Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 28-07-2020
SWE D1 00:00 FT Hammarby 3 - 0 Orebro 1 - 0
SWE D1 00:00 FT Mjallby AIF 2 - 2 Kalmar 1 - 0
SWE D1 00:00 FT Ostersunds FK 0 - 0 Helsingborg 0 - 0
NOR D2 00:00 FT Valerenga B 0 - 2 Fredrikstad 0 - 1
MOL D1 00:30 FT Zimbru Chisinau 0 - 1 FC Milsami 0 - 1
NOR D2 00:30 FT Flekkeroy 0 - 2 Rosenborg B 0 - 0
FAR D1 00:30 FT NSI Runavik 0 - 2 KI Klaksvik 0 - 1
EST CUP 00:30 FT FC Eston Villa 2 - 0 Rasmus Varki 0 - 0
INT CF 00:45 FT Al Wihdat Amman 3 - 2 Al Aqaba SC 1 - 2
TUR 3B 01:00 FT Somaspor 2 - 3 Pazarspor 0 - 3
FAR D1 01:00 FT AB Argir 2 - 2 IF Fuglafjordur 1 - 1
FAR D1 01:00 FT Skala Itrottarfelag 1 - 3 EB Streymur 1 - 1
ICE PR 01:00 FT Fylkir 3 - 2 HK Kopavogs 1 - 2
ICE D1 01:00 FT IBV Vestmannaeyjar 3 - 0 Throttur Reykjavik 1 - 0
Ire LSL 01:00 FT Tolka Rovers 2 - 0 Dublin Bus FC 0 - 0
Ire LSL 01:00 FT Kilnamanagh AFC 8 - 0 Columbas Rovers 3 - 0
SUI D1 01:30 FT FC Wil 1900 3 - 2 Grasshopper 1 - 0
BRA SE 01:30 FT Frei Paulistano 2 - 1 Itabaiana(SE) 0 - 0
ENG LCH 01:45 FT Cardiff City 0 - 2 Fulham 0 - 0
BRA PE 02:00 FT Petrolina PE 1 - 1 Decisao 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Benevento 0 - 1 Chievo 0 - 1
ITA D2 02:00 FT Cittadella 1 - 0 Venezia 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Empoli 1 - 5 Cosenza Calcio 1914 0 - 3
ITA D2 02:00 FT Pordenone Calcio SSD 1 - 1 Salernitana 1 - 1
ITA D2 02:00 FT Spezia 0 - 0 ACD Virtus Entella 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Pescara 1 - 0 Livorno 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Pisa 1 - 0 Ascoli 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Crotone 1 - 0 Frosinone 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Perugia 1 - 2 Trapani 1 - 1
ITA D2 02:00 FT Juve Stabia 1 - 2 Cremonese 0 - 1
MAR D1 02:00 FT DHJ Difaa Hassani Jadidi 0 - 0 Raja Casablanca Atlhletic 0 - 0
NIR CUP 02:00 FT Cliftonville 1 - 1 Glentoran FC 1 - 1
ICE D2 02:15 FT Kordrengir 1 - 1 Throttur Vogum 0 - 0
ICE PR 02:15 FT Hafnarfjordur 2 - 1 Grotta Seltjarnarnes 1 - 0
ICE PR 02:15 FT Fjolnir 1 - 3 Valur Reykjavik 0 - 2
ICE D1 02:15 FT Afturelding 2 - 3 Leiknir Reykjavik 0 - 2
PAR D1 03:00 FT 12 de Octubre 0 - 2 Guay Leena 0 - 1
LCE D3 03:00 FT Vaengir Jupiters 2 - 2 KF Gardabaer 1 - 1
ICE PR 03:15 FT Stjarnan Gardabaer 1 - 1 Vikingur Reykjavik 1 - 1
MAR D1 04:00 FT Hassania Agadir 1 - 0 Raja de Beni Mellal 0 - 0
PAR D1 05:30 FT Guarani CA 0 - 0 General Diaz 0 - 0
MEX D1 06:00 FT Atletico San Luis 1 - 1 FC Juarez 1 - 0
BRA SE 06:15 FT Confianca SE 2 - 2 Sergipe Se 0 - 0
MLS 07:30 FT San Jose Earthquakes 5 - 2 Real Salt Lake 1 - 1
MEX D1 08:00 FT Pachuca 1 - 2 Club America 0 - 0
MLS 10:00 FT Seattle Sounders 1 - 4 Los Angeles FC 0 - 2
MEX D1 10:00 FT Mazatlan FC 1 - 4 Puebla 1 - 1
MGL PL 15:00 FT Anduud City FC 1 - 5 FC Ulaanbaatar 1 - 0
QLD D1 16:15 FT Rochedale Rovers 0 - 2 Mitchelton FC 0 - 2
AUS BPL 16:30 FT Centenary Stormers 3 - 0 Caboolture FC 1 - 0
INT CF 16:30 FT Khimki 1 - 4 FC Krasny Smolensk 1 - 1
AUS QSL 16:30 FT Eastern Suburbs Brisbane 2 - 0 Peninsula Power 1 - 0
AUS QSL 16:45 FT Gold Coast United 3 - 2 Brisbane City 1 - 1
QLD D1 16:45 FT Holland Park Hawks FC 2 - 1 Western Pride 0 - 1
AUS DPL 17:00 FT Darwin Hearts 0 - 2 Mindil Aces 0 - 0
EST CUP 18:00 FT Team Helm Jk 2 - 1 JK Tallinna Kalev II 2 - 1
LAO PL 18:00 FT Lao Toyota FC 3 - 0 Vientiane FT 1 - 0
MGL PL 18:30 FT Gepro FC 0 - 1 Selenge Press 0 - 1
GEO D2 20:45 FT Baia Zugdidi 1 - 1 Aragvi Dusheti 0 - 0
ROM D2 21:00 FT Voin Tate Numa Glenn 0 - 1 CS Mioveni 0 - 1
INT CF 21:00 FT Al-Jazeera 4 - 0 Shabab Al Hussein 1 - 0
Syri D1 21:00 FT Al futowa 1 - 6 Al-Jaish Damascus 1 - 3
Syri D1 21:00 FT Hutteen FC 1 - 1 Al Wathbah 1 - 0
Syri D1 21:00 FT Jableh SC 1 - 0 Al-Sahel(SYR) 1 - 0
Syri D1 21:00 FT Al-Shorta Damascus 2 - 1 Al-Taleiah 0 - 1
Syri D1 21:00 FT Al-Karamah 0 - 1 Teshrin SC 0 - 1
Syri D1 21:00 FT Al Nawair 0 - 4 Al-Wahda Damascus 0 - 2
INT CF 21:30 FT Hapoel Kfar Saba 3 - 1 Hapoel Ramat Gan 2 - 1
INT CF 22:00 FT KAA Gent 3 - 0 Metz 2 - 0
INT CF 22:00 FT Strasbourg 2 - 1 Montpellier 1 - 1
INT CF 22:00 FT FK Ohrid 2004 1 - 2 FK Makedonija Gjorce Petrov 1 - 2
INT CF 22:00 FT EL Ahly 5 - 2 El Gounah 2 - 0
INT CF 22:00 FT Hapoel Bnei Sakhnin FC 1 - 2 Ashdod MS 0 - 2
INT CF 22:00 FT Maccabi Petah Tikva FC 1 - 0 Hapoel Hadera 0 - 0
LIT D1 22:00 FT Kauno Zalgiris 2 - 3 Banga Gargzdai 0 - 2
IRN D2 22:00 FT Shohada Babolsar 1 - 0 Iran Javan Bushehr 0 - 0
FIN CU20 22:00 FT PK-35 Vantaa U20 3 - 0 HJK 2 U20 0 - 0
POL D1 22:10 FT Radomiak Radom 3 - 1 Miedz Legnica 1 - 0
INT CF 22:20 FT Zamalek 2 - 1 Tanta 0 - 0
INT CF 22:30 FT Slovan Bratislava 2 - 2 Fehervar Videoton 2 - 1
INT CF 22:30 FT Hapoel Acco 0 - 2 Hapoel Nof HaGalil 0 - 0
INT CF 22:30 FT Hapoel Akko 0 - 2 Hapoel Natzrat Illit 0 - 0
POL D2 22:30 FT Bytovia Bytow 0 - 0 Resovia Rzeszow 0 - 0
EST U19 22:30 FT Raplamaa U19 0 - 4 Tallinna JK Legion U19 0 - 0
ROM D2 22:59 FT Petrolul Ploiesti 1 - 2 SCM Argesul Pitesti 1 - 0
EST CUP 22:59 FT FCI Tallinn 5 - 1 FC Helios 1 - 0
EST CUP 22:59 FT Pohja Sakala 5 - 1 Aksi Wolves 3 - 1
EST CUP 22:59 FT Flora Tallinn II 10 - 1 Tallinna FC Zapoos 5 - 0
EST CUP 22:59 FT FC Maardu 9 - 0 Sssolutions 4 - 0
EST CUP 22:59 FT Paide IV 1 - 2 Kohtla Jarve JK Jarve 1 - 1
EST CUP 22:59 FT Viimsi MRJK 4 - 2 Kristiine JK 3 - 1
EST CUP 22:59 FT Trans Narva 4 - 0 Paide Linnameeskond C 2 - 0
EST CUP 22:59 FT Nomme JK Kalju 8 - 0 Rummu Dunamo 3 - 0
EST CUP 22:59 FT Zenit Tallinn 0 - 13 Tartu JK Maag Tammeka 0 - 4
INT CF 22:59 FT Berliner FC Dynamo 0 - 1 FSV Optik Rathenow 0 - 0
INT CF 22:59 FT Angers 1 - 3 Le Havre 1 - 1
INT CF 22:59 FT FK Krnov 2 - 2 Polanka 1 - 1
UKR D2 22:59 FT Chernomorets Odessa 2 - 2 Balkany Zorya 1 - 1
LIT D1 22:59 FT Baltija Panevezys 1 - 2 FK Zalgiris Vilnius 0 - 0
INT CF 23:30 FT Galanta 1 - 4 SKF Sered 1 - 1
INT CF 23:30 FT SV Schwechat 0 - 2 Rapid Vienna (Youth) 0 - 1
INT CF 23:30 FT SV Babelsberg 03 3 - 1 Hertha Zehlendorf 0 - 0
INT CF 23:30 FT FV Austria XIII 9 - 0 Sportunion Schonbrunn 4 - 0
INT CF 23:30 FT Ask-bsc Bruck/leitha 4 - 1 SR Donaufeld Wien 1 - 1
INT CF 23:30 FT NAC Breda 1 - 0 Sparta Nijkerk 1 - 0
INT CF 23:30 FT Al-Nasr(KSA) 2 - 3 Al Raed 0 - 0
INT CF 23:30 FT Al Hilal 2 - 2 Al-Shoalah 0 - 0
Lit II Lyga 23:30 FT Utenis Utena 0 - 1 Panevezio Ekranas 0 - 0
Est SMC 23:30 FT Harju JK Laagri 1 - 1 JK Piraaja Tallinn 0 - 1
INT CF 23:45 FT SV Wurmla 2 - 3 SC Ostbahn XI 2 - 1
INT CF 23:55 FT Zavrc 3 - 2 NK Mons Claudius 2 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll