QZSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 16-05-2020
Chinese TML 09:00 FT Hang Yuan FC (W)(N) 0 - 2 Taipei Xiongzan (W) 0 - 1
KCL 12:00 FT Jeonju Citizen FC 0 - 3 Daejeon Korail 0 - 1
KOR D1 12:00 FT Sangju Sangmu Phoenix 2 - 0 Gangwon FC 1 - 0
KCL 4 12:00 FT Pocheon FC 3 - 1 Seoul United 0 - 1
KCL 4 12:00 FT Goyang FC 1 - 1 Jungnang Chorus Mustang FC 0 - 0
Chinese TML 12:00 FT Hualien (W) 5 - 0 Kaohsiung Sunny Bank (W) 1 - 0
KCL 13:00 FT Changwon City 0 - 1 Gangneung City 0 - 0
KCL 13:00 FT Hwaseong FC 0 - 0 Gyeongju Citizen 0 - 0
KCL 13:00 FT Gimpo FC 2 - 3 Gimhae City 1 - 2
KCL 13:00 FT Mokpo City 2 - 2 Busan Transportation Corporation 1 - 2
KCL 13:00 FT Gyeongju KHNP 4 - 2 Pyeongtaek Citizen 2 - 1
KCL 13:00 FT Cheonan City 1 - 0 Cheongju Jikji 1 - 0
KCL 4 13:00 FT Jinju Citizen 2 - 0 Chungju Citizen 2 - 0
KCL 4 13:00 FT Icheon Citizen 1 - 1 Ulsan Citizens 0 - 1
KCL 4 13:00 FT FC Namdong 2 - 0 Paju Citizen FC 0 - 0
KCL 4 13:00 FT Yeoju Sejong 2 - 3 Siheung City 0 - 1
KOR D2 14:00 FT Jeonnam Dragons 1 - 0 Jeju United
KOR D2 14:00 FT Ansan Greeners FC 0 - 2 Suwon City 0 - 1
INT CF 14:00 FT Hung Vuong An Giang U21 3 - 0 Sanna Khanh Hoa U21 2 - 0
INT CF 14:30 FT Hapoel Haifa 3 - 0 Hapoel Hadera 1 - 0
KOR D1 14:30 FT Daegu FC 1 - 1 Pohang Steelers 0 - 1
KCL 15:00 FT Yangju Citizen 0 - 0 Chuncheon Citizen 0 - 0
INT CF 15:30 FT Pardubice 1 - 1 Chrudim 1 - 0
INT CF 15:30 FT FK Banik Sokolov(N) 0 - 3 Viktoria Zizkov 0 - 0
INT CF 15:30 FT An Giang 3 - 3 Dong Thap 2 - 0
INT CF 15:30 FT Hradec Kralove 1 - 1 Lisen 0 - 1
INT CF 15:30 FT Synot Slovacko 4 - 1 SK Prostejov 3 - 0
Chinese TML 15:30 FT Inter Taoyuan FC (W) 2 - 5 Taichung Blue Whale (W) 0 - 3
INT CF 16:00 FT MFK Karvina 2 - 2 Banik Ostrava 2 - 1
INT CF 16:00 FT Paksi SE Honlapja 1 - 1 Kaposvar 1 - 1
INT CF 16:00 FT Bohemians 1905 4 - 1 Vysocina jihlava 2 - 1
INT CF 16:00 FT Trinec 2 - 2 MFK Karvina 2 - 0
INT CF 16:00 FT Nam Dinh FC 1 - 0 Pho Hien 0 - 0
INT CF 16:00 FT Tescoma Zlin 4 - 1 Slavia Kromeriz 3 - 1
INT CF 16:00 FT Slovan Liberec 2 - 0 SK Slovan Varnsdorf 1 - 0
INT CF 16:00 FT Teplice 4 - 1 Usti nad Labem 3 - 0
INT CF 16:00 FT Varda SE 1 - 1 Debrecin VSC 0 - 0
INT CF 16:00 FT Opava 4 - 1 Vitkovice 0 - 1
INT CF 16:00 FT Shirak 2 - 1 FK Van 1 - 1
KOR D2 16:30 FT Bucheon FC 1995 2 - 1 FC Anyang 0 - 0
INT CF 16:30 FT Binh Dinh 2 - 2 Quang Nam 0 - 1
BLR CUP 17:00 FT Osipovichy 3 - 1 FC Alpha 1 - 1
BLR CUP 17:00 FT FK Chayka Zelva 0 - 4 SMI Autotrans 0 - 0
BLR CUP 17:00 FT Montazhnik 1 - 1 Stenles Pinsk 0 - 0
KOR D1 17:00 FT Busan I Park 1 - 2 Jeonbuk Hyundai Motors 0 - 1
BLR RL 17:00 FT Dinamo Minsk Reserves 0 - 0 FC Isloch Reserves 0 - 0
BLR RL 17:30 FT Bate Borisov Reserves 3 - 0 FC Slutsk Reserves 2 - 0
GER D2 18:00 FT VfL Bochum 3 - 0 Heidenheimer 2 - 0
GER D2 18:00 FT Karlsruher SC 2 - 0 Darmstadt 0 - 0
GER D2 18:00 FT Jahn Regensburg 2 - 2 Holstein Kiel 0 - 1
INT CF 18:00 FT Bohemians 1905 3 - 0 Vysocina jihlava 1 - 0
INT CF 18:00 FT Varda SE 1 - 2 Debrecin VSC 0 - 0
BLR RL 18:00 FT Energetik-BGU Minsk Reserves 2 - 1 Dinamo Brest Reserves 0 - 1
BLR RL 18:00 FT Shakhter Soligorsk Reserves 4 - 1 Slavia Mozyr Reserve 1 - 0
BLR RL 18:00 FT Belshina Babruisk Reserve 3 - 3 FC Vitebsk Reserves 1 - 2
BLR RL 18:00 FT Rukh Brest Reserves 0 - 1 Smolevichi Reserves 0 - 0
BLR D1 19:00 FT Energetik-BGU Minsk 2 - 1 Dinamo Brest 1 - 0
BWPL 19:00 FT Neman Grodno (w) 2 - 1 ABFF U19 (w) 2 - 0
INT CF 19:00 FT FK Graffin Vlasim 3 - 1 FK MAS Taborsko 1 - 1
INT CF 19:00 FT Ararat Yerevan 3 - 5 Rail Locomotive 2 - 2
INT CF 19:00 FT Sigma Olomouc 3 - 1 Brno 1 - 0
BLR CUP 19:20 FT Stroitel Kopyl 2 - 1 Ivatsevichi 1 - 1
FAR D1 20:00 FT TB/FCS/Royn 1 - 2 KI Klaksvik 0 - 1
BLR CUP 20:00 FT Spartak Shklov 2 - 0 Victoria Maryina Gorka 1 - 0
BLR D2 20:00 FT FK Orsha 2 - 1 Granit Mikashevichi 2 - 0
GER D1 20:30 FT Borussia Dortmund 4 - 0 Schalke 04 2 - 0
GER D1 20:30 FT TSG Hoffenheim 0 - 3 Hertha Berlin 0 - 0
GER D1 20:30 FT Fortuna Dusseldorf 0 - 0 SC Paderborn 07 0 - 0
GER D1 20:30 FT Augsburg 1 - 2 VfL Wolfsburg 0-1
GER D1 20:30 FT RB Leipzig 1 - 1 SC Freiburg 0 - 1
BLR D1 21:00 FT Shakhter Soligorsk 2 - 0 Slavia Mozyr 1 - 0
BWPL 21:00 FT FK Minsk (w) 4 - 0 Energetik-BGU Minsk (W) 3 - 0
INT CF 21:00 FT Budapest Honved 3 - 1 Diosgyor VTK 2 - 1
INT CF 21:00 FT Ujpesti 2 - 2 MTK Hungaria 2 - 1
BLR D2 21:00 FT Volna Pinsk 4 - 2 Khimik Svetlogorsk 1 - 1
FAR D2 21:00 FT HBTorshavn II 1 - 1 B71 Sandur 0 - 1
FAR D2 21:00 FT Vikingur Gota II 1 - 1 07 Vestur Sorvagur 0 - 0
BLR AL 21:00 FT FC Gemchugniy 1 - 2 Depo Baranovichi 1 - 1
BLR AL 21:05 FT Favorit Minsk 2 - 1 Akademika Kosmos Minsk 2 - 1
BLR CUP 21:30 FT BGU Minsk 3 - 1 FK Zhlobin 1 - 0
BLR D1 22:00 FT FC Torpedo Zhodino 3 - 1 FK Gorodeya 1 - 0
INT CF 22:00 FT ZalaegerzsegTE 0 - 1 Fehervar Videoton 0 - 0
BLR D2 22:00 FT FK Lida 3 - 1 Oshmyany FK 3 - 1
BLR AL 22:20 FT BY Torpedo 2 - 1 Metrostroi 0 - 0
INT CF 22:30 FT Cukaricki Stankom 2 - 0 FK Rad Beograd 0 - 0
BLR D1 22:59 FT BATE Borisov 3 - 0 Slutsksakhar Slutsk 2 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll