Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 23-05-2020
BLR D1 00:00
FT Shakhter Soligorsk 4 - 0 FC Belshina Babruisk 1 - 0
INT CF 00:30
FT Dinamo Zagreb 2 - 1 ZNK Osijek 1 - 0
FAR D1 01:00
FT Vikingur Gotu 1 - 0 NSI Runavik 1 - 0
GER D1 01:30
FT Hertha Berlin 4 - 0 Union Berlin 0 - 0
BLR AL 01:30
FT LT Minsk 0 - 4 Krily Radzimy 0 - 3
Chinese TML 09:00
FT Kaohsiung Sunny Bank (W) 1 - 2 Taipei Xiongzan (W) 1 - 0
KCL 4 11:00
FT Jungnang Chorus Mustang FC 1 - 4 FC Namdong 0 - 0
KCL 4 12:00
FT Goyang FC 0 - 1 Chungju Citizen 0 - 0
KCL 13:00
FT Busan Transportation Corporation 2 - 2 Gyeongju KHNP 1 - 1
KCL 13:00
FT Changwon City 3 - 3 Cheonan City 1 - 2
KCL 13:00
FT Gyeongju Citizen 0 - 2 Mokpo City 0 - 0
KCL 13:00
FT Hwaseong FC 3 - 1 Chuncheon Citizen 3 - 1
Chinese TML 13:00
FT Hang Yuan FC (W) 0 - 5 Taichung Blue Whale (W) 0 - 3
KCL 4 13:00
FT Jinju Citizen 1 - 1 Siheung City 0 - 1
KCL 4 13:00
FT Paju Citizen FC 1 - 1 Yangpyeong 1 - 1
KCL 4 13:00
FT Yeoju Sejong 1 - 0 Icheon Citizen 1 - 0
KOR D2 14:00
FT Jeju United 2 - 3 Daejeon Citizen 1 - 0
KOR D1 14:30
FT Gangwon FC 1 - 1 Seongnam FC 1 - 0
KOR D1 14:30
FT Suwon Samsung Bluewings 1 - 0 Incheon United 0 - 0
INT CF 15:00
FT Benesov 2 - 4 FC Pisek 1 - 2
INT CF 15:00
FT Vinh Long 5 - 0 Ho Chi Minh City II 2 - 0
INT CF 15:00
FT Slaven Koprivnica 1 - 1 Inter Zapresic 0 - 0
INT CF 15:30
FT FC Prerov 2 - 5 FK Nove Sady 0 - 3
INT CF 15:30
FT ASK Bravo Publikum 6 - 0 NK Brinje Grosuplje 3 - 0
Chinese TML 15:30
FT Hualien (W) 2 - 0 Inter Taoyuan FC (W) 2 - 0
INT CF 16:00
FT Bohemians1905 B 1 - 5 Viktoria Plzen B 0 - 4
INT CF 16:00
FT Vejle 1 - 2 Silkeborg 1 - 1
INT CF 16:00
FT FK Vozdovac Beograd 2 - 0 Kolubara 0 - 0
INT CF 16:00
FT Diosgyor VTK 0 - 1 Varda SE 0 - 1
INT CF 16:00
FT Crvena Zvezda 4 - 0 FK Graficar Beograd 0 - 0
INT CF 16:00
FT Maribor 3 - 1 NK Nafta 0 - 1
INT CF 16:00
FT Domzale 1 - 0 Roltek Dob 0 - 0
INT CF 16:00
FT Slovan Bratislava 0 - 0 FK Senica 0 - 0
EST D4 16:00
FT Joker Raasiku 6 - 3 Raplamaa 2 - 1
EST D4 16:00
FT JK Tulevik Viljandi II 3 - 0 FC Kose 3 - 0
KOR D2 16:30
FT Ansan Greeners FC 0 - 2 Bucheon FC 1995 0 - 1
KCL 17:00
FT Cheongju Jikji 0 - 0 Pyeongtaek Citizen 0 - 0
KCL 17:00
FT Daejeon Korail 4 - 0 Yangju Citizen 2 - 0
KCL 17:00
FT Gimhae City 2 - 1 Jeonju Citizen FC 2 - 0
KOR D1 17:00
FT Sangju Sangmu Phoenix 1 - 0 Gwangju Football Club 1 - 0
EST D1 17:00
FT Flora Paide 2 - 0 FC Kuressaare 1 - 0
BLR D3 17:00
FT FK Bumprom 1 - 3 Shakhter Soligorsk II 1 - 2
BLR D3 17:00
FT Victoria Maryina Gorka 2 - 2 Osipovichy 0 - 2
KCL 4 17:00
FT Ulsan Citizens 0 - 2 Pocheon FC 0 - 1
EST D4 17:00
FT Maardu Linnameeskond II 1 - 4 K-Jarve JK Jarve U21 1 - 2
KCL 18:00
FT Gangneung City 1 - 0 Gimpo FC 1 - 0
GER D2 18:00
FT Darmstadt 4 - 0 St. Pauli 1 - 0
GER D2 18:00
FT SV Sandhausen 0 - 0 Jahn Regensburg 0 - 0
GER D2 18:00
FT VfL Osnabruck 2 - 4 Hannover 96 1 - 1
INT CF 18:00
FT Nordsjaelland 1 - 0 Herfolge Boldklub Koge 0 - 0
INT CF 18:00
FT Riga FC 1 - 1 Spartaks Jurmala 1 - 0
BLR D3 18:00
FT FK Chayka Zelva 0 - 5 Meliorator Zhitkovichi 0 - 1
BLR D3 18:00
FT FC Molodechno 2 - 0 FC Ostrovets 1 - 0
BLR D3 18:00
FT Gorki 0 - 2 Dnepr Mogilev 0 - 2
BLR D3 18:00
FT FC Polotsk 2 - 2 Energosbyt BSATU 1 - 0
TKM Youth 18:00
FT Altyn Asyr FK Youth 6 - 1 Sagadam FK Youth 4 - 0
BLR D3 18:05
FT Kronon Stolbtsy 2 - 3 Dinamo Brest II 1 - 0
VIE Cup 18:10
FT Nam Dinh FC 2 - 0 Hoang Anh Gia Lai 1 - 0
INT CF 18:15
FT Diosgyor VTK 0 - 3 Varda SE 0 - 0
INT CF 18:20
FT Garage FC 6 - 1 Unite FC Muyinga 2 - 1
BLR D3 19:00
FT Stenles Pinsk 1 - 0 Pershiy Regien 1 - 0
FAR D2 19:00
FT NSI Runavik II 2 - 4 Vikingur Gota II 1 - 2
EST D4 19:00
FT Jogeva Wolves 2 - 0 JK Sillamae Kalev 1 - 0
ARM D1 19:30
FT Shirak 1 - 2 Lori Vanadzor 0 - 1
BWPL 20:00
FT Fk BOTSOR Brest (w) 0 - 2 Bobruichanka Bobruisk (w) 0 - 0
FAR D1 20:00
FT B36 Torshavn 6 - 2 Skala Itrottarfelag 4 - 1
BLR D2 20:00
FT Oshmyany FK 1 - 0 Kommunalnik Slonim 1 - 0
EST D1 20:00
FT Nomme JK Kalju 1 - 2 Tallinna JK Legion 0 - 1
BLR D3 20:00
FT FC Baranovichi 6 - 0 BGU Minsk 3 - 0
TKM D1 20:00
FT FC MERW 3 - 0 FC Ahal 2 - 0
Burundi Cup 20:00
FT Rukinzo FC 1 - 1 Aigle Noir 0 - 0
BLR AL 20:00
FT FC Gemchugniy 5 - 0 Lesnyye Volki 5 - 0
BLR D3 20:10
FT FK Zhlobin 3 - 4 Dnepr Rohachev 1 - 1
TKM D1 20:15
FT HTTU Asgabat 1 - 0 Energetik Mary 1 - 0
BLR D1 20:30
FT Slutsksakhar Slutsk 1 - 1 FC Rukh Brest 0 - 0
GER D1 20:30
FT Borussia Monchengladbach 1 - 3 Bayer Leverkusen 0 - 1
GER D1 20:30
FT VfL Wolfsburg 0 - 2 Borussia Dortmund 0 - 1
GER D1 20:30
FT SC Freiburg 0 - 1 Werder Bremen 0 - 1
GER D1 20:30
FT SC Paderborn 07 1 - 1 TSG Hoffenheim 1 - 1
TKM D1 20:30
FT Nebitci 2 - 1 Kopetdag Asgabat 1 - 1
HUN D1 20:55
FT Ferencvarosi TC 2 - 1 Debrecin VSC 2 - 1
BLR D2 21:00
FT FK Orsha 4 - 0 Khimik Svetlogorsk 1 - 0
FAR D2 21:00
FT 07 Vestur Sorvagur 3 - 3 HBTorshavn II 0 - 3
FAR D2 21:00
FT B71 Sandur 2 - 0 AB Argir II 1 - 0
BLR AL 21:00
FT BHT 2009 9 - 4 FC Device 3 - 1
INT CF 21:15
FT FK Zarkovo 2 - 7 Backa Topola 1 - 6
ARM D1 21:15
FT FC Pyunik 0 - 3 FC Avan Academy 0 - 3
INT CF 21:30
FT Maccabi Haifa 1 - 1 Hapoel Umm Al Fahm 1 - 0
BWPL 22:00
FT Energetik-BGU Minsk (W) 3 - 0 ABFF U19 (w) 1 - 0
FAR D1 22:00
FT IF Fuglafjordur 1 - 4 KI Klaksvik 1 - 2
INT CF 22:00
FT NK Lokomotiva Zagreb 2 - 1 NK Varteks Varazdin 1 - 0
BLR D2 22:00
FT Granit Mikashevichi 1 - 2 FK Lida 0 - 0
BLR AL 22:10
FT Serebryanka 1 - 3 BY Torpedo II 0 - 2
BLR D1 22:30
FT FK Isloch Minsk 1 - 2 Energetik-BGU Minsk 1 - 1
INT CF 22:30
FT Vojvodina Novi Sad 0 - 1 FK Spartak Zlatibor Voda 0 - 0
HUN Cup 22:59
FT Mezokovesd Zsory 1 - 1 Fehervar Videoton 0 - 1
INT CF 22:59
FT Dinamo Zagreb 2 - 3 HNK Gorica 1 - 1
INT CF 22:59
FT Keila JK 3 - 3 Vaprus Parnu 1 - 1
INT CF 22:59
FT Rakvere FC Flora 1 - 0 Kohtla Jarve JK Jarve 0 - 0
CZE D1 22:59
FT Teplice 2 - 0 Slovan Liberec 1 - 0
BLR D2 22:59
FT FC Gomel 2 - 0 Volna Pinsk 1 - 0
Estonia cup (w) 22:59
FT FC Flora Tallinn (W) 5 - 1 JK Tallinna Kalev (W) 4 - 0
GER D1 23:30
FT Bayern Munchen 5 - 2 Eintracht Frankfurt 2 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice