Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 05-07-2020
LAT D1 00:00 FT Rigas Futbola skola 1 - 0 Jelgava 0 - 0
SVK D2 00:00 FT MFK Skalica 0 - 0 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 0
BLR D1 00:00 FT Neman Grodno 1 - 0 FK Isloch Minsk 0 - 0
TUR D2 00:00 FT Bursaspor 1 - 0 Altinordu 0 - 0
TUR D2 00:00 FT Menemen Belediye Spor 4 - 2 Adanaspor 2 - 1
ICE PR 00:00 FT KR Reykjavik 2 - 0 Vikingur Reykjavik 0 - 0
MNE D2 00:00 FT Jedinstvo Bijelo Polje 0 - 1 Jezero Plav 0 - 1
ROM D1 00:00 FT Steaua Bucuresti 1 - 1 Botosani 1 - 1
GEO D1 00:00 FT FC Telavi 3 - 1 Samtredia 2 - 1
Finland K 00:00 FT Aland 1 - 1 EuPa 0 - 0
SPA D1 00:30 FT Real Valladolid 1 - 0 Alaves 0 - 0
MOL D1 00:30 FT FC Milsami 0 - 0 CS Petrocub 0 - 0
SPA D2 00:30 FT Almeria 1 - 2 Tenerife 1 - 1
RUS PR 00:30 FT Lokomotiv Moscow 0 - 0 FK Sochi 0 - 0
RUS PR 00:30 FT Terek Grozny 0 - 4 CSKA Moscow 0 - 0
ITA D1 00:30 FT Sassuolo 4 - 2 Lecce 1 - 1
ISR D1 00:45 FT Beitar Jerusalem 3 - 0 Hapoel Tel Aviv 2 - 0
ISR D1 00:45 FT Hapoel Beer Sheva 3 - 1 Hapoel Haifa 1 - 0
SLO D1 01:00 FT NK Rudar Velenje 1 - 3 NK Aluminij 1 - 2
FAR D1 01:00 FT NSI Runavik 1 - 0 EB Streymur 1 - 0
CZE D1 01:00 FT Mlada Boleslav 3 - 0 Bohemians 1905 1 - 0
BRA RJ 01:00 FT America-RJ 1 - 1 Nova Iguacu 0 - 1
POL PR 01:00 FT Lechia Gdansk 0 - 3 Cracovia Krakow 0 - 0
GERC 01:00 FT Bayer Leverkusen 2 - 4 Bayern Munchen 0 - 2
TUR D1 01:00 FT Antalyaspor 0 - 2 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Fenerbahce 2 - 1 Goztepe 2 - 0
ISR D1 01:00 FT Maccabi Haifa 0 - 1 Maccabi Tel Aviv 0 - 1
POL D2 01:10 FT Elana Torun 1 - 2 GKS Katowice 1 - 1
POR D1 01:15 FT Portimonense 0 - 1 Vitoria Guimaraes 0 - 0
AUT D2 01:25 FT SG Austria Klagenfurt 3 - 0 FC Superfund Pasching 1 - 0
SUI Sl 01:30 FT FC Zurich 2 - 0 Servette 1 - 0
SUI D1 01:30 FT FC Wil 1900 2 - 0 Kriens 0 - 0
NOR D1 01:30 FT Valerenga 2 - 2 Aalesund FK 0 - 1
GRE D1 01:30 FT OFI Crete 2 - 2 PAOK Saloniki 2 - 1
INT CF 02:00 FT Abaran CF 0 - 3 Mar Menor B 0 - 0
ENG PR 02:00 FT Chelsea 3 - 0 Watford 2 - 0
CRO D1 02:05 FT NK Lokomotiva Zagreb 3 - 1 Inter Zapresic 1 - 0
CRO D1 02:05 FT NK Varteks Varazdin 1 - 0 Slaven Koprivnica 0 - 0
SPA D2 02:45 FT Cadiz 2 - 0 Real Oviedo 1 - 0
SPA D2 02:45 FT Fuenlabrada 2 - 2 Mirandes 0 - 0
ITA D1 02:45 FT Lazio 0 - 3 AC Milan 0 - 2
SPA D1 03:00 FT Granada CF 2 - 2 Valencia 0 - 0
POR D1 03:15 FT Benfica 3 - 1 Boavista FC 3 - 0
POR D1 03:30 FT Sporting Braga 4 - 0 Aves 0 - 0
USA NPSL 03:40 FT Macca Ballers FC 0 - 3 Leg A-Z Soccer International 0 - 1
CRC DW1 03:55 FT AD Coronado Women 0 - 5 Alajuelense (W) 0 - 2
INT CF 05:00 FT Libertad 1 - 0 Sol de America 0 - 0
MGNP 07:00 FT Pumas U.N.A.M. 1 - 4 CDSyC Cruz Azul 1 - 2
NWSLCup 09:00 FT Houston Dash (w) 2 - 0 OL Reign Reign (w) 1 - 0
MGNP 09:00 FT Chivas Guadalajara 2 - 0 Atlas 2 - 0
JPN D3 11:00 FT Vanraure Hachinohe FC 2 - 0 Grulla Morioka 2 - 0
FFSA WPL 11:25 FT West Adelaide Reserve (w) 1 - 4 Adelaide University Reserve (w) 1 - 2
WAUS WD1 12:00 FT Perth SC (W) 2 - 1 Fremantle City FC (w) 2 - 0
FFSA WPL 12:30 FT Salisbury Inter Reserves (w) 0 - 4 Adelaide City Reserve (w) 0 - 1
FFSA WPL 12:35 FT Adelaide Comets Reserve (w) 3 - 1 Metro United FC Reserves (w) 2 - 1
CHN CH 13:15 FT 1026 1 - 1 JMCY 1 - 0
WAUS WD1 14:00 FT Murdoch University Melville FC (W) 2 - 3 Balcatta (w) 2 - 2
WAUS WD1 14:00 FT Northern Redbacks (w) 4 - 0 Subiaco AFC (w) 2 - 0
JPN D3 15:00 FT Yokohama SCC 3 - 4 Kataller Toyama 3 - 0
JPN D3 15:00 FT AC Nagano Parceiro 3 - 1 Azul Claro Numazu 1 - 1
Chinese T L 15:00 FT NTUPES 2 - 3 Hang Yuen FC 1 - 0
Chinese T L 15:00 FT Tatung FC 1 - 0 Taichung Futuro 1 - 0
Chinese T L 15:00 FT Tainan City Steel 1 - 0 Taicheng Lions 0 - 0
Chinese T L 15:00 FT Ming Chuan University 0 - 3 Taiwan Power Company 0 - 1
MGL PL 15:00 FT Gepro FC 0 - 13 Erchim 0 - 5
AUT D2 15:30 FT Austria Wien (Youth) 1 - 0 Grazer AK 0 - 0
SVK D2 15:30 FT MSK Zilina B 4 - 0 Poprad 3 - 0
KAM SL 15:30 FT Electricite du Cambodge 2 - 2 Cambodia Tiger FC 0 - 1
CHN CH 15:30 FT Guan Shi Kuang Ye 3 - 2 Inter Xiamen 1 - 1
INT CF 15:35 FT FC Vion Zlate Moravce B 4 - 2 Rakytovce 2 - 1
JPN D3 16:00 FT Gamba Osaka U23 0 - 0 Cerezo Osaka U23 0 - 0
JPN D2 16:00 FT Jubilo Iwata 1 - 1 Fagiano Okayama 0 - 1
ANDSL 16:00 FT Sant Julia 1 - 0 CE Carroi 0 - 0
ANDSL 16:00 FT Atletic Club D Escaldes 0 - 2 UE Santa Coloma 0 - 1
VIE D1 17:00 FT Quang Nam 2 - 1 Song Lam Nghe An 1 - 1
VIE D1 17:00 FT XM Hai Phong FC 0 - 2 Sai Gon FC 0 - 1
KOR D2 17:00 FT FC Anyang 1 - 2 Jeju United 1 - 2
KOR D2 17:00 FT Chungnam Asan 2 - 1 Gyeongnam FC 1 - 0
KCL 17:00 FT Gangneung City 1 - 1 Daejeon Korail 0 - 0
VIE D2 17:00 FT Sanna Khanh Hoa 4 - 0 Pacifico Xining 1 - 0
VIE D2 17:00 FT Ba Ria Vung Tau FC 1 - 0 Binh Dinh 0 - 0
ROM D1 17:00 FT Politehnica Iasi 3 - 1 Sepsi 1 - 1
JPN D3 17:00 FT Kagoshima United 1 - 0 Kamatamare Sanuki 1 - 0
JPN D3 17:00 FT Gainare Tottori 2 - 3 FC Gifu 1 - 2
JPN D2 17:00 FT Renofa Yamaguchi 0 - 3 Ehime FC 0 - 1
JPN D2 17:00 FT Tochigi SC 1 - 1 Tokyo Verdy 0 - 0
KOR D1 17:00 FT Sangju Sangmu Phoenix 1 - 0 Jeonbuk Hyundai Motors 0 - 0
KOR D1 17:00 FT Gwangju Football Club 2 - 4 Daegu FC 1 - 0
KOR D1 17:00 FT Seongnam FC 0 - 4 Pohang Steelers 0 - 2
EST D4 17:00 FT JK Poseidon 2 - 1 FC Kose 1 - 1
EST D4 17:00 FT Joker Raasiku 4 - 2 Parnu JK Vaprus 3 - 1
EST D4 17:00 FT Raplamaa 2 - 0 FC Kuressaare II 1 - 0
LIT ALW 17:00 FT FK Banga (w) 5 - 1 Utenis Utena (W) 1 - 0
LIT ALW 17:00 FT Ssg FA Siauliai (w) 0 - 8 MFA Zalgiris Women 0 - 4
Finland K 17:00 FT OTP 4 - 0 RoPo 3 - 0
DAN U19 17:30 FT Odense BK U19 3 - 1 Nordsjaelland U19 2 - 1
POL D1 17:40 FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 4 - 2 Radomiak Radom 2 - 0
ENG LCH 18:00 FT Swansea City 2 - 1 Sheffield Wednesday 0 - 0
DEN D1 18:00 FT Hvidovre IF 1 - 1 Herfolge Boldklub Koge 0 - 0
ENG PR 18:00 FT Burnley 1 - 1 Sheffield United 1 - 0
SWE WD2 18:00 FT Jitex DFF (w) 3 - 2 Sunnana SK (w) 1 - 0
KAM SL 18:00 FT Phnom Penh FC 2 - 2 Visakha FC 1 - 1
KAM SL 18:00 FT Nagaworld FC 4 - 1 National DM FC 0 - 1
Finland K 18:00 FT Roi United 2 - 4 OuHu 1 - 1
POL D2 18:05 FT Gornik Leczna 1 - 0 Olimpia Elblag 1 - 0
MGL PL 18:30 FT Ulaanbaatar City 3 - 0 UB Mazaalainuud 1 - 0
SPA D1 19:00 FT Athletic Bilbao 0 - 1 Real Madrid 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Taby 5 - 1 Tegs SK 3 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Eskilsminne IF 2 - 2 Motala AIF FK 2 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Lindome GIF 7 - 1 Oskarshamns AIK 2 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Sollentuna United 2 - 1 IK Frej Taby 0 - 1
DEN SASL 19:00 FT Nordsjaelland 0 - 1 Midtjylland 0 - 0
INT CF 19:00 FT ASKO Mittlern 0 - 2 FC Eisenkappel 0 - 0
SWE WD2 19:00 FT Moron BK (w) 1 - 2 AIK Solna (w) 1 - 1
VIE D1 19:15 FT The Cong 1 - 1 T T Hanoi 1 - 1
SWE D1 19:30 FT Elfsborg 1 - 0 Malmo FF 1 - 0
SWE D1 19:30 FT AIK Solna 1 - 1 Falkenberg 0 - 0
TAJ L1 19:30 FT CSKA Pamir Dushanbe 3 - 1 Regar-TadAZ Tursunzoda 2 - 0
TAJ L1 19:30 FT FC Khatlon 2 - 1 FC Kuktosh 1 - 0
SWE D2 19:30 FT Vasteras SK FK 2 - 2 GAIS 2 - 1
INT CF 19:55 FT SC Reken 3 - 2 SC 26 Bocholt 2 - 2
SWE WD1 20:00 FT Vittsjo GIK (w) 1 - 2 Linkopings (w) 1 - 0
ENG LCH 20:00 FT Middlesbrough 0 - 1 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 1
SWE D1 SN 20:00 FT FC Linkoping City 1 - 1 Torns IF 1 - 1
SWE D1 SN 20:00 FT Assyriska Turab IK JKP 2 - 0 IFK Varnamo 1 - 0
SWE D1 SN 20:00 FT Landskrona BoIS 4 - 4 Lunds BK 3 - 1
SWE D1 SN 20:00 FT Utsiktens BK 4 - 0 Karlskrona AIF 1 - 0
SWE D1 SN 20:00 FT Gefle IF 0 - 0 IF Sylvia 0 - 0
BLR D1 20:00 FT FC Minsk 2 - 2 FC Belshina Babruisk 1 - 1
BWPL 20:00 FT Bobruichanka Bobruisk (w) 3 - 2 ABFF U19 (w) 1 - 1
EST D3 20:00 FT JK Welco Elekter 2 - 3 JK Tallinna Kalev II 2 - 0
EST D3 20:00 FT Voru JK 2 - 5 Nomme JK Kalju II 0 - 2
EST D3 20:00 FT Paide Linnameeskond B 4 - 0 Laanemaa Haapsalu 2 - 0
INT CF 20:00 FT B36 Torshavn (W) 4 - 1 EBS/Skala (W) 4 - 0
INT CF 20:00 FT FK Arendal 1 - 1 Eidsvold Turn 0 - 1
INT CF 20:00 FT Stabaek (w) 8 - 0 Amazon Grimstad (w) 2 - 0
DEN D1 20:00 FT Skive IK 1 - 0 Fredericia 1 - 0
POL PR 20:00 FT Pogon Szczecin 2 - 2 Jagiellonia Bialystok 2 - 0
NORW 20:00 FT Klepp (w) 0 - 0 Kolbotn (w) 0 - 0
Finland K 20:00 FT ToTe 3 - 2 CLE 3 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Alliance FC 1 - 1 Mtibwa Sugar 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Ndanda FC 0 - 0 Simba Sports Club 0 - 0
POL D1 20:10 FT LKS Nieciecza 2 - 0 OKS Stomil Olsztyn 1 - 0
ENG PR 20:15 FT Newcastle United 2 - 2 West Ham United 1 - 1
RUS PR 20:30 FT FC Ufa 1 - 1 Ural Sverdlovsk Oblast 0 - 0
INT CF 20:30 FT Asker 0 - 1 Kjelsas 0 - 1
SWE WD1 21:00 FT Pitea IF (w) 1 - 1 Orebro (w) 0 - 0
SUI Sl 21:00 FT St. Gallen 2 - 1 FC Sion 2 - 1
SUI Sl 21:00 FT Young Boys 3 - 0 Lugano 1 - 0
SUI Sl 21:00 FT Luzern 3 - 0 Thun 2 - 0
ENG LCH 21:00 FT West Bromwich(WBA) 4 - 2 Hull City 2 - 1
SWE D1 SN 21:00 FT Nykopings BIS 0 - 4 Sandvikens IF 0 - 2
SWE D1 SN 21:00 FT IFK Berga 1 - 2 Orebro Syrianska IF 0 - 1
SWE D1 SN 21:00 FT Karlslunds IF HFK 3 - 0 Haninge 2 - 0
DEN SASL 21:00 FT Hobro 2 - 3 Randers FC 1 - 2
UKR D1 21:00 FT Desna Chernihiv 5 - 1 Kolos Kovalyovka 2 - 0
BLR D2 21:00 FT Kommunalnik Slonim 1 - 0 Krumkachy Minsk 0 - 0
FIN D3 A 21:00 FT Jazz Pori 1 - 1 PIF Parainen 1 - 1
ROM D1 21:00 FT FC Clinceni 1 - 3 Dinamo Bucuresti 0 - 1
SWE WD2 21:00 FT Brommapojkarna (w) 4 - 1 Mallbackens IF (w) 1 - 1
LCE D4 21:00 FT Berserkir Reykjavik 2 - 3 Hamar Hveragerdi 0 - 2
LCE D4 21:00 FT KA Asvellir 3 - 2 Skallagrimur 3 - 0
EST D4 21:00 FT Ajax Lasnamae 0 - 2 Pohja-Tallinna JK Volta 0 - 1
EST D4 21:00 FT FC Flora Tallinn U19 2 - 1 JK Piraaja Tallinn 0 - 0
Finland K 21:00 FT KajHa 1 - 3 TP47 Tornio 0 - 1
ICE U19L 21:00 FT Afturelding Hviti U19 2 - 4 Keflavik/Reynir/Vidir U19 0 - 2
ICE U19L 21:00 FT Grotta Kria U19 3 - 3 IR LettirU19 1 - 0
TUR D2 21:30 FT Hatayspor 1 - 0 Keciorengucu 0 - 0
TUR D2 21:30 FT Giresunspor 0 - 2 Erzurum BB 0 - 2
ANDSL 21:30 FT UE Engordany 3 - 1 FC Ordino 2 - 0
SPA D1 22:00 FT RCD Espanyol 0 - 1 Leganes 0 - 0
AUT D1 22:00 FT LASK Linz 0 - 3 Red Bull Salzburg 0 - 0
AUT D1 22:00 FT Sturm Graz 1 - 4 TSV Hartberg 1 - 3
AUT D1 22:00 FT Wolfsberger AC 3 - 1 Rapid Wien 2 - 0
CZE D2 22:00 FT Trinec 2 - 1 FK Banik Sokolov 1 - 0
SPA D2 22:00 FT Deportivo La Coruna 2 - 1 SD Huesca 2 - 1
SWE D1 SN 22:00 FT FC Trollhattan 1 - 0 Skovde AIK 1 - 0
SWE D1 SN 22:00 FT Karlstad BK 0 - 1 IFK Lulea 0 - 1
BLR D1 22:00 FT FC Torpedo Zhodino 1 - 4 Shakhter Soligorsk 0 - 1
BWPL 22:00 FT Neman Grodno (w) 1 - 2 Energetik-BGU Minsk (W) 1 - 1
SLO D1 22:00 FT Triglav Gorenjska 3 - 7 NK Olimpija Ljubljana 2 - 3
Kosovo L 22:00 FT KF Ferizaj 2 - 5 KF Trepca 89 0 - 3
Kosovo L 22:00 FT KF Llapi 0 - 4 De Rita Goni Lane 0 - 2
CZE D1 22:00 FT Slovan Liberec 1 - 3 Slavia Praha 0 - 2
CZE D1 22:00 FT Banik Ostrava 0 - 0 FC Viktoria Plzen 0 - 0
CZE D1 22:00 FT Sparta Praha 3 - 0 Baumit Jablonec 1 - 0
POL D2 22:00 FT Garbarnia Krakow 1 - 0 Znicz Pruszkow 1 - 0
POL D2 22:00 FT Lech II Poznan 2 - 0 Resovia Rzeszow 1 - 0
POL D2 22:00 FT Pogon Siedlce 3 - 1 Widzew lodz 0 - 1
POL D2 22:00 FT Stal Rzeszow 2 - 1 Bytovia Bytow 1 - 0
BLR D2 22:00 FT Granit Mikashevichi 2 - 1 Khimik Svetlogorsk 0 - 0
BUL PLW 22:00 FT Rial Kovachevci (W) 1 - 1 Sevlievo (w) 1 - 1
ITA D1 22:15 FT Inter Milan 1 - 2 Bologna 1 - 0
SWE D1 22:30 FT IK Sirius FK 2 - 1 Orebro 0 - 1
SWE D1 22:30 FT Hacken 3 - 0 Hammarby 1 - 0
FIN D2 22:30 FT MP MIKELI 1 - 2 KPV 1 - 1
FIN D2 22:30 FT Gnistan Helsinki 1 - 2 Jaro 1 - 1
RUS PR 22:30 FT Rubin Kazan 1 - 0 Gazovik Orenburg 0 - 0
POL PR 22:30 FT Piast Gliwice 1 - 0 Slask Wroclaw 1 - 0
POL D2 22:30 FT Skra Czestochowa 2 - 1 Stargard Szczecinski 0 - 0
FIN D3 A 22:30 FT GrIFK Kauniainen 2 - 1 FC Espoo 1 - 0
TUR D1 22:30 FT Kasimpasa 0 - 0 Sivasspor 0 - 0
ENG PR 22:30 FT Liverpool 2 - 0 Aston Villa 0 - 0
ALB D2 22:30 FT Pogradeci 2 - 0 Besa Kavaje 1 - 0
FIN YKW 22:30 FT TKT (w) 2 - 2 PaRi (W) 1 - 1
POL D1 22:40 FT Wigry Suwalki 2 - 0 GKS Jastrzebie 2 - 0
BUL D1 22:45 FT Lokomotiv Plovdiv 0 - 2 Beroe Stara Zagora 0 - 0
ALB D1 22:45 FT KF Laci 2 - 1 Flamurtari 0 - 0
ALB D2 22:50 FT Lushnja KS 1 - 2 Apolonia Fier 0 - 1
ALB D1 22:55 FT Luftetari 0 - 1 Vllaznia Shkoder 0 - 1
POR D1 22:59 FT Gil Vicente 1 - 0 Rio Ave 1 - 0
DEN SASL 22:59 FT Aalborg 2 - 0 Brondby IF 1 - 0
BWPL 22:59 FT FK Minsk (w) 8 - 0 Fk BOTSOR Brest (w) 2 - 0
EST D3 22:59 FT Rakvere FC Flora 1 - 3 Viimsi MRJK 1 - 0
EST D3 22:59 FT Keila JK 2 - 2 Tabasalu Charma 1 - 0
INT CF 22:59 FT Zlatibor Cajetina 2 - 3 FK Spartak Zlatibor Voda 1 - 1
ICE PR 22:59 FT KA Akureyri 2 - 2 Breidablik 0 - 1
BLR D2 22:59 FT FK Lida 1 - 0 Arsenal Dzyarzhynsk 0 - 0
EST D2 22:59 FT FC Maardu 3 - 1 Vandra JK Vaprus 1 - 0
EST D2 22:59 FT Tallinna FC Levadia B 1 - 0 Kohtla Jarve JK Jarve 1 - 0
EST D2 22:59 FT Parnu JK 3 - 2 Elva 2 - 0
IRN PR 22:59 FT Gol Gohar FC 0 - 1 Shahr Khodrou 0 - 0
UKR D2 22:59 FT Chernomorets Odessa 0 - 0 MFK Mikolaiv 0 - 0
NOR D1 22:59 FT Molde 2 - 1 Mjondalen IF 2 - 0
NOR D1 22:59 FT Bodo Glimt 5 - 0 Brann 4 - 0
NOR D1 22:59 FT Stromsgodset 2 - 2 Kristiansund BK 0 - 2
NOR D1 22:59 FT Sandefjord 0 - 3 Sarpsborg 08 0 - 2
NOR D1 22:59 FT Odd Grenland 0 - 0 Haugesund 0 - 0
POL D1 22:59 FT Olimpia Grudziadz 1 - 2 GKS Belchatow 1 - 2
LCE D4 22:59 FT KFB 0 - 1 Samherjar 0 - 0
ICE U19L 22:59 FT Fylkir/Ellidi U19 5 - 1 Throttur Reykjavik U19 3 - 1
Tanzania D1 22:59 FT Azam 7 - 0 Singida United 4 - 0
LCE D4 23:10 FT Uppsveitir 1 - 0 Afrika Reykjavik 0 - 0
GRE D1 23:15 FT Aris Thessaloniki 1 - 4 AEK Athens 1 - 1
UKR D1 23:30 FT Zorya 2 - 2 PFC Oleksandria 1 - 1
UKR D1 23:30 FT Olimpic Donetsk 0 - 2 Dnipro-1 0 - 1
IRN PR 23:30 FT Naft Masjed Soleyman FC 1 - 0 Mashin Sazi 1 - 0
IRN PR 23:30 FT Saipa 0 - 0 Sepahan 0 - 0
CRO FLW 23:30 FT ZNK Split (w) 2 - 1 ZNK Osijek (w) 1 - 0
NWSLCup 23:35 FT North Carolina (w) 1 - 0 Chicago Red Stars (w) 0 - 0
CRO FLW 23:35 FT Lepoglava (w) 0 - 10 ZNK Agram (w) 0 - 3
CRO D1 23:55 FT Hajduk Split 0 - 1 ZNK Osijek 0 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll