QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 18-05-2020
BLR AL 00:30 FT Racing FC Minsk 1 - 2 Sunderland Belarus 0 - 1
KOR D2 14:00 FT Seoul E-Land FC 2 - 2 Gyeongnam FC 0 - 0
INT CF 14:05 FT Shanghai Shenhua Blue 5 - 2 Shanghai Shenhua White 3 - 1
INT CF 14:30 FT Hung Vuong An Giang U21 2 - 2 Sanna Khanh Hoa U21 2 - 1
KOR D1 14:30 FT Suwon Samsung Bluewings 2 - 3 Ulsan Hyundai FC 1 - 0
INT CF 15:00 FT FK MAS Taborsko 2 - 2 Slavia Prague B 1 - 1
INT CF 15:00 FT Banants 0 - 2 Gandzasar Kapan 0 - 1
INT CF 15:00 FT Binh Thuan 2 - 4 TRE TP Ho Chi Minh 1 - 1
Chinese T L 15:00 FT Taichung Futuro(N) 4 - 0 Taicheng Lions 2 - 0
Chinese T L 15:00 FT NTUPES 2 - 1 Taiwan Power Company 1 - 0
Chinese T L 15:00 FT Tainan City Steel 0 - 1 Hang Yuen FC 0 - 0
Chinese T L 15:00 FT Ming Chuan University 1 - 4 Tatung FC 0 - 2
INT CF 16:00 FT Ferencvarosi TC 0 - 1 Mezokovesd Zsory 0 - 0
INT CF 16:00 FT Fehervar Videoton 2 - 1 Dafuji cloth MTE 0 - 1
KOR D2 16:30 FT Daejeon Citizen 2 - 2 Chungnam Asan 1 - 1
BWPL 17:00 FT Bobruichanka Bobruisk (w) 1 - 1 Dnepr Mogilev (w) 0 - 0
KOR D1 17:00 FT Seongnam FC 0 - 0 Incheon United 0 - 0
KOR D1 17:00 FT FC Seoul 1 - 0 Gwangju Football Club 0 - 0
TKM Youth 17:30 FT Sagadam FK Youth 0 - 3 Nebitchi Youth 0 - 2
BLR AL 17:30 FT LT Minsk 1 - 6 AFC Dublin Minsk 0 - 1
BWPL 18:00 FT Dinamo-BGUFK Minsk (w) 10 - 0 Fk BOTSOR Brest (w) 5 - 0
BLR D2 18:00 FT Krumkachy Minsk 1 - 0 Naftan Novopolock 1 - 0
TKM Youth 18:00 FT Fk Kopetdag Youth 2 - 1 Ashgabat Youth 1 - 1
TKM Youth 18:00 FT Energetik FK Youth 2 - 0 Merw FK Youth 0 - 0
GER D2 18:30 FT Arminia Bielefeld 1 - 1 VfL Osnabruck 1 - 0
GER D2 18:30 FT Greuther Furth 2 - 2 Hamburger SV 1 - 1
GER D2 18:30 FT St. Pauli 1 - 0 Nurnberg 0 - 0
GER D2 18:30 FT SV Wehen Wiesbaden 2 - 1 VfB Stuttgart 0 - 0
TKM Youth 18:30 FT Ahal FK Youth 2 - 6 Altyn Asyr FK Youth 1 - 3
BLR AL 18:45 FT Krily Radzimy 5 - 0 AFC Orel Minsk 0 - 0
BLR D1 19:00 FT FC Belshina Babruisk 1 - 1 FK Vitebsk 0 - 0
INT CF 19:00 FT Alashkert 5 - 0 Rail Locomotive 1 - 0
INT CF 19:00 FT Lori Vanadzor 3 - 0 Masis 1 - 0
BLR AL 19:00 FT Kaskad Baranovichi 3 - 1 Young Boys Baranovichi 1 - 1
BLR D2 20:00 FT Kommunalnik Slonim 0 - 1 Smorgon FC 0 - 1
TKM D1 20:00 FT Energetik Mary 1 - 2 FC MERW 1 - 2
GER D1 20:30 FT FC Koln 2 - 2 FSV Mainz 05 1 - 0
BLR AL 20:50 FT Tractor 0 - 0 Goryn 0 - 0
BLR D1 21:00 FT Dinamo Minsk 1 - 0 FK Isloch Minsk 0 - 0
FAR D1 21:00 FT IF Fuglafjordur 1 - 3 HB Torshavn 0 - 3
FAR D1 21:00 FT Vikingur Gotu 5 - 2 Skala Itrottarfelag 1 - 1
FAR D1 21:00 FT B36 Torshavn 3 - 0 AB Argir 2 - 0
BLR AL 21:00 FT Lesnyye Volki 1 - 5 FK Orion Mirniy 0 - 2
TKM D1 21:00 FT Kopetdag Asgabat 1 - 1 HTTU Asgabat 1 - 0
INT CF 21:50 FT Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 3 Beitar Jerusalem 0 - 2
INT CF 22:00 FT Hapoel Ramat Gan 0 - 0 Hapoel Petah Tikva 0 - 0
BLR D2 22:00 FT Sputnik Rechitsa 0 - 4 FC Gomel 0 - 0
BLR AL 22:10 FT Urozhaynaya 1 - 4 Zhodino Uzhnoe 0 - 2
BLR AL 22:15 FT AFC Celtic Minsk 3 - 4 MZKT Minsk 0 - 1
BLR D1 22:59 FT FC Rukh Brest 0 - 0 Smolevichy-STI 0 - 0
FAR D1 22:59 FT EB Streymur 0 - 3 NSI Runavik 0 - 2
GER D1 22:59 FT Union Berlin 0 - 2 Bayern Munchen 0 - 1
BLR AL 23:20 FT Uni Minsk 0 - 1 Instat 0 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll