Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 12-09-2020
SWE WD1 00:00
FT Umea IK (w) 1 - 3 Vaxjo (W) 0 - 3
DEN SASL 00:00
FT Sonderjyske 2 - 0 Midtjylland 0 - 0
INT CF 00:00
FT Wacker Burghausen 1 - 1 TSV 1880 Wasserburg 1 - 0
INT CF 00:00
FT L Entregu CF 0 - 3 Union Langreo 0 - 2
SWE D3 00:00
FT Vanersborg FK 5 - 3 IFK Tidaholm 4 - 1
DEN D1 00:00
FT Herfolge Boldklub Koge 2 - 1 Hvidovre IF 2 - 0
DEN D1 00:00
FT Helsingor 4 - 2 Silkeborg 2 - 0
AUS D3 00:00
FT St. Johann 1 - 2 SV Grodig 0 - 1
AUS D3 00:00
FT TUS Bad Gleichenberg 3 - 0 SV Ried B 0 - 0
AUS D3 00:00
FT SC Weiz 2 - 0 Santa Ana 0 - 0
AUS D3 00:00
FT SV Spittal 1 - 1 FC Wels 0 - 0
AUS D3 00:00
FT WSC Hertha Wels 2 - 1 Vocklamarkt 1 - 0
AUS D3 00:00
FT SV Seekirchen 4 - 0 Salzburger AK 1914 1 - 0
AUS D3 00:00
FT SV Kuchl 2 - 0 FC Pinzgau Saalfelden 1 - 0
SER D1 00:00
FT Cukaricki Stankom 1 - 3 Crvena Zvezda 0 - 1
AZE D1 00:00
FT Keshla FK 0 - 0 Qarabag 0 - 0
DEN D2 00:00
FT HIK Hellerup 3 - 2 Skovshoved 1 - 1
DEN D2 00:00
FT Roskilde 1 - 0 Bronshoj 1 - 0
GER Reg 00:00
FT FC 08 Hombrug 3 - 0 VfB Stuttgart II 1 - 0
GER Reg 00:00
FT SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 2 Kickers Offenbach 0 - 0
GER Reg 00:00
FT BSV Rehden 2 - 2 Hannover 96 Am 1 - 1
SVK D1 00:00
FT Zlate Moravce 2 - 2 FK Senica 1 - 2
TUR D1 00:00
FT Caykur Rizespor 1 - 2 Fenerbahce 0 - 0
FRA D4 00:00
FT FC Bergerac 1 - 1 Avenir Sportif Beziers 1 - 1
POL D1 00:00
FT Puszcza Niepolomice 0 - 0 Korona Kielce 0 - 0
POL D1 00:00
FT Miedz Legnica 4 - 0 Resovia Rzeszow 3 - 0
SWE D2 00:00
FT Akropolis IF 2 - 2 Osters IF 2 - 1
SWE D2 00:00
FT Trelleborgs FF 0 - 1 IK Brage 0 - 1
SWE D2 00:00
FT Orgryte 4 - 0 Ljungskile 2 - 0
SWE D2 00:00
FT Dalkurd FF 0 - 0 Umea FC 0 - 0
ECU D2 00:00
FT CD Puerto Quito 1 - 0 Sociedad Deportivo Quito 1 - 0
ECU D2 00:00
FT CDS Santa Rita 1 - 2 Faure Za Amarilla 1 - 1
DEN D4 00:00
FT IF Skjold Sæby 1 - 1 Kjellerup 1 - 1
Finland K 00:00
FT TKT Tampere 1 - 3 ACE 0 - 0
CZE DFL 00:00
FT FK Chomutov 1 - 0 FK Louny 0 - 0
GER OBW 00:00
FT FC Bruchsal 2 - 3 Nottingen 1 - 0
GER LS 00:00
FT SV BW Berolina Mitte 3 - 4 Lichtenrader BC 25 2 - 0
MAU D1 00:00
FT AS Police (BEN) 2 - 1 JAHE 0 - 0
AUS L 00:00
FT Gleinstatten 0 - 5 USV Draxler Mooskirchen II 0 - 4
ICE U19L 00:00
FT Selfordshack U19 0 - 1 Leiknir KB U19 0 - 0
ICE U19L 00:00
FT Keflavik U19 2 - 3 KR KV U19 1 - 0
INT CF 00:15
FT TSV Buchbach 4 - 0 FC Deisenhofen 2 - 0
GER WD1 00:15
FT Bayer Leverkusen (w) 2 - 0 FCR 2001 Duisburg (w) 0 - 0
Finland K 00:15
FT FC POHU 1 - 2 FC Kirkkonummi 0 - 1
Finland K 00:15
FT Valtti 0 - 2 Puiu 0 - 2
ICE U19L 00:15
FT Fylkir/Ellidi U19 4 - 1 Virgin grid U19 0 - 0
GER LS 00:15
FT FC Stern Marienfelde 2 - 3 FC Blaus Weiss 90 Berlin 1 - 2
HOL WD1 00:30
FT ADO Den Haag (w) 1 - 0 Excelsior Barendrecht (w) 1 - 0
HOL WD1 00:30
FT FC Twente Enschede (w) 2 - 2 Zwolle (w) 1 - 2
HOL WD1 00:30
FT VV Alkmaar (w) 0 - 4 Ajax Amsterdam (w) 0 - 3
INT CF 00:30
FT Uhlenhorster SC Paloma 7 - 2 SC Condor Hamburg 5 - 0
SWE D3 00:30
FT Syrianska Eskilstuna IF 0 - 3 Kumla 0 - 1
AUS D3 00:30
FT FC Magna Wiener Neustadt 0 - 1 Andelsbuch 0 - 0
SUI Cup 00:30
FT Schaffhausen 1 - 1 Lugano 1 - 1
CZE CFL 00:30
FT FC Pisek 0 - 2 Benesov 0 - 2
GRE D1 00:30
FT PAOK Saloniki 1 - 0 AEL Larisa 1 - 0
Finland K 00:30
FT PKKU II 4 - 0 JoKi 2 - 0
AUS L 00:30
FT First Wien 1894 10 - 0 Slovan HAC 4 - 0
GER OBW 00:30
FT Hertha Wiesbach 3 - 3 FV Diefflen 0 - 0
GER OBW 00:30
FT SC Union Nettetal 4 - 0 FC Mönchengladbach 1894 1 - 0
AUS L 00:30
FT USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 0 - 4 SV Strass 0 - 1
POL D1 00:45
FT Odra Opole 1 - 0 Zaglebie Sosnowiec 0 - 0
HUN D1 01:00
FT Ferencvarosi TC 5 - 0 Paksi SE Honlapja 3 - 0
BUL D1 01:00
FT Botev Plovdiv 0 - 0 Tsarsko Selo 0 - 0
BOS PL 01:00
FT Sarajevo 4 - 2 Borac Banja Luka 2 - 1
INT CF 01:00
FT Morpeth Town 1 - 5 Hartlepool United 0 - 1
INT CF 01:00
FT Terrassa 3 - 1 Sabaddur North 2 - 1
FRA D3 01:00
FT Avranches 0 - 2 Bastia Borgo 0 - 1
FRA D3 01:00
FT Boulogne 0 - 0 Le Mans 0 - 0
FRA D3 01:00
FT Cholet So 1 - 1 Stade Lavallois MFC 1 - 1
FRA D3 01:00
FT Red Star FC 93 0 - 2 Villefranche 0 - 0
FRA D3 01:00
FT Lyon Duchere 0 - 0 Creteil 0 - 0
BEL D2 01:00
FT KVSK Lommel 3 - 2 Lierse 2 - 2
CRO D1 01:00
FT Slaven Koprivnica 0 - 0 HNK Sibenik 0 - 0
ROM D1 01:00
FT Dinamo Bucuresti 1 - 1 Botosani 0 - 1
FRA D4 01:00
FT Angouleme 1 - 0 Les Herbiers 0 - 0
BRA SPB 01:00
FT Sao Caetano 0 - 1 Monte Azul SP 0 - 0
AUS L 01:00
FT Zams 0 - 1 FC Natters 0 - 1
ICE U19L 01:00
FT FH Hafnarfjordur U19 1 - 0 Breidablik Augnablik Smari U19 0 - 0
NOR D1 W 01:00
FT Stabaek (w) 3 - 1 Honefoss (w) 0 - 0
AUT D1 01:30
FT LASK Linz 1 - 0 Austria Wien 1 - 0
BEL Cup 01:30
FT K.RC.Mechelen 0 - 4 La Louviere Centre 0 - 2
INT CF 01:30
FT Newry City 0 - 1 Dungannon Swifts 0 - 0
EGY D1 01:30
FT EL Ahly 3 - 0 Ismaily 1 - 0
FRA D3 01:30
FT Bastia 3 - 1 Bourg Peronnas 1 - 0
POL PR 01:30
FT Wisla Plock 0 - 1 Legia Warszawa 0 - 1
Ire LSL 01:30
FT Liffeys Pearse 2 - 2 Maynooth University Town FC 0 - 0
INT CF 01:35
FT Taunton Town 2 - 1 Yeovil Town 1 - 0
ENG LCH 01:45
FT Watford 1 - 0 Middlesbrough 1 - 0
BEL D1 01:45
FT KAS Eupen 2 - 1 KAA Gent 1 - 0
IRE D1 01:45
FT Salthill Devon Galway 2 - 1 Shamrock Rovers II 1 - 0
IRE D1 01:45
FT Wexford (Youth) 1 - 3 Bray Wanderers 1 - 0
IRE D1 01:45
FT Cabinteely FC 1 - 1 Athlone Town 1 - 1
GERC 01:45
FT Eintracht Braunschweig 5 - 4 Hertha Berlin 3 - 2
GERC 01:45
FT Havelse 1 - 5 FSV Mainz 05 1 - 0
Ire LSL 01:45
FT Malahide United 5 - 0 Newbridge Town 4 - 0
FRA D1 02:00
FT Bordeaux 0 - 0 Lyon 0 - 0
IRE PR 02:00
FT Dundalk 3 - 2 Shelbourne 2 - 2
HOL D2 02:00
FT AZ Alkmaar (Youth) 1 - 4 Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 1
HOL D2 02:00
FT SC Cambuur 0 - 2 Go Ahead Eagles 0 - 1
HOL D2 02:00
FT NEC Nijmegen 2 - 1 Jong Ajax (Youth) 1 - 0
Ire LSL 02:00
FT Castleknock Celtic 3 - 3 Templeogue United FC 2 - 2
FAR D2 02:00
FT NSI Runavik II 2 - 3 Vikingur Gota II 1 - 1
LCE D4 02:30
FT KB(ICE) 2 - 0 Smari 2020 1 - 0
MAU D1 02:55
FT F.C. Nouadhibou 3 - 0 FC Sahel 1 - 0
ICE LD1 03:00
FT Augnablik (w) 2 - 1 IA Akranes (w) 1 - 1
ICE U19L 03:15
FT Stjarnan SkinandiU19 6 - 2 Throttur Reykjavik U19 2 - 1
ECU D1 03:30
FT Mushuc Runa 1 - 0 Pottu Via Ho 0 - 0
PER D1 03:30
FT Alianza Lima 0 - 2 UTC Cajamarca 0 - 1
PAR D1 04:00
FT Sportivo Luqueno 2 - 1 12 de Octubre 0 - 1
Mex MFW 04:00
FT Cruz Azul (w) 1 - 1 Tigres (w) 1 - 0
LCE D4 04:25
FT Hviti Riddarinn 1 - 2 KRIA 0 - 2
BRA D2 05:15
FT Avai FC SC 0 - 1 Ponte Preta 0 - 0
MEX D2 05:30
FT Alebrijes de Oaxaca 2 - 2 Tlaxcala FC 1 - 0
BRA D3 06:00
FT Ituano SP 2 - 2 Criciuma 1 - 1
AUS CTL U23 06:00
FT Canberra Croatia FC U23 1 - 5 Monaro Panthers U23 1 - 2
USL D1 06:30
FT Charleston Battery 1 - 0 Tampa Bay Rowdies 0 - 0
PAR D1 06:30
FT River Plate (PAR) 0 - 4 Olimpia Asuncion 0 - 1
URU D2 06:30
FT CA Bella Vista 2 - 1 CSD Huracan Buceo 2 - 0
ECU D1 07:00
FT Liga Dep. Universitaria Quito 2 - 0 Guayaquil City 1 - 0
Cos Cup 07:00
FT America de Cali 0 - 2 Atletico Junior Barranquilla 0 - 1
USA NPSL 07:00
FT Tormenta FC 2 - 2 Omaha 2 - 0
Fiji U19 07:00
FT Dreketi FC U19 1 - 0 Nadogo FC U19 1 - 0
Fiji U19 07:10
FT Nadi U19 0 - 1 Nadroga FC U19 0 - 1
MEX D1 07:30
FT Necaxa 1 - 2 Chivas Guadalajara 0 - 0
BRA D2 07:30
FT Cruzeiro (MG) 1 - 0 Vitoria BA 0 - 0
AUS CTL U23 08:15
FT Canberra Olympic U23 1 - 4 Belconnen United U23 0 - 2
FFSA SLR 08:35
FT West Torrens Birkalla B 1 - 3 Fulham United FC Reserves 1 - 0
TSA PC 08:45
FT South Hobart Reserves 2 - 1 Metro Claremont SC 1 - 1
Chinese TML 09:00
FT Inter Taoyuan FC (W) 3 - 1 Kaohsiung Sunny Bank (W) 1 - 1
TSA PC 09:00
FT Riverside Olympic Reserves 1 - 1 Launceston United 0 - 0
MON FL 09:00
FT Khukh Chononuud 1 - 3 Khovd Western 0 - 3
TSA PC 09:00
FT Clarence Zebras C 1 - 4 Olympia FC Warriors C 1 - 3
TSA TCL 09:00
FT Launceston City B 2 - 3 Ulverstone Reserves 1 - 2
TSA PC 09:10
FT New Town Eagles Reserves 1 - 3 Beachside FC Reserves 0 - 2
NSW-N RL 09:15
FT Lambton Jaffas Reserves 1 - 0 Charlestown Azzurri Reserves 0 - 0
NSW-N RL 09:15
FT Broadmeadow Magic Reserves 5 - 1 Weston Workers Reserves 4 - 0
TSA PC 09:25
FT University of Tasmania Reserves 4 - 0 Kingborough Lions C 2 - 0
NSW-N RL 09:25
FT Edgeworth Eagles Reserves 2 - 1 Valentine Phoenix Reserves 1 - 1
USL D1 09:30
FT Phoenix Rising FC 5 - 1 Las Vegas Lights 2 - 0
MEX D1 09:30
FT FC Juarez 1 - 0 Puebla 1 - 0
CPL 09:30
FT Stop Out 0 - 1 Western Suburbs 0 - 0
CPL 09:30
FT Waterside Karori 0 - 2 Petone FC 0 - 1
NZM SL 09:45
FT Christchurch United 3 - 1 Selwyn United 2 - 0
NZM SL 10:00
FT Coastal Spirit 3 - 5 Nomads 0 - 2
JWCLW 10:00
FT Speranza Takatsuki(w) 3 - 0 Okayama Yunogo Belle (w) 2 - 0
JWCLW 10:00
FT Norddea Hokkaido (w) 1 - 2 JFA Academy Fukushima (w) 0 - 2
FFSA SLR 10:15
FT Adelaide City Reserve 1 - 2 Adelaide Raiders SC Reserve 1 - 0
FFSA SLR 10:15
FT North Eastern MetroStars Reserve 0 - 1 Campbelltown City Reserve 0 - 0
FFSA SLR 10:15
FT Para Hills Reserves 2 - 2 Adelaide Blue Eagles Reserve 0 - 2
AGC R 10:15
FT Surfers Paradise Reserves 2 - 0 Nerang Reserves 0 - 0
FFSA SLR 10:25
FT South Adelaide Panthers Reserve 1 - 4 Playford Reserves 0 - 1
AUS CGP 10:30
FT Belconnen United 1 - 2 Cooma Tigers 0 - 0
FFSA SLR 10:30
FT Adelaide Victory Reserves 2 - 0 Adelaide Reserve 1 - 0
FFSA SLR 10:30
FT Sturt Lions Reserves 2 - 3 Seaford Rangers Reserves 1 - 1
AGC R 10:45
FT Musgrave Green Reserves 5 - 1 Runaway Bay Reserves 1 - 1
AGC R 10:50
FT Coomera Reserves 5 - 5 Burleigh Heads Reserves 2 - 3
TSA TPL 11:00
FT South Hobart 1 - 4 Devonport City 0 - 3
JPN D3 11:00
FT Grulla Morioka 1 - 3 Yokohama SCC 0 - 2
JAP FutL 11:00
FT Shriker osaka Futsal 4 - 2 Yokohama S CC Futsal 2 - 1
AB U20 L 11:00
FT Marconi Stallions U20 3 - 2 Mt Druitt Town Rangers U20 1 - 1
TSA PC 11:00
FT Clarence Zebras Reserves 0 - 1 Olympia FC Warriors Reserves 0 - 1
FIJ NL 11:00
FT Navua FC 0 - 3 Ba 0 - 0
JWCLW 11:00
FT Shizuoka Sangyo University (W) 1 - 2 NGU Nagoya (w) 0 - 1
TSA TPL 11:15
FT Riverside Olympic 1 - 3 Olympia Warriors 1 - 2
TSA PC 11:15
FT Hobart United 2 - 1 Glenorchy Knights Reserves 1 - 1
TSA PC 11:15
FT New Town Eagles 3 - 2 Beach City 1 - 0
TSA PC 11:25
FT University of Tasmania SC 8 - 1 Kingborough Lions Reserves 4 - 1
NSW-N TPL 11:30
FT Edgeworth Eagles FC 2 - 0 Valentine 0 - 0
NSW-N TPL 11:30
FT Broadmeadow Magic 4 - 2 Weston Workers FC 3 - 0
NSW-N TPL 11:30
FT Lambton Jarvis 0 - 0 Charleston City Blues 0 - 0
AUS NSW PL 11:30
FT Kahibah FC 2 - 2 West Wallsend SC 1 - 0
JWD2 12:00
FT Nippon Sport Science Universit (W) 0 - 5 Orca Kamogawa FC (w) 0 - 1
KCL 4 12:00
FT Jungnang Chorus Mustang FC 1 - 2 Goyang FC 1 - 0
Aus CTLW 12:00
FT Canberra Olympic(w) 6 - 0 Tuggeranong Utd(w) 3 - 0
AUS U20 L 12:00
FT Cockburn City U20 1 - 2 Gwelup Croatia U20 1 - 1
AUS U20 L 12:00
FT ECU Joondalup U20 4 - 2 Armadale SC U20 4 - 1
AUS U20 L 12:00
FT Pires U20 6 - 0 Balcatta U20 2 - 0
AUS U20 L 12:00
FT Rockingham City FC U20 1 - 2 Bayswater U20 1 - 0
AUS U20 L 12:00
FT FloreatAthena U20 3 - 3 Sorrento F.C. U20 3 - 1
MON FL 12:00
FT DMU 2 - 6 Khovd 1 - 3
AUS NSW PL 12:00
FT New Lambton FC 4 - 1 Toronto Awaba 2 - 1
AUS WALR 12:00
FT Ashfield SC Reserves 5 - 1 Stirling Lions Reserves 1 - 1
AUS WALR 12:00
FT Western Knights Reserves 4 - 1 Mandurah City FC Reserves 3 - 1
WAUS U20 12:00
FT Inglewood United U20 2 - 1 Perth Glory FC U20 1 - 1
AGC R 12:00
FT Pacific Pines Reserves 2 - 3 Mudgeeraba SC Reserves 0 - 2
AUS BPLR 12:10
FT Grange Thistle SC Reserve 1 - 3 North Star Reserve 1 - 0
FFSA SLR 12:15
FT Cumberland United Reserves 0 - 3 Croydon Kings Reserve 0 - 1
AUS WALR 12:20
FT Swan Utd Reserves 1 - 4 UWA-Nedlands FC Reserves 0 - 2
AUS SASL 12:30
FT Para Hills Knlghts SC 1 - 1 Adelaide Blue Eagles 1 - 0
AUS SASL 12:30
FT Adelaide City FC 1 - 1 Adelaide Raiders SC 1 - 1
AUS SASL 12:30
FT Adelaide Comets FC 0 - 4 Adelaide United FC (Youth) 0 - 2
FFSA PL 12:30
FT Adelaide Panthers 3 - 2 Playford City Patriots 1 - 0
FFSA PL 12:30
FT Adelaide Victory 3 - 0 Adelaide Vipers 1 - 0
FFSA PL 12:30
FT Sturt Lions 5 - 1 Seaford Rangers 1 - 1
Aus GL 12:30
FT Surfers Paradise 4 - 1 Nerang 1 - 0
AUS CGP 12:45
FT Canberra FC 5 - 0 Gungahlin United 4 - 0
AQ U20 L 12:45
FT Gold Coast Knights U20 4 - 1 Brisbane Strikers (U20) 4 - 1
JPN JFL 13:00
FT Honda Lock SC 1 - 2 Verspah Oita 0 - 0
JPN JFL 13:00
FT Suzuka unlimited 1 - 0 Yokogawa Musashino 0 - 0
KCL 13:00
FT Chuncheon Citizen 2 - 2 Jeonju Citizen FC 1 - 1
KCL 13:00
FT Gyeongju Citizen 0 - 1 Yangju Citizen 0 - 0
INT CF 13:00
FT ACA FC 2 - 2 Inter Taoyuan FC 0 - 1
AUS NSW 13:00
FT Marconi Stallions 3 - 0 Ted Reiter Mountain City Rovers 3 - 0
KCL 4 13:00
FT Chungju Citizen 0 - 3 Jinju Citizen 0 - 1
KCL 4 13:00
FT Paju Citizen FC 0 - 6 FC Namdong 0 - 2
KCL 4 13:00
FT Seoul United 2 - 3 Pocheon FC 0 - 3
KCL 4 13:00
FT Siheung City 0 - 1 Yeoju Sejong 0 - 0
Aus GL 13:00
FT Coomera 2 - 3 Burleigh Heads 0 - 1
AUS WBPL 13:00
FT Robina City FC Women 5 - 0 Broadbeach United SC (w) 1 - 0
AUS WQSL 13:00
FT The Gap NPL (w) 4 - 0 Dare southwest Queensland (w) 2 - 0
CWPL 13:15
FT Beijing Beikong (w) 8 - 1 Hebei Ticai (w) 5 - 1
CWPL 13:15
FT Wuhan Jianghan (w) 3 - 0 Shanghai RCB (w) 2 - 0
Chinese TML 13:15
FT Taichung Blue Whale (W) 1 - 2 Hualien (W) 0 - 1
FFSA SLR 13:15
FT Adelaide Olympic Reserve 1 - 5 Modbury Jets Reserves 1 - 3
Aus GL 13:15
FT Musgrave Green 5 - 2 Runaway Bay Green 2 - 0
AUS BPLR 13:15
FT Caboolture FC Reserves 0 - 6 St George Willawong Reserves 0 - 2
TSA TPL 13:30
FT Launceston City 1 - 2 Kingborough Lions 1 - 0
TSA TPL 13:30
FT Hobart Zebras 0 - 3 Glenorchy Knights FC 0 - 2
AUS QSL 13:30
FT Gold Coast United 0 - 1 Brisbane Olympic United FC 0 - 1
AQ U20 L 13:45
FT Eastern Suburbs U20 1 - 0 Capalaba Bulldogs U20 1 - 0
AUS BPLR 13:45
FT Centenary Stormers Reserves 0 - 4 Bayside United FC Reserve 0 - 2
JWD2 14:00
FT AS Elfen Sayama (w) 1 - 2 Nagano Parceiro (W) 1 - 1
KOR D2 14:00
FT Seoul E-Land FC 0 - 1 Chungnam Asan 0 - 1
KCL 14:00
FT Gimpo FC 1 - 4 Gyeongju KHNP 1 - 2
KCL 14:00
FT Cheonan City 3 - 0 Pyeongtaek Citizen 3 - 0
WAUS D1 14:00
FT ECU Joondalup 6 - 0 Armadale SC 1 - 0
WAUS D1 14:00
FT Floreat Athena 1 - 2 Sorrento F.C. 1 - 1
WAUS D1 14:00
FT Rocking ham City 0 - 1 Bayswater City 0 - 1
WAUS D1 14:00
FT Perth SC 3 - 0 Balcatta FC 1 - 0
WAUS D1 14:00
FT Cockburn City 3 - 2 Willip 1 - 1
WAUS D1 14:00
FT Inglewood United 0 - 1 Perth Glory (Youth) 0 - 1
AUS BPLD1 14:00
FT Brisbane Athletic 4 - 2 North Pine United 1 - 0
KOR D1 14:00
FT Gwangju Football Club 3 - 3 Jeonbuk Hyundai Motors 2 - 2
AUS WBPL 14:00
FT Peninsula Power BPL (w) 1 - 2 Coomera FC(w) 1 - 0
WAUS D2 14:00
FT FC Ashfield 1 - 2 Stirling Lions 0 - 2
WAUS D2 14:00
FT Swan United 1 - 6 UWA-Nedlands FC 0 - 4
WAUS D2 14:00
FT Western Knights 4 - 0 Mandurah City 1 - 0
AB U20 L 14:00
FT Manly United U20 1 - 1 North Shore Mariners U20 1 - 1
WAUS WD1 14:00
FT Curtin University FC Women 1 - 0 Fremantle City FC (w) 0 - 0
AQ U20 L 14:00
FT Western Pride U20 2 - 2 SWQ Thunder U20 1 - 2
AUS WQSL 14:00
FT Logan Lightning (W) 9 - 0 Moreton Bay United (w) 6 - 0
WAUS D2 14:00
FT Forrestfield United 2 - 5 Olympic Kingsway SC 0 - 0
WAUS D2 14:00
FT Joondalup United 2 - 2 Fremantle City 1 - 2
AB U20 L 14:00
FT Blacktown Spartans U20 2 - 1 NWS Spirit FC U20 2 - 0
AB U20 L 14:00
FT Hills Brumbies U20 4 - 1 Bonnyrigg White Eagles U20 0 - 1
AUS BPLR 14:00
FT Toowong Reserves 3 - 0 Taringa Rovers Reserve 0 - 0
Aus GL 14:00
FT Pacific Pines Green 1 - 3 Mudgeeraba 0 - 2
QLD D1 14:10
FT Souths United 1 - 1 Holland Park Hawks FC 0 - 1
R WSL 14:15
FT Piros Security (w) 1 - 0 Carmen Bucuresti (W) 1 - 0
AUS BPL 14:30
FT Grange Thistle SC 3 - 2 North Star 3 - 1
INT CF 14:30
FT Elche 2 - 0 UCAM Murcia 1 - 0
AUS SASL 14:30
FT Cumberland United FC 1 - 4 Croydon Kings 1 - 1
AUS QSL 14:30
FT Brisbane City 2 - 3 Redlands United FC 1 - 2
AUS CGP B 14:30
FT Queanbeyan City 2 - 3 Brindabella Blues FC 2 - 1
Greece U19 14:45
FT OFI Crete U19 1 - 0 Panaitolikos U19 0 - 0
KCL 15:00
FT Changwon City 2 - 2 Cheongju Jikji 1 - 0
AUS BPL 15:00
FT Caboolture FC 1 - 4 St George Willawong FC 0 - 3
AUS BPL 15:00
FT Acacia Ridge 2 - 1 Brisbane Knights 1 - 0
AUS BPLD1 15:00
FT Mount Gravatt Hawks 6 - 2 New Farm 2 - 1
AUS BPLD1 15:00
FT Virginia United 3 - 3 Annerley FC 0 - 0
ROM D2 15:00
FT CS Aerostar Bacau 0 - 1 Scolar Resita 0 - 1
ROM D2 15:00
FT ACS Comuna Recea 3 - 4 Luceafarul Oradea 1 - 2
ROM D2 15:00
FT Metaloglobus 1 - 1 Concordia Chiajna 0 - 0
ROM D2 15:00
FT Pandurii Targu-Jiu 0 - 5 Voin Tate Numa Glenn 0 - 1
ROM D2 15:00
FT FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 0 CS Mioveni 0 - 0
HUN U19A 15:00
FT Puskas Akademia FehervarU19 2 - 2 Gyori ETO U19 1 - 1
CWPL 15:00
FT Guangdong Meizhou Huijun (w) 2 - 2 Zhejiang Hangzhou (W) 1 - 1
JPN WD1 15:00
FT NTV Beleza (w) 1 - 2 INAC (w) 1 - 2
JPN WD1 15:00
FT Urawa Red Diamonds (w) 2 - 1 IGA Kunoichi (w) 1 - 0
JPN D3 15:00
FT Fujieda MYFC 2 - 1 Kamatamare Sanuki 0 - 0
QLD D1 15:00
FT Southside Eagles 0 - 2 Mitchelton FC 0 - 0
AUS WBPL 15:00
FT Annerley FC (w) 2 - 0 Grange Thistle (w) 2 - 0
AUS WBPL 15:00
FT University of Queensland FC Snr (w) 2 - 2 Virginia United SC (w) 1 - 1
MGL PL 15:00
FT Ulaanbaatar City 1 - 3 Selenge Press 1 - 2
R WSL 15:00
FT Heniu Prundu Bargaului (w) 15 - 0 Fairplay Bucuresti (w) 7 - 0
RUS FDH 15:00
FT MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 5 - 1 Ukhta Tyumen Futsal 2 - 0
SER U19 15:00
FT FK Brodarac U19 2 - 0 FK Graficar Beograd U19 0 - 0
SER SL 15:00
FT FK Sindelic Nis 2 - 1 BSK Borca 1 - 0
R WSL 15:05
FT Uni Alexandria (w) 2 - 1 Selena SN Constanta (w) 0 - 0
AUS WBPL 15:10
FT North Brisbane FC(w) 1 - 0 Brisbane City (W) 0 - 0
AUS WBPL 15:10
FT Albany Creek (w) 3 - 2 Toowong (w) 1 - 2
CZE W1 15:15
FT Horni Herspice (w) 2 - 1 Pardubice (w) 2 - 1
CZE CFL 15:15
FT Jablonec B 2 - 5 Slovan Liberec II 1 - 3
CZE CFL 15:15
FT FK Zbuzany 1953 3 - 0 Bohemians1905 B 1 - 0
CZE CFL 15:15
FT Frydek-Mistek 2 - 6 Unicov 1 - 5
CZE CFL 15:15
FT Otrokovice 2 - 0 Zlin B 1 - 0
CZE CFL 15:15
FT SK Rakovnik 3 - 4 Domazlice 2 - 2
CZE DFL 15:15
FT Aritma Praha 0 - 1 Banik Most Sous 0 - 0
CZE DFL 15:15
FT Ceska Lipa 6 - 2 MFK Dobris 3 - 2
CZE DFL 15:15
FT Brandys Nad Labem 1 - 2 SK Kladno 0 - 0
CZE DFL 15:15
FT SK Mondi Steti 2 - 3 Tachov 1 - 1
CZE DFL 5 15:15
FT FC Kurim 3 - 2 Tatran Rousinov 0 - 1
CZE U19 15:30
FT Viktoria Plzen U19 2 - 2 Opava U19 2 - 1
HUN U19A 15:30
FT Debrecin VSC U19 0 - 3 Illes Akademia Haladas U19 0 - 1
CWPL 15:30
FT HeNan Huishang (w) 0 - 1 Shandong Ticai (w) 0 - 1
CWPL 15:30
FT Jiangsu Suning (w) 2 - 0 Changchun Masses Properties (W) 2 - 0
AUS SASL 15:30
FT Adelaide Olympic 2 - 4 Modbury Jets 0 - 2
AUS QSL 15:30
FT Gold Coast Knights 1 - 1 Brisbane Strikers 1 - 1
CZE CFL 15:30
FT Vysocina Jihlava B 1 - 2 Dolni Benesov 0 - 2
CZE CFL 15:30
FT FK Prepere 2 - 1 Chlumec nad Cidlinou 0 - 0
CZE CFL 15:30
FT Povltava FA 1 - 2 Karlovy Vary Dvory 0 - 2
Chinese TML 15:30
FT Hang Yuan FC (W) 2 - 1 Taipei Xiongzan (W) 1 - 0
QLD D1 15:30
FT Rochedale Rovers 6 - 0 Sunshine Coast FC 3 - 0
Aus GL 15:30
FT Robina City Blue 1 - 0 Broadbeach United 1 - 0
BLR RL 15:30
FT Energetik-BGU Minsk Reserves 4 - 0 FC Slutsk Reserves 0 - 0
CZE DFL 15:30
FT Ceske Budejovice B 5 - 1 SK Senci Doubravka 3 - 0
CZE DFL 5 15:30
FT Boskovice 2 - 0 FC Moravsky Krumlov 0 - 0
SER SL 15:55
FT GSP Polet 1 - 2 Radnicki Obrenovac 0 - 0
JPN D1 16:00
FT Shimizu S-Pulse 1 - 2 Kashima Antlers 0 - 2
AUS BPL 16:00
FT Centenary Stormers 1 - 1 Bayside United FC 0 - 0
AUS BPL 16:00
FT Toowong 2 - 2 Taringa Rovers 1 - 0
CZE U19 16:00
FT Meteor Praha(U19) 0 - 2 Marila Pribram U19 0 - 0
CZE U19 16:00
FT Slavia Praha U19 2 - 1 Hradec Kralove U19 0 - 0
INT CF 16:00
FT FC Paradiso 4 - 2 A.S. Varese 3 - 2
INT CF 16:00
FT Nam Dinh FC 5 - 2 Pho Hien 3 - 1
AUS QSL 16:00
FT Eastern Suburbs Brisbane 10 - 2 Capalaba Bulldogs 5 - 2
MYA D1 16:00
FT Ispe FC 0 - 5 Ayeyawady united 0 - 3
MYA D1 16:00
FT YANGON UNITED 3 - 0 Southern Myanmar 2 - 0
CZE W1 16:00
FT FC Viktoria Plzen (w) 0 - 2 Slovan Liberec (w) 0 - 2
KAZ PR 16:00
FT Ordabasy 1 - 2 Lokomotiv Astana 0 - 0
JPN WD1 16:00
FT Cerezo Osaka Sakai (w) 2 - 2 Vegalta Sendai (w) 1 - 0
POL ME 16:00
FT Pogon Szczecin(Youth) 3 - 2 Gornik Zabrze (Youth) 2 - 1
BLR D3 16:00
FT FC Polotsk 0 - 3 SMI Autotrans 0 - 0
QLD D1 16:00
FT Western Pride 6 - 1 SWQ Thunder 2 - 1
DEN D4 16:00
FT BSF 0 - 2 Union 0 - 0
ANSW L 16:00
FT Blacktown Spartans 1 - 2 Spirit FC 1 - 0
AUS WQSL 16:00
FT Queensland Lions(w) 4 - 0 Souths United SC (w) 3 - 0
Pol D4 16:00
FT KS Polonia Sroda Wlkp 2 - 1 Gornik Konin 0 - 1
Pol D4 16:00
FT Unia Skierniewice 4 - 1 Wikielec 2 - 0
SVK U19 A 16:00
FT Dukla Banska Bystrica U19 4 - 0 FK Senica U19 2 - 0
SVK U19 A 16:00
FT MSK Zilina U19 2 - 0 SCP RuzomberokU19 0 - 0
SVK U19 A 16:00
FT Slovan Bratislava U19 2 - 0 FC Nitra U19 1 - 0
AUS WBPL 16:00
FT AC Carina (w) 1 - 3 Ipswich City (w) 1 - 2
ANSW L 16:00
FT Sydney University 3 - 2 Central Coast United FC 1 - 1
RUS FDH 16:00
FT MFK Tyumen Futsal 5 - 3 Novali Futsal 2 - 2
ANSW L 16:10
FT Hills Brumbies 0 - 2 Bonnyrigg White Eagles 0 - 1
POL WD1 16:15
FT GKS Gornik Leczna (w) 4 - 1 GKS Katowice (w) 2 - 1
UKR U21 16:15
FT FC Vorskla U21 4 - 0 Inhulets Petrove U21 0 - 0
SER U19 16:25
FT FK Internacional U19 1 - 0 FK Rad U19 0 - 0
KOR D2 16:30
FT Jeonnam Dragons 2 - 2 Gyeongnam FC 1 - 1
HUN U19A 16:30
FT Vasas U19 1 - 2 Diosgyor VTK U19 1 - 0
FFSA PL 16:30
FT Adelaide Hills 2 - 3 West Adelaide SC 1 - 1
JPN D3 16:30
FT Kataller Toyama 1 - 0 Gamba Osaka U23 1 - 0
Greece U19 16:30
FT Aris Thessaloniki U19 2 - 1 PAS Lamia U19 0 - 1
FFSA SL2 16:30
FT Adelaide Cobras FC 1 - 0 The Cove FC 1 - 0
JPN D1 17:00
FT Vissel Kobe 2 - 2 FC Tokyo 1 - 0
KCL 17:00
FT Daejeon Korail 1 - 1 Hwaseong FC 1 - 0
KCL 17:00
FT Gangneung City 2 - 0 Mokpo City 1 - 0
KCL 17:00
FT Gimhae City 0 - 2 Busan Transportation Corporation 0 - 2
RUS D2 17:00
FT Krylia Sovetov II 3 - 4 Tyumen 0 - 0
RUS D2 17:00
FT FK Leningradets 0 - 2 Dolgiye Prudy 0 - 1
POL WD1 17:00
FT KKP Bydgoszcz (w) 0 - 1 WKS Slask Wroclaw (W) 0 - 1
UKR U21 17:00
FT Zorya U21 3 - 3 FC Mariupol U21 0 - 1
ROM D2 17:00
FT CSS Islla Te Nagh 0 - 3 Rapid Bucuresti 0 - 2
LIT D2 17:00
FT Lietava Jonava 4 - 1 FK Panevezys-2 2 - 0
INT CF 17:00
FT Real Titanico Laviana 0 - 1 Real Oviedo B 0 - 0
INT CF 17:00
FT Fortuna Dusseldorf U19 1 - 3 Kickers Offenbach U19 0 - 2
SWE D3 17:00
FT Vastra Frolunda 1 - 1 FC Rosengard 1 - 1
DEN WD2 17:00
FT Naesby BK (w) 3 - 1 Fredensborg (W) 1 - 1
DEN WD2 17:00
FT ASA Aarhus (w) 1 - 2 Odense Q (w) 0 - 0
DEN WD2 17:00
FT Sundby BK (w) 6 - 0 Frederiksberg Boldklub (w) 4 - 0
POL ME 17:00
FT SMS Lodz Youth 1 - 0 Escola Varsovia Warszawa Youth 0 - 0
POL ME 17:00
FT Slask Wroclaw U21 2 - 1 Korona Kielce (Youth) 0 - 0
JPN D3 17:00
FT Roasso Kumamoto 2 - 0 SC Sagamihara 0 - 0
JPN D3 17:00
FT Gainare Tottori 1 - 0 Azul Claro Numazu 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Ehime FC 0 - 2 JEF United Ichihara Chiba 0 - 2
JPN D2 17:00
FT Tokushima Vortis 1 - 1 Zweigen Kanazawa FC 1 - 0
KOR D1 17:00
FT Sangju Sangmu Phoenix 0 - 0 Seongnam FC 0 - 0
KOR D1 17:00
FT Ulsan Hyundai FC 1 - 1 Daegu FC 0 - 0
EST D1 17:00
FT JK Tallinna Kalev 1 - 4 FC Flora Tallinn 1 - 0
KCL 4 17:00
FT Ulsan Citizens 1 - 0 Icheon Citizen 0 - 0
BLR D3 17:00
FT Dnepr Rohachev 5 - 3 Energosbyt BSATU 1 - 2
Por U23 17:00
FT Benfica U23 0 - 0 Belenenses U23 0 - 0
Por U23 17:00
FT Braga U23 2 - 1 Coimbra EC U23 1 - 0
FIN YKW 17:00
FT HPS (w) 1 - 2 RoPS (w) 1 - 1
FIN YKW 17:00
FT VIFK Vaasa (w) 3 - 0 ONS (W) 1 - 0
FIN CU20 17:00
FT HJK Helsinki U20 1 - 0 HJS U20 0 - 0
Lit II Lyga 17:00
FT Kazlu Ruda FK Silas 2 - 3 Panevezio Ekranas 1 - 1
EST D4 17:00
FT Paide Linnameeskond C 6 - 0 Viimsi MRJK B 2 - 0
DAN U19 17:30
FT Horsens U19 0 - 0 Aarhus AGF U19 0 - 0
DAN U19 17:30
FT Vejle U19 0 - 1 Aalborg BK U19 0 - 0
CZE U19 17:30
FT Sparta Praha U19 6 - 0 Sigma Olomouc U19 4 - 0
AUS DPL 17:30
FT Hellenic AC 0 - 2 Casuarina FC 0 - 2
POL D1 17:40
FT LKS Lodz 3 - 0 OKS Stomil Olsztyn 2 - 0
RUS PR 17:45
FT Spartak Tambov 2 - 0 FC Ufa 1 - 0
THA D1 17:45
FT Ayutthaya United 3 - 2 Chiangmai FC 1 - 1
CHA D1 18:00
FT Chengdu Xingcheng 3 - 2 Beijing Renhe 1 - 1
DAN U19 18:00
FT Midtjylland U19 2 - 2 Odense BK U19 1 - 1
DAN U19 18:00
FT Lyngby Fodbold Club U19 1 - 1 Randers Freja U19 1 - 0
DAN U19 18:00
FT Nordsjaelland U19 2 - 3 Silkeborg U19 1 - 1
DAN U19 18:00
FT BrondbyU19 2 - 5 FC Kobenhavn U19 1 - 1
SWE D1 SN 18:00
FT Tvaakers IF 0 - 2 IFK Varnamo 0 - 1
RUS D2 18:00
FT FK Zenit Izhevsk 2 - 0 Nosta Novotroitsk 0 - 0
RUS D2 18:00
FT FK Znamya Noginsk 1 - 2 Kvant Obninsk 1 - 1
RUS D2 18:00
FT FK Kaluga 3 - 1 SY Sakhalinsk 0 - 0
POL WD1 18:00
FT Czarni Sosnowiec (w) 5 - 1 Row Rybnik (w) 2 - 0
UKR D1 18:00
FT Dnipro-1 1 - 3 Olimpic Donetsk 0 - 1
UKR U21 18:00
FT FC Mynai U21 1 - 2 PFC Oleksandria U21 0 - 1
CZE U19 18:00
FT Pardubice U19 0 - 0 Tescoma Zlin U19 0 - 0
CZE U19 18:00
FT Slovacko U19 0 - 4 Dynamo Ceske Budejovice U19 0 - 0
BLR D1 18:00
FT FC Rukh Brest 2 - 3 Neman Grodno 0 - 2
SWE D3 18:00
FT Stenungsunds IF 1 - 5 Vanersborgs IF 0 - 2
SWE D3 18:00
FT Onsala BK 5 - 2 Assyriska BK 3 - 1
SWE D3 18:00
FT Ytterhogdal IK 0 - 0 Notvikens IK 0 - 0
DEN WD2 18:00
FT Solrod (w) 1 - 0 Skovlunde IF (w) 1 - 0
KAZ PR 18:00
FT Tobol Kostanai 2 - 0 Kyzylzhar Petropavlovsk 1 - 0
VIE Cup 18:00
FT Hong Linh Ha Tinh 2 - 3 Than Quang Ninh 1 - 2
THA D1 18:00
FT Samut Sakhon 0 - 2 Phrae United FC 0 - 1
THA PR 18:00
FT Chiangrai United 1 - 0 Prachuap Khiri Khan 1 - 0
FIN D3 A 18:00
FT TPV Tampere 1 - 3 Ilves Tampere II 0 - 2
DEN D2 18:00
FT SfB Oure 0 - 4 Thisted FC 0 - 2
DEN D2 18:00
FT FC Sydvest 0 - 1 VSK Arhus 0 - 0
DEN D2 18:00
FT Vanlose 2 - 4 KFUM Roskilde 0 - 1
EST WD2 18:00
FT Vaprus Parnu (w) 3 - 3 Saku Sporting (W) 1 - 1
EST WD2 18:00
FT Kali Lu (w) 0 - 4 Suure-Jaani United (w) 0 - 2
ENG PU23 18:00
FT Wolves U23 3 - 2 Burnley U23 2 - 2
BLR D3 18:00
FT FC Molodechno 1 - 0 Dinamo Brest II 0 - 0
SWE WD2 18:00
FT IFK Kalmar (w) 2 - 2 Mallbackens IF (w) 2 - 1
Finland K 18:00
FT PS-44 Valkeakoski 3 - 1 NOPS 0 - 1
Finland K 18:00
FT Saaksjarven Loiske 1 - 9 Tampere United 0 - 0
Finland K 18:00
FT SC Wolves 2 - 3 ToVe Pori 0 - 0
Pol D4 18:00
FT KP Starogard Gdanski 1 - 3 Unia Swarzedz 1 - 1
Pol D4 18:00
FT Pomorzanin Torun 0 - 0 Elana Torun 0 - 0
Pol D4 18:00
FT Zaglebie Lubin B 1 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0
GON 18:00
FT FC Stahl Brandenburg 1 - 1 Werderaner FC Viktoria 0 - 0
DEN D4 18:00
FT Greve Fodbold 1 - 2 Taastrup FC 1 - 2
NOR D1 W 18:00
FT Amazon Grimstad (w) 3 - 0 Grei (w) 2 - 0
KAM SL 18:00
FT Nagaworld FC 1 - 1 Boeung Ket Rubber Field 1 - 0
KAM SL 18:00
FT Visakha FC 0 - 0 Phnom Penh FC 0 - 0
Tanzania D1 18:00
FT KMC FC 2 - 1 Tanzania Prisons 1 - 1
RUS FDH 18:00
FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 3 - 3 Norilsky Nickel Futsal 1 - 1
DEN D4 18:15
FT IF Lyseng 1 - 1 Vejgaard B 0 - 0
GER OBW 18:15
FT Blumenthaler SV 1 - 1 LTS Bremerhaven 1 - 1
ENG LCH 18:30
FT Birmingham City 1 - 0 Brentford 1 - 0
ENG LCH 18:30
FT Wycombe Wanderers 0 - 1 Rotherham United 0 - 0
SWE D1 SN 18:30
FT Qviding FIF 1 - 0 Landskrona BoIS 1 - 0
SWE D1 SN 18:30
FT Lunds BK 1 - 1 Oskarshamns AIK 1 - 0
ENG FAC 18:30
FT Stocksbridge Park Steels 1 - 3 Stalybridge Celtic 1 - 1
DEN WD2 18:30
FT Vildbjerg SF (w) 7 - 1 Romalt Woman's 2 - 0
ENG PR 18:30
FT Fulham 0 - 3 Arsenal 0 - 1
BI PL 18:30
FT BS Dynamic 0 - 2 Musongati FC 0 - 2
SWE WD2 18:30
FT Alvsjo AIK FF (w) 1 - 0 Bollstanas Sk (w) 0 - 0
GER OBW 18:30
FT Rotenburger SV 1 - 1 Heeslinger SC 0 - 1
Finland K 18:30
FT EsPa 0 - 2 CLE 0 - 0
CHA D1 18:35
FT Guizhou Hengfeng Zhicheng 1 - 1 Zhejiang Greentown 0 - 1
DEN D2 18:45
FT FA 2000 1 - 0 AB Tarnby 0 - 0
SLO D2 18:55
FT Krsko Posavlje 2 - 5 Radomlje 1 - 1
CHA D1 19:00
FT Changchun Yatai 2 - 1 Heilongjiang Lava Spring 0 - 0
SWE D1 SN 19:00
FT IK Frej Taby 1 - 4 Vasalunds IF 1 - 2
FIN D2 19:00
FT Gnistan Helsinki 1 - 0 AC Kajaani 0 - 0
FIN D2 19:00
FT SJK Akatemia 1 - 1 AC Oulu 0 - 0
FIN WD1 19:00
FT Honka Espoo (w) 0 - 1 TPS Turku (w) 0 - 1
DEN WD1 19:00
FT Aalborg (w) 0 - 1 Kolding B (w) 0 - 0
DEN WD1 19:00
FT AGF Kvindefodbold APS (W) 1 - 4 HB Koge (w) 0 - 1
RUS D2 19:00
FT FC Lada Togliatti 1 - 2 FK Volna Nizhegorodskaya 0 - 1
RUS D2 19:00
FT Salyut-Energia Belgorod 0 - 0 FK Khimik Novomoskovsk 0 - 0
RUS D2 19:00
FT Strogino Moscow 2 - 1 FK Ryazan 0 - 1
POL WD1 19:00
FT MKS Olimpia Szczecin (w) 1 - 2 AZS UJ Krakow (w) 1 - 1
ICE LD1 19:00
FT Haukar (w) 2 - 1 Grotta (w) 0 - 0
HUN U19A 19:00
FT MTK Budapest U19 5 - 1 Paksi SEU19 2 - 1
GEO D2 19:00
FT Merani Martvili 2 - 0 Samgurali Tskh 2 - 0
INT CF 19:00
FT TSV Aubstadt 3 - 0 Würzburger FV 1 - 0
INT CF 19:00
FT SpVgg Bayreuth 4 - 2 DJK Ammerthal 3 - 1
INT CF 19:00
FT SV Seligenporten 2 - 4 Nurnberg (Youth) 0 - 0
INT CF 19:00
FT Guiseley 1 - 2 Halifax Town 1 - 2
INT CF 19:00
FT Leamington 1 - 3 Solihull Moors 0 - 2
INT CF 19:00
FT FC Memmingen 4 - 3 FC Sonthofen 2 - 1
INT CF 19:00
FT Stockport County 2 - 0 Curzon Ashton FC 2 - 0
INT CF 19:00
FT Hallescher FC 1 - 3 Eintracht Braunschweig 0 - 2
INT CF 19:00
FT Chippenham Town 4 - 1 Bristol Rovers U23 1 - 0
INT CF 19:00
FT Gateshead 1 - 0 South Shields 0 - 0
INT CF 19:00
FT Hednesford Town 1 - 1 Basford Utd 0 - 1
INT CF 19:00
FT Whitby Town 2 - 0 York City 1 - 0
SWE D3 19:00
FT Husqvarna FF 1 - 0 Hassleholms IF 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Rappe GOIF 4 - 0 FK Almeboda/Linneryd 0 - 0
SWE D3 19:00
FT IK Tord 1 - 2 IFO Bromolla IF 1 - 1
SWE D3 19:00
FT Grebbestads IF 4 - 1 Ahlafors IF 2 - 1
SWE D3 19:00
FT IF Limhamn Bunkeflo 0 - 1 Vinbergs IF 0 - 1
SWE D3 19:00
FT Ullared 0 - 3 IFK Malmo FK 0 - 1
SWE D3 19:00
FT Hudiksvalls ABK 1 - 0 Kvarnsvedens IK 0 - 0
SWE D3 19:00
FT FC Stockholm Internazionale 1 - 2 Enskede IK 1 - 1
SWE D3 19:00
FT Huddinge IF 1 - 2 Syrianska Botkyrka IF 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Rynninge IK 2 - 3 Newroz FC 1 - 1
SWE D3 19:00
FT Tyreso FF 1 - 1 BK Forward 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Pitea IF 2 - 0 Friska Viljor FC 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Bodens BK 3 - 1 IFK Umea 2 - 0
SWE D3 19:00
FT Gottne IF 1 - 0 Umea FC Academy 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Moron BK 1 - 4 Taftea IK 0 - 3
DEN D1 19:00
FT Skive IK 0 - 2 Esbjerg 0 - 2
DEN WD2 19:00
FT aalborg Freja (w) 1 - 6 JAI Fodbold (w) 0 - 2
CZE W1 19:00
FT Sparta Praha (w) 3 - 1 Slovacko (w) 1 - 0
CZE W1 19:00
FT Slavia Praha (w) 7 - 0 Dukla Prague (w) 3 - 0
BLR D2 19:00
FT Arsenal Dzyarzhynsk 1 - 1 FC Gomel 1 - 0
THA D1 19:00
FT Chainat FC 2 - 0 Sisaket FC 0 - 0
AFB 19:00
FT SV Horn (w) 2 - 1 Wacker Innsbruck (w) 2 - 0
THA PR 19:00
FT Suphanburi FC 2 - 0 Nakhon Ratchasima 1 - 0
FIN D3 A 19:00
FT JaPS 3 - 2 NJS 1 - 1
FIN D3 A 19:00
FT P-Iirot 1 - 2 Jazz Pori 0 - 1
FIN D3 A 19:00
FT FC Vaajakoski 2 - 2 SC KuFu-98 1 - 1
DEN D2 19:00
FT Dalum 2 - 2 Holbaek 1 - 2
DEN D2 19:00
FT Naesby 1 - 2 Aarhus Fremad 0 - 1
DEN D2 19:00
FT Hillerod Fodbold 1 - 0 BK Avarta 0 - 0
DEN D2 19:00
FT BK Frem 2 - 0 Middelfart G og 1 - 0
LAT D2 19:00
FT Grobina 6 - 1 FK Smiltene BJSS 3 - 0
GER Reg 19:00
FT Sportfreunde Lotte 2 - 2 Bonner 2 - 1
GER Reg 19:00
FT Bahlinger 1 - 0 TSG Hoffenheim (Youth) 1 - 0
GER Reg 19:00
FT FSV Frankfurt 2 - 1 Bayern Alzenau 2 - 0
GER Reg 19:00
FT Hessen Kassel 2 - 1 TSV Schott Mainz 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Fortuna Dusseldorf (Youth) 4 - 0 VFB Homberg 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Fortuna Koln 3 - 0 SV Straelen 2 - 0
GER Reg 19:00
FT SV Lippstadt 2 - 2 Wuppertaler 1 - 1
GER Reg 19:00
FT Preuben Munster 4 - 0 Bergisch Gladbach 09 2 - 0
GER Reg 19:00
FT Eintracht Stadtallendorf 0 - 0 FK Pirmasens 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Rot-Weiss Ahlen 0 - 1 Alemannia Aachen 0 - 1
GER Reg 19:00
FT Monchengladbach AM. 2 - 0 SV Rodinghausen 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Borussia Dortmund (Youth) 2 - 1 Koln (Youth) 1 - 1
GER Reg 19:00
FT FC Giessen 3 - 2 Rot-Weiss Koblenz 0 - 1
GER Reg 19:00
FT Heider SV 0 - 1 ETSV Weiche Flensburg 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Werder Bremen (Youth) 0 - 0 SV Atlas Delmenhorst 0 - 0
NORW 19:00
FT Arna Bjornar (w) 2 - 1 Kolbotn (w) 2 - 0
ENG PU23 19:00
FT Manchester City U23 3 - 3 Derby County U23 2 - 1
ENG PU23 19:00
FT Tottenham Hotspur U23 1 - 1 Brighton U23 1 - 1
BLR D3 19:00
FT Pershiy Regien 0 - 10 Meliorator Zhitkovichi 0 - 4
BLR D3 19:00
FT FK Zhlobin 0 - 8 Dnepr Mogilev 0 - 5
BLR D3 19:00
FT FK Bumprom 2 - 4 Osipovichy 0 - 3
SWE WD2 19:00
FT Hammarby (w) 5 - 1 Sunnana SK (w) 3 - 1
HOL D3 19:00
FT HHC Hardenberg 0 - 2 IJsselmeervogels 0 - 2
URU U19 19:00
FT River Plate U19 0 - 1 Torque U19 0 - 1
BLR RL 19:00
FT Torpedo Zhodino Reserves 4 - 0 Slavia Mozyr Reserve 1 - 0
AUS L 19:00
FT Sportunion Mauer 4 - 0 SV Donau 1 - 0
GER OBW 19:00
FT Goppinger SV 0 - 1 Sandhausen II 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Pforzheim 3 - 3 Freiburger FC 3 - 0
GER OBW 19:00
FT Eintracht Trier 2 - 1 Kaiserslautern (Youth) 2 - 1
Finland K 19:00
FT KaIK TePa 0 - 5 Narpes Kraft 0 - 2
Finland K 19:00
FT Liry 3 - 1 Union Plaani 2 - 1
Finland K 19:00
FT Malmin Palloseura Helsinki 6 - 2 KoiPS 1 - 2
CZE DFL 19:00
FT FC Vsetin 4 - 0 FC Prerov 2 - 0
Pol D4 19:00
FT Korona II Kielce 8 - 0 Podlasie Biala Podlaska 5 - 0
DEN D4 19:00
FT Herlev IF 1 - 0 GVI 1 - 0
SVK U19 A 19:00
FT DAC Dunajska Streda U19 1 - 0 FK Poprad U19 0 - 0
SVK U19 A 19:00
FT SK Strazske U19 2 - 0 Slovan Bela Nad Cirochou U19 1 - 0
Tanzania D1 19:00
FT JKT Tanzania 0 - 2 Dodoma Jiji FC 0 - 0
MAS PL 19:15
FT Kuching FA 2 - 1 Sarawak 1 - 0
SWE D3 19:15
FT Varmbols FC 3 - 3 FC Gute 3 - 0
VIE Cup 19:15
FT The Cong 4 - 1 Becamex Binh Duong 3 - 1
RUS D2 19:20
FT Lada SOK Dimitrovgrad 0 - 0 Volga Ulyanovsk 0 - 0
GER Reg 19:25
FT Astoria Walldorf 2 - 2 SC Freiburg (Youth) 0 - 1
ARM D2 19:30
FT BKMA 2 - 1 FC West Armenia 2 - 0
FIN WD1 19:30
FT HJK Helsinki (w) 1 - 0 Aland United (w) 1 - 0
AUT D2 19:30
FT FC Superfund Pasching 1 - 1 Austria Wien (Youth) 1 - 1
RUS D2 19:30
FT Anzhi Makhachkala 3 - 0 FC Yessentuki 0 - 0
INT CF 19:30
FT St. Gallen 1 - 3 Te Cu Kukuh Atta Seip 0 - 1
INT CF 19:30
FT Staphorst 3 - 1 GOES 1 - 0
BLR D2 19:30
FT Kommunalnik Slonim 1 - 1 Naftan Novopolock 0 - 0
FRA WD1 19:30
FT Dijon w 3 - 1 Issy FF (w) 1 - 1
FRA WD1 19:30
FT Le Havre (w) 1 - 3 Fleury 91 (w) 1 - 1
FRA WD1 19:30
FT Paris FC (w) 2 - 0 ASJ Soyaux (w) 1 - 0
ROM D1 19:30
FT FC Clinceni 0 - 0 Chindia Targoviste 0 - 0
HOL D3 19:30
FT AFC 5 - 1 Quick Boys 3 - 1
HOL D3 19:30
FT GVVV Veenendaal 0 - 2 Excelsior Maassluis 0 - 1
HUN D1 19:45
FT Mezokovesd Zsory 1 - 0 Dafuji cloth MTE 0 - 0
CZE U19 19:45
FT Mlada Boleslav U19 5 - 0 MFK Karvina U19 3 - 0
DAN U17 19:45
FT Horsens U17 2 - 1 AGF Viby U17 1 - 1
LAT D1 20:00
FT FK Spartaks Jurmala 3 - 3 BFC Daugavpils 2 - 2
LAT D1 20:00
FT FK Ventspils 0 - 2 Riga FC 0 - 1
SAPL D1 20:00
FT Tshakhuma TM 1 - 3 Black Leopards 1 - 2
MAS SL 20:00
FT MISC-MIFA 1 - 1 Sabah 0 - 0
MAS SL 20:00
FT Pahang 2 - 1 PDRM 1 - 0
MAS SL 20:00
FT Felda United 1 - 2 Kedah 1 - 0
SWE D1 20:00
FT Djurgardens 1 - 1 Elfsborg 0 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT Karlskrona AIF 3 - 2 Assyriska Turab IK JKP 2 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT FC Linkoping City 1 - 1 Eskilsminne IF 0 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT Skovde AIK 1 - 1 Torns IF 0 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT Utsiktens BK 2 - 0 Motala AIF FK 0 - 0
FIN D2 20:00
FT Ekenas IF Fotboll 2 - 0 KPV 1 - 0
NOR D2 20:00
FT Baerum SK 1 - 1 Egersunds IK 0 - 1
IRE PR 20:00
FT Cork City 0 - 3 Shamrock Rovers 0 - 2
RUS D2 20:00
FT KAMAZ Naberezhnye Chelny 4 - 0 FK Orenburg-2 1 - 0
RUS D2 20:00
FT Dnepr Smolensk 3 - 0 FK Chita 1 - 0
RUS D2 20:00
FT Luki Energiya 2 - 0 Zvezda Irkutsk 1 - 0
RUS WPL 20:00
FT CSKA Moscow (W) 3 - 0 Yenisey Krasnoyarsk (w) 1 - 0
ICE LD1 20:00
FT Keflavik (w) 1 - 0 Afturelding/Fram (w) 1 - 0
BLR D1 20:00
FT BATE Borisov 5 - 2 Smolevichy-STI 2 - 0
EST D3 20:00
FT Rakvere FC Flora 0 - 2 JK Welco Elekter 0 - 0
MOL D2 20:00
FT Real Succes 1 - 1 Iskra Stal Ribnita 0 - 1
MOL D2 20:00
FT FC Sireti 0 - 2 Glodeni 0 - 1
MOL D2 20:00
FT Drochia 1 - 0 Victoria Bardar 0 - 0
SAN L 20:00
FT SP La Fiorita 1 - 0 SP Libertas 1 - 0
SAN L 20:00
FT AC Juvenes 1 - 1 Murata 0 - 0
SAN L 20:00
FT SP Domagnano 0 - 0 Entai Ravi Tucci 0 - 0
SAN L 20:00
FT S.S Pennarossa 2 - 0 Folgore/Falciano 1 - 0
INT CF 20:00
FT Knockbreda 0 - 2 Glenavon Lurgan 0 - 2
INT CF 20:00
FT Manchester United 0 - 1 Aston Villa 0 - 1
INT CF 20:00
FT Kopenicker 1 - 4 Internationale Berlin 1 - 2
INT CF 20:00
FT Glentoran FC 6 - 2 Bangor FC 3 - 1
DAN U17 20:00
FT VejleU17 1 - 5 AalborgU17 0 - 2
MAS PL 20:00
FT Kelantan 1 - 0 PKNP FC 1 - 0
MAS PL 20:00
FT Negeri Sembilan 2 - 1 Selangor PKNS 1 - 1
MAS PL 20:00
FT Darul Takzim II 1 - 2 Pulau Pinang 1 - 2
MAS PL 20:00
FT Kuala Lumpur 4 - 1 Terengganu B 2 - 0
SWE D3 20:00
FT Dalstorps IF 4 - 1 Osterlen FF 2 - 0
SWE D3 20:00
FT Nordvarmland FF 1 - 0 Vargarda IK 0 - 0
SWE D3 20:00
FT Skiljebo SK 2 - 1 Fagersta Sodra IK 0 - 1
SWE D3 20:00
FT Trosa Vagnhärad SK 1 - 3 Atvidabergs 0 - 1
SWE D3 20:00
FT Sandviks IK 0 - 1 Skelleftea FF 0 - 1
AUS D3 20:00
FT Rotenberg 1 - 3 SC Austria Lustenau B 0 - 1
AUS D3 20:00
FT SV Wals-Grunau 1 - 1 SV Austria Salzburg 1 - 1
POL PR 20:00
FT Cracovia Krakow 1 - 1 Stal Mielec 0 - 0
POL D2 20:00
FT Stal Rzeszow 0 - 1 Olimpia Grudziadz 0 - 1
BLR D2 20:00
FT Khimik Svetlogorsk 0 - 3 Sputnik Rechitsa 0 - 2
THA D1 20:00
FT Chiangmai United 0 - 0 Nong Bua Lamphu 0 - 0
THA PR 20:00
FT Sukhothai 1 - 0 Muang Thong United 0 - 0
FRA D2 20:00
FT Guingamp 1 - 3 Le Havre 0 - 2
FIN D3 A 20:00
FT EPS Espoo 4 - 1 Viikingit 2 - 0
DEN D2 20:00
FT Nykobing FC 0 - 0 B 73 Slagelse 0 - 0
POL ME 20:00
FT Cracovia Krakow (Youth) 2 - 1 Nowy Hutnik Youth 0 - 0
GER Reg 20:00
FT FSV Mainz 05 (Youth) 2 - 1 TSG Balingen 0 - 1
NORW 20:00
FT Rosenborg BK (w) 2 - 0 Roa (w) 1 - 0
NORW 20:00
FT Avaldsnes (w) 0 - 0 Valerenga (w) 0 - 0
UKR D2 20:00
FT Kremin Kremenchuk 0 - 0 FK Avanhard Kramatorsk 0 - 0
UKR D2 20:00
FT Polissya Zhytomyr 0 - 0 Veres 0 - 0
FRA D4 20:00
FT Saint Quentin 1 - 2 Ajaccio Gfco 0 - 1
EST D1 20:00
FT Viljandi Tulevik 1 - 4 Flora Paide 1 - 1
BLR D3 20:00
FT Gorki 1 - 0 Victoria Maryina Gorka 1 - 0
BI PL 20:00
FT Les Elephants FC 2 - 3 Athletico Olympic 1 - 1
BI PL 20:00
FT Olympique Star 2 - 0 Bujumbura City 0 - 0
BI PL 20:00
FT Royal Muramvya FC 2 - 3 Kayanza Utd 0 - 0
BI PL 20:00
FT Aigle Noir 1 - 3 Le Messager Ngozi 0 - 0
SWE WD2 20:00
FT Kvarnsvedens IK (w) 3 - 0 Lidkopings FK (w) 3 - 0
SWE WD2 20:00
FT Sandvikens IF (W) 0 - 5 AIK Solna (w) 0 - 2
SWE D2 20:00
FT GAIS 3 - 1 GIF Sundsvall 1 - 1
HOL D3 20:00
FT ASWH 3 - 1 Noordwijk 1 - 0
HOL D3 20:00
FT Spakenburg 2 - 2 Kozakken Boys 1 - 0
HOL D3 20:00
FT Rijnsburgse Boys 3 - 0 Volendam (Youth) 2 - 0
AUS L 20:00
FT ASV 13 Vienna 2 - 2 FV Austria XIII 0 - 1
GER OBW 20:00
FT Steinbach 0 - 4 Hessen Dreieich 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Viktoria Griesheim 3 - 0 TuS Dietkirchen 2 - 0
GER OBW 20:00
FT FSV Fernwald 0 - 0 FC Hanau 93 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Rot-Weiss Hadamar 1 - 0 FC 1906 Erlensee 1 - 0
GER OBW 20:00
FT TB Uphusen 0 - 0 BSV Kickers Emden 0 - 0
GER OBW 20:00
FT OSC Bremerhaven 3 - 0 BSC Hastedt 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Werder Bremen III 1 - 7 ESC Geestemunde 1 - 3
Pol D4 20:00
FT Hetman Zamosc 0 - 3 Avia Swidnik 0 - 2
Pol D4 20:00
FT MLKS Znicz Biala Piska 0 - 1 Pogon Grodzisk Mazowiecki 0 - 1
CZE DFL 5 20:00
FT Frantiskovy Lazne 4 - 1 Chodov 2 - 0
SUI D3 20:00
FT FC Sion U21 3 - 2 FC Rapperswil-Jona 3 - 1
GER OBW 20:00
FT SV Frankonia Wernsdorf 4 - 4 Hertha Zehlendorf 2 - 0
ISR U19 20:00
FT Maccabi Tel Aviv Shachar U19 0 - 3 Maccabi Haifa U19 0 - 2
Croatia U19 L 20:00
FT Rijeka U19 1 - 0 NK Istra 1961 U19 0 - 0
BRA CPY 20:00
FT Bangu U20 0 - 3 Vasco da Gama U20 0 - 1
BRA CPY 20:00
FT Flamengo RJ U20 0 - 2 Fluminense RJ (Youth) 0 - 0
RUS FDH 20:00
FT MFK Torpedo Futsal 6 - 9 Dynamo Samarra Futsal 4 - 3
GER OBW 20:00
FT Bad Vilbel 1 - 1 KSV Baunatal 1 - 0
GER OBW 20:00
FT Buchonia Flieden 4 - 2 FC Eddersheim 1 - 1
DAN U17 20:15
FT Esbjerg FB U17 1 - 2 Sonderjyske U17 1 - 2
DAN U17 20:15
FT Midtjylland U17 2 - 2 Odense BK U17 0 - 1
DAN U17 20:15
FT Brondby IFU17 0 - 5 FC Kobenhavn U17 0 - 2
DAN U17 20:15
FT LYNGBY FODBOLD CLUB U17 1 - 0 Randers FC U17 1 - 0
RUS PR 20:30
FT Ural Sverdlovsk Oblast 3 - 1 Khimki 2 - 0
TUR D2 20:30
FT Boluspor 0 - 1 Keciorengucu 0 - 0
TUR D2 20:30
FT Umraniyespor 2 - 1 Bandirmaspor 1 - 0
DAN U17 20:30
FT Nordsjaelland U17 2 - 1 Silkeborg IF U17 1 - 1
GERC 20:30
FT Nurnberg 0 - 3 RB Leipzig 0 - 1
GERC 20:30
FT VSG Altglienicke 0 - 6 FC Koln 0 - 3
GERC 20:30
FT Engers 0 - 3 VfL Bochum 0 - 1
GERC 20:30
FT FC Oberneuland 0 - 8 Borussia Monchengladbach 0 - 5
GERC 20:30
FT SV Todesfelde 0 - 1 VfL Osnabruck 0 - 0
GERC 20:30
FT Eintracht Celle 0 - 7 Augsburg 0 - 2
GERC 20:30
FT FSV Union Furstenwalde 1 - 4 VfL Wolfsburg 1 - 2
GERC 20:30
FT RSV Meinerzhagen 1 - 1 Greuther Furth 0 - 0
GERC 20:30
FT TSV 1860 Munchen 1 - 2 Eintracht Frankfurt 0 - 0
LAT D2 20:30
FT Lokomotiv Daugavpils 5 - 1 Rezekne/BJSS 2 - 1
HOL D3 20:30
FT Jong Sparta Rotterdam (Youth) 1 - 1 Scheveningen 1 - 0
HOL D3 20:30
FT Katwijk 2 - 1 TEC 1 - 1
Welsh PR 20:30
FT Flint Town 1 - 0 Newtown AFC 1 - 0
Welsh PR 20:30
FT Barry Town AFC 0 - 3 The New Saints 0 - 0
Welsh PR 20:30
FT Caernarfon 1 - 1 Pen-y-Bont FC 0 - 0
Welsh PR 20:30
FT Aberystwyth Town 2 - 3 UWIC Inter Cardiff 1 - 0
GER OBW 20:30
FT Villingen 1 - 1 Stuttgarter Kickers 0 - 0
GER OBW 20:30
FT FSV 08 Bissingen 1 - 0 FV Lorrach-Brombach 0 - 0
GER OBW 20:30
FT Neckarsulmer Sport-Union 3 - 1 TSV Ilshofen 3 - 1
GER OBW 20:30
FT SV Linx 2 - 2 SSV Reutlingen 05 0 - 0
GER OBW 20:30
FT FC Karbach 1 - 1 TuS Koblenz 0 - 0
GER OBW 20:30
FT FSV Jagersburg 2 - 1 FC Speyer 1 - 1
GER OBW 20:30
FT Sportfreunde Eisbachtal 1 - 1 TSV Emmelshausen 0 - 0
LCE D3 20:30
FT Ellidi 3 - 2 HotturHuginn 3 - 0
ISR U19 20:30
FT Maccabi Netanya U19 0 - 0 Ironi Nesher U19 0 - 0
Gre Atr Cup 20:30
FT Giziakos 2 - 2 Finikas Peristeriou 0 - 1
Gre Atr Cup 20:30
FT Neopentelikos 1 - 0 Koronida 1 - 0
Gre Atr Cup 20:30
FT PAS Galatsi 1 - 2 Eleftheroupoli 1 - 0
Slo D3 20:30
FT MFK Vranov nad Topou 3 - 2 MFK Snina 2 - 1
CYP D2 20:45
FT Kouris Erimi 2 - 3 Omonia Psevda 2 - 0
CYP D2 20:45
FT PAEEK 3 - 0 Ahironas Liopetriou 2 - 0
CYP D2 20:45
FT Asil Lysi 1 - 1 Thoi Lakatamias 1 - 0
CYP D2 20:45
FT AE Zakakiou 4 - 1 Omonia Aradippou 3 - 0
CYP D2 20:45
FT Digenis Morphou 0 - 0 Alki Oroklini 0 - 0
CYP D2 20:45
FT Akritas Chloraka 2 - 0 Xylotympou 0 - 0
CYP D2 20:45
FT Anagennisi FC Deryneia 3 - 0 Dignis Yepsonas 1 - 0
CYP D2 20:45
FT Agia Napa 1 - 1 Othellos Athienou 0 - 0
ISR U19 20:45
FT Beitar Jerusalem Oren U19 0 - 4 FC Ashdod U19 0 - 3
ISR U19 20:45
FT Beitar Nes Tubruk U19 0 - 0 Hapoel Raanana Roei U19 0 - 0
ISR U19 20:45
FT Hapoel Ramat Gan U19 2 - 3 Hapoel Kiryat Shmona U19 1 - 0
SER SL 20:50
FT FK Kozara 0 - 3 FK Mladost Gat Novi Sad 0 - 2
SER SL 20:50
FT FK Radnicki Sombor 3 - 0 FK Feniks 1995 0 - 0
SER SL 20:55
FT FK Vrsac 3 - 0 Sloboda Novi Kozarci 2 - 0
SER SL 20:55
FT FK Josanica 0 - 2 Sloga Pozega 0 - 0
SER SL 20:55
FT FK Macva Bogatic 1 - 1 FK Susica Kragujevac 0 - 0
SER SL 20:55
FT FK Smederevo 1 - 1 FK Buducnost Krusik 1 - 1
SER SL 20:55
FT FK Backa 1901 2 - 0 FK Sloga Conoplja 1 - 0
SER SL 20:55
FT FK Takovo 1 - 2 Jedinstvo UB 1 - 1
SER SL 20:55
FT Sumadija Arandelovac 1 - 2 Sevojno Uzice 1 - 1
SER SL 20:55
FT OFK Stari Grad 2 - 0 Dinamo Pancevo 2 - 0
SER SL 20:55
FT FK 1 Maj Ruma 1 - 0 FK Becej 0 - 0
SER SL 20:55
FT FK Brodarac 5 - 0 FK TEK Sloga 2 - 0
SER SL 20:55
FT FK Jedinstvo Paracin 2 - 2 Trstenik PPT 1 - 1
SER SL 20:55
FT FK Morava Vladicin Han 5 - 1 OFK Toplicanin 4 - 1
SER SL 20:55
FT FK Moravac Mrstane 0 - 2 FK SFS Borac 0 - 0
SER SL 20:55
FT FK Radnicki Novi Belgrad 2 - 0 Crvena Zvezda Mali Mokri Lug 1 - 0
SER SL 20:55
FT Mladenovac 3 - 2 OFK Belgrade 1 - 1
SER SL 20:55
FT Hajduk Kula 1 - 1 FK Dunav Stari Banovci 0 - 0
SER SL 20:55
FT FK Gruza 0 - 2 Trepca 0 - 1
SPA D1 21:00
FT Eibar 0 - 0 Celta Vigo 0 - 0
SCO PR 21:00
FT Ross County 0 - 5 Celtic FC 0 - 2
SCO PR 21:00
FT Glasgow Rangers 4 - 0 Dundee United 2 - 0
SCO PR 21:00
FT Livingston 1 - 2 Hamilton Academical 1 - 0
SCO PR 21:00
FT Aberdeen 1 - 0 Kilmarnock 1 - 0
SCO PR 21:00
FT Motherwell 1 - 0 Saint Johnstone 1 - 0
SCO PR 21:00
FT Saint Mirren 0 - 3 Hibernian 0 - 2
ICE WPR 21:00
FT KR Reykjavik (w) 0 - 5 UMF Selfoss (w) 0 - 3
SLO D2 21:00
FT Brda 0 - 2 NK Brezice 0 - 0
SLO D2 21:00
FT NK Nafta 2 - 1 NK Bilje 1 - 0
SLO D2 21:00
FT NK Primorje 0 - 3 Krka 0 - 2
SLO D2 21:00
FT Drava 1 - 3 Smartno 0 - 2
MOL D1 21:00
FT Dacia-Buiucani 0 - 3 Sheriff Tiraspol 0 - 1
UZB D1 21:00
FT Kuruvchi Bunyodkor 2 - 1 Termez Surkhon 0 - 0
UZB D1 21:00
FT Metallurg Bekobod 1 - 0 OTMK Olmaliq 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Preston North End 0 - 1 Swansea City 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Barnsley 0 - 1 Luton Town 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Derby County 0 - 2 Reading 0 - 2
ENG LCH 21:00
FT Millwall 0 - 0 Stoke City 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Bristol City 2 - 1 Coventry City 1 - 1
ENG LCH 21:00
FT Huddersfield Town 0 - 1 Norwich City 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Queens Park Rangers (QPR) 2 - 0 Nottingham Forest 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Bournemouth AFC 3 - 2 Blackburn Rovers 1 - 1
ENG LCH 21:00
FT Cardiff City 0 - 2 Sheffield Wednesday 0 - 2
ENG L2 21:00
FT Scunthorpe United 1 - 1 Newport County 0 - 1
ENG L2 21:00
FT Southend United 0 - 4 Harrogate Town 0 - 2
ENG L2 21:00
FT Port Vale 2 - 0 Crawley Town 1 - 0
ENG L2 21:00
FT Cheltenham Town 1 - 2 Morecambe 1 - 0
ENG L2 21:00
FT Bolton Wanderers 0 - 1 Forest Green Rovers 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Walsall 1 - 0 Grimsby Town 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Salford City 2 - 2 Exeter City 1 - 2
ENG L2 21:00
FT Cambridge United 3 - 0 Carlisle United 2 - 0
ENG L2 21:00
FT Mansfield Town 0 - 0 Tranmere Rovers 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Bradford City 0 - 0 Colchester United 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Oldham Athletic 0 - 1 Leyton Orient 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Barrow 1 - 1 Stevenage Borough 1 - 0
SPA D2 21:00
FT Ponferradina 1 - 2 Castellon 1 - 1
SWE D1 SN 21:00
FT IF Sylvia 2 - 1 Sandvikens IF 1 - 1
FIN D2 21:00
FT Mypa 3 - 6 Vaasa VPS 1 - 1
FIN D2 21:00
FT MuSa 0 - 6 KTP Kotka 0 - 2
NOR D2 21:00
FT Kvik Halden 1 - 0 Moss 0 - 0
NOR D2 21:00
FT Fredrikstad 3 - 0 Alta 2 - 0
NOR D2 21:00
FT Notodden FK 0 - 4 Vard Haugesund 0 - 1
NOR D2 21:00
FT Flekkeroy 2 - 0 Sotra 0 - 0
NOR D2 21:00
FT Levanger FK 4 - 2 Fram Larvik 3 - 0
RUS D2 21:00
FT Dinamo Moscow B 2 - 4 FC Tver 0 - 3
RUS D2 21:00
FT Kazanka Moscow 4 - 1 Zvezda Sint Petersburg 1 - 1
RUS D2 21:00
FT Metallurg Lipetsk 0 - 0 FC Krasny Smolensk 0 - 0
RUS D2 21:00
FT Saturn Moscow 2 - 0 Sokol 0 - 0
POL WD1 21:00
FT Biedrzychowice (W) 0 - 2 UKS Lodz (w) 0 - 0
UKR D1 21:00
FT Kolos Kovalyovka 4 - 0 FC Lviv 1 - 0
SVK D2 21:00
FT FK Kosice 5 - 0 KFC Komarno 1 - 0
SVK D2 21:00
FT Tatran LM 3 - 0 MFK Dubnica nad Vahom 1 - 0
SVK D2 21:00
FT MSK Puchov 2 - 0 Slovan Bratislava B 0 - 0
SVK D2 21:00
FT Partizan Bardejov 1 - 1 FC STK 1914 Samorin 0 - 0
ICE LD1 21:00
FT Fjolnir (w) 0 - 3 Tindastoll Neisti (w) 0 - 1
LIT D2 21:00
FT Dziugas Telsiai 1 - 1 Siauliai 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT Ashton United 2 - 0 Squires Gate 1 - 0
ENG FAC 21:00
FT Bowers Pitsea 5 - 1 Barton Rovers 2 - 0
ENG FAC 21:00
FT Carshalton Athletic FC 5 - 1 Whitstable Town 2 - 0
ENG FAC 21:00
FT Coggeshall Town 2 - 0 Tilbury 1 - 0
ENG FAC 21:00
FT Colney Heath 0 - 2 Prescot Cables 0 - 2
ENG FAC 21:00
FT Coventry Sphinx 0 - 0 Coleshill Town 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT Cray Valley Paper Mills 6 - 0 VCD Athletic 3 - 0
ENG FAC 21:00
FT Daventry 1 - 0 Bedford Town 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT FC Romania 0 - 1 Brentwood Town 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT Frickley Athletic 3 - 1 Newcastle Benfield 2 - 1
ENG FAC 21:00
FT Glossop North End 0 - 3 City of Liverpool FC 0 - 1
ENG FAC 21:00
FT Hastings United 1 - 0 Herne Bay 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT Kidlington 1 - 0 Thame United 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT Kidsgrove Athletic 0 - 1 Chasetown 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT Market Drayton Town 0 - 1 Tividale 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT Northwood 1 - 1 Slimbridge AFC 1 - 0
ENG FAC 21:00
FT Ramsbottom United 4 - 1 Irlam 0 - 1
ENG FAC 21:00
FT Sutton Coldfield Town 0 - 1 Belper Town 0 - 1
ENG FAC 21:00
FT Thatcham Town 1 - 5 AFC Dunstable 0 - 2
ENG FAC 21:00
FT Wimborne Town 3 - 0 AFC Portchester 1 - 0
ENG FAC 21:00
FT Harlow Town 3 - 0 Sporting Bengal Utd 1 - 0
ENG FAC 21:00
FT Exmouth Town 0 - 2 Melksham Town 0 - 0
ENG FAC 21:00
FT Cleethorpes Town 0 - 1 Mansfield Town 0 - 1
AUT CUP 21:00
FT Wallern 0 - 1 SVG Reichenau 0 - 0
INT CF 21:00
FT Bologna 0 - 0 ACD Virtus Entella 0 - 0
INT CF 21:00
FT Wealdstone FC 3 - 1 Havant Waterlooville 0 - 1
INT CF 21:00
FT Ebbsfleet United 0 - 3 Aldershot Town 0 - 0
INT CF 21:00
FT Ballyclare Comrades 0 - 3 Ballymena United 0 - 2
INT CF 21:00
FT Folkestone 0 - 0 Dover Athletic 0 - 0
INT CF 21:00
FT Concord Rangers 1 - 2 Boreham Wood 1 - 2
INT CF 21:00
FT Crusaders 0 - 0 Dundela 0 - 0
INT CF 21:00
FT Sutton United 2 - 0 Haringey Borough 2 - 0
INT CF 21:00
FT Salisbury FC 1 - 1 Eastleigh 1 - 0
INT CF 21:00
FT Torquay United 3 - 2 Hemel Hempstead Town 0 - 0
INT CF 21:00
FT Hitchin Town 2 - 0 Barnet 1 - 0
INT CF 21:00
FT Nantwich Town 0 - 1 Altrincham 0 - 1
INT CF 21:00
FT Alfreton Town 1 - 2 Notts County 0 - 0
INT CF 21:00
FT Buxton FC 3 - 2 Chester FC 1 - 0
INT CF 21:00
FT Lancaster City 2 - 4 Spennymoor Town 0 - 2
INT CF 21:00
FT Weymouth 4 - 0 Poole Town 1 - 0
INT CF 21:00
FT Gosport Borough 0 - 1 Bognor Regis Town 0 - 1
INT CF 21:00
FT Brackley Town 2 - 0 Rushden Diamonds 0 - 0
INT CF 21:00
FT Brightlingsea Regent 0 - 1 Romford 0 - 0
INT CF 21:00
FT Dorking 1 - 0 Horsham 0 - 0
INT CF 21:00
FT Rushall Olympic 2 - 4 Stourbridge 0 - 1
INT CF 21:00
FT Mickleover Sports 0 - 0 Peterborough Sports 0 - 0
INT CF 21:00
FT Warrington Town AFC 0 - 0 AFC Fylde 0 - 0
INT CF 21:00
FT Weston Super Mare 2 - 0 Hereford FC 1 - 0
INT CF 21:00
FT Gainsborough Trinity 1 - 2 Boston United 0 - 1
INT CF 21:00
FT Hyde F.C. 0 - 0 Farsley Celtic 0 - 0
INT CF 21:00
FT Radcliffe Borough 3 - 1 Chorley FC 1 - 0
INT CF 21:00
FT VfB Eichstatt 3 - 3 SpVgg Ansbach 2 - 3
INT CF 21:00
FT Carrick Rangers 2 - 2 Annagh United 0 - 0
INT CF 21:00
FT Modena 4 - 2 Spal 1 - 0
SWE D3 21:00
FT IK Gauthiod 1 - 2 Savedalens IF 0 - 1
SWE D3 21:00
FT Lidkopings FK 4 - 3 IFK Amal 2 - 0
SWE D3 21:00
FT Angelholms FF 1 - 1 Varbergs GIF FK 0 - 1
SWE D3 21:00
FT Fanna BK 5 - 4 Kungsangens IF 1 - 1
SWE D3 21:00
FT IFK Osterakers Fk 0 - 0 Karlbergs BK 0 - 0
SWE D3 21:00
FT Gamla Upsala SK 1 - 0 Enkoping 0 - 0
SWE D3 21:00
FT IFK Ostersund 1 - 1 Stöde IF 1 - 1
FIN D1 21:00
FT FC Haka 1 - 4 SJK Seinajoen 0 - 2
FIN D1 21:00
FT RoPS Rovaniemi 1 - 3 Honka Espoo 0 - 2
DEN D1 21:00
FT Fremad Amager 6 - 0 Vendsyssel 3 - 0
AUS D3 21:00
FT Wolfsberger AC Amateure 4 - 1 SC Kalsdorf 2 - 0
AUS D3 21:00
FT VfB Hohenems 3 - 3 SC Bregenz 1 - 0
AUS D3 21:00
FT USK Anif 2 - 2 Bischofshofen 1 - 1
AUS D3 21:00
FT ATSV Stadl Paura 3 - 2 Allerheiligen 1 - 0
AUS D3 21:00
FT Union Gurten 0 - 0 Deutschlandsberger SC 0 - 0
BLR D2 21:00
FT Krumkachy Minsk 1 - 0 Lokomotiv Gomel 0 - 0
KAZ PR 21:00
FT FC Kairat Almaty 2 - 1 Kaisar Kyzylorda 0 - 1
LUX D1 21:00
FT Fola Esch 4 - 1 UNA Strassen 2 - 0
SUI Cup 21:00
FT FC Tuggen 1 - 2 Winterthur 1 - 2
SUI Cup 21:00
FT FC Schotz 0 - 3 FC Sion 0 - 0
FIN D3 A 21:00
FT JS Hercules 2 - 1 OLS Oulu 1 - 0
FIN D3 A 21:00
FT HJS Akatemia 1 - 0 SalPa 0 - 0
SUI D2 21:00
FT FC Dietikon 0 - 4 FC Wettswil Bonstetten 0 - 0
SUI D2 21:00
FT USV Eschen Mauren 1 - 3 FC Winterthur U21 0 - 0
CZE CFL 21:00
FT Odra Petrkovice 4 - 2 Uhersky Brod 2 - 1
MKD D2 21:00
FT FK Roseman 2 - 2 Pehchevo 1 - 1
MKD D2 21:00
FT FC Plackovica 0 - 1 FK Sloga 1934 Vinica 0 - 0
MKD D2 21:00
FT Kamenica-Sasa 1 - 0 Pobeda Prilep 0 - 0
MKD D2 21:00
FT FK Kozuv 1 - 2 Bregalnica Stip 0 - 1
MKD D2 21:00
FT FK Osogovo 0 - 3 FK Tikves Kavadarci 0 - 1
MKD D2 21:00
FT FK Skopje 1 - 0 FK Kadino 0 - 0
MKD D2 21:00
FT Vlazrimi Kicevo 2 - 0 Vardar Forino 0 - 0
MKD D2 21:00
FT FK Rinija 1 - 0 Korab Debar 0 - 0
MKD D2 21:00
FT Delita bogovigne 0 - 0 FK Ohrid 2004 0 - 0
MKD D2 21:00
FT KF Veleshta 2 - 0 FK Teteks Tetovo 2 - 0
ICE D1 21:00
FT IBV Vestmannaeyjar 1 - 3 Keflavik 0 - 1
ICE D1 21:00
FT Afturelding 2 - 3 Thor Akureyri 1 - 3
ICE D1 21:00
FT Leiknir Reykjavik 2 - 1 Leiknir F 2 - 0
ICE D1 21:00
FT Fram Reykjavik 1 - 1 Vestri 0 - 0
ICE D1 21:00
FT Vikingur Olafsvik 2 - 2 Grindavik 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Gillingham 0 - 2 Hull City 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Sunderland A.F.C 1 - 1 Bristol Rovers 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Plymouth Argyle 1 - 0 Blackpool 1 - 0
ENG L1 21:00
FT Crewe Alexandra 0 - 2 Charlton Athletic 0 - 2
ENG L1 21:00
FT Portsmouth 0 - 0 Shrewsbury Town 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Northampton Town 2 - 2 AFC Wimbledon 2 - 2
ENG L1 21:00
FT Fleetwood Town 2 - 1 Burton Albion 1 - 0
ENG L1 21:00
FT Lincoln City 2 - 0 Oxford United 1 - 0
ENG L1 21:00
FT Accrington Stanley 2 - 0 Peterborough United 1 - 0
ENG L1 21:00
FT Swindon Town 3 - 1 Rochdale 3 - 0
ENG L1 21:00
FT Doncaster Rovers 1 - 1 Milton Keynes Dons 0 - 0
TUR D1 21:00
FT Karagumruk 3 - 0 Yeni Malatyaspor 1 - 0
TUR D1 21:00
FT Sivasspor 0 - 2 Alanyaspor 0 - 1
BRA D2 21:00
FT Guarani SP 0 - 0 Brasil de Pelotas 0 - 0
FRA D4 21:00
FT Schiltigheim 0 - 0 Beauvais 0 - 0
FRA D4 21:00
FT Caen II 0 - 0 Lorient B 0 - 0
FRA D4 21:00
FT Metz B 2 - 2 ASM Belfortaine 2 - 0
ENG PR 21:00
FT Crystal Palace 1 - 0 Southampton 1 - 0
BUL D2 21:00
FT FC Hebar Pazardzhik 4 - 0 Yantra Gabrovo 2 - 0
BUL D2 21:00
FT Kariana Erden 4 - 0 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 3 - 0
BUL D2 21:00
FT Strumska Slava 0 - 0 FC Sozopol 0 - 0
MKD D1 21:00
FT Belasica Strumica 0 - 3 FK Shkendija 79 0 - 0
MKD D1 21:00
FT FC Struga Trim Lum 2 - 0 Sileks 0 - 0
MEX U20 21:00
FT Atlas U20 2 - 2 Mazatlan U20 1 - 1
BLR D3 21:00
FT Stenles Pinsk 1 - 1 FC Baranovichi 0 - 0
BI PL 21:00
FT Inter Stars 3 - 1 Vitalo 2 - 1
Greece U19 21:00
FT Asteras Tripolis U19 2 - 3 Panathinaikos U19 0 - 2
BLR RL 21:00
FT Belshina Babruisk Reserve 0 - 0 FC Isloch Reserves 0 - 0
AUS L 21:00
FT ASK Elektra 3 - 0 SV Gerasdorf Stammer 1 - 0
AUS L 21:00
FT Stadlau 4 - 0 Post SV Wien 2 - 0
GER OBW 21:00
FT Freie Turnerschaft Braunschweig 1 - 1 MTV Wolfenbuttel 1 - 0
GER OBW 21:00
FT HSC BW Schwalbe Tundern 2 - 2 MTV Gifhorn 0 - 0
Pol D4 21:00
FT Rekord Bielsko-Biala 2 - 3 Gornik II Zabrze 1 - 2
Pol D4 21:00
FT Kotwica Kolobrzeg 2 - 2 GKS Przodkowo 2 - 1
Pol D4 21:00
FT KS Kutno 4 - 1 Lechia Tomaszow Mazowiecki 3 - 0
Pol D4 21:00
FT KS Wasilkow 0 - 3 Concordia Elblag 0 - 1
Pol D4 21:00
FT Nielba Wagrowiec 2 - 0 Chemik Police 1 - 0
Pol D4 21:00
FT Swit Skolwin 0 - 0 Baltyk Koszalin 0 - 0
Pol D4 21:00
FT Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Orleta Radzyn Podlaski 0 - 0
Pol D4 21:00
FT Sokol Kleczew 3 - 1 KS Mieszko Gniezno 1 - 1
Pol D4 21:00
FT Unia Janikowo 4 - 1 Pogon Szczecin II 2 - 0
Pol D4 21:00
FT Olimpia Zambrow 1 - 2 Jagiellonia Bialystok II 0 - 0
LCE D3 21:00
FT Einherji 3 - 2 KF Gardabaer 0 - 2
Ire LSL 21:00
FT Castleview FC 5 - 2 Everton AFC 2 - 2
ISR U19 21:00
FT Hapoel Beer Sheva U19 2 - 1 Hapoel Hadera U19 1 - 0
LCE D3 21:00
FT Reynir Sandgerdi 5 - 2 Vaengir Jupiters 1 - 1
Slo D3 21:00
FT Mladost Kalsa 2 - 1 FK Druzstevnik Plavnica 2 - 0
ROM D3 21:00
FT CS Blejoi 2 - 1 Astra Giurgiu II 1 - 0
ROM D3 21:00
FT AFC Progresul Spartac Bucuresti 3 - 1 FC Voluntari II 2 - 1
ROM D3 21:00
FT CSM Focsani 4 - 1 CS Faurei 1 - 1
ROM D3 21:00
FT ACS Foresta Suceava 1 - 2 Stiinta Miroslava 0 - 1
ROM D3 21:00
FT Gloria Popesti-Leordeni 0 - 1 Afumati 0 - 1
ROM D3 21:00
FT Sportul Chiscani 2 - 5 Sporting Liesti 0 - 0
Bos HD1 21:00
FT Bratstvo Gracanica 4 - 1 FK Buducnost Banovici 2 - 0
ROM D3 21:00
FT CS Soimii Lipova 3 - 1 Gloria Lunca Teuz Cermei 1 - 1
ROM D3 21:00
FT CS Sporting Rosiori 3 - 1 Unirea Bascov 1 - 1
ROM D3 21:00
FT CS Sanatatea Cluj 0 - 3 Unirea Dej 0 - 2
UKR D3 21:00
FT Chayka Petropavlovsk Borshchagovka 0 - 1 FC Bukovyna chernivtsi 0 - 0
UKR D3 21:10
FT Cherkashchyna-Akademiya 0 - 0 Cherkaskyi Dnipro 0 - 0
UKR D3 21:10
FT FC Halych 0 - 0 Rubikon 0 - 0
BEL D1 21:15
FT Mechelen 0 - 1 Oostende 0 - 0
SUI Cup 21:15
FT Stade Nyonnais 1 - 3 Lausanne Sports 0 - 0
Gre Atr Cup 21:15
FT Kypros Korydallou 0 - 2 Argonaftis Neas Kiou 0 - 0
SER D2 21:30
FT Radnicki 1923 Kragujevac 3 - 1 FK Graficar Beograd 1 - 0
SER D2 21:30
FT FK Zarkovo 1 - 0 FK Radnicki Sremska Mitrovica 0 - 0
BOS PL 21:30
FT Olimpik Sarajevo 2 - 1 FK Velez Mostar 0 - 0
INT CF 21:30
FT Cosenza Calcio 1914 3 - 1 Vibonese 1 - 0
HOL D2 21:30
FT De Graafschap 4 - 0 Roda JC 2 - 0
SUI Cup 21:30
FT Stade Ouchy 1 - 2 Grasshopper 0 - 1
CZE CFL 21:30
FT Zivanice 2 - 0 Sokol Brozany 1 - 0
EST WD2 21:30
FT FC Flora Tallinn (W) 6 - 0 JK Tallinna Kalev (W) 3 - 0
NORW 21:30
FT Lyn (w) 2 - 0 Sandviken (w) 1 - 0
BLR D3 21:30
FT FK Chayka Zelva 1 - 2 Ivatsevichi 1 - 0
CRO D2 21:30
FT NK Solin 0 - 0 Dinamo Zagreb II 0 - 0
CRO D2 21:30
FT NK Orijent Rijeka 0 - 1 Medjimurje 0 - 0
CRO D2 21:30
FT Rudes 1 - 2 NK Opatija 0 - 0
CRO D2 21:30
FT Hrvatski dragovoljac 2 - 1 NK Dugopolje 1 - 0
Greece U19 21:30
FT PAOK Saloniki U19 5 - 0 AEL Larisa U19 0 - 0
AUS L 21:30
FT SC Retz 1 - 1 Kottingbrunn 0 - 0
GER OBW 21:30
FT FV Dudenhofen 1 - 1 TSG Pfeddersheim 0 - 1
Pol D4 21:30
FT Lechia Zielona Gora 4 - 2 Polonia-Stal Swidnica 3 - 1
Pol D4 21:30
FT KS Energetyk ROW 1 - 4 GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 0 - 2
Pol D4 21:30
FT Wisloka Debica 0 - 2 Stal Stalowa Wola 0 - 0
AUS L 21:30
FT Admira Villach 2 - 1 SV Seeboden 0 - 1
SLO D3 21:30
FT Dravinja 0 - 2 SD Cirkulane 0 - 2
SLO D3 21:30
FT Koroska Dravograd 1 - 2 Bistrica 0 - 0
SLO D3 21:30
FT Sampion Celje 3 - 1 Dobrovce 1 - 1
Bos HD1 21:30
FT FK Podrinje 1 - 2 FK Jedinstvo Brcko 1 - 0
Bos HD1 21:30
FT FK Slavija 1 - 0 Ljubic Prnjavor 1 - 0
Bos HD1 21:30
FT Zeljeznicar Banja Luka 0 - 1 FK Modrica 0 - 0
Bos HD1 21:30
FT FK Sloga Doboj 2 - 0 Leotar 1 - 0
CRO D3 21:30
FT Jadran LP 6 - 0 NK Zagora Unesic 3 - 0
CRO D3 21:30
FT Zagreb Hask 0 - 0 Bistra 0 - 0
CRO D3 21:30
FT NK Jarun 2 - 1 NK Tresnjevka 0 - 1
CRO D3 21:30
FT NK Udarnik Kurilovec 1 - 1 GAJ Mace 1 - 1
CRO D3 21:30
FT NK Maksimir 3 - 2 NK Spansko 2 - 0
CRO D3 21:30
FT NK Split 1 - 0 NK HV Posedarje 0 - 0
CRO D3 21:30
FT NK Vrapce 2 - 1 HNK Segesta Sisak 1 - 1
SER U19 21:30
FT FK Trayal Krusevac U19 0 - 0 FK Vozdovac U19 0 - 0
FRA D1 22:00
FT Montpellier 3 - 1 Nice 1 - 0
AUT D1 22:00
FT Rheindorf Altach 1 - 1 TSV Hartberg 1 - 0
CZE D2 22:00
FT Lisen 1 - 1 SK Slovan Varnsdorf 1 - 0
CZE D2 22:00
FT SK Prostejov 0 - 2 Viktoria Zizkov 0 - 0
LAT D1 22:00
FT FK Liepaja 3 - 1 Jelgava 1 - 0
HUN D1 22:00
FT Diosgyor VTK 2 - 4 Budapest Honved 2 - 2
JOR D1 22:00
FT Al-Jazeera 1 - 1 Al-Ahly 1 - 1
SWE D1 SN 22:00
FT Haninge 4 - 0 Sollentuna United 1 - 0
SWE D1 SN 22:00
FT Karlstad BK 1 - 2 Karlslunds IF HFK 0 - 1
RUS D2 22:00
FT FC Murom 1 - 0 Zenit-2 St.Petersburg 0 - 0
RUS D2 22:00
FT Torpedo Vladimir 3 - 1 FK Kolomna 3 - 0
RUS D2 22:00
FT FK Fakel Voronezh Youth 3 - 4 Khimki (R) 1 - 2
ROM D2 22:00
FT Universitatea Craiova 2 - 1 Dunarea Calarasi 1 - 0
BLR D1 22:00
FT Shakhter Soligorsk 5 - 0 FK Vitebsk 2 - 0
INT CF 22:00
FT Cittadella 2 - 1 SudTirol 0 - 1
INT CF 22:00
FT SC Angrense 0 - 1 Lusitania Angra Heroismo 0 - 1
INT CF 22:00
FT Us Pergolettese 1 - 0 Renate AC 0 - 0
INT CF 22:00
FT Alessandria 0 - 0 Albinoleffe 0 - 0
INT CF 22:00
FT AC Milan 3 - 1 Brescia 1 - 0
INT CF 22:00
FT Oliv. Hospital 1 - 1 AD Castro Daire 0 - 0
INT CF 22:00
FT Panahaiki-2005 1 - 0 Ionikos 1 - 0
CZE D1 22:00
FT Dynamo Ceske Budejovice 0 - 2 Slovan Liberec 0 - 1
CZE D1 22:00
FT Baumit Jablonec 2 - 0 Banik Ostrava 0 - 0
CZE D1 22:00
FT Marila Pribram 1 - 1 Opava 0 - 0
CZE D1 22:00
FT Teplice 0 - 2 Synot Slovacko 0 - 0
SWE D3 22:00
FT IFK Karlshamn 0 - 1 Syrianska FC 0 - 0
SWE D3 22:00
FT IFK Lidingo FK 3 - 1 IFK Stocksund 2 - 0
AUS D3 22:00
FT Trenkwalder Admira (Youth) 1 - 2 SV Stripfing Weiden 1 - 1
POL D2 22:00
FT Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Znicz Pruszkow 1 - 0
CRO D1 22:00
FT ZNK Osijek 3 - 0 Rijeka 2 - 0
SER D1 22:00
FT FK Vozdovac Beograd 4 - 0 Metalac Gornji Milanovac 3 - 0
SER D1 22:00
FT Radnik Surdulica 0 - 2 Indjija 0 - 1
SER D1 22:00
FT FK Spartak Zlatibor Voda 1 - 1 Novi Pazar 0 - 0
SER D1 22:00
FT Backa Topola 1 - 3 Radnicki Nis 0 - 1
AZE D1 22:00
FT Sabail 1 - 2 Zira FK 0 - 0
SUI D2 22:00
FT FC Linth 04 0 - 0 Thalwil 0 - 0
SUI D2 22:00
FT FC St.Gallen U21 2 - 0 FC Red Star Zurich 0 - 0
SUI D2 22:00
FT Bulle 2 - 2 Grand-Lancy 0 - 0
SUI D2 22:00
FT Echallens 0 - 0 Olympique de Geneve FC 0 - 0
SUI D2 22:00
FT Meyrin 0 - 2 Lausanne SportsU21 0 - 0
SUI D2 22:00
FT FC Naters 2 - 0 FC Martigny Sports 0 - 0
SUI D2 22:00
FT US Terre Sainte 3 - 2 Azzurri 90 0 - 0
ROM D1 22:00
FT Politehnica Iasi 1 - 4 Gaz Metan Medias 1 - 2
NORW 22:00
FT Klepp (w) 2 - 3 LSK Kvinner (w) 1 - 1
ISR D1 22:00
FT Hapoel Kiryat Shmona 1 - 1 Hapoel Haifa 1 - 0
FRA D4 22:00
FT Chartres FC 3 - 0 Guingamp B 1 - 0
GRE D1 22:00
FT OFI Crete 1 - 1 Panaitolikos Agrinio 0 - 1
Por U23 22:00
FT Cova Piedade U23 2 - 1 Sporting Lisbon Sad U23 2 - 0
Por U23 22:00
FT Estoril U23 3 - 1 Portimonense U23 3 - 1
Pol D4 22:00
FT Sokol Aleksandrow Lodzki 1 - 1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0 - 1
LCE D3 22:00
FT KV Vesturbaer 5 - 1 Sindri 2 - 1
ICE U19L 22:00
FT Dahl vickreni Ma GREE U19 1 - 2 Fjolnir U19 0 - 1
ISR U19 22:00
FT Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 0 - 2 Hapoel Nof HaGalil U19 0 - 1
SER L W 22:00
FT ZFK Sloga Zemun (w) 1 - 1 Vojvodina (w) 0 - 1
Mex MFW 22:00
FT Mazatlan FC (W) 0 - 3 Queretaro (w) 0 - 0
Lit II Lyga 22:00
FT VMFD Zalgiris III 0 - 1 Sveikata 0 - 1
CRO D3 22:00
FT NK Vihor 3 - 0 Vuteks Sloga 2 - 0
MNE D1 22:15
FT Jezero Plav 0 - 2 FK Sutjeska Niksic 0 - 1
QAT D1 22:15
FT Al-Khuraitiat 0 - 2 Al-Sailiya 0 - 1
KSA D2 22:25
FT Hajer 1 - 0 Al-Draih 1 - 0
INT CF 22:30
FT Verona 0 - 1 Cremonese 0 - 0
INT CF 22:30
FT Lecce 2 - 2 AC Monopoli 1 - 0
POL PR 22:30
FT Warta Poznan 0 - 0 Piast Gliwice 0 - 0
CYP D1 22:30
FT APOEL Nicosia 1 - 0 AEL Limassol 0 - 0
SWE D2 22:30
FT AFC Eskilstuna 0 - 3 Halmstads 0 - 2
SWE D2 22:30
FT Degerfors IF 4 - 2 Jonkopings Sodra IF 1 - 0
BUL D1 22:45
FT Cherno More Varna 1 - 1 CSKA Sofia 1 - 0
ARM D1 22:45
FT FC Pyunik 2 - 0 Gandzasar Kapan 1 - 0
IRE PR 22:59
FT St. Patricks Athletic 0 - 0 Sligo Rovers 0 - 0
RUS PR 22:59
FT Terek Grozny 0 - 1 FK Sochi 0 - 1
POL WD1 22:59
FT APLG Gdansk (W) 0 - 3 KKPK Medyk Konin (w) 0 - 1
SVK D2 22:59
FT Poprad 1 - 4 Dukla Banska Bystrica 1 - 2
SVK D2 22:59
FT Sport Podbrezova 2 - 0 Slavoj Trebisov 1 - 0
TUR D2 22:59
FT Osmanlispor FC 1 - 0 Eskisehirspor 0 - 0
SLO D1 22:59
FT Maribor 4 - 1 ASK Bravo Publikum 3 - 0
INT CF 22:59
FT Fiorentina 5 - 1 Reggiana 4 - 0
INT CF 22:59
FT Cagliari 2 - 2 AS Roma 2 - 0
INT CF 22:59
FT Empoli 4 - 0 Lucchese 3 - 0
INT CF 22:59
FT CD Mosconia 0 - 4 Marino luanco 0 - 3
INT CF 22:59
FT Frosinone 0 - 1 Lazio 0 - 0
EGY D1 22:59
FT Enppi 2 - 1 Wadi Degla SC 1 - 1
AUS D3 22:59
FT Wiener Viktoria 0 - 3 Wiener SC 0 - 2
AUS D3 22:59
FT SC Imst 1 - 1 SC Schwaz 0 - 1
AUS D3 22:59
FT Team Wiener Linien 2 - 0 Neusiedl 1 - 0
POL D2 22:59
FT Motor Lublin 2 - 2 Stargard Szczecinski 0 - 2
POL D2 22:59
FT Sokol Ostroda 0 - 1 Pogon Siedlce 0 - 0
POL D2 22:59
FT Bytovia Bytow 1 - 0 Olimpia Elblag 1 - 0
POL D2 22:59
FT KP Calisia Kalisz 1 - 2 Garbarnia Krakow 1 - 0
EST D2 22:59
FT Tartu JK Maag Tammeka B 1 - 1 Tallinna FC Levadia B 0 - 0
EST D2 22:59
FT Vaprus Parnu 6 - 0 Elva 5 - 0
MNE D1 22:59
FT FK Iskra Danilovgrad 1 - 1 FK Podgorica 1 - 1
MNE D1 22:59
FT FK Rudar Pljevlja 1 - 0 OFK Petrovac 0 - 0
USA WD1 22:59
FT Washington Spirit (w) 2 - 1 Chicago Red Stars (w) 0 - 1
POR D2 22:59
FT Vizela 2 - 1 Oliveirense 1 - 1
SUI D2 22:59
FT Wohlen 1 - 1 Bassecourt 0 - 0
CZE CFL 22:59
FT Slavia Kromeriz 0 - 0 Vyskov 0 - 0
LIT Cup 22:59
FT FK Zalgiris Vilnius 2 - 1 Kauno Zalgiris 1 - 0
ISR D1 22:59
FT Maccabi Petah Tikva FC 2 - 0 Hapoel Kfar Saba 1 - 0
NOR D1 22:59
FT Kristiansund BK 3 - 5 Viking 1 - 1
PER D1 22:59
FT Deportivo Llacuabamba 0 - 1 Universitario De Deportes 0 - 1
FRA D4 22:59
FT Colomiers 2 - 1 Yzeure AS 1 - 0
FRA D4 22:59
FT FC Nantes B 0 - 3 Trelissac 0 - 1
FRA D4 22:59
FT Romorantin 3 - 0 CHAMALIERES 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Fleury Merogis U.S. 0 - 0 FC Rouen 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Poissy As 1 - 2 Granville 0 - 1
FRA D4 22:59
FT Saint Malo 2 - 2 Blois 0 - 2
FRA D4 22:59
FT St Pryve St Hilaire 2 - 1 Versailles 78 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Bobigny A.C. 1 - 3 Epinal 0 - 2
FRA D4 22:59
FT St. Maur Lusi 1 - 2 Haguenau 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Entente Sannois 1 - 2 Lens B 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Sedan 1 - 1 Auxerre B 0 - 1
FRA D4 22:59
FT Martigues 2 - 1 Andrezieux 0 - 1
FRA D4 22:59
FT Monaco B 2 - 0 Toulon 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Frejus St-Raphael 2 - 0 Marignane 1 - 0
FRA D4 22:59
FT Chasselay M.D. Azergues 2 - 1 GRACES 2 - 0
FRA D4 22:59
FT Hyeres 2 - 0 Louhans-Cuiseaux 1 - 0
FRA D4 22:59
FT Jura Sud Foot 0 - 2 Aubagne 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Lyonnais II 1 - 1 GFA Rumilly Vallieres 1 - 1
BUL D2 22:59
FT Litex Lovech 1 - 0 Neff supporting Simic 1 - 0
BUL D2 22:59
FT Pirin Blagoevgrad 4 - 0 Sportist Svoge 2 - 0
CRO D2 22:59
FT HNK Cibalia 1 - 2 Kustosija 0 - 2
Can PL 22:59
FT Forge FC 2 - 0 Pacific FC 1 - 0
Por U23 22:59
FT Vitoria Guimaraes U23 0 - 2 Boavista U23 0 - 1
Pol D4 22:59
FT Polonia Warszawa 2 - 1 Ursus Warszawa 2 - 1
LCE D3 22:59
FT Tindastoll Sauda 1 - 1 KFR Aegir 0 - 0
SUI D3 22:59
FT Etoile Carouge 0 - 1 Bavois 0 - 0
ISR U19 22:59
FT Hapoel Tel Aviv U19 0 - 0 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 0 - 0
Mal PD 22:59
FT Real Bamako 0 - 0 Yeelen 0 - 0
FIN YKW 22:59
FT FC Sport (w) 3 - 1 Merane (w) 2 - 0
SPA D2 23:15
FT Leganes 1 - 0 Las Palmas 0 - 0
SPA D2 23:15
FT Sporting Gijon 1 - 0 UD Logrones 0 - 0
DEN WD1 23:15
FT Nordsjaelland (w) 1 - 4 Fortuna Hjorring (w) 1 - 1
ENG FAWSL 23:20
FT West Ham United (w) 1 - 9 Arsenal (w) 1 - 4
SPA D1 23:30
FT Granada CF 2 - 0 Athletic Bilbao 0 - 0
SLO D2 23:30
FT Triglav Gorenjska 1 - 2 Roltek Dob 1 - 0
BEL D1 23:30
FT Oud Heverlee 1 - 0 Standard Liege 0 - 0
ICE LD1 23:30
FT Volsungur Husavik (w) 1 - 4 Vikingur Reykjavik (w) 1 - 1
INT CF 23:30
FT Real Zaragoza 0 - 2 Getafe 0 - 2
INT CF 23:30
FT SD Laredo 0 - 0 Racing Santander 0 - 0
INT CF 23:30
FT RCD Espanyol B 4 - 1 Sant Andreu 1 - 1
CYP D1 23:30
FT Apollon Limassol FC 1 - 0 AEP Paphos 0 - 0
LUX D1 23:30
FT Progres Niedercorn 1 - 2 F91 Dudelange 0 - 1
GERC 23:30
FT Karlsruher SC 0 - 0 Union Berlin 0 - 0
GERC 23:30
FT Ingolstadt 0 - 1 Fortuna Dusseldorf 0 - 0
GERC 23:30
FT SSV Ulm 1846 2 - 0 Erzgebirge Aue 1 - 0
SUI Cup 23:30
FT Aarau 0 - 0 FC Wil 1900 0 - 0
SVK D1 23:30
FT Slovan Bratislava 2 - 0 Spartak Trnava 2 - 0
PER D1 23:30
FT Sport Boys 0 - 1 Sport Huancayo 0 - 0
FRA D4 23:30
FT Gobelins 1 - 1 Stade Reims II 0 - 0
FRA D4 23:30
FT Plabennec 1 - 1 Voltigeurs Chateaubriant 1 - 0
FRA D4 23:30
FT Vannes 0 - 1 Sainte Genevieve Sports 0 - 0
ENG PR 23:30
FT Liverpool 4 - 3 Leeds United 3 - 2
ISR U19 23:30
FT Maccabi Petach Tikva U19 0 - 1 Bnei Sakhnin U19 0 - 0
EST D4 23:30
FT FC Tallinn 5 - 1 Ajax Lasnamae 2 - 1
HOL D1 23:45
FT SC Heerenveen 2 - 0 Willem II 1 - 0
ICE D1 23:45
FT Magni 1 - 1 Throttur Reykjavik 0 - 0
Welsh PR 23:45
FT Connahs Quay Nomads FC 1 - 1 Bala Town 0 - 1
`
image-top-scroll
`

Today's notice