Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 31-07-2020
SWE WD1 00:00 FT Kopparbergs Goteborg (w) 1 - 1 FC Rosengard (w) 0 - 0
SWE WD1 00:00 FT Vaxjo (W) 2 - 2 Umea IK (w) 0 - 1
LAT D1 00:00 FT Riga FC 4 - 2 FK Spartaks Jurmala 1 - 2
SWE Cup 00:00 FT Angelholms FF 1 - 1 Lunds BK 1 - 0
INT CF 00:00 FT SV Burgaltendorf 1913 2 - 1 Wattenscheid 09 1 - 1
ICE D2 00:00 FT Volsungur husavik 2 - 1 UMF Vidir 1 - 0
SWE D2 00:00 FT IK Brage 1 - 1 Akropolis IF 0 - 1
SWE D2 00:00 FT Trelleborgs FF 1 - 1 Umea FC 0 - 0
Finland K 00:00 FT Tikka 4 - 2 CLE 1 - 1
Finland K 00:15 FT Toolon Taisto 4 - 1 EIF Academy 1 - 0
ICE CUP 00:30 FT KA Akureyri 1 - 1 IBV Vestmannaeyjar 1 - 1
ROM D1 00:30 FT Politehnica Iasi 2 - 1 CS Voluntari 1 - 1
TUR D2 01:00 FT Adana Demirspor 1 - 1 Karagumruk 0 - 1
ICE CUP 01:00 FT Hafnarfjordur 3 - 1 Thor Akureyri 1 - 0
Ire LSL 01:00 FT Templeogue United FC 2 - 3 St. Mochtas 2 - 1
SUI D1 01:30 FT Aarau 2 - 2 Grasshopper 1 - 0
SUI D1 01:30 FT Stade Ouchy 0 - 4 Lausanne Sports 0 - 1
SUI D1 01:30 FT Vaduz 3 - 1 Schaffhausen 0 - 1
SUI D1 01:30 FT FC Wil 1900 1 - 1 Chiasso 1 - 1
SUI D1 01:30 FT Winterthur 4 - 0 Kriens 4 - 0
NOR D1 01:30 FT Rosenborg 3 - 0 Viking 1 - 0
ENG LCH 01:45 FT Fulham 1 - 2 Cardiff City 1 - 1
BRA CCD1 02:00 FT Marcilio Dias SC 0 - 1 Criciuma 0 - 1
MAR D1 02:00 FT DHJ Difaa Hassani Jadidi 0 - 0 Renaissance Sportive de Berkane 0 - 0
Ire LSL 02:00 FT St Francis FC 3 - 4 St Kevins Boys 1 - 3
ICE CUP 02:15 FT KR Reykjavik 2 - 0 Fjolnir 0 - 0
ICE CUP 02:15 FT Breidablik 3 - 0 Grotta Seltjarnarnes 1 - 0
ICE CUP 02:15 FT Fram Reykjavik 1 - 1 Fylkir 0 - 1
ICE CUP 02:15 FT HK Kopavogs 6 - 2 Afturelding 3 - 1
LCE D3 02:25 FT Alftanes 1 - 4 Reynir Sandgerdi 1 - 3
ICE CUP 03:00 FT Vikingur Reykjavik 1 - 2 Stjarnan Gardabaer 0 - 1
BRA CBD 03:30 FT EC Jacuipense 0 - 2 Bahia 0 - 1
BRA CCD1 04:00 FT Brusque FC 2 - 1 Joinville SC 1 - 0
MAR D1 04:05 FT Raja Casablanca Atlhletic 3 - 1 Renaissance Zmamra 2 - 0
BRA SP 05:00 FT Bragantino 0 - 2 Corinthians Paulista (SP) 0 - 1
BRA PE 05:00 FT Salgueiros AC 3 - 0 Afogados da Ingazeira FC 1 - 0
BRA CCD1 06:00 FT Avai FC SC 1 - 1 Chapecoense SC 1 - 1
BRA SE 06:15 FT Sergipe Se 2 - 1 Itabaiana(SE) 0 - 1
Cur L 06:30 FT SV SUBT 0 - 2 Scherpenheuvel 0 - 1
MLS 07:00 FT Philadelphia Union 3 - 1 FC Kansas City 3 - 1
BRA SP 07:30 FT Santos 1 - 3 Ponte Preta 1 - 0
INT CF 13:00 FT Hapoel Katamon Jerusalem 4 - 0 Ironi Nir Ramat HaSharon 1 - 0
INT CF 13:00 FT Hapoel Kfar Shalem 2 - 0 Hapoel Tel Aviv 0 - 0
INT CF 13:00 FT Sectzya Nes Ziona 0 - 0 Hapoel Petah Tikva 0 - 0
INT CF 13:30 FT Hapoel Raanana 2 - 3 Hapoel Hadera 1 - 1
INT CF 13:30 FT Maccabi Netanya 2 - 1 Maccabi Petah Tikva FC 1 - 1
INT CF 14:30 FT Pirin Blagoevgrad 2 - 0 Arda 0 - 0
AUS NSW U20 14:30 FT Blacktown City FC U20 4 - 0 North Shore Mariners U20 1 - 0
UKR D1 W 15:00 FT Pantery Uman (w) 0 - 3 Yatran Berestivets (W) 0 - 0
UKR D1 W 15:00 FT Zhilstroy Kharkov (w) 2 - 0 Voskhod Stara Mayachka (w) 0 - 0
INT CF 15:30 FT North Brisbane Reserves 1 - 0 Bardon Latrobe Reserves 1 - 0
FFSA WPL 15:45 FT West Adelaide (W) 3 - 1 Fulham United (W) 2 - 1
FFSA WPL 15:45 FT FFSA NTC Girls (w) 1 - 2 Adelaide Comets (w) 0 - 1
AUS NSW 16:00 FT A.P.I.A. Leichhardt Tigers 1 - 2 Marconi Stallions 0 - 0
AQ U20 L 16:00 FT Redlands United U20 0 - 6 Brisbane Strikers (U20) 0 - 5
AUS D1 16:30 FT Western Sydney 1 - 0 Wellington Phoenix 0 - 0
AUS NSW 16:30 FT Manly United 0 - 0 Rockdale City Suns 0 - 0
AUS NSW 16:30 FT Blacktown City Demons 0 - 0 North Shore Sailor 0 - 0
QLD D1 16:30 FT Brisbane Wolves 4 - 0 Western Pride 1 - 0
CHA CSL 17:00 FT Jiangsu Suning FC 0 - 0 Shandong Luneng 0 - 0
AUS CGP B 17:35 FT North Brisbane 3 - 1 Bardon Latrobe 1 - 0
FFSA PL 17:45 FT West Bay 1 - 2 Western Strikers SC 1 - 0
FFSA WPL 17:45 FT Adelaide University (w) 0 - 6 Salisbury Inter (w) 0 - 2
FFSA WPL 17:45 FT Adelaide City (w) 4 - 0 Metropolis United (w) 0 - 0
INT CF 18:00 FT Usti nad Labem 2 - 1 Viktoria Plzen B 1 - 1
MGL PL 18:00 FT BCH Lions 1 - 0 Tuv Buganuud 0 - 0
AUS DPL 18:00 FT Casuarina FC 1 - 0 Darwin Hearts 0 - 0
BLR RL 18:00 FT Slavia Mozyr Reserve 3 - 3 FC Isloch Reserves 2 - 1
FFSA SL2 18:05 FT Salisbury United 1 - 3 The Cove FC 1 - 1
WAUS WD1 18:30 FT Subiaco AFC (w) 0 - 4 Fremantle City FC (w) 0 - 2
CHA CSL 19:00 FT Dalian Pro 1 - 1 Henan Jianye 0 - 0
BLR RL 19:00 FT Smolevichi Reserves 0 - 1 Belshina Babruisk Reserve 0 - 0
INT CF 20:00 FT Vitesse Arnhem 4 - 2 Westerlo 2 - 1
INT CF 21:00 FT Bayern Munchen 1 - 0 Marseille 1 - 0
MOL D1 22:00 FT Dacia-Buiucani 0 - 3 Speranta Nisporeni 0 - 0
NOR D2 22:00 FT IF Floya 2 - 5 Floro 0 - 4
SVK D2 22:00 FT Poprad 1 - 3 Partizan Bardejov 1 - 1
MOL D2 22:00 FT Olimp Comrat 0 - 1 FC Cahul-2005 0 - 0
MOL D2 22:00 FT CSF Baliti 1 - 0 FC Sheriff B 0 - 0
MOL D2 22:00 FT FC Tighina 2 - 0 FC Sireti 1 - 0
MOL D2 22:00 FT Iskra Stal Ribnita 4 - 1 FC Sucleia 2 - 0
INT CF 22:00 FT Unicov 1 - 1 SK Prostejov 0 - 1
INT CF 22:00 FT Blansko 2 - 0 Tatran Brno Bohunice 0 - 0
INT CF 22:00 FT Stade Brestois 2 - 2 Lorient 2 - 0
INT CF 22:00 FT USL Dunkerque 2 - 2 Quevilly 0 - 1
INT CF 22:00 FT Nimes 0 - 2 Grenoble 0 - 0
POL D2 22:00 FT Resovia Rzeszow 0 - 0 Stal Rzeszow 0 - 0
BLR D1 22:30 FT Slutsksakhar Slutsk 0 - 2 Shakhter Soligorsk 0 - 1
INT CF 22:30 FT Botev Plovdiv 3 - 0 Etar 1 - 0
IRN PR 22:30 FT Tractor S.C. 0 - 0 Peykan 0 - 0
Finland K 22:30 FT MaPS Masku 3 - 2 TPS Turku II 2 - 2
Finland K 22:30 FT RiPS 5 - 2 Nopsa 2 - 1
Lit II Lyga 22:30 FT FK Viltis Vilnius 3 - 2 FK Vidzgiris Alytus 0 - 1
Slo D3 22:30 FT TJ Tatran Oravske Vesele 3 - 0 Cadca 1 - 0
INT CF 22:40 FT Warta Poznan 2 - 0 Radomiak Radom 0 - 0
LIT D2 22:59 FT Dziugas Telsiai 0 - 0 Hegelmann Litauen 0 - 0
LIT D2 22:59 FT FK Panevezys-2 3 - 1 FK Trakai II 2 - 0
EST D3 22:59 FT Laanemaa Haapsalu 3 - 0 Rakvere FC Flora 0 - 0
INT CF 22:59 FT KAS Eupen 2 - 2 Sint-Truidense 1 - 2
INT CF 22:59 FT SV Wurmla 0 - 4 ASK Elektra 0 - 2
INT CF 22:59 FT Hyeres 3 - 1 Montpellier 0 - 0
INT CF 22:59 FT CSKA Sofia 2 - 3 PFK Montana 2 - 1
INT CF 22:59 FT Botev Vratsa 3 - 1 Kariana Erden 1 - 0
INT CF 22:59 FT Beroe Stara Zagora 4 - 1 FC Hebar Pazardzhik 2 - 0
INT CF 22:59 FT Ner Poddebice 0 - 3 Boruta Zgierz 0 - 3
NOR AL 22:59 FT Ranheim IL 3 - 2 Kongsvinger 0 - 1
NOR AL 22:59 FT Oygarden FK 1 - 1 Grorud 1 - 0
NOR AL 22:59 FT KFUM Oslo 0 - 0 Asane Fotball 0 - 0
NOR AL 22:59 FT Strommen 4 - 0 Sandnes Ulf 2 - 0
NOR AL 22:59 FT Tromso IL 4 - 2 Stjordals Blink 1 - 2
NOR AL 22:59 FT Ullensaker/Kisa IL 2 - 2 Ham-Kam 1 - 1
NOR AL 22:59 FT Sogndal 1 - 0 Raufoss 1 - 0
IRN PR 22:59 FT Zob Ahan 1 - 1 Naft Masjed Soleyman FC 0 - 1
EST D1 22:59 FT JK Tallinna Kalev 0 - 3 FC Flora Tallinn 0 - 2
EST D4 22:59 FT JK Tulevik Viljandi II 3 - 1 JK Piraaja Tallinn 1 - 0
Finland K 22:59 FT Herto 3 - 5 NuPS 1 - 2
Finland K 22:59 FT LehPa Kontiolahti 3 - 2 SC Riverball 2 - 0
IRN PR 23:15 FT Saipa 1 - 0 Mashin Sazi 0 - 0
Finland K 23:15 FT PKKU II 1 - 3 Vantaa 0 - 2
INT CF 23:30 FT Olympic Charleroi 0 - 4 Charleroi 0 - 2
INT CF 23:30 FT Ask-bsc Bruck/leitha 4 - 1 SV Leithaprodersdorf 2 - 1
INT CF 23:30 FT ASV Spratzern 2 - 3 Slovan HAC 1 - 0
IRN PR 23:30 FT Sanat-Naft 1 - 1 Shahr Khodrou 0 - 0
EST D1 23:30 FT Nomme JK Kalju 1 - 1 Tartu JK Maag Tammeka 1 - 0
AUS L 23:30 FT St Jakob/Rosental 4 - 1 ATSV Wolfsberg 1 - 0
IRE PR 23:45 FT Derry City 0 - 2 Sligo Rovers 0 - 1
Finland K 23:45 FT JäPS/47 1 - 3 Puiu 0 - 2
Dark Mode
`
image-top-scroll