Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 30-07-2020
SWE WD1 00:00 FT Linkopings (w) 1 - 0 Orebro (w) 1 - 0
SWE WD1 00:00 FT Djurgardens (w) 2 - 1 Eskilstuna United (w) 1 - 0
INT CF 00:00 FT Budapest Honved 0 - 3 Bodajk FC Siofok 0 - 0
INT CF 00:00 FT SV Gerasdorf Stammer 1 - 1 Team Wiener Linien 1 - 1
INT CF 00:00 FT Wuppertaler 3 - 1 Ratingen SV 2 - 1
INT CF 00:00 FT Siegen Sportfreunde 1 - 1 Eintracht Stadtallendorf 0 - 0
INT CF 00:00 FT Bahlinger 0 - 1 SV Linx 0 - 0
INT CF 00:00 FT Brandenburger SC Sud 05 3 - 1 FC Neubrandenburg 04 0 - 1
INT CF 00:00 FT KSV Ankerbrot 1 - 4 Favoritner AC 0 - 2
ALB D1 00:00 FT KF Tirana 1 - 1 KS Bylis 1 - 0
SWE WD2 00:00 FT Mallbackens IF (w) 5 - 3 Lidkopings FK (w) 1 - 3
SWE D2 00:00 FT Vasteras SK FK 2 - 3 Halmstads 1 - 1
SWE D2 00:00 FT Dalkurd FF 0 - 0 Orgryte 0 - 0
SWE D2 00:00 FT Jonkopings Sodra IF 3 - 3 GIF Sundsvall 2 - 1
SWE D2 00:00 FT Degerfors IF 3 - 1 Osters IF 3 - 1
SWE D2 00:00 FT Norrby IF 0 - 0 AFC Eskilstuna 0 - 0
SWE D2 00:00 FT GAIS 1 - 1 Ljungskile 1 - 1
Finland K 00:00 FT NJS II 2 - 0 KoiPS 1 - 0
EST D4 00:00 FT Viimsi MRJK B 3 - 0 Flora Tallinn III 1 - 0
Finland K 00:00 FT TPV/2 3 - 0 JanPa 0 - 0
INT CF 00:05 FT Union Touarga Sport Rabat 1 - 1 OCK Olympique de Khouribga 1 - 1
EST CUP 00:30 FT Rumori Calcio B 3 - 0 FC Lootos Polva 1 - 0
INT CF 00:30 FT Adams Sam Beek 1 - 1 Bocholt FC 1 - 1
INT CF 00:30 FT Red Boys Differdange 4 - 2 Fola Esch 1 - 2
INT CF 00:30 FT SF Baumberg 2 - 2 VFL Benrat 2 - 2
ITA D1 00:30 FT Sampdoria 1 - 4 AC Milan 0 - 1
ITA D1 00:30 FT Verona 3 - 0 Spal 2 - 0
ITA D1 00:30 FT Lazio 2 - 0 Brescia 1 - 0
ITA D1 00:30 FT Sassuolo 5 - 0 Genoa 2 - 0
ITA D1 00:30 FT Udinese 1 - 2 Lecce 1 - 1
EST CUP 00:35 FT Pohja-Tallinna JK Volta 4 - 2 Jogeva Wolves 3 - 1
BRA SP 00:45 FT Ferroviaria SP 0 - 2 Inter de Limeira 0 - 2
BRA CGD1 01:00 FT EC Pelotas(RS) 0 - 1 Sao Jose PoA RS 0 - 0
BRA CGD1 01:00 FT Sao Luiz(RS) 0 - 1 Brasil de Pelotas 0 - 1
BRA CGD1 01:00 FT Novo Hamburgo RS 0 - 0 Gremio (RS) 0 - 0
BRA CGD1 01:00 FT Internacional RS 2 - 0 Aimore RS 1 - 0
BRA CGD1 01:00 FT Ypiranga(RS) 0 - 0 Caxias RS 0 - 0
BRA CGD1 01:00 FT Juventude 2 - 3 Esportivo RS 2 - 1
DEN SASL 01:00 FT Aarhus AGF 2 - 1 Odense BK 1 - 0
EST CUP 01:00 FT FC Kohvile 9 - 0 JK 32.KK 5 - 0
INT CF 01:00 FT Blau-Weib Friesdorf 0 - 2 SV Wachtberg 0 - 0
LCE D4 01:00 FT Vatnaliljur 2 - 2 KFS Vestmannaeyjar 1 - 2
Ire LSL 01:00 FT Crumlin United 2 - 1 Bangor Celtic 1 - 1
Ire LSL 01:00 FT UCD AFC 2 - 0 Home Farm FC 0 - 0
Ire LSL 01:00 FT Killester Donnycarne 3 - 1 Liffeys Pearse 1 - 1
Ire LSL 01:00 FT Portmarnock 1 - 3 Malahide United 1 - 0
ICE U19L 01:00 FT KR KV U19 1 - 1 Valur Reykjavik U19 0 - 0
Ire LSL 01:00 FT Maynooth University Town FC 2 - 0 Bluebell United 2 - 0
Ire LSL 01:05 FT Ballymun United 3 - 0 Edenderry Town FC 1 - 0
INT CF 01:30 FT Atletico Clube Goianiense 1 - 1 Cuiaba 0 - 0
TUR Cup 01:30 FT Trabzonspor 2 - 0 Alanyaspor 1 - 0
NOR D1 01:30 FT Molde 4 - 1 Valerenga 1 - 0
And Cup 01:30 FT Inter Club Escaldes 2 - 0 FC Santa Coloma 0 - 0
Ire LSL 01:30 FT Bonagee United 1 - 1 Derry City Reserves 0 - 0
ENG LCH 01:45 FT Brentford 3 - 1 Swansea City 2 - 0
ALB D1 01:45 FT Skenderbeu Korca 4 - 1 Partizani Tirana 2 - 0
ALB D1 01:45 FT Teuta Durres 2 - 3 KF Laci 1 - 2
Ire LSL 01:45 FT Portlaoise AFC 2 - 3 Collinstown 1 - 0
Ire LSL 01:45 FT Wayside Celtic 2 - 3 Cherry Orchard 0 - 1
Ire LSL 01:50 FT St. Mochtas 5 - 0 Newbridge Town 3 - 0
BRA PE 02:00 FT Sport Club Recife PE 1 - 0 Vitoria PE 0 - 0
LCE D4 02:00 FT Samherjar 2 - 2 Skallagrimur 1 - 1
ICE U19L 02:00 FT Afturelding Hviti U19 8 - 0 Leiknir KB U19 1 - 0
Bra SD 02:00 FT ASA AL 2 - 0 Centro Sportivo Alagoano 2 - 0
Bra SD 02:00 FT CRB AL 3 - 0 Coruripe Al 1 - 0
ICE WPR 02:15 FT Valur (w) 3 - 1 Hafnarfjordur (w) 2 - 0
ICE WPR 02:15 FT Fylkir (w) 0 - 4 Breidablik (w) 0 - 4
ITA D1 02:45 FT Cagliari 2 - 0 Juventus 2 - 0
ITA D1 02:45 FT Torino 2 - 3 AS Roma 1 - 2
ITA D1 02:45 FT Fiorentina 4 - 0 Bologna 0 - 0
BRA SP 03:00 FT Guarani SP 1 - 1 Ituano SP 1 - 0
LCE D4 03:00 FT Afrika Reykjavik 1 - 3 Golfklubbur Grindavikur 1 - 1
LCE D4 03:00 FT IH Hafnarfjordur 2 - 3 Lettir Reykjavik 1 - 0
LCE D4 03:00 FT Hond Midasar 1 - 10 KRIA 1 - 4
ICE U19L 03:00 FT Slotur U19 3 - 0 Grotta Kria U19 1 - 0
ICE U19L 03:00 FT Haukar U19 2 - 2 Fylkir/Ellidi U19 1 - 1
Bra PL 04:00 FT Cascavel PR 0 - 0 Atletico Paranaense 0 - 0
BRA SP 05:00 FT Sao Paulo 2 - 3 Mirassol 2 - 2
BRA SP 05:00 FT Gremio Novorizontin 0 - 2 Botafogo SP 0 - 0
BRA CNF 05:30 FT Bahia 1 - 0 Confianca SE 0 - 0
Bra PL 06:00 FT Coritiba PR 2 - 0 Cianorte PR 0 - 0
USL D1 06:05 FT Indy Eleven 4 - 1 Hartford Athletic 1 - 0
Cur L 06:30 FT SV Vesta 2 - 1 Inter Willemstad 1 - 1
USL D1 06:35 FT Atlanta United FC II 4 - 3 Miami FC 1 - 1
USL D1 07:00 FT Louisville City FC 1 - 2 Sporting Kansas City(R) 1 - 1
BRA SP 07:30 FT Palmeiras 2 - 0 Santo Andre 0 - 0
BRA CCD1 07:30 FT Figueirense 1 - 4 Juventus SC 0 - 1
BRA CBD 07:30 FT Juazeirense 1 - 4 Alagoinhas Atletico BA 1 - 2
BRA PE 07:30 FT Santa Cruz PE 0 - 0 Nautico (PE) 0 - 0
BRA MG 07:30 FT Tombense 1 - 0 Uberlandia MG 0 - 0
BRA MG 07:30 FT Caldense MG 0 - 1 Cruzeiro (MG) 0 - 1
BRA MG 07:30 FT Boa Esporte Clube 1 - 0 Tupynambas 0 - 0
BRA MG 07:30 FT Atletico Mineiro 4 - 0 CA Patrocinense 4 - 0
BRA MG 07:30 FT Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT 0 - 3 America MG 0 - 2
BRA MG 07:30 FT Villa Nova-MG 1 - 2 COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) 1 - 1
CRC DW1 09:00 FT CS Herediano (W) 0 - 0 Alajuelense (W) 0 - 0
USL D1 09:30 FT Portland Timbers Reserve 1 - 4 Reno 1868 FC 0 - 1
VIE D3 15:00 FT Cong An Nhan Dan 3 - 1 Tien Giang 1 - 0
VIE D3 15:25 FT Trieu Minh 2 - 1 Dong Nai Berjaya 1 - 0
VIE D3 15:30 FT Gia Dinh 0 - 0 Vinh Long 0 - 0
VIE D3 15:30 FT TP Ho Chi Minh II 1 - 2 Binh Thuan 0 - 1
AUS D1 16:30 FT Adelaide United 5 - 3 Perth Glory 4 - 1
AUS WQSL 16:30 FT Logan Lightning (W) 2 - 1 The Gap NPL (w) 0 - 1
BLR RL 16:30 FT Dinamo Brest Reserves 2 - 2 FC Vitebsk Reserves 1 - 1
CHA CSL 17:00 FT Shanghai Shenhua 3 - 2 Shenzhen JiaZhaoye 1 - 0
MGL PL 18:00 FT Khaan Khuns 0 - 0 Athletic 220 FC 0 - 0
LAO PL 18:00 FT Ezra FC 0 - 1 Viengchan FC 0 - 0
CHA CSL 19:00 FT Guangzhou Fuli FC 0 - 5 Guangzhou Evergrande Taobao FC 0 - 2
TAJ FL 19:00 FT Khosilot Parkhar 1 - 1 FK Ravshan Zafarabad 1 - 0
TAJ FL 19:00 FT Mohir Yavan 4 - 3 FC Isfara 1 - 3
TAJ FL 19:00 FT Saroykamar 6 - 2 Shohmansur 2 - 1
INT CF 20:00 FT Sint-Truidense 4 - 1 Red Star Waasland 2 - 0
INT CF 21:00 FT RB Leipzig 1 - 1 VfL Wolfsburg 0 - 0
LAT D1 22:00 FT Tukums-2000 0 - 0 FK Ventspils 0 - 0
LAT D1 22:00 FT BFC Daugavpils 0 - 0 Jelgava 0 - 0
LAT D1 22:00 FT Metta/LU Riga 2 - 1 FK Liepaja 0 - 0
SLO D1 22:00 FT Triglav Gorenjska 0 - 5 ND Gorica 0 - 2
BLR RL 22:00 FT FC Slutsk Reserves 0 - 1 Shakhter Soligorsk Reserves 0 - 0
Finland K 22:25 FT Sudet 7 - 0 Liry 3 - 0
INT CF 22:30 FT Vardar Forino 1 - 2 FK Shkupi 0 - 1
SWE Cup 22:45 FT IFK Goteborg 1 - 1 Malmo FF 0 - 1
INT CF 22:59 FT Nea Salamis 0 - 0 Omonia Aradippou 0 - 0
INT CF 22:59 FT Omonia Nicosia FC 0 - 1 ZalaegerzsegTE 0 - 1
INT CF 22:59 FT De Graafschap 1 - 0 FC Eindhoven 1 - 0
INT CF 22:59 FT FK Dunav Stari Banovci 3 - 1 FK Sindelic Nis 1 - 0
EST D2 22:59 FT Parnu JK 1 - 1 Vaprus Parnu 1 - 0
UKR D2 22:59 FT Obolon Kiev 1 - 1 FC Inhulets Petrove 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Stabaek 2 - 2 Bodo Glimt 1 - 2
EST D4 22:59 FT FC Kose 1 - 2 Saue JK Laagri 0 - 2
Finland K 22:59 FT Atlantis II 1 - 2 LPS Helsinki 1 - 1
Finland K 22:59 FT NIK 1 - 1 SIF 1 - 1
Finland K 22:59 FT Pato 1 - 6 TKT Tampere 1 - 3
Finland K 22:59 FT Korsnas FF 0 - 1 KPV/Akatemia 0 - 0
Finland K 22:59 FT SavU 5 - 1 Ri Pa 1 - 1
INT CF 23:30 FT Chernomorets Balchik 2 - 0 Topolite 0 - 0
INT CF 23:30 FT Kustosija 3 - 1 HNK Sibenik 1 - 1
INT CF 23:30 FT Fagersta Sodra IK 1 - 6 Sandvikens IF 1 - 5
Finland K 23:30 FT JoKi 0 - 0 SAPA 0 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll