Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 11-09-2020
MOL D1 00:00
FT Speranta Nisporeni 0 - 2 FC Sfintul Gheorghe 0 - 2
SWE D1 00:00
FT Orebro 3 - 2 Malmo FF 2 - 1
SWE D1 00:00
FT IFK Norrkoping FK 2 - 2 Ostersunds FK 1 - 0
SWE D1 00:00
FT IFK Goteborg 0 - 4 Hammarby 0 - 1
SWE D3 00:00
FT IFK Hassleholm 3 - 2 Kristianstads FF 1 - 2
SWE D3 00:00
FT IS Halmia 2 - 2 Eslovs BK 0 - 1
DEN D1 00:00
FT Hobro 1 - 1 Viborg 0 - 0
Finland K 00:00
FT Ponnistajat 1 - 2 Vantaa 0 - 2
MAU D2 00:00
FT ASC Etoile Commune Arafat 0 - 2 Etoile Nouakchott 0 - 0
POL RL 00:00
FT UKS Lady 1 - 3 SRS Zamienie 0 - 1
Finland K 00:15
FT Toolon Taisto 1 - 2 ToTe 0 - 2
ISR D2 00:30
FT Hapoel Iksal 1 - 0 Hapoel Ramat Gan 0 - 0
ISR D2 00:30
FT Hapoel Kfar Shalem 0 - 2 Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 2
ISR D2 00:30
FT Hapoel Petah Tikva 0 - 2 Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 2
ISR D2 00:30
FT Hapoel Umm Al Fahm 1 - 3 Beitar Tel Aviv Ramla 1 - 1
ISR D2 00:30
FT Sectzya Nes Ziona 3 - 3 Hapoel Akko 1 - 1
UEFA EL 00:30
FT Nomme JK Kalju 0 - 4 NK Mura 05 0 - 4
GER LS 00:30
FT Sickingmuhler SV 1978 0 - 9 FC Marl 0 - 3
EST D4 00:30
FT Tallinna Wolves 2 - 3 Jogeva SK Noorus-96 0 - 0
KSA D1 00:35
FT AL-jeel 1 - 0 Al-Tai 0 - 0
KSA D1 00:35
FT Al Khaleej Club 0 - 0 Al Bukayriyah 0 - 0
KSA D1 00:35
FT Al-Ansar 1 - 2 Al-Nojoom 0 - 2
KSA D1 00:35
FT Al-Jabalain 2 - 1 Al-Thuqbah 2 - 0
KSA D1 00:35
FT Al-Kawkab 1 - 1 Al-Shoalah 1 - 0
KSA D1 00:35
FT Al mojzel 1 - 0 AL-Rbeea Jeddah 0 - 0
KSA D1 00:35
FT Al-Taqdom 5 - 2 Hottain (KSA) 2 - 1
KSA D1 00:35
FT Al-Ameade 2 - 0 Uhud 2 - 0
ICE U19L 00:40
FT HK YmirU19 2 - 1 Fram ReykjavikU19 1 - 0
BRA D3 01:00
FT Volta Redonda 1 - 2 Ypiranga(RS) 0 - 1
URU D1 01:00
FT Liverpool URU 2 - 1 Danubio FC 1 - 0
Brazil W L 01:00
FT Kindermann (w) 9 - 0 Audax SP (w) 4 - 0
FAR WD1 01:15
FT Ki Klaksvik (W) 4 - 1 IF/Vikingur/B68 (W) 2 - 1
EGY D1 01:30
FT Smouha SC 3 - 3 Zamalek 1 - 2
POL D1 01:30
FT Chrobry Glogow 3 - 0 Widzew lodz 1 - 0
FAR WD1 01:30
FT HB Torshavn (W) 5 - 1 NSI Runavik (W) 3 - 1
Ire LSL 01:30
FT Newbridge Town 1 - 1 Larkview Boys 0 - 0
KSA D1 01:35
FT Al-Qadasiya 3 - 1 Al-Baten 3 - 0
LCE D4 01:55
FT Vitnarius 3 - 3 Uppsveitir 1 - 1
FRA D1 02:00
FT Lens 1 - 0 Paris Saint Germain (PSG) 0 - 0
CHI D2 02:00
FT CD Copiapo S.A. 1 - 0 Nublense 0 - 0
CHI D1 02:00
FT Municipal Iquique 0 - 2 Universidad de Chile 0 - 2
POR D2 02:00
FT Estoril 1 - 0 FC Arouca 1 - 0
LCE D4 02:00
FT Vatnaliljur 3 - 3 IBU Uppsveitir 1 - 1
ICE U19L 02:00
FT Afturelding Hviti U19 1 - 4 Breidablik Augnablik Smari U19 0 - 0
Ire LSL 02:00
FT Swords Celtic FC 0 - 3 St Patricks CY 0 - 1
ICE CUP 02:15
FT Breidablik 2 - 4 KR Reykjavik 0 - 2
ICE CUP 02:15
FT Valur Reykjavik 1 - 1 HK Kopavogs 1 - 0
MAU D2 02:55
FT FC Dar El Barka 1 - 0 FC Deuz 1 - 0
ICE U19L 03:00
FT Haukar U19 1 - 4 IA Kari U19 0 - 1
URU D1 03:15
FT Cerro Montevideo 2 - 1 Boston River 0 - 0
Mex MFW 04:00
FT Atlas (w) 2 - 1 Tijuana (w) 2 - 1
CRC D2 04:00
FT Universidad de Costa Rica 2 - 2 AD Guanacasteca 0 - 1
CHI D1 04:30
FT Everton CD 0 - 0 CSD Antofagasta 0 - 0
MEX D2 05:00
FT Mineros de Zacatecas 2 - 1 Club Chivas Tapatio 1 - 1
BRA D1 05:15
FT Bahia 0 - 2 Gremio (RS) 0 - 1
BRA D1 05:15
FT Corinthians Paulista (SP) 0 - 2 Palmeiras 0 - 1
BRA D1 05:15
FT Internacional RS 2 - 0 Ceara 1 - 0
Brazil W L 05:30
FT Internacional(w) 0 - 4 SC Corinthians Paulista (w) 0 - 3
BRA D3 06:00
FT Treze Campina Grande PB 2 - 2 Remo Belem (PA) 0 - 1
USL D1 06:00
FT North Carolina 2 - 3 Memphis 901 0 - 1
URU D1 06:15
FT Defensor Sporting Montevideo 1 - 1 Nacional Montevideo 0 - 0
MEX D2 07:00
FT Monarcas Morelia 2 - 3 Cancun FC 0 - 2
BRA D1 07:00
FT Vasco da Gama 1 - 2 Atletico Clube Goianiense 0 - 0
ECU D2 07:00
FT Manta FC 2 - 1 Club Atletico Porteno 1 - 0
MLS 09:00
FT Seattle Sounders 7 - 1 San Jose Earthquakes 5 - 0
MEX D2 09:05
FT Leones Univ Guadalajara 1 - 2 Tampico Madero 1 - 0
AB U20 L 14:30
FT Blacktown City FC U20 2 - 0 Sydney FC U20 1 - 0
SER U19 14:55
FT Partizan Belgrade U19 2 - 0 Cukaricki U19 0 - 0
MON FL 15:00
FT BCH Lions 5 - 3 Khan-Uul 2 - 0
AGC R 15:15
FT Bond Bullsharks Reserves 0 - 3 Tweed United Reserves 0 - 3
AUS BPLR 15:30
FT The Gap FC Reserve 0 - 3 Albany Creek Reserve 0 - 0
MAS PL 15:45
FT UKM FC 1 - 0 Kelantan United 0 - 0
FFSA WPL 15:45
FT Salisbury Inter (w) 6 - 2 Metropolis United (w) 3 - 1
MYA D1 16:00
FT Mahar United 0 - 4 Hantharwady United 0 - 3
MYA D1 16:00
FT Yadanabon FC 3 - 1 Laconi Lian 0 - 0
MYA D1 16:00
FT Shan United 5 - 2 Magway 2 - 0
QLD D1 16:00
FT Brisbane Wolves 3 - 1 Ipswich knights SC 2 - 1
AUS NSW 16:30
FT Manly United 0 - 2 North Shore Sailor 0 - 1
AUS NSW 16:30
FT Blacktown City Demons 1 - 1 Sydney FC (Youth) 0 - 1
RUS D2 17:00
FT Rodina Moskva 1 - 1 Znamya Truda 0 - 0
RUS D2 17:00
FT Inter Cherkessk 1 - 4 SKA Rostov 0 - 1
UKR U21 17:00
FT Kolos Kovalivka U21 0 - 0 Lviv U21 0 - 0
CHA CSL 17:00
FT Chongqing SWM Motors 3 - 1 Hebei HX Xingfu 1 - 1
AUS SASL 17:00
FT Metrostars SC 5 - 1 Campbelltown City SC 3 - 0
FFSA PL 17:00
FT Western Strikers SC 2 - 1 White City Woodville 1 - 0
KAZ PR 17:00
FT FC Zhetysu Taldykorgan 1 - 0 Okzhetpes 1 - 0
VIE Cup 17:00
FT Ba Ria Vung Tau FC 2 - 3 CLB TPHCM 2 - 0
RUS YthC 17:00
FT Arsenal Tula Youth 1 - 0 Spartak Moscow Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00
FT Zenit St.Petersburg Youth 0 - 2 Lokomotiv Moscow Youth 0 - 1
RUS YthC 17:00
FT Khimki Youth 1 - 2 FK Ural Youth 0 - 2
Aus GL 17:20
FT Bond Bullsharks Yellow 4 - 2 Tweed United 2 - 0
BLR RL 17:30
FT Bate Borisov Reserves 2 - 0 Smolevichi Reserves 0 - 0
AQ U20 L 17:30
FT Southside Eagles U20 0 - 1 Mitchelton FC U20 0 - 1
INT CF 17:35
FT SEAEM (w) 1 - 2 RCD Espanyol (w) 0 - 1
AUS WBPL 17:35
FT Kangaroo P Rovers (W) 0 - 4 Brisbane Olympic (w) 0 - 1
AUS BPL 17:40
FT The Gap BPL 0 - 4 Albany Creek 0 - 2
FFSA PL 17:45
FT West Bay 3 - 3 Fulham United FC 2 - 3
FFSA WPL 17:55
FT Adelaide City (w) 4 - 0 West Adelaide (W) 3 - 0
FFSA WPL 17:55
FT Adelaide Comets (w) 2 - 3 Fulham United (W) 1 - 1
RUS YthC 18:00
FT Konopliev Youth 0 - 0 Ufa Youth 0 - 0
RUS YthC 18:00
FT CSKA Moscow (R) 2 - 1 Rubin Kazan (R) 1 - 0
ENG PU23 18:00
FT Newcastle U23 2 - 2 Middlesbrough U23 2 - 1
TAJ L1 18:00
FT Lokomotiv Pamir 2 - 1 FC Kuktosh 1 - 1
MON FL 18:00
FT Tuv Buganuud 6 - 2 Deren II 2 - 2
BLR RL 18:00
FT Dinamo Minsk Reserves 1 - 0 Dinamo Brest Reserves 0 - 0
FFSA SL2 18:00
FT Modbury Vista 4 - 3 Gawler Eagles 2 - 3
SER U19 18:05
FT Vojvodina U19 2 - 1 Radnicki Nis U19 1 - 0
AUS DPL 18:10
FT University Azzurri FC 5 - 3 Mindil Aces 4 - 3
UZB D1 19:00
FT Sogdiana Jizak 0 - 1 Mashal Muborak 0 - 0
INT CF 19:00
FT Basel 1 - 5 Saarbrucken 0 - 3
CHA CSL 19:00
FT Shijiazhuang YongChang FC 1 - 0 Wuhan ZALL 1 - 0
RUS YthC 19:00
FT Chertanovo Moscow Youth 1 - 3 Dinamo Moscow Youth 1 - 1
BLR RL 19:00
FT Shakhter Soligorsk Reserves 2 - 0 FC Vitebsk Reserves 1 - 0
VIE Cup 19:15
FT T T Hanoi 7 - 0 Can Tho 4 - 0
ARM D2 19:30
FT Alashkert B Martuni 1 - 1 Urartu II 1 - 1
ARM D2 19:30
FT Noravank 0 - 1 Pyunik B 0 - 0
ARM D1 19:45
FT FC Noah 2 - 1 Ararat Yerevan 0 - 0
MAS SL 20:00
FT Selangor 1 - 1 Melaka 1 - 1
MAS SL 20:00
FT Terengganu 0 - 1 Johor Darul Takzim 0 - 1
MAS SL 20:00
FT Perak 1 - 0 Pahang UiTM FC 1 - 0
UZB D1 20:00
FT Buxoro FK 2 - 2 Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 0
UKR U21 20:00
FT Dnipro-1 U21 4 - 2 Olimpic Donetsk U21 3 - 0
HUN U19A 20:00
FT Budapest Honved U19 3 - 1 Fehervar Videoton U19 0 - 1
MOL D2 20:00
FT Olimp Comrat 0 - 2 CSF Baliti 0 - 1
MOL D2 20:00
FT Flacara Falesti 1 - 10 FC Cahul-2005 1 - 6
MOL D2 20:00
FT CSF Sparta 3 - 1 FC Sucleia 2 - 0
MOL D2 20:00
FT FC Tighina 0 - 1 FC Sheriff B 0 - 0
RUS YthC 20:00
FT FC Tambov Youth 2 - 0 PFC Sochi Youth 2 - 0
RUS YthC 20:00
FT FC Terek Groznyi Youth 2 - 0 Rotor Volgograd Youth 0 - 0
Croatia U19 L 20:00
FT Sesvete U19 0 - 4 Zagreb locomotive U19 0 - 3
Tanzania D1 20:00
FT Gwambina FC 0 - 0 Kagera Sugar 0 - 0
EGY D1 20:30
FT FC Masr 2 - 2 Al-Ittihad Alexandria 1 - 2
RUS YthC 20:30
FT Moscow State Youth 2 - 1 Strogino Youth 0 - 0
ROM D3 20:55
FT Rapid Bucuresti II 1 - 1 Tunari 0 - 1
SER SL 20:55
FT Stepojevac Vaga 2 - 2 FK Sremcica 0 - 1
MOL D1 21:00
FT Dinamo-Auto 7 - 0 Codru Lozova 5 - 0
BLR D1 21:00
FT FC Minsk 3 - 0 FK Gorodeya 1 - 0
RUS YthC 21:00
FT FK Krasnodar Youth 2 - 1 FK Rostov Youth 2 - 1
UKR D2 21:00
FT Ahrobiznes TSK Romny 4 - 2 Krystal 1 - 0
UKR D2 21:00
FT Nyva Ternopil 1 - 1 Alians Lypova Dolyna 0 - 0
ENG PU23 21:00
FT Arsenal U23 1 - 2 Southampton U23 1 - 0
POL D1 21:00
FT GKS Jastrzebie 0 - 1 Radomiak Radom 0 - 1
Slo D3 21:00
FT Slovan Duslo Sala 8 - 1 FK Nove Zamky 5 - 0
ROM D3 21:00
FT FCM Alexandria 0 - 1 ACSO Filiasi 0 - 1
BLR RL 21:00
FT Rukh Brest Reserves 1 - 3 Neman Grodno Reserves 1 - 2
BUL U19 21:00
FT Ludogorets Razgrad U19 2 - 0 Pirin Blagoevgrad U19 1 - 0
BUL U19 21:00
FT Vitosha U19 2 - 1 Neff supporting Simic U19 1 - 1
ROM D3 21:00
FT Clinceni College B 2 - 0 CS Universitatea Craiova B 0 - 0
UKR D2 21:05
FT MFK Mikolaiv 1 - 2 Metalist 1925 Kharkiv 0 - 1
BUL U19 21:05
FT Botev Plovdiv U19 1 - 0 Cherno More U19 1 - 0
BUL U19 21:05
FT Tsarsko Selo U19 0 - 1 Slavia Sofia U19 0 - 0
BUL U19 21:10
FT Levski Sofia U19 3 - 0 CSKA Sofia U19 2 - 0
SLO D2 21:30
FT NK Fuzinar 1 - 2 ND Beltinci 0 - 1
LIT D2 21:30
FT Nevezis Kedainiai 0 - 0 Alytis Alytus Dainava 0 - 0
SER D2 21:30
FT Radnicki Pirot 1 - 0 Dinamo Vranje 0 - 0
INT FRL 21:30
FT Indonesia U19 3 - 3 Saudi Arabia U19 1 - 3
CRO D2 21:30
FT NK Dubrava Zagreb 0 - 2 Inter Zapresic 0 - 0
Croatia U19 L 21:30
FT Hrvatski Dragovoljac U19 0 - 2 NK Varazdin U19 0 - 2
CZE D2 22:00
FT Blansko 1 - 0 Dukla Prague 0 - 0
INT CF 22:00
FT Pas Giannina 1 - 3 Levadiakos 1 - 2
INT CF 22:00
FT Feralpisalo 2 - 1 Lecco 0 - 1
POL D2 22:00
FT Wigry Suwalki 2 - 1 Skra Czestochowa 0 - 0
KAZ PR 22:00
FT FC Shakhtyor Karagandy 1 - 1 FK Taraz 0 - 0
AZE D1 22:00
FT FC Neftci Baku 0 - 2 Standard Sumgayit 0 - 1
FIN D3 A 22:00
FT GBK Kokkola 2 - 2 Kiisto Vaasa 1 - 1
FIN D3 A 22:00
FT Atlantis 2 - 1 GrIFK Kauniainen 2 - 0
CZE CFL 22:00
FT Teplice B 2 - 2 Jiskra Usti nad Orlici 1 - 0
ROM D1 22:00
FT SCM Argesul Pitesti 1 - 1 FC UT Arad 0 - 1
UKR D2 22:00
FT Obolon Kiev 4 - 1 Prykarpattya Ivano Frankivsk 0 - 0
MEX U20 22:00
FT FC Juarez U20 2 - 0 Puebla U20 1 - 0
EST D4 22:00
FT Parnu JK Vaprus 0 - 4 FC Kuressaare II 0 - 2
Finland K 22:00
FT Herto 0 - 4 Poxyt 0 - 1
Finland K 22:00
FT MaPS Masku 0 - 1 FC Inter II 0 - 0
Finland K 22:00
FT NuPS 2 - 3 KaPa 1 - 1
AUS L 22:00
FT SV Ludmannsdorf 0 - 6 SK Austria Klagenfurt Amateure 0 - 1
Finland K 22:10
FT RiPS 0 - 1 SAPA 0 - 0
ARM D1 22:15
FT FC Avan Academy 1 - 2 Lori Vanadzor 0 - 1
GRE D1 22:15
FT Aris Thessaloniki 3 - 1 Lamia 0 - 1
KSA D2 22:25
FT Al Sahel 1 - 1 Arar FC 0 - 1
FIN D2 22:30
FT MP MIKELI 1 - 2 Jaro 1 - 0
INT CF 22:30
FT Spal 2 - 0 Vis Pesaro 1 - 0
INT CF 22:30
FT FC Augsburg II 4 - 0 Jahn Regensburg Youth 0 - 0
FIN D3 A 22:30
FT PK-35 Vantaa 1 - 0 PK Keski Uusimaa 0 - 0
FIN D3 A 22:30
FT Jakobstads Bollklubb 1 - 0 VIFK 1 - 0
UKR D2 22:30
FT Vpk Agro Magdalinovka 1 - 1 Volyn 0 - 1
ECU D2 22:30
FT 9 de Octubre 1 - 1 Chacaritas SC 1 - 1
CZE DFL 5 22:30
FT FK Dukla Jizni Mesto 3 - 2 Uhelne Sklady 0 - 1
Mal PD 22:30
FT AS Performance 4 - 1 AS Sabana De Mopti 2 - 1
BUL D1 22:45
FT Botev Vratsa 0 - 0 Arda 0 - 0
DEN D4 22:45
FT Tarnby FF 3 - 2 Rishoj 0 - 0
CZE D2 22:59
FT Hradec Kralove 1 - 0 Chrudim 1 - 0
UKR D1 22:59
FT Dynamo Kyiv 0 - 0 Desna Chernihiv 0 - 0
TUR D2 22:59
FT Menemen Belediye Spor 0 - 2 Altinordu 0 - 0
INT CF 22:59
FT Napoli 4 - 0 Pescara 1 - 0
INT CF 22:59
FT Vaduz 1 - 2 Te Cu Kukuh Atta Seip 1 - 0
INT CF 22:59
FT FV Illertissen 2 - 1 TSV Schwaben Augsburg 2 - 0
CZE D1 22:59
FT Sigma Olomouc 3 - 0 Bohemians 1905 1 - 0
EGY D1 22:59
FT Talaea EI-Gaish 4 - 1 El Gounah 1 - 0
EGY D1 22:59
FT Tanta 0 - 2 Misr Elmaqasah 0 - 0
POL PR 22:59
FT Jagiellonia Bialystok 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 2
CYP D2 22:59
FT Onisilos Sotiras 1 - 1 Aris Limassol 1 - 0
LIT Cup 22:59
FT Vilniaus Vytis 0 - 3 Suduva 0 - 2
UKR D2 22:59
FT Chernomorets Odessa 1 - 1 Hirnyk-Sport 0 - 0
PER D1 22:59
FT Alianza Universidad 1 - 2 EM Deportivo Binacional 0 - 2
EST D4 22:59
FT Flora Tallinn III 0 - 2 Joker Raasiku 0 - 1
Finland K 22:59
FT HPS 4 - 0 FC Espoo 2 1 - 0
Finland K 22:59
FT SC Riverball 2 - 2 FC Jyvaskyla Blackbird 1 - 1
Lit II Lyga 22:59
FT BFA Vilnius II 5 - 0 FK FM Ateitis 3 - 0
Tanzania D1 22:59
FT Azam 2 - 0 Coastal Union 0 - 0
Lit II Lyga 22:59
FT FK Kauno Zalgiris III 2 - 1 Utenis Utena 0 - 0
DEN D4 23:15
FT Kolding BK 1 - 3 Hedensted 0 - 2
Finland K 23:15
FT FC Kontu 2 - 3 Nopsa 1 - 0
AUT D1 23:30
FT Rapid Wien 4 - 1 Trenkwalder Admira Wacker 2 - 0
AUT D2 23:30
FT SG Austria Klagenfurt 3 - 1 FC Blau Weiss Linz 2 - 1
AUT D2 23:30
FT Austria Lustenau 1 - 1 SV Horn 1 - 0
AUT D2 23:30
FT FAC Team Fur Wien 1 - 2 Lafnitz 0 - 0
AUT D2 23:30
FT Kapfenberg 0 - 3 FC Wacker Innsbruck 0 - 3
INT CF 23:30
FT SC Eltersdorf 1 - 0 Greuther Furth (Youth) 0 - 0
INT CF 23:30
FT VfB Auerbach 0 - 0 Zwickau 0 - 0
FRA WD1 23:30
FT Montpellier (w) 2 - 0 Guingamp (w) 2 - 0
FRA WD1 23:30
FT Reims (w) 0 - 3 Lyon (w) 0 - 2
NOR U19 23:30
FT Strommen U19 6 - 2 Lillestrom 2 U19 0 - 1
Finland K 23:30
FT Aifk Turku 0 - 1 VG 62 0 - 0
Finland K 23:30
FT FC Kuusysi 4 - 3 NJS II 2 - 2
Finland K 23:30
FT LPS Helsinki 7 - 2 EIF Academy 4 - 1
DEN D4 23:30
FT Marienlyst 4 - 2 OKS 3 - 1
IRE PR 23:45
FT Bohemians 0 - 2 Waterford United 0 - 2
HOL D2 23:45
FT Dordrecht 1 - 3 Excelsior SBV 1 - 2
HOL D2 23:45
FT Volendam 0 - 1 FC Utrecht (Youth) 0 - 0
HOL D2 23:45
FT FC Eindhoven 0 - 0 Helmond Sport 0 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice