Please Wait . . .

QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 29-06-2020
BLR D1 00:00 FT FK Gorodeya 0 - 2 FK Isloch Minsk 0 - 1
TUR D2 00:00 FT Akhisar Bld.Geng 1 - 0 Umraniyespor 0 - 0
TUR D2 00:00 FT Karagumruk 1 - 0 Istanbulspor 0 - 0
INT CF 00:00 FT ÍF/Víkingur/B68 (W) 2 - 2 B36 Torshavn (W) 2 - 0
CZE D1 00:00 FT Slavia Praha 4 - 0 Baumit Jablonec 2 - 0
ROM D1 00:00 FT CFR Cluj 2 - 3 CS Universitatea Craiova 0 - 1
GEO D1 00:00 FT Torpedo Kutaisi 2 - 2 Chikhura Sachkhere 0 - 1
LIT Cup 00:15 FT FK Viltis Vilnius 11 - 0 Niesky 4 - 0
SPA D1 00:30 FT Granada CF 1 - 2 Eibar 0 - 1
AUT D1 00:30 FT Sturm Graz 2 - 3 Rapid Wien 2 - 0
SPA D2 00:30 FT Malaga 2 - 0 Girona 1 - 0
SPA D2 00:30 FT Numancia 1 - 0 Real Oviedo 1 - 0
ENG FAC 00:30 FT Newcastle United 0 - 2 Manchester City 0 - 1
ITA D1 00:30 FT Sampdoria 1 - 2 Bologna 0 - 0
ITA D1 00:30 FT Napoli 3 - 1 Spal 2 - 1
ITA D1 00:30 FT Udinese 2 - 3 Atalanta 1 - 1
ITA D1 00:30 FT Sassuolo 3 - 3 Verona 0 - 0
ISR D1 00:45 FT Hapoel Haifa 0 - 0 Beitar Jerusalem 0 - 0
DEN SASL 01:00 FT FC Copenhagen 1 - 2 Midtjylland 0 - 1
BUL D1 01:00 FT Beroe Stara Zagora 1 - 2 Levski Sofia 1 - 1
ALB D1 01:00 FT Skenderbeu Korca 1 - 2 KF Tirana 1 - 0
TUR D1 01:00 FT Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 1 Galatasaray 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 1 - 1 Antalyaspor 0 - 0
ISR D1 01:00 FT Hapoel Kfar Saba 0 - 1 Sectzya Nes Ziona 0 - 1
ISR D1 01:00 FT Bnei Yehuda Tel Aviv 2 - 0 Hapoel Kiryat Shmona 0 - 0
ISR D1 01:00 FT Maccabi Netanya 2 - 5 Ashdod MS 1 - 3
BRA RJ 01:15 FT Madureira 0 - 2 Resende-RJ 0 - 0
NOR D1 01:30 FT Brann 1 - 2 Rosenborg 1 - 1
GRE D1 01:30 FT AEK Athens 1 - 2 Olympiakos Piraeus 0 - 2
SLO D1 01:45 FT NK Olimpija Ljubljana 1 - 0 Maribor 0 - 0
BRA RJ 02:00 FT Vasco da Gama 3 - 1 Macae 3 - 1
ICE PR 02:15 FT HK Kopavogs 0 - 4 Valur Reykjavik 0 - 3
ICE PR 02:15 FT Akranes 1 - 2 KR Reykjavik 0 - 0
SPA D2 02:45 FT Fuenlabrada 1 - 1 Extremadura 1 - 1
ITA D1 02:45 FT Parma 1 - 2 Inter Milan 1 - 0
SPA D1 03:00 FT RCD Espanyol 0 - 1 Real Madrid 0 - 1
POR D1 03:00 FT Boavista FC 1 - 0 Santa Clara 1 - 0
INT CF 05:00 FT Central Florida Mix 2 - 3 Florida Tropics II 1 - 1
BRA RJ 05:00 FT Fluminense RJ 0 - 3 Volta Redonda 0 - 1
INT CF 15:00 FT Irtysh 1946 Omsk 0 - 2 Chertanovo Moscow 0 - 0
VIE D1 17:00 FT XM Hai Phong FC 0 - 0 Hoang Anh Gia Lai 0 - 0
VIE D1 17:00 FT Quang Nam 0 - 3 The Cong 0 - 2
VIE D2 17:00 FT Huda Hue 2 - 1 Can Tho 1 - 1
VIE D2 17:00 FT Dong Tam Long An 0 - 1 Ba Ria Vung Tau FC 0 - 0
KOR WD1 17:00 FT Boeun Sangmu (w) 0 - 2 Sejong Gumi Sportstoto (w) 0 - 0
KOR WD1 17:00 FT Gyeongju FC (w) 4 - 1 Seoul Amazones (w) 2 - 1
KOR WD1 17:00 FT KSPO FC (w) 0 - 2 Suwon FMC (w) 0 - 1
KOR WD1 17:00 FT Hyundai Steel Red Angels (w) 2 - 0 Changnyeong (W) 1 - 0
BLR RL 17:00 FT FC Minsk Reserves 3 - 0 Shakhter Soligorsk Reserves 1 - 0
VIE D1 19:15 FT CLB TPHCM 2 - 2 SHB Da Nang 0 - 1
INT CF 20:00 FT Bunyodkor Tashkent(W) 4 - 1 Sevinch (w) 3 - 1
UKR D2 20:00 FT MFK Mikolaiv 1 - 1 Rukh Vynnyky 1 - 0
BWPL 21:00 FT Energetik-BGU Minsk (W) 7 - 0 Fk BOTSOR Brest (w) 4 - 0
INT CF 21:00 FT Khimki 3 - 0 Saturn Moscow 2 - 0
UKR D2 21:00 FT FK Avanhard Kramatorsk 1 - 0 Kremin Kremenchuk 1 - 0
ISR D2 21:30 FT Maccabi Petah Tikva FC 0 - 3 Hapoel Ramat Gan 0 - 0
LAT D1 22:00 FT BFC Daugavpils 4 - 2 Metta/LU Riga 3 - 1
LAT D1 22:00 FT FK Spartaks Jurmala 1 - 3 FK Ventspils 0 - 1
Kosovo L 22:00 FT KF Gunilla Hei 2 - 2 KF Llapi 1 - 2
Kosovo L 22:00 FT KF Ballkani 3 - 1 Kosova Vushtrri 2 - 0
LIT Cup 22:00 FT FK Vidzgiris Alytus 2 - 6 FK Minija 1 - 1
UKR D2 22:00 FT Metalurh Zaporizhya 1 - 3 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 1
UKR D2 22:00 FT Cherkashchyna-Akademiya 1 - 4 Metalist 1925 Kharkiv 0 - 1
UKR D2 22:00 FT Hirnyk-Sport 4 - 0 Balkany Zorya 1 - 0
UKR D2 22:15 FT FC Mynai 1 - 1 FC Inhulets Petrove 1 - 0
BUL D1 22:45 FT FC Dunav Ruse 1 - 3 Botev Vratsa 0 - 1
CZE D2 22:59 FT Pardubice 2 - 1 Vysocina jihlava 2 - 0
POR D1 22:59 FT Aves 0 - 1 Moreirense 0 - 0
INT CF 22:59 FT Kolbotn (w) 3 - 1 Ovrevoll Hosle(W) 1 - 0
POL PR 22:59 FT Cracovia Krakow 2 - 1 Pogon Szczecin 1 - 0
LIT Cup 22:59 FT Babrungas 2 - 1 FK Tauras Taurage 0 - 0
IRN PR 23:15 FT Sepahan 2 - 0 Gol Gohar FC 2 - 0
IRN PR 23:30 FT Foolad Khozestan 2 - 1 Mashin Sazi 1 - 1
IRN PR 23:30 FT Esteghlal Tehran 1 - 1 Saipa 1 - 1
GRE D1 23:30 FT Volos NFC 0 - 0 Lamia 0 - 0
ITA D2 23:45 FT Salernitana 3 - 3 Cremonese 0 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll