Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 07-07-2020
SWE D1 00:00 FT IFK Norrkoping FK 3 - 1 IFK Goteborg 1 - 0
SWE D1 00:00 FT Djurgardens 2 - 2 Helsingborg 2 - 1
SWE D1 00:00 FT Ostersunds FK 0 - 1 Mjallby AIF 0 - 0
SWE D1 00:00 FT Varbergs BoIS FC 1 - 0 Kalmar 0 - 0
SWE D1 SN 00:00 FT Brommapojkarna 2 - 1 Vasalunds IF 1 - 1
TUR D2 00:00 FT Akhisar Bld.Geng 3 - 1 Balikesirspor 1 - 0
TUR D2 00:00 FT Eskisehirspor 0 - 3 Istanbulspor 0 - 2
ISR D2 00:00 FT Hapoel Bnei Lod 1 - 1 Hapoel Ashkelon 0 - 0
INT CF 00:00 FT Bischofshofen 3 - 0 Ikarus Pfarrwerfen 2 - 0
ROM D1 00:00 FT CS Voluntari 0 - 0 FC Viitorul Constanta 0 - 0
GRE D1 00:00 FT Atromitos Athens 2 - 2 Panaitolikos Agrinio 1 - 1
SPA D1 00:30 FT Levante 1 - 1 Real Sociedad 1 - 1
SPA D2 00:30 FT Sporting Gijon 0 - 0 Girona 0 - 0
SWE D1 SN 00:30 FT Qviding FIF 1 - 1 Tvaakers IF 0 - 0
EST D4 00:30 FT Saue JK Laagri 2 - 1 Viimsi MRJK B 1 - 0
BUL D1 01:00 FT Botev Vratsa 0 - 0 FC Dunav Ruse 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Kayserispor 3 - 1 Besiktas JK 0 - 0
LCE D4 01:00 FT Ymir 0 - 3 KFS Vestmannaeyjar 0 - 2
ICE U19L 01:00 FT Fjolnir U19 3 - 2 FH Hafnarfjordur U19 0 - 2
ICE U19L 01:00 FT Keflavik/Reynir/Vidir U19 1 - 1 Fram Reykjavik U19 1 - 0
GER D2 01:30 FT Heidenheimer 2 - 2 Werder Bremen 0 - 1
ICE U19L 01:30 FT Stjarnan SkinandiU19 3 - 4 IA Kari U19 0 - 2
ALB D1 01:45 FT Teuta Durres 1 - 0 Skenderbeu Korca 0 - 0
ENG L1 01:45 FT Wycombe Wanderers 2 - 2 Fleetwood Town 0 - 1
ENG PR 02:00 FT Tottenham Hotspur 1 - 0 Everton 1 - 0
ICE WPR 02:15 FT Valur (w) 3 - 0 Stjarnan (w) 2 - 0
ICE WPR 02:15 FT Hafnarfjordur (w) 1 - 2 Trottur Reykjavik (w) 1 - 2
ICE LD1 02:15 FT Afturelding/Fram (w) 1 - 2 Haukar (w) 1 - 0
SPA D2 02:45 FT Real Zaragoza 2 - 4 Rayo Vallecano 1 - 1
SPA D1 03:00 FT Sevilla 1 - 0 Eibar 0 - 0
POR D1 03:00 FT Moreirense 0 - 0 Sporting Lisbon 0 - 0
LCE D4 03:00 FT IH Hafnarfjordur 4 - 0 Vatnaliljur 2 - 0
LCE D4 03:00 FT Lettir Reykjavik 3 - 1 Golfklubbur Grindavikur 1 - 0
LCE D4 03:00 FT Hviti Riddarinn 3 - 2 KB(ICE) 1 - 2
LCE D4 03:00 FT KRIA 3 - 3 Arborg 0 - 0
LCE D4 03:00 FT Hond Midasar 0 - 4 KH Hlidarendi 0 - 3
ICE U19L 03:15 FT Selfordshack U19 1 - 2 Breidablik/Augnablik II U19 0 - 0
LCE D4 03:35 FT Bjorninn 1 - 3 Skautafelag Reykjavikur 0 - 1
Cur L 06:45 FT SV UNDEBA 2 - 1 RKSV Centro Dominguito 2 - 1
CB-CUP 15:00 FT Kandal 3 - 1 Siem Reap 1 - 1
CB-CUP 15:00 FT Koh Kong 0 - 3 Prey Veng 0 - 2
VIE D2 15:30 FT Dong Thap 2 - 3 Huda Hue 0 - 1
VIE D2 17:00 FT Pho Hien 2 - 1 An Giang 1 - 0
VIE D2 17:00 FT Can Tho 1 - 1 Dak Lak 1 - 1
MGL PL 18:00 FT Athletic 220 FC 3 - 0 Anduud City FC 1 - 0
TAJ CUP 19:00 FT Ravshan Kulob 3 - 2 FC Hulbuk 2 - 1
TAJ CUP 19:00 FT FK Ravshan Zafarabad 6 - 1 Shohmansur 3 - 0
TAJ CUP 19:00 FT Saroykamar 2 - 1 FC Panjshir 2 - 1
TAJ CUP 19:00 FT FK Xayr Vahdat 2 - 2 FC Barkchi 1 - 2
UZB D1 19:45 FT Neftchi Fargona 3 - 0 Xorazm Urganch 1 - 0
UZB D1 21:00 FT Pakhtakor 3 - 0 Mashal Muborak 1 - 0
INT CF 21:00 FT Zulte-Waregem 1 - 2 Charleroi 1 - 0
INT CF 21:00 FT Metalac Gornji Milanovac 3 - 0 Indjija 1 - 0
INT CF 21:00 FT Baia Zugdidi 2 - 2 Merani Martvili 1 - 0
UKR D2 21:00 FT Rukh Vynnyky 2 - 3 Ahrobiznes TSK Romny 2 - 1
ARM D1 21:15 FT Alashkert 5 - 1 Lori Vanadzor 1 - 1
LAT D1 22:00 FT FK Spartaks Jurmala 1 - 1 Tukums-2000 0 - 1
MOL D1 22:00 FT FC Floresti 1 - 0 Codru Lozova 0 - 0
UZB D1 22:00 FT OTMK Olmaliq 2 - 1 Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 0
UZB D1 22:00 FT Kuruvchi Bunyodkor 3 - 1 Navbahor Namangan 2 - 0
UZB D1 22:00 FT Sogdiana Jizak 3 - 1 Buxoro FK 1 - 0
BUL D1 22:00 FT Cherno More Varna 1 - 0 Arda 1 - 0
INT CF 22:00 FT Sport Podbrezova 4 - 1 FC Artmedia Petrzalka 3 - 0
IRN D1 22:20 FT Niroye Zamini 1 - 2 Persepolis Pakdasht 0 - 2
RUS PR 22:30 FT Spartak Tambov 1 - 2 Terek Grozny 1 - 1
FIN D1 22:30 FT KuPs 1 - 0 Inter Turku 0 - 0
FIN D1 22:30 FT TPS Turku 0 - 1 Ilves Tampere 0 - 0
TUR D1 22:30 FT Genclerbirligi 1 - 1 Fenerbahce 0 - 0
ENG LCH 22:59 FT Nottingham Forest 0 - 1 Fulham 0 - 1
INT CF 22:59 FT Proleter 3 - 1 FK Rad Beograd 1 - 0
INT CF 22:59 FT Zlatibor Cajetina 1 - 2 Mladost Lucani 0 - 1
EST D2 22:59 FT Tartu JK Maag Tammeka B 0 - 4 FC Nomme United 0 - 2
LIT Cup 22:59 FT Babrungas 1 - 4 Hegelmann Litauen 1 - 1
BUL PLW 22:59 FT LP Super Sport Sofia (w) 0 - 3 FK Etar Veliko Tarnovo (W) 0 - 2
GER D2 23:15 FT Nurnberg 2 - 0 Ingolstadt 2 - 0
SUI D1 23:15 FT Lausanne Sports 2 - 1 Chiasso 2 - 1
SUI D1 23:15 FT Winterthur 1 - 4 Vaduz 1 - 2
EST D1 23:30 FT Nomme JK Kalju 1 - 0 FC Kuressaare 1 - 0
INT CF 23:45 FT SV Rosegg 4 - 2 Techelsberg 3 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll