Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 01-08-2020
SWE Cup 00:00 FT BK Forward 1 - 0 Karlstad BK 0 - 0
EST CUP 00:00 FT JK Loo 9 - 1 Metsis 0 - 0
INT CF 00:00 FT SV Leobendorf 1 - 3 First Wien 1894 1 - 2
INT CF 00:00 FT Union Gurten 8 - 1 Salzburger AK 1914 4 - 1
INT CF 00:00 FT SC Weiz 2 - 0 SC Bruck An Der Mur 1 - 0
INT CF 00:00 FT SV Lebring 2 - 3 Allerheiligen 0 - 2
INT CF 00:00 FT ASV Siegendorf 2 - 3 Wiener SC 0 - 1
INT CF 00:00 FT Nitra 1 - 1 Banik Ostrava 0 - 0
INT CF 00:00 FT Toulouse 2 - 2 Pau FC 1 - 1
INT CF 00:00 FT TUS Heiligenkreuz 7 - 0 SV Pachern 1 - 0
INT CF 00:00 FT UFC Fehring 4 - 3 SC Gleisdorf 2 - 2
INT CF 00:00 FT SC Bad Sauerbrunn 0 - 2 Neusiedl 0 - 0
INT CF 00:00 FT SC Kalsdorf 7 - 0 USV Gnas 2 - 0
INT CF 00:00 FT Syrianska Eskilstuna IF 4 - 1 Fanna BK 2 - 1
INT CF 00:00 FT FSV Kuhlungsborn 1 - 3 Rostocker FC 0 - 1
SER D1 00:00 FT Backa Topola 2 - 2 Vojvodina Novi Sad 1 - 1
SER D1 00:00 FT FK Spartak Zlatibor Voda 3 - 0 Zlatibor Cajetina 2 - 0
GEO D1 00:00 FT FC Telavi 0 - 0 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi 0 - 0
AUS L 00:00 FT KAC 1909 4 - 2 SVG Bleiburg 1 - 2
Finland K 00:15 FT FC POHU 0 - 1 KaPa 0 - 0
MOL D1 00:30 FT FC Milsami 3 - 1 Codru Lozova 1 - 0
BLR D1 00:30 FT Dinamo Brest 1 - 0 FK Vitebsk 1 - 0
INT CF 00:30 FT Roda JC 2 - 3 Meerssen 0 - 3
INT CF 00:30 FT FC Oberneuland 2 - 4 BFC Viktoria 1889 0 - 1
AUS D3 00:30 FT Worgl Obi SV 2 - 1 SV Telfs 0 - 1
INT CF 01:00 FT MVV Maastricht 0 - 0 ADO Den Haag 0 - 0
INT CF 01:00 FT SC Cham 2 - 0 Zug 94 0 - 0
SER D1 01:00 FT Mladost Lucani 2 - 1 Habitpharm Javor 2 - 0
SUI Sl 01:30 FT Lugano 3 - 1 Servette 1 - 1
SUI Sl 01:30 FT Luzern 2 - 1 FC Zurich 1 - 1
SUI Sl 01:30 FT FC Sion 0 - 1 Young Boys 0 - 1
SUI Sl 01:30 FT St. Gallen 6 - 0 Neuchatel Xamax 4 - 0
SUI Sl 01:30 FT Thun 0 - 0 Basel 0 - 0
AUT D2 01:30 FT SV Ried 9 - 0 FAC Team Fur Wien 5 - 0
AUT D2 01:30 FT Austria Lustenau 1 - 3 SKU Amstetten 1 - 1
AUT D2 01:30 FT Kapfenberg 0 - 3 Austria Wien (Youth) 0 - 1
AUT D2 01:30 FT FC Blau Weiss Linz 4 - 0 FC Dornbirn 1913 2 - 0
AUT D2 01:30 FT FC Superfund Pasching 3 - 1 SV Horn 1 - 0
AUT D2 01:30 FT SG Austria Klagenfurt 6 - 1 FC Wacker Innsbruck 1 - 0
AUT D2 01:30 FT SK Vorwarts Steyr 0 - 3 FC Liefering 0 - 2
AUT D2 01:30 FT Grazer AK 2 - 2 Lafnitz 0 - 2
NOR AL 01:30 FT Jerv 2 - 2 Lillestrom 1 - 2
ROM D1 01:30 FT Steaua Bucuresti 0 - 2 CFR Cluj 0 - 0
IRE PR 01:45 FT Dundalk 1 - 1 St. Patricks Athletic 1 - 1
INT CF 01:45 FT Hibernians FC 0 - 0 Floriana F.C. 0 - 0
IRE D1 01:45 FT Salthill Devon Galway 0 - 2 Cabinteely FC 0 - 1
IRE D1 01:45 FT Bray Wanderers 0 - 0 Cobh Ramblers 0 - 0
IRE D1 01:45 FT Athlone Town 1 - 3 Wexford (Youth) 1 - 1
IRE D1 01:45 FT UC Dublin 0 - 0 Longford Town 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Venezia 3 - 1 Perugia 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Livorno 0 - 2 Empoli 0 - 1
ITA D2 02:00 FT ACD Virtus Entella 2 - 3 Cittadella 2 - 2
ITA D2 02:00 FT Trapani 2 - 0 Crotone 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Cremonese 2 - 2 Pordenone Calcio SSD 1 - 1
ITA D2 02:00 FT Frosinone 1 - 1 Pisa 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Salernitana 1 - 2 Spezia 1 - 1
ITA D2 02:00 FT Ascoli 2 - 4 Benevento 0 - 3
ITA D2 02:00 FT Cosenza Calcio 1914 3 - 1 Juve Stabia 2 - 1
ITA D2 02:00 FT Chievo 1 - 0 Pescara 0 - 0
NIR CUP 02:00 FT Ballymena United 1 - 1 Glentoran FC 0 - 1
FRA LC 02:10 FT Paris Saint Germain (PSG) 0 - 0 Lyon 0 - 0
PAR D1 03:00 FT Sportivo Luqueno 0 - 1 River Plate (PAR) 0 - 1
FIJ WL 04:10 FT Nasinu (W) 1 - 2 Tailevu Naitasiri (W) 0 - 1
INT CF 05:10 FT Seaqaqa FC U19 0 - 5 Labasa FC U19 0 - 2
PAR D1 05:30 FT General Diaz 1 - 1 12 de Octubre 0 - 1
INT CF 06:00 FT Centro Sportivo Alagoano 1 - 0 CRB AL 1 - 0
BRA PB 06:15 FT Sousa PB 2 - 2 Campinense 1 - 0
USL D1 06:30 FT Tampa Bay Rowdies 2 - 0 Charleston Battery 1 - 0
MLS 06:30 FT Orlando City 1 - 1 Los Angeles FC 0 - 0
USA NPSL 06:30 FT Detroit City 3 - 0 SC Cleveland 1 - 0
USA NPSL 07:00 FT Forward Madison FC 0 - 0 Greenville Triumph 0 - 0
Fiji U19 07:15 FT Nadi U19 0 - 1 BA FC U19 0 - 0
USA NPSL 07:15 FT Florida Tropics II 1 - 2 Celta USA 0 - 1
BRA PB 07:30 FT Botafogo PB 2 - 0 Treze Campina Grande PB 2 - 0
MEX D1 07:30 FT Puebla 1 - 1 CDSyC Cruz Azul 0 - 0
MGL PL 08:00 FT Khukh Chononuud 0 - 0 Khan-Uul 0 - 0
CRC DW1 08:00 FT Dimas Escazu (w) 1 - 2 Sporting FC (W) 0 - 1
FFSA SLR 08:33 FT West Torrens Birkalla B 4 - 0 Western Strikers Reserves 1 - 0
TSA PC 08:45 FT South Hobart Reserves 0 - 1 Kingborough Lions Reserves 0 - 0
LAO D1 09:00 FT Quest United FC 4 - 0 Trinity FC 3 - 0
MEX D1 09:30 FT FC Juarez 1 - 0 Necaxa 0 - 0
CPL 09:30 FT Stop Out 1 - 3 North Wellington AFC 0 - 0
AGC R 09:45 FT Surfers Paradise Reserves 4 - 0 Broadbeach United Reserves 3 - 0
AUS WQSL 10:00 FT Gold Coast city (w) 2 - 0 Mitchelton (W) 2 - 0
FIJ NL 10:00 FT Ba 3 - 1 Suva FC 1 - 0
Fiji U19 10:05 FT Northland Tailevu U19 1 - 0 Suva FC U19 1 - 0
FFSA SLR 10:15 FT Adelaide City Reserve 4 - 3 Campbelltown City Reserve 3 - 1
FFSA SLR 10:15 FT Modbury Jets Reserves 4 - 2 Adelaide Blue Eagles Reserve 4 - 0
FFSA SLR 10:15 FT Para Hills Reserves 1 - 2 Adelaide Comets Reserve 1 - 1
FFSA SLR 10:15 FT Cumberland United Reserves 1 - 4 Adelaide Raiders SC Reserve 1 - 2
FFSA SLR 10:15 FT Adelaide Victory Reserves 3 - 1 Seaford Rangers Reserves 2 - 1
FFSA SLR 10:15 FT South Adelaide Reserves 4 - 3 Fulham United FC Reserves 1 - 2
FFSA SLR 10:20 FT Sturt Lions Reserves 5 - 0 Playford Reserves 4 - 0
FFSA SLR 10:20 FT White City Woodville Reserve 2 - 3 West Adelaide Reserve 1 - 1
CPL 10:45 FT Wellington Olympic 1 - 4 Miramar Rangers 1 - 3
TSA TPL 11:00 FT South Hobart 1 - 3 Glenorchy Knights FC 1 - 2
TSA TCL 11:00 FT Clarence Zebras Reserves 0 - 8 Herbart Lian 0 - 3
AGC R 11:00 FT Robina City Reserves 3 - 4 Southport Warriors ML1 1 - 1
TSA PC 11:10 FT Beach City 5 - 1 Glenorchy Knights Reserves 2 - 1
TSA PC 11:15 FT Launceston City B 3 - 2 Riverside Olympic Reserves 2 - 1
TSA PC 11:15 FT New Town Eagles 2 - 2 Taroona 1 - 1
TSA TPL 11:30 FT Devonport City 3 - 2 Olympia Warriors 1 - 1
NSW-N TPL 11:30 FT Lambton Jarvis 2 - 2 Hamilton Olympic 2 - 1
MGL PL 11:30 FT Khoromkhon Club 4 - 0 Khovd Western 1 - 0
AUS NSW PL 11:30 FT Kahibah FC 0 - 7 New Lambton FC 0 - 4
AUS CGP 12:00 FT Canberra Olympic 3 - 1 Monaro Panthers 1 - 1
Aus GL 12:00 FT Surfers Paradise 4 - 1 Broadbeach United 1 - 0
AUS NSW PL 12:00 FT Toronto Awaba 2 - 0 Cessnock City Hornets 1 - 0
WAUS U20 12:00 FT Gwelup Croatia U20 0 - 1 FloreatAthena U20 0 - 1
WAUS U20 12:00 FT ECU Joondalup U20 1 - 1 Armadale SC U20 0 - 0
WAUS U20 12:00 FT Bayswater U20 3 - 2 Perth Glory FC U20 2 - 1
WAUS U20 12:00 FT Cockburn City U20 2 - 0 Sorrento F.C. U20 1 - 0
WAUS U20 12:00 FT Inglewood United U20 2 - 2 Pires U20 0 - 1
WAUS U20 12:00 FT Rockingham City FC U20 2 - 1 Balcatta U20 2 - 1
AUS BPLR 12:00 FT The Gap FC Reserve 2 - 3 Centenary Stormers Reserves 1 - 2
AUS CGP B 12:15 FT Weston Molonglo FC 0 - 1 Anu FC 0 - 0
AUS BPLD1 12:20 FT The Lakes 1 - 0 AC Carina 1 - 0
AUS WALR 12:20 FT Western Knights Reserves 4 - 3 Subiaco AFC Reserves 2 - 1
AUS WALR 12:20 FT Swan Utd Reserves 1 - 3 Mandurah City FC Reserves 0 - 2
AUS WALR 12:20 FT UWA-Nedlands FC Reserves 1 - 1 Quinns FC Reserves 0 - 1
AUS SASL 12:30 FT Para Hills Knlghts SC 1 - 3 Adelaide Comets FC 0 - 0
AUS SASL 12:30 FT Modbury Jets 0 - 2 Adelaide Blue Eagles 0 - 1
AUS SASL 12:30 FT Metrostars SC 2 - 2 Adelaide United FC (Youth) 0 - 0
AUS SASL 12:30 FT Cumberland United FC 1 - 1 Adelaide Raiders SC 0 - 1
AUS SASL 12:30 FT Adelaide City FC 0 - 2 Campbelltown City SC 0 - 1
FFSA PL 12:30 FT Adelaide Panthers 5 - 1 Fulham United FC 1 - 0
FFSA PL 12:30 FT Sturt Lions 3 - 0 Playford City Patriots 1 - 0
FFSA PL 12:30 FT White City Woodville 3 - 2 West Adelaide SC 0 - 2
AUS NSW PL 12:30 FT Thornton Redbacks FC 3 - 2 Wallsend 1 - 2
AUS BPLR 12:30 FT Grange Thistle SC Reserve 4 - 1 Acacia Ridge Reserves 2 - 0
AUS CGP 12:45 FT Woden Valley 0 - 2 Tuggeranong United 0 - 2
AQ U20 L 12:45 FT Gold Coast Knights U20 3 - 2 Eastern Suburbs U20 1 - 1
JWD2 13:00 FT Nippon Sport Science Universit (W) 1 - 1 FC Jumonji Ventus (w) 1 - 0
AUS BPLR 13:00 FT Caboolture FC Reserves 2 - 3 Toowong Reserves 1 - 1
AGC R 13:00 FT Palm Beach Reserves 2 - 2 Coomera Reserves 0 - 0
TSA PC 13:00 FT Metro Claremont SC 1 - 3 Olympia FC Warriors Reserves 1 - 2
Aus GL 13:00 FT Runaway Bay Green 5 - 0 Mudgeeraba 1 - 0
AUS WBPL 13:05 FT Robina City FC Women 0 - 4 Annerley FC (w) 0 - 3
Aus GL 13:10 FT Robina City Blue 1 - 4 Southport Warriors 1 - 0
FFSA SLR 13:15 FT Adelaide Olympic Reserve 4 - 4 Croydon Kings Reserve 1 - 1
TSA TPL 13:30 FT Hobart Zebras 1 - 2 Kingborough Lions 1 - 1
AUS DPL 13:30 FT Mindil Aces 2 - 0 Port Darwin FC 1 - 0
AQ U20 L 13:30 FT Holland Park Hawks U20 0 - 3 Ipswich Knights U20 0 - 1
TSA TPL 13:35 FT Launceston City 1 - 2 Riverside Olympic 0 - 1
TSA PC 13:40 FT Devonport City Reserves 4 - 4 Launceston United 2 - 0
AUS D1 14:00 FT Melbourne City 2 - 0 Sydney FC 0 - 0
AUS BPL 14:00 FT The Gap BPL 1 - 2 Centenary Stormers 0 - 0
WAUS D1 14:00 FT Willip 3 - 0 Floreat Athena 1 - 0
WAUS D1 14:00 FT Cockburn City 2 - 2 Sorrento F.C. 2 - 0
WAUS D1 14:00 FT ECU Joondalup 1 - 3 Armadale SC 1 - 0
WAUS D1 14:00 FT Bayswater City 1 - 0 Perth Glory (Youth) 1 - 0
WAUS D1 14:00 FT Inglewood United 1 - 2 Perth SC 0 - 0
WAUS D1 14:00 FT Rocking ham City 0 - 0 Balcatta FC 0 - 0
AUS NSW U20 14:00 FT Manly United U20 5 - 0 Rockdale City Suns U20 1 - 0
WAUS D2 14:00 FT Forrestfield United 1 - 1 Joondalup United 1 - 1
WAUS D2 14:00 FT Fremantle City 2 - 0 FC Ashfield 1 - 0
WAUS D2 14:00 FT Stirling Lions 2 - 5 Olympic Kingsway SC 0 - 1
WAUS D2 14:00 FT Swan United 0 - 2 Mandurah City 0 - 0
WAUS D2 14:00 FT UWA-Nedlands FC 2 - 2 Quinns FC 1 - 0
WAUS D2 14:00 FT Western Knights 4 - 0 Subiaco AFC 1 - 0
AUS WBPL 14:00 FT Coomera FC(w) 9 - 1 Grange Thistle (w) 4 - 0
WAUS WD1 14:00 FT Curtin University FC Women 2 - 2 Perth SC (W) 2 - 1
AUS WQSL 14:00 FT FQ QAS (w) 1 - 1 Dare southwest Queensland (w) 1 - 1
AUS QSL 14:30 FT Brisbane City 1 - 1 Queensland Lions SC 0 - 0
AUS CGP B 14:30 FT Queanbeyan City 1 - 0 Canberra White Eagles 0 - 0
INT CF 14:55 FT SK Prostejov 6 - 0 Otrokovice 2 - 0
ROM U19 14:55 FT UTA Arad U19 2 - 2 Dinamo Bucharest U19 0 - 0
ROM U19 14:55 FT Viitorul Constanta U19 2 - 1 CFR Cluj U19 0 - 0
JWD2 15:00 FT Nagano Parceiro (W) 0 - 1 AS Harima ALBION (w) 0 - 0
KCL 15:00 FT Chuncheon Citizen 1 - 2 Cheonan City 0 - 0
AUS BPL 15:00 FT Grange Thistle SC 5 - 0 Acacia Ridge 4 - 0
AUS BPLD1 15:00 FT Virginia United 2 - 2 Mount Gravatt Hawks 0 - 0
INT CF 15:00 FT FK Kolin 8 - 0 Hradec Kralove B 3 - 0
INT CF 15:00 FT Slovacko II 1 - 1 Brno B 0 - 0
INT CF 15:00 FT Zlate Moravce 3 - 2 Banik Ostrava 2 - 0
INT CF 15:00 FT Slovan Liberec II 2 - 3 Slavia Prague B 1 - 0
INT CF 15:00 FT USK Anif 8 - 0 SV Strasswalchen 4 - 0
INT CF 15:00 FT FC Blau-Weiss Linz II 0 - 0 SV Ried B 0 - 0
INT CF 15:00 FT Teleoptik 0 - 2 FK Sindelic Nis 0 - 1
JPN WD1 15:00 FT Nojima Stella (W) 2 - 1 Vegalta Sendai (w) 1 - 0
ANDSL 15:00 FT CE Carroi 4 - 1 FS La Massana 1 - 0
KCL 4 15:00 FT Paju Citizen FC 1 - 0 Pocheon FC 0 - 0
KCL 4 15:00 FT Seoul United 0 - 1 Yangpyeong 0 - 0
KCL 4 15:00 FT Chungju Citizen 0 - 1 Siheung City 0 - 1
KCL 4 15:00 FT Yeoju Sejong 1 - 1 Goyang FC 0 - 1
Aus GL 15:00 FT Palm Beach 4 - 2 Coomera 3 - 1
AUS NSW U20 15:00 FT APIA Leichhardt Tigers U20 0 - 1 Marconi Stallions U20 0 - 0
MGL PL 15:00 FT FC Ulaanbaatar 6 - 0 Gepro FC 2 - 0
RUS FDH 15:00 FT MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 3 - 3 Norilsky Nickel Futsal 2 - 1
AUS BPL 15:10 FT Caboolture FC 0 - 3 Toowong 0 - 1
INT CF 15:15 FT Litomerice 1 - 1 Spolana Neratovice 0 - 0
INT CF 15:15 FT SK Vysoke Myto 1 - 4 Chlumec nad Cidlinou 0 - 0
INT CF 15:15 FT Banik Ostrava B 2 - 3 Frydek-Mistek 2 - 1
INT CF 15:15 FT AFC Humpolec 1 - 2 Velke Mezirici 1 - 2
AUS BPLD1 15:20 FT Samford Ranges 2 - 1 Western Spirit 2 - 1
INT CF 15:30 FT Slovan Velvary 2 - 1 Loko Vltavin 1 - 0
INT CF 15:30 FT Jiskra Usti nad Orlici 1 - 1 Sigma Olomouc B 0 - 1
INT CF 15:30 FT FK Banik Sokolov 0 - 2 Usti nad Labem 0 - 1
INT CF 15:30 FT Metz 1 - 0 Mechelen 1 - 0
INT CF 15:30 FT Viktoria Zizkov 3 - 1 Baumit Jablonec 2 - 1
INT CF 15:30 FT Kortrijk 0 - 1 KMSK Deinze 0 - 1
INT CF 15:30 FT Anderlecht 2 - 1 Jeunesse Molenbeek 0 - 0
AUS SASL 15:30 FT Adelaide Olympic 2 - 4 Croydon Kings 1 - 1
AUS QSL 15:30 FT Gold Coast Knights 2 - 2 Eastern Suburbs Brisbane 2 - 1
KAM SL 15:30 FT Asia Euro University 2 - 4 Nagaworld FC 1 - 4
KAM SL 15:30 FT Kirivong Sok Sen Chey 0 - 1 National DM FC 0 - 0
QLD D1 15:30 FT Holland Park Hawks FC 1 - 3 Ipswich knights SC 1 - 2
JPN D1 16:00 FT Nagoya Grampus 0 - 1 Kashiwa Reysol 0 - 0
JPN D1 16:00 FT Vegalta Sendai 0 - 1 Yokohama Marinos 0 - 0
JPN D1 16:00 FT Yokohama FC 0 - 2 Hiroshima Sanfrecce 0 - 2
LIT D2 16:00 FT FK Zalgiris Vilnius B 4 - 0 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 1 - 0
INT CF 16:00 FT Teplice 0 - 1 Hradec Kralove 0 - 1
INT CF 16:00 FT Slovan Liberec 2 - 1 Chrudim 0 - 0
INT CF 16:00 FT FC Viktoria Plzen 2 - 0 Dynamo Ceske Budejovice 1 - 0
INT CF 16:00 FT Mouscron Peruwelz 0 - 2 Saint Gilloise 0 - 2
INT CF 16:00 FT Mlada Boleslav 4 - 2 Trinec 3 - 1
INT CF 16:00 FT Slovan Rosice 2 - 0 Vysocina Jihlava B 0 - 0
INT CF 16:00 FT Admira Praha 1 - 2 Bohemians 1905 0 - 1
INT CF 16:00 FT Sparta Praha 5 - 0 FK MAS Taborsko 4 - 0
INT CF 16:00 FT Zulte-Waregem 2 - 1 KAA Gent 2 - 0
INT CF 16:00 FT FC Wulfrath 0 - 3 SSVg Velbert 0 - 1
INT CF 16:00 FT Blonianka Blonie 1 - 2 Pogon Grodzisk Mazowiecki 1 - 1
INT CF 16:00 FT Legia Warszawa B 0 - 0 Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0 - 0
INT CF 16:00 FT Jablonec B 2 - 1 Teplice B 0 - 0
INT CF 16:00 FT VfR Wormatia Worms 4 - 3 FC Astoria Walldorf II 3 - 1
INT CF 16:00 FT Nakhon Ratchasima 2 - 0 Khonkaen FC 1 - 0
AUS QSL 16:00 FT Redlands United FC 2 - 3 Brisbane Strikers 1 - 2
JPN WD1 16:00 FT Albirex Niigata (w) 0 - 1 Cerezo Osaka Sakai (w) 0 - 0
BLR D3 16:00 FT FK Chayka Zelva 1 - 2 Stenles Pinsk 0 - 2
KCL 4 16:00 FT Icheon Citizen 1 - 1 Jungnang Chorus Mustang FC 1 - 0
SVK U19 A 16:00 FT Slovan Bratislava U19 0 - 0 FK Senica U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 FT Trencin U19 0 - 2 Spartak Trnava U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 FT DAC Dunajska Streda U19 0 - 0 MFK Zemplin Michalovce U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 FT FC Nitra U19 0 - 1 FK Poprad U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 FT FK Zeleziarne Podbrezova U19 0 - 2 SCP RuzomberokU19 0 - 1
SVK U19 A 16:00 FT MSK Zilina U19 4 - 1 Dukla Banska Bystrica U19 3 - 1
AUS WBPL 16:00 FT Peninsula Power BPL (w) 7 - 1 AC Carina (w) 3 - 1
ANSW L 16:00 FT Northern Tigers 3 - 3 Hills Brumbies 2 - 0
ANSW L 16:00 FT Blacktown Spartans 5 - 0 Newcastle Jets FC (Youth) 1 - 0
Pol D4 16:00 FT KS Polonia Sroda Wlkp 2 - 1 Sokol Kleczew 1 - 1
BHU TL 16:00 FT Paro FC 8 - 0 Druk Stars FC 5 - 0
RUS FDH 16:00 FT MFK Tyumen Futsal 1 - 0 Dynamo Samarra Futsal 1 - 0
SER U19 16:00 FT FK Radnicki 1923 U19 1 - 3 FK Rad Belgrade U19 0 - 2
SER U19 16:00 FT FK Brodarac U19 6 - 1 Novi Sad U19 3 - 0
ANSW L 16:05 FT SD Raiders FC 3 - 2 Hake Ya Dong in Sydney City 3 - 2
AUS WBPL 16:10 FT The Lakes (W) 0 - 5 Ipswich City (w) 0 - 3
FFSA PL 16:30 FT Adelaide Hills 4 - 0 Adelaide Vipers 4 - 0
JPN D1 17:00 FT Shonan Bellmare 0 - 1 Cerezo Osaka 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Oita Trinita 1 - 4 Kashima Antlers 1 - 2
JPN D1 17:00 FT Urawa Red Diamonds 1 - 1 Shimizu S-Pulse 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Gamba Osaka 0 - 1 Kawasaki Frontale 0 - 0
JPN D1 17:00 FT FC Tokyo 2 - 3 Sagan Tosu 1 - 2
KOR D2 17:00 FT Jeju United 1 - 1 Jeonnam Dragons 0 - 1
KOR D2 17:00 FT Chungnam Asan 1 - 2 Daejeon Citizen 0 - 1
INT CF 17:00 FT Bremer SV 0 - 4 BFC Viktoria 1889 0 - 1
INT CF 17:00 FT Trencin 0 - 3 Sokol Dolna Zdana 0 - 1
INT CF 17:00 FT Trinec B 4 - 1 Zlin B 4 - 1
INT CF 17:00 FT Pardubice (w) 0 - 2 KKPK Medyk Konin (w) 0 - 1
CHA CSL 17:00 FT Beijing Guoan 1 - 0 Wuhan ZALL 1 - 0
JPN D2 17:00 FT Fagiano Okayama 1 - 2 FC Ryukyu 1 - 0
KOR D1 17:00 FT Seongnam FC 1 - 2 FC Seoul 1 - 1
KOR D1 17:00 FT Jeonbuk Hyundai Motors 2 - 1 Pohang Steelers 0 - 0
KCL 4 17:00 FT Ulsan Citizens 3 - 1 FC Namdong 1 - 0
EST D4 17:00 FT JK Sillamae Kalev 1 - 1 Jogeva SK Noorus-96 0 - 0
EST D4 17:00 FT Paide Linnameeskond C 3 - 0 Pohja Sakala 2 - 0
AUS DPL 17:30 FT University Azzurri FC 1 - 5 Hellenic AC 0 - 0
KOR D2 18:00 FT Suwon City 1 - 2 Ansan Greeners FC 1 - 1
SWE Cup 18:00 FT Assyriska BK 5 - 3 Onsala BK 2 - 1
INT CF 18:00 FT FSV Optik Rathenow 5 - 0 1. FC Lok Stendal 3 - 0
INT CF 18:00 FT Hertha Zehlendorf 3 - 1 Berliner AK 07 2 - 0
INT CF 18:00 FT Racing Genk 1 - 1 Lens 1 - 0
INT CF 18:00 FT RUS Rebecquoise 2 - 1 Jeunesse Molenbeek 0 - 0
INT CF 18:00 FT Mlada Boleslav 2 - 3 Trinec 2 - 1
RUS D1 18:00 FT FK Nizhny Novgorod 1 - 0 Tom Tomsk 1 - 0
FIN D3 A 18:00 FT Kaarinan Pojat 1 - 2 PIF Parainen 1 - 1
LAT D2 18:00 FT FK Auda Riga 5 - 2 Rezekne/BJSS 1 - 2
LAT D2 18:00 FT Saldus SS/Leevon 1 - 6 Super Nova 1 - 4
EST WD2 18:00 FT FC Lootos Polva (W) 1 - 7 Saku Sporting (W) 0 - 3
EST WD2 18:00 FT Suure-Jaani United (w) 1 - 0 Tammeka Tartu (W) 1 - 0
KOR D1 18:00 FT Incheon United 1 - 3 Gwangju Football Club 1 - 0
BLR D3 18:00 FT Osipovichy 0 - 3 Dnepr Mogilev 0 - 1
BLR RL 18:00 FT FK Gorodeya Reserves 1 - 6 Energetik-BGU Minsk Reserves 0 - 3
Finland K 18:00 FT FC Kirkkonummi 4 - 2 ToTe 2 - 1
Finland K 18:00 FT Saaksjarven Loiske 2 - 3 NOPS 1 - 2
FIN CU20 18:00 FT Ilves U20 4 - 0 SJK Akatemia U20 2 - 0
Zam SL 18:00 FT Lusaka Dynamos 0 - 1 ZESCO United Ndola 0 - 0
NOR D1 W 18:00 FT Floya (w) 3 - 3 Fart (w) 1 - 3
KAM SL 18:00 FT Phnom Penh FC 2 - 2 Soltilo Angkor 1 - 0
Pol D4 18:00 FT Unia Swarzedz 0 - 0 Chemik Police 0 - 0
MGL PL 18:00 FT UB Mazaalainuud 0 - 3 Anduud City FC 0 - 0
FAR D2 18:00 FT 07 Vestur Sorvagur 3 - 2 KI Klaksvik II 1 - 0
RUS FDH 18:00 FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 5 - 1 Novali Futsal 3 - 0
INT CF 18:15 FT AZS Wroclaw (w) 3 - 2 Rekord Bielsko Biala Women 0 - 0
INT CF 18:15 FT Vastra Frolunda 3 - 1 Vargarda IK 2 - 1
FIN CU20 18:15 FT Atlantis U20 3 - 0 KaPa U20 2 - 0
SCO PR 18:30 FT Aberdeen 0 - 1 Glasgow Rangers 0 - 1
INT CF 18:30 FT Czarni Sosnowiec (w) 3 - 2 UKS Lodz (w) 0 - 1
INT CF 18:30 FT ZFC Meuselwitz 3 - 0 Einheit Rudolstadt 2 - 0
INT CF 18:30 FT FSV Union Furstenwalde 3 - 0 Mahdov FC 1 - 0
INT CF 18:30 FT FK Prepere 2 - 1 Slovan Liberec 1 - 1
INT CF 18:30 FT Energie Cottbus 0 - 2 SK Slovan Varnsdorf 0 - 0
NORW 18:30 FT Arna Bjornar (w) 0 - 3 Valerenga (w) 0 - 1
SWE WD2 18:30 FT Bollstanas Sk (w) 1 - 6 Moron BK (w) 0 - 3
Finland K 18:30 FT EsPa 1 - 3 HPS 0 - 1
TAJ CUP 18:45 FT Dushanbe-83 0 - 1 Regar-TadAZ Tursunzoda 0 - 1
TAJ CUP 18:45 FT Faizkand 1 - 1 FC Khatlon 1 - 0
TAJ CUP 18:45 FT Khujand 0 - 3 FC Kuktosh 0 - 1
ENG CS 19:00 FT Weymouth 0 - 0 Dartford 0 - 0
NOR D2 19:00 FT Sotra 3 - 0 Notodden FK 1 - 0
RUS WPL 19:00 FT Zvezda 2005 (w) 2 - 1 Yenisey Krasnoyarsk (w) 2 - 0
BWPL 19:00 FT ABFF U19 (w) 2 - 0 Fk BOTSOR Brest (w) 0 - 0
INT CF 19:00 FT VSG Altglienicke 7 - 0 TSG Neustrelitz 1 - 0
INT CF 19:00 FT Almere City FC 2 - 0 Jong Ajax (Youth) 2 - 0
INT CF 19:00 FT Oranienburger FC Eintracht 0 - 3 Hertha BSC Berlin Youth 0 - 2
INT CF 19:00 FT Havelse 1 - 2 Eintracht Norderstedt 1 - 2
INT CF 19:00 FT TuS Ennepetal 3 - 1 DSC Wanne-Eickel 2 - 0
INT CF 19:00 FT Saarbrucken 5 - 2 FSV Frankfurt 4 - 1
INT CF 19:00 FT FC Vsetin 2 - 0 Brumov 1 - 0
INT CF 19:00 FT VFB Homberg 1 - 1 SC Union Nettetal 0 - 1
INT CF 19:00 FT Ludwigsfelder FC 0 - 3 Brandenburger SC Sud 05 0 - 2
INT CF 19:00 FT Harkemase Boys 1 - 0 HHC Hardenberg 1 - 0
INT CF 19:00 FT Chemnitzer 1 - 0 SpVgg Bayreuth 0 - 0
INT CF 19:00 FT EN Terai ne treatment table 1 - 2 Sportfreunde Lotte 0 - 0
INT CF 19:00 FT Wuppertaler 3 - 2 FC Kray 2 - 0
INT CF 19:00 FT Oostende 3 - 1 Cercle Brugge 1 - 0
INT CF 19:00 FT NEC Nijmegen 8 - 0 Longa 30 4 - 0
INT CF 19:00 FT Rayong FC 1 - 3 Chonburi Shark FC 1 - 1
INT CF 19:00 FT FC Viktoria Plzen (w) 1 - 2 KKPK Medyk Konin (w) 1 - 1
INT CF 19:00 FT TSV Steinbach 1 - 2 Rot-Weiss Essen 0 - 1
INT CF 19:00 FT Freiberg 2 - 0 VfB Stuttgart II 1 - 0
INT CF 19:00 FT VfL Bochum U19 2 - 2 TuS Haltern 2 - 1
CHA CSL 19:00 FT Shijiazhuang YongChang FC 2 - 2 Qingdao Huanghai F.C. 1 - 1
SWE D3 19:00 FT BK Olympic 2 - 0 FC Rosengard 2 - 0
SWE D3 19:00 FT Varbergs GIF FK 4 - 1 Eslovs BK 1 - 0
SWE D3 19:00 FT Nosaby IF 1 - 2 FK Almeboda/Linneryd 1 - 0
RUS D1 19:00 FT Chertanovo Moscow 1 - 2 Spartak Moscow II 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT PK Keski Uusimaa 2 - 3 PK-35 Vantaa 1 - 0
FIN D3 A 19:00 FT SC KuFu-98 0 - 2 JIPPO 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT SalPa 2 - 2 HJS Akatemia 1 - 1
NORW 19:00 FT Lyn (w) 2 - 3 LSK Kvinner (w) 1 - 0
SWE WD2 19:00 FT Sandvikens IF (W) 1 - 2 Hammarby (w) 1 - 1
SWE WD2 19:00 FT Brommapojkarna (w) 1 - 2 Jitex DFF (w) 0 - 0
SWE WD2 19:00 FT Sunnana SK (w) 0 - 4 IFK Kalmar (w) 0 - 2
BLR D3 19:00 FT Dinamo Brest II 2 - 3 FC Baranovichi 0 - 2
BLR D3 19:00 FT FC Polotsk 5 - 1 FK Zhlobin 4 - 0
FIN CU20 19:00 FT HJK Helsinki U20 3 - 3 TPS Turku U20 1 - 0
FIN CU20 19:00 FT MP U20 0 - 1 KuPS U20 0 - 0
Finland K 19:00 FT EuPa 1 - 0 SC Wolves 0 - 0
Finland K 19:00 FT Malmin Palloseura Helsinki 0 - 0 Ponnistajat 0 - 0
Finland K 19:00 FT Norrvalla FF 2 - 0 Saaripotku 0 - 0
BLR RL 19:00 FT FC Minsk Reserves 3 - 1 Rukh Brest Reserves 2 - 0
Lit II Lyga 19:00 FT Kazlu Ruda FK Silas 6 - 2 Utenis Utena 3 - 1
SWE Cup 19:05 FT IFK Stocksund 0 - 1 Vasalunds IF 0 - 0
INT CF 19:30 FT ASWH 1 - 0 Dordrecht 0 - 0
INT CF 19:30 FT Hlinsko 1 - 0 Havlickuv Brod 0 - 0
INT CF 19:30 FT Viktoria Zizkov 1 - 3 FK Kraluv Dvur 1 - 1
INT CF 19:30 FT Itupiranga 3 - 2 Carajas/PA 1 - 1
SWE D1 20:00 FT Djurgardens 3 - 1 Hacken 2 - 1
SWE D1 20:00 FT Orebro 1 - 2 Falkenberg 0 - 0
FIN D2 20:00 FT Ekenas IF Fotboll 0 - 1 KTP Kotka 0 - 0
IRE PR 20:00 FT Shelbourne 0 - 1 Waterford United 0 - 1
EST D3 20:00 FT Keila JK 1 - 2 Voru JK 0 - 2
EST D3 20:00 FT JK Welco Elekter 0 - 1 Tabasalu Charma 0 - 0
INT CF 20:00 FT USV Hercules 1 - 0 De Treffers 0 - 0
INT CF 20:00 FT FSV Duisburg 2 - 5 MSV Düsseldorf 0 - 3
INT CF 20:00 FT NAC Breda 1 - 0 SC Heerenveen 0 - 0
INT CF 20:00 FT TuRU Dusseldorf 3 - 1 SV Deutz 05 0 - 1
INT CF 20:00 FT Sparta Praha (w) 3 - 1 Ferencvarosi TC (w) 2 - 0
INT CF 20:00 FT Kozakken Boys 3 - 5 Sparta Nijkerk 1 - 4
INT CF 20:00 FT FC Monheim 1 - 1 FC Pesch 1956 1 - 0
INT CF 20:00 FT Ujpesti 1 - 1 Diosgyor VTK 0 - 1
INT CF 20:00 FT Standard Liege 1 - 0 Reims 0 - 0
INT CF 20:00 FT Lille 2 - 0 Anderlecht 0 - 0
INT CF 20:00 FT Rot-Weiss Frankfurt 3 - 3 Rot-Weiss Walldorf 1 - 2
INT CF 20:00 FT SF Hamborn 07 1 - 1 SV Blau Weiss Dingden 0 - 0
SWE D3 20:00 FT Sandviks IK 0 - 1 Ytterhogdal IK 0 - 0
RUS D1 20:00 FT Irtysh 1946 Omsk 1 - 2 Yenisey Krasnoyarsk 1 - 1
FIN D3 A 20:00 FT Viikingit 1 - 4 EPS Espoo 0 - 2
LAT D2 20:00 FT Grobina 2 - 2 Lokomotiv Daugavpils 1 - 2
EST WD2 20:00 FT JK Tallinna Kalev (W) 8 - 0 Kali Lu (w) 5 - 0
NORW 20:00 FT Kolbotn (w) 2 - 1 Roa (w) 1 - 0
EST D1 20:00 FT Tallinna JK Legion 0 - 3 Flora Paide 0 - 3
SWE WD2 20:00 FT Kvarnsvedens IK (w) 0 - 2 AIK Solna (w) 0 - 2
BLR D3 20:00 FT Pershiy Regien 1 - 11 BGU Minsk 0 - 6
BLR D3 20:00 FT Ivatsevichi 3 - 0 Meliorator Zhitkovichi 2 - 0
FINWC 20:00 FT TiPS Vantaa (w) 2 - 0 PK-35 Vantaa (w) 0 - 0
Finland K 20:00 FT Peimari United 1 - 1 PaiHa 1 - 0
Pol D4 20:00 FT GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 1 - 1 Piast Zmigrod 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Mbao FC 4 - 2 Ihefu SC 2 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Mbeya City 1 - 0 Geita Gold 1 - 0
INT CF 20:05 FT FSV Bernau 1 - 3 Tennis Borussia Berlin 1 - 2
Zam SL 20:05 FT Red Arrows 2 - 2 Nkana FC 1 - 0
Finland K 20:15 FT FC Finnkurd 1 - 3 Poxyt 0 - 1
Finland K 20:15 FT TPK 5 - 1 ToVe Pori 3 - 0
BLR D1 20:30 FT Smolevichy-STI 0 - 3 FC Belshina Babruisk 0 - 1
ROM D1 20:30 FT FC Clinceni 0 - 2 AFC Hermannstadt 0 - 1
QAT D1 20:30 FT Al Rayyan 0 - 0 Al-Arabi SC 0 - 0
SCO PR 21:00 FT Dundee United 1 - 1 Saint Johnstone 1 - 0
SCO PR 21:00 FT Hibernian 2 - 1 Kilmarnock 2 - 1
SCO PR 21:00 FT Saint Mirren 1 - 0 Livingston 1 - 0
BRA SP 21:00 FT Inter de Limeira 1 - 2 Guarani SP 1 - 0
FIN D2 21:00 FT Vaasa VPS 4 - 1 KPV 2 - 0
FIN D2 21:00 FT Mypa 0 - 0 AC Kajaani 0 - 0
FIN D2 21:00 FT AC Oulu 2 - 1 Jaro 1 - 0
NOR D2 21:00 FT Kjelsas 0 - 1 Eidsvold Turn 0 - 0
NOR D2 21:00 FT Fredrikstad 2 - 1 Skeid Oslo 1 - 0
NOR D2 21:00 FT Moss 0 - 2 Alta 0 - 1
NOR D2 21:00 FT Baerum SK 1 - 2 Flekkeroy 0 - 1
NOR D2 21:00 FT Bryne 5 - 0 Fram Larvik 3 - 0
NOR D2 21:00 FT FK Arendal 0 - 1 Vard Haugesund 0 - 1
RUS WPL 21:00 FT CSKA Moscow (W) 2 - 1 Zenit St Petersburg (W) 1 - 1
BWPL 21:00 FT Dnepr Mogilev (w) 1 - 5 Energetik-BGU Minsk (W) 0 - 4
LIT D2 21:00 FT Vilniaus Vytis 1 - 0 Siauliai 0 - 0
LIT D2 21:00 FT FK Kauno Zalgiris II 0 - 3 FK Minija 0 - 0
EST CUP 21:00 FT Parnu Sadam 8 - 1 Puhkus Mehhikos 2 - 0
INT CF 21:00 FT Olimpic Donetsk 3 - 2 Polissya Zhytomyr 1 - 1
INT CF 21:00 FT Sochaux 0 - 0 Dijon 0 - 0
INT CF 21:00 FT TB Uphusen 1 - 3 BSV Rehden 1 - 2
INT CF 21:00 FT SV Bevern 4 - 2 SSV Jeddeloh 2 - 1
INT CF 21:00 FT VFL Wittekind Wildeshausen 0 - 6 Oldenburg 0 - 4
INT CF 21:00 FT Racing Genk 2 - 3 Lens 1 - 3
FIN D1 21:00 FT RoPS Rovaniemi 2 - 3 TPS Turku 1 - 1
FIN D1 21:00 FT Ilves Tampere 2 - 2 HIFK 2 - 1
FIN D1 21:00 FT Inter Turku 2 - 1 IFK Mariehamn 1 - 0
FIN D1 21:00 FT HJK Helsinki 2 - 2 KuPs 0 - 1
FIN D1 21:00 FT SJK Seinajoen 1 - 1 FC Haka 0 - 0
AUS D3 21:00 FT FC Wacker Innsbruck Amateure 2 - 2 Kufstein 0 - 1
RUS D1 21:00 FT Dinamo Briansk 0 - 1 Gazovik Orenburg 0 - 0
RUS D1 21:00 FT Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0 Veles 0 - 0
FIN D3 A 21:00 FT NJS 2 - 1 JaPS 1 - 0
FIN D3 A 21:00 FT Lahden Reipas 4 - 1 PEPO Lappeenranta 2 - 0
FIN D3 A 21:00 FT PS Kemi Kings 2 - 3 RoPS 2 1 - 0
FIN D3 A 21:00 FT Jazz Pori 0 - 0 P-Iirot 0 - 0
LAT D2 21:00 FT FK Smiltene BJSS 2 - 4 FK Dinamo Riga 1 - 3
LIT D1 21:00 FT Banga Gargzdai 1 - 1 FK Riteriai 1 - 1
ENG CN 21:00 FT Boston United 0 - 1 Altrincham 0 - 0
BLR D3 21:00 FT Energosbyt BSATU 2 - 3 SMI Autotrans 0 - 3
BLR D3 21:00 FT Kronon Stolbtsy 0 - 3 FC Ostrovets 0 - 1
BLR D3 21:00 FT Gorki 0 - 0 Dnepr Rohachev 0 - 0
FINWC 21:00 FT Aland United (w) 2 - 2 KuPs (W) 1 - 2
BLR RL 21:00 FT Torpedo Zhodino Reserves 1 - 2 Bate Borisov Reserves 0 - 1
NOR D1 W 21:00 FT Honefoss (w) 0 - 2 Stabaek (w) 0 - 1
FAR D2 21:10 FT FC Hoyvik 2 - 1 B36 Torshavn II 2 - 0
SVK D2 21:30 FT MSK Zilina B 5 - 0 FC STK 1914 Samorin 3 - 0
INT CF 21:30 FT Karmiotissa Polemidion 0 - 1 Onisilos Sotiras 0 - 0
INT CF 21:30 FT Charleroi 2 - 2 Ajaccio 1 - 1
INT CF 21:30 FT Fleury 91 (w) 3 - 4 Anderlecht (w) 0 - 2
INT CF 21:30 FT Kouris Erimi 2 - 3 Aris Limassol 0 - 0
Slo D3 21:30 FT Humenne 1 - 1 Lipany 1 - 1
Slo D3 21:30 FT MFK Vranov nad Topou 2 - 1 Spisske Podhradie 0 - 0
Slo D3 21:30 FT Spisska Nova Ves 1 - 1 FK Svidnik 0 - 0
MOL D1 22:00 FT FC Floresti 0 - 1 Sheriff Tiraspol 0 - 0
RUS WPL 22:00 FT Lokomotiv Moscow (w) 1 - 0 Krasnodar FK (w) 1 - 0
RUS WPL 22:00 FT Chertanovo Moscow (w) 0 - 1 FK Ryazan (w) 0 - 0
SVK D2 22:00 FT Dukla Banska Bystrica 4 - 0 Slovan Bratislava B 1 - 0
SVK D2 22:00 FT Tatran LM 0 - 1 FK Kosice 0 - 1
SVK D2 22:00 FT MFK Dubnica nad Vahom 1 - 1 Slavoj Trebisov 1 - 1
MOL D2 22:00 FT Flacara Falesti 3 - 2 Victoria Bardar 1 - 0
MOL D2 22:00 FT CSF Sparta 2 - 0 Drochia 2 - 0
MOL D2 22:00 FT Real Succes 7 - 2 Glodeni 3 - 0
SVK Cup 22:00 FT Kmetovo 2 - 3 Velke Lovce 1 - 1
SVK Cup 22:00 FT FK Voderady 0 - 11 SK Soporna 0 - 4
SVK Cup 22:00 FT FK Danubia Velky Biel 0 - 4 FK Slovan Most pri Bratislave 0 - 2
SVK Cup 22:00 FT Slovan Vinicne 2 - 5 FK Raca Bratislava 0 - 2
SVK Cup 22:00 FT NSK 1922 Bratislava 1 - 0 SDM Domino Bratislava 0 - 0
INT CF 22:00 FT Dunajska Streda 0 - 6 Nice 0 - 4
INT CF 22:00 FT Slavia Kromeriz 2 - 2 Valasske Mezirici 2 - 2
INT CF 22:00 FT MTK Hungaria 2 - 0 SKF Sered 1 - 0
INT CF 22:00 FT FK Senica 0 - 1 Synot Slovacko 0 - 1
INT CF 22:00 FT SC Cambuur 2 - 0 PEC Zwolle 1 - 0
INT CF 22:00 FT Pardubice 1 - 0 Vysocina jihlava 0 - 0
INT CF 22:00 FT Spartak Trnava 1 - 1 Sigma Olomouc 0 - 0
INT CF 22:00 FT Trencin 2 - 5 Tescoma Zlin 1 - 0
INT CF 22:00 FT Vrchovina 0 - 0 Zivanice 0 - 0
INT CF 22:00 FT Boulogne 1 - 0 Versailles 78 0 - 0
INT CF 22:00 FT Budapest Honved 2 - 1 Paksi SE Honlapja 0 - 1
INT CF 22:00 FT Varda SE 1 - 0 MFK Ruzomberok 1 - 0
INT CF 22:00 FT AJ Auxerre 3 - 2 Le Mans 2 - 1
INT CF 22:00 FT Sturm Graz (Youth) 2 - 2 Trenkwalder Admira (Youth) 2 - 0
INT CF 22:00 FT SK Zapy 2 - 0 Brandys Nad Labem 1 - 0
INT CF 22:00 FT FC Rouen 3 - 0 Gonfreville 1 - 0
INT CF 22:00 FT Academy Pandev 2 - 0 FK Tikves Kavadarci 0 - 0
INT CF 22:00 FT Lokomotiv Sofia 2 - 2 CSKA 1948 Sofia 2 - 0
INT CF 22:00 FT SC Sand (w) 3 - 0 Young Boys (w) 2 - 0
AUS D3 22:00 FT RW Rankweil 0 - 5 VfB Hohenems 0 - 3
AUS D3 22:00 FT FC Lauterach 2 - 1 Dornbirner SV 1 - 1
AUS D3 22:00 FT SC Bregenz 2 - 2 Sc Rothis 2 - 1
RUS D1 22:00 FT Fakel 1 - 0 Akron Togliatti 0 - 0
RUS D1 22:00 FT Neftekhimik Nizhnekamsk 1 - 1 FK Chayka K-SR 0 - 0
RUS D1 22:00 FT Volgar Astrakhan 3 - 0 FK Krasnodar II 1 - 0
IRN PR 22:00 FT Nassaji Mazandaran 1 - 1 Persepolis 1 - 1
Slo D3 22:00 FT Fomat Martin 4 - 2 Novohrad Lucenec 2 - 2
Slo D3 22:00 FT Rimavska Sobota 3 - 1 SK Pramen Kovacova 3 - 0
Pol D4 22:00 FT Cracovia II 1 - 0 Avia Swidnik 0 - 0
Pol D4 22:00 FT Gwarek Tarnowskie Gory 0 - 4 Zaglebie Lubin B 0 - 3
Pol D4 22:00 FT KP Starogard Gdanski 2 - 6 Jarota Jarocin 2 - 3
Pol D4 22:00 FT Polonia-Stal Swidnica 2 - 4 Ruch Chorzow 2 - 0
Pol D4 22:00 FT LKS Goczalkowice Zdroj 2 - 3 MKS Kluczbork 1 - 3
Pol D4 22:00 FT Miedz Legnica II 1 - 4 Gawin Sleza Wroclaw 0 - 1
Pol D4 22:00 FT Nielba Wagrowiec 1 - 5 Pogon Szczecin II 1 - 2
Pol D4 22:00 FT Orleta Radzyn Podlaski 2 - 1 Podlasie Biala Podlaska 1 - 0
Pol D4 22:00 FT KS Energetyk ROW 1 - 1 Rekord Bielsko-Biala 1 - 0
Pol D4 22:00 FT Sokol Sieniawa 3 - 1 KSZO Ostrowiec 2 - 0
Pol D4 22:00 FT GKS Przodkowo 0 - 0 Baltyk Koszalin 0 - 0
BLR D1 22:30 FT Slavia Mozyr 2 - 4 FK Isloch Minsk 1 - 2
BOS PL 22:30 FT Sloboda 1 - 1 Radnik Bijeljina 0 - 1
INT CF 22:30 FT FK Ohrid 2004 0 - 2 FC Struga Trim Lum 0 - 2
INT CF 22:30 FT Rabotnicki Skopje 1 - 0 Borec Veles 0 - 0
INT CF 22:30 FT Belasica Strumica 6 - 0 FK Kozuv 2 - 0
INT CF 22:30 FT FK Sloga 1934 Vinica 0 - 1 FK Makedonija Gjorce Petrov 0 - 0
INT CF 22:30 FT Standard Liege 3 - 0 Reims 2 - 0
INT CF 22:30 FT ASV Draßburg 1 - 4 Rapid Wien 1 - 3
INT CF 22:30 FT Rapid Wien 4 - 1 Andelsbuch 3 - 1
INT CF 22:30 FT FC Utrecht 1 - 0 AZ Alkmaar 1 - 0
INT CF 22:30 FT Levski Sofia 2 - 1 Vitosha Bistritsa 1 - 0
SER D1 22:30 FT FK Napredak Krusevac 1 - 3 Partizan Belgrade 1 - 0
SWE D2 22:30 FT Ljungskile 0 - 0 Halmstads 0 - 0
SWE D2 22:30 FT GIF Sundsvall 1 - 4 Degerfors IF 0 - 2
SWE D2 22:30 FT AFC Eskilstuna 1 - 1 Osters IF 1 - 1
IRN PR 22:45 FT Gol Gohar FC 0 - 0 Foolad Khozestan 0 - 0
QAT D1 22:45 FT Al-Sailiya 2 - 2 Al Shahaniya 2 - 1
NOR D2 22:59 FT Tromsdalen 0 - 0 Hodd 0 - 0
IRE PR 22:59 FT Shamrock Rovers 3 - 1 Finn Harps 3 - 1
SVK D2 22:59 FT Sport Podbrezova 2 - 0 KFC Komarno 1 - 0
BOS PL 22:59 FT Borac Banja Luka 6 - 0 Mladost Doboj Kakanj 4 - 0
EST D3 22:59 FT JK Tallinna Kalev II 2 - 3 Viimsi MRJK 1 - 2
INT CF 22:59 FT Videoton Puskas Akademia 1 - 2 Slovan Bratislava 0 - 1
INT CF 22:59 FT Ermis Aradippou 1 - 1 E.N.Paralimniou 1 - 0
INT CF 22:59 FT Villefranche 0 - 2 Troyes 0 - 2
INT CF 22:59 FT Rodez Aveyron 1 - 0 Clermont 1 - 0
INT CF 22:59 FT Doxa Katokopias 1 - 1 AEL Limassol 0 - 0
INT CF 22:59 FT Ethnikos Achnas FC 1 - 0 Othellos Athienou 0 - 0
INT CF 22:59 FT Jeunesse Esch 3 - 2 Red Boys Differdange 1 - 2
INT CF 22:59 FT Stadlau 1 - 3 Team Wiener Linien 0 - 1
INT CF 22:59 FT Hellas Kagran 8 - 4 SV Gablitz 4 - 1
INT CF 22:59 FT FV Austria XIII 2 - 0 Floridsdorfer AC Amateure 1 - 0
INT CF 22:59 FT SV Gerasdorf Stammer 9 - 0 Gersthofer SV 3 - 0
INT CF 22:59 FT Rennes 1 - 0 Angers 0 - 0
INT CF 22:59 FT Paris FC 2 - 0 Red Star FC 93 1 - 0
INT CF 22:59 FT Eintracht Frankfurt 1 - 1 Monaco 0 - 0
INT CF 22:59 FT Saint Etienne 4 - 2 Bordeaux 2 - 1
INT CF 22:59 FT Caen 1 - 2 Le Havre 1 - 1
INT CF 22:59 FT Tsarsko Selo 3 - 0 Strumska Slava 1 - 0
INT CF 22:59 FT Fehervar Videoton 1 - 1 NK Mura 05 0 - 0
INT CF 22:59 FT Mladost Petrinja 2 - 2 Bjelovar 1 - 0
INT CF 22:59 FT Horitschon 2 - 2 Traiskirchen 0 - 0
INT CF 22:59 FT St.Polten 1 - 1 Lisen 1 - 1
INT CF 22:59 FT Mladost Zdralovi 2 - 1 NK Vrbovec 0 - 0
INT CF 22:59 FT SC Cham 3 - 0 Rotkreuz 0 - 0
ITA D1 22:59 FT Brescia 1 - 1 Sampdoria 0 - 1
AUS D3 22:59 FT FC Kitzbuhel 0 - 1 SVG Reichenau 0 - 0
AUS D3 22:59 FT SC Imst 8 - 1 SV Hall 3 - 0
RUS D1 22:59 FT Alania Vladikavkaz 2 - 4 SKA Khabarovsk 1 - 3
EST D2 22:59 FT Tartu JK Maag Tammeka B 5 - 1 Elva 3 - 1
EST D2 22:59 FT Tallinna FC Levadia B 1 - 1 Flora Tallinn II 0 - 1
EST D2 22:59 FT FC Maardu 2 - 0 Kohtla Jarve JK Jarve 1 - 0
EST D2 22:59 FT FC Nomme United 1 - 1 Vandra JK Vaprus 1 - 0
IRN PR 22:59 FT Pars Jonoubi Jam 0 - 2 Shahin Bushehr 0 - 2
ROM D1 22:59 FT FC Viitorul Constanta 0 - 3 Sepsi 0 - 3
TUN D1 22:59 FT C.A.Bizertin 0 - 0 US Ben Guerdane 0 - 0
TUN D1 22:59 FT J.S. Kairouanaise 1 - 3 ES du Sahel 0 - 0
UKR D2 22:59 FT Metalurh Zaporizhya 3 - 2 Hirnyk-Sport 2 - 1
NOR D1 22:59 FT Sandefjord 2 - 1 Molde 1 - 1
EST D1 22:59 FT Trans Narva 1 - 0 FC Kuressaare 0 - 0
Pol D4 22:59 FT Wisla Pulawy 2 - 1 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 0 - 1
ENG FAC 23:30 FT Chelsea 1 - 2 Arsenal 1 - 1
INT CF 23:30 FT MSK Zilina 5 - 2 MSK Puchov 2 - 1
GEO D1 23:30 FT Dinamo Tbilisi 1 - 0 Chikhura Sachkhere 0 - 0
CRO FLW 23:30 FT ZNK Neretva Women 6 - 0 Lepoglava (w) 2 - 0
CRO FLW 23:30 FT Viktorija SB (W) 0 - 1 Katarina Zrinski Women 0 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll