 17:00
FT UCD AFC 2 - 1 Swords Celtic FC 1 - 0
GER LS 17:00
FT Nordberliner SC 4 - 1 FC Neubrandenburg 04 2 - 1
EST D4 17:00
FT Raplamaa 0 - 2 Saue JK Laagri 0 - 1
GER LS 17:00
FT BSV 1892 3 - 1 SV Buchholz 1 - 0
HOL D1 17:15
FT Emmen 3 - 5 VVV Venlo 1 - 0
HOL WD1 17:15
FT SC Heerenveen (w) 1 - 2 PSV Eindhoven (w) 1 - 1
POR D2 17:15
FT Cova Piedade 0 - 4 CD Mafra 0 - 1
AUT D2 17:30
FT FC Liefering 3 - 0 Rapid Vienna (Youth) 2 - 0
INT CF 17:30
FT TuS Makkabi Berlin 7 - 0 Vfb Fortuna Biesdorf 3 - 0
INT CF 17:30
FT SV 1885 Golssen 1 - 5 SV 1908 GW Ahrensfelde 0 - 1
DEN WD2 17:30
FT Aarhus 1900 (w) 1 - 2 Varde (w) 1 - 1
FRA WD1 17:45
FT Bordeaux (w) 0 - 0 Paris Saint Germain (w) 0 - 0
CHA D1 18:00
FT Sichuan Jiuniu 0 - 2 Kunshan FC 0 - 1
FRA D1 18:00
FT Lille 1 - 0 Metz 0 - 0
DAN U19 18:00
FT Esbjerg U19 1 - 3 Sonderjyske U19 0 - 1
UZB D1 18:00
FT Oktepa 0 - 1 Shurtan Guzor 0 - 1
SWE D1 SN 18:00
FT Tegs SK 3 - 2 Orebro Syrianska IF 1 - 0
NOR D2 18:00
FT IF Floya 1 - 4 Brattvag 1 - 3
UKR D1 18:00
FT FC Mynai 1 - 0 PFC Oleksandria 1 - 0
SWE D3 18:00
FT Asarums IF FK 2 - 5 Nosaby IF 0 - 3
POL D2 18:00
FT Gornik Polkowice 3 - 0 Hutnik Krakow 1 - 0
THA D1 18:00
FT Uthai Thani Forest 1 - 1 Ranong FC 0 - 1
THA D1 18:00
FT Udon Thani 1 - 0 Khonkaen FC 0 - 0
THA PR 18:00
FT Chonburi Shark FC 3 - 2 Trat FC 1 - 1
ENG WPR 18:00
FT Durham Wildcats LFC (w) 3 - 0 Lewes (w) 0 - 0
DEN D2 18:00
FT AB Copenhagen 0 - 0 Naestved 0 - 0
DEN D2 18:00
FT Holstebro BK 1 - 1 Brabrand 0 - 0
ENG L1 18:00
FT Ipswich Town 2 - 0 Wigan Athletic 1 - 0
SWE WD2 18:00
FT Moron BK (w) 0 - 1 Alingsas (W) 0 - 0
Lit II Lyga 18:00
FT DFK Dainava Alytus B 4 - 3 FK Viltis Vilnius 2 - 2
Tanzania D1 18:00
FT Young Africans 1 - 0 Mbeya City 0 - 0
Tanzania D1 18:00
FT Ihefu SC 1 - 0 Ruvu Shooting 1 - 0
MGL PL 18:00
FT Anduud City FC 1 - 2 UB Mazaalainuud 1 - 1
Finland K 18:00
FT FJK 1 - 4 TP-T 0 - 0
Finland K 18:00
FT Sudet 2 - 2 Kumu STPS 1 - 1
Ire LSL 18:00
FT Killester Donnycarne 2 - 0 Cherry Orchard 1 - 0
FIN CU20 18:00
FT TPS Turku U20 3 - 2 KuPS U20 1 - 2
KAM SL 18:00
FT National DM FC 2 - 5 Svay Rieng FC 1 - 3
RUS FDH 18:00
FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 3 - 3 Norilsky Nickel Futsal 2 - 2
GER OBW 18:00
FT TuS Schwachhausen 7 - 2 SC Borgfeld 2 - 1
SLO U19 18:10
FT Domzale U19 5 - 1 NK Drava Ptuj U19 3 - 0
BEL D1 18:30
FT Anderlecht 2 - 0 Cercle Brugge 1 - 0
ROM D2 18:30
FT Gloria Buzau 2 - 1 Universitaea Cluj 0 - 1
BI PL 18:30
FT Rukinzo FC 2 - 0 Flambeau de l'Est 0 - 0
ENG FAWSL 18:30
FT Chelsea FC (w) 9 - 0 Bristol Academy (w) 5 - 0
CZE DFL 5 18:30
FT SP Cernice 1 - 0 Horni Briza 0 - 0
NOR D1 W 18:30
FT KIL/Hemne (w) 2 - 2 Aasane (w) 1 - 2
RUS FDH 18:30
FT MFK Torpedo Futsal 3 - 5 Dynamo Samarra Futsal 0 - 2
CHA D1 18:35
FT Shanxi Chang An Athletic FC 1 - 1 Jiangxi Liansheng 0 - 1
SPA D1 19:00
FT Alaves 0 - 1 Real Betis 0 - 0
SWE WD1 19:00
FT Pitea IF (w) 2 - 0 IK Uppsala (w) 0 - 0
DEN SASL 19:00
FT Lyngby 0 - 0 Aalborg 0 - 0
DEN SASL 19:00
FT AC Horsens 0 - 3 Randers FC 0 - 0
DEN WD1 19:00
FT Thisted FC (w) 1 - 2 Brondby IF (w) 1 - 0
GEO D2 19:00
FT Shukura Kobuleti 1 - 1 FC Gagra 1 - 1
CHA CSL 19:00
FT Shandong Luneng 1 - 2 Guangzhou Evergrande Taobao FC 0 - 1
GER WD1 19:00
FT Hoffenheim (w) 1 - 4 VfL Wolfsburg (w) 1 - 3
GER WD1 19:00
FT SV Meppen (w) 2 - 2 Turbine Potsdam (w) 0 - 0
GER WD1 19:00
FT SC Sand (w) 0 - 3 SC Freiburg (w) 0 - 3
GER WD1 19:00
FT SG Essen-Schonebeck (w) 1 - 3 FFC Frankfurt (w) 1 - 2
GER WD1 19:00
FT Werder Bremen (w) 0 - 4 Bayern Munchen (w) 0 - 2
SWE D3 19:00
FT KSF Prespa Birlik 4 - 1 BK Olympic 1 - 0
DEN D1 19:00
FT Fredericia 2 - 1 Kolding FC 0 - 1
RUS D1 19:00
FT Akron Togliatti 0 - 2 FK Chayka K-SR 0 - 1
RUS D1 19:00
FT Krylya Sovetov 2 - 0 Tom Tomsk 0 - 0
THA D1 19:00
FT Lampang FC 2 - 1 Kasetsart FC 1 - 0
THA D1 19:00
FT Customs Department FC 0 - 2 Nakhon Pathom FC 0 - 0
THA PR 19:00
FT Samut Prakan City 1 - 0 Rayong FC 0 - 0
ENG WPR 19:00
FT Blackburn Rovers (w) 0 - 1 Charlton (w) 0 - 0
FIN D3 A 19:00
FT PIF Parainen 2 - 1 Kaarinan Pojat 2 - 0
FIN D3 A 19:00
FT RoPS 2 4 - 0 PS Kemi Kings 2 - 0
LAT D2 19:00
FT JDFS Alberts 2 - 1 FK Auda Riga 1 - 0
EST WD2 19:00
FT Tammeka Tartu (W) 1 - 1 FC Lootos Polva (W) 0 - 1
GEO D1 19:00
FT FC Saburtalo Tbilisi 0 - 0 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Rot-Weiss Oberhausen 0 - 0 Schalke 04 (Youth) 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Altona 93 0 - 1 Hamburger SV (Youth) 0 - 1
GER Reg 19:00
FT Holstein Kiel II 1 - 0 St Pauli II 1 - 0
GER Reg 19:00
FT FC Teutonia 05 2 - 0 Phonix Lubeck 1 - 0
ENG PU23 19:00
FT Liverpool U23 1 - 0 Everton U23 1 - 0
EST D1 19:00
FT FC Kuressaare 1 - 5 Levadia Tallinn 0 - 2
SWE WD2 19:00
FT Jitex DFF (w) 1 - 3 Brommapojkarna (w) 0 - 1
ENG FAWSL 19:00
FT Everton FC (w) 1 - 0 Tottenham Hotspur (w) 0 - 0
GER OBW 19:00
FT FC Astoria Walldorf II 0 - 2 Freiberg 0 - 1
GER OBW 19:00
FT Carl Zeiss Jena II 0 - 1 SV Blau-Weiss Zorbau 0 - 1
Pol D4 19:00
FT Gawin Sleza Wroclaw 4 - 2 MKS Kluczbork 2 - 1
FIN CU20 19:00
FT SJK Akatemia U20 3 - 2 FC Honka U20 1 - 2
AUS L 19:00
FT SV Donau Klagenfurt 3 - 3 Ruckersdorf 2 - 1
AUS L 19:00
FT VfB Bezau 3 - 1 FC Schruns 3 - 1
GER LS 19:00
FT TuS Collegia Jubek 0 - 0 SV Frisia 03 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Brinkumer SV 3 - 2 BTS Neustadt 0 - 0
AUT D1 19:30
FT SV Ried 3 - 2 WSG Wattens 1 - 2
AUT D1 19:30
FT St.Polten 0 - 0 Sturm Graz 0 - 0
ARM D2 19:30
FT Ararat-Armenia B 1 - 4 Se Wan Boy 0 - 1
HOL D1 19:30
FT Sparta Rotterdam 0 - 1 AFC Ajax 0 - 1
HOL D1 19:30
FT Heracles Almelo 2 - 0 ADO Den Haag 0 - 0
SWE D1 19:30
FT Hammarby 2 - 2 Helsingborg 1 - 0
SWE D1 19:30
FT Falkenberg 0 - 3 IFK Goteborg 0 - 2
RUS D2 19:30
FT FK Makhachkala 4 - 2 Krasnodar III 1 - 0
BEL Cup 19:30
FT Raeren 0 - 4 zelzate 0 - 1
SUI Cup 19:30
FT SC Schoftland 1 - 5 solothurn 0 - 2
AFB 19:30
FT USC Landhaus (w) 1 - 1 Sudburgenland (w) 0 - 0
SWE D2 19:30
FT Norrby IF 3 - 1 Vasteras SK FK 0 - 1
HOL D3 19:30
FT Koninklijke HFC 3 - 1 De Treffers 2 - 1
GER OBW 19:30
FT SG 2000 Mulheim-Karlich 1 - 0 FSV Salmrohr 0 - 0
HUN D3E 19:30
FT Debreceni VSC II 2 - 3 Salgotarjani Baratok TC 1 - 1
GER OBW 19:30
FT SV Hemelingen 0 - 9 Bremer SV 0 - 4
FRA D1 20:00
FT Angers 1 - 0 Reims 0 - 0
FRA D1 20:00
FT Dijon 0 - 2 Stade Brestois 0 - 1
FRA D1 20:00
FT Lorient 2 - 3 Lens 1 - 2
FRA D1 20:00
FT Nimes 2 - 4 Rennes 1 - 2
SWE WD1 20:00
FT Linkopings (w) 1 - 2 Vittsjo GIK (w) 0 - 0
SWE WD1 20:00
FT Djurgardens (w) 0 - 3 Kopparbergs Goteborg (w) 0 - 0
SWE WD1 20:00
FT Kristianstads DFF (w) 1 - 0 Eskilstuna United (w) 0 - 0
LAT D1 20:00
FT FK Valmiera 1 - 0 Metta/LU Riga 0 - 0
HUN D1 20:00
FT Ujpesti 2 - 4 Varda SE 2 - 2
SWE D1 SN 20:00
FT Nykopings BIS 1 - 3 IFK Berga 0 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT Gefle IF 0 - 4 Brommapojkarna 0 - 1
NOR D2 20:00
FT Eidsvold Turn 1 - 5 Hodd 1 - 2
NOR D2 20:00
FT Floro 3 - 0 Senja 2 - 0
RUS D2 20:00
FT Mashuk-KMV 1 - 1 FK Forte Taganrog 1 - 1
BLR D1 20:00
FT FC Belshina Babruisk 2 - 3 FK Isloch Minsk 1 - 1
EST D3 20:00
FT Voru JK 3 - 0 Nomme JK Kalju II 1 - 0
EST D3 20:00
FT Keila JK 0 - 1 Tabasalu Charma 0 - 0
SAN L 20:00
FT Faetano 2 - 4 Tre Penne 0 - 1
SAN L 20:00
FT Fiorentino 1 - 1 Cailungo 0 - 0
SAN L 20:00
FT San Giovanni 1 - 0 SP Cosmos 1 - 0
BEL Cup 20:00
FT Jong Lede 2 - 0 Beek 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Amiens U19 3 - 0 Orleans US 45 U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Chambly FC U19 2 - 0 Montfermeil U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Le Havre U19 1 - 3 Valenciennes US U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Lille U19 3 - 1 Paris Saint Germain U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT LensU19 3 - 2 Feignies U19 1 - 2
FRA U19 20:00
FT Avenir Sportif Beziers U19 1 - 1 NimesU19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Nice U19 1 - 0 Toulon U19 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Montpellier U19 7 - 1 Pieve di Lota U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT SPA Merignacais U19 2 - 1 USSA Vertou (U19) 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Brest Stade U19 5 - 2 Tours U19 1 - 2
FRA U19 20:00
FT Avranches U19 2 - 2 Nantes U19 0 - 1
FRA U19 20:00
FT Istres U19 1 - 2 Cannes AS U19 0 - 1
FRA U19 20:00
FT Troyes U19 1 - 3 Nancy U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Metz U19 0 - 0 Bourg Pronnas U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Chateauroux U19 2 - 2 Laval U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Guingamp U19 1 - 2 Le Mans U19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT St Pryve St Hilaire U19 2 - 3 Caen U19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT Lyon U19 7 - 2 StrasbourgU19 3 - 0
FRA U19 20:00
FT AuxerreU19 5 - 0 ASPTT Dijon U19 3 - 0
FRA U19 20:00
FT Pontarlier U19 0 - 1 Torcy U.S U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Clermont U19 1 - 1 SochauxU19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Dijon U19 1 - 0 Paris FC U19 0 - 0
RUS D1 20:00
FT FK Krasnodar II 4 - 2 SKA Khabarovsk 3 - 1
POL PR 20:00
FT Pogon Szczecin 2 - 2 Wisla Krakow 1 - 1
BLR D2 20:00
FT FK Lida 0 - 0 Smorgon FC 0 - 0
SUI Cup 20:00
FT Neuchatel Xamax 1 - 4 Kriens 0 - 2
ENG WPR 20:00
FT London Bees Women's 0 - 3 Liverpool (w) 0 - 0
ENG WPR 20:00
FT Sheffield United (w) 2 - 2 Leicester City (w) 1 - 1
DEN D2 20:00
FT B93 Copenhagen 1 - 2 Jammerbugt 1 - 0
SUI D2 20:00
FT Biel Bienne 2 - 0 FC Luzern U21 0 - 0
SUI D2 20:00
FT Langenthal 2 - 3 SC Buochs 1 - 2
SUI D2 20:00
FT FC Kosova Zurich 4 - 0 SV Hongg 2 - 0
GER Reg 20:00
FT HSC Hannover 3 - 5 SSV Jeddeloh 1 - 2
GER Reg 20:00
FT VfV Borussia 06 Hildesheim 0 - 3 VfL Wolfsburg (Youth) 0 - 2
ENG PR 20:00
FT West Bromwich(WBA) 0 - 3 Leicester City 0 - 0
ENG FAWSL 20:00
FT Birmingham (w) 2 - 5 Manchester United (w) 2 - 2
ENG FAWSL 20:00
FT Manchester City (w) 0 - 0 Brighton H.A. (w) 0 - 0
ENG FAWSL 20:00
FT Reading (w) 3 - 1 Aston Villa (w) 3 - 0
BRA SPB 20:00
FT Sao Bernardo 0 - 0 Juventus SP 0 - 0
Greece U19 20:00
FT Atromitos U19 1 - 0 Volos Nps U19 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Cronenberger SC 1 - 3 TVD Velbert 1 - 2
GER OBW 20:00
FT FC Kleve 1 - 0 TuRU Dusseldorf 0 - 0
GER OBW 20:00
FT SC Velbert 0 - 1 FC Kray 0 - 1
GER OBW 20:00
FT SF Niederwenigern 1 - 1 Schwarz-Weiss Essen 1 - 0
GER OBW 20:00
FT SF Baumberg 3 - 0 TSV Meerbusch 1 - 0
GER OBW 20:00
FT SpVg Schonnebeck 3 - 1 FC Monheim 1 - 1
GER OBW 20:00
FT Rot-Weiss Walldorf 0 - 1 SV Neuhof 1910 0 - 1
GER OBW 20:00
FT SV Zeilsheim 2 - 4 VfB Ginsheim 0 - 1
GER OBW 20:00
FT Turk Gucu Friedberg 3 - 2 Hünfelder SV 2 - 0
GER OBW 20:00
FT TuS Bersenbruck 0 - 1 TuS Blau-Weiss Lohne 0 - 1
GER OBW 20:00
FT VfL Oldenburg 0 - 5 SC Spelle-Venhaus 0 - 1
GER OBW 20:00
FT Borussia Freialdenhoven 0 - 2 FC Viktoria Arnoldsweiler 0 - 1
GER OBW 20:00
FT Duren 2 - 1 SV Deutz 05 1 - 1
GER OBW 20:00
FT SV Breinig 3 - 0 FC Pesch 1956 1 - 0
GER OBW 20:00
FT SV Eilendorf 1 - 0 SpVg Frechen 20 0 - 0
GER OBW 20:00
FT VfL Alfter 2 - 2 Blau-Weib Friesdorf 0 - 0
GER OBW 20:00
FT SV Ramlingen Ehlershausen 4 - 0 Eintracht Northeim 0 - 0
GER OBW 20:00
FT SV Rochling Volkling 0 - 1 SV Elversberg II 0 - 1
GER OBW 20:00
FT ASC 09 Dortmund 3 - 2 SpVgg Vreden 1921 0 - 1
GER OBW 20:00
FT FC Eintracht Rheine 1 - 3 SV Westfalia Rhynern 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Hammer SpVg 1 - 2 Holzwickeder SC 1 - 2
GER OBW 20:00
FT SC Paderborn 07 II 3 - 1 TuS Ennepetal 0 - 0
GER OBW 20:00
FT SC Preussen Munster II 0 - 4 Gutersloh 0 - 4
GER OBW 20:00
FT Wattenscheid 09 1 - 1 FC Kaan-Marienborn 1 - 0
GER OBW 20:00
FT TuS Haltern 1 - 0 Erndtebruck 0 - 0
Pol D4 20:00
FT Polonia Bytom 1 - 1 Ruch Chorzow 0 - 1
NOR D1 W 20:00
FT Medkila (w) 2 - 1 Ovrevoll Hosle(W) 0 - 0
Irish WNU 20:00
FT Cork City Women 2 - 0 Yalong City (W) 1 - 0
Irish WNU 20:00
FT FC Treaty United (W) 1 - 5 Wexford FC (w) 0 - 2
FRA D5 20:00
FT Bretigny Foot C.S 0 - 1 Linas-Montlhery 0 - 1
GER LS 20:00
FT SV Petershagen 0 - 3 SV Babelsberg 03 0 - 2
GER OBW 20:15
FT Siegburger SV 04 5 - 0 Hurth 3 - 0
GER OBW 20:15
FT SpVg Wesseling-Urfeld 1 - 3 Hennef 05 0 - 1
GERC 20:25
FT SV Elversberg 4 - 2 St. Pauli 2 - 1
URU D1 20:30
FT CA River Plate 1 - 2 Liverpool URU 0 - 1
RUS PR 20:30
FT Dynamo Moscow 0 - 1 Rubin Kazan 0 - 1
TUR D2 20:30
FT Bursaspor 1 - 3 Adana Demirspor 1 - 0
GERC 20:30
FT Rielasingen Arlen 1 - 7 Holstein Kiel 1 - 5
GERC 20:30
FT Hansa Rostock 0 - 1 VfB Stuttgart 0 - 1
GERC 20:30
FT Chemnitzer 1 - 1 TSG Hoffenheim 0 - 0
GERC 20:30
FT Eintracht Norderstedt 0 - 7 Bayer Leverkusen 0 - 6
GERC 20:30
FT Kaiserslautern 1 - 1 Jahn Regensburg 0 - 1
GERC 20:30
FT TSV Steinbach 1 - 2 SV Sandhausen 1 - 2
GERC 20:30
FT Wiedenbruck 0 - 5 SC Paderborn 07 0 - 3
GER OBW 20:30
FT FSV Duisburg 0 - 2 Bocholt FC 0 - 1
GER OBW 20:30
FT SC Dusseldorf-West 4 - 1 Sterkrade 3 - 0
GER OBW 20:30
FT VfB Hilden 1 - 5 SSVg Velbert 0 - 1
GER OBW 20:30
FT DJK Teutonia St.Tonis 1 - 0 Ratingen SV 1 - 0
GER OBW 20:30
FT Fortuna Cologne II 4 - 2 VfL Vichttal 3 - 1
Slo D3 20:30
FT TJ Banik Kalinovo 0 - 0 TJ Tatran Oravske Vesele 0 - 0
Slo D3 20:30
FT Pokrok SEZ Krompachy 3 - 2 SK Milenium 1 - 2
Slo D3 20:30
FT Liptovska Stiavnica 0 - 4 SK Pramen Kovacova 0 - 3
Slo D3 20:30
FT Spisske Podhradie 3 - 0 Slovan Giraltovce 2 - 0
Slo D3 20:30
FT Tatran Krasno nad Kysucou 4 - 1 MFK Zarnovica 4 - 1
Gre Atr Cup 20:30
FT Asteras Exarhion 0 - 0 Kopsahila 0 - 0
Gre Atr Cup 20:30
FT Atromitos Metamorfosis 3 - 0 Pera Club 3 - 0
GER OBW 20:30
FT SFL Bremerhaven 3 - 2 Habenhauser 1 - 2
SER SL 20:55
FT FK Lestane 1 - 1 BSK Batajnica 0 - 1
SER SL 20:55
FT FK Studentski Grad 3 - 4 BASK Beograd 0 - 1
SER SL 20:55
FT FK Mladost Medosevac 1 - 1 FK Pcinja Trgoviste 0 - 0
SER SL 20:55
FT FK Timocanin 1 - 2 Timok 1 - 1
SER SL 20:55
FT FK Radan Lebane 0 - 0 FK Dunav Prahovo 0 - 0
SER SL 20:55
FT FK Jedinstvo Surcin 0 - 1 Teleoptik 0 - 0
SPA D1 21:00
FT Real Valladolid 1 - 1 Real Sociedad 1 - 0
SWE WD1 21:00
FT Orebro (w) 0 - 3 FC Rosengard (w) 0 - 1
ICE WPR 21:00
FT Thor KA Akureyri (w) 0 - 7 Breidablik (w) 0 - 4
ICE WPR 21:00
FT IBV Vestmannaeyjar (w) 2 - 2 Fylkir (w) 1 - 0
MOL D1 21:00
FT FC Floresti 0 - 4 FC Milsami 0 - 2
CHI D2 21:00
FT CD Magallanes 0 - 0 San Marcos de Arica 0 - 0
JOR D1 21:00
FT Al Hussein Irbid 0 - 0 Maan 0 - 0
SPA D2 21:00
FT Mallorca 0 - 1 Rayo Vallecano 0 - 0
BEL D1 21:00
FT Sint-Truidense 2 - 3 Royal Antwerp 2 - 2
DEN SASL 21:00
FT Brondby IF 3 - 2 Nordsjaelland 0 - 2
RUS D2 21:00
FT Spartak Nalchik 2 - 0 FK Biolog 1 - 0
UKR D1 21:00
FT Zorya 0 - 1 FC Mariupol 0 - 0
SLO D1 21:00
FT Tabor Sezana 3 - 1 NK Aluminij 1 - 0
FAR D1 21:00
FT AB Argir 0 - 3 TB/FCS/Royn 0 - 2
FAR D1 21:00
FT EB Streymur 2 - 3 Vikingur Gotu 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT Sint-Dymphna 0 - 4 Rupel Boom 0 - 2
BEL Cup 21:00
FT URS Lixhe-Lanaye 5 - 0 Mahnke Azee Varm 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT Lyra-Lierse Berlaar 2 - 1 Oder tuhout 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT Patro Eisden 3 - 0 Stockay-Warfusee 2 - 0
BEL Cup 21:00
FT Herk Sport Hasselt 1 - 1 Rockluntmsey 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT Dessel Sport 1 - 0 Rapid Symphorinois 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT RFC de Liege 3 - 1 Waremme 1 - 1
BEL Cup 21:00
FT Oppagne-Weris 1 - 3 SK Lochristi 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT RUS Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage 2 - 1 Tienen 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT Francs Borains 2 - 0 SC Dikkelvenne 2 - 0
BEL Cup 21:00
FT RC Lauwe 1 - 3 Schaerbeek Evere 1 - 2
BEL Cup 21:00
FT Achel 1 - 3 Entite Manageoise 0 - 2
BEL Cup 21:00
FT Couvin-Mariembourg 1 - 1 Waltwilder 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT Voorde Appelterre 0 - 3 Sparta Petegem 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT RAEC Mons 1 - 1 Hombourg 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT Diegem Sport 0 - 1 Olsa Brakel 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT Londerzeel SK 3 - 0 FC Gullegem 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT Bambrugge 2 - 1 Ardennen 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT Eendracht Aalst 3 - 1 Sint-Eloois-Winkel 2 - 0
BEL Cup 21:00
FT Braine 2 - 0 Zwarte leeuw 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT KFC Mandel United 0 - 0 KSKV Zwevezele 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT Tilleur-Saint-Gilles 0 - 6 Royal Knokke 0 - 3
BEL Cup 21:00
FT Ganshoren 4 - 0 Oudenaarde 2 - 0
BEL Cup 21:00
FT Gosselies Sports 1 - 3 Vorselaar 1 - 0
BEL Cup 21:00
FT RUS Rebecquoise 5 - 0 Roeselare 0 - 0
BEL Cup 21:00
FT Warnant 1 - 1 RFC Meux 0 - 1
BEL Cup 21:00
FT Jeunesse Tamines 2 - 1 Herent 1 - 1
BEL Cup 21:00
FT Groen Star Beek 2 - 3 Wielsbeke 0 - 2
CZEC 21:00
FT Vrchovina 1 - 2 Vysocina jihlava 0 - 0
ICE D2 21:00
FT UMF Selfoss 3 - 1 IR Reykjavik 2 - 0
ICE D2 21:00
FT UMF Njardvik 2 - 0 Kari Akranes 1 - 0
CHI D1 21:00
FT Santiago Wanderers 3 - 2 Huachipato 0 - 0
BEL D2 21:00
FT Club Brugge(U23) 1 - 1 Saint Gilloise 1 - 1
SWE D3 21:00
FT Assyriska IF i Norrkoping 0 - 2 Assyriska 0 - 1
RUS D1 21:00
FT Fakel 0 - 1 FK Nizhny Novgorod 0 - 1
RUS D1 21:00
FT Tekstilshchik Ivanovo 2 - 1 Irtysh 1946 Omsk 0 - 1
RUS D1 21:00
FT Volgar Astrakhan 1 - 0 Chertanovo Moscow 0 - 0
ICE PR 21:00
FT KR Reykjavik 1 - 2 Stjarnan Gardabaer 0 - 0
BLR D2 21:00
FT Volna Pinsk 3 - 1 Granit Mikashevichi 1 - 0
LUX D1 21:00
FT Victoria Rosport 2 - 3 Jeunesse Esch 0 - 2
LUX D1 21:00
FT Swift Hesperange 1 - 2 Racing Beirut 1 - 2
LUX D1 21:00
FT Hostert 1 - 2 FC Wiltz 71 1 - 0
LUX D1 21:00
FT CS Petange 0 - 0 Hamm RM Benfica FC 0 - 0
LUX D1 21:00
FT Etzella Ettelbruck 1 - 1 Rodange 91 1 - 0
LUX D1 21:00
FT US Mondorf-les-Bains 1 - 3 Red Boys Differdange 0 - 1
SUI Cup 21:00
FT Chiasso 3 - 2 FC Zurich 2 - 1
SUI Cup 21:00
FT Thun 0 - 1 Luzern 0 - 0
FIN D3 A 21:00
FT Honka Akatemia 0 - 1 Kiffen Helsinki 0 - 1
SUI D2 21:00
FT Delemont 3 - 1 SV Muttenz 1 - 0
SUI D2 21:00
FT Grasshoppers U21 3 - 3 SC Goldau 0 - 3
TUR D1 21:00
FT Ankaragucu 1 - 2 Erzurum BB 0 - 0
TUR D1 21:00
FT Kayserispor 1 - 0 Kasimpasa 1 - 0
BRA D2 21:00
FT Oeste 2 - 1 Centro Sportivo Alagoano 1 - 1
MKD D1 21:00
FT Borec Veles 2 - 0 Academy Pandev 0 - 0
MKD D1 21:00
FT Pelister Bitola 0 - 0 FK Makedonija Gjorce Petrov 0 - 0
MKD D1 21:00
FT Renova Cepciste 0 - 1 Rabotnicki Skopje 0 - 0
MKD D1 21:00
FT FC Vardar Skopje 1 - 0 FK Shkupi 0 - 0
BI PL 21:00
FT Muzinga FC 1 - 0 Bumamuru 1 - 0
AUS L 21:00
FT St Jakob/Rosental 0 - 0 ATUS Ferach 0 - 0
CZE DFL 21:00
FT AFC Humpolec 2 - 2 Stara Rise 1 - 2
LCE D4 21:00
FT Berserkir Reykjavik 2 - 5 KA Asvellir 2 - 1
LCE D4 21:00
FT Skallagrimur 5 - 0 KM Reykjavik 2 - 0
CZE DFL 5 21:00
FT SK Olympia Rajecko 3 - 1 Bystrc Kninicky 3 - 0
Pol D4 21:00
FT Wisla Sandomierz 0 - 0 Sokol Sieniawa 0 - 0
SLO D3 21:00
FT NK Brinje Grosuplje 6 - 0 NK Ziri 2 - 0
SLO D3 21:00
FT NK Fama Vipava 3 - 1 NK Zagorje 0 - 0
SLO WL 21:00
FT ZNK Krim (w) 7 - 1 ZNK Cerklje (w) 2 - 1
NOR D1 W 21:00
FT Fart (w) 0 - 4 Floya (w) 0 - 1
FIN CU20 21:00
FT KaPa U20 4 - 2 VJS Vantaa U20 1 - 0
Slo D3 21:00
FT FC Vion Zlate Moravce B 2 - 0 KFC Kalna nad Hronom 0 - 0
EST D4 21:00
FT FC Helios Tartu 0 - 6 FCI Tallinn 0 - 2
GER OBW 21:00
FT FC Treptow 0 - 9 SV Empor Berlin 0 - 4
Croatia U19 L 21:00
FT Dinamo Zagreb U19 2 - 1 ZNK Osijek U19 0 - 0
SER SL 21:00
FT FK Rembas Resavica 3 - 0 OFK Sindelic 2 - 0
SER U19 21:00
FT Novi Sad U19 1 - 2 IMT Novi Beograd U19 1 - 0
SER SL 21:00
FT FK Bane Raska 1 - 3 FK Tutin 0 - 2
SER SL 21:00
FT Vlasina 1 - 0 FK Kablovi 1 - 0
SER SL 21:00
FT FK Buducnost Arilje 6 - 1 Mladi Radnik 1 - 0
SER SL 21:00
FT FK Jedinstvo Stara Pazova 1 - 2 FK Radnicki Zrenjanin 1 - 1
SER SL 21:00
FT FK Vojvodina 1928 Perlez 0 - 2 FK Tisa Adorjan 0 - 2
SER SL 21:00
FT Zeleznicar Lajkovac 0 - 4 FK Sloga Petrovac na Mlavi 0 - 1
POL ME 21:15
FT Lechia Gdansk (Youth) 1 - 2 Legia Warszawa (Youth) 1 - 0
Gre Atr Cup 21:15
FT Pigasos 3 - 0 Profitis Ilias 1 - 0
SWE D1 SN 21:30
FT IFK Lulea 0 - 4 Taby 0 - 1
RUS D2 21:30
FT Stavropolye-2009 1 - 2 FK Kuban Kholding 1 - 1
SER D2 21:30
FT Kabel Novi Sad 2 - 0 IMT Novi Beograd 1 - 0
SER D2 21:30
FT FK Loznica 0 - 3 FK Zeleznicar Pancevo 0 - 1
SER D2 21:30
FT Zemun 0 - 0 FK Dubocica 0 - 0
BOS PL 21:30
FT FK Krupa 2 - 3 Sloboda 0 - 0
CZE D1 21:30
FT MFK Karvina 2 - 5 Sparta Praha 2 - 2
CZE D1 21:30
FT Tescoma Zlin 3 - 1 Brno 1 - 1
CZE CFL 21:30
FT SK Zapy 2 - 1 Pardubice B 1 - 1
HUN D2E 21:30
FT Budaorsi SC 0 - 3 Kaposvar 0 - 2
HUN D2E 21:30
FT Szentlorinc SE 1 - 2 SOROKSAR 0 - 1
BLR D3 21:30
FT BGU Minsk 0 - 0 Kronon Stolbtsy 0 - 0
CRO D2 21:30
FT NK Osijek II 2 - 0 NK Junak 1 - 0
CRO D2 21:30
FT NK Croatia Zmijavci 4 - 0 Hajduk Split II 2 - 0
AUS L 21:30
FT SK Maria Saal 1 - 6 SVG Bleiburg 0 - 3
CZE DFL 21:30
FT Benatky Nad Jizerou 2 - 1 SK Poricany 2 - 0
CZE DFL 21:30
FT Sokol Lom 3 - 0 FK Horovicko 0 - 0
HUN D3E 21:30
FT Vac-Dunakanyar 1 - 2 Taksony SE 0 - 1
HUN D3E 21:30
FT Beech Sigit 1 - 3 MTE Mosonmagyarovar 1 - 0
HUN D3E 21:30
FT ESMTK 0 - 2 Kecskemeti TE 0 - 0
HUN D3E 21:30
FT Lipot Pekseg 3 - 3 BKV Elore 0 - 2
HUN D3E 21:30
FT Szegedi VSE 2 - 1 Ujpesti TE B 1 - 1
Pol D4 21:30
FT Lewart Lubartow 1 - 1 Cracovia II 0 - 0
SLO D3 21:30
FT NK Podvinci 0 - 1 NK Rogaska 0 - 0
SLO U19 21:30
FT NK Maribor U20 11 - 1 NK Triglav Kranj U19 6 - 1
BUL PLW 21:30
FT Levski Chepintsi (W) 0 - 3 FK Barocco (W) 0 - 1
Slo D3 21:30
FT Malacky 2 - 1 Inter Bratislava 1 - 1
Slo D3 21:30
FT Dunajska Luzna 0 - 0 Lokomotiva Devinska Nova Ves 0 - 0
CRO D3 21:30
FT Urania 0 - 1 NK Uskok 0 - 0
CZE DFL 21:30
FT FK Kolin 10 - 1 Sparta Kutna Hora 6 - 0
HUN D3E 21:40
FT Rakosmenti KSK 3 - 1 Paksi B 0 - 0
HOL D1 21:45
FT RKC Waalwijk 0 - 1 Vitesse Arnhem 0 - 1
HOL D1 21:45
FT Groningen 1 - 3 PSV Eindhoven 0 - 1
Croatia U19 L 21:55
FT Hajduk Split U19 4 - 0 NK Orijent U19 3 - 0
FRA D1 22:00
FT Monaco 2 - 1 Nantes 1 - 0
AUT D1 22:00
FT Wolfsberger AC 1 - 3 Red Bull Salzburg 0 - 2
LAT D1 22:00
FT Rigas Futbola skola 3 - 0 Tukums-2000 2 - 0
CHI D2 22:00
FT Deportes Temuco 0 - 0 CD Copiapo S.A. 0 - 0
CHI D2 22:00
FT Puerto Montt 1 - 0 Union San Felipe 1 - 0
SWE D1 SN 22:00
FT FC Trollhattan 0 - 1 Lindome GIF 0 - 0
NOR D2 22:00
FT Skeid Oslo 3 - 2 Tromsdalen 1 - 0
NOR D2 22:00
FT Asker 3 - 1 FK Arendal 2 - 0
RUS D2 22:00
FT Urozhay Krasnodar 0 - 2 Legion Dynamo 0 - 1
BLR D1 22:00
FT FC Torpedo Zhodino 4 - 2 Slavia Mozyr 2 - 1
INT CF 22:00
FT Udinese 0 - 1 Venezia 0 - 1
INT CF 22:00
FT SC Angrense 1 - 0 Boavista Club Ribeirinha 1 - 0
ICE D2 22:00
FT Throttur Vogum 4 - 0 KF Fjallabyggdar 2 - 0
ARM D1 22:00
FT Alashkert 1 - 2 Urartu 0 - 1
RUS D1 22:00
FT Neftekhimik Nizhnekamsk 0 - 1 Spartak Moscow II 0 - 0
RUS D1 22:00
FT Torpedo moskva 1 - 2 Gazovik Orenburg 0 - 0
BLR D2 22:00
FT FK Orsha 0 - 0 Oshmyany FK 0 - 0
CRO D1 22:00
FT Istra 1961 Pula 0 - 1 NK Varteks Varazdin 0 - 1
AZE D1 22:00
FT Sabah FK Baku 3 - 0 FK Gilan Gabala 2 - 0
POR D2 22:00
FT Leixoes 2 - 2 Casa Pia AC 1 - 1
HUN D2E 22:00
FT Bekescsaba 2 - 0 Nyiregyhaza 1 - 0
HUN D2E 22:00
FT Gyirmot SE 3 - 0 DEAC 3 - 0
HUN D2E 22:00
FT Szombathelyi Haladas 0 - 0 Pecsi MFC 0 - 0
HUN D2E 22:00
FT Kazincbarcika 0 - 5 Gyori ETO 0 - 0
HUN D2E 22:00
FT Szolnoki MAV FC 0 - 2 Szegedi AK 0 - 1
GEO D1 22:00
FT Dila Gori 0 - 0 FC Telavi 0 - 0
TUN D1 22:00
FT CS.Hammam-Lif 0 - 2 Stade tunisien 0 - 0
TUN D1 22:00
FT Chebba 2 - 2 Sifakesi 1 - 2
TUN D1 22:00
FT J.S. Kairouanaise 0 - 0 Esperance Sportive de Tunis 0 - 0
TUN D1 22:00
FT Etoile Metlaoui 3 - 1 AS Slimane 3 - 1
TUN D1 22:00
FT US Tataouine 1 - 0 C.A.Bizertin 1 - 0
BUL D2 22:00
FT Vitosha Bistritsa 0 - 3 Ludogorets Razgrad II 0 - 1
Por U23 22:00
FT Rio Ave U23 0 - 1 Famalicao U23 0 - 1
AUS L 22:00
FT SPG Motz/Silz 3 - 0 SV Vols 2 - 0
Lit II Lyga 22:00
FT Suduva Marijampole II 5 - 1 FK Vidzgiris Alytus 4 - 0
GER OBW 22:00
FT SVG Gottingen 07 0 - 0 Arminia Hannover 0 - 0
ICE U19L 22:00
FT Thor Akureyri U19 3 - 0 Valur Reykjavik U19 2 - 0
CRO D3 22:00
FT NK Bedem Ivankovo 1 - 3 NK Marsonia 1909 1 - 1
CRO D3 22:00
FT NK Cepin 2 - 1 NK Granicar Zupanja 2 - 0
CRO D3 22:00
FT NK Kutjevo 0 - 4 HNK Dakovo Croatia 0 - 0
SER L W 22:00
FT ZFK Kolubara (W) 2 - 2 ZFK TSC (W) 2 - 2
SER L W 22:00
FT ZFK Radnicki 1923 Women 1 - 1 ZFK Zemun (w) 0 - 1
EST D4 22:00
FT Harju JK Laagri 7 - 1 FC Kose 1 - 1
EST D4 22:00
FT Pohja-Tallinna JK Volta 0 - 1 Tartu JK Welco II 0 - 0
MNE D2 22:15
FT Jedinstvo Bijelo Polje 2 - 0 FK Grbalj Radanovici 1 - 0
MNE D2 22:15
FT Arsenal Tivat 2 - 1 Bokelj Kotor 1 - 0
MNE D2 22:15
FT OSK Igalo 2 - 2 Mornar 1 - 0
MNE D2 22:15
FT FK Ibar Rozaje 2 - 1 FK Drezga 0 - 0
HUN D2E 22:15
FT Debrecin VSC 5 - 3 FC Ajka 0 - 0
QAT D1 22:15
FT Al Khor SC 0 - 1 Al-Ahli Doha 0 - 1
KUW Cup 22:20
FT Kazma 1 - 1 Al Kuwait SC 0 - 1
HUN D1 22:30
FT MTK Hungaria 0 - 3 ZalaegerzsegTE 0 - 1
BHR D1 22:30
FT Al-Najma 1 - 0 East Riffa 0 - 0
BHR D1 22:30
FT Busaiteen 1 - 0 Al-Ahli(BHR) 1 - 0
SWE D1 22:30
FT Malmo FF 0 - 0 AIK Solna 0 - 0
SWE D1 22:30
FT Mjallby AIF 2 - 3 Varbergs BoIS FC 0 - 2
FIN D1 22:30
FT Ilves Tampere 1 - 2 HJK Helsinki 0 - 1
POL PR 22:30
FT Gornik Zabrze 3 - 0 Lechia Gdansk 1 - 0
CYP D1 22:30
FT Nea Salamis 2 - 0 E.N.Paralimniou 0 - 0
ENG PR 22:30
FT Tottenham Hotspur 0 - 1 Everton 0 - 0
GRE D1 22:30
FT Atromitos Athens 0 - 2 Volos NFC 0 - 0
SLO U19 22:30
FT NK Publikum Celje U19 1 - 2 Olimpija Ljubljana U19 1 - 1
URU D1 22:45
FT Boston River 1 - 1 Defensor Sporting Montevideo 0 - 0
BUL D1 22:45
FT CSKA 1948 Sofia 2 - 0 PFK Montana 1 - 0
DEN SASL 22:59
FT Odense BK 3 - 2 FC Copenhagen 3 - 0
IRE PR 22:59
FT Finn Harps 0 - 0 Derry City 0 - 0
RUS PR 22:59
FT CSKA Moscow 3 - 1 Spartak Moscow 2 - 1
TUR D2 22:59
FT Adanaspor 1 - 0 Istanbulspor 0 - 0
TUR D2 22:59
FT Altay Spor Kulubu 0 - 0 Samsunspor 0 - 0
SLO D1 22:59
FT ND Gorica 2 - 4 FC Koper 1 - 1
BOS PL 22:59
FT NK Siroki Brijeg 0 - 1 FK Zeljeznicar 0 - 0
INT CF 22:59
FT Burgos CF 0 - 1 Unionistas de Salamanca 0 - 1
INT CF 22:59
FT AE Prat 1 - 0 FC Vilafranca 1 - 0
ICE D2 22:59
FT Kordrengir 1 - 0 KF Fjardabyggd 0 - 0
ICE D2 22:59
FT Haukar Hafnarfjordur 3 - 0 Dalvik Reynir 2 - 0
ICE PR 22:59
FT KA Akureyri 2 - 0 Fylkir 2 - 0
SER D1 22:59
FT Habitpharm Javor 2 - 1 Vojvodina Novi Sad 1 - 0
SER D1 22:59
FT Mladost Lucani 2 - 1 FK Backa Backa Palanka 1 - 1
SER D1 22:59
FT FK Napredak Krusevac 1 - 1 Zlatibor Cajetina 0 - 0
SER D1 22:59
FT Proleter 0 - 0 Macva Sabac 0 - 0
FIN D3 A 22:59
FT Klubi 04 Helsinki 2 - 0 FC Espoo 1 - 0
ROM D1 22:59
FT FC Astra Giurgiu 2 - 2 Sepsi 1 - 1
LAT D2 22:59
FT Super Nova 0 - 3 FK Dinamo Riga 0 - 2
NOR D1 22:59
FT Stromsgodset 3 - 3 Rosenborg 2 - 1
NOR D1 22:59
FT Aalesund FK 0 - 1 Sarpsborg 08 0 - 0
NOR D1 22:59
FT Bodo Glimt 6 - 1 Odd Grenland 4 - 1
NOR D1 22:59
FT Mjondalen IF 0 - 2 Sandefjord 0 - 1
EST D4 22:59
FT JK Tammeka Tartu III 2 - 4 Jogeva SK Noorus-96 1 - 2
SPA D2 23:15
FT Mirandes 0 - 0 AD Alcorcon 0 - 0
SPA D2 23:15
FT Fuenlabrada 2 - 0 CD Lugo 0 - 0
BEL D1 23:15
FT Zulte-Waregem 0 - 2 Charleroi 0 - 0
SPA D1 23:30
FT Villarreal 1 - 1 SD Huesca 0 - 1
CHI D2 23:30
FT Rangers Talca 3 - 1 Cobreloa 2 - 0
JOR D1 23:30
FT Sahab SC 1 - 7 AL Salt 0 - 4
UKR D1 23:30
FT FC Vorskla Poltava 2 - 0 FC Inhulets Petrove 1 - 0
INT CF 23:30
FT EC Granollers 1 - 1 CE Europa 1 - 0
ICE PR 23:30
FT Hafnarfjordur 3 - 1 Breidablik 1 - 1
CYP D1 23:30
FT Karmiotissa Polemidion 0 - 0 AEK Larnaca 0 - 0
GERC 23:30
FT Magdeburg 2 - 2 Darmstadt 2 - 0
GERC 23:30
FT SV Wehen Wiesbaden 1 - 0 Heidenheimer 0 - 0
GERC 23:30
FT SV Waldhof Mannheim 1 - 2 SC Freiburg 0 - 1
`
image-top-scroll
`

Today's notice