Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 26-07-2020
LAT D1 00:00 FT FK Valmiera 0 - 1 Riga FC 0 - 0
AUT D2 00:00 FT Grazer AK 1 - 3 SK Vorwarts Steyr 1 - 2
TUR 3B 00:00 FT Erzincanspor 2 - 1 Aksarayspor 1 - 0
INT CF 00:00 FT Sportklub Wolkersdorf 3 - 1 Gersthofer SV 2 - 0
INT CF 00:00 FT Dessel Sport 1 - 4 Westerlo 1 - 1
INT CF 00:00 FT NK Solin 0 - 2 NK Dugopolje 0 - 0
INT CF 00:00 FT Oud Heverlee 3 - 0 Mechelen 2 - 0
INT CF 00:00 FT Budapest Honved 4 - 2 MSK Zilina 2 - 0
INT CF 00:00 FT Szombathelyi Haladas 0 - 0 Fehervar Videoton 0 - 0
INT CF 00:00 FT Crvena Zvezda 2 - 1 FK Napredak Krusevac 2 - 0
GEO D1 00:00 FT Lokomotiv Tbilisi 1 - 1 FC Telavi 0 - 0
Spain D4 00:00 FT CD Covadonga 2 - 0 Caudal 1 - 0
MOL D1 00:30 FT Speranta Nisporeni 1 - 4 CS Petrocub 1 - 2
BLR D1 00:30 FT Dinamo Minsk 1 - 0 FK Gorodeya 0 - 0
INT CF 00:30 FT ASV Spratzern 1 - 1 Stadlau 1 - 0
ITA D1 00:30 FT Genoa 0 - 3 Inter Milan 0 - 1
Spain D4 00:30 FT SD Tarazona 3 - 0 Brea 2 - 0
Spain D4 00:30 FT Compostela 1 - 1 Deportivo Ourense 0 - 1
POR D1 01:00 FT Maritimo 3 - 3 FC Famalicao 1 - 1
POR D1 01:00 FT Boavista FC 0 - 2 Rio Ave 0 - 1
ROM D1 01:00 FT Gaz Metan Medias 0 - 1 Steaua Bucuresti 0 - 1
TUR D1 01:00 FT Genclerbirligi 0 - 3 Besiktas JK 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Denizlispor 0 - 1 Ankaragucu 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Fenerbahce 3 - 1 Caykur Rizespor 1 - 0
TUR D1 01:00 FT Goztepe 3 - 1 Sivasspor 1 - 0
TUR D1 01:00 FT Yeni Malatyaspor 0 - 1 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Konyaspor 2 - 3 Alanyaspor 2 - 0
TUR D1 01:00 FT Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor 0 - 0
Spain D4 01:00 FT CD Alcoyano 0 - 1 Atzeneta UE 0 - 1
Spain D4 01:00 FT Ejido 1 - 1 Real Jaen CF 0 - 0
Spain D4 01:00 FT LHospitalet 1 - 1 Terrassa 0 - 0
Spain D4 01:00 FT UD Mutilve 1 - 0 Beti Kozkor KE 1 - 0
Spain D4 01:00 FT SD Logrones 1 - 1 CD Varea 1 - 0
Spain D4 01:00 FT Zamora CF 2 - 1 G. Segoviana 1 - 0
SUI Sl 01:30 FT FC Zurich 1 - 3 St. Gallen 1 - 1
NOR D1 01:30 FT Brann 1 - 1 Kristiansund BK 0 - 0
INT CF 02:00 FT Goias 5 - 1 Brasiliense 3 - 0
BRA CNF 02:00 FT Fortaleza 0 - 0 Sport Club Recife PE 0 - 0
BRA CNF 02:00 FT Ceara 1 - 0 Vitoria BA 1 - 0
Spain D4 02:00 FT Lorca Deportiva FC 1 - 1 At. Pulpileno 1 - 1
Spain D4 02:00 FT UD Poblense 2 - 1 Mallorca B 0 - 1
CRO D1 02:05 FT ZNK Osijek 1 - 2 NK Lokomotiva Zagreb 0 - 0
CRO D1 02:05 FT Rijeka 4 - 2 Istra 1961 Pula 3 - 0
Spain D4 02:30 FT Suokuaili Moss 0 - 0 CD Guadalajara 0 - 0
ITA D1 02:45 FT Napoli 2 - 0 Sassuolo 1 - 0
INT CF 03:00 FT Botafogo RJ 0 - 1 Fluminense RJ 0 - 0
PAR D1 03:00 FT Sportivo San Lorenzo 1 - 2 Libertad 1 - 1
Spain D4 03:00 FT Villanovense 1 - 1 Cacereno 1 - 1
Spain D4 03:00 FT CD Artistico Navalcarnero 1 - 1 Alcorcon B 0 - 0
Spain D4 03:00 FT Real Betis B 4 - 1 Ciudad Lucena 1 - 1
CRC DW1 03:00 FT Sporting FC (W) 4 - 1 AD Coronado Women 2 - 1
POR D1 03:15 FT Benfica 2 - 1 Sporting Lisbon 1 - 0
POR D1 03:15 FT Sporting Braga 2 - 1 FC Porto 0 - 1
USA NPSL 04:00 FT New England Revolution B 0 - 0 Omaha 0 - 0
BRA CNF 04:30 FT Confianca SE 0 - 0 Santa Cruz PE 0 - 0
BRA CGD1 05:00 FT Esportivo RS 1 - 1 Internacional RS 1 - 1
USA NPSL 05:00 FT OFC Barca 3 - 2 Clay County SC 1 - 0
FIJ NL 05:00 FT Taveuni FC 1 - 7 Seaqaqa FC 0 - 3
PAR D1 05:30 FT River Plate (PAR) 0 - 2 Cerro Porteno 0 - 1
USL D1 06:00 FT Hartford Athletic 3 - 2 Philadelphia Union II 2 - 2
USA NPSL 06:00 FT Greenville Triumph 3 - 2 Richmond Kickers 1 - 1
USA NPSL 06:00 FT Fort Lauderdale Strikers 1 - 2 FC Tucson 1 - 0
USL D1 06:30 FT Birmingham Legion 1 - 1 Tampa Bay Rowdies 1 - 0
USL D1 07:00 FT Louisville City FC 1 - 0 Sporting Kansas City(R) 0 - 0
MLS 07:00 FT Orlando City 1 - 0 Montreal Impact 0 - 0
MEX D1 07:00 FT Chivas Guadalajara 0 - 0 Club Leon 0 - 0
USA NPSL 07:00 FT Tormenta FC 2 - 2 Chattanooga Red Wolves 1 - 0
USA NPSL 07:00 FT Diaspora United 2 - 3 Florida Tropics II 2 - 1
FIJ NL 07:15 FT Savusavu 2 - 5 Bua FC 1 - 2
USL D1 07:30 FT Memphis 901 2 - 2 Charlotte Independence 1 - 0
BRA CNF 07:30 FT Bahia 3 - 1 Botafogo PB 1 - 0
USA NPSL 07:30 FT Celta Gunners 0 - 4 GOSA Spurs 0 - 0
USL D1 08:00 FT San Antonio 1 - 0 Rio Grande Valley 0 - 0
USA NPSL 08:00 FT North Texas 2 - 1 Forward Madison FC 1 - 1
FIJ NL 08:00 FT Rewa FC 1 - 0 Lautoka 1 - 0
MGL PL 08:00 FT Khovd Western 1 - 5 Khukh Chononuud 1 - 1
FIJ NL 08:15 FT Tailevu Naitasiri 3 - 2 Rakiraki 1 - 0
USL D1 09:00 FT Orange County Blues FC 1 - 0 Phoenix Rising FC 1 - 0
USL D1 09:00 FT San Diego loyalty 2 - 1 Las Vegas Lights 1 - 1
USL D1 09:00 FT Los Angeles Galaxy II 1 - 0 Sacramento Republic FC 0 - 0
JWD2 09:00 FT Yamato Sylphid (w) 0 - 0 FC Jumonji Ventus (w) 0 - 0
MEX D1 09:00 FT CDSyC Cruz Azul 2 - 0 Santos Laguna 1 - 0
MEX D1 09:00 FT Club Tijuana 3 - 1 Atlas 1 - 1
FIJ NL 09:00 FT Nadi FC 0 - 1 Suva FC 0 - 0
FIJ NL 09:10 FT Dreketi FC 0 - 4 Nadogo FC 0 - 4
MLS 09:30 FT Philadelphia Union 1 - 0 New England Revolution 0 - 0
FIJ NL 10:00 FT Nasinu FC 2 - 3 Navua FC 0 - 0
FIJ NL 10:30 FT Tavua FC 0 - 0 Nadroga FC 0 - 0
AUS CTL U23 10:30 FT Tuggeranong United U23 0 - 2 Canberra Olympic U23 0 - 0
FFSA WPL 11:00 FT West Adelaide Reserve (w) 4 - 2 Adelaide City Reserve (w) 2 - 2
Australia T S L 11:00 FT South Hobart (w) 0 - 4 Clarence Zebras Reserves (W) 0 - 2
FFSA WPL 11:00 FT Metro United FC Reserves (w) 6 - 3 Salisbury Inter Reserves (w) 3 - 0
JPN D1 11:05 FT Consadole Sapporo 3 - 1 Yokohama Marinos 2 - 1
Australia T S L 11:15 FT Kingborough Lions (w) 0 - 6 Olympia FC Warriors (w) 0 - 2
MGL PL 11:30 FT Aldariin Daichid 1 - 2 Khoromkhon Club 0 - 1
ANSW L 12:00 FT St George City FA 1 - 3 Blacktown Spartans 0 - 2
AUS BPLR 12:00 FT Samford Rangers Reserve 4 - 1 The Lakes Reserves 2 - 1
FFSA WPL 12:00 FT Bankstown City Lions (w) 1 - 6 Macarthur Rams (w) 1 - 2
FFSA WPL 12:00 FT Manly Utd (w) 4 - 1 Aime Rigi (w) 2 - 0
FFSA WPL 12:00 FT Football NSW Institute (w) 1 - 2 Apia L Tigers (W) 0 - 1
AUS CGP 12:30 FT Canberra FC 1 - 1 Gungahlin United 0 - 1
WAUS WD1 12:55 FT Perth SC (W) 3 - 0 Subiaco AFC (w) 0 - 0
CHN CH 13:15 FT JinYin Qiuxue 1 - 4 TongAn People 1 - 1
JWD2 14:00 FT AS Harima ALBION (w) 1 - 0 Yokohama FC Seagulls (w) 0 - 0
AUS BPLD1 14:00 FT Samford Ranges 0 - 2 The Lakes 0 - 0
JPN WD1 14:00 FT Nojima Stella (W) 1 - 3 JEF United Ichihara Chiba (w) 1 - 3
WAUS WD1 14:00 FT Balcatta (w) 1 - 1 Northern Redbacks (w) 0 - 0
FFSA WPL 14:10 FT Sydney Olympic FC (w) 0 - 0 University of Sydney (w) 0 - 0
CHA CSL 14:30 FT Dalian Pro 2 - 3 Shandong Luneng 0 - 0
INT CF 14:35 FT Banik Ostrava U19 1 - 0 MSK Zilina U19 1 - 0
JWD2 15:00 FT Setagaya Sfida (w) 3 - 0 Bunnys Kyoto (w) 1 - 0
INT CF 15:00 FT National Taiwan Sport University 1 - 4 Taiwan Steel 0 - 1
JPN WD1 15:00 FT Vegalta Sendai (w) 0 - 2 NTV Beleza (w) 0 - 1
Chinese T L 15:00 FT Hang Yuen FC 1 - 0 Tatung FC 0 - 0
Chinese T L 15:00 FT NTUPES 1 - 4 Tainan City Steel 0 - 1
Chinese T L 15:00 FT Taiwan Power Company 2 - 3 Taichung Futuro 1 - 1
MGL PL 15:00 FT Deren II 1 - 5 Tuv Buganuud 0 - 2
Chinese T L 15:00 FT Ming Chuan University 1 - 1 Taicheng Lions 1 - 1
VIE D3 15:00 FT Cong An Nhan Dan 2 - 2 TP Ho Chi Minh II 1 - 1
VIE D3 15:00 FT Lam Dong 0 - 1 PVF Vietnam 0 - 0
VIE D3 15:00 FT Vinh Long 1 - 2 Dong Nai Berjaya 0 - 2
FFSA WPL 15:10 FT NWS Koala (w) 2 - 0 Northern Tigers FC (w) 2 - 0
SVK Cup 15:30 FT Start Hrabusice 0 - 5 Rudnany 0 - 3
INT CF 15:30 FT Dukla Banska Bystrica 2 - 1 Tatran LM 0 - 1
INT CF 15:30 FT Nyiregyhaza 1 - 3 Kisvarda II 0 - 0
KAM SL 15:30 FT Boeung Ket Rubber Field 3 - 1 Phnom Penh FC 1 - 1
KAM SL 15:30 FT Electricite du Cambodge 0 - 3 Police Commisionary FC 0 - 3
VIE D3 15:30 FT Gia Dinh 4 - 2 Trieu Minh 3 - 1
VIE D3 15:30 FT Tien Giang 2 - 3 Binh Thuan 0 - 0
JPN D1 16:00 FT Yokohama FC 0 - 2 Urawa Red Diamonds 0 - 0
JPN D1 16:00 FT Shimizu S-Pulse 4 - 2 Oita Trinita 1 - 0
JWD2 16:00 FT AS Elfen Sayama (w) 4 - 0 Nippon Sport Science Universit (W) 3 - 0
KOR D2 16:00 FT Jeonnam Dragons 1 - 1 Gyeongnam FC 0 - 1
INT CF 16:00 FT KFCO Beerschot Wilrijk 1 - 1 Patro Eisden 1 - 0
INT CF 16:00 FT Ferencvarosi TC B 0 - 2 Szekszard UFC 0 - 0
INT CF 16:00 FT KP Calisia Kalisz 2 - 0 MKS Kluczbork 0 - 0
INT CF 16:00 FT SGS Essen-Schonebeck 5 - 0 SuS Haarzopf 2 - 0
JPN WD1 16:00 FT Cerezo Osaka Sakai (w) 2 - 1 IGA Kunoichi (w) 1 - 1
JPN D3 16:00 FT FC Gifu 3 - 0 Gamba Osaka U23 2 - 0
VIE D3 16:00 FT Kon Tum 3 - 3 Phu Dong FC 1 - 2
EST D4 16:00 FT Jogeva SK Noorus-96 2 - 1 Ajax Lasnamae 1 - 1
LAO PL 16:00 FT Vientiane FT 2 - 5 Ezra FC 0 - 2
LAO D1 16:00 FT Quest United FC 1 - 2 Muang Hat United 1 - 2
LAO D1 16:00 FT STT FC 3 - 1 Began United 3 - 0
LAO D1 16:00 FT Trinity FC 2 - 1 S.E.C United 2 - 0
JPN D1 16:30 FT Kashima Antlers 2 - 2 FC Tokyo 1 - 2
INT CF 16:30 FT SC Spelle-Venhaus 4 - 2 BSV Rehden 1 - 1
JPN D1 17:00 FT Kashiwa Reysol 5 - 1 Vegalta Sendai 2 - 0
JPN D1 17:00 FT Vissel Kobe 0 - 2 Gamba Osaka 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Sagan Tosu 1 - 1 Cerezo Osaka 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Kawasaki Frontale 3 - 1 Shonan Bellmare 0 - 0
KOR D2 17:00 FT Daejeon Citizen 2 - 1 Jeju United 0 - 0
BWPL 17:00 FT Dnepr Mogilev (w) 0 - 1 ABFF U19 (w) 0 - 1
INT CF 17:00 FT EVV 0 - 2 VVV Venlo 0 - 0
INT CF 17:00 FT Mahdov FC 2 - 1 Berliner AK 07 2 - 0
INT CF 17:00 FT Irtysh 1946 Omsk 1 - 0 FK Kaluga 0 - 0
CHA CSL 17:00 FT Shenzhen JiaZhaoye 3 - 0 Guangzhou Fuli FC 1 - 0
CHA CSL 17:00 FT Hebei HX Xingfu 2 - 2 Shijiazhuang YongChang FC 1 - 1
JPN WD1 17:00 FT Ehime FC (w) 0 - 1 INAC (w) 0 - 0
FIN D3 A 17:00 FT SC KuFu-98 3 - 2 VIFK 2 - 1
JPN D2 17:00 FT Machida Zelvia 2 - 0 Tochigi SC 2 - 0
JPN D2 17:00 FT Thespa Kusatsu 0 - 5 Zweigen Kanazawa FC 0 - 3
KOR D1 17:00 FT Pohang Steelers 1 - 1 Incheon United 1 - 1
KOR D1 17:00 FT Daegu FC 3 - 0 Busan I Park 2 - 0
KOR D1 17:00 FT Jeonbuk Hyundai Motors 3 - 0 FC Seoul 2 - 0
Ire LSL 17:00 FT Bangor Celtic 3 - 3 Bluebell United 2 - 0
Ire LSL 17:00 FT Cherry Orchard 2 - 2 Liffeys Pearse 1 - 0
Ire LSL 17:00 FT Portmarnock 0 - 3 Maynooth University Town FC 0 - 1
FFSA WPL 17:30 FT Illawarra Stingrays (w) 1 - 1 Blacktown Spartans(w) 1 - 1
INT CF 17:50 FT FK Chomutov 1 - 3 Teplice B 1 - 3
NOR D2 18:00 FT Hodd 0 - 0 Kjelsas 0 - 0
NOR D2 18:00 FT Levanger FK 0 - 2 FK Arendal 0 - 1
INT CF 18:00 FT BFC Viktoria 1889 2 - 0 FC Teutonia 05 1 - 0
INT CF 18:00 FT KKPK Medyk Konin (w) 2 - 2 Slavia Praha (w) 1 - 1
LAT D2 18:00 FT Super Nova 2 - 3 FK Smiltene BJSS 1 - 0
Ire LSL 18:00 FT Wayside Celtic 1 - 1 Ballymun United 0 - 1
FIN YKW 18:00 FT FC Hertta (W) 0 - 0 PK Keski Uusimaa (w) 0 - 0
Ire LSL 18:00 FT Crumlin United 2 - 1 Edenderry Town FC 0 - 0
NOR D1 W 18:00 FT KIL/Hemne (w) 2 - 1 Honefoss (w) 1 - 0
Est SMC 18:00 FT FC Arukula 2 - 3 Tarvastu 1 - 3
KAM SL 18:00 FT Nagaworld FC 3 - 0 National Sports Academy 3 - 0
ROM D1 18:30 FT FC Clinceni 3 - 0 Politehnica Iasi 1 - 0
FIN CU20 18:30 FT Inter Turku U20 1 - 1 HJK Helsinki U20 1 - 1
MGL PL 18:30 FT Khangarid Klub 5 - 4 Erchim 3 - 2
DEN SASL 19:00 FT AC Horsens 1 - 1 Odense BK 0 - 0
INT CF 19:00 FT Rot-Weiss Ahlen 3 - 1 DSC Wanne-Eickel 1 - 0
INT CF 19:00 FT Celtic FC 2 - 0 Ross County 2 - 0
INT CF 19:00 FT MSV Pampow 2 - 5 Eintracht Norderstedt 0 - 0
INT CF 19:00 FT FC Flora Tallinn II Women 1 - 1 FC Kuressaare (w) 1 - 0
CHA CSL 19:00 FT Henan Jianye 3 - 4 Jiangsu Suning FC 1 - 0
CHA CSL 19:00 FT Chongqing SWM Motors 1 - 2 Beijing Guoan 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT RoPS 2 0 - 1 GBK Kokkola 0 - 1
SWE WD2 19:00 FT AIK Solna (w) 3 - 2 Sunnana SK (w) 3 - 1
FIN CU20 19:00 FT SJK Akatemia U20 4 - 3 KaPa U20 1 - 2
FIN CU20 19:00 FT VJS Vantaa U20 5 - 3 Atlantis U20 5 - 1
Finland K 19:00 FT Kumu STPS 8 - 0 HaPK 3 - 0
TAJ FL 19:05 FT FC Panjshir 4 - 1 Ravshan Kulob 1 - 0
TAJ FL 19:05 FT FK Ravshan Zafarabad 1 - 0 FC Hulbuk 1 - 0
SWE D1 19:30 FT Elfsborg 3 - 3 Varbergs BoIS FC 1 - 1
SWE D1 19:30 FT Falkenberg 3 - 3 IFK Norrkoping FK 2 - 0
SWE D1 19:30 FT Hacken 0 - 0 IFK Goteborg 0 - 0
INT CF 19:30 FT Volendam 0 - 5 Vitesse Arnhem 0 - 1
LAT D1 20:00 FT Jelgava 2 - 1 Tukums-2000 0 - 0
NOR D2 20:00 FT Floro 1 - 4 Tromsdalen 0 - 2
NOR D2 20:00 FT Notodden FK 1 - 0 Odd Grenland 2 1 - 0
BLR D1 20:00 FT Energetik-BGU Minsk 1 - 4 FC Torpedo Zhodino 1 - 1
EST CUP 20:00 FT FC Tallinn 1 - 1 Elva 1 - 1
INT CF 20:00 FT Ratingen SV 0 - 1 FK Rad Beograd 0 - 1
INT CF 20:00 FT SV Burgaltendorf 1913 3 - 3 SpVg Schonnebeck 0 - 1
INT CF 20:00 FT TuRU Dusseldorf 2 - 2 VSF Amern 0 - 1
INT CF 20:00 FT ÍF/Víkingur/B68 (W) 1 - 2 HB Torshavn (W) 1 - 0
INT CF 20:00 FT Cronenberger SC 0 - 0 ESC Rellinghausen 0 - 0
INT CF 20:00 FT FC Viersen 05 0 - 1 Wegberg-Beeck 0 - 0
INT CF 20:00 FT Club Brugge 5 - 0 Royal Knokke 2 - 0
BRA MG 20:00 FT Uberlandia MG 2 - 1 Villa Nova-MG 1 - 0
BRA MG 20:00 FT CA Patrocinense 0 - 1 Boa Esporte Clube 0 - 0
LAT D2 20:00 FT JDFS Alberts 2 - 1 Grobina 0 - 1
NORW 20:00 FT LSK Kvinner (w) 3 - 0 Klepp (w) 2 - 0
Finland K 20:00 FT ToTe 1 - 3 FC Finnkurd 1 - 0
Zam SL 20:00 FT Zanaco 0 - 0 Nkwazi 0 - 0
NOR D1 W 20:00 FT Stabaek (w) 4 - 0 Floya (w) 2 - 0
ICE U19L 20:00 FT HK Ymir U19 2 - 0 Thor Akureyri U19 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Tanzania Prisons 2 - 2 Azam 2 - 1
IRD MSC 20:00 FT Carrigaline United 0 - 1 Rockmount 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Singida United 0 - 2 Biashara United FC 0 - 2
Tanzania D1 20:00 FT KMC FC 0 - 3 Mbeya City 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Coastal Union 0 - 1 JKT Tanzania 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Alliance FC 3 - 2 Namungo FC 2 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Mtibwa Sugar 2 - 1 Ruvu Shooting 0 - 1
FAR WD1 20:15 FT B36 Torshavn (W) 0 - 1 NSI Runavik (W) 0 - 1
QAT D1 20:45 FT Al-Wakra 0 - 0 Al-Sailiya 0 - 0
SUI Sl 21:00 FT Servette 4 - 1 Neuchatel Xamax 1 - 1
SUI Sl 21:00 FT Basel 4 - 4 Lugano 2 - 3
SUI Sl 21:00 FT Young Boys 1 - 0 Luzern 0 - 0
BRA CGD1 21:00 FT Gremio (RS) 1 - 1 Ypiranga(RS) 1 - 1
BRA CGD1 21:00 FT Sao Jose PoA RS 0 - 1 Novo Hamburgo RS 0 - 1
NOR D2 21:00 FT Eidsvold Turn 6 - 1 IF Floya 4 - 1
ROM D2 21:00 FT FC UT Arad 1 - 2 Rapid Bucuresti 1 - 0
BWPL 21:00 FT FK Minsk (w) 4 - 0 Bobruichanka Bobruisk (w) 2 - 0
GEO D2 21:00 FT Merani Martvili 2 - 2 FC Metalurgi Rustavi 1 - 2
GEO D2 21:00 FT FC Gagra 3 - 0 FC Sioni Bolnisi 0 - 0
GEO D2 21:00 FT WIT Georgia Tbilisi 3 - 0 Samgurali Tskh 0 - 0
INT CF 21:00 FT Csakvari TK 2 - 1 Bekescsaba 2 - 1
INT CF 21:00 FT Enppi 1 - 1 FC Masr 0 - 1
INT CF 21:00 FT Veles 2 - 1 Chertanovo Moscow 0 - 1
ICE D2 21:00 FT UMF Vidir 0 - 2 Haukar Hafnarfjordur 0 - 0
ICE D2 21:00 FT KF Fjardabyggd 1 - 0 Kari Akranes 0 - 0
ICE D2 21:00 FT Dalvik Reynir 1 - 1 UMF Njardvik 1 - 1
ICE D2 21:00 FT KF Fjallabyggdar 2 - 1 UMF Selfoss 1 - 0
FIN D1 21:00 FT Honka Espoo 1 - 0 RoPS Rovaniemi 1 - 0
BRA MG 21:00 FT Cruzeiro (MG) 3 - 0 Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT 2 - 0
ICE D1 21:00 FT Magni 3 - 3 Grindavik 0 - 1
ICE D1 21:00 FT Keflavik 4 - 1 Vestri 1 - 0
TUR D1 21:00 FT Kasimpasa 3 - 2 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 2 - 0
NOR D1 W 21:00 FT Fart (w) 1 - 3 Medkila (w) 0 - 1
LCE D3 21:00 FT Reynir Sandgerdi 7 - 1 Sindri 4 - 0
LCE D3 21:00 FT Augnablik Kopavogur 3 - 3 Tindastoll Sauda 2 - 1
FAR D2 21:00 FT AB Argir II 2 - 1 07 Vestur Sorvagur 1 - 1
FAR D2 21:00 FT Toftir B68 0 - 3 Vikingur Gota II 0 - 0
FAR D2 21:00 FT B71 Sandur 2 - 2 FC Hoyvik 1 - 2
LCE D3 21:00 FT HotturHuginn 3 - 1 Alftanes 1 - 1
LCE D3 21:00 FT Einherji 0 - 1 KFR Aegir 0 - 1
FAR WD1 21:00 FT EBS/Skala (W) 0 - 4 KI Klaksvikar (w) 0 - 3
INT CF 21:30 FT Yenisey Krasnoyarsk 2 - 3 Kuban Holding 1 - 1
INT CF 21:30 FT SKA Khabarovsk 2 - 2 Zvezda Irkutsk 1 - 2
IRN D2 21:30 FT Chooka Talesh 2 - 0 Naft Omidiyeh 1 - 0
IRN D2 21:30 FT Shahrdari Bam 2 - 2 Shohada Razakan 1 - 1
LAT D1 22:00 FT FK Spartaks Jurmala 2 - 0 Metta/LU Riga 1 - 0
BLR D1 22:00 FT BATE Borisov 6 - 0 FC Minsk 2 - 0
MOL D2 22:00 FT Victoria Bardar 1 - 1 Real Succes 1 - 0
Kosovo L 22:00 FT Kosova Vushtrri 5 - 3 KF Llapi 3 - 1
Kosovo L 22:00 FT KF Ballkani 2 - 1 De Rita Goni Lane 1 - 1
Kosovo L 22:00 FT KF Flamurtari Pristina(KOS) 0 - 1 KF Gunilla Hei 0 - 0
Kosovo L 22:00 FT KF Drenica Skenderaj 1 - 0 KF Dukagjini 0 - 0
Kosovo L 22:00 FT KF Trepca 89 2 - 1 Prishtina 0 - 0
Kosovo L 22:00 FT KF Ferizaj 2 - 4 KF Feronikeli 1 - 1
SVK Cup 22:00 FT FK Levoca 0 - 0 Pokrok SEZ Krompachy 0 - 0
SVK Cup 22:00 FT Jesenske 0 - 4 Rimavska Sobota 0 - 1
SVK Cup 22:00 FT Predmier 1 - 2 Tatran Krasno nad Kysucou 0 - 2
SVK Cup 22:00 FT FK Strecno 0 - 3 OSK Svosov 0 - 0
SVK Cup 22:00 FT MFK Bytca 1 - 1 Slavia Staskov 1 - 0
SVK Cup 22:00 FT MFK Tahanovce 1 - 4 Slavia TU Kosice 1 - 1
SVK Cup 22:00 FT OSK Fintice 2 - 4 Tatran Presov 2 - 3
SVK Cup 22:00 FT Harichovce 0 - 3 Spisske Podhradie 0 - 2
SVK Cup 22:00 FT TJ SV And Kysucou 1 - 1 Jednota Banova 0 - 1
SVK Cup 22:00 FT TJ Visnove 1 - 1 Banik Stranavy 1 - 1
INT CF 22:00 FT Dorogi FC 1 - 1 FC Ajka 0 - 1
INT CF 22:00 FT Ferencvarosi TC 4 - 0 NK Brezice 2 - 0
INT CF 22:00 FT FC Strani 1 - 3 Otrokovice 1 - 2
INT CF 22:00 FT Zamalek 4 - 0 Wadi Degla SC 0 - 0
UKR D2 22:00 FT Metalurh Zaporizhya 1 - 1 Cherkashchyna-Akademiya 1 - 1
ENG PR 22:00 FT Arsenal 3 - 2 Watford 3 - 1
ENG PR 22:00 FT Burnley 1 - 2 Brighton Hove Albion 1 - 1
ENG PR 22:00 FT Chelsea 2 - 0 Wolves 2 - 0
ENG PR 22:00 FT Crystal Palace 1 - 1 Tottenham Hotspur 0 - 1
ENG PR 22:00 FT Everton 1 - 3 Bournemouth AFC 1 - 2
ENG PR 22:00 FT Leicester City 0 - 2 Manchester United 0 - 0
ENG PR 22:00 FT Manchester City 5 - 0 Norwich City 2 - 0
ENG PR 22:00 FT Newcastle United 1 - 3 Liverpool 1 - 1
ENG PR 22:00 FT Southampton 3 - 1 Sheffield United 0 - 1
ENG PR 22:00 FT West Ham United 1 - 1 Aston Villa 0 - 0
Est SMC 22:00 FT Viimsi FC Igiliikur 2 - 1 Romoli 0 - 1
EST D4 22:00 FT Tartu JK Welco II 2 - 1 JK Tammeka Tartu III 0 - 0
AUS AC 22:00 FT SV Eitweg 4 - 2 St. Margarethen 2 - 0
ITA D1 22:15 FT Bologna 3 - 2 Lecce 2 - 1
SWE D1 22:30 FT AIK Solna 0 - 1 Djurgardens 0 - 0
SWE D1 22:30 FT IK Sirius FK 2 - 5 Malmo FF 1 - 0
FIN D2 22:30 FT Jaro 1 - 0 Mypa 0 - 0
FIN WD1 22:30 FT HJK Helsinki (w) 1 - 0 Honka Espoo (w) 0 - 0
INT CF 22:30 FT Partizan Belgrade 4 - 0 Proleter 1 - 0
INT CF 22:30 FT FK Shkupi 1 - 2 FC Struga Trim Lum 0 - 0
INT CF 22:30 FT FC Maritsa 1921 2 - 1 Spartak Plovdiv 1 - 1
INT CF 22:30 FT Lokomotiv Plovdiv 1 - 1 Lokomotiv Gorna Oryahovista 0 - 0
INT CF 22:30 FT Lokomotiv Plovdiv 1 - 1 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0 - 0
FIN D1 22:30 FT FC Haka 0 - 2 Inter Turku 0 - 1
FIN D1 22:30 FT IFK Mariehamn 0 - 3 HIFK 0 - 1
IRN D2 22:30 FT Pas 1 - 0 Naft Gachsaran 1 - 0
Finland K 22:30 FT Narpes Kraft 3 - 4 KaIK TePa 1 - 2
FAR D2 22:30 FT HBTorshavn II 4 - 3 KI Klaksvik II 2 - 1
FIN D1 22:45 FT KuPs 2 - 1 SJK Seinajoen 2 - 0
LAT D1 22:59 FT FK Liepaja 1 - 1 BFC Daugavpils 0 - 1
SLO D1 22:59 FT ND Gorica 1 - 1 Triglav Gorenjska 1 - 1
EST D3 22:59 FT Paide Linnameeskond B 3 - 0 Voru JK 0 - 0
INT CF 22:59 FT Motor Lublin 0 - 0 Chelmianka Chelm 0 - 0
INT CF 22:59 FT MKS Unia Hrubieszow 0 - 5 Orleta Radzyn Podlaski 0 - 1
INT CF 22:59 FT Szolnoki MAV FC 1 - 1 Kecskemeti TE 1 - 0
INT CF 22:59 FT TUS Bovinghausen 04 3 - 0 Westfalia Herne 2 - 0
MAR D2 22:59 FT TAS de Casablanca 0 - 0 Club Salmi 0 - 0
MAR D2 22:59 FT Chabab Rif Hoceima 0 - 1 Wydad Fes 0 - 1
MAR D2 22:59 FT Kawkab de Marrakech 1 - 2 Racing Casablanca 1 - 1
MAR D2 22:59 FT SCCM Chabab Mohamedia 2 - 2 Itihad Z. Khemisset 1 - 0
MAR D2 22:59 FT USK US Sidi Kacem 0 - 0 Chabab Ben Guerir 0 - 0
MAR D2 22:59 FT Olympique Dcheira 4 - 1 Chabab Atlas Khenifra 0 - 0
ICE D2 22:59 FT IR Reykjavik 5 - 1 Volsungur husavik 2 - 1
ICE PR 22:59 FT KA Akureyri 0 - 0 KR Reykjavik 0 - 0
ICE D1 22:59 FT Fram Reykjavik 6 - 1 Thor Akureyri 3 - 1
ICE D1 22:59 FT Vikingur Olafsvik 3 - 0 Leiknir F 1 - 0
QAT D1 22:59 FT Al Shahaniya 3 - 1 Al-Ahli Doha 2 - 0
NOR D1 22:59 FT Bodo Glimt 3 - 1 Molde 1 - 1
NOR D1 22:59 FT Viking 3 - 0 Sarpsborg 08 2 - 0
NOR D1 22:59 FT Valerenga 2 - 0 Stromsgodset 2 - 0
NOR D1 22:59 FT Sandefjord 1 - 0 Mjondalen IF 0 - 0
NOR D1 22:59 FT Start Kristiansand 0 - 0 Stabaek 0 - 0
AUS AC 22:59 FT Launsdorf 0 - 0 SAK Klagenfurt 0 - 0
CRO FLW 22:59 FT Dinamo Maksimir (W) 0 - 1 ZNK Agram (w) 0 - 1
CRO FLW 23:30 FT ZNK Split (w) 7 - 1 ZNK Osijek (w) 4 - 0
NWSLCup 23:40 FT Houston Dash (w) 2 - 0 Chicago Red Stars (w) 1 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll