Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 08-07-2020
ENG LCH 00:00 FT Brentford 2 - 1 Charlton Athletic 0 - 1
ENG LCH 00:00 FT Reading 0 - 0 Huddersfield Town 0 - 0
ENG LCH 00:00 FT Luton Town 1 - 1 Barnsley 1 - 0
ROM D2 00:00 FT CS Mioveni 0 - 0 Rapid Bucuresti 0 - 0
INT CF 00:00 FT Union Gurten 5 - 1 SV Friedburg Pondorf 1 - 0
INT CF 00:00 FT SPG Motz/Silz 1 - 5 SV Telfs 0 - 2
INT CF 00:00 FT SV Ried B 1 - 1 FC Andorf 0 - 1
INT CF 00:00 FT SK St.Andra 3 - 3 VST Volkermarkt 2 - 1
INT CF 00:00 FT Atus Velden 1 - 2 ASK Klagenfurt 1 - 0
INT CF 00:00 FT Bergheim/Hof (w) 4 - 0 Union Henndorf 1 - 0
INT CF 00:00 FT ATSV Wolfsberg 3 - 4 SV Feldbach 2 - 0
NOR AL 00:00 FT Lillestrom 2 - 0 Ham-Kam 0 - 0
LIT Cup 00:00 FT Siauliai 0 - 2 FK Zalgiris Vilnius 0 - 1
ENG PR 00:00 FT Crystal Palace 2 - 3 Chelsea 1 - 2
ENG PR 00:00 FT Watford 2 - 1 Norwich City 1 - 1
SWE D2 00:00 FT Akropolis IF 2 - 2 Trelleborgs FF 0 - 1
SWE D2 00:00 FT AFC Eskilstuna 3 - 2 Jonkopings Sodra IF 1 - 2
SWE D2 00:00 FT Degerfors IF 1 - 0 Umea FC 1 - 0
SPA D1 00:30 FT Valencia 2 - 1 Real Valladolid 1 - 0
SPA D2 00:30 FT Mirandes 1 - 0 Elche 0 - 0
RUS PR 00:30 FT Arsenal Tula 2 - 4 Krylya Sovetov 1 - 1
INT CF 00:30 FT Schwarz Weiss Alstaden 2 - 3 SV Rot-Weiss Mulheim 1 - 0
INT CF 00:30 FT SK Treibach 5 - 1 Admira Villach 2 - 1
ITA D1 00:30 FT Lecce 2 - 1 Lazio 1 - 1
ICE LD1 01:00 FT IA Akranes (w) 4 - 0 Volsungur Husavik (w) 3 - 0
BUL D1 01:00 FT Botev Plovdiv 1 - 0 Etar 1 - 0
SLO D1 01:00 FT NK Publikum Celje 4 - 1 Domzale 1 - 1
CZE D1 01:00 FT Bohemians 1905 2 - 1 Mlada Boleslav 1 - 1
POL Cup 01:00 FT Cracovia Krakow 3 - 0 Legia Warszawa 2 - 0
ICE D1 01:00 FT Leiknir Reykjavik 2 - 4 IBV Vestmannaeyjar 1 - 1
ICE D1 01:00 FT Afturelding 7 - 0 Magni 2 - 0
TUR D1 01:00 FT Istanbul Buyuksehir Belediyesi 2 - 0 Denizlispor 0 - 0
ISR D1 01:00 FT Hapoel Tel Aviv 0 - 3 Hapoel Haifa 0 - 1
ISR D1 01:00 FT Hapoel Beer Sheva 2 - 0 Maccabi Tel Aviv 2 - 0
ISR D1 01:00 FT Beitar Jerusalem 2 - 2 Maccabi Haifa 0 - 1
ICE U19L 01:00 FT HK Ymir U19 3 - 1 Valur Reykjavik U19 3 - 1
SUI Sl 01:30 FT Neuchatel Xamax 1 - 1 FC Zurich 1 - 1
SPA D2 01:30 FT Fuenlabrada 1 - 0 Racing Santander 0 - 0
SUI D1 01:30 FT Grasshopper 4 - 0 Stade Ouchy 1 - 0
SUI D1 01:30 FT Schaffhausen 2 - 3 FC Wil 1900 2 - 3
ENG LCH 01:45 FT Cardiff City 2 - 3 Blackburn Rovers 2 - 1
ICE LD1 02:15 FT Tindastoll Neisti (w) 1 - 0 Augnablik (w) 1 - 0
ICE LD1 02:15 FT Vikingur Reykjavik (w) 1 - 3 Grotta (w) 0 - 2
ICE LD1 02:15 FT Fjolnir (w) 0 - 4 Keflavik (w) 0 - 3
ICE D2 02:15 FT UMF Njardvik 0 - 1 Throttur Vogum 0 - 1
ICE D2 02:15 FT Dalvik Reynir 2 - 4 KF Fjallabyggdar 1 - 0
ICE D2 02:15 FT UMF Vidir 0 - 3 IR Reykjavik 0 - 2
ICE D2 02:15 FT Haukar Hafnarfjordur 1 - 2 UMF Selfoss 0 - 0
ICE D2 02:15 FT Volsungur husavik 2 - 2 KF Fjardabyggd 1 - 0
ICE D1 02:15 FT Vikingur Olafsvik 1 - 2 Fram Reykjavik 0 - 2
ENG PR 02:15 FT Arsenal 1 - 1 Leicester City 1 - 0
SPA D2 02:45 FT Extremadura 0 - 1 Cadiz 0 - 1
ITA D1 02:45 FT AC Milan 4 - 2 Juventus 0 - 0
SPA D1 03:00 FT Celta Vigo 1 - 1 Atletico Madrid 0 - 1
ICE D2 03:00 FT Kari Akranes 0 - 0 Kordrengir 0 - 0
LCE D3 03:00 FT Vaengir Jupiters 0 - 0 Augnablik Kopavogur 0 - 0
MGNP 07:00 FT Atlas 1 - 0 Mazatlan FC 0 - 0
MGNP 09:00 FT Pumas U.N.A.M. 0 - 0 Club America 0 - 0
INT CF 13:45 FT Nadi FC 2 - 2 Lautoka 2 - 1
CB-CUP 15:00 FT Kampong Chhnang 1 - 2 Kep 1 - 1
CB-CUP 15:00 FT Tboung Khmum 1 - 1 Kampong Speu 0 - 1
MGL PL 15:00 FT Khangarid Klub 9 - 0 Gepro FC 3 - 0
JPN D1 16:00 FT Cerezo Osaka 2 - 0 Shimizu S-Pulse 0 - 0
JPN D1 16:00 FT Vegalta Sendai 1 - 2 Urawa Red Diamonds 0 - 1
INT CF 16:00 FT FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 4 - 0 Dolgiye Prudy 3 - 0
JPN D1 16:30 FT Kashiwa Reysol 1 - 3 Yokohama FC 1 - 1
JPN D1 17:00 FT Kashima Antlers 0 - 2 Consadole Sapporo 0 - 1
JPN D1 17:00 FT Sagan Tosu 0 - 1 Vissel Kobe 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Yokohama Marinos 3 - 2 Shonan Bellmare 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Hiroshima Sanfrecce 1 - 2 Oita Trinita 1 - 0
JPN D1 17:30 FT FC Tokyo 0 - 4 Kawasaki Frontale 0 - 4
JPN D1 17:30 FT Nagoya Grampus 2 - 2 Gamba Osaka 2 - 1
INT CF 18:00 FT III.Keruleti TUE 3 - 0 Szentlorinc SE 0 - 0
MGL PL 18:30 FT UB Mazaalainuud 0 - 5 Selenge Press 0 - 0
Tanzania D1 19:00 FT Namungo FC 0 - 0 Simba Sports Club 0 - 0
TAJ CUP 19:00 FT FC Isfara 1 - 5 Eskhata 1 - 2
TAJ CUP 19:00 FT Khosilot Parkhar 1 - 4 Mohir Yavan 0 - 1
BLR WCUP 19:00 FT Neman Grodno (w) 12 - 0 Fk BOTSOR Brest (w) 6 - 0
UZB D1 19:45 FT Dinamo Samarqand 1 - 2 Istiklol Fergana 0 - 1
UZB D1 19:45 FT Zaamin 3 - 1 Shurtan Guzor 1 - 1
UZB D1 19:45 FT Turon Nukus 1 - 0 Oktepa 0 - 0
SYR Cup 20:00 FT Al-Horiyah 2 - 4 Al-Shorta Damascus 0 - 4
SYR Cup 20:00 FT Al futowa 3 - 0 Al-Jehad 1 - 0
SYR Cup 20:00 FT Al-Jaish Damascus 1 - 1 Teshrin SC 1 - 0
SYR Cup 20:00 FT Al-Karamah 0 - 1 Al-Majd Damascus 0 - 0
SYR Cup 20:00 FT Musfat Banyas 1 - 1 Mork 1 - 1
SYR Cup 20:00 FT Al Mukharram 0 - 2 Al-Wahda Damascus 0 - 0
SYR Cup 20:00 FT Al Nawair 1 - 1 Al-Sahel(SYR) 1 - 0
SYR Cup 20:00 FT Al Ittihad (SYR) 0 - 0 Al-Taleiah 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT KMC FC 2 - 0 Singida United 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Ndanda FC 0 - 0 JKT Tanzania 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Biashara United FC 0 - 0 Ruvu Shooting 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Mbao FC 1 - 0 Mtibwa Sugar 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Alliance FC 2 - 0 Lipuli FC 1 - 0
ENG LCH 21:00 FT Millwall 0 - 2 Middlesbrough 0 - 0
INT CF 21:00 FT Bodajk FC Siofok 1 - 2 Szombathelyi Haladas 0 - 0
BLR WCUP 21:00 FT Energetik-BGU Minsk (W) 3 - 5 Dinamo-BGUFK Minsk (w) 1 - 2
FAR Cup 21:30 FT TB/FCS/Royn 1 - 0 IF Fuglafjordur 1 - 0
CZE D2 22:00 FT Trinec 0 - 1 Pardubice 0 - 0
LAT D1 22:00 FT BFC Daugavpils 2 - 3 Rigas Futbola skola 2 - 0
LAT D1 22:00 FT Riga FC 2 - 0 Metta/LU Riga 1 - 0
MOL D1 22:00 FT FC Sfintul Gheorghe 0 - 1 Sheriff Tiraspol 0 - 0
RUS PR 22:00 FT Gazovik Orenburg 0 - 4 CSKA Moscow 0 - 1
RUS PR 22:00 FT Zenit St. Petersburg 2 - 1 FK Sochi 1 - 1
Kosovo L 22:00 FT KF Gunilla Hei 2 - 1 Prishtina 0 - 0
Kosovo L 22:00 FT KF Ballkani 5 - 1 KF Llapi 4 - 1
Kosovo L 22:00 FT KF Drenica Skenderaj 3 - 0 KF Ferizaj 2 - 0
INT CF 22:00 FT KFCO Wilrijk 1 - 1 Club Brugge 1 - 1
INT CF 22:00 FT Lokomotiv Sofia 1 - 0 Septemvri Sofia 1 - 0
INT CF 22:00 FT Jarota Jarocin 3 - 1 KS Polonia Sroda Wlkp 2 - 0
INT CF 22:00 FT Lipany 3 - 1 Partizan Bardejov 2 - 0
INT CF 22:00 FT FK Chernomorets 1919 Burgas 3 - 1 Spartak Varna 2 - 0
INT CF 22:00 FT Humenne 2 - 1 Slavoj Trebisov 0 - 1
INT CF 22:00 FT Tekstilshchik Ivanovo 1 - 0 Znamya Truda 0 - 0
BUL PLW 22:00 FT Rial Kovachevci (W) 2 - 5 FK Lokomotiv Stara Zagora (W) 1 - 3
Pol D4 22:00 FT Unia Tarnow 1 - 1 Cracovia II 1 - 0
FIN YKW 22:00 FT Ilves/2 (w) 3 - 1 TKT (w) 1 - 0
BUL D1 22:30 FT Ludogorets Razgrad 3 - 0 Levski Sofia 1 - 0
INT CF 22:30 FT FC Ajka 5 - 1 SC Sopron 3 - 0
INT CF 22:30 FT Vyskov 8 - 1 Velka Bites 3 - 1
FIN D1 22:30 FT Lahti 0 - 0 SJK Seinajoen 0 - 0
FIN D1 22:30 FT HJK Helsinki 3 - 1 FC Haka 1 - 0
FIN D1 22:30 FT IFK Mariehamn 0 - 0 Honka Espoo 0 - 0
FIN D1 22:30 FT RoPS Rovaniemi 0 - 1 HIFK 0 - 0
TUR D1 22:30 FT Sivasspor 0 - 1 Yeni Malatyaspor 0 - 0
TUR D1 22:30 FT Trabzonspor 2 - 2 Antalyaspor 2 - 1
Finland K 22:30 FT BK-46 Karis Karjaa 0 - 2 EsPa 0 - 0
INT CF 22:45 FT Mechelen 1 - 1 Jeunesse Molenbeek 0 - 1
SWE WD1 22:59 FT Umea IK (w) 0 - 2 Orebro (w) 0 - 0
ENG LCH 22:59 FT West Bromwich(WBA) 2 - 0 Derby County 1 - 0
DEN SASL 22:59 FT Randers FC 3 - 1 Esbjerg 0 - 1
DEN SASL 22:59 FT AC Horsens 3 - 2 Hobro 1 - 2
SLO D1 22:59 FT NK Aluminij 1 - 2 ASK Bravo Publikum 1 - 0
SVK Cup 22:59 FT Slovan Bratislava 1 - 0 MFK Ruzomberok 0 - 0
INT CF 22:59 FT Tatabanya 0 - 6 Csakvari TK 0 - 3
INT CF 22:59 FT ESMTK Budapest 0 - 2 SOROKSAR 0 - 0
INT CF 22:59 FT Akron Togliatti 3 - 1 Urozhay Krasnodar 2 - 0
INT CF 22:59 FT Radnik Surdulica 4 - 1 FK Dubocica 2 - 0
INT CF 22:59 FT Slavia Kromeriz 7 - 0 FC Strani 2 - 0
INT CF 22:59 FT FK Spartak Zlatibor Voda 4 - 2 Indjija 1 - 3
INT CF 22:59 FT Radnicki Sombor 1 - 0 FK Backa Backa Palanka 0 - 0
CZE D1 22:59 FT FC Viktoria Plzen 4 - 0 Slovan Liberec 2 - 0
CZE D1 22:59 FT Slavia Praha 0 - 0 Sparta Praha 0 - 0
CZE D1 22:59 FT Baumit Jablonec 1 - 1 Banik Ostrava 1 - 0
EST D1 22:59 FT JK Tallinna Kalev 0 - 4 Levadia Tallinn 0 - 2
EST D1 22:59 FT Viljandi Tulevik 2 - 1 FC Flora Tallinn 1 - 1
EST D1 22:59 FT Tartu JK Maag Tammeka 1 - 3 Tallinna JK Legion 0 - 1
Tanzania D1 22:59 FT Azam 1 - 0 Mwadui FC 0 - 0
Finland K 22:59 FT Edustus IPS 0 - 1 Kumu STPS 0 - 0
Finland K 22:59 FT Liry 0 - 0 LaPa 0 - 0
BLR WCUP 22:59 FT Bobruichanka Bobruisk (w) 2 - 1 Dnepr Mogilev (w) 0 - 1
Est SMC 22:59 FT Harju JK Laagri 1 - 1 Raplamaa 0 - 0
Est SMC 22:59 FT JK Nomme Kalju III 1 - 3 Tallinna FC Ararat TTU 0 - 2
SUI Sl 23:15 FT Young Boys 4 - 0 Thun 1 - 0
SUI D1 23:15 FT Kriens 4 - 1 Aarau 4 - 1
GRE D1 23:15 FT Aris Thessaloniki 2 - 4 Olympiakos Piraeus 0 - 2
INT CF 23:25 FT St Jakob/Rosental 11 - 1 DSG Ledenitzen 5 - 0
INT CF 23:30 FT Slavonac 0 - 2 HNK Cibalia 0 - 1
INT CF 23:30 FT Orzel Miedary 3 - 2 Gwarek Tarnowskie Gory 0 - 2
FAR Cup 23:30 FT 07 Vestur Sorvagur 3 - 1 FC Suduroy 1 - 1
EST D1 23:30 FT Trans Narva 1 - 0 Flora Paide 1 - 0
NWSLCup 23:30 FT Utah Royals (w) 0 - 1 OL Reign Reign (w) 0 - 0
INT CF 23:35 FT FC Union Passail 3 - 2 USV St Kathrein 2 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll