Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 29-07-2020
ISR D2 00:00 FT Hapoel Afula 3 - 1 Hapoel Bnei Lod 1 - 0
FAR D1 00:00 FT HB Torshavn 4 - 1 TB/FCS/Royn 0 - 0
INT CF 00:00 FT URS Lixhe-Lanaye 0 - 1 Standard Liege U21 0 - 1
INT CF 00:00 FT FC Magna Wiener Neustadt 4 - 2 FSG Oberpetersdorf 3 - 1
INT CF 00:00 FT SV Lebring 0 - 2 Sturm Graz (Youth) 0 - 2
INT CF 00:00 FT SC Mannsworth 8 - 7 Langenrohr 4 - 3
INT CF 00:00 FT SV Grieskirchen 2 - 5 WSC Hertha Wels 0 - 1
INT CF 00:00 FT SC Gleisdorf 1 - 2 SV Frauental 0 - 0
INT CF 00:00 FT ASK Voitsberg 3 - 5 Deutschlandsberger SC 3 - 2
INT CF 00:00 FT ASM Belfortaine 2 - 4 Sochaux 0 - 1
INT CF 00:00 FT RSV Eintracht 0 - 5 Tennis Borussia Berlin 0 - 2
INT CF 00:00 FT Crvena Zvezda 3 - 0 Borac Banja Luka 1 - 0
INT CF 00:00 FT Nea Salamis 0 - 0 ZalaegerzsegTE 0 - 0
INT CF 00:00 FT SV Stripfing Weiden 2 - 1 ASK Elektra 1 - 0
INT CF 00:00 FT SV Leobendorf 2 - 0 SC Retz 1 - 0
INT CF 00:00 FT St. Anna am Aigen 0 - 1 SV Ilz 0 - 0
SWE D3 00:00 FT Osterlen FF 1 - 0 Nosaby IF 0 - 0
NOR AL 00:00 FT Ham-Kam 3 - 4 Ranheim IL 1 - 2
LIT D1 00:00 FT FK Riteriai 1 - 2 Suduva 1 - 1
INT CF 00:30 FT De Treffers 0 - 1 FC Oss 0 - 0
INT CF 00:30 FT Holzwickeder SC 1 - 2 SC Neheim 1 - 0
ITA D1 00:30 FT Parma 1 - 2 Atalanta 1 - 0
INT CF 00:45 FT Taverne 1 - 4 FC Paradiso 0 - 4
ICE WPR 01:00 FT IBV Vestmannaeyjar (w) 3 - 2 UMF Selfoss (w) 0 - 2
ICE WPR 01:00 FT Thor KA Akureyri (w) 2 - 1 KR Reykjavik (w) 0 - 0
TUR D3 01:00 FT Tuzlaspor 0 - 0 Manisa BB Spor 0 - 0
ICE U19L 01:00 FT Breidablik Augnablik II U19 2 - 5 Fram Reykjavik U19 1 - 1
POL D2 01:15 FT GKS Katowice 0 - 2 Stal Rzeszow 0 - 1
SUI Sl 01:30 FT FC Zurich 0 - 2 FC Sion 0 - 1
ROM D1 01:30 FT CFR Cluj 1 - 0 Botosani 1 - 0
POL D1 01:40 FT Warta Poznan 1 - 0 LKS Nieciecza 0 - 0
LCE D4 02:00 FT Isbjörninn 2 - 1 KA Asvellir 2 - 0
ICE WPR 02:15 FT Stjarnan (w) 5 - 5 Trottur Reykjavik (w) 2 - 4
ICE LD1 02:15 FT Haukar (w) 2 - 0 Tindastoll Neisti (w) 1 - 0
ICE LD1 02:15 FT Keflavik (w) 4 - 1 Vikingur Reykjavik (w) 2 - 0
ICE LD1 02:15 FT Fjolnir (w) 1 - 1 IA Akranes (w) 1 - 0
ITA D1 02:45 FT Inter Milan 2 - 0 Napoli 1 - 0
ICE LD1 03:00 FT Augnablik (w) 3 - 3 Afturelding/Fram (w) 2 - 1
LCE D4 03:00 FT KFB 1 - 1 Berserkir Reykjavik 0 - 1
LCE D4 03:00 FT KH Hlidarendi 5 - 1 KB Breidholt 2 - 1
LCE D4 03:00 FT Smari 2020 4 - 3 Hviti Riddarinn 4 - 1
LCE D3 03:00 FT KV Vesturbaer 5 - 1 Ellidi 3 - 0
ICE U19L 03:00 FT Throttur Reykjavik U19 2 - 3 Breidablik Augnablik Smari U19 1 - 1
MAR D1 04:00 FT Wydad Casablanca 1 - 1 MCO Mouloudia Oujda 0 - 1
BRA PB 06:15 FT Botafogo PB 1 - 0 Centro Sportivo Paraibano 1 - 0
BRA PB 06:15 FT Sousa PB 1 - 1 Atletico Cajazeirense PB 1 - 0
BRA PB 06:15 FT Treze Campina Grande PB 1 - 0 Campinense 0 - 0
BRA PB 06:15 FT Perilima PB 0 - 1 Nacional de Patos PB 0 - 0
BRA PB 06:15 FT Sport Lagoa Seca 0 - 5 Sao Paulo Crystal FC 0 - 2
USA NPSL 06:40 FT Tormenta FC 0 - 0 Richmond Kickers 0 - 0
MLS 07:00 FT Columbus Crew 1 - 1 Minnesota United FC 0 - 1
MEX D1 07:00 FT Monterrey 3 - 1 Toluca 2 - 0
BRA CNF 07:30 FT Fortaleza 0 - 1 Ceara 0 - 1
MLS 09:30 FT Portland Timbers 1 - 1 FC Cincinnati 0 - 0
JPN D3 13:00 FT Vanraure Hachinohe FC 2 - 2 AC Nagano Parceiro 1 - 1
JPN D3 14:00 FT Azul Claro Numazu 1 - 2 Grulla Morioka 0 - 0
INT CF 14:30 FT FC Shakhtar Donetsk 2 - 0 Veres 0 - 0
INT CF 15:00 FT Pardubice U19 2 - 1 Jablonec U19 1 - 0
MGL PL 15:00 FT Ulaanbaatar City 1 - 1 Deren FC 1 - 0
CB-CUP 15:00 FT Siem Reap 0 - 3 Kep 0 - 0
INT CF 15:30 FT Trinec 6 - 0 Sigma Olomouc B 3 - 0
INT CF 15:30 FT Slavia Prague B 1 - 0 Hradec Kralove B 0 - 0
AUS CGP 16:00 FT Tuggeranong United 1 - 5 Canberra Olympic 0 - 1
AUS D1 16:30 FT Melbourne Victory 1 - 2 Brisbane Roar 0 - 0
JPN D3 16:30 FT Blaublitz Akita 3 - 1 SC Sagamihara 2 - 0
AUS WQSL 16:30 FT Eastern Suburbs (w) 2 - 2 Souths United NPL(w) 2 - 0
AUS WQSL 16:30 FT Capalaba (w) 9 - 2 Moreton Bay United (w) 6 - 0
AUS WQSL 16:30 FT Eastern Suburbs SC (w) 2 - 2 Souths United SC (w) 2 - 0
KFAC 17:00 FT Seongnam FC 1 - 0 Suwon Samsung Bluewings 0 - 0
KFAC 17:00 FT Busan I Park 1 - 5 Jeonbuk Hyundai Motors 1 - 1
AUS QSL 17:00 FT Queensland Lions SC 0 - 0 Gold Coast Knights 0 - 0
JPN D3 17:00 FT Kagoshima United 0 - 4 FC Gifu 0 - 0
JPN D3 17:00 FT Roasso Kumamoto 1 - 1 Gainare Tottori 1 - 1
JPN D3 17:00 FT Yokohama SCC 2 - 1 Fukushima United FC 1 - 1
JPN D3 17:00 FT Cerezo Osaka U23 1 - 1 Kamatamare Sanuki 0 - 1
JPN D3 17:00 FT Gamba Osaka U23 0 - 2 Imabari FC 0 - 1
JPN D3 17:00 FT Kataller Toyama 3 - 0 Fujieda MYFC 0 - 0
JPN D2 17:00 FT FC Ryukyu 2 - 2 Jubilo Iwata 1 - 0
JPN D2 17:00 FT Montedio Yamagata 0 - 0 JEF United Ichihara Chiba 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Fagiano Okayama 1 - 1 Kyoto Sanga 1 - 0
JPN D2 17:00 FT Tokyo Verdy 1 - 1 Albirex Niigata 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Zweigen Kanazawa FC 0 - 1 Omiya Ardija 0 - 1
JPN D2 17:00 FT Renofa Yamaguchi 1 - 2 V-Varen Nagasaki 0 - 1
JPN D2 17:00 FT Giravanz Kitakyushu 2 - 0 Tokushima Vortis 2 - 0
JPN D2 17:00 FT Avispa Fukuoka 1 - 1 Ehime FC 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Thespa Kusatsu 0 - 1 Tochigi SC 0 - 1
JPN D2 17:00 FT Matsumoto Yamaga FC 0 - 2 Machida Zelvia 0 - 1
JPN D2 17:00 FT Mito Hollyhock 2 - 2 Ventforet Kofu 1 - 2
KFAC 17:30 FT FC Seoul 1 - 5 Pohang Steelers 1 - 2
KFAC 17:30 FT Ulsan Hyundai FC 3 - 0 Gangwon FC 0 - 0
AQ U20 L 17:30 FT Rochedale Rovers U20 1 - 1 Mitchelton FC U20 0 - 0
AUS SCPL 17:30 FT Nambour Yandina Utd 2 - 5 Caloundra 0 - 3
Chinese T L 18:00 FT Ming Chuan University 2 - 3 Tainan City Steel 1 - 1
CB-CUP 18:00 FT Prey Veng 1 - 0 Tboung Khmum 0 - 0
LAO PL 18:00 FT Master 7 FC 3 - 1 Lao Police Club 1 - 1
LAT Cup 19:00 FT Liepajas FS 1 - 4 Jekabpils 1 - 1
TAJ FL 19:00 FT FC Barkchi 1 - 1 FC Panjshir 0 - 0
TAJ FL 19:00 FT Ravshan Kulob 3 - 0 Eskhata 1 - 0
TAJ FL 19:15 FT FC Hulbuk 2 - 1 FK Xayr Vahdat 0 - 0
INT CF 20:00 FT Fortuna Koln 3 - 1 SV Elversberg 1 - 1
Zam SL 20:00 FT Green Eagles 0 - 1 Zanaco 0 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Ihefu SC 2 - 0 Mbao FC 1 - 0
INT CF 21:00 FT LASK Linz 0 - 2 FK Senica 0 - 0
INT CF 21:00 FT Cherno More Varna 2 - 0 FC Sozopol 1 - 0
ROM D1 21:00 FT Chindia Targoviste 3 - 1 FC Clinceni 1 - 0
UKR D2 21:00 FT MFK Mikolaiv 3 - 2 Metalist 1925 Kharkiv 1 - 1
INT CF 21:30 FT Varda SE 2 - 0 Zlate Moravce 0 - 0
UKR D2 21:30 FT FK Avanhard Kramatorsk 2 - 1 Cherkashchyna-Akademiya 1 - 1
LAT D1 22:00 FT Rigas Futbola skola 5 - 2 FK Valmiera 2 - 1
FAR D1 22:00 FT B36 Torshavn 4 - 2 Vikingur Gotu 2 - 2
INT CF 22:00 FT Doxa Katokopias 4 - 0 E.N.Paralimniou 0 - 0
INT CF 22:00 FT Grenoble 0 - 1 Bourg Peronnas 0 - 0
INT CF 22:00 FT Ermis Aradippou 1 - 1 Asil Lysi 0 - 0
INT CF 22:00 FT Chrudim 3 - 2 Pardubice 3 - 1
INT CF 22:00 FT El Mokawloon El Arab 1 - 1 El Gounah 0 - 1
INT CF 22:00 FT Sigma Olomouc 1 - 0 Slovan Rosice 1 - 0
INT CF 22:00 FT Pirin 2002 Razlog 2 - 2 Marek Dupnitza 1 - 1
INT CF 22:00 FT AEL Limassol 4 - 0 Kouris Erimi 2 - 0
INT CF 22:00 FT Aswan 2 - 3 Wadi Degla SC 0 - 0
INT CF 22:00 FT Pyramids FC 1 - 0 EL Masry 1 - 0
UKR D2 22:00 FT FC Mynai 1 - 0 Hirnyk-Sport 1 - 0
UKR D2 22:00 FT Prykarpattya Ivano Frankivsk 0 - 1 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 1
UKR D2 22:00 FT Kremin Kremenchuk 0 - 1 Rukh Vynnyky 0 - 0
Finland K 22:00 FT TuPS 1 - 0 FC Kontu 1 - 0
EST D4 22:00 FT JK Trans Narva II 4 - 1 Tallinna JK Legion B 2 - 1
Lit II Lyga 22:00 FT FK Dainava Alytus II 2 - 0 Nevezis II 0 - 0
INT CF 22:10 FT Oboriste 3 - 6 FK Gigant Saedinie 2 - 3
IRN D2 22:15 FT Milad Mehr 2 - 2 Shahrdari Hamedan 1 - 1
INT CF 22:30 FT FK Kozuv 3 - 1 Pobeda Prilep 1 - 0
INT CF 22:30 FT Synot Slovacko 4 - 3 Slovan Sahy 2 - 2
INT CF 22:30 FT Nagykata SE 2 - 3 Gyongyos 0 - 0
INT CF 22:30 FT Borac Cacak 2 - 1 FK Takovo 1 - 0
FIN D3 A 22:30 FT Klubi 04 Helsinki 4 - 2 Kaarinan Pojat 1 - 1
ALB D2 22:30 FT KS Iliria Fushe 0 - 3 Turbina Cerrik 0 - 0
Finland K 22:30 FT BK-46 Karis Karjaa 2 - 0 FC Espoo 2 1 - 0
Finland K 22:30 FT Warkaus 1 - 1 Kings 0 - 1
FIN CU20 22:30 FT TPS Turku U20 2 - 3 Ilves U20 1 - 3
INT CF 22:45 FT Cherno More Varna 0 - 3 FC Dobrudzha 0 - 1
INT CF 22:45 FT Jablonec B 2 - 1 SK Slovan Varnsdorf 2 - 1
ALB D1 22:45 FT Luftetari 2 - 5 KS Perparimi Kukesi 0 - 2
ALB D1 22:45 FT Vllaznia Shkoder 1 - 1 Flamurtari 0 - 0
Kosovo CUP 22:45 FT Prishtina 1 - 0 KF Ballkani 1 - 0
IRN D2 22:45 FT Kheybar Khorramabad 4 - 1 Caspian Qazvin 2 - 0
SWE WD1 22:59 FT Kristianstads DFF (w) 3 - 1 Pitea IF (w) 1 - 1
EST CUP 22:59 FT SK Imavere Forss 5 - 1 Warrior Valga 1 - 0
EST CUP 22:59 FT Jogeva SK Noorus 96 1 - 1 FC Hell Hunt 1 - 0
EST CUP 22:59 FT Tallinna FC Olympic 1 - 2 JK Poseidon 1 - 0
EST CUP 22:59 FT Tallinna JK Legion 9 - 0 Here for Beer 2 - 0
EST CUP 22:59 FT Flora Paide 24 - 0 Eyjafjallajokull 10 - 0
INT CF 22:59 FT FC Rouen 0 - 1 Beauvais 0 - 1
INT CF 22:59 FT Le Puy Foot 43 Auvergne 0 - 3 Troyes 0 - 2
INT CF 22:59 FT ND Beltinci 4 - 1 Sampion Celje 1 - 1
INT CF 22:59 FT Tsarsko Selo 1 - 2 CSKA 1948 Sofia 1 - 2
INT CF 22:59 FT Olympiakos Nicosia FC 2 - 3 APOEL Nicosia 1 - 2
INT CF 22:59 FT Apollon Limassol FC 5 - 0 Aris Limassol 1 - 0
INT CF 22:59 FT AEK Larnaca 4 - 4 Karmiotissa Polemidion 1 - 1
INT CF 22:59 FT Carl Zeiss Jena 6 - 4 Eintracht Bamberg 4 - 2
INT CF 22:59 FT Schwarz-Weiss Essen 0 - 2 Rot-Weiss Essen 0 - 0
INT CF 22:59 FT Sparta Kutna Hora 1 - 2 FC Zenit Caslav 1 - 1
INT CF 22:59 FT Sokol Lanzho 2 - 1 Meteor Praha 0 - 1
INT CF 22:59 FT Creteil 0 - 3 AJ Auxerre 0 - 1
INT CF 22:59 FT Orleta Radzyn Podlaski 2 - 0 Chelmianka Chelm 0 - 0
INT CF 22:59 FT Olympiakos Piraeus 3 - 0 Omonia Nicosia FC 2 - 0
INT CF 22:59 FT Trnje 5 - 0 NK Vrapce 3 - 0
EST D2 22:59 FT Elva 2 - 1 Tartu JK Maag Tammeka B 2 - 0
ROM D1 22:59 FT AFC Hermannstadt 2 - 0 FC Viitorul Constanta 0 - 0
EST WD2 22:59 FT Vaprus Parnu (w) 0 - 6 FC Flora Tallinn (W) 0 - 2
UKR D2 22:59 FT Volyn 5 - 0 Metalurh Zaporizhya 2 - 0
NOR D1 22:59 FT Sarpsborg 08 0 - 0 Haugesund 0 - 0
NOR D1 22:59 FT Kristiansund BK 3 - 1 Sandefjord 0 - 1
NOR D1 22:59 FT Mjondalen IF 0 - 2 Odd Grenland 0 - 1
NOR D1 22:59 FT Stromsgodset 3 - 1 Brann 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Aalesund FK 3 - 2 Start Kristiansand 1 - 2
Finland K 22:59 FT ACE 0 - 1 PS-44 Valkeakoski 0 - 0
Finland K 22:59 FT FC Jyvaskyla Blackbird 2 - 0 PAVE 0 - 0
Finland K 22:59 FT TP47 Tornio 3 - 2 HauPa 2 - 1
IRN D2 22:59 FT Persepolis Ganaveh 0 - 3 Esteghlal Molasani 0 - 2
INT CF 23:05 FT Energie Cottbus 3 - 2 VfB 1921 Krieschow 2 - 1
INT CF 23:05 FT FK MAS Taborsko 4 - 1 SC Znojmo 1 - 1
INT CF 23:05 FT Guingamp B 2 - 0 Vannes 0 - 0
MAR D2 23:05 FT Maghreb Fez 1 - 1 ASS Association Sportive de Sa 1 - 1
INT CF 23:10 FT Zamalek 1 - 1 Tala'ea EI-Gaish 1 - 1
SWE WD1 23:30 FT Vittsjo GIK (w) 4 - 2 IK Uppsala (w) 2 - 0
UKR D1 23:30 FT Kolos Kovalyovka 0 - 0 FC Mariupol 0 - 0
EST CUP 23:30 FT Levadia Tallinn 6 - 0 Kohtla Nomme 4 - 0
INT CF 23:30 FT Westfalia Herne 0 - 1 Borussia Dortmund (Youth) 0 - 1
INT CF 23:30 FT FK Zvezdara 0 - 1 GSP Polet 0 - 1
INT CF 23:30 FT NK Omladinac Vranjic 1 - 0 NK Solin 0 - 0
Finland K 23:30 FT Lahti Akatemia 0 - 3 TiPS 0 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll