Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 06-07-2020
BLR D1 00:00 FT FC Rukh Brest 1 - 0 Dinamo Minsk 1 - 0
TUR D2 00:00 FT Adana Demirspor 2 - 2 Altay Spor Kulubu 1 - 0
TUR D2 00:00 FT Osmanlispor FC 3 - 2 Umraniyespor 1 - 1
ROM D1 00:00 FT FC Astra Giurgiu 2 - 2 CFR Cluj 1 - 2
GEO D1 00:00 FT Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi 0 - 2 Torpedo Kutaisi 0 - 1
SPA D1 00:30 FT Osasuna 0 - 0 Getafe 0 - 0
MOL D1 00:30 FT Zimbru Chisinau 0 - 1 Dacia-Buiucani 0 - 0
SPA D2 00:30 FT Las Palmas 3 - 0 Ponferradina 0 - 0
SPA D2 00:30 FT Malaga 0 - 0 Albacete 0 - 0
RUS PR 00:30 FT FC Krasnodar 2 - 4 Zenit St. Petersburg 1 - 2
ITA D1 00:30 FT Parma 1 - 2 Fiorentina 0 - 2
ITA D1 00:30 FT Sampdoria 3 - 0 Spal 3 - 0
ITA D1 00:30 FT Cagliari 0 - 1 Atalanta 0 - 1
ITA D1 00:30 FT Udinese 2 - 2 Genoa 1 - 0
ITA D1 00:30 FT Brescia 2 - 0 Verona 0 - 0
ITA C1 01:00 FT SudTirol 0 - 1 Triestina 0 - 0
DEN SASL 01:00 FT Aarhus AGF 1 - 0 FC Copenhagen 0 - 0
BUL D1 01:00 FT CSKA Sofia 1 - 1 Ludogorets Razgrad 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Konyaspor 1 - 0 Caykur Rizespor 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Galatasaray 1 - 3 Trabzonspor 0 - 1
ENG PR 01:00 FT Southampton 1 - 0 Manchester City 1 - 0
POR D1 01:15 FT CD Tondela 0 - 1 FC Famalicao 0 - 0
SLO D1 01:15 FT Maribor 3 - 2 NK Mura 05 2 - 0
AUT D2 01:25 FT SKU Amstetten 1 - 1 FAC Team Fur Wien 0 - 0
ITA C1 01:30 FT Ternana 1 - 1 Catania 0 - 1
ITA C1 01:30 FT Alessandria 3 - 2 Robur Siena S.S.D. 1 - 1
ANDSL 01:30 FT Inter Club Escaldes 1 - 1 FC Santa Coloma 0 - 1
NOR D1 01:30 FT Stabaek 0 - 3 Rosenborg 0 - 0
GRE D1 01:30 FT Panathinaikos 0 - 0 Olympiakos Piraeus 0 - 0
ITA C1 01:45 FT Potenza 1 - 1 Catanzaro 1 - 0
ITA C1 01:45 FT Padova 1 - 0 Feralpisalo 0 - 0
BRA RJ 02:00 FT Flamengo 2 - 0 Volta Redonda 1 - 0
BRA RJ 02:00 FT Fluminense RJ 0 - 0 Botafogo RJ 0 - 0
LCE D4 02:00 FT Alafoss 2 - 3 KFR Hvolsvollur 1 - 0
Spain D4 02:00 FT FC La Union Atletico 2 - 2 CD Algar 0 - 0
CRO D1 02:10 FT Rijeka 2 - 0 Dinamo Zagreb 1 - 0
LCE D3 02:15 FT Tindastoll Sauda 1 - 3 KF Gardabaer 1 - 1
SPA D2 02:45 FT AD Alcorcon 2 - 2 CD Lugo 1 - 0
ITA D1 02:45 FT Napoli 2 - 1 AS Roma 0 - 0
SPA D1 03:00 FT Villarreal 1 - 4 FC Barcelona 1 - 3
POR D1 03:30 FT FC Porto 5 - 0 Belenenses 1 - 0
INT CF 05:15 FT Central Florida Mix 4 - 4 Diaspora United 3 - 3
NWSLCup 09:10 FT Portland Thorns FC (w) 1 - 1 Washington Spirit (w) 0 - 0
KOR WD1 16:00 FT Sejong Gumi Sportstoto (w) 1 - 1 KSPO FC (w) 1 - 1
VIE D1 17:00 FT Thanh Hoa 0 - 3 SHB Da Nang 0 - 1
VIE D1 17:00 FT Hoang Anh Gia Lai 1 - 0 Hong Linh Ha Tinh 1 - 0
KOR D2 17:00 FT Bucheon FC 1995 1 - 0 Daejeon Citizen 1 - 0
VIE D2 17:00 FT Binh Phuoc 1 - 0 Dong Tam Long An 1 - 0
KOR WD1 17:00 FT Hyundai Steel Red Angels (w) 5 - 0 Boeun Sangmu (w) 1 - 0
KOR WD1 17:00 FT Changnyeong (W) 0 - 0 Gyeongju FC (w) 0 - 0
KOR WD1 17:00 FT Suwon FMC (w) 2 - 1 Seoul Amazones (w) 1 - 1
VIE D1 18:00 FT Than Quang Ninh 3 - 2 Nam Dinh FC 2 - 2
VIE D1 19:15 FT CLB TPHCM 1 - 2 Becamex Binh Duong 0 - 2
Tanzania D1 20:00 FT Mbeya City 3 - 1 Coastal Union 2 - 0
UZB D1 21:00 FT Lokomotiv Tashkent 2 - 1 Termez Surkhon 1 - 1
INT CF 21:00 FT FK FM Ateitis 0 - 0 Nevezis II 0 - 0
INT CF 21:00 FT FC Shevardeni 2 - 4 FC Sioni Bolnisi 2 - 0
ARM D1 21:00 FT FC Noah 4 - 0 Shirak 1 - 0
ROM D1 21:00 FT Chindia Targoviste 0 - 1 AFC Hermannstadt 0 - 0
BLR RL 21:00 FT Rukh Brest Reserves 2 - 5 Dinamo Minsk Reserves 0 - 2
TUR D2 21:30 FT Karagumruk 3 - 1 Boluspor 1 - 0
IRN D1 21:45 FT Mes Rafsanjan 3 - 0 Khouneh Be Khouneh 1 - 0
CZE D2 22:00 FT SK Slovan Varnsdorf 3 - 1 Vitkovice 2 - 0
IRN D1 22:00 FT Fajr Sepasi 1 - 1 Khooshe Talaee Sana Saveh 1 - 1
UZB D1 22:00 FT Nasaf Qarshi 1 - 0 Metallurg Bekobod 0 - 0
UZB D1 22:00 FT Qizilqum Zarafshon 1 - 1 FK Andijon 0 - 0
IRN D1 22:20 FT Baderan Tehran FC 1 - 2 Mes krman 0 - 0
IRN D1 22:25 FT Shahrdary Arak 2 - 0 Qashqai Shiraz 2 - 0
IRN D1 22:30 FT Sepidrood Rasht 1 - 1 Malavan 1 - 1
ALB D1 22:45 FT KS Bylis 1 - 1 Partizani Tirana 1 - 0
ALB D1 22:45 FT KF Tirana 1 - 2 KS Perparimi Kukesi 0 - 0
IRN D1 22:50 FT Shahrdari Tabriz 0 - 3 Arman Gohar Sirjan 0 - 1
IRN D1 22:50 FT Navad Urmia 3 - 2 Oxin Alborz 0 - 0
ARM D1 22:59 FT Ararat Yerevan 0 - 1 FC Avan Academy 0 - 0
NOR AL 22:59 FT Oygarden FK 0 - 2 Asane Fotball 0 - 0
NOR AL 22:59 FT Ranheim IL 5 - 3 Grorud 1 - 3
NOR AL 22:59 FT Sogndal 6 - 1 Ullensaker/Kisa IL 1 - 1
NOR AL 22:59 FT Raufoss 3 - 1 Stjordals Blink 2 - 0
NOR AL 22:59 FT Strommen 2 - 1 KFUM Oslo 1 - 0
NOR AL 22:59 FT Kongsvinger 0 - 2 Tromso IL 0 - 2
NOR AL 22:59 FT Jerv 2 - 2 Sandnes Ulf 0 - 1
DEN D1 22:59 FT Vejle 4 - 1 Roskilde 3 - 1
POL PR 22:59 FT Wisla Plock 1 - 0 Gornik Zabrze 0 - 0
EST D2 22:59 FT Vaprus Parnu 2 - 2 Flora Tallinn II 1 - 0
ENG L1 22:59 FT Oxford United 1 - 1 Portsmouth 1 - 1
UKR D2 22:59 FT Obolon Kiev 3 - 3 Prykarpattya Ivano Frankivsk 2 - 1
EST D4 22:59 FT Lootus Kohtla-Jarve II 3 - 1 JK Sillamae Kalev 2 - 1
EST D4 22:59 FT Maardu Linnameeskond II 1 - 3 FCI Tallinn 1 - 1
Finland K 22:59 FT VPS Vaasa-J 1 - 2 Narpes Kraft 0 - 1
EST D4 22:59 FT JK Tammeka Tartu III 2 - 6 JK Trans Narva II 1 - 2
LAT RL 22:59 FT FK Jelgava Reserves 0 - 2 Rigas FS Reserves 0 - 0
IRN D1 23:15 FT Esteghlal Khozestan 1 - 0 Damash Gilan FC 1 - 0
INT CF 23:30 FT FK Viltis Vilnius 1 - 1 FK Suduva Reserves 0 - 0
DEN D1 23:30 FT Viborg 4 - 3 Nykobing FC 2 - 1
GRE D1 23:30 FT Lamia 0 - 0 SKODA Xanthi 0 - 0
GRE D1 23:30 FT AEL Larisa 0 - 0 Panionios 0 - 0
EST D4 23:45 FT FC Helios Tartu 1 - 3 FC Tallinn 0 - 2
Dark Mode
`
image-top-scroll