Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 10-09-2020
ICE WPR 00:00
FT UMF Selfoss (w) 1 - 2 Valur (w) 0 - 1
ICE WPR 00:00
FT KR Reykjavik (w) 3 - 0 IBV Vestmannaeyjar (w) 2 - 0
ICE WPR 00:00
FT Hafnarfjordur (w) 3 - 1 Fylkir (w) 2 - 0
SWE D1 00:00
FT Helsingborg 1 - 1 Kalmar 1 - 0
UEFA EL 00:00
FT Maccabi Haifa 3 - 1 FK Zeljeznicar 1 - 1
SWEC-W 00:00
FT IFK Lulea (W) 0 - 5 Moron BK (w) 0 - 4
SWEC-W 00:00
FT Eskilsminne DIF (w) 3 - 1 Hittarps IK (w) 0 - 0
SWEC-W 00:00
FT IK Rosso Uddevalla (w) 0 - 9 Alingsas (W) 0 - 4
SWEC-W 00:00
FT Orebro Soder (W) 0 - 5 IFK Norrkoping DFK (w) 0 - 2
INT CF 00:00
FT G. Segoviana 2 - 1 CD Guijuelo 0 - 1
INT CF 00:00
FT Villarrubia CF 2 - 2 CF Rayo Majadahonda 2 - 2
ICE D2 00:00
FT Dalvik Reynir 3 - 3 Volsungur husavik 1 - 0
ICE D2 00:00
FT KF Fjallabyggdar 0 - 1 Kordrengir 0 - 1
LAT Cup 00:00
FT Priekuli 1 - 2 Kauguri 0 - 1
GEO D1 00:00
FT Lokomotiv Tbilisi 4 - 1 Chikhura Sachkhere 1 - 1
DWLWC 00:00
FT BK Fremad Amager (W) 0 - 11 HB Koge (w) 0 - 2
DWLWC 00:00
FT NFC/VIF (W) 0 - 3 Sundby BK (w) 0 - 1
DWLWC 00:00
FT Herlufsholm GF (w) 0 - 3 Brondby IF (w) 0 - 0
GER OBW 00:00
FT Sportfreunde Eisbachtal 2 - 0 TuS Koblenz 0 - 0
MAU D2 00:00
FT FC Oasis 0 - 5 FC Inter 0 - 1
Lit II Lyga 00:00
FT FK FM Ateitis 1 - 0 DFK Dainava Alytus B 0 - 0
Est SMC 00:00
FT Harju JK Laagri 4 - 1 Rummu Dunamo 1 - 0
FRA D5 00:00
FT RC Epernay 3 - 1 Prix Les Mezieres 3 - 0
Can PL 00:05
FT HFX Wanderers FC 1 - 1 Forge FC 1 - 0
INT CF 00:15
FT SC Staaken 5 - 0 SC Charlottenburg 2 - 0
ICE D2 00:15
FT IR Reykjavik 1 - 3 Throttur Vogum 0 - 3
ICE D2 00:15
FT UMF Njardvik 2 - 1 KF Fjardabyggd 2 - 1
ICE D2 00:15
FT UMF Vidir 1 - 4 UMF Selfoss 0 - 2
DWLWC 00:15
FT aalborg Freja (w) 8 - 7 JAI Fodbold (w) 0 - 0
LCE D4 00:15
FT KFB 5 - 3 Skallagrimur 2 - 1
SWEC-W 00:30
FT Qviding Fif (w) 1 - 4 Jitex DFF (w) 0 - 2
AUT CUP 00:30
FT Wiener SC 5 - 0 St Jakob/Rosental 2 - 0
INT CF 00:30
FT Cadiz 1 - 1 Almeria 1 - 0
GER OBW 00:30
FT FC Speyer 2 - 1 VfR Wormatia Worms 0 - 1
GER OBW 00:30
FT Hassia Bingen 2 - 3 SG 2000 Mulheim-Karlich 0 - 1
GER OBW 00:30
FT Kaiserslautern (Youth) 1 - 0 Gonsenheim 1 - 0
EST D4 00:30
FT Tallinna JK Legion B 2 - 0 Lootus Kohtla-Jarve II 0 - 0
KSA PR 00:35
FT Al-adalh 0 - 2 Al Ittihad(KSA) 0 - 2
KSA PR 00:35
FT Al Ahli Jeddah 2 - 0 Al Raed 0 - 0
KSA PR 00:35
FT Al-Faisaly Harmah 2 - 1 Abha 1 - 0
KSA PR 00:35
FT Al-Hazm 0 - 2 Al Wehda Mecca 0 - 1
KSA PR 00:35
FT Al Hilal 2 - 1 Al-Shabab(KSA) 1 - 0
KSA PR 00:35
FT Al-Nasr(KSA) 3 - 2 Al-Ettifaq 2 - 1
KSA PR 00:35
FT Dhamk 4 - 3 Al-Fateh 2 - 1
KSA PR 00:35
FT Al-Taawon 1 - 0 Al-Feiha 0 - 0
Pol D4 00:40
FT Stal Stalowa Wola 0 - 1 Chelmianka Chelm 0 - 0
ICE WPR 01:00
FT Trottur Reykjavik (w) 1 - 1 Thor KA Akureyri (w) 1 - 0
KUW Cup 01:00
FT Al-Arabi Club (KUW) 4 - 1 Burgan SC 3 - 0
SWEC-W 01:00
FT Gamla Upsala SK (w) 1 - 4 AIK Solna (w) 0 - 3
AUT CUP 01:00
FT SK Vorwarts Steyr 1 - 0 Ask-bsc Bruck/leitha 1 - 0
INT CF 01:00
FT Atletico Astorga 2 - 2 Cultural Leonesa 1 - 1
INT CF 01:00
FT Maidenhead United 2 - 0 Bournemouth U23 1 - 0
PER D1 01:00
FT Sporting Cristal 2 - 0 Dep.San Martin 1 - 0
NOR U19 01:00
FT Nardo U19 2 - 0 Tiller IL U19 1 - 0
NOR U19 01:00
FT Stjordals Blink U19 3 - 4 Belsen U19 1 - 1
Brazil W L 01:00
FT Flamengo/RJ (w) 1 - 1 Ferroviaria SP (w) 0 - 0
Brazil W L 01:00
FT Gremio (w) 3 - 1 Iranduba AM (w) 1 - 0
Brazil W L 01:00
FT Minas ICESP DF (w) 1 - 1 Palmeiras SP (W) 1 - 1
Brazil W L 01:00
FT Sao Jose dos Campos (w) 2 - 3 Santos (w) 0 - 2
BRA CPY 01:00
FT Resende RJ U20 3 - 0 Boavista SC Saquarema U20 1 - 0
BRA CPY 01:00
FT Volta Redonda U20 1 - 1 Bangu U20 1 - 1
BRA CPY 01:00
FT Friburguense RJ U20 1 - 2 America-RJ U20 1 - 0
BRA CPY 01:00
FT Vasco da Gama U20 8 - 1 Cabofriense U20 4 - 0
NOR U19 01:00
FT Kolstad U19 1 - 2 Strindheim TF U19 1 - 1
INT CF 01:10
FT Fuenlabrada 1 - 2 Getafe 1 - 0
URU D1 01:15
FT CA River Plate 0 - 0 CA Penarol 0 - 0
SWEC-W 01:15
FT IFK Taby FK (w) 0 - 3 Bollstanas Sk (w) 0 - 2
AUT CUP 01:25
FT SC Bregenz 0 - 10 Red Bull Salzburg 0 - 8
CHI D2 01:30
FT Santiago Morning 1 - 1 CD Magallanes 0 - 1
INT CF 01:30
FT Piacenza 0 - 3 Sampdoria 0 - 2
INT CF 01:30
FT Barwell 2 - 1 Gloucester City 1 - 0
INT CF 01:30
FT AD Castro Daire 1 - 1 Oliveira Hospital 1 - 0
INT CF 01:30
FT UD Viladecans 3 - 0 UE Castelldefels 2 - 0
BRA CM 01:30
FT Juventude MA 0 - 4 Sampaio Correa 0 - 1
ENG JPT 01:45
FT Salford City 0 - 6 Manchester United U21 0 - 2
Ire LSL 01:45
FT Newbridge Town 0 - 9 Crumlin United 0 - 5
Ire LSL 01:45
FT St. Mochtas 4 - 0 Edenderry Town FC 2 - 0
Ire LSL 01:45
FT Castleknock Celtic 6 - 2 Broadford Rovers 1 - 1
CHI D1 02:00
FT Colo Colo 0 - 1 O.Higgins 0 - 1
LCE D4 02:00
FT Isbjörninn 2 - 0 Berserkir Reykjavik 1 - 0
NIR WD1 02:00
FT Linfield (w) 2 - 0 Cliftonville LFC (w) 0 - 0
NIR WD1 02:00
FT Sion Swifts (w) 4 - 3 Glentoran (w) 1 - 1
NIR WD1 02:00
FT Derry City (w) 0 - 5 Crusaders Strikers (w) 0 - 1
ICE WPR 02:15
FT Breidablik (w) 3 - 1 Stjarnan (w) 1 - 1
INT CF 02:15
FT Vitoria Guimaraes 0 - 0 Moreirense 0 - 0
LCE D4 02:20
FT KM Reykjavik 3 - 5 Samherjar 0 - 2
MAU D2 02:55
FT FC Souvara Riadh 0 - 1 ASC Riadh 0 - 1
CHI D2 03:00
FT Barnechea 2 - 1 San Marcos de Arica 2 - 1
ICE D2 03:00
FT Kari Akranes 1 - 2 Haukar Hafnarfjordur 1 - 2
LCE D4 03:00
FT KA Asvellir 4 - 3 Hamar Hveragerdi 2 - 2
NIC CUP 03:00
FT UNAN Managua 1 - 3 Jalapa 1 - 2
LCE D4 03:00
FT KH Hlidarendi 2 - 1 Arborg 2 - 0
Bra SD 03:00
FT Trem-AP 2 - 4 Ypiranga AP 2 - 2
Brazil W L 03:00
FT Sao Paulo/SP (w) 7 - 0 Ponte Preta (w) 3 - 0
URU D1 03:30
FT Torque 2 - 1 Wanderers FC 2 - 0
BRA D1 03:30
FT Atletico Paranaense 1 - 1 Botafogo RJ 0 - 0
PER D1 03:30
FT Atletico Grau 2 - 2 Inti Gas Deportes 2 - 1
USL D1 04:00
FT New York Red Bulls B 6 - 0 Philadelphia Union II 2 - 0
CRC D1 04:00
FT Sporting San Jose 2 - 3 Cartagines Deportiva SA 1 - 2
BRA D1 04:00
FT Goias 3 - 3 Coritiba PR 1 - 2
BRA D1 04:00
FT Fortaleza 1 - 0 Sport Club Recife PE 0 - 0
CRC D2 04:00
FT Puntarenas 1 - 1 Municipal Garabito 1 - 1
CHI D2 04:30
FT Rangers Talca 1 - 2 San Luis Quillota 0 - 2
CHI D1 04:30
FT Coquimbo Unido 1 - 0 Palestino 0 - 0
ECU D1 04:30
FT Deportivo Cuenca 1 - 3 Independiente Jose Teran 1 - 1
MEX D1 05:00
FT Club Leon 1 - 1 Tigres UANL 1 - 0
Brazil L 05:00
FT Rio Branco AC 2 - 0 Placido de Castro 2 - 0
BRA D1 05:15
FT Sao Paulo 1 - 1 Bragantino 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Parana PR 0 - 1 America MG 0 - 0
BRA D3 06:00
FT SC Paysandu Para 1 - 2 EC Jacuipense 0 - 1
USL D1 06:00
FT Indy Eleven 2 - 1 Sporting Kansas City(R) 1 - 0
USA NPSL 06:00
FT New England Revolution B 1 - 2 Chattanooga Red Wolves 1 - 1
NIC CUP 06:00
FT CD Junior Managua 2 - 2 Atletico Somotillo 0 - 2
BRA LNA 06:30
FT Santana AP 4 - 0 Macapa 2 - 0
MEX D2 07:00
FT Venados FC 1 - 2 CSyD Dorados de Sinaloa 0 - 2
MLS 07:00
FT Minnesota United FC 3 - 2 FC Dallas 2 - 1
MLS 07:00
FT Montreal Impact 1 - 2 Toronto FC 0 - 1
MLS 07:00
FT Club Internacional de Futbol Miami 2 - 1 Atlanta United 2 - 1
ECU D1 07:00
FT Macara 1 - 1 Barcelona SC(ECU) 0 - 0
MEX D1 07:00
FT CDSyC Cruz Azul 1 - 0 Pachuca 0 - 0
Can PL 07:00
FT Cavalry FC 3 - 1 Pacific FC 1 - 0
Brazil L 07:00
FT Galvez AC 2 - 1 Nauas AC 1 - 0
BRA CCD1 07:30
FT Chapecoense SC 2 - 0 Brusque FC 1 - 0
BRA D1 07:30
FT Fluminense RJ 1 - 2 Flamengo 0 - 2
BRA D1 07:30
FT Santos 3 - 1 Atletico Mineiro 2 - 1
MLS 08:05
FT Colorado Rapids 1 - 1 Houston Dynamo 0 - 0
MLS 08:30
FT Real Salt Lake 3 - 0 Los Angeles FC 1 - 0
NIC CUP 08:30
FT Diriangen 2 - 0 Real Esteli 2 - 0
USL D1 09:00
FT Portland Timbers Reserve 3 - 0 Tacoma Defiance 3 - 0
USL D1 09:00
FT Los Angeles Galaxy II 0 - 3 San Diego loyalty 0 - 3
USL D1 09:00
FT Real Monarchs 4 - 1 Colorado Springs Switchbacks FC 2 - 1
MEX D1 09:00
FT Mazatlan FC 1 - 0 Club Tijuana 1 - 0
CRC D2 09:00
FT Santa Ana 1 - 0 AD Cofutpa 1 - 0
NIC CUP 09:00
FT Managua FC 4 - 0 Chinandega FC 1 - 0
MEX D2 09:05
FT Correcaminos UAT 2 - 0 Tepatitlan de Morelos 1 - 0
MEX D1 09:05
FT Santos Laguna 1 - 2 Pumas U.N.A.M. 0 - 1
USL D1 09:30
FT Sacramento Republic FC 2 - 1 Orange County Blues FC 0 - 1
KOR WD1 14:30
FT Sejong Gumi Sportstoto (w) 0 - 2 Changnyeong (W) 0 - 1
INT CF 15:00
FT Korfez Bld. 2 - 2 Kirklarelispor 1 - 0
RUS D2 16:00
FT FK Ural-2 1 - 1 Sibir-M Novosibirsk 0 - 0
KOR WD1 16:00
FT KSPO FC (w) 0 - 5 Hyundai Steel Red Angels (w) 0 - 3
KOR WD1 16:00
FT Suwon FMC (w) 0 - 1 Gyeongju FC (w) 0 - 1
KOR WD1 16:00
FT Seoul Amazones (w) 3 - 2 Boeun Sangmu (w) 0 - 1
FFSA WPL 16:00
FT Aime Rigi (w) 0 - 3 Northern Tigers FC (w) 0 - 3
AGC R 16:15
FT Mudgeeraba SC Reserves 4 - 0 Runaway Bay Reserves 1 - 0
UKR U21 17:00
FT Dinamo KyivU21 3 - 0 Desna Chernihiv U21 1 - 0
CHA CSL 17:00
FT Beijing Guoan 2 - 0 Tianjin Teda 1 - 0
BLR RL 17:00
FT FC Minsk Reserves 8 - 0 FK Gorodeya Reserves 5 - 0
FFSA SLR 17:30
FT Western Strikers Reserves 1 - 4 White City Woodville Reserve 0 - 1
MGL PL 18:00
FT UB Mazaalainuud 1 - 5 Khangarid Klub 1 - 2
WAUS WD1 18:00
FT UWA-Nedlands FC (W) 3 - 1 Mandurah City (w) 0 - 1
UZB D1 18:45
FT FK Andijon 0 - 1 Lokomotiv Tashkent 0 - 0
RUS D2 19:00
FT Chelyabinsk 4 - 0 Dinamo Barnaul 1 - 0
BWPL 19:00
FT Fk BOTSOR Brest (w) 0 - 10 FK Minsk (w) 0 - 6
CHA CSL 19:30
FT Shanghai East Asia FC 2 - 1 Qingdao Huanghai F.C. 1 - 0
INT CF 20:00
FT Genoa 2 - 1 Carrarese 1 - 1
EGY D1 20:30
FT Pyramids FC 0 - 1 EL Masry 0 - 1
JOR D1 21:00
FT AL-Sareeh 1 - 0 Al Aqaba SC 0 - 0
BWPL 21:00
FT Energetik-BGU Minsk (W) 1 - 1 Neman Grodno (w) 0 - 1
CHI D1 21:00
FT Audax Italiano 2 - 1 Deportes La Serena 0 - 0
BUL D2 21:00
FT FC Dobrudzha 0 - 3 Lokomotiv Sofia 0 - 2
Syri D1 21:00
FT Al Yaqaza 2 - 1 Al-Majd Damascus 0 - 0
Syri D1 21:00
FT Harjaleh 2 - 1 Al-Mohafza 0 - 1
INT CF 21:30
FT Cesena 0 - 0 Imolese 0 - 0
INT CF 21:30
FT Gubbio 1 - 1 Ternana 0 - 0
UZB D1 22:00
FT Nasaf Qarshi 4 - 0 Qizilqum Zarafshon 2 - 0
EST D2 22:00
FT FC Maardu 4 - 1 Parnu JK 2 - 0
TUN D1 22:00
FT AS Slimane 1 - 2 U.S.Monastir 1 - 1
TUN D1 22:00
FT Sifakesi 1 - 0 Club Africain 1 - 0
TUN D1 22:00
FT ES du Sahel 2 - 1 Stade tunisien 0 - 0
TUN D1 22:00
FT US Ben Guerdane 0 - 0 Chebba 0 - 0
TUN D1 22:00
FT C.A.Bizertin 1 - 0 J.S. Kairouanaise 0 - 0
TUN D1 22:00
FT US Tataouine 1 - 1 CS.Hammam-Lif 1 - 1
Finland K 22:00
FT Atlantis II 3 - 2 Tikka 1 - 1
Finland K 22:00
FT FC Ilves-Kissat 8 - 2 TPV/2 4 - 1
Finland K 22:00
FT KPV/Akatemia 0 - 2 SIF 0 - 1
TUN D1 22:20
FT Esperance Sportive de Tunis 2 - 1 Etoile Metlaoui 1 - 1
URU D1 22:30
FT Centro Atletico Fenix 1 - 0 Deportivo Maldonado 1 - 0
INT CF 22:30
FT Parma 6 - 0 Pro Sesto 1 - 0
FIN D1 22:30
FT HIFK 4 - 3 HJK Helsinki 3 - 1
FIN D3 A 22:30
FT PEPO Lappeenranta 2 - 0 Lahden Reipas 0 - 0
FIN D3 A 22:30
FT MiPK Mikkeli 3 - 2 Kultsu Lappeenranta 1 - 2
Finland K 22:30
FT TPS Turku II 4 - 0 PaiHa 2 - 0
CZE D2 22:59
FT Usti nad Labem 2 - 0 Vysocina jihlava 1 - 0
INT CF 22:59
FT Alma Juventus Fano 2 - 1 Ascoli 2 - 0
MAR D2 22:59
FT Olympique Dcheira 2 - 2 TAS de Casablanca 1 - 0
EGY D1 22:59
FT El Mokawloon El Arab 3 - 2 Haras El Hedoud 2 - 1
EGY D1 22:59
FT El Entag Al Harby 0 - 2 Aswan 0 - 1
CHI D2 23:30
FT Deportes Santa Cruz 0 - 1 Puerto Montt 0 - 0
JOR D1 23:30
FT Al Wihdat Amman 0 - 1 Ramtha Club 0 - 1
ICE CUP 23:30
FT Hafnarfjordur 3 - 0 Stjarnan Gardabaer 2 - 0
EST CUP 23:30
FT Rapla JK Atli 1 - 1 FC Hell Hunt 0 - 0
DWLWC 23:30
FT Hojer Tonder (W) 3 - 1 Stensballe IK (w) 0 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice